Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 642 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.02.2008 07:39

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: Diagnóza

Jarmila 88.?.?.?

Škoda, že jste svůj příspěvek nedokončil. Jsou to velice moudrá slova a taky máte můj obdiv, že se staráte o manželku v tak těžké životní situaci.

153754

09.02.2008 07:48

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: škoda...

Jarmila 88.?.?.?

Ano, velmi správně, znalosti o mateřské epoše manipulátoři davů zničehonic ignorují a již 20 let propagují naprosté nesmysly, kterým ale bohužel uvěřilo stamiliony západních lidí- a v Česku třeba Vojta.[smích]

No, Plzák se moc v psychoanalýze nevyznal, ten si jenom honil triko, že byl za komunistů pečený, vařený. Bylo tady desítky jiných psychiatrů, ale ti do tisku nikdy nebyli připuštěni. Koneckonců to tak je i v dnešní době. Jak se žilo v dávné minulosti bez neuróz dobře popsal Bronislav Malinowski, když popsal život domorodců na Trobrianských ostrovech. Jak říkám, dnešní svět vedou mafiáni, kterým jde jen o to, nepřetržitě zvyšovat své zisky, a to pochopitelně i v tak lukrativní oblasti, jakou je lidská sexualita, a proto dnešní svět vypadá, tak jak vypadá.

153752

09.02.2008 08:08

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: škoda...

Jarmila 88.?.?.?

Správně, vlci jsou monogamní. Jenže nežijí v tlupě, ale ve smečce a to je rozdíl. Smečka je velmi účelové seskupení, žijí tak jen proto, aby společně snadněji ulovili kořist. Tlupa je však o něčem jiném. To je jedna velká rodina, kde propletené vztahy jsou podobné jako ve velké, rozvětvené lidské rodině. Je známo, že v rodině záleží třeba i na tom, jestli se člověk narodil jako nejstarší sourozenec, nebo prostřední, či nejmladší- podle toho pak získá své naučené vzorce chování. V tlupě je to podobné, tam sice v hierarchii vládne alfa samec, a v samičí hierarchii alfa samice, ale není to vztah zaměstnanecký (nadřízený- povinně podřízený), ale vztah rodinný, takže nejslabší a nejmenší samec může být v tlupě pro své milé vlastnosti hýčkán všemi jako nejoblíbenější, bez ohledu na své nejnižší postavení.

Prostě výsledek je ten, že u zvířat, které žijí v tlupě neexistují monogamní páry, vždy jsou ta zvířata promiskuitní. Evolucionisti se rádi ohánějí příkladem gibonů. Jenže giboni také nežijí v tlupě, jsou to silně teritoriální zvířata. Zvířata, která mají teritorium jsou dva druhy. Buď jsou samci samotáři, hlídají si své teritorium před jinými samci, ale procházejícím samicím dovolí být kdykoliv na svém území- to je případ orangutana. Nebo se spojí samec se samicí a hlídají si své teritorium společně- to je případ gibona. Pak existuje ještě další matematická zákonitost, že když je samec dvojnásobně větší než samice, tak má harémové sklony- a to je případ gorilího samce. Těch matematických zákonitostí je hodně a u člověka se jako puzzle skládá ta skutečnost, že jeho minulost byla na stoprocent promiskuitní, že jako zvíře nežil v páru ani náhodou.

S tím vztahem dvou lidí máte velkou pravdu, tam nikdy nešlo o majetkové vztahy. Proto se taky vyvinula evolučně LÁSKA, kdy se do sebe dva velmi zamilují. Jak už jsem psala, je to parťácký vztah, kdy si oba uvědomují, že ve dvou se život lépe táhne. Čili to odjakživa byla pro muže a ženu užitečná SYMBIÓZA, kde si oba poskytovali vzájemnou pomoc, nikdy to nebyl vztah parazit a živitel. A ještě připomenu, že muž a žena jsou dvě spojené nádoby, kde to funguje tak, že když chce jeden přečůrat toho druhého, tak se to nakonec obrátí proti jemu samotnému.

153751

09.02.2008 08:23

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: škoda...

Jarmila 88.?.?.?

Chápete to velmi dobře-názory pana Jožina z bažin jsou velmi úchylné.

Jinak co se týče těch vlezlých sociálních pracovnic, tam snad existuje jediné řešení.Měla byste si najít nějakého hodného,ale svalnatého stálého přítele.Až by zase přišla nějaká ta sociálka k Vám domů, tak přítel by jí měl zastoupit cestu a říct: Máte nějaký problém soudružko? Kolik zde přispíváte paní Blažkové na obživu dětí, že si dovolujete ji obtěžovat v jejím vlastním bytě? Co jste zařídili ohledně jejích bývalých manželů, když jí dodnes nic neplatí? Že nic? Tak proč sem lezete něco kontrolovat, když jste pro ni nehli ani prstem?

Byste viděla, jak by se ty návštěvy omezily. [oči v sloup]

153756

09.02.2008 08:42

Český tisk – vrchol bídy a utrpení

RE: Od mainstreamu mě už nic nepřekvapí

Jarmila 88.?.?.?

To já za to nemohu pane Vanquarde, že místo demokracie existuje totalita. Přímá demokracie dodnes neexistuje a není to vůbec náhoda, ale záměr. Vlastně lidstvo zažilo naposled demokracii v prehistorii. Celá zaznamenaná historie v podstatě byla totalita, protože vždy úzká skupina boháčů ovládala různými prostředky většinovou společnost.

Říkáte, že používáte zdravý rozum. Tak mi prosím vysvětlete tuto další velkou záhadu: V Česku jak známo,mají ve zvyku přidávat ke všem příjmením koncovku ová. Novináři se dopouštějí i takových prasáren, že redaktorka Mirka Spáčilová z MFD se nerozpakuje napsat jméno Monroe jako: Monroeová. Nedávno psal veškerý tisk o polititičce Bhutto jako o Bhuttové. Všichni do jednoho se tím dopouštěli češtinské chyby, protože přidali k tomu jménu pouze vá, místo ová, správně to jméno podle pravidel češtiny měli psát: Bhuttoová.

A teď zde máme jinou političku.Kateřina Jacques. Představte si, že si NIKDO z novin, časopisů, televize, ale skutečně nikdo z novinářů nedovolí napsat češtinsky správně: Jacquesová. To je co? V Česku neexistuje jediný novinář, který by si troufnul tuto policejní provokatérku nazvat správně. A to je ta stále bolševická totalita, která se zde vůbec nezměnila.

153757

09.02.2008 08:55

Český tisk – vrchol bídy a utrpení

RE: Od mainstreamu mě už nic nepřekvapí

Jarmila 88.?.?.?

Máte pravdu pane Tome, velká spousta lidí se chová tak jak píšete- jsou to účelově vychcaní ignoranti. To jsou ti samí lidi, jací existovali i v komunistickém režimu. V patnáctimilionovém Československu existovalo milion a půl komunistů. Tito komunisté moc dobře věděli, že slouží nesprávné věci, jenže chtěli mít oproti jiným lidem výhody.Jak mi jeden z nich jednou řekl: A to mám dělat kvůli nějakým zásadám u lopaty, když chci být ředitelem? No a to samé funguje u dnešních vychcánků- jsou to najmutí lokajové mocných, pomáhají tvořit tu pyramidu moci, protože z toho mají oproti jiným lidem výhody. Tito placení, najmutí biřicové zde byli odjakživa, bez nich by se neobešli ani bohatí otrokáři.

153758

09.02.2008 08:59

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: škoda...

Jarmila 88.?.?.?

Už jsem zde psala, že dlouhodobé monogamní manželství je umělý lidský výtvor. Z toho důvodu by se měly děti na školách učit zákonistem, jak se naučit v tomto útvaru žít třeba až do smrti. Je to věda, ale věřte mi, jde to. A není to marná oběť, stojí to za to.

153759

10.02.2008 08:08

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: škoda...

Jarmila 88.?.?.?

S tím vyučováním na škole jsem to myslela tak, že by se děti učily předmět, který by se jmenoval Sociální psychologie, nebo tak nějak. Když se musí učit spoustě předmětů, které jim jsou pak v životě na draka, proč by se nemohly učit předmět, který by jim osvětlil zákonitosti lidských vztahů? Je tragické, že každý člověk objevuje ve svém životě pravdy již tisíckrát v minulosti objevené, a než se dotápe k nějaké základní moudrosti, tak si zbytečně pokazí život.

To se týká nejen obecných vztahů mezi lidmi, ale i manželství. A zde se dostáváme k té oběti. Vysvětlit dětem to, co již v socialismu vysvětloval Plzák. Že z původní velké zamilovanosti se po několika letech manželství stává zvyk a přátelství, ale že je to naprosto normální, a že je ten manželský vztah třeba dál pečlivě pěstovat a udržovat. Protože když někdo to manželství zboří a přelítne do jiného vztahu, že si tím vůbec nepolepší, jelikož je chvíli zamilován, ale pak nastoupí opět zvyk a nuda. Čili je zase tam kde byl. Pak je oddělen od svých dětí, vše je nepříjemně všemi směry zkomplikováno a ten člověk si všestranně pohorší, než polepší. Proto je lepší vydržet vztah s původním partnerem a pokud se člověk zamiluje někde jinde, nic mu nebrání si tu lásku prožít a počkat, než sama odezní. Dále dětem vysvětlit všechny ty další zákonitosti ve vztazích, že když je někdo třeba v rodině agresivní, ať počítá s tím, že jeho agrese se mu vrátí zpátky jako bumerang. Že je to zákonitost. Partner se s ním rozvede a on zůstane sám. Že když je člověk hodný a pro rodinu obětavý, že je to vlastně z jeho strany vypočítavost, která se mu vyplatí.[smích] Protože pak jsou na oplátku na něj hodní všichni ti lidé okolo, pro které se on obětuje.

A co dělá dnešní mafiánská morálka řízená seshora a za pomocí prodejných masmédií všemi směry šířená? Placení manipuláři veřejným míněním šíří nepřetržitě poučky o tom, že jsou muži promiskuitní rozsévači genů a že mají nevěru v genech, jak o tom zase nedávno psalo Idnes, či web Rovnopravnost. A že ženy nehledají lásku a porozumění, ale jdou jen po majetku, hledají si živitele, především boháče, kteří by jim zajistili snadný život. To všechno jsou jen sprosté lži, které mají za cíl rozbít rodinu a atomizovat celou společnost.

P.S.: napíšu Vám mail

153817

10.02.2008 08:24

Český tisk – vrchol bídy a utrpení

RE: Od mainstreamu mě už nic nepřekvapí

Jarmila 88.?.?.?

Dobrá pane Vanquarde, porovnáme si komunistický totalitní tisk s dnešním „demokratickým“ tiskem. Za komunistů bylo rádio, televize i veškerý tisk řízen z jediného mocenského centra, které do nejmenších podrobností, za pomocí cenzorů vše kontrolovalo. Kontrola byla zajištěná také tím, že na všechny posty byly dosazeny výhradně pečlivě prokádrované figurky, to znamená výhradně poslušní a oddaní komunisté. Proto se komunistická média vyznačovala tím, že všechna psala, hlásila a vysílala naprosto stejně jako jeden muž. Takže když mocenské centrum určilo, že všichni napříkla budou používat slovo perestrojka, tak začali všichni do jednoho používat slovo perestrojka.

A co se děje nyní? Všechna masmédia jsou opět obsazena velmi pečlivě vybranými kádrovými figurkami, které za pěkný plat a veškeré požitky opět slouží poslušně mocenskému centru. A nic na tom nemění, že se třeba Tachecí kvůli odvolání z rádila momentálně zbláznila, protože i ona byla pečlivě vybranou figurkou, napojenou na staré bolševické struktury. Stejně jako třeba dnes úspěšná Bobošíková. No a toto mocenské centrum určilo, že prominentka Jacques alias Pajerová se vždy musí psát bez koncovky ová, bez ohledu na pravidla češtiny, které patří pro všechny ostatní lidi. A servilní novináři se ani jeden z nich neodváží tu koncovku ová tam připsat- a to ani v rádiu, ani v televizi,ani v novinách. Kdyby byl tisk svobodný, nezávislý a bez cenzury řízené z jediného mocenského centra, tak by si novináři psali co chtěli, a někdo by tam to ová psal a někdo ne.

153819

10.02.2008 09:12

Český tisk – vrchol bídy a utrpení

RE: Od mainstreamu mě už nic nepřekvapí

Jarmila 88.?.?.?

Já jsem taky pro to, aby se cizí ženská jména neprznila překladem do češtiny. Chtěla jsem jen vyjádřit to, že když už se tedy przní, tak ať se przní všechny bez rozdílu, ale ať si z toho novináři nedělají holubník a nepíšou jednou tak a podruhé onak. Takže koncovku ová naprosazuji, naopak ji na svém webu kritizuji. Kdysi jsem byla na přednášce našeho předního lingvisty, tuším Jiří Kraus se jmenuje, a tam se ho jedna paní zeptala, proč třeba k Edith Piaf tu koncovku novináři nikdy nedají. On na to řekl, že Piaf je značka, proto se tam ová nedává. Což řekl nesmysl, protože takových značek jsou tisíce, třeba i ta vzpomínaná Monroe. Já jsem na té přednášce rozdala pár svých vytištěných výtisků své Reformy češtiny, načež ten Kraus poznamenal, že mu nějaká feministka předala své dílko. Zkrátka člověk nemůže poukázat na to, že je čeština v mnohých ohledech přímo pitomá, aniž by nebyl označen za feministku.

Řešení by se mohlo najít takové, že prostě křestní jména by se u obou pohlaví přechylovala, kdežto příjmení by se u obou pohlaví nepřechylovala. Například: vidím Annu Brown, vidím Johna Brown.

153821

10.02.2008 19:58

Bestie

Proklínám

Jarmila 88.?.?.?

Ano, vrátím se ke svému proklínání, takže všechny aktéry, kteří se tak bezcitně zúčastnili vraždění bezbranného tvorečka proklínám a přeji jim, aby chcípli za hrozných bolestí. Buď aby je přejelo auto, nebo zdechli na rakovinu, nebo tak něco podobného. Protože to nejsou lidi, to jsou otřesná hovada, která si nezaslouží žít.

153850

10.02.2008 21:46

Bestie

RE: Proklínám

Jarmila 88.?.?.?

René, tohle myslím naprosto a smrtelně vážně. Zrůdy, které takto odpraví bezbranného tvorečka si nic jiného nezaslouží, protože jsou to zrůdy. Bylo by dobré kdyby si tyto bestie o sobě na internetu přečetli co si o nich lidé myslí a co jim přejí. Snad to zabrání jiným zrůdám si takto počínat, když se dočtou, že jiná hovada za to byla buď zákonem potrestána, nebo že je třeba někdo přímo z místa kde žijí za to lynčoval.

153877

11.02.2008 19:55

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: škoda...

Jarmila 88.?.?.?

