Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 45 příspěveků, 9 různých jmén: <nic>, Kája Neslepý, Kája Neslepý, Kája Neslepý´, RE na 143121KájaNeslepý, slovan.cz, vašek, venca, Vl.Vašek.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.06.2007 17:29

Miliardáři, a jak se jimi stali

Peníze neplní svoji základní funkci-nejsou už měřítkem přínosu jedince společnosti,

Kája Neslepý 85.?.?.?

nýbrž vyjadřují vůli kriminálních živlů, svedené buržoazie k lich vářským praktikám a také ochotu spotřebitelů,jak já tomu říkám,sponzorovat lichváře.Pomineme-li politikáři uzákoněné povinné sponzorování,kdy tito pod nátlakem legalizují kde co.Kde by byli tito tzv. úspěšní,kdyby lidé s úsměvem odmítali např.koupit si zpětné zrcátko za 2000kč,vzít si půjčku za 11procent u vědomí toho, že střadatel dostane 5 až 6 krát méně.Problém vidím v tom,že kapitalismus už skončil,pozvolna plynule nenápadně,pro většinu lidí nepostřehnutelně,a to,co tady dnes funguje, zasluhuje název jiný-např.LICHVISMUS,kdy lidé, místoaby se postavili proti tomuto polozločinecko lichvářskému absurdistánu,volí raději pro ně schůdnější cestu-přidávají se na stranu zla.Je to jednodušší,všeobecně akceptované jako normální,politikáři zlegalizované-za ukradených 5 tisíc může jít autor činu do vězení,za nalichvených 5 milionů je všeobecně ceněn.

137414

06.07.2007 23:59

Svobodný je ten kdo zví, co to znamená, a bude na té pravdě trvat

Peníze dohrávají roli měřítka

Kája Neslepý 85.?.?.?

Za každoročním ,čím dál větším hroucením funkce peněz coby měřítka,vězí zvětšující se rozklad lidských duší.Než jsem si přečetl na Paradigma.sk,jak "vznikají"nové peníze,myslel jsem si,že to jsou národní banky,které legalizují vznik pološpinavých barevných papírků a to způsobem,že když někdo vyrobí tzv.levné auto za 50 a nechá prodat za 300,když ho vyrobí za 200 a prodá ho za milion,tušil jsem,že NB nechá vytisknout oněch 300 nebo milion,čímž by se dopustila jejich legalizace-do ekonomiky by se dostalo mnohem více peněz,než by tomu bylo v kapitalismu,kdy ještě nebyl všeobecný konsenzus pro lichvu jako normu.Situace je ale mnohem absurdnější.Národní banky se sice staví do pozice strážca měn,ale fakticky ji neplní,nejsou-li to ony,které určují kolik že to peněz se pustí do oběhu v závislosti na růstu či stagnaci ekonomiky.Tuto funkci po nich převzaly komerční banky a způsob,jakým to dělají je nevídaný. Kdokoli si u nich půjčí,způsobí, netušíc to,že tato půjčená částka se objeví v ekonomice coby nové peníze.To je těžko pochopitelný marasmus.Jak vůbec mohla vzniknout myšlenka,že je možné půjčovat něco,co vůbec neexistuje? Který Klaus na západě tohle mohl vymyslet? A to je taky technický důvod,proč může být v praxi taková míra vzájemného se olichvování.Svedená buržoazie k těmto praktikám hraje ale až druhé housle.A mnohem horší je,že není člověka,který by se nepřidal.Asponˇpasivně.A satanismus jenom kvete.

139291

09.07.2007 17:26

Svobodný je ten kdo zví, co to znamená, a bude na té pravdě trvat

RE: Peníze dohrávají roli měřítka

Kája Neslepý 85.?.?.?

Každá rada drahá,protože kdo není na tento systém (chaos) aktivně napojený,třeba nevědomě,v úžasu zírá.Technickou podmínkou pro "fungovaní"toho je astronomické množství čísel na obrazovkách(papírků už je prý jen zhruba kolem 4% z celkové částky),které neodpovídají výkonu ekonomiky.V Británii měli v r.1963 14mld liber,dnes je to kolem 700. A čím víc si lidé,firmy a stát půjčují(a tím pomáhají vzniku dalších výkonem nepodložených peněz), a současně akceptují dnešní ne kapitalistické ceny,tím víc se zvětšuje už tak bytelný absurdistán-moderní zlodějistán.Konzervativní zloděj vezme a nic nedá,to moderní má zástěrku poskytnutí služby či výrobku využívajíc zhypnotizovanosti spotřebitele ochotného dát leckdy 10 ale třeba i 1000korun za rohlík.Pak je tu povinné sponzorování uzákoněné politikáři-tzv. pojištění např.za auto,kde kus plechu stojí 500,2000,ale i sto tisíc(to aby tento chaos mohl "fungovat").Provést skutečnou reformu,tj.zařídit aby peníze opět byly funkční,byly měřítkem,na tom nemá dnes zájem už patrně nikdo,což zaráží.A z hlediska jednoho státu je to nemožné.Tak se mandatorní výdaje tu zvětšují,tu zase zmenšují(bylo by podivné,kdyby v tak majetných státech velká masa lidí neměla na zákl. potřeby),a základní problém se neřeší,brutální nespravedlnost roste,nejenom aktivitou těch,co to vymysleli,ale i těch,kteří se přidali.

Darwinův bratranec Galton navrhoval měřit MQ a IQ.Že k tomu nedošlo víme.Jako není zájem o skutečnou reformu,nebyl a není o takovou drobnost.Kdo četl Bhagavadgítu ví,že není normální,aby lidskou společnost vedli lidé se sníženou morálkou,příslušníci druhé nejnižší kasty(mám na mysli ty s největším množstvím papírků,ne ani tak ty,kteří jim moc z velké části předali před lety dobrovolně svojí slepotou či i zkorumpovaností a umožnili tak dnešní hru na demokracii,faktickou krimokracii).
Kdybych neměl to štěstí(a asi dobrou karmu),že rodiče byli pracovití a nechali nám po sobě domek,pokusil bych se určitě o bydlení ve svém.V obci, kde bydlím, postavila firma potřebné parkoviště tak asi 25x8m,zámková dlažba,skoro za milion.Svépomocí bych si ho na zahradě postavil za naprostý zlomeček této ceny.Tak "funguje"současná tržní lichvonomika.Podle údajů Amnesty i.končí 30mld.Kč z ročně proinvestované částky 660 v kapsách úředníků,politikářů a lobistů(lobha=v sanskrtu chamtivost).Kdyby kapitalismus nebyl mrtev,zbylo by z nich nějakých 400 možná 500mld.Když ale to obří množství čísel na obrazovkách už existuje a láká.
H.CH.ANDERSEN by zíral :vládce a jeho neexistující šaty ušité z měsíčního svitu okouzlují skoro každého.Dokud se neodhypnotizuje. Sám,jinak to nejde.

139441

20.07.2007 23:57

Je NWO „židovskou“ záležitostí?

Vzestup a pád Židů

Kája Neslepý 85.?.?.?

Za Mojžíše to byl národ zcela mimořádných kvalit,kdy se snad poprvé a naposledy za současné údajně 5tisíc let trvající doby temna(uctívání jen inteligence a nejnižšího typu energie- hmoty a popírání všeho,co je překračuje)podařilo národu jako celku splnit velmi tvrdé podmínky pro přiblížení se Bohu." Kdo chceš za mnou přijít,zapři sebe sama, vezmi svůj kříž(svoji špatnou karmu ,kterou sis vyrobil svými činy a myšlenkami) a následuj mě(J.K.)."To byla zásluha Mojžíšova,který jako vysoký zasvěcenec znal pravdu(nejen teoreticky)

a podařilo se mu svést k ní i celý národ tím,že dbali jeho rad(mu zjevených).Tehdy to byl národ proroků,kteří se v té době rodili jako rostou houby po dešti.Jejich duchovní, a tím také mravní, úrovenˇbyla tehdy jako z jiné planety.

Za Ježíše už to byla tragedie.Jejich velká úrovenˇvědomí byla nenávratně pryč,zůstalo už jen tupé zkostnatělé lpění,nepodložené patřičným způsobem života,jako to bylo za Mojžíše.A dva tisíce let zadělávání si na korekci za Hitlera(kosmické spravedlnosti neunikneme nikdo i kdyby to mělo tak vypadat třeba pět tisíc let,je zjevné,že od roku nula už ani nevěřili,natož aby praktikovali to,co pro ně bylo za Mojžíše samozřejmé).Tak jakou váhu má jejich představa,že jsou národem předurčeným k vedení národů jiných? Ti lidé duchovně, a tím také mravně, retardovali na úrovenˇjaká je dnes běžná(ba horší). A tím také ztratili jakékoli oprávnění pro svoje představy o svém vůdcovství lidstva.

Abych použil terminologii dneška,přišli o DQ a MQ.A zůstalo jim jen IQ,a to je tragedie pro vedení společnosti.A co hůř,podařilo se jim svést, jako kdysi Mojžíšovi je k dobru,prakticky zbytek planety.K jejich vnímání patologického egocentrismu jako normy(tomu se v náboženství říká satanismus).

Dnes tu oni sami za sebe řeší svůj problém ztraceného BOHATSTVÍ způsobem,že se je snaží nahradit MAJETNICTVÍM a následnou posedlostí po MOCI.Z boháčů se stali velemajetní žebráci,kteří ke svým číslům na obrazovkách v posledních desetiletích přišli vyloženě zločinným způsobem,že to až vyráží dech,že je něco takového vůbec možné.Vymyslet získat monopol na půjčování něčeho,co vůbec neexistuje a navíc si na toto neexistující půjčené činit nárok,to asi opravdu vyžaduje mimořádnou mravní demenci,ale současně slepotu či zkorumpovanost těch,co tomu měli zabránit.V zájmu nezhroucení civilazace.

140140

07.08.2007 17:11

Otrokářský systém vrcholí

RE: Musím se přiznat,

85.?.?.?

Autor článku trefil hřebíček přesně.Skoro není co dodat.Snad jen,že peníze ve formě kreditů,čísel na obrazovce, narozdíl od dřívějších barevných papírků ještě neznamenají zlo.Tím je jejich nepodloženost výkonem ekonomiky,ani kovy(to by ale dotyčné tvůrce chaosu jen přibrzdilo v úspěšnosti),jejich naprosto chaotické vypouštění do oběhu za asistence NBank hrajících divadýlko s měnícími se úrokovými sazbami,které mají určovat míru půjčováníchtivosti státu,firem a občanů.A to že je regulace? To je auto které nemá brzdy a nejpozději ve druhé zatáčce vyletí z vozovky.Opravdu někdo normální může věřit,že regulace je sprosté slovo a ne nutnost,opravdu lze trvale jezdit v autě bez brzd?Peníze jako měřítko selhávají proto,že politikáři před několika desetiletími odsouhlasili tento zlochaos tím, že dovolili
toto oněm tzv. nejúspěšnějším.Soukromý podnik půjčí čísla,která neexistují(jen na té obrazovce, a musí mít na půjčení 9kč 1kč od střadatelů ),a tvrdě je vyžaduje zpět a hraje představení opět,jak jinak,s úrokovými sazbami,přičemž by vůbec nemusel chtít žádné úroky a z půjčené částky by mu stačilo vrátit 10%pro zachování stejné ziskovosti,za jakou se schovávají dnes (v ČR).
To by ale nikdo nebyl zadlužen oním známým absurdním způsobem a někdo jiný by neměl nezasloužené(nepodložené výkonem ani ničím jiným) astronomické množství čísel na obrazovce.To vše za tichého,nevědomého souhlasu většiny.

