Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 34 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, xeon.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.05.2008 21:22

Válka v cizině, chudoba doma

Ropa

213.?.?.?

Pokud si spočítáme, kolik dolarů stála ropa před pěti lety v korunách a přepočet dnes, zjistíme, že cena se nijak dramaticky nezměnila. Vzhledem k tomu, že největší ropní magnáti jsou nějak vázáni s USA je otázka, zda vysoké ceny této komodity nefinancují válku. Jaký je váš názor? .ose.

162120

16.08.2008 10:17

Chcete lépe poznat sami sebe? Zkuste se postit!

RE: Je to jako byt zavisly na slun. energii ci vode!

213.?.?.?

Nejde o to rozhodit organismus , ale dopřát mu trochu "odpočinku" . Ve všech těch teoriích o hladovění je na prvním místě regenerace , ozdravění .

168161

23.08.2008 16:12

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Jsou to vsechno zapskle levicacke vypatlane zvasty

213.?.?.?

Jo jo , jsou to vypatlané žvásty ! Všichni ti idealisti , utopisti , komunisti , kapitalisti a další "isti" jsou neinformovaní nerealisti [velký smích] ........... Chtělo by to aby se všichni honem probudili ! Copak to lze vytvořít ráj na zemi ? Neee , nejde ! To by zde přece museli žít samí andělé ...... Zde jsme na ZEMI a ta má být , a je , přechodným obydlím pro člověka . Ten "RÁJ" je v jiné sféře ale tam se může každá zralá bytost ( tzn. pořádně "vyzvracená" [bliji] z tohoto světa a následně odvrácená [cool] od tohoto světa ) lehoučce dostat .

A tak zatím "zvracejte" , žvaňte a různě "dovádějte" [oči v sloup] ....

168779

24.08.2008 16:24

Šest žen a já

RE: Lze tomu uverit?

213.?.?.?

Prej joga a sex nejdou do sebe.

Není to tak "černobílé" ! Existuje třeba jóga sexu - tantrajóga ( pozor na různé odnože ) . Dobré jsou třeba knihy od taoisty Mantak Chia .

Je prostě cesta pro jednotlivce a cesta pro páry , takže se nedá paušalizovat , že joga a sex nejdou dohromady

168845

25.08.2008 03:34

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Jsou to vsechno zapskle levicacke vypatlane zvasty

213.?.?.?

Určitě nejsem pesimista ale vím , že pro běžného člověka je téměř nemožné aby ZMĚNIL sama sebe natož aby ZMĚNIL něco ve světě............ Zkuste si přečíst poslední příspěvek k tomuto článku , je tuším od Hada . Pak Vám dojdou souvislosti.

Pokud tvrdíte , že každá změna ( není změna jako změna ) začíná myšlenkou převedenou do keců - pak vězte , že je to Váš hluboký omyl .

Jestli tím kydáním máte namysli nadávání na poměry pak prosím ! Kydejte co je Vám libo . Pokud budete v kydání vytrvalý jistě se nějaká "změna" ( následek ) dostaví a Vy budete po zásluze "odměněn" .

168889

25.08.2008 18:50

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Jsou to vsechno zapskle levicacke vypatlane zvasty

213.?.?.?

Změna vždy začíná od jednotlivců. Kdyby se všichni smířili s tím, že nemohou nic změnit jsme ještě na stromech. Pouvažujte nad tím a pak možná pochopíte vy trochu obecnější souvislosti.

Jeane ! Vy jste na mne příliš "těžká váha" v životní moudrosti .... Na těch stromech byly přece jakési opice nebo snad ne ! Myslíte , že ty opice měly natolik vyvinutý intelekt , aby si řekly ; " Tak , už toho máme dost žít furt na stromech . Teď slezeme dolů a budeme žít
civilizovaně !" [velký smích] [oči v sloup]

Změny ve společnosti , ve světě nejde dosáhnout jen tak !( Přečtěte si ten Hadův příspěvek ! ) Na to by byla potřeba ohromná spousta energie ( zrušit , vymazat všechny ty gravitační vazby či vztahy , jinak řečeno všechnu tu karmu ). Navíc by to musela být energie která má opačnou ( lepší ) kvalitu , pokud by tedy někdo chtěl změnit svět k lepšímu ..... Máte k dispozici takovou energii Jeane? [velký smích] Mělo by takovou energii k dispozici 1 000 000 "Jeanů" ? Mělo by takovou energii k dispozici 6 000 000 000 Jeanů ? [velký smích] Určitě neeeeee ! Nemělo !