Tak, tak, velmi správně, pan Vojta je zkrátka úplný mimoň. [velký smích] [oči v sloup]

153973

11.02.2008 20:33

Bestie

RE: Proklínám

Jarmila 88.?.?.?

Naprosto s Vámi souhlasím a ještě bych dodala, že za tento neutěšený stav, kdy se mohou "lidé" chovat ke zvířatům jako dobytek mohou samozřejmě poslanci a nikdo jiný. Češi jsou velmi šetřiví a hamižní, stačilo by vytvořit zákon, že kdo umučí zvíře, tak zaplatí pokutu třeba 50 tisíc a v ten moment by byla zvířata dokonale ochráněna. Protože škodolibí sousedi, kteří se řídí heslem- nejsem žádný práskač, ale hlásit se to musí, by vždy zařídili, aby se nikde žádné takové nepravosti neděly. A už vůbec by se nemohlo stát, že by to dotyčný klidně vyvěsil na internetu. Posranci místo toho ovšem klidně hlasují o tom, zda je dobré umučit lišku či nikoliv. No, nakonec zvítězili ti, co hlasovali o nemučení, jenže v civilizované společnosti by mělo být samozřejmostí, že o takových samozřejmostech by se již dávno nehlasovalo.

153977

11.02.2008 20:42

Bestie

RE: Proklínám

Jarmila 88.?.?.?

Můj názor je ten, že v dnešní přetechnizované době by potraty již vůbec, ale absolutně vůbec nemusely existovat. To že dodnes existují je způsobené tím, že farmaceutické firmy chtějí na neštěstí jiných co nejvíce vydělat. Zisky na lidech jsou to nejcennější, zdraví lidí je zcela podružné.To znamená, že kupříkladu postinor, který za komunistů stál 1 Kčs dnes stojí 240 Kč, což představuje zdražení o 2 400 procent a to z toho důvodu, aby se ženské cpaly denní antikoncepcí a firmy mohly i na tom nekřesťansky vydělat. Dále dodnes v Česku není k mání mifepriston, který je používán na Západě již 20 let. Hádejte proč? Já vám to prozradím. Inu proto, aby se ženské cpaly tou denní antikoncepcí a nespoléhaly se na nějaký mifepriston, který by se použil až po vynechání menstruace. Co mi na tenhle hyenismus farmaceutických firem řeknete pane Vanquarde? [bliji]

153976

12.02.2008 07:39

Bestie

RE: Proklínám

Jarmila 88.?.?.?

Ano, správně, s těmi tabletkami je to jasné spiknutí farmaceutických firem za účelem obrovských, bezpracných zisků a parazitování na cizím neštěstí. A to jsem se ještě spletla v těch procentech, protože to není zdražení o pouhých 2400 procent, ale o 24 000 procent. A ještě pro jistotu, aby si ten postinor ženy opravdu nekupovaly ani takto zdražený, tak podstatně zesílili jeho účinek tak, aby ženám po něm bylo hodně špatně.

Ano, samozřejmě, souhlasím s potraty, protože do 12 týdne těhotenství nejde o lidskou bytost, ale pouhý shluk buněk. Tento shluk buněk nic nevnímá, ani ho nic nebolí, protože nemá čím vnímat- jelikož nemá vyvinutý mozek.

A teď Vám dám pro změnu otázku já: jak se díváte na lidi, které těší, když jiní lidé požírají jejich živé lidské buňky? Koho víc odsuzujete- ty které to těší, nebo ty, které se dopouštějí lidožroutství?

154023

12.02.2008 07:41

Bestie

RE: Proklínám

Jarmila 88.?.?.?

To lynčování jsem pochopitelně myslela v přeneseném slova smyslu, ne jako skutečnost, že by je někdo stáhl z kůže zaživa. Myslela jsem to tak, že by v tom městě s nimi nemluvily ani dveře od chlíva, natož třeba sousedé, nebo štamgasti z hospody. Jinak co se týče právního systému, tak zde žádný právní systém nemáme, o čemž svědčí tisíce různých kauz, které tady od revoluce proběhly.

154021

12.02.2008 08:02

Bestie

RE: Proklínám

Jarmila 88.?.?.?

Tentokrát máte výjimenčně pravdu, muž mi potvrdil, že poslanci skutečně týrání lišky schválili. V tom případě jsou to jasní deprivanti, kteří JSOU zodpovědni za zrůdný sadismus. Nevím, jestli všichni v raném dětství citově strádali, ale myslím si, že v tom to stejně není. Já jsem taky v raném dětství citově strádala, když mě úřady odtrhly v nejranějším věku od mámy a strčili do děcáku. Přesto mi cit zůstal. Ale s tím humanitárním bombardováním máte pravdu, ten dotyčný je rovněž zrůda v lidském provedení, tvářící se za velkého humanistu a toužící nesmírně po Nobelovce.

154022

14.02.2008 08:54

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Nestíhám, nestíhám, zkrátka už nic nestíhám.[smích] No, pane Mirdo, já se snažím vidět události ve všech jejich souvislostech a vždy mi pak vychází, že všechno se vším souvisí. A jak souvisí Rusko s Amerikou? Jak známo, Rothschild vyslal hrdlořezy v čele s Trockým, aby svrhli cara a nastolili v Rusku revoluci. Potom americká oligarchie, která celý ten socialismus spískala několik desetiletí se zájmem sledovala, jestli se dá obyvatelstvo dokonaleji ovládat přes hustou síť komunistických poslušných aparátčíků (lokajů mocných) a přes jejich komunistickou ideologii, nebo jestli existuje účinnější totalita, vedená přes peníze. Zjistili, že je výhodnější zotročit obyvatelstvo přes peníze, a tak ten experiment, zvaný socialismus sami zrušili. Své tajné, skutečné moci, kterou měli ve všech socialistických zemích se však nikdy nevzdali.

Nyní tito vládci planety (jejichž hlavní sídlo je v Americe) potřebují vyhubit přinejmenším 5 miliard lidí. Musí to ale udělat tak, aby přežili ti lidé, kteří přežít mají. Proto se rozhodli pro nové závody ve zbrojení a Rusko (které je ve skutečnosti již dávno pod jejich kontrolou) má být jako naoko jejich soupeř. Pak tu deratizační akci jednoho dne spustí a v ten soudný den se ukáže, že Rusko po celou tu dobu bylo ve skutečnosti spojencem amerických oligarchů a vyhubí muslimské státy, možná i Čínu, Indii i Afriku, společnými silami.

Co mě vede k takovým názorům? Vždycky určité malé nesrovnalosti a detaily. Například u volby českého prezidenta jsem si všimla této okolnosti: Masaryk a Beneš museli být schváleni americkou oligarchií, než se stali presidenty. Všichni další „dělničtí“ prezidenti museli být bezpodmínečně schváleni moskevskými oligarchy. Po komunistickém puči (žádná revoluce to nebyla!) musí být schváleni budoucí čeští prezidenti v Americe i v Rusku. Kocáb vykládal, jak se jel ptát do Ruska, zda může být Havel prezidentem. Jen co byl Havel zvolen, šel se poklonit ke zdi nářků do Izraele a i v Americe byl pečený, vařený. Dodnes si pamatuji jeho bombastické uvítání Bushem starším. To samé Klaus- nevadil ani Rusům, ani Američanům, proto byl zvolen. Z těchto, a mnoha dalších a dalších detailů mi vyplývá, že ruská a americká oligarchie jsou ve skutečnosti tajní spojenci. Znovu připomínám, že není dobré psát obecně, že Amerika udělala to, a Rusko ono. Ne! Občané těchto zemí nemají s tím nic společného, takže správné je vždy zdůrazňovat, že světu vládne úzká skupina lidí- americká a ruská oligarichie.

154147

15.02.2008 07:28

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Dnes již je všem jasné, že pád komunismu zorganizovali komunističtí oligarchové, po domluvě s americkými oligarchy. A zorganizovali ho tím způsobem, aby se jim na hlavě nezkřivil ani vlásek, ale naopak aby se ve VŠECH poskomunistických zemích přetrasformovali na nejbohatší kapitalisty. Nejen Gorbačov věděl, že komunismus nikam nevede, věděli to úplně všichni, že komunismus nefunguje, že je to slepá vývojová cesta, že sám od sebe vyhnívá. Že je to typ neúčinné totality, kde obyvatelstvo nechce makat, protože není ničím motivováno. Toto většinové obyvatelstvo jež nemělo žádnou motivaci si říkalo- ať makají komunisti, když nás do toho pořád nutí. Jenže komunistům se taky makat nechtělo, a tak komunismus vyhnil sám od sebe.[smích] Proto ho komunističtí vládci radši sami dobrovolně zrušili.

Jelcin rozprodával Rusko, ale jako svého nástupce si velmi přál Putina. Proč? Proč nebyla Západem dosazena další poslušná loutka, která by dál rozprodávala Rusko? Nebylo tou příčinou náhodou změna dlohodobé strategie? Vždyť pokud v budoucnu pomohou ruští oligarchové americkým oligarchům vymlátit půlku obyvatelstva planety, tak jim ropa zůstane. Nikdo jim ji nebude brát, protože americkým oligarchům zůstane uvolněná muslimská ropa.

Kdo se jenom brání a kdo útočí. Tak to je otázka do pranice. Z hlediska logiky dlouhodobá válka ve Vietnamu neměla vůbec žádný smysl. Nebyla tam ani ropa, přesto se tam američtí oligarchové rvali s ruskými oligarchy tuším 15 let a posílali na smrt mladé americké a ruské kluky. Také zdecimovali vietnamské obyvatelstvo a vyzkoušeli si na nich dlouhodobé účinky prášku Orange. Proč to všechno? Když to porovnáme s dlouhodobou válkou v Iráku, kde američtí zbrojaři inkasují obrovské zisky, tak nám náhle dává smysl i ta válka ve Vietnamu- celých těch 15 let se válčilo kvůli obrovským ziskům zbrojařů.

154313

16.02.2008 09:18

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Jarmila 88.?.?.?

To mi příliš lichotíte pane Mirdo.[smích] Pravdou je, že se mi ta mozaika začala skládat až teprve poslední tři roky co chodím na Zvědavce. Předtím jsem byla nedotčena informacemi a měla jsem v hlavě jen to, co mě naučili ve škole. Třeba že revoluce v Rusku začala výstřelem z Aurory a tak podobně. Se vším co jste teď napsal souhlasím, takže si musím počkat na Vaše pokračování, abych se dozvěděla, v čem se my dva spolu rozcházíme.

154434

18.02.2008 08:14

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Co jste mapsal pane Mirdo se mi moc líbí a zase se vším souhlasím. Takže si musím počkat na pokračování, abych případně vznesla nějaké námitky. Jen k tomu Stalinovi bych podotkla, že fakticky spíš zemřel na stáří a zdegenerovanost, než by ho někdo otrávil. Zemřel, pokud si vzpomínám v 72 letech, a prý šíleným způsobem chlastal, denně několik lahví vodky- a po mnoho let. To se nutně muselo podepsat na jeho zdraví, takže on se cpal jedy sám, ani mu nemusel nikdo pomáhat.

154559

18.02.2008 08:15

Trapná fraška skončila

RE: Pan Král

Jarmila 88.?.?.?

Možná jste si ráčil všimnout pane Vojto, že jsem zde v kterési diskusi předpověděla, že zvítězí Klaus. Jako předpovídám, že v Americe, v tom divadýlku za oceánem zvítězí Hillary. Tam taky probíhá „lítý“ boj, ale s již předem určeným vítězem.

Nám občanům mohlo být úplně šumafuk kdo zvítězí, protože se volilo mezi čertem nebo ďáblem. Oba, jak Klaus, tak Švejnar americkým i ruským oligarchům vyhovují, Švejnar možná o něco víc. Jako vždy jsme byli jen v roli statistů, kterým je dovoleno sledovat tu smutnou komedii, tu hru na demokracii. To, že se tam mafiáni doopravdy mezi sebou rvali na věci nic nemění. Nebudete tomu věřit, ale i když jsme zde měli kdysi jedinou komunistickou stranu, tak se ti komunisti v té jediné straně také spolu mezi sebou nekompromisně rvali o posty. V padesátých letech se dokonce vzájemně zavírali i věšeli. Prezidenta a zaníceného komunistu Husáka zavřeli jiní komunisté na 10 let.

Dnes je situace obdobná: mezi sebou se jen o koryta rvou různé frakce přebarvených bolševiků. Někteří vsadili na koně Klause, jiní na Švejnara. Ti co vsadili na Švejnara prohráli, takže nebudou mít svého koně na hradě. Toť vše.

154558

19.02.2008 08:05

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Tak dobrá,uděláme kompromis. Stalin zemřel na stáří a někdo dědkovi malinko pomohl, protože jeho stařecká demence již byla neúnosná. [mrknutí jedním okem]

Co se týče těch dalších historických událostí, tak vlastně i Vy sám pane Mirdo nechtěně potvrzujete, že se ve skutečnosti ti Chazaři „svého“ Ruska nikdy nevzdali. Celá desetiletí se zájmem a se zalíbením z Ameriky sledovali slibný komunistický vývoj, jak tam Stalin pěkně celou tu obrovskou zemi sjednotil do jediné, krásné totality. Totéž potřebovali provést s Čínou. Proto si vybrali velice vhodnou ambiciózní figurku, Mao Ce-tunga, který rovněž sjednotil Čínu do jediného, totalitního celku, kterému vládla jen velice úzká skupinka lidí. Zrovna před několika dny MFD popsala jednu veselou historku, jak Henry Kissinger přijel za Maem a ten mu z legrace nabídl, že Americe daruje milion Číňanek, protože jsou nadpočetné a k ničemu. Čili americká oligarchie si i totalitní Čínu pečlivě hlídala. Kdyby tomu tak nebylo, nebyl žádný problém nechat kdykoliv včas odstranit Stalina i Mao-Ce-tunga, ba i toho Hitlera. Ale víme, že konkrétně Hitler se dostal k moci díky nejbohatším zbrojařům a Prescotovi Bushovi. Že se svými skutečnými oponenty opravdu nemažou a kdykoliv je nechají zabít svědčí případ Kennedyho (který potvrdil, že tajné společnosti ovládají svět) a nedávný případ Bhenazir Bhutto.

Již jsem psala, jak mě nedávno překvapilo, že chce Putin zpět do Ruska přetáhnout jeden milion ruských Izraelců. To by měli všichni ostatní obyvatelé Izraele zpozornět, dát nohy na ramena a rovněž upalovat co nejrychleji z toho prokletého státu co nejdál. Zkrátka můj závěr zní: americká oligarchie má pod kontrolou Rusko i Čínu, jelikož si tyto země nechala zpracovat do úhledné, dobře ovladatelné totality svými dosazenými bezohlednými diktátory Stalinem a Mao Ce-tungem.