Peníze musí existovat ve společnosti,kde mají lidé zavřené srdce,jako my dnes,ale současně musí plnit svoji funkci-být měřítkem,a to už nějakých 40 let nejsou( čím dál,tím méně).Od doby co padl pozvolna kapitalismus a započlo další období- lichvismus,pro jehož existování musí být masová shoda.Shoda závislá na zhypnotizovanosti velké masy lidí(opětovné klamání-reklama nabyla od té doby nebývalých rozměrů,a je příznačné,že ti,co toto balamucení používají ,nemají ani potřebu zakamuflovat,změnit její název,podobně se nesnaží nepoužívat výraz PRIVATIO znamenající latinsky "krást,loupit").

Někteří k penězům řekli toto:
"Získat lichvářský úrok za půjčené peníze je samo o sobě nespravedlivé,protože je prodáváno něco,co neexistuje,a vytváří se tak nesrovnalost,která odporuje spravedlnosti".Tom.Akvinský
Co by tak mohl říct dneska?

"Z temné a ponuré země vzejde věc,která uvrhne celý lidský rod do nepokojů,nebezpečí a smrti.Vnukne nekonečné zrady,dožene lidi k vraždám,věrolomnostem".L.daVinci

Goethe připisuje vznik peněz Mefistofelovi-peníze umožní jedinci i státu(a firmám) přestoupit svou míru.

René Allean:"současné lidství(lidé)ztrácí skutečné vědomí,a to je nebezpečnější než atomová bomba."


S tím jak se všeobecně mohutně rozvíjí rozežranost, místy až do patologické podoby,klesá schopnost vnímat souvislosti,rozlišov...

Automaticky kráceno

141275

14.08.2007 14:52

Vysvětlení deliberace

Chcete zlepšit demokracii a přitom tu máme kracii krimo

Kája Neslepý 85.?.?.?

Ryba "voní" od hlavy a tou je dneska někdo jiný než politika.Politici dobrovolně předali velkou část své moci po období J.F.Kenedyho,když umožnili přechod na zločinný finanční systém(nikoliv polozločinný založený na lichnářství,toho se chopila buržoazie-co jiného ji taky zbývá).

"Moderní bankovní systém vyrabí peníze z ničeho.Je to snad nejchytřejší kouzelnický trik,jaký byl kdy vymyšlený.Bankéři(majitelé bank) vlastní Zem.Vemte jim ji,ale když jim necháte moc poskytovat úvěry(emitovat peníze z ničeho),tahem pera(několika klepnutími do klávesnice)dokáží VYTVOŘIT dost peněz na to,aby si ji koupili nazpět.Pokud chcete být otroky bankéřů(majitelů bank)a platit náklady vašeho otroctví,potom je nechte(soukromníky místo státu-obhájce celku) tvořit peníze."bývalý ředitel Bank of England Stamp
...nezdá se vám absurdní,že instituce,která nic neprodukuje(krom pohybů čísel na účtech),může nabýt vlastnicví mnohem většího rozsahu než průmyslová odvětví zaměstnávající tisíce lidí(a vyrábějící leckdy potřebné věci a poskytující potřebné služby)...

Aby to bylo úplně jasně řečeno, banky považují za své tyto vymyšlené,půjčené peníze!!!Jak něčemu takovému může buržoazie konkurovat.
Toto je kořen současného zjevného stavu,toto je vrchol ledovce.To je pokus o zničení civilizace. Lichvářství(boj o tyto virtuální,syntetické,pološpinavé ,či jak je kdo nazve,peníze) reprezentované buržoazií je až na druhém místě a až na třetím je korupce politiků,úředníků,starostů generovaná úspěšnými podnikateli,pro které je oněch 5% z ceny díla symbolický tringelt.A k tomu na čtvrtém místě(podle významu na prvním)je zhypnotizovanost všech zůčastněných od hlavy ryby až k poslednímu spotřebiteli(každý neseme taky jinou míru viny, čím větší spotřeba ,tím větší spoludíl).

Být MEFISTO,nevymyslel bych to jinak,sami si tu větev lidé uřežou,nikdo to neudělá za ně.

Politici jsou dneska už spíš jenom dekorace pro jakoby demokracii(ta slova mají kupodivu hodně stejných písmen),ačkoliv mohou stále velmi výrazně ovlivňovat podmínky,ve kterých budeme žít,než nám absurdistán vyhnije a stane se tak zjevným i pro nejzavřenější srdce.

Jde spíše o to,být připravený na tento moment,ke kterému musí jednou dojít,hezky o tom píše pan Koukolík na Osudu a nevěřit příliš v realitu papírků(čísel),a nebrat vážně ty,co je vážně berou(kdo to dovede?ten,kdo si začíná uvědomovat souvislosti,má za sebou aspoň nějaký sebezápor pro něco,co jej překračuje,a v důsledku toho u něj můžou poklesnout potřeby-spotřeba a zvednout se rozlišovací schopnost).

141732

20.08.2007 20:02

Vysvětlení deliberace

RE: práve preto

Kája Neslepý 85.?.?.?

Ovšem,na prvním místě je EQ a SQ,pro trefnější vyjádření bych používal výrazy DQ a MQ,Duchovní a Mravní.To je výraz toho,jak vyvinuté má jedinec duchovní tělo,jak moc na sobě zapracoval ve své dřívější existenci,jinými slovy kolik se mu podařilo sloupnout iluzí ze svého vědomí,ze svého myšlení(člověk je duch,který má mysl a tělo,mysl je spojník mezi tělem a duchem). Inteligence sama o sobě je pro mě dnes spíše sprosté slovo,když vidíme,jak lidé i s inteligencí mimozemšťanů nedokáží nic jiného než ji zneužívat proti zájmům celku,pro své trpasličí, slaboduché potřeby.

Génius není vrcholem lidství,tím jsou ti kteří jsou schopni zažívat pravdu,tj. stav,pro který je nutno zatočit s egem.Génius vytváří povětšinou duchovně mentální odpad,v rozepřích filosofů nehledejme poučení jiné o jejich duchovní nevyspělosti,z nich vypadnou na jednu pravdu dva omyly,eventuelně nějaká lež.

Sousloví šílení Einsteini není vhodné právě proto,že Albert byl jedním z těch vědců,kteří měli v genech vědomí celku.Což bývá u drtivé většiny vědců přesně naopak,proto jsou tak lehce koupitelní ochotni dělat třeba pro fašisty.U intelektuálů,ale ani u inteligentů bych pozitivní určitě nečekal.Inteligentní jedinec se lehce učí a to je problém,protože automaticky přebírá i to,co není pravda.Einstein se těžko učil,jak sám říkával něco nemohl pochopit vůbec.A jak o věcech přemýšlel,začal vidět věci,které druzí neviděli,to inteligentní člověk chápe rychle.To,co mu předkládají smysly a mysl,bere za své.Nadsázka je to jenom malá,přesnější je mluvit o zhypnotizovanosti plynoucí ze sepjetí s praxí(prakrti=iluze).

Jaký národ takoví politici je otřepaná fráze.Ale viděno z druhé strany, slušní lidi nepotřebují politiky, už se ventiluje málo.A chtít,aby svatí,ti co znají pravdu,vládli ne svatým,to po nich nemůžeme chtít.Neumím si představit,jak by se dokázali pohybovat v dnešním prostředí,kde lež a podvod se stal normou.

142131

23.08.2007 01:48

Hledá se vůdce

RE: Já bych vůdce raději ani nehledal, budete zklamaní.

Kája Neslepý 85.?.?.?

My lidé,jakkoliv máme svobodnou vůli (na které stojí a padá vesmír) v míře úměrné svému vývinu nebo častěji závinu,máme právě pro ten impozantní většinový závin prakticky nulovou šanci změnit věci do něčeho přijatelného.Míra všeobecné slepoty překročila už před několika desetiletími všechno,co tu kdy bylo.

Máme zločinecký finanční systém,kdy úzká skupinka soukromníků získala monopol na emitování peněz z ničeho a jejich přivlastnění si.Zkus si občane vyrobit sám nějaké papírky-to pak použijeme metr jiný.Stát,politici se před několika desetiletími(tehdy skončil kapitalismus a začlo něco,co vyžaduje spíše loajalitu vůči zlu,jeho toleranci(slepotu),než tvořivost,pracovitost atd.) vzdali velké části moci diktovat podmínky hry.V USA,největší egokracii planetky,k tomu došlo o několik desetiletí dřív jiným,ale stejně účinným způsobem(USA jsou vždy ve všem o krok napřed,lidé,co je vedou nejmíň o dva).

Máme všeobecně akceptované lichvářství(za 1 kredit vyrobit a za 10 nebo raději 100 prodat)Tržní-tedy většinou lichvo ceny-tj.co si spotřebitelé nechají nakukat(dle míry zhypnotizovaní) a pochopitelně kolik mají papírků-a že jich každoročně přibývá pro neuvěřitelné chaotické astronomické emitování tvůrci chaosu,nepodložené výkonem ekonomiky-tedy destruující čím dál,tím víc funkci peněz.A podněcující už dnes někdy stěží uvěřitelné nevyhlášené závody ve vzájemném se okrádání(přesněji olichvování).Obírání se energie.

Máme neuvěřitelnou zkorumpovanost politiků,úředníků,lidí,kteří jsou na rozhodovacích místech a ve svých pozicích selhávají.Což je mimochodem podle odhadů Transp.I.nějakých 30mld.,v miniaturní ČR za 1 rok.

Máme uzákoněné spekulování(systém okradu tě podle pravidel),s komoditami,akciemi,pozemky, byty.Čímkoliv.Máme zákony,že spekulanti s komoditami(v největších objemech)vydělávají i když by měli prodělávat,majitel akcií po 6 měsících držení akcií neplatí daně,ale střadatelé zdaňováni jsou.Máme do zákonů zakomponované pobídky k připojení se ke zlu.

Co nemáme je vědomí o skutečnosti,vědomost o tom,proč se tu motáme.Jaký to má smysl.Planetka je v kritickém bodu,její obyvatelé.Kdybychom v tom byli sami,dopadli bychom podle očekávání.Na Zemi je dnes mnoho vyvinutých(opak zavinutých),kteří čekají na pád absurdistánu,tak jako prolichvářsky orientovaní lidé ve východním bloku čekali na pád komunismu(či co to vlastně bylo),aby mohli rozvinout své ego potřeby leckdy do patologična.Žijeme v období síta,kdy každý sám za sebe rozhoduje,jestli přežije pád této zdeformované virtuální reality,která už neumožňuje eventuelní vývoj jedinců,kteří mají nárok nemít ponětí o smyslu života a jsou bezostyšně,úspěšně sváděni,k potěše Mefista a těch,co pro něj dělají.

142360

05.09.2007 22:51

Laskavé banky spěchají na pomoc zadluženým majitelům domů

RE: Peníze a lichva

RE na 143121KájaNeslepý 85.?.?.?

Proč si myslíte,že se peníze ve směně nemohou zvětšovat? Co jiného je to,když si jedinec dobrovolně(a často rád) koupí třeba moderní žebřiňák za např.milion korun,když fabrika ho vyrobí za cca 200 tisíc.I po odečtení marže prodejci a daně státu vychází stále nezřízeně velká daň z lichvy.Co jiného je lichvářský zisk než brutální deformování funkce peněz s oním známým multiplikačním efektem na destrukci prakticky celé společnosti.

