Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 156 příspěveků, 11 různých jmén: <nic>, amiourka, aniourka, apetr, insider, Jan Molič, Martin Tomis, mig, mig1984, panelák Obama, Pavel -Čert- Němec.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.03.2008 13:06

Zrušte barvu!

Fotit na barvu je často obtížnější

mig1984 78.?.?.?

Rád bych doplnil jednu věc: Fotit na barvu je obtížnější. Pokud fotíte černobíle, obvykle vše vypadá mnohem umělečtěji. Asi proto, jak autor psal, že se do hry zapojuje fantazie. Světla a stíny udělají své. S barvou lze však také docílit uměleckého dojmu, ale je to mnohonásobně těžší. Velkou roli hraje celková kompozice, v které denní době je to foceno, a podobně. Většina lidí, včetně mě, ovšem nejsou schopni barevné umělecké fotky a fotí prostě realismus. Bohužel, kvalita fotky není rovna kvalitě použitého přístroje. Jsou lidé, kteří mají cit a i s kompaktem dělají úžasné fotky. Stejně tak jsou lidé, kteří mají cit na aranžovanou kompozici, která pak vypadá jako by byla momentkou.

157021

10.06.2008 10:41

Cokoliv, jen abychom nemuseli zpátky

kdo ví, co jim slibují, když je verbují

mig 78.?.?.?

Na verbování do armády jsou používání profesionální "lovci talentů". Tito lidé hledají adepty především v chudinských čtvrtích a slibují jim modré z nebe za téměř žádných podmínek. Pro takové kluky, kteří vyrostli na periferii, je určitě velká výzva, přidat se k armádě a bránit vlast, navíc přitom vydělat velké peníze. Nepřemýšlejí, kde je dobro a kde je zlo, ostatně je jim to ze všech stran říkáno a oni tomu věří. Stejně jako kdekoli jinde na světě, jiní lidé věří jiné propagandě. Nemyslí na možná rizika, která jim agenti jistě líčí jako nepodstatná. Stejně tak nemyslí na rizika člověk, jemuž podomní prodejce nabízí super skvělý levný kávovar - taktéž ho koupí, i když třeba doma už jeden má. Vystřízlivění nastává až potom.

162910

23.06.2008 21:52

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

mig 78.?.?.?

Promiň, anti-anti, ale ty NEVÍŠ, ty jen VĚŘÍŠ, že víš. Záměrně se proto nechceš vystavovat názorům, které by mohly tvou víru ohrozit.

Argumentace zastánců spiknutí nemusí být ve všech ohledech pravdivá, přesto je těch argumentů více než protiargumentů. Rád se podívám na videa dokazující, že Moore a jemu podobní, nemají pravdu. Nicméně ta videa, co jsem viděl na youtube, nejsou jednoznačná:

Konkrétně jestli trval pád WTC 9 nebo 16 sekund, není myslím tolik podstatné. Při řízené demolici nemusí budova padat rychlostí volného pádu. Uvážíš-li hmotnost pater, z nichž každé má nějakou setrvačnost, určitě tím bude ovlivněna i rychlost pádu. Budova by padala rychlostí volného pádu pouze tehdy, byla-li by patra ideálně pevně spojena navzájem, tedy bez jakékoli pružnosti.

U většiny těchto videí lze nalézt nedostatky. Jsem rád, že existují, přesto mi vadí, pokud se holedbají tím, že právě na nich je vidět PRAVDA.

163800

23.06.2008 22:03

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

78.?.?.?

Promiň, ale argumentuješ úplně stejně. Pokud "Zvědavec propaguje teorii odstřelu WTC", ale "nemá pravdu", jak jsi si zrovna ty jist, že pravdu znáš? To je argument proti argumentu.

"A lháři pak ovlivňují celý svět skrze dezinformování obyvatel" - jistě, ale opět - jak poznáš toho lháře? Dělá z člověka slušného jeho funkce? Jeho tituly? Snad že lidi ve vysokých kruzích nelžou? A vůbec, politici nelžou?

"Cigánech, postiženým říkat kriplové či mrzáci" - souhlasím, existuje určitá míra v používání slov. Proto by měla být používána s citem. Jenže redefinovat "bombardování" na "šíření ideálů svobody", je věc jiná. Tohle je příklad podobné, politicky korektní, redefinice.

Válka je mír.

163797

29.06.2008 01:49

Za právo na odlišnost! Důsledně...

RE: Něco na tom bude...

mig 78.?.?.?

Myslím, že se nás můžete zastávat klidně dál [velký smích]

Jsem taky 4%, ale to neznamená, že pojedu do Brna a budu se někde předvádět. Mám s akcí společného asitak totéž, co vy všichni tady. Myslím, že takových je nás většina, ačkoli ta většina není vidět, protože media nezaujmu, dokud si nenavléknu punčošky. Kdybych měl jet na takovouto akci, asi bych si tam připadal spíš jako v zoo.

Ani nevím, kdo ji organizuje, ostatně je mi to celkem fuk. Jen by mi nebylo fuk, kdyby se dotyčný snažil mluvit za všechny gaye, protože na to nemá právo.

Můj osobní názor by se dal shnout slovem "budiž". Někdo zase něco vymyslel a media z toho udělají zbytečný humbuk. Sezona okurek začíná...

164130

Přesně tak. Děti jsou zaklínadlem. Necenzurovat, tedy nechránit děti, znamená, být automaticky označen za pedofila - a to přeci nikdo nechce.

Internet je v současnosti jediným médiem, z něhož se člověk může dozvědět informace, které nejsou mocným po chuti. Jistě se proto budou snažit svobodu informací omezit. Přijde doba, kdy si budete moci vybrat buď necenzurovaný, zpoplatněný internet, nebo profiltrované informace zdarma. Co myslíte, že si běžný konzument vybere?

164131

08.07.2008 00:15

Chapadla jedné chobotnice

Další konspirace

Martin Tomis 78.?.?.?

Nemám bohužel 75 minut na shlédnutí videa, ale článek nepřinesl jediný důkaz. Proto si také zateoretizuji s tím, že video vytvořím v blízké době [chechtot]

Proč je a) ropa za USD a b) drahá?

Edward Said, který rozhodně není fanda politiků typu Henry Kissinger, už v roce 1978 psal, že USA jsou závislé na Arabské ropě - ovšem Arabové své peníze utrácí za americké zboží s mnohem vyšší přidanou hodnotou (tehdy auta, elektronika, služby). USA v roce 1946 produkovaly 50% světové průmyslové produkce - vzhledem k tomu, že hlady nestrádaly a dost toho vyvážely, znamená to, že podstatné množství světového obchodu bylo se účtovalo v USD - to, že se tak tedy účtovalo to jediné, co mohli Arabové Američanům nabídnout, je tedy zákonnitost.

