Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 29 příspěveků, 12 různých jmén: <nic>, beat the bastards!!!, Bořivoj Nakopl, Filip Svoboda, HHBB, insider, JaM, jean.laroux, Op, Petr.N, tapanmisra, xman..

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.11.2007 10:52

Nekuřáci mají také práva

pekne napsane

JaM 217.?.?.?

Zdravim,

predem musim rict, ze jsem kurak a vykourim necelou krabicku dene. ALE, s timto clankem musim naprosto souhlasit. Ikdyz blaboly jako "kuraky musime vyhladit!" mi prijdou jako celkem prehnane, souhlasim s tim, co autor clanku napsal. I me jako kurakovi kour z cigarety vadi. Je to divne,ale vadi.ono je neco jineho vdechnou primo z cigarety a cichat to nosem. Zapach to teda je a je pravda ze je to droga a urcite neni lehka. Presne jak napsal autor, i ja cekam rodinu a snazim se prestavat kourit a chci aby me dite vyrustalo v prostredi popsanem v clanku. Ja sam nekourim v restauracich ani podobne, vubec nikde kde to neni vhodne a snazim se neobtezovat okoli na verejnych prostranstvich apod. Nadruhou stranu, je nutne si uvedomit, ze byvaly doby,kdy trend zvany koureni byl ve velke mode (treba za prvni republiky).Dnes je zase trend nekourit...
Myslim ze tenhle clanek by si zaslouzilo precist vice lidi..Jen je otazkou, kde by stat vzal penize do statniho rozpoctu, kdyby kazdy kurak opravdu se svym navykem prestal...
Zaverem autorovi: Lepe bych to snad ani nenapsal [smích]

146938

28.05.2008 15:33

Válka v cizině, chudoba doma

Boj o černé zlato

Petr.N 217.?.?.?

Je to v celku jasné o co vlastně v Bušově politice jde. Je to boj o černé zlato. Je fakt, že vlastně na toto doplácí celá společnost a vidí to snad každý kdo používá automobil jak nám ceny pěkně rostou nejenom u čerpacích stanic. Vím, že jednou u nás bude jako platidlo euro, jen tajně ale doufám, že to bude co nejpozději. Protože je to ale jedna ze světových měn, tak si myslím, že mají právě velký strach právě s toho, že to může jejich ekonomiku úplně položit.

162052

29.08.2008 15:05

Gruzii bez Abcházie a Jižní Osetie nikdo na Západě nepotřebuje

RE: RUSKO-ČESKÁ minulost a současnost

jean.laroux 217.?.?.?

Jednoduse neni. Bohuzel. Nestaci jen zlikvidovat zradce ve vlade a cekat ze vsechno bude ok. Musi byt silna alternativa kterou narod podpori a ktera bude vedet jak dal. Takova strana neexistuje a i kdyby se vytvorila nevidim zpusob jak by se mohla dostat bez financni a medialni podpory dostat do povedomi lidi. Nekdo by ji musel volebni kampan financovat. Kdo? Rusove ? [smích] Opravdu mam pocit, ze je vse k h.. . .

169425

23.10.2008 08:15

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

Afričany ??

jean.laroux 217.?.?.?

