Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 5 různých jmén: Čechomil, Janecek, me, posta, Rosťa.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.04.2008 03:36

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

Rabi má úplnou pravdu

Čechomil 69.?.?.?

Rabi má zcela pravdu. Je mnohem snadnější být statečný, když člověk ví, že pokud někoho zabije a i když při tom sám zahyne, tak jeho rodina bude dále žít a nikdo je nepujde zabít. Mnozí by nebyli tak "stateční". I němci si to dobře uvědomovali a proto hrozili za okupace, že kdo bude pomáhat odboji tak bude zastřelen i s celou rodinou. Nemám, žádná data kolik takových případů za okupace bylo, snad někdo jiný ví a doplní. Je to boj na život a na smrt a takový článek nebo lidé, kteří se nad tím pohoršují jsou už oblbnutí jedem humanismu. Děti jsou "prodloužením" rodičů a jaká je to smrt, když člověk ví, že bude geneticky dále žít ve svých dětech. Toto je axiomatická pravda, kterou si lidé alespoň pudově uvědomují a mnozí také pak i rozumově. Co dělají židé jim dává úplný smysl a nevidí na tom nic špatného pokud to rozšiřuje jejich genetický prostor a pokud nemají dojem, že by je to ohrožovalo. Nazabíjejí zatím otevřeně gojské děti, protože mají ještě strach ze zloby gojů. Je to opravdu takhle jednoduché, nic víc a nic míň.

157965

10.05.2008 16:10

Kde se berou peníze?

To video je i tady

me 69.?.?.?

pokud je to to same co autor mysli.

http://video.google.com/videoplay?docid=-5235132603609670233

160807

12.06.2008 02:55

Námořní pěchota v Indianapolis začíná trénovat na stanné právo

a co v anglictine

Rosťa 69.?.?.?

Nemate na to link v anglictine pokud mozno alespon z mistniho tisku kdyz uz ne z hlavnich medii? Chtel bych to ukazat kamosovi co neumi cesky. Navic musim priznat, ze se mi to zda ponekud nerealne. Pred tim jsem cetl, ze byly v americe zahlednuty cinske uniformy a ze cinsti vojaci jsou v Americe od toho aby zasahovali proti civilum v pripade obcanske neposlusnosti, protoze je to pro ne jednodussi, nemaji pocit sounalezitosti. Taky americti vojaci jsou vetsinou nekde ve svete tak doma chybi. Podobne veci jsem take slysel o rusky uniformach.

163049

12.06.2008 09:53

Námořní pěchota v Indianapolis začíná trénovat na stanné právo

Alespon jeden s opacnym nazorem

Rosťa 69.?.?.?

Tohle napsal nejakej byvalej vojak jako reakci na clanek v jinych novinach. Clovek nevi co si ma o tom myslet, ale verit "demokratickym vladam", ze budou hajit narodni zajmy je blbost. Dneska kdyz clovek slysi demokraticky nebo obcansky tak to je zcela jiste proti narodnim zajmum, pokud samozrejme definujeme narod tradicne jako geneticky velmi blizkou skupinu jedincu, coz my Cesi nastesti jeste jsme.

---
It’s called Training in an Urban Environment, and it has been going since the early ’90’s. Every Marine Expeditionary Unit has to complete it in order to earn it’s Special Operations Capable (SOC) designation prior to deployment. When I was the Logistics Chief of 11th MEU we conducted the same training in Oakland and San Francisco.
You idiots need to educate yourselves before you start spouting paranoid rants about Martial Law.

163074

20.07.2008 18:57

Vzpomínka na Benny Hilla

vtip o teplouších

Janecek 69.?.?.?

1) Ty videa nejdou spustit kromě toho prvního.

2)Tohle je dost drsnej vtip a tak nevím jestli projde cenzůrou:
Dva buzeranti mají v lese sex and po jeho ukončení se jde jeden z nich, ten co hrál ženskou, vysrat, pak se otočí a vidí, že se to jeho hovno hýbe. Hned volá na to ho druhýho ať se jde rychle podívat, že z toho jejich milování vzešlo něco živýho. Ten přiběhne a vyjeveně na to chvíli čumí jak se to hovno hýbe. Po chvíli to rukou rozhrábne a říká: "Ty vole, nic živýho, jen jsi posral žábu..."

165754

20.07.2008 23:07

Vzpomínka na Benny Hilla

RE: vtip o teplouších

Janecek 69.?.?.?

Ted mi to taky jede. Kdyz sem na to klikal pred tim tak to hlasilo, ze to neni dostupne. Asi na to klikalo moc lidi najednou?

165777

25.07.2008 14:22

Darovanému koni na zuby nekoukej

RE: zasmál jsem se

Janecek 69.?.?.?