Moje možné vysvětlení, proč se někomu (někomu jinému než vládcům totalitních zemí typu Irán, Saudská Arábie či Venezuela) hodí drahá ropa je toto - Čína už asi 15 let ropu dováží a její ekonomika je na ropě nesmírně závislá. USA potřebuje na produkci jednotky HDP asi 6 krát méně ropy než Čína - drahá ropa tedy způsobí nepříjemnost Američanům při výletu na 4.7., ale v Číně ohrozí ekonomický růst a tím pádem jediný důvod, proč se drží režim. Pokud se tedy konspirátorům líbí tvrzení, že RADAR či invaze do Afgánistánu obkličuje Čínu, z tohoto musí být nadšeni.

Kvalitní vědecké práce (ty hledejte na stránkách "závislých" médií, ne tady) většinou končí návrhem dalších oblastí výzkumu. Pár témat na research tedy může být:
1. Proč by "agenti pod kontrolou dynastie Rothschildů" měli celým systémem umělého zvyšování cen podporovat režimy nepřátelské vůči USA a smrtonosné vůči Israeli?

2. Je opravdu možné tvrdit, že Henry Kissinger byl obžalován z válečných zločinů jen na základě faktu, že jistý anglický autor, který se živí popíráním autorit, o něm napsal knihu s názvem Soud s Henrym Kissingerem? O skutečné obžalobě nevím, a i kdyby USA ratifikovaly Římský protokol, tak Kissingera už soudit nikdo nemůžu. Pokud byl souzen např. severovietnamským soudem, tak "no comment".

3. Proč by měly mít ropné společnosti na politiky větší vliv, než např. strojírenské? Vždyť astronomické zisky mají teprve posledních 5 let, a podle obecně panujícího názoru na Zvědavci přivedlo USA do války proti Iráku "The Israel Lobby", a ne pár ropných firem. Proč by měli politici poslouchat víc naftaře, než např. velké producenty potravin, jejichž výborná organizace a velký vliv se projevily opět před měsícem při schvalování podpor zemědělcům, a kteří vytváří pro politické kandidáty to správné "PR" (každý kandidát má spot s americkou vlajkou, rodinou a lány zlatého obilí).

164768

09.07.2008 23:44

Tisková zpráva Iniciativy Ne základnám k obvinění ze strany Ligy proti antisemitismu

Trochu jako Walt a Mearsheimer

Martin Tomis 78.?.?.?

Tito dva profesoři Harvardovy univerzity publikovali v roce 2006 (ne příliš dobrý [smích] ) článek "The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy" ze kterého byla cítit snaha pomoci jak USA, tak i Izraeli překonat současné těžké období. Článek se stal velmi populárním dílkem mezi "zvědavci" celého světa - "zvědavcům" se zdálo, že 2 špičkoví vědci mají stejný názor jako oni.

Korunu tomu nasadil přední rasista David Duke, který radostně ohlásil, že mu dali 2 profesoři za pravdu. Profesor Walt na to reagoval slovy : "Vždy jsem považoval názory pana Dukea za odsouzeníhodné a je mi líto, že on považuje (náš) článek za konzistentní s jeho pohledem na svět."

Takže abych to zakončil: Walt a Mearsheimer, stejně jako Tamáš s Bednářem, udělali věc, kterou jim nikdo nemůže moc vyčítat, ale může s ní důrazně nesouhlasit. Skupina "zvědavců" samozřejmě využila vzniklé publicity a začala prezentovat své (excuse my French, please) chorobné názory. To, že se (pevně věřím) Tamáš s Bednářem od ideového zabarvení "zvědavců" totálně distancují, "zvědavcům" samotným nevadí.

Jinak článek je ke stažení na www.ssrn.com a jeho povedená analýza (vlatně analýza následné stejnojmenné knihy) od Waltera Russella Meada vyšla ve Foreign Affairs v čísle Listopad/prosinec 2007.

A pro editora: BTW, Walt a Mearsheimer jsou podle vašich kritérií asi taky sionisté, protože o právu na exitenci Israele nepochybují.

(Zprávy a otázky pro editora zasílejte prosím na jeho email, nečte vše a může přehlédnout. Zvědavci mohou v mezích zákona číst a diskutovat cokoli, narážka o „ideovém zabarvení“ je neoprávněné obvinění většiny zvědavců a Zvědavce. – Díky, moderátor.)

165000

15.07.2008 10:51

Ano, Írán bude napaden

RE: nesouhlas

mig 78.?.?.?

SSSR byl velmoc, a přece se rozpadl - ze dne na den - bez boje. Byl přitom velmocí, která měla armádu síly USA. Proč se ani trochu nebránil?

Konec SSSR byl naplánován a řízen zvnějšku. Ale stejně tak může být naplánován konec USA (či "restrukturalizace", o níž píše pan Stwora). Zdá se, že i konce velmocí se urychlují. Díky zrychlené době to nemusí trvat stovky let, ale pouhé dny.

Velmoc v podobě národních států je jen jeden způsob velmoci - ten přežilý. Současná velmoc je skrytá, nadnárodní, tím těžko uchopitelná, a tudíž mnohem mocnější než všechny klasické velmoci dohromady. Je to velmoc peněz.

Kdo ovládá toky peněz, řídí státy. Ty těžko mohou bojovat proti někomu v pozadí, i kdyby vlastnily sebevětší armády. Mohou s nimi bojovat leda proti jiným státům a rozložit se navzájem.

Souhlasím s panem Stworou, že pro tyto lidi v pozadí jsou státy, potažmo jejich obyvatelé, jen šachovými figurkami v jejich hře. Nelze v tom hledat žádná rozumná východiska, tedy rozumná z pohledu klasických států.

165433

10.08.2008 11:35

Proč je techno na světě

Dovolím si nesouhlasit

Jan Molič 78.?.?.?

Nejsem každodenním konzumentem techna, ale byl jsem na pár akcích, a tak můžu hodnotit.

1) Megaakce typu Czechtekk jsou, z mého pohledu, o ničem; tedy pro ty lidi jsou o tom, že to bude další z bomba zážitků (čím víc zážitků, tím lépe) - jenže to není o technu samém.

2) Pokud jde o techno jako žánr, nemusí jít nutně o drogy. Podívejte se na různé africké kmeny, jakou mají hudbu - není nepodobná. Rytmické dunění působí na lidský mozek, nejspíš proto, že sám funguje na určité, velmi podobné, frekvenci. Techno dostává do transu. Občas je to opravdu dobré uvolnění (ovšem zahulené prostory zdraví nepřidají).

3) Techno je polotovar, Do It Yourself. Nemusíte mít v sobě drogu a po nějaké době si váš mozek začne sám vytvářet vlastní melodie nebo opakující se smyčky z něčeho, co jste zaslechli. Není to nepříjemné.

4) Problém je, že tohle mně osobně stačí tak dvě hodiny, pak mě techno začne nudit. Taky nejsem typ, který si transový stav užívá každý druhý den. Jsou však lidé, kteří se o to z nějakého důvodu snaží. V takovém případě drogují. Nejde ale říkat, že techno může za jejich drogovou závislost - za ni si mohou sami, potažmo společnost, která je neučí lepší alternativy trávení volného času.