Spekulace,okrádání druhých lidí podle pravidel akceptované zákonodárci,ale i celou, prakticky celou společností(eufemisticky napsáno investování),je proti dnes běžné lichvo směně,popsané výše,mnohem větším zlem.To ale neznamená,že je to normální,trvale udržitelné.Je to jev stojící proti základům elementární spravedlnosti pro všechny.Je to jev velmi destruující celek,neboť velmi podrývá funkčnost peněz.Lidé si pak kladou otázku,proč přispívat společnosti svou prací,být ji nějakým způsobem přínosem,když jí můžu škodit a to s peněžním efektem často neporovnatelně větším.Že něco lidé (a třeba zákonodárci) považují za normální(a morální)nás nezbavuje odpovědnosti za naše rozhodnutí.

A za třetí,pan Stwora tam má chybičku.Oněch caa1200% zisku
za 25 let(necelých 50% ročně) se mi jeví zanedbatelná částečka proti tomu,o čem se zmiňuje Michael Rowbotham v Smrtelném sevření 5.části Ideologie peněz.V článku p. Stwory je tvrzení,že po splacení půjčky virtuální peníze zmizí ze systému a zůstanou jen úroky,např. oněch caa 1200%.M.Rowbotham tvrdí,že si na z rukávu vytažené peníze banky činí nárok.Co nám napoví intuice,pakliže nějakou máme,že je pravda?

Žijeme ve zločinném finančním systému,který je natolik rozšířený, ohromující(pro jedince s alespoň zbytkem soudnosti),všeobecně akceptovaný a absurdní,že se tomu lidský jedinec zdráhá uvěřit.Že by to mohla být pravda.
Tedy ne přišli jsme k miliardám a bilionům až nám z toho prdlo v kouli,ale právě naopak.Ty věčné pokusy zmocnit se měny států("poskytovat služby státům a lidem")r.1783,úspěšný pokus v r.1913 a cca 1970 na zbytku planetky-využití zavádění internetu pro přechod k číslům na obrazovkách a prakticky monopolu emise za krytí loutkových národních bank.Chvílemi to připomíná hluboké bezvědomí.

Jinak ale chápu,že každý jedinec žije ve své virtuální realitě.Podle mých zkušeností to,co jedinec vnímá jako reálné, odvisí od toho,jakým disponuje LQ,DQ,MQ a nesmíme zapomenout ani na IQ,to by nám inteligenti neodpustili.Konspirátoři si uvědomují jen sílu poslední schopnosti (jinak by konspirovat nemohli)a na to dojedou.A s nimi ti,kteří pro ně třeba nevědomě dělají.

143165

10.10.2007 00:32

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Kája Neslepý 85.?.?.?

Ano,ale vylít se špinavou vodou i dítě by byla(je) chyba.
Náboženství je něco jiného než pambíčkářství. Religio znamená opětovné spojení s věčnou podstatou.V Protokolech sionských (tzv.)mudrců je tvrzení- budeme podporovat církve a současně budeme bojovat proti učení Ježíše.

Jsou jedinci,kteří se vyhrabali do Nebe,jako např Mohamed nebo Budha. A jsou takoví,kteří sestoupili z Nebe,jako např.Ježíš.
Budha dosáhl nirvanické úrovně vědomí.To je pro nás,jedince s úrovní hodně podnirvanickou,něco nepředstavitelného.

Ježíš se narozdíl od nás,kteří se musíme rodit kvůli své zabedněnosti,slepotě a nezájmu o věci nejpodstatnější,narodit nemusel,ale chtěl.Aby splnil přání spravedlivých,kteří toužili po podrobném návodu na vysvobození se z vězení času a prostoru.
Ten,kdo ještě nechápe,že kdyby žil tisíc let,byl zdravý,úspěšný a nevím jaký ještě,nebude mu to nic platné,opustí učebnu zklamán.Ten ještě nemá dostatek zkušeností(svých) a musí holt nějaké získávat.Tomu vůbec nerozuměli(nechápali je správnější výraz) např. komunisté,když nutili lid ke slušnosti(morálce-
jednotě),a vlastně tak jenom zabrzdili vývoj-přesněji závoj,protože cizí zkušenosti nikdo nebere vážně(ani nemůže).


Vnímat náboženství jako metodu ovládání mas je postoj lidí s nějakou rozlišovací schopností,ale je to vylévání špinavé vody i s dítětem.Jde o nesrovnatelně víc,než jen nějak proexistovat těch většinou několik desetiletí pobývání zde.Úkolem konspirátorů je vytvořit Peklo na Zemi,úkolem jejich pomocníků -zákononasíračů(zákonodárců) je jim v tom pomáhat-legalizovat moderní zlo.Úkolem člověka je překročit hramice času a prostoru.Když zamíříme správným směrem,vřeštící jesle se změní na 1.třídu ZDŠ a lidem žijícím ze zla se zhroutí jejich virtuální realita. A Mefisto si bude muset hledat jiné jesle.

145211

22.10.2007 10:54

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008

RE: A co takhle volná energie?

Kája Neslepý 85.?.?.?

Jen to,že kdyby se nechopil,uvedli by ne Bursíci do praxe zateplení všech budov Státní neziskovou zateplovací společností za cenu materiálu přímo od nejsolidnějšího výrobce-to znamená za zlomeček současných tržních(lichvářských) cen.Babičky,které by neměly ani na to,by mohly dostat bezúročnou půjčku,s tím,že případný nový majitel by těch(pro něj zanedbatelných) několik desítek tisíc musel doplatit.

Dále by ne Bursíci zakázali výrobu plastových či jiných stávajících typů oken(ani trojsklo s folií není řešení,jde spíše o výraz uvědomění si nedostatečnosti dvojskel).Protože mnohem více tepla zachrání stará okna s namontovanými současnými izolačními dvojskly(pokovení,plyn,15,16mm vzdálenost mezi skly).Po zateplení budovy je nutné dvojsklo i ve vnitřním křídle.Jinak,a to je právě případ plastoeuro oken,okna opět tvoří tepelnou díru,byť o řád výš.Nátěr lze uskutečnit i pomocí běžných,levných barev,jde o to vytvořit co nejtenší vrstvu(princip lazur laků)napuštěním obroušeného dřeva(lépe než smir.plátnem mřížkou na sádrokarton-povrch je hladší)bezbarvým synt. lazur lakem a ten než zaschne natřít zákl. synt. nejlépe bílou barvou.Vznikne matnolesklá vrstva odolávající slunečním paprskům,nepraskající.

To by ale nesměla dnes vládnout všeobecná slepota-to v lepším případě.Nebo zlý úmysl.Nutit lidi k povinnému sponzorování lichvářů můžou jen tyto dva typy entit,když řešení existují i v rámci zločinného finančního systému.Taky jde o testování lidí,co všechno si nechají nakukat.A vydrží.Toto ale nebude výmysl Bursíků.Ale těch,kteří je úkolují.

Reforma finančního systému je nezbytná,vrátit měny pod kontrolu států-tedy vrátit faktickou moc do rukou jedinců je zastupující.To ale ti jakoby reformátoři nevnímají(nebo jsou i tací ,co nechtějí vidět?).

145770

22.10.2007 11:43

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008

RE: A co takhle volná energie?

Kája Neslepý 85.?.?.?

Jen to,že kdyby se nechopil,uvedli by ne Bursíci do praxe zateplení všech budov Státní neziskovou zateplovací společností za cenu materiálu přímo od nejsolidnějšího výrobce-to znamená za zlomeček současných tržních(lichvářských) cen.Babičky,které by neměly ani na to,by mohly dostat bezúročnou půjčku,s tím,že případný nový majitel by těch(pro něj zanedbatelných) několik desítek tisíc musel doplatit.

Dále by ne Bursíci zakázali výrobu plastových či jiných stávajících typů oken(ani trojsklo s folií není řešení,jde spíše o výraz uvědomění si nedostatečnosti dvojskel).Protože mnohem více tepla zachrání stará okna s namontovanými současnými izolačními dvojskly(pokovení,plyn,15,16mm vzdálenost mezi skly).Po zateplení budovy je nutné dvojsklo i ve vnitřním křídle.Jinak,a to je právě případ plastoeuro oken,okna opět tvoří tepelnou díru,byť o řád výš.Nátěr lze uskutečnit i pomocí běžných,levných barev,jde o to vytvořit co nejtenší vrstvu(princip lazur laků)napuštěním obroušeného dřeva(lépe než smir.plátnem mřížkou na sádrokarton-povrch je hladší)bezbarvým synt. lazur lakem a ten než zaschne natřít zákl. synt. nejlépe bílou barvou.Vznikne matnolesklá vrstva odolávající slunečním paprskům,nepraskající.A když se z vnitřní strany použijí lišty,vypadá to,že jde o strojem vyrobené okno.

To by ale nesměla dnes vládnout všeobecná slepota-to v lepším případě.Nebo zlý úmysl.Nutit lidi k povinnému sponzorování lichvářů můžou jen tyto dva typy entit,když řešení existují i v rámci zločinného finančního systému.Taky jde o testování lidí,co všechno si nechají nakukat.A vydrží.Toto ale nebude výmysl Bursíků.Ale těch,kteří je úkolují.

Reforma finančního systému je nezbytná,vrátit měny pod kontrolu států-tedy vrátit faktickou moc do rukou jedinců je zastupující.To ale ti jakoby reformátoři nevnímají(nebo jsou i tací ,co nechtějí vidět?).

145771

08.11.2007 23:56

Přichází televizní zpravodajství

RE: Jedinou možností změny je boj

Kája Neslepý´ 85.?.?.?

"Jsi tady proto,že něco víš.To,co víš,nedovedeš vysvětlit,ale cítíš to. Cítil jsi to celý život.Stalo se něco velmi špatného se světem. Ty nevíš co,ale je to zde,jako střepina v tvé mysli,dohání tě k šílenství.Je to ten pocit,který tě přivedl ke mně. Chceš vědět,co to je? Matrix je všude.Je všude kolem nás.Dokonce teď v tomto pokoji.Můžeš ho vidět,když vykoukneš z okna,když zapneš televizi.Můžeš ho cítit,když jdeš do práce,do kostela,když platíš daně.Je to svět,který je přetažen přes tvé oči,je to jako být slepý a nevidět pravdu.

Jsi otrok,Neo(Noe).Jako všichni ostatní jsi se narodil do otroctví.Do vězení,kde nemůžeš cítit,chutnat,dotýkat se-je to vězení tvé mysli.

Zkusím osvobodit tvoji mysl.Ale můžu ti ukázat jen dveře.Projít jimi musíš sám."
Morfeus-syn řeckého boha spánku Hypna

Lidé jsou zhypnotizovaní uctíváním zlatého telete,pudů a inteligence,které jsou centry pod srdcem. A nezbývá jim pak energie na objevení něčeho jiného než znají a než jsou ochotni byť i jen připustit,že by mohlo být(nad srdcem).A co je základem všeho jsoucna.

Doba temna trvá už příliš dlouho a není to tak,že žijeme pouze v polozločinecko-lichvářském absurdistánu.Který se rok od roku prohlubuje. Zlo,jež někteří(nezhypnotizovaní docela)jsou schopni registrovat nepochází z tohoto světa.Jeho nástrojem jsou konspirátoři.Vytvořili finanční systém,který umožňuje ohromující destrukci společnosti.Dál už nemusí hnout prstem a jedinci mezi sebou závodí kdo koho natáhne o víc,a čím dřív se mu to povede.
Zločinný finanční systém spočívá v tom,že nikdo neřídí množství peněz v oběhu,do kterého se tak dostávají astronomické počty čísel nepodložených výkonem ekonomiky.Ani kovy,či čímkoliv relevantním.Nikoliv,že jsou tvořeny ze vzduchu,ale že míra jejich množství je notně obří bublina(to je technickou podmínkou pro to,že někdo vydělá deset tisíc za hodinu a jiný...). Hrátky s procenty navozující dojem lichvy jsou dnes,cca 40 let po pádu kapitalismu(v USA po téměř 100letech),kamufláží.Majitelé bank se tváří,že patří do stejné skupiny jako velkolichváři(bývalá buržoazie),ale trvat tento chaos ještě několik desetiletí,celá planetka včetně majetků bývalé buržoazie by patřila několika desítkám jednotlivců.Takovému absurdistánu nemůže vzdorovat nikdo.Úspěšní spekulanti ani velkovýrobci s lichvo cenami.

