Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 91 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, Al Bunda, Gur, Guru, Seržantova noční můra.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.12.2007 00:24

Podvod peněžní mánie

RE: Úvod do Ekonomie II.

Guru 78.?.?.?

Avšak i jiné měny jsou mnohdy paskvil. Centrální banky některých států soutěží v disciplině, kdo rychleji znehodnotí svou měnu. Představte si několik LEJN, každé z nich jinak zapáchá a každé padá jinou rychlostí. Úkolem prostého občana i profi investora je vše hbitě vyhodnotit.

149463

18.12.2007 00:42

Podvod peněžní mánie

RE: Úvod do Ekonomie

Guru 78.?.?.?

Jakožto prostou osvětu (vánoční dárek pro věrné čtenáře Zvedavce):
- Vytištěné peníze: jenom zhruba 9 až 12% ze všech peněz (tj. ze všech CZK a USD atd.) jsou bankovky a mince (tj. peníze v natištěné a vyražené podobě). Dlouholetou zkušeností se přišlo na to, že větší poměr bankovek není nutné tisknout. Příklad: většina plateb v ekonomice se odehrává mezi firmami - Škoda Auto platí 100 mil CZK za nové pneu firmě Barum (potažmo Conti).
Barum platí 30 mil CZK fmě DEZA za saze atd. atd. Firmy si navzájem platí BEZHOTOVOSTNÍMI převody z jednoho bankovního účtu na jiný bank. účet. Nepotřebují papírové peníze. Občan jde do Kauflandu, koupí rohlíky, tlačenku, platí 100 CZK. Jenom malá část plateb v ekonomice probího s pomocí papírových peněz. Zbývající peníze jsou peníze na účtech v nehmotné podobě.
Pokud zajdete do banky a ze svého účtu si vyberete např. 1.000 CZK v hotovosti (tj. bankovku) tak během několika hodin (max 4 dnů) v celé ekonomice zlikvidujete cca 6.000 až 10.000 CZK peněz v nehmotné podobě. Pokud vytáhnete z kapsy 1.000 CZK bankovku a vložíte ji na přepážce na svůj bankovní účet, během cca 3-4 dnů pomůžete vytvořit cca 6.000 až 10.000 CZK nových nehmotných peněz. Tomuto procesu se odborně říká "proces generování vkladů/peněz v systémech s centrálním bankovnictvím".
To kolikanásobně více peněz pomůžete vygenerovat v celém bankovním systému záleží od více faktorů. Rozhodujícím je tzv. PMR - Povinná Míra Rezerv (např. komerční banky mají určeno centrální bankou, že z přijatých vkladů musí 8,5% PMR držet jako rezervu a zbývajících 91,5% půjčit klientům.
PMR je drastický nástroj: pokud PMR změníte nepatrně např. zvýšíte na 9% tak přes noc zničíte v ekonomice třeba i 20 až 60 mld CZK. Polopatistický podrobný popis tohoto jevu najdete v Paul Heyne - Ekonomický styl myšlení.
Komu dává centrální banka vytištěné bankovky? Dá je komerčním bankám, když jim dojde papírové (vytištěné) oběživo. Lidi jsi jdou pro výplaty na přepážku bank a ty potřebují papírové bankovky.
Silně zjednodušeně: Centrální banka může půjčit řadové komerční bance např. 1 mld CZK, komerční banka za to centrální bance vydá/prodá něco jako směnku/dluhopis. Tento 1 mld vpuštěný do oběhu během pár dnů vygeneruje (prosím nezaměňovat s "vydělá") dalších několik miliard CZK nehmotných peněz v oběhu/na účtech).
Takže to co píšou polovzdělaní písálkové "FED spustil rotačky a tiskne peníze" je blábol. Skutečnost je složitější a uregulovat bublající tisíce miliard dollarů generované včerejšími vklady není hračka.
Faktem je, že pokud HDP roste o 3% ročně a centrální banka toleruje/podporuje vzrůst peněžní masy/peněz v oběhu o 13% za rok tak výsledek je zřejmý - INFLACE a pokles důvěry v danou měnu (viditelné na kursu vůči jiným měnám). Avšak i jiné měny jsou mnohdy paskvil...

Automaticky kráceno

149461

18.12.2007 20:47

Podvod peněžní mánie

RE: V ekonomice se nevyznám, ale rád bych se na pár věcí zeptal.

Guru 78.?.?.?

Osvěta II.:
- kdo vlastní FED ?
>> vlastnická struktura FEDu je tajná, nebylo by politicky korektní, kdyby Gringos věděli, kdo vlastní FED, příspěvek níže již obsahuje odpověď
- kdo vlastní ČNB ?
>> zřizovatelem, tj. "vlastníkem" ČNB je stát Česká republika
- podle čeho se řídí TISKNUTÍ peněz ?
>> tisknutí peněz není podstatné, již víme že pouze cca 1/10 peněz existuje v tištěné podobě, tj. jako Bankovky
- podle čeho se řídí množství nových peněz ?
>> vedení Centrální banky má nástroje a pravomoci jak ovlivňovat množství peněz v ekonomice. Tzn.: podle toho jakou má vedení Centrální banky náladu si svévolně odhlasují kolika miliardám nových peněz DOVOLÍ vzniknout (viz "proces generování vkladů v systémech s centrálním bankovnictvím" výše)
- peníze nemusí být podložené zlatem, zlatý standard není vyhovující. Příklad: Španělská Conquista. Obrovská kvanta
ukořistěného/nakradeného zlata proudila do Španělska. To nebylo schopno adekvátně zvýšit HDP. Výsledkem byly tuny zlatých peněz ale neschopnost dodat dost zboží tj. INFLACE. Podobně naopak. Ekonomika by mohla růst dejme tomu o +6% ročně, ale nedaří se nalézt nová naleziště zlata. Závěr: růst peněžní zásoby musí (zhruba) odpovídat růstu HDP, zlato ani stříbro nesplňuje tento důležitý parametr. Ron Paul laškuje se zlatým standardem je to však pouze subverze jeho nepřátel, kteří mu to nevysvětlili.
Peníze musí být podložené DŮVĚROU. Na starých bankovkách ČSSR bylo napsáno doslova: "je podložena zlatem a JINÝMI aktivy SBČS"
čímže se rozumělo směnkami/dluhopisy.
- množství natištěných dollarů není podstatné, je to pouze zlomek dollarů existujících na účtech
- státy si půjčují navzájem běžně, v čem je problém? Splácí se co to jde, pokud to už nejde, zorganizuje se převrat a nová vláda zpochybní/odmítne staré dluhy (á la VŘSR atd.)
- ano stát může vyhlásit bankrot, může zbankrotovat i bez VYHLÁŠENÍ
- odkazy: Milton Friedman, Eustace Mullins atd.

149587

10.01.2008 00:50

Trestní oznámení na Zvědavce

Film BLADE II je alegorie

Guru 78.?.?.?

Když už se zde diskutuje Star Trek a Tolkien, po pečlivé analýze filmu BLADE II jsem si jist, že se jedná o alegorii.
Posuďte sami:
- v jiných filmech/románech se uvádí, že upíři jsou zde 500.000 let, v BLADE II se zřetelně zdůrazňuje, že 5.000 let
- upíři se koupou v krvi, pijou krev - vlastní všechny "krevní" banky
- Wesley Snipesovi se posmívají "červená se", Perlman nařkne Snipese "ty nácku"
- upíři nesnesou expozici (tj. světlo - odhalení)
- my jsme ti vyvolení
- oni jsou ovce - potrava
- upíři jsou likvidování tím, koho "synem, kterého sami stvořili"
atd. atd. atd.

je to tak do očí bijící, jako by celý film dělala ta frakce Illuminátů, kteří jsou v mocenském boji s "upíry".

Právní prohlášení:

Pouze upozorňuji na jasné alegorické znaky ve filmu, osobně vyjadřuji nesouhlas s 1. Holocaustem (popsaným v Talmudu) kde bylo zavražděno 4 miliardy příslušníků vyvoleného národa
a taktéž vyjadřuji nesouhlas i s 2. Holocaustem popsaným v American Hebrew v r. 1919 kde bylo zavražděno 6 miliónů příslušníků vyvoleného národa (pozn. o dalších Holocaustech nemám dostatek informací).

150957

14.01.2008 11:31

Budou ho muset zabít

Ron Paul a jeho největší omyl

Guru 78.?.?.?

Ron Paul prosazuje spoustu inovátorských myšlenek: reforma daní, návrat k ústavním hodnotám atd.
Návrat ke zlatému standardu však není možný z prostého technického důvodu:
Na celé planetě není dohromady dost zlata, aby postačovalo ke krytí množství U.S. dollarů v oběhu.
Leda že by ... zlato zdražilo tak asi trojnásobně a U.S. by si nějak dokázala přivlastnit všechno zlato světa vytěžené od pravěku do dnes. Suma veškerého zlata vytěženého v historii lidstva se odhaduje na 145.000 tun, tj. zhruba 4.785.000.000 troyských uncí, tj. kursem cca 900 USD/unci zhruba
4.306 miliard USD. V oběhu je však zhruba 3x více U.S. dollarů.
Navíc jak by U.S. donutilo např. Indické ženy odevzdat zlato do U.S. rukou. Nevytěžené zásoby zlata jsou odhadovány, že vydrží cca 45 let.
Zopakujeme si základní předpoklad: množství nových peněz v oběhu musí zhruba odpovídat přírůstku HDP (plus minus změny v rychlosti oběhu peněz atd. atd.). Svět prostě nedokáže vytěžit dost zlata na to, aby pokryl monetární potřebu jediné země (U.S.).
Ron Paul se někdy vyjadřuje termínem "konkurenční měna" což je jistě zajímavá inovátorská myšlenka, nikoliv však návrat k tzv. "zlatému standardu", který mimochodem stejně byl založen na pouze částečném krytí zlatem již několik minut/dnů po jeho zavedení. Tj. tzv. "zlatý standard" se 100% poctivým krytím zlatem byl pouze fikcí.

151377

17.01.2008 13:18

Eretz.cz opět proti Zvědavci

Pochybnost? Ne naopak - OSVĚTA

Guru 78.?.?.?

Vážení goyimové,
jakékoliv zpochybňování 3. holocaustu je politicky nekorektní chyba.
Prostě všechny jména 3 miliónu zabitých a zemřelých během 3. holocaustu z proslavené IL zdi nakopírujete 2x a vše je O.K.
Když jsme dělali prvomájové defilé před sovětským generálem - velitelem USSR posádky v nejmenovaném městečku, vždy jsme náměstím prošli 2x a vše vypadalo dobře.

Zpochybňovat 3. holocaust je zcela nesprávné, naopak
musíme OSVĚTOU všechny goyimy seznámit s:
1. Holocaustem - detailně popsaným v Talmudu s ohromujícím počtem obětí z řad členů ctihodného vyvoleného národa. Počet obětí byl 4 miliardy negoyimů. Toto číslo nesmí býti zpochybňováno, neboť byste se dopustili trestného činu.

a taktéž seznámit s šokujícím

2. holocaustem z r. 1919 popsaným detailně v The American Hebrew.
Tehdejší vrazi z nějakého záhadného důvodu umučili/zavraždili opět 6 miliónů členů ctihodného vyvoleného národa.

Protože oprava učebnic historie trvá nějakou dobu, je navýsost vhodné tuto osvětu co nejrychleji šířit mezi prostými goyimy např. ústním podáním atp.

151751

30.03.2008 21:29

Pitbul a děti

omylem znovu publikována rok stará zpráva

Guru 78.?.?.?

článek: Ruské výzvědné služby hlásí hemžení amerických vojáků kolem íránských hranic

pochází z 27.3. roku 2007 tj. je rok starý

nelze se vyjádřit v relevantní diskuzi, proto komentuji zde

157602

31.03.2008 10:40

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

další "akce" na dohled

Guru 78.?.?.?

Na PrisonPlanet se lze od kapitána spec. jednotek, kterému již selhaly nervy dozvědět např.: že téhož dne, kdy ve Španělsku vybuchly bomby ve vlacích, team investorů vedený Silversteinem podal nabídku na mrakodrap Sears (v Chicagu). Proč si kapitán tak dobře pamatuje tento den? Ten den již po x-té nacvičovali operace po předpokládaném útoku "špinavou bombou". Lokality ?
Opakují se pořád dokola: Chicago, Portland a tuším Houston.
Již trochu nápadné, že ano - asi jako osmibodový plán Arthura McColluma "jak docílit, aby byl napaden Pearl Harbor".

157643

02.04.2008 20:51

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: KOnspiracne teorie pletie pan Bush;

Guru 78.?.?.?

Naprostá klasika byl článek nějakých investigativních novinářů nazvaný: "Mohammad Atta - fanatický islamista, který miloval vepřové a kapelu Beastie Boys - což je čistě Talmudistická kapela (jak potvrdila jeho U.S. milenka) a článek o pilotu B757, který měl narazit do Pentagonu přízemním letem ve výšce 6 metrů nad zemí v rychlosti 850 km/hod. Tento "pilot" byl však pouhé 3 týdny předtím vyhozen z půjčovny pístových strojů Cessna (rychlost 200 km/hod). Jak novináři vyzvěděli od šéfa půjčovny, při předávacím drillu šéf půjčovny zjistil, že "pilot" není schopen rozeznat výškoměr od kompasu a umělý horizont od větráku, tak z létání sešlo.

157918

28.07.2008 07:45

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

Bhopál - Dioxin: 20.000 mrtvých

Guru 78.?.?.?

Dovolil bych si pouze upřesnit výrok autora o otm, že údajně není zaznamenáno žádné úmrtí na dioxin.

Jako student si pamatuji průmyslovou havárii v Indickém Bhopálu dne 3.12.1984. Při explozi v chemičce Union Carbide (dnes Dow Chemical) unikl dioxin.
Celkový počet mrtvých se dnes odhaduje na 20.000 osob (nikoliv výbuchem, ale otravou) a přiotrávených-chronicky nemocných na 120.000 osob.

Detaily na:
http://www.greenpeace.org/international/news/bhopa...

166232

Rok před Pearl Harborem předložil Lieutenant Commander Arthur McCollum osmibodový návrh "jak vyprovokovat Japonsko k válce"
- již pouze v Google Archívu:

On October 7, 1940, Lieutenant Commander Arthur McCollum of the Office of Naval Intelligence submitted a memo to Navy Captains Walter Anderson and Dudley Knox (whose endorsement is included in the following scans). Captains Anderson and Knox were two of President Roosevelt's most trusted military advisors.

The memo, scanned below, detailed an 8 step plan to provoke Japan into attacking the United States. President Roosevelt, over the course of 1941, implemented all 8 of the recommendations contained in the McCollum memo. Following the eighth provocation, Japan attacked. The public was told that it was a complete surprise, an "intelligence failure", and America entered World War Two.

skenovaná kopie návrhu provokace:
http://209.85.135.104/search?q=cache:MIRuHSwM_k4J:...

167153

07.08.2008 11:42

Gaza nepotřebuje pomoc – má zemní plyn za 2 biliony liber

RE: Genocida a holocaust???

