Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 22 příspěveků, 1 jméno: cyp.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.06.2008 12:04

Za právo na odlišnost! Důsledně...

...

cyp 85.?.?.?

Výborný článek, plně vystihující situaci kolem...Taky bych chtěl ještě k uvedeným příspěvkům....typický příklad toho, jak vypadá normální homosexuál je třeba Pavel Vítek, Zdeněk Troška, atd. Jsou to normální lidé, u nichž každý jejich orientaci zná, ale nikoho s tím neotravují, na rozdíl od těch, jak se jim hezky říká, buzerantů, kterých bude tento průvod zajisté plný a kteří tam jdou ukázat jenom svoji chlupatou prdel a berou to jako nějaký svůj zvrhlý úchylný festival. Znám několik homosexuálů a vím, že ti na tuto akci nepůjdou, protože je to pod jejich úroveň, tahat svou sexualitu na veřejnost. Holt ale existují lidé, kteří za každou cenu musejí ukazovat všem, do které díry ho strkají. O lesbách tady záměrně nepíšu, protože tam bych žádný problém neviděl. Ženské se chovají skoro stejně, ať jsou homo-, bi-, nebo hetero-.

164093

28.06.2008 13:33

Za právo na odlišnost! Důsledně...

..

cyp 85.?.?.?

už se těším na průvod homosexuálních pedofilních kněží...ti teda taky mají právo na svou identitu...je to přece vrozené...není to nemoc..jak říkají...a ti kteří podporují tyto pochody jim můžou půjčovat děti na prázdniny...černoprdelníci by jim ukázali lásku k bližnímu v praxi

164096

Samozřejmě že pedofilní porno je jenom záminka k tomu, aby stát mohl kontrolovat a cenzurovat internet. To je poslední místo, kde se člověk může dohrabat informací, které média záměrně nezveřejňují. Kdyby nebylo internetu, ještě dodnes by si lidé mysleli, že chatrče WTC spadly po nárazu letadel unesených teroristy a že Irák byl plný atomovek. NWO se blíží, doufám, že se sám zničí ještě před tím, než začne.

164163

03.08.2008 12:23

Odvrácená tvář diskriminace

.

cyp 85.?.?.?

když budu chtít pronajmout byt a ozve se mi gigoš nebo ožralý čobol (zde přítomným Slovákům se omlouvám pokud se jich to nějak dotklo, ožralý čobol je pro mě takový ten klasický slovenský zedník který nezná nic jiného než se každý den po práci pořádně ožrat), nebo někdo se psem, tak je pošlu do prdele, ať si tomu říkají diskriminace...nepronajmu přece byt někomu komu nechci

166715

10.08.2008 03:06

Proč je techno na světě

.

cyp 85.?.?.?

Na zvědavci bývá hodně zajímavých článků, které jsou zajímavé...tento je ovšem blábol, kde si ještě autor dovolí napsat, že tento fenomén studoval. Já se s touto hudbou setkávám cca 17 let (teď už tuto hudbu neposlouchám). Ano, dovoluji si napsat, že techno je hudba, stejně, jako jako by hodně lidí souhlasilo, že i metal je hudba, s čímž by nesouhlasilo asi stejně lidí jako s technem. Každá doba má svůj styl a svoje drogy. Nebo se snad na koncertech nepije alkohol a nekouří cigarety? Pervitin a podobné věci jsou i na diskotékách, hip hopových akcích, i na koncertech.
Autor tady splácal zřejmě pár článků z mainstreamových médií dohromady. Já taky technaře moc nemusím, ale to už můžeme rovnou pálit knihy a cenzurovat všechno. Každý člověk má právo poslouchat co chce. Koncerty taky ruší lidi, nemluvě o jejich opilých návštěvnících. Pokud chce někdo hanit jakýkoliv styl, tak mu máničky připomenou, že to už tady bylo.

167547

10.08.2008 12:41

Proč je techno na světě

.

cyp 85.?.?.?

http://cs.wikipedia.org/wiki/Techno
Někdo si stěžoval, že tady nikdo nenapsal, co je to vlastně to techno, tady máte odkaz na wikipedii, i tam uzávají, že to JE styl hudby. Co se týká čisté hlavy, na všech koncertech, diskotékách a já nevím na čem všem, do sebe návštěvníci sypou jedno pivo za druhým a panáky, aby odhodili zábrany, tzv. "na kuráž". A to, že společnost toleruje jednu z nejtvrdších drog, čímž alkohol bezesporu je, protože je to pro stát výhodné, navíc potřebuje stádo otupělé (alkohol patří mezi opiáty, stejně jako heroin), navíc na následky alkoholu umírá u nás nejvíce lidí, ať už za volantem, nebo vraždami, nebo jenom uchlastáním. Proti alkoholu je pervitin (tím se této drogy nechci zastávat) pouze neškodný čajíček. Každý ať si bere co chce, pokud s tím neomezuje ostatní, což víme, že opilci omezují každého, kdo s nimi přijde do kontaktu.
Přiznám se, že alkohol piju v jisté míře taky, ale to mě neopravňuje jakkoliv pronásledovat ty, kteří berou cokoliv jiného. Této společnosti chybí jakákoliv tolerance. Ve zprávách na Nově řeknou, že je něco špatného a lidi to berou jako fakt, aniž by o tom vůbec něco věděli.