Toto opatření se dá pochopit. Firmy pro udržení svých zisků potřebují LEVNOU pracovní sílu. Tou my už nejsme a stěhovat filiálky za levnou pracovní silou také není zadarmo. Ideální se jeví přitáhnout levnou pracovní sílu sem. Budou pracovat za minimální peníze a v podstatě ovlivní i nízkou platební hladinu stávající populace. Tu nebude nutno zvyšovat, když existuje levná alternativa. Stávající populace pochopitelně zaplatí sociální dávky pro imigranty, kteří z nějakého důvodu přestanou pracovat. Že nebudou mít důvod přestat pracovat ? No Asiaté jsou pracovití, znám osobně spoustu velmi šikovných a pracovitých Ukrajinců. Znám také z ročního pobytu v Africe i pracovní morálku Afričanů. Mohl bych na toto téma psát romány. Nic proti nim .. ale nečekejte, že se předřou. Jejich historická zkušennost ovlivnila jejich mentalitu a proto žijí ze dne na den. "Urvat co se dá". Tito lidé neumí investovat do budoucnosti a proplouvají životem, hledajíce díry v systému. Koukají kde se dá něco získat bez práce. Velmi rychle zjistí co jim náš sociální systém nabízí a národ je bude muset živit. Že Vám to něco připomíná ? .. No to je jiná i když vlastně velmi podobná pohádka. Anyway .. Zpět tam kde jsem začal .. Snahou je podpora firem .. injekce, která má revitalizovat podnikání. Důsledkem bude možná malá pomoc firmám ale douhodobě půjde o zátěž původních obyvatel cílových zemí, kteří na imigranty nakonec budou doplácet.

173692

23.10.2008 11:34

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Všetko je síce pekné,

jean.laroux 217.?.?.?

No takhle do extrému bych zase nešel. Dá se říct, že Evropa včetně naší republiky už dávno není bílá. Vlastně ani nikdy nebyla. Jsme růžoví, máme různé fototypy pleti, barvu očí, vlasů atd atd. V krvi máme geny asiatů, černochů, indů atd. aniž o tom víme. Problém není ani tak v rasovém původu jako spíše v kultuře. Národ ač s mnoha geny má svou mentalitu založenou na tradicích, kultuře, sociální a ekonomické historii atp. V této podobě se více méně naučil kooperovat. Fungují zde pravidla ! Řízenou imigrací může dojít k vnesení jiných prvků do stávajícího prostředí. Jiná mentalita, kulturní zvyky, náboženské nároky atp. atp. To je pochopitelně pro ZABĚHLOU společnost zátěží. Vyhánět někoho pro jeho původ .. TUDY CESTA NEVEDE !! V každém případě je nutné ZAMEZIT dalším řízeným IMIGRACÍM, jejichž typický příklad je zmíněn v článku a to za každou cenu. Pokud to nedokážeme poneseme si následky ve formě zpomalení ekonomického růstu země a související klesající životní úrovně lidu

173712

23.10.2008 11:35

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Všetko je síce pekné,

jean.laroux 217.?.?.?

To mohu podepsat

173713

18.11.2008 11:37

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: lichváři?

jean.laroux 217.?.?.?

No máme podobné úvahy. Takže ze zákona. § 253 Lichva,(1) Kdo zneužívaje něčí tísně, nezkušenosti nebo rozumové slabosti nebo něčího rozrušení, dá sobě nebo jinému poskytnout nebo slíbit plnění, jehož hodnota je k hodnotě vzájemného plnění v hrubém nepoměru, nebo kdo takovou pohledávku uplatní nebo v úmyslu uplatnit ji na sebe převede,bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo peněžitým trestem.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až pět let bude pachatel potrestán, získá-li činem uvedeným v odstavci 1 značný prospěch
.....
Jak je z definice ustanovení zmiňovaného paragrafu patrné, je vymahatelnost lichvy již ze zákona velmi stížena neboť se opírá o dekonkretizované pojmy. Troufám si říci, že tato dekonkretizace je zcela záměrná a účelová. Celý úvěrový reklamní systém využívá nezkušennosti či rozumové slabosti. Hrubý nepoměr nám také poněkud plave na vodě. A odstavec 2 ? Běžná praxe.
.....
Statistiky dokazují, že trestný čin lichvy dle § 253 trestního zákona nepředstavuje v České republice žádný vážnější problém. Statistiky ministerstva vnitra tento trestný čin neevidují vůbec, podle statistiky ministerstva spravedlnosti za něj bylo v loňském roce pravomocně odsouzeno šest osob, přičemž ani jedna z nich k nepodmíněnému trestu odnětí svobody.
.....
Co k tomu dodat ?! Pokud jsem v článku mluvil o lichvě měl jsme na mysli různé "malé nebankovní" půjčovatele, kteří "napaří" úrok a podmínky ze kterých se klientovi protočí panenky. Navíc mají v podmínkách vymáhání definován velmi rychlý a efektivní způsob vymáhání pohledávky, jež zoufalého klienta ze dne na den přivede na dlažbu. Někdy není jiné řešení pro ty, kteří nedosáhnou na úvěr od klasické banky a zároveň pociťují zoufalou potřebu si půjčit. Takových lidí v době krize dramaticky přibývá. Klasické bankovní úvěry považuji v tomto prostředí za "ještě přijatelné" pokud tedy někdo považuje za "přijatelné", že z úvěru zaplatí i o třetinu navíc. Jistě dá se oponovat inflací, proti níž se banky a další půjčovatelé musí chránit ale všeho s mírou. Nikde jsem neviděl konkrétní úrok jež by bylo možno definovat jako "hrubý nepoměr" viz. § 253. Co s takovým zákonem ? Opravdu by mě zajímalo jak soudy porušení tohoto zákona řeší v praxi.