Guru 78.?.?.?

takový příklad má být důkazem, že genocida nebyla?
Mezinárodní Červený kříž nebo kdo provedl sčítání židů včetně Chazarů předstírajících, že jsou židy (v Evropě před válkou): 14 mil. osob.
Při sčítání těsně po válce napočítali 14,5 mil. židů včetně Chazarů vydávajících se za židy.

Chcete snad na základě těchto čísel popírat holocaust č.3 ?

pozn.: Holocaust č. 1 se 4 miliardami zabitých židů se odehrál v Talmudu na úsvitu lidských dějin

Holocaust č.2 se 6 milióny zabitých židů se odehrál v r. 1919 v The American Hebrew.

Zákon nespecifikuje pořadové číslo holocaustu, kteréhožto zpochybňování je trestné. Proto zpochybňování kteréhokoliv
holocaustu je trestným činem.

167276

24.09.2008 14:04

Americké ministerstvo financí se mění na hedgeový fond

"vyhýbám se pojmu „lidé“, protože s lidmi mají jen málo společného"

Guru 78.?.?.?

Pane editore prosím nesklouzněte k ohavnostem tak typickým pro Talmudisty. To přece Talmudisté zdůrazňují, že pouze oni jsou lidé, zatímco my všichni ostatní tj. Goyimové "nejsme lidské bytosti".
Není zcela jisté z jakých pramenů čerpal Hitler & spol. ale ideje o "untermensch" byly také dosti odobné.

Pane editore, nebuďme jako Talmudisté a Hitler.

171456

29.09.2008 23:22

Čas na zlatý rubl?

Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

Za účelem osvěty zdarma a speciálně pouze pro čtenáře Zvedavce si zopakujeme třičtvrtě roku starou lekci:

Technicky již není možné vrátit se ke zlatému standardu.
Množství veškerého zlata vytěženého na celé planetě Zemi od počátku věků je totiž pouze zlomkem množství např. U.S. dollarů v oběhu. Museli byste násilím nebo nějakým podvodem (např. á la Paulson zachraňuje svět akcí Cash for Trash) získat veškeré existující zlato např. i od stamiliónů Indických rodin (které jej tradičně používají jako rezervu/rodinný poklad), abyste mohli zavést pouze částečný zlatý standard v jedné zemi.

Poučení: množství peněz v ekonomice (v oběhu) se musí zvyšovat v souladu s růstem HDP dané země (plus mínus změny v rychlosti oběhu) a plus něco málo navíc.
HDP zemí jako Čína, Indie atd. roste tempem 8 až 10% ročně.
HDP jiných zemí roste tempem 3-5 % ročně.

Historická vytěžená suma zlata plus nová těžba zlata nedokáže držet krok s růstem HDP v moderní době.

Pokud množství peněz nedrží krok s růstem HDP nastává deflace a děsivá krize.

Např. Velká hospodářská krize 1929-1933 nevznikla jako následek krachu na burze (jak se musí povinně na školách tlačit do hlav Goyimským dětičkám), nýbrž z toho důvodu, že chytří pánové z privátní organizace FED naaranžovali snížení M3 (peněžní zásoby) o mínus 32%. Hádejte o kolik následně kleslo HDP?

Výborně, tuto opakovanou lekci jste dobře zvládli, U.S. HDP doopravdy následně kleslo taktéž o mínus 32%.

Závěr: Postesky a tlachy o návratu zlatého standardu dřistají polovzdělanci, kteří nezvládají poměřit 3 čísla:

- růst HDP
- růst M3 (FED v přípravě na současný tunel a zničení dollaru přestal zveřejňovat údaje o M3)
- suma veškerého vytěženého zlata od starověku + nová těžba

Lekci bych si dovolil ukončit posteskem:

Ale pivo, to bývavalo před 25 lety chutnější. Nebylo pasterizované a nedávali tam místo Českého chmele asijský levný šunt a nemělo pachuť grafitu z uhlíkových filtrů.

171976

30.09.2008 00:08

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

Proč něco málo navíc?

Funguje to tak empiricky a vcelku dobře, dokud ovšem nevygenerujete peněz + 120 miliónů procent navíc jako v Zimbabwe nebo Německo po I.světové (schválně mrkněte na tehdejší sestavu ministrů).

Přiklad:

Stavíte fabriku, která bude vyrábět ruční mlýnky na maso.

Na stavbu fabriky si vezmete půjčku 250 mega. Stavba se staví, zedníci berou mzdu a jdou si koupit proviant a kuřivo.

Fabrika však ještě nestojí a neprodukuje nové mlýnky na maso.

Silně zjednodušeně řečeno: M3 se zvýšil o kredit na fabriku,
ale růst HDP zatím trochu pokulhává, protože fabrika ještě neprodukuje ony nové mlýnky na maso.

Zedníci však jdou mezitím utratit mzdu za kuřivo a proviant a tímto počínáním po milimetrech podkládají pod kotlem inflaci.

171981

30.09.2008 13:12

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

Reaguji na otázky p. Bartoska:
- Co když HDP neporoste ? Nebudeme generovat oběživo ?
Odpověď: Nikoliv. Je třeba zajistit generování M2, M3 v míře o něco málo vyšší. Ne o 120 milionů procent jako v Zimbabwe.
Zajímavý návrh prosazoval Milton Friedman: "Ať je krize nebo bonanza, zvyšujte M3 tempem +5% ročně. Bonanzu to nude mírně tlumit a krizi to pomůže."
Já mu dobře rozumím. Plus mínus s drobnými korekcemi např v případě potopy, zemětřesení nebo vojenského napadení země atp. se ztotožňuji s tímto názorem.
Když jste Čína rostete 10% ročně (technologicky doháníte svět), tj. prostě si koupíte moderní soustruh a produktivita ve firmě se přes noc zvýší o 400%, tak je zřejmé, že +5% M3 ročně je málo.

- Během velké hospodářské krize měl pravdu Keynes?
Mrazivou pravdu mělo především dílo nazvané "Protokoly siónských mudrců" z konce 19. století. Upozornění: Podle historiků je možné, že se jednalo o podvrh.
Přesto bez tohoto "dílka" nelze pochopit dějiny 20. století.
V Protokolech se zcela jasně popisuje: "a nesmírnou inflací a poté zase drtivou deflací vyvoláme Velké světové hospodářské krize". Tzn. ať už je autorem nějaký padělatel nebo geniální satanista, je zcela zřejmé, že úroveň vědeckého poznání na konci 19. století byla postačující k tomu, aby bylo jasné, že záměrnou deflací lze vyvolat Velkou hospodářskou/světovou krizi.
Dřisty apologetů FEDu, že tehdejší úroveň znalostí nestačila na to, pochopit, že pokles M3 o mínus 32% zavinil pokles HDP o stejných mínus 32% - jsou pouhými dřisty a falšováním historie.
Pravdu za Velké krize měly Protokoly a ďábelští vykonavatelé plánu popsaného v nich. A ve FEDu tehdy seděli samí Eskymáci nebo Mongolové nebo "Ti_které_nesmíme_jmenovat"?

- Souhlasím s p. Bartoskem, ze problém dnes není v nedostatku peněz. Na Counterpunch nebo Roubini RGE Monitor je důkaz, že kecy o "není likvidita" jsou jenom kecy (nápověda: gigantická likvidita směrem do Treasuries)

U.S. sají z celého světa 2/3 až 3/4 volných zdrojů úspor.
Tyto úspory U.S. banky, hedge fondy, venture fondy, developeři atd. používají ke zhodnocení v investicích s (obvykle) vyšší mírou výnosnosti. Vše funguje dobře dokud tyto rizikové investice vynášejí. Tak U.S. přežívala cca posledních 25 let.
Jakmile klesnou někde v Baziliškistánu akcie nebo tržní hodnota papndeklových "vilek" v U.S. - je průser.
Zahraniční banky, investoři chtějí své úroky. Ale není kde vzít.
Bylo to primitivní ohlupování miliónů střadatelů z celého světa.
"Buďte hloupí a spořte za 2,5% p.a., my si půjčíme vaše prachy od vaší spořitelny a na investicích v Indii/Číně/Rusku vyděláme 100-300%.
I vy můžete vydělat 100 až 300%, ale my pojedeme propagandu, že to je jako těžké až nemožné a lepší je, když dáte prachy nám, my vám dáme 2,5% - možná"
Vše takto fungovalo od 9/2001 event. 10/200...

Automaticky kráceno

172003

30.09.2008 13:13

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

II. díl:
Vše takto fungovalo od 9/2001 event. 10/2002 event 3/2003 až do 7/2007. Gringos vydělávali 12, 20, 40, 300 % a střadatelům ze světa posílali 2,5%.
Poté se vše obrátilo. Kdo zaplatí střadatelům ze světa jejich 2,5% plus nominál ?
Plán je na světě: U.S. vláda zaplatí 700 mld za znehodnocené papíry, futures na počasí, sázky na to kdo nesplatí dluh CDS, atp. a my to opět roztočíme. A pokud tentokráte vyděláme, pošleme spořitelům oněch 2,5%.

172004

30.09.2008 13:25

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

Pane Bartosek, je to velmi prosté:
Na celé planetě Zemi NENÍ dostatek zlata k tomu, aby se alespoň v U.S. zavedl zlatý standard.

Ledaže-by někdo zdražil zlato asi tak 16 - 25 ti násobně přes noc.
To by poté zlata byl dostatek. Avšak opět by to nefungovalo.
Zlata (tj. peněz) by přibývalo tempem 1% ročně,
ale všichni chtějí, aby HDP rostlo tempem 5, 6% neli více ročně.

Proto již vznikají spiklenecké teorie o tom, že nejvíce chtějí prosadit zlatý standard staří známí obchodníci se zlatem z Londýna.

Gold-Mafia/Gold-Cabal - bohužel Gold-Mafia jsou opět "ti_které_nesmíme_jmenovat".

Já bych tuto spikleneckou hypotézu bral s rezervou,
pravdou zůstává, že by zlato muselo zdražit 16 až 20ti násobně,
aby ho bylo dostatek pro všeobecné zavedení zlatého standardu.

A jen tak mimochodem: Víte vůbec o tom, že tak oslavovaný starý "zlatý standard" byl zlatým standardem s plným krytím pouze v první minutě ?

Poté se opět stal zlatým standardem "s částečným krytím".

Tj. po Anglii a světě kolovaly bankovky s příslibem vyplacení zlata, avšak v trezorech bank jej byl pouhý zlomek vůči všem vydaným bankovkám.

Takže šlo opět o standardní legalizovaný bankovní "podvod".
Tzn. 60 až 90% všech bankovek v oběhu během takzvaných "zlatých standardů" byly opět papírky nekryté zlatem vaše fiat money.

Spokojen ?

172005

30.09.2008 14:02

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

otázka pana Bartoska:

- Generování kreditu komerčními bankami na desetinásobek toho,
co si samy vypůjčily, je také započítano do HDP ?

Odpověď:
Již znáte velké tajemství: V systémech s centrálním bankovnictvím je běžné, když banky vygenerují 10ti násobně více úvěrů, než kolik samy přijaly hotovosti.

Vytváření úvěru (kreditu) se nezapočítává do HDP.
To, že banka někomu půjčila 1 mld. USD nezvyšuje HDP.

Avšak samotná činnost banky - tj. že poskytuje služby, práce banky se započítává do HDP, asi jako práce automechanika v servisu.

Činnost bank (obvykle) přispívá k tvorbě HDP.

U.S. Kongres má předkupní právo koupit celý FED za tuším 450 milionů USD. To platí ještě od r. 1913.

Tzn. pokud jste např. J.F. Kennedy nebo kterýkoliv z dalších 5 U.S. prezidentů, kteří chtěli zrušit/zničit Centrální banku v U.S. ovládanou "těmi_které_nesmíme_jmenovat" nemusíte nutně FED zrušit. Stačí uplatnit předkupní právo a odstranit rasovou dikriminaci mezi zaměstnanci/chéfy.
Nyní jsou totiž jaksi ehm výrazně neproporcionálně alokováni.

A co se stalo s oněmi 5 U.S. prezidenty + J.F.K. ?

Je to prosté: Na všechny byl spáchán atentát.

Studujte historii. Tu nezfalšovanou. Pochopíte současnost.

A bojujte proti RASISMU !

172006

30.09.2008 21:14

Čas na zlatý rubl?

RE: Chiméra o možnosti návratu zlatého standardu

Guru 78.?.?.?

Na konci r. 2006 se odhadovalo celkové množství vytěženého zlata na celé planetě Zemi od počátku věků na 156.000 tun, tj. zhruba 5.016.077.170 trojských uncí. V okamžiku, kdy píšu příspěvek je kurs 869 USD za trojskou unci, tj. hodnota veškerého zlata vytěženého od počátku věků do dnes je zhruba:
4.358.971.061.093 USD, tj. zhruba pouze 1/4 USD v oběhu, nemluvíme o 200 dalších zemích a jejich měnách.

Roční celosvětová těžba byla v r. 2005: 3.859 tun
tj. oproti vytěžené sumě pouze +2,5 %

Zdražit 20ti násobně zlato by pomohlo pouze Londýnské Gold-Mafii, která má na skladě stovky tun zlata. Nic by nevyřešilo.

V dobrých učebnicích se uvádí pěkný důkaz:

Když conquistadoři dobývali Mexiko, Peru atd. posílali celé galeony s uloupeným zlatem do Španělska.

Množství zlata tj. "peněz" rostlo vysokými procenty.
Španělská "ekonomika" s oslíky a ručními rumpály nedokázala držet růstem HDP krok s přílivem nového zlata a nastala silná inflace.

To samé s objevem gigantických ložisek stříbra u Potosí.

Je krajně komické, aby inflace, deflace a růst HDP byl ovlivňován tím, zdali se podaří nebo nepodaří objevit nová ložiska zlata a vykutat jej.

Smiřte se s tím, že znovuzavedení zlatého standardu NIC NEŘEŠÍ.

Již samotný zlatý standard byla jenom pověra. Ve skutečnosti se jednalo o zlatý standard s částečnými rezervami - přeloženo: legalizovaný podvod - mýtus.

172023

10.10.2008 21:09

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to jinak

Guru 78.?.?.?

údajná "masa zlenivělých v r. 1929 zjistila, že snazší než pracovat je investovat na burze"

Jedná se o mýtus. V r. 1929 neinvestovalo do akcií a fondů 85 mil. američanů jako dnes. Neexistovalo 10.000 mutual fondů a 7.000 hedge fondů. Investování na burze v r. 1929 byla kratochvíle pro několik desítek tisíc individuí a pár bank/organizací.

Velkou hospodářskou krizi nezavinil pád na burze, důkaz předložil Milton Friedman - nositel Nobelovy ceny za ekonomii 1973.

Pád na burze ovlivnil U.S. HDP zhruba ve výši kolem 1,5% (HDP).
Hlavní podíl na vyvolání velké hospodářské krize měl FED tím, že naaranžoval snížení masy peněz v oběhu M1, M2, M3 o cca 32%.
HDP U.S. následně také kleslo o 32%.

Technika vyvolání těžké krize je "těm-které-nesmíme-jmenovat" známa minimálně od konce 19. století. Je popsána v údajném podvrhu "Protokoly Siónských mudrců". Dílo napsal buď nějaký geniální padělatel, který 50 let dopředu věděl, co se bude dít, nebo se nejednalo o padělek, ale o program.

