Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 359 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Takyjeden, vlak motorák.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.01.2009 10:40

Vraždit ve jménu Božím

RE: Inkvizicni svine

Takyjeden 77.?.?.?

Máte ,koukám ,docela pružné mravní zásady [velký smích]

Patřil-nepatřil, věci prostě mění své majitele, kteří si je snaží všelijak osvojit, ostatně doba se mění a každý by chtěl stále co mu kdysi "patřilo"

Za tenhle výrok by se nemusel stydět ani Sidův pradědeček se svými soudruhy likvidující ruského kulaka!
A nebo, aktualizovaně ,Sid,či jeho soukmenovci likvidující palestinské školáky.Vždyť no a co? ...doba se mění a věci prostě mění své majitele....[bliji]

180333

09.01.2009 15:14

Vraždit ve jménu Božím

RE: Pane Tomane,

Takyjeden 77.?.?.?

Mno ,za sebe můžu říct ,že jsem svým založením téměř pacifista, po meči v jakékoliv jeho formě sahající pouze a jen v té nejnutnější sebeobraně. [smích]

K tomu o čem píšete. Mám takový jeden malý tip.Zkuste najít někde na netu či v knihovně talmudistický pamflet "Máasse Talui(Činy oběšence)". Přemýšlivému čtenáři to hodně napoví.

Panu Hestroi ,který zde několikrát zmínil Jana Husa si dovolím doporučit opravdu objektivní a vyvážený článek:
http://cz.altermedia.info/z-domova/jan-hus-kniz-a-vlastenec_3442.html#more-3442
Je pravdou ,že i já mám proti tomu ,co se tam píše několik zásadních výhrad ,nicméně ,jako námět k přemýšlení je tento článek k nezaplacení.

180373

09.01.2009 17:52

Vraždit ve jménu Božím

RE: Pane Tomane,

Takyjeden 77.?.?.?

Samozřejmě.Jak jinak.
Možná je autor katolík,možná není.Nevím. Přesto přes všechny mé výhrady se mi zdá PODSTATNĚ objektivnější než to,čím zde operují vašim prostřednictvím vaši talmudističtí učitelé!
[bliji] Bolševiky v čele s Nejedlým a agentem STB Vávrou nevyjímaje.
Co více k tomu dodat?
(Hmmm,možná jenom nechápete co to ta objektivita vlastně je.Vávrovy filmy to určitě nebudou)

180387

09.01.2009 18:54

Vraždit ve jménu Božím

RE: Pane Tomane,

Takyjeden 77.?.?.?

A jéje!
To jsi mi to zase nandal !
No máš pravdu.Hlavně zachovej klid. Doporučuji obklady na hlavu,nerozčilovat se a zase bude dobře.
A až se jednou,někdy, tak stane ,můžeme pokračovat v "diskuzi".Ju?

180393

10.01.2009 19:21

Vraždit ve jménu Božím

RE: Jedeme z kopce

Takyjeden 77.?.?.?

No,myslím,že vše podstatné k tématu zde bylo již napsáno pány Kirkmenem,Filipem i dalšími .To,že někteří zde mají potíže s pochopením psaného textu,není můj problém.A to už nemluvím o chápání pojmů jako je objektivita ,kontext ,etc.
Protože zároveň odmítám reagovat na ty spousty překroucených ,nikdy nevyslovených,přesto do mých úst vložených ,nebo naprosto nepravdivých slov a vět, osobních urážek i invektiv ,a také zároveň nemám žádného úmyslu oplácet stejnou mincí považuji za rozumější náš "monolog " - s přáním jen toho nejlepšího ukončit!
Hezký večer přeji! [smích]

180496

11.01.2009 03:25

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Takyjeden 77.?.?.?

No ke koncentráku bych tuto situaci opravdu nepřirovnával ,ale k likvidaci waršavského gheta určitě ano!Tam také podle tehdejších nacistů místní "teroristé páchali" to,o čem píšete,že dnes páchají v Gaze!
Pokud budete chtít namítnout,že postup tehdejších nacistů oproti postupu dnešnímu byl brutálnější,je potřeba si uvědomit kontext tehdejší doby . Zuřila totální světová válka se vším,co taková válka přináší. Dnes ,kdy máme slovy mjr.Halušky bohužial ten poondiatý míer ,fašizující moc ,oproti té tehdejší musí přeci jenom brát určité "ohledy". Ať chce,nebo ne!

180536

11.01.2009 06:37

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Takyjeden 77.?.?.?

Samozřejmě,že každý příměr kulhá. Tehdejší nacisté, na rozdíl od těch dnešních ,také neměli proti zoufalým lidem vyzbrojených podomácku vyrobenými zbraněmi dnešní High tech.Žáno?
Například samonaváděcí bomby z absolutního bezpečí odopalované proti školám plných dětí!Pardón plných teroristů .Nebo zvířat?
Jinak nečtu paměti ŽÁDNÝCH nacistů. Pouze např. velitelů Zemské armády. Necenzurovaných!!! Tam se dozvíte ale věcí . I o opásávaní dynamitem ! Víte?

180545

11.01.2009 10:20

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Takyjeden 77.?.?.?

Vzhledem k tomu že čeština bude nejspíše vašim jazykem skororodným, smekám před vaši znalostí pomyslný klobouk a vůbec mne neirituje vaše nesprávná iterpretace jedné mé věty. Nerad bych kohokoliv poučoval,tím méně vás -vidím ,že sebevědomího a "chytrosti" máte na rozdávání ,ale v kotextu dalšího by se dala (ona věta) daleko spíše vysvětlit tak (zkusím to zjednodušit) ,že nacisté - v tomto případě němečtí ,nazývali (podle některých velitelů Armii Krajowe) - zubožené ,vyhladovělé ,mnohdy bez léků, nemocné a zbídačené ubožáky ,uzavřené v omezeném prostoru ,bránící se jen takovými prostředky ,na které ve své bědnosti mohou dosáhnout,jedné z nejmodernějších a nejmocnějších armád světa - TERORISTY!
Nicméně,protože věřím že "neni svině,na kterou by se nenašel řezník" (napsal bych to jinak ,ale to bych zde zase mohl být obviněn z propagace kněžourského katolicismu) - i tato prý neporazitelná armáda na svoji nadutost i své zločiny "dojela" ,být vámi ,byl bych se svými soudy a proklamacemi přeci jenom méně suveréní a začal bych si dělat starosti s tím "abychom to přeci jenom nepřepískli"!
No nic ve zlém a zároveň s vinšem hezkého dne přeji aby jste se do toho znovu nezamotal! [smích]

180554

11.01.2009 13:41

Co mi nejvíce vadí na současné izraelské agresi

RE: Pane Stworo

Takyjeden 77.?.?.?

Tak nějak.Každému,kdo má alespoň trochu rozumu musí být jasné, že v takto hustě osídlené oblasti to nemůže s těmi civilními ztrátami dopadnout jinak.
Navdory s.Pražákovi si dovolím ještě jeden "kulhavý" příměr. Připusťme ,že Hamás jsou ,jak nám tvrdí propaganda opravdu zločinci.Cožpak je v civilizované zemi možné ,když se zločinec ukryje do paneláku plného normalních lidí ,dům vybombardovat? [zmaten]
To by bylo možné čekat skutečně pouze od SS někde ve Waršavě.Nikoliv však od britské armády v Irsku!
Osobně se z toho všeho mám pocit jako by vládci Iz. počítali s tím ,s čím počítali jejich předchůdci, při vyvraždění D.Jasinu a ostatních palestinských vesnic. Co půjde,(co unese svět. veřejné mínění),povraždíme takovým způsobem ,že po uvolnění blokády zbytek se strachy rozuteče.Třeba k těm blbům do Evropy!
Vrchol úchylné zvrácenosti - "varování" před bombardováním ,tedy oznámení lidem ,kteří nemají kam utéct,že možná je i z celou rodinou přijdu v noci povraždit [bliji] - by tomu nasvědčoval!

180570

15.01.2009 18:59

Spravedlivý hněv Izraele a jeho oběti v Gaze

RE: muj nazor

Takyjeden 77.?.?.?

Ano máte pravdu.Talmudvize pomalu ,ale jistě pracují na vytváření Nového člověka.Člověka bez opory víry, rodiny, tradice .Člověka vegetujícího ve zmatku , zmateného ,ale o to snáze ovládatelného.Člověka pro Nový Světový Pořádek.Že se jí to daří, mnohdy nasvědčují i tyto „diskuze“.
Ale k tomu,co píše jeden „Hledající a nalézající“ - kdyby měl snad někdo pochybnosti odkud čerpal a vůbec co našel.
Podívejme se o čem je středověký talmudistický spis Toledoth Jechu ,někdy nazývaný Máasse Talui .
Ježíš,syn římského vojáka Josefa Pandery se vyučí kouzelníkem,vystupuje jako vůdce lidu ,vztahuje na sebe slova proroků a jako znalý tajů kouzel dokáže pomocí nevyslovitelného Božího jména zaklínat všechno možné i uskutečňovat velké zázraky.Mimo jiné létá mezi nebem a Zemí.Učenci ( myslím,že můžeme říct rabíni),proti němu postaví svého „koně“ - Jidáše Iškariotského , který též ovládá magickou formuli a ten nejenže dokáže Ježíše dohnat, dokáže jej i předehnat.Poté Ježíše zadrží,zakryje mu hlavu a nechá jej hádat ,kdo ho uhodil.
Ježíš však neuhodne a je tak odhalen ,jako falešný prorok a pověšen na kříž.Potom je Ježíš pohřben ,ale jeho příznivci se domluví,že mrtvolu ukradou a prohlásí,že vstoupil na Nebesa.Jeden zahradník se o tom dozví,sám mrtvolu ukrade a schová.Když apoštolové se spoustou příznivců najdou prázdný hrob,hrozně se radují,že Mistr vstal z mrtvých.Zahradník jim však prozradí ,jak to bylo a mrtvolu jim prodá .Ta je pak tahána přivázaná za ocas koně městem.
Tato i spousta jiných historek týkajících se křesťanství,Ježíše,P.Marie , etc. mající svůj základ v talmudistickém učení tvoří arzenál maskující se jednou tzv..vědec.svět. názorem,jindy osvícenectvím,potom zase komunismem a nato třeba nesmysly Dana Browna …..atd,atd……mají za cíl pouze jedno.Zaútočit na církev i církevní obraz Ježíše ,toho v lidech zničit a vypěstovat si z nich to o čem jsem psal o pár řádků výš.

181121

23.01.2009 05:36

Nové koště dobře mete anebo opravdu změna?

RE: Myslím, že ten mulat pořádně neví,

Takyjeden 77.?.?.?

Hmm,já se domnívám,že i to otrokářstí ,tak jako všechno za poslední tisíce let prošlo svým vývojem.Dnes je daleko sofistikovanější.I když dnešní systém (Systém?),tak ,jak je nastaven , se tváří,jakoby Vám dával na výběr - pracovník může vybrat, zda práci přijme a vydělá si na místní poměry solidně, nebo zda bude žebrat - ve skutečnosti ,vzhledem k tomu ,že bezdomovci se nedožívají vysokého věku - žádnou volbu nemá! A nebo má. Volbu sebevraha.Tu měl ostatně ale tehdejší otrok také.

