Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 35 příspěveků, 9 různých jmén: <nic>, Alena, Jezinka, Naivka, Nemesis, Nemesis41, Rejpal, Sim, Vladimír 2.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.07.2007 07:24

Dobrodružství v Kauflandu

K smíchu? Jak pro koho.

85.?.?.?

Já jsem se styděla, když stará paní kupovala 15 dkg mletého se slovy "ať se v neděli rozšoupnu". Tam, kde jsou v rodině dva důchodci to jde. Kde je pouze sama žena, tak ta musí sakra šetřit. Těch pár korun, co ušetří při "různých akcích" jí dovolí, aby pod stromeček mohla koupit pár dárků pro vnoučata, která na to čekají. Možná i vaše, pane Pospíšile.

139848

25.07.2007 13:44

Reaganův úředník: Bílý dům připravuje nové 11. září

G.Bush?

Alena 85.?.?.?

Že je to blázen víme již delší dobu. Teď k tomu přidáme ještě "nebezpečný".

140435

12.08.2007 09:32

Americká hegemonie plodí rusko-čínskou vojenskou alianci

RE: čína-sibír

Nemesis 85.?.?.?

Myslíte ten konflikt na Usuri, kde čínská armáda hnala před sebou čínské civilisty?

141615

24.10.2007 16:32

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Nemesis 85.?.?.?

Marx měl pravdu i v jiných věcech, ale jen jeho jméno působí na mnoho lidí jako červený hadr na býka. Nebyl zbytečně v Anglii vyhlášen za největšího myslitele milénia. [velký smích]

145848

07.11.2007 16:53

Zadostiučinění?

RE: dohoda

Naivka 85.?.?.?

Krvavá revoluce? Několik stovek nebo tisíců obětí? Ovšem potom byste "byli jako oni". [velký smích]

146645

20.02.2008 13:01

Kosovo – stanovisko historika

RE: Skvela a souhrna analysa

Nemesis41 85.?.?.?

Před časem jsem sledovala pořad na Viasat History. Tam se hovořilo něco v tom smyslu, že Baskové přišli pravděpodobně z oblasti Kavkazu.

154804

29.02.2008 10:23

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

RE: hnus velebnosti!

Jezinka 85.?.?.?

Souhlasím s každým slovem.
Jinak jako "ženská" bych válekchtivým z jakéhokoliv důvodu "vyhradila" prostor 100x100 km2 někde v neobydlené části světa, a tam ať se "přesvědčují třeba do úplného vyhlazení".
Světu by bylo líp. [velký smích]

155421

08.03.2008 09:03

Koho vlastně zahřál požár americké ambasády?

Asi jsem ujetá,

Jezinka 85.?.?.?

ale docela mi to připomíná události kolem požáru Říšského sněmu.
Když si k sobě skládám jednotlivé události ve světě a okolnosti kolem nich, to komu slouží a kdo na ně doplácí, je mi víc a víc špatně. Jsem "dáma v letech" a docela často si vyčítám svou zvídavost. Kdo "neví že neví" je asi šťastnější a netrápí se nad tím, kam lidstvo spěje. [velký smích]

156005

19.03.2008 08:13

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Tady to máme...

Rejpal 85.?.?.?

Z výše uvedeného, pokud to vezmeme za bernou minci, ve skutečnosti vyplývá, že Izrael vládne Americe a Amerika slouží Izraeli k plíživému ovládnutí světa. Docela mne zamrazilo. [překvapení]

156763

22.03.2008 06:35

Umírající pes jako výstavní exponát

RE: Copak Habacuc

Jezinka 85.?.?.?

Míra bezcitnosti a lhostejnosti mezi lidmi je taková, že by mne ani moc nepřekvapilo, kdyby tam uvázal člověka a ostatní "se zájmem" sledovali postup jeho umírání. [zahanbení]

157002

02.04.2008 08:34

Trošku jiný příběh stvoření

RE: Velmi hezké

Jezinka 85.?.?.?

