Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 359 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Takyjeden, vlak motorák.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.09.2009 13:52

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Soukroma otazka

Takyjeden 77.?.?.?

Semeráde,tak znovu .Přečtěte si ,co kdo zde píše .Ano?
Pan Hestroy pouze reagoval na jednoho vašeho soudruha, který chtěl každému kdo má prakticky jiný názor ,než ten současný,oficialní - řezat hlavy.
Jeho reakce byla mimo jiné na tuto konkrétní větu: Děkuju za pěkné záběry, těm arabskejm grázlům házejícím šutry bych uřezal palice a byl by klid. - k jaké to vráně jste si přisedl vy?Žeano.
Jinak KAŽDÝ rasistický a neobolševický žvást co zde v takové kvantitě a "kvalitě" se svými soudruhy produkujete se mě teda týká.Ne že ne! A to zatraceně!

199954

09.09.2009 14:22

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

Takyjeden 77.?.?.?

Dobrá pane Martine.
(Já vím bylo to na Hestroye,ale dovolím si přisadit.Stručně.)
Co říkáte,jsou si všichni lidé rovni?
Zajisté.
Takže pokuste se prostudovat i jiné veby,než Zvědavec,Osud,etc.
Například.Eretz, Nillíkovy stránky, a jiné.
Takže zavřeme pana Stworu.O.K.?
Potom budeme muset ale také zavřít pány z opačného konce.Pakliže jsou si všichni lidé rovni. Že?
No ,ale potom tu máme stránky různých náboženských a antináboženských zaměření. Také politických stran,zájmových skupin ,ekologů ,chovatelů drobného zvířectva.... Zajisté na každé takové stránce by se s trochou "dobré vůle" dalo něco závadného najít.No ne? Jen chtít.
A protože jsou si všichni lidé rovni a není těch rovnějších - pozavírejme je tedy všechny.
Myslíte,že přeháním?
Jo,Martine,před nějakými patnácti lety i já bych tomu ,kdo by mi tvrdil ,že se bude za zveřejněné názory v novinách - zavírat,řekl:"Uber chlapče,přeháníš!"

199957

11.09.2009 23:24

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Soudruhu Zeano !

Takyjeden 77.?.?.?

Pakliže je názorem "slušných lidí" : "arabským grázlům házejícím šutry bych uřezal palice" ,jak se zde s takovou upřímností vyjádřil váš přítel se kterým jste se na oplátku tak dojemně ztotožnil ,potom je pro mne ctí a vyznamenáním být považován vámi,vaším řezajícím přítelem a vám podobnými výtečníky za pravý opak. A co se týče té vámi proklamované inteligence,tak ta z těch vašich příspěvků přímo vyzařuje. Asi! - Bohužel, však vina je na mé straně ,jelikož jí díky své vrozené tuposti nedokáži ocenit.
(Omlouvám se všem těm,kteří toto nedopatřením přečetli.Pro příště se opravdu pokusím na podobná extempore našich přátel raději už vůbec nereagovat!)

200156

17.09.2009 00:09

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

takže prázdného plácání bez jakéhokoliv náznaku důkazu bylo myslím dnes už dost. [smích]

Tady jsou FAKTA :

Totiž.
Kt.církev a její všechny součásti vč. zmiňovaných jezuitů představuje pro svob.zednářstvo a hlavně a především „Nový světový pořádek „ jími prosazovaný jediného nebezpečného a účinného protivníka,kterého se bojí a proto se ji snaží v průběhu doby zničit všemi možnými a myslitelnými prostředky: LŽÍ (žáno) ,osočováním,omezováním zákony,krvavým pronásledováním,infiltrací a následným vnitřním rozkladem.

1818-1819 – plán tehdejšího italského a pravděpodobně i evropského vedení - Hlavního trhu mimo jiné praví:“…na nás je ,abychom pokud možno co nejvíce rozšířili nenávist vůči církvi…(Snažíte se).náš konečný cíl je DEFINITIVNÍ ZNIČENÍ katolicizmu i celé křesťanské idee. Tato práce není prací na jeden den ,měsíc,rok.Může trvat mnoho let,možná staletí….
1857 – belgické lóže vyhlásili:…svob.zednářství zničí křesťanstvo i za cenu použití násilí…
1872 – Nizozemí :našim věčným nepřítelem je kat.církev….
1879 – svob.z. kongres ve Francii : ..odkřesťančit všemi možnými způsoby a především zničit kat. církev..
1892 – stanovisko Velkého východu Itálie …naši válku s papežstvím s nadšením sledují svob.z. celého světa…
1902 – Francie svob.z.časopis L’Acacia :..svob.z. je antikatolicismus
1929 – Konvent Velkého východu ,Francie :…získáme prostor na ukor všech církevních vlivů,které představují překážku,kterou je potřeba zničit….
1948 – Hugo Lenzi ,představitel svob.z. :..s církví budeme muset svést nesmiřitelný boj,dokud nedosáhneme plné laicizace státu ,což umožni zničit všechno zjevné náboženství i církev….
1956 – VII.mezinárodní konference skotského ritu v Havaně se usnesla …vést co nejaktivnější válku proti katolické církvi….
90.léta 20.století pokračují ve stejném duchu……..

Nadále nechávám bez dalších komentářů i odpovědí.Soudný člověk si svůj názor vytvoří sám.

200539

17.09.2009 12:55

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Jak jsem již napsal .K.C. se svoji více než miliardou členů je největší překážkou k vytvoření NWO. Papež sice nevlastní žádné divize [smích] ,ale už jen samotné učení církve je s Novými pořádky ,ať už se je snažili zavést bolševici,nacisté ,či dnešní mocipáni (http://www.natia.cz/vyber/vyber_cz.asp?page=2&subpage=1&sublevel=31) v naprostém a ostrém rozporu. Samozřejmě,že v každé době i každé situaci,instituci i každé společnosti se najdou jedinci, kteří buď ze zbabělosti ,nebo i pro vlastní prospěch se nechají zlákat ke kolaboraci s agresorem.
Výroky,které jsem zde namátkou uvedl jsou pouhým zlomkem autentických vyjádření různých představitelů zed.lóží k jejich přístupu vůči křesťanství. Také vývoj a genocidum prováděné na křesťanech všude tam ,kde se zednáři pomocí násilí snažili dostat k moci jednoznačně vyvrací to,co jste zde postoval a nepopiratelně dokládá mé vyjádření.
Je pravdou,že v posledních letech těchto siláckých vyjádření tolik neuniká - o to více však je pracováno na zničení oponenta jinými prostředky: Rozhlas,tisk,televize,knihy ,filmy nejen hoollywoodské provenience ,školní osnovy, internetové servry.... - to všechno je zapojeno do konečného řešení křesťanské otázky. Tato likvidace křesťanství takto „sametově“ probíhá však pouze v tk.zv. civilizované části světa. V té druhé části je každým rokem dokumentováno na STATISÍCE případů vražd křesťanů pouze a jen pro jejich přesvědčení!!! A naše televize,rozhlas,tisk, školní osnovy,hoollywoodské trháky , internetové servry jak jinak – MLČÍ! Ovšem,jaká je jejich reakce ,stane-li se něco podobného jednomu jedinému židovi ? Není snad i toto naprosto neprůstřelným popřením vašich teorií?
Ještě k těm vašim obrázkům. Pokusím se rozvinout. Pakliže zachytím představitele církve s mobilním telefonem u ucha určitě to dokládá „fakt“ , jeho konspirace, kdy domlouvá další podrobnosti NWO.
Trochu osobních dojmů závěrem. Musím přiznat,že tyto a podobné diskuze byly a jsou pro mne velkým přínosem, neboť jsem si uvědomil ,naprosté „temno „ v podvědomí mnoha lidí o tak zákládních věcech ,jako je křesťanství,jeho historie,společenská úloha i souvislosti.Také jsem si uvědomil ,že tato neznalost ,které se není co divit, po tolika desetiletích atikřesťanské propagandy , zanechala spousty lidí – ne jejich vinou - zmatených, duchovně zmrzačených ,bez jakýchkoliv jistot,právě v rukou oněch manipulátorů a inženýrů lidských duší přesně jak to bylo plánováno v „jízdním řádu“ - rádoby nastávajících vládců .