Jakkoliv se to zdá být nepolknutelným,bez konspirátorů by nikdy nedošlo k tak ohromující míře zla,které je zapotřebí,aby se mohl projevit druhý pól.Až pak může se zjevit někdo disponující pravomocemi Boha.Jak o tom předčasně snil Jidáš,když se ve své nevědomosti pokusil vyprovokovat Ježíše k akci.Ten tu byl tehdy s jiným záměrem,což Jidáš netušil,domnívajíc se,že ho konspirací přiměje vypudit římské okupanty a samozvaně se posadit na trůn.A konečně ně...

Automaticky kráceno

146749

09.11.2007 00:08

Přichází televizní zpravodajství

RE: Jedinou možností změny je boj

85.?.?.?

A konečně někdo srovná ty proradné farizeje.A nastane ráj na Zemi.A nenastal by,protože ten je vedlejším produktem duchovního vývoje.

146751

24.11.2007 08:15

Obyčejný občan

RE:

Kája Neslepý 85.?.?.?

Ano,stát,který nemá pod kontrolou svoji měnu,není stát,ale spolek slepých,kteří se odírají(někdy spíš masakrují) navzájem,zatímco třetí puká smíchy.

Pokud má společnost trvaleji udržitelně fungovat, musí stát být hlavním garantem soutěže,která sice taky nepřibližuje jedince k Ráji,ale je hlavním znakem kapitalismu.

Volný trh(zhypnotizovaní jedinci- spotřebitelé),neviditelná ruka trhu, jsou výrazy vymyšlené těmi,kteří vymysleli a uvedli do praxe současný zločinný finanční systém. Ze kterého mohla vyrůst současná polozločinná (lichvářská)ekonomika.

Kapitalismus skončil v USA v r. 1913,na zbytku planetky se jim to povedlo až před nějakými 40 lety s příchodem internetu -omezováním tvorby papírků na úkor tvoření čísel na obrazovkách(národní banky jednotlivých zemí předáním "péče" o peníze soukromým subjektům ztratily svoji funkčnost strážce měn a staly se tak loutkovými organizacemi kamuflujícími zločinný finanční systém).Čísla místo papírků nejsou popřením kapitalismu.
Tím je nepodloženost peněz ničím pozitivně podstatným(výkonem,drahými kovy...),ale naopak podloženost zlým úmyslem jistých entit,kterých tito tvůrci chaosu jsou jen nástrojem.

Moderní fašisté ve svém programovém prohlášení z r.1898(Protokoly (tzv.)sionských mudrců) mají v plánu zrušit spekulaci a nestabilní ceny(inflaci),protože jsou to jimi vymyšlené(jedinci jejich typu), a chamtivými jedinci rozvíjené, nástroje určené k úspěšnému rozkladu společnosti.

Ale i pro ně platí kosmické zákony,které oni ovšem neuznávají(jinak by se nemohli pokoušet o 3.říši).Jimi vyprodukované kořeny zla fungují též jinak,než je jejich záměr.Způsobují rozdělování lidí na ty,kteří se chaosu přízpůsobují,a na ty,kteří to odmítají.Přičemž tlak na přizpůsobení se je už dnes ohromný a rok od roku roste.


Jedinci se tak více než by tomu bylo v kapitalismu dělí na ty,
kteří si zvyšují své MQ,DQ a hlavně LQ(každé Q je vyjádřením oddělenoti-nejednoty,což je špatně,ale umožňuje to vyjádřit se pregnantně). A na ty,kteří jdou opačným směrem.


Je tragedie být jenom inteligentní,vzdělaný, úspěšný a současně slaboduchý.Pro jednotlivce a stonásobně pro celek.

147883

01.12.2007 00:52

Daňový kusanec

RE: největší zloděj je stát

Kája Neslepý 85.?.?.?

Největší zloděj není stát,ale majitelé bank,kteří požívají výhod oné zázračné transmutace přeměny ničeho v reálnější statky.A vlastně uzurpování si aktivit,a nejčastěji i výsledků práce těch,kteří,si u nich půjčují toto nic,a musí jim vracet nikoli už nic,ale něco podložené svou energií.Toto je možné nazvat největší konzervativní zlodějinou,která dnes probíhá zřejmě na celé planetce.Brutální nespravedlnosti byly odstraněny všechny meze.Nebylo tomu tak vždy,ale až po pádu kapitalismu.K němuž došlo v USA v r. 1913 a na zbytku Zemičky mnohem později a nenápadněji využitím zavádění internetu před několika desetiletími.

Až od tohoto zla se odvíjejí děje další. Konzervativní zlomil,zloděj,vezme a nic nedá. To moderní poskytne výrobek,službu, či dnes dokonce i informace,a chce za to neadekvátní množství peněz-energie,tedy pokud dotyčným spotřebitelem není banka nebo jiný zlomil,jedná se opět o jasný případ upírství,byť zdaleka ne v takové míře,jako je tomu u soukromých finančních společností majících monopol na neřízenou a nezřízenou emisi čísel na obrazovkách nahrazujících stále více barevné papírky.A s velmi vysokou pravděpodobností, hraničící téměř s jistotou,činí si na tyto jimi velmi pracně vyrobené peníze nárok.

Polozločinná ekonomika je založená na neskutečně přemrštěných,ne kapitalistických,nýbrž lichvářských cenách.Vždyť ono nikým neřízené astronomické množství čísel na obrazovkách už existuje,tak to bychom byli hloupí neurvat z nich co nejvíc-míní tito poskytovatelé výrobků, služeb a informací.To je taky skutečná příčina permanentního zdražování.

Korupce,z pohledu absolutních čísel,je zcela marginální záležitostí,oněch údajně nějakých přes 30 mld.kč,které za rok skončí v kapsách starostů,radních,náměstků a vrcholových politikářů v mini ČR je spíše více vidět, než děje popsané výše,a to proto,že někdo chce,aby tomu tak bylo.Je to spíše děj rozkládající společnost,mající za úkol odvádět pozornost od větších zel.Noviny nečtu už nejmíň 10let,nemám důvod ty polopravdy a lži číst,ale i kdyby se v našem ministátečku "proinvestovalo" ročně jen oněch700mld,žít v kapitalismu,zůstalo by z nich nějakých 300,400,možná500mld.Že to není plácání do vody lze odvodit z postaveného díla,kde si můžeme snadno spočítat cenu materiálu a práce.A vyjde nám kolik že činí zisk.

Tak jak vůbec v takovém chaosu žít?Když peníze neplní svoji základní funkci-nejsou už dnes měřítkem .Opticky to působí dojmem,že kdo se nepřidá na stranu zlomilů,kdo nebude lichvář nebo nebude pro někoho takového dělat,špatně dopadne(nebude mít ani na zákl. potřeby).Naštěstí existují jedinci s obří úrovní vědomí,kteří nenechají situaci dojít do trvalého stavu šílenství hraničícího se stavem sebezničení.Jejich zjevení se bude mocným impulsem ...

Automaticky kráceno

148324

01.12.2007 08:43

Daňový kusanec

RE: největší zloděj je stát

Kája Neslepý 85.?.?.?

....pro pád této globální Potěmkinovy vesničky,ale současně to bude signál pro zničení pobytu jedinců se zlými úmysly,ale též těch,kteří se jen nechali ke zlu svést,a nebudou schopni se ve velmi krátké době změnit.My,kteří vnímáme marasmus dnešních dní,uděláme nejlépe,když se budeme na tento zlom připravovat zvyšováním úrovně vědomí,což bude jediná platná vstupenka do vzestupující civilizace.

148334

13.12.2007 23:43

Máme se stále lépe

RE: Tak si pobrečme

Kája Neslepý 85.?.?.?

Klaus se svými kumpány neorganizoval vykrádání fabrik a bank za účelem vlastního omajetnění se.Nýbrž proto ,že ve svém mravním a duchovním postižení,ve své slaboduchosti, věřil, a věří tak nepochybně dodnes,že je to jediná cesta,jak vytvořit vrstvu kapitalistů v krátké době("nemůžeme čekat 50 let až přirozeným vykořisťováním vznikne tolik potřebná skupinka jedinců nezbytných pro kapitalismus").Chtít po něm vnímat,že kapitalismus skončil se zavedením zločinného finančního systému,by bylo velmi naivní.

Zeman předvedl,jak bylo možno transformaci ekonomiky provést bez tohoto velmi destruujícího děje na celou společnost-investiční pobídky pro ty,co se jim v kapitalismu říkalo buržoazie.Česky soutěž se sousedními vládami,kdo nabídne víc.Bez spoléhání se na zloděje,že budou tak laskaví a po ukradení fabriky převlečou kabáty.A stanou se z nich řádní kapitalisté.Takovým pohádkám může věřit jenom mravně nevyvinutá nebo retardovaná osoba.Což plně prokázala praxe.

Naštěstí Josef Lux už toto nestačil uzvracet(i mezi politiky se občas objeví někdo se zbytky soudnosti),bál se,že Klausova aktivita skončí měnovou reformou,možná,nedej Bože něčím víc.Tak vystoupil z vlády a tím pomohl zastavit probíhající šílenství majetkové genocidy národa.Potrefená strana zahájila mlžení,odváděním pozornosti od problému,ukazováním na nekalé sponzorství strany,což se ukázalo velmi funkční ve společnosti slepých .Pravá příčina vystoupení J.Luxe z vlády byla zatemněna,on sám vysvětlení nedal,neboť měl reálnou obavu o děje,které by tím mohl navodit.To lid sám měl chápat,co se stalo,ale protože není velká část lidí schopna poznat strom už ani podle ovoce,neskončila ODS tam, kde měla.Reakcí na tehdejší činnost ODS byl vznik US,coby strany lidí,kteří konzervativní zlomilství považovali za zvrácené.Nedlouhý čas ukázal,že zlodějství kozervativní nebo moderní vychazí v praxi na stejno.
Kozervativní bylo časem a množstvím omezeno-to moderní není.

Základní problém je ale jinde.Zločinný finanční systém spočívá v tom,že skupinečka psychopatických jedinců získala od států monopol na půjčování peněz,které neexistují.A dužníci je musejí vracet už v reálné podobě.Stát si půjčuje neexistující peníze a musí je vracet způsobem,že odírá reálně na daních občany ve prospěch psychopatických monopolistů.Druhým velezlem je,že prakticky nikdo neřídí jejich množství,jak tomu bylo v kapitalismu, v době papírových peněz.Což vede k rozvoji lichvonomiky, giga korupce a majetkové polarizace nepodložené výkonem,ale mravní demencí.

149234

22.12.2007 15:54

Zubař

RE: Nic nového pod sluncem

Kája Neslepý 85.?.?.?

Povinné platby ,třeba na zdravotnictví,musí existovat,jinak by, v případě neexistující "solidarity" s ostatními,lidé masově trpěli a umírali,když pomoc existuje.Tak zní oficiální vysvětlení.Faktem je,že bez tzv.pojištění by výrobci lékojedů a celé zdravotnicví bylo v existenčním problému.Neboť drtivá většina potřebných nejsou krávy s dostatkem mlíka k dojení.

