Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, Ezer Karel, karin, sk, stejný anonym z jiné IP.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.11.2006 07:42

S blogery jako s teroristy

OSOBNÍ LEHKOMYSLNÁ ZKUŠENOST

karin 195.?.?.?

Přiznávám, že při telefonní komunikaci s kamarády často, zhusta a neomaleně používáme klíčová slova jako je BOMBA, TEROR, ODPOSLECH, BIS, NEMŮŽU MLUVIT, ŘEKNEM SI TO OSOBNĚ, V KOLIK?, MUSIM KONČIT.
Dobře víme, že dnešní pohodlný život není zadarmo a za všechno se musí platit: kdo dnes komunikuje bez poezie a šifer je prostě NAHÝ před celým světem! Založila jsem si s podvratným účelem loni v zimě blog s cílem psát o ČESKÉM TERORIZMU. Zápletka tkvěla mimo jiné v tom, že v Brdech sověti utopili a nechali nějaké ty jaderné zbraně a český zasvěcenec, Spasitel národa, veterán cizinecké legie, konstruktér UFO Kbely 1944, bombou hodlá vydírat tzv. českou politickou reprezentaci. Původní blog zmizel -(na rozdíl od řady jiných, dávno MRTVÝCH schránek (nebo stránek, které se zjevně obsahem protiví regulím poskytovatele blogslužby)a jsou na něj jen rudimentární odkazy v guglu (BRDSKÁ OSVOBOZENECKÁ ARMÁDA). Letošní můj pokus začít pod stejným jménem jinak a přece podobně ztroskotal o poznání rychleji: nové příspěvky už se prostě nezveřejňují. Můžu sice přidávat - ale zřejmě jen pro pobavení a pro informaci BIS, že? CHcete-li, podívejte se na tu moji deviantní stránku rezistenza.bloguje.cz, a udělejte si obrázek. BOMBA!!! [cool]

120644

11.10.2007 08:30

Kolaborace sionistů s nacisty

founder_of_Israel

karin 195.?.?.?

Zajímá vás, co udělal Hitler, když obsadil Rakousko?
Podívejte se a přečtěte si knihu
http://ellhn.e-e-e.gr/books/assets/founder_of_Israel.pdf
raněn slepotou, kdo vidí hodné sionisty a zlé nacisty

145289

25.02.2008 13:59

Když Kosovo, proč ne Palestina?

PALESTINA - AFGÁNISTÁN

karin 195.?.?.?

Ano, proč ne Palestina? Zajímavé je, že se mluví o "nebezpečí", že Baskové, Maďaři v zahraničí a j. by mohli chtít taky vlastní stát nebo maxiautonomii. Palestina nestojí ani za řeč. Že je pro Srby Kosovo jejich Jeruzalém? To je samozřejmě iracionální, musí se smířit se status quo, Albánců je moc a bude jich čím dál víc, to je demografie... A v Palestině? I kdyby byl v Jeruzalémě jen jeden žid, zaslouží si péči celého mezinárodního společenství. P.S: Poněkud zapadlo, že první stát, který uznal Kosovo byl - hádejte, nevíte? Afgánistán! Je to průhledné, až oči bolí, ale je to tak. Obchodní partner č.1.

155129

13.05.2008 16:49

Kdo nám zprivatizoval veřejnoprávní ČT?

Pan Šedivý

karin 195.?.?.?

Není úniku z mediální fronty, lépe řečeno, je to fronta ztracená. Jak píše UNABOMBER (volně přeloženo), pokud by technologický útok na lidskou svobodu, která je snad možná jen v mysli každého z nás, byl veden najednou, tak jak to technologie umožňuje, asi by to neprošlo a lid by se bouřil. Postupné oblbování, ohlodávání a otravování, zvyšování dávek a utahování šroubů, opanovávání vlny za vlnou: to funguje a lid to žere. A pan Šedivý? Dálnice do Ostravy? Nejlepší cestáři jsou přece v Izraeli, to každý ví.

160997

16.05.2008 11:19

Frontální útok na české zdravotnictví pokračuje

nezapomínejte ale že:

karin 195.?.?.?