Musím s vámi souhlasit. Mám 78 souseda, který za celý život "chytil" tak maximálně rýmu, na kterou platil celý život nemocenské pojištění, i když nikdy nemarodil. Od podzimu mu začaly otékat nohy a v nemocnici zjistili, že má nemocné srdce.
A začal platit znovu. Za návštěvu u lékaře, za recept, za pobyt v nemocnici. A doufá, že rychle umře. Smutné, že? [zahanbení]

157856

20.04.2008 12:17

Z projevu na Letenské pláni, listopad 1989

RE: :-D

Jezinka 85.?.?.?

Tak nevím, zda jsme oba žili ve stejné zemi. Aby nedošlo k omylu, nejsem vyznavačem žádného ismu a vždy jsem se spoléhal jen sám na sebe. A dodnes si myslím, že každý systém má + i -. Záleží ovšem na tom, aby ty + byly pro většinu obyvatel. Musím vám trošku odporovat, nemáte ve všem pravdu. Vždy jsme byly nejlépe prosperující zemí východního bloku s velmi dobrou životní úrovní, sociálním zabezpečením a jednou z nejmenší zahraniční zadlužeností a Klaus na tom nemá žádnou zásluhu.
Co se Havla týče, po "revoluci" jsem si půjčil a přečetl jeho díla. Došel jsem k závěru, že se mohou někomu líbit, moje parketa to však není. Přítelkyně z Vídně mi řekla, že u nich jsou to ležáky na pultech knihkupectví a totéž mi řekla další přítelkyně z USA.
Co se mě týče, za "komančů" jsem si žil docela dobře. Měl jsem práci odpovídající mé kvalifikaci a docela slušně ohodnocenou.
Stačilo mi to na koupi RD, auta i zahraniční dovolené. Mohl jsem chodit do divadla, na koncerty a koupit si knihy, které mě zajímaly. A hlady naše rodina rozhodně nestrádala.
Nenaříkám ani nyní, dovedu se o sebe a svou rodinu postarat.
Znovu ale říkám, že každý systém má svá plus a mínus. Jde o to, aby ty plusy převládaly pro většinu obyvatel, tedy těch, kteří pracují a těch, kteří jsou v důchodu nebo nemocní. [velký smích]

159485

06.05.2008 08:54

Je kosovský prezident bestiálním vrahem?

RE: Skvěle naspaný článek!

Jezinka 85.?.?.?

To je hrozné, když si uvědomím, kam až mě postkomunistická propaganda dovedla.Každý z nás byl kdysi naivní a důvěřivý, až
životní zkušenosti nás poučily. Já si srovnám tvrzení obou stran, a pak popřemýšlím co komu a k čemu slouží. A hledám informace kde se dá a vyhodnocuji. Obvykle se dostanu k tomu, co může být pravda. Došla jsem k závěru, že "stát svobody" a její CIA byly zapleteny ve všech špinavostech světa od vražd politiků po svržení vlád. V čím zájmu, komu to prospělo? U Srbska byly varováním podmínky kladené v Rambouiletu, kdy bylo jasné předem, že je Srbská vláda přijmout nemůže a náhlé přehodnocení úlohy UCK z teroristické organizace v národně osvobozeneckou armádu. Proč, z jakého důvodu?
Je to na dlouhé povídání. Podstatné je, že jste si uvědomil ...
a do budoucna manipulovat s vámi bude daleko těžší. [velký smích]

160491

14.05.2008 07:43

Šedesát let Izraele za námi

Když slyším Izrael, napadá mě...

Rejpal 85.?.?.?