Přestaňte snít Jeane ! Svět jen tak nezměníte .[velký smích] Ani Vy , ani jiní Jeanové [cool] .... Zkuste , ale se změnou začít u sebe . Vždyť přece píšete , že změna začíná vždy od jednotlivců . Tam , u sebe , máte "větší" šanci na změnu ....... Pochybuji , ale , že Vy sám byste se chtěl změnit k lepšímu . Pokud ano , dejte vědět , dám Vám kvalitní informace .

Už jsem tu kdesi jednou napsal , že jediný skutečný smysl má práce na sobě . Jedině na sobě !

Pro "nedozrálé" , "nedospělé" , naivní , nevědomé , - zbývá jedině "kydat hnůj" a čekat na dlouhodobý ( celé věky věkoucí trvající ) vývoj , který jim pak , snad , přinese podobné "ovoce" jako těm opicím , které dlouho žily stromě a jednoho dne sestoupili !

168959

26.08.2008 02:42

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Jsou to vsechno zapskle levicacke vypatlane zvasty

213.?.?.?

Existuje Buddhovo proroctví ; - " Mravní úpadek se bude prohlubovat až tak , že následkem toho se lidé budou dožívat maximálně 14 let. Nepoznají chuťi medu , másla . Když potká člověk člověka vrhne se na něj s výkřikem ejhle - zvíře s úmyslem jej zabít . Kvůli bezpečnosti budou lidé opět žít na stromech ." ( volně parafrázováno )

Pak je tady staré učení z orientu , kde se píše něco o cyklech věků , o 4 jugách . Podle tohoto učení žijeme v černém věku , tzv. kalijuze . Tento věk trvá přibližně 432 000 let a začal ze 17. na 18. února 3.102 let před Kristem .( Tedy máme odžito 5.120 let a zbývá zhruba 427 000 let [oči v sloup] ) V černém věku se úpadek stupňuje !!!

Ale i v tomto černém věku občas svítá lidem naděje . Je to už tak zařízeno ve vesmíru , že v určitých cyklech se na zemi objevuje Avatár s učením o vzestupu člověka - např. Buddha ,Osiris, Ježíš .

168991

26.08.2008 15:26

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Jsou to vsechno zapskle levicacke vypatlane zvasty

213.?.?.?

Tady je ten příspěvek od Hada

OBECNÁ NEZNALOST "ZRANÍ" PŘÍČIN....

Všechny děje, okolnosti, události, které již probíhají v hmotné sféře a které aktuálně prožíváme jsou naprogramovány a naplánovány v nehmotné oblasti. Této sféře dění se říká všelijak - mě je nejbližší "říše příčin".

Do této říše příčiny přispívají (A TEDY NÁLEŽITĚ PROGRAMUJÍ A PLÁNUJÍ) všichni tvorové té které sféry, ve které bytují.
My lidé přispíváme tedy svými myšlenkami, pocity, náladami, přáními, záměry a to NEUSTÁLE jen tím, že prostě žijeme a tím vytváříme něco jako "předobraz" podmínek života, který po čase uzrání se projeví v hmotném a tedy přímo prožívaném a vnímaném světě.
Dobré přirovnání je stavba domu - také nejdříve přání, pak mysl, projektování - prostě příprava, pak práce, výstavba a pak "plody" tedy bydlení ve vysněném ("uzrálém" ) domě...
Politici a vůbec MY VŠICHNI jsme jen "plody" této říše příčin, resp. konáme dle toho, co jsme si "naprojektovali, naprogramovali".
A všichni výše společensky postavení na všech úrovních slupli, "vyssáli" uzrálé příčiny a také byli dostrkáni svým "osudem" na tato postavení, aby se staly nástroji uzrálého dění...
PROTO MÁ KAŽDÝ NÁROD TAKOVOU VLÁDU, JAKOU SI ZASLOUŽÍ!!!