172772

13.10.2008 13:17

Doutnák u biliardového sudu s prachem již hoří

RE: hyperinflace

Guru 78.?.?.?

"kryté čímkoliv důvěryhodným" ...

Navrhněto prosím něco. Máte třeba na mysli kryté směnkami bank?

Jinak překlad je opravdu brilantní umělecké dílo, bezmála poezie.

Bravo !

172908

24.10.2008 00:52

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Všetko je síce pekné,

Guru 78.?.?.?

"kde arabové i když jsou doma".....

Pane Montaznik, zdvořile bych si dovolil upřesnit:

Palestinci NEJSOU Arabové. Palestinci jsou Sémité - Sémitský národ.

A Vy doufám nejste Anti-Semita ?

Protože jenom zuřiví extremisté-sionisté a editor Eretzu nenávistně označuje Sémity Palestince za "Araby".

173776

04.11.2008 12:44

Amerika na rozcestí

Mají jej v šachu

Guru 78.?.?.?

Zajímavé, také si myslím, že Obama smýšlí nebo alespoň smýšlel jinak. Že se pokusí zajistit spravedlnost pro Palestince, tj. mír na středním východě větším tlakem na Chazarskou ozbrojenou entitu okupující Palestinu a utiskující Sémitské občany - Palestince, Sefardské židy, Syřany atd.

Obávám se však, že jej illuminati, talmudisti, neokoni atd. mají v hrsti. Přesně podle návodu uveřejněném v onom podvrhu "Protokoly (těch_které_nesmíme_jmenovat) mudrců". V tomto podvrhu nějaký šílený padělatel přesně popsal, jak se mají vybírat politici. Zásadně pouze někdo, kdo spáchal zločin a Ti_které_nesmíme_jmenovat jej budou mít v hrsti/v šachu.

Zatvrzelost, s jakou se v mainstream médiích vyhýbají tématu: Obama není schopen soudu předložit originál svého rodného listu a lékařské záznamy z porodnice (údajně) na Hawaii mi napovídá, že illumináti, neokoni, talmudisti, fanatičtí sionisti a spol. jej mají v hrsti.

Jamile si pan Obama dovolí jediné kritické prohlášení k vraždění malých Palestinských děvčátek Chazarskou soldateskou na území Palestiny, bude kauza "babička Obamy tvrdí, že se narodil v Province Coastal Hospital v Keni" a neexistence rodného listu vytažena, Obama obviněn z těžkého zločinu vylákání 640 mil USD na volební kampaň, ačkoliv věděl, že nesplňuje ústavní podmínku "naturally born person".

Závěr: pan Obama chápe, že pro mír na Středním východě je nezbytná spravedlnost pro Palestince, ukončení okupace Golan, West Bank atd., avšak bude ve velmi obtížné pozici s vyděrači za zády.

Hillary s Krvavou Madlou vždy po svém boku na tom asi nebyla o moc lépe.

Rona Paula by životně zesměšnili do minuty pomocí triku s našeptávači/propagátory "Zlatého standardu", kteří se vetřeli do jeho přízně s úkolem jej případně totálně zesměšnit.

Gold Mafia dobře ví, že zavedení zlatého standardu není technicky možné důvodu, který jsme si zde Xkrát vysvětlili - jednoduše za posledních 25.000 let se nepodařilo vytěžit dost zlata na to, aby alespoň v U.S. mohl být zlatý standard zaveden.

Barack Obama bude prostě jenom o 2 milimetry menší ZLO, než nějaký fanatický neocon z republikánkého tábora ať již původně protěžovaný Rudy nebo dnešní propagátor stoleté války proti Iráku - známé to země disponující zbraněmi hromadného ničení (krypto-sionisti a spol. si však opět spletli jméno země, to "i" si pamatovali, ale zbytek popletli).

174859

04.11.2008 13:07

Amerika na rozcestí

RE: Konvenuje mi Rjpalov nahlad

Gur 78.?.?.?

důvodů bylo více, ale tím hlavním byl podpis prezidentské directivy k rozpuštění privátně vlastněné organizace s krycím názvem "Federal" Reserve System pár dnů před střelbou.

174869

05.11.2008 00:08

Amerika na rozcestí

RE: Měl by vyhrát Mc Cain

Guru 78.?.?.?

Největším problémem USraele nejsou občané afro-původu. Zajímavý detail na padělku Obamova "rodného listu" je kolonka rasa (race), kde zcela neschopný padělatel natisknul PC tiskárnou: "African".
Padělatelovi zapomněli říci, že v r. 1961 neexistovaly PC laserové tiskárny a to podstatné, zapomněli jej poučit, že v r. 1961 se nepoužívalo označení slovo "African" ale slovo, které je ještě dnes v AJ/CZ slovnících a dnes zní poněkud politicky nevhodně.
Největším problémem USraele je propojení illuminátů a talmudistů/sionistů. Obdobně v ČR: sečtete-li všechny škody, krádeže a loupeže způsobené našimi spoluobčany, kteří nejsou obyvateli Říma a přesto si přejí býti takto označováni jedná se jenom o škody v řádu dejme tomu 500 mil. Kč max. 1 miliarda. Srovnáte-li si to se škodami, které páchají talmudisté, sionisté a krypto-sionisté - ty nelze ani spočítat. Jak mám např. spočítat škody, které páchají na malých dětech klasickým odporným trikem a to: Sionistický majitel sionistické TV podporuje záměrné najímání dabingových hereček, které neumí česky. Tyto dabingové herečky zkomolenou češtinou - nejčastěji neznají rod přídavných jmen (tj. důkaz, že herečky odmaturovaly podvodem) nažvatlají převzaté filmy plné talmudistické nenávisti, propagandy, morbida a hnusu a v 6 večer při večeři vysílají k večeři morbidou z pitevny, kde mrtvole vylézá tasemnice z úst. To komentuje Chazarská herečka namluvená špatnou českou dabérkou nějakými urážkami na adresu křesťanů, budhistů, milovníků vepřového atd. Miliardy, o které Barack Alón podvedl KB lze spočítat, stejně jako když ne-goyim Kočárník fanaticky odmítal odpovědět na dotaz novinářky, kolik miliard tvoří výběr spotřební daně z motorové nafty v době, kdy spotřeba odpovídala sumě spotřební daně 20 miliard, ale celoroční výběr daně nebyl ani 1 mld. Z čehož jasně plyne, kdo kryl stamiliardové podvody s motorovou naftou. Byznys škody páchané talmudisty lze spočítat, nelze však spočítat škody v politice a v cíleném ohlupování národa.
Roztoči v sýpkách a klíšťata (roztoči) působí větší škody než Vaše oblíbené etnikum "nikoliv_Římských_občanů". Zkuste se proto prosím soustředit na problém velikosti 100 miliard a problém 0,5 miliardy chápat jako ne druhořadý, ale třetiřadý.

Uvedu příklad: Karatisté na tréninku do sebe buší a kopou. Kdyby toto činili na ulici, páchali by trestnou činnost. Na tréninku to je však O.K..
Stejně tak si třeba představte Vaše oblíbené "nikoliv_Římské_občany". Vymyslete pro ně něco podobného. Například by se sešli na hřišti, kde by navzájem mezi sebou prováděli kapesní krádeže. Na hřišti by to bylo považováno za sport a O.K.. Při odchodu z hřiště by dostali osvětový leták, kde by jim v jejich mateřštině bylo vysvětleno, že páchat tuto činnost mimo tréninkový prostor je trestné. Analogie s k...

Automaticky kráceno

174970

05.11.2008 00:16

Amerika na rozcestí

RE: Měl by vyhrát Mc Cain

Guru 78.?.?.?

pokračování:

Uvedu příklad: Karatisté na tréninku do sebe buší a kopou. Kdyby toto činili na ulici, páchali by trestnou činnost. Na tréninku to je však O.K..
Stejně tak si třeba představte Vaše oblíbené "nikoliv_Římské_občany". Vymyslete pro ně něco podobného. Například by se sešli na hřišti, kde by navzájem mezi sebou prováděli kapesní krádeže. Na hřišti by to bylo považováno za sport a O.K.. Při odchodu z hřiště by dostali osvětový leták, kde by jim v jejich mateřštině bylo vysvětleno, že páchat tuto činnost mimo tréninkový prostor je trestné. Analogie s karatisty.

Soustřeďujete se na problém, který je málo prioritní.
Povšiml jste si vůbec, že podezřele často je odhalen chéf nějaké rádoby neonacistické skupiny v U.S. a demaskovaný chéf neonacistů je ve skutečnosti obyčený talmudista.
Oni odvádějí pozornost nespokojených lidí nepodstatným směrem.
Organizují a provokují akce proti Eskymákům, Indiánům, Tahiťanům atd. občas vyprovokují zhanobení hřbitova atp. Cokoliv jenom ne pozornost podstatným směrem.

174974

05.11.2008 20:05

Amerika na rozcestí

RE: Mají jej v šachu

Guru 78.?.?.?

Zdravím pane Leo,

politovánihodné.

O Obamově narození v Province Coastal Hospital v Keni však nehovořila jeho Havajská babička Madelyn, nýbrž jeho Keňská babička.

Uvidíme, zdali to budou soudy zametat pod koberec nebo zdali z toho bude skandál.

A vůbec: do úřadu by nastoupil zuřivý sionista Biden, který pořvává po novinářích, že je sionistou

nebo nastoupí poražený McKain ?

Natolik mi právní kličky nejsou známy.

175068

05.11.2008 20:37

Kataklyzma liberální plutokracie

Autor Nezvědavce právě zastavil dalšího teroristu

Seržantova noční můra 78.?.?.?

Právě jsem dostal zprávu o dalším hrdinském činu známého vlastizrádce a provozovatele NEZVĚDAVCE, který jakožto nájemný žoldák nastoupil do armády cizí mocnosti.

Nájemný žoldák armády cizí mocnosti právě úspěšně zastavil další teroristický útok

Vložený obrázek

Služba v armádě cizí mocnosti je trestná

175071

05.11.2008 22:53

Kataklyzma liberální plutokracie

To bude ARMAGEDDON

78.?.?.?

Před 5 dny pouze šuškanda na TheTruthSeeker.co.uk
dnes krutá realita:

Pan Obama si za nového Chief of Staff
vybral Rahm Emanuela - syna teroristy.

Již 2 roky je veřejným tajemstvím, že Emanuel je pravděpodobným nejvyšším šéfem MOSSADu pro celou Severní Ameriku

Israeli MEGA MOSSAD agent Rahm Emanuel as Obama's Chief of Staff ???

--------------------------------------------------------------------------------

Obama seeks PRO-Iraq War, PRO-Illegal Spying, Israeli MEGA MOSSAD agent Rahm Emanuel as his Chief of Staff. Obama Has Approached Rep. Rahm Emanuel (D-IL) To Serve As Chief Of Staff If Obama Wins The Election.
[ WASHINGTON, Oct 31, 2008 /PRNewswire-USNewswire via COMTEX/ --
Obama Has Approached Rep. Rahm Emanuel (D-IL) To Serve As Chief Of Staff If Obama Wins The Election
"Barack Obama's Campaign Has Approached Illinois Rep. Rahm Emanuel About Possibly Serving As White House Chief Of Staff, Officials Said Thursday..." (David Espo and Ben Feller, "Obama Approaches Lawmaker About White House Post," The Associated Press, 10/30/08)

Rep. Rahm Benjamin Emanuel, the Democrat congressman for the 5th District of Illinois in Chicago is the son of an Israeli terrorist. Rahm's father, Benjamin, was a member of the Irgun, the Zionist terrorist organization that coined a new word as they blew up hotels, train stations, and other buildings in Palestine in the 1930s and 40s.

Rahm was an Israeli citizen until he was 18 years old, when for obvious reasons he hid his Israeli passport in his underwear drawer. In 1991, however, he pulled his Israeli passport out and went and reportedly joined the Israeli Army to defend Zion from Saddam's Scuds.The late Sherman Skolnick of Chicago called Rahm Emanuel the "Acting Deputy Chief for North America of the Mossad – Israeli Intelligence.
http://www.cloakanddagger.de/media/S...%20Emanuel.htm
For all the details,
http://www.rumormillnews.com/cgi-bin...cgi?read=95806

http://www.erichufschmid.net/TFC/Bollyn-Emanuel.html

http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=9604

Vložený obrázek

175080

06.11.2008 11:39

Tak tedy Obama

Rahm Emanuel: 2. nejmocnější muž planety

Guru 78.?.?.?

Jak již vešlo ve veřejnou známost pan Keňanec "z Havaje"
si vybral svého Chief of Staff

Tak tohle bude 2. nejmocnější muž planety, hned po Keňancovi "z Havaje"

rovný chlap již od pohledu, v r. 1991 podle vlastního CV dobrovolník v IDF (Israelské armádě),

kde ale nevraždil, tvrdí, že pracoval v dílně a opravoval brzdy, což pro elitního kravaťáka s dvojím občanstvím

a utrženým prostředníkem je perfektní uplatnění (tedy těžce vymakané krytí během výcviku u MOSSADu)

Rahm Emanuel - trestný čin služba v armádě cizí mocnosti

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek


Padělek Keňancova rodného listu z Havaje.
Padělatel nevěděl, že v r. 1961 neexistovaly laserové tiskárny
a že slovo v kolonce "rasa" v r. 1961 nebylo používáno dnešní politicky korektní "African", ale dnes již poněkud polit. nevhodné "Negro"

http://www.politifact.com/media/img/graphics/birth...

175130

08.11.2008 14:04

Sláva šéfovi prezidentské kanceláře

Dešifrováno

Guru 78.?.?.?

Již se mi podařilo dešifrovat, o čem to v hádankách drmolí
Krvavá Madlena, Biden, Powell a Brzezinski, když mluví o záhadné mezinárodní krizi v lednu, která si vyžádá nepopulární opatření:

Oni cintají o Irácké vládě, která odmítne podepsat Agreement o nekonečné okupaci, základnách, beztrestnosti atd.

U.S. okupačním vojskům vyprší po novém roce mandát OSN.

To je celá "krize".

Teď ještě co v jejich slovníku znamená "nepopulární" opatření.

Pro zuřivé talmudisty a šábes gojíma to může znamenat

a) stažení vojsk (jako katastrofa pro jejich ideologii)

b) ilegální pokračování v okupaci (jako nepopulární v očích světového mínění)

příspěvek není možné přidat k relevantnímu článku, proto je zde

175341

23.12.2008 12:56

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

Vše bude trochu jinak

Guru 78.?.?.?

Asi před 6 týdny jsem pana Celente zdvořile upozornil, že situace se bude vyvíjet trochu jinak než jak pan Celente předpovídá. Překvapila mne jeho odpověď: údajne má na svém webu tzv. Wild Cards, kde sám předpovídá alternativní jiný vývoj světa (než jak veřejně předpovídá) pod podmínkou, že nastanou určité věci. S panem Celente jsme se shodli, že pokud bude představena nová technologie na základě nového vědeckého objevu z oboru energie, může se svět vyvíjet pozitivním směrem a nikoliv sebedestruktivní spirálou se zpětnou vazbou.
Pamatujte na prorocká slova ze známého podvrhu z konce 19. století (Protokoly těch_které_nesmíme_jmenovat mudrců):
"... a vyvoláme celosvětové krize a to tím způsobem, že budeme stahovat peníze z oběhu (snížíme množství oběživa).."