Jsem stará ženská, která toho hodně pamatuje. A čím jsem starší, tím méně ideálů mi zůstává, tím méně věřím ve spravedlnost, právo. Jsem v podstatě "šťoura" a na základě životních zkušeností každou informaci, která je mi předkládána, převracím ze všech stran a doplňuji informacemi dalšími. Jakási "asi pravda" je někde uprostřed. Vůbec by se mi však nelíbilo, kdyby mi "někdo" nastěhoval do části domu bez mého souhlasu nájemníka, který by mi časem v mém vlastním domě přidělil malý "krcálek" a ještě by ho ohradil plotem. Ani mým sousedům by se nelíbilo, kdyby jim tento agresivní nájemník tu zabral kousek zahrady, tam kousek dvorka a obojí by zdůvodňoval potřebou vlastní ochrany. A jakékoliv dovolávání práva by bylo úplně zbytečné, protože onen nájemník má vlivné příbuzné po celém světě a nejvíc za velkou louží, kde sedí ve všech významných institucích. Pak by mi nezbylo, než se bránit sám. Ale jak se bránit, když mám kameny a klacky a mému nájemníku vlivní příbuzní ochotně věnují nejmodernější zbrojní techniku protože jim to z nějakého důvodu vyhovuje? Je to na dlouhé povídání, ale oslavovat není co.
Myslím si, že Izrael bude moci žít v klidu až tehdy, pokud se vrátí do hranic z doby svého vzniku a nebude ohrožovat své sousedy. Stavět své štěstí a prosperitu na neštěstí druhých se nevyplácí. Každá špinavost se jednou nějakým způsobem vrátí.
A to nepřeji těm Izraelcům, kteří přemýšlejí a vědí...
Zatím se nad rarizejstvím "mocných tohoto světa" [zahanbení]

161020

14.05.2008 13:24

Šedesát let Izraele za námi

RE: Když slyším Izrael, napadá mě...

85.?.?.?

Vážený pane, na vaši radu jsem zkusila "použít vlastní mozek". Pokud vím, tak Jordánsko zastává názor, že konflikt na blízkém východě lze vyřešit jedině odchodem izraelců ze všech okupovaných arabských území a uznáním zákonných práv palestinců. Od června 1967 dodnes Izrael okupuje jordánskou část Jeruzaléma a jeho území na západním břehu řeky Jordán. A že Jordánsko nenapadá Izrael? Třeba proto, že počet jeho obyvatel je poloviční,nechce přijít i o ten kousek úrodné půdy kolem Jordánu,nedisponuje druhou nejlépe vybavenou armádou světa, nevlastní jaderné zbraně, ale hlavně má pud sebezáchovy. A Izrael si napadnout Jordánsko prostě nemůže dovolit. To by si opravdu zatloukl poslední hřebíček.
Pokud jste si nevšiml, uvedla jsem, co mě napadá když slyším Izrael, vás, jak vidno, napadá něco zcela jiného. Nikomu nenutím, že mám pravdu.

161049

03.07.2008 07:31

Reálný dotyk Systému

RE: A co navrhujete?

Jezinka 85.?.?.?

I já razím zásadu "stejná práva, stejné povinnosti". Největší problém cikánského etnika vidím v nedostatku jejich vzdělanosti, od kterého se odvíjí problém zaměstnanosti. Většina cikánů s bídou dokončí základní školu a bez jakékoliv odbornosti jsou nezaměstnatelní. Dokud cikáni nepochopí nutnost vzdělání, nikdy nevybřednou ze své bídy. Ze svého okolí znám několik cikánů se středním, nebo i vysokoškolským vzděláním, kteří s tím, že jsou cikáni nemají de facto problém. Pracují, v domě kde žijí o nich prakticky nikdo neví a od většinového etnika je odlišuje jen trošku opálenější kůže. Měli štěstí na moudré rodiče. Moje cikánská šéfová, vedoucí laboratoře, měla otce - dělníka na kolejích jednoho dolu, který uměl s bídou psát. Ten své 4 děti každý den postavil do latě s žákovskou knížkou v ruce a jako známku uznával maximálně dvojku. Za každou horší "nastalo rozdílení cen" komentované "když se nebudeš učit, budeš do smrti dělat nádeníka jako já". Nejnižší limit vzdělání pro toho pána byla u jeho dětí maturita. A všechny děti ji skutečně mají.
Druzí dva cikánští rodiče - dělníci v cihelně a rodiče 4 dcer -
dosáhli toho, že jedna dcera je učitelkou, druhá zdravotní sestrou, třetí úřednicí a čtvrtá prodavačkou.
Všechny děti o kterých píši, mají v dospělosti za partnery lidi stejného vzdělání, některé cikány, některé "gadžy". Ale pracují, žijí jako většina a hlavně ve stejném duchu vychovávají své děti.
Je jen škoda, že tak moudré rodiče má slabých 10% romských dětí.

