Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 24 příspěveků, 1 jméno: mt-svk.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.09.2008 13:07

Falešná božstva

Na stránke hfboards

mt-svk 91.?.?.?

bola téma, kde sa fanúšikovia predstavovali. Zároveň tam boli otázky na ktoré mali odpovedať. Otázka na obľúbenú knižku tam nebola, len spevák/speváčka/skupina, film, seriál a počítačová hra.

171789

30.09.2008 12:32

McCain komolil při zahraničněpolitické debatě slova

RE: Mrknul jsem na I dnes

mt-svk 91.?.?.?

Aj tak bude zvolený ten, koho chcú bábkari. Takže celé toto volebné divadlo je len fraška pre verejnosť. A dosť drahá fraška.

172002

07.10.2008 11:15

Chávez ohlásil rusko-venezuelské námořní manévry v Karibiku

A taktiež

mt-svk 91.?.?.?

primitívne poznámky na ruskú armádu nesvedčia o veĺkej inteligencii . A ak si to dotyčný pán skutočne myslí, tak by mal odstúpiť pre hlbokú neznalosť. Z takých primitívov je mi na [bliji]

172535

08.10.2008 11:01

Island v centru ekonomické bouře

Rusi a Island

mt-svk 91.?.?.?

Čítala som, źe Rusko ide do Islandu napumpovať 5 miliárd EURO. Takže, ak sa nič nezmení, nastáva práve opačná situácia, Rusi dotujú Európu aby nekrachla. A pritom Rusi by nemali mať tak veľké problémy, keďže v každej z ich bánk vlastní štát väčšinový balík akcií. Okrem toho, tá kríza, ktorá je v Rusku, môže byť spôsobená aj tým, že zahraniční investori si vyberajú svoje finančné investície, aby zachránili svoj "krk".

172600

09.10.2008 20:57

Chávez ohlásil rusko-venezuelské námořní manévry v Karibiku

RE: Jen aby tam dopluli ...

mt-svk 91.?.?.?

Predpokladám, že Rusi majú nejaký ten SS-Onyx. Takže keby Američanov niečo napadlo, ich drahé lietadlové lode by sa mohli jedným výstrelom obrátiť na prach. [chechtot]

172692

17.10.2008 16:26

Kdo prosazuje americký radar v ČR?

RE: Předpokládám, že už se tím zabývá BIS

mt-svk 91.?.?.?

nezabudni, že Rusi platia veľkú väčśinu Ćechov, takže odporúčam byť proti radaru, aspoň sa ti Koumeles niečo ujde a budeš si môcť kupovať plagáty a svojich "demokratických" miláčikov [chechtot]

173240

Toto isté je možné povedať o Rusoch, ktorí si za Gorbačova a najmä Jeľcina prežili svoje. V Rusku v dobách hospodárskej krízy stála napríklad taká vŕtačka dvojnásobok mesačného platu. A to spomínam len blízku históriu. Takže keby sa ľuďom na Západe stalo to, čo Rusom, neviem, neviem...

173290

Ja si väbec neviem predstavi výhru Amíkov nad Rusmi.Nestačí krajinu len rozbombardovať, ale ju aj vojensky obsadiť (i keď ani to si neviem predstaviť). Skôr by som povedala, že sa skôr slon naučí lietať, ako Západ vyhrá nad Ruskom.

173291

18.10.2008 20:15

Kdo stojí za pádem burzy?

Otázka

mt-svk 91.?.?.?

vlastne znie. Komu vyhovujú machinácie na burze a burza ako samotná?

173327

18.10.2008 20:22

Kdo prosazuje americký radar v ČR?

RE: Předpokládám, že už se tím zabývá BIS

mt-svk 91.?.?.?

Jedna vec je mať iný názor a druhá trepnúť takú do neba volajúcu kravinu. Mimochodom, odporúčam pozrieť na vrchol demokratickej diskusie Nezvedavca.