154707

20.02.2008 07:21

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Já se taky omlouvám, dneska nemám čas podrobněji rozebrat Stalina. Navíc jste mě trochu zviklal v mém přesvědčení, že i Stalin jen plnil představy americké oligarchie. Píšete, že historie nám pomáhá osvětlit i činy budoucí, že se z minulosti pozná, jak vládci světa budou postupovat dál. Není mi tedy jasné, proč nás Západ nechal ve spárech ruských oligarchů i v roce 1968. Už tenkrát nás mohli "osvobodit." Proč a nač se čekalo dalších zbytečných dvacet let než se rozhodli komunismus zrušit?

A ten Vladimír s tím pravoslavím také nebyl bez viny. I monoteistické křesťanství je totalitní víra, stejně jako monoteistický islám, či judaismus, který to neštěstí jako první spískal. Vychází mi z toho, že aby se obyvatelstvo lépe ovládalo,tak muselo "povinně" věřit v jediného boha a je jedno, jestli to byl bůh judaistický, křesťanský nebo muslimský,ve jménu těchto tří bohů pak vládla úzká vrstva lidí většinovému obyvatelstvu totalitně. Proč si nemohli lidé, jako třeba staří Řekové, věřit v minulosti na co chtěli? Proč byli takto totalitně sjednoceni?

154789

25.02.2008 09:03

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Pane Mirdo,je to skutečně vyčerpávající vysvětlení všech historických souvislostí.[smích]Až budu přepisovat kapitolu o historii, tak to bude úplně o něčem jiném, než jak ji mám napsanou nyní. Bude to o tom, že naposled zažilo lidstvo demokracii v prehistorické době,v rodových společnostech, ale jinak celá zaznamenaná historie pak už byla v podstatě vždy totalitní.

Ale s tím Ruskem jsem stále ještě pořád na vážkách, musím si to pořádně ještě déle ze všech stran promýšlet. Už za komunistů se vyprávěl vtip, že ruské tajné služby mají své vedení v Americe a americké tajné služby v Rusku. Čili že se odjakživa vzájemně dokonale hlídali. Celá ta komedie se mohla dít třeba jen proto, aby obě strany měly důvod nadměrně zbrojit.Nepřítel ale žádný ve skutečnosti neexistoval, protože na obou stranách stáli titíž spiklenci.

155121

26.02.2008 07:44

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Tak se mi ztratil příspěvek v éteru, tak to musím napsat znovu. Zamýšlela jsem se v něm nad tím, proč rod Rothschildů dělá po planetě jen samé zlo, proč se nesnaží dělat radši dobro. Vždyť stejně jako každý jiný člověk nakonec umřou a jestli se nebojí toho, že za své odporné činy budou posmrtně pykat.

Děkuji Vám pane Mirdo za ten ucelený historický přehled, bude se mi velmi hodit, až budu předělávat tu kapitolu o historii. Tak už to tu radši ukončíme a já bych dodala, nejen naslyšenou, ale třeba někdy i naviděnou.[smích]

155154

28.02.2008 08:05

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Inspirace...

Jarmila 88.?.?.?

Pokud někdy přijedete do Prahy pane Mirdo, dejte o sobě vědět. Mail mám vystavený na mém webu, klidně si s Vámi někde v pražské hospůdce popovídám, řeč by zaručeně nestála.[smích]

Víte, spravedlnost tkví v tom, že člověk je vnitřně šťastný podle toho, jaké skutky koná a jak je sám se sebou spokojený. Z toho důvodu nějaký zahrádkář, který si sází své milované skalničky a těší se z jejich krásy, může být vnitřně mnohem šťastnější než nějaký miliardář, který kuje pikle proti jiným miliardářům, nebo vymýšlí války v regionu, aby ještě více zbohatl. Pokud si matně vzpomínám, někdo z těch Rothschildů snad spáchal i sebevraždu-to jsou ty deprese, které mají ze svých činů. Pravda, tragédií je, že ten vnitřně nešťastný óbrboháč může díky svému majetku kdykoliv zničit toho šťastného zahrádkáře. Zde by právě bylo řešení v přímé demokracii, že by milion zahrádkářů přehlasovalo majetek toho superboháče. Celý svět je dnes na historickém rozhraní, kdy se čeká, zda zvítězí vyznavači ďábla nebo zdravý rozum. Pokud zvítězí ďábel, pak zničí nejen nás všechny, ale i sám sebe. A opět by v tom byla ta vesmírná spravedlnost- prostě přírodu a vesmír nepřečůrají, ať dělají co dělají.[smích]

Když jsme u těch pentagramů. TV Nova již asi dva měsíce pořád dokola vysílá reklamu, kde nám divákům říká, že my jsme jejich hvězdy. Střídají se tam různí lidé, usmívají se na nás, na diváky a v pozadí je velká, bleděmodrá, pěticípá hvězda. Zajímavé na té hvězdě je to, že nemá jeden cíp nahoru, jako za komunistů, ale že jsou nahoře cípy dva, takže tvoří rohy. Hm, a teď by mne zajímalo, zda zaměstnanci Novy neznají symboliku pentagramu a je to prostě jenom taková náhoda, že tu hvězdu mají danou obráceně.[oči v sloup]

155317

28.02.2008 16:27

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

RE: eretz

Jarmila 88.?.?.?

Tuhle byl nedávno v TV přírodovědný film o tom, jak bezohlední obchodníci kácí ve velkém plíce planety- brazilské pralesy. Vše to natočil jeden Čech, který to ničení přírody i velmi vzácných živočichů na vlastní oči s hrůzou pozoroval. Pak se mi zdálo, že ten Čech naznačuje, kdo je tím viníkem, který tam kvůli penězům plundruje úplně všechno, celou tu nedotčenou panenskou přírodu. Po jeho slovech o těch bezohledných obchodnicích byl totiž najednou několik vteřin záběr jen na slunce, které se koupalo v nekonečné šedi. Ale to slunce mělo šest ostrých paprsků, takže to vlastně byla šesticípá hvězda. [oči v sloup]

Ale možná už jsem paranoidní a ten filmař nic nenaznačoval.

155348

29.02.2008 09:26

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

RE: Paní Jarmilo, když tak čtu ty vaše příspěvky,

Jarmila 88.?.?.?

Ale pane Arkane, Vy takový vzdělaný a chytrý člověk a nevěříte na spiknutí? Ts, ts, ts, to jsem netušila, že jste takový naiva. [chechtot]

155418

02.03.2008 08:32

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

RE: Topol v Kanadě

Jarmila 88.?.?.?

Zkusit se něco dozvědět od lidí jako je Pehe, to je zbytečná ztráta času pane Mirdo. Tohoto politologa nemohli vyvstát ani diskutéři na Neviditelném psu, byl všem svými články už jen pro smích. Přesto je tento člověk v mainstreamu vždy vítán, vždy dostane kdykoliv prostor psát články, na rozdíl od tisíců jiných vzdělaných lidí, kteří mohou do mainstreamu psát jak chtějí, ale prostor k vyjádření jim nikdy poskytnut není.

Pan Pehe nevěří na spiknutí, protože on sám je členem světového spiknutí. Ale má za úkol, zatloukat, zatloukat a zatloukat, tak se jeho reakcím vůbec nedivte. Já bych se strašně divila, kdyby z tohoto člověka vůbec kdy něco smysluplného a pravdivého vypadlo. Taky není vůbec slušný, kdysi jsem mu poslala uctivý mail, to v dobách, kdy jsem se domnívala, že slušný je, ale ani se nemamáhal mi odpovědět. Proč taky, že. Neznámým nulám, které by si přály přímou demokracii se neodpovídá.

155539

03.03.2008 08:07

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

RE: Topol v Kanadě

Jarmila 88.?.?.?

Pane Mirdo, já od tohoto druhu lidí již dávno nic neočekávám, protože jejich reakce jsou pořád stejné, jako na běžícím pásu. To znamená, že pokud pořádají nějakou přednášku, tak jejich taktika je taková, že ve vymezeném čase pořád mluví jenom oni a potom již ponechají asi tak 10 minut na všechno ostatní. Nechají promluvit jen asi tak tři lidi a pak se omluví, že již čas skončil a oni musí spěchat jinde. Pokud se mezi těmi třemi dotazy objeví nepohodlná otázka, tak to honem zamluví třeba tak, že je to na dlouhé povídání, takže se to nedá momentálně v tom krátkém, vymezeném čase objasnit. To víte, jsou to kouzelníci. Ale jsou nudní tím, že všichni jednají stejně. Tím se ale na druhou stranu prozrazují, co jsou zač- spiklenci a pacholci, prostě neseriózní lidé, kteří za hezké postavení a prachy slouží jakýmkoliv cizím zájmům. Prostě lokajové skutečných mocných.

Na to národní obrození moc nevěřím, protože pokud se do čehokoliv nevloží agenti, aby vyprovokovali nějakou akci, tak lid sám o sobě nic nepodnikne. Lid je pasivní masa ovcí, která se dá do pohybu až teprve tehdy, až když je vlčáci ženou směrem, kterým oni potřebují. Bylo tomu tak odjakživa, na žádné revoluce, puče a samovolné vypuknutí válek již dávno nevěřím. Vše je vždy řízeno zezhora, nic nevzniká spontánně zezdola.

155594

04.03.2008 07:48

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

RE: Topol v Kanadě

Jarmila 88.?.?.?

Ano, správně, internet přišel příliš pozdě. Kdyby přišel třeba o 50 let dříve, tak by se za tu dobu mezi všemi masami trvale rozšířilo poznání, že veškeré děje jsou manipulovány sezhora, že nic nevzniká samovolně zezdola. Přišlo by i poznání, že i volby jsou sprostá fraška, která nemá s demokracií nic, ale opravdu vůbec nic společného. Kdyby tohle lidé věděli, tak by se neúčastnili žádného masového zvonění klíčů, protože by dávno věděli, že je to zbytečné, že se do vlády tlačí jen další předem zvolení lumpové a na internetu by se hromadně vysmívali tomu, jak to komunisté narafičí, aby jen tak sami od sebe padli.

To je jasné, že jsme od revoluce vysávání všemi směry parazity a že ty peníze proudí neznámo kam. A naprosto bezcharakterní poslanci se neštítí ani odsouhlasit poplatky u lékaře za nevýdělečné děti a za bezbranné důchodce, kteří na rozdíl od nich musí počítat s každou korunou. Přitom tyto bezcharakterní svině, co nám vládnou, které si samy sobě odsouhlasily pohádkové platy, tak mají dotované i potraviny v poslanecké kantýně, aby náhodou nestrádaly.

Co se týče pana Peheho, tak ani nemusím vědět, že je členem nějaké Bilderberg Group. Mně stačí to, jak píše a hned si o něm udělám svůj obrázek. Stejně jako třeba o politologovi Bohumilu Doležalovi, který je údajný disident, ale píše tak, jak si mocní přejí.

155659

06.03.2008 08:10

Hrdina Harry v britském Vietnamu

RE: Princ Harry se neciti hrdinou.

Jarmila 88.?.?.?

> V soucasnosti je to pan Topolanek, v zaklade clovek prumerneho
>intelektu, ktery muze slouzit za vzor slepe zaprodanosti bez
>toho, ze si uvedomuje na jakou cestu vydal Cesky narod.

Domnívám se, že Topolánek šel od Bushe proto tak vysmátý, protože se od něj dozvěděl informaci, že zde ten radar prozatím přece jen stavět nebudou. A teď bude zajímavé sledovat "naše statečné posrance", jak najednou většina z nich bude hlasovat proti radaru, když si to tedy ten náš lid nepřeje.

A ještě jsem si všimla jedné věci. Od té doby, co Bhenazir Bhutto prozradila celému světu, že Bin Ladin je již dávno po smrti, tak skutečně mainstream ho přestal vytahovat ze záhrobí a už se o něm nemluví, ani nepíše.

No a co se týče princátka, tak je to vše kolem něho samozřejmě jenom samá šaškárna a nic víc.

155822

06.03.2008 17:08

Hrdina Harry v britském Vietnamu

RE: Princ Harry se neciti hrdinou.

Jarmila 88.?.?.?

Ba né, oni jsou pravoleví hoši v některých věcech (v těch mezinárodních, kde musí poslouchat vyšší vládce,takže všichni bez rozdílu musí držet hubu a krok)pěkně sehraní. Veselost Topolánka a kategorické výroky ze strany Paroubka mě přesvědčují o tom, že oni dva jako první vědí tajnou informaci, že radar se tu zatím stavět nebude. Je to tím, že v Americe se budou střídat prezidenti, takže američtí soudruzi mají momentálně jiné starosti, než nějaký radar v Česku. Ovšem jak z téhlete trapnosti vybruslí Parkanová, to se nechám překvapit.Patrně odejde do důchodu a zavře za sebou poklop.

155850

07.03.2008 08:08

Teror pravdoláskovců

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

Jarmila 88.?.?.?

No a teď si položme otázku, kdo za to všechno může? A vyjde nám ona stará známá dobrá věta- že ryba smrdí vždycky od hlavy. To znamená, že ty zákony, které tohle umožňují, tvoří poslanci. Byla tady diskuse, co se skrývá za slovem stát. Když se osekají všechny zbytečné věci, tak člověku zbude holá pravda, že stát je 200 poslanců, 80 senátorů, plus 20 ministrů. To je dohromady 300 lidí, kteří ABSOLUTISTICKY vládnou nad zbytkem společnosti, tedy 10 miliony lidí. Protože soudy by nemohly postupovat tak, jak postupují, kdyby pro ně nepřipravili poslanci a senátoři ty fašistické zákony, které to umožňují. Čili mi z toho stále vychází, že největší fašisti ve společnosti je těch 300 vládnoucích lidí.

Jinak co se týče minulosti bych nebyla až tak optimistická. Komunisti měli svůj zákon o pobuřování. Kdykoliv si zamanuli, tak někoho za to pobuřování zavřeli a mohlo to být prakticky za cokoliv. Za Rakouska-Uherska to taky nebylo zdaleka ideální, o čemž nám zanechal svědectví Hašek. Když se na ulici semlela jakási rvačka, tak Hašek pokřikoval na rváče, který tloukl policajta: Natři ho! U soudu se hájil, že pokřikoval: Spatři ho! Ale nic mu to nebylo platné, zavřeli ho na pár dnů do věznice.

155888

07.03.2008 11:29

Hrdina Harry v britském Vietnamu

RE: Princ Harry se neciti hrdinou.

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Ano Tome,přesně tak jsem to myslela. [velký smích]

155926

08.03.2008 07:05

Teror pravdoláskovců

RE: ješte jednou Robert Gross

Jarmila 88.?.?.?

Absurdní na celé věci je to, že už ani dnešní sedmdesátipětiletí lidé nemají s válkou nic společného, protože oni byli na konci války pouhými patnáctiletými dětmi. A přesto nás média dnes a denně bombardují holocaustem, jako bychom my všichni byli za něj zodpovědní. A to přesto, že 99 procent lidí s tím nemá vůbec nic společného. Téměř všichni jsme nevinní, činy dávno minulé se nás vůbec netýkají. To by mě zajímalo, jak dlouho nás budou tím média ještě otravovat? Dalších sto let, nebo jenom padesát?