176115

20.11.2008 08:33

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

jean.laroux 217.?.?.?

Co tu vlastně děláme a má to vůbec nějaký smysl ? Každý je tu v diskuzi sám za sebe a reprezentuje své ego. Někdy přebujelé, někdy nejisté. Jsou to naše ega a v jejich projevu se odráží empirická zkušennost se světem. Analyzujeme, filosofujeme, tvoříme logické závěry, vědecké, pseudvědecké i religiozní hypotézy, konspirace atd. Vytváříme různé myšlenkové konstrukce a snažíme se je zpětně zasadit do reálného prostředí nebo si minimálně představujeme jak by tam mohli být zasazeny. Snažíme se hledat alternativní řešení toho co si myslíme, že je špatně a co tu tak kritizujeme. Někdo je v kritice a navržených řešeních umírněnější, někdo je tzv. "extrémističtější". Každý prostě sám za sebe. V diskuzi se od sebe učíme a učíme se i od těch, kteří šíří názory vzdálené naší myšlenkové konstrukci. Vlastně učíme se zejména od nich. Dávají nám víc než ti co nám jen přikyvují. Učí se i jen prostí nezůčastnění čtenáři těchto diskuzí. Podívejte se na počet čtenářů u každé diskuze (3000, 4000 atd.). I tito jsou našimi myšlenkami ovlivnění, konfrontují je se svými a své myšlenkové konstrukce na jejich základě upravují. Dělají to např. i čtenáři z nezvědavce a pokud nejsou schopni v diskuzi oponovat uchylují se k vulgarismům a urážkám aniž si uvědomují, že tak vlastně prezentují jen svou argumentační slabost. I oni jsou ovlivňováni. Všichni příjemci (nejen) zdejších informací poté ovlivňují další lidi ve svém okolí, doma, v hospodě, ve výchově atd. Ač se zdá, že ty "kydy" co tu naše ega šíří nic nezmění není to pravda. Změní. Mění. I drobný kamínek, který dopadne ve správný čas na správné místo může spustit lavinu. Vím, že píšu o věcech, které si každý uvědomuje. Občas má ale každý z nás pocit rezignace. Ptáme se jestli má smysl tohle plácání "nesmyslů". Cítíme se absolutně bezbranní před tím pomyslným Goliášem tj. před systémem ve kterém se nacházíme a jemuž se snažíme drze čelit. Má tedy smysl mluvení ? Jsem si jistý, že má. Každá diskuze má smysl a právě za možnost SVOBODNÉ diskuze bychom měli bojovat především. Pokud ta zůstane zachována a ubráníme se jejímu omezení a zastavení, vše se nakonec vyřeší. Bude to vypadat jakoby se to řešilo tak nějak "samo" a ani si neuvědomíme jak k tomu i naše slova přispěla a přispívají. Words must flow [cool]

176338

08.09.2009 23:28

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

...

beat the bastards!!! 217.?.?.?

