Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 38 příspěveků, 14 různých jmén: <nic>, @JA, android, čitateľ, Damian, FR34K, Jano, jumo, Juraj49, len tak, Marek, th3m0r0n, Tomas Szabo, yo.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.10.2004 11:18

Test inteligence

Test inteligence

195.?.?.?

Pridávam ďalšiu otázku: Predstav si že riadiš autobus. Na prvej zastávke nastúpi 17 cestujúcich. Na dalšej traja vystúpia a siedmi nastúpia. Potom traja vystúpia a nenastúpi nikto. Potom jeden nastúpi a traja vystúpia. Na ďalšej nastúpi revízor a polovica cestujúcich ho pozná a vystúpi.A na poslednej všetci vystúpia. Otázka: koľko rokov má vodič autobusu? Zdá sa to nezmyselné ale má to riešenie: presne toľko koľko máš Ty.

35843

21.12.2004 08:05

15 let od sametu IV. – Policie splývá s organizovaným zločinem

15 let od sametu IV. – Policie splývá s organizovaným zločinem

Jano 195.?.?.?

Spojenie podsvetia s políciou, justíciou a to všetko zastrešené spojením s politickými špičkami nie je vo svete nič nové. Fungovalo to takto v USA 30 rokov, fungovalo to takto celé desaťročia v Taliansku a funguje to takto v každej banánovej republike. Pritom nepoznám žiadny legálny spôsob ako s tým niečo urobiť, skutočne každá inteligentná mafia si najskôr presadí zákony ktoré jej vyhovujú a nelegálne metódy typu vytvorenia kontramafie tiež majú obmedzený efekt. Na STV 2 dávali pred niekoľkými dňami dobrý dokument o praktikách kolumbijskej narkomafie a jednoznačne z neho vyplynulo že ani štátna moc suverénneho štátu dokonca s podporou USA nedokázala túto pliagu vykynožiť.

38928

23.02.2005 10:55

Několik lekcí ze světa byznysu

Několik lekcí ze světa byznysu

195.?.?.?

Nemá chybu. Pripájam niečo podobné. Na lodi sa plavia medveď, myš a žaba. Medveď si spieva, žabe sa to nepáči a strašne mu vynadá. Medveď nič. Myš len pozerá a keď vidí že sa nič nedeje vynadá mu tiež. Nakoniec to medveďa prestane baviť a oboch hodí do vody. Už vo vode sa žaba pýta: myš, vieš plávať? Nie, plače topiaca sa myš.
Tak prečo nadávaš medveďovi?


Poučenie: Ak si tvoj kolega dovoľuje na nadriadeného, neznamená to že si to môžeš dovoliť aj ty.

44087

14.03.2005 10:36

USA se mění na zemi Třetího světa

USA se mění na zemi Třetího světa

Jano 195.?.?.?

To čo je v článku popisované je prirodzený vývoj ktorý má viac príčin. V prvom rade je to pád železnej opony a to nielen v Európe, potom internet a ďalšie infotechnológie ktoré umožňujú presunutie hlavne duševnej práce kdekoľvek na svete s minimálnymi nákladmi, hegemónia angličtiny, zvyšujúca sa vzdelanostná úroveň bývalých rozvojových krajín a tak ďalej. Sumárne to znamená znižovanie rozdielov medzi štátmi v rôznych častiach sveta čo je pre niekoho výhoda a pre iného nevýhoda. Tento vývoj bol v minulosti často umelo blokovaný cez rôzne embargá, clá, a administratívne nariadenia ale dnes by to už bolo možné len za cenu návratu totalitných režimov a to si sotva niekto želá. Jednoducho globalizácia dotiahnutá do konca by teoreticky znamenala prelievanie kapitálu dovtedy až by sa dosiahlo vyrovnanie ekonomických rozdielov a dosiahnutie stavu že ceny aj platy kdekoľvek na svete by boli aspoň približne rovnaké. Jasne to vidno vo vzťahu západná a stredná Európa kde sa to dosahuje jednak vyšším ekonomickým nárastom v štátoch strednej Európe ale súčasne aj posilňovaním ich mien voči €. A z veľkej časti je to na úkor občanov západnej Európy ktorí prichádzajú o pracovné miesta pretože prevádzky sa sťahujú na východ. Samozrejme je to záležitosť dlhodobá ele trend je jasne viditeľný.