A čas? Všichni se můžeme setkat s událostmi a děním, jehož příčiny byly zasety i před mnoha tisíci lety... JEN TA PAMĚŤ
Pak tedy skuhrání a nadávání na politiky, vedoucí v práci, manžele, manželky, chazary, blba Bushe, izraelce, komunisty (dosaďte si každy dle svého zaměření) příliš neřeší.
Možná si tím momentálně trochu člověk uleví.

Takové nespokojené hudrání a nadávání by bylo dobré přetavit nejdříve v otázky (ty jsou v jistém smyslu již odpovědí) a pátrání po PŘÍČINÁCH DĚNÍ a pak když se ujasní poznání ve smyslu shora napsaného
Ostatně v pozadí jakéhokoliv typu (směru) nadávání a kritizování VĚTŠINOU více, či méně zastřeně tkví řev sobeckého EGA: "TO VŠECHNO ONI, ONI, ONI-mě se to špatné konání netýká! JÁ, JÁ, JÁ přeci vím a dělám vše nejlépe..." - do konání je třeba zahrnout ovšem i MYŠLENÍ, PŘÁNÍ, NÁLADY, PROSTĚ VEŠKEROU PSYCHICKOU ČINNOST.
Samozřejmě pro pořádek - když se někdo snaží POJMENOVAT již uzrálé děje pravým jménem, nemusí se jednat o nicneřešící skuhrání. Může to být správný začátek správné snahy po nalezení řešení neutěšeného stavu života, v jakém se většinou nacházíme.

Měnit neutěšený stav života a světa ÚČINNĚ a bez znásilňování ostatních tvorů (SVOBODA NADE VŠE a ŽÍT A NECHAT ŽÍT) lze tedy "beztrestně" pouze správnou snahou (úsilím) v oné říši příčin.
Malé odbočení na závěr - i toto úsilí v říši příčin se stane pro každého v budoucnosti naprosto přemáhající silou, která donutí tento "vklad...

Automaticky kráceno

169070

26.08.2008 16:28

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Jsou to vsechno zapskle levicacke vypatlane zvasty

213.?.?.?

Dík za upřesnění . Já si to už nepamatuji tak se omlouvám za nepřesnost.

Jinak si mne pietroo znovu překvapil . Poprvé s tím jak jsi odmítl TU nabídku a teď zas znalostmi , které bych u tebe nehádal. ..... Velmi dobře

169073

27.08.2008 05:17

Šest žen a já

RE: Lze tomu uverit?

213.?.?.?

1) nic jako "jóga sexu" neexistuje.

Jak sám píšete je jóga proces sjednocování , spojování s Bohem nebo Absolutnem. Když zbožštíte sex můžete ( oba ) skrzeva něj dosáhnout spojení s Bohem nebo s Absolutnem ( jóga sexu ).

3) tantrajóga není o sexu, ale o využití životní síly

To je jako byste napsal , že tantrajóga není o lidech . Mám za to , že tantra zpracovává hlavně sexuální energie . Převádí je , transformuje je .

Ty knihy od Mantak Chia jsou vážně dobré , hodně věcí osvětlují .

169152

31.08.2008 08:07

Někdo vyhrožuje editorovi serveru informationclearinghouse.info

Co je pravda ?

xeon 213.?.?.?

Ale jedno vím jistě: Pravdu se jim umlčet nepodaří.

Ale i ONI mají přece svou "pravdu" a taky každý jiný má svou "pravdu" ( že by tedy snad jednou , opravdu , PRAVDA ZVÍTĚZILA [velký smích] ).... Tak tedy lidé bojují o svou malou "pravdu" a jsou pro ni ochotni zabíjet nebo umírat ..... Není pak lepší se na takovou "pravdu" vykálet ? [velký smích] Že ne ! Pak tedy snášejte a nestěžujte si .