155996

08.03.2008 07:23

Teror pravdoláskovců

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

Jarmila 88.?.?.?

Ano, s Vaším názorem souhlasím a ještě bych k tomu dodala toto: Těch 300 figurek, co se schovává za slovo STÁT a rozhoduje o životech nás, 10 milionů občanů, plní příkazy dvou skupin bossů: nadnárodních a místních. Nad příkazy globálních vládců se nediskutuje, musí se co nejdříve se plnit. To jsou příkazy typu radar, protikuřácké tažení, registrované partnerství a teď nově navrhovaný zákon- trestání rodičů, když dají pohlavek svému dítěti. Nad příkazy místních bossů se smí diskutovat, ale platí tam železné pravidlo, že kdo víc dá, ten vyhraje. A tak v případě Klause zvítězili ti, co víc dali a v případě mučení lišky zvítězila vlivná lobby myslivců, protože poslanečtí kašpaři od nich dostali víc, než od obránců týraných zvířat.

Někoho by mohlo napadnout, že tyto loutky by možná někdy mohlo trápit SVĚDOMÍ. Ne, svědomí je netrápí, protože právě z toho důvodu, že svědomí nemají, byli pečlivě vybráni do těchto vrcholných rozhodovacích funkcí. A když si člověk probere, z jakých poměrů pocházejí, tak je náhle vše jasné: nejlepší jejich kvalifikací je komunistická nebo estébacká minulost. Útěchou nám může být, že tato situace panuje ve všech postkomunistických státech- všude jsou v nich na vrcholových místech bezcharakterní postkomunistické loutky.

155999

09.03.2008 08:57

Teror pravdoláskovců

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

Jarmila 88.?.?.?

Ano, jde o prospěcháře, ale kupodivu vždy s komunistickou nebo estébáckou minulostí. Ať si proberete kteroukoliv z těch našich vládnoucích figurek, tak to prostě tak je. Bránit se proti mafii prospěchářů lze jedině zavedením přímé demokracie, a té se oni brání zuby-nehty. Vždyť zde dodnes nemáme ani tu pitomou přímou volbu prezidenta. Ano, „volení zástupci“ to je ve skutečnosti ta nejhorší svoloč, která se nám, většinovému obyvatelstvu vysmívá do tváře. Možná, že semtam se mezi nimi nachází i nějaký slušný člověk, ale ten se tam dostal jen omylem. Zatím ale nevím o jediném slušném člověku.

Pokud snad existují lidé, kterým bylo již v raném dětství vsugerováno, že jsou bohem vyvolení, tak na to ať zapomenou. Jsou z hlediska vesmírných zákonů tak leda velké, vyvolené hovno.[velký smích] Že musím tedy být tak sprostá. Jsou jen ve stejné pozici jako křesťani s vymytými mozky, muslimové s vymytými mozky, budhisti s vymytými mozky, zkrátka jako všichni lidi světa, kteří mají vymyty mozky nějakým světovým náboženstvím, tak jak to náboženští hodnostáři potřebují. Všichni tito nekriticky věřící lidé jsou jen kvalitní manipulovaní otroci moci, svých náboženských vůdců. Já jsem taky věřící, ale věřím si na co chci já sama, nikdo nemá šanci mnou manipulovat.

Pokud se někteří lidé cítí vyvolení, přestože ani v žádného boha nevěří a dělají ostatním občanům peklo na Zemi, tak to jsou obyčejní zmrdi, duševní mrzáci, odborně řečeno- deprivanti. Když jsou tito deprivanti jen účelově spojeni za účelem nelegálního získávání majetku, tak vůbec nejsprávnější název pro ně je- mafiáni, organzovaní zločinci.Co z toho měl Truman, když zavinil smrt statisíců nevinných civilistů, jen aby si vyzkoušel účinky atomovky?

Co se týká lišek, tak právě schválení jejich mučení mě přesvědčilo o tom, že nám vládnou deprivanti. Víte, řadoví občané nemají čas všechno sledovat, protože musí pořád pracovat. Ale kdyby měli možnost o zákonu o liškách hlasovat, tak jsem přesvědčena, že na celé čáře by zvítězil zákon, aby se jejich mučení zakázalo. Ať už jde k čertu ta zastupitelská demokracie!!!!!

156098

13.03.2008 07:38

Bonbónek

Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Nechápu jednu věc. Jak to, že se všichni lidé tak bezmezně podrobili a všichni do jednoho nazývají Kateřinu Jacquesovou jako Jacques. Ne že by mi nevadila koncovka ová, ale když už se musí povinně používat, tak má platit pro všechny. Z jakého důvodu má Jacquesová tu velikou výsadu, že všichni jako jeden muž ji nazývají Jacques? Podle pravidla češtiny je to nesprávně, takže všechna masmédia se dopouštějí chyby. A stejně tak se dopouštějí chyby všichni lidi, kteří to po nich slepě opakují a to jen proto, že jsou těmi masmédii ovlivněni, aniž by si to uvědomovali.

Jinak tato dáma má skutečně asi neskutečná privilegia, je protekční a vyvolená, že se nikdo neodváží jí sebeméně v čemkoliv odporovat. Nedávno si ji Burian pozval do svého pořadu a byl k ní prý tak neuvěřitelně servilní, že diváci jen nevěřícně zírali. Nechce se mi ten pořad hledat, Jacquesová mi za to nestojí. Aby ne, když Burian patrně ví, že ji již kněz Karásek jako malou houpal na kolenou, že jsou prostě tihle ti Havlovi spřízněnci vzájemně propojeni jako jedna rodina, a kdo se na ně křivě podívá, tak letí na dlažbu.

156423

13.03.2008 09:04

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Je vidět, že jste tady nový, jinak byste mě tu takhle hloupě neobviňoval. Že je Jacquesová mrcha jsem již psala jinde a jindy. Nejsem závistivá, ani zlobná, já za to přece nemůžu, že na všech vrcholných místech v naší republice jsou dosazeni bezcharakterní kariérističtí zmrdi- doslova a do písmene. Nebo byste mi mohl jmenovat v naší politice nějakou kladnou postavu?

Pokud chcete znát všechny moje názory, tak si klikněte na můj nick Jarmila. Tam je v archivu vše uschováno, co jsem kdy řekla, černé na bílém.

156427

14.03.2008 07:39

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste legrační djb. Píšete, že zrovna v tomto bodě byste neviděl ovlivnění médii. Ale na začátku zase říkáte, že píšete Jacques proto, že jste to nikdy neviděl napsané jinak- z toho důvodu že Vás ani nenapadlo, že je to špatně.[smích] Takže zde je jasně vidět, že médii ovlivněn jste a ani o tom nemáte tušení.[smích]

156499

14.03.2008 07:41

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

No jistě, jak jinak. Mě na celé věci zaráží i to, jak se jí všichni novináři bojí.Jak jsou všichni přemrštěně uctiví.To nebyl pouze strach u Buriana, všichni z ní mají strach. A já se ptám: Proč? A proč jí nabízeli jako nováčkovi ihned křeslo na silovém ministerstvu, jestli nechce být ministryní vnitra? Copak je to normální?

156500

14.03.2008 07:51

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

V souladu s pravidly české mluvnice je to s těmi příjmeními takto: žena může mít nepřechýlené příjmení, ale jen jako druhý doplněk příjmení přechýleného. Takže například všemi českými muži oblíbená, feministka Marx-Tominová to pečlivě dodržuje, jak ji to zákon přikazuje. Na matričním úřadu je ovšem zaznamenaná jen pod jedním jménem, aby se jim to nepletlo. Čili buď jen Marx, nebo Tominová.

A teď k političce Jacquesové: pokud nechce mít koncovku ová, tak by měla dodržovat totéž co Tominová. To znamená, že by se měla podle pravidel jmenovat Jacques-Pajerová. Samotné Jacques používat NESMÍ. Nezapomeňte, že novináři v souladu s českými pravidly běžně v novinách všem cizinkám tu koncovku ová přilepí a to někdy i naprosto špatně, jako v případě Bhuttoové, kde přidali jen vá. Příjmení bez ová by mohla používat pouze v případě, kdyby to měla jako umělecké jméno. Jenže politička je povinna používat své občanské jméno, nikoliv nějaké umělecké.

Na téma přechylování ženských příjmení již bylo napsáno hodně nesouhlasných článků.Ale nekompromisní poslanci rozhodli, že se i cizinky musí psát s ová a basta. Takže paní Jacquesová coby poslankyně má dodržovat zákon, když už si takové voloviny poslanci sami vymyslí. Pokud se jí to nelíbí, tak ať sama navrhne změnu, když už je tedy díky nahranému zbití u samého zdroje rozhodování.

156501

14.03.2008 07:51

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Pana Neffa je mi nesmírně líto, že se mu stala taková tragédie. V případě toho zetě by se ovšem měla správně skloňovat obě příjmení, protože jméno Neff je české, pan Neff není cizinec. Takže: manželka Roberta Neffa Nováka.

156502

14.03.2008 08:37

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Nad tou umělou inteligencí jsem taky hodně přemýšlela. Ale myslím si, že inteligence bez emocí nemá žádný smysl. Je to potom jenom stroj, který nemá žádný důvod existovat. Takže bude vymyšlena inteligence, která bude se vším všudy přesně kopírovat lidi. To znamená, že budou existovat roboti s emocemi a budou se replikovat s pomocí „mužských a „ženských“ robotů. Jediný rozdíl bude v tom, že budou podstatně inteligetnější než lidi. Teď ale nevím, jestli supervysoká inteligence bude mírumilovná, nebo agresivní. Asi spíš mírumilovná, právě proto, že bude tak moc inteligentní. A taky nebude mít důvod k agresi, protože majetek, bohatství, zlato, stříbro a drahé kamení je nebude zajímat, proto nebudou mít žádný důvod bojovat.

156505

14.03.2008 21:14

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Já si myslím, že potom pro tu umělou inteligenci budou lidé přínosem stejně, jako jsou dnes pro dnešní lidi přínosem zvířata.[smích] To znamená, že je budou láskyplně opečovávat, jako že jsou takoví přírodní živočichové plní emocí, kteří si nevidí na špičku nosu, ale zato jsou nesmírně ve svém počínání autentičtí a roztomilí.[smích]

156562

15.03.2008 09:21

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

No jo, no. Oni asi agresivní lidé vymyslí i agresivní, válečnické roboty- takové ty terminátory, ničící všechno,na co příjdou. Jenže zase mírumilovní lidé vymyslí ty superinteligentní mírumilovné roboty, kteří budou mít IQ třeba 300. A ti zase budou lidi ochraňovat a válčit s těmi terminátory. Já myslím, že na téhle planetě bude ještě hodně veselo. Proto se chci dožít nejméně sta let, abych to mohla všechno pozorovat.Jo, ale pokud mi to nezatrhnou válečničtí lidé, kteří zničí planetu dřív, než vůbec budou ti roboti vymyšleni.

156580

15.03.2008 09:58

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Ano, Jacques-Pajerová je češtinsky správně, takhle to má být podle určených pravidel, kterých by se měli držet i všichni novináři.[smích]

156579

16.03.2008 09:11

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Mýlíte se, nemyslím to ironicky.[smích] Ano, je to přesně tak, vždy ti hloupější vymýšlejí zbraně. Ti OPRAVDU vysoce na úrovni lidé, ti nesmírně vzdělaní a s velkým IQ jsou vždy velmi mírumilovní. Představte si Gaussovu křivku. Nejširší střed je neutrální, to je těch 80 procent normálních běžných lidí, kteří nejsou válečničtí, ani přehnaně inteligentní. Prostě po všech stránkách normál. Pak zde máme nalevo 10 procent superinteligentních lidí a napravo 10 procent obyvatelstva s IQ tykve. Když si rozebereme ty superinteligentní, tak zjistíme, že 9 procent z nich jsou velmi inteligentní a velmi mírumilovní lidé a jen 1 procento válečničtí, cyničtí jestřábi, kteří jsou pohotovi kdykoliv zničit tento svět. Takže vysoké IQ není největší průser v dějinách lidstva, průser je, že to 1 procento válečníků ovládá 99 procent normálních lidí.

Zbraně jsou vždycky dvojsečné. Ti co je vymýšlí jsou mírumilovní, inteligentní vědci, ale jejich vynálezy bývají zneužity. A tak již dnes jsou roboti rozděleni na užitečné a mírumilovné, kteří pomáhají lidem a na tajné, válečnické, kteří jsou připraveni ničit vše živé. Roboti již operují lidi, dělají podmořské výzkumy, dělají mechanickou práci, montují auta, a tak podobně. O těch tajných válečnických robotech toho moc nevíme, protože jsou tajné. Ale buďte si jist, že bychom byli vyjeveni jako vyoraná myš, kdybychom se dozvěděli pravdu. Třeba o 9/11- kdo tam v těch letadlech řídil.

156619

17.03.2008 08:24

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Vyjádřila jsem se poněkud nesrozumitelně, tak se budu snažit to napravit. První Gaussova křivka: většina lidí normálních, neagresivních, jen nalevo a napravo extrémy, to znamená 10 procent příliš agresivních lidí a 10 procent příliš mírumilovných. Druhá Gaussova křivka: většina lidí inteligenčně průměrných, jen nalevo a napravo extrémy, to znamená 10 procent příliš inteligentních lidí a 10 procent příliš neinteligentních lidí. Třetí Gaussova křivka: většina lidí nadprůměrně inteligentních je normálních, průměrně agresivních, jen nalevo a napravo jsou extrémy. To znamená 10 procent vysoce inteligentních lidí je zároveň vysoce agresivních a 10 procent vysoce inteligentních lidí je zároveň velmi mírumilovných.

Shrnutí je asi takovéto: nezáleží na vysoké inteligenci a agresivitě jednotlivce, protože ta největší zvěrstva v historii se páchala vždy KOLEKTIVNĚ. Zádrhel je v nastaveném systému, nikoliv v jednotlivcích. Když je ten systém postavený na pyramidě moci, složené z nadřízených a podřízených, tak se mohou páchat neomezeně ty největší zločiny, aniž by se ti jednotliví členové skupiny cítili jako zločinci. Oni jsou jen kolečko ve velkém stroji, oni jenom plní příkazy mocnějších.

Tak by to bylo i v případě používání robotů. Byli by různým způsobem zneužiti skupinou lidí, kde každý jednotlivec té skupiny by si říkal: já nic, já muzikant, já jsem jen musel poslouchat příkazy jiných- jinak bych sám přišel o život. Já myslím, že na tomto principu pracují celosvětově tajné služby. Je to vojenská organizace, kde jde o život, a kde všichni musí bezpodmínečně poslouchat jakékoliv příkazy seshora, ať jsou sebehorší.