45925

18.03.2005 08:54

Předsmrtné křeče evropské ekonomiky?

Předsmrtné křeče evropské ekonomiky?

195.?.?.?

Bohatstvo vyspelých štátov v minulom storočí bolo založené na koloniálnom a neokoloniálnom princípe. Tieto štáty nakupovali lacné suroviny z tretieho sveta a na druhej strane im draho predávali výrobky a služby s vysokou pridanou hodnotou, pretože rozvojové štáty nemali potrebné technológie ani dostatočne vzdelanú pracovnú silu. Dnes to už neplatí, hlavne ázijské štáty ale aj štáty bývalého východného bloku idú dopredu oveľa rýchlejšie. Paradoxne im v tom pomáhajú aj medzinárodné koncerny tým že čoraz viac presúvajú výrobu do krajín s nízkymi mzdami. Padla železná opona, odbúrali sa rôzne clá, embargá a administratívne bariéry na ochranu západných ekonomík a výsledok je už viditeľný.
V prípade že by tento vývoj pokračoval ešte pár desaťročí bez obmedzenia dostaneme sa do stavu že na celom svete budú približne rovnaké ceny ale aj mzdy. Samozrejme tí čo majú teraz najviac nutne stratia aby iní získali. Napríklad ak pred desiatimi rokmi priemerná mzda v strednej Európe dosahovala nominálne cca 10% mzdy v západnej Európe dnes je to už (po započítaní kurzových zmien) 20-25%. Samozrejme bežný občan to veľmi necíti, pretože súčasne sa vyrovnávajú aj ceny. Rovnaký vývoj prebieha aj v Rusku a celej Ázii. Čo s tým môžu západné ekonomiky urobiť? Veľa možností nemajú. Cesta späť je už nemožná, ich technologická a vzdelanostná nadradenosť sa stále zmenšuje a ostáva len dúfať že v zúfalstve nad stratou svojich pozícií sa nedostanú k moci nejaké extrémistické sily ktoré nebudú váhať riešiť svoje problémy spôsobom ktorý použil Hitler. (Mimochodom Tretia ríša vznikla práve v období veľkej hospodárskej

46426

21.03.2005 12:47

Předsmrtné křeče evropské ekonomiky?

RE: Předsmrtné křeče evropské ekonomiky?

Jano 195.?.?.?

Mnoho výrobků se do kolonií neodprodalo, protože zde nebyla velká kupní síla? Pravda pokiaľ ide o bežný spotrebný tovar. O to viac sa však nakúpilo na štátnej úrovni. Rozvojové štáty si nechali na kľúč budovať telekomunikačné a energetické siete vrátane elektrární, priehrady, letiská, diaľnice, ropné rafinérie a podobne. Okrem toho utratili miliardy na budovanie osobného luxusu pre vládnu oligarchiu, autá, jachty, súkromné lietadlá, paláce. A najviac utratili za zbrane, tu išli desiatky percent národného dôchodku mnohých štátov. V každom prípade perfektný biznis pre vyspelé štáty.

46623

23.03.2005 10:26

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Jano 195.?.?.?

Nesmieme zabúdať,že tak ako sú USA dominantné v svetovej ekonomike ešte viac je cítiť ich dominanciu vo vojenskej oblasti a v mnohých štátoch a oblastiach je aký taký pokoj aj vďaka tichej hrozbe lietadlových lodí a strategických bombardérov schopných operovať kdekoľvek na svete. V prípade straty tejto prestíže by nevyhnutne nastal totálny chaos, spod zeme by vyliezli desiatky malých diktátorov, začali by lokálne vojny a neskôr aj väčšie konflikty. V dobe zbraní hromadného ničenia by bolo len otázkou času kedy sa použijú. Ako príklad môže poslúžiť Kosovo, Bosna, Sudán, vzťah India-Pakistan a samozrejme Izrael ktorý existuje len vďaka masívnej finančnej a vojenskej pomoci USA. Jednoducho by začal znovu platiť zákon džungle a spiatočná cesta do doby kamennej by mohla byť podstatne kratšia ako cesta vpred ktorú ľudstvo absolvovalo.

