Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Filla, Finda.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.08.2008 17:19

Rusko opět na „Temné straně síly“

Jen malý offtopíček prosím :)

Finda 86.?.?.?

Pane Montážníku (a jiní, kterých se to týká- Smirek, p. Bartošek apod.) - už to nemůžu vydržet a musím vám to napsat. Ráda čtu vaše příspěvky, jsou k věci a ani netvrdíte, že existuje jedna jediná pravda - a to ta vaše, toho si vážím. Právě proto, že projevujete ve svých reakcích tolik intelektu, bystrých úsudků a všeobecného přehledu, překvapuje mě, s jakou vervou svádíte neustále "bitvy" s Jiřím Jirousem.
Popravdě se vám divím. Evidentně navštěvuje úmyslně web, kde se prezentují myšlenky jemu vzdálené nebo nepříjemné. Každý jsme jiný, každý má právo na svůj názor, ale vám nepřipadá, že sem chodí jenom kvůli těm strkanicím v diskuzi? To vám to stojí za tu námahu se s ním přít, když on to svoje nepustí ani kdyby se stokrát přesvědčil o opaku?

Kolikrát zajímavé téma se slibně načatou diskusí se rozplizne v nekonečné dohady o tom, že Amerika je hodná, Rusko špatné a naopak.

Divím se, že na to máte ještě energii. Je to donkichotský boj. [oči v sloup]

167735

11.08.2008 19:08

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: Jen malý offtopíček prosím :)

Finda 86.?.?.?

Jj, máte pravdu - tím donkichotským bojem jsem myslela spíš debatu s Jirousem a spol. Jinak více takových lidí, o kterých píšete, v tom jsme za jedno! [mrknutí jedním okem]

167750

21.08.2008 19:16

21. srpen ve znamení protestů proti radaru

RE: Klidne si tam protestujte Putinovi pohunci, pata kolono

Finda 86.?.?.?

Ano, samozřejmě - kdo nechce radar, je hned komunista, extremista a kdo ví, jaký ještě -ista... Co takhle si trochu rozšířit obzory, Medvěde??? Už se vzbuď [smích]

168616

31.08.2008 11:47

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Finda 86.?.?.?

Také souhlasím a dovolím si trochu egoistickou poznámku - když jsem na to upozorňovala před nedávnem, že se často slibná diskuse rozplizne v nekonečném a bezvýsledném handrkování o stále stejných tématech (se stále stejnými lidmi), šlo to do ztracena... (byla jsem poučena o nutnosti s těmito lidmi vést diskusi - co na tom, že to opravdu nikam nevede). A - nikdy vám nepřišlo divné, proč sem takoví lidé vůbec chodí? Není přinejmenším zvláštní, trávit volný čas na webu, s jehož názory zásadně nesouhlasím? Nebo se snad taky chodíte rafat např. na stránky, které podporují radar apod.? Ne, tohle přece nemá nikdo zapotřebí, takže úvaha o placeném šťouralovi mi připadá dost pravděpodobná (pokud ovšem nejde o zoufale osamělého jedince, pro kterého je ta konfrontace a diskuse forma alespoň nějaké pozornosti...)
Každopádně mě těší, že se to znovu otevřelo a že snad svítá diskusi na Zvědavci na lepší časy [smích]

169516

04.09.2008 09:38

Reakce na článek \"Radar proti strachu\"

RE: zakon

Filla 86.?.?.?

To je super nápad [mrknutí jedním okem] V jednom dokumentu se Michael Moore ptal senátora, který je pro válku v Iráku, jestli tam je jeho syn. On odpověděl, že ne a Moore se z něj neustále snažil vyrazit, kdy jako jeho syn do té války půjde - senátor utekl... Tak tak, hrát si na vojáčky a posílat tam mladý kluky jiných rodičů, kteří si pak můžou akorát vybrečet oči, když se jim kluk nevrátí..
Takže váš návrh podepisuju!!! [chechtot]

169790

04.09.2008 11:17

Reakce na článek \"Radar proti strachu\"

RE: Proč pozemní radar?

Filla 86.?.?.?