Ty hele, to nemuzes tak davat na odiv svoje prachy nebo postaveni, protoze to vzbuzuje zavist a pak se dockas takovych idiotskych pravopisnych reakci.
Tema dne: Zer si ale potichu.
Ja kdyz sem se jel po dlouhe dobe podivat domu, tak na me mistni, vcetne mych vrstevniku ktere jsem znal, cumeli jak na boha, i kdyz sem se tam narodil atd. Co jim ale zpusobilo totalni sok bylo, ze jsem se s nima normalne bavil.
Nekdy bych fakt nejradej vsechny ty cechacky nakopal do prdele az by doleteli az do Ameriky a chvilku tam zustali. Me to teda spon pomohlo.

166101

30.07.2008 11:25

Irák nepodepsal kontrakty s velkými ropnými společnostmi

Čeština

Čechomil 69.?.?.?

"Irácké ropné rezervy se odhadují na ..."
Tato věta mi vůbec nesedí. Slovo rezervy má být zde přeloženo jako zásoby. Slovo reservy ponechané v českém textu působý jiným významovým dojmem než vyplývá z celkového kontextu článku, protože se již stalo součástí češtiny i když je samozřejmě vnímáno jako slovo cizí. Čtenář pak může nabýt dojmu, že kromně velkých reserv má Irák ještě hlavní zásoby ropy.
Zásoby a rezervy mají v češtině jiný význam. Zásoby je něco z čeho se běžně bere a když zásoby dojdou tak musím sáhnout na rezervy.

166390

17.08.2008 17:57

Drážděný medvěd vrací ránu

Je Buchanan opravdu tak rozumný?

Janecek 69.?.?.?

Musím přiznat, že to co Buchanan říká se mi líbí a většinou rezonuje s tím co si myslím, i když samozřejmě nejde nebo nemůže jít opravdu do hloubky kdo za vším stojí a kdo profituje, barevní jsou pro něj stejní jako bílí atd.

Z minulosti jsem si ovšem všiml nejméně dvou velmi negativních věcí:

1) Když Buchanan kandidoval na prezidenta, tak to znamenalo zničení reformní party, které před tím nabírala na obrátkách. Mohlo to být jeho protěžováním černochů na určitá místa nebo něčím jiným, ale výsledek je že reform party prakticky neexistuje.

2) Často se chvástá, že byl aktivní a důležitý člen Lindon Johnsonovi administrativy. To co tato administrativa způsobila znamenalo dramatickou změnu americké společnosti. Byl to například zákon platný dodnes, že pouze 15 procent přistěhovalců
může být evropského původu, nucené sociální inženýrství míchání barevného obyvatelstva s bílým a jiné jedy tak zvaných občanských práv.

Jestli se tedy opravdu podílel na bodu 2), pak je jasné, že tento člověk je zrádce a volavka pro lidi našech smýšlení. Hraje typickou hru, kde určitá skupina soukmenovců se snaží podchytit všechny myšlenkové proudy aby mohly být kdykoliv navedeny do slepé uličky nebo roztříštěny.

168212

21.08.2008 13:08

Nezapomeňte na Jugoslávii

Vrchol blbosti

Janecek 69.?.?.?

Stavět židovku Ponteovou do dobrého světla a propagovat jakousi její knihu je už opravdu vrchol blbosti. Dnes jsou židi tak otrlí a gojové tak blbí, že žid, jako třeba Ponteová se podílí nebo dokonce hraje hlavní housle v nějaké do nebe volající špinavosti jako je Haagský tribunál a pak si na své vlastní špinavosti stěžuje a ještě chce na tom vytřískat prachy. My si ve své tuposti ty židy jezdící na našem hřbetě asi zasloužíme ...

168564

22.08.2008 05:51

Kam kráčí český film?

Asi souhlas

Janecek 69.?.?.?

Včera jsem se pokoušel dívat na film skejborďáci, vydržel jsem to asi 20 minut a dojem jsem měl stejný jak popisuje článek. Nejenže film byl nepropracovaný, ale byl prostě stupidní. Kvalita filmu je opravdu taková jak kdybych ho natáčel sám bez nejmenších zkušeností.
Pak jsem mezi DVDčkama nešel Šíleně smutnou princeznu a to byla báseň. (cenzurováno) co do českého filmu nalezli jako třeba Zázvorková a spol, ale proti tomu ce se točí dneska je to na nesrovnatelněvyšší úrovni.

168640

27.09.2008 12:49

Už zase hoří hranice

Ruka a čelo není nejvhodnější místo

Čechomil 69.?.?.?