5) Konkrétně mám rád schranz, což je typ rychlého techna. Výborně se při tom bruslí, vysává nebo umývá nádobí [velký smích]

167586

10.08.2008 11:37

Co je techno

Souhlas

Jan Molič 78.?.?.?

Určitě souhlasím s článkem.

Především každý žánr hudby je úplně o něčem jiném. Jeden je zaměřen více na rytmus (techno), jiný na melodii (pop), jiný na text (písničkáři).

Každá hudba má jiné použití. Třeba dechovku bych doma neposlouchal, ale na plese nebo nějaké venkovní akci mi nevadí.

Občas dělám DJ a pozoruji, jak lidé zpočátku chtějí melodii, ale postupně je melodie unavuje a chtějí už jen rytmus.

Vždycky se proto snažím proniknout do různých žánrů a pochopit jejich principy. Víceméně každý žánr lze naposlouchat, ačkoli člověku nemusejí všechny vyhovovat stejně.

Nemám rád ale jednoznačné odsuzování nějaké hudby - pramení především z toho, že ji dotyčný nepochopil, nebo se o to ani nesnažil.

167592

15.08.2008 08:39

Chcete lépe poznat sami sebe? Zkuste se postit!

RE: Autor si protiřečí

Jan Molič 78.?.?.?

Aspoň tak to u mne funguje - když se večer přejím, pak se do rána válím. Pokud ovšem usnu, tak mi pak rozhodně nestačí šest hodin, ale devět. Ty tři hodiny je totiž tělo zaměstnáno trávením, pročež spánek není hluboký. Hluboký spánek vyžaduje celkové vypnutí a uvolnění.

Neschopnost pracovat po vydatném jídle, je zapříčiněna odkrvením mozku, neboť tělo dostane takový náklad, že ho není schopno současně trávit a dělat cokoli jiného. Jde právě o to, začít regulovat přísun potravy, aby nedocházelo k takovému stavu. Když si toho nedáte tolik, duševní práce budete schopen. Samozřejmě sport po jídle není vhodný.

Co se týče hloupého zvířete: Člověk není hloupé zvíře (tedy záleží [velký smích]). Zvíře žere, dokud něco je, protože neví, zda se bude moci nažrat i zítra. Člověk naopak dokáže plánovat, bývá moudrý, a tak dokáže ovládat své pudy rozumem a vůlí. Copak je jídlo, rozmnožování a spánek náš jediný životní program a cíl?

168102

22.08.2008 11:00

Kam kráčí český film?

Film Gympl z pozitivního úhlu pohledu

Jan Molič 78.?.?.?

Viděl jsem ho v autobuse a nemůžu říct, že by byl špatný - alespoň ne ve své kategorii. Srovnám-li ho se dvěma podobnými, Snowboarďáky a Rafťáky (které jsem viděl tamtéž), určitě ho dávám mnohem výš. Samozřejmě, klišé je v něm plno.

Gympl považuji jako určitý (snad) přelom v českém filmu. Také kamera je trochu jiná, než je zvykem. Oceňuji především dialogy, které jsou navíc dobře zahrané.

Co se týče těch klišé, možná je problém v tom, že se čeští filmaři do jednoho filmu snaží narvat co nejvíce věcí. Často je v našich filmech spousta zbytečných poddějů, ačkoli by ten hlavní mohl být více propracován, a tudíž působit méně "na sílu".

Dalším problémem jsou, obecně v novějších českých filmech, nudné scény. Jestliže se každá minuta filmu počítá na desítky tisíc, je ovšem těžké ji pak vystřihnout. Rádoby estetické dlouhé záběry jsou, myslím, funkční pouze tehdy, umí-li je režisér používat, a nebo, používá-li je jen tam, kam patří. Gympl je v tomto ohledu celkem osvěžující.

168670

20.11.2008 12:22

Kam jsme se to dostali?

Nemyslet kriticky je pro většinu přirozené, ale lze to naučit

mig 78.?.?.?

Nemyslet kriticky je lidská přirozenost. Vždycky bylo pár šéfů a mnoho zaměstnanců. Nemůže být každý šéfem. Příroda proto nadělila vrozenou schopnost pochybovat jen pár jedincům, neboť pochybování je hledání alternativních řešení, nahlížení na věci v souvislostech, a tedy schopnost řídit ostatní.

Nelze říci, že jsou běžní lidé líní, když se nesnaží orientovat se v informacích. Oni to nedělají, protože to nedovedou. I kdyby všude okolo byla spousta informací, většina lidí je neuvidí. A když jim je ukážete, uvidí možná dílčí z nich, ale nebudou schopni poznatek zobecnit tak, aby uviděli i ty další. Nedosáhnete ničeho. Maximálně budou papouškovat to, co jste jim ukázali.

Přesto si myslím, že výchovou lze naučit kritickému myšlení. Jen málo jedinců se narodí s vrozenou schopností pochybovat, ostatní je třeba to naučit. Pokud se podíváte na děti opravdových elit, ty jsou už odmalička učeni, jak ovládat druhé. Jejich rodiče, ačkoli jsou vlivní, se s nimi obvykle příliš nemazlí.

Naopak, co jsem zažil, tak hodně těch nemyslících jedinců bývá produktem výchovy, kdy vyrůstali v hmotném dostatku a nic pro ně nebyl problém, protože měli vlivné rodiče, kteří se s nimi ale mazlili až příliš. Buď jim vymetali cestu nebo před nimi problémy skrývali.

176376

25.11.2008 11:19

Podmanivá síla Google

RE: Problem....

mig 78.?.?.?

Co se týče Androidu, bylo/je zde konkurenční řešení, LiMo, které neprosazuje jen Google, ale mnoho firem současně. Z mého pohledu je lepší, protože nediktuje, jak se věci mají dělat. Přesto se o Androidu blogovalo mnohem víc v době, kdy už LiMo bylo, ale Android nikdo neviděl. A dnes se o něm bloguje ještě víc, a tudíž má Android zelenou a LiMo půjde na smetiště.

Co se týče mobilních řešení, vyvstává otázka: proč se o ně Google vlastně tolik zajímá? Odpověď je jednoduchá: abyste mohli sledovat youtube i v hospodě a byli na webplikacích Google ještě závislejší. Z toho důvodu lze očekávat, že Google začne poskytovat plošně připojení k internetu zdarma (ať už mobilního nebo WiFi). A až budou telefony chytřejší, už nebude třeba ani kamer v ulicích; vždy se najde pohotový občan [chechtot]

176704

18.12.2008 15:23

Vánoce zvířat

RE: Miliony vegetariánů z přesvědčení nejsou narušení jedinci

mig 78.?.?.?