164271

05.07.2008 02:40

Proč policie obtěžuje pana J.?

Co chcete

Vladimír 2 85.?.?.?

od dalšího sprostého zločineckého režimu?

164507

28.07.2008 10:42

Případ Omara Khadra

Člověk?

Jezinka 85.?.?.?

Člověka až mrazí nad pomyšlením, jak hluboko může klesnout jiný "člověk". Celý život se řídím vírou, že každá špinavost, které se dopustím, se mi někdy, nějak vrátí. V tomto případě si říkám, kéž by to opravdu tak bylo a těm, kteří toto schvalují i těm, kteří to provádějí se vše vrátilo vrchovatou měrou.

166237

31.07.2008 08:03

Rusko převzalo kontrolu turkmenského (světového?) plynu

Tak mě po přečtení článku napadá,

Jezinka 85.?.?.?

že USA neznají to staré pořekadlo "kdo seje vítr, sklízí bouři".
[velký smích]

166448

11.08.2008 13:18

Rusko opět na „Temné straně síly“

V ČR jsou lidé více nervozní než v Gruzii

Jezinka 85.?.?.?

říkají Češi, kteří se z Gruzie vrátili. Možná je to tím, jak "pravdivě" jsme médii informováni a nakolik jsme sami schopni nestranit ani Gruzínům,ani Jižní Osetii,Abcházii a Rusům, ale řídit se chladným rozumem a informacemi z více nezávislých zdrojů. Zatím mi vychází, že Gruzie je ta co si naběhla. [velký smích]

167719

03.11.2008 08:00

Přichází nadvláda Romů?

RE: čtenář

Jezinka 85.?.?.?

No, nejsem žádná obhájkyně cikánů, ale...
Mezi cikány a bílými není v příjmu sociálních dávek rozdíl. Ten je závislý na počtu dětí a jejich věku, počtu dospělých v rodině a jejich příjmu. Výši těchto jednotlivých dávek lze zjistit a pak teprve vypouštět do éteru. Ale 48000,- to určitě není.
O příspěvek na oblečení a obuv si rovněž může požádat i bílý.
Mě více vadí způsob vyplácení.
Jsi dlouho bez práce a chceš dávky? Dobře, tady máš přidělenou ulici na kterou naběhneš v 7 ráno a opustíš ji ve tři odpoledne a bude se blýskat. A to celé každý pracovní den v měsíci. Koště, lopatu a kolečko ti dáme, prodáš je? Odpočteme hodnotu z dávky.Tvoje děti nevynechají ani jednu vyučovací hodinu, pokud ano, máš smůlu. Z dávek bych automaticky strhla nájemné a zálohy na elektřinu, vodu a plyn.
A nejen cikánům, ale i bílým nemakačenkům.
A to vše pod hesly: "Za všechno se platí" a "Bez práce nejsou koláče".
[velký smích]

174645

10.11.2008 08:32

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jezinka 85.?.?.?

No Jarmilo, teď jste mne zklamala. Ten první vtip nemá chybu. Je sice pravda, že mnoho z nás dávalo přednost hezkým a chytrým klukům, ale těch druhých bylo také dost. A dokonce byly za komunistů i trestány za tzv. "příživnictví". Nás stačilo ukecat,
těm druhým musely být doloženy peníze, nebo moc. Ten vtip je ale o něčem jiném.
A na karikatury pana Pazderky se "už zase" těším. [velký smích]

175432

10.11.2008 10:20

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jezinka 85.?.?.?

Nic ve zlém Jarmilo. V mnoha názorech s vámi souhlasím, ale občas mám i jiné. Co se věku týče, První republiku "již" nepamatuji, ale pamatuji "již" hodně. Ty druhé byly ty, co dávaly bohatým pro peníze a říkalo se jim různě, od k..., až po děvky prodejné. Nějak se mi zdá, že současná věrchnuška se chová stejně. A tak jsem pochopila ten vtip. [velký smích]
Co se týče odměny za vtipy, pan Pazderka říká, ať mu zaplatí co může.(Pokud pan Stwora nemůže, nedostane nic).