Před léty v TV, Špidla tvrdil ,pokud se pamatuji, že " výše svobody ,každého člověka je přímo úměrná výší konta v bance" .Tehdy jsem si myslel, že kritizuje systém(Systém?).Až bohužel mnohem později jsem poznal,že tomu tak nebylo.Pouze konstatoval fakt.

Velice pěkně to všechno "okomentoval" Jaroslav Hutka již v sedmdesátých letech svoji nadčasovou písničkou LITVÍNOV:

Copak jste lidičky, copak jste provedli
Že jste tu zavřeni v tak velkým vězení
Zdali jste někoho chudého podvedli
A teď jste tady v těch barácích zavřeni

Nikomu na hlavě vlásek jsme neohli
Jsme velcí dobráci, to bychom nemohli
Jsme tady za prací, výdělek tu máme
Za byt a za stravu, za oděv děláme

A proč v tak nepěkných barácích bydlíte
A proč tak zkažený vduch tady dýcháte
A co po večerech, co tady děláte
Když slunko zapadne, kam spolu chodíte

Kam bychom chodili, doma si sedíme
Máme televizi a tak se díváme
Když program skončí, k spánku uléháme
Za byt a za stravu, za oděv děláme

A já jsem myslel, že spletl jsem silnici
A místo do města, dojel jsem k věznici
K velkému táboru, kde lidé pykají
Za to, že člověku, bratru ubližují

Odkudpak jsi přišel, že se tak hloupě ptáš
Když se ti nelíbí, proč se pryč nevydáš
My to své městečko docela rádi máme
Za byt a za stravu, za oděv děláme

Prosím vás, počkejte, dovolte otázku
Zda když tu žijete, myslíte na lásku
Na krásu, na štěstí, co je po bolesti
Co bude zítra a co bude po smrti

Z toho jsme vyrostli, tím se nechcem trápit
Takové myšlenky je nejlépe zabít
Hluboké úvahy koňovi necháme
Za byt a za stravu, za oděv děláme

Ach, moji lidičky, já vám nerozumím
Myslel jsem, že duše je největším bohatstvím
Umět si trochu hrát, mít pěkné věci rád
Dívat se na mraky, z louky se radovat

Podivně promlouváš, mladičký řečníku
Však jednou zmoudříš a poznáš svoji mýlku
Od nás starých se uč, my zkušenost máme
Za byt a za stravu, za oděv děláme

Vězeňským táborem smutně se procházím
Nebe už modrá se a už ptáky slyším
V tu tichou hodinu chci poznat člověka
Tisíce jich tu spí, mě nikdo nečeká

Nerozumím lidem, podivná je doba
Smutná je nálada města Litvínova
Lidičky bratři, za hodinu vstáváte…

181847

28.01.2009 13:03

Gaza: „Viděl jsem, jak izraelský voják zastřelil dvě mé malé dcerky“

RE: Jen malá technická poznámka...

Takyjeden 77.?.?.?

Zdravím pane René.
Obávám se ,že s touto Vaší poznámkou nemůžu souhlasit.Hlavním důvodem kostrukce M16 určitě nebylo lepší zabíjení neozbrojených civilistů,nýbrž konstruktéři tehdy výcházeli ze strategie VS ,která spočívala v tom,že je pěchota vysazena OT asi 200m před předpokládaným střetem s pěchotou nepřítele.Proto byla zvolena tato mikrorážní zbraň ,která je na oněch 200m ve volném prostoru dostačující,a přitom dává oproti zbrani větší ráže i jisté výhody. Mj.minimální zpětný ráz a tím i zdvih zbraně při střelbě, což se nezanedbatelně projevuje v přesnosti zásahů.
Nicméně i Sověti od sedmdesátých let používali ve své jedné z modifikací "kalšnikova" (který je však sám modifikací pravděpodobně nejlepší pěchotní zbraně II.WW - německé útočné pušky MP44 - http://strnka.webgarden.cz/mp44-stg44) - Ak 74 střelivo ráže 5.45!
[smích]

182339

06.02.2009 12:24

Delegace Hamásu přijela do Teheránu

RE: Mullahovia a petrodoláre

Takyjeden 77.?.?.?

Hmm,hodně vody uplynulo,co jsem něco podobného četl.Tuším že se jedná o "Protokoly"?
Je zajimavé jak se jejich autor trefil do "jízdního řádu " Sidových zaměstnavatelů(?)! [smích]
Zároveň bych panu Sidovi položil v souvislosti toho ,co zde píše o bolševizmu i bolševicích otázku,jestli pak ví ,že za jejich vlastnictví byl v sov.Rusku jen jediný trest - kulka do týla? Nicméně tázat se jej ale nebudu,protože podle toho,co zde opět předvádí si v jeho stylu můžu odpovědět sám. [smích]

183230

08.02.2009 16:22

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Takyjeden 77.?.?.?

Co se týče opozice včetně té komunistické ,souhlasím s Vámi. Stačí vzpomenout divadla ,které soudruzi předvedli,když nastala potřeba zvolit Klause prezidentem. Nicméně, až došlo k lámání chlebe potřebný počet hlasů dodali bez mrknutí oka.
[smích]

183345

16.02.2009 07:08

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

Takyjeden 77.?.?.?

Milý pane Gulde ,musím přiznat ,že máte opravdu dobrý vkus. Robert Merle byl vynikající spisovatel v oblasti sci-fi románů.
Jeho díla Malevil (o světě po jaderné válce), Muži pod ochranou(o světě po uchopení moci a vlády ženami ),nebo třeba Až delfín promluví (o vojenských pokusech s delfíny) a spousta dalších se čtou jedním dechem,i když někdy z nich běhá mráz po zádech.Ten mráz proto,že ač jsou tato díla fikcí , docela klidně někdy v budoucnu, v tomto světě můžou dojít k naplnění. [bliji]

183836

17.02.2009 16:15

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

Takyjeden 77.?.?.?

Obávám se,že si tu dobu minulou poněkud idealizujete.
Pocházím z venkova a paměť mi pořád slouží docela dobře ,takže vím jedno. Nebýt tehdejší malovýroby v zemědělství,kdy absolutní většina obyvatelů vesnic se po zaměstnání zabývala právě onou čiností, komunisté by tím ,co zde propagujete zajistili akorát tak hlad.Asi by dost těžko nahrazovali těmito lidmi a tímto způsobem vyrobené miliony tun potravin ,když jim po např. mastnách celé republiky (kromě Prahy) viselo tak akorát h...!
A ještě k těm vašim "kulakům" (pominu,že ta poznámka je tak zrovna na jednu do zubů) . Samozřejmě,že se bolševíku dobře hospodařilo ,když základ a vstupy pro své "podníkaní " nemusel budovat. Stačilo je jen naloupit. [bliji]
(Ostatně tak jako o generace později za přispění soudr.proffesora z Hradu ,když tento s těmito "lidmi" budoval kapitalizm!)

183984

18.02.2009 14:19

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

Takyjeden 77.?.?.?

Mno,když vás takhle poslouchám ,začínám mít dojem ,jako bych něco podobného už někdy,zde četl.
Ano ,už vím. Zrovna tak ,jako vy , tady "argumentují" i sionističtí rasisté,když omlouvají svoje uloupení Palestiny! [bliji] Vždyť i oni zúrodnili pouště a vybudovali na ULOUPENÉM to,na co Arabi ani nepomysleli.
Na tomto příkladu je více než jinde vidět,z jakého hnízda jste vy i oni vylétli. Komunistickým i sionistickým problémem totiž je nemožnost ,či neochota rozeznat základní ,nepsaný zákon mezilidských vztahů - toto je moje a toto je tvoje. Vám i jim patří uplně všechno,na co si ukážete prstem!
Ale zpět k tomu,co zde píšete.
Možná vám v rozrušení uniklo ,co jsem napsal zase já,proto si dovolím zjednodušený „replay“ .
Třeba mi budete oponovat,ale co si pamatuji (nejen) já je ,že kdykoliv ,pokud zrovna nedojela dodávka se zbožím ,jsem navštívil mimopražské prodejny (nejen) masa a uzenin , z pod naprosto (kromě onoho hovna) PRÁZDNÝCH háků koukal na mne unuděný řezník.U nás měl prodejnu hned vedle hospody,takže každý ,kdo si šel koupit skleničku hořčice ,či škarnetku vepřového masa kvality plechovky žrádla pro psy vyprodukované zahnívajícím zemědělstvím „kulackého typu“ ,musel napřed do zmíněného restauračního zařízení pro občerstvujícího se řezníka a když měl zákazník štěstí a s.řezník ještě nebyl občerstven uplně ,dostalo se mu i kýžené plnotučné.Jo a mnohokrát se i stalo,že tento s.“jánošík“ v dobrém rozmaru nad 1,20kčs za onu hořčici velkoryse mávnul rukou.Také bylo zajímavé,že i když onoho soudruha vedoucího jme mohli v restauraci vídat mnoho hodin denně ,nikdy nikdo jej tam neviděl platit. Zato tam ale vařili vynikající hovězí guláš! Že by zárodek evolučně se vyvíjecího komunizmu?
Tedy, jestliže mám po CELÉ republice po většinu dnů v týdnu prázdné obchody s určitou ZÁKLADNÍ potravinářskou komoditou – to asi nebude uplně ta nejlepší vizitka oboru ,který ji vyrábí.Co říkáte? A teď můžeme do tohoto stavu zamíchat ty vaše záhumenkáře.Správně píšete ,že tyto miliony lidí vyráběli pro vlastní potřebu. Co vám ale uniká je,že v rámci tohoto státu tito lidé vyrobili miliony tun základních potravin, které kdyby to vaše ,komunistické,úžasné zemědělství mělo nahradit v už tak prázdných obchodech …..
Zajímavou tradicí a folklórem se také stal každoroční zápas nejen s americkým broukem,ale i se čtyřmi nepřáteli budování socialismu v jehož rámci probíhal mmj.i napínavý boj o zrno .To všechno v dobách totální zemědělské nadprodukce potomků západoevropských kulaků,dostávajících od svých vlád dotace na utlumení své výroby!!!!!!!!!

184056

18.02.2009 14:22

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

Takyjeden 77.?.?.?

Takže milý soudruhu NEpitomče nebýt naprosto debilní ideologie různých vašich Mordechajů ,Bornštajnů a Lysenků uplatňované v naší zemi, i český tzv.kulak,tak jako jeho západoevropský kolega , by prošel svým přirozeným vývojem a dnes mohl spolu s ním dodávat své nadbytky do zemí , v kterých vaši mentální soukmenovci před desítkami let měli nacpané své rudé ,zakřivené rypáky!
Je mi líto.

184057

18.02.2009 18:13

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

Takyjeden 77.?.?.?