Přesně tak. Lidi nejsou ani tak ovce jako opice. Druh opic, který si přestal uvědomovat, že je druhem opic. Existuje jen málo výjimek, jedinců, kteří se chovají jinak - chování zbytku lze přesně předpokládat. Dáte jim nějaké "vstupy", dostanete přesné "výstupy". Jako automaty. Kam se poděla svobodná vůle? [chechtot] A tihle si ještě osobují právo rozhodovat o tom, jestli ostatní tvorové mají svobodnou vůli, zda myslí, zda cítí bolest...

178458

31.01.2009 12:18

Tlapky v soli

Nepochopil jsem solení

mig 78.?.?.?

Také jsem nepochopil smysl solení. Přesně jak píšete, sníh sice povolí, ale vznikne kaše, která rozhodně není pro chodce bezpečnější. Navíc ten sníh ani klouže. Netuším, kdo s tím začal, ale od té doby se solení bere jako samozřejmost, o které se neuvažuje.

V Praze je situace stejná: jakmile napadne centimetr sněhu, hned ho musejí něčím posypat. Bohužel používají také kamínky, které tam pak leží až do začátku léta. To mi vadí ze dvou důvodů, jednak nepůsobí esteticky a jednak se na tom nedá jezdit na kolečkových bruslích (zejména, když posypou cestu pro bruslaře na Letné).

Sice bych si nepřál, aby všichni zase pálili uhlí, ale musím vyzdvihnout kvality popela [smích]

182599

24.02.2009 10:27

O vědění, nirváně ducha, pravdě a pozemšťanech ..

opet a zase chrámyudálosti.cz

panelák Obama 78.?.?.?

stací si hodit do mobilu třeba v mp3 3 ROZHOVORY S JAMESEM a mít tohle evangelium při slabých chvílich živočišného EGA. [chechtot] [cool]

184463

26.02.2009 12:47

Morganatická společnost

RE: Pohled autorky nesdílím

78.?.?.?

Jasně bylo řečeno, že jde o pokus vybudit nějaké antropolgické historické dovednosti. No, vždy se nepovede. Když se neumíte slitovat bez přívlastků, neříkám, že je to ztracené, ale zkustge se seznámit ještě s někým jiným, než s lidmi, se kterými se stýkáte normálně.

184746

26.02.2009 12:54

Morganatická společnost

RE: eda521

amiourka 78.?.?.?

Správně Vás zajímá pramen - to je normální. Ale ač tušíte, že pravd je mnoh, kolik je organismů, mohl jste si položit otázku po národní pravdě - a k čemu ho ta pravda momentální může asi tak dové=st a mohl jste si opravdu položit tu nejzákladnější otázku - je opravdu nejlepší životní strategií nevědět nic?

184748

26.02.2009 20:39

Morganatická společnost

RE: Obavam sa, ze je to zasa feministicka propaganda - co amiourka

amiourka 78.?.?.?

Poslyšte, ale nevřil jste mi, je to jen kover verze, byl tam také Pavel a kolínský, šidím je, jsem žena, pwsychické rpoblémy mají, ale já vidím ženy. A myslím, že muž, který se zamyslí nad ženou, se dokáže zamyslet i nad mužem I když je to velmi těžké, zkusila jsem k tomu modulovat poznatky. Je to hodně důležité - vrátím se k té ženě, co jako prostitutka v Africe neomecněla HIV. On je v práci k pravdě a informaci a k tomu, jak je svět uvtvářen i pan Dawson Church. Je těžké se poučit o tom, co je pravda, ale je to entita nejbližší životu - obojí se může zdát zákeřné. Starší články na toto téma zmizely - shořely s harddiskem. Posléze se objevily strukturální předpoklady. Myslí,m, že důležité je slovo posléze, snad můžeme jít za slovo posléze. Přistoupíme-li na to, že i ve fz zice je něco, nad čím by se mohla zamýšlet jiná věda. Není to zcela extaktický postup, alůe všem předešlým civilizacím se osvědčil

184814

26.02.2009 20:46

Morganatická společnost

RE: Utílíká Vám vzduch z atmosféry a vy hrajete škatulkovné?

amiourka 78.?.?.?

Určitě jste to řekl, protože jste to myslel dobře s autorčiným uplatzněním. Odpouštím. Ono je to celé bez evropského dualismu- čirý ale neumělý bojový islám . proč, viz článek Lacko snědol psa na bistech. Tedy byl by neumělý, ale zase, byly by předpoklady k tomu ho číst, když psychicky nesnesly upřímného Araba?

184817

26.02.2009 20:50

Morganatická společnost

RE: eda521

amiourka 78.?.?.?

Je ale možné, že ten životaschopný organismus bude anaerobní bakterie. Toť dokonalost.
Nulová akce při plném pochopení. Náš vrchol.

184820

26.02.2009 20:55

Morganatická společnost

RE: Obavam sa, ze je to zasa feministicka propaganda

amiourka 78.?.?.?

Poslyš vážně jsem se snažila ře jen psychiku a umístit několik poznatků, které oficiální noviny nepouští, je to platný pro obojí pohlaví ale šla jsem na to od žen. A pan Pavel se sice cítí psychicky jako muž ale tu situaci nezvládne. Jak mu má pomoci žena, co nemá prachy ani na pomoc vlastnímu manželovi?

184821

26.02.2009 21:00

Morganatická společnost

RE: To je jeden z nehádhernějších příspěvků

amiourka 78.?.?.?

Trohu se bojím, že Vy jste sám a já sama.
Katka

184823

26.02.2009 21:05

Morganatická společnost

RE: Wow!

amiourka 78.?.?.?

Ale vojto, pak jste od toho daleko! Externalita je k něčemu jinému. Až když to víte.

184825

26.02.2009 21:10

Morganatická společnost

RE: navazuje Dawson Church

amiourka 78.?.?.?

s článkem Smrt dogma - o tom, jak je v DNA málo a více v zkušenosti, Jak to, že tato žkušenost dokázala vytvořit životné světy např. optického zvýraznění samečků resp. jiného životního uplatnění musí hledat štenář sám . mimo iluzd xoučasné=ho vědění.

184828

26.02.2009 21:15

Morganatická společnost

RE: ani jste to nedočetl

aniourka 78.?.?.?

Využijte příležitosti a šup udělejte rozbor nad cíkou země a dírami v nebi. abyste porazil Eastlunda! Varuji Vás, zabije vás vědec, co je zcela bez přesudků a jehož okolí je zcela harmonické. Podle všho. Pracuje na tom již mnoho let, namá namítatelů.

184829

26.02.2009 21:19

Morganatická společnost

RE: cíle

amiourka 78.?.?.?

cíle nejsou. Nebo je to přežití. Máte--li je vy, nejste schopen je uplatnit jinak, než souhlasem s vyhubením svého zázemí. Je to tak?

184830

27.02.2009 14:43

Morganatická společnost

RE: satai 213 a eda 521

amiourka 78.?.?.?