Čip se bude umisťovat ve finále na místa odkud ho bude smrtelně nebezpečné vytáhnout jako třeba k srdci nebo mezi mozkové laloky. Musí se předejít tomu, aby nějaký český kutil si čip podomácku vyoperoval potom co nabyl rozumu.
Hrůza pomyslet co nás a naše děti čeká za zvěrstva.

171787

31.10.2008 15:44

Nicolas Sarkozy, agent Mossadu

RE: Agent Mosadu, ptám se

Čechomil 69.?.?.?

Vlastizrada to rozhodně není, protože to není jejich vlast. Je to prostě jak cizí voják na našem území beze své uniformy. Takoví se když přistiženi hned bez soudu stříleli.

174447

31.10.2008 15:46

Nicolas Sarkozy, agent Mossadu

RE: Můj skromný názor

Čechomil 69.?.?.?

Zcela jistě není nejvyšší Sionista, jinak by nebyl ve veřejném životě. Nejvyšší Sionisti se nijak nevystavujou očím veřejnosti.

174448

29.01.2009 02:06

O Slovanech úplně jinak

Nádherný článek

Čechomil 69.?.?.?

Jedna zajimavost: V Japonsku hracímu automatu říkají Pačinko a považují to za plně japonské slovo. Nepodařilo se mi spolehlivě dohledad jeho význam, ale zní velice slovansky. Spekuluji, že to může být od slova počítat.
Také v Japonsku do ted bydlí běloši domorodci a říkají jim Ainu.

Pánové, pojďte se bavit na toto téma našeho jazyka. Je to téma fascinující.

182386

08.03.2009 13:07

Skutočné príčiny svetovej finančnej krízy

hlavná pasca na chumajov

Čechomil 69.?.?.?

Článek je to asi dobrý, ale ta dráteničina ve které je to napsáno a i přes závažnost tématu se při čtení musím naplno řechtat. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

186007

21.04.2009 12:45

Ztratili jsme už úplně morální kompas

misto email

posta 69.?.?.?

V Mlade Fronte vysel zajimavy clanek:

http://zpravy.idnes.cz/kdo-vsechno-je-v-usa-terori...


a v nem odkaz na toto video s ceskymi titulky

http://www.overstream.net/view.php?oid=armgenslmnm...

neni to nic noveho, ale udivuje, z to bylo v Mlade Fronte. Bylo by dobre dat na ten link na zvedavce.

188985

22.04.2009 14:05

Znalecký posudek na knihu Mezinárodní Žid od Henryho Forda

Tydenik politika - nejlepsi noviny

Čechomil 69.?.?.?

Tydenik Politika byly nejlepsi noviny jake jsem kdy cetl. Zvedavec by nemusel delat nic jineho nez otiskovat vydani za vydanim vcetne toho posledniho ktere nikdy nevyslo a tak prokazat narodu dobrou sluzbu. Je to velmi kvalitni obsah s preklady do cestiny treba i Forda

189131

02.05.2009 04:12

Projev, na který se nezapomíná

RE: armadni vyzkum ohledne lidske duse

Čechomil 69.?.?.?

Prosím uveďte nějaké zdroje. Potřeboval bych minimálně přeprogramovat manželku.

190111

10.05.2009 02:20

Talibanský teror

žádnej svatoušek

Čechomil 69.?.?.?

Autor tohoto článku není žádný svatoušek a v době kdy Afghánistán okupovali ještě Rusové tak tam novinařil a střílel do ruských vojáků jak ze samopalu tak z pancéřovky a ještě se pak v televizi chvástal jak s čistým svědomím zabíjel ruské vojáky, protože to byli okupanti. Dělal to asi takovým způsobem jako se v Kanadě loví medvědi, kdy je lovec na nějakém místě krmí a pak je z bezpečí odstřelí. Takovéto situace mu tenkrát připravovali Afghánci jako spřátelenému novináři.

190763

31.05.2009 03:42

Nikdy se nevzdávat

Překlep

Čechomil 69.?.?.?

Předpokládám, že toto je překlep: "... třemi nohama ..."

192401

31.05.2009 14:38

Nikdy se nevzdávat

RE: Překlep

Čechomil 69.?.?.?

Hm, takže to nebyl překlep, ale špatně je to zcela jistě. Prostě mi to trhá uši a tak to musí být špatně, což přirozeně cítím a nepotřebuji k tomu příručku českého jazyka. Jak to má však být správně to už je jiná věc a někdy to může být záludné. Je mi líto jak našinci ztrácejí smysl pro jazyk a to ani nezmiňuji jaký se na něj vede útok zvenčí. Pravopis je jedna věc, tam se to dá prominout, ale vlastní zvuk jazyka by měl by nás měl upozornit, že je něco špatně, což je v tomto případě kolosálně zřetelné.
Našel jsem na internetu toto vysvětlení:
Zdroj: http://www.ujc.cas.cz/oddeleni/index.php?page=dottyd2007

s třema nohama

Dotaz:

Chtěla bych se Vás zeptat, jak by se skloňovala číslovka tři např. ve spojení s nohama (ve smyslu částí těla). Pokud vím, tak správné skloňování číslovky tři je v tomto pádu třemi, ale věta kočka se třemi nohama mi nepřijde správná. Je tedy možné usuzovat, že se použije tvar třema, podobně jako je tomu u číslovky čtyři (tzn. kočka se čtyřma nohama)?