http://www.natia.cz/vyber/vyber_cz.asp?page=2&subpage=0
http://www.protiprudu.info/slobo_uvod.html

200590

17.09.2009 13:27

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Milý Same.Ty zřejmě moc v obraze nebudeš.Viď? Neboť,neměj obavy , ta tvá držka přijde na řadu hned jako možná první,až se zbaví držek onoho "paskvilu",jak jsi hezky napsal.

200591

18.09.2009 07:47

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Trochu mi ty tvé "důkazy" připomínají "Protokoly" . Znáš je? Samozřejmě ,že ano. Vždyť jedeš přesně v jejich intencích. Tvůj jednoznačný cíl není mne přesvědčit. Spíš kalit vodu. Mást. Samozřejmě,že mne ne. Ty víš,že já vím.Ty víš že tě znám. Že vím o co ti jde.
Ty víš,že přesně naplňuješ i autentické výroky které jsem výše uvedl. Ty to víš.Já to vím : Ony ,podle tebe tupé ovce na které jsi se zaměřil a které jsem výše též popsal, ony jsou tvůj cíl. Máš pocit ,že jim můžeš prodat jakýkoliv šit. Ale dej si pozor ,aby jsi se nesplet .Tito lidé,ač skutečně ne vlastní vinnou souvislostí neznalí, hloupí nejsou !Tito lidé také přemýšlí! To ale ty nevíš. Já ano. A jednou oni prohlédnou.

Vím, odpovídám na něco,co nebylo určeno mě,nicméně odpovídám i na to,co je psáno výše.Zajednou.A také končím tuto jednostranou "diskuzi" kdy jedna strana předkládá důkazy,autentické citáty i literaturu,zatímco strana druhá pouze plácá,vaří z vody ,vymýšlí si na celé stránky, fabuluje ,ale fakt a důkaz nepřinesla ani jeden !
Jestli můžu uplně závěrem . Doporučil bych ti ,příteli raději se věnovat něčemu pro tebe užitečnějšímu než takto ztrácet čas u blikající obrazovky. Co se tak věnovat psaní sci-fi povídek? Tam by jsi mohl daleko lépe uplatnit svoji bujnou fantazii i jistý fabulační talent a při troše štěstí i nějaký ten groš si vydělat. Čistý groš myslím. [smích]

200636

18.09.2009 11:37

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Ale kdepak příteli,kdepak oko! [smích]
Toliko malinký černoušek ,mouřenínek,právě konající svoji práci....

200660

18.09.2009 16:38

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Hmm,dějiny jsou plné prohlášení různých lhářů i pošahanců ,kteří se své proklamované plány snažili zrealizovat. Namátkou: Když lidojed ,který sežral půlku vesnice začne trojčit,že sežere i zbytek,co myslíš věřit mu,že to myslí vážně ,a podle toho se zachovat,nebo to jen tak smést ze stolu ,s tím,že je to jen neškodný cvok?
Nebo ,když Adolf Hitler veřejně hulákal : ...ti,kteří se nám smáli,dnes už se nesmějí a ti ,kteří se přesto ještě smějí,brzy se smát přestanou... ,co myslíš ,pakliže by tato slova byla myšlena na tebe ,tvoje rodiče,tvoje děti,tvoji rodinu ,nebo národ, začneš se smát ještě víc s tím,že Ada je stejně jenom takový neškodný , pošahaný strejda ? Přemýšlej.
A udělej si výlet do historie. Ne té kterou určili hloupým (podle nich hloupým) ovcím a pro ně upravili . Dá to práci, ale pořád se ještě dá něco najít.Zatím. Ostatně pro začátek jsem zde pár tipů už nabídl.
Budeš se divit,co všechno ve školních osnovách dnes chybí.
Vendé za Francozské(zednářské) revoluce, Mexiko dvacátých let dvacátého století, VŘSR v Rusku a její protagonisté ,kdy až do poloviny dvacátých let platilo bolševik=zednář,kdo to byli Marx,Engels,Lenin,Trockij......, co víš o Španělsku a sebrance slétnuvší se na tuto zem z celého světa zavádět tam nové pořádky....Atd,atd......
Takže ještě jednou. Když lidojed s hubou od krve křičí:" sežeru tě " - já ,na rozdíl od tebe jeho úmyslu věřím. Byť jindy by byl stokrát usvědčený lhář. [smích]

200694

18.09.2009 16:57

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

[smích] [smích] [smích]

200695

19.09.2009 00:45

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Rozumím,ale ne, není to tak.
Pouze se mi už nechce pokračovat. Vždy a pořád všechno dokola ,pořád stejně.Je to únavné..... [smích]

200723

21.09.2009 10:09

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Tak tak.Také proto naše jezovitská a největší celoplošná televize NOVA symbolicky týden před návštěvou tohoto velekněze vysílá historickospolečenský hraný dokument ,kde na základě především talmudem dokázaných faktů jej oslavuje a velebí ,čímž mu zde připravuje podmínky a půdu v co nejvřelejší uvítání i k náboru nových vatikánských špionů (ty staré ,jak známo komunisté vedeni s v pozadí vykukujícími jezuity už v padesátých letech odhalili) .
A právě i na tomto drsně pro-katolickém a pro-vatikánském jezovitském uměleckofaktografickém díle nazvaném mazaně "Šifra Mistra Leonarda" lze dokomentovat onu příslovečnou lstivost těchto mistrů lží,přetvářky a mystifikace [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Poté,až onen námi zmiňovaný satanistický velekněz (všiměme si na některých snímcích z Vatikánu symbolu satanizmu-převráceného kříže umísťovaného pobliž papežů) svojí návštěvou zlomí odpor několika protikatolických hrdinných bojovníků ,kteří spolu s členy KSČ neohroženě poukazují na rejdy a pikle celé této "Nevěstky Satana" ,čímž jako už jediní a poslední mohykáni bráni Zeměkouli od zavedení Nových pořádků - jezovitského NWO,poté už nic nebude stát v cestě k usednutí na trůn novému KRÁLI JERUZALÉMA!

