Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 56 příspěveků, 8 různých jmén: <nic>, A_druhý, delnik.nasrany, ImperatorBydo, Mikes, Mikesh, Mikesh75, Miks.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.08.2008 06:42

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: fuj

213.?.?.?

Zapominate, ze jen diky Rusum, kterych statisice zahynuly pri osvobozovani tohoto bordelstanu, zde zijete - kdyz uz se ohanite devastaci Polska. Nebyt jich a jejich obeti, mohl jste mozna kopat velkopanskou marmeladu za Uralem namisto blbych kecu na Zvedavci.A kdo se zde zastava Rusu?! Lidi jen vidi veci i zdruhe strany, nez je donekonecna omilane co Rus to zm.d.

167668

11.08.2008 17:15

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: .

213.?.?.?

Jdu do toho! Klidně si vezmu dovolenou a dojedu do Pepikova na riot , když nás bude víc.Už mám té (nejen protiruské) propagandy tak akorát po krk.

167737

18.08.2008 17:26

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

Krásný článek - děkuji autorovi.

Mikesh 213.?.?.?

Vážím si lidí, kteří takto jasně a srozumitelně umí formulovat a vyjádřit své inteligentní věcné názory, kteří umí pojmenovat věci pravými jmény. V nějaké diskusi, už nevím, jestli na Zvědavci nebo jinde, vyjádřil někdo obavu, abychom do roka všichni nebyli na frontě, a současné události tomu opravdu nasvědčují.Místo abychom jako národ demonstrovali, konečně už se probali a dali jasný nesouhlas s politikou této vlády, bavíme se u zvířátkových zpráv a olympijských her. Chci jen říct - do žádné války za zájmy Vondrů, Švarcenbergů a dalších křiváků nepůjdu, radši se nechám zastřelit na útěku. Nejsem a nikdy jsem nebyl komunista, ale Rusů si vážím a držím jim palce, aby jako mocnost vytvořili protipól novému světovému řádu.

168290

Pravdu díš, člověče. Jenže na změny už je pozdě. Novodobé heslo zní: S USA na věčné časy a nikdy jinak - a svobodný západ nám na výběr nedá. Naše země potřebuje lidi jako je Putin na místo těch bolševických zlodějů,zrádců a darmožroutů.Co se jim povedlo s touto zemí od Velké Listopadové, nad tím zůstává rozum stát,však to známe.Taky mám jasno na kterou stranu se přidám.

169160

Když dojde k pořádnýmu riotu (ne pár nějakejch pokojnejch zoufalců s transparentama) proti "lidem", kteří tuto zemi nechali rozkrást, zavlekli národ do NATO atd, budu tam.Ale politika - ne.Myslim, že lidi u nás jsou už tak otrávení, pasivní a unavení, že na všechno kašlou.Stačí jim plný supermarkety čínskejch krámů, ojetý auta ze západu a večer Karuzošou, a jede se dál, co na tom, že se s něma smejká, jak je právě potřeba.Myslím, že tohle nějaká nová politická strana nevyřeší.Chce to národní a hlavně lidskou soudržnost,solidaritu a přátelství.Vědomí, že se jeden bez druhýho nechytá, bez toho je každá snaha marná.A já kolem sebe nic takového nevidím.Takže jsme víte kde....

169166

08.09.2008 17:20

Skutečný význam války v Jižní Osetii: Rusko vrací úder

RE: Fuj!

Mikes 213.?.?.?

Byl jste někdy v současnosti v Rusku, nebo tam dokonce žijete? Umíte aspoň trošku rusky, abyste si sám něco přečetl na ruských stránkách? Rusko je pro lidi jako vy říše zla, jenom proto,že vám to řekli ve zprávách na Nově. Mám se bát Ruska snad proto ,že se nestalo US kolonií a brání své zájmy? Vraťte se k Superstar.Na nic jiného než na omílání blbých frází, jako "říše zla", "osa zla", atd, se asi nezmůžete.

170139

23.09.2008 18:54

Chytání se stébla

RE: Otroci a otrokáři

Mikes 213.?.?.?

Je to tak. Velmi silně pochybuji o smyslu našeho konání.Otupující nekonečná pakárna, která nemá jiný důvod, než aby se soukolí tohoto zasraného systému točilo jak asi má. Upřímně řečeno, docela bych uvítal, kdyby se celej ten stroj totálně posral a nikdo už jej nedal nikdy dokupy.Dost často přemýšlím ,že zdrhnu někam do lesů.

171377

24.09.2008 16:56

Chytání se stébla

RE: Otroci a otrokáři

Mikes 213.?.?.?

To je všechno moc pěkný kluci, ale kdy ,kde, jak a kdo udělá první krok? Jak by taková komunita hospodařila? Každej, kdo by se chtěl přidat, by naházel svoje cennosti do bečky za bránou a pak by dostal práci jakou nejlíp zvládá? Tohle už se neúspěšně zkoušelo. Jen pole a les taky nestačí. Chce to zkušenosti s hospodařením, technikou, řemesly ... A co teprve problémy s parazity a prospěcháři, kteří by se do takové komunity vetřeli.Jak by to bylo s lékařskou péčí,nebo obranou v případě kolapsu systému? Tuším, že operační sály ani tanky nebudou běžnou součástí.

171487

Tyhle dezinformace jsou akorat tak dobre pro us obcany s vymastenejma palicema. Johoho - pozor na to - my vsichni zde americkou zakladnu chceme, to jen ti zli a vsehoschopni rusaci nam to kazi.Asi nejaka kontrasametova revoluce nebo co. Bylo by to smesne, kdyby to nebylo tak ubohe. Panacci z Bi aj es si muzou dat pohov, na ceskej narod tyhle plky nezabiraj. Co prijde dal, spadne dalkove rizeny letadlo na svobodnou evropu?

171961

30.10.2008 16:12

Přichází nadvláda Romů?

Chamraď

213.?.?.?