"Planeta Melchedek existovala ve Slunečním systému,ale Melchedeci byli posedlí materiálním světem a zničili planetu při nukleárních testech-zůstal po ní pás asteroidů.

"Elita"z Melchedeku osídlila planetku Zemi před několika tisíci lety v oblasti Sumeru.Jejich cílem je :

uvěznit lidskou mysl a limitovat její smysl pro realitu vírou v něco-cokoli,
kdo se nepřizpůsobí,bude mít těžký život,

musíme být tak zaměstnáni bojem jednoho s druhým,že si nevšimneme(a nebudeme schopni poznat)ovládací mechanismus(hlavně pomocí nefunkčních peněz-např. tzv. sportovec "vydělá" x násobek toho,co zubař se zlatýma rukama-no,divíte se jim,že se nechali unést možnostmi dneška, a chovají se spíše jako l...)".

Lichvonomika funguje z pochopitelných důvodů i ve zdravotnictví,farmaceutický průmysl je prý hned po zbrojním.


Proti zubním kazům působí chlorofyl(má podobné složení jako hemoglobin v krvi,tak asi proto tak spolupracuje s tělem) ze zelené listové zeleniny-salát,kapusta atd. nebo petrželová nať,brokolice.Chlorofyl pomáhá z těla odstraňovat i škodliviny,a že jich jsou dnes v obchodech plné regály.Tím pomáhá největší čističce,chemičce v těle -játrům.To by mohlo znamenat i menší potřebu čištění zubů-tedy další důvod,proč ho jíst.Zřejmě nastoluje rovnováhu u překyselených organismů. Živé jídlo je takové,které neprošlo 47 stupni celsia.Které prošlo,je mrtvé,chybí mu enzymy,otázkou je,proč lidem tak chutná.

149869

24.12.2007 21:51

Zubař

RE: Nic nového pod sluncem

Kája Neslepý 85.?.?.?

http://www.matrix-neo.czněkde o tom píše D.Icke -ten to nejspíš taky nemá ze sebe,jenom šíří dnes potřebné informace,které ,ovšem,většina lidí považuje za bláboly.K takovým informacím má přístup jen někdo s obří úrovní vědomí schopný se napojit na Akašickou kroniku.Mě nezbývá než se spoléhat na svou intuici a až někde na 4. místě potřebnou,ale dobrou tak leda ke skládání mozaiky inteligenci.Jinak další indicie o tom jsou i třeba ve slovnících.Sumer je část Mezopotámie přibližně od Bagdádu k Perskému zálivu.Babylon,Bábel-hl. město Babylonie(byl asi 80km jižně od dnešního Bagdádu)vznikl ve 3.tisíciletí př.n.l..(tak,kdo ví o co tam vlastně jde, nemusí to být jenom základny,ropa a nepodložený dolar).

Babylon znamená místo zmatků,něco nepřehledného,směsice,spleť.

Podle biblického vyprávění právě zde došlo ke zmatení a rozrůznění původně jednotného jazyka-jak o tom píše stále dokola Janko. Tam jsou počátky současného zločinného finančního systému a vůbec celé současné moderní doby temna,kde většina lidí je úspěšně přesvědčována,že zlo se vyplácí,že žádná reakce nepřijde,že lze myslet a dělat cokoliv(co je legální) a bez obav.


Kde jsem četl o chlorofylu už nevím,ale na téma zdraví je vynikající knížka od J.Cingroše SÁM SOBĚ DOKTOREM,kde autor shromáždil mnoho skvělých lidových osvědčených rad,které pomůžou tomu,kdo neskončí jenom u čtení,vyhnout se obloukem předepisovačům lékojedů(nebo aspoň umenší potřebu je navštěvovat).Vyzkoušel jsem čištění jater a to jsem zíral,co v nich bylo-přesně,jak to popisuje.Stačí k tomu 2dcl čerstvě vymačkaných citronů,2dcl panen.oliv.oleje,3dny nejíst,pít jen jabl.šťávy,proplachovat střevo(aby nedošlo k zpětné intoxikaci),nahřívat játra termoforem(jsou napravo pod žebry)a pak,nejlépe když je měsíc v úplňku,večer po čtvrt hodinách, po lžičkách to do sebe dostat.
Pak je ovšem dobré nepokračovat v ničení svého těla změnou jídla,
ale i bez toho je to velká injekce pro zdraví.Umíráme ne na stáří,ale na zanešení-závadným jídlem,i jeho množství(v průměru jíme mnohem více než potřebujeme),a lékojedy.Tělo má ve vínku obří regenerační schopnosti,jenom potřebuje trochu pomoct.
1denní hladovky v týdnu byly překrouceny na masopůst.

Tělo je ale jen promítací plátno našich myšlenek,pocitů a činů,tomu věřit je důležitější než výše popsané bezva náplasti.Jsme asi tak 90%toho,co nevidíme,nevnímáme.

Minule jsem zapomněl napsat,že zánět je neřešený materializující se konflikt,a bolest je agrese vyrobená kdysi trpícím ,určená někomu jinému,která se za čas vrátí autoru,když to nejmíň potřebuje.
Nedávno jsem si pustil pusu na špacír a snad druhý den přišla odpověď v podobě naraženého palce,půl nehtu má ne modrou,ale fialovou(ta je nad ní) barvu.A pak že Zvědavec je jen plácání.

.

149966

26.12.2007 05:45

Zubař

RE: Nic nového pod sluncem

Kája Neslepý 85.?.?.?

Malá oprava,Měsíc by měl být v novu,ne v úplňku,aby se využilo gravitace Slunce i Měsíce.
Napadla mě další asociace u žlázy jménem játra.

TAN značí výbuch,TRA osvobození.Játra sehrávají podstatnou úlohu při osvobozovacím procesu.Na ně se zaměřují manipulátoři a my bychom měli taky.

149988

18.01.2008 23:53

Metoda „Mandrake“

RE: MOC NAD PENĚZI NENÍ MOC NAD LIDMI

Kája Neslepý 85.?.?.?

Jste potenciální odborník na život,to odborníci na finanční chaos nejsou.Neboť velkou část své energie věnují zájmu o zločinné pochody ve společnosti za účelem orientování se v něm a případně využívání toho.

Peníze musí být ve společnosti lidí se zavřenými srdci.Ale jako měřítko,ne jako nástroj pro materializování bezuzdné sprostoty a zlodějství,prezentované jako norma lidmi prolichvářsky orientovanými.Jinde jsou zbytečné.

Pokud někdo nevidí jako zločin fakt,že někdo má nezaslouženou gigavýhodu před zbytkem obyvatel(včetně bývalé buržoazie)odsouhlasenou ne až tak dávno slepými nebo zkorumpovanými politikáři,tomu nepomůže nic než zhroucení jeho virtuální reality.K tomu dřív nebo později dochází proto,že každý se tu motáme jen a jen kvůli metafyzickému(duchovnímu) vývoji,což,chápu,zní pro většinu lidí jako blouznění,ale je to strohý fakt.Buď se jedinec snaží sám přijít věci na kloub.Nebo je k tomu časem,po vyčerpání trpělivosti vesmíru,dokopán.Pravdou je,že napřed musí jedinec pořádně nabobtnat,až pak je schopný zkoušet vypustit rybník sobě samému.Zkoušet nenechat se svádět, to by mělo být v zájmu každého človíčka,jde o to,že když nic nedám,nemůžu nic dostat-ani informace do skládačky.Informace tu sice leží a teoreticky jsou přístupné pro každého,že je někdo vidí, a jiný ne, je dáno různou mírou rezonance(jsou na to prý už i měřidla).To nijak nesouvisí se vzděláním nebo inteligencí,to je taky důvod proč inteligentní člověk občas pění,když se střetne s někým,kdo má nějaký kontakt s tím,co nás všechny tak impozantně překračuje.A on ne.Buď se ještě nevypracoval.Nebo už kdysi ano a teď trpí nespokojeností ze ztráty způsobené svým pádem a snaží se ji kompenzovat(a ovšem marně)ve světě,který vnímá.Skoro by si zasloužili soucit,nebýt toho,že se už několik desetiletí velmi intenzivně pokouší zničit smysl učebny.
Přemírou slizu,který je dnes na Zemi už snad všudypřítomný.

Je přematrixováno,Carlos Castanedahttp://www.matrix-neo.cz radí disciplínu.Jde o to znovunaučit se hýbat se slučovacím bodem(bod,kde se spojují energetická vlákna jedince),jako to umí malé děti. Dá se to např. při mezní situaci,meditaci,horečce,schizofrenii,holotrop. dýchání.Běžně je SB fixován denní rutinou,inteligencí,školomet. vědomostmi,čímž vzniká iluze jediné reality,což je ale výrazem naučené(vnucené) kultury našich předků,majících malou potřebu po spravedlnosti.O dnešku nemluvě.Psychopati a jejich vůdcové- inspirátoři ze 4.D tak mají volné pole působnosti.

151998

18.03.2008 16:49

Topolánkovo hrdinství aneb nové zrození chlapa s gulama?

RE: Vztah lidský degradován na peněžní

Kája Neslepý 85.?.?.?

Homocystein je toxin,který, po objevení se v krvi, signalizuje budoucí výskyt
některé z civilizačních chorob.
Farmakoncerny a všichni,kteří jsou na ně nabaleni,včetně politikářů,kteří by měli hájit zájmy národa,mají velký zájem,aby se nové poznatky o homocysteinu nedostaly na veřejnost.

Zdraví dnes,nmohem víc než dřív,závisí na každém z nás.
Je k tomu nezbytná znalost některých souvislostí,nejlépe 2000let starých přímo od pramene zveřejněných v Evangeliu Esejských(je např. v knížce pana Zajdy Cesta k nesmrtelnosti).
Nebo,pro většinu lidí přijatelnější informace,na stránkách
Karla Erbena
homocystein
a rovněž velmi zajímavé a podstatné formace část ZDRAVÍČKO.

156751

13.04.2008 11:41

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

Kája Neslepý 85.?.?.?

Není hloupý ani neprovokuje,je to mi velmi dobře známý typ lidí,kteří jsou přesvědčeni o své pravdě(ačkoliv je to pro jedince s i jen nepatrně vyšší úrovní vědomí úsměv vzbuzující představa o životě).
Vojto,není jen IQ.Jsou i MQ,DQ a LQ.Nic nedejte na to,že je nikdo nebere vážně,jsou to velmi skutečné vlastnosti,o kterých ale mnoho lidí nechce nic vědět.Např. MQ navrhoval svého času měřit Darwinův bratranec Galton-zázračné dítě s inteligencí
mimozemšťanů,to máte rád,takové lidi berete vážně,ne?

Váš problém spočívá v tom,že máte nízkou úroveň vědomí,a co je horší,jste s ní spokojen.Nevíte to a tedy ani nemáte potřebu s tím zkusit něco udělat,pohnout se z místa.Ke škodě své i nás všech.
Uzřít problém vyžaduje něco obětovat,ze svého,jenom pak je možné začít vidět i něco jiného.Než do teď.