200859

21.09.2009 16:24

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Ano,.já pořád ,kde bereš tolik zajimavých námětů,pro svá nevyvratitelná tvrzení.A on to Hallywood! [velký smích]
Je vidět že TV Nova našla dalšího svého nováka.
Pardon.Diváka! [velký smích]

200881

24.09.2009 10:55

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Divné, že...

Takyjeden 77.?.?.?

Zdravím Jindro. Opět musím s mnohým ,co píšeš souhlasit,ale opět [smích] bych měl nějakou tu otázku.
Co si představuješ pod pojmem "bigotní katolík" ? Může být i nebigotní katolík? Nebo třeba bigotní antikatolík? Nebo třeba nebigotní antikatolík?
Nevím proč se domníváš že ten ,kdo hájí utlačovanou menšinu, musí nutně sám k ní patřit? Nebo dokonce být bigotní? Přu se zde s někým stran teologických otázek,dle kterých by se tak dalo usuzovat? Co když jsem protestant,nebo pravoslavný,nebo ateista....? Co když mám uplně jinou víru a pouze fanatizmus antikatolické propagandy přítomné po mnoho desetiletí absolutně všude,vyšroubovaný do neskutečných , primitivníě-absurdních rozměrů (viz. Méďa,či Hahabebe,či třeba pan Talmud,Dan Brown a Hoolywood) ,kontra skutečně nezávislé zdroje i určitá znalost (opravdu se nechci vytahovat) problému ,minulosti a prostředí, kombinovaná třeba smyslem pro fér plej mne nutí reagovat?
Abych parafrázoval jistý výrok
Teď si jdou pro katolíky.Zítra si přijdou pro protestanty a pozítří pro mohamedány.Poté,co si jednou odvedou i různé ty "zvědavce" , nezbude nikoho,kdo by se mne zastal,až si přijdou pro mne.
Myslíš ,že je to, až zase tak moc veliká paranoia? [smích]

("přijít" si mohou různými způsoby i prostředky)

201036

28.09.2009 15:09

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Dotaz!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Proč mám pocit,že zde není poprvé,ale ani naposledy,byť pod jinou přezdívkou?
O to ale nejde. Spíš by mne zajímal důvod jeho zcenzurování .
Vzhledem k tomu ,jak se zde prezentují Vojta,Osel a mnozí další,kteří ale cenzůrou postiženi nejsou,ba právě naopak, to musely být obzvláště povedené výplody inteligence a síly ducha [velký smích] ,ne nepodobné výplodům které si můžeme přečíst z klávesnic tvrdého jádra jistého webbu ,nazývajícího se bombaisticky "opozice" .
Takže pokud by jsme se mohli zde od pána dočíst cosi o "....něčem z bolševické něčeho....", - v takové cenzuře problému nevidím.

201265

07.10.2009 10:14

Íránská jaderná hrozba za účelem odvedení pozornosti

RE: Kdfyby Izrael chtěl,

vlak motorák 77.?.?.?

ale proč ne? Vždyť pan P. je takový vzdělanec a humanista. To se hned pozná,jiný by házel atomovky ,ale on prosím ne,on pěkně devitalizuje.Dvěma, třemi .
Co však při vší moudrousti nedomyslel je,že ty dvě,tři atomovky devitalizující pásmo Gazy by mohly devitalizovat i jeho okolí. [velký smích]
Dále nám ta mrška fikaná opoměla jaksi zdělit, že náboženství judaismu nám sice opravdu nikdo nevnucuje,ale to není přeci náboženství pro nás. To se týká pouze vyvolených nadlidí. Pro nás je náboženství jiné , dennodenně ve všech zdělovacích prostředcích nám ordinované.A zkuste o něm byť náznakem zapochybovat. [velký smích] Cela po Irvingovi je stále k dispozici!

201919

01.12.2009 20:51

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

Takyjeden 77.?.?.?

Poslední dobou bohužel trpím časovýn deficitem ,tak jsem se ku přečtení této větve diskuze dostal až nyní.
A protože se mi díky tomuto nedostaku volného času nastřádalo z minulých měsíců na třicet(!!!) "nároků" příspěvků ,které asi v nejbližší době neproměním, možná by pan Stwora ,až bude nejhůře,dovolil polovinu z nich převést na Tvé "konto" .

206108

04.12.2009 07:50

Pozvánka na hlavní líčení

I já držím palce a přeji

Takyjeden 77.?.?.?

hodně štěstí!

206273

13.12.2009 19:32

Osvobozen!

RE: Chtěl jste vyvolat diskusi?

Takyjeden 77.?.?.?

Myslím René,že tato paní spíše potřebuje psychiatra...

Ještě poznámku k místu zdejší diskuze,kde spolu s Vodníkem kritizujete uveřejnění její fotografie. V podstatě bych s vámi i souhlasil. Kdyby...
Jedním z mnoha vrcholných projevů jejího postižení je "taneček" kolem Stworovy fotky ,kterou "vylepila" na svém blogu. S ještě několika podobně postiženými jedinci ,jako je ona, však později došla k závěru, že by snad na oné fotografii,probůh, Stwora mohl působit sympaticky. Tak odněkud vyštrachali fotku jinou,kterou kolektivně schválili a nad kterou se tito zřejmě i ....
Doporučuju každému si onu pasáž její "diskuze" přečíst
Také paní Jarmile,jak vidíme výše se s touto soudružkou dostalo jistých zkušeností.
Kdyby toto všechno nebylo k pláči,člověk by se snad i zasmál.
Nicméně s.Tydlitátová má pouze to,co si nadrobila.

No a k vítězství pana Stwory gratulace,byť jen v prvním poločase.

206917

14.12.2009 08:49

Osvobozen!

RE: Chtěl jste vyvolat diskusi?

Takyjeden 77.?.?.?

Copak Jiří Žáček. Před jeho tvorbou klobouk dolů!
Vzpomínám na jeho aforismus ještě z dob komunistické totality:

Za pravdu je různá sazba
jednou pomník
jindy - vazba!

Když ji řekneš dřív než včas
Tak ti pravda zláme vaz.


Jak nadčasové,že ano?
Počátkem devadesátých let bych se do krve zhádal s každým, kdo by mi tvrdil ,že tato slova mohou být ještě někdy aktuální.
A ejhle.....

A to jsme teprve na počátku "Nové éry". Co bude za dvacet,třicet let? Tak trochu sobecky se utěšuji,že to tady už....
Hmm,ale co naše děcka? [zmaten]

206936

17.12.2009 18:42

Ateistický národ v banánové republice

RE: Bravo

Takyjeden 77.?.?.?

{....ještě něco?...)

Určitě!
Ještě tu o Budulínkovi!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

207285

18.12.2009 13:59

Ateistický národ v banánové republice

RE: Bravo

77.?.?.?

Chachachá ,příteli. Zachtělo se Ti zdejších osvícených koláčků?
Tak to držím palce-
bacha na žáhu.
A jak se takovýto zdejší koláček peče?

