Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, jean.laroux.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.06.2008 16:53

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

89.?.?.?

chazaři jsou rasa ?

163607

21.06.2008 09:58

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

89.?.?.?

a počkejte až začnou padat sledi nebo se vznítí starosta varšavy [chechtot]

163626

26.06.2008 21:07

Melčák, Pohanka, Snítilý, Wolf a…kdo bude další?

RE: Máme na vůbec na výběr?

jean.laroux 89.?.?.?

Proč tu novou stranu nezaložit ? Měla by vůbec šanci zůstat ušetřena od předpřipravených škatulek extrémizmu ? Na druhou stranu myslím, že většina národa přesně na nějakou takovou novou stranu čeká. Na nějakou Alternativu pro 21 století. Nejde jen o Čechy ale o všechny tzv. demokratické a možná i jiné státy. Ozývají se jednotlivé výkřiky a odvážná kritika jednotlivců na celém světě .. ale žádný program, žádný cíl. Jen filozofická kritika toho co je na systému zjevně špatně. Lidé nevědí jak by měla tzv. "očištěná" demokracie vypadat a co od ní chtít. Těžké pro dnešní ovčany někomu věřit, těžko se vyznat v informačním chaosu. Těžko jít se všemi, kteří podvědomně cítí špatnost proti všem těm , kteří denně sledují kouzelnou bedýnku s obrázky. Média vždy nakonec všem vysvětlí co jsou ti "nepohodlní" vlastně zač. Možná, že mocní v pozadí nakonec tuto touhu po nové alternativě využijí, podpoří její tvůrce a skrytě převezmou vládu, aneb kdo se směje naposledy je ten který to vše platí. Abychom nakonec sami nebyli nevědomými tvůrci NWO. Jak ven ze začareovaného kruhu ?

163999

26.06.2008 21:33

Americký generál otevřeně obvinil Bushe z válečných zločinů

RE: Otázka zní:

jean.laroux 89.?.?.?

Já bych řekl, že člověk se mění. Spousta lidí nejdříve věří systému a myslí si jak je ideální. Jen si vzpomeňte na svých 7 let v 89 tém .. spolu s rodiči jste věřila, že ta velká Amerika nám přináší skutečnou svobodu a demokracii. Až časem jste zjistila, že vše je malinko jinak. Možná, že i americký generál je jen člověk, který časem poznal něco jiného než čemu dříve věřil. Změnil názor, odešel do důchodu a pak začal mluvit. Možná řeknete .. Měl to udělat hned a ne čekat až do důchodu. No nevím .. soudit je lehké. Co byste udělala vy na jeho místě ? .. Vyskakovala si a přišla o místo i o penzi jako nepřítel státu .. nebo si raděj chvíli počkala a pak se svou penzí někde v domku u jezera sepisovala "pravdu" ? [oči v sloup]

164001

26.06.2008 21:38

Melčák, Pohanka, Snítilý, Wolf a…kdo bude další?

RE: Jakuba Šimánka VELMI PRAVDĚPODOBNĚ zavraždila CIA

jean.laroux 89.?.?.?

Také mi ta hypotéza přijde poněkud ztřeštěná

164000

03.07.2008 20:22

Írán nechce válku

RE: Kolikrát toho ještě budeme muset skousnout ?

jean.laroux 89.?.?.?

To je častý argument. Jsme malý stát a potřebujeme velkého spojence. Když to nebude USA tak nám zbývá jen Rusko nebo Čína. Panebože !!! No to raděj fakt ty amíky co ? Klasická argumentace, která sází právě na tuto emotivní reakci. Já myslím, že přeci jen existuje třetí alternativa. Vzorem může být např. Rakousko nebo Švýcarsko. Jde o tolik diskutovanou neutralitu. Ve spojení s přímou demokracií v tom vidím optimální alternativu pro budoucnost. I jisté vojensko politické uskupení nezávislých a neutrálních států Evropy je k diskuzi. Rozhodně však ne diktátorské společenství na bázi EU, jež je ovládáno korporacemi a finančnickou mafií mocných, stejně jako USA.