Existuje teorie, že radar má v první řadě negativně působit na psychiku lidí. V druhé řadě dostane tak USA Českou republiku pod kontrolu - budeme něco jako kolonie. Vtipné na tom je, že zároven jako členové EU se dostáváme do svěráku - protože na jedné straně jsme podřízeni Bruselu, na druhou stranu budeme podřízeni USA, pokud zde radar bude. Každopádně nám bude horko, ale to už se "naši" poslanci a vláda budou válet někde na Havaji, co já vím... [oči v sloup]

169805

10.09.2008 09:06

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Bratrstvo kočičí pracky aneb MAFIE

Filla 86.?.?.?

To jste napsala výstižně. Já bych jen dodala, že si myslím, že celá ta "aféra" s Moravou a spol. je jen rozčeřená voda na smradlavém rybníčku, aby podpis radaru nebyl tak na očích.

170249

15.09.2008 08:55

Zkurvysynu Topolánku, kulka pro tebe je připravená

Možné to je...

Filla 86.?.?.?

Že je to fígl je pravděpodobné, ale stejně tak i to, že ten anonym opravdu dostal. Lidi jsou ukrutně naštvaní a mají toho, jak s nimi "páníčci" vořou, už plné nejen zuby, ale i oči a uši. Rozhodně to neschvaluji, ale zároven bych se nedivila, kdyby někdo ze samého zoufalství přistoupil k těmto praktikám.

170597

16.09.2008 09:09

Cenzurou k lepšímu světu

neuvěřitelný...

Filla 86.?.?.?

Kam až tohle kádrování povede? Do čeho všeho budou všelijaké spolky a tlupy strkat za chvíli rypák? Místo toho, aby se celkem jednoduše děti odmala vychovávaly k úctě a respektu ke druhým lidem bez rozdílu náboženství, pohlaví atp., budou na ně v dospělosti útočit ze všech stran zákazy, příkazy, pravidla, cenzura, a hlavně - korektnost. Přece je mi milejší člověk, který třeba "nemá rád" lesbičky, ale nikdy by žádné neublížil, ani je nenapadal slovně apod. Dnes má každá skupina pocit, že celý svět je povinnen se před ní klanět.
Jsem ženská, ale snad nic mi není protivnější než fanatický feminismus. Přece mě tak Pán Bůh stvořil - menší, drobnější, jemnější, tak co se budu cpát do slévárny, jen abych těm chlapům ukázala jaká jsem borka? K smíchu.

170710

23.09.2008 12:43

Chytání se stébla

RE: Otroci a otrokáři

Filla 86.?.?.?

Zajímavé je, podívat se na celý náš "systém" pěkně z výšky. Co vidíte? Každý jsme jiný, takže každý vidí něco jiného. U mě je to tohle:
Vidím armádu několika miliard otroků. Roboti, kteří chodí denně do práce, kde vykonávají nějakou činnost, za kterou dostávají mzdu. Za tu mzdu nakoupí potraviny a bydlení na měsíc plus nějaké věci okolo (boty, knihu...). Otrok má tedy prostředek na to, jak se udržet při životě, aby mohl zase jít do práce. A tak pořád dokola. A aby moc neremcali, je jim předkládána "zábava". Ze všech stran na ně útočí tvrzení, že jedině když budou krásní, bohatí, úspěšní, pak jedině má život smysl. A tak se otroci ženou za tímto "snem" který byl lidem implantován do hlav bůhví kým. Zadlužují se, protože ze všech stran slyší, jaká je to pohoda!
A tak se uvazují systému čím dál víc.
Pokud se jim nedaří dosáhnout na "plody" úspěšného života, propadají negaci.
Přibývá lidí s depresemi, úzkostmi, závislostmi...
A z toho všeho opět mají zisk farmaceutické firmy. Pumpují do nás jedy a my jim za to ještě platíme.
Ženy jsou přesvědčovány, že děti jsou jen zátěž k jejich životu, že nepotřebují muže.
Pracovní tempo rodičům neponechává dostatek času na děti, které pak snáze podléhají "partám", drogám, v tom lepším případě se prostě bezcílně poflakují. Ochotně se jich ujímají ti, od kterých by děti měly být na kilometry daleko...
Rozpadají se rodiny, víra v tradiční hodnoty (láska, věrnost, přátelství) je zesměšňována, člověk, který je vyznává, platí za naivu.
Proč jsou lidé tak nešťastní-jsou jim uváděny pseudodůvody, nikdo jim neřekne: je to proto, že jsme vás odtrhli od přírody, od vašeho vlastního života. Trpíte, protože vás zaměstnáváme tolik, že nemáte ani chvilku čas se zastavit a být jen tak, sami se sebou. Rozvádíte se a hádáte, protože vám nedáme čas, posedět v klidu s nejbližšími. A když už ten čas máte, je tu pro vás televize a různá jiná zábava. Hlavně si nepovídejte, to vás sbližuje!
Trpíte mnoha nemocemi, protože vás krmíme nekvalitní "stravou" plnou chemikálií, očkujeme do vás pod záminkou "ochrany" těžké kovy a rakovinotvorné látky.
Nechceme, abyste byli moudří, tak vás už od 6ti let zahlcujeme kvanty nedůležitých informací.
Vytváříme pro vás multi-kulti společnost, aby se pokud možno smazaly veškeré odkazy na historii a kulturu, které činí každý národ jedinečným.
Otupujeme vás každý den, každou minutu. Schválně vás znechucujeme politikou, abyste nad ní raději mávli rukou a nestarali se, co děláme. Neustále vás strašíme. Čímkoliv, co je zrovna po ruce. Nemocemi, globálním oteplováním (a tím vás i úspěšně vydíráme), útoky psů na lidi a v neposlední řadě velmi populárním terorismem, díky kterému jsme vás celkem rychle dostali tam, kde jsme vás chtěli mít.