Podívejte Hestroy ,nechovám vůbec žádný úmysl se nějak do Vás navážet.. To opravdu ne.
Nicméně musím trvat na svém i na tom že se mýlíte Vy.
Na vesnici jsem žil dost podstatnou část svého života a i dřinu zemědělské práce jsem na své kůži poznal.
Ještě jednou , opravdu,nechci se navážet,ale mám dojem ,že ač inteligentní člověk ,máte opravdu problémy s bolševickou propagandou.Nezlobte se,ale jestli by tomu tak nebylo,nemohl by jste tolik generalizovat.U Vás představa tkzv.kulaka pravděpodobně splývá s postavou Trautenberga (sorry ,ale správně napsat jeho jméno,mne nezajímá) ,ze známeho večerníčku, či "kulaků" vystupujících v seriálu o mjr.Zemanovi ,nebo jiných bolševíckých počinech.
"Kulak",neboli "vesnický boháč" ,jak si jej matně pamatuji já ,byl především střední, nebo menší rolník bránící svých několik kraviček ,pár koníků a ze dvě desítky hektarů políčka na kterém se on ,generace jeho předků i jejich rodiny dřeli od úmoru do úmoru po celé životy ,neznaje sobot,či svátků,nebo dovolených. Ti skuteční boháči ,ti dávno odešli přes hranice,nebo -převlékli kabát!
Ano,máte pravdu .Mnohé velké majetky bývají zajisté " zvláštního " původu. Jen stačí vzpomenout kolik se vyrojilo milionářů pár let,či dokonce MĚSÍCŮ po "Veliké Sametové Blablabla.." No,ale toto určitě není případem těch sedřených lidiček o kterých se bavíme.
Uvedu příklad i když z trochu jiného oboru. Mám kamaráda. Stolaře. Po „veliké sametové …“
se chtěl udělat pro sebe. Dal do zástavy dům koupil pár starších strojů a zkoušel na zakázku vyrábět nábytek. Dřel od rána do večera. I v neděli. Já šel hrát fotbal, ale on vyšíval u „obrichtky“ Dneska on má nový dům a já tam to ,co měli soudruzi v oněch mastnách.Na hácích. Jo a taky bolavý kolena před operací! A Hestroy,nevěřím tomu,že ukradl byť jeden jediný šroubek!!!!A teď si představme,že bych přišel za ním s tím ,že by se mohl rozdělit. Vždyť má přeci toho tolik .A kdo ví jak k tomu došel. A já mám furt … tamto.
S tou životní urovní bych byl ale raději opatrnější. Jako argument bych to bral.Kdyby.
Co myslíte,ta ž. ú. Zvedla se i v Rakousku?Nebo třeba v Nizozemí? Proč si myslíte ,že je v těchto státech na úrovni ž.ú. předkolektivizačního Československa ?
Blbost.Žejo. Zvedla se také .A to podstatně více než u nás. Takže to asi tou kolektivizací nebude. Ne?
Jo a uplně na závěr. Znám strašně moc lidí,kteří vlastní kus půdy. I více. Mnohem,mnohem více. Ale nevěřím tomu že by pro čtvereční metr chtěli někoho zabít. A určitě nejsou pro ně ti ostatní póvlem!Nicméně nevím co je ale špatného na tom ,když jsou ochotni svůj právoplatný,poctivý majetek ,svoji rodinu,či zem bránit,třeba se zbraní v ruce.
To samé dnes dělají i tak těžce zkoušení Palestinci.
A proto jim fandím!

184076

18.02.2009 19:25

Finanční expert Michail Chazin: „Ekonomika padne na dno v dubnu! Kdy se zvedne?“

RE: Zajímavý článek

Takyjeden 77.?.?.?

Opravdu si myslím,že v konečném důsledku uškodila.
Srovnáním s těmito státy jsem jen naznačil,že nebýt kolektivizace , po celé další desítky let zcela určitě naše ž.u.by nezůstala na urovni před ní.No,nelíbí li se Vám Rakousko,můžu nabídnout třeba Švajc.
Vím,že se říká kdyby byly někde ryby....,ale myslím že lze zcela oprávněně očekávat,že nebýt budování socializmu a s ním spojené násilné kolektivizace ,vývoj i v zemědělství by si našel svoji přirozenou cestu,tak jako v ostatních tehdy normálních státech. Zároveň se omlouvávám ,jestli máte pocit ,že bych vás vmanévrovával do pozic "obránce socialismu" .To nemám opravdu v úmyslu a ani si to o Vás nemyslím .
Samozřejmě ,že se na Západě vytvářelo to o čem píšete,ale opět přirozenou cestou.Začátkem devadesátých let jsem byl svědkem rozhovoru s jedním německým sedlákem ,který tvrdil ,jakým ta družstva byla u nás dobrým počinem atd. Když mu ale bylo náležitě vysvětleno všechno kolem toho,a také že by v takovém podniku nemusel zrovna šéfovat,ale rozhodovala by nějaká strana atd,začal lapat po dechu a zmohl se jen na odpověď:"Ale to néééé...."
No to víte ,že se různí lidé hádají o různé věci.Jednou je to o metr zahrady,jindy o kozu (vím o takovém případu [smích] ),potom zase o ženskou,či chlapa, a jindy třeba o židli v parlamentě....Znáte někoho,kdo se nikdy nepřel?
Jo a můžu-li poprosit nešlo-li by to příště bez toho "pána"?Žádným pánem nejsem.
Prostě jenom takový Takyjeden [smích]

184082

02.03.2009 06:27

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

Takyjeden 77.?.?.?

Promiňte,ale kaifáš, kromě Vámi vypíchnuté věty - ve zbytku příspěvku má pravdu!
Jako člověku velice dobře si pamatujícího komunizmus ,mi vysvětlete. Jestliže tedy tato měsíční mise byla podvodem a to tak snadno odhalitelným podvodem,že i průměrný novinář i jeho průměrný čtenář "dokáží" poukazat na desítky "podvůdků" onen Velký podvod provázející ,proč komunisté ,kteří nikdy nevynechali sebe´menší příležitost Západu vymáchat ústa za cokoliv ,v tomto případě tu svoji hubu drželi na uzdě ? Například,cožpak i oni by si nevšimli ,že na Měsíci nemůže být vítr???A nebo ,že by i odborníci NASA si této skutečnosti sami nebyli vědomi???Atd,atd,atd....

185122

02.03.2009 20:14

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

Takyjeden 77.?.?.?

Dvojníka!
Použili dvojníka.

A ještě k tomu Apollu
Ono to nebude tak jednoduché.
Třebaže Armstrong na Měsíci zcela určitě nepřistál, ,jak jsme tady odhalili (kam se na nás hrabou žabaři ze sovětských tajných služeb), podle zcela zaručených , pravdivých a námi zde respektovaných zdrojů :
http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=3012&s=apollo%2020
- Apolla 19 a 20 s tím neměla žádného problému! [zmaten] [velký smích]

185245

03.03.2009 18:30

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Nevím jak to slušně nepsat

Takyjeden 77.?.?.?

Tohle máte také z tý hospody?
A že po kolikátém pííívu vás to napadlo?

185401

04.03.2009 07:08

Odvrácená tvář Měsíce

RE: Filmíky:

Takyjeden 77.?.?.?

Máte pravdu ,chleba lacinější nebude. A protože tato konspirační teorie - ( na rozdíl od některých jiných ,šířených mocnýni tohoto světa,sloužící coby záminky k agresivním válkám majících na svědomí statisíce životů) - je v podstatě neškodná ,váš smiřlivý tón působí sympaticky.

185469

04.03.2009 14:15

Bibi a Evet

RE: 100 miliard dobrých, ne?

Takyjeden 77.?.?.?

Omyl!
Palestinci vedou boj o svoji holou existenci!

185515

04.03.2009 15:35

Bibi a Evet

RE: 100 miliard dobrých, ne?

Takyjeden 77.?.?.?

Hmm , se mi zdá,že z vás by měl Julius Streicher nefalšovanou radost.
Je mi líto,ale i když jsem s vámi v mnohém nesouhlasil ,měl jsem vás za celkem rozumného a slušného člověka.Nicméně ,ale na tuto vaši snůšku rasistických blábolů je mi více než žinantní odpovídat.Třeba to někdo otrlejší udělá za mě.

185525

13.03.2009 07:37

Hon

Nesouhlasím!

Takyjeden 77.?.?.?

I,když píšete - "neomluvitelné",přesto omlouváte.
Já více ,než vaši stařenku vidím člověka,který se podílel na čtyřnásobné vraždě! Odporné vraždě.Hnusné vraždě!Každý kdo má tendenci Vašeho pohledu ,nechť se vžije do mysli člověka odsouzeného k smrti. Za NIC! Kdy tento ubožák čeká, týdny ,dny ,hodiny ,minuty,než to s ním skoncují....
To,že jí je tolik ,kolik jí je ,tu bolest a muka jí vražděných a jejich rodin to nijak neumenší. Samozřejmě je neumenší ani její uvěznění.
Teď si tak jako Vy trošku zaprotiřečím.
Přes to všechno je pravda ,jako msta, tento trest nemá už význam . Co s devadesátiletou bábou ! K čertu s tím vším!
Ale!
Ale jako varování pro jiné "Polednové" ,které příjdou po ní - ano.

186447

13.03.2009 10:01

Hon

RE: Nesouhlasím!

Takyjeden 77.?.?.?

Varování třeba pro takové ,jako jste vy ! Pakliže by se někdy dostali k moci.

186460

13.03.2009 13:27

Hon

RE: Nesouhlasím!

Takyjeden 77.?.?.?

Hmm a kolik pííív bylo potřeba na vypocení tohoto blábolu?
Věřím a chápu, že talmudistické křesťanobijectví je tvé oblibené téma ,ale cpát jej uplně do všeho?
Pochop,momentálně se bavíme o něčem uplně jiném!
Ju?

186488

13.03.2009 13:45

Hon

RE: Nesouhlasím!

Takyjeden 77.?.?.?

Sorry Pavle,ale nikde jsem nepsal,že by P. byla u moci. Nikdo ji ale přece nenutil ,aby se stala "rychlokvaškou"!Že by neměla dost rozumu na to,aby pochopila ,co po ní "systém" bude chtít?

Hestroy psal,že byla nástrojem . Ano,byla. Ale bez nástrojů orchestr nesložíš a polku nezahraješ,kdyby ses rozkrájel!
Ale chyba není v tom,že je volána k zodpovědnosti střední ryba.
Chyba je,že nebyli volány zároveň i(!) ty ryby velké!

186491

13.03.2009 15:35

Hon

RE: Trocha souvislostí

Takyjeden 77.?.?.?

DOBA NEBYLA TAKOVÁ!
Nebo,že by mi uteklo,kolik komunistů ,kteří VŠICHNI měli v programu zničení západních režimů bylo posíláno na šibenice ?Kolik lidí postříleli rakouští pohraničáři, při jejich pokusu o útěk do zemí soc tábora?
Kolik sedládků ,pakliže zachtělo-li se jim založit družstvo poslali Nizozemci do lágrů dobývat uran? Kolik dětí z ideologicky nehodících se rodin Belgičané vyakčnili ze škol?Kolik..........?
Ne,doba nebyla taková.Pouze komunisté.

186503

14.03.2009 14:45

Hon

RE: Trocha souvislostí

Takyjeden 77.?.?.?