164347

03.07.2008 21:33

Reálný dotyk Systému

RE: Špatná zkušennost nebo rasismus ?

jean.laroux 89.?.?.?

Já s Vámi tak uplně nesouhlasím. Vliv prostředí má vliv na mentalitu a to se pak promítá i do genové charakteristiky etnika či rasy. Souhlasím. Mám zkušennosti z dlouhodobějšího pobytu v Africe. Často jsem si říkal, proč jsou ti černoši tak líní a nespolehliví ? Od rána do večera nedělají nic jiného než šu.. tedy dzeci robia .. slušněji řečeno. Je to mentalitou ? Výchovou ? Mají to v genech ? Dokonce si takovou otázku kladli i jiní černoši z okolních států Afriky jejichž mentalita je naprosto jiná. Nakonec iklinovali také k eugenickému pohledu .. tj. jistá nedokonalost národnosti z pohledu genového. Já mám na to takovou hypotézu .. možná zní trochu směšně. V oné zemi docházelo v nedávné minulosti k častým válkám. Každému v rodině zemřelo několik příbuzných ve válce. Další kvanta lidí umírá na různé nemoce. Proti tomu se matička příroda musí nějak bránit. Možná nějakým způsobem aktivuje zvýšený sexuální pud aby docházelo k obnovování ztrát. Pokud od ráno do rána .. jen to .. nemáte moc chuti na práci. Odtud možná pochází souvislost mezi prostředím a jeho vlivem na mentalitu. Pochopitelně ona změna sexuální aktivity či pracovní neaktivity je zakotvená v genech. I černoši v USA měli kdysi dávno v době otrokářství určitě podobný genový základ .. ale toho se velká část již vlivem nového prostředí zbavila. Černoši jsou v početné míře lékaři, právníci a možná bude jeden i prezidentem. Problematičtí jsou ti v ghetech. Paralelu s našimi cigány není třeba hledat dlouho. Pokud kočujete tak se těžko zapojíte do pracovního procesu. Co můžete dělat pro uživení ? Kšeftovat s koňmi, krást a uvolňovat stres zpěvem a tancováním kolem ohniště. Pokud budou v ghetech nezmění se ani tato jejich mentalita. Pokud budou "rozházeni" mezi populaci přizpůsobí se jejich mentalita i pozměněný genový základ. Ohledně Multikulturalismu jsem proti. Mám jen jeden jedinný zásadní důvod. Zatěžuje to neúměrně stát. Pracující makají na ty tzv. sociálně slabé. Bude-li se do našeho národa motovat více kultur bude větší i zatížení země a těch, kteří v systému produkují.

164351

03.07.2008 21:43

Reálný dotyk Systému

RE: Pan Peter,

jean.laroux 89.?.?.?

Pane Vojto a jak byste realizoval ony genetické změny ? Naroubovat na cigána kousek japonce např. ? [velký smích] Víte já si pořád myslím, že změnou faktorů, které na ně působí se změní jejich mentalita a následně se pozmění i jejich geny. Tzn. Stimulační sociální proces. Sociální integrace do majoritní společnosti. To, že zatím nic neklaplo neznamená, že to nejde. Doteď se tímto fenoménem "Intergace kultur" nikdo vážně nezabýval. Vznikl pojem Multikulturalismus ale jeho myšlenka nemyšlenka představuje jen přisypání rozdílných kultur do dalších a čekání co z toho vzejde. Problém Integrace kultur začali řešit Eugenici v USA předminulého století a navázal na ně Hitler. Cílem bylo odtsranit neúměrné zatížení produktivní populace neproduktivními sociálně slabímy etniky. šlo se na to drasticky .. koncetrace, likvidace. Podobné řešení se v historii ukázalo jako zvěrstvo přesto však přetrvalo v lidech dodnes. Nejsou výjimkou výroky předních Izraelských rabínů požadujících věšení už Palestinských dětí apod. Takových příkladů nejen z Izraele jsou mraky. Vyskytují se hojně v každé diskuzi. Ve zdejších příspěvcích zmiňované hokusy pokusy o integraci kultur nenásilně v minulosti většinou nedopadli nejlépe a to znovupodporuje eugeniku. Myslím, že se sociální inženýrstvý nikdy zatím neřešilo komplexně a důsledně. Pozměňování genů v podzemních laboratořích považuji za humornou představu.