175438

13.11.2008 11:20

Těžký život státního úředníka

No to je na hlavu...

Jezinka 85.?.?.?

Po revoluci jsem nastoupila na Okresní správu sociálního zabezpečení, na odd. tzv. malých závodů - podnikatelé s počtem zaměstnanců do 25. Na "hlavu" jsme měli mít cca 600 zaměstnanců, normál byl okolo 1100. Hmotná zodpovědnost za každou neoprávněně vyplacenou korunu. Pokud jsme si chtěli kávu vypít teplou, chodili jsme do práce půl hodiny před začátkem pracovní doby.
Kávu uvařenou po obědě jsme běžně dopíjeli ve čtyři.Před dveřmi nekončící fronty, do toho jeden telefon za druhým. Před fackami nás chránila přepážka, před nadávkami nic. Stěžovat si na podmínky nemělo cenu - "když se vám to nelíbí, tak si to napište. Za dveřmi je fronta zájemců o váš post". Nejvíce stresující bylo vidět chování velké části "tzv.podnikatelů" k zaměstnancům vydaným jim na pospas a nekončící novely novel k špatným zákonům, ve kterých se už prase nevyznalo.
Ulevilo se mi, když jsem byla zvolena starostkou malé obce. To jsem ovšem nevěděla, do čeho lezu. Rozpočet stěží pokrývající výplatu a nekonečné papírování v honbě za dotacemi, na které obce většinou stejně nedosáhnou, protože nemají na nutné pokrytí části nákladů ze svých peněz. Kdo nezažil, nepochopí. Vydržela jsem to několik volebních období než jsem došla k závěru, že důležitější je pro mě vlastní zdraví a teď si konečně užívám i když malého, ale velice, velice zaslouženého důchodu. [velký smích]

175705

27.11.2008 08:55

Základní instinkt Jany Bobošíkové: Cesta do otroctví

Nechápu

Rejpal 85.?.?.?

proč se "naši" představitelé tak bojí referenda k LS, když je přece "tak neskutečně výhodná" pro nás občany. Tak ať to na nás nechají. Jim nikdo nic nebude moci vyčítat a my si můžeme plácat na ramena nebo brečet jen na základě vlastního rozhodnutí. [velký smích]

176929

09.01.2009 13:27

Lživé ticho těch, kteří vědí

RE: John Pilger...

Nemesis 85.?.?.?

Tenhle film jsem viděla už na Viasat History a zpovídanému pánu s jarmulkou sálala z očí taková zášť, že jsem z něj měla husí kůži. Ten nepochopí nikdy nic a o to hroznější je, že takoví jsou v čele nejen Izraele.

180356

13.01.2009 08:57

Izrael testuje v Gaze nové zbraně

Je to smutné

Alena 85.?.?.?

No, k tomu války slouží. Vyprázdnit plné sklady a vyrábět a vyrábět. Peníze přece "nesmrdí" a není to jejich rodina, kdo to odnese. Bohužel, docela testování nových zbraní věřím. Vždycky, když byl agresor z něčeho takového obviněn, tvrdě zapíral, že "on ne" a nakonec se ukázalo, že "on ano".

180762

31.01.2009 08:32

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

Také jedna "technická"

Nemesis41 85.?.?.?

Jsem ženská, která se v elektrotechnice nevyzná a znakem kvality je pro mě, jak výrobek slouží. V roce 1963 jsem dostala vysoušeč vlasů (fén) zn. Eta používaný min. 2x týdně a divte se, do dneška - bez jediné opravy - slouží. O rok později jsem dostala
mixér Eta, který používám dodnes, když potřebuji zpracovat větší množství. Super moderní Moulinex to nezvládne, ale má hezčí design.
Umíte si představit to zděšení, kdyby dnešní výrobky vydržely a ještě k tomu bez oprav, tak dlouho?