Tak to je veľmi zaujímavé...to že niekto si brdne do holokaustu a hneď je véééľky antisemita.S tým prístupom si štátna správa získava čím ďalej,tým viac odporcov.A bežný človek aspoň vidí kto je chlebodárcom politických elít.Všetko ide z USA a netreba dlho premýšľať kto ich ovláda-žeby ten malý štát pekne umelo vytvorený? [velký smích] a hľa,nejak si tí židia veľmi privlastňuju holokaust-asi majú na neho patent [chechtot] áááá jasne,veď históriu píšu víťazi.......USA,VB atď----veľkí priatelia židov [bliji]

P.S. Držím ti palce s tvojim webom,nedaj sa zastrašiť systémom!!!!

199904

04.10.2009 23:07

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Stwora zase mlzi

tapanmisra 217.?.?.?

A proc myslite, ze v CR jeste nebyli volby? Proc to dali k tomu soudu? . Nekdo nesnesl moznost aby vyhrali no vite kdo.........
Si myslite ze se pocitaji hlasy poctive kdyz se to nehodi????????
Si to opravdu myslite. Jste nevidel Simpsnovi, ten kreslenej serial jak tam automat na volby Houmrovi vyjizdel presne opak toho co mackal?????????? [smích] [smích]

201690

04.10.2009 23:11

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Stwora zase mlzi

tapanmisra 217.?.?.?

Podstata veci je ale rozhodujici a ne pripadna chyba v detailech. Nekdo hold vykal uklidi hned z cesty, ale nekdo se hold v nem rad rejpe a hrabe.Neni to urazka, to je pouze povaha dvouch rozdilnych mentalit a pristupu.

201692

04.10.2009 23:14

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Stwora zase mlzi

tapanmisra 217.?.?.?

Nekliknul jsem na odkazy, je uz pozde vecer, ale rozhodne s Vami souhlasim. Dnes uz web ci net hlidaji posily a vse si urcite ctou a hrabou se v tom. Kdybych jel jejich politiku taky bych to delal [smích]

201693

04.10.2009 23:19

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Stwora zase mlzi

tapanmisra 217.?.?.?

Falesne nefalesne, ale jsou uz sakra vypocitave podruhe to je ta hlavni fales. Pochopi to i dite.

201694

08.11.2009 03:22

O lidech a bramborech

Chtíč

tapanmisra 217.?.?.?

Když osoba rozjímá o smyslových objektech, vyvíjí k nim připoutanost. Z připoutanosti se projevuje chtíč a z chtíče povstává hněv. (Bhagavad Gita 2.62)

204364

18.11.2009 11:32

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

xman. 217.?.?.?

Samozrejme, davky by mely byt nizsi, aby byla vetsi motivace k praci. A to uz nemluvim o neprizpusobivych, kteri si z poctu svych potomku udelali zivnost...

205144

jako kluk jsem byl ucasten ve rvackach,pozdeji jsem zjistil po zkusenosti poznani smyslu zivota,ze nasili na jine bytosti vytvari vlastni pocit sebeposkozovani ducha,ktere telo nuti k nekonecnemu ataku,az k smrtelne sebedestrukci.POZNANI nerozlisuje bytosti spatne a dobre,jen VEDOME A NEVEDOME.Nevedomy nasilnik je v pruseru,ze se mu vse reciprocne vrati.Viz TOLLE,o zodpovednosti.

205652

22.05.2010 17:03

Ropná katastrofa v Zálivu: Hrozí katastrofa transatlantického znečištění

Konspirace???

Filip Svoboda 217.?.?.?

Tady je odkaz na jednu superšílenou konspirační teorii, podle které jsou viníci speciální jednotky KLDR.
http://orgo-net.blogspot.com/2010/05/ekologicka-ka...
To jen tak pro zajímavost. Tento článek mě ale inspiroval k úvahám, že odpálit tajně ventil v hloubce 1,5 km by nemělo být moc složité. V té hloubce přece nikdo není, kamery tam nejsou, sonary to tam jistě nesledují. Takže mě napadlo, že kdyby chtěl jeden z konkurentů British Petroleum dosáhnout toho, aby jeho konkurent ztratil cca 15 mld USD (možné náklady BP) a podstatně zhoršit jeho pověst, nemělo by to být moc těžké zařídit, aby se na to nepřišlo.

