Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 1 jméno: jean.laroux.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.12.2008 21:32

Krize v Jižní Africe

RE: Ano

jean.laroux 89.?.?.?

Takže v podstatě lze říct, že nositelé inteligence etnika předávají svému potomstvu geny (z eugenického pohledu) či zkušennosti, motivační modely a pozitivní kulturně sociální stereotypy (z pohledu enviromentalismu). Pokud tedy tito nositelé inteligence (zjednodušeně řečeno) mají maximum dětí tak celkově je růst IQ etnika zaručen. Jo není nad plodného rabína [smích] Svým způsobem s vámi souhlasím. Výrazně vysoké IQ bylo naměřeno v Asijských komunitách. Mentalita Asijců je postavena na respektu k rodičům a důrazu na výchově podporující osobní růst. Podobný důraz na disciplinovanou výchovu je patrný i v židovském etniku. Na druhou stranu u jiných komunit (např. romů) je patrná degradace hodnot směřujících k inteligenčnímu růstu a to se projevuje ve skluzu vývoje (konkurenceschopnosti) celého etnika. Ženy si dnes hledají zajištěné muže. Úspěšné a bohaté muže. Někdy to kritizujeme a říkáme, že jsou tzv. na peníze ale je to špatné ? Prostě si vybírají nejschopnějšího partnera aby tak zabezpečili vhodné prostředí pro inteligenční růst svých potomků a pochopitelně i prostředí, které dá dítěti model jak v dnešním světě progresivně prospívat. Ať o tom uvažuji zleva či zprava vychází mi, že IQ a společenská úspěšnost příslušníků etnik, národů či ras nemá moc společného s geny ale s prostředím. Chceme li se tedy dostat inteligenčně výše chce to nejspíš Mirečkovo "Se učit" a pak se pochopitelně hodně množit [cool]

178134

17.12.2008 22:00

Nebezpečí světové vlády existuje

Ad. dodatek

jean.laroux 89.?.?.?

1. Globální klimatické změny jsou fakt. Otázkou je zda jsou způsobeny človekem nebo jde o přirozený proces. Člověk jistě klima ovlivňuje ale možná ne tak dramaticky. Nejspíše jde o kombinaci obojího. V každém případě jde o kauzu, které se dá lehce zneužít ve prospěch různých zájmových skupin. Např. zavedení ekologické daně na vozidla. Jaký má smysl toto opatření? Jedině přinést do státní kasy další peníze .. tzn. jasné zneužití odéru jež se vine kolem klimatické kauzy. Vytáhnout z lidí další peníze na podporu všudypřítomného podnikatelského šlendriálnu, který by bez státní podpory byl již dávno u ledu. Někdo možná namítne, že cílem eko-daně je odstranění starých automobilů. Proč ale odstraňvat staré automobily ? Někomu se nelíbí ? Odpoví vám: "Protože vypouští exhalace a ničí naše životní prostředí" Fajn. Tak zpřísněme technické a emise a stará auta už neprojdou přes nové normy. Efekt stejný. Toto je jen případ .. vzniká precedens a my jej bez odmluv přijímáme. Brzy budeme státu do ekologické kasy cpát další a další poplatky. Za komín, za kamna na TP, za pšouk po obědě apod.
................................................................
2. Globální krize. Tady s editorem nesouhlasím. Krize je globální protože se odvíjí od celosvětového systému ekonomiky. Mám tím tedy na mysli náš západní systém. V době kdy jsou megakoncerny a bankovní giganty přítomné ve skoro každé zemi a s jejich produkcí je spjata populace těchto zemí (zaměstnanci, klientela), logicky krize postihne všechny zůčastněné. Na druhou stranu konspirace o tom, že tato krize byla vyvolána uměle s cílem přesunu kapitálu je docela logická. Otázkou je jak to dokázat.
................................................................
3. Globální terorismus. Tady souhlasím s editorem naprosto. USA a protagonisté jejich soudobé politiky drze šíří tento naprostý faktický i logický nesmysl a spousta v jiném směru inteligentních lidí jim tyto nesmysly baští i s navijákem. Jaký globální terorismus proboha ? Terorismus je reakce. ETA reaguje na své protivníky. IRA je proti svým nepřátelům a muslimští radikálové zase proti těm svým. Cíle je NESPOJUJÍ !!!!! TY jsou odlišné. Co terorismus spojuje jsou pouze metody boje. Útoky na efekt, sabotáže atp. Pokud je ale jediným pojítkem metoda nejde přeci teroristy spojovat do nějakého Globálního celku a přisuzovat mu nějaký Globální nekalý plán. Budeme tedy globálně bojovat proti metodám boje? v tomto případě je logicky možná pouze prevence a přijímání bezpečnostních opatření. Jakákoliv forma útoku proti NĚJAKÉMU GLOBÁLNÍMU TERORISMU je útokem proti větrným mlýnům. Je tu jen jeden rozdíl .. tím pomateným Donem Quichotem, který je hnán a neví ani proti komu máme být my. Jen zaslepený diletant nebo lhář může akceptovat nebo dokonce šířit bludy o globálním terorismu.