Sorry,ale o kolik méně se např. Vídeň hemžila komunistickými agenty, než Praha kapitalistickými ?
A co příslušníci západoevropských komunistických stran?
Vždyť ti měli přímo ve svém programu likvidaci stávajících režimů. Ale na šibenice nešli!!!A do uranu také ne!!!
Takže opakuji. Ne,doba nebyla taková. Pouze bolševík!

186551

14.03.2009 14:59

Hon

RE: Lide to chudaci maji divne popletene

Takyjeden 77.?.?.?

No,když k těm "obětem" Beneše počítáte K H Franka, vrahy z SS a české udavače a kolanboranty.... [zmaten]

186552

14.03.2009 16:19

Hon

RE: Trocha souvislostí

Takyjeden 77.?.?.?

Já myslel ,že se pořád bavíme o s.Polednové,paní Horákové a o letech PADESÁTÝCH. [zmaten]
Ovšem na otázku kolik komunistických agentů bylo tehdy ve Vídni popraveno mi neodpovíte. Že ne?

186561

16.03.2009 08:31

Hon

RE: Horáková se podílela na stržení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v roce 1918

Takyjeden 77.?.?.?

Ale k čertu Pražáku,vždyť Vy těm soudruhům toho hada žerete také!To,co napsal pan Peleška je tak hloupé,že to nemá cenu ani komentovat!No,možná z jejich pohledu to až zase tak hloupé nebude.Počítám ,že následníci těchto soudruhů,pakliže se lidstvo dožije dalších staletí,když už nebudou pamětníci - pomalu ale jistě nám budou tvrdit,že vraždu Horákové nespískali oni,komunisté,ale právě katolíci ,protože jim strhla v Praze sloup!Prostě odvedou pozornost od sebe ,očistí se a tu svoji špínu OPĚT hodí na někoho jiného!
Zbytečno se jimi nějak více zaobírat .
Ono je to s nimi pořád dokola. Jen si zde přečtěte ty nesmysly o kt.na jiných místech!


Udělejte lež velkou, udělejte ji jednoduchou, opakujte ji, a oni tomu nakonec uvěří.

Adolf Hitler

186626

16.03.2009 15:06

Hon

RE: Trocha souvislostí

Takyjeden 77.?.?.?

Á opět opět ta toliko tvoje proslulá a udivující znalost "histo(e)rie"! [velký smích] Toto musely podepřít minimálně(!) čtyři rumy !
No,pokračuj,ať se zase něco nového dozvím
[velký smích]

186660

17.03.2009 06:29

Hon

RE: Nesouhlasím!

Takyjeden 77.?.?.?

Obávám se ,že některým zde o nějakou diskuzi vůbec nejde!
Spíše po svém návratu z hospody ,mají potřebu požgryndat ,urazit,kopnout...
Ach jo,kde jsou ty časy ,kdy zde bylo možno splknout s panem Táborským,Nohejlem,Valtrem ...Dnes místo nich tu máme toto !!!

Před léty ,na jistých jiných stránkách probíhaly diskuze na podobná témata, jako zde. ( Vím,že někteří účastníci občas tu působí. Takže mi to, co píši můžou potvrdit.) Nakonec z oněch dizkuzí zůstalo žalostné torzo pořád ještě visící někde na netu ,kde poslední příspěvek byl napsaný asi tak možná před rokem.A to všechno díky nasazenému provokatéru ,který mj. vystupoval,jako radikální antisemita a jehož příspěvky nebyly nepodobné těm co můžeme vidět kousek nad námi.
Nicméně se nedomnívám,že by mohlo jít o tutéž osobu,neboť vystupování onoho tehdejšího provokatéra se neprezentovalo až zase tak velikým primitivizmem.

186730

20.03.2009 00:38

Hon

RE: Trocha souvislostí

Takyjeden 77.?.?.?

No,už by byl nejvyšší čas ,aby jsi začal uvažovat o nějakém léčení ,protože tvůj chlastem a talmudvizí zdevastovaný mozek přestává rozlišovat nejen skutečnost minulou,ale i tu současnou,a dokonce v oparu lihových výparů i písmenka a smysl psaného textu! [zmaten]
Důkaz ?
Kde jsem psal to,co jsi ve svém pomateném a ožraleckém opojení tady vypotil? [zmaten] Ukaž mi ta místa.
Nicméně těžce nabyté životní zkušenosti s podobně postiženými idividui ,podotýkám vlastní vinou postiženými, mne naučila na ně nijak nereagovat ,je to naposledy ,co zde odpovidám na ty tvé tuny uslintaných hospodských a opileckých osobních urážek a zcela zdarma nabízím řešení tvé nezáviděníhodné situace.Zkus si najít nějakého dobrého psychiatra.I když po pravdě,sebemenší pozitivní pokrok by mne u tebe dost překvapil.
Ale hlavu vzhůru ,naděje umírá poslední!
Takže gúúúd báááj, ty hospodský "intelygente"!

186899

22.03.2009 19:09

Demonstrace, menstruace nebo defenestrace?

RE: Je fajn, že jste to zmínil.

Takyjeden 77.?.?.?

Opravdu obyčejný člověk netuší,kam to všechno spěje. Ale nemylte se i ten komunizmus nezůstal stát. Podívejte se ,jak a kam se vyvíjí největší komunistická země - Čína.
Nikdy jsem tam nebyl,takže mám informace pouze z druhé ruky, od těch,kteří ji navštěvují:
"Fabrika. Borec maká u soustruhu čtrnáct,šestnáct hodin denně.Miska rýže a nějakého blafu, žíněnka vedle mašiny,na které stráví noc,ráno písknou ,vyskočí a točí kolečky až zase do večera. A tak to jde den za dnem. "
Tak takhle se prý vyvinuli soudruzi v Číně!
Pardon,ale po tomto se tady někomu stýská?
Díky,mě ne!

186993

25.03.2009 16:37

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla

Takyjeden 77.?.?.?

S těmito i těmto podobnými stránkami bych byl zde opatrnější.Přestože zdejší diskuze navštěvuje drtivá většina slušných lidí, můžete občas narazit na nějakého fanatického primitiva a to se potom budete ale panečku divit. [velký smích]

Jinak pokud toto bude nějaký takový číst,tak aby se nenámáhal ,dnes jsem upálil nejméně dvacet lidí. Tedy nevím přesně kolik,žáno, On si je potom stejně přepočítá! [zmaten] [velký smích]

187264

26.03.2009 07:52

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla

Takyjeden 77.?.?.?

Ne, antikatolickou primitivní verbež.To už jsi zase tak ožralý ,že opět nechápeš několik jednoduchých vět psaného textu? [velký smích] Apropó ,jestli pak víš kolik lidí jste na onen svět poslali vy,antikatoličtí fanatici ? Můžu tě ujistit,že by to byla uplně jiná čísla.Řádově!No,to ti ale pánové vlastnící různé TV Nova prostřednictvím svých skříněk pro debily nezdělili,žáno. Takže to není pravda. [chechtot]
Ne,nebudu tě zde nazývat sedmilhářem, protože ty tomu,co ti vtloukají do hlavy ti,o kterých píši,na sto procent věříš. Takže za to své postižení (až na ten prochlastaný mozek) snad opravdu nemůžeš!Jenom by mě zajímalo,proč pořád vyzvídáš "co pan farář" ? Víš Jindříšku,ono je to mezi faráři atd.,statisticky uplně stejné ,jako ve zbytku populace. Ale to ti ti páni v oněch skříňkách pro tebe - neřekli! [velký smích]
A nebo,že ty budeš taky ten ,no tento...,když tak pořád nedáš pokoj? Ale musím tě opravdu zklamat, žádného takového,jako ty neeznám. Když ovšem nepočítám jednoho vola, učitele, na kterého podobné sklony později "praskly".Tak ten měl uplně stejný řeči ,jako ty tady.Takže...?
No,co naplat,ptát se tě kde je zde místo, ve kterém jsem uvedl ,že "katolická církev žádné hony na čarodějnice neorganizovala" , i ostatní hovadiny ,co zde postuješ je asi zbytečné. Možná,že se ti ale něco takového zdálo, za to však já ,opravdu,ale opravdu nemůžu.
Co můžu,je opět ti doporučit léčení . [pláč]
S jakým ,ale předpokládaným výsledkem ,to už jsem napsal.

187316

26.03.2009 07:54

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla-reakce na Takyjedena

Takyjeden 77.?.?.?

Hm ,přečti si prosím,co zde píši,ano?

187317

26.03.2009 16:56

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla

Takyjeden 77.?.?.?

Víš,Jindříšku,pravděpodobně si to neuvědomuješ,ale dnes už není středověk a zaječí prackou už neléčí ani tví křesťano biječtí fanatičtí součastníci. A dokonce ani oni dnes už neléčí tím vašim zaříkáváním.
Pouze zaslepený fanatik má tendenci srovnávat dnešek s dobou před staletími,kdy myšlení,priority,mentalita tehdejšího člověka i doby samotné byla uplně jiná,než dnes. Ano fanatik toto nepochopí a žgryndá a žgryndá a uráží ,aniž by uvedl na podporu svých nesmyslů relevantní a objektivní důkaz. A když důkaz chybí, začne si vymýšlet a také vkládat ty své pravděpodobně v opilosti ,či v holyvůůůdvizi nabyté "vědomosti" do úst svého oponenta.
A nebo se mýlím?
Jestli jsem se spletl,ptám se po druhé,kde píši :"katolická církev žádné hony na čarodějnice neorganizovala" ?
A takových otázek bych mohl položit desítky. Bohužel nečekám,že jako kovaný fanatik mi relevantně , smysluplně ,objektivně a bez invektiv odpovíš.

187349

26.03.2009 17:00

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla

Takyjeden 77.?.?.?

Od Dana Browna a Lva Trockého [velký smích]

187350

28.03.2009 09:56

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla

Takyjeden 77.?.?.?

Nemáš pravdu.Nic jsem nevyprovokoval,pouze jsem ji přesunul z jiného vlákna.Nicméně je zajímavé ,vždy,když na tebe dolehne totální důkazní nouze,obrátíš,uděláš ze sebe jakoby "dobráka" ,který jakoby ustoupí a ne diskuzi,ale daleko spíše hádku ,jakoby ukončíš. Coby ten "moudřejší".
Ovšem, před tím neopomeneš vypatlat ze sebe opět několik hrubých urážek,hodných talmudistického,či bolševického fanatika.
Mno, takže po odkazech na různé statistiky, ohledně např. různých patologických sexuálních vztahů ,porovnávající toto se zbytkem populace , či citace z toho co píšeš ,že já píši - ptát se tě, je asi zbytečné.


Přesto by mě zajímalo, proč ti neustále vrtají hlavu představy údajných chování farář-ministrant, importované TV Nova, Mladou frontou,Rudým Právem a podobnými ASI objektivními informačními kanály.
Kdyby jsi byl třeba takový učitýlek, řekl bych , že by jsi si rád ......,ale holt nevíš jak na to. [chechtot]
No nic,protože i já jsem takový dobrák, tuto hádku ukončím a nastavím (po kolikáté?) i tu druhou tvář .
Aby tak bylo učiněno za dost tvým novákovským představám.

187421

28.03.2009 14:02

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla

Takyjeden 77.?.?.?