46831

24.03.2005 08:44

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

RE: Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Jano 195.?.?.?

Nie som si vedomý že by som hoci aj jedným slovom vyslovil súhlas s vojenskou hegemóniou USA. Jednoducho je to fakt ktorý má nejaké dôsledky, jeho zmena by generovala ďalšie zmeny vo svetovom usporiadaní a na tie som chcel poukázať. Nikdy som nijakú diktatúru neobhajoval. Napríklad ak poviem že výbuch Vezuvu by pravdepodobne zničil Neapol, neznamená to že si ten výbuch želám.

46909

02.06.2005 08:21

Holandské NE nejen euroústavě

Holandské NE nejen euroústavě

195.?.?.?

Rozšírenie EU bolo načasované v najhoršej možnej dobe, a postavilo proti sebe staré a nové členské štáty. Dôvod nie je nič iné ako ekonomika. Životná úroveň a sociálne istoty priemerného občana západnej Európy sa totiž po prijatí takmer 80 miliónov chudobných príbuzných viditeľne znížili. Občan prispieva svojimi daňami na podľa neho lenivých východoeurópanov ktorí sú navyše takí drzí že k sebe lákajú kapitál z jeho krajiny, a čo je ešte horšie tlačia sa aj na ich pracovný trh, najskôr len ako gastarbeiteri ale výhľadovo aj ako zorganizované firmy schopné poskytovať kvalitné a lacné služby.
Ani občan východnej Európy však zatiaľ nemôže vyskakovať od radosti. Mzdy sú tu na úrovni 15-30% miezd v západnej Európe a vysoká miera nezamestnanosti neumožňuje ich rýchlejší rast a aj ten malý rast ktorý tu je stačí zhltnúť inflácia. Pomoc z EÚ sa stráca v byrokratickom kolotoči a investície do infraštruktúry či ekológie občan veľmi nevníma, veď za to si predsa nič nekúpi. Implementácia jednotných európskych noriem ho tiež stojí nemalé peniaze.Ani cestovanie za prácou na západ nie je také jednoduché ako si predstavoval. Nikto ho tu nečaká s potleskom, a pocit že je tu len trpený a mizerne platený nie je práve príjemný. Jeho predstava že sa do 10-15 rokov životnou úrovňou vyrovná svojim susedom sa roztápa

54382

Hehe, kto sifruje, na toho si posvietia ako na prveho a jeho komunikaciu okamzite lamu a tyka sa to najma sifrovania telefonnej komunikacie.Kto chce komunikovat tajne, dohodne si napr. osobne specialny slovnik.Je vsak pravda,ze 99.9999% ludi nema co skryvat, skutocny zamer spehovania obcanov je iny - odchytavanie citlivych obchodnych informacii a ich vyuzivanie napr. v prospech konkurencie, ktora je previazana s tou,ci onou vladou...

103883

V princípe každý konflikt prináša obete (zbytočne) v radoch civilistov, ale verejne naznačiť že život civilistu jedného národa resp. národnosti ma menšiu hodnotu ako iného je "silná káva".
Len tak si skúsme pripomenúť koľkože "teroristi" z Hizballahu vystrelili rakiet na Izrael pred ich náletmi?
A vôbec koľko rokov a aké veľké územia okupovali libanonci alebo palestínci v Izraeli ... alebo to bolo opačne? Kto je tvorcom konfliktu a kto na provokácie odpovedá? Existuje jednoznačná odpoveď? Ak áno, potom aj riešenie by malo byť jednoduché a jednoznačné ...
P.S.
Dúfam že slovenský jazyk nebude robiť vážnejšie problémy na fóre [smích]

113167

Možno ste mali príležitosť sa dostať k materiálu (spôsoby a ciele sionistov najlepšie vyjadril v citáte Henry Ford):

PROTOKOLY ZE SHROMÁŽDĚNÍ SIONSKÝCH MUDRCŮ
Překlad z knihy Prof. Sergeje Nilusa

“ Tento spis je příliš strašnou skutečností, než aby byl vymyšlen, příliš pevně založen, než aby byl pouhým dílem myšlenek, příliš hlubokým ve své znalosti tajných pramenů života, než aby mohl spočívat na podvodu. “
Henry FORD

113172

09.08.2006 09:59

Není nad klasický displej

Technológia napreduje

th3m0r0n 195.?.?.?