167597

10.08.2008 13:09

Proč je techno na světě

.

cyp 85.?.?.?

Nedám si pokoj a ještě musím napsat pár věcí. Vysvětlení, proč se lidem tak líbí techno, je jednoduché. Když jste byli ještě v matčině lůně, váš tep byl cca 136 úderů za minutu, což byla původní rychlost techna. Před nedávnem dávali na ČT2 pořad, ve kterém byla těhotná žena, lékař a DJka Ladida tam hrála svoji hudbu. Lékař snímal ultrazvukem, co se děje s dítětem a zjistil, že se dítě pohybuje do rytmu. Taky prohlásil, že to má velice pozitivní vliv na to dítě. Tuto studii už jsem ale četl ještě v 90 letech v zahraničních časopisech, ale u nás jsou lidé trochu pomalejší, tak se to k nám zřejmě dostalo až teď. To vysvětluje, proč byly bubny jako první hudební nástroj. Jak víme, voda přenáší zvuky daleko lépe než vzduch. Co vlastně slyší ještě nenarozené dítě? Údery srdce své matky a k tomu okolní zvuky, které nejsou ohraničeny a splývají dohromady v různých vzorcích a tvoří jistou základní melodii (podotýkám, že melodie může být i jenom jeden zvuk, který mění svou frekvenci v závislosti na okolnostech). Navíc žijeme v přetechnizované době, kdy kolem sebe máme různé elektronické, industriální a kdoví jaké jiné zvuky, které ani nedokážeme jakkoliv identifikovat. V dnešní době je však techno rychlejší a to znamená, že v souvislosti s tím se tanečníkům zvedá tlak, zrychlí se tep a to znamená, že se zvedne přísun krve do svalů, tím se svaly více okysličí a tanečník má daleko více energie (ráno je zase více unavený, to vysvětluje ranní mátohy) a může tancovat nepoměrně déle i bez použití jakýchkoliv drog. Tak jako ne všichni rockeři jsou alkoholici, tak ne všichni technaři jsou feťáci. Takže když to shrnu, techno je vlastně nejpodobnější soustava zvuků té, jakou slyšíme ještě předtím, než se narodíme. Proto když vás to chytne, jenom tak vás to nepustí. To musíte narazit na něco ještě lepšího, např. na psychedelic trance.

167603

05.09.2008 21:15

Zajímavé pasáže Lisabonské smlouvy

RE: Trocha PESIMISMU na závěr

cyp 85.?.?.?

bylo to v roce 1970 ve Kentu...oficiální informace jsou, že studenti demonstrovali proti vyslání vojáků do Kambodže, já mám doma v encyklopedii, že to byla demonstrace za vytvoření komunismu v USA...tohle bylo vyústění akcí, které se děly v Chicagu několik let předtím, ale to už se mi nechce hledat

169966

25.12.2008 13:53

Vliv pazourku na zkázu lidstva

RE: Silvestrovský pazourek

cyp 85.?.?.?

Amen [smích]

178861

Ten člověk to neměl v hlavě v pořádku. Styl psaní nebudu ani komentovat, to je spíše pro učitelku cca 3 třídy ZŠ. Zaráží mě však, že je někdo tak hloupý, že spáchá sebevraždu kvůli takové věci. Jasně, má pravdu, ale kdyby blbec nečuměl pořád na zprávy na Nově a dalších "informačních" kanálech, zjistil by už dávno, že právní stát na této planetě neexistuje, natož tak ČR. Kdo má peníze, ten má pravdu. Kdyby tohle věděl, mohl si ušetřit trápení se stavbou tohoto "centra", v klidu se mohl odstěhovat a někde dožít na samotě u lesa. Zvolil způsob, kterým si u mě vysloužil označení IDIOT.

179569

,,Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli.''
Martin Luther King

180016

Moc se toho dělat nedá, ale něco ano. Jsou firmy, které vlastní sionisti, poznáte to podle toho, že to jsou největší firmy, které vydělávají nejvíce peněz s co nejmenšími náklady a hrdě se účastní "obnovování" zemí, které jejich kamáradi srovnají se zemí. Bojkot těchto firem a ignorování jejich zboží je připraví o obrovské zisky. Ale pokud musí každý jezdit všude autem, podporuje tím firmy, které mají největší podíl na masakrech v Iráku, jako třeba Shell, Exxon, atd. Největší pokrytectví je vyřvávat v diskusích jak se vám tyto agrese nelíbí, ale zároveň je v tom podporujete kupováním jejich výrobků, proto jsme za toto vinni všichni a taky se to obrátí proti nám všem.

180018

07.01.2009 16:25

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: tak propaganda nestíhá

cyp 85.?.?.?