Zdravím "mtk".
Nepochybně máte pravdu.
Ale také k věci.
Podle mne,skutečná objektivita,jako taková bude asi problém.
Můžeme se jí ale přiblížit. Nebo,chcte-li, o přiblížení se pokusit. Což určitě není příklad mých (jak to jen napsat kulantně) v těchto otázkách oponentů.Bohužel ,možná jsem jen nevnímavý,ale v proklamacích typu "...katolická církev je jedním z největších zel na Zemi..." jakýkoliv náznak stínu snahy o objektivitu postrádám. [smích] Daleko více mi to připomíná ono manifestační: "proletáři všech zemí,spojte se".
Jestli mi toto pan editor ještě pustí (vím, mám hluboko překročený limit desíti příspěvků) za příklad alespoň oné snahy objektivitě se přiblížit uvedu krátký výlet do historie jednoho katolického autora. Doporučuji "zkonzumovat" celé,neboť v Mladé Frontě si nic podobného člověk nepřečte! [smích]

http://www.narmyslenka.cz/view.php?nazevclanku=o-s...

187430

03.04.2009 11:41

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Privedte odsouzene!

Takyjeden 77.?.?.?

Já bych podpořil pana Reného.
Víte,už jsem o tom psal. To o čem se bavíme ,na netu už jednou bylo. A opravdu bych nechtěl, aby k vůli několika málo jedincům tyto stránky skončili tak, jako skončili před léty stránky jistého Petra Bakaláře. Škoda jen ,že si toto neuvědomuje také pan Stwora . On si totiž neuvědomuje i jinou věc.
Zvědavec už dávno není pouze jeho. Svým způsobem patří nám všem. Nakonec i těm "pražákům"!V tom nejlepším slova smyslu. A to ovzduší zde žádní "pražáci" netráví. Ti tu byli od prvu začátku a svoji "úlohu" ,která se jaxi čeká ,plnili více než dobře. [smích]

187757

03.04.2009 17:24

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Privedte odsouzene!

Takyjeden 77.?.?.?

Nevšiml jsem si,že bych tě nějak oslovil.
Dobrá. Pouze pár vět.
Nebudu komentovat ani odpovídat na tu tvoji obvyklou snůšku torz povytrhávaných z kontextů.
Tak jako týden nezačínáva čtvrtkem i toto (nevím jak to nazvat) extempore nezačalo tím co jsi tady s tobě vlastní velkorysou zapomětlivostí opět uvedl.Nemám v úmyslu se dále přehrabávat v tom tvém hnoji X příspěvků(?) zpět a pídit se po jednotlivostech. To už mi za takovou otročinu opravdu nestojíš. Nicméně,milý kamaráde, byl jsi to TY kdo tady začal s neskutečně a opravdu i na toho nejotrlešího bolševického lampasáka hrubými urážkami , s hanobením víry,náboženského i prostého lidského cítění a nakonec i přesvědčení.
Ano ,chyba byla i na mé straně,když po neustálém nastavování druhé tváře mi pomalu došla trpělivost a začal ti oplácet mincí podobnou.
Takže závěrem můj milý příteli, toto je vše ,co jsi ode mne pro sebe zde mohl číst. Proto i s další svojí odpovědí si práci dávat nemusíš. Pakliže ovšem ti tvá prezentace nějaké té porce úchylností neučiní pro tebe další milé potěšení.
Inu "proti gustu,žádný dišputát",jak říkávala moje babička.

187791

10.04.2009 09:01

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: Obamův projev

Takyjeden 77.?.?.?

Milý pane, je vidět,že k Vaší škodě sem moc nechodíte.
Tady se dozvíte panečku nových věcí!
Soudružka,která se právě projevila,jak jste si všimnul,je erudovaná žena na svém místě (je zajímavé jak profesionálně odvedla diskuzi jinam - pročpak asi?)a oplývá "znalostmi" historie a dané problematiky,jaké by musel závidět i pedagog dějepisu a občanské nauky pátých tříd škol obecných z dob nejradostnějšího budování socializmu! Sám si tu dobu trochu pamatuji ,takže jsem ji(autorku) i částečně pochopil.
Roztomilí jsou zde také i různí přicmrndávači, v mentálním rozpoložení navrátilce z restauračního zařízení čtvrté cenové skupiny.To se potom už vůbec nestačíte divit [chechtot] ! Pakliže vůbec z té jejich záplavy siláctví evokované množstvím zkonzumovaného piva ,či možná i raťafáků vyloupnete,co asi tak chtěl autor říct. Většinou oVás. Kouzlem nechtěného ale zůstává,že tímto nejvíce oni poví o sobě!
Velice negativní skutečností však je, že tito klauni svým vystupováním odrazují spoustu starých , slušných návštěvníků, z nichž mnoho už dobrovolně z těchto stránek odešlo,nebo své působení zde omezilo .Znám několik takových i osobně.

P.S. Samozřejmě chtít od těchto "nových " sekerníků-úderníků ,aby své "histo(e)rické teorie" podepřeli statistikami a sdudiemi nezávislých odborniků je více než naivní.Nezlobte se.
Samozřejmě nepočítám ransdorfštinu a podobné IDEOLOGIE,nikoli skutečnosti.Tam oni,jak vidíte - válí!

188128

11.04.2009 18:29

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: Reakce na Takyjeden 2

Takyjeden 77.?.?.?

Obávám se,že jsem se nebavil s vámi,nýbrž reagoval na příspěvek číslo:

187925


Dosedla-li na vás však nepřekonatelná primitivní touha křesťanobijeckého fanatika si kopnout ,jak jste předvedla, nedá se nic dělat,svět se nezboří.Důležité je,zdali vás to naplnilo seberealizací spojeného s prvky vrcholného uspokojení.
Přeji hezký večer

188247

13.04.2009 10:25

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: 2

Takyjeden 77.?.?.?

Z vlastní zkušenosti sám vím nejlépe,jak to ,co teď napíši se lehko řekne.Přesto bych to zkusil.
Řekl bych,ať už je Pergill psychopat,či provokatér,nejlepší bude mu neodporovat a vůbec přestat na něj reagovat.
Jestliže je to psychopat ,tak jej absence reakcí přestane bavit a odejde si "hrát" jinam.
Jeli ale provokatér ,jehož úmyslem je co nejvíce uškodit zdejším diskuzím,potažmo celému webbu pouze změní taktiku.

188320

25.04.2009 09:14

Jan Fischer

RE: To mu to manzelka zavarila

Takyjeden 77.?.?.?

Zato vám a vašim kolegům - jinak zarytým "odpůrcům" komunizmu,pakliže výtečník s takovou to bolševickou minulostí slaví chanuku - jejich minulost vůbec,ale VŮBEC nevadí!To hned máte pro ně pytle plné omluv [bliji] !

Tak nějak připomínáte soušku učitelku ze školky :" Víte milé děti, z NDR to byli za války ti hodní Němci.Oni tehdy stříleli jenom do vzduchu" [velký smích]

189376

26.04.2009 07:19

Jan Fischer

RE: To mu to manzelka zavarila

Takyjeden 77.?.?.?

Zato ty vaše žvásty se pivními nazvat nedají.Bohužel!
Ono totiž ten Fišer ,to je takový ten váš i vašich zaměstnavatelů novodobý dederón. Víme?
Přeberte si to jak chcete.
A ještě jednou k tomu chápání-nechápání.
Po lopatě. Do soudruha premiéra ,kterého se zde s takovým nasazením zastáváte ,jsem se nenavezl k vůli jeho náboženskému přesvědčení.(To jste střelil pořádnýho kozla!) Mě u něj vadí pouze a jen jeho komunistická minulost.Kterou vy u tohoto člověka ,vzhledem k jeho původu - omlouváte!
Zajímalo by mne,jestli by jste se k jeho víře i minulosti choval stejně, kdyby premiér byl Arab,nedejbože Palestinec a mochametán a - komunista.

189476

26.04.2009 11:03

Jan Fischer

RE: Že je žid nevadí

Takyjeden 77.?.?.?

Po "Listopadu"?
Čalfa,Pithart,Špidla...
Kolik jich bylo agenty StB/KGB - to se bohužel nikdy nedozvíme.

189488

04.05.2009 11:43

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

Tak,i liška

Takyjeden 77.?.?.?

Basil Brush to má v Británii spočítaný? [velký smích]
Teď by tedy mohlo už konečně dojít i na našeho kocoura Mikeše!


http://odveci.wordpress.com/2008/03/04/korektni-korektnejsi-nejkorektnejsi/

190299

05.05.2009 15:27

Vláda táhne do boje proti extremismu

RE: Idioté

Takyjeden 77.?.?.?

Vložený obrázek
A co s touhle svastikou?
Bankovka byla vydána "ruskými" bolševíky v roce 1917.
Zajímavé.Že?

190402

19.05.2009 21:52

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Církve?

Takyjeden 77.?.?.?

Divím se Vám,jak nošalantně kálíte do vlastního hnízda.I proto také s Vámi do žádného sporu nepujdu.Víte,pište si co chcete,ale měl by jste si uvědomit ,že my vaši nepřátelé nejsme ,ty máme společné !
Stačí si jen přečíst jejich reakce. A to třeba i k tomuto článku.
KC je ze všech církví momentálně nejsilnější , nejvlivněší ,tím pádem pro jejich plány nejnebezpečnější. Proto je terčem jejich útoků jako první.
A nelžete si do kapsy. Až se jim jejich cíl a úsilí - likvidace KC i jejich členů podaří - oni se s vámi bavit nebudou.Přijdete na řadu hned po nás!
To je tak těžké pochopit?
Jinak přeji hezký večer.

191494

20.05.2009 06:17

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Církve?

Takyjeden 77.?.?.?

1)No,někdy to tak vypadá.

2)Četl jsem statistiky ,podle kterých je ve světě k vůli své víře vražděno na 200 000 příslušníků kř.církví - KAŽDÝ ROK. Dotknout se kdekoliv na světě jednoho jediného žida k vůli jeho víře,tak se mainstream "zavaří". V tomto případě však ,jak jinak - mlčí.Ovšem s pokusem katolíky vyhladit mají i oni svoji zkušenost:Francie,Mexiko,Španělsko ....

191511

27.05.2009 09:19

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: Takto to vidím

Takyjeden 77.?.?.?

Ano,je to dost pravděpodobné.Zvláště přihlédneme-li k jejich "jízdnímu řádu" - Protokolům

192027

02.06.2009 06:42

Spojené státy používají v Afghánistánu bílý fosfor

RE: Něco snad vysvětlím.

Takyjeden 77.?.?.?

No jistě,jak jinak ,trojka je správně!Vždyť i židé za války v Osvětimi se sami pozavírali i zplynovali,aby ve světě po válce vyvolali protiněmecké vášně....
Dopr.dele,to je ale taky blbost,žáno?

192476

09.06.2009 16:52

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Takyjeden 77.?.?.?

To bylo celkem jednoduché,paní Jarmilo.SS ao aplikovali ,
aby na Vietnamce viděli.
Tedy tak jsem o tom četl,ale bližší a rozhodně rozsáhlejší informace by mohl poskytnout třeba pan trodas.