178379

19.12.2008 21:53

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Úvaha o nesmrtelnosti chrousta :)

jean.laroux 89.?.?.?

Někde jsem četl, že konzum čili honba za materiálnem je jen výrazem vnitřního neklidu ducha. Snažíme se dosáhnout spokojenosti skrze získávání hmotných statků a neustále zjišťujeme, že ten běh nemá cíl. Toužíme po něčem, získáme to a toužíme po něčem jiném, zase to získáme a opět nejsme naplnění a spokojení .. dál a dál. Můžeme mít auto a vilu ale otazníky v nás zůstávají. Prostitutka např. touží po zajištění. Představuje si ten dům a auto co získá. věčírky, drahé šaty ... nevím co vše si ženy představují. Vydělá si a má to. Jezdí v bouráku a bydlí v drahém bytě a ... Je spokojená ? Ne její duše je rozpolcená. Majetek ji nečiní šťastným. Sedí v koženém křesle a ví, za jakou to bylo všechno cenu. Už to nejde vzít zpět. Zničil ji její vlastní sen. Kolik z nás ničí naše sny ? ... Poznal jsem lidi, kteří nic neměli a nic ani neměli šanci získat. V té zemi nefungovaly banky a půjčky. Přesto. Ti lidé byli tak nějak .. volnější ? Snad i spokojenější. Ženeme se za něčím a nemůžeme s tím přestat. Dělá nás to závislými. Ano máte pravdu. Osvobodit nás nikdo nemůže .. to můžeme jen my sami. To je to první s čím u sebe musíme začít. Osvobodit se od našich falešných snů. Třeba nás zrovna krize zastaví na honbě za "mamonem". Možná, že člověk potřebuje nějakou pořádnou krizi aby se mohl změnit. možná lidstvo potřebuje krizi aby přešlo na jinou úroveň. V každém případě nestačí jen soustředění se na sebe. Současně je dobrá každá snaha o změnu tohoto systému, který nás na cestu za konzumem láká. Současný systém je na lákadlech a využívání naší zvířeckosti postaven. Měnit sebe a měnit systém. Oboje. Otázka je jak na to. To platí v obou případech. Nejtěžší bude asi ta válka s námi samotnými.

178581

20.12.2008 08:54

Zemský ráj v nedohlednu

RE: Úvaha o nesmrtelnosti chrousta :)

jean.laroux 89.?.?.?

Znám pár co tvrdí, že to dělají pro děcko. Jsou to pochopitelně jen kecy pro oblbnutí sebe sama. Ale pokud jim to pomůže se svou duší vyrovnat... No v podstatě s Vámi jinak souhlasím

178601

29.12.2008 21:44

Izraelská vánoční nadílka

RE: VZOR USA HISTORIE

jean.laroux 89.?.?.?