Byl jsem svědkem, jak dvě cigáňata hulákala na celé svitavské náměstí sprosté nadávky na starou paní za to, že jim odmítla dát drobné.Za komoušů by dostali od policajtů "demokratem" po hřbetě, naštěstí už máme svobodu. Nikdo, včetně mě, se té paní nezastal, protože se všichni bojí. Můj kolega si vyslechl nádávání do bílých kurev a "razyztyckych" sviní za to ,že do něj(!!) vrazil cikán.A to může být rád, že zůstalo jen u rasistických nadávek.Nevzdělaná tupá líná hovada se zde budou chovat jako vládci zatímco poctivý slušný lidi, kteří na ně ještě ke všemu makají, mají být buzerováni za naprosto pochopitelnou netoleranci? Ozbrojit se a přestat se bát, protože jak se zdá, papaláše ani policajty naše problémy nezajímají.

174333

Beru cca 540 euro čistého měsíčně. Musím poctivě samostatně a efektivně pracovat.Nedbalost nebo chybu nadpracovávám ve svém osobním volnu, takže mám za svou práci i osobní odpovědnost. Jaký je to kontrast ke 14000 euro za co vlastně? To platí i pro českou manažerskopolitickou scénu. Už je na čase tyhle neschopné, tupé ,líné degenrované svině nahnat násilím do fabrik s nepřetržitým provozem. Ať sami pracují za pásem v těch svých průmyslových zónách,co zde pro nás nastavěli. Nasranejch je nás zde čímdál víc. Zde už nejde o 30 korun u doktora. Tohle neuvěřitelné šílené mamonářství a parazitování na jedné straně a neustálý propad na druhé straně povede spolehlivě k velkému průseru.Věřím, že bůh to tak nechá.

175633

16.11.2008 08:59

Kam jsme se to dostali?

19 let svobody

Mikes 213.?.?.?

Syn mé přítelkyně [18] sice nenavštěvuje gympl, ale je na tom obdobně.Například - pro něj jsme já i přítelkyně hlupáci, jelikož nevolíme ODS a nechceme americkej radar. Ten kluk naprosto nepochybuje o tom, že jsme vichni na správné cestě.Ani stopa po vlastním názoru. Moc dobře si pamatuju hodiny ON a všechnu tu propagadu ,kterou do nás mimo to ještě tlačili. Bylo to směšné a nikdo to nebral vážně. Ale to, co systém dělá s mladými mozky teď, to teda klobouk dolů, to se soudruhům povedlo.Tohle bude ta správně po bolševicku kovaná generace - sledovat dejmyprachyšou, papouškovat co jim namelou soudruzi učitelé do hlav a konzumovat co jim namelou do hlav reklamy.A až velcí bratři zavelí - hurá do boje proti třídnímu nepříteli. Bojím se téhle orwelovské budoucnosti. [bliji]

175895

17.11.2008 18:34

Kam jsme se to dostali?

RE: 19 let svobody

213.?.?.?

I kdybych volil socany je to moje věc. Vy preferujete ODS a máte na to plné právo, které rozhodně nehodlám nijak zpochybňovat. K bezpáteřním xindlům bych přidal i Vondu, Švarcnberka, Parkanovou a další. Iluze si rozhodně nedělám už od klausovy "úspěšně provedé" transformace-privatizace a beztrestného rozkradení národního majetku mj. Koženým, zatímco obyčejný člověk je popotahován kvůli dvacetikorunovému dluhu na pojištění. R. 99 u mě socani skončili tím, jak zatáhli národ do NATO, MY máme nyní spoluvinu na bombardování Srbska! A proč? Pro JEJICH zájmy a koryta? Pořád jsou zde lidi, kterým to jedno není. A co naši žoldáci v Afghánistánu - za co bojují? Snad ne za pravdu a lásku proti lži a nenávisti? Už mám toho divadla tady pokrk. Nechci ,aby Češi (resp.jejich "představitelé") neustále poníženě lezli do jakýchsi řití, které jsou momentálně in. Nikdy nebudu volit nikoho z těch převlečených bolševických pijavic, ať je modrá nebo oranžová - bez ohledu na program. Jakkoliv byla předlistopadová totalita nechutná, proti demokracii made in Czech to je hoooodně slabé kafe.

176035

18.11.2008 11:07

Kam jsme se to dostali?

RE: 19 let svobody

Mikes 213.?.?.?

Výraz "soudruzi" vyjadřuje moje opovržení současnými papaláši, kteří se úspěšně a pohotově v zájmu koryt překabátili z někdejších řad kovaných prospěchářských členů KSČ a SSM. Nemá co dělat s komunisty , kteří zůstali věrní svému morálnímu přesvědční se všemi následky.Těmto se tedy omlouvám. Paradoxně po několika letech demokracie vnímám právě nynější komunisty jako jedny z mála charakterních lidí ve věcech veřejných.Tím ovšem netvrdím, že sympatizuji s režimem před r. 89. Souhlasím - slovu "soudruh" je třeba vrátit původní význam, stejně jako slovům "disident","humanista", "křesťan",nebo "demokrat".

176112

19.11.2008 07:18

Kam jsme se to dostali?

RE: 19 let svobody

Mikes 213.?.?.?

Randsdorf pro mě nikdy nic neudělal,stejně tak jako kterýkoliv jiný potentát ať už v EP, nebo PS - nejsem naivní, vím, že těmto lidem jsem u prdele a se mnou dalších 6miliard. Živit se musím sám . Ale za zničení české ekonomiky, za pochybně projeté arbitráže, za podvody a korupci ve veřejné správě ,za rozhodování o nás bez nás, za zdražování, za buzeraci ať už v nadnárodních fabrikách, na úřadech, nebo v přístupu menšin k nám Čechům, za národní úpadek (je mi všechno fuk,hlavně že je Esmeralda) , zatažení národa do kdejakých spolků, za to komunisti nemůžou.Proto jsou pro mě komunisti (zatím) jedni z mála charakterních lidí.

176194

21.12.2008 09:36

Pravá tvář BSA

Dokud bude sw drahý, budou sw piráti

Mikes 213.?.?.?

