Všechny příspěvky ze stejné IP adresy
Nalezeno 26 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Che-KSS, jano, LenTak, Lukas57, supino1.
Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího
myslim plutonium sa ziskava z U238 a to pohlti jeden neutron a jadro je nestabilne beta rozpad na Np a nasledny beta rozpad na Pu239
02.02.2006 00:00
Chcem celú Zem + 5% navyše!
RE: Dobrý článek, četl jsem ho už v originále
213.?.?.?
skuste zadat v google
I Want The Earth Plus 5%
12.03.2007 19:46
Klášterec nad Ohří doplácí na rychlý internet
RE: Aby nebolo luto len majitelom PC
LenTak 213.?.?.?
Ak tomu spravne rozumiem jedna sa o montaz ModChipov do hracich konzol, montaz a software upravy DVD prehravacov na regionfree a obchadzanie Makrovision, atd.
Laicky povedane vsetko co prehrava hudbu, hry, video.
Co sa tika kopie :
Když zákon stanoví, že si mohu pro vlastní potřebu udělat kopii, není ze strany výrobců nelegální, že mi to znemožňují či ztěžují použitím kódování?
Viac o tom tu
Ja len dufam ze k nam tie "novoty" nepridu.
No, pán Sudce Linč,
pravda je, že trafiť hlavu je ťažké, otázne ale zostáva....bolo adekvátne použitie strelnej zbrane??
Hlúposť, či blbost je dôvod?? Na surový zásah polície??
Mr. Mirda, takmer so všetkým súhlasím....
Sa mi tak vidí, že sedel 10 hodín niekde na letisku, takže aj občerstvenie z lietadla asi vypŕŕchlo. Zlodeji, akýkoľvek, sú zlodeji. Ale použitie násilia, legálne, sa môže zdôvodniť jedine ako odpoveď na násilie použité....voči mne, ako orgánu legálneho násilia. Žiaľ, dnešná demograce má iný názor, orgán legálneho násilia zvykne násilie používať ako preventívny prostriedok. Tuším to niečo pripomína, čo asi??
Xexe...je vidieť, že útoky na Dvojičky začínajú prinášať ovocie.
Otázne je,...bol ten druhý šok vôbec nutný??? , alebo aspoň potrebný?
Máte môj súhlas,...väčšinový. Je to, nieže hnusné, ale skôr hlúpe. Primitívne.
O čom vlastne tárate???
17.11.2007 23:17
Kanadská policie zavraždila člověka
RE: vražda je pro zbabělého anonyma hloupost
supino1 213.?.?.?
Či kooperopval, neviem, ale určite máte pravdu v tom ďalšom. Potenciálny terorista je predsa každý!!! (Ak sa niekomu zahryznem do gágora?, som schopný ho aj zabiť. Tak by som potom odporúčal, v lietadlách môžu byť len bezzubí pasažieri. Hm, ale mám aj ruky, teoreticky, môžem niekoho zadrhnúť. Odporúčam, v lietadlách môžu byť len bezrukí pasažieri. No, ale mám aj nohy, s dobrým kopom sa tiež dá zabiť. Odporúčam, v lietadlách by sa mali prevážať len beznohí pasažieri....)Nestačilo?? Na pochopenie? Nie pre Vás, Saša, ale pre tých blbečkov?..
Len k tomu sociologickému hľadisku, že je úpadok morálky?.. jasné, to vie skoro každý, čo má viac než -násť. Policajti?...boli nie práve najlepší vzor, teraz sú o trošku horší, hovorím o zelených, nie o kukláčoch, že po páde Dvojičiek sa situácia zhoršila, vraj, to ale stále neoprávňuje policajtov vykonávať svoju vôľu... BOJ PROTI TERORIZMU JE NA PRVOM MIESTE!_!!!! Ale to znamená, že aj nevinný je meraný metrom vinného???.... Vysvetlíš mi to?....Krištáľové okno?..