Krizi tohoto rozsahu a druhu nelze vyřešit naléváním nových tisíců miliard dollarů gigantickým gamblerským organizacím, které již jenom čistě z tradice nesou ještě stále jméno "banky".
Kdysi dávno byly banky pouze bankami, to však již od r. 1999 neplatí a z velké části to neplatilo ještě dříve.
Tuto krizi lze rozmotat nejlépe umělým zvýšením kupní síly obyvatelstva např. dobrá metoda je současná španělská cesta, kde část hypotekárních splátek pomáhá lidem splácet vláda (ne však zcela zadarmo, jedná se víceméně o odklad).
U.S. vláda by např. prostřednictvím FNM a FRE mohla garantovat úrokovou sazbu pro hypotéky na 30 let ve výši 3,0 až 4,0%, dočasně zavést daňové zvýhodnění na podporu prodeje vozidel atd.
Pravděpodobně mezi únorem až říjnem 2009 (uvažujme začátek procesu kolem února) dojde k další sérii šoků, které budou mít kaskádový průběh - budou se přelévat z jednoho odvětví do dalšího. V tomto období bude několika stovkám firem ZADARMO (bez prvotního licenčního poplatku) rozdávána nová převratná technologie, která způsobí těžké disrupce v několika oborech.
Skupinka akademiků (docentů, vedoucích kateder atd.) rok testovala tuto novou technologii a ačkoliv všichni podepsali mlčenlivost, přesto se pochopitelně některé informace mohly dostat ven. Někteří zainteresovaní (někteří velcí investoři a šéfové některých velkých korporací) konají, jako kdyby byli s touto záležitostí již minimálně půl roku seznámeni.
Bylo by krajně unfair, kdyby prostí čeští lidé a čtenáři Zvědavce byli v tomto ohledu poslední, kteří se o tomto dozvědí, že ano?

Speciálně a pouze pro čtenáře Zvědavce: V lednu a zejména v únoru sledujte denně Zvědavce, můžete se alespoň s minimálním předstihem před čtenáři Reuters, New York Times a WSJ dozvědět další důležité informace. Dopad na trhy akciové, komoditní i FX je vysoce pravděpodobný.

Svět se změní, ne však tak, jak předpovídá pan Celente nebo jak vykřikuje ten pán, s heslem "my jsme ta změna" a přitom má problémy předložit originál svého rodného listu.

178762

23.12.2008 21:37

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Guru 78.?.?.?

Vynikající investigativní knihu o tom, jak významní funkcionáři židovských organizací "pomáhali" svým soukmenovcům/souvěrcům během II. světové války napsali v Bnei Yeshivos. Jedna z nejlepších knih k dané tématice. Protože ji nelze sehnat v obchodech, je zdarma legálně k mání u jedné židovské organizace ve formátu pdf zde:

http://www.jewsagainstzionism.com/resources/online...

178799

24.12.2008 11:59

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: nesmysl

Guru 78.?.?.?

Pane Stane, střízlivě a bez urážek:

Jaký způsob řešení současné krize považujete za efektivní Vy?

Chápu, že je to nesmírně složitá záležitost, ale zkuste zjednodušeně a krátce něco sám navrhnout.

Nebo jinak - na čem bychom se mohli shodnout:
Dosavadní cesta, kdy FED 1.900 miliard USD "půjčil" komerčním bankám oproti neznámému kolaterálu nějak vyřeší fakt, že 2 až 4 miliony vilek v US je volných/na prodej/neobydlených a na parkovišti poblíž bivakuje 1,5 milionu rodin ve stanech?
Podle mých analýz nikoliv. Shodneme se na tomto?

Jaké navrhujete řešení?

Milióny vystěhovaných lidí se budou koukat, jak hnije a plesniví 2 až 4 miliony volných vilek?

Jaké jiné řešení je správné, pane Stane?

178820

24.12.2008 12:24

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: nesmysl

Guru 78.?.?.?

Pane René, s většinou toho, co jste napsal lze jistě souhlasit,
je zde však problém: "nalévat miliardy do výrobní sféry"
tentokráte NEPOSTAČUJE k překonání krize tohoto druhu.

Uvedu jednoduchý příklad: představme si, že někdo (jedno kdo - vláda, banky, duch svatý) začne nalévat miliardy do GM, Chrysleru, ba i do Toyoty. OK, firmy budou mít na dalších pár měsíců na výplaty zaměstnanců a na odchodné.

Kardinální otázka: Jak tyto miliardy nalité do GM a Chryslera přinutí/přimějí 6 miliónů lidí/kupců aby si koupili nový Dodge Ram nebo Toyotu Prius?

Automobilkám zozfale chybí jenom v US cca 4 až 6 miliónu neracionálně smýšlejících lidí, kteří by si v čase těžké krize koupili nový automobil.

Kde tyto lidi seženeme? Jak je přimějeme k neracionálnímu chování?

Podle mých analýz k tomu nedojde tím, že FED "půjčil" komerčním bankám 1.900 miliard "nových" peněz a odmítá zveřejnit, jakým kolaterálem ručí tyto banky za uvedenou sumu nových půjček.

Podle mých analýz nelze zvrátit tuto krizi ani tím, že GM, Chrysler dostanou 14/17/25/35 miliard dollarů.

Tuto krizi lze rozetnout jedině odzdola nahoru.
Jakýmkoliv i ideologicky sporným způsobem podpořit prosté lidi.
Ti si poté mohou koupit/pronajmout vilky a koupit auta atd.

Homebuildeři a automobilky poté mohou přibrat lidi, které před měsícem/půl rokem vyhodili. Tito nově zaměstnaní budou mít kupní sílu, která opět trochu pomůže atd. Vzestupná spirála se zpětnou vazbou místo dnešní sestupné spirály se zesilující zpětnou vazbou.

Nic ale není "zadarmo". Za tento jediný způsob, jak ven z této krize se zaplatí inflací. Ne hyperinflací, ale pádivou inflací.

Pane René, co dalšího navrhujete, kromě "nalévání peněz do výrobních podniků"? A jakou cenu za to zaplatí daňoví poplatníci a držitelé Government bondů při hypotetické realizaci Vašeho návrhu?

178822

24.12.2008 13:15

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Podle mne je to asi takhle

Guru 78.?.?.?

Dovolím si malou konstruktivní kritiku dvou Vašich bodů:

Váš "Důvod 2: V konečném světě nelze do nekonečna zvašovat zisk"

Správná definice je: I v konečnm světě lze zvyšovat zisk. Není stanoven ani znám konečný limit a proto je možné uvažovat i s nekonečnem"

Váš "Důvod 3: Mergování" (fůze- spojování firem) patrně i akvizice (pohlcování).

Zde Vám dobře rozumím a souhlasím s Vámi. Přidám jedno:
Povšimli jste si, že důvodem politiků pro záchranu NĚKTERÝCH bank bylo "Too Big To Fail" - "je příliš velká na to, aby bylo možné ji nechat padnout, nastaly by systémová katastrofa"

Již 100x mne napadlo, což tak jim jednoduše nedovolit, aby se stali/staly příliš velkými?

Prostě: Chceš fůzi (Merge) nebo pohltit (Acquisition) nějakou jinou firmu/banku? Počkejte prosím okamžik. Aha, po eventuální fůzi byste byli "Too Big To Fail" - fůze zamítnuta.

A co se současnými dinosaury á la JP Morgan Chase?

To samé co se Standard Oil v r. 1911 - násilné legální rozdělení na více subjektů, které nesmí koordinovat činnost.

Prostě nedovolme obludám příliš velkým, aby se staly ještě většími a mohly nás donekonečna vydírat.

Už teď vidím jak kočkopes vzniklý z hypotetické fůze GM + Chrysler, kde si 95% jejich produktů a 90% dealerů (v dané lokalitě) navzájem konkuruje dostane těžkou vládní pomoc a na podzim 2009 přijdou s tím, že chtějí dalších 30 - 50 miliard.
Proč? No přece "okolnosti jsme vyhodnotili jakožto nikoliv normální, to není normální situace" jak dnes říkává Bush jr.

Proč bude GM a Chrysler na podzim 2009 plus minus jindy opět ve sračkách? Odpověď uvidíte v únoru 2009.

Standardní postupy á la "podporujeme supply side" ekonomiky (tj. nalejte miliardy výrobcům a miliony lidí bez práce si zítra půjdou koupit nový Dodge Ram) v této krizi nefungují a nebudou fungovat.

Celonárodně je vytíženost výrobních kapacit kolem 84%, tam se ale počítají pekárny i automobilky. A automobilky jsou někde kolem 60-70%, lokálně v některých oblastech i na nule.
Fabrika má 100 strojů, pracuje se na 60. Fabrice dáte miliardy.
Fabrika přikoupí dalších 100 strojů. Pracuje se ale pořád jenom na těch starých 60. Vytíženost kapacit klesla na 60/200 = 30%
To je nějaká cesta jak ven z krize?

Východiskem je podpora "demand side" ekonomiky. Podpořit poptávku. Zvýšená poptávka sama napoví firmám, že mají zvýšit kapacity (nabrat další zaměstnance atd.).

Staré triky dnes nefungují.
Starý trik s 2. světovou: USA během r. 1942 zvýšila své HDP o 42%, nejedná se o překlep, vyvinutá země během jediného roku zvýšila své HDP o 42% což je mnohem obtížnější než když Čína jenom technologicky "dohání" svět - vesnice v džungli si koupí nový CNC stroj na úvěr. Produktivita práce v celé vesnici se přes noc zvedne o 1.000%, to je Čína a její růst 10% HDP ročně.
Jak to v US dokázali? Měl...

Automaticky kráceno

178824

24.12.2008 13:53

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

78.?.?.?

Pane Montážník, napsal jste to bez skrupulí. S 99,9% lze souhlasit.
Dovolte 3 krátké poznámky:

1) Nejenom US bankovní mafie, jede v tom i U.K. bankovní mafie (a všichni víme, kdo tam má hlavní slovo).

2) Burzu/burziány nemíchejme se zločinci do jednoho pytle. Investor buď musí půl roku dmlouvat investici do privátního podniku nebo během investuje tak, že si během 5 vteřin nakoupí akcie firmy, kterou považuje za perspektivní (koupí si akcie na burze). A firma buď půl roku musí lézt do postele s Goldman Sachs ať pro ně aranžuje novou emisi dluhopisů nebo jednodušeji zvýší emisi akcií v oběhu (na burze). Je to ideologicky lépe stravitelné pane Montážníku?

3) "40% obyvatel je z hledisky produkce zbytečná":
Zde mám krásný příklad: před 150 léty makali horníci 14 hodin denně, produktivita byla nízká, kdo by přišel s myšlenkou, že lze pracovat pouze 8 hodin, byl by ukamenován, zatčen pro buřičství.
Dnes je produktivita práce v mnoha oborech 1.000x vyšší a dále může stoupat. Např. 400 pracovníků v elektrárně za 100 miliard produkuje produkci za desítky miliard.
Pane Montážníku, ani vteřinu Vás nenapadlo, že všeobecných zavedením např. 5 až 6 hodinové pracovní doby nebo 4 denního pracovního týdne nebo kombinací obého anebo 15 nových pracovníků v protikorupční komisi dohlížející na korupční úchylky provinčního vašnosty atd. jsou možným, schůdným, férovým a logickým řešením?

Kdo je proti? No těch 85% přezaměstnaných pracovníků, zkorumpovaných vašnostů a politiků, kteří by logicky měli (přechodně) o trochu menší příjem.

Proč přechodně? Jejich více volného času by vytvořily další nové džoby. Například více sportu, zábavy (to je to co chtějí ne-goyimové) a lidi by měli i více času přečíst si na webu o zločinech sionismu (to je to co ne-goyimové nechtějí).

Krátce a srozumitelně: ne-goyimové a jejich politické loutky jsou a budou proti a snadno zmanipulují současnou většinu 85% přezaměstnaných k tomu aby také pořvávali, že je to nedobrý nápad.

178826

24.12.2008 20:25

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: nesmysl

Guru 78.?.?.?

"Návrat ke kryté měně"

je to úmorná osvěta, ale zeptám se:

Čím by měla být kryta ta správná nová reformní měna pane Davide?

178837

25.12.2008 10:51

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: nesmysl

Guru 78.?.?.?

"čímkoliv, co má reálnou hodnotu"


pro nevzdělance to zní dobře, ale co se vlastně myslí těmi "reálnými hodnotami"?

Banksters již staletí tvrdí, že nové kredity mají podložené "reálnou hodnotou" - a tím mají na mysli, že dostanou (silně zjednodušeně) směnky a vydají kredit.

Měl jste na mysli nějaké konkrétní ještě "reálnější hodnoty"?

A my se zde přece nepoučujeme, klademe otázky a diskutujeme o názorech.

178857

26.12.2008 13:02

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: reseni samozrejme existuje,

Guru 78.?.?.?

Některé zde doporučené kroky by vedly k okamžitému zhroucení veškeré ekonomické činnosti:
"měna krýtá kovem" - již jsme si na Zvedavci vysvětlili Xkrát: na celé planetě není dostatek zlata na krytí měny v jedné USA.
I kdyby bylo uvažováno krytí měny jiným kovem, lidstvo nedokáže těžit a vyhledávat nová ložiska přesně tím tempem, jakým je potřebné zvyšovat peněžní masu - nefunguje to.
Představte si peníze třeba jako body. Body, které vám dá protistrana např. za opravu auta.
Peníze nemusí být kryty zlatem ani jiným kovem, ani obilím, ani mušlemi. Je kriticky důležitá transparentnost tj. do XX minut zveřejnit na WEBu, jaké množství nových peněz se "vyrobilo" tj. pustilo do oběhu. FED od r. 2006 utajuje velikost peněžní masy zvané M3 a to také napomohlo (možná součást plánu).
Analytici při této transparenci snadno vyhodnotí, že měna A je hodna 26,3 jednotek měny B a je klid. Opakuji: na celé planetě není dost cenných kovů, obilí plesniví a potom je neúroda.
A právě tesně po neúrodě je potřeba o kapku více peněz na nové zavlažování - tento systém by měl opačnou zpětnou vazbu.

"okamžitá likvidace FED" - proč likvidovat, když již od vzniku této "příšery z Jekyll Island" jak je mezi profíky přezdíván FED, má US kongres PŘEDKUPNÍ PRÁVO si za 450 mil. USD koupit celý FED od stále ještě utajovaných soukromých vlastníků.
Poté je kongres/vláda může používat dle svých nových pravidel nebo nechat zrušit nebo alespoň provést kádrové změny a Talmudisté z FEDu se mohou vrátit do Yeshiv, kde mohou nadále studovat technologii zotročení a zničení Goyimů.

"zákaz manipulace úroku" - tomu nerozumím? Peníze bude rozdělovat rada stařešinů nebo rozhodne hod kostkou a peníze budou zadarmo? Chcete peníze s nulovým úrokem? Ano? 7 miliard lidí bude chtít 500 triliónů peněz zadarmo bez úroku. Kdo rozhodne? Nebo jste měl na mysli, že úrok bude příštích 1.000 let pevný a nesmí se měnit?