Distributoři sw mají nasadit takové ceny, aby jejich zboží bylo co nejlépe prodejné. Že jsou nenažraní a přicházejí proto o zákazníky je jen jejich problém. Jak je možné, že ruský simulátor WWII battle tanks stojí 250 kč, ale Fifa 09 už 1200kč, když obě hry jsou pořádný kus poctivého sw? Že by Rusové zjistili, že nižší cena == větší zisk? Až bude krabicová verze windoze stát tisícovku (nebo až budu brát 50tisíc), tak si ji taky bez námitek koupím.Na OEM verze kašlu. Docela by mě zajímalo, kolik se prodalo krabicových verzí v ČR za tu jejich lidovou cenu vzhledem k počtu PC.Závratná čísla to asi nebudou. Kde to jde používám ubuntu nebo opensource a freeware pro windoze - Sharp Develop,Open Office,NetBeans - v pohodě nahradí komerční sw, je to jen o zvyku.

178662

23.12.2008 10:50

Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu

RE: Vysvetlite mi nekdo

Mikes 213.?.?.?

U nás ve firmě vyděláváme hlavně díky automobilové výrobě. Dřív byla hromada práce a (poměrně) dost peněz k výplatě.Teď lidi jaksi už na nová auta nemají peníze a ani si ty peníze nepůjčují, takže pro naši práci není odbyt, za který by někdo zaplatil. Když nebude na čem pracovat, nebude nás majitel platit ze svých úspor jen proto, že na dílně koukáme na frézy. Prostě nás vyhodí a firma zkrachuje.To bude teprve prdel. Žádné zakázky = žádný výdělek = žádná LCD na splátky. Když si nic nekoupím, další lidi nebudou mít co vyrábět, takže jejich firma zkrachuje. Když takhle zkrachuje každá firma, nebude mít stát kde brát daně na udržení armády fízlů, úředníků a nezaměstnaných,a celá tahle zprivatizovaná stavba se sesype jako WTC. Naštěstí můžeme chovat králiky a pěstovat řepu. [pláč]

178759

25.12.2008 08:11

Vliv pazourku na zkázu lidstva

RE: Laboratoř

delnik.nasrany 213.?.?.?

Moc pěkně řečeno. Dodal bych jen ,že tomu "vědci" se začíná ten jeho pokus nějak vymykat. Pokusnejch subjektů jak nasran.... laboratoř zplundrovaná a zabordelená, nejvyšší čas ten experiment stopnout a sepsat rezultát, než se subjekty rozšíří za hranice laboratoře.

178852

01.02.2009 09:00

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Tesla Color

213.?.?.?

My máme "komunistickou" Teslu Color 110 ST a je 100pro funkční i po ca 25 letech. To se nedá říct o nové super dokonalé SHARPce , která stojí po třech letech provozu vyfluslá na půdě páč její oprava by stála víc než nová tv (která by zase po 3 letech vyflusla,že).Autorovi dávám za pravdu - dřív byly věci dělaný kvalitněji nemluvě o dodávané tech. dokumentaci.

182681

Máte pravdu, jen bych doplnil, že nejen cukrovary odnesly budování světlých zítřků pod práporem pravdy a lásky. Jen v mém okolí je spoustu JZD v ruinách, přitom v dobách poměrně nedávných se na těchto statcích živily celé vesnice. Když to šlo tehdy, proč se k tomu zase nevrátit? Stejně nám nic jinýho nakonec nezbyde.

183886

18.02.2009 15:45

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

A_druhý 213.?.?.?

Že měl bolševik hovno na hácích, byl spíš problém bolševika, než problém družstev. Že jste si od zmíněného soudruha řezníka nechali srát na hlavu kvůli hořčici byl zase váš problém. Za dnešní závislost naší země na dovozu potravin nemůže jakási debilní ideologie, ale konkrétní "lidé" u koryt, kteří se z toho mají sakra dobře. Jim byste ale jejich křivé hnusné nenažrané tupé líné vychcané modrooranžové bolševické rypáky nerozbil že,místo toho je jdete poslušně volit, stejně jako jste poslušně hlasoval pro vstup do EU, nemám pravdu?

184063

03.03.2009 08:38

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

Studentíci

ImperatorBydo 213.?.?.?

Každý pracovní den jezdím se studenty busem když jedu z práce a na slovo "student" jsem už alergický. Těmto "in&free" dětičkám např nedělá problémy vedrat se jako stádo hovad na "svá" místa v autobusu a nechat 80ti letou stařenu stát (když už nemluvím o dělnících)- základní výchova, kterou nám tloukli do hlav snad už v první třídě byla pustit staré a nemocné sednout. Batohy samozřejmě mrsknou vedle sebe, to aby si někdo vedle nich náhodou nesedl. Za "komanče" by tahle pakáž vyletěla z busu jak namydlená a buď by nastoupila jako poslední, nebo by nejela vůbec.Když jim našinec něco slušně řekne, pošlou ho do řiti, drsňáci američtí. Jediné co na ně platí je poněkud "brutální" přístup - chceš bejt drsnej, tak tady máš jednu přes hubu.Mám to vyzkoušené a funguje to. Nechci je házet všechny do jednoho pytle, ale z případů kolem sebe vidím jen tupé umachrované nedotknutelné nuly sponzorované rodiči v hulení,chlastání a telefonování, neschopné se něčím rozumným (četbou nebo sportem určitě ne) zabavit.

185286

08.04.2009 12:03

Cirkus Obama

U nás v ČR

Miks 213.?.?.?

bylo propagace více než dost a na kvalitní úrovni, plně srovnatelné s vyspělým světem. Kus poctivé práce v kulturně-osvětové a propagační činnosti odvedl mladý kolektiv rádia impuls. Výborné vtipné a originální reklamy, poutavé a nápadité znělky, a pestré množství cca 20 největších hitů všech dob, to vše velmi nevtíravě každou hodinu proloženo krátkým humorně laděným vstupem o návštěvě pana Obamy. Našim pracujícím, nejen u soustruhů a fréz, jistě přišel takový kulturně-osvětový program velmi vhod.