169508

02.09.2008 18:14

Někdo vyhrožuje editorovi serveru informationclearinghouse.info

RE: Co je pravda ?

xeon 213.?.?.?

ROZUMÍŠ TOMU ? [velký smích]

169573

03.09.2008 14:30

Někdo vyhrožuje editorovi serveru informationclearinghouse.info

RE: Co je pravda ?

xeon 213.?.?.?

Je fakt , že jsem to napsal nějak divně a ani mi to nesedí !

Takže to zkusím znova :

"Dostat se na stanovisko universiálního já v člověku"

Univerzální já v člověku - nejvyšší já , nadřazené jáství osobnímu ; totéž jako pozorovatel

Univerzum (z lat.) vesmír,veškerenstvo ; svět vcelku jak ve smyslu hmotném , tak i duševním .

169659

08.09.2008 17:55

Zajímavé pasáže Lisabonské smlouvy

RE: Trochu odbočím

213.?.?.?

Ano , mentální obrana - to jste napsal dobře ! ...... V "odborných" kruzích se tomu říká "útočiště" . Útočiště ve svém nitru , tam můžeme mít to co chceme . Klid , mír , štěstí atp..... Ne každý ale ví jak na to ! Dobrým návodem můžou být třeba knihy G.Meyrinka ...... Začíná se pozorováním těla ....

170141

12.09.2008 05:34

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý článek!

xeon 213.?.?.?

Nemyslím si Janko , že bys svou schizofrenii dostal pod kontrolu ! Lze vypozorovat z tvého psaní , že máš období mírnější a pak máš období kdy to stebou mlátí jak z kusem hadru ve větru .

Jakým způsobem bys mohl zvládnout svou chorobu bez léků ?..... Musel bys zastavit šílenou činnost své mysli , stabilizovat ji a dostat ji pod kontrolu vůle .

170393

12.09.2008 17:47

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Dobrý článek!

213.?.?.?

...jo, jsem agresivní až hrůza. Hlavně k lidem, co mají nepořádek ve slovech a tím i v hlavě.
Vesmír není blbec, poučil se z Atlantidy, pracuje s širším portfoliem cílů a díky latině a matice nám pomohl vytvořit "sběrnici dat" = internet.
Tohle napsal člověk co má evidentně nepořádek ve slovech a tím i v hlavě . Májí být snad lidé k tobě Janko agresivní tak , jako jsi agresivní ty k nim ?

Plácáním po ramenou anebo mlčením k jinému názoru se nikam nedostaneme.
Proč se tedy durdíš , když tě někdo upozorní na nedostatky které máš . Nepovažuji za dobré zastírat někomu ( třeba ze soucitu ) , že není zcela "v duševní kondici" . Tak bychom se nikam nedostali. Je lepší odkázat dotyčného do patřičných mezí ! [smích]

Rád si přečtu tvoji definici "normálního člověka", těší mě testovat ty, co mají vždy pravdu.
Určitě se za normálního člověka nepovažuje ten , kdo trpí nějakou duševní chorobou . Duševně chorý člověk není normální , je chorý , postižený , nemocný atp. Určitě je na to nějaká lékařská definice .

xeon

170448

03.11.2008 04:12

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Zdravím Jarmulko ! [velký smích]

Poradím Vám . Nekopírujte ! Udělejte si sama vlastní názor...... Počtěte třeba všechny příspěvky od Hada , tam je návod jak nato .

Začíná se pozorováním těla ( zastaví se tím hloupá mysl [smích] )........ Po dlouhém čase pak člověk začne nazírat na sebe , na svět úplně jinak . Jeho vědomí se rozšíří , rozum zbystří a míra chápání se prohloubí . Člověk teprve pak zjistí jak je neuvěřitelně HLOUPÝ !