164356

03.07.2008 21:47

Reálný dotyk Systému

RE: Zase už tady řádí vášně...

jean.laroux 89.?.?.?

Beru všechny argumenty popisující špatnou zkušennost s tímto etnikem. Mám ji taky. Můžeme se bavit proč to tak je ? Špatné geny. Špatná výchova atd. Těch teorií je spousta. Problém nastává při vyslovení otázky "Co s tím?" Impulzivní jednotlivci si vybaví svou špatnou zkušennost a reagují stylem. "Vyhnat je zpátky do Indie". Někteří jdou dál a vykřikují "Do plynu s nimi" .. i to už to v historii bylo. Rozumný člověk uvažuje dál. Koho vyhnat ? Jen cigány ? Nebo i černochy ? Možná i muslimy .. A bílé socky z nádraží taky vystěhovat .. a sestřenici, která je jako smažka na podpoře ? Tu taky vyhnat ? A bráchu, který začal krást protože ho systém nalákal na půjčky, které nebyl schopen splatit a skončil po exekuci na dlažbě. Do vyhnanství s ním .. Na Sibiř ! Tak koho tedy vyhladit ? Cigány a černochy protože mají špatné geny ? Týká se to i té cigánky s vejškou co dělá v bance ? Ona je cigánka ? To jsem nevěděl ... No jo je pane .... A toho černocha co dělá doktora na chirurgii ? Kde jsou ty hranice v genové nevhodnosti ? .... Stači se jen začit ptát na takové a podobné otázky, když už navrhujeme podobná tzv. "konečná" řešení. Pokud je pak zavrhneme .. zůstává pořád otázka "Jak to tedy řešit?" Trpět je a makat na ně ? Nebo zkoušet něco dělat ? Jen se snažím hladat řešení výhodné pro obě (všechny) zůčastněné. Díky všem, kteří se snaží o totéž i přes své špatné zkušennosti

164354

08.07.2008 20:44

Panenko Mária, oni to fakt podepsali

Dalo se to čekat

jean.laroux 89.?.?.?

Myslím, že to nakonec projde i parlamentem. Malá rošáda s poslanci, pár přeběhlíků a je to doma. Kašlu na to, národ si opět potřebuje nabít ústa. Šel bych na ryby ale ku*vy neberou [oči v sloup]

164867

09.07.2008 18:01

Využívání utrpení světa k zisku

RE: Příliš velké riziko

jean.laroux 89.?.?.?

Já bych osobně ani neodsuzoval geneticky upravené plodiny, kdyby skutečně vyřešily potravinovou krizi. Vše má ale svůj háček. V tomto případě vzniká závislost na producentech takových geneticky manipulovaných plodin a to je cesta k totální závislosti. Již nyní jsme závislí na bankách, být ještě závislí na producentech potravin je cesta do totálního otroctví. Total slavery .. napadá mě paralela s filmem Total recall, kde byli obyvatelé Marsu závislí na dodávkách vzduchu .. Někde jsem zaslechl i informace o tom, že geneticky modifikované plodiny mají být programovány na jednoletý životní cyklus, tzn. že další rok nebude možné z úrody provést nový osev. Pěstitelé tak budou nuceni znovu nakoupit osev od producenta GMP. Snad je to jen konspirace.

164972

09.07.2008 19:00

Využívání utrpení světa k zisku

RE: Využívání utrpení světa k zisku

jean.laroux 89.?.?.?