Prosí, Vás, jak je možné, že množení některých stromů závisí na tom, že jejich plody sežere nějaký pták a v jeho traktu se semena natráví?
Odkazuji na budoucí článek Dawson Church: smrt dogmatu. Vaše DNA teorie je překonaná.
Stále nevíme nic o 96% hmoty vesmíru.

184927

02.03.2009 13:11

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

RE: ČNB je nezvěstná.

amiourka 78.?.?.?

Pokračovat se bude dalšími autory - Penoptes a Silvano Borruso. borruso vyčíslil, že emise hotovosti činí z celkové emise jen 5% - o tu není třeba tak bojovat. Většinu peněz z nuly vytvářejí obchodní banky pomocí kreditů (Virtuálně). Tady už bude zajímavější, podívat se, jak to vypadá detailně. Neříkám, že nějaké to české signoraggio nemáme- hledte někteří privatizátoři, když šli do banky, tak byly ohromné peníze jen nějaké papírky. Inu,ptejme se proč.

185189

04.03.2009 23:46

Smrt dogmatu

Z pohledu programátora může být genetická výbava jen hardware, to co jsme, je však software

mig 78.?.?.?

Z pohledu programátora může být naše genetická výbava jakýmsi hardware. V DNA je teoreticky obsažen dostatek informací na to, aby z nich šel vyrobit stroj - tělo - náš hardware. Toto tělo, narozdíl od počítačů, se ale umí přizpůsobovat okolí. Do té míry, že si dokáže vytvářet i software.

Od mala získáváme spoustu podnětů, jejichž výsledkem je tento software, program, chcete-li - my. Samozřejmě, každý se odlišujeme, ale to je tím, že každý máme "hardware" trochu odlišný. Káždý sám sebe programuje trochu jinak. Přitom stačí miniaturní odchylka na začátku a výsledná "aplikace" může být zcela jiná.

Náš software tedy není zakódován v našich genech. Tam je pouze řečeno, jak má asi vypadat, jak kvalitně má být jeho kód napsán, jak má být přizpůsobivý vůči změnám.

Složitost našeho programu pak mnohonásobně převyšuje složitost počítače. našeho těla. na němž program běží.

185623

04.04.2009 13:05

Člověk v tísni

tak a

apetr 78.?.?.?

už v tom mám jasno: člověk v tísni je lobbyistickou organizací židů, kteří se během druhé světové války spolčili s ufouny a teď tahají za nitky globálního dění, aby to však nebylo tak nápadné, používají k tomu šimona pánka a charitativní myšlenky, protože - řekněme si to upřímně - kdo z vás by čekal ve vedení charity ufouny?

187820

17.04.2009 09:35

Jsi exkomunista - jsi náš

pěstírna

insider 78.?.?.?

Kluci z bankovních elit si po staletí pěstují politickou, rasovou a jinou nevraživost a je jim naprosto jedno, jaké lidské materiály k tomu použijí.Současná pěstírna se etabluje na pěstování strachu z terorismu,jakmile to usne, hned se zavrtí nějakým zátahem.FISHER je figura, hozena do areny, aby se opět vyhrabalo staré tema, kdo s kým atd.A ustřední problemy hezky usnou.Chudák Konrád ADENAUER by nemohl vubec na této pěstované řevnivosti vytvořit spolkový stát, neb se to hemžilo tehdejšímí hnědými bolševiky. [oči v sloup]

188570

17.04.2009 09:40

Erik Sedláček osvobozen

opět pěstírna

insider 78.?.?.?

jistý druh lidkých ovladaču si potřebuje pěstovat vuči sobě rasovou nenávist, nebot reakce gojjim jim upevnuje světovu moc.

188571

17.04.2009 10:00

Jsi exkomunista - jsi náš

cudná a skromná kocábka

insider 78.?.?.?

http://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_Ship Sem vrtichvosti z BILDERBERGU NEMOHOU, to je pro nejvyšší hiearchii,je to mimo dostupnost ovčanu, kromě cenzurovaných satelitu. TADY SE TO GLOBÁLNÉ PEČE. [bliji]

188572

22.04.2009 16:37

Znalecký posudek na knihu Mezinárodní Žid od Henryho Forda

RE: nemá to Někdo?

mig 78.?.?.?

koupil jsem ji v prodejně Levné knihy (mají mnoho poboček), zkuste to tam

189146

24.04.2009 09:00

Zvědavec byl nedostupný

RE: Stále je problém

mig 78.?.?.?

Měnit TTL na méně než hodinu nedoporučuji. Může dojít ke krátkodobému výpadku DNS provozovatele a způsobí to, že si DNS cache zapamatují, že DNS nejsou dostupné a pokusí se o dotaz znovu až za nějakou dobu, obvykle delší než 5 minut.

Bohužel si některé cache pamatují i to, co by si dávno pamatovat neměly. Pak se stává, že web běží 99,9% lidí, ale jen vašemu klientovi ne. Marně vysvětlujete, že jste udělali všechno správně.

189267

24.04.2009 18:15

Zvědavec byl nedostupný

jen stará grafika

insider 78.?.?.?

tady v Praze se mi Zvědavec objevil pouze ve staré grafice a vše se dalo číst a ted to funguje normálně. ZDAR insider [cool]

189329

26.04.2009 16:02

Stwora a drozdi

instikty

insider 78.?.?.?

ta zvěř má skvělé instikty.Jeden zoufalý farmář provedl posledný akci, aby uchránil svá pole od kancu a jelenu. Klackem provedl čáru na poli, přitom obětoval tálek pro zvěř a mlel přitom řeči o tom,aby zvěř respektovala jeho nárok ne sebeobživu.Za pár dní zjistil, že kanouři i srnci ANI OMYLEM nepřekročili onu vyznačenou čáru. [cool]

189507

27.04.2009 12:04

Jak Věci veřejné kandidují do Evropského parlamentu

lidské instikty

insider 78.?.?.?

budou tvrdě kádrovat ty ruzné idiocie při volbách.Dostal jsem tento odkaz http://www.humanistickastrana.cz/ Dnešní mladí jsou velice schopní -NE VŠEHO-,DOUFÁM,takže, jak to ucítím,šimravě ve svém nitru, tak rozhodnu.žádná ideologická diverze s ČESKEM nehne. [chechtot]

189612

27.04.2009 14:39

Jak Věci veřejné kandidují do Evropského parlamentu

žhavý kandidat do EP

INSIDER 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=U01xasUtlvw [cool]

189623

27.04.2009 14:42

Jak Věci veřejné kandidují do Evropského parlamentu

kandidátky do EP

insider 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=Ygy7UDADXDg [chechtot]

189624

28.04.2009 08:57

Jak Věci veřejné kandidují do Evropského parlamentu

RE: kandidátky do EP

insider 78.?.?.?

Omlouvám se za sklerozu, že jsem spletl odkaz a opakoval jseM ho doufám správně. ČASOVÝ POSUN respektuji, nebot jsem svého času ohnivě diskutoval s jedním výborným čechokanadanem pravě z TORONTA. [zahanbení]

189681

28.04.2009 13:30

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

Opět Dethlefsen a Dahlke

insider 78.?.?.?