Šedesáté výročí, stín na radosti
16. května 2008

14. května 1948 byl vyhlášen samostatný stát Izrael. Je to jeden z mnoha států Blízkého východu, který vznikl po rozpadu Osmanské říše. Jistě by vznikl dříve, tedy zhruba ve stejnou dobu jako ostatní státy této oblasti, kdyby nebylo zavilé xenofobní nenávisti obklopujícího světa, živené nenávistí náboženskou.

Naše veřejnost je bohužel i nadále matena přežívající antisemitskou propagandou. Takže čtu na webu veřejnoprávní České televize:

Nezávislý Izrael byl vyhlášen 14. května 1948. Bezprostředně potom vypukla první izraelsko-arabská válka, během níž opustilo domovy na 700 000 Palestinců - někteří dobrovolně, jiní s kulomety v zádech.

Jak, vypukla? Stát Izrael byl vzápětí přepaden mnohonásobnou arabskou většinou. Takto "vypukla" ta válka. Bylo to přepadení. "Vyhnání" Palestinců bylo jejím přímým důsledkem. Dále čteme: "Dnes žijí v uprchlických táborech na palestinských územích nebo v okolních arabských zemích a vrátit zpět se stále nemohou." To je samozřejmě pravda. V táborech žijí, protože je okolní státy neakceptovaly, nepřijaly, donutily v táborech zůstat. To je v dějinách neslýchaný zločin proti lidskosti, proti lidským právům. Nepamatuju, že by se nad tím veřejnoprávní česká televize pozastavila. Že se nemohou vrátit? Stačilo by, aby Palestinci opustili tezi "Izrael zaženeme do moře". Bohužel, jejich oficiální ideologií je genocida. Vracejí se, aby vraždili, a Izraelci se proti nim musí bránit zdí a drátěnými zátarasy. To je pravda, která bohužel stíní radost ze šedesáti let existence jediného demokratického státu Blízkého východu.

Přeji Izraeli a jeho občanům izraelským i arabským, aby láska zvítězila nad nenávistí. Někdy a někde se to stává.
Aston [překvapení] [překvapení]

161226

16.05.2008 13:34

Frontální útok na české zdravotnictví pokračuje

ale pánové...

karin 195.?.?.?

Koukám, že je to dost snadné, vzbudit plamenné vášně. Kdbyste věděli... Pravda je takové, že bude lépe plakat na jiném hrobě. To, co jsem vám překopírovala, najdete dnes na spolehlivě sionistickém portálu Neviditelný pes a ten pes je pan Neff. Včera se pěkně sionisticky tetelily Hospodářské noviny (jako skoro denně, že.)
Ňaf! [zahanbení]

161241

03.06.2008 11:08

Američané prý drží vězně také na lodích

Jen málokdo je ochoten vnímat Mojžíšův zákon jako inspirativní zdroj západních justičních představ a morálních hodnot.

karin 195.?.?.?