A teď to nejdůležitější: KDO je ten kolektivní mozek, který dává rozkazy tajným službám ke zvěrstvům na planetě. Jsou to největší boháči planety, to oni jsou tím největším zlem, které si tu dělá co chce. Všimněte si, že mezi nejbohatšími lidmi planety nikdy nejsou uvedeni zbrojaři, nebo ti co prodávají drogy. Ale oni i ti největší bankéři světa jsou vlastně ve skutečnosti ti největší gauneři.

156666

18.03.2008 07:50

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Díky za poklonu.[smích]
Atraktivní je pro mne samozřejmě víno. A Vy jste z Prahy? Proč ne, pozvání přijímám, já jsem taky diletant, bez relevantního vzdělání, takže si spolu můžeme hezky diletantsky poklábosit.[smích] Můžete mi napsat na mail, který mám vystaven na mém webu (kubata.nazory)

156724

18.03.2008 08:09

Dopis Paroubkovi

Taky článek chválím

Jarmila 88.?.?.?

„Pokud máte potřebu vystupovat jako opozice, proč prostě neopáčíte na Topolánkovy výroky o mučení něco ve stylu "A proto, že US army mučí zadržené civilisty, tu my, ODS, chceme jejich základnu(y), aby si udělali nějakou tu mučírnu také u nás." Určitě byste zabodoval za vtip, nepopíral byste očividné a postavil byste otázku základny válečných zločinců u nás do té správné roviny. Ale to asi nechcete...?“

Tohle by Paroubek nikdy neřekl, protože je opozice jen „jako“. Takhle si s námi zahrávají pravoleví bolševici již od revoluce. Co potřebují schválit, tak schvaluji tím způsobem, že opozice jako protestuje, ale pak vždy zvítězí třeba jen o jeden hlas návrh, který potřebují protlačit. Tohle by se dělo i v případě radaru. ČSSD by jako protestovala, ale pak by radar o jeden hlas zvítězil.

Dnes mi došel mail, kde mi jeden čtenář píše, že otcem Livie Klausové byl (protože již zemřel) zrádce Wiliam Šalgovič. Nahlédla jsem do google a zdá se, že je to pravda. Nevíte někdo, jestli je to stoprocentní pravda? Jestli ano, pak to vše vysvětluje závratnou kariéru i Klause. Oni jsou ti bolševici všichni skutečně vzájemně propojeni jako jedna rodina, předávají si již moc dědičně.

156725

18.03.2008 08:21

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Vrátím se zase na začátek paní Dášo. Kritizovala jsem všechny novináře mainstreamu, že jsou všichni do jednoho tak servilní, že se ani jeden z nich neodváží napsat jméno češtinsky správně, to znamená jako Jacquesová. Všechny cizinky co tu jsou, i všechny cizinky co tu nejsou, tak všem nekompromisně přilepí ke jménu koncovku ová, bez ohledu na to, co mají v pase nebo občance napsáno, protože se řídí pravidly současné češtiny. Jen jediná Jacquesová má tu nepochopitelnou výsadu, že všichni do jednoho, jako jeden muž ji píšou Jacques. To je na tom to nepochopitelné. Jak se tak mohli všichni na tom domluvit? A jak to, že najednou v tomto případě pravidla češtiny, která jsou závazná pro všechny neplatí?

156723

19.03.2008 07:43

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Ano, dobře jste mu to vysvětlil.A tím spíš by se jí mělo říkat Jacquesová, protože je v parlamentu a patrně není cizinka, poněvadž cizinci o nás asi nesmějí rozhodovat. (A myslíte tedy, že ten Šalgovič není otcem Klausové?)

156762

19.03.2008 07:46

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Těší mě, že Vy o mně víte snad již úplně všechno, zatímco já Vás vůbec neznám:.) Jak Vám správně napsal již pan Vratislav, tady není podstatné, že třeba ona to má v občance správně a může se skutečně psát po svém manželovi pouze Jacques. Tady je zvláštní ta skutečnost, že celý slavný český mainstream, který VŠEM ostatním ženám, které stejně jako Jacquesová tu koncovku ová nemají, tak stejně jim to ke jménu tak jako tak nekompromisně přilepí. Chápete už ten rozdíl? Že ona jediná má u všech masmédií včetně všech kanálů TV, tu výsadu, že k jejímu jménu si to nedovolí přilepit.

Kdyby tady existovala demokracie a svoboda slova, tak by to vypadalo v reálu tak, že po tom incidentu s policistou, když byla ještě naprosto neznámou nulou, by AUTOMATICKY většina médií o ní psala jako o Jacquesové. A to bez ohledu na to, co má napsáno v občance. Novináře by vůbec nenapadlo o ní psát bez té koncovky. Jenže oni o ní od samého začátku psali jako o Jacques, čímž došlo u mně k podezření, že svoboda slova v našich médiích neexistuje ani náhodou, protože jsou propojeni z jednoho vedoucího centra- úplně stejně jako za komunistů.

No, můj muž mi říká, že my tam na severu Moravy jsme wasrpoláci. Tuhle jsem použila slovo, že je to tedy pěkně uvalené. Víte co to znamená? Když je něco přihlouplé, ujeté.

156761

20.03.2008 07:02

Bonbónek

RE: Obrovský vliv mainstreamu na myšlení všech lidí

Jarmila 88.?.?.?

Ano, pan Vratislav Vám to již opět vysvětlil. Bavíme se zde o podivné a jednotné servilnosti VŠECH českých novinářů, kdy jednotně a jako na příkaz seshora píšou zcela nelogicky tuto privilegovanou paní bez ová, zatímco všem ostatním cizinkám, i za cizince provdaným českým ženám tu koncovku bez pardonu ke jménu přilepí. Takže se tu nebavíme o tom, jak paní Jacquesová dostávala poštu, tohle je právě problém mnoha zdejších cizinek, takže záleží na parlamentu, jak tuhle věc jednoho dne vyřeší. Snad jim to konečně jednoho dne dojde a určí zákonem, že novináři nemají prznit cizí jména přidáváním koncovkou ová.

156841

21.03.2008 14:29

Zrušte barvu!

RE: foto/grafování

Jarmila 88.?.?.?

Nedávno dávali v TV slavný film Zvětšenina. Ten film byl barevný, ale ten módní fotograf , ta hlavní postava filmu toho filmu, chytal momentky ze života zásadně černobíle. Asi i on věděl, že černobílá fotka dává prostor pro imaginaci a rozvoj fantazie- zvláště když se na ní objevila mrtvola.[smích]

Uvědomila jsem si, že ten film ani po létech neztratil nic ze své zvláštní atmosféry a poetičnosti. A zmocnila se mne nostalgie nad tím, že ta doba šedesátých let, ta doba našeho mládí, byla jaksi podstatně čistější, vnitřně svobodnější, mravnější a naivnější, zkrátka po všech stránkách hezčí, než je doba dnes. Dnes svět řídí parta psychopatů, která ho záměrně vede do válek, i do čím dal většího mravního bahna,(jako by z toho měli zvrácenou radost, že si s mainstreamem mohou dělat co chtějí) a jejich neblahá činnost je čím dál více ze všech jejich činů znát.

Já když vidím, jak píše zaprodaná Mladá fronta, tak z těch mladofrontových, prodejných novinářů dnes a denně bliju. Jak je možné, že se ti lidi za své psaní vůbec nestydí? Za dobré bydlo napíšou svým chlebodárcům cokoliv, co si budou přát. Jsou to skutečně otrlé povahy ti novináři, viďte pane Jandourku? Vy jste totiž taky jeden z nich. Prostě novinářský hnůj.

156957

22.03.2008 07:53

Umírající pes jako výstavní exponát

RE: Milo

Jarmila 88.?.?.?

Domnívám se, že ti návštěvníci výstavy netušili, že ten pes je tam trvale o hladu a o žízni. Mysleli si třeba, že je to jen taková recese, že je tam uvázán potulný pes.A ten vystavovatel veřejnost o tom informoval, až když ten pes umřel.Protože jinak si vůbec nedovedu představit, že by tam lidé procházeli, věděli o tom, a přesto by nijak nereagovali.Ani třeba tím, že by psovi dali kus salámu a misku vody.

Jinak asi nemá cenu pořád někoho proklínat za to, když někdo týrá zvířata. To bych z toho proklínání nevyšla. Ale přesto tomu hajzlovi přeji v životě jen to nejhorší.

157006

22.03.2008 08:00

Zrušte barvu!

RE: foto/grafování

Jarmila 88.?.?.?

Je fakt, že to mé postesknutí tak vyznělo, že člověk již tím stařeckým, vzpomínkovým optimismem si vše maluje na růžovo a vzpomíná: Jo paní, tenkrát deset deka salámu, to bylo nějakýho salámu!

V tom to ale není, mě spíš děsí ten příliš rychlý nárůst vědy a techniky, který tady tisíce let předtím nebyl. Že současná doba je zgruntu něco jiného než všechny předešlé epochy. Chaplin natočil film Moderní doba, kde se snažil znázornit, jak se člověk mění z individuality na kolečko obrovského stroje, který ho nakonec úplně semele. A ten „pokrok“, který nezastavíme, jak píše pan micha, nás nečiní šťastnějšími, ale spíš zmatenějšími a všemi směry závislejšími a ovladatelnějšími. Bylo mi 10 let, když si sousedi odnaproti jako první v činžáku pořídili nebarevný televizor. Naše rodina si ho pořídila, až když mi bylo 15 let. V tom vidím tu čistotu, tu naivnost, atd: že jsme nebyli tolik manipulováni všemi směry, kdy všechno je lež a nic není pravda, vše jen reklama a zdání, klam a mam, a všechno všemi směry prošmírováno tou nejmodernější technikou. Byli jsme víc sví, byli jsme individuality.Dnešní lidé jsou jen rezignované pracovní jednotky, splácející hypotéky, semleté maso, zpracovaná tvárná hmota, kterou zbývá už jen očipovat.[naštvaný]

157004

22.03.2008 08:24

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...

Jarmila 88.?.?.?

Se vším co jste tady napsal pane Mirdo bez výhrad souhlasím. Až teprve v dnešní době člověk s velkým údivem zjišťuje, že vlastně celá ta historická doba byla pěkně zfalšovaná. Je už snad 3 tisíce let finanční elitou řízena, ale nám, řadovým občanům je to prezentováno, jako by to byly nikým neřízené, spontánní děje. Obzvláště velké války jsou pečlivě seshora organizované, takže první i druhou světovou válku má na svědomí úzká elita světových boháčů.Když se tak dívám v TV na seriál Souboj vojevůdců, kde jsou autentické záběry na ty tisíce bezejmenných mužů, kteří bezradně hledí do objektivu a v jejich očích je otázka: Proč? A pak nastupují čísla, v kterých vyjmenovávají, že v té a té bitvě zahynulo 90 tisíc mužů.A ty jatka, to vše jen proto,aby se na prodeji zbraní napakovalo pár neskutečných hajzlů, kteří to vše organizují ze zákulisí a považují to snad za zábavnou hru na vojáčky.

Teď jsem se nedávno dočetla v MFD, že i Francouzskou revoluci zorganizovali svobodní zednáři spolu s Ilumináty. Když se tohle dočte člověk už i z Mladé fronty, tak to už je co říct.

157009

22.03.2008 17:40

Zrušte barvu!

RE: foto/grafování

Jarmila 88.?.?.?

Já si myslím, že za padesát roků již bude Země zase jen planeta prvoků.

157038

22.03.2008 19:23

Umírající pes jako výstavní exponát

RE: Milo

Jarmila 88.?.?.?

Máte pravdu, ta paní je obdivuhodná a kdyby byli všichni takoví jako ona, tak by bylo na světě super.

Jinak taky všem přeji hezké velikonoce.

157050

23.03.2008 09:01

Dopis Paroubkovi

RE: Taky článek chválím

Jarmila 88.?.?.?

Je to výborně napsaný článek, ten o "sebevraždě" Jana Masaryka.Z toho je vidět, že nepohodlní lidé byli odjakživa odstraňováni na jakýkoliv způsob. To, že Hitler ani Stalin odstraněni včas nebyli, svědčí o tom, že se jako užiteční idioti, kteří vykonávají tu nejšpinavější práci, někomu v zákulisí náramně hodili.

157077

24.03.2008 07:13

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...

Jarmila 88.?.?.?

Ono je to všechno takové víc složitější. Izrael má tuším asi 5 milionů obyvatel, kde se kdekdo povyšuje nad kdekoho. Čili oni nejsou jednotni v tom, že by se všech 5 milionů obyvatel jednotně cítilo nadřazeno nad obyvateli celé planety, když se sami musejí potýkat ze strany svých soukmenovců s rasismem a pohrdáním. Teď je taky rozdíl mezi skutečnými ortodoxními věřícími židy a mezi těmi sekulárními a sionisty- to už tady bylo vše důkladně mnohokrát probráno.

Teď hlavní část Židů je rozptýlena po celém světě, dejme tomu, že je to pětkrát víc než v Izraeli, tedy 25 milionů lidí. Dejme tomu, že si je někdo hlídá a má je v evidenci, aby je mohl kdykoliv použít do nějaké akce. Čili oni slouží jako taková zásobárna a armáda nesvobodných věřících otroků, kteří mají někomu kdykoliv k něčemu posloužit. Čili to taky není kdovíjak záviděníhodný úděl, protože jen malé procento z nich neomezeně vládne, ostatní jsou jen poslušní lokajové těch mocných.

A do třetice máme zde neomezený oceán těch opovrhovaných Nežidů, ten hmyz, ten dobytek, ta zvířátka, která jsou rovněž kdykoliv podplatitelná a kdykoliv použitelná, jak se mocným zlíbí. Na každé lépe placené místo čeká v zástupu dlouhá řada lidí, ochotných k jakékoliv sviňárně, jen když se budou mít dobře a budou mít vysoké postavení. Koneckonců, náš slavný parlament a vláda je toho důkazem. Posluhují světovým mocným i místním mafiánům, bez ohledu na to, jestli četli Talmud nebo ne, a bez ohledu na to, jestli věří tomu, že jsou vyvolení nebo ne. Jen když se jim hrnou penízky a mají se dobře. Morálka a charakter jdou stranou.

157109

25.03.2008 06:53

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Jarmila 88.?.?.?

Pan Spytihněv Vám to moc dobře napsal. Co je to ve skutečnosti stát? Stát je ve skutečnosti 200 neomezeně vládnoucích, zkorumpovaných, komoušských poslanců, kteří mají za cíl co nejvíc zotročit, finančně zbídačit a porobit obyvatelstvo. To co oni odsouhlasují, to nejsou žádné reformy, ale všemi směry ZDRAŽOVÁNÍ- to je ten správný název. Jsou to ti samí komouši, kteří ačkoliv na dopravu berou všelijaké tisícové příplatky, tak stejně mají MHD zcela nelogicky zdarma. Ti samí komouši, kteří ačkoliv mají oproti obyvatelstvu obrovské, nadstandartní platy, tak se neštítí mít jídlo v poslanecké kantýně za dotované ceny. To samé i bydlení či poslanecká dovolená- oni jsou tak „chudí“, že to též mají vše téměř zdarma a bohatě dotované. A tito bezcharakterní komouši, tito lidé bez špetky morálky, se neštítí znepřístupnit zdravotní péči chudým důchodcům a nevýdělečným dětem. [bliji]

157145

27.03.2008 07:51

Zrušte barvu!