219896

22.05.2010 19:19

Novodobá inkvizice II.

RE: Inkvizice je mírné slovo pro tuhle mafii. - dovětek

Filip Svoboda 217.?.?.?

To snad nemyslíte vážně! Když jste totálně zhnusený z mainstreamové pravice i levice v ČR, tak nevolte komunisty, nýbrž DSSS! DSSS je jediná protisystémová strana v ČR, která je hodna vašeho hlasu! Protože např. taková Národní strana je prošpiclovaná tajnými agenty státní moci, kteří mají za úkol dělat z ní neschopnou stranu plnou idiotů.

219900

22.05.2010 20:18

Novodobá inkvizice II.

RE: mam byt prekvapeny

Filip Svoboda 217.?.?.?

Zdravím. Tak to Vás velmi lituji. Trochu se bojím, abych nedopadl stejně. Já jsem si cca před 2 lety zařizoval registraci na Aukru. Vyplnil jem údaje, odklikal souhlasy s obchodními podmínkami a oni mi poslali poštou kód k aktivaci. Já jsem si ten kód převzal, ale někde jsme ho zašantročil, takže bych tu registraci neměl mít aktivovanou. Co myslíte, nebudu platit jako Vy? A jak se mám dozvědět, zdali mám u nich dluh? Odpovíte mi, prosím?

219906

28.06.2010 12:57

Kapitalisté katastrof: Halliburton profituje na úniku ropy

RE: Jeno pro pripomenuti

217.?.?.?

>Od pana Vojty se zřejmě plausibilní odpovědi nedočkám
nemůžete se jí dočkat... objektivně totiž nelze ani určit "co je objektivně", natož určit, zda diskutující zvědavec je vůbec nějaký objekt stojící mimo subjekt (tedy Vás), neboť právě toto, co teď čtete, je již děj v subjektu, kterým se obvykle označujete (tedy Já), i když je to třeba podepsáno HHBB... [mrknutí jedním okem]

[chechtot]

222942

11.07.2010 13:27

Ve jménu kuřáků!

Tahle diskuze by snad zasluhovala nějaký nový článek se závěrem. :)

217.?.?.?

Předně nesouhlasím s právem kuřáků kouřit, kde zejména delší dobu otravují vzduch někomu jinému a co teprv zaměstnancům, kteří v tom musí denně trčet i 12h.
Na druhou stranu zakazováním vrchnosti určitě nejde o zdraví lidí, ale jde o zcela jiné zájmy např. o rozdělování lidi, jak píše Jarmila. Silné tabákové loby si zase klestí cestu v kdejakém i brakovém filmu kde ty žvára prostě musí trčet.
Zajímavou připomínku měl pan mkadlec, že existuje sexuální potlačování, servírování cudnosti a sterility do výchovy a kultury kde se to jen vejde. Na druhou stranu nikdo snad nemůže popřít všudypřítomnost sexuálně iritující propagaci jak uvádí č.88. Uvedení dva pánové se hádají zbytečně, jak už to tak často mezi lidmi bývá, jelikož oba mají pravdu. Oba popsané jevy pěstuje naše kultura nerozlučně vedle sebe. Dokonce věřím tomu, že jedno bez druhého by nemohlo ani existovat. Lidi bez potlačené sexuality by nezajímala sexuální propagace a nebyli by jí iritování. Sexuální iritace se současným sexuálním neuspokojením je motorem současné civilizace, který mimochodem zrovna ztrácí na výkonu. Sexuální reklamy jsou všude. Prostituce je všudypřítomná, to neznamená přímo v každé ulici, ale např. v tvorbě kariéry, ve finančních ohledech při seznamování se, v udržování vztahů a manželství jen kvůli penězům a majetku atd.