Občas zablúdim na tieto sajty, priznám sa posledný mesiac častejšie, hovorím tomu informácie z druhej strany: o tom Libanone mi čosi jednoducho nesedelo.. Na politické témy ale nemám vo zvyku reagovať, táto technická ma už ale prehovorila na prvý helouvrld príspevok:
Autor po niekoľkých rokoch znovuobjavuje Ameriku, vo forme CRT. Keď chceme, pozrime sa ale na to, čo bolo objavené u [a href=URL]http://www.audioholics.com/techtips/specsformats/displaytechnologiesguide11.php monitorov[/a] a koľko nových technológií je len za posledných pár rokov (čo má autor svoj oplakávaný LCD) - tak napr. namiesto TN+film je tu S-PVA. Je z čoho vyberať a je aj všeobecne známe, ako: http://techreport.com/reviews/2002q4/lcds/index.x?pg=1 LCD-čka sa chystajú mať 80% na trhu. Postavme dnes najmodernejšie LCD a CRT vedľa seba a zanedbajme cenové rozdiely, tak LCD je jasná voľba (okrem progamerov a pro-grafikov).

113174

Neviem či Protokoly sionských mudrcov sú to hoax [smích] ... mňa skôr zarazilo že to sa písalo (obsah) pred caa 100 rokmi sa v dnešnej dobe napĺňa. Nuž neviem ako nazvať, pretože aj dnešný svet je postavený na hoax = podvod, švindeľ. Ako odľahčene povedal môj známy: "Všetko na tomto svete je podvod iba mlieko je čistá voda" [mrknutí jedním okem]

113346

05.09.2006 09:44

Vkládání slov do Ahamadínedžádových úst

najlepší je vždy príklad

th3m0r0n 195.?.?.?

Nezvyknem prispievať. Irán ma ale zaujíma, sledujem vývoj aj históriu už dlhšie, preto som si tentokrát neodpustil.

Tu uvediem citát z jedného zahr.-polit. komentára, ktorý nahráva na smeč tomuto článku ( http://www.slovakradio.sk/inetportal/slovensko/index.php?page=showSprava&id=33546&lang=1 ).
"Na otázku prečo Pakistan, India a ďalší môžu mať nukleárne zbrane a Irán nie, americkí predstavitelia zvyčajne argumentujú Mahmúdom Ahmadinedžádom. Nukleárne zbrane v rukách tohto šialenca, ktorý popiera Holocoust a chce vymazať Izrael z mapy sveta by bola katastrofa."

Ešte by som chcel poukázať na vetu z článku: "Je smutné, že pan Ahmadínedžád zřejmě patří v tomto ohledu k nedostatečně vzdělaným, ale on nikdy nebyl znám vyšším vzděláním." Ak sa nemýlim, iránsky prezident je povolaním učiteľ. Potom mi nedáva citované tvrdenie zmysel.

115978

08.09.2006 11:07

Řekne nám Robert Fisk celý příběh?

chcel by som..

th3m0r0n 195.?.?.?