V první fázi jste nasraný na systém a v některé z dalších fází sám na sebe, že nemáte odvahu nebo neznáte způsob jak proti tomu co Vás sere něco dělat. Přeji Vám dostat se až za tuto fázi, já se tam ještě nedostal a nasranej jsem čím dál víc.

164975

10.07.2008 08:21

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

Vše je to hezké

jean.laroux 89.?.?.?

Ztotožňuji se s tím co bylo v článku napsáno. Všichni máme plno osobních zkušenností abychom autorovi dali za pravdu. Ale co dál ? Jen lamentovat nebo se snažit něco změnit ? A jak něco změnit ? Začít především u sebe ? Souhlas. Nebudu se zadlužovat u bank, nebudu koukat na bednu a pokusím se informace hledat jinde. Ok ale opravdu to stačí ? Stojíme proti "promakanému" systému, kde jeden či desítky hlasů mohou být zvesela ignorovány a diskreditace čehokoliv je velmi snadná. Máme ještě vůbec šanci, když každou kritiku lze snadno obrátit do iluzorna ve stylu příspěvků např. pana Semtexe ? Všichni jsme jen paronoidní konspirátoři! Občan má dnes tak vymytý mozek, že si připadá v pohodě i když je až po uši ve sr..ách. Před sto a více lety lidé neměli nic a denně se sháněli po něčem co by je uživilo. Bídu cítili na vlastní kůži a to je dohnalo ke změně. Resp. nechali se strhnout (použít) těmi, kteří nabídli snadné řešení jejich problémů. Dnes jsou lidé zadluženi až po uši, jsou na existenční hranici před exekucemi ale stále se cítí bezpečně. Žijí přeci v svobodné a demokratické spoečnosti, která je nenechá padnout. Mají svou LCD TV, internet, automatickou pračku a auto před domem. Jak rozbít jejich oponu z iluzí ? Myslím, že strážci systému se poučili z minulosti a ví dobře jak ovládat dav. Mám pocit, že informace na zvědavcích a podobných fórech budou vždy jen takovými výkřiky do tmy. Pesimismus ? Neumím si zatím představit jak by to mohlo být jinak.

165021

02.08.2008 10:47

Kolik stojí pravda?

RE: Prazdnota uvnitr nas.

jean.laroux 89.?.?.?

Ohledně pochopení pojmu morálka bych šel možná ještě hlouběji. Co se s námi stane pokud "zradíme" svou duši ? Uděláme něco proti svému vnitřnímu pocitu cti ? Za peníze někoho udáme. Prodáme své tělo nebo své názory ? Co se s námi stane pokud podepíšeme smlouvu s ďáblem (pro momentální prospěch) a za něco tak nepatrného jako je naše duše .. vždyť taková duše .. to je takové nic ... (viz. hrátky z čerty). Myslím, že duši ztrácíme již při podpisu smlouvy a následný získaný prospěch se nakonec ukáže v uplně jiném světle než jak jsme si vše vysnili. Prostitutka se veze v nejnovějsím modelu BMW ale už to pro ni nebude nikdy stejné jako její dřívější sen. Každou vteřinu, kdy bude sedět za volantem zmiňovaného bouráku bude už vědět, že je KURVOU a bude jí navždy. Ztrácíme duše a víme, že cesta zpět již není. Co se stalo už nejde odestát. Někteří jen bloudí a marně hledají způsob jak získat zpět ztracenou vnitřní integritu. Ztratíme-li duši co uděláme ? Budeme varovat ty ostatní aby neudělali stejnou chybu ? .. NE .. Někteří dokonce lákají další aby podepsali tu smlouvu s "ďáblem" kterou podepsali oni. Pokud se někdo bude vařit v kotli vedle mě bude mi líp. A tak kurvy lákají mladé kamarádky na stejnou práci. Vykládají jim jak je vše snadné a super. Ani zmínka o tom jak se ve skutečnosti cítí .. Některé už si dokonce i vsugerovali, že se cítí vlastně fajn a věří tomu .. "Jsem prázdná ale je mi fajn" ... Dnešní svět je zaplaven reklamními agenty nabízejícími smlouvy s ďáblem .. Oficiální média tuto smluvní činnost nejenže neodsuzují ale naopak propagují .. Prodej duší je modním hitem. Jsme čím dál pasivnější a prázdnější. Změnit již nic nelze ale v konzumu se dá docela slušně dožít. I když ztratíme ideály, vymluvíme se. "Jo takový svět už je" a prostě to už nějak pohodlně doklepeme ....Myslím, že morálka společnosti je uceleným komplexem zásad chování lidí, kteří jsou vnitřně svobodní, mají čest a hrdost. Stále vlastní ještě svoji duši a snaží se vést své životy vpřed .. nechtějí být jen pasivně vedeni. Takových lidí je dnes čím dál méně a každý z nás to cítí. .. Jedno je jisté. Člověka bez duše či bez svědomí a společnost bez morálky lze velmi snadno manipulovat a to je možná odpověď na otázku .. "Proč se to vše dnes děje?"