Máte ve svém příspěvku podstatnou nepřesnost v přirovnání. Pokud přirovnáváte Gazu k Sudetům tak bývalí čeští sudeťáci ostřelují Sudety plné německých sudeťáků, kteří se nespokojili s ukradenou zemí, vytlačují Čechy dále do vnitrozemí a tím své Sudety rozšiřují na úkor České země. Vše probíhá s tichým souhlasem a podporou Mnichova (USA) a čeští partizáni jsou tedy považováni za ty "špatné". Teroristy. Zdůrazňuji, že současným židům Izrael historicky nenáleží. Aškenázy židé (více než 90% Izraelců) jsou potomky khazarských konvertitů míšených s Evropany a ne potomky Izraelitů. Uzurpují si tak nárok na území, kde žádný z jejich předků nežil. Jde o sprostou krádež území posvěcenou v padesátých letech OSN. Evropa a Rusko se zbavili problematických tzv. židů a celou řízenou migraci paradoxně odřídili právě ti nejmocnější židé, kterým zůstaly v ruce nejsilnější finanční, mediální, ekonomické a politické insituice celého západního světa. Izrael a holokaust funguje jako strašák pro umlčení jakékoliv kritiky těchto mocných židů západu - tvůrců nového světového pořádku.

179179

29.12.2008 22:04

Izraelská vánoční nadílka

RE: Těm, kteří se pokoušejí zpochybnit a rozvrátit zdejší diskuzi

jean.laroux 89.?.?.?

Vladimíre já jim i rozumím. Asociují se s židy kterým na hlavu padají palestinské rakety. Jsou na jedné straně vendety. Násilí vůči neviným je pácháno na obou stranách a nezbývá tedy než se přidat ne jednu nebo na druhou stranu. Lidé se přidávají na jednu či druhou stranu z různých důvodů. Buď z příbuzenství k určitému etniku, vzhledem k náboženským sympatiím, z ideologických důvodů, z ekonomicko-strategických důvodů a spousty jiných dle hesla Nepřítel mého nepřítele je mým přítelem.
......................................
Myslím, že důležitější než se snažit přidat na tu "správnou" stranu je násilí zastavit. Ona totiž není jednoznačně ta "dobrá" a pak ta "zlá" strana. V první řadě je ale třeba poukázat na toho skutečného viníka situace. Tím nejsou ani židé, kteří byli vlákáni či nahnáni do země zaslíbené a ani Palestinci, kteří jsou vyháněni ze svých domovů. Viníkem je OSN, která si "jménem světa" dovolila spáchat tento zločin, jehož následkem jsou tisíce mrtvých. Nasypete-li do mraveniště s černými mravenci kbelík červených a ti se začnou navzájem vraždit kdo bude vinen tím vražděním ? Červení nebo černí mravenci ? Vy !! OSN zklamala a USA řeší situaci podporou červených mravenců, kteří údajně kdysi měli na uvedeném místě své mraveniště a proto jim údajně ten kousek lesa náleží. Jsou jen dvě cesty. Tou první je navrácení ukradených území palestincům a vytvoření samostatného státu Palestiny s jasně definovanými hranicemi. Samotná Palestinská autonomie nestačí. Druhou cestou je totální likvidace buď Palestiny a Palestinců nebo na druhé straně Izraele. Pokud USA přestanou být schopny bránit Izrael je jeho osud zpečetěn.

179181

29.12.2008 22:28

Izraelská vánoční nadílka

RE: konečně

jean.laroux 89.?.?.?

Kdo je vinen za desítky milionů mrtvých v 1.SV ? Ti, kteří zabili Ferdinanda nebo ti, kteří vyvolali a financovali válečnou mašinérii za účelem převedení moci a majetku od aristokracie k tzv buržoazii tzn. bankéřům ovládajících masy pomocí úvěrových machinací ?

Kdo je vinen dalšími více než 60-ti miliony mrtvých obětí bolševického režimu ? Stalin nebo ti, kteří v Německu vyškolili revolucionáře a financovali ruskou revoluci ?

Kdo je vinen dalšími desítkami milonů obětí 2.SV ? Hitler a nacističtí ideologové nebo ti, kteří financovali Hitlerův nástup k moci ?

Kdo je vinen konfliktem mezi Izraelem a Palestinou? Židé či Palestinci nebo spíš ten, který nařídil a financoval migraci židů a pak nečinně přihlížel krádeži dalších území což činí dodnes ?

Žádná ideologie se nemá šanci změnit v masové vraždění bez finančí podpory !