To se vezme řádná porce marxismu, okoření národním socializmem, přidá něco ransdorfa, velkou porci talmudu, a promícháme s okultizmem. To vše zalejeme řádnou dávkou fanatizmu,tuposti a kristalické blbosti a naplácáme do prázdých palic k nakynutí .
Potom v klidu necháme uzrát a můžeme podávat.
Důležité upozornění!!!
Aby se nám koláčky povedly je třeba všechno naprosto neprodyšně uzavřít a vydesinfikovat od sebemenšího náznaku logiky a jakékoliv nestranné znalosti historie i nezávislého myšlení které by naše úsilí mohlo znehodnotit,či zcela zmařit.
Jsou-li splněny všechny tyto podmínky, jeden může být překvapen
chutí a konečným výsledkem kulinářského umění některých našich zdejších přátel
[smích]
Překvapen,hmm,vlastně ani ne.

207389

19.12.2009 08:45

Ateistický národ v banánové republice

RE: Bravo

Takyjeden 77.?.?.?

Ále,kdeže jezinky milý příteli.
Náš kolega "90" se snaží bojovat s větrnými mlýny.
S větrnými mlýny lidské blbosti ,intolerance ,fanatizmu ,nevědomosti a ubohosti. [smích]
No,přeji mu v tomto počínání hodně uspěchů. Bohužel ,obávám se,že jeho snaha dozná stejných výsledků,jako doznaly snahy jeho literárního předchůdce.
Neb lidská blbost i větrný mlýn jsou neporazitelné! [mrknutí jedním okem]

207481

19.12.2009 08:55

Ateistický národ v banánové republice

RE: Bravo

Takyjeden 77.?.?.?

Ještě bych dodal,že pan kolega zatím ještě nepochopil ,že s blby se diskutoat nedá,neb neuznávají žádný ,byť milionkrát pro věřený argument a logika je jim naprosto cizí.To je to samé ,jako se bavit s paviánem.Třeba z Nezvědavce.
Takovéto ajnštajny může pouze ignorovat. A nebo popíchnout! [velký smích]

207482

19.12.2009 10:44

Ateistický národ v banánové republice

RE: Bravo

Takyjeden 77.?.?.?

Ano ,já "diskuzi" s blby uzavřel už dávvno.Teď pouze popichuju... [mrknutí jedním okem]

207487

19.12.2009 14:08

Ateistický národ v banánové republice

RE: Bravo

Takyjeden 77.?.?.?

Hmm jak jste na to přišel?
A jak máte ty hranice vymezeny Vy?
Mezi hrubou urážkou a nesouhlasem je určitý rozdíl. Nemyslíte?
Že se ptám. Stačí si přečíst celé toto téma. Vaše téma. Téma nadlidí,kteří můžou všechno. Běda však ,vrátil-li se vám byť tisícina. To je hned kvikotu o netoleranci k těm,kdo nejsou s náma.
No omlouvám se,že vůbec žiju!
Sorry!
A Nezvědavci? Není mezi vámi rozdílu.

[velký smích]

207500

20.12.2009 05:02

Ateistický národ v banánové republice

RE: Bravo

Takyjeden 77.?.?.?

No a vám někdo nutí katolická dogmata?
Kdo? Já? Devadesátka?Čím? Že se bráníme? Že si nenecháme s...t na hlavu ?
Nemyslíte,že mezi útokem a obranou bude přeci jenom trochu rozdíl? Mám zopakovat,co zde psali 8-P i jiní "Nezvědavci"?
Mám začít psát ,jako oni?
[zmaten]

207537

22.12.2009 12:20

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

Takyjeden 77.?.?.?

trochu změňujete akci a reakci.Zdá se mi.
Jinak výroky (které byly první) jako třeba ...papeženci mají špínu za ušima (a desítky podobných)....jsou plné nosných myšlenek a vůbec nejsou invektivní .Že ano.

207677

22.12.2009 16:59

Jak se probační a mediační služba ČR reprobovala

RE: Prý mám psát, jen když mám co říct

Takyjeden 77.?.?.?

No,abych se přiznal,lidová tvorba koledy, i jiná dílka , bývá opravdu poněkud naivní.
Mě samotnýmu tvrdší muzika nevadí. Spíš naopak. Musí mít však alespoň trochu "hlavu a patu".Náznak melodie apod.
Jako třeba toto :

http://www.youtube.com/watch?v=KubgMDSMXfI

a nebo :

http://www.youtube.com/watch?v=OEZ710ucx5c
[smích]

207692

23.12.2009 09:28

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Obce rozumu

Takyjeden 77.?.?.?

To je tedy opravdu síla!
A můžete uvést kde svoje "znalosti" "historie" čerpáte?
Okultistické zdroje,talmud,nebo Marxe a jemu podobné můžete však klidně vynechat - to nám za bolševizmu mocní vtloukali do hlav dennodenně.
Díky.
[zmaten]

207751

23.12.2009 17:17

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Obce rozumu

Takyjeden 77.?.?.?

Ale samozřejmě!
Promiňte ,nechci rýpat a ani být opět obviňován z boření dizkuzí, ale od autorů Hvězdné brány, či Ericha von Danikena by o něčem z "historie" také nebylo?

207783

24.12.2009 06:57

Cigán či róm? Alebo slová, slová slová

RE: Je to tak...

Takyjeden 77.?.?.?

Obávám se pane moderátore,že zaměňujete příčinu s důsledkem.
Vždyť téměř veškeré příspěvky oponentů pana 90 jsou o napadání protivníka!A nebo jsou zoufale hloupé.
Jako příklad na který se už nedá ani reagovat můžu uvést na jiném místě "informaci" "informovaných " o tom, že Stalin VYSTUDOVAL JEZUITSKÝ SEMINÁŘ. Ono když spojíme nevědomost s agresivitou a hloupostí je hodně těžké na ně reagovat s nadhledem.

Co to ale píšu, vždyť i Vy ,pane moderátore jste se sám na vlastní kůži s něčím podobným setkal. A TO DOCELA NEDÁVNO!

(Souhlasím, připomínka je míněna stejným dílem oponentům pana 90. Otázku náboženského přesvědčení nelze vyřešit logickou debatou. Každý má právo na své přesvědčení, ale neměl by se ho snažit uhádat a nesmí ho nikomu nutit. – Moderátor.)

207847

24.12.2009 11:10

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Jelen z toho nebudete, pokud se na věc pokusíte podívat z více pohledů.
Co například tenhle:

Co když

ti,kterým tento webb leží nejvíce v žaludku, občas změní taktiku a místo pražáků a vanguardů sem pošlou hahabebe,medvídky apod....

Pamatujete Phdr Sládka ? Ano toho,kterému se podařilo jako jedinému stranickému šéfovi vytunelovat vlastní stranu .
Že byl tehdy do politiky nasazen komunisty o tom dnes už snad nikdo nepochybuje. Počátkem devadesátých let tento na sebe navázal většinu,nebo mnoho protikomunistických kverulantů a postupem doby je spacifikoval tím,že odvedl jejich pozornost od komunistů k cikánům a Němcům (stačí si prolistovat jednotlivé ročníky jejich týdeníku Politika).
Docela chytré.
Proč mi někteří zde toho Phdr také připomínají?
(samozřejmě zatím v malém)

207869

24.12.2009 11:29

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Obce rozumu

Takyjeden 77.?.?.?