Už jenom myšlenka,že stát neřídí,nekontroluje svoji měnu je
pro mě naprosto neuvěřitelná(nemám pro to výraz),pro Vás,jak jsem si přečetl Vaše myšlenky,je naprosto normální a přijatelná.
Nevidíte celek,nevnímáte širší souvislosti,nedochází Vám,tak jako většině lidí,že toto je největší,napsat zlo,zamlžil bych
jeho význam.Stát,který nekontroluje svoji měnu,není stát,ale kolonie dotyčných monopolistů,byť se tak tváří a skoro všichni věří tomu,že jím je.Monopolistům nejde o peníze,těch mají kolik si jen naťukají na klávesnici,jde jim o využívání peněz k manipulaci s lidmi-tím,jak je úmyslně tvoří nad úroveň HDP,ničí jejich funkčnost a dávají lidem do rukou prostředek,jak zničit,rozvrátit prakticky celou společnost.Protože lidé neví,že velká část těchto peněz by se v oběhu za jejich důsledné kontroly státem vůbec neobjevila,berou je jako bernou minci-a to ony nejsou.To je známé Rothschildovo:"Když předstíráte,že máte moc,lidé vám opravdovou moc brzy dají".Proto,že nevidí pod slupku,nevnímají širší souvislosti.Nevidí lstivost,faleš těch,kteří nám vytváří,nastavují podmínky pro žití.A že jsou inteligentní,to je pro někoho dostačující znak přijatelnosti.

V takovém prostředí přemýšlet o tom,jak nejlepší závodníci jsou oceňováni nejvíc, je docela mimo.Ale jak jsem napsal,vše se odvíjí od polohy slučovacího bodu-úrovně vnímání.

158969

14.04.2008 00:14

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

Kája Neslepý 85.?.?.?

Dnes ještě zapadá Slunce nad Atlantidou,ale zítra už nemusí vyjít.Proč si myslíte,že se lidem v západních zemích žije dobře?
Bezcílnost života nejde zalepit žádným majetnictvím,že se mají ekonomicky dobře neznamená,že jsou spokojeni.Kolikrát za den musí zapomenout na to,že mají svědomí,aby mohli zastávat své pozice.
Touha po majetku,penězích,postavení je jasný příznak o bezvědomí dotyčného ve věcech smyslu života.Ten,když chybí,nepomůže svěcená.
Lidstvo dospělo do zlomového období-buď se reálně začne zaobírat
tím,co ho překračuje.Nebo tahle civilizace skončí,bez milosti,zdánlivě krutě-v režii psychopatů.
Protože ale vím,že jsou ve vesmíru nám,ale i hochům ze 4.D
a jejich slouhům,nadřazené entity,věřím,že výsledek bude opačný,nežli napovídají dnešní indicie.Ovšem jak pro koho,lidé nejevící zájem o víc než žvanec a moc(materiálno) dopadnou tak,jak si zaslouží.To nakonec platí pro každého z nás.
Svět změním nejlépe tak,že změním něco na sobě.K lepšímu.Teprve toto se projeví ve společnosti,jako pozitivní změna-méně patoega jednotlivce znamená lepší život celku.A jsme opět u slučovacího bodu.

Komunisti,podobně jako i dnes pořád ještě drtivá většina lidí,
neměli a nemají tušení,proč se tu většinově motáme.
Chtěli hlavně spravedlivější svět,není se jim co divit,ale to je evidentně pro úspěšnost výsledku míň,než nic.
Takoví lidé,když začnou prosazovat svoje velmi omezené představy
o životě,nutně přivedou společnost do slepé ulice.Zablokovali
iniciativu lidí tím,že jim vnucovali své představy.Přitom většina lidí ještě potřebuje bobtnat-rozvíjet své ego a je to v souladu s vesmírem.
Je naprostým základem nechat lidem se svobodně projevovat.
Ale v rámci má dáti dal,je poviností vládců starat se
o nastavení spravedlivých podmínek pro život národa.Peněžní systém,ekonomika,která není jen zástěrkou pro moderní zlodějství-tedy téměř bezuzdné přerozdělování od občanů platících stále více daní ve prospěch firem (s lichvo zisky) peroucích se o státní zakázky
a politikáři tomu přihlížející a "řešící"stávající chaos jen
v rámci svých zájmů-ty občane ukaž,jak se umíš pohybovat v těchto podmínkách.
Opravdu inteligentní lidé jsou v drtivé většině případů omezeni právě svou inteligencí,která jim našeptává,máš silnou mysl-máš
proto i nárok,což je,viděno z jiného úhlu,nesmysl.Dříve mi docela vadilo,že nemám inteligenci jako mimozemšťan,až později mi došlo,že je to k mému prospěchu,kdo ví,nebyl-li bych dnes úspěšný slouha sestupující po duchovním žebříku někam
do suterénu.Od jen inteligentního člověka se toho moc pozitivního nedá čekat,musíme něco svého obětovat,jinak se sluč.bod nepohne- ze své zabetonované pozice-lapení ve vlastních představách.

159043

14.04.2008 23:37

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

Kája Neslepý 85.?.?.?

Asi se Vám to nebude zdát,ale největším zlem dneska je hluboký nezájem lidí o věci nejpodstatnější.
Zájem o ony nejzákladnější otázky týkající se naší existence.

Kde jsme se tu vzali,co máme dělat a co s námi bude?

Nic důležitějšího v životě žádného člověka není.

Ale lidem to uniká,také proto,že někdo má zájem,aby tomu tak bylo.
K tomu využívá manipulace s vědomím lidí pomocí zmatení jazyků,
překrucování náboženství(nestarejte se,někdo obstará spojení
s absolutnem za vás,stačí jen správně věřit,ale jsou tu i jiné odsávačky energie pro ty,kterým nestačí klasika)a v posledních desetiletích falešné peníze.Ona záhadná transmutace ničeho
v něco,jako podvědomé zoufalství nad ztrátou schopnosti transmutace skutečné.
A celé řady dalších pomocných manipulací.
Není-li poptávka po světle,pak je tu stín.Dnes spíš čerň,chystající se zrušit základní kámen vesmíru-svobodnou vůli.

Abych to zkrátil,někdo má za lubem zničit učebnu,udělat si z ní
zoologickou zahradu pro svou potěchu.Čím menšímu množství lidí to dojde,tím větší šanci mají na úspěch.
Tenhle typ člověka,jak ho známe dnes,umírá.Je na každém z nás,
na kterou stranu se přidá.

Tak toto se mi jeví jako největší zlo,dnes.

Započatý duchovní vývoj těch,kteří přežijí,bude zárukou vzniku
trvaleji udržitelné civilizace.Než je dnešní absurdistán.
Ale hlavně umožní využívat mnohem více energie dovnitř sebe,neb tato nebude odčerpávána staráním se o existenci tak,jak je tomu dnes.
D.vývoj znamená zbavovat se jedné iluze za druhou až nezůstane nic než čisté bytí,jsou různé cesty,ale bez sebezáporu to nejde-obětování něčeho svého je skvělý způsob,jak pohnout svým slučovacím bodem. A začít tak vidět něco jiného než dosud.

159134

15.04.2008 20:55

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

Kája Neslepý 85.?.?.?

Vidím,pane Vojto,že jste dokonale ochráněný od znalostí(víry)toho
kdo jsme,
jak jsme byli uvězněni,
jak se můžeme dostat ven z vězení.
Hoši ze 4.D a jejich slouhové z Vás mají radost.
Stále více se ukazuje,že ačkoliv jsem i v prvním ze svých příspěvků oslovil Vás,jsou moje slova určena spíše jiným.

Jste velmi zabetonovaný ve svých představách.Jsme tu všichni
v pasti a Vám stačí fešácký kriminál ke štěstí.K i jen vzbuzení podezření,je-li tohle všechno,co můžu se svým životem udělat,je,ukazuje se,nutné získat svým žitím dostatečné množství
zkušeností,informací,které nasadí červíčka. A způsobí vznik zásadních otázek.Než zkušenosti,měl bych napsat spíš zřeknutí se něčeho svého-obětování,jinak vesmír nemůže pozitivně reagovat
a dotyčný dál žije v iluzích smyslo-mysli.Stačí jen maličko.Se rozpojit s časoprostorem.A současně maličko se spojit s našim domovem.
Sebevrazi se plně rozpojili-to je ta nejhorší verze,nepatřit nikam.

Hodní vymřeli a zůstávají jen stále horší genonosiči-ti Vaši zdraví,chytří a vzdělaní? To je to ,oč tu běží?Až k planetě opic?
Mezi člověkem a zvířetem je rozdíl v tom,že zvíře se nemůže překročit,zatímco člověk ano,pokud se mu to podaří,začíná vývoj.
Když ne ,jde o další meziživot-přípravný život,který sice vypadá,jako zbytečný,ale není-duše zraje a spěje k prozření,
i když jde aktuálně dolů.

Podle mého vidění cílem evoluce není udržování genů ve stále horší kvalitě,ale zvyšující se míra vědění jedince i celku
,od počátečního věření.Vědění,jak nám svou laskavostí referují ti,kteří prošli cestu od iluze totální oddělenosti jednotlivců.
K zjištění,že na nejvyšší úrovni tvoříme jednotu-tedy je legrační,když někdo odírá jiného,protože ve skutečnosti to dělá sobě samému.Čemuž ovšem není schopen ani uvěřit,tak není jiná možnost než si to časem prožít na vlastní kůži.
K těm vyjímkám,Esejští žili podle přímých rad Ježíše,museli by zešílet,aby ne.Mnozí málem umírali,jeho rady je zbavily utrpení a nastartovaly vývoj.
Děti mají lidé,kteří touží po nesmrtelnosti na podvědomé úrovni,ale je fakt,že mnozí úspěšní sprinteři nahoru děti měli,proč ne.Pro jejich téměř nulové množství se to ovšem
v kvalitě populace téměř neprojevuje.TO ALE NEZNAMENÁ,ŽE D. VÝVOJ NEEXISTUJE. A ŽE JEN A JEN TOTO JE PRAVÝM DŮVODEM NAŠEHO POBYTU ZDE V PROSTŘEDÍ ČASU A PROSTORU.V UČEBNĚ,KTEROU NÁM CHCE NĚKDO VZÍT.A Vy to ani netušíte.Měl byste zkusit s tím něco udělat.Kvůli sebe i nás.

159199

16.04.2008 23:04

Co je v nepořádku s americkou ekonomikou?

RE: Peníze se prostě udělaly, jakoby kouzlem?

Kája Neslepý 85.?.?.?

Mezi námi,pane Vojto,já mám ten pocit nekonstruktivnosti našeho povídání už hodně dávno.Že je cílem reprodukce,je Vaše iluze.
Osvícení je první obrovský skok ve vývoji jedince.Ale to není DUŠEVNÍ,nýbrž DUCHOVNÍ skok.

Jsou dva typy vědění,duševní- intelektuální-školometské-postupné,takové lze získávat pomocí myšlení(např.Sokrates se odmítal takovým věděním zaobírat,neb ho považoval za marnění energie).Jiné než toto si zatím neumíte ani představit.

Metafyzické-duchovní,překračující hranice času a prostoru,nelze získat prostým myšlením.K tomu je nutno zapojit celého člověka,vyjádřit nějak myšlenku jednoty v praxi,osvědčit se
v malém,pak může nastat zření.Odtud pramení skepse některých filosofů-iracionalistů
(a vědění osvědčivších se)
k inteligenci,většinovou populací tak uctívané.

Nejlepší podmínky k d. vývoji nejsou mimo společnost,jsou doporučeny jen časově omezené opuštění vrcholící 40denním pobytem
"na poušti".Muž a žena si mohou velmi intenzivně pomáhat
k pokroku,ale problém je v tom,že vidí-li on sebe jako samečka,
a partnerku jako samičku,a ona podobně,sami si zavírají možnost
k tantře-výbuchu osvobození od svých eg.Odírá-li člověk své spoluobčany,činí to,aniž by si to uvědomoval,i se svým partnerem(jsme velmi konzistentní),dochází
k vzájemnému oškubávání se o energie.To pak štěstí přijít nemůže ani náhodou.Mlhavé štěstí,které se může materializovat
až tehdy,když dotyčný začne myslet a jednat pro druhé,pro celek.
Možná nevíte,že kluci mají mezi nohama ne pindíka,ale sloup světla-lingam.Holky posvátné místo.