182577

20.03.2009 08:25

Amerika je nevolníkem Izraele

RE: Našel jsem na netu jeden příspěvek, který mne zaujal a který je dost výstižný - nejsem autor

Nemesis41 85.?.?.?

Je to tak. Pokud si dovolíte na diskusních fórech jen slovíčkem zpochybnit konání Izraele, se zlou se potážete a můžete mít stokrát pravdu, pokud nemáte pravdu jedinou a to tu jejich. [chechtot]

186914

10.08.2009 13:49

Počet nakažených prasečí chřipkou klesá

Klesá, klesá...

Jezinka 85.?.?.?

Co je mi to platné, když moje kamarádka se neřídí tím, že v našem pokročilém věku už na "něco" umřít nějak musíme, a odmítá letět na dovolenou v září do Řecka jenom proto, že by ji mohl v letadle "dostihnout vir". Já ji přesvědčuji "proč zrovna tebe, když je na světě tolik jiných lidí".

197559

28.10.2009 10:39

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

RE: Velká část lékařů a zdravotníků v ČR očkování proti prasečí chřipce odmítlo!

Sim 85.?.?.?

Oni zdravotnici odmitaji nejenom ockovani proti praseci chripce ale proti normalni chripce a dokonce zloutence.

Jeden muj pribuzny se kdysi nechal ockovat proti chripce. Ten rok sice chripku nedostal ale tvrdil, ze cely rok diky vakcine citil jako by ji mel.

203460

10.12.2009 18:54

Osvobozen!

Gratuluji a přeji hodně štěstí

Sim 85.?.?.?

Bojujme za pravdu.

206684

19.12.2009 18:00

Výzkum veřejného mínění odhaluje hloubku traumatu nezaměstnaných

RE: Láska k penězům je kořenem všeho zla

Nemesis 85.?.?.?

I já jsem si prožila své "peklo", když jsem před několika lety byla propuštěna z důvodu snižování stavu zaměstnanců. Nejhůře jsem snážela ten pocit zbytečnosti pro společnost. Byly to tenkrát "moc krásné vánoce". A nikdy nezapomenu na pocit ponížení z jednoho bodu volebního programu poslance za náš okres který zněl: "že se zasadí o to, aby nezaměstnaným byla vydávána 1x denně polévka na náměstí".
Naštěstí to ještě byla doba, kdy se sice propouštělo v kancelářích, ale v dělnických profesích se práce ještě dala najít i když jsem vystudovala úplně jiný obor.
Trvalo mi 3 roky, než jsem našla místo v oboru, ale poučila jsem se. Vystudovala jsem dálkově další obor, prošla jsem kurzem
obsluhy osobního počítače v délce 6 měsíců a za 10 tisíc z vlastní kapsy, vyměnila velký byt za malý, nakupuji jen za hotové a má přání a chutě se rovnají výši mých financí na účtu nebo v peněžence. I když jsem si tenkrát myslela, že se mi zbořil svět, proti tomu, co zažívají někteří mí známí to vlastně byla "procházka růžovým sadem".

207512

27.01.2010 07:28

Datové schránky - krok mimo?

RE: Datové schránky

Sim 85.?.?.?

Jirko, proč by studenti humanitárních oborů měli programovat?

210736

04.02.2010 11:49

Zvědavec končí ve formě, jak jste ho znali

Platit, či neplatit?

Jezinka 85.?.?.?

Zatím jsem neplatila, sem tam připsala svůj názor do diskuze. Jsem už v důchodu a ani ten nemám nijak závratný. Přesto mohu říci, že stovku měsíčně utratím, ani nevím za co. Teď ji utratím za Zvědavce. Stojí mi za to, abych měla informace z více stran a také znala více názorů.
Čekám tedy na informaci, jakým způsobem a kam příspěvek posílat. [vyplazený jazyk]

211460

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 6

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Měnové kurzy

USD
21,57 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,55 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 222,68 Kč
1 unce stříbra
556,39 Kč
Bitcoin
1 180 837,78 Kč

Poslední aktualizace: 19.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?