Milý Jindřichu,myslím že toto jsme zde už několikrát probrali a obávam se,že jste tahal,tak jako i v tomto případě za kratší konec. Takže je zbytečno se dále opakovat.
Jinak přeji prožití Svátků Vánočních pokud možno bez nenávisti a sláskou v srdci. [smích]

207875

24.12.2009 11:35

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Pište ,máte li co říct.
Takže bylo by i něco k věci? [velký smích]

207878

24.12.2009 11:37

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Pardon ,omlouvám se .Samozřejmě se ten týdeník jmenoval "Republika" [zahanbení]

207882

24.12.2009 12:27

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích]
Hahaha,špioni z Vatikánu! To už v těhle krajích dlouho nebylo.Žáno?
A potom že kritika jistých postojů není založena na marxismu,jak mi bylo jinde dnes vyčítáno? [chechtot]
Milý mtk , Vatikánu je tento webb (s prominutím pane Stworo) uplně....,no víte kde ! Pochybuji, že o něm mají vůbec nějaké tušení.
Ale zato JINÝM tyto stránky leží hodně "naštorc" v žaludku. A jak vidíme neštítí se proti nim i jejich majiteli žádné levárny!

Jinak to,co Vás tak rozčílilo a co jsem zde (napůl ironicky) napsal,můžu zrovna tak relevantně podpořit zrovna takovými argumenty,jako oni mohou podpořit SVOJE tvrzení a konstrukce vycucaná z prstů ohledně KC A pod.
Ovšem u nich Vám takovéto jednání - NEVADÍ!!!
[zmaten] [zmaten] [zmaten]

207897

24.12.2009 12:52

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Myslíte?
Ani bych neřek! [velký smích]

207908

24.12.2009 13:30

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Hmmm a myslíte ,že mě to nějak baví,číst zde takové ž...?
Jenomže milý mtk já , s tím nezačal. A bránit se, jako katolík snad ZATÍM můžu?
(ale stejně by mne např. zajímalo ,jak to bylo s tím stalinovým vystudováním jezuitského katolického semináře - doplňte mtk, mé informace.dík.)

207912

24.12.2009 14:27

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Samozřejmě,že bráním sebe!
Jestliže je někdo k vůli víře (či "nevíře") pronásledován (a to jsme zažili na vlastní kůží,neni to tak dlouho) je pronásledován ON - konkrétní osoba.Jeli urážena jeho víra(nevíra),nebo rodina,je urážen i on. Co se týče "šéfů" ,tak to je také omyl (Šéfa mám opravdu jen jednoho ) možná danný tím,že jisté prostředí je Vám cizí, neznáte jej a tím mu i naprosto ,ale pochopitelně nerozumíte.Já zase nerozumím jinému - ale tím co teď píši - opravdu nechci se Vás nijak dotknout. Ani Vám nic nezazlívám.Jen se snažím konstatovat fakt.
(co říkáte na před časem uveřejněné obrázky proroka Mohameda?)
Takže hezké svátky a opravdu nic ve zlém.

Na toho kapra půjdu. A klidně někdy i na pivo. [smích]

207918

24.12.2009 14:33

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

hmm...a co třeba provokace? [zmaten]

Na světě je asi miliarda katolíků a dejme tomu sedm miliard nekatolíků. Za kolik z nich každý z nás neseme odpovědnost?

207919

24.12.2009 15:46

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Jak jste propána došel na zednáře?????
Zednáře zde hájí vaše dejme tomu "strana" - i když to někteří nepřiznají ,ba právě naopak.
Tady jde opět o to co jsem psal. Neznáte, nerozumíte , soudíte - a odsuzujete. [smích] Nene neberte to jako invektivu.

Obrázky.
Myslíte ,že se mohamédáni zlobili právem,když byl urážen a zesměšňován symbol jejich,života,snažení víry?
A co když se někdo podobně pustí do Vašeho otce ,matky,dětí,nebo rodiny vůbec (fantazii se meze nekladou)?
Raději to ukončím,bohužel,tahle diskuze opravdu nikam nevede.
Ale ještě jednou.Nic ve zlém!!! [smích]

207927

25.12.2009 15:28

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: pokr.

Takyjeden 77.?.?.?

Ale jistě ,proč by nepustili jednou,dvakrát za rok naoko "chlup", vždyť i Vy (a nejen Vy) jste jednoznačným důkazem ,že
nikdo tomu neporozumí. Zato následující pohádce ,či přiblblé komedii ,kde ukáží faráře, ,coby naprostého debila,porozumíte jedna dvě. Ve zprávách potom cosi o nějakém dalším byť fiktivním "katolickém pedofilovi" někde z Irska ,či Ameriky dorázíme farářem gaunerem z Majora Zemana,či halyvůdského krváku a uplně navrch,jako prémii ať máme vše "doma" i s úroky, židobolševického kurátora Katze - a je poděláno!
Tak nějak mi připomínáte komunisty v dobách minulých ,když tvrdili:"...a cože u nás není demokracie? Vždyť máme PĚT politických stran..." [zmaten]
Takhle se pane vymývají mozky! Kdeže Vlkem.....

207993

25.12.2009 16:31

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: pokr.

Takyjeden 77.?.?.?

Neozumím.Jakých miliard se jim dostane?
To bude opět snad nějaká bolšo........................propaganda? Ne?
Jóóó,už vím!
Tak to sedí jako p...l na hrnec k tomu ,co jsem napsal o té vaší TV.
No ještě Vám zbývá si vytáhnout pedofila a jeptišky v klášterech.
Co dál? Kacíře a čarodějnice jsme probírali už snad 100x
I Jezovité už byly propraní ze všech stran, dokonce jednou i s kobylkami v Etiopii ,za které můžou ...
Teď mě napadá, nebyli to nakonec oni,kteří vedli VŘSR i následná desetiletí zakukleni v bolševika ,celý komunistický blok? Potvory jedny!
Takže....no vidíte už vím,jak to nakonec bylo i s tím Stalinojc Pepíčkem a jeho studiem v katolickém jezovitském semináři...
My dva,spolu s medvídkem i hahabebe se té Pravdy nakonec přeci jenom dopracujem
Buď práci česť(nebo tak nějak ,žáno?)
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

208000

26.12.2009 07:38

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Trochu se Vám divím, pane Takyjeden -

Takyjeden 77.?.?.?

No,když já se chtěl dozvědět ,jak to s těmi jezovity ve skutečnosti a doopravdy je!
Tak nějak konkrétně. Npř. Jak,a kteří z nich (jména) kontrolují třeba pravoslavnou církev i jejich semináře ,které jsou ve skutečnosti semináři katolickými,konkrétně kteří z oněch jezovitů a opět technicky, jakým způsobem kontrolují sionisty, a opět jak se jim toto povedlo u VŘSR a následných desetiletích vlády komunizmu,ve skutečnosti zřejmě "jezovizmu" etc.
To víte ,domníval jsem se ,bláhově,že se mi dostane spousty relevantních a konkrétních a doložitelných odpovědi.
Ale to ne. Mimo sprchy okultismu jsem obdržel pouze jakési polovyhrůžky ,že KC páchá ve světě blíže nespecifikované a nekonkretizované zločiny ,které kryju a za které jsem odpovědný.... [zmaten]
A také se mi dostalo poučení,jak a jakým způsobem a kdy mám věřit ,praktikovat i bránit se...
No,není to roztomilé! ÚPLNĚ,JAKO BYCH O TŘICET LET OMLÁDL[chechtot]
A Vy se divíte,že s nimi toho tolik tady naplkám!
Vžyť já ty své "nepřátele" mám docela rád!
[velký smích]

208024

26.12.2009 17:16

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Trochu se Vám divím, pane Takyjeden -

Takyjeden 77.?.?.?