A teprve když dojde
ke spojení sloupu světla s posvátným místem,může vzniknout Ráj na Zemi.
Jako předobraz Nebe.
Proč k tomu nedochází,víme-zase ti
omezení lidé žijící ve falešných představách.Považující se
za myslící živočichy.
Jako třeba ten metafyzicky nevyvinutý děsivě inteligentní nevědomý Voltaire.
Kdo jim to jenom nakukal?
A proč?
Mějte se hezky a klidně zapomeňte na ty moje bláboly.A nekažte si jimi náladu.

159258

09.05.2008 20:27

Před očima nám možná probíhá loupež století

RE: najde se někdo ?

Kája Neslepý 85.?.?.?

Je to tak,Bedo.
Nutit lidem spravedlnost,nebo snad dokonce pravdu, je absurdní.
Odtud se odvíjí děje další.

Celý ten moloch zvaný zdravotnictví je určen k zániku.
Jeho účastníci.
Od výrobců lékojedů.Přes jejich předepisovače,
k naivním důvěřivým pacientům vidícím v panu dochtorovi svou záchranu,ne zlatokopeckého škůdce,který pro peníze zapomene
na vedlejší účinky a svoje svědomí.A neléčí příčiny(to ani nemůže,ale může pacientovi velmi jemně a slušně nadat za to,že se nestará o své zdraví,jak by měl a mohl),nýbrž jen zahání příznaky,čímž naivní,neinformovaný nemocný nabývá dojmu,že mu je pomoženo.To se týká drtivé většiny nemocných.Ono zdraví je jen vedlejší produkt smysluplně žitého života.Včetně havárií.
Z hlediska věčnosti.

Vesmír jsou energie a informace.
Některé velmi podstatné informace jsou nám oficiálními strukturami úmyslně zatajovány.
Karel Erben je neznáný popularizátor nedávno zjištěných faktů
o homocysteinu,toxinu,který,pokud se objeví v krvi,je předzvěstí
signalizující,že časem v těle propukne některá z MNOHA civilizačních chorob-infarkt,mrtvice,nádory,neurologické,psychiatrické a nevím jaké ještě nemoci.Karel Erben
Není v zájmu nikoho ze zainteresovaných na molochu,aby se začal chovat nezlatokopecky,aby se člověk dostal na první místo.
Patoegocentrismus aktivních účasníků na porcování telete je všudypřítomný.Hoši ze 4.D a jejich slouhové jsou spokojeni.
Likvidace tohoto"systému" je nezvratná,ideální by byla způsobem,že by se stala nepotřebnou-tím,že by se vytratili pacienti,nemoc by se stala raritou.Zátupci korporátních fašistů by se se svou patochamtivostí mohli jít vyfotit.Jejich vůdcové by znejistěli,lidé by se začali osvobozovat od iluzí,jež jim někdo tak pečlivě vyrábí a předkládá.A oni tomu tak věří.
Víra,že odsáváním energie druhým lze dojít ke štěstí a naplnění smyslu života,by se stala historií.Před lidmi stojí nutnost si vzpomenout,proč se tu motáme.
Tomu mohou moderní fašisté výrazně pomoci.

160770

17.05.2008 13:12

Poslední šance Spojených Států?

RE: OffTopic

Kája Neslepý 85.?.?.?

TRA znamená osvobození,očištění,odtud názvy orgánů
podle důležitosti:
trávicí trakt
játra a další.

Gershon tvrdí,že ve střevech se ukládá 95% všeho serotoninu -
"hormonu štěstí",který rozhodujícím způsobem ovlivňuje psychické rozpoložení člověka.Po létech odmítání jeho myšlenky byl zahájen výzkum s výsledkem,že máme v útrobách "chemickou továrnu",která
vedle serotoninu vyrábí a přesně dávkuje dalších 40 neurotransmiterů.
Jejich pomocí navzájem komunikují nervové buňky a ovlivňují tak řadu důležitých reakcí organismu.
část ZDRAVÍČKO - DRUHÝ MOZEK

Mozek a vegetativní nervové centrum -druhý mozek -mají společnou řeč a jsou vzájemně propojeny víc než se dosud předpokládalo.
O psychickém rozpoložení člověka rozhoduje více stav jeho TRA
orgánů.Než zkušenosti,vědomosti,neracionální schopnosti a inteligence,kterými disponuje.
Nabízí se možnost ovlivňovat svůj stav více než si umí většina lidí i jen představit.Problém je v tom,že nedostačující úroveň vědomí a špatné rozpoložení způsobují neschopnost využít podstatnou informaci i v případě,že je dotyčnému předložena na talíři přímo pod nos.

Kdyby smrtí všechno končilo,jak tomu věří sebevrah,nemělo by valný význam si nalhávat,že pomíjivé má smysl samo o sobě.
Sebevrah se rozpojil s časoprostorem a současně nespojil s naším domovem.To je ta nejhorší verze reality jakou si může jedinec vyrobit.Nepatřit nikam je nemožné.

161287

18.05.2008 14:01

Poslední šance Spojených Států?

RE: OffTopic

Kája Neslepý 85.?.?.?

Komu a proč slouží sdělovací prostředky si nemusíme vysvětlovat,musí dezinformovat,mlžit,odčerpávat energii -vytvářet zdání,že stávající stav je jediný možný.
Média je tímto svým jednáním nikam neposlala.
Všechno,co vidíme,je v podstatě optický klam.Jsme v učebně.
A jejím účelem není nic jiného,než aby se lidé pomocí svého rozhodování, myšlení a činění učili,sami zakoušeli na sobě,co jim které myšlenky ,emoce a činy přinesou -řečem neuvěří.
Něco jiného je fakt,že aktuálně na Zemi vládnou kriminální živly
skrze své pomocníky,které mají snad v každé zemičce.
Elita,jak oni sami sebe vnímají,nejsou žádná elita,nýbrž jen spolek patologicky egocentrických duchovních nedochůdčat,která upřímně věří,že jsou pány nad lidstvem,ne celkovými,to někteří
z nich moc dobře ví,kdo jim velí a je inspiruje.

Taky jsem kdysi čítával veršíky..."tak zhnusen člověkem,jenž srdce v bahně válí a lačně požírá své štěstí neměnné,
a neopomíjí zahrnout těmi kaly svou ženu -rodičku tohoto plemene...." Tuším ,že od Lermontova nebo někoho z prokletých básníků.Ty knížky jsem už dávno vyhodil,protože jsem si naštěstí včas uvědomil,že jsou to myšlenky vedoucí nikam,jak dnes vím,jsou to myšlenky lidí,kteří se jen rozpojili s časem a prostorem,ve kterém žili.Je to velká míra odosobnění,ale sama
o sobě je nedostačující.V tom nejhorším případě vede k útěku
z nesnesitelného prostředí,kde pořádně se vyblít už nestačí.
Je to o zanedbaných spojovacích pokusech s naší pravou domovinou,kam bychom se rádi vraceli po ukončení tohoto interaktivního snu.Kde naše působení rozhodne,ale vlastně rozhoduje už teď,kam půjdeme,co nás bude čekat dál(co si připravíme dnes),jestli náš další život bude probíhat
v prostředí přijatelném.Nebo se narodíme do učebny jen těžce přijatelné.Viz. budoucí Peklo na Zemi(to by byl konec učebny a učení) -nebo skok do vyšší kvality
neuvěřitelných možností.
Neboť možnosti ducha -nejvyššího druhu energie -jsou nekonečné.

161347

05.06.2008 18:33

Proč je letiště tak zajímavou investicí, když světu dochází nafta?

RE: Proč se do letecké dopravy montují lidé, kteří tomu nerozumí?

Kája Neslepý 85.?.?.?

"Jsem unaven a prosím o smrt Boha -
jen nevidět už,jak je bita ctnost.
A vynášena nicka přeubohá.
A křivdou rozšlapána nevinnost.
A v zlato odívána nemohoucnost.
A trhu prodávána dívčí čest.
A pokálena bezúhonná vroucnost.
A umění jak panáčkuje vládě.
A doktor Trouba káže géniům.
A lumpové se vysmívají pravdě.
A DOBRO ZLU jak smejčí dům.
A DOBRO ZLU jak smejčí dům.
A DOBRO ZLU jak smejčí dům.

Tím světem jsem unaven a rád bych zhas.

Leč tebe,božská nebešťanko,tebe mám mu nechat na pospas?"

Napsal otřásač s tvrdě spícími - Shake.
A po něm jinými slovy
Lermontov. A po něm opět jinými slovy Rimbaud. A po něm opět jinými slovy.....A vypadá to,že úplně zbytečně.
Ale zbytečné to není.
Má to smysl,když tvrdě spící vidí,že nejsou všichni jako oni - tvrdě spící,nýbrž méně spící(a jsou i plně nespící -ty je záhodno brát nejvážněji).
Červíček pochybností se může usadit a časem přinést plod.

162591

08.06.2008 10:46

Proč je letiště tak zajímavou investicí, když světu dochází nafta?

RE: Dva druhy lidí

Kája Neslepý 85.?.?.?

Bohatý - a pokud dokonce až osvícený člověk - ten nebude nikam mimo sebe svoji energii směřovat v takové míře,jakou vyžaduje podnikání,a to současné obzvlášť,musí si šetřit svou energii(a chránit svědomí) a nemrhat jí na zbytečnosti.
Něco jiného je člověk ne bohatý. Ten,který není blízko Bohu.
Nebo aspoň na cestě k němu. Nebohatý jedinec považuje majetek mylně
za bohatství .Majetek teoreticky může přispět k bohatství
v případě,že je použit k všeobecnému prospěchu.
Majetek a bohatství se má k sobě jako šedá a bílá.
Nad míru nezbytnou vede k zamotávání se do iluzí - bobtnání ega do nadměrných,místy až komických rozměrů.
Snižování úrovně vědomí,jeho změna či stagnace,je jediné,co si
s sebou bereme po ukončení našeho vystoupení zde.
Tak kdo je tu bohatý?
A jaký je rozdíl mezi majetným a nemajetným žebrákem?
A proč se majetný žebrák pociťuje jako boháč?
Žebrák cítí nedostatek štěstí,tak se pokouší,a jak jinak než marně,najít štěstí tam,kde to nelze - mimo sebe,mimo kontrolu svých myšlenek,emocí a činů,které jediné přibližují k vysvobození se z vězení - skutečnému bohatství.

"...zem,která nemá své Nebe,ztratila všechno - i sebe,
zarůstá pastvou jen pro oko...."

162750

22.06.2008 23:56

Svoboda až příště

RE: ... byl někdy někde komunismus prosazen?

Kája Neslepý 85.?.?.?

Poloha slučovacího bodu nemá s prostou inteligencí mnoho společného,jsou i jedinci s inteligencí mimozemšťanů,jejichž názory jsou dětinské,člověk si říká,jak je něco takového vůbec možné.
Je dobré si uvědomit,že o tom,co jedinec vnímá,vidí,rozhodují jeho zkušenosti. Duše časem sílí - zvětšuje se,mysl je něco jiného.Jednou jsme bystří,jindy naopak.Je DQ a je IQ.
Skupina učitelů z Lyricusu používá výraz intuitivní inteligence. Ta rozhoduje o tom,co kdo vidí. Když jí někdo nedisponuje,nebo jen velmi málo,má tendenci věřit jen tomu,co vidí,slyší a je schopný promýšlet.Intuitivní inteligence se může začít rozvíjet,když začne jedinec myslet srdcem. To není jen příměr,ale je to očím neviditelné centrum v každém z nás.
A je na každém z nás,jestli tomu pro začátek alespoň uvěříme.
Pan Vojta má za úkol předvádět jak myslí lidé s pouze prostou inteligencí. Myslet si,že je hloupý,je mimo.