173328

23.10.2008 11:05

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

Všetko je síce pekné,

mt-svk 91.?.?.?

ale otázka by mala znieť "Ako dostať imigrantov preč z Európy?".

Možností je viac:

1. Zrušiť nielen všetky sociálne príspevky pre imigrantov, ale zároveň automaticky pridelené občianstvo pre deti imigrantov. Pri prípadných nepokojoch použiť armádne jednotky, z ktorých by boli vyselektovaní vojaci z menšín. Pri nelegálnom vnikaní na územie Európy pri prípadnom neuposlúchnutí strieľať na plavidla a iné dopravné prostriedky imigrantov.

2. Bod 1. + plus vytvorenie domobrany z bielych ľudí (samozrejme by im armáda a polícia dodali kvalitné zbrane) a vytlačenie vśetkých imigrantov, či už s občianstvom alebo bez z Európy.

3. Body 1.+2. + poskytnutie bielym ľuďom vziať právo do vlasntých rúk.

EURÓPA MÁ BYŤ BIELA A NIE FAREBNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

173706

24.10.2008 14:31

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Všetko je síce pekné,

mt-svk 91.?.?.?

Fajn, takže ak sa nemýlim môźete tu mať plno černoškov, prípadne inej farebnej spodiny (to sa samozrejme netýka špičkových odborníkov, ktorí mi nevadia) a čakať, dokým sa nezopakuje situácia vo Francúzsku, Holandsku a Británii, prípadne v Nemecku aj v iných krajinách Európy.

Len tak na okraj, ćim viac farebných, tým väčšie problémy. Nech idú tam odkiaľ prišli, tu proste nemajú čo robiť, sú nežiadaní. A ich zástancovia môžu odísť s nimi, aspoň sa preberú do reality. Ja chcem, aby moja dcérka vyrastala v normálnej spoločnosti a nie medzi farebnou spodinou.

A môźete ma kĺudne považovať za SS mana a podbne, mne to nevadí.

173836

24.10.2008 14:40

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Všetko je síce pekné,

mt-svk 91.?.?.?

Láskavo si prečítajtr ešte raz môj príspevok a potom reagujte. Hovorím o imigrantoch a ich potomkoch. Mimochcodom, ak neviete, čo je to biela rasa, tak ja vám za to nemôžem, ale môžem vám odporučiť, aby ste išli do Afriky a tam bývali medzi ľuďmi, ćo vás s láskou prímu, ktorí vás neokradnú a podobne.

173838

24.10.2008 14:59

Loď se zbraněmi pro Sudan není majetkem Ukrajiny, ale vlastní ji Izraelec

RE: To byl Izraelec?

mt-svk 91.?.?.?

Izraelci sa asi riadia heslom "oko za oko, zub za zub" [bliji] . Len tak na okraj, to že sa zo Židov mydlo nevyrábalo potvrdil samotný Izrael, takže jedna báchorka padla.

173839

24.10.2008 20:08

Loď se zbraněmi pro Sudan není majetkem Ukrajiny, ale vlastní ji Izraelec

RE: To byl Izraelec?

mt-svk 91.?.?.?

A aj tie tienidlá na lampy boli vyvrátené. Kruci, ako si to dovoľujú [chechtot]

173859

29.10.2008 09:25

Prezident Bush tvrdí, že má právo kontrolovat iráckou ropu

Predpokládám,

mt-svk 91.?.?.?

že to dotyčný myslel ironicky, pretože ak nie, svedčí to o jeho prázdnote a propagandou vymytom mozgu. Nech sa láskavom pozrie na škody, spôsobené Američanmi v Iraku a keď tak operuje peniazmi, za akú sumu (a to nehovorím o ľudských obetiach). Taktiež by mohol zauvažovať, kde tá "pomoc" ide. Pretože v prospech irackých občanov určite nie.

174207

03.11.2008 23:41

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Stvoreni za 7

mt-svk 91.?.?.?