Pak může o sobě člověk klidně říci "Vím že nic nevím" . Nějak tak ro říkal Sokrates .........Teprve pak začíná cesta k dokonalosti [velký smích]

Vy , milá Jarmulko , Mirda a ostatní hlupáci se však domýšlíte , že víte , dokonce , že to víte nejlépe a "kamenujete" každého kdo nesdílí váš primitivní pohled na svět a to je pro mne komické a proto se taky směju [velký smích]

To že někoho označím za hlupáka , to není urážka ( je v pořádku , že to moderátor nechal ) - to je pobídka k sebereflexi.

Tímto Vás tedy vyzývám k sebereflexi , Jarmulko [velký smích] Nechcete přece zůstat v tak bídném stavu na věky věkův .


AMEN [chechtot]

174632

03.11.2008 16:09

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Jestli je Zvedavec monolit ideologické žuly ? A víte , že to tak začínám vnímat ........ Vždyť už sem taky dostal nálepku "Nezvedavce" [chechtot] To jsem jen vyjádřil svůj názor na jedno individuum slabšího rozumu.

Ptáte se co že si kdo zaslouží ? Každý to ,co mu patří ...... Svého času tu hojně přispíval jeden "Australan" . Už nepřispívá [smích] Snad tehdy dal na mé vysvětlení , jaký že to může mít karmický dopad to jeho psaní. V každém případě ale udělal dobře , že už tu nepřispívá , už nerozmnožuje ZLO !

Vy jste tu světlejší výjimka mezi diskutujícími . Snad budete mít dostačující zásluhy ......... Popravdě , on ten Zvedavec je tak trochu jako Černomagická kuchyně , ze které se linou jedovaté výpary do okolí . Tuším , že jste členem této organizace - máte tedy i Vy jakýsi podíl na tomto působení .

Bůh suď zásluhy a nezásluhy .

174692

03.11.2008 17:35

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Zkus specifikovat slovo trotl . [smích]

174711

03.11.2008 17:37

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Nejseš náhodou ten kdo mne chtěl poučovat o józe ? [překvapení] Jak si proboha přišel na to , že něco po někom chci [smích]

174712

03.11.2008 17:42

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Mirdo, nevšímej si takových prázdných kebulí, kde mozkožrout už dávno chcípl hlady. Tvé příspěvky jsou perfektním vyjádřením dostupných faktů. Díky ti za ně!!! Házet perly sviním je zbytečná práce. Jsem pro, aby moderátor tyhle zbytečné lidi bloknul...

Také bych vyzval ostatní, aby na takové jalové kecy nereagovali. Pak si ti chudáci myslí, že plácnou něco zajímavého, když na to ostaní reagují. Nedochází jim v jejich totální absenci sebekontroly, že jejich pindy nemají žádnou hodnotu.


Díky za příklad jalových keců a ukázku sebekontroly [velký smích]

174714

03.11.2008 17:56

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

xeon 213.?.?.?

Já jsem naprosto věřící člověk.

To si snad děláš legraci , ne ? [chechtot]

174715

04.11.2008 01:54

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Boha nechte na pokoji, jak uz jsem rekl ten nas samotne necha soudit nase zivoty. Buh se nesnizuje k roli svetskych soudcu ani katu. Na nejake zasluhy pro lidi vaseho typu, kteri vedi co je to zlo a dobro, z vysoka seru. Moje pojeti moralky, viry i zivotni filosofie stoji na jinych fundamentech. Zadny strach Buh uz to se mnou srovna, mam neprijemny pocit, ze dusit ve vlastni stave se budu predevsim za ty casti osobniho zivota mimo Zvedavec.


Bůh soudce - vně promítnuté a zosobněné svědomí . Proto jsem psal " bůh suď " .

Že na mne serete to je v pořádku , já na Vás ale ne ! [velký smích]
Přeji Vám i vašim "soukmenovům" co nejméně utrpení . Mějte se , jak si zasloužíte [vyplazený jazyk]

174785

04.11.2008 02:08

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Proč jste zmínil toho českého Australana? Co jste mu udělali Vy zmrdi mafiánský? To Vy jste to největší zlo na planetě.