Chcel by som sa vedieť dívať z budúcnosti, stačil by taký rok 2016, s nadhľadom, ktorý by malo na svedomí pochopenie súčasnej nepochopiteľnej situácie. Pochopenie si žiada čas.
Preto sem pridám ešte jednu svoju špekuláciu:
Pre znepriatelené strany nemôže nastať nijaká nepredvídateľná situácia, ktorá by vyhovovala obidvom. Niečo, ako keď napríklad pri súboji 2 ostreľovačov začne pršať. Vždy to bude pre jedného väčšia výhoda/nevýhoda, a v tom to je. Jeden to totiž musí schytať.
Presne túto paralelu by som použil pre strany Hisballah a Israel. Samotná moja špekulácia je o tom, že si myslím, že Hisballah vedel, že útok príde, a že bude plánováný o čosi neskôr, preto bolo treba vymyslieť plán, ako vyprovokovať Israel pre útok, kým ešte nie je dostatočne pripravený. Pripravený možno bol, ale nie dosť na to, aby zasadil hnutiu rozhodný úder.
Čiže sa vlastne Israel nechal napáliť rovnako ako v '73 Zvi Zamir dvojitým agentom menom "Bavel" (dnes sa volá Ašraf Marwan a žije v Londýne)- skočil po hodenej kosti a naletel na Nasrallahov taktický plán. Jednoducho Israel nemôže útočiť každý rok, najskôr tak o 8-10 bude schopný podnikať akcie podobného rozsahu (skúste si tipnúť, koľko zaplatila isr. vláda za nákup 10 protibunkrových GBU-28).
Snažím sa tým povedať, že keby IDF (to D v názve ešte stále znamená "defense"?! ) za podpory IAF zaútočila v októbri, zastavila by sa až v Bejrúte. A možno nielen tam. Haririho vraždu treba vidieť v širšom kontexte aj časovom horizonte. Mossadu chýbali totiž najdôležitejšie spravodaj. informácie, a tie sa zásadne získavajú o päť minút 12.. (viď začiatok Yom Kippurskej vojny).

Preto si myslím, že vojnu vyprovokoval Nasrallah. Vedľajším dôkazom by mohlo byť aj to, ako pomaly sa Israel rozbiehal, ako dlho otáľal s nasadením zbraní čoraz ťažšieho kalibru, ako sa ešte v prvých dňoch snažil zasahovať chirurgicky. Čiže sa do konfrontácie veľmi nehrnul, veď ani vlastné mienkotvorné obyvateľstvo nebolo ešte dostatočne zmasírované.

V prípade iných názorov na môj názor by som rád uvítal nové argumenty, najlepšie také, o ktorých zatiaľ ešte nemám informácie.

116236

08.09.2006 11:16

Řekne nám Robert Fisk celý příběh?

RE: Cook versus Fisk

th3m0r0n 195.?.?.?

>>On ani ten Fisk nemuze lhat az do aleluja.
>lenze v clanku ide o nieco ineho.
>skuste si ho este raz precitat.

Vyskytujú sa v článku nejaké viaczmyselnosti, napísané akoby medzi riadkami? Je tento článok v skutočnosti o niečom inom, než je? Podľa mňa je koncipovaný objektívne v línii tvrdenie-argument-protiargument. Nevynucuje si súhlas, lebo stopercentne s niekým druhým môže súhlasiť asi iba blázon..

116237

11.09.2006 08:48

Řekne nám Robert Fisk celý příběh?

RE: V prípade iných názorov na môj názor

th3m0r0n 195.?.?.?

Chcel by som sa všetkým, ktorí hoci už aj prečítali ale naspäť sa sem na diskusiu kuknú, ospravedlniť, že som vyvolal tento miniflame svojím threadom.. Nemohol som ani včas zareagovať. Asi by som naozaj mal zostať len pri čítaní zvědavca a príspevkov sa vyvarovať.

2Google:
Prepáčte, nechcel som napísať niečo, čo by Vás nútilo reagovať a tým Vás obrať o čas.

>praci cest,
>a usilovne sa ucte, aby ste urobili "prijimacky" na gymnazium!

Bohužiaľ, to už nie je možné, nanešťastie som už Ing..

116333

14.09.2006 08:50

Den zúčtování: Kolaps americké ekonomiky

hra s číslami

FR34K 195.?.?.?