192921

16.06.2009 10:24

Převrat v Íránu? Nevíme

RE: Neviděl bych to s tím spiknutím tak dramaticky

Takyjeden 77.?.?.?

Tak,tak,zato ve dvou nejdemokratičtějších zemí světa je to přesně naopak! [velký smích]

193396

16.06.2009 17:22

Převrat v Íránu? Nevíme

RE: Neviděl bych to s tím spiknutím tak dramaticky

Takyjeden 77.?.?.?

Nu,dobrá,ne že bych byl z tohoto tvého komunistického způsobu komunikace zrovna odvázanej ,ale ať je po tvém , můžeme si tedy tykat.
Kdo se cítí,ten se vtípí....,takže si myslím,že s pochopením toho ,co jsem naznačil,nebude u tebe problému.

193417

17.06.2009 09:37

Převrat v Íránu? Nevíme

RE: Neviděl bych to s tím spiknutím tak dramaticky

Takyjeden 77.?.?.?

Ono je to tak. Každý,kdo si na těchto stránkách nepřiplácí má nárok na pouze deset příspěvků. Takže v "diskuzi" s lidmi ne nepodobnými k.k. ,když se necháš nepozorně vtáhnout ,ta desítka ulítne během velice krátké doby. Ju?
No ale ,ať je pro jednou po tvém.
SS jsi vystihl sám a co se týče Izrahelle ,máš pocit,že jejich zahr.politika je s každou vládou jiná? Já tedy ne.
Jo,a proč že si také nepřiplácím? Némám nejmenší chuti být takříkajíce na jedný lodi s jistými elementy ,kteří tak činí a kteří jsou zde podle mého názoru,pouze jakousi pátou kolonou někoho uplně jiného.
Nicméně tyto stránky jsou stránkami pana Vladimíra, takže pravidla určuje on a já je pouze můžu respektovat,nebo nenavštěvovat. Nic víc,nic méně.

193470

17.06.2009 16:31

Převrat v Íránu? Nevíme

RE: Pár připomínek:

Takyjeden 77.?.?.?

Nu ,obávám se ,že na toho vo.la je škoda jakékoliv reakce .Ale když už jsme takříkajíce v tom jeho vychvalování šáhova režimu
slušelo by se jen tak na okraj vyzvednout šáhovu tajnou policii SAVAK ,coby zřejmě nejhumanitárnější organizaci všech dob.

http://www.literarky.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=380%3A&Itemid=283

193506

19.06.2009 04:59

Dôkaz o izraelskom úsilí destabilizovať Irán

RE: Ahmadínežád je pravděpodobně zrádce!

Takyjeden 77.?.?.?

No, i mezi socialiastou a socialistou může být rozdílu, jako v onom známém rozdílu mezi křeslem a křeslem. Obýváckým křeslem a elektrickým křeslem .Ne?

193644

25.06.2009 08:41

Irán pod vlivem amerických psychologických operací?

RE: jedna stara pravda

Takyjeden 77.?.?.?

¨Nu,což o to, J. Goebbels je dávno po smrti,ten škodit nemůže. Raději bych doporučil se obávat jiného psychopatického masového vraha a - jeho soukmenovců.
Goebbelsovo morální dvojče D.Rumsfeld, ten s oblibou užívá Churchillovo rčení , (cituji): "pravda je natolik důležitá věc,že musí být chráněna lží"
To se nám to ale s tou pravdou zamotává.Že? Nicméně nemějte o Ni obavu, vše Vám osvětlí Josef Škvorecký v povídce "Proč mají lidé měkké nosy": "....a naše společnost pomalu PROLHÁVAJÍCÍ SE K PRAVDĚ vzkvétá neustále" [velký smích]

193977

29.06.2009 13:08

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: 4 000 000 je zpochybňování?

Takyjeden 77.?.?.?

....Co bych poprosil lidi z různých Dělnických stran, Národních odporů apod. Až na takovou půjdete, běžte tam za sebe a ne za strany, neberte si ty vaše trička a kukly a černý komplety, vemte si kšiltovku a modrý džíny, jinak je taková demonstrace podepsání rozdusku...bohužel

Sorry,ale kolik pak asi tak může v podobných uskupeních být nasazeno různých těch profesionálních "zifčáků-růžičků" ? A jak tito by asi přišli vystrojeni?

Nicméně ,chci stále ještě věřit ve zdravý lidský rozum .Chci věřit tomu,že k žádnému soudu nedojde.Chci věřit tomu, že pokud by došlo ,k žádnému odsuzujícímu rozsudku nedojde. Chci věřit tomu,že vládní klika tohoto státu je stále ještě jen fašizující a ne fašistická!

194268

11.07.2009 09:37

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: Svět se mění a s ním i boj mezi křestany a zionisty.

Takyjeden 77.?.?.?

No vidíš to pražskej,takže jsme tu Severní Koreu i s vaší pomocí přeci jenom dohnali! [velký smích]

195427

12.07.2009 08:35

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: Svět se mění a s ním i boj mezi křestany a zionisty.

Takyjeden 77.?.?.?

Nezoufej pražskej,všeho dočasu ,jak se to tak jeví.A ač neznám poměry v Severní Korei , vím o lidech a to v prý civilizované demokratické Evropě , kteří za podobnou větu kritizujíce zatím pořád jen pokus jistých , no ,jak to napsat? Nadlidí? - o vládu nad naší civilizací - v tom kriminále skončili také. A to s velmi,velmi,velmi,velmi nehezkou nálepkou jako prémií.Žáno.
Takže přeci jenom dohnali. A jednou,dá-li ....(kdo,to si doplň ),možná i předeženem.
Ale neboj ,držet hubu a krok jste naši generaci kdysi naučili dobře,stačí jen oprášit.No a mladý - ty srovnáte do latě také raz dva. Jak před nedávnem hezky předvedla vláda vašeho bolševického premiéra! [oči v sloup]

195482

12.07.2009 12:34

Co čtete?

Právě teď

Takyjeden 77.?.?.?

čtu:
1) "Dějiny židovského národa" od Paula Johnsona . Zajimavé ,jak autor se vyhýbá tomu o čem psát nechce a bagatelizuje věci tomuto národu nepříjemne,o kterých se zmínit přesto musí.Nicméně jako doplněk obou dílů Solženicynova "200let pospolu" vynikající a ledasco napovídající. (Učme se opět číst mezi řádky)
[velký smích]
2)"Chov a plemena slepic".(Tady bohudík číst mezi řádky zatím netřeba)
3)A jelikož je to léto (uplakaný): G.K. Chesterton Modrý kříž.

195492

13.07.2009 21:15

Co čtete?

RE: Tipy a co prave ctu...

Takyjeden 77.?.?.?

Myslím,že by se Renému mohl líbit i Nepravý Nero.
Od Waltariho Nepřátelé lidstva
a Clavellův Panský dům.....
Nedávno jsem něco hledal ve svojí knihovně a uplně v zádu ,ve druhé řadě na mne vykoukl od Richman Cromptonové "Jirka postrach rodiny" ,kterého jsem četl někdy v deseti letech. Tak jsem do něj nahlíd a nepřestal ,dokud jsem jej znovu nepřečet. Super. [smích]

195621

15.07.2009 08:17

Co čtete?

RE: něco jiného

Takyjeden 77.?.?.?

S Pelcem je potíž. Mladší generaci toho moc nepoví. Řekl bych dokonce, že jej vůbec nepochopí. Ovšem tomu,komu je dnes kolem padesátky toho řekne dost. Tak jako Pilousovo "povídání" - " Se srpem v zádech"

195744

06.08.2009 20:03

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Co je tak špatného na šíření křest´anství

Takyjeden 77.?.?.?

Tak nějak jsem to chtěl napsat.
Ještě k článku samotnému. Asi bych jej zařadil do stejného soudku s výtvorem jednoho našeho přítele [smích] ze "spřáteleného " webbu:

http://www.nezvedavec.org/

"Íránští gardisté znásilňují panny před popravou" Založil: Ben Hur 08/01/2009 2:05pm

Stačí jen prohodit znaménka...

197358

08.08.2009 10:09

Písně kosmické ve vesmíru

RE: Neúčastnit se ?

Takyjeden 77.?.?.?

Až budete někdy nemocný,myslím vážně a možná i smrtelně nemocný tak, jako je nemocná tato civilizace, i vy (já,či oni) , budete kritizovat svůj stav a budete volat NECHCI .Dost pochybuji ,že si nadiktujete svoji léčbu. Pouze jen na svůj stav upozorníte. A teď bude záležet na tom,zda tomu ,kdo vám slíbí pomoc ,bude na vás záležet,bude se snažit vám ulevit,či bude chtít na vašem neštěstí pouze vydělat.

197454

13.08.2009 11:06

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Mno hezky, hezky ;-)

Takyjeden 77.?.?.?

Pane Montážníku, poslední dobou máte spoustu zajimavých příspěvků a i když se vším co píšete nutně nemusím souhlasit,kdyby zde byl smajlík "palec nahoru" bez váhání bych jej použil.
Pocházím z vesnice,ale před léty (spíše desetiletími)jsem žil v panelovém bytě ve větším městě a to snad i proto abych se svoji rodinou opět "migroval" zpět do rodné vísky. Takže mám životní zkušenosti celkem "pestré". Musím přiznat,že i tehdy , pokud za mnou zapadly dveře bytu paneláku, jsem měl podobný pocity,o jakých je zde psáno. Což se nedá srovnat - všem těm "mobilům" na vzdory - s dnešním životem na dědině.Ale nemyslete - i ten má své stinné stránky. Někdy by člověk dokonce bral zpátky i ten panelák! [smích]

197801

17.08.2009 18:10

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Viktor čistič :)

Takyjeden 77.?.?.?

Souhlasím,že je to podivná kniha. Nicméně si myslím,že režisér filmu čerpal také z G.Jonase .Jeho kniha Odveta se právě zabývá touto akcí a rovněž nás zavádí do zákulisí izr.tajných služeb a izr. politiky vůbec.
I toto dílo,ač také podivné stojí za přečtení.

198068

18.08.2009 04:55

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Nelidskost

Takyjeden 77.?.?.?

Á, pán je radikál.A podle způsobů pravděpodobně i bývalý komunista. Jako náš pan (nikým nevolený) premiér. [velký smích]
Hmm ,nicméně prostý Palestinec ne nepodobný ve SVÉ zemi -cizaky poníženým otrokům měl (a vlastně dodnes má) podstatně jiné starosti než OH. Bohužel pánovo troubení zní poněkud falešně ,neb pán asi těžko by moh doložit,kdy jeho sionisté,či jejich hlavní spojenec - SSA své agresivní války po dobu konání jakýchkoliv OH zastavili....
Mno ,a to už se vůbec nebavím o brutální vraždě jistého norského číšníka,který s nějkými mnichovskoolympijskými událostmi měl společného asi toliko,co pes Filipes .
No co,sorry,zase jsme se spletli ,žáno..... [oči v sloup] [bliji]

198093

19.08.2009 19:15

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Nenápadná závěrečná katarze filmu Mnichov

Takyjeden 77.?.?.?