"zákaz systému frakčních rezerv" - zní to líbivě, ale stačí si to nakreslit. Pokud zakážete frakční rezervy, tak např. v US z cca 8.000 mld. USD M2 (peněz v oběhu, bankovních vkladů atd.) přes noc zbyde asi tak 500 až 600 mld. USD, zbytek zmizí.
Ekonomika celé země se ráno zastaví. Konec.

"následná rekapitalizace bank zlatem" - opakuji, na celém světě není dost zlata, aby mohly být rekapitalizovány banky v jediné zemi - USA (ani po vámi požadovaném bankrotu poloviny z nich).

"kredity ... nepredstavují kapitál ani skutečné peníze" -
nejlépe to pochopíte na podvodu s "přístrojem, který v rozvodné síti pozná elektřinu vyrobenou opravdu ekologickým způsobem a tu vám dodá do domu" - nové kredity obíhající v ekonomice nelze rozpoznat od "opravdových peněz" (což je jen chiméra) a jak nové kredity tak staré kredity i opravdové natištěné peníze mohou být kapitálem. Není pravdou, že nejsou kapitálem.

V

178904

26.12.2008 13:05

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: reseni samozrejme existuje,

Guru 78.?.?.?

Pokračování: Není pravdou, že nejsou kapitálem.

Většina vašich výroků může snadno poplést hlavu 19 letých slečnám z nějakého anarchistického hnutí, hezky se poslouchají.
Ale jsou nereálné - již jen z čistě technického hlediska.

Aby bylo zřejmé, já jsem také pro zásadní změny, ale ne tak, že je třeba zrušením frakčních rezerv zničit 90-93% peněz a vázat růst peněžní masy (a potažmo i HDP) na to, kolik rhodia, platiny, zlata, stříbra a neodymia se podaří příští rok vykutat.
To jsou vzácné kovy. Už víte, že neodymium bude brzy velmi ceněný kov? Ne? Tak si to poznačte. Bohužel se však neobchoduje na burze a pro vás jediná správná transakce je na burze, smůla.

178905

26.12.2008 13:49

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Guru 78.?.?.?

Pane Petře, bystré myšlenky. Mne zajímá technická průchodnost poskytování peněz bez úroku. Zkusme to rozvést. Měl jste na mysli opravdu bez úroku tj. i bez kličky, kterou praktikuje islámské bankovnictví, které půjčí peníze, ale oproti podílu ze zisku dlužníka?
Domnívám se, že kdyby banky půjčovaly peníze bez úroku, nastal by problém podobný jako za komunismu: všem podle potřeby, ale o tom co jsou vaše potřeby rozhodovala rada zasloužilých stařešinů. Prostě před bankami by stály kilometrové zástupy dychtivých žadatelů o půjčku bez úroku a všichni by chtěli půjčit maximum možného. Jak systém regulace byste navrhoval?
Kdyby se každému podniku/jednotlivci půjčilo max do výše, kterou může ručit např. nemovitostmi atp. tak druh den ráno bude v ekonomice kolovat +200% peněžní masy oproti předchozímu dnu a tak by to exponenciálně nabralo Zimbabwský směr.
Nebo by nějaký vylosovaný stařešina ze sněmu Moudrých mudrců každé ráno v TV vykřikl, kolik se v souhrnu může ten den půjčit?
Když stanovíte celonárodní limit, kdo bude rozhodovat, komu se dostane a komu ne? Pravdu známe - rozhodnou opět úplatky (jako forma nahrazující úroky).
Toto téma mne opravdu zajímá - pane Petře, vykonejte dobrý skutek pro lidstvo a zkuste vymyslet jak to regulovat.
Islámské banky vynechme: vyjma ropných zemí tam 99% lidí nikdy nedostane žádné úvěry zdarma (bez úroku). Tj. peníze (úvěry) jsou opět jenom pro někoho (pro jednoho ze sta) a zbývajících 99 žije ve zničující chudobě a nikdy ani nedostanou šanci.
Gringos - ti aspoň dostali šanci. Většina Gringos věří Hollywoodské Zio-propagandě o tom, že Ziomafie jsou hodní hoši a přišli o 1/3 až 1/2 majetků. Cca 4 až 7% Gringos přišli o vše. Cca 3 až 5% vyškolených znalostí Protokolů (nejmenovaných) mudrců se zajistili u UltraShort ETF, koupili Put Opce atp.
Já nevidím problém v tom, že Bank of Japan půjčuje jeny za 0,1% a Bank of Baziliškistán z náboženských důvodů za 0,00%.
Problém je jinde.

178907

26.12.2008 13:55

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Je ale kardinální otázkou, co bude po krizi

Guru 78.?.?.?

upřesnění:

centrální banka v Británii tj. Bank of England byla znárodněna někdy kolem r. 1946,

Ziomafie a illumináti (což se hodně překrývá) tam sice tradičně tlačí své proponenty, ale de iure BoE již není privátní tak jako doposud FED.

Řeči o jejím zestátnění tedy budou nejspíš chybným překladem asi jako MEMERI překládala Ahmadinežádův projev.

178908

26.12.2008 14:32

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Pekný článok

Guru 78.?.?.?

Když jsem viděl záchranné balíčky za 700 mld USD, jak Bloomberg žaluje FED, že nechce zveřejnit komu nově půjčil 1.900 mld USD a na RGE Monitor (Roubini) spočítanou sumu všech záchranných balíčků (v US) na 7,7 až 8,5 tisíce miliard USD, taky mne jako první napadlo - to bude jasná brzká inflace cca +100 až +200% během 2009. Největší talenty ekonomie však mezitím řeší nečekanou záhadu (viz opět RGE Monitor):

KAM SE PODĚLY všechny ty prachy?

Jak to, že zboží, zlato, akcie, mzdy nevystřelily inflačně prudce vzhůru ???

Jak je možné, že banky si u FED půkčily 1.900 miliard dollarů nových kreditů a většina aktiv, komodit i zboží pořád klesá?
A akcie se spíše jen dočasně stabilizovaly z paniky.

Kam se poděly všechny prachy?

Jeden ekonom na RGE má hypotézu, že tyto peníze vlastně nikdy předtím neexistovaly a že něco imaginárního nahrazuje to, co vlastně nebylo. Dosti odvážná hypotéza, které nikdo nerozumí.

V hospodě, kde se schází kolegové investoři již 3 týdny brousíme jinou hypotézu:

Vše je to nechutné ojebávání, počínaje dezinformacemi v tisku.
Příklad: typická zpráva na MarketWatch (ze skupiny News pana Murdocha) "a FRE i FNM dostanou 200 mld záchrany za své hypotekární dluhopisy"
Realita: NĚKTEŘÍ investoři, kteří drží dluhopisy vydané FRE a FNM dostanou 200 mld USD od vlády za tyto dluhopisy.
Veřejným tajemstvím však je, že Saudi před časem investovali do dluhopisů vydaných FRE a FNM právě 200 mld. USD.

Jiný viditelný jev vysvětlující, co se děje:
FED čerstvě půjčil stovky miliard USD komerčním bankám,
tyto zřejmě jakožto kolaterálem ručí "smetím" (původně uvažovaným v první verzi Paulsonova programu "Cash for Trash" ),
proto se toto smetí stydí FED zveřejňovat. Banky tyto stovky miliard nepůjčují do reálné ekonomiky výrobním podnikům nebo zemědělcům na setbu. Banky si za tyto stovky miliard šly koupit vládní (státní) dluhopisy. Tj. banky si ve svých balance sheet nahradily smetí (bezcenné CDS atp.) vysoce likvidními a stále ještě ceněnými vládními dluhopisy (T-bills atp.). FEDu do zástavy banky daly smetí. Příští kvartál banky vydají kvartální zprávy a jejich balance sheet bude silně vylepšeno: místo smetí, vysoce kvalitní státní dluhopisy. Žádné zhoršování ratingu, žádné Mark to market atd. Prostě krása na pohled.

Stovky miliard USD se tak nedostaly do reálné ekonomiky. Vrátily se státu/FEDu za prodej nových stáních dluhopisů komerčním bankám.

Záhada, kam se poděly všechny ty nové prachy je zdá se vyřešena - pochopitelně pouze dočasně.

Při pohledu na komodity, spotřební boží, auta, nemovitosti to zcela jistě zatím nevypadá na žádnou hyperinflaci.

S napětím sledujeme, jaká hra poběží v 2. dějství.

Návod je přesně popsán v Protokolem (nejmenovaných) mudrců:

"A nejprve masívní inflací a poté zase drtivou deflací budeme vyvolávat op...

Automaticky kráceno

178909

26.12.2008 14:33

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Pekný článok

Guru 78.?.?.?

pokračování:

Návod je přesně popsán v Protokolem (nejmenovaných) mudrců:

"A nejprve masívní inflací a poté zase drtivou deflací budeme vyvolávat opakované hospodářské krize v celém světě"

Pozn. pro nevyvolené publikum: ve smyslu úžasně velké kriminální kreativity je možná úžasně velká inovace tohoto návodu - kriminálně kreativní živly mohou prohodit pořadí popisované inflace a následné deflace.

178910

29.12.2008 09:17

Izraelská vánoční nadílka

RE: konečně

Al Bunda 78.?.?.?

Autor článku očividně neví o probíhajícím konfliktu vůbec nic a proto plácá nesmysly, odpusťme mu to.

"Několik podomácku vyrobených raket" - víte vůbec kolik raket to ve skutečnosti je? Víte že tyto rakety jsou určeny k zabíjení civilistů a že jsou ostřelovány školy kde jsou malé děti? Víte o tom, že na Izraelské vesnice dopadá někilik raket každý den? Víte vůbec kolikrát Izrael varoval Palestince, aby s útoky přestali? Jejich reakce je naprosto pochopitelná, každý stát má právo se bránit když někdo zabíjí civilisty. Nebyl to Izrael, kdo vyprovokoval tento konflikt!!!

Palestinci teď budou masírovat média, ukazovat na každé fotce zraněné děti a tvářit se jako ublížení chudáčci, na které ten hrozný Izrael bezdůvodně útočí a zabíjí jejich děti. A lidi jako třeba autor tohoto článku, kteří jsou absolutně neinformovaní tohle sežerou i s navijákem a budou psát podobné bláboly a obviňovat Izrael z genocidy a žvatlat podobné hovadiny.

179083

29.12.2008 12:30

Izraelská vánoční nadílka

RE: konečně

Al Bunda 78.?.?.?

To jsou přesně ty srdceryvné fotky palestinské propagandy o kterých jsem mluvil. Pokud chceš být objektivní, proč si taky nenajdeš nějaké fotky denní reality na Izraelském území? To už ke svému názoru nepotřebuješ že?

Jakékoliv mírové rozhovory s Palestinci v minulosti vždy skončily krachem ze strany Palestinců nikoliv Izraele. Viděl jsem rozhovory s mladými Palestinci, kteří odpovídali jestli na otázku zda si přejí aby skončila válka do konce roku. Oni se začali smát a řekli doslova: "My nechceme, aby válka skončila, my chceme, aby Izrael byl vymazán z mapy. Válka neskončí dokud se to nestane". Takže pitomé kecy o genocidě ze strany Izraele jsou hovadiny.

Uvědomte si už jednou pro vždy, že tenhle konflikt není politický, nejde o území nebo ropu. Je to válka, kterou vyhlásili arabové nejen Izraeli, ale celému západnímu světu (USA, Evropa). Pokud se Izrael nebude bránit, bude zničen. Pokud si myslíš že potom bude mír, tak jsi trotl. Potom bude následovat jeden evropský stát za druhým dokud se nebudou všichni klanět Aláhovi. Pokud by sis přečetl Korán a poslechl by sis několik kázání muslimských duchovních věděl bys o čem mluvím.

Plácnout na web pár účelových propagandistických fotek bez kontextu umí každý blbec.

Jediný český politik, který má koule na to, aby otevřeně řekl co si myslí:
http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=351912

Ostatní jsou banda blbů, kteří nevědí nic o historii konfliktu, nechají se oblbnout propagandou bez toho aby si zjistili nějaká fakta. Sem patříš i ty.

179102

30.12.2008 08:29

Izraelská vánoční nadílka

RE: Obvykle tendenční článek...

78.?.?.?

Tohle už Izrael v minulosti několikrát udělal společně s uzavřením příměří v naději, že bude konečně mír s palestinci. Víte jak to vždy dopadlo? Arabové se prostě a jednoduše posunuli zase těsně k izraelským hranicím a pokračovali v ostřelování mír nemír.

Tohle řešení prostě nefunguje z jednoho prostého důvodu. Palestincům se nedá v otázkách míru věřit. Oni nikdy nepřestanou, dokud bude existovat Izrael. To je potřeba pochopit.

179235

31.12.2008 08:22

Izraelská vánoční nadílka

RE: konečně

78.?.?.?

Nevíš nic ani o základech křesťanství ani o islámu, proto plácáš hovadiny. Nejprve si něco nastuduj, přečti si Bibli i Korán, nastuduj si něci z historie Izraelsko-Palestinského konfliktu a potom přispívej do diskuze. Pokud nedokážeš přijít s nějakými argumenty, tak radši mlč. Btw. pokud si myslíš, že Aláh=Bůh, tak nevíš opravdu nic. Kolik ti je? typl bych že tak 14. Nadávat umí každý idiot.

179341

02.01.2009 14:25

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

V r. 2009 se svět dočká něčeho napředstavitelného:

Bude veřejně představena FREE ENERGY TECHNOLOGY

srozumitelným jazykem - energie zdarma, je nutný pouze nepříliš drahý hardware, funguje i v bezvětří a v noci.

V 1. fázi bude tato technologie poskytnuta několika stům firmám ZDARMA bez Nominal Fee (bez prvotního poplatku).

Operace bude spuštěna v únoru, veřejné představení může proběhnout kdykoliv od února do listopadu, nejpravděpodobněji však ještě před začátkem léta.

Technologie je již dnes "vybavena" certifikáty z nezávislých laboratoří a je velmi levná.

Illumináti a kabalisti ztratí značnou část své moci i peněz,
přídavkem k tomu, co ztratili během krize v r. 2008.

Mínusy: Illumináti, kabalisti a další kriminální elity budou ještě "kopat" budou vraždit všude, kde se budou cítit nezranitelní - v Gaze a patrně i jinde.
Jejich arogance a satanistické smýšlení je i nadále vždy spolehlivě prozradí.

Bohužel některé celé země budou zažívat horké chvilky.
Rusko s jeho 60-70% podílem ropy na exportu celé země,
Venezuela atd.

Ropné státy z oblasti Zálivu ztratí a současně získají technologii na velmi levné odsolování mořské vody, potažmo masívní zavlažování.

179457

02.01.2009 17:41

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

Nová FREE ENERGY TECHNOLOGY

nebude distribuována. Hardware bude zcela decentralizovaný.

Důsledky pro současné největší sdírače z kůže si jistě snadno domyslíte.

179487

02.01.2009 17:53

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

O kolik se vsadíme?

A jak přesně definujeme podmínky sázky?