No,myslím ,že i s Vámi,tak jako s mtk toto splknutí ukončím,neb důkazy opět nikde ,vždyť to co jste tu teď uvedl a konstruoval je pořád to samé mlácení uplně té stejné slámy! Pouze položené trochu jinak. Relevantní a ověřitelné důkazy,pakliže za ně nepovažujeme ony odkazy na (nezlobte se) kopce snůšek blábolů a dezinformací vycucaných z prstu - prostě v tom nenacházím. Takových to konstrukcí a závěrů týkajících se téměř naprosto všeho Vám za 24 h vyrobím ..... [zmaten] A to uvidíte jak např. sdružení dráteníku páchá ve světě různá alotria a ohrožuje naše hodnoty....což podpořím "důkazem" fotografe např. nejstaršího z dráteníků i s jeho životopisem
Na závěr naší diskuze a někdy i oné "diskuze" (a to ještě k tomu "diskuze" mimo téma), bych ocenil jednak editorovu trpělivost,ale i skutečnost ,že byla vedena (s výjimkou duševního výronu onoho primitivního bolševického bl.a někde nad Vámi) většinou až téměř v korektnim duchu, bez nějakých velkých výstřelků i osobních invektiv (uznávám - ne však bez sarkasmu).
[smích]

Tak třeba zase někdy na "počtenou"....

[smích]

208040

26.12.2009 20:43

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Trochu se Vám divím, pane Takyjeden -

Takyjeden 77.?.?.?

Tedy opravdu už uplně naposled.

Kde nic není ,ani smrt nebere,jak se tak hezky říkává.
Pouze fanatik ve svých fantaskních a piroteskních představách ,které mu nedovolí racionální uvahy může tyto slátaniny brát za bernou minci.
Milý Méďo,já se v podobném škváru přehrabuji celý svůj život. Toto a mnohé jiné,o kterých nemáš zatím ani tušení mi tvoji fanatičtí souvěrci nutili a zkoušeli natlouct do hlavy již od mateřské školy.Jo,můžu si docela i vsadit ,co jejich následníci,kterým tak sedáš na med vytáhnou příště.Takže ,jak se opět tak říkává - nic nového pod sluncem. Toto všechno ,v různých obměnách už jednou tady bylo!
A ještě uplně na závěr ti poskytnu informaci o které pravděpodobně nemáš ani tušení.
Víš,nerad někomu supluji jeho elementární vzdělání,ale pravoslavná c.a k.c. jsou uplně každá něco jiného.
J.V.S. opravdu studoval kněžský seminář. A teď jsme skoro jako v rádiu Jerevan - nicméně Béďo, PRAVOSLAVNÝ seminář, ze kterého jej vyloučili (takže milý Méďo - nedostudoval) pro šíření tkz. závádných myšlenek a knih. Jednalo se o bláboly a knihy podobného ranku,jaké zde prezentuješ (nejen) ty , bláboly rabínského synka a také satanisty - Karla Marxe.

No ale nic ve zlém .
Česť lenin , čert , saha hištra ,nebo co já vím?!

P.S. doufám ,že oceníš,že jsem celou tuto "hádku" vedl pouze z pozic čistě defenzivních,i když rozhodně bylo v mých silách přejít do ofenzívy a to i s použitím podobných zbraní a prostředků,jaké jsi ty i jiní použil proti mě!

208056

27.12.2009 09:38

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

K pochopení nejen toho ,co zde někteří prezentují,ale i samotného dění ve světě , by vedlo nastudování si Talmudu. Bohužel T. je kompilátem mnoha knih,spisků a komentářů,na jehož CELÉ vydání v českém překladu se stále ještě čeká.Nicméně i studiem zpochybňovaných a zatím pořád dostupných jistých "Protokolů" , lze běžnému člověku se dostat alespoň návodu k pochopení těchto dějů i toho,o co výše zmiňovananým jde, kdo je úkoluje a z jaké stáje sem přicválali.
Někdy se pozastavujeme nad tím zda ti různí Pražáci,Línkové,Vanguardi jsou placenými provokatéry ukolovanými pobořit zdejší diskuzi. Ne,ne ,nevěřím tomu. Oni ,i když jistě, bořit chtějí , zde provádí pouze jakousi"partyzánštinu", hnáni soukromými spory a soukromou, primitivní nenávistí vůči majiteli těchto stránek a některým "zvědavcům".
Skutečným provokatérům a jejich pánům zde vlastně ani nejde o boření!Nedávno si majitele těchto stránek pozvali "na kobereček".Však jste tam také byla. Zbořit tyto stránky ,snad se shodnem ..., no tu hůl by si vždycky našli.

Cíle našich provokatérů jsou uplně jiné .
A primárně jim ani o ty "jezovity" vůbec nejde!To jsou pouze ideální obětní beránci k předhození davům A ODVEDENÍ POZORNOSTI přesně podle hesla "Lží a klamem"! Odvedení pozornosti od jejich zaměstnavatelů,jejich zločinů,cílů , plánů a koneckonců i od samotné reality vůbec!
Tedy "našim" provokatérům a jejich pánům jde v podstatě o to, zneužít těchto stránek ke svému ideologickému boji.
No a je a bude pouze na nás,jestli jim uvěříme,nebo se necháme jimi ovlivnit,zblbnout a zařadit do stáda.

208094

27.12.2009 18:46

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Ano,souhlasím. I já jsem svobodný člověk a nesvazuje mě žádná nevíra ať už v to ,či ono,protože svým zdravým selským rozumem jsem schopen rozeznat,kde si ta pravda,kterou však nikomu nenutím - stojí.Proti ateistům, či věřícím v cokoliv jiného- (komunizmus ,eretz izrael,peníze, či vesmírné lidi)- vůbec nic nemám,pokud mě ,mým dětem,mým přátelům svoje vidění světa nezačnou agresívně a fanaticky vnucovat .V mém případě i případě mých dětí a přátel např. už od mateřské školky ,po celá desetiletí ,napříč celým mým dosavadním životem . A to v absolutně VŠECH oblastech lidského konání.
Sám nejlépe vím,jak se mám chovat ,v co věřit i nevěřit,jak jednat a vůbec JAK ŽÍT!
Ano ,domnívám se ,že i já jsem se celý dosavadní život také choval slušně a to i k těm ,kteří se stejným způsobem NIKDY ke mě nechovali, nechovají a zřejmě i nikdy chovat nebudou. Nicméně ,když už fanatizmus a agresivita zmiňovaných dosáhne určitého bodu ,vyhrazuji si právo odpovědi. Držet hubu a krok ,jak mi vnucovali celý život už opravdu nehodlám! Měli by si uvědomit,obrazně řečeno,že jejich svoboda nekončí tam,kde ONI CHTĚJÍ,ale tam ,kde začíná svoboda jiného! (Zatím s tím mají pořád veliký problém.)
Paní Jarmilo ,já totiž ke svému slušnému životu žádný zasraný ateizmus ,antikatolicizmus ,satanizmus , komunizmus........ absolutně,ale opravdu absolutně nepotřebuji!
Nepotřebuji aby mi v tomto duchu vychovávali děti ve škole,nepotřebuji,aby se na mne podobné medvědárny vylíly po každém zmáčknutí knoflíku telavivvize , nepotřebuji ,aby různé ateistické sračky na mne vyskakovaly po každém otevření uplně každých novin ,časopisů i většiny knih...
A nepotřebuji ateizmus ,který by mě vedl za ručičku a napovídal mi co mám dělat,v co věřit a nevěřit, nebo jak se chovat ! A víte mimo jiné také proč? Protože všichni ateisté jsou otroci!
Zfanatizovaní otroci!