Tohle označování Izrealeců nebo Palestinců za xindl je jen odváděním pozornosti od toho skutečného xindlu. Troufám si říct, že jde o řízené odvádění pozornosti právě tím skutečným zmińovaným xindlem [mrknutí jedním okem]

179184

29.12.2008 22:37

Vánoční poselství íránského prezidenta Ahmadinežáda lidem v Británii

RE: PERGILL, dopustil jsi se trestného činu, tak si nech okecávání!!!

jean.laroux 89.?.?.?

Hestroyi já myslím, že to je dobře. K čemu je diskuze bez názorového oponenta ? Nakonec bychom dopadli jako parta "intelektuálů" na nezvědavci. Poplácávání po jarmulce a sprosté nadávky všem kdo nejsou jako oni. Takhle bychom dopadli kdybychom se jim začali vyhýbat.

179188

29.12.2008 23:13

Izraelská vánoční nadílka

RE: Jsem zjistil na internetu ,

jean.laroux 89.?.?.?

No je docela možné, že před 2000 lety žili na území Kanánu nějací potomci Abrahámova národa vyhnaného z Egypta. Potomky Abraháma jsou dle sporných dokladů i prorok Mohamed (Islám) či prorok Ježíš (křesťanství). Tak si oni potomci Abraháma spokojeně žili na území dnešního území Izraele, Palestinské autonomie, Sýrie a Jordánska a ani netušili, že někdy v budoucnu budou existovat ti jež se budou označovat jako židé, křesťané či muslimové. Následovníci tory se před 2000 lety nazývali farizejové jak známo. Společně s nimi v kanánu žili i mnozí uctívači mnohobožství, falických kultů apod. Ti všichni mají nárok na území Izraele ?! No nevím a řešit t nebudu. Jedno je jisté. Většina dnešních izraelských židů je potomky Euro-khazarských konvertitů, jejichž předkové rozhodně z většiny nepatřili k následovníkům tory. No zlodějna se musí nějak zdůvodnit a vždy se najde dostatek hlupáků, kteří budou přikyvovat jakékoliv lži.

179192

30.12.2008 07:52

Izraelská vánoční nadílka

RE: Těm, kteří se pokoušejí zpochybnit a rozvrátit zdejší diskuzi

jean.laroux 89.?.?.?

Izrael je jen název území. podstatní jsou "lidé" tahající za nitky. I pokud přijmeme konspiraci, že je hamas zaplacen musíme přijmout fakt, že jej někdo musí zaplatit. Já tvrdím, že v pozadí činností vedoucích ke vzniku Izraele (Basilej, 1918,1947) stojí jedni a titíž a ti nejhorší dodnes nejsou ani Izraelci.

179230

30.12.2008 08:04

Izraelská vánoční nadílka

RE: Jsem zjistil na internetu ,

jean.laroux 89.?.?.?

"Sporné" je vždy to co některá ze stran popírá. Jen píši o tom, že existují různé historické studie na tuto genealogii. Můžeme mluvit i o tom, že někdo píše historii čistě účelově a záleží jen na mediálním vlivu, která verze se uchytí v obecném povědomí jako "uznávaný" fakt. Klasickým špenátovým příkladem je chybný překlad posměšného nápisu, který na Ježíšův kříž nechal připsat Pilát Ponský. Přesto že nápis znamená "Ježíš Nazaretský, král Judejců", dodnes je vnímán jako správný překlad "Ježíš Nazaretský, král židů". Nikoho netrápí, že výraz žid v té době neexistoval a judejec bylo označení pro příslušníka Judei - tj. územního útvaru kde žili krom následovníků tory i následovníci jiných náboženských kultů - předchůdci křesťanů i muslimů.

179232

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poděkování NATO za ochranu? A před kým?04.06.20 17:20 Neurčeno 1

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 1

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 3

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 21

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 12

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Měnové kurzy

USD
23,52 Kč
Euro
26,63 Kč
Libra
29,65 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
16,33 Kč
Švýcarský frank
24,59 Kč
100 japonských jenů
21,58 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,72 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
33,94 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 317,47 Kč
1 unce stříbra
417,52 Kč
Bitcoin
230 640,18 Kč

Poslední aktualizace: 4.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?