IZRAEL: Kdyby Izraele nebylo...Jefim Fištejn , vzácný člověk
3. června 2008
60. výročí vzniku izraelského státu se stalo záminkou pro veletucty novinových úvah na téma označené v záhlaví tohoto článku. Jeden český autor se v Lidovkách promudroval až k závěru, že nebýt Stalinovy nebetyčné hlouposti a československé vojenské pomoci, Izrael by nikdy nevznikl a ti z Židů, kteří by po potlačení jejich odporu směli zůstat v Palestině, by tam dodnes spokojeně žili život tolerované menšiny uprostřed snášenlivé arabské většiny. Zbytek světa by prý byl ušetřen dnešních nesnesitelných hlavobolů. Polemizovat s tímto jen předstíraně naivním názorem nemá valného smyslu, neboť se o to marně pokoušel již Josephus Flavius ve svém díle „Proti Apionovi“, a to je, bratru, 2000 let tomu vzad! Podotknu jenom, v korytě stejné logiky, že by ani nekňuby Stalina, ani jeho československých nohsledů nebylo, nebýt rozpadu dvou velkých evropských říší v důsledku světové války zaviněné, jak známo, srbským studentem Gavrilem Principem. Kdyby ten se býval nenarodil, Češi by mohli dodnes žít jako respektovaná menšina uprostřed osvícené německé většiny a mouchy by i dnes spokojeně kálely na podobiznu císaře pána.Za větší pozornost než ahistorické mudrování stojí nápadný rozdíl mezi Evropany a Američany ve vnímání Izraele. Evropané obecně vnímají židovský stát méně příznivě než jejich spojenci za oceánem, avšak i na tomto pozadí obzvlášť zaráží prudce záporný postoj Němců. Jsou na druhém místě od konce, před posledním Španělskem. Nedávný průzkum BBC ukázal, že dokonce ve Spojených arabských emirátech je percepce Izraele o mnoho pozitivnější než v Německu. Lidová zášť překvapuje zejména na pozadí vžité představy, že tato země je nejspolehlivějším izraelským spojencem v Evropě, svého času poskytovala židovským přistěhovalcům relativně přednostní podmínky a němečtí politici pravidelně navštěvují památník Yad Vashem v Jeruzalémě. Prakticky všechny německé vlády ospravedlňovaly zvláštní vztahy s Izraelem poukazem na svou historickou odpovědnost vůči židovskému národu. Jenže pocit viny není nejpevnějším základem pro přátelství a často se zvrhne ve svůj opak. Jen tak lze pochopit, proč celých 30 procent Němců, podle průzkumu Bertelsmannovy nadace, si vážně myslí, že mezi Izraelem a nacistickým Německem není žádný rozdíl. Kdo věří, že Izraelci jsou dnešní nacisté, už nemá pádný důvod mít pocit zahanbenosti kvůli nacistům včerejším. Historické závazky jsou věcí pomíjivou a dnešní generaci Němců může snadno pobuřovat nápad, že by měla platit za zločiny spáchané kýmsi dávno před jejich narozením. Je-li Holokaust řadovou historickou příhodou, jednou z mnoha, je relativizována nejen německá vina a závazky, ale také samotné právo Izraele na existenci. Navíc existence, jejímž jedin...

Automaticky kráceno

162438

03.06.2008 18:46

Američané prý drží vězně také na lodích

Lucky America: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/ivan-gabal.php?itemid=3501

karin 195.?.?.?

Amerika je ve válce, ale Amerika samotná válkou viditelně tolik nežije. Věnuje jí potřebné zdroje, pozornost a extrémně přetížené jednotky a vojáky. Uvítání vracejících se US Marines v Georgetownu zcela zastaví provoz a lidé jim aplaudují a děkují. Přesto nikdo nezbavil Američany chuti vyrazit v pátek večer a v sobotu za zábavou a hýřivými nákupy mondénního oblečení a věcí do bytu, v naleštěných autech a kabrioletech z kterých řve muzika do širokého okolí. Tak jako před šedesáti pěti lety, Amerika ani v této válce neztratila chuť žít, bavit se, vydělávat a utrácet, studovat a debatovat, dělat dobrou muziku, filmy, vědu a nové technologie, vydávat dobré knihy, chodit do barů, tloustnout z hamburgerů a ničit krásné dívčí nohy každodenním běháním a dřením ve fitkách, z kterých vylézají holky i mladé ženy, které by průměrného Evropana uvláčely k smrti.
[překvapení] [překvapení] [překvapení]

162462

12.08.2008 11:03

Washington svou chybou riskuje atomový konflikt

krvavé přepínání z Pekingu na Kvakaz

karin 195.?.?.?

V antice prý během olympiády utichly boje. V dnešní virtuálně - mediální bezzásadové době je olympiáda dobrá třeba k nové válce. Národy hledí k Pekingu a z Kavkazu teče krev. A kohopak tam nevidíme? To izraelští poradci, zkušení Davidové, ti jsou odedávna na boj s Goliášem (Rus nebo medvěd) nejlépe vybaveni. Nepochybuji o tom, že zatímco "světová veřejnost" bude rozmrzele přepínat mezi zprávami z Pekingu a od Černého moře, žid ve Svaté zemi spustí něco většího, aby byl poprask a zmatek na scéně jaksepatří využit. Ticho v Palestině a kolem Iránu už trhá uši. Sión nespí, a troubí do zbraně. Ať se opona trhá! [bliji]

167806

20.11.2008 15:04

Poučení z Neználka

KDO CHCE KAM ...

karin 195.?.?.?

"Vy jste sůl země; jestliže však sůl pozbude chuti, čím bude osolena? K ničemu již není, než aby se vyhodila ven a lidé po ní šlapali." Mat 5,13

176391

14.03.2009 16:49

Židovská otázka

KHB

karin 195.?.?.?