Sorry Hestroyi . Ale s těmito lidmi(?) nemůžete v diskuzích ničeho dosáhnout. Na rozdíl od Vás oni Pravdu nehledají .
Upřímně,někdy mě s....e. Ale osobně nic zásadního proti Vám nemám. Protože vím ,že Vy, ač mnohdy se touláte po různých a někdy i prapodivných cestách,cestičkách i stezkách, opravdu hledáte. Oni ne! Oni jen provokují,nebo rozbíjí. Možná jsou to pouzí žoldnéři.Možná je to jejich obživa,co já vím? Ale Pravda,ta je nezajímá. To je zřejmé na první pohled!
Já vím ,že kamarádi spolu dvakrát nejsme [smích] ,nicméně jednu přátelsko-nepřátelskou radu. Pusťte ty voly z hlavy. Nestojí Vám za náprstek námahy . [smích]

198188

19.08.2009 21:55

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

Takyjeden 77.?.?.?

No nevím.Nebyli náhodou tito sportovci zároveň i příslušníky izr.osbrojených složek? Složek,které dodnes vedou vyhlazovací válku právě proti Palestincům? Podotýkám útočnou vyhlazovací válku.
Ale ještě jednou k té tkz. odvetě vůči organizátorům mnichovského masakru. Nevím,jestli je ve filmu o tom zmínka, ale možná nevíte ,že se Mossad spletl a v Norsku zavraždili jednoho číšníka,který s mnichovskou událostí neměl vůbec nic společného. Neměli by tedy Norové ,podle té vaší zcestné logiky sestavit také vraždící komando ,které by zlikvidovalo to izraelské ,včetně Mayerky,která k těmto vraždám dala souhlas? A co kdyby se Norové spletli a sejmuli třeba nějakého Brazilce?Potom by zase Brazilci......
Chápete ,co zde obhajujete? Kam by jste chtěl až dojít?
Mám pocit,že přestože zde máváte nálepkami "extrémizmu",jediný extrémista jste tady vy sám!

198196

20.08.2009 09:42

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

Takyjeden 77.?.?.?

Propána Mirdo,proč na tyto provokatéry reagujete? Už jsem to napsal Jindrovi. Jim vůbec nejde o nějakou diskuzi!Natož aby jim šlo o pravdu.Právě naopak. Rozbít,vyprovokovat,zmást.Tito "lidé" nemají žádné svědomí ,cit, ani zodpovědnost. Zkuste si je znovu přečíst. A to tentokráte vynechte emoce (vím je to těžší než se zdá),vypněte cit a hned je spatříte v jiném světle. Odhalené kreatury - roboty ,kteří pro prachy jsou ochotni všeho.Co s takovými,kteří za peníze odjedou na opačnou stranu Zeměkoule zabíjet,nebo se na zabíjení podílet? Takoví pro zisk klidně podříznou i vlastní mámu.
Tak jakápak diskuze s nimi?

198236

23.08.2009 19:19

Ruský tisk obviňuje Mossad z pirátství

RE: Pohádky

Takyjeden 77.?.?.?

No tedy,že zrouna vy tomu nevěříte,když jinak vždycky a bez výhrad důvěřujete oficiálním institucím,zprávám ,informacím a komisím všeho druhu. [velký smích]
Jen aby jste také nezačal pochybovat o všech možných oficiálnostech kolem agenta CIA Ládina a jeho organizace basmačů Kájdy [velký smích]

198495

24.08.2009 11:18

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Mozna bych doplnil, ze nejde jen o akci nasi vlady

Takyjeden 77.?.?.?

Jojo,ten češtin! [zmaten]
Ty budeš zase nejpíš pročeský! Viď? [velký smích]
Nicméně ,nějaký důkaz o proruskosti by nebyl?

198542

25.08.2009 16:03

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Takyjeden 77.?.?.?

Mno,řekl bych,že záleží na žebříčku hodnot ,který má každý v sobě výchovou ,dědičnými dispozicemi i nabytými životními zkušenostmi vypěstovaný.Vy dáváte rovnítko,jak jsme si mohli před chvílí přečíst mezi ÚSPĚŠNÉ a BOHATÉ. Ano,jistě i takhle se dá na život nazírat. Mimořádně bohatí a úspěšní lidé jako kmotr Mrázek ,Pitr,Ďuričko,Kočka, Kožený, Krejčíř,Adamec ml. ,R.Rázlová,Soudek,Stehlíkové, Košťál.......jsou zajisté podle vás lidé schopní, úspěšní a proto i zaslouženě bohatí.
Je to zřejmě vaše přesvědčení,víra i životní motto. Máte jej mít. Nikdo vám ho nebere.

Možná vás překvapím,ale existují lidé ,kteří tyto vaše žebříčky nesdílejí. Pro někoho je vrcholem úspěchu např. fungující rodina,milující a milovaný životní partner(ka), slušně vychované a vzdělané děti,smysluplná práce,co je zárovenˇi koníčkem,dobré zdraví i nálada a to všechno při zachování rovné páteře , čistého štítu i svědomí.
Ano Vojto tento svět není spravedlivý, neboť ne každý jsme do vínku dostali stejně.(Kromě svobodné vůle)
Proto ani nečekám,že to,co jsem napsal pochopíte.

(Aby nedošlo k nedorozumění. Já sám nejsem vůbec žádný chuďas či lempl a to,dalo by se říct i podle některých vašich kritérií)

198657

25.08.2009 19:56

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Takyjeden 77.?.?.?

Nene,Vojta hloupý určitě není!Jemu to opravdu myslí. Pouze trochu jinak. A i proto se s ním míjíme. [smích]

198675

26.08.2009 20:49

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Takyjeden 77.?.?.?

No vídíte pane Vojto,že jsem se ve vás nemýlil.Samozřejmě ,že vám to myslí. Ovšem ,vám to myslí na rozdíl od většiny "zvědavců" a poctivých lidí - NOVĚ! Tak jako ve své době desetitisíce vašich předchůdců v modrých košilích, učili národ Novým mravům, i vy a vám podobní - jejich neotrockističtí pohrobci, za toliko oblíbeného nálepkování vašim ideím a pro vaši nastávající dobu "nepřízpůsobivých" zpátečníků ,implantujete pod rádoby líbivými hesly opět (nejen)tomuto národu mravů nových. Ale jak jsem již psal . Rodina,víra ,láska, národ,čest,poctivost, Bůh,....jsou pojmy vyčpělé,pro které už není místa ,které jsou vám toliko na překážku! Pro vás obyčejný člověk snažíci se navzdory vašemu neomarxistickému školství ,vašim neokonským sdělovacím prostředkům , a vašim vámi už přerozených Nových lidí vůbec, vychovat ze svých dětí slušné lidi,mající svůj nezávislý rozum a ůsudek je pouhý závistivec,mající vlastně nejblíže k pojmům lump a zloděj.
Je pravdou,a to jsem už také vlastně napsal, že ne každý při svém narození dostal stejně. A tak ne každý se může stát gladiátorem,kašparem či komediantem. Ovšem šašků ,jak můžu vidět v té vaší TV a vlastně i kolem sebe ,kteří za svých třicet stříbrných by chtěli z celého národa vyrobit stádo robotů,ovcí a volů bylo a je pořád více než dost.Že ano,pane Vojto.
Mno a závěrem ještě k těm konkrétním jménům,na které se odvoláváte. Hlavně že je jich v té vrcholné politice tolik !Že. [velký smích]
No a abych tu studnici vašich moudrých dotazů vyčerpal.
Do vrcholné politiky se před časem dostal opravdu slušný,chytrý a poctivý,byť možná poněkud naivní a neobratný člověk. A byla to právě vaše média, která z něj navzdory veškeré elementární logice i v totální absenci jakéhokoliv náznaku důkazů z něj udělala korupčníka,zloděje a sexuálního maniaka.A to za pomocí kvikotu vašim neomarxistickým režimem k závisti a nenávisti vychovaných ovcí - vašich Nových lidí!

198740

27.08.2009 08:39

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Takyjeden 77.?.?.?

Také mě občas napadne,že vojtové nepíší až zase tak uplně nezištně. Být však jejich zaměstnavatelem, dávno by skončili na dlažbě,protože tu svoji práci pěkně flákají . Neustále,bez jakéhokoliv nového nápadu bez invence a pořád dokola mláti furt tu stejnou prázdnou slámu [velký smích]
Hmm,vypadá to,že asi ti jejich páni nebudou až zase tak geniální, když nemůžou najít schopnějších námezdních knechtů! Čert ví, nebo že by na nich šetřili svých stříbrňáků? [velký smích]

198765

28.08.2009 10:30

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Takyjeden 77.?.?.?

No vidíte Vojto. Asi opravdu jakákoliv diskuze s vámi ,jak někteří zde píší nemá nejmenšího významu.
Vy prostě oproti mnohým myslíte jinak - NOVĚ. ale o tom už jsem psal. Tak jako někdo nepochopí , že podle vás, neomarxistů je hlavním měřítkem úspěchu za jakoukoliv cenu vydělané měchy peněz ,blýskavé fotografie a reportáže v novinách "bleskového" zaměření či v blikajících skříňkách "nováckých" domácností,několik i desítek manželek a milenek během svého největšího rozkvětu sil a proudový tryskáč v garáži......
Naproti tomu vám není dáno pochopit ,že ten opravdový úspěch je někde jinde. A že lpění na těchto pro vás tak cizích hodnotách skutečně není závistí,nenávistí a tím vším čím jste mě zde s takovou blazeovaností počastoval. Dále bych se už jenom opakoval. Takže vám ze srdce přeji,bez nejmenší špetky závisti a nenávisti,když už to musíte mít,aby těch vašich stříbrňáků nebylo třicet ,ale ten plný pytel ,milenku,třeba několikrát do týdne,ale aby jste od ní nechytil AIDS a vůbec,aby se vám jednou poštěstilo i nějaké te blýskavé fotočky na křídovém papíře.
A uplně na závěr musím přiznat,že to plkání s vámi bylo opravdu pro mne hodně moc poučné.
Díky.

198859

29.08.2009 18:52

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: Pánové, pánové /J.Cimrman/

Takyjeden 77.?.?.?

No vídíte ,pane Vojto,že jsem se moc nemýlil . Kde jinde by člověk mohl najít lepší vzorek neomarxistické dialektiky ,než v tom co zde prezentujete?
Je přitom vskutku úsměvná zoufalá snaha maskovat tato vaše ,no řekněme přeřeknutí a nechtěná "poodkopání" naprostou lží ,kterou a to máte pane Vojto smůlu, si může uplně každý černou na bílém ověřit.

Jeden konkrétní příklad z mnoha:

...No a abych tu studnici vašich moudrých dotazů vyčerpal.
Do vrcholné politiky se před časem dostal opravdu slušný,chytrý a poctivý,byť možná poněkud naivní a neobratný člověk. A byla to právě vaše média...
- jsem napsal já.

A vy o tom referujete,PRÝ JSEM NAPSAL:

..Abych dokázal, že nemáte pravdu, tak vězte, že jsem si kdysi jednoho člověka vážil...

Neomarxismus v praxi jako vyšitý,že ano.
Dalších poznámek netřeba.