208132

27.12.2009 20:40

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Helehele,nevím jak ve čtvrtek,ale dnes v noci,až odbije dvanáctá a měsíc zajde za mraky,hospodská Janinka na rohu ulice vyžene posledního opilce
a vítr Severák rozezvučí v komínech prastarou mrazivou melodii kmotřičky Meluzíny :

"Každej pivo pije jedno dvě i tři
Studenti filosofie a taky její mistři
Ať voda voda voda není na sále
Ať si kaňony hlodá a nebo zuří v kanále

Všechny sklenice všechny sklenice
Všechny sklenice jsou roztočený je
Všechny sklenice všechny sklenice
Všechny sklenice jsou roztočený ú

- - - - - - - Hej

Výčepák se dívá zas u vokýnka řev
Sklo už nemá pro piva a pění mu i krev
Restaurační kultura všem nám kynou bříška
Čtvrt piva je za bůra a to i včetně díška

Všechny sklenice všechny sklenice....
- - - - - - - ou je

Je to smutná perspektiva svý prachy utrácet
Stát se VOTROKEM piva zlehčovat zákon sto dvacet
Pak jako zvíře na zemi ležet bez pomoci
Lidi dodržujte zákony nebo budete VOTROCI

Všechny sklenice všechny sklenice...
................

- - - - - - - hu
ou jé "

- potom na vlastní kůži poznáme čí....
[velký smích] [smích]

208146

28.12.2009 02:46

Interview s Evou Golinger

RE: pre vsetkych pochybovacov ohladom politiky vo Venezuele.

Takyjeden 77.?.?.?

Díky za spousty velice zajímavých informací. Informací o kterých jsem mnohdy,či vlastně většinou neměl vůbec tušení!
Teď by mě pouze zajímalo ,zda pánové Mejla a Línek ,kteří se zde zpočátku tohoto tématu profilovali ,jako "odborníci" na Venezuelu se alespon pokusí byť o náznak polemiky. [smích]
Takže ještě jednou díky.

208174

02.01.2010 08:27

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

Pozor, málokdo si to uvědomuje, internet je i BITEVNÍ POLE. Internet je též dobrý slouha,ale zlý pán. Je plný téměř všech možných a myslitelných informací,ale zrovna tak i dezinformací (vypouštěných přesně podle onoho "LSTÍ A KLAMEM" ) , "medvědích" ideologií a mtkravin,nad kterými člověku vybavenému ZSR ( nadále zdravým ,selským rozumem) ,zůstává mnohdy onen rozum stát.A neužívá - li člověk onoho ZSR v míře větší ,než velké, potom se stává,že o něj i přichází,jak je vidno v mnohých případech i zde !
Tyto různé dezinformační haideologie jsou výpouštěny a propagovány právě z důvodů narušit informační toky ,zmást a poplést jejich konzumenty a v konečném efektu odvést jejich pozornost směrem ,který vyhovuje . Proto také - je to můj osobní názor, zatím ještě internet Jim slouží nejlépe takový, jaký je teď. Samozřejmě ,až nastane čas,kdy se Jim bude hodit internet jiný, nepochybuji o tom ,že s tím současným udělají velice krátký proces! [naštvaný]
No,ale možná jsem až moc pesimistický ,možná se mýlím a všechno dopadne uplně jinak
Proto také přeji všem čtenářům Zvědavce a nejen jim ,do Nového roku jen to nejlepší a hlavně využití ZSR v míře větší ,než velké... [smích]

208571

02.01.2010 16:57

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

Obávám se,že jsem nepochopil důvod vašeho primitivního osobního útoku vedeného absolutně a uplně mimo téma.

Utoku ,na který jsem zde však již mnohokráte odpovídal ,aniž by mě byla mimo další osobní útoky vyvrácena jediná čárka. Nebudu dále rozvádět.Lze dohledat.
Přesto si jistou reakci dovolím .Zopakuji zde citát jistého NEKATOLICKÉHO vědce a historika velice přesně osvětlující a vystihující "znalosti" a z nich pramenící důvody vašeho i jemu podobných pomatených ataků:

...Problém však je v tom, že křesťanství je ve své
dogmatické a historické podobě v širokých kruzích neznámé. Obecně
je rozšířena jeho karikatura. Co nenapáchal v této oblasti Haškův
Švejk, dotvořila pavěda zvaná "vědecký ateismus". Marxismus a
zejména "vědecký ateismus" napáchaly v českém kulturním obzoru
nedozírné škody, z nichž se v mnohých oblastech myšlení již
nevzpamatuje. Jednou z těchto oblastí je podání vzniku, podstaty
a historické role křesťanství...

208622

02.01.2010 19:04

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

Ale paní Jarmilo,proč opět toliko zapšklosti i zloby ?
Já znám zase spustu,opravdu spoustu "neflanďáckých" rodin a ....., no,marno povídat. [smích]
A také znám jednu věřící rodinu,která přihlásila své dítě,jako jediné z celé školy k výuce náboženství. Jakým peklem si ten kluk poté musil od těch vašich "nezapšklých" dětí i UČITELŮ projít je zbytečný zde líčit.A to prosím ne za bolševíka(tam to bylo samozřejmé) - v této době.

Na druhou stranu ,paní Jarmilo,pamatuju ,z celé naší třídy do tohoto vyučování nechodil jeden spolužák. Nikdo ,opakuji, nikdo se jej k vůli tomu ani slůvkem nedotkl.To se psal rok 68.

Váš životní styl,systém hodnot ,vaše víra v nevíru,víra ve vaše neotroctví,či svatovíta ...etc.,jsou pouze vaší věcí. Chcete-li uctívat to o čem píšete - nu prosím.
Ale zrovna tak bych prosil o obdobné.
Jinak trochu osobněji - mrzelo by mne , kdybych se v našich hádkách vás nějak hlouběji dotkl, neboť spoustu názorů na svět máme ,ať už se vám to líbí,či ne ,společných. A raději bych hledal u každého to,co nás spojuje,než mnohdy i uměle opak.