RE: foto/grafování

Jarmila 88.?.?.?

Co na to říct? Že máte pravdu.[smích] Ještě lepší by bylo vypůjčit si malou tlupu lidí z dob před 100 tisíci lety. Já myslím, že po jedné minutě by padli mrtvi k zemi, protože i po stránce mikrobů se dnešní svět tak „vyzbrojil“, že je úplně o něčem jiném, než tenkrát. Fakticky- je to pravé a nefalšované peklo. Ale vůbec největším peklem jsou pro mne momentálně naši soudruzi poslanci, kteří si odsouhlasují absolutisticky co chtějí a my všichni na to musíme jen bezradně zírat a nechat si vše líbit. Vůbec se mi nelíbí, jaké drakonické pokuty na občany chystají, kvůli kdejaké hlouposti. 20 tisíc za hlučnější mejdan, 50 tisíc za neuposlechnutí policisty, a tak podobně. Hezky a nenápadně nás pomalu připravují na NWO. Co je tohle vůbec za lidi? Organizovaní zločinci?

157277

01.04.2008 08:41

Konec filosofie - začátky demokracie

Revoluční období

Jarmila 88.?.?.?

Tuto nynější normální vědu zpochybňuje rostoucí počet anomálií, které všichni známe a o kterých diskutujeme. Kritika dosavadních systémů (partikracie) dosahuje už takového stupně, že je oprávněné tvrdit, že žijeme v období politické revoluční vědy. Výsledek bude stejný jako v exaktních vědách. Systémy polopřímé demokracie, které navrhujeme v internetu a v málo známých publikacích, se brzy stanou novou normální vědou. Nynější držitelé politické moci se ovšem nevzdají moci dobrovolně. Bude třeba je sesadit, nikoli násilím, nýbrž idejemi, argumenty a slovními formulacemi.

Myslím, že jste pane Jiří Poláku příliš velký optimista. Já už tu situaci vidím dočista černě. Z jednání globálních vládců- mezinárodních bankéřů je jasně vidět, že do všech sfér života zavádějí totalitu, jinak řečeno takzvaný Nový světový pořádek (NWO). Je možné, že lidé vůbec nestihnou polopřímou demokracii prosadit, protože mezitím v poměrně krátkém čase nastoupí vůči většinovému světovému obyvatelstvu otevřený teror, kdy vládci světa definitivně odhodí své masky a budou s pomocí „vědy a techniky“ a svých dobře placených biřiců ovládat neomezeně všechny sféry života. Pak již ani nebudou potřebovat provádět ty své frašky, zvané volby.

Jako takovou nejrychlejší obranu proti stávajícímu stavu navrhuji voličům, aby co nejvíce lidí přišlo k volbám, ale do urny vhodili místo volebního lístku lístek tohoto znění: Zastupitelská demokracie je podvod, žádám internetovou přímou demokracii. Kdyby takto jednalo dejme tomu až 50 procent voličů, pak by o tom již nemohli mlčet ani prodejní novináři z mainstreamu.

157747

02.04.2008 07:42

Konec filosofie - začátky demokracie

RE: Revoluční období

Jarmila 88.?.?.?

Zakládání nových politických stran je naprosto zbytečná záležitost. To z toho důvodu, že již od dob Francouzské revoluce je technologie moci tak dobře propracovaná, že to vždy vyjde tak, že do čela stran se dostanou jen lidé, již předem zákulisní mocí vybraní.

Probíhá to takto: dokud je strana malá a bezvýznamná, tak ji nechají na pokoji. Obvykle se totiž sama od sebe dříve nebo později rozpadne, protože zhyne na úbytě- na nedostatek peněz. Platí pravidlo, že bez peněz do politiky vůbec nelez. Aby se strana stala všeobecně známou, potřebuje totiž ke svému fungování miliony (propagace strany, nabírání nových členů, sjezdy, fungování administrativy, pronajaté sály, atd.,atd.) Pokud se přece jen nerozpadne a začne vyvíjet nějakou konkrétní činnost, v ten moment začne být předmětem zájmu tajných služeb. Nasadí do pidistrany své agenty a ti tu stranu stále stejnými metodami zevnitř rozhádají a rozbijí. Pokud ale mocní chtějí vzbudit u obyvatelstva naději v nějakou novou stranu, tak nechají nějakou tu pidistranu vyrůst až do potřebné parlamentní velikosti (jako třeba zelené), aby lidé mohli volit „nové tváře.“ V takovém případě ale tu stranu nejprve očistí od nežádoucích elementů, to znamená autentických, čestných členů a do jejího čela se dostanou jen lidé, kteří se tam dostat mají.Teprve pak strana začne prosperovat i finančně, že dostaen za hlasy voličů miliony na své fungování.

157853

02.04.2008 08:03

Konec filosofie - začátky demokracie

RE: Revoluční období

Jarmila 88.?.?.?

Není pravdou pane Vanguarde, že nejsem ochotná poslouchat oponentní názory. Moje polopřímá účetní internetová demokracie JE všelék, jenomže Vy jste si mou reformu dodnes nenamáhal si celou poctivě přečíst, protože jinak byste nepsal to, co jste zde napsal.

Žádných pět referend do měsíce by se nemuselo konat, protože moje reforma je složena ze čtyř druhů hlasování, které se týká pokaždé jiných záležitostí. Snad nejdůležitější by bylo hlasování občanů o zákonech, že by o tom hlasoval pouze ten občan, který by o tom hlasovat chtěl. Posranci by se pak museli při hlasování o zákonech řídit přímo vůlí lidu. To znamená, že když by třeba hlasovali o poplatcích u lékaře a lékárníka- ale milion občanů by bylo proti, kdežto jen stotisíc pro, tak by ti poslanci se museli řídit tou vůlí milionů občanů.

157855

03.04.2008 07:19

Konec filosofie - začátky demokracie

RE: Revoluční období

Jarmila 88.?.?.?

S tím panem Sládkem se mýlíte. Počítejte se mnou: Po sametovém puči byla celá Praha olepena plakáty se Sládkem. Bylo jich tolik, že bych to odhadla asi na sto tisíc plakátů. Jeden plakát tak za tři koruny, to dělalo třista tisíc korun. To byly tenkrát obrovské peníze a myslíte si, že ty peníze vydal pan Sládek ze svého? Já myslím, že ho někdo sponzoroval. Ten sponzor byl skutečný vládce, kdežto pan Sládek poslušná figurka. A k jakým účelům asi tahle figurka měla sloužit?

Finty, jak zničit přílišné radikály používal už Lenin i Stalin. Dělalo se to tak, že oni sami založili nějaký odboj, kam se přihlásili všichni bojovníci a odpůrci. A když je měli všechny tak hezky pohromadě, tak je pak snadno zlikvidovali. Pan Sládek měl podobný úkol. Vychytal mladé pitomce s horkou hlavou, chvíli čeřil vodu ve společnosti, ale nakonec zpronevěřil stranický majetek, koupil si za to krásnou haciendu a spolek horkých hlav rozprášil na všechny světové strany.

Zastupitelská demokracie je veskrze špatná, protože jak píše trodas, neexistují ze strany lidu sebemenší páky, jak korigovat neomezenou a absolutní vládu 200 nezodpovědných a zkorumpovaných lidí. My všichni se nacházíme v podobné situci jak za dob Marie Terezie, protože jsme nevolníci, s kterými si panující moc 200 loutek může neomezeně dělat co chce, aniž by jim hrozil sebemenší postih.

157978

04.04.2008 07:39

Trošku jiný příběh stvoření

RE: Velmi hezké

Jarmila 88.?.?.?

Ta reforma zdravotnictví měla totiž vypadat úplně jinak, pokud chtěli poslanci ušetřit a zároveň zachovat péči pro všechny občany. Jenže úmyslem těch 200 zkorumpovaných, vrcholně nemorálních loutek, kterým již nemohu přijít ani na jméno, bylo BUZEROVAT lékaře i občany i ve zdravotnické péči. Oni, kteří sami sobě nadělili, že v nemocenské berou plnou výši platu, tak ti sami papaláši klidně odsouhlasí, že pokud osamělá matka, nebo chudý důchodce nebudou mít zrovna peníze na poplatky, tak se něco zanedbá a dítě nebo důchodce třeba i zemřou.

Přitom stačilo všechny ty banální levné léky, typu acylpyrin, ibuprofen a podobně, kterých se v lékárnách bere ze všeho nejvíc, prostě vyjmout z předpisu na recept, že si tyto léky bude každý platit sám ze svého. Tím by odpadli důchodci, kteří si pro takovéto léky chodí k lékařům a zbytečně je svými návštěvami zatěžují. Poplatek za pobyt v nemocnici je v pořádku, protože i pobyt doma nemocného něco stojí, ale poplatky u lékaře a v lékárně jsou ze strany poslanců velká a neodůvodněná sviňárna. Julínku styďte se, jste hajzl. A to jsem byla ráda, že se Rath nedostal k moci- a hle, Julínek je ještě horší. [oči v sloup]

158158

05.04.2008 09:37

Vzpoura generálů

RE: Vládci světa selhali?

Jarmila 88.?.?.?

Co se týče pana filozofa Valacha, tak mi není dodnes jasná jedna věc. On se angažuje v hnutí za přímou demokracii, a tak jsem mu kdysi zaslala svou reformu voleb. Jenže jsem se spletla a místo své reformy jsem mu omylem zaslala link ze Zvědavce o rozkrádání státního majetku v 90.letech. Odepsal mi uraženě a nakvašeně, že on má taky židovské předky, takže mi dal najevo, že ho ten článek o rozkrádání urazil. Jenže já jsem nechápala, proč by ho ten článek měl urážet, když nepsal o něm, ani o jeho předcích. Byla to stejná logika, jako kdybych já se měla urážet nad tím, když někdo řekne, že Češi kradou. Že já jsem taky Češka- a tak mě urazil. Nicméně i tak jsem mu zaslala omluvný mail, ale to nepomohlo, již se se mnou nebavil.

Pak bylo setkání příznivců přímé demokracie, kam přišel i pan Valach. Opět jsem se mu pro jistotu omluvila. Jenže pak jsem se začala nadájet vínem, jak mám ve zvyku. [velký smích] No a pak se mi spustila nekontrolovaně stavidla: Vyčetla jsem mu, že takřka všichni generálové kolem Stalina byli samí Židi, takže veškeré to vraždění měli na svědomí oni. No a to už pan Valach se mnou teprve přerušil veškeré styky, a to přesto, že jsme spolu mohli tak krásně prosazovat tu přímou demokracii. [oči v sloup]

158271

08.04.2008 07:39

Spravedlnost rozhodla

Kostka a spol.

Jarmila 88.?.?.?

Ten Kostka tvrdil, že má zvířata rád, že v tu dobu byl prostě jen opilý a nevěděl co činí. Člověk by si mohl pomyslet, že to třeba i tak bylo, že to byla klukovina, kdy oni všichni blbnuli, ale když už bylo pozdě a ten pes kočku roztrhal na břichu, tak už se nedalo v ten moment nic jiného dělat, než jen ji rychle usmrtit, aby se netrápila.

Jenže tu zlatou mládež prozrazuje to, že si to vše natáčeli, ten film sestříhali a hodili ho na internet. Kdyby ten motiv byl takový, že ten co to natáčel byl tím tak otřesen, že prostě toho Kostku „prásknul“, a proto to dal na internet, aby všichni lidé viděli, co je zač, tak by se to dalo ještě pochopit. Ale on to dal na internet z jiných důvodů. Aby lidé viděli, jací jsou oni všichni kabrňáci, aby se podívali, jak vypadá správná chlapská zábava. To, že ze dvou dívek se ani jedna neozvala, ani jedna z nich poděšeně nereagovala, že by se snažila tu kočku zachránit, svědčí rovněž o mimořádné otrlosti. O otrlosti, která nemá s alkoholem nic společného. Proto soudce udělal chybu, měl soudit celou tu skupinu, nikoliv jen jednoho. A krom toho mu skutečně dal mírný trest, i když ta pokuta 12 tisíc je sympatická- na peníze jsou lidi nejháklivější.

158531

11.04.2008 08:20

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Jak si udělat obrázek?

Jarmila 88.?.?.?

Taky se domnívám, že ty zednářské lóže fungují jako zásobárna poslušných lokajů mocných. Značná část lidí, kteří se chtějí někam kariérně vypracovat si uvědomuje, že se musí někam zařadit, že musí poslouchat nějakou vyšší moc. Je to podobné jako to bývalo s komunistickou mocí. Kdo chtěl udělat nějakou pořádnou kariéru musel se ke komunistům přihlásit a poctivě plnit stranické příkazy. Program zednářů je navíc tajný a co je tajné, to vždy smrdí satanem. ONI udělují různé příkazy podřízeným, a když to podřízený splní, tak stoupá v hierarchii výš. Když se to ale příčí jeho svědomí a daný příkaz nesplní, přestane v hierarchii stoupat, zůstane stát stále na stejném místě. Obvykle to pak přestane toho člověka bavit, tak z té organizace vystoupí, aniž by se cokoliv bližšího o jejím skutečném fungování dozvěděl. Ale bezkrupulózní lidi, kteří pochopí ten princip stoupající kariéry, začnou plnit KAŽDÝ příkaz a tak se dostanou až do nejvyšších politických funkcí, třeba až do role prezidentů jednotlivých států. Proto si třeba nejen o Havlovi, ale ani o Klausovi nedělám sebemenší iluze. Klaus je jenom inteligentnější než Havel, ale jinak je to úplně stejný ....., však víte co.

Zajímavý je případ Beneše nebo Jana Masaryka. Patrně oba byli v zednářské lóži, ale byli příliš charakterní na to, aby patřili k těm více zasvěceným. Proto byli klidně obětováni, aby je komunisti zmasakrovali. Ovšem dodnes nemám jasno v tom, jestli se to Rusko vymklo z jejich vlivu, nebo to na nás jednoduše hrají a ruská a americká oligarchie si hraje na nesmiřitelné nepřátele, aby mohli dál co nejvíce zbrojit a vyzbrojit proti sobě opět a zase dva nesmiřitelné globální tábory.

158838

12.04.2008 08:36

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Jak si udělat obrázek?

Jarmila 88.?.?.?

Už jsem to tu psala mockrát pane Mirdo, že u politiků vůbec není důležité co říkají, dokonce není ani důležité, jak jednotliví politici hlasují, ale nejdůležitější jsou VÝSLEDKY jejich práce. Protože když člověk pojme VŠECHNY ty politiky jako pouhé něčí poslušné figurky, které plní něčí příkazy, teprve potom začne chápat fungování celé té šaškárny zvané politika. Oni jsou dokonce vybíráni i s tím ohledem, že čím lepší herec, který umí v masmédiích blbnout masy, tím lépe. A Klaus je takový vynikající herec, který to s masami umí. Navíc je to šachista, který umí promýšlet všechny partie daleko dopředu.