Je více mistrů ducha, kteří z nepochopitelných důvodů [zmaten] smočili pero v kalamáři nevůle k zástupům Vyvoleného národa. Je to vážně s podivem, jak někdo tak vynikající mohl takhle klesnout ! [naštvaný] Např. náš KH Borovský by dnes nepochybně nebyl internován za rozbíjení Unie, ale za šíření nenávisti a podle všech těch rasových paragrafů. [bliji] Kdo chce však číst skutečnou antisemitskou špínu, musí čerpat u pramene - nejlépe se ke svým umí vyznat žid sám. Viz Mein Kampf nebo Mythos des 20.Jahrhunderts. Nacismus: to je hoax tisíciletí.

186562

14.03.2009 19:48

Židovská otázka

RE: KHB

karin 195.?.?.?

Jakto? 1.Nacisti se mocně rozvinuli díky financování židovských bank, které před tím zaplatily nevídané masakry 1.sv. války a dohnaly Němce k zoufalství. 2.Nebýt spolupráce s nacisty, nedostali by židovští národní socialisté (= sionisti) svůj Izrael v Palestině. 3. Hitler, vůdce, byl jen přední exemplářem židovské sebenanávisti. Kolik energie věnoval zametání stop svého původu! Většina nacistických předáků by podle vlastních Norimberských zákonů neprošla sítem. Ale o tom, kdo je žid, rozhodovali právě jen oni ( dnes sionisti). Hoax je to, když antisemité, neonacisti a nepřátelé Izraele uctívají Hitlera a jeho kliku. Stjené idoly mají ty nejreakčnější živly Izraele. Literatura o tom je k dispozici, ale nejlepší sionistická obrana je dokonalé mlčení - pochopitelně. [bliji]

186573

08.04.2009 12:04

Mesiáš nebo Satanáš?

BLACK ZERO , BIG BROS a ŽENY DO VLÁDY

karin 195.?.?.?

Přečtěte si co přeložila paní Cironisová od Makowa - feminismus, NGOismus, homosexualismus, environmentalismus a všechny ostatní švindl -ismy. Finanční oligarchie (Big Bros) vytáhla z klobouku roztomilého černouška pana Black Zero, který slíbí všechno všem a menšiny všech zemí se radostně spojily v nadšení. Jen víc černochů, žen a homosexuálů do TV ať je na co koukat! Golda, Maggie, Albright, Condi, Mrs Clinton, Džamila, Pakanová, Buzková ... ženy v politice jsou taky moc fajn! [chechtot]

188018

15.04.2009 09:56

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

NACHT UND NEBEL

karin 195.?.?.?

... A MLČENÍ BEZ KONCE ZŮSTANE.
První záslužnou zmínkou v češtině byl pokud vím článek na Czech Free Press
http://www.czechfp.cz/index.html?s=shlomo+sand&x=0&y=0
P.S: Vyvolení se smí řevnit, nadávat si a kritizovat se jen mezi sebou. Kdo se nechá strhnout a přidá se, ten si to šeredně odskáče.
[pláč] [pláč] [pláč]

188434

09.10.2009 11:09

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

Proč věřit Klausovi? Jeho vzdor nemá žádnou cenu!

karin 195.?.?.?

Principiálně je mi Klausova snaha vzepřít se Lisabonu sympatická, ale cui bono? Copak si vážně myslíte, že Klaus může něco zastavit? Uvědomme si, kdo jsme a co jsme. Role našeho 20letého státečku je vždycky buď BÝT S NĚKÝM PROTI NĚKOMU anebo NEPŘEKÁŽET. Nic víc nejsme a nebudeme. Nemáme na to lidi, nemáme ideje, vůli, prachy - nic. Hrstka nedouků a omezených necionálních fanatiků nejenže nepohne národem, ale taky k čemu? Co dál? Klaus možná nějaké ideje má - ale tím to hasne. Současná situace je prostě taková, že pokud evropským národům Lisabon nevadí, jsou ochotny jít jako ovce nebo krysy za píšťalkou ... dobře nám tak! Na Unii je nejhorší to, že ani v Bruselu není vůbec jasné, komu ten Euromoloch vlastně slouží? Bude to protektorát USA? Co když za nitky pořád tahá Bank of England, City? Není nutno být členem Unie a přece lze rozhodovat, kam se ta bezhlavá bečka povalí. Nebo bude hlavou Blair? Bylo by to Co vy víte, kdo řídí Klause? Aha? [zmaten]
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-berwid-buquoy.php?itemid=2535

202086

18.06.2010 11:44

Netanyahuv psychiatr spáchal sebevraždu

s politováním konstatuji, že je to asi HOAX

karin 195.?.?.?