Oba lékaři zjistili, že organismus je hostitel chorob a jen imunitní systém vytvoří harmonické soužití buněk.Každá myšlenka pusobí na tuto harmonii,zejména strach a stres oslabuje tento jedinečný ochranný systém, takže spící viry procitnou a nabourají imunitu.Kdo se páře se svým myšlenkovým pochodem a udržuje harmonii,žádné letající prase se svou virozou ho nenapadne. [cool]

189717

29.04.2009 09:01

Světoznámý klavírní umělec prohlásil, že se do USA nevrátí

Nejen létající vepři,ale i smrtící vtipy

insider 78.?.?.?

I zželelo se mi ležící, spící TV a nakopl jsem zprávy,české té naší televize. A HLE dělníci v osvětimském lágru objevili flašku se vzkazem nebohého židovského vězně -ne komunisty, profesora,cikána,-dálší zpráva následovala, že probíhá soud s popíračem holocaustu.I UPADL jsem naznak,ale smrtící vtip nezabral,nebot jsem trénován bolševiky KOJZAREM a JAMBOREM.Milý umělěc by se mohl usadit v multi kulti ČESKU,tady vtipy i vepři nezabírají.http://www.youtube.com/watch?v=8I3zCQzZx68 [cool]

189813

30.04.2009 09:56

Projev, který jste neměli slyšet

RE: newspeak ČT

insider 78.?.?.?

David Duke není KRUŠNOHOREC.Od prvního května tu máme digitalizaci na všech kanálech.http://www.youtube.com/watch?v=gz7BsI5f6a4

189916

02.05.2009 07:44

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

děkuji, lépe to nelze vystihnout

insider 78.?.?.?

Většinou jde v televizi o toto http://www.youtube.com/watch?v=ndNG4N-4ZB8 [bliji] [bliji]

190127

02.05.2009 09:23

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Nezapomeňte na Orwellovu pointu

insider 78.?.?.?

http://www.czechfp.cz/site/ tohle zřejmě znáte.Jinak CT1 opakuje dnes v 11 4 OKAMŽIKY TICHA. KOUKNĚTE SE.

190136

06.05.2009 21:56

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

praštěný lisabonskou smlouvou

78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=D4IxK18mWGI

190526

10.05.2009 10:11

Co s přebytky?

RE: orwelle , orwelle

INSIDER 78.?.?.?

http://www.dees2.com/ tady se najde surová pravda,i zahrádkáři si najdou svou parketu.

190775

12.05.2009 12:57

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

RE: Prosba

insider 78.?.?.?

http://www.mustwatch.cz/film/zeitgeist-2-addendum/ Na tomto webu jsou nabídky,jak se v tom marasmu vyznat.

190953

12.05.2009 13:01

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

americký RAUL, kluci z REFLEXU,jste mimo

insider 78.?.?.?

http://www.deesillustration.com/ps1.html [chechtot]

190954

15.05.2009 10:16

Cesta národní obnovy

skvěle funkční národ je také utopie

mig 78.?.?.?

Pane Lhotáku, ačkoli napadáte naivní mírotvorce, jako řešení předkládáte další naivní ideu: národní stát, tvořený pokrevními vazbami, kde to všechno klape.

Jenže ono to neklape. V každé společnosti vždycky vznikne vůdce, kterému jde spíš o sebe než o ostatní a ostatních leda využije ve svůj prospěch. Z národa tvořeného pouze geneticky provázanými jedinci vůbec nevyplývá, že se taková "svině" nenarodí a nepřevezme vládu (k převzetí moci má totiž sklony).

Idea národní pospolitosti je jen jiný způsob kontroly lidu. "Národ" byl aplikován dříve, a to, kdykoli chtěli mocní postavit lidi proti sobě - národ proti jinému národu. Národ nikdy nemyslel sám za sebe, ale vždy byl jen nástrojem řízení v rukou jednotlivce (nebo pár příslušníků elity).

Mění se jen forma, obsah zůstává. Vyplývá to z lidské přirozenosti.

191217

16.05.2009 09:45

Cesta národní obnovy

RE: Krásně napsané.......

insider 78.?.?.?

uff, kdepak je v čechách taková samota u lesa,kde se neparceluje orná puda pro odporné zbohatlické baroko,kde řvou sekačky na trávu,křovinořezy,pubertaci na motorkách,hamouni,co v sobotu a v neděli řežou na cirkuli dříví na zimu,kdepak to je? Pulka Prahy se tam odstěhuje a bude vše, viz výše. [oči v sloup]

191276

16.05.2009 11:17

Cesta národní obnovy

RE: důvody

INSIDER 78.?.?.?

MILÝ TSIGNOTSCHSKU, jsem zástupce perfektní rodiny,nekuřáci, vegetariáni,rád bych občas přespal mimo PRAHU, na vašem krásném bydlení,mužeš nabídnout nocleh s sprchou,NIKOLIV za chamtivou cenu? Nabídku na alcyon12@gmail.com DÍKY

191282

17.05.2009 19:38

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Kdyby byl

insider 78.?.?.?

http://bunnyfunkitchen.blogspot.com/2009/02/breaking-news-vatican-has-time-machin

191330

17.05.2009 19:49

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Kdyby byl

insider 78.?.?.?

http://en.wikipedia.org/wiki/Pellegrino_Ernetti tam ve VATIKÁNU se poletuje časem dle potřeby.

191332

18.05.2009 08:49

USrael to dokázal

RE: Krtkove - dodatek.

insider 78.?.?.?

http://www.deesillustration.com/ps1.html taky fotomontáž

191366

19.05.2009 11:57

Amerika píchá v Pákistánu do vosího hnízda

lidská mysl

insider 78.?.?.?

JAMES to na www.chramyudalosti.cz říká jasně. Po tisíce let zakodováný kod STRACH ZE SMRTI,TOUHA PO MOCI, TOUHA PO PENĚZÍCH.Kdo to překoná, osvobodí se a s udivem sleduje tisíce drobných každodenních zázraku,které lidi v matrixu nikdy nepoznají. [cool]

191460

20.05.2009 14:45

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

insider 78.?.?.?

genau das, ti praví hoši se potácí v kocábce, jménem Freedomshipf,daleko,daleko, od vlezlých novinářu,satelity ošetření,etc, etc. ALE je tu obrana, kterou máme všichni,návod jsem objevil ve filmíku POKOJNY BOJOVNIK, česky--PEACEFUL WARRIOR. Vezměte si pivko, a koukněte se. [vyplazený jazyk]

191549

21.05.2009 13:37

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

paní indoložka Hubschmannová

insider 78.?.?.?