208642

03.01.2010 15:52

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

Nu , Jene,obávám se,že Ti z důvodů chybějících vše možných kapacit a rezerv nebudu moci odpovědět tak ,jak bych sám chtěl a jak by jsi si zasluhoval [smích]
Nicméně přesto alespoň ve stručnosti.
Již několik století probíhá experiment,jehož pokusnými morčaty se stávají jednou Francouzi,jindy Rusové,Španělé,Mexičani ....
Tento experiment DECHRISTIANIZACE je prováděný tu cestou síly a genocidy ,jindy "lstí a klamem " a mnohdy kombinací obou.
Národy Čech a Moravy měly v průběhu minulých století oproti výše zmiňovaným to štěstí ,že hrou snad náhod ,ale spíše změně taktiky Manipulátorů ,se jejich osudu - genocidovaného národa - podařilo vyhnout. Musely však zaplatit jinak. Z českého národa se stal nejatejizovanější, snad s výjimkou Albánců (to jsme ale v pěkné společnosti
[velký smích] )národ na světě.Bohužel,zároveň s amputací křesťanství z myslí většiny z nás dochází také k jejímu totálnímu tunelování, jakési lobotomii povědomí a zdravého selského úsudku ,logického myšlení i k transformaci hodnot pramenících z toho (otroctví je svoboda,válka mírem ,demagogie fakty......).Co může být větším úspěchem Manipulátorů, než přesvědčit svá morčata,že to co znají je vrcholem jejich svobod ? [smích]
A tak jsme dnes svědky fatální ,naprosté neznalosti historie ,svědky vykořenění většiny z nás ze svých tradičních hodnot,svědky totální krize rodiny,svědomí ,citu ,lásky ,práva a konec konců i štěstí.
Nicméně ,považují-li toto za to pravé,bořit jim to nebudu
Tak ,jen ať si uctívají bedýnky na civění místo Lásky, svěntovíta místo Pravdy, supermarkety místo Štěstí, registrované partnerství místo Rodiny a koneckonců i onu novou ,moderní ,voldemordí demagogii místo Práva

Toto už je JEJICH svět.
Jen jsem zvědavý,jak daleko s ním oni dojdou.

Netuším Jane,zda Tě moje opravdu stručná odpověď uspokojila, ale tak to cítím já.

208707

04.01.2010 09:11

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

Já děkuji zase za Tvoji reakci,které si nesmírně vážím a to především proto ,že navzdory naprosto odlišnému pohledu jsi ochotný a přístupný k diskuzi bez zbytečných invektiv , siláckých proklamací či polozastřených výhrůžek ,které spíše jsou charakteristické pro " domorodce " z jistého webu sice podobného jména ,nikoliv však obsahu.

Co se týče Tvého názoru na internet ,jenom bych uvítal ,kdyby jsi měl pravdu Ty a ne já. I když.... Tvůj pohled by mohl v podstatě částečně vysvětlit to přehršlí dezinformací ,klamů i totálních pitomin , tímto médiem kolujících - nemůžu-li zakázat,tak alespoň zasmrdím , zmatu a uškodím... [smích] !

Nicméně,ve zbytku Tvého příspěvku budeme spolu znovu v dosti příkrém rozporu, na který bych opět reagoval nedávno výše uvedeným citátem :

...Problém však je v tom, že křesťanství je ve své
dogmatické a historické podobě v širokých kruzích neznámé. Obecně
je rozšířena jeho karikatura. Co nenapáchal v této oblasti Haškův
Švejk, dotvořila pavěda zvaná "vědecký ateismus". Marxismus a
zejména "vědecký ateismus" napáchaly v českém kulturním obzoru
nedozírné škody, z nichž se v mnohých oblastech myšlení již
nevzpamatuje. Jednou z těchto oblastí je podání vzniku, podstaty
a historické role křesťanství...


Samozřejmě ,že tímto nemíním vůči Tobě nic zlého ,ani osobního.
Přeji hezký den!
[smích]

208772

04.01.2010 09:19

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: pf2010

Takyjeden 77.?.?.?

To ,někteří byli jedničkami i v loňském roce i předloni !
A letos ,jak je vidět opět perlí [velký smích]
No ale ,tak ať se daří!

208773

04.01.2010 17:31

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

[smích]
Vidím Jene,že to neustále zkoušíš : "...kampa až mě ten ,no dejme tedy tomu takyjeden ...pustí?
Samozřejmě opět jen k onomu již několikráte opakovanému citátu.
A dál?
Ale no tak.Vždýť víš. Nezlob se ,ale podobných fint bych opravdu dneska užil toliko k dalo by se říci běžným uživatelům TV Nova!
[smích]
No, nic ve zlém,já už musím běžet "budovat". Rozvinutou kapitaluistickou společnost [velký smích]
Takže možná zase někdy...

208811

07.01.2010 14:52

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

Takyjeden 77.?.?.?

A jé je! To jsem to opět schytal!
Já přeci nejsem povinen podávat o svém "chování" vysvětlení. [smích]
Přesto jsem dříve napsal,že se mi občas nedostává časově volných kapacit. Dochází k tomu m.j. z důvodů onoho "budování rozvinutého kapitalizmu", tedy proto,že občas musím také nějak živit rodinu. Pouze vysedáváním na síti ,na rozdíl od pravděpodobně některých zde ,to v žádném případě nedokáži.
K té naší diskuzi-nediskuzi. Myslím,že i nadále platí onen mnou několikráte poukázaný citát. To je základ .Podle mého názoru tedy.
Za "tv nováckou" argumentaci považuji argumentaci takovou,kdy chci-li znegativizovat určitou věc, uchopím z ní něco málo ,co je v mlhavém obecném povědomí,něco, co je i pravdou, přidám pár domněnek a nakonec naprostou lež . A na ní,na onom mnohdy hloupém a pitomém nesmyslu postavím .Vycházeje z něj spekuluji.A zástupy "nováků" hltají. .
Příklad? Který z tolika mnohých?
Kolik hodin mám strávit nad jejich rozbory?

Samozřejmě,tak jako všechny JINÉ instituce tvořené lidmi i KC je ,nebo byla taková,jací lidé ji tvoří ,nebo tvořili.
Lidé dobří,zlí,zbabělí,stateční ,světci,vrazi, zloději ,poctivci ,hrdinové,zrádci,lidé průměrní i vynikající .....
Jenomže na rozdíl ode všech lidských institucí ,systémů a režimů ,které Boha a víru odhodili, KC a její členové i v dobách její, dejme tomu největší moci , měli nad sebou jistý regulující,můžeme snad i použít slůvko - odstrašující prvek. Jeho účinnost nejlépe posoudíme, srovnáme-li cca jedno a půl tisíciletí jejich „vlády“ s několika málo desítkami let vlád režimů ateistických ,založených na negaci křesťanství - komunistických,nacistických ,či liberálních.
Bohužel,Jene pro tebe a pro pozice tvých „spolubojovníků“ z těchto srovnání vycházíte ŘÁDOVĚ více než špatně. A na tom nic nezmění ani ta vaše sebe sofistikovanější propaganda.
A ještě něco úplně na závěr. V jednom máš pravdu.
PRAVDA, skutečně není pro všechny. Spousty lidí ji nikdy nepoznalo a nepozná.
Ne však proto, že by jim bylo k ní bráněno, či někomu něco utajováno.
Docela prostě a jednoduše oni jí – NECHTĚJÍ.
Mír a pokoj s Tebou.
[smích]

209125

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá několik dnů do konce měsíce a v pokladně chybí třetina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se sebere. Děkuji.

Ve zkratce

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 1

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 038,25 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
150 891,82 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?