Takže pro mne není už dávno důležité, co kde jaký politik řekl v mainstreamu, já už totiž ty jejich kydy vůbec ani nečtu. To je zhola zbytečné, protože vím, že všichni do jednoho tvoří poslušný celek, který musí poslouchat nějakou vyšší moc. Je to totiž úplně stejné jako za komunistů, kdy čeští soudruzi taky museli poslouchat vyšší moc z Moskvy. Takže se vrátím ke Klausovi. On si s lidem pohrává jako kočka s myší. Když už je zřejmé, že zákon o registrovaném partnerství stoprocentně projde, tak Klaus, aby si zvýšil sympatie u lidu, tak je tvrdě proti.(Je to proto, aby zvýšil dojem, jak je svobodný, jak je autentický, jak rozhoduje sám za sebe). A tak je to úplně se vším. Pokud však nevidím ze strany Klause JEDINÝ skutečný kladný výsledek jeho činnosti, tak si říkám, ať jde do prdele i se všemi svými krásnými řečičkami. A ohledně radaru si nedovolí ani na oko proti němu protestovat, tam se řadí otevřeně po boku Havla. Pro zvýšení autentičnosti to v parlamentu zase bude vypadat tak, že hodně poslanců bude proti radaru, ale oni sami všichni budou již dopředu znát VÝSLEDEK, že totiž ten výsledek MUSÍ být třeba jen o jeden hlas pro radar.

Takže pane Mirdo, moje rada zní takto: Neberte Klause vážně, cokoliv říká, tak je jen tak na oko, pro efekt, ale ONI vždy zařídí, že výsledky jsou takové, jaké ONI chtějí.

Co se týče Beneše, ať dělám co dělám, stále ho považuji za kladnou postavu. Stále si myslím, že hluboko uvnitř byl charakterní člověk. Byl z té generace lidí, kde slovo platilo, byl tak vychován od útlého dětství. Akorát se octl ve strašných poměrech, kde neexistovalo v žádném směru dobré řešení.

Ano, už zase zlobím pane Mirdo.[smích] Je to tím, že když mi v nějakých událostech spousta věcí do sebe logicky nezapadá, že je tam plno podezřelých a nevysvětlitelných míst, tak tu otázku radši nechám otevřenou a sbírám informace všemi směry dál.

158926

20.04.2008 08:20

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: mam navrh pan Stwora,

Jarmila 88.?.?.?

Ministryně Džamila Stehlíková veřejně o Romech řekla, že neposílají své děti do školy, ale místo toho je posílají krást. Takže máte pravdu v tom,že když někdo veřejně napadne jiné etnikum, tak se nic neděje, o žádný rasismus se patrně nejedná. O Romech si prostě může každý, i v internetových diskusích říci co ho napadne. Může na ně házet ty nejhorší nadávky a špínu, může je všechny házet do jednoho pytle, může prosazovat kolektivní vinu, může zkrátka úplně všechno- ale nikomu, opravdu nikomu to vůbec nevadí. Vadí to jen slušným Romům, ale nikdo se jich nezastane, všichni na ně zvysoka kašlou.

159472

23.04.2008 20:01

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Jarmila 88.?.?.?

Velmi správně, zvířecí minulostí člověka byla promiskuita, tedy každým s každým. Čili pokud někdo chce mluvit o genech, tak právě tohle mají i dnešní lidé v genech- o čemž svědčí i ten boj spermií.

159688

23.04.2008 20:38

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Pokud ty mladičké dívky o ty staré křapáče nestály, ale ti staří křapáči je přesto do toho nerovného manželství násilím nutili, a ještě ke všemu bezdůvodně vyhnali pryč ty mladé kluky, aby neměli žádnou konkurenci, tak to bylo špatně a je dobře, že tu sektu rozprášili.

159689

23.04.2008 21:12

Z projevu na Letenské pláni, listopad 1989

RE: Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr éééööööhmmmmm chrrrrrrrrchchchly chrrrrrrrrchchchly

Jarmila 88.?.?.?

[velký smích] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích]

159694

24.04.2008 07:47

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

O přírodním boji nic nepíšu, to jste si mě spletl s šišatou hlavou, panem Vojtou. (Nic ve zlém pane Vojto, ale když on mě ten pan Google vždycky tak rozchechtá, až se za břicho popadám.) Moje názory jsou naprosto konzistentní, a taky do sebe vše dokonale zapadá, že už to ani dokonalejší být nemůže. [smích]

159744

24.04.2008 08:03

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Jarmila 88.?.?.?

Už mě moc nebaví pořád lidem dokola vysvětlovat jedno a to samé, ale že jste to Vy, tak to pro Vás udělám.[smích] Musíte uvažovat o celé věci v širším kontextu, to znamená vzít v úvahu to, že se lidský rod vyvíjel 6 milionů let. Ve zvířecím stádiu byli předchůdci člověka promiskuitní stejně jako dnešní šimpanzi bonobo, protože to byla ta nejvýhodnější evoluční strategie pro přežití. Mláďata v tlupě patřila všem, nikdo nevěděl kdo je jejich otcem, tudíž neexistovala infanticida mláďat. Samci byli naprosto spokojení, neexistovala agrese, protože neexistovaly žádné boje o samice, neboť měl každý sexu kolik chtěl. Co se týče pohlavních nemocí, tak tenkrát žádné neexistovaly, neboť mikroby tenkrát byly na stejně nízké úrovni vývoje jako ti předchůdci člověka. Takže žádný syfilis, kapavka či AIDS (uměle vyrobená nemoc), či rakovina děložního čípku.

Jak předchůdce člověka nabíral rozum, vznikala první kultura, předávaná z generace na generaci. Tuto kulturu, která je vtištěna mláďatům do mozku v raném věku nazýváme memy. Ke kultuře později přibyly i morální pravidla, předávaná z generace na generaci. A k morálním pravidlům časem přibyly i dobové zákony. Dnes, po šesti milionech letech je chování člověka složeno ze čtyř věcí: vrozené chování (geny-25%), naučené chování (memy-25%), morálka (25%), zákony (25%) Takže když sečteme: memy+morálka+zákony=75 % lidského chování se řídí ryze lidskými pravidly a jen 25% chování jsou nějaké vrozené pudy.

Čili pokud se chce v dnešní umělé a přesložité době někdo ohánět nějakou přírodou, nějakými geny, nějakými pudy, nějakou lidskou přirozeností, nechť tedy zahodí memy, morálku i zákony a vrátí se zpátky na stromy. [oči v sloup]

159741

24.04.2008 09:47

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Tak to jste vedle, jako ta jedle, pane Robocrepe.[smích] V žádném případě nepoměřuji feministickým metrem, naopak se úzkostlivě snažím oběma pohlavím měřit stejně. Pokud jste něco takového na mém webu spatřil, upozorněte mě na to a já se nad tou nesrovnalostí zamyslím, a pokud budou Vaše argumenty pádné a oprávněné, tak to i opravím. Starým křapáčům jejich chování neschvaluji, protože si kvůli svým diktátorským sklonům vyrobili pro sebe takovou malou, vlastní totalitku, kde ignorují všechny lidské kulturní zvyklosti. Dětem nasadili do hlav zmatené memy, ignorují všeobecnou morálku (nezávazná pravidla chování) a porušují současné zákony ( závazná pravidla chování), a naopak si hoví ve svých vrozených nejnižších pudech.

Vždy úzkostlivě prosazuji osobní svobodu všech lidí bez rozdílu, mužů i žen. Takže tvrdit o mně, že bych schvalovala 14 leté sexuální otroky, kteří by sloužili starším členkám sekty jsou jen Vaše čiré vlastní sexuální fantazie.[cool] Jinak je pravdou, že se mi taky mnohem víc líbí mladší muži než staří křapáči. [chechtot]

159760

25.04.2008 08:38

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Jarmila 88.?.?.?

Mnohomužství vždy existovalo z majetkových důvodů. Aby majetek zůstal v rodině, aby se půda netříštila do stále menších políček, tak si tedy bratři pořídili jednu společnou ženu. Takže nikdy to nebylo tak, že by nějaká žena si z rozežranosti svévolně pořídila několik mužů. Vzhledem k tomu, že v pravěkých tlupách majetek neexistoval,tak tam existovaly volnosnubné svazky, kde si každý žil svobodně, jak si zamanul. Ovšem odjakživa tam platilo, že vedoucí alfa samec měl přednostní právo na kopulaci se všemi samicemi. Když se uspokojil, přišli si na své ostatní samci, kteří toto jeho právo respektovali. Ovšem netušili, že přišli s křížkem po funuse,protože spermie alfa samce utvořily zátku v děložním hrdle, takže cizí spermie do dělohy nevpustily. Proto měl pravděpodobně silný, zdravý a pravděpodobně i nejinteligetnější alfa samec v tlupě nejvíc potomků.

159876

25.04.2008 08:43

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Jarmila 88.?.?.?

Já spíš tedy žasnu nad tím, že se v dnešní době ještě může vyskytovat nějaký kreacionista. Já takové lidi nazývám- začíná to taky na kre....[smích] Mimochodem, víte proč ptáci spolu žijí v monogamii? (Ale stejně si nejsou věrní, to již vědci zjistili) Protože je k tomu dotlačila v evoluci životní NUTNOST. Tou nutností je nepřetržitě zahřívat vejce v hnízdě. Oni se spolu musí na nich střídat, když se jeden jde najíst, druhý zahřívá vejce. Právě z toho důvodu musí žít v páru. Kdežto u zvířat žijích v tlupách žádná taková životní nutnost neexistuje. Z toho důvodu je 99% zvířat žijích v tlupě promiskuitních. To byste nevěřil, jaké matematické zákonitosti v přírodě existují. Stačí se podívat na to, jak zvíře vypadá, a podle toho ihned uhodnete, jakým způsobem to zvíře žije. Protože každé zvíře se svým vzhledem buď přizpůsobilo krajině ve které žije, anebo tomu, jak žije v kolektivu svých druhů. Tak například když uvidíte ptáka, kde samec je překrásně vybarven, ale samice je bezvýrazná, tak si můžete být jist tím, že jeho životní styl je takový, že samci spolu bojují o samice, ale samice se pak sama stará někde v křoví o potomstvo. Ale když jsou samci stejně vybarvení jako samice, jako třeba holubi na střeše, tak hned budete vědět, že samci pečují o potomstvo společně se samicemi.

Takže o těch milionech let vím proto, protože existují nějaké archeologické vykopávky, drahý 2xs. Kostru australopitky Lucy jsem viděla na vlastní oči v pařížském muzeu o člověku. Styl života předchůdců člověka nám dokonale prozrazují naše vlastní mužská a ženská těla. je to dlouhé povídání, proto to mám na svém webu. Ale každá sebemenší drobnost na našich tělech o nás prozrazuje velmi mnoho věcí. Třeba tvar zubů prozrazuje, že jsme odjakživa byli všežravci, nikoliv dravé šelmy, které by se živily jenom lovem masa. Proto zdůrazňování lovu zvířat u mužů je přehnané, protože to v minulosti jednoduše nebyla pravda. jedlijsme všechno na co jsme přišli, od kořínků, ovoce, až po nasbírané mořské škeble.

Co se týče nemocí, ty se vyvíjely v závislosti na prostředí a jiných organismech, stejně jako živočichové.Všechno je v nepřetržitém pohybu, ani vteřinu nevstoupíte dvakrát do téže řeky. Matt Ridley to přirovnal k vzájemnému zbrojení. Jestliže si nepřítel pořídí ponorky, tak druhá strana si pořídí torpéda. Atd.,atd. Třeba syfilis byl do Evropy zatažen z Ameriky až teprve Kolumbovými námořníky.

Na čtvrtinky jsem geny, memy, morálku a zákony rozčtvrtila proto, aby se to lidem dobře pamatovalo.[smích] Nemáte pravdu, pokud se domníváte, že nás pudy ovládají až z 50 procent. Naučený software u lidí vysoko převažuje nad tím vrozeným. Nedávno zde proběhla debata o tom, jak se může pes celoživotně pokazit, když má jako štěně nesprávnou výchovu. No a u lidí tohle platí snad čtyřnás...

Automaticky kráceno

159874

25.04.2008 08:56

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

Pokračování

Jarmila 88.?.?.?

No a u lidí tohle platí snad čtyřnásobně. Jsou doloženy případy, kdy byli nalezeni lidi vychováváni zvířaty. Pokud ty lidi byli nalezeni před pubertou, tak se ještě jakžtakž naučili lidskému chování včetně řeči. Ale pokud byli nalezeni po pubertě, tak už se s nimi nedalo nic dělat, chovali se jako zvířata až do konce života a ani řeč už se nikdy nenaučili. Software (memy) byl již napevno vtisknut do mozku a už se s tím nedalo nic dělat.

159875

25.04.2008 09:22

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Rozporuplné

Jarmila 88.?.?.?

Ano, je to přesně tak jak píše Alexa, loutkaři hýbou s většinovou společností, jak se jim zachce. Je to tím, že většinové obyvatelstvo je proti nim zcela bezmocné, protože nemá vůbec žádné nástroje v rukou, jak by tomu zabránilo. ONI vlastní masmédia, jejich majetkem jsou i zkorumpovaní zákonodárci, a při ruce mají i armádu dobře placených lokajů. Většinové obyvatelstvo může akorát jen vyjít do ulic a to je vše. A jak nám předvedli nedávno Maďaři, kteří vydrželi protestovat v ulicích celý měsíc, tak to většinovému obyvatelstvu není nic platné. Věřím tomu, že i ty Pride parády jsou těžce zmanipulované a že normální homosexuálové jim na to kašlou.

Jenom bych trochu opravila, že v každé sociální skupině se najdou nikoliv poddajní jedinci, ale PRODEJNÍ jedinci- a to jsou právě ti lokajové mocných, kteří za dobré bydlo vyplní mocným každé jejich přání. To jsou ty organizované feministky, to jsou ty nepochopitelné zákony ze strany 200 zkorumpovaných jedinců, co se tváří za poslance, a kteří svými činy atomizují společnost a vytváří nenávist ve společnosti.

159879

25.04.2008 09:34

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

No, když mě se ten starý křapáč tak nějak zalíbil.[smích]Ale když Vám to jde na nervy, tak mohu použít něco jiného- třeba starej bačkora. A aby Vám to nebylo líto, tak pro ženské zde mám jeden pěkný výraz- stará škeble. [velký smích]

159882

25.04.2008 09:52

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Pokud by se u těch mormonů dělo vše dobrovolně, tak prosím, neřeknu ani ťuk. Ale u nich se většina věcí děla pod nátlakem, řekla bych přímo násilím. A ke všemu porušovali platné zákony, když v podstatě znásilňovali nezletilé dívky.