Po mnoha letech jsem se v tv dozvěděl od nebožky pí Hubschmannové,že Romové mají v krvi jednu indickou tradici, zažranou po generace pod kuži.Pochopil jsem tedy jeden zlomeček romské tradice,totiž chlívek na dvorku a byt jako z alabastru.NEHODLAJÍ SE totiž poskvrnit od NEČISTÉHO svinstva a tak to házejí z bytu obloukem kamkoliv,třeba běloskvoucímu sousedovi, vyznávajícího terminus NIC NEŽ NÁROD.A kdopak z pánu Čulíku,Uhlu, se namáhá,aby pochopili nejen tento zlomek,ale CELOU TRADIČNÍ filosofii romského etnika? POZNÁNÍ ROVNÁ SE POCHOPENÍ a pak lze řešit prastaré problémy.DNES je to ignorantské nepochopení GAZA problému a to je problém mladý, teprvé 61 let. [bliji]

191635

24.05.2009 06:52

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: To není rasismus, to není antikřestanství,to je jejich

insider 78.?.?.?

I sáhl jsem do tmy a vytáhl Protokoly Sionských mudrcu, vydání 1924. Nejsem antisemita,mám v uctě ŽIDY, ale znepokojující je projev těch, co mají Z v Davidově hvězdě.A PROTO ŽIDÉ, použijte svuj intelekt na potlačení Z.NOAM CHOMSKY dělá, co muže,přidají se další?Muže se totiž opakovat,kdy se obětují vlastnÍ lidi, jako při ŠOA. [oči v sloup]

191811

27.05.2009 09:10

Přestárlý muž obtěžován kanadskou policií RCMP

RE: WELCOME

insider 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=JOpMkZQbf34 To my tady v česku máme nehynoucí zkušenosti [oči v sloup]

192026

27.05.2009 09:38

Přestárlý muž obtěžován kanadskou policií RCMP

RE: Já u toho nebyl , takže nemohu soudit,ale co vím jistě,

insider 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=wXgtYooyvQU historicky ověřěný návod na přežití [chechtot]

192030

27.05.2009 20:37

Šaškárna se „segregací“ na základní škole ve Valašském Meziříčí

RE: Jestliže platí

insider 78.?.?.?

není problem jít do LAUDEROVY školy jako křestan.

192074

28.05.2009 17:09

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: ja teda nevim

insider 78.?.?.?

to já teda vím, že právě u ANDĚLA tloustne nějaký pan radní JANČÍK, naplavený z Prostějova a znalci místních poměru mají o jeho PRAVICOVÝCH manýrech své zkušenosti.TAKŽE fondík na nějaké to plato vajec, to je prkotina. [bliji]

192203

30.05.2009 12:02

Doublespeak o Severní Koreji

RE: Nostradamus se asi netrefil .

insider 78.?.?.?

http://wingmakers.sweb.cz/anne/poznamky.htm I když z roku 98, stále aktuální,třeba to osvětlí manipulace. [cool]

192365

03.06.2009 13:17

Rothschildovská chobotnica

RE: Američani neumějí číst, kdyby uměli, nebyli by tam, kde jsou dnes.

insider 78.?.?.?

velmi dobré a z toho ven lze jedině tak, že je samozřejmostí empatie a vycitování intuitivních informací, které pomohou v každé situaci.Tohle je karmický scénář, který se naplnuje,kdo si drží na uzdě zlovolné myšlenky, je i v dešti suchý.Takže, milí otrokáři,vaše osudová karma se naplnuje,bude to sakra zlé,pro vás,nebot,jak kdo zachází, taky schází. [chechtot]

192560

03.06.2009 15:54

Rothschildovská chobotnica

RE: Vynikající článek

insider 78.?.?.?

http://vymylimimozek.blog.cz/ [chechtot] [chechtot]

192573

04.06.2009 22:36

Bush, Bůh, Irák a Góg

RE: smutny Dikobraz ..

INSIDER 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=jNBNqUdqm1E elita nám ukáže, koho v česku volit do EU PARLAMENTU. [chechtot] [chechtot]

192664

07.06.2009 11:51

Jak jsem dělal volební kampaň

RE: dosť dobré

insider 78.?.?.?

Všem voličum --- Česká lékařská komora --žádá,radí,informuje-- http://www.youtube.com/watch?v=Gy3n57sRaTs [vyplazený jazyk]

192774

07.06.2009 12:11

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

materialismus a vibrace

insider 78.?.?.?

kdo se dopotácí životem k fatálnímu rozpoložení, že tělo je nejen chemická fabrika, ale snuška vibrací energetického rázu, je v pohodě, nebot žádné srágory, jakkoliv dábelsky podbízivě šlechtěné se ho nedotknou.Takže na tržnici větří, jako stavěcí pes a instiktivně si hází do koše ty srágory, které jeho chemická fabrika zpracuje. FUNGUJE to precizně. [chechtot] [chechtot]

192776

07.06.2009 15:26

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zrovna tuhle v TV novinách...

insider 78.?.?.?

Kdo vystoupí ze 7 ve stanici Metro Hostivař a jde po levém chodníku kolem benzinové pumpy, uzří dnes zřejmě nefunkční budovu,která za soudruhu sloužila,jako nomenklaturní udírna masa a uzenin pro UV KSČ.Ještě koncem 80 let to z ní zuřivě dýmalo.A kdo se po pádu železné opony producíroval za bývalými dráty,uzřel polnosti,pěstěné,jako za starých času, též pro rektální vyměšování soudružských vyvolencu.To funguje ve všech systémech. [oči v sloup]

192783

09.06.2009 14:16

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

Toto je zřejmě JEN vrchol ledovce

insider 78.?.?.?

http://free-energy.webpark.cz/ [oči v sloup] [oči v sloup]

192902

09.06.2009 15:14

Volby by měly být zopakovány

RE: A ještě...

insider 78.?.?.?

nějaká pravicová profesorka Alena Hromádková se angažovala, jako šefová,--pro mladé anglofily-- LEADER,pro DEU, což tehdy byla slušná strana,podporujicí totéž, co ODS, ale měla chybičku,VYMAHATELNOST PRAVA.Samozřejmě,fízlové z STB a BIS ji zmákli a zdiskreditovali na nevolitelný stav.To jen informace pro mladé ignoranty, jedoucí na vlně chamtivého rustu prosperity do vlastní kapsy přes mrtvoly. [bliji] [bliji]

192910

10.06.2009 10:22

Volby by měly být zopakovány

RE: A ještě...

insider 78.?.?.?