Navrhuji:

Nejpozději do konce r. 2009 bude veřejně (ve významných médiích)

představena nová FREE ENERGY TECHNOLOGIE, bude provedena akceptovatelná veřejná demonstrace, např. hardware poběží nejméně 3 dny non-stop, bude produkovat energii a to bez detekovatelného přívodu paliva nebo jiné doposud známé energie.
Funkčnost Harware může být v rozporu s dopodud známými fyzikálními/přírodními zákony. Obecně uznávaná vědecká, technická nebo univerzitní laboratoř se vyjádří k technologii v tom smyslu, že se nejedná o podvod ani o chybu v měření.
Nejméně 10 dalších firem, které obdrží plány k technologii provede úspěšnou replikaci tj. potvrdí funkčnost technologie nebo také předvedou demo nebo zahájí prodej funkčního hardware.

Technologie nevyužívá žádné chemické palivo, vítr, sluneční energii, teplo ovzduší, vodní proudy atd.

Pokud budou splněny podmínky viz výše, vyhrávám sázku

a Vy zaplatíte částku 1.000 Kč na účet Charitativní nebo obdobné veřejně prospěšné organizace dle mého výběru.

Pokud nebudou splněny podmínky viz výše, Vy vyhráváte sázku a já zaplatím částku 1.000 Kč Vám nebo Charitativní či obdobné organizaci dle Vašeho výběru.

Fotokopii dokladu o složení částky v hotovosti přímo na účet prohrávající zveřejní přímo zde na Zvedavci v relevantní diskuzi.

Souhlasíte s podmínkami?

179488

02.01.2009 18:00

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

Urážky pane Filipe si nechme na diskuzní fóra na jiných vhodných webech.

Nová technologie bude používat decentralizovaný hardware,

proto bude konec s centralizovaným rozvodem energie,

známou to baštou a penězovodem kriminálních elit.

179490

03.01.2009 12:27

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

Pane MTK, já nedisponuji žádnými tajnými informacemi, ani nejsem prodejním agentem nějaké firmy.

Proč ty zbytečně silné pojmy? Kdo si vsadí na Slávii a Slávia prohraje zápas, tak je také lhář?

Diskutujeme zde o názorech na blízkou budoucnost.

Jsou to pouhé názory a pro dobrou entertainment value uzavírám sázku. V čem je problém?

179533

03.01.2009 12:45

Rok 2008 za námi, co nás čeká v tom novém?

RE: Plusy a mínusy

Guru 78.?.?.?

Pane Vojta, sázku přijímám ve výši 1.000 Kč.

Značím si do kalendáře. Pro Vámi zmíněný desateronásobek mám totiž efektivnější využití. Pro dobrou hru stačí sázka 1.000 Kč.

Pokud se něco (v dané věci) bude dít, bude to myslím pozornosti hodná událost a já požádám pana Stworu o relevantní článek.

V diskuzi pod ním bychom dohodli jméno charity atd.

Pokud se nebude dít nic, mám Vás v kalendáři a na přelom r. 2009/2010 se přihlásím v diskuzi.

Já neprodávám Karlštejn (jak někdo vtekle kope níže), pouze vyjadřuji své názory na budoucnost a tak zásadní a velké věci jako globální krize nebo Free Energy nelze odhadnout přesně na minutu. A malá sázka předpokládám stačí na dobrou zábavu.

179536

26.01.2009 11:38

Gaza: „Viděl jsem, jak izraelský voják zastřelil dvě mé malé dcerky“

RE: hmm-alebo je to sucast nejakeho planu?

Guru 78.?.?.?

Aleno, Chazarské plány etnických čistek sémitského obyvatelstva (Palestinců) jsou staršího data než objev ložisek plynu u pobřeží.

A mimo to, již za několik dnů se stane nepředstavitelné a zemní plyn zcela ztratí svou důležitost.

Budu vás včas informovat.

...........

Palestinci jsou opravdovými potomky skutečných Hebrejců, Jůdejců atd. prof. Shlomo Sand, historik z Tel Avivské Univerzity:

http://www.haaretz.com/hasen/spages/966952.html

182146

20.05.2009 09:44

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

Ztratí část své moci

Guru 78.?.?.?

Ano, je zcela jasně patrné, že kriminální elity (illuminati a rasističtí extrémističtí Talmudisté směřují svou agendu k přetvoření U.S. a Evropy ve fašistické státy (v malých postupných krocích).

I tihle elitisté však dělají chyby. Chtěli krizi metodou snížení peněžní nabídky/kreditu (metoda známá již z Protokolů) a najednou je to zasáhlo taky - museli posílat své klauny do kongresu klekat si na kolena a prosit o pomoc.

A nyní se opět přepočítají.

Je tajemstvím zdali 25.5. kdy je na burzách v U.S. a U.K. volno nebo zdali až na konci roku, ale kriminální elity ztratí nemalou část své moci nad prostými Goyimy.

Světu bude představen nový zdroj velmi levné energie, na což zde upozorňuji již nějaký čas.

Nemám na mysli žádný solar, větrníky ani spalování sušeného hnoje.

Půjde o zcela čistou energii, bez emisí, dostupnou každému v kompaktním provedení.

A kriminální elity nezmůžou nic. Nezastaví to ani s těmi
2.000 miliardami (nově vyrobených) dolarů, co si během krize "půjčili" od své vlastní soukromé organizace Fed (Federal Reserve System), aby mohli přežít a levně skoupit akcie sražené v březnu na dno.

Trpělivost, přijde to.

191527

15.06.2009 07:26

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

Nejprve deflací a poté inflací budeme vyvolávat světové krize

Guru 78.?.?.?

Ano vážení Goyimové, jak zcela jasně definuje TALMUD:

nejsme lidskými bytostmi.

A jak je precizně předpovězeno v tom známém podvrhu starém 110 let: v Protokolech jakýchsi mudrců:

"a nejprve zdrcující deflací a následně silnou inflací budeme po celém světe vyvolávat hospodářské krize"

"a světové krize budeme vyvolávat tak, že stáhneme peníze z oběhu" atd. atd.

Takže milí Goyimové, nějací lotři, které veřejně nesmím jmenovat (jinak bych mohl být obviněn z nějakého anti-sionismu atp.) se zmocnili tohoto 110 let starého podvrhu, který údajně není pravý protože 3 řádky jsou podobné jako text z nějaké jiné knihy, prostě zloduši se zmocnili této ideje a nyní to jenom realizují.

Co na tom nelze pochopit ???

Shalom. Mír. Ovšemže, bez kontroly vašeho vzdušného prostoru a nesmíte mít možnost se bránit, protože nesmíte mít obranné síly a vaši uprchlíci nesmí domů a nesmíte tomu říkat Bantustan, protože to by bylo anti-semitské. Cože ?? Vy jste sémité ? To nevadí, hlavní je, že ostatní Goyimové již věří tomu, že to je anti-semitské.

193315

15.06.2009 17:13

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

RE: Nejprve deflací a poté inflací budeme vyvolávat světové krize

Guru 78.?.?.?

"kto je teda na vrchole pyramidy?"

Moje vlastní hypotéza (po prostudování více než 6.000 dokumentů) je:

Kriminální elity jsou NEHOMOGENNÍ skupina.

Příklad:

Goyimové-politici, zbrojaři atd. se pravdelně scházejí v Bohemian Grove. Alex Jones tam pronikl v přestrojení za číšníka a nafilmoval, jak hoši dělají rizuální obřad obětování malého dítěte (simulovaný - jako např. simulované topení) a poté se klanějí a uctívají sochu velké kamnenné sovy Moleka.

Tato převážně Goyimská banda je však infiltrovaná Talmudisty.

Stejně tak ostatní illuminátské gangy jsou infiltrovány Talmudisty.

Neoconi jsou tak silně infiltrováni Talmudisty, že jich je tam již většina. Mimochodem většina těchto válečných štváčů (Hawks) se vyhnula vojenské službě, když ještě byla povinná - proto se jim teď mezi znalými reportéry přezdívá Chicken-Hawks.

Skull & Bones dlouho nepřijímala Talmudisty, toto však již půl století neplatí.

Faktem zůstává, že Talmudisti sami nepřipustili infiltraci svých řad Goyimy.

Z těchto viditelných faktů a z mnoha dalších dokumentů usuzuji,
že různé kriminální skupiny spolu do jisté míry soupeří - konkurují si o velké zakázky a ne vždy je dopředu dohodnuto, zdali zakázku získá Goyimská frakce illuminátů nebo Talmudistická frakce.

Tyto skupiny se občas navzájem využívají i zneužívají, příklad:

Talmudisté Neoconi velice tlačili na start podvodné války proti Iráku k čemuž využili hloupé Goyimy a když se okupace začala vyvíjet ne zcela podle plánu, tak rozjeli disinfo kampaň, že válka byla jako kvůli ropě. Mnoho dokumentů však jasně ukazuje, že ropný prospěch USA z této akce byl po 5 let blízký NULE.

Vidím jasné indície, že občas si navzájem dají "nakládačku", příklad: Goyimská frakce bez mrknutí oka nechala padnout AIG - což vždy byla silně sionistická kumpánie. Když se druhý den ukázalo, že má závazky vůči JPM atd. za desítky miliard dollarů, tak se rychle dohodla záchranná akce - avšak za mnohem tvrdších podmínek, než poté dostaly banky.

Je zcela zřejmé, že mezi nimi občas dochází k třenicím.
Příklad: zájmy Exxonu (U.S. Goyimská frakce) je bezpochyby v protikladu s nerealistickým blouzněním "environmental" zelené frakce (britských) Talmudistů.

Závěr: Goyimská frakce illuminátů spolupracuje s Talmudisty, sama však je infiltrována - špičky kriminálních elit jsou nehomogenní.

193349

15.06.2009 17:40

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

RE: Nejprve deflací a poté inflací budeme vyvolávat světové krize

Guru 78.?.?.?

pokračování:

hodně napoví struktura hodně známého kriminálního seskupení tzv. Bilderberg Group:

složení se každý rok mírně obměňuje, avčak pravidelně cca 40% jsou Talmudisté, zbytek Evropská šlechta atd.

Ta je však z valné části zadlužená u Talmudistů.

Špičkový Britský expert na genealogii lordských rodin zjistil, že 80% Britských lordských rodin bylo v průběhu staletí infiltrováno Talmudisty. Standardní modus operandi byl:
Talmudisté vyčkali, až nebohý lord měl v byznyse potíže a zadlužil se, poté Talmudisté nabídli svou dceru s bohatým věnem.
A Talmudisté svou rasu počítají po linii matek - víme.

"alebo sam diabol?" Jejich záměry a skutečné cíle, byť jakkoliv ukryté pochopíte vcelku snadno, stačí si s maximální pečlivostí prohlédnout detaily a architekturu nové budovy Israelského Nejvyššího soudu, který za své privátní peníze postavili a poté Israeli darovali:
Egyptská pyramida na dvorku, Egyptský Obelisk, Japonské a Indické rekvizity, 30 + 3 schodů (33 illuminátských stupňů), schodiště ve tvaru písmene G, atd.
Oni po staletí blouzní o světovládě, jejich sen je o kauzách celého světa rozhodovat v Israeli. Dokud jsem onu budovu soudu neviděl na fotkách, považoval jsem to za bláboly a disinfo.
Připočtu-li indície z mnoha tisíc dalších dokumentů - ozubené kolečka poznání do sebe začaly zapadat.

Lidi, máme co dělat s bandou prvotřídních psychopatů, kteří chtějí vládnout celému světu. Mají gigantickou finanční palebnou sílu (oni si natisknou, kolik chtějí) a když teď přišli o 4.000 miliard dollarů (ztráty z probíhající krize) - tak si prostě natisknou ještě více a také politické konexe na ty nejodpornější a nejprodejňejší nájemné politické klauny, jaké lze nalézt.

A pokud náhodou v předvolební kampani klaun blábolí něco pokrokového, tak rychle, je třeba získat do moci jeho Keňský rodný list.

link na architekturu budovy Nejvyššího soudu:

http://www.abidemiracles.com/555701.htm

http://www.nogw.com/download/2006_illum_il_supreme...

http://www.cherada.com/articulos/illuminatirothsch...

193350

16.06.2009 08:11

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

RE: Nejprve deflací a poté inflací budeme vyvolávat světové krize

Guru 78.?.?.?

k odkazu na www.matrix- :

pár článků, co jsem tam viděl vypadá spíše jako Talmudistické disinfo produkované Hasbara brigádami.

Příklad: článek, kde se tluče Goyimům do hlav, že Kennedy nebyl zavražděn, protože si krátce předtím dovolil podepsat prezidentskou direktivu - Executive Order 11110, čímž musel těžce rozzuřit majitele jisté privátní organizace s krycím názvem Federal Reserve System (tzv. FED),

ale že byl zavražděn, protože údajně vedl jednání s Marťany.

A na homepage nám Mr. Benda tluče do hlav, že pokud se budeme chovat jako bozi, tak se staneme bohy - typické uvažování mistra Rudoštíta - on se chová jako bůh, kupuje pozemky v zemi vyvolené, jeho klauni vyhlásí dne 24.3. 1933 válku jisté významné mocnosti, stěhuje celé národy, vytváří novou zemi - je jako bůh. Některé hypotézy naznačují, že je asi MESIÁŠ, protože Israel může znovu vzniknout až po příchodu Mesiáše.

Taže Matrixi, pane Bendo - kolik dalších Mesiášů ještě potřebujete ?

Jak Talmudisté provedli mistrovskou provokaci, která nutně musela později vyvolat KONSEKVENCE - pogromy, holocaust: Veřejné vyhlášení války (entitou, kterou nesmím jmenovat, jinak bych mohl být obviněn) dne 24.3. 1933:

http://www.wintersonnenwende.com/scriptorium/english/archives/articles/jdecwar.html

193384

17.06.2009 08:10

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

RE: Nejprve deflací a poté inflací budeme vyvolávat světové krize

Guru 78.?.?.?

To je opravdu geniální:

Odpovědnost za většinu spiknutí, vražd, genocidy atd. hodit na "zlé mimozemšťany". Ti jsou na vině. Ne zdejší kriminální elity, ale mimozemšťané.

Tak fantastická desinformační kampaň mohla vzniknout jedině
v hlavě někoho z HASBARA brigád.

Co to jsou HASBARA brigády ?

To jsou dobrovolníci z řad Talmudistů, Sayanů i prostých obyvatel státu Israel.

Jejich úkolem je šířit na webových diskuzích, encyklopediích (jako např.: Wikipedia), článcích, časopisech atd. nestoudné lži, polopravdy, desinformace, falešné provokace, vytvářet pozitivní obraz Israele. Příklad: když Talmudisté vraždí je jejich povinností to "zabalit" do hezkého obalu, když postřílejí americké námořníky z Liberty - musí všude psát, že to není pravda, když veřejně vyhlásili válku Německu 24.3. 1933, musí dnes psát, že to byl jako drobný překlep.
Vytvářejí také falešné weby o špinavostech v Talmudu, které přiřadí k neexistujícím kapitolám neexistujících svazků a potom vytvoří debunker web, kde jako odhalí, že tyto neexistující kapitoly neexistují a tím se snaží zesměšnit všechny kritiky rasistického obsahu Talmudu.

Kdo to jsou Sayani ?