Takhle bych mohla pokračovat ...

Automaticky kráceno

171355

23.09.2008 12:44

Chytání se stébla

RE: Otroci a otrokáři

86.?.?.?

Takhle bych mohla pokračovat ještě dlouho, další spojitosti jistě každého napadnou...

A proč to všechno?
Zkrátka - uštvaný, zadlužený, vystresovaný, nemilovaný a nemocný člověk se nebouří...

171356

27.09.2008 08:17

Falešná božstva

RE: Neni to jednoduche jit svou cestou.

Filla 86.?.?.?

No a to je právě děs - děti se bojí být samy sebou už v takhle nízkém věku. Co z nich asi vyroste? Pokrytci tak akorát. Já jsem pro, aby se děti odmalička vedly k tomu, nebát se být se svým názorem osamoceny, ale stát si za svým. To, že něco dělá nebo říká většina z toho ještě nedělá pravdu nebo správnou věc. Sám sebe takhle zrazovat je to nejhorší.

171770

28.09.2008 10:03

Čím krmí americká televize své diváky

To je tak absurdní...

Filla 86.?.?.?

nevím, jestli se mám smát nebo brečet. Moc hezky jste to vylíčil pane Stwora.
Bohužel, TV jako pračka na mozek není záležitostí zdaleka jen USA. Před pár dny jsem volala rodičům, aby pro jistotu vybrali úspory. V TV říkali, že už se to zlepšilo, povídá mi mamka. A já na to: protože lžou až se jim od huby práší.. Umíš si snad představit, že by v TV vystoupil třeba ministr financí a řekl: jo lidi, je to v háji, 10 největších českých bank zkrachuje do 2 měsíců, pak pravděpodobně padne měna a vy nebudete mít ani za co koupit jídlo.
No to by neřekli, povídá mamka. A pak dodala: média lžou, protože jsou placený ruskýma agentama... To už jsem ji honem zarazila.
A takových lidí, co jsou závislí na cintech z TV je bohužel moc, tak se nedivme, že dál žijí v iluzi o tom, že se nic neděje, že v USA jen pár lidí vybralo úspory, dolar možná na chvilku padne na minimum, ale zase se vzmátoří - jak mi pro změnu hlásil taťka. Ach jo [pláč]
Až k nim pojedu, budu je muset trochu provést zónou nezávislého internetu, aby měli data také z druhé strany.

171865

28.09.2008 10:10

Čím krmí americká televize své diváky

RE: Kabelovka

Filla 86.?.?.?