Ale, no...aspoň, čo som videl....stoličky , tuším, aj rozmetával....ale! ...v tom videu, som si nevšimol, agresivitu voči policajtom!!! Teda?...policajný zásah bol neadekvátny!!! Pochopil to aj n iekto, žijúci v demokracii? Ak je toto príklad demokracie, nemám záujem. Sorry Mr. Democration Man.....
A všimol si tu vôbec niekto, že čakal na letisku 10 hodín?.. V le tiskovej hale? Až na pár výnimiek. Podľa mňa, otázka bola o primeranosti zákroku polície. Môj názor zostáva, zákrok polície bol neadekvátny. Aj keď ten Poliak rozbíjal stoličky, nevidel som, že by napádal policajtov.
Na konci clanku je otazka: Preco zapad mlci?
Ja odpovedam: pretoze je na strane lupeznickych a zlocineckych organizacii. Zda sa, ze zo svojej dekadentnosti sa v najblizsej dobe nedostane.
nemám záujem o citáty, vybrané, niekým...o korektný kompletný preklad by som záujem mal
08.01.2009 21:03
Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi
RE: Pane Stworo, myslím, že u Vás převládly emoce znemožňující situaci hodnotit pravdivě.
supino1 213.?.?.?
Trošku miš-maš. Čo majú spločné problémy s mohamedánmi vo Švédsku a Francúzsku s Izraelom? Neviete?..Nič!!!
Izrael čelil nenávisti Arabov v 40-tych r. min. storočia, vojnu o prežitie vyhral. Čo urobil pre vlastnú akceptáciu?? Nič pozitívne.... Ako správny víťaz, bral aj to, na čo nemal nárok, či mandát?.. Ak sa to dotknutým nepáči, dostanú po papuli znova. Izraelská politika.
Švédsko je trochu o inom, a Fracúzsko porovnávať so Švédskom môže len hlupák alebo ignorant histórie. Kam sa radíte?
08.01.2009 21:31
Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi
RE: Len pre vyjasnenie faktov
supino1 213.?.?.?
ono sa to dá chápať aj opačne...ako to vlastne myslel???...
gratulujem....stupídnejšiu somarinu, ako váš príspevok som už dávno nečítal...
no, Majster oblbovania, mám len jednu otázku. Videl si už MAPU???
ďalší inteligent, čo nevidel MAPU???
to je stále o tom istom. keby.... Nemci pochopili podstatu radarov (anglických)...keby Hitler pochopil podstatu atómovej bomby.....keby Nemecko malo v čase vzdušnej vojny o Anglicko prúdové Messerschmitty....keby Európa, tzv. západná pomohla Byzancii....keby maďarské kmene neprehrali pri Lechu...keby Antonius s Kleopatrou ináč spolupracovali proti Octavianovi....keby...keby...keby Spartacus lepšie ovládal svojich stúpencov...ako ďaleko sa treba vracať?...
Vždy je to o predstavivosti (fantázii) niekoho.
Takže Gándhí bol vlastne hlupák...aj keď, na rozdiel od Hitlera, svoj cieľ dosiahol. Že bol zavraždený, nič na veci nemení...nebol donútený k samovražde.
Niekto, možno, trafil kliniec po hlavičke. Nemyslím si, že Hitlerovi radili istí nemenovaní, ale je známe (kto chce, dozvie sa), že Izrael je sionistický, nie židovský, vynález. Takže tu máme dva problémy...antisemitizmus (v tom vedú tzv. Židia) a antisionizmus. Ako to naozaj funguje?...neviem
Je to veľmi dobre napísané. Musím súhlasiť. Viem úplne presne čo chcel autor týmto článkom vyjadriť. Myslím, že len málokto dokáže skutočne pochopiť tento článok. Kto s ním nesúhlasí, tak bud nepochopil alebo ho egoisticky poňal