Nevedel som, že vláda USA je schopná minúť štátny poklad (200 miliárd v zlate, strategické zásoby ťažkých kovov) v priebehu roka len na dorovnanie obchodného deficitu.. Možno už mám zlé/zastarané čísla, ale tak nejak to bude.
Ja sa skôr obávam domino efektu. Veci v americkej ekonomike sa dejú s náskokom niekoľko rokov pred tou našou, ale keď príde druhú čierny utorok v poradí, prejavia sa u nás negatívne javy hneď. A potom je už blízko k tomu, aby vlády najprv tajne no a potom oficiálne začali tlačiť (hyper-) inflačné peniaze.
Som pravičák (neviem, čo tu vlastne robím [oči v sloup] ). No a preto mi nedá nereagovať na v článku spomenutého Marxa: vieme, o koho išlo, ale jeho tézy sú dnes už len (z nejakej časti) chybné, zatiaľ čo v jeho dobe boli absurdné až nereálne.
Preto čítam takéto aj podobné články, hoc sa dnes javia ako fantázia, lebo o nejaký čas to môže byť reálne. I keď nepravdivé.

116633

14.09.2006 14:41

Den zúčtování: Kolaps americké ekonomiky

RE: hra s číslami

FR34K 195.?.?.?

V tom s Vami môžem iba súhlasiť. Veď nikto tu nie je marxista. Z jeho téz, po mojom skromnom odhade, platí väčšina. Pre mňa, pravičáka, bohužial..

116660

19.09.2006 11:49

Osvobození Ameriky od Izraele

RE: Tento clanek mi mluvi z duse

juraj49 195.?.?.?

Izrael možno ani tak nie tak, ako Sionisti a špičky stojace na ním. Politici sú v podstate iba realizátormi ich myšlienok a plánov ...
Pre USA je zas tragické to, že hnev z mnohých častí sveta smeruje voči USA a jeho obyvateľom [zmaten]

117081

12.10.2007 12:17

Školství v Iráku:

RE: No dobre,

yo 195.?.?.?

1. vojna v Iraku este neskoncila
2. slobodne volby tam este zatial neboli - bola tam zatial iba fraska v rezii babkoveho rezimu a USA
3. ad teroristi - zlocinci su vsade, ale v Iraku ide hlavne o odboj proti okupantom. Podobne to bolo aj v 2.svetovej vojne proti Hitlerovcom a aj oni nazyvali odboj "teroristami"

145357

10.04.2008 08:48

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

Chamtivost a lahostajnost nas znici...

195.?.?.?

Uplatnost a ignorancia je podporovana financnymi injekciami a mediami - je to uz samozrejmost. Podla mna, jediny ucinny liek je vytvorenie skupiny sniperov - musia zakrocit.
Ako zastrasuju nas, tak musime aj ich.
Je to tvrde, ale neverim momentalne v ine rychle/mierove/demokraticke vychodisko.

158749

14.06.2008 13:02

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

endgame

android 195.?.?.?

nejaki fasisti v US (bilderberg) jednoducho potrebuju vojnu. treba nas preriedit/postrielat a nastolit "Mier".
Pozrite sa do TV. Sama kriminalka a v spravach same negativne spravy len o zlocinoch v uliciach (nic o tych hore). Toto su TV noviny??? ...tesia ma nekonecne vela serialov v TV z kriminalneho prostredia - vsade potrebuju nieco vysetrovat.
Chcu nam ukazat, ze svetova moralka je v koncoch a ze nam tato skupina zlocincov dokaze priniest spasenie - idioti.

EndGame

163155

17.06.2008 06:26

Zbigniew Brzezinski: svědecká výpověď v americkém senátu

RE: endgame

android 195.?.?.?

niekde na internete existuje dokument s rozhovorom s udajnym vynalezcom AIDS. Je o tom asi aj v dokumente Connecting The Dots (ale nie som si isty doveryhodnostou dokumentu - stiahol som to niekde na DC peere).
Je tu aj viacej videi o AIDS:
Robert Gallo: The Man That Created AIDS
America's Creation of HIV-AIDS , ale to moze byt aj paranoja...ktovie

163350

15.08.2008 08:35

Chcete lépe poznat sami sebe? Zkuste se postit!

Zdravo zit

android 195.?.?.?