V jakémkoliv problému i v zakazování kouření se ukazuje křížení různých zájmů, ve kterém když se trochu zavrtá, tak poodhaluje rozsáhlou společenskou rozporuplnost.
http://www.drwilhelmreich.byznysweb.cz/

223850

17.07.2010 11:56

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

Lípa

Op 217.?.?.?

Pryč s kouřením! To je jenom první krůček. Jako další navrhuji vykácet dřeviny, jejichž pyly způsobují alergické reakce. A hlavně lípu. Je plná alergenů a ještě by si jí mohli neonacisté zbožnit jako národní symbol. Nesázet, vzrostlé kácet či navrtávat a mořit naftou. [oči v sloup]

224292

19.07.2010 13:13

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: smrad

217.?.?.?

>Zde se ale řeší obtěžování nekuřáků ze strany kuřáků
Omyl! To řeší strana (A).
A co řeší strana (B)?
Ta řeší obtěžování kuřáků systémovým nátlakem za pomoci pokřivených metod.

(to jen, abychom byli všichni opět v obraze) [mrknutí jedním okem]

224437

19.07.2010 13:22

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: A v čem je kouření tak přirozené a nepostradatelné?

217.?.?.?

Vložený obrázek

224438

15.10.2010 11:10

Vondro, Schwarzenbergu, jste nepřátelé míru a nepřátelé státu! Odstupte!

RE: Moc hezky řečeno

Bořivoj Nakopl 217.?.?.?

A to se těm na ulici zviditelněným pak splní nějaké kolektivní přání? Třeba odstoupení těch dvou zloduchů, co tu Solis s konečnou platností odhalil? A to oni na to konto odstoupí, pak sejdou mezi lid a nechají se za trest vláčet za nohu? Pak prásknou další korporátní spiklence, ti samosebou pod tlakem Solisem rozhorlených zvědavců odstoupí, sejdou mezi bouřící lid a nechají se spravedlivě odměnit… aha… a to pak bude zase dobře… [mrknutí jedním okem]
Nebo se při tom korzování lid dohodne, co pádného napíše na transparenty?
Jestli byste chtěl něčeho dosáhnout z ulice, musí mít aspoň jeden uličník v hlavě jasno, který spunktuje skupinu odhodlaných, která pak může vůbec provést jasně naplánované kroky, které povedou přímo ke zřejmé vizi, která by měla vůbec reálnou šanci se stát vizí všeobecně přijímanou. Pak ano. A na to stačí skutečně jen hrstka lidí. Jenže je tu problém, vy chcete tu změnu poměrů vydiskutovat. Vy chcete tu vizi vydiskutovat. Vy spoléháte na sílu masy. Ale jakákoliv síla je mi k ničemu, pokud si s ní nevím rady. Pak stačí provokatér a z pokojných korzujících diskutérů se vyloupnou zakuklení, ruskou rozvědkou ovládaní, antisemitičtí, ba co hůře, heterosexuální teroristé. [velký smích]

230033

08.11.2010 10:55

Manipulácia – fenomén nového sveta

RE: Jaký model

HHBB 217.?.?.?

Zdá. Ale není to nic nového, a už jsme to jednou nakousli. Komplexnost takového myšlení je vyjádřena třeba výrokem - "Církev je třetí tajuplné tělo Kristovo", což lze vyjádřit i jako "lidstvo je organismus"... do těla se počítají "věřící", tedy ti co uvěří se stanou součástí "lidstva" jako jednoho organismu - spojí je jedno vědomí. A slovo "katolický" (veškerý) navíc podtrhuje význam nutné obecnosti.
Když budu bombardovat "nevěřící", tak to činím "v zájmu organismu" (lidstva), a tedy jsem i "humanitární".

232137

08.11.2010 15:44

Východisko z ekonomické krize

RE: 7) sedmý způsob, který napadl nejen mě

HHBB 217.?.?.?