Sayani jsou pomocní agenti MOSSADu, pomocní zrádci. Nedostávají pravidelnou mzdu. Jejich význam odhaluje bývalý agent MOSSADu Viktor Ostrovski: Jsou to obyčejní lidé mezi námi, jednoho dne jim zazvoní telefon a někdo z rodiny v Israeli - třeba strýc nebo babička (pod dohledem MOSSADu) se jich zeptá: Kdyby naši hoši měli problémy, kdyby je zase někdo pronásledoval, pomůžeš jim ? A pokud nebohý člověk řekne ano, ocitne se na seznamu Sayanů. Seznam Sayanů je členěn oborově: bankéři, automechanici, lékaři, politici atd.
Ostrovski objasňuje jak je možné, že MOSSAD má stejnou efektivitu např. v oblasti Londýn, kde mu stačí 8 placených agentů jako KGB (FSB), která má v oblasti cca 150 placených agentů.

Tajemství spočívá ve využívání místních zrádců - SAYANů. Sayani nedostávají pravidelný plat agenta - musí svůj hostitelský národ zradit zadarmo.

Ostrovski vysvětluje, že v oblasti Londýn mají na seznamu cca 5.000 Sayanů. Potřebuješ rychle úvěr? Sayan bankéř to zařídí (asi tak rychle jako v kauze Alón Barak a 8 miliard v KB). Potřebujete vyjmout z těla kulku a doktora, který to neohlásí na policii ? Sayan doktor ze seznamu to zařídí a ještě dnes v noci. Potřebujete, aby hned ráno začlo 15 politiků řvát lež, že Írán chce vymazat Israel z mapy ? Vyberte si Sayany - pomocné zrádce ze seznamu v branži: politici.

Jak lze snadno pochopit, neznámý Sayan (patrně z patřičné branže) podpálil panu ex-agentovi Ostrovskému jeho dům.

To je tajemství jejich efektivity: mraky pomocných zrádců SAYANů, kteří pracují zadarmo. Oni pracují z přesvědčení, protože podle Talmudu pouze oni jsou lidské bytosti a my Goyimové nejsme lidské bytosti.

Proto, když někde v ...

Automaticky kráceno

193468

17.06.2009 08:12

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

RE: Nejprve deflací a poté inflací budeme vyvolávat světové krize

Guru 78.?.?.?

pokračování:

Proto, když někde v projevu politika, režiséra atp. uslyšíte něco pozitivního avšak doplněného výrazem "a tato výhoda platí pouze pro všechny lidské bytosti" nebo cokoli v tomto stylu, jedná se o jejich kódovou řeč. Oni tím myslí pouze sebe, ne nás Goyimy.

193469

29.06.2009 11:31

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

První, Druhý, Třetí a Čtvrtý Holocaust

Guru 78.?.?.?

Goyimové schopni vlastní analýzy však snadno pochopí která bije:

http://www.henrymakow.com/000482.html

http://www.savethemales.ca/041102.html

investigativní kniha rabínů z Bnei Yeshivos:

http://www.jewsagainstzionism.com/resources/online...


Ještě veřejné vyhlášení války Německu dne 24.3. 1933 etnikem, které zde nesmím jmenovat, protože by se Goyimové mohli dozvědět šokující pravdu.

Když vyhlásíte veřejně válku nějaké velmoci, asi to nese konsekvence, že ano?

http://www.wintersonnenwende.com/scriptorium/engli...

194258

29.06.2009 18:32

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

První, Druhý, Třetí a Čtvrtý Holocaust

Guru 78.?.?.?

Pane Stwora,
oceňuji Vaši snahu objektivně reportovat o tématech, kterých se velká média bojí. Pokud se však Goyimové i kriticky smýšlející ne-Goyimové mají dozvědět fakta, postupujete takticky nesprávně.
Sionisté dobře znají opotřebovávací válku, tu vedli roky se svými sousedy a nyní ji povedou s Vámi.
Místo revidování počtů obětí během Čtvrtého Holocaustu je mnohem efektivnější poskytnout Goyimům osvětu o Prvním, Druhém a Třetím Holocaustu. Bez těchto Holocaustů nelze pochopit historii a ďábelské plány sionistických elit.

První Holocaust je detailně popsán v Talmudu. Na úsvitu lidských dějin při něm byly zavražděny 4 MILIARDY osob vyznávajících judaistickou víru. Doslovné znění v Talmudu je: 400 tisíc myriád. Jedna myriáda = 10 tisíc, tzn. 400.000 x 10.000 = 4 miliardy.
To že veškerá lidská populace na planetě Zemi v oné době mohla být 50 až 250 milionů osob není podstatné.

Druhý Holocaust se musel odehrát na sklonku 13 století, kdy se několik miliónů občanů Chazarské říše, kteří vyznávali judaistickou víru během minuty vypařilo a v následující minutě se na Ukrajině, v Rusku, Polsku atd. objevilo několik milionů zcela nových opravdových "židů". Sionisté popírají, že by tito tzv. "židé" byli potomky Chazarů, z tohoto jednoznačně vyplývá, že muselo dojít k Druhému Holocaustu gigantických rozměrů. Kuriózní je, že sionisté popírají i tento Druhý Holocaust.

Třetí Holocaust je nejméně kontroverzní. Odehrál se dne 31.10. 1919 na stránkách periodika The American Hebrew a bylo při něm zavražděno 6 miliónů židů. Povšimněte si prosím, že sionistické elity již v r. 1919 dobře znaly přesné číslo, které je správné.
Goyimové však tomuto Třetímu Holocaustu odmítly uvěřit, proto se sionistické elity rozhodly k REÁLNÉ AKCI:
dne 24.3. 1933 veřejně vyhlásily válku Německu

A když veřejně vyhlásíte válku nějaké mocnosti, vyplývají z toho konsekvence, že ano? A sionisté velice moc pro své plány potřebovali nové pogromy.

Bez těchto faktů nelze pochopit historii.

http://www.wintersonnenwende.com/scriptorium/engli...

http://www.savethemales.ca/041102.html

http://www.savethemales.ca/000482.html

jak zacházely sionistické elity se svými vlastními lidmi z "vyvoleného národa"

tp://www.jewsagainstzionism.com/resources/onlinebo...

194349

29.06.2009 18:39

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Pravda jim nevoní

Guru 78.?.?.?

Gándhí na otázku "Jak se mu to podařilo?":

"Nejdřívě vás ignorují, potom proti vám rozjedou špinící kampaň, potom s vámi bojují a potom zvítězíte"

špičkový britský znalec lordských rodů zjistil, že 80% lordských rodin bylo infiltrováno sionisty/Talmudisty, z toho plyne, že Gándhí prokázal, že sionistická plutokracie není neporazitelná.

Policie, soudy a Hasbara brigády pomocných zrádců Vás budou špinit, budou s Vámi bojovat, zvítězit však není nemožné.

držte se !!

194351

30.06.2009 00:14

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: facebook- skupina na podporu Zvedavce

Guru 78.?.?.?

Facebook je Israelská špionážní aplikace - slouží k získávání osobních údajů o Goyimech.

194425

01.07.2009 19:53

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

VAROVÁNÍ !

Guru 78.?.?.?

(Příspěvek není k článku! Obsahoval ostrou kritiku nebo pomluvy stránek pana Benjamina. Neznám jeho stránky, stížnost není dost konkrétní a doložitelná a hlavně pokud budeme pomlouvat jeho, on bude zas pomlouvat nás. Zdržte se prosím vzájemných hádek, Díky –moderátor)

Jeho "news" prosím berte s velkou rezervou.

194664

03.07.2009 08:44

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

RE: VAROVÁNÍ !

Guru 78.?.?.?

nuže zdvořile:

můj příspěvek JE k článku.

Autor článku se jakožto na zdroj odvolává na článek p. Benjamina Fulforda.

Jak operuje pan Fulford prosím posuďte sami:

před cca 3 týdny jsem na diskuzním fóru a webu p. Fulforda
http://benjaminfulford.typepad.com

s maximální zdvořilostí vyrozuměl pana Fulforda o důležité věci. Uvedl jsem přesné detaily a přesné dny. Jednalo se o vícenásobně ověřené info.

Pan Fulford za půl hodiny smazal mé 2 příspěvky (zdůrazňuji byly velmi zdvořilé) a hned ráno příštího dne sám uveřejnil článek na mnou zmíněné téma, pod který se sám podepsal a v článku uvedl, že tyto info získal od jakuzy, členů britské královské rodiny a illuminátů (nevím zdali uvedl i Marťanské ještěrky).

Takové jednání nepřísluší profesionálnímu reportérovi, který x roků byl ve Forbes Asia business redakci.

Závěr o modus operandi pana Fulforda si nyní může každý udělat sám.

Nejde mi o urážky, jde o to, že zde uvedený článek se tváří seriózně a odvolává se na Fulforda jakožto zdroj.

194806

03.07.2009 09:00

Skrytá vojna medzi bohatými elitami

RE: VAROVÁNÍ !

Guru 78.?.?.?

Původním zdrojem článku je uveden pan Fulford.

Zde pan Rockefeller vlevo a pan Fulford vpravo

snímek pořízen při velmi naléhavé letecké návštěvě pana Rockefellera v Japonsku těsně před vypuknutím globální finanční krize - chápete, jaké důvody přimějí 73 letého pána, aby se nepohodlným bizjetem štráchal přes půl světa s prosíkem do Japonska?

Vložený obrázek


a prostá úvaha: pan Fulford vypadá, jako kdyby zrovna potkal Santa Klause nebo jako někdo kdo právě provedl interview s osobou, kteréžto veřejně vyhrožoval ve svém slavném projevu o 2 miliónech profi vrahů připravených vraždit illumináty?

http://www.savethemales.ca/002056.html

http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=749...

194807

12.07.2009 11:12

Co čtete?

Pro pana Samuraje

Guru 78.?.?.?

realita je méně romantická

o tom, jak i rytíře cesty cti lze sionistickými/Talmudistickými technikami zmanipulovat a učinit z nich vraždící maniaky, kteří převezmou Talmudistickou ideologii založenou na rasismu "jenom my jsme vyvolený národ a všichni ostatní nejsou ani lidské bytosti" zde:

Sionistický agent Guido H.F. Verbeck na speciální misi v Japonsku mezi ctihodnými muži bušidó. Z každého na foto níže se později stal ministr nebo vysoký úředník a Japonsko se následně vydalo na cestu okupace okolních zemí a šíleného vyvražďování Goyimských žen a dětí v nich.

http://www.asyura2.com/0401/up1/source/1435.jpg (Změněno na odkaz, obrázek příliš velký, editor)

http://www.asyura2.com/0401/up1/source/1436.jpg (Změněno na odkaz, obrázek příliš velký, editor)

http://www.asyura2.com/0406/idletalk10/msg/503.htm...


UPOZORNĚNÍ !!! Tato fakta se nesmí vyučovat na katedrách historie pedagogických fakult, Goyimové by si fakta mohli
spojit, analyzovat a hrozí riziko, že by mohli pochopit souvislosti.

195489

28.07.2009 11:51

Byl jsem u výslechu

Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi

Guru 78.?.?.?

Pane Stwora,
možná Vás již informoval Váš advokát,
nicméně pro informaci Vaši i přátel Zvědavce:

onen pán ze Sionisticko-Talmudistické organizace, který
Vás křivě obvinil, může být velice snadno a brzy trestně stíhán
za křivé obvinění.

PODMÍNKOU trestnosti křivého obvinění je to, že křivě obviněné osobě bylo tímto zapříčiněno trestní stíhání.

Což je Váš případ. Bude-li předmětné trestní stíhání ukončeno, odloženo atd., lze trestně stíhat pana Talmudistu. Stíhat však nikoliv za propagaci Talmudistické ideologie, která bezpochyby směřuje k potlačení práv skupiny obyvatelstva, nýbrž stíhat za křivé obvinění/výpověď/nařčení.

2 příklady pro prosté Goyimy:

A) Slečna si vymyslí znásilnění, křivě obviní pana A. Policie ihned zjistí, že pan A byl v době spáchání údajného činu 8.000 km mimo tj. daleko. Není zahájeno trestní stíhání proti panu A, tzn. nelze obvinit slečnu z křivého nařčení atd.

B) Slečna si vymyslí znásilnění, křivě obviní pana A. Policie ihned zahájí trestní stíhání pana A. Až později policie zjistí, že pan A byl v době spáchání údajného trestného činu 8.000 km mimo. Za těchto okolností lze trestně stíhat slečnu, protože svou křivou výpovědí přivodila trestní stíhání panu A.

196496

30.08.2009 12:02

Jak jsem si kupoval počítač

DELL = Talmudista

Guru 78.?.?.?

Pan zakladatel CEO M. Dell je ikona Chazarské/Talmudistické komunity.

Pane Stwora, když dáváte peníze Chazarské firmě je nutné předem počítat s konsekvencemi a je jedno zdali jde o pana Madofffa nebo Dellsteina.

199011

10.10.2009 12:22

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

Guru 78.?.?.?

Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak než si představují velcí loutkáři.

1) Faktem číslo 1 je: Pokud zvýšíte peněžní masu v oběhu na dvojnásobek (což privátní organizace Federal Reserve System (aka FED) učinila), tak vždy budou konsekvence. Ceny zboží nemusí nutně hned ráno vyskočit na dvojnásobek, protože touto měnovou expanzí se víceméně nahrazovaly ztráty bank v řádu (U.S.) 1,6 až 2 tisíce miliard USD. Konsekvence však budou, to je vcelku jasné.

2) Kurs U.S. dollaru kromě rozpočtových schodků ovlivňuje zejména zahraniční platební/obchodní bilance. A zde je třeba se pozastavit. Když ceny ropy klesají, znamená to, že U.S. platí méně za dováženou ropu a jejich schodek zahraničního obchodu je nižší => to je příznivé pro dollar.

Jak jsem zde již upozornil, kolem vánoc je předpokládán druhý opravný pokus představit veřejně Free Energy technologii ORBO.
Tentokráte to má proběhnout masívně s humbukem, v akci má být více mechanismů v různých konfiguracích - vše přístupno veřejnosti + webcam vysílání. Přístup k licencím souběžně s představením.

Prostá úvaha: Pokud někde v Dublinu nebo Londýně poběží před úžaslým publikem a vztekajícími se profesory fyziky několik Free Energy (over unity) mechanismů, budou miliardoví spekulanti sázet spíše na pokles cen ropy nebo naopak?
Spíše na pokles. Pokud analytici pochopí, že význam ropy jakožto topidla poklesne, ropa půjde dolů. Což se projeví na zahraniční platební bilanci U.S. => a v následných měsící může dollar posilovat. Tento předpoklad ovšem nebude platit, pokud vláda U.S. bude dělat další trilionové schodky nebo FED půjčí "nevzpomínám si komu" (cituji Shaloma Helikoptéra Bernankeho) další triliony svým Talmudistickým neocons comrades.

202160

10.10.2009 21:34

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

Guru 78.?.?.?

a po kolika minutách analýz Vám to připadá jako podvod ?

Podvod na koho ?

202186

10.10.2009 22:54

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

Guru 78.?.?.?

Zdravím pane Vojta,

nezapomněl, mám zapsáno v kalendáři.

Zatím je třikrát potvrzen tento termín (doslova):

"in winter" a "this year"

z čehož plyne velmi úzký časový rámec.

Sázku jsem nechtěl zvyšovat, protože peníze použiji efektivnějším

způsobem.