Trochu mi to připomnělo "Tak fítej pvápove hvězd a pvuhů". Už jen tohle mě totálně znechutilo a odradilo, abych se o ten kabaret zajímal. Když jsem letmo zahlédl ,jak Obama s klausíkem panáčkují na tom červeném podstavci před tím davem, bylo mi jich spíš líto, než že bych prahnul po auře jejich slávy.

188016

24.04.2009 15:21

Jan Fischer

RE: Židobolševizace naší republiky vesele pokračuje

Miks 213.?.?.?

Tohle už dávno není naše republika. Je to tak jak píšete, sice nevím ,jestli otrokáři jsou židi, ale na tom nesejde. Čímdál víc uvažuju, že po těch "pár" letech téhle demokratické frašky utratím vydřený koruny za pozemek na Sibiři a zabalím to zde. Nemít tuhle zem rád, už jsem to nejspíš udělal, když vidím co se to s náma děje.

189313

01.05.2009 17:39

Projev, na který se nezapomíná

RE: To už není drama , ale tragédie.

Miks 213.?.?.?

My ale, pane továrníku (nebo moderně erudovaný studente), nejsme Kuba nebo KLDR, jestli jste si toho v tom zápalu vytváření zisků neráčil všimnout. My jsme Česká Republika, země upostřed Evropy, země se staletými tradicemi, hodnotami a kulturou,žádný Vietnam. Země kde žijí a pracují vzdělaní ,poctiví a schopní lidé, které už prostě sere, když se z jejich úsilí mají dobře kdejací nýmandi,a když je jejich země neustále przněna a vysávána kdejakým xindlem.Argument 20dolarů na měsíc si nechte pro své zaměstnance aby měli o důvod víc vám vypálit fabriku. Víte vůbec co to znamená pracovat? Měl byste to zkusit, je to velmi dobrá životní zkušenost. Když už jste u toho odesílání, můžete si sbalit svoje "výrobní prostředky" a táhnout do USA. Cikány,Havla a židobolševické kapitány si pochopitelně můžete vzít s sebou.

190078

03.05.2009 09:36

Projev, na který se nezapomíná

RE: To už není drama , ale tragédie.

Miks 213.?.?.?

Upřesním jen to, že už jsem háklivej na ty vaše argumenty "když se vám to nelíbí táhněte na pracák, táhněte do číny, táhněte na Kubu", což vždy slyším od těch, kteří neví co to je umět vyjít s výplatou, neví co to je pracovat. Jaký to kontrast k havlovskejm kydům o republice po lidi, he? Narodil jsem se v bohaté a krásné zemi, ne někde v zaprděné číně. Nebudu makat za 20 dolarů na měsíc jen proto, že jinde to tak je. Nebudu si říkat, že může být hůř, aby bylo hůř, a aby se o to líp měl xindl z bůhvíjaké řitě, který momentálně velí zprivatizované fabrice. Naše země se té číně pomalu ale jistě blíží, třeba to sám pochopíte až budete (nebo vaše děti) za hrst rejže makat někde v nadnárodní cihelně, a až z vás ta "práce" udělá kripla bez nároku nacokoliv.Kam potom utečete? Já si havlův projev taky pamatuju.Pamatuju si, jak lidi dojetím brečeli.Taky jsem mu věřil, pravdu ve všem -i co se Havla týče- BOHUŽEL měl můj komunistický -a tudíž prolhaný- učitel občanské nauky a ne pan prezident Havel, to je na tom to smutné.

190212

18.05.2009 15:53

USrael to dokázal

V den osvobození

Miks 213.?.?.?

vyšel na Novinkách článek o Rusech jako o násilnických primitivech ze Sibiře. Proč například během návštěvy pana Obamy v Praze už jen ze zásady vždy svobodné Novinky nezveřejnily nic o těchto amerických zvěrstvech ? Na Rusy plivou , těch se asi nebojí. Tento článek na Zvědavci by měli přečíst všichni proradaroví zpěváci ,tleskači a hvízdači. Velmi poučná a deziluzivní ukázka humanity, že pane Havel.

191396

25.05.2009 11:42

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: Jsme na cestě do pekel

Miks 213.?.?.?

To s tou rubrikou je dobrý nápad. Nějaký čas pátrám na internetu po podobných radách. Jenže na druhou stranu k čemu mi bude nějaký samopálek nebo bunkřík s vlastní studnou na zahradě v 3. světové, která jak to tak vypadá nakonec bude? Není lepší aby obyčejní lidé drželi při sobě a nenechali se nahnat do svinstev přichystatných "vyvolenými"? Cenzurou pornostránek to začne a koncentráky nejspíš skončí. Američanů je mi líto, a to jsem ty nabubřelé konzumáky neměl rád. Proč něco neudělají? Co můžou ztratit? Svoje stanové městečko? Doufám jen , že my Češi si tohle kurevstvo made in volstrýt nenecháme líbit - póvl pěkně do řady na polívku a buď makat, nebo válčit.Je načase se sjednotit jinak s náma bude zle.

191870

25.05.2009 16:56

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: Jsme na cestě do pekel

Miks 213.?.?.?

Mám podobnou zkušenost s kolegy z práce.Rozhodně to nejsou žádní hlupáci, ale rozumní chlapi s životními zkušenostmi. Akorát večer k pivku baští Novu - např. Rusové jsou svině páč srpen 68 a Gruzie, řecké puberťáky postřílet, ježto zapalují auta a banky.A tak bych moh pokračovat.Je to jak černobílej válečnej týdeník před čb slaďákem. Nemá cenu se s nimi dohadovat,nebo je nutit ke čtení něčeho o co nestojí. Dokud mají na hypotéky, dokud teče benzín , dokud mají co dát dětem, tak jde o hovno.Až nebude kde brát, pak teprve bude mela, tomu věřím. Obávám se, mr. Smith, že empétrojková newgenerejšn oči neotevře.Nemá důvod. Všechno je přece mega super cool a super bomba sqvjelý.