Co se týče přírody, tak je jistě velký rozdíl žít v přírodě v tlupě o 50 jedincích, nebo žít v dnešní přetechnizované společnosti.V přírodě to skutečně nevadilo, když třináctileté děvče otěhotnělo.Nebudu popisovat proč a nač, důvodů je příliš mnoho- ale v dnešní společnosti to vhodné není, když třináctileté děvče otěhotní a opět je příliš mnoho důvodů, než abych je všechny vyjmenovala. Takže v podstatě nulová informace, ale mě to neva, však Vy si s tím strigo již poradíte.[smích]

159884

25.04.2008 09:59

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Boj spermií není totéž co boj lidí.

159881

25.04.2008 11:00

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Když se chcete bavit o promiskuitě, tak promiskuita je něco jiného než harém, který si ke všemu ti staří křapáči pořizují násilím, proti vůli těch mladičkých dívek. Přírodní promiskuita je, když spolu v tlupě dobrovolně kopuluje každý s každým, jak to každému vyhovuje. Tuto promiskuitu mají lidé v genech, muži i ženy úplně stejně. Jenže tato zvířecí promiskuita se do civilizace nehodí, tudíž lidé přešli již někdy před 20 tisíci lety dobrovolně k párovému soužití, které je ze všech možných uskupení a ze všech možných hledisek, to nejvýhodnější a nejlepší.

159891

26.04.2008 09:30

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Rozporuplné

Jarmila 88.?.?.?

Jste zbytečně k Alexe tvrdý. Homosexualita není zvrhlá ani škodlivá, zvláště když uvážíme, že všechny homosexuální praktiky převzali do svého sexuálního repertoáru i takřka všichni heterosexuálové. Zvrhlé a škodlivé je to, že NĚKDO seshora, kdo je velmi mocný, kdo patří ke světovým vládcům v západním světě, menšinové homosexuály používá k prosazování svých jistých cílů, o nichž se zatím jen mlhavě můžeme dohadovat, co ti zmrdi mají vlastně za lubem. Čeho chtějí v budoucnosti dosáhnout, jakou novou „morálku“ i zákony u lidí prosadit.

159958

26.04.2008 09:37

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Upřesnění

Jarmila 88.?.?.?

Člověk má podobné geny se všemi živočichy na této planetě, což je důkaz toho, že jsme se všichni vyvinuli z jediného základu, že třeba nepocházíme z mimozemských civilizací. Například naši lidskou páteř „vynalezla“ malinká, bezvýznamná rybička strunatka. Ano, správně, náš předek byl i pan myšák. Krčil se před 65 miliony lety ve stínu dinousaurů, a když dinosauři vymřeli, nastal pak jeho boom vývoje. Myšák lezl za hmyzem po kmenech stromů, až se z něho časem vyvinula opice. Díky této opici a vlastně všem stromovým živočichům vděčíme za to, že máme tak šikovné ručičky, s kterými umíme tak hezky ťukat do klávesnic počítačů.S myší máme 90 procent podobných genů a jistě nebudete tvrdit, že jsme myším z 90% podobní. Všichni živočichové se vyvíjejí v čase stále dál, šimpanzi i lidé. Kupříkladu dříve jsme se ve škole učili, že lidé mají 32 zubů. Dnes většina mladých lidí má již jen 28 zubů, protože zuby moudrosti definitivně zanikají, lidé tolik zubů zkrátka už nepotřebují. Šimpanzi zůstali zvířaty, protože zůstali na stromech.“Třetí šimpanz“, jak ho nazval Jared Diamond slezl ze stromů, naučil se chodit po dvou a používat oheň, a tím se urychlil jeho vývoj k lidství, směrem ke tvoru majícího ROZUM.

Na 75% ryze lidských a rozumových vlivů usuzuji proto, jelikož u lidí vedle genetické evoluce proběhla hlavně kulturní evoluce, která u zvířat existuje také, ale proti kultuře lidí je mizivá. Tak například jeden druh japonských opic (video o nich lze najít i na internetu) si předá z generaci na generaci svůj kulturní produkt a tím je to, že si zvykli mýt brambory v moři, aby je měli čisté, a taky se pravidelně vyhřívají v teplé vodě termálních pramenů. Své kulturní memy si předává mnoho zvířat, ale nemohu to zde všechno rozebírat.

Když budete vedle sebe vychovávat dvě mláďata, lidské a šimpanzí, tak to lidské se naučí do dvou let mluvit, šimpanzí nikoliv. Šimpanzi jsou sice schopní se rovněž naučit řeč hluchoněmých (nemají hlasivky), ale naučí se jen pár vět. Takže mezi lidskou a šimpanzí přizpůsobivostí je ohromný rozdíl, nemyslíte? Zkrátka, mezi naučeným lidským softwarem(kulturní vzorce chování=memy) a tím šimpanzím, je tak obrovský rozdíl, že i těch 75% je málo.

Na tom webu, co jste zde hodil je toho příliš, to si prostuduji až budu mít někdy čas. Ale moc si od toho stejně neslibuji. Pokud mám věřit tomu, že nás stvořil Bůh během týdne, nebo tomu, že jsme potomky mimozemských civilizací, nebo tomu, že jsme se vyvinuli z vesmírné panspermie, tak dávám jednoznačně přednost té třetí variantě.

159957

26.04.2008 09:52

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: PS

Jarmila 88.?.?.?

Velmi kvalitní odpověď. Pod tu se podepisuji.Ano,stalo se dnes velkou módou pořád bůhvíproč u lidí zdůrazňovat geny a přírodu, když člověk je dnes přírodní asi tak stejně jako igelitový pytlík nebo internet. Jelikož člověk získal ROZUM, tak kulturní evoluce u něj vysoko převažuje nad genetickou evolucí. Je třeba si uvědomit, že lži evolucionistů jsou tytéž lži a je to ta samá pavěda, jako byl kdysi sociální darwinismus.Ten taky chybně kulturní, ryze lidské vlivy zaměňoval za přírodu. Tak dlouho zdůrazňoval právo silnějšího, až se toho chytnul Hitler a jak to vše dopadlo již všichni víme.

159959

26.04.2008 10:04

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: PS

Jarmila 88.?.?.?

Píšete čiré nesmysly. Slyšel jste někdy slovo LÁSKA? Je to mocná čarodějka. Ta způsobí, že když se dva do sebe zamilují, mohou být oba chudí jak kostelní myši, mohou být chromí a škaredí,ale když se milují, tak je nic nezastaví a pořídí si spolu dětí jako smetí.

159960

26.04.2008 18:21

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: PS

Jarmila 88.?.?.?

Zklidni hormon, 2xs, emocemi začínáš jen překypovat. Promiň, že Ti tykám, ale Ty to máš zde taky ve zvyku. Ale vrátím se radši přece jen k vykání. Vy mi vyčítáte, že prý nekriticky přejímám kdejakou lživou propagandu a tak podobně. Ale tohle přesně děláte Vy sám. Vy jste nekriticky přijmul bludy, lži a žvásty od takzvaných evolucionistů, kteří tvrdí, že ženy nehledají lásku, ale živitele. Není to pravda! Ženy hledají vhodného a hodného partnera pro život, na jeho majetku nezáleží. Svědčí o tom to, že 90% sňatků je o tom, že oba partneři pocházejí z podobných majetkových poměrů. Mají se rádi, proto se berou. Ne kvůli majetku. Nebo Vám by nevadilo, že si Vás dívka bere kvůli bytu a na Vás jí nezáleží?
Ve skutečném životě je to zařízeno tak, že vrána k vráně si sedá a rovný rovnýho si hledá. To znamená, že v partnerských vztazích se uplatňuje tzv. teorie her. Můžete si vygůglovat, co to znamená. Tato teorie her funguje spolehlivě, z toho důvodu si muž na úrovni nenamluví špinavou feťačku, ale taky si najde ženu na úrovni. A krásná žena si nenamluví ohyzdného chlapa, ale taky si k sobě najde hezkého muže. Každý bere to, co sám může nabídnout. Čili opět musím konstatovat, že lidské chování neovlivňují geny, ale promyšlené rozumové jednání založené na teorii her.
Pokud mi začnete hloupě argumentovat, a vypočítávat mi příklady o tom, jak jsou ženy vypočítavé a berou si přestárlé milionáře, pak vězte, že takových žen je asi 10 procent. Kdežto 90 procent zdravých romantiček sází radši na lásku a na hezkého mladého chlapa.[smích]

159985

26.04.2008 18:51

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: PS

Jarmila 88.?.?.?

Je dobré rozlišovat, co vytvořila samovývojem matka příroda a co vyvinul její výtvor, člověk, ne? Pokud to nebudeme rozlišovat a budeme tvrdit, že i kulturní evoluce je ve skutečnosti přírodní proces, tak se zase dostaneme zpátky k té pavědě- sociálnímu darwinismu.

159986

28.04.2008 07:27

Státní moc si posvítila na mormonskou polygamní sektu

RE: Přesně tak to bude

Jarmila 88.?.?.?

Tentokrát se mýlíte pane Mirdo. Křížení lidí není nijak škodlivé, protože je naprosto přirozené, v souladu s přírodou. Celé lidstvo totiž povstalo z jediného páru, takže lidé jsou jedna jediná rasa, nikdo na světě nepochází z nějakého jiného druhu lidí. Proto taky mají schopnost se mezi sebou křížit, protože jsou jeden jediný druh. Kdyby byly třeba tři různé druhy lidí, tak by se nemohly mezi sebou křížit, tak jako se nemohou spolu křížit třeba rozdílné druhy horských ovcí.

Různá barva pleti u lidí se vyvinula v závislosti na podnebí. Černoši jsou černí proto, jelikož je chrání pokožka před nadměrným sluncem-tak jako i nás, bělochy chrání opálená pleť před dalším spálením se. Běloši se vyvinuli v mírném pásu, jejich pleť je bílá, protože před sluncem nepotřebovala být chráněna. Taky se jim vyvinuly modré oči, protože ani ty nepotřebovaly mít hodně pigmentu. Žlutí lidé se vyvinuli v oblastech věčného sněhu.(Všimněte si, jak vypadají Inuité a v závislosti na nich třeba Indiáni) Stejně jako tučňáci mají černočernou pokrývku hlavy, která lapá sporé paprsky slunce. Oči se vyvinuly úzké, aby je nedráždily ostré paprsky odrážející se od bílého sněhu. Když se spojí běloch s černochem, nebo se žlutým, vítězí starší verze člověka, protože tu byla na planetě déle, kdežto bílá rasa je nejmladší, vznikla nejpozději. Proto jsou černé znaky dominantní, kdežto bílé recesivní. Proto tmavá pleť vítězí nad bílou, černé vlasy nad blond, černé oči nad modrými.

Co se týče IQ, tak to nezáleží geneticky na rasách, ale na kulturní evoluci (čili na memech). Kupříkladu všechny původní národy, které byly zmasakrovány bělochy se pak již z toho nevzpamatovaly a začaly být zaostalé (Indiáni, Astrálci, Indové-Romové, američtí černoši a já nevím kdo všechno ještě).

160078

28.04.2008 08:29

Kulínský? Zavřít, až zčerná

RE: Ne tak zhurta...

Jarmila 88.?.?.?

Opět se tentokrát mýlíte pane Mirdo.[smích] Na tom vůbec nezáleží, že některé dívky Kulínského odmítly. Záleží na způsobu, jakým si vynucoval přízeň dívek. Ve dne velmi přísný vedoucí, kterým dívkám autoritativně káže, jak se mají správně chovat, ale v noci úlisný a bezskrupulózní sexuální loudil, otrok svých vášní, ve zdánlivě podřízeném postavení vůči té nedospělé dívce. Z takového přístupu měly ty nedospělé dětičky pořádný zmatek v hlavě. S jejich memy bylo neblahým způsobem zamícháno tak, že z toho budou mít nadosmrti následek- že třeba celoživotně nebudou důvěřovat mužům a jejich manželství se nikdy nevydaří, pořád budou celoživotně tápat ve vztazích.Všechny ty řečičky, co zde vedou chlapi, že třináctileté dívky jsou již schopny sexuálního života jenom proto, že mají měsíčky jsou fakt děsně ujeté. Co bylo vhodné v prehistorických tlupách, to není vhodné v přetechnizované společnosti. Mám dvě dcery a ve třinácti letech to skutečně byly nedospělé holčičky se vším všudy, jejichž nezralé mozky se sexem ještě vůbec nezabývaly. Koneckonců si moc dobře vzpomínám i na své vlastní dětství. První menzes jsem dostala v sedmé třídě na školním výletě do Krasova. Hrály jsme si v lese na schovávanou a mě strašně mrzelo, že kluk, který se mi líbil, běžel přednostně chytit hezčí kamarádku, zatímco mě si nevšiml. A do toho ke všemu mě ještě nemile překvapila ta nehoda.

Tak Vy byste radši domluvil dítěti, jehož mozek je naprosto nezralý, kdežto dospělého chlapa omlouváte. Jak typicky krátkozrace mužské! V této souvislosti mě ještě napadá ta obrovská nespravedlnost českého soudnictví. Kluk, který si dal schůzku v parku s jedenáctiletou holkou, která vůbec nepřišla, takže jsme se nedozvěděli, co by tam s ní v tom parku dělal, zda by ji třeba kamarádsky nedomluvil, že nemá být tak důvěřivá, tak tento kluk dostal od soudu tu samou podmínku jako Kulínský, který prokazatelně zneužil tolik dívek.

160080

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 36 čtenářů částkou 9 294 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Feminacistky chtějí rovné zastoupení v NERV09.04.20 22:11 Česká republika 3

„Odevzdejte nám sochu maršála Koněva!“, žádá Rusko09.04.20 18:16 Rusko 5

Jean Paul Belmondo má dnes narozeniny09.04.20 17:43 Francie 2

Vláda po vzoru Lenina (NEP) schválila NERV - orgán, který bude radit, jak oživit ekonomiku09.04.20 14:06 Česká republika 3

Plánovaná panika09.04.20 11:40 Neurčeno 0

Zázračný americký lék na koronavirus09.04.20 08:46 USA 1

Nejnovější dezinformace....08.04.20 18:10 Česká republika 5

Hamáček chroptí blahem: asi se podaří prosadit 10 tisíc pokuty vybírané mestapem a policií08.04.20 17:36 Česká republika 10

Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G08.04.20 12:13 Neurčeno 0

Revoluce nese smrt?08.04.20 09:26 Neurčeno 4

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 5

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 4

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 4

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 4

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 5

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 9

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
26,99 Kč
Libra
30,75 Kč
Kanadský dolar
17,66 Kč
Australský dolar
15,63 Kč
Švýcarský frank
25,55 Kč
100 japonských jenů
22,76 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,64 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
33,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 529,01 Kč
1 unce stříbra
376,69 Kč
Bitcoin
177 211,60 Kč

Poslední aktualizace: 10.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?