Existují tzv. Put Opce, které vydělají, pokud daná firma jde ke dnu. Je jedna, co z jedovatého kadmia dělá "ekologické" solar panely. Akcie oné firmy lítají za 150 USD. Koupím Put Opce se vzdálenějším Strike Price - takové opce jsou k mání za 20 - 30 centů. Vydělat můžou i 20 dolarů/kus. Této firmě se to mimochodem přihodilo již 2x za poslední rok a půl.

A možný zisk 9.000 % je to, co mne zajímá.

Prohrát můžu jenom těch 20 centů.

To je větší adrenalin než sázení na fotbal.

202190

11.10.2009 10:53

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

Guru 78.?.?.?

Ano pane Kosk, máte naprostou pravdu.

Lidstvo je nepoučitelné. Ještě v r. 1905 všechny vědecké kapacity
tvrdily, že člověk nemůže jet nebo letět rychlostí vyšší než 100 km/hod, protože by to přivodilo okamžitou smrt a přesto se našlo pár lidí s mizerným vzděláním a ti si dovolili pochybovat.

Dokonce i ve 21. století více než 100 milionů Američanů uvěřily, že pan Patologický lhář není podvodník a splňuje podmínku Ústavy USA a je doopravdy narozen na území USA. Jeho vlastní babička, která byla přítomna jeho porodu v Coastal Province Hospital v Keni byla označena za bludičku a hejkala.

Miliony lidí uvěřily Chazarské Talmudistické guvernérce státu Havaj, která se přiznala, že vydala příkaz vyhotovit onen známý padělek rodného listu pana Patologického lháře (padělěk natištěný proporcionálním fontem na laserové tiskárně bez podpisu porodníka).
A všichni pochybovači dostali nálepku vašeho pukavce.

A nyní zde máme originál: narozen večer v pátek v 19:24 hod,
supervisor podepsal v pondělí 7.8. 1961

Nepozvrací mne váš pukavec pane Kosk?

http://www.askcongress.info/

Vložený obrázek

202209

13.10.2009 11:54

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

Guru 78.?.?.?

"Pokud STEORN funguje, já si to představuji tak, že musí vyčerpávat magnety - a to může být sakra pomalý proces"
--------------------------------------------

Zdravím pane djb,

pěkný příspěvek.

pouze upřesním:

ORBO technologie během své činnosti NEVYČERPÁVÁ magnety.

Co je ještě zajmavější: po cca 400 tisících cyklech byly magnety o cca 2,6% silnější než předtím.

Nikoho neznásilňuji, aby tomu věřil.

Kdo bude připraven, bude však určitě ve větší pohodě než Dubajští šejkové, Abramovičštajn, pan generální Roman, akcionáři do solar panelů (jako Soros-štajn) a dalších pár tisíc potentátů ze staré gardy včetně jejich nájemných klaunů jako Gore-štajn atd.

202334

14.10.2009 17:37

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Osud U.S. Dollaru se bude odvíjet trochu jinak

Guru 78.?.?.?

ORBO efekt byl testován na 8 Irských a Britských univerzitách.

Prozatím se žádné vědecké kapacitě nepodařilo zjisti z jakého zdroje se ona energie "bere".

Bokem vyvíjejí atomární simulátor, který by snad mohl pomoci ozřejmit tuto záhadu.

V každém případě, je lépe být připraven, že fyzika se může opět po čase přepisovat.

Chápete doufám ty konsekvence pro neakademický svět?
Konkrétně pro seriózní mamutí energetický byznys v dosavadním pojetí. ORBO je totiž mobilní, levné a škálovatelné.

202464

Vždy mne dobře pobaví nekonečná naivita některých aktivistů.

Příklad:

Je veřejně známo, že Facebook byl založen a je řízen Chazarskými Talmudisty. Aktivisté kritizující Apartheid, který provozuje Israel na územích pod jeho mocí se zničehonic začnou podivovat/rozčilovat, proč Facebook zrušil jejich stránku.
Nebo Google - založen hardcore sionistou Chazarským Talmudistou, který se rád producíruje v Israeli s jarmulkou. Stejně jako Facebook pouze okopíroval byznys jiných - AltaVista atd. Poté mu Talmudistická média začala dělat těžkou propagandu a najednou si nikdo nevzpomene, že Google jenom napodobuje byznys jiných a akcie lítají v závratných výšínách a naivní Goyimové platí Googlu horentní sumy za vnucení reklamy.
U Google občas rádi "upravují" žebříčky návštěvnosti atd. zejména pokud se to týká ožehavých Talmudistických témat jako zločiny sionismu atp.

Takže pane Stwora - alespoň špetku logiky.
Prostě u nějakého ISP byl Sayan, který dostal úkol a jako správný pomocný špión - zrádce hostitelské země prostě ukradl zákonem chráněné data a předal jiným, kteří si ze zákonů Goyimů dělají srandu. To je vše.

Jakou další vědu zde kdo chce hledat?

Dokud mezi námi budou tisíce Sayanů - o čem chcete brečet?

Pozn.: roli Sayanů (pomocných špiónů, podvratných živlů a zrádců) detailně popsal Victor Ostrovsky.

204827

Pane Jacobe,

důrazně protestuji proti Vašemu výroku "jeden holocaust ....atd"

Vy tímto popíráte existenci dalších 3 holocaustů a jednoho dalšího inverzního:

1. Holocaust, který je detailně popsán v Talmudu, kdy bylo zavražděno přesně 400 tisíc myriád osob judaistického vyznání.
pozn.: 1 myriáda = 10 tisíc, tzn. bylo zavražděny 4 miliardy židů

2. Holocaust s 6 až 10 mil. zavražděnými Chazary praktikujícími judaistické náboženství kolem r. 1250
pozn: dnešní fanatičtí sionisté tvrdí, že nejsou potomky Chazarů, nývrž že jsou potomky Hebrejců, Jůdejců atd.
Tzn. muselo dojít k vyvraždění všech Chazarů a minutu poté se na Ukrajině, Polsku atd. objevilo 10 milionů "opravdových židů".

3. Holocaust s přesně 6 milióny zavražděných židů proběhl dne 31.10. 1919 na stránkách periodika The American Hebrew
http://www.iamthewitness.com/DarylBradfordSmithInt...

Jste nechutný popírač těchto holokaustů a zrovna na 90. výročí

A jistě také popíráte Inverzní Holokaust, kdy Chazarští Talmudisté (nepřesně označováni jako "židé") povraždili 30 milionů Slovanů během řádění v Rusku po revoluci.

204840

21.11.2009 10:26

Bez velkých fanfár zahájila Čína sériovou produkci ruských bojových proudových letadel

J-10 není kopií SU-30 ani MiG-29

Guru 78.?.?.?

Část článku se zakládá na faktech, samotný titulek je však blábol.

Víceúčelový stíhací bombardér Chengdu J-10 není kopií SU-30 ani MiG-29.

Chengdu J-10 je původní Čínská konstrukce, ovšem velmi silně inspirovaná konstrukcí IAI Lavi.

IAI Lavi byl vyvíjen Chazarskou ozbrojenou entitou dočasně operující na území Palestiny s vydatnou pomocí amerických firem Northrop Grumman (křídlo) a Pratt & Whitney (motor). Celkový design je á la F-16 předělaná na deltu s větší nosnou plochou a slabším motorem. Program Lavi byl zrušen a tak se ještě zpeněžily některé prvky jako FBW atp. Chazarská ozbrojená entita je známá tím, že Číňancům prodává vojenské technologie viz kauza Python 3 a pokus s radarem - obdobou AWACS.
Chazaři pochopitelně vše popírají a jejich Hasbara brigády a pomocní zrádci Sayani opět šíří mlhu a lži k této záležitosti.

http://www.sinodefence.com/airforce/fighter/j10.as...

http://en.wikipedia.org/wiki/IAI_Lavi

205403

22.11.2009 10:53

Bez velkých fanfár zahájila Čína sériovou produkci ruských bojových proudových letadel

RE: J-10 není kopií SU-30 ani MiG-29

Guru 78.?.?.?

Mýlite se,

Kfir je nelegální kopií francouzského stroje Mirage III/V.

MOSSAD ve velmi známé akci ukradl několik tun konstrukčních nákresů z trezoru švýcarské státní firmy, která stavěla stroje Mirage III S v legální licenci.

Původní stroje Mirage III/V používají motory SNECMA Atar 09,

které nebyli Chazaři schopni produkovat, proto do těchto nelegálních kopií montovali totožné motory, které měli v F-4E Phantom v té době masívně dodávaných z USraele, tj. GE J-79.

Chengdu J-10 není v žádném případě kopií stroje Kfir.


http://en.wikipedia.org/wiki/Dassault_Mirage_III

http://en.wikipedia.org/wiki/Kfir


Chazarský Kfir:
Vložený obrázek

Čínský J-10:
Vložený obrázek

velký rozdíl, že ano?

205441

upozornění:

prozrazovat totožnost agentů CIA jako např.: zde pana Wondry-steina je velmi vážným trestným činem !!

Až poletíte na dovolenku do Karibiku a vaše linka bude mít technickou přestávku na dotankování paliva v USraeli, tak Vás vyvlečou z letadla a poskytnou Vám 198x waterboarding, tak jako onomu, co se přiznal, že chtěl zničit banku, která v době jeho zatčení ještě neexistovala.

Aerolinky musí dávat dopředu seznamy cestujících i při pouhých přeletech USraele nebo mezipřistáních.

205442

30.11.2009 08:58

Finanční krize v Dubai: Směrem ke katastrofickému scénáři?

Zřejmé již 2 roky

Guru 78.?.?.?

Těžká kalamita v Dubaji byla zřejmá již 2 roky.

A bude ještě hůř. Důvod již znáte. Kdo jej nezná uvidí jej v TV za pár dnů.

Druhý nejvýznamnější objev lidstva (po objevu ohně).

Je však velmi důležité se tomuto extra důležitému tématu dopředu vyhnout, nepsat o něm dopředu žádné články, neupozornit Goyimy na to, že tato záležitost sebou přináší i hrozby a že mnoha investorům a fondům vymaže majetek.

Ano řeč je o ORBO.

A proto je velmi důležité psát články o myších, o tom jak roztoči spolu soupeří a o jiných důležitých tématech.

206004

30.11.2009 17:01

Finanční krize v Dubai: Směrem ke katastrofickému scénáři?

RE: Len otázka.

Guru 78.?.?.?

ORBO je technologie Irské firmy STEORN.

Technologie ORBO využívá druhého největšího objevu lidstva po objevu ohně. Tzv. Steorn effect je součástí tzv. magnetické viskozity.

ORBO způsobí druhou průmyslovou revoluci. ORBO produkuje energii z doposud neznámého zdroje. Levně, bez emisí.

ORBO způsobí velké socioekonomické změny. Desítky obrovských firem se položí na lopatky. Desítky tisíc lidí přijde o práci. Naproti tomu vzniknou stovky tisíc nových pracovních míst a planeta Země se neudusí ve smogu ze spalování uhlí a "biopaliv".

Za rok-dva si v obchodě koupíte ledničku a klimatizaci poháněnou ORBO. Emiráty přijdou o pár set miliard dolarů, avšak budou si moci levně zavlažovat poušť levnou desalinací poháněnou ORBO a učinit z Emirátu rajskou zahradu.

Vysvětlil jsem pojem "velké socioekonomické změny" dostatečně.

Zde však není místo na články o velkých nadcházejících změnách. Přednost mají články o myších. A myši - to je důležitá součást jídelníčku koček. A kočky - ty mají na Zvedavci prioritu.

206032

01.12.2009 09:01

Finanční krize v Dubai: Směrem ke katastrofickému scénáři?

RE: Len otázka.

Guru 78.?.?.?

Rád bych Vám odpověděl, avšak pan editor mne níže zdvořile požádal "abych nezapleveloval diskuzi hloupostmi".

Takto důležité věc byla v mžiku vyhodnocena jako "hloupost",
proto jenom krátce: žádný monopol se konat nebude, k technologii bude mít přístup kdokoliv.

A více až po show a na jakémkoliv jiném serveru.

206055

01.12.2009 09:47

Finanční krize v Dubai: Směrem ke katastrofickému scénáři?

RE: Len otázka.

Guru 78.?.?.?

tzn. že jste chtěl publikovat článek a byl jste odmítnut?
-----------------

Ne paní djb, nežádal jsem o publikování článku.

Pan editor sám uzná za vhodné, kdy přeložit nějaký již jinde publikovaný článek.

Češi a Moravané se nesmí dozvědět něco dopředu.

Nejprve bude show, potom budou články na Reuters a Faux News atp., potom to někdo erudovaný přeloži a s 2-3 denním zpožděním se to možná dočtete na Zvedavci.

Zvedavec nesmí být lepší než Faux News ap., Zvedavec je vždy v těsném závěsu za ostatními.

206059

21.02.2010 17:33

David Ahenakew

Ne, ne a ne

Guru 78.?.?.?

Ne, není pravda, že 2. sv. válku začali "Židé".

Oficiální veřejné vyhlášení války v denním tisku dne

24.3. 1933 provedli Sionisté / ZioNacisté / Chazarští Talmudisté,

kteří pouze účelově předstírali, že jsou tzv. "Židé".

Chazarští Talmudisté - ZioNacisté nejsou potomky Hebrejců, Jůdejců

atd.. Jsou to potomci Chazarů ze slavné Chazarské říše, která byla

2000 krát větší než Israel a o které se nesmí nic vyučovat,

protože poté by Goyimové mohli začít chápat souvislosti velkého

podvodu - novodobého Israele.

http://www.biblestudysite.com/judea%20declares%20w...

http://www.wintersonnenwende.com/scriptorium/engli...

213124

22.02.2010 10:33

David Ahenakew

RE: Ne, ne a ne

Guru 78.?.?.?

Zdravím pane Vojta,

veřejně přístupné demo probíhalo ve Waterways Centre Dublin

ode dne 15. prosince 2009, osobně se dostavilo přes 2.000 návštěvníků. WEBový video streaming byl jak bylo slíbeno.

Celý únor 2010 je vyhrazen pro kohokoliv, kdo si chce vše sám přeměřit a otestovat - nutné si předem rezervovat časový blok.

Pro chronické pochybovače budou zveřejněny výsledky kalorimetrických testů prováděných nezávislou Hi-End laboratoří (tuším Německou) ještě během února.

Tzn. nastal trochu chaos.

Nechtěl jsem Vás uhánět o výhru sázky, která by šla přímo na dobročinné účely (účet telefonní Linky Důvěry pro děti),
protože DEMO sice proběhlo ještě v r. 2009, avšak důkazy byly prováděny postupně - na videích Proving OverUnity jse vše k dispozici.

Sám teď nevím, kdo vyhrál. Demo proběhlo v r. 2009 avšak poslední, definitivní důkaz bude zveřejněn nejspíše o víkendu
27/28.2. 2010.

Jak to vidíte Vy ?

Urážky o konverzi víry si prosím nechte do Chazarských časopisů,
tam se na urážky specializují.

213163

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
27,06 Kč
Libra
30,43 Kč
Kanadský dolar
17,85 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,51 Kč
100 japonských jenů
22,92 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
6,10 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,79 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 280,22 Kč
1 unce stříbra
423,48 Kč
Bitcoin
215 642,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?