To, že Mojžiš nebol Židom, môžete nájsť v knihe Sigmunda Freuda Mojžiš a monoteizmus" (ktorú mám doma, ale v ruštine). Samozrejme sú aj iné zdroje. Niektorí autori, ako napr. Ahmed Osman. atď. sa domnievajú, že Mojžiš a Achnaton je tá istá osoba. Medzi iným sa odvolávajú na Manehta. Ibaže neberú do úvahy Manehtov výrok "Mojžiš, syn kmeňa Léviho, vychovaný v Egypte a zasvätený v Heliopoli sa stal veľkňazom bratstva za vlády faraa Amenofisa - Achnatona (tu mi pri mene Amenofis chýba IV, pretože je otázne, či "Achnatona" tam bolo doplnené dodatočne, alebo to bola súćasť Manehtovho výroku)". Samozrejme z tohoto výroku nie je jasné, či bol Mojžiš skutočne Egypťanom, keďže z kontextu to jasne nevyplýva. Čo sa týka Léviho kmeňa, nie je vôbec isté, či to boli vôbec Židia. Mojžišov pôvod a samotný Achnaton je na dlhé rozprávanie.

To, že "dni" nemusia znamenať dni, ale periódy môźete nájsť v knihách Zecharii Sitchina, z českých Jiřího Wojnara, prípadne Iva Wiesnera (i keď má niekedy svojrázne uzávery, odporúčam prečítať jeho knihy, sú aj na nete).

To, či bol Eden práve v Mezopotámii je otázne, keďže je úvaha, že by mohol byť na dnes už zaniknutom kontinente Ruta. Prípadne na inom mieste planéty, alebo dokonca mimo našej Zeme.

Posledný bod nebudem komentovať, nemám o ňom presné info.

Samozrejme, na tieto témy existuje veľa literatúry, snažila som sa to skrátiť, ako sa dalo.

Nejaké stránky:
Matrix-2001
Tajomstva našej planéty
Celosvetová potopa
Pútnici
Na severu

je samozrejme plno, uviedla som len niektoré. Keďže po anglicky veľmi neviem, anglojazyčné stránky veľmi poskytnúť nemôžem.

174764

04.11.2008 11:35

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Stvoreni za 7

mt-svk 91.?.?.?

Všetko je teória. Jednou z teórii je aj to, že Mojžišom bol brat Achnatona Thutmose (mimochodom, to tvrdí Sigmund Freud vo svojej knihe)a exodus sa uskutočnil za čias faraa Harmemheba. Ďalšou je to, že Mojžiš žil v časoch Thutmoseho II (ak sa nemýlim) a Exodus na konci jeho vlády.Ďalší tvrdia, źe to bolo za Amenhotepa II. Proste, teórií je strašne veľa.

Okrem toho, taktiež nie je jasná príčina, prečo musel Mojžiš utiecť, v Koráne je úplne iná verzia.

Či bol Leviho kmeň (z ktorého sa grupovali leviti) jedným z pôvodných židovských kmeňov je skutočne otázne, keďže Leviho kmeň je v Biblii jasne vyčlenený od ostatných židovských kmeňov.

Len tak na okraj, Freuda sa kvôli jeho knihe pokúšali otráviť.

Proste, amarnské obdobie, pôvod Mojžiša a Léviho kmeňaje je plné záhad, dokonca sa ani presne nevie, presná dĺžka Achnatonovej vlády.

S tými periódami. V rôznych náboženstvách sa spomínali rôzne periódy, napríklad v hinduizme to boli 4 veky: satja juga (trvala 1 728 000 rokov - zlatý vek ľudstva), treta juga (1 296 000 rokov - strieborný vek), dvapara juga (864 000 rokov-bronzový vek), kali juga (432 000 rokov - želazný vek, v tomto veku žijeme). Perídy ľudstva možno nájsť aj v Aveste a iných náboženských knihách. Totiež možno vidieť v Pánovi prsteňov, keďže Tolkien vychádza z povestí.