Peníze nejsou podstatou stávajících potíží (pokud zítra nebudou, problém se jen převtělí). Pokusím se to zjednodušit do nějaké blbiny. Chlapci chtějí hrát kuličky a usnesou se na pravidlech. Pravidla vylaďují a hra je baví – je vyhráno. Kuličky splnily svůj účel, chlapci se jimi zabavili. Jiní to ale chápou jinak, šlápnou bavícím se chlapečkům na prstíčky a kuličky jim seberou, a jestli si budou chtít hrát, budou si muset u nich hračky půjčovat a za každou půjčenou kuličku poskočí a udělají béééé… celé se to pak zaběhne, takže to v oné čtvrti bude později „normální“ a málokdo se tomu podiví. Jisté je, že už si téměř nikdo začas ani nevzpomene, že před kuličkama měli pošlapané prstíčky jen tak, nebo třeba kvůli kostičkám.
Tím chci říci, že vymaňování se sebou nese nutnost to obhájit. Ony zmiňované projekty se sice tváří revolučně, leccos nakously, ale v poměru 80/20 není vyloučeno, že se jedná o manipulaci v jakémsi neomarxistickém duchu.
Problém se ještě více zacyklí již v momentě, kdy ho vidíme příliš "ekonomicky".

232160

16.11.2010 13:11

Manipulácia – fenomén nového sveta

odpověď

217.?.?.?

by závisela na tom, jaká jsou vaše kritéria pro lepší / horší, ale když jinak nedáte (ten váš plácanec mám nutkání něčím aspoň trochu omýt)…
V té oblasti lidé prakticky nic neprodukují, podobně jako u sousedů, kde jsou (ač se to zdá nemožné) na tom ještě hůře, přestože tam vládne, dost nevybíravě, něčí právo (nebude to nakonec právě proto?). Vy si opravdu myslíte, že ten „vědecký“ canc něco dokazuje? Asi ano, jinak byste to sem vůbec neuvedl, což je ostatně pro stádovitě vedenou společnost typické. Když už nakonec nic (což je více než časté), tak tu přeci máme „kapacity“, co nám připraví „argumenty“ (internet - třikrát hurá). Jak praktické…
Ale oni se ti vaši Ikové chovají vzhledem k okolnostem skutečně praktičtěji, než jejich sousedé v Súdánu. Pokud vás pokaždé o to, co budete chtít nějak získat, někdo bude chtít připravit (bez ohledu na to, jak je to pro vás potřebné), musíte směřovat tímto směrem, jinak bude společenství trpět v bídě hromadné (viz všelijaké obr. ze Súdánu). Jako Ik se můžete chovat v okamžiku krajní nouze, pokud si nevyberete hromadné trauma.
Ale abych se vrátil k tomu, o čem byla řeč, to co jste sem vpravil, to s tím totiž příliš nesouvisí. Závislý můžete být i jako poustevník. A vymanit se můžete i jako sociální tvor. Závislosti si nakonec pěstujeme sami a děláme to tak snadnější těm, co nás chtějí mít závislými, a ti nás v tom budou samozřejmě všemocně podporovat a protřelí to budou dělat nepřímo, což je ostatně i téma článku.
(hhbb)

232445

16.11.2010 14:35

Kauza Vítkov

RE: tresty jsou v pořádku

217.?.?.?

"příliš malý trest"
No a co takhle je třeba popálit, a pak je fouknout do díry, potom galeje a mrskat a ...
Hm... lidi se u nás právě ještě málo bojí, bude potřeba přitvrdit. Není práce? Hahaha! Postavíme obrovské pracovní tábory, a tam se budeme za trest střídat - jednou jako dozorci, a ti pak zase za trest jako trestanci... na co čekat na peklo po smrti. [cool]
(parádní příspěvek, víc takových jako vy, média se se snaží pořád málo, moc to trvá...)

232450

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 5

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
230 842,53 Kč

Poslední aktualizace: 30.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?