Hledala jsem zdroj téhle zprávy. Je pravda, že visí na hodně blozích, ale ani jedno oficiální médium to nezveřejnilo. Tak to je dost divné. Příliš divoké, aby to byla pravda. [zmaten]

222287

15.12.2011 07:45

Pochopení atributů konzumně tržního matrixu – přichází čas probouzení

RE: Nejak mi uniklo :-)

Ezer Karel 195.?.?.?

Tak to nečtěte, teorie matrixu je trochu zrůdná a je potřeba dosti informací, které ve škole neučí.

258603

02.10.2013 14:56

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

To opravdu univerzitě nic neřeknete?

sk 195.?.?.?

...

297216

24.02.2017 20:27

Obludná mystifikace dějin: Mongolské impérium a tatarské jho na Rusi

RE: Smysl dějin Ruska vidím v něčem jiném

stejný anonym z jiné IP 195.?.?.?

Srovnatelný vojenský postup a úspěchy zaznamenal zřejmě jen Alexandr Makedonský a ten použil stejný Vámi zmiňovaný efekt, neb si vědomil, že jinak by ve svém dobrodružství neuspěl. Na západ se vydal Čingisův vnuk Batu a strůjcem geniální mongolské taktiky byl generál Sübetej, tedy v jednom historickém okamžiku se sešlo několik výjimečně nadaných lidí.

Teorie o Velké (slovanské) Tartárii jsem zběžně prozkoumal a považuji ji hlavně za urážku bezmála dvě stě let staré ruské mongolistiky. Byli to právě Rusové a až druzí po nich Němci, kdo objevil a zmapoval pro Západ historii a kulturu Mongolska. Vzhledem k tomu, že Čingischán přejal ujgurské písmo (a Kublajchán dokonce na krátkou dobu nechal vytvořit nové), máme od poloviny 13 stol. po Kr. dochovány nepřetržité mongolské písemné záznamy a památky, i když došlo k úpadku bývalého impéria. Do střednědobé mongolštiny byl v přeložen během necelých sta let celý buddhistický kánon Kandžur a Tandžur, což dokázali jen Číňané a Tibeťané, v moderní době možná i Japonci. Víte kolik je to stránek obtížného náboženského textu? Nikdo jiný doposud! Žádný západní, ani slovanský jazyk na to neměl dost kapacity a energie. To až zase někdo bude psát o zaostalých pastevcích.

Na území dnešního Mongolska se dochovaly i starší turkické runové zápisy na stélách. Nevím, co "konspirační teoretici" Tartárie předpokládají, ale vysvětlení je jediné, a sice působení mimozemské civilizace, která všechny tyto památky a kulturní dědictví (včetně čínského, tibetského a arabského) vytvořila, aby nás uvedla v jeden velký historický omyl. Mám rád alternativní pohledy na historii, některé prehistorické památky vzbuzují součkovské Velké otazníky, ale ...

No, vlastně vždyť ať si každý věří čemu chce.

356008

24.02.2017 20:46

Obludná mystifikace dějin: Mongolské impérium a tatarské jho na Rusi

RE: Smysl dějin Ruska vidím v něčem jiném

195.?.?.?

Vždyť Vy vlastně jenom píšete o tom, že dohromady nic nevíte o mongolské historii a kultuře. Předložte mi, prosím nějaké dochované hmotné památky Tartárie. Písemné, výtvarné, architektonické, jakékoliv. Zejména vtipné na "Levašově teorii" je to, až Asgard Irijský (Omsk) vyvrátili Džungaři, neboli Ojrati, což jsou příbuzní Kalmyků, čili opět barbarští mongolští pastevci. To je teda velká historická smůla, to Vám povím.

356010

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,23 Kč
Euro
26,91 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,09 Kč
Švýcarský frank
25,19 Kč
100 japonských jenů
22,48 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 037,48 Kč
1 unce stříbra
432,01 Kč
Bitcoin
227 664,02 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?