To jako reagujete na mne, Jarmilo ? [chechtot] Opravdu , ale opravdu nejsem zmrd mafiánský. [velký smích] .... A že bych byl největší zlo na planetě ? [smích] Hmmm [překvapení]


Evidentně jste svedena na scestí , proto Vám dobře radím , prchněte ze Zvědavce co nejrychleji. Snad ještě zachráníte svoji duši [velký smích]

174787

04.11.2008 14:18

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Sledujeme Vás bedlivě , a už vaříme vodu v kotli [velký smích] Jasně , že proti nám nic nezmůžete , my prostě neexistujem [chechtot] Jsme totiž všude a nikde .... Trochu Vás ale uklidním ! Vy nejste naším hlavním cílem , jste jen malá ryba Máme políčeno na "vysokou " na tu , která hlavně ohrožuje naše Sionisticko - Chazarské impérium .


Major - Alois Preclíček
Zvláštní jednotka Mossadu
Útvar pro střední evropu
Krycí označení - STODOLA

[vyplazený jazyk]

174884

04.11.2008 14:35

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Kdybych Vám prozradil co jsme mu udělali , tak by Vám vstávali vlasy hrůzou na hlavě . [chechtot] Ale budiž , chtěla jste to sama ! ..... Jestli jste viděla pohádku hrátky s čertem , tak tam to bylo ukázáno - "LOŽE VYVRHELOVO" [velký smích] I Martin Kabát zbledl před tou hrůzou [chechtot] .... Ten australan nám potom slíbil , že bude "sekat dobrotu" a tak má zatím od nás pokoj [smích] My doufáme , že ho bude mít i po smrti . [chechtot]

174891

04.11.2008 14:39

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Že by ? Nechtěl jsi to adresovat Renemu , Mirdovi , Bedovi , Jarmile a jim podobným ? Nebo snad že by ses koukl do zrcadla ?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

174895

04.11.2008 14:50

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Tak to je slovo do pranice . Na co že to ale vlastně reagujete ?
[překvapení]

Co je to za výrok - "absolutno absoluten si musí být vedomo sve vlastní jedincnosti ktere se nemůže nic vyrovnat" ..... Nechci Vás urazit , ale takový blábol jsem ještě nečetl . [velký smích]

Zmínku o žárlivosti mám jako vztáhnout na sebe ? [překvapení] Že bych žárlil na něčí vědomosti . Třeba na Vaše , nebo Medi-Bedi ? [velký smích]

Vy jste ale šprýmař

174901

04.11.2008 14:54

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Podle tvých měřítek nejsem zcela určitě normální [velký smích] Zaplať pánbůh za to ......... Kdybych měl být podle tebe normální , musel bych být jako ty . [velký smích] brrrrr , fujtajbl [chechtot] [chechtot] [chechtot]

174905

04.11.2008 19:27

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Zkuste použít Vy tu věc mezi ušíma a vysvětlit ten blábol o abslolutnu absoluten ! [velký smích] Neuhýbejte , a postavte se čelem k výzvě jako chlap , či jako největší chytrolín na zvědavci . [chechtot]

Nebo snad píšete z cesty ? Pokud ano , je to znak demence .

Pište , pište - ať si "pochutnám" [velký smích]

174933

04.11.2008 21:00

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Brouku pytlíku

Tvé psaní mi připadá jako hýkání osla [chechtot]

Už jsem ti jednou psal , že nejsi schopen sledovat argumenty v diskuzi , že v ní skáčeš jako opice z větve na větev ... Vím , že jsi mírně retardovaný a tak ti to popíšu názorně , jako malému dítěti . Doufám , že to pochopíš .