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009061001 A ještě něco zajímavého [oči v sloup]

192984

10.06.2009 19:42

Vzhůru do příštích voleb - Negativní strana podporuje demokracii

náš čecháček v Italii.

insider 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=VVPwghdMrDw ale má imunitu [oči v sloup]

193012

11.06.2009 13:38

Rasisté za demokracii

RE: Hmm.

insider 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=k6iboS2aQBw Třešnička na dortu.... [oči v sloup]

193077

12.06.2009 12:49

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: česká řeč a chyba překladu

insider 78.?.?.?

jsem vegetarian a mlaskám si na bulguru s tofu,např.Muže mi nějaký odborník sdělit,kolik srágor je v bulguru? Moje 61tiletá figura jede jako namydlená,doktory znám z vyprávěnek dědku v tramvaji. [velký smích]

193181

12.06.2009 15:33

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

Prochazka,tehdy jiz geneticky upraven.

insider 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=ib7WhQKH91o [chechtot]

193189

pardon je to mimo tema,ale chce to občas odlehčit http://www.youtube.com/watch?v=fn4iJBzqE8Y [cool] [cool]

193196

14.06.2009 18:53

O kohoutkovi

RE: Bajka

insider 78.?.?.?

milé děti, ještě pokoukáníčko http://www.youtube.com/watch?v=MQHizLF3C94 [cool] [cool]

193291

15.06.2009 07:09

Také Tony Blair věřil, že Bůh ho žádá, aby šel bojovat se zlem

Citát z povinné četby

insider 78.?.?.?

Jan Drda Němá barikáda---- GOTT MIT UNS na opascích, granáty v holínkách. Holt se to tak opakuje, že to člověka již ani nesere, spíše nudí,ta neoriginalita a otřepané duvody. [bliji] [bliji]

193313

15.06.2009 13:51

Nový trik salonního kouzelníka Bernanke

RE: Hlavolam

insider 78.?.?.?

John Pilger neni Jefim Fistejn. http://www.mustwatch.cz/film/valka-proti-demokracii/ tady na JIHU AMERIKY si již zřejmě jedou posvém. [chechtot] [chechtot]

193338

Pul roku po uraganu Kyrril jsem s manželkou kopíroval státní hranici,kde nalevo v Bavorsku stál normální les a napravo spoušt po Kyrillu, která se likvidovala.Připomínalo mi to oběti holokaustu, které čím déle po válce, tím více přibývají a žádají od Němcu kompenzace.Na Špičáckém sedle se tvrdě kácelo,řvaly tam mašiny,po roce se tam objevily luxusní byty na prodej.A NAKONEC chalupář,asi kyborg, zcela bezduvodně vykácel nádherné stoleté listnáče,které chalupě dělali přirozenou ochranu před vichrem od Javoru.Zustal jsem poprvé v životě v Praze, nebot v parcích je alespon vágní snaha o jakousi symbiozu se zbytkem zeleně.Kdo prchá z Prahy, ---bude min.rok svině z Prahy,moje zkušenost--má riziko,že zbohatlický soused bude v noci řádit,nebezpečí dálniční přípojky,v černošickém lese bude zakopávat o divokou skládku--moje zkušenost. [pláč]

193573

23.06.2009 18:03

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: ble

insider 78.?.?.?

plesk http://www.youtube.com/watch?v=KFPB-vtjPLQ [bliji] [bliji]

193876

26.06.2009 10:39

Nový strážce myšlenek

RE: Trocha tolerance

insider 78.?.?.?

Kancléř ADENAUER jistě padal do mdlob, když četl životopisy Reinharda Gehlena, nebo advokáta Globke. Vsadil na princip demokratického vývoje každého odborníka a výsledky známe, i když demokracie Ameriky a tehdejší NSR je se současností nesrovnatelná. [oči v sloup]

194040

28.06.2009 09:27

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

insider 78.?.?.?

Hank WESSELMAN Medicinman orig--Medicinmaker,mystic encounters on the shamans path. Příběh vědce, ateisty, jak si to zažil a ověřil na sobě.

194125

28.06.2009 11:05

Dětské názory na lásku

všichni jsme si to prožili

insider 78.?.?.?

A znalci poměru ví, že lidská bytost se každých 7let kompletně mění,jak buněčně, tak fyziologicky.A bytost prvních 6let si leccos pamatuje,co jeden papež pod hrozbou zatracení dal natrvalo vyškrtnout z bible, neb se to NEHODÍ.A rodiče, když tomu naslouchají,jsou obohaceni o poznatky,které tu dětskou lásku prodlouží do zralé dospělosti.A kdopak z uštvané společnosti má čas,nastavit ucho,nezlehčovat příběhy dětí a dospěle o tom s nimi hovořit??? http://www.johnadams.net/cases/samples/Karlen-Fran... [cool]

194130

28.06.2009 18:10

Dětské názory na lásku

RE: tak

insider 78.?.?.?

Všemocná media http://www.lucypringle.co.uk/photos/2009/jun.shtml [chechtot] [chechtot]

194151

29.06.2009 09:54

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Krásný to večer

insider 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=wXgtYooyvQU je tam všecko, milý anonyme???? [chechtot] [chechtot]

194245

29.06.2009 10:33

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Pravda jim nevoní

insider 78.?.?.?

až bude soud, vyšlete kouřový signál http://mobil.idnes.cz/vyzvanenim-mobilu-porusujete... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

194249

29.06.2009 22:29

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: facebook- skupina na podporu Zvedavce

insider 78.?.?.?

http:/ewww.youtube.com/watch?v=Dkn-dlcSCEo Slovutná naše česká televize muže mít též namále [oči v sloup] [oči v sloup]

194407

29.06.2009 23:02

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Myslím, že ve větě o Goebelsovi máte chybu.

insider 78.?.?.?

mnohem hlubší ponor do jednotlivých osudu lidí ve 3 dimenzi.Již jsem tady jednou psal o případu mladého cikánského negramota, který v hypnotickém sezení plynně žvatlal německy.Posléze se ukázalo, že v minulém životě byl dustojníkem SS, likvidujícího v Polsku Cikány. Tak si to v tomto životě vychutnal.Tech ověřených případu je fura. Třeba BARBRO KARLEN-ANNE FRANK.Opatrně posuzovat lidi,empatie,hlídat si mysl, je to dřina,ale všichni,než pujdeme prdět do hlíny ,BUDEME sami sebe soudit a tam žádné vytáčky a lži neexistují. [oči v sloup]

194409

29.06.2009 23:28

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

trochu pluhu---plužte

insider 78.?.?.?

http://vymylimimozek.blog.cz/0905 [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

194415

29.06.2009 23:40

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: facebook- skupina na podporu Zvedavce

insider 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=zSUNFEfBmKc tak ještě jednou [oči v sloup] [oči v sloup]

194418

30.06.2009 15:23

Rusko už je unaveno neustálou kritikou a peskováním Evropy

kruci ,i děti mají řešení

insider 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=uZsDliXzyAY [oči v sloup] [oči v sloup]

194511

30.06.2009 17:33

Rusko už je unaveno neustálou kritikou a peskováním Evropy

RE: kruci ,i děti mají řešení

insider 78.?.?.?

tohle na dětský zásyp nevypadá.....http://orgo-net.blogspot.com/ [bliji] [oči v sloup]

194524

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 2

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,71 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 449,77 Kč
1 unce stříbra
561,62 Kč
Bitcoin
1 304 898,99 Kč

Poslední aktualizace: 17.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?