191896

08.06.2009 16:35

Volby by měly být zopakovány

RE: A ještě...

Miks 213.?.?.?

Mate pravdu kocoure, rikal jsem si ze dam hlas KSC na truc tem ruzovomodrejm zmetkum, nakonec jsem se na vsechno vysral. Kdyz muze komunistickej poslanec jet v dobe krize za delnicke dane na vylet do Keni, nebo kde ta sebranka byla, tak to mluvi za vsechno a me zbyva jen jedna moznost - srat na ne na vsechny. Proc ja bych pomahal ke korytu nejakymu kriplovi, kterej pro tento narod nic pozitivniho nikdy neudela? Jednak to neumi a druhak je mu to u prdele.Koryta pretekaj pomejema, tak co by resili. Nejvic me sere, ze k volbam neprijde ani 30% lidi, coz jasne svedci o tom co si lidi mysli, ale ti paraziti si stejne k tem korytum nalezou. 7 lidi z 10 je nepotrebuje a nechce, co tam delaj? Jsou na krmniku? Kdybych bych pro zamestnavatele zbytecny, tak me vykopne! Ja nechtel bejt sprostej ale nemuzu si pomoct, omlouvam se.

192853

08.07.2009 16:14

Zajímavý cvičební materiál pro studenty informatiky

Jo to my takové možnosti neměli za komunistů

Miks 213.?.?.?

Před Velkou Listopadovou Revolucí nás v předmětu Automatizace učil jistý inženýr programování v BASICu. Jako správnej nadšenec uměl tyhle věci opravdu moc dobře podat. Nikdy do toho nemíchal nějakou přiblblou trapnou propagandu.Jenže to bylo ještě v době temna, teď už je naštěstí všechno jasnější,barevnější, zkrátka lepší. Mimoto, jaksi jsem nepochopil,proč se na gymplu v informatice učí vybírat fonty, když to zvládnou děcka na 1. stupni ZŠ. Přece jen bych spíš očekával něco víc - hardware, Javu...

195155

09.07.2009 19:09

Zajímavý cvičební materiál pro studenty informatiky

RE: Jo to my takové možnosti neměli za komunistů

Miks 213.?.?.?

Co si budem povídat, hardware se mění, ale princip je pořád stejnej. Jenže koho dnes zajimá jak pracuje dynamická RAMka nebo i pitomá MH7400, když všechno se přece dá koupit madein CHINA. Co chvíli slyším, jak bylo socialistické školství na pendrek a pak se zde dočtu, že gymnazisty(!) učí kopírovat slovíčka v nějakém pitomém wordu, když nás na zaostalém socialistickém SOU(!) naučili aspoň základům elektroniky a programování a to ještě ve vedlejším předmětu.Co na to říct a neklít? Hlavně ,že ze škol lezou znudění konzumáci s představou, že prachy se válí na chodníku,tak na co chodit do práce, a když po nich něco konkrétního chcete, tak jsou ještě nasraní.Je to krása...

195274

30.07.2009 08:24

Máme se připravit na válku s Romy?

RE: Mezi Loučovicemi a Vyšším Brodem

Miks 213.?.?.?

Plně s vámi soucítím. Taky znám ten pocit, jako včera, když se v Mor. Třebové kolem našich těžce vydřených ne zrovna laciných bajků jakoby náhodou shlukla banda cigánských dorostenců. Oflitrovaní pokérovaní arogantní trubci s (beztak) kradenýma cigárama v rypáku jenom čekali na příležitost jak během minuty ukrást to na co jsme šetřili celý rok a pak to za pár stovek prodat. Slušný člověk by se měl ozbrojit aspoň výsuvným teleskopem a každou takovou svini flákačskou uřvanou hned látnout po hřbetě, když to holt neumí policajti. Jak říká Brichta - měl by to spláchnout deratizer. Celá cigánská otázka není o rasismu nebo o jiné mentalitě,ale o základních zákonech, které jedni automaticky dodržují a druzí beztrestně porušují, a o výhodách (místo nevýhod), které vyplývají z nepřízpusobivosti. Osobně například s Vietnamci nebo Židy nemám žádný problém. Mimo to - odkdy cigány zajímá krásný výhled do krajiny?

196666

10.08.2009 15:50

Putin nařídil vyplatit zbytek dluhu SSSR

RE: A co dluh z okupace...

Miks 213.?.?.?

Jestlipak taky vidíte ty stovky kilometrů čtverečních vybetonovaných a vyasfaltovaných ploch ať už jsou to supermarkety nebo průmyslové zóny, co zde po VLKR nastavěli hodní soudruzi ze západu? To není zdevastované krajina? Za komanče v našem kraji krásné zdravé lesy, dnes vymlácené -zprivatizované zrestituované- kopce, místo potoků vysychající stružky. Bůhví jak by to bylo, nebýt Rusů v 68. Takhle bysme mohli mlátit prázdnou slámu pořád. Jak by to bylo v roce 38, kdyby buržousti nevydali ČSR bez boje náckům, nebo kdyby se husiti nakonec nepomlátili navzájem? Já jsem každopádně rád, že jsem mohl prožít klidné dětství bez videa a televizních reklam, v krásné přírodě.A rozhodně si nemůžu stěžovat na nějakou nesvobodu.Je mi líto, že je vám z Rusů na blití. Oni sem možná nalezli v 68 , ale zase odešli. V případě US Army je zde budete mít do konce tohoto světa.

197576

11.08.2009 15:50

Putin nařídil vyplatit zbytek dluhu SSSR

RE: A co dluh z okupace...

Miks 213.?.?.?

Osobně ten výbuch zášti, kdykoliv přijde na přetřes Rusko, nechápu . Velmi pochybuji, že bychom jako Češi ještě existovali nebýt Rusů. Ale ono už je to stejně jedno, protože to co se děje posledních 20 let stejně jen směřuje k tomu, že Česká Zem přestane existovat. Když už se někteří lidi zde rozčilují kvůli r. 68, tak by mohli cítit i kapku studu za to, co prováděly čs. legie Rusům - přezdívka "čechosabaki" myslím hovoří za vše. Přesto jsem se ještě nesetkal s Rusem, kterému by z Čechů bylo zle.