166609

02.08.2008 11:22

Kolik stojí pravda?

RE: Přeměna lidstva

jean.laroux 89.?.?.?

Vše tu už několikrát bylo. Vznik velké říše, ve které obyvatelé žijí ve zdálnlivém blahobytu, vnitřní úpadek morálky a systém se nakonec zhroutí sám do sebe. Někdo přijde s myšlenkami, které mají morálku do světa lidí navrátit a protože naše vnitřní vyprahlá podstata po morálce touží upnou se přeživší k této víře. Nositele oněch myšlenek nazvou prorokem a souhrn původně účelově pozitivních myšlenek začíná být časem považován za dogma. Zkostnatí. V ten moment se jej ujmou lidé, s touhou po moci a schopností manipulovat a v jeho jménu začínají ovládat ostatní. Z dogmatu se stává nedotkutelné dogma a systém podpořen jeho silou mohutní a roste v další velkou říši. Celý koloběh se opakuje a opakuje a opakuje .. Ano myslím že doba se mění. Současný svět je opravdu před koncem. Konec světa .. Armagedon. Nemyslím, že jde o totální vyhubení většiny lidstva i když lidstvo na to nástrooje jistě má .. myslím že jde o přechod do dalšího cyklu (věku) kdy se vše bude opakovat. Jsme ve stavu říše, která se začíná zevnitř rozpadat. Čekáme na svého proroka, který nám navodí pořádek v rozbitém systému hodnot. Čekáme na nové desatero a mám pocit, že je již dávno napsáno a připraveno

166611

03.08.2008 10:13

Kolik stojí pravda?

RE: Prazdnota uvnitr nas.

jean.laroux 89.?.?.?

Ano to je přesně podstata některých východních teologických proudů stavících na reinkarnaci. Duše má jedinou potravu a tou je zkušennost. To je smysl existence našeho fyzického světa. Vybíráme si uvěznění v lidském těle a osud plný bolesti (podle lidských měřítek) abychom se zdokonalili. Poznali to co dosud ještě neznáme. Pro systém hodnot duše neexistuje dobro či zlo .. bolest či vrušení. Existuje jen poznání. To bylo zvoleno. Jablko z ráje. Pokud duše nezná jaké je to být prostitutkou vybere si tento osud (plán) pro svůj další život. Klidně si vybere i osud umučeného vojáka. Pro ni existuje jen jedna hlavní hodnota a tou je zkušennost. Uvažovat v této rovině se jistě dá. Proč ne ? Nyní jsme ale na POZEMSKÉM světě a ten je postavený na hodnotách jiných. Dobro a zlo nabývají významu. Smyslem existence je minimalizace bolesti .. přežití. Bůh se rozhodl nezasahovat, protože jakýkoliv zásah .. dobrý či zlý by v konečném důsledku narušil "plán" či "boží záměr". Naše duše si dle Genesis sama zvolila. Adamova svobodná volba. Bůh se rozhodl na rozdíl od svého rohatého oponenta nezasahovat. Je čas kdy se uskupení "svobodných duší" musí vypořádat s ďáblem a sebou samými. Tento pozemský systém má pro naše duše jistě svůj význam. Lidé nesmí mít nikdy jistotu o existenci boha a nikdy nesmí mít ani jistotu o opaku. Smyslem fungování je více či méně slepá víra. Nesmíme znát skutečnou podstatu. Ty cesty pro nás zde musí být vždy nevyzpytatelné. Nesmíme VĚDĚT to co je určeno jen "bohu". Testovací či zkušennostní polygon pro lidské duše zvaný svět by přestal fungovat. A proto si klidně moralizujme .. zkoušejme hledat alternativy k současné realitě. Dělme svět na sionisty a antisemity atd atd. Každému co jeho jest. Hrajeme hru v našem divadle a možná bychom byli proti sobě kdybychom vypadli ze svých rolí [mrknutí jedním okem]