P.S. Jedna rada závěrem. Je opravdu dobré svoje příspěvky prezentovat ,až uplně vychladnete. Psát pod vlivem nepříznivého duševního rozpoložení ,neřknuli pekelného vsteku (jak vás usvědčuje vaše poslední věta),nikdy se nevyhnete chyb (nemám na mysli gramatických,žáno) ústících až ve vaše naprosté znemožnění.
Je mi líto.

198970

31.08.2009 09:30

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Takyjeden 77.?.?.?

Ja bych se na obě tyto války podíval ještě z trochu jiného pohledu.
Každá,uplně každá válka nesla s sebou chování jejich aktérů ,za které se tito ,pakliže se vrátili - většinou styděli. Byla vypracována spousta studií a napsána spousta i uměleckých děl zabývajících se chováním člověka - a i voják JE člověk, v krajních ,jeho život ohrožujících situacích i dlouhodobého působení těchto stavů na něj.
Je však více než pravděpodobné,že toto negativní chování příslušníků armády rekrutované z různých sociálních skupin, bude různé.
Tedy skládala li se armáda ve vietnamské válce z chlapců odvedených v podstatě z průměrných a civilizovaných amerických rodin ,dnešní vojaci působící v Iráku jsou dobrovolníci ,čili žoldnéři ve své většině pocházející z té nejhorší americké a jak se můžeme i zde přesvědčit mnohdy i světové spodiny, která se snaží prostřednictvím armady,coby poslední životní šanci svému údělu uniknout.
Proto si myslím,že ta situace o které se pánové bavíte ,bude dnes řádově horší,než ona vietnamská.
Ještě bych připoměl i roli médií v obou konfliktech.
Tehdy se většina předháněla až přeháněla v negativním vylíčení situace. Točily se ostře kritické filmy (Apocalypsa a jiné) , v TV brojili za protiválečné demonstrace atd,atd.
Dnes se většinou (čest výjimkám)píše až o tom,co náhodou praskne,nebo se nepodaří ututlat.A filmy? Hodnocení raději nechám divákům.
Je pravdou,že v bývalém CCCP o afghánské válce se v médiích nediskutovalo téměř vůbec,nicméně posun dnešních západních médií v jejich zpravodajském postoji za posledních několik desesetiletí se začíná podobat čím dál více oněm postojům sovětským.
A to ,jak se říká ,není ještě všem válkám konec!
[bliji]

199093

01.09.2009 23:13

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Svět bez hranic

Takyjeden 77.?.?.?

Tak si pročítám vaše příspěvky.Víte Osle původně jsem chtěl je trošku důkladněji provětrat,no. Ale nemám na to . Vidím ,že píšete hodně srdíčkem,na rozdíl od jistých provokatérů a proto děláte chyby.Tak je nechme spát.Pouze jen tak namátkou (aby jste věděl o co jde) - porovnejte :
První odstaveček příspěvku na který reaguji se třetím odstavcem vaší reakce z 18.21. Atd,atd,atd....
Hmm, no to by bylo materiálu ,až člověku přijde líto ,že nejste "internetový žoldnéř" Vojtík a spol. [smích]
Jinak mějte hezkou dobrou noc.

199316

02.09.2009 07:04

Nezaměstnaní nad propastí

RE: Krizi ať platí především ti, co jí svým hazardérstvím a neomalenou tohou po ještě větším zisku a moci, zavinili!!!

Takyjeden 77.?.?.?

No Semeráde ,myslím ,že Peleškova byť nepřesná citace Kryla má daleko blíže k realitě ,než váš pomatený výklad.
Karel Kryl konkrétně zpívá:

C F C G7 C
1. Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou:
F C G7 C
ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou,
F C D7 G7
[: ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce,
C F C G7 C
a z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce. :]
2. Demokracie prospívá bez nás a pragmaticky,
brbláme spolu u píva, jak brblali jsme vždycky,
[: farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky,
my nakrmíme forbesa za dvě či za tři pětky. :]
3. Demokracie zavládla, zpívá nám Gott i Walda,
zbaštíme sóju bez sádla u strejdy McDonalda,
[: král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem,
pod střechou jedné partaje se u koryta sejdem. :]
4. Demokracie panuje od Aše po Humenné,
samet i něha v pánu je a zuby vylomené,
[: dali nám nové postroje a, ač nás chomout pálí,
zaujímáme postoje, místo abychom stáli. :]
5. Demokracie dozrává do žaludečních vředů,
bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů,
[: a je to mýlka soukromá, snad z optického klamu,
že místo srdce břicho má a místo duše tlamu. :]

Je to přesně o tom,že komunisté ,kteří nám vládli ,převlékli kabáty a tentokráte v dresu "demokratů" ,kapitalistů i těch vašich bursovních bankéřů nám vládnou dál.
Tedy alespoň každý normální člověk tento text takto chápe!

Jo, a abych předešel vašim možným spekulacím ohledně mého původu ,či zařazení ,tak vězte,že i mému otci bolševík rozbil živnost a co víc můj děd i strýcové byli z politických důvodů napravováni v různých zařízeních typu Jáchymova a pod.A ti kteří se dožili pádu komunistického režimu,nikoliv však bohužel komunistů(to jsou dnes ti vaši kapitalisté,které tak hájíte) ,se na následný vývoj dívali uplně stejně, jako Karel Kryl .

[zmaten]
A ještě něco,dopuručuji si ten Krylův text přečíst velice pozorně. A několikrát!

199340

02.09.2009 17:39

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

Takyjeden 77.?.?.?

Co více dodat?

Jenom by mne opravdu zajímalo,zda Vojta ty své příspěvky píše uplně zadarmo a z přesvědčení(moc se mi tomu věřit ale nechce) ,nebo také uplně zadarmo a dělá mu dobře provokovat,a nebo vskutku za ty sstříbrňáky .
Hmmmm,jestli je ve všem ostatním levák,tak co se dá dělat , každý se živí ,jak to jen umí ,no....Tak nebuďme na něj zase tak moc přísní.

199384

02.09.2009 20:29

Janouškův hřebík

RE: vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

Takyjeden 77.?.?.?

Můj názor.Nikomu nenutím:
Bolševické režimy Pol-Potovou Kabodžou počínaje ,přes Titovu Jugoslavii ,ČSSR až po Uljanovovův CCCP byly a jsou fašistické režimy jejihž společným jmenovatelem bylo jméno vládnoucí mafiánské kliky - Komunistické strany a její ideologie, která vycházela z bláznivých představ paranoidního rabínského synka - Marxe! Takže proto se přikláním k tomu nazývat takovéto režimy komunistickými a ne podle onoho Marxe,či Uljanova - Blanka nazývat jejich zločinecký režim jejich vlastní terminologií.
Asi tak. [smích]

199394

03.09.2009 02:10

Janouškův hřebík

RE: vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

Takyjeden 77.?.?.?

Není to blbost! Nikde přeci nepíšu,že to byla diktatura jednoho člověka,nebo že u ostatních mafií neexistuje boj o moc uvnitř té oné jedné mafie,čili že uvnitř jedné kliky neexistují kliky,které se perou ,,,atd...... [zmaten] ?

199421

03.09.2009 08:32

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

Takyjeden 77.?.?.?

Osle,proč nás tady neustále ohlupujete?
Napsal jsem ,že nebudu reagovat na vaše drobné nepřesnosti a protimluvy ale na takovou vaši kolosální manipulaci už odpovědět musím!
Srovnávat situaci Němců po prohrané válce s dnešní situací Palestinců je , no,říkáte tomu chucpe?
Němci a Japonci se postavili na nohy proto,že jim to okupační mocnosti DOVOLILI!To, co vy vydáváte za příčinu jisté "zaostalosti" domácích je až sekundární záležitost. Ano,vím,že každé přirovnání kulhá. To vaše však na všechny čtyři. Raději srovnávejme situaci Palestinců se situacíŽidů waršavského ghetta za války.Bude NESROVNALE PŘESNĚJŠÍ!Nebo máte snad informace,že by Amerika v SRN kradla místním NĚKOLIK DESÍTEK LET po válce půdu,že domorodci v Německu nesmí vlastnit vodu, že každou kovoobráběcí dílnu ,kterou si Němci postaví okamžitě jim rozbombarduje , že zemědělskou produkci chemií ,ohněm a buldozery likviduje,že opět desítky let po válce buldozery jim srovnává jejich vlastní domy na jejich vlastní půdě ,že obyvatele neprodyšně uzavře ve městech a potom po celý měsíc je nejmodernější válečnou technologií masakruje - vinni,nevinni,chlapi,,ženy.děti - vsjo rovno,že............
Ne to nebyla situace Německa a Němců desítky let po válce.
Víte,přimomínáte mi tou svojí propagandou,více než co jiného propagandu nacistů ohledně už zmiňovaného gheta.
Spousta lidí uzavřených na omezeném prostoru po několik let v otřesných podmínkách,bez jakýchkoliv možností. Teď vám ještě zbývá ,tak jako tehdy nacisté si ty ubožáky vyfotit a prezentovat je co by podlidi .Ale to už vlastně děláte. Jenom trochu sofistikovaněji!

199434

05.09.2009 19:04

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

Takyjeden 77.?.?.?

No ,Jindro,co více dodat? Asi jsem se v panu Oslovi splet.
Máte pravdu .Jak jinak než čistokrevným a na vrchol cynickým rasismem nazvat to, co zde předvedl?
Až mráz po zádech z jeho odpovědi běží!

199623

05.09.2009 19:37

Janouškův hřebík

RE: vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

Takyjeden 77.?.?.?

Promiňte Rejpale,ale to netuším.
Já pouze napsal,že odmítám podle mého názoru zločinecký komunistický režim, nazývat jeho vlastní terminologií.
To je vše .
No,možná se se mnou nikdo zrovna nechtěl hádat a jen si řekl:"ale,ať si kecá ,moudřejší ustoupí" [smích]

199625

06.09.2009 08:55

Nezaměstnaní nad propastí

RE: Krizi ať platí především ti, co jí svým hazardérstvím a neomalenou tohou po ještě větším zisku a moci, zavinili!!!

Takyjeden 77.?.?.?

Že tě huba nebolí a není ti stydno! Takto zneužít památku člověka,který se nemuže bránit a kterého tobě podobní mají na svědomí!!! [bliji]

Nevím ,jestli je Peleška komunista,či ne ,ale určitě nikoho dnes z té práce nevyhazuje .Na rozdíl od různých Salzmanů apod. Žeano.

A nakonec ještě jednou na rozdíl - od dnešních vymírajících komunistů , neomarxisté a neotrockisté tvého typu jsou pro dnešního člověka i běh světa podstatně a nesrovnatelně hrozbou daleko větší !

199646

09.09.2009 06:47

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Soukroma otazka

Takyjeden 77.?.?.?

Semeráde ,přečtěte si laskavě,co kdo zde píše a kdo na co odpovídá.Ano?
Jinak je docela milé, že vám k těm klecovým lůžkám zavedli internet,ale přehánět by jste to opravdu neměl! Přeci jenom by na vás tam měl místní personál více dohlédnout! [oči v sloup]

199921

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 15 čtenářů částkou 3 943 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 4

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 2

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 4

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 2

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
175 516,60 Kč

Poslední aktualizace: 5.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?