Odpověď:

V daném případě jde o končetiny živé bytosti, proto je přirozenější užít tvar nohama, přestože tento tvar je zakončen na duálovou koncovku -ma, která od původu označuje výskyt jevu v páru. Spojení podstatného jména noha označujícího končetinu živé bytosti a jiné číslovky než číslovek dva či oba je tedy vlastně nelogické. Tvar s koncovkou podle vzoru „žena“, tj. se třemi nohami, by však označoval neživou skutečnost: starý stůl se třemi polámanými nohami. Užití tvaru nohama je tedy nevyhnutelné a musí mít nutně důsledky i pro koncovku číslovky: kočka se třema nohama.

192431

31.05.2009 17:39

Nikdy se nevzdávat

RE: Překlep

Čechomil 69.?.?.?

Ano máš pravdu, v porovnání s obsahem článku je to nicotné. Jak jsem však níže již vysvětlil, tak zde to není otázka pravopisu ale zvuku jazyka, který je v tomto případě příšerný a tak jsem si nemohl odpustit na to upozornit. Politici a obecně v televizi mnohdy naopak vůbec spisovně nemluví.
Co se týče toho psa, tak je to zajímavá kuriosita, ale nic víc. Ukazuje to jenom na naši změkčilost a naše neustále plné žaludky. Každý zdravě myslící člověk, který by měl opravdové starosti o živobytí by psa nechal hned po narození utratit. Takže v tomto článku vlastně spatřuji něco velmi nezdravého. Pokud bych měl znovu odbočit, tak musím říct, že mě psi obecně velmi značně se-ou, protože jsou také používáni jako jeden z nástrojů na depopulizaci a dementění národa, kdy si je lidé pořizují místo dětí a drží je doma jako člena rodiny. Nejlepší by byl nějaký zákon zakazující mladým párům a mladým českým lidem vůbec mít psa pokud nemají alespoň dvě děti, něco v rozmezí od 17 do 50. Dále mě také se-rou lidi, kteří si myslí, že psi jsou lidi a lidi jsou zvířata.

192441

11.06.2009 05:10

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: Niemöller,

Čechomil 69.?.?.?

>A při té příležitosti by se hodilo poznamenat, že p.Zahradil a >K.Jacques opravdu nejsou soukmenovci Paroubka, ba ani Bursíka

Nevím co přesně tím myslíte, ale Bursík je také Žid jako Kačka.

Paroubek je mi stále záhadou co je to za rasu.

193039

12.06.2009 03:35

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

česká řeč a chyba překladu

Čechomil 69.?.?.?

>>V malé vesnici v Andhra Pradesh se pásli buvoli po 8 let bez problémů na bavlníkových rostlinách. 3. ledna 2008 se pásli poprvé na BT bavlně. Následující den všichni onemocněli a do 3 dnů zemřeli.

Zvířata nikdy neumírají, ale chcípají nebo hynou. Jediná výjimka je u včely, která jako jediná z nelidských tvorů umírá.

193145

14.06.2009 04:07

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: česká řeč a chyba překladu

Čechomil 69.?.?.?

Nepatříte náhodou Vy a ti kteří Vám zde přizvukují do subkultury pomatených pejskařů, kteří si myslí, že psi jsou lidi a lidi jsou zvířata?

193249

14.06.2009 14:05

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: česká řeč a chyba překladu

Čechomil 69.?.?.?

Mně tady jde hlavně o jazyk, který by se neměl soustavně prznit, ať má člověk jakékoliv názory. Prostě věta jako třeba : "Býk se pásl na na louce, ale z trávy onemocněl a zemřel." mi trhá uši až u hlavy. Vám ne? Když se tomuto dá volný průběh tak se také můžeme setkat s větami jako tahle:"Býk ráno jedl na louce ke snídani trávu, ale udělalo se mu z ní nevolno, roznemohl se a umřel." To chcete?

193275

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 111 čtenářů částkou 17 636 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 3

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,07 Kč
Euro
27,27 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
25,44 Kč
100 japonských jenů
22,02 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,49 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 010,61 Kč
1 unce stříbra
564,86 Kč
Bitcoin
303 003,88 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?