1.
Reagoval jsem příspěvkem na Bartoška a v jeho závěru jsem napsal "Bůh suď zásluhy a nezásluhy"

2.
Na to se vsouváš do diskuze ty !( za jakým účelem ) Zkopíruješ můj výrok ; "Bůh suď zásluhy a nezásluhy" a ptáš se "teď který ještě " ( jakobys mne chtěl zkoušet ) ......... a pak mi pokládáš další otázku ; "otázkou také je, proč to po něm chcete " ( byl tam snad nějaký náznak chtění ? )

3.
Na otázku - "teď který ještě" ? - odpovídám zcela logicky ( protože znám tvé nekvality a nechci mrhat časem ) nejsi náhodou ten kdo mne chtěl poučovat o józe ? ( čímž tě chci odpálkovat ) . ..... A na tvou další zcestnou otázku ; "otázkou také je, proč to po něm chcete " - odpovídám protiotázkou ," Jak si proboha přišel na to , že něco po někom chci "

Místo toho abys odpověděl po pravdě na obě mé otázky ( což by jaksi dalo diskusi další smysl ) , pokračuješ zcela nelogicky , zcestně a nepravdivě .

viz
4.
Jen zkopíruješ znovu mou otázku - "Nejseš náhodou ten kdo mne chtěl poučovat o józe ?"
Pak cosi blábolíš mezi řádky - "nejsem.( ale ano byls to ty ) O józe jsem si psal s 213. a 193. Ty ses do ní jen vsunul. ( přesně naopak )
Píšeš dál - "Zapamatuj si větu, kterou jsem Ti už napsal: "Tak to přeji mnoho úspěchů na cestě." doufám, že jsi tím pochopil i to co je mezi řádky.
A navíc jsi s tou jógou offtopic."

Připomínám , že neodpovídáš na mé otázky ( nejsi evidentně schopen vysledovat co se po tobě žádá ) . Mateš o dávné diskuzi a tvrdíš , že jsem s jógou offtopic ( asi nevíš , že jóga a bůh jsou společné téma ) ...... Ptal ses přece - "teď který ještě " ? viz bod 2

Pokračuješ pak v reakci ( nevím na co ) citací jakýchsi vět vytržených z kontextu

Dál pokračuješ tímto "Já od Tebe něco chtít budu. Laskavě si po sobě aspoň čti co píšeš, když už si to nepamatuješ. Hrát si na "žáka par excellance guruů" nuceného jít nějakou cestou a ještě chodit do černomagické kuchyně plné jedovatých výparů vyžaduje zjevně kachní žaludek.
Kdykoliv tě nachytám na švestkách, tváříš se jakože nic a ještě se odvoláváš na "vyšší instance". Nebudu už napřístě mrhat energií."

pokračování [velký smích]

174948

04.11.2008 21:01

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Překrucuješ a mateš sám sebe. .............. Nabádáš abych po sobě četl když si to nepamatuji ( lehoučce jsem ti už dokázal , že jsi to ty kdo si nepamatuje ) Pak cosi píšeš o tom , že si hraju na jakéhosi žáka ( proč bych si měl hrát - když je to pravda ). Dodáváš pak cosi o švestkách a že se odvolávám na vyšší instanci ( Jsi normální ? , Osvěž mi laskavě paměť , kdyže jsem se to ve VYNUCENÉ diskusi s tebou odvolával na vyšší instanci - nebo jsi snad tak pomatený , že nevíš co píšeš , )


Pak poukazuješ na mne - "bacha, je to "Jirouš" v "duchovním" provedení." . Z čeho tak usuzuješ ? Ze své neschopnosti myslet ? Ze slabého rozumu ?

Pravda moc nediskutuji a když, tak dávám občas přes hubičku . Kdysi dávno jsem to napsal zapovi "s hlupáky nediskutuji" - není o čem , nemáme společnou řeč . ......... Pokud postuji ( a to velice málo ) pak jsou to většinou jen kratičké názory . Teď diskutuji s vámi hlupáky a proto používám řeč , které velice dobře rozumíte ! Je ti to už jasné OSLE
.