197644

11.08.2009 17:06

Putin nařídil vyplatit zbytek dluhu SSSR

RE: A co dluh z okupace...

213.?.?.?

Mě se nedotýkáte pane medvěd. Nejsem důchodce a dokonce ani komouš. Což ještě neznamená, že budu všemu tomu co za nás nebejvalo tleskat, tak jako vy, nebo že vezmu za svůj kdejakej žgrynd o tom, jak za všechno může komanč s Rusem, tak jako vy. Zkuste si máknout někde ve třísměňáku za pár šupů, třeba vám dojde, že všechno není až tak super. [smích]

197651

29.08.2009 08:58

Nadávka „bílá svině“ nemá rasový podtext

RE: pokrytectví systému

Miks 213.?.?.?

Přesně tak. Docela by mě zajímalo, kdo na ně bude makat až nás přečíslí. Vůbec nezávidím našim dětem svět ,kterej jim chystáme .Malá ukázka stačí, když vidím v Mor.Třebové davy cigánů, jak postávají pokuřují,pořvávají, znuděně a nadutě se plouží ulicema,všichni do jednoho odpočatí a sebevědomí,zatímco Češi se pokorně a unaveně motají se sklopenýma hlavama ze svých zapáršestákových zaměstnání.Jen nakoupit a zalízt domů ke kafe a k televizi.Z málokoho z mých českých spoluobčanů je vidět radost ze života , no jo, vždyť život je přece boj.Je ale řešením vzít kramle z téhle unavené rezignované země? Proč se ve své vlastní zemi necháme pořád buzerovat ať jde o cokoliv, to je mi záhadou. [zmaten]

198924

18.09.2009 16:07

Vzali nám radar

RE: Na ztrátě radaru mě mrzí jen jedno...

Miks 213.?.?.?

Jednodušších lidí? Podle průzkumů, které jsem zhruba před rokem četl (tuším na Novinkách), byla pro radar většina lidí s VŠ a SŠ vzděláním, podnikatelů, umělců, zkrátka lidí, kteří "něco znamenají", kdežto proti byli téměř výhradně důchodci, voliči KSČM ,lidi s nižším vzděláním a horším sociálním postavením, což dle mého soudu mělo naznačit, že ten kdo je inteligentní a schopný je pro radar, a jen nýmandi a staré struktury jsou proti. Opravdu hodně jednoduchá manipulace, která člověka akorát tak nasere.

200692

19.09.2009 12:26

Vzali nám radar

RE: Na ztrátě radaru mě mrzí jen jedno...

213.?.?.?

Спасибо за совет, Vy si skutečně myslíte, že na novinkách.cz bych vypátral Zvědavce? [mrknutí jedním okem]

200757

09.10.2009 15:59

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

RE: ?

Miks 213.?.?.?

Muj nazor je zase ten, ze Amerika nemela zadne pravo odstranovat Husajna natoz zautocit na suverenni stat. V zemi ,kde se mimo jine po 6letech "Iracke Svobody" co chvili v davu dobrovolne odpali chodici dynamit asi nebude vsechno v poradku.To ma byt ta zminovana uloha, kterou americani splnili? Mimoto silne pochybuji, ze americani odevzdali spravu vsech veci do rukou Iracanu. Nejsem odbornik na araby, tedy nemuzu situaci Iracanu soudit, ale zaplat buh zatim si i pres urcitou unavu a otupelost dokazu predstavit ,jak by mi asi bylo, kdyby do me zeme vtrhla horda arabskych blbu s tanky a zavedla si zde svoje pravidla.

202105

13.10.2009 15:54

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

213.?.?.?

I mezikontinentalni strely muzete chapat jako obranne, nebo snad neodstrasuji mozneho utocnika odvetnym uderem? A co letadla Czech Air Force nebo i CSA? Taky muzou rozprasit daleko za nasimi hranicemi praseci chripku. To vam neprijde jako utocna zbran ohrozujici sousedy?

202353

13.10.2009 20:02

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

Miks 213.?.?.?

Pane, vy děláte jakoby v SSA nad tím arzenálem bděli samí rozumní hermafroditi ze Stargate. Když teda vidíte věci i z druhý strany, tak byste taky měl vidět kolik válek vyprovokoval Irán a kolik SSA. Kdyby vám agresivní přistěhovalec přihrčel s tankem před barák a namířil vám do obýváku kanon, asi byste taky urychleně sháněl něco silnějšího než pistoli.Zvlášť po tom, co vypálil barák sousedovi.

202371

21.10.2009 18:02

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

Miks 213.?.?.?

Ahááá, já hlupák zapomněl, že za všechno vždycky můžou ti dole.Tak už vím proč je moje česká budoucnost prožraná zrovna jako ta maďarská, proč můžu do důchodu nejdřív 65,a že mám 100tisícovej dluh i když jsem si v životě nevzal jedinou půjčku, i když jsem neprojel jedinou arbitráž, nezmrvil žádnou privatizaci, nevytuneloval jediný podnik. Vy jakožto znalec veřejných tajemství jste mi to objasnil, tož teda děkuju.Teď ještě prosím tu pohádku o prachách ,co se válejí na chodníku a stačí je jen sebrat, ta se mi taky moc líbí.

202950

27.10.2009 18:17

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

Miks 213.?.?.?

Velmi pekne jste to napsal pane Bartosek, mluvite mi z duse. Nechapu jak nekteri lidi zde muzou ohledne Sudet napsat, ze Cesi jsou dobytek - to uz skutecne muzeme lizat prdele kdekomu a ve vlastni zemi bezespetky hrdosti se jen nenavidet a okradat.