Jé no tak to mě pobavilo, s těmi obavami vaší tchýně [smích] No my TV nemáme už tři roky a každé Vánoce musíme zdůraznit, ať nám hlavně nikdo nekupuje bednu (což chtěli už vícekrát), že bysme ji stejně prodali [chechtot]
Můj táta, který jinak miluje přírodu, cestování atd., ke stáru je u bedny přilepenej pořád. Depresivní pohled na něj, fakt. A nedovede pochopit, že ten krám nechceme. Že až budeme mít děti, že kvůli tomu budou vystrčený z kolektivu. [vyplazený jazyk]
Kdybyste měli kouzelné kukátko a každý večer (ale i ve dne) se proletěli nad zemí a tím kukátkem se podívali do obýváků lidí, zjistíte, kolik párů očí je přilepených na blikající obrazovce a život jim přitom prchá pod rukama [pláč]

171867

30.09.2008 09:48

McCain komolil při zahraničněpolitické debatě slova

RE: Mrknul jsem na I dnes

Filla 86.?.?.?

Přesně tak, ty volby jsou divadlo. Můžete si být jistí, že žádného opravdového reformátora, mírotvorce a ČLOVĚKA, kterému by na Američanech skutečně záleželo by tak vysoko nikdy vylézt nenechali! (myslím na prezidentskou kandidaturu).

171994

01.11.2008 19:52

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Proč Pravda? Proč Čína?

Filla 86.?.?.?

Můžete být klidný, lživých zpráv v médiích je 99%. Takže je jedno, jestli je zdroj čínský nebo jiný...

PS: stejně je zajímavé, jak Západ, přestože nemá na rukou o nic méně krve než Východ nebo Jih, je pořád v myslích lidí ten sametový, heboučký, stabilní, ve kterém je bezpečno. Zvláštní svět, kde lidé upravují své vidění světa podle toho, jak jim ho předhodí propaganda... [oči v sloup] Samozřejmě ne všichni! [smích]

174519

10.11.2008 23:54

Obama a změna?

RE: Tresty za kriminalitu mysleni & nazoru

Filla 86.?.?.?

V tom případě bych měla rychle přijít se svou troškou do mlýna (než v tom mlýnku skončíme všichni).

Opravdu smutný "vtip":

Já jsem stále svobodný. A co vy?
Usáma bin Ládin

175474

11.11.2008 08:51

Realita dneška

Trefa

Filla 86.?.?.?

Je osvobozující přiznat si, jak se věci doopravdy mají. Ještě bych připsala, že: Věrnost je přežitek a z promiskuity se stala součást naší genetické výbavy. Poctivec = blbec. Čím hnusnější umělecké dílo, tím víc se předhánějí kritici ve vychvalování. Věrně namalovaný obrázek je dnes kýč.

A takhle by se dalo pokračovat....

Lepší je se usmát a jít svojí cestou. Přece nemusíme žít takhle [mrknutí jedním okem]

175501

13.11.2008 13:45

Těžký život státního úředníka

Tak je to přece pravda

Filla 86.?.?.?

Když jsem letos na jaře končila školu a rozhlížela se, co dál, říkal mi můj přítel, že ve státní správě (ale pozor, zdaleka nejen tam! I ve velikých soukromých firmách jsou hordy manažerů, co se doslova nudí) se dostávají peníze za nic - a jestli bych to nechtěla zkusit. No nechtěla, protože papírování je asi tak to poslední, co by mě bavilo. Přesvědčoval mě, že se toho nemusím bát, že mi zbyde spousta volného času na to, abych se mohla věnovat tomu, co mě baví.
Nevěřila jsem tomu.
Prostě jsem nevěřila, že by tohle mohlo projít - válet si zadek a brát za to peníze. Bylo to pro mě nemyslitelné!

No a vida...

No, práci mám skvělou a ne v kanclu, takže jsem ráda. Ale po přečtení tohohle článku jsem si vzpomněla na všechny ty lidi, co dřou ve velkých výrobních halách jako mezci (třeba automobilka, výroba elektroniky apod.) a mají za to pár kaček.
Kdyby se po tomhle nasr... a vzali úřady ztečí, mají mou plnou podporu.

175716

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,77 Kč
Bitcoin
683 609,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?