Post prospieva zdraviu, ale nie je zarukou zdravej zivotospravy.
Je vhodne skombinovat: delenu stravu, pochopit metabolizmus ludskeho tela, nebezpecenstvo prekyslenia, vyznam rozlisovania krvnych skupin.... a pravidelny pohyb (tak rychlo ako viete pribrat, viete aj schudnut).
Odporucam literaturu:
1) Ako si ovládať telo II. ::popis vyznamu delenej stravy a jej vplyv na travenie (opis o nezdravosti mlieka, srvatky atd – podstatne je tu delena strava)
2) Humanna vyziva I;
Humanna vyziva II;
Vyziva cloveka I. ::popis metabolizmu ludskeho tela, vyznam vyzivovych latok a ich vplyv na zdravie
3) Omladzujuce odkyslenie (da sa v PDF formate stiahnut z internetu-skuste google) ::nebezpecenstvo prekyslenia organizmu vedie k vaznym zdravotnym porucham, ktore dnesny priemerny lekar casto lieci iba potlacenim sekundarnych priznakov roznymi “liekmi” (farmacia=dobry biznis).
4) Žijte správně - 4 krevní skupiny, 4 programy ::vyznam rozlisovania krvnych skupin pri vyzive a vplyv tohto fenomenu na zdravie jednotlivca
5) atd [cool]

168101

11.09.2008 15:11

Nenažraný monopol

RE: Vy o koze, já o voze

čitateľ 195.?.?.?

Bolo by zaujímevé nejakým spôsobom zistiť cenu plynu od Gaspromu. Je to zatiaľ prísne utajovaná cifra. Myslím si, že premier po rokovaní s podpredsedom Ruskej vlády má dôvod sebavedome vystupovať. A je zrejmé, ak by sme sa dozvedeli túto čiastku, tak by sa nám panenky dlho točili z toho, koľko si SPP prihadzuje k tejto cene. No tržný mechanizmus - primeraný zisk....

170322

07.01.2009 08:21

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

Ocista a pokoj

android 195.?.?.?

Keby prisiel ocakavany mesias, zacal by cistit podla zoznamu (Bil.....g), potom by ocistil najvacsi chliev.
Ak by sme po tom neostali lenivi a pohodlni, svet by mal sancu. Tiez ho rad symbolicky uvitam chlebom a solou, ako to je u nas zvykom.

179943

21.01.2009 12:54

Malý velký farmaceutický skandál

B17

android 195.?.?.?

Malokto tusi, ze napr. rakovinu mozu vyliecit s B17: linka
Hlavne, ze profituju z chemoterapie, ozarovania.

Uvodom:
Here is how it works: Cancer loves sugar. The sugar in the apricot seeds surrounds cyanide. The cancer draws in the sugar, eats it, and releases the cyanide at the cancer cell and only at the cancer cell: sort of like a smart bomb. The problem with this is that some people take too much. While others take enough, but also have a diet high in sugar. Simply put: you must stop all sugar consumption, cut back drastically on carbohydrates, and then take your apricot seeds. Otherwise, you can do your body a great disservice, and not do anything to battle your cancer.

Dalsie informacie:
www.b17vitamin.com
apricotseeds

Pripravky:
link1
link2
link3

Video:
World Without Cancer 1of2.wmv
World Without Cancer 2of2.wmv

181649

27.05.2009 07:16

Přestárlý muž obtěžován kanadskou policií RCMP

Odraz výchovy poslíčkov

android 195.?.?.?

Ja to vidim tak, ze reakcia policajtov je adekvatna k ich vyskoleniu, resp. tomu co od nich vedenie prave v tychto casoch ziada.
Smotanka chce, aby nas bili, zneistovali a hnali na polia pracovat. [smích]
Ledaze by bol pan profesor vo svojom sukromi terrorista a obcas do blogov prispel svojim nazorom a tymto sa niekomu znepacil ? [překvapení]

192006

Rozdeluj a panuj alebo radsej:
Extrémismus je kouřová clona pro odlákání pozornosti od korupce ve státní správě

192008

Privítal by som nejaký zdroj pre overenie informácii uvedených v článku.