Nemame se za co stydet, ja jsem rad, ze jsem se narodil jako Cech a slovan. Nemci by radeji meli drzet huby a podekovat narodum, kde provadeli svoje zverstva, ze je v 45tem z pomsty nevymlatili do jednoho. Jak je vidno z prispevku Strigy, skutecne plati, ze narod , ktery nezna svou minulost, zanikne. Radsi ani nechci videt ty havloidni sracky, co se dnes uci v dejepise, holt takova je ted doba.

203377

27.10.2009 20:06

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: KDO JE KDO?

213.?.?.?

Rozhodně byste měl vědět, že Češi chtěli v roce 38 a 39 bojovat, ale mocní rozhodli jinak. Žiju nedaleko vypáleného Javoříčka, běžte tam těm lidem něco vykládat o kolaboraci s fašisty, určitě vám to hrozně rádi odkývou. Pokud za kolaboraci považujete totální nasazení, a to, že řadoví civilisti chtěli přežít válku, pak byste měl vědět, že na takové kolaboraci se podílela celá okupovaná Evropa, západní Rusko nevyjímaje. Lituji ,že máte tak zlou zkušenost s Čechy,avšak nikdo vás nenutí zde žít (pokud zde žijete).Spíš než na Rusa bych vás ale typoval na sudeťáckého provokatéra.

203381

16.11.2009 21:23

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

Miks 213.?.?.?

K bodu 2: Neznám jediného potentáta, který by za své chyby skončil pod mostem, zato znám spoustu pracujících, kteří doplácí na chyby a totální neschopnost menedžmentu.Několikrát se mi stalo,že jsem pracoval na chybně zadané zakázce - tatáž chyba téhož menedžmentu.Škody řádově desítky tisíců v jediné zakázce. Udělat to dělník, skončí okamžitě na dlažbě a do posledního desetníku zaplatí.

K bodu 5: Že tady není kapitalismus? Osobně znám lidi, kteří pracují denně 16h za 12k čistého, za prdelí mají dráby a kamery.Např. i dobu strávenou vyměšováním nemají zaplacenou. Snad ani nemá cenu zmiňovat příšernou buzeraci a aroganci nadřízených. Až na ty kamery mi to připomíná kapitalimus přelomu 19/20 století, rozhodně ne socialismus.

204984

17.11.2009 08:16

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

Miks 213.?.?.?

2: Zákoník je jedna věc a praxe druhá. Zaměstnavatel mi například neproplácí propustky k lékaři, musím si brát náhradní volno nebo dovolenou. Škody, které způsobím nedbalostí, musím nahradit .Buď zaplatit, nebo odpracovat v osobním volnu. Věřte, že naddělávat zmetek třeba jen za 4k není nic příjemného. Ale nestěžuji si, zaměstnavatel je jinak velmi solidní ,férový ,rozumný chlap.Pokud můžu uvést další příklad - ve vedlejší fabrice měli 2 chlapi na CNC zmetkovou formu za 65k, museli všechno zaplatit. Domů chodili se 6k, zbytek jim strhli z výplaty.Představte si, že ze 6k živíte svou rodinu. Věřte nebo ne, o odpovědnosti těch dole a těch nahoře vím svoje.

5: V mém předchozím zaměstnání jsem odpracoval na CNC kolem 300 normohodin měsíčně ve 12h nepřetržitém provozu, můj plat byl 8-10k čistého ( zhruba 25-35kč/nh) podle nálady vedoucího. Kolega - poněkud víc upřímnější - chodil domů se 7k!! Divil byste se co všechno je "za pásem" možné a je mi srdečně jedno, jestli tomu věříte nebo ne. A ještě něco - SERU NA ČÍNU!

205026

17.11.2009 12:04

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

Miks 213.?.?.?

Ano,já vás chápu. My všichni "od pásu" jsme hrozně blbí. Až se budete klepat o práci jako každý zde, tak si sakra rozmyslíte bonzovat. Ani si neškrtnete u dalších firem, leda tak u lopaty a to budete mít štěstí. Chtěl bych vás vidět v pozici 45.letého chlápka který platí hypotéku v okrese s takovou nezaměstnaností /Svitavy/, jak byste si vyskakoval. Normální odpovědí na nespokojenost s čímkoliv je - když se ti to nelíbí táhni do číny, táhni na pracák, za bránou je 100 dalších. Pak si necháte nasrat na hlavu taky. To co teď píšu netýká se mého zaměstnavatele-čestná výjimka.

205045

19.11.2009 14:19

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

Miks 213.?.?.?

Vážený pane, četl jsem vaše příspěvky a smekám. Děkuji za naprosto superiozní odpovědi. Stačila by mi desetina vašich vyjadřovacích schopností.

205250

07.12.2009 16:10

Oficiální sexuální věda

RE: Psycholog Hubálek je rasista!

Miks 213.?.?.?

Článek jsem přečetl a tak trošku si ublinkl znechucením, přesto děkuji za odkaz. Když je pan psycholog tak intelektuálně na výši, tím spíš bych čekal, že nebude plivat na vlastní národ. Takto bohužel dokazuje, že není o nic lepší než všichni ti burani, kterými tak pohrdá. Ano národ se vysmívá disidentům a "elitám", a pan Hubálek může být rád, že prozatím zůstává jen u toho výsměchu.

206460

že trochu skromnosti by neškodilo.Nemusím zrovna ukazovat na temelíny nebo průmyslové zóny, stačí vyjít pár kroků před barák mezi normální obyčené lidi. Restituční lesy vymlátit a směnit za auta.No co, lesy jsou od toho aby se vymlátily. Těma autama pak hrčet a prudit za každou cenu, čím větší a smrdutější SUV tím líp, co auto to jeden bezmozek. No co, když jezdit se MUSÍ. Všude rostou obrovský betonový haciendy, který mají místo zahrady, kde něco dobrýho a hlavně zdravýho vyroste,jen betonovou díru v zemi a trávník. Co by za kus takové země dali jinde. Ještě když v létě vidím, jak bezmozková suerdokonalá slepice takovej trávník u té své haciendy kropí, zatímco ryby nemají v potoce za barákem vodu, tak to mě čerti berou. Jen krámy nahromadit, jedy vypustit a chcípnout, pěkně děkuju. Tohle mi nepříjde jako chování rozumných bytostí k planetě, která je udržuje naživu. Pokud je pravdivé teorie Gaia, pak nám nepomůže ani bůh. Naši předci měli mnohem víc rozumu než my přes všechno vzdělání a technologie.