174949

04.11.2008 21:16

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Pochybuji o Vaší výdrži ! [velký smích] ......... Ale k věci ! Nejprve mne osočíte z čehosi ( snad z diverzní akce proti světoznámému Zvědavci , jednomu z posledních ostrůvků svobody slova [velký smích] ) a pak že se královsky bavíte ? ( To jako , že vycouváte ze své TRAPNOSTI ? )....... Jestli-že Vám ještě nikdo neplivl do obličeje , tak to číním tímto já . [velký smích] Zasloužíte si to


Ano . Královsky se bavím a sarkasmus si mohu dovolit [chechtot] A vy se jděte , se svými kumpány skupinově léčit do Bohnic . Nespěchejte s ukončením léčby

Hezký večer

174952

05.11.2008 16:03

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

xeon 213.?.?.?

Abych nevytrhával z kontextu jako Váš obdivovatel Meda , tak vkládám celý Váš příspěvek , aby jste to i Vy na své úrovni mohl pochopit .[chechtot]

" Archonta prestoze se mu nic v materialnim svete nemuze postavit se taky nebojim. Jeden pritel me vyzbrojil zaklady gnosticismu. A za Kruhy sveta za mnou jit nemuze, tam je Buh. ( Buh, ktery netrpi zarlivosti na jine bohy, protoze absolutno absoluten si musi byt vedomo sve vlastni jedinecnosti, ktere se nemuze nic vyrovnat. Neexistuji souperi, na ktere by melo duvod zarlit."

Do očí bije ta věta , proto jsem ji zvýraznil červeně .

Položil jsem Vám jednoduchou otázku
Co je to za výrok - "absolutno absoluten si musí být vedomo sve vlastní jedincnosti ktere se nemůže nic vyrovnat" ..... Nechci Vás urazit , ale takový blábol jsem ještě nečetl .

A vy odpovídáte zcela zcestně , uhýbavě ale přitom tak suverénně s prostochuchostí Vám vlastní .[chechtot]

Ale proc ne vam jde o formalni logiku, ze ano? Absolutno je ve sve podstate pouze jedno, tak proc ma davat nejaku slovni privesek, ze ano? Akorat by me zajimalo, zda to cemu rikame vesmir je v jednom exemlari a zda to jaksi nemuze existovat multiplikovane a jeste ke vsemu v podminkach, kdy ty "absolutna", ktera vlastne nejsou cistymi absolutny, o sobe nebudou mit ani pary, coz neznamena ze nekdo bude mit paru. To jsou vsak pouze takove relativni kecy. A na Zvedavci se vyskytuji lide mnohem chytrejsi a vzdelanejsi nez ja, velmi rad si ctu jejich nazory i jinde. Opet netreba byt vztahovacny, rec je o uplne jinych lidech.

P.S. Kdyby tam bylo neco prilis sprosteho a selskeho, co je potreba rozvest, staci rict, zacinam mit pro vas slabost. Medovi je to, jak vidim jasne, vicemene jsem s tim pocital, ze bude vedet voco gou.


Nenapsal jste ani řádku o tom , proč by si absolutno absoluten muselo být vědomo své vlastní jedinečnosti , které se nemůže nic vyrovnat ! Já to tam prostě nevidím ! Není tam nic příliš prostého ani selského , natož něco intektuálního či duchovního .[chechtot] Že vy jste zapomněl použít tu věc mezi ušima .[velký smích] .... Nestačí jen abyste psal písmena , slova , věty ! Musíte také chápat význam toho o čem píšete . Až to dokážete pak teprve se budete jevit jako člověk rozumný .[chechtot]

Doufám , že jsem to napsal srozumitelně , tak , aby jste to byl schopen pochopit i Vy . [chechtot] [velký smích] [smích]

Zatím můžete s kumpány bušit do "světového neřádu " [smích] v podobě chazarů , sionistů , cikánů , mandelince bramborové a jiné podobné žouželi [oči v sloup] [velký smích]

175049

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 0

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 0

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 3

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 4

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 8

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,90 Kč
Libra
29,89 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 468,72 Kč
1 unce stříbra
563,35 Kč
Bitcoin
1 334 954,44 Kč

Poslední aktualizace: 16.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?