280806

03.01.2013 14:47

Přišlo emailem - měli byste vědět

RE: Rusko a Čína se cítí podvedeni, když jim Západ na půdě OSN lhal, ohledně Lýbie, že budou

195.?.?.?

Tak to s tym Stalingradom si uplne mimo. Rusi tam nemcov nepustili, ale boli radi ze ich zastavila Volga. Je pravda ze nemci v tej dobe stratili dych ale nebyt Volgy tak by isli este dalej. Rusom sa podarilo zhromazdit armadu a dostat vycerpanych nemcov do kotla. Ale urcite utok na Rusko nebol v tej dobe rusmi brany tak ze: "nechame ich utocit az po Stalingrad a potom udrieme my"

281481

06.03.2013 12:17

Řecká armáda se připravuje na masové represe

RE: Nadine

195.?.?.?

trošku prehnané nie? chemtrails? [chechtot] 30 000 gilotýn? [velký smích] tanky na uliciach? [vyplazený jazyk] 800 fungujúcich koncentrákov? [oči v sloup]

285924

16.04.2013 09:21

Totalita

???

len tak 195.?.?.?

tak tendenčný článok som nečítal už dávno.. autor v jednom odstavci odporuje sám sebe (máme americkú demokraciu - nemáme ešte americkú demokraciu) tak isto je naozaj na zváženie jeho logické myslenie ak uvedie že chodilo voliť 99% obyvateľstva a robilo to dobrovoľne... teraz sa tak isto volí dobrovoľne a účasť 40% sa považuje za úspech. obhajuje režím z ktorého ľudia utekali - čítaj emigrovali do zahraničia, boli strieľaný pri týchto pokusoch. obhajuje režim ktorý bol "dobrovoľne" volený a preto musel byť zvrhnutý revolúciou a tiež by ma zaujímalo kde vidí problém "pán autor" v tom že momentálne chodia ľudia voliť v menších počtoch a na just nie tú jedinú správnu stranu

P.s.: ak by mňa niekto verejne označil za náboženského fundamentalistu určite by som už za priateľa nepovažoval [bliji]

288131

25.06.2013 08:08

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

RE: USA nemá dohodu o vydávaní s Rusmi ani s Čínou.

jumo 195.?.?.?

Garry Powersa vymenili za ruskeho spiona Abela na Berlinskom moste. Takze nebolo to vydanie, ale vymena.

292138

02.01.2014 08:07

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

filmy o "Santovy"

Tomas Szabo 195.?.?.?

U nas v rodine sa TV pozera minimalne, ale na stedry vecer, som si pozrel program s tym, ze by mohla ist nejaka rozpravka pre deti. Sokovalo ma (ale neprekvapilo), ze v TV isli 24.12. USA filmy s nazvami: Santa je uchyl, Kde v prdeli je Santa a Sexi Santa. K tomu nie je co dodat.

301733

naozaj som nevedel, že ukrajinci sú vlastne rusi, keď ich tam je až 60%... ten úvod je krásna ukážka ruskej propagandy, keď sa uvedie celkový počet obyvateľstva a za čiarkov % obyvateľstva rusky hovoriaceho na Kryme... pripomína mi to jeden "vtip"

Russia Today
Včera sa uskutočnil beh za mier. Hrdý reprezentat Sovieckého zväzu po urputnom boji skončil na krásnom druhom mieste. Afroameričan reprezentujúci USA skončil na predposlednom mieste.

Poradie bežcov:
1. John Smith
2. Ivan Stoličnij

A ešte jeden trošku aktualizovaný:
Russia Today
Včera podvečer došlo k incidentu na Rusko-Ukrajinskej hranici, keď dva Ukrajinské tanky zaútočili na Ruský traktor, ktorý mierumilovne oral na poli. Traktor paľbu opätoval a po zničení cieľov odletel späť na základňu pri Petrohrade...

306127

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 0

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 0

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 3

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 4

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 8

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,90 Kč
Libra
29,89 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 468,72 Kč
1 unce stříbra
563,35 Kč
Bitcoin
1 334 954,44 Kč

Poslední aktualizace: 16.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?