207400

02.02.2010 20:32

Komunistický pátek ve sněmovně

RE: Komunisty by nejenze nikdo nevolil,

Miks 213.?.?.?

V zemi kde 1km cyklostezky přijde na 50mega -nemluvě o dalších tržních úspěších- to ani nemůže být jinak, než že není na důchody, na mateřské, na léky... Je to tak, že poctivě robotuji ,desátky vzorně platím,nerebeluji, a čeho se za to od vrchnosti dočkám? Jen další podrazy, nejistota a rozkradená země s dluhem, který si ani nejsem schopen představit. A jede se dál - utáhneme si opasky, aby nějaký další hajzl měl další miliardy, protože miliony už nestačí.Takže pokud na mě kdokoliv začne vytahovat zločiny tzv. "komunismu", můžu ho ledatak poslat do řiti.

211263

13.02.2010 09:11

Učit se, učit se, učit se

Názor

Miks 213.?.?.?

........."Všechno se konstruuje tak, aby s tím mohla pracovat i cvičená opice."..........

V tomto s autorem naprosto nesouhlasím!

1.
Zkuste si třeba podle nějakého složitějšího výkresu vyrobit na CNC fréze složitější součástku v setinové toleranci -toto je můj obor, takže vím o čem mluvím-. Pochybuju, že pokud neznáte výrobní stroj + neumíte číst výkresy + nemáte představu o technologii + neumíte programovat CNC, že byste tohle dokázal jen tak stisknutím vypínače, jako nějaká opice.

2.
"Chytré stroje" pro opice "za pásem" musel navrhnout člověk.A lidi, kteří tyto stroje používají, musejí znát a počítat s technickými nedostatky, musejí se stroji umět zacházet i jinak ,než jen mačkat "zelené tlačítko",pokud jejich práce má mít nějaký smysl.I ten počítač s windoze, který za vás kontroluje pravopis, občas spadne, a při veškeré vůli si nedokážu představit šimpanze zálohujícího data a obnovujícího systém.

3.
Ani se nedivím, že za dělnickou práci člověk nedostane odpovídající odměnu, když obecně panují názory, že je nahraditelný cvičenou opicí. Jinak řečeno, že jeho práce nemá cenu, a že je vlastně zbytečný. Když ministr sociálních věcí vypustí z huby, že do důchodu můžeme klidně v sedmdesáti, protože fyzická práce vpodstatě vymizela, tak jen dokazuje, co za arogantní hovada, hlupáky a neznalé ubožáky u nás vládne.

212452

14.02.2010 08:48

Učit se, učit se, učit se

RE: Názor

Miks 213.?.?.?

Před 16lety jsem krátce dělal v cihelně na lisu. Mladé ženské (30-35let), které tam dělaly taky, vypadly na 50.Sedřené, strhané, zašedlé, shrbené. Výrobkyně daní pro studenty VŠ, kteří jim potom, co se dostanou na své manažerské fleky, zvýší normy a sníží sazby, protože lidi za pásem jsou přece opice. Každému s podobným názorem vřele doporučuji podobnou opičárnu zkusit na vlastní kůži aspoň rok. Nechci radši ani vidět, jak ty ženské vypadají po dalších 16letech.Jen ať ostrouhají, zdraví si dokurví pro pár usmolených tisícovek, hlavně že z lisu padají cihly. Známý s titulem "Bc" mi na tohle řekl, že se měly líp učit a mohly "dělat hlavou". Jenom nevím, až budou všichni "dělat hlavou",nebo budou kvalifikovaní řemeslníci za 500kč/h, kdo vykope základy na barák, kdo zamete psí hovna z chodníku, vyčistí kanály, vypěstuje obilí. Cvičené opice to nebudou a přistěhovalci z asie už vůbec ne.

212542

16.02.2010 16:57

Učit se, učit se, učit se

RE: Názor

Miks 213.?.?.?

V 60. letech jsem ještě nebyl na světě, ale jak to tak vypadá mám toho za sebou v jistém směru víc než vy,pane poslanče. Je mi ukradené, že mi nevěříte. Pokud chcete zjistit, jaká je skutečnost, jděte inkognito (aby se z vás menedžment neposral) makat mezi "závistivé lopaťáky" nebo "nasrané opičáky" za pás. Možná budete mít to ohromné štěstí, že se naučíte v úkolovce za šichtu ručně vylisovat 1500 cihel 20 halířů/ks ,a k tomu zcela grátis železné zdraví + fyzičku trenéra fitness.Anebo se po několika týdnech takové "terapie" vzpamatujete a začnete konečně pro český národ něco rozumného dělat.

212721

02.03.2010 20:21

Karel Kryl – první mučedník 4. odboje!

Proč

Miks 213.?.?.?

v -už-konečně-nezávislých-rádiích- tak málo hrají písničky Karla Kryla (pominu-li Landovu předělávku Morituri Te Salutant, o které si někteří mladí myslí, že Landa je autorem)? Vždyť K.Kryla si dodnes váží snad celý národ. Vypadá to, jakoby se zas někdo bál slova a hodilo se mu vymazat K.Kryla z povědomí. Proč se v rádiích jako je Impuls nebo E2 donekonečna přemílají komerční srance oničem a proč člověk málokdy uslyší skladbu, která ho chytne za srdce a donutí trošku přemýšlet, tak jak to uměl napsat a zahrát Karel Kryl? Škoda, velká škoda toho člověka, tahle země potřebuje víc takových, ale on byl asi poslední. Vůbec bych se nedivil kdyby teorie jeho vraždy na objednávku byla pravdivá.

213933

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
389 478,80 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?