166695

03.08.2008 10:28

Kolik stojí pravda?

RE: Přeměna lidstva

jean.laroux 89.?.?.?

Přistoupíme-li na náboženské východní teze o reinkarnaci jejímž cílem je zdokonalování duší pak si celý systém cyklů můžeme představit jako závodní okruh ve kterém jezdíme stále dokola. Velká cena SVĚTA .. Soutěží se na 10 kol a sem tam někdo vyletí z dráhy. To k závodu patří. Hlavně, že nás nakonec čekají Vavříny a šampaňské [smích]

166700

03.08.2008 10:55

Kolik stojí pravda?

RE: Prazdnota uvnitr nas.

jean.laroux 89.?.?.?

Pravdu ve svých diskuzích máte myslím oba. Ano poptávka skutečně vytváří nabídku. Jsem li zákazníkem bordelu mám na existenci bordelu přímý vliv. Kupuji-li si kožichy mám vliv na zabíjení zvířat pro kožešiny. Zaplatím-li nájemnému vrahovi tak mám vliv na existenci nájemných vrahů a zločinnost. Asi Vás napadne, že u nájemných vrahů je v zájmu společnosti zákonem taková činnost regulována a to je podstata myšlení Vás Jarmilo. Já se s Vámi ztotožňuji a myslím, že zákonná regulace poptávky od které bylo v zájmu pseudoliberalismu upuštěno by měla být "v rozumné míře" obnovena. "CO je to v rozumné míře ?" To je námět k hoodně velké diskuzi [smích] Pravdu má i Jansmith .. Pokud chceme prosadit regulační zákony na kterých se jako společnost shodneme musíme skutečně začít U SEBE. Jak chcete prosadit zákon proti nošení kožešin, když Vy sama budete běhat v kožichu nebo když nedokážete ovlivnit ani své nejbližší okolí v tomto směru ? Každý musí začít ovlivňovat svět ze středu kterým je ON SÁM a ne jen diskutovat a čekat, že na základě jeho (jistě dobrých) úvah to někdo udělá zvnějšku a za něj. Začít u sebe a ovlivňovat okolí. Žádné mega cíle. Stačí začít jen drobnostmi .. přestat si půjčovat u bank, nekupovat pornočasopisy, nenosit kožešiny .. každý dle svého přesvědčení. Jo jo .. jak kdosi řekl. Nejhorší války člověk vede sám se sebou ..

166697

03.08.2008 10:58

Odvrácená tvář diskriminace

Diskriminace diskriminátora :-)

jean.laroux 89.?.?.?

No lidé mají své zkušennosti. Jsou i tací kterým leze na nervy křik dětí. Může se nám to nelíbit ale pokud se rozhodují o svém majetku mohou si definovat své (i když uhozené) požadavky. Nutit např. zaměstnavatele, který se už tak dost otáčí aby firmu udržel nad vodou, aby přijal např. roma se kterými má velmi špatnou zkušennost je podle mne perverzní. Pokud rozhoduji o svém definuji své požadavky. Představte si že máte dvojdomek a hledáte spolubydlící. Máte na výběr mezi slušnou rodinou s dětmi a jinou rodinou, která (nechci říct, že je neslušná) ale její mentalita je odlišná od Vaší .. jsou pro Vás např. moc hluční. Kterou rodinu si vyberete ? Někdy snaha po řešení tzv. vlastní diskriminace končí u diskriminace těch druhých. Prostě bych hledal dál i přesto, že jsem momentálně "nasranej" jako ..... [mrknutí jedním okem]

166703

03.08.2008 11:09

Kolik stojí pravda?