Potomkovia Adama sú údajne Baskovia, Čečeni, Inguśi a podobné národy. Slovania, Kelti a vôbec Árijci (viď kniha THE ARCTIC HOME IN THE VEDAS od Lokamanyi Bâl Gangâdhar Tilaka) sú potomkami Hyperborejčanov, taktiež napríklad starí Gréci odvodzovali svoj pôvod z Hyperborey (ktorá ležala na severnom póle), kde na ostrove Délos, mal svoj chrám a časť roku tam aj žil Apolón, ich bohovia pochádzali zo zaniknutého kontinentu Ruta (chrám zasvätený Diovi našli Gréci pri svojich plavbách na Madagaskare, ktorý bol údajne jedným z jeho ostrovov) Mayovia, Aztékovia a národy Iberského poloostrova (nie Kelti, alebo Galovia), prípadne severnej Afriky Atlanťanov atď. Ale to sú všetko teórie, ktoré môžu byť pravdivé, čiastočne pravdivé alebo úplne zlé. I keď to, že na severnom póle existoval kontinent jasne ukazujú stredoveké portulány, napríklad portulán geografa Mercatora. Predtým ako sa niekto začne smiať chcem upozorniť, že napríklad na mape Piriho Reisa, alebo orontanea Finnaeusa, Buacheho, alebo aj samotného Mercatora sa nachádza Atlantida nielen po zaľadnení, ale aj pred zaľadnením, ćo potvrdili aj moderné výskumy.
História je doteraz nepreskúmaná, bohvie, ako to všetko v skutočnosti bolo.

174843

04.11.2008 11:36

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Stvoreni za 7

mt-svk 91.?.?.?

Mohli by ste svoje pokrvné zväzky (je nparíklad známe, že americkí prezidenti sú pokrvne spojení s britskou šľachtou) bližšie osvetliť? Vopred chcem upozorniť, že vás nepokladám za rasistu, hlupáka a podobne, ale vekmi za gény miešajú.

174844

05.11.2008 13:28

Amerika na rozcestí

RE: Měl by vyhrát Mc Cain

mt-svk 91.?.?.?

Som zástanca bielych, na čiernych sa nepozrám politicky korekktne, jednou z mojích obľúbených kníh je Moje prebudenie od Davida Duka. Ale ak by som si mala vybrať medzi Obamom a McCainom, vyhral by to Obama. Nerobím si o ňom ilúzie, ale McCain s Palinovou sú... neviem ako to nazvať.

175036

05.11.2008 17:05

Amerika na rozcestí

RE: Měl by vyhrát Mc Cain

mt-svk 91.?.?.?

Tomu trochu nerozumiem (nielen trochu) [smích] . Asi som klesla na IQ úrovne prejavov Georga Busha.

175053

05.11.2008 17:48

Amerika na rozcestí

RE: Měl by vyhrát Mc Cain

mt-svk 91.?.?.?

Ako sa to prejavuje na mojich príspevkoch? [smích] Dúfam, že nie sú na úrovni blondínky?

175058

08.11.2008 19:14

Sláva šéfovi prezidentské kanceláře

RE: Autor

mt-svk 91.?.?.?

Ibaže počas úradovania Jimmyho Cartera bola politická situácia odlišná. Svet bol bipolárny, USA neviazli v žiadnom konflikte, boli v úplne inej ekonomickej situácii atď.

P.S. Mohol by mi niekto poradiť, ako si mám stiahnuť titulky do filmu? Konkrétne sa jedná o Zeitgeist - Addendum. Ďakujem.

175354

08.11.2008 21:18

Sláva šéfovi prezidentské kanceláře

RE: Autor

mt-svk 91.?.?.?

Zle som sa vyjadrila, myslela som umiestnenie tituliek do videa. Prepáč.

175358

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,77 Kč
Bitcoin
683 609,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?