Z diskuse za článkem se mi zvednul kufr. Jestli je někdo alespoň tak dobrý hacker, aby zjistil ty dopisovatele, měl by být k dispozici jejich jmenný seznam na netu. Kdybych zjistil, že jedním z nich je někdo z mých kamarádů, do konce života by u mě skončil.

180037

Hitler nebyl zmetek tím co udělal, ale tím, že to nedodělal.

180041

07.01.2009 20:26

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: .

cyp 85.?.?.?

To nebylo myšleno že bych ho měl rád...chtěl jsem jenom ukázat, jak moc nerad mám sionisty a horší srovnání mě v tu chvíli nenapadlo. Až budete dospělejší, snad se naučíte číst mezi řádky.

180068

19.01.2009 11:46

Život ve vypůjčeném čase v ukradené zemi

.

cyp 85.?.?.?

Osobnosti, jako byli římští císaři, nebo třeba i mongolští chánové, kteří ovládali půlku světa, měli jednoduchou strategii.
Ukázali národům, které chtěli podrobit, co dobrého jim mohou nabídnout a ti už se rozhodli sami, jestli jim to za to stojí a budou bojovat a budou vyhlazeni, nebo budou součástí říše, ve které budou mít svoje práva, ta říše jim poskytne vojenskou podporu, vzdělávání, popřípadě technické vymoženosti, které ty národy ještě vůbec neznaly. Proto se tyto velké říše mohly držet sposty let. Politika vyhlazování ještě nikde neuspěla a myslím, že ani nikde neuspěje, protože člověk má už od přírody dán pud sebezáchovy a pokud to není připosraný čecháčkovský pseudonárod, tak se i brání, dokonce proti technicky silnějšímu nepříteli. V Afghánistánu nikdy nikdo válku nevyhrál, ani Angličani, ani Sověti a ani teroristi z NATO.
Kdyby Židi zvolili strategii stejnou jako měl Řím, mohli v klidu žít, nikdo by neřešil, že do této země nepatří, pokud by měli co Palestincům nabídnout. Dokud jim budou nabízet pouze smrt a bídu, nemůžou očekávat, že je budou vítat s otevřenou náručí.

181423

21.01.2009 08:29

Malý velký farmaceutický skandál

.

cyp 85.?.?.?

Nejlepší léky jsou pivo a sex.

181635

31.01.2009 11:02

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

.

cyp 85.?.?.?

Dříve se vyrábělo pro potřebu, dnes se vyrábí pro spotřebu. Dříve to i soudruzi s propagandou měli těžké, lidi byli jaksi chytřejší, dneska co dávají ve "zprávách" na Nově, to musí být pravda.
Dříve reklama fungovala tak, že vám ukázali zboží a vyzdvyhli jeho přednosti, dneska reklama funguje tak, že vám ukazuje zápory ostatních. Ono to taky ani jinak nejde, jaké přednosti chcete ukazovat? Tím, že na počítači upravíte barvy tak, aby svetr vypadal jako nový (ve skutečnosti je vypraný v Perwolu, nebo jak se to jmenuje) a hospodyňky (které dnes na rozdíl od žen minulých neumí ani vařit, až na nějaké vyjímky) chrochtají blahem (potom nějak zjistí, že jejich bílá není tak bílá jako v reklamě.

182591

Vyberte peníze, sežeňte advokáta a podejte trestní oznámení na Eretz, Eurabia a tu Ligu proti antisemitismu z toho samého, z čeho obviňují pana Stworu. Co nejvíce to zmedializujte. Taky doporučuju ihned stáhnout články z těchto webů, aby občané viděli, co znamená podněcovat nenávist.

194356

30.06.2009 18:33

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Vyšetřování je úřední postup, který má svá pravidla

cyp 85.?.?.?

Výborný web, díky. Jsou tam věci, které mám odzkoušené na sobě a opravdu by se měl člověk těmito radami řídit. Hlavně co se týká předvolání, zatčení, cépézetka, atd.

194533

19.07.2009 13:12

Dostal zaplaceno a nedodal

RE: Blábol

cyp 85.?.?.?

Pár skvrn na černobílých fotkách dokáže na počítači udělat i moje ségra, která je 11 let...jestli má NASA takové důkazy, tak to klobouk dolů.

195987

22.07.2009 09:58

Včelí medvídci jsou neonacisté

:-)

cyp 85.?.?.?

Já to hned věděl že jsou to náckové. Křemílek s Vochomůrkou taky. Po večerech nacvičují pochod Hitlerjugend. A taky jsem slyšel z pravdivých zdrojů (TV Nova a CNN), že Rákosníček je gay.

196167

Káva pro Zvědavce

59

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 127 čtenářů částkou 20 765 korun, což je 59 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 4

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 1

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 3

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
24,63 Kč
Euro
27,12 Kč
Libra
30,18 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
25,43 Kč
100 japonských jenů
22,85 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
6,13 Kč
100 maď. forintů
7,78 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,74 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 228,70 Kč
1 unce stříbra
426,33 Kč
Bitcoin
225 711,15 Kč

Poslední aktualizace: 28.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?