RE: Prazdnota uvnitr nas.

jean.laroux 89.?.?.?

Díky. Možná, že smyslem existence těch "padlých" (viz. příspěvky k tomuto tématu) je získat cennou i když podle lidských měřítek "zlou" zkušennost. Co je pak ale smyslem naší existence? Mlčet ? Mlčet i když vidíme co se děje ? Spálíte-li se v dětství o plotnu necháte své dítě, které neví co to je to to červené placaté, aby se spálilo také ? Nenecháte přestože víte, že to ono bude chápat jako další omezování. Že to pálí zjistí teprve až se jednou samo spálí. Nejde nemlčet a pokud můžeme udělat něco proto aby v okolí bylo co nejmíň rozpálených kamen myslím, že to je právě to co je smyslem naší současné existence zde.

166706

03.08.2008 11:20

O lepivých melodiích

RE: Nepochopeno....

jean.laroux 89.?.?.?

Pro mne osobně je techno o něco poslouchatelnější než dechovka, kterou nemůžu ani cítit. Na své (pro někoho trapné) depešáky nebo Rammstein nedám dopustit. Je to moje věc. Můj vkus a můj úhel pohledu. Dechovkáře a technaře respektuji i přesto, že jim moc nerozumím. V tomhle jsem na Vaši straně [cool] [smích]

166705

14.08.2008 20:54

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

jean.laroux 89.?.?.?

Lidé se bez vedení neobejdou nikdy. Anarchie nemůže fungovat .. společnost by zanikla a nastal by chaos. Potřebujeme vůdce, vedoucí, velitele .. prostě řídící pracovníky ve všech oblastech života .. učitele, mistry, primáře atd atd. Jak by dopadla záchranná akce kdyby si každý záchranář dělal co chce a nikdo by záchrannou akci nekoordinoval ? Problém není vedení. Problém je v kontrole vedení .. politiků. Ti jsou v kapitalistickém systému řízení z pozadí a vystupují ve prospěch mocných a ne ve prospěch lidu. Jedinou cestou je nepřetržitá kontrola formou přímé demokracie

168062

15.08.2008 18:07

Chcete lépe poznat sami sebe? Zkuste se postit!

Organizmus

jean.laroux 89.?.?.?

Myslím že lidské tělo není "blbec" ale může "zblbnout". Máme-li hlad říká nám tím organizmus "NAJEZ SE". Máme-li na něco chuť říká nám "Tahle látka mi chybí". Pokud k něčemu máme odpor říká: "UŽ TO DO MĚ NERVI !". Bohužel pojídáním většího než dostatečného množství organizmus "zblbne" a začne ukádat přebytky do špeku, obaluje cévy apod. Pokud držíme drastické diety a pak začneme zase jíst, tělo si řekne: "Celou dobu jsi mě zanedbával tak teď si ten jeden rohlík hodím celej do špeku .. jen tak pro sichr, kdyby ses rozhodl tu hloupou dietku zopakovat". Myslím, že platí klasika .. PŘIMĚŘENĚ .. I Indiáni v Americe blafali svůj tabáček v dýmce střídmě podobně jako úžívali některé drogy .. žádná závislost nevznikla .. VŠEHO S MÍROU ! .. Ještě kdybych se sám dokázal kotrolovat když jsem si to tak hezky popsal [smích]

168129

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 2

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,71 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 449,77 Kč
1 unce stříbra
561,62 Kč
Bitcoin
1 304 898,99 Kč

Poslední aktualizace: 17.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?