163753

13.07.2008 11:19

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Tak nevím..

Kája Neslepý 85.?.?.?

Pan Candat spíše připomíná profesionálního mlžiče,který se tváří jako amatér,viz. úmyslné chybky v projevu,které neodpovídají psanému textu.
Nereagoval bych,kdyby "nezapomněl" na J.F.K. a jeho vytištěné STÁTNÍ peníze,které by časem používání znamenaly konec peněz soukromých - založených na ne schopnosti,ale na neskutečné FALŠI.
Pokud i vražda patří k přijatelnému způsobu uchování si moci,pokud nefunkční peníze demoralizující lidi nevědomující si toto jsou pro někoho přijatelné,pak ano,vše je v pořádku a vládnou ti nejlepší možní.
Spokojeně v prostředí nastaveném nesmírně podlými jedinci může pobývat jen ten,kdo má v sobě něco z konstruktérů stávajícího stavu.
Vesmírná podlost těchto "tvůrců" má původ v podvědomé zakázce po ní ze strany lidstva,které vytrvale odmítá myšlenku,že život má jiný smysl,než jak je všeobecně vnímán - tedy většinou pár desetiletí existence a víc nic.
Omezenou inteligenci máme všichni,je to jen otázka její míry.
Pan Candat ovšem také není podle toho,co píše,vševědoucí.
Jeho problém je v tom,že má jen málo funkční epifýzu,která rozhoduje o případném (i nevědomém)kontaktu s tím,co nás všechny překračuje.
Zěmě je dnes stále ještě ve srovnání s ostatními planetou v bodě NULA - bez i jen schopnosti lidí uvěřit,že krom cesty nevědomé je i vědomá - tedy nejde o spravedlivější společnost primárně,ale o metafyzický pokrok,který s sebou přináší spravedlivější celek - jako jeho důsledek. Ale to se pokoušeli vysvětlit už Karlu Marxovi jeho o kousek pokročilejší kolegové. Bezvýsledně,hluboce jim nevěřil,jen poctivě hájil své omezenější vnímání světa.

165291

07.08.2008 00:35

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: kontaktéři a ovlivnování

Kája Neslepý 85.?.?.?

Ano,
pořád tvrdím,že inteligence sama o sobě je naprosto nedostačující, vedoucí nikam - to v lepším případě.
Někdo má evidentně zájem na tom,aby nebylo ani uvěřeno,že jde o vzestup planetárního živočicha k interdimenzionální bytosti,
natož nastartován tento jediný smysluplný děj - skutečný vývoj.

167217

26.08.2008 09:07

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Nemáte pravdu

Kája Neslepý 85.?.?.?

Peníze mají fungovat jako měřítko vydané energie,
možnost tvořit peníze produkuje na dnešní Zemi posedlost mocí -
jednu z nejmocnějších slastí - vidět,jak ostatní nevidí a lezou
do smyčky mé vůle.
Nejdřív byla ztráta bohatství - obrovského bohatství - pobývání
v blízkosti
Pravdy a Boha.

Až pak,po obrovském pádu,přišla myšlenka pokusit se nahradit ztrátu bohatství majetkem a mocí.
Ty osoby jsou velmi vážně ne mocné,ale protože lid je stejný ve své zárodečné podobě(jako oni v rozvinuté) -ještě nemá zkušenosti s majetky a mocí - neví,že mu štěstí nepřinesou -trvalé štěstí,které by stálo za řeč. Proto tak snadno přehlíží marnost svého snažení.
Považujíce tito ne mocní lid za poslušné idioty(včetně politikářů),sami jimi jsou,neb nedokáží dohlédnout kam až je ta jejich uctívaná sama o sobě méněcenná inteligence dovede.
Zhlediska věčnosti sehrávají velmi důležitou roli. Tím,že nutí každého projevit se na materiální úrovni. Ukázat,kam patří.
Je-li hoden kroku nahoru,nebo jen přešlapování na místě,nebo
chrochtá-li blahem v současné "demokracii".

169021

15.07.2016 17:07

Kdo seje vítr, sklízí bouři

francie sklízí plody

vašek 85.?.?.?

Francie sklízí jedovaté plody své zvířecí kapitalistické koloniální politiky a také své debilní multikulturní politiky rasového míšení.

350447

Pane Stworo, nic osobního, ale vysvětlete mi, co znamená to vaše příjmení s dvojitým w. To moc české asi nebude, že ? Je to vaše pravé jméno nebo je to pseudonym, a proč zrovna tak krásně polský nebo šlonzácký ??

355288

07.06.2017 09:15

Od rezoluce k revoluci?

jak poznat Jidáše

slovan.cz 85.?.?.?

Dejte si tu práci a pozorně si pročtěte jména českých europoslanců v odkazu, kteří hlasovali pro potrestání Maďarska za to, že odmítá invazi nelegálních migrantů a diverzní činnost Sorosovy " univerzity". Za to, že Orbán hájí suverenitu svého státu !

Jsou tam všichni poslanci ANO i ČSSD, včetně velkého chytrolína Jana Kellera s měsíčním příjmem cca 700.000,- Kč !
Ještě byste si dnes takového Jidáše pozvali na nějakou besedu nebo odborný seminář ?

358265

10.06.2017 17:50

Od rezoluce k revoluci?

RE: jak poznat Jidáše

slovan.cz 85.?.?.?

Takže podle Kellera je kupčení s hlasy úplně normální !

Slyšel jste /pane/ Kellere někdy o tom, že existuje něco, jako /poslanecké/vědomí a svědomí ?

358328

08.10.2018 11:25

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

nepanikařte

Vl.Vašek 85.?.?.?

Pane Stworo, nepanikařte. Sice s vámi v mnohém souhlasím :

- divná taktika a situace v SPD
- socani a komunisti zaslouženě totálně na odpis - DOBRÁ ZPRÁVA
- velmi nebezpeční a zákeřní černoprdelníci a deviantní Piráti

ale to, že se ANO, KDU a Piráti, ale i provařené ODS vyškrábali na zastupitelské pozice, by stálo za podrobnější analýzu.
Jednak ta cca 40% - 50% účast je stále zoufalá, kdy rozhodují straníci, jejich rodiny a jejich byznys -kamarádi !
Zbytek je znechucený, unavený, zmatený, znuděný/zmanipulovaný ( mládež, pánbíčkáři v kostelích) a ustrašený, že bude pro smích nebo perzekuován nebo dehonestován zaměstnavatelem, učiteli, spolužáky, sousedy, farářem, atd.
Tady je stále velký prostor pro práci ( a tím nemyslím jen bušení do klávesnice).

Ptejme se stále ve svém okruhu lidí kolem sebe, komu toto vše vyhovuje a proč.

Ale v žádném případě bych neházel flintu do žita a rezignoval, abych to všem těm zrádcům, podvodníkům a zlodějům ulehčil !
Stále zde platí matematika, která jasně říká, že pokud se necháme přečíslit ( a je jedno, jestli muslimy, vlastizrádci, podrazáky , prospěcháři, atd.), tak to pak budem naprosto legálně a demokraticky převálcováni.
Určitě znáte tu písničku J.Wericha - : Až nás budou miliony .......
Pak už zbude jen ten Kalašnikov a to nebude moc pěkná podívaná.

366955

18.10.2018 14:49

Zlo plodí zlo

chce to trochu se informovat, než něco plácneš

vl.vašek 85.?.?.?

1979 - 1989 - Sovětská invaze do Afghánistánu.  Po četných útocích mudžahedínů na území Sovětského svazu, vyprovokovaných a zaplacených Amerikou, se Sovětský svaz rozhodl poslat vojáky do Afghánistánu a udržet tam pro-sovětskou vládu. Mudžahedíny bojující s oficiální vládou Kábulu, k nimž patřil jeden z dobrovolníků ze Saúdské Arábie, Usáma bin Ládin, podporuje Amerika. Dá se říci, že válčili rukama afghánských povstalců. V roce 1989 sovětští vojáci opustili Afghánistán, kde pokračovala občanská válka mezi znepřátelenými frakcemi mudžahedínů a kmenovými sdruženími.
Jeden z amerických politiků (myslím, že Brzezinski) veřejně prohlásil, že to byla past, do které chtěli Američané sověty zavléct a přichystat jim něco jako jejich Vietnam. Ale moc se to nepovedlo. Zvěrstva Američanů ve Vietnamu byla nesmírná.

367128

23.10.2018 15:20

Zrzek

dobrá rada nad zlato

vl.vašek 85.?.?.?

Pane Stworo,

všechny zachraňovat nemůžete.
Já bych upřednostnil domovské právo Zrzka ( sám mám kocoura úplně stejného a říkám mu Garfield. Momentálně vrní na mých kolenou a souhlasí se mnou.

Před mnoha lety k nám na zahradu zabloudila kočka a my jsme ji s manželkou přijali jako svoji. Byla náramně hodná a vděčná, ale až do doby, kdy si manželka osvojila dalšího kocoura. Od té doby se z ní stala zlá, mrzká a zákeřná potvora, která mě dokonce i dost těžce podrápala do krve.
Kde se to v těch zvířatech ( možná i lidech) vlastně bere, ta "nelidskost" ?

Takže moje rada zní : kamarádka Jana je ten, kdo tu situaci způsobil, takže ať se stará ona především ! Obraťte se na ni.
( že si vzala za muže myslivce, což je ďábel v zelené kamizolce, to je její karma. S myslivci mám jen ty nejhorší zkušenosti,; není den, kdy jeden nevybouřený a zamindrákovaný debil postřelí nebo zastřelí druhého - což je ještě fajn, pokud nezastřelí např. houbaře ).

Ještě jednou apeluji : chraňte život Zrzka. To je priorita.

367237

27.10.2018 13:21

Dopustil se předseda Ústavního soudu ČR Rychetský kárného provinění?

Rozsudek jménem republiky

85.?.?.?

100 let trvající Česká republika, jako nejvyšší místně a věcně příslušný orgán českého lidu rozhodl, že obžalovaný Rychetský se uznává vinným z těchto trestných činů podle příslušných ustanovení planého trestního zákona :

- vlastizrada podle § 309
- rozvracení republiky podle § 310
- sabotáž podle § 314
- spolupráce s nepřítelem podle § 319
- zneužití pravomoci úřední osoby podle § 329
- nebezpečné vyhrožování podle §353
- hanobení národa podle § 355
- podněcování k nenávisti podle § 356
- šíření poplašné zprávy podle § 357
- účast na organizované zločinecké skupině dle § 361
a nadržování podle § 366

a odsuzuje se k souhrnnému nepodmíněnému trestu odnětí svobody v délce trvání do konce tohoto života bez možnosti předčasného propuštění, či amnestie a dále k trestu dalších 8,4 milionů životů ve zvířecí podobě.
Trest bude vykonán okamžitě po vynesení rozsudku v nápravném kamenolomu a dále v pekelném ohni tohoto a jiných světů v nápravné skupině nejtěžšího stupně s dozorem.

Odůvodnění : nespočet výpovědí věrohodných svědků a spolehlivě prokázané trestné činnosti.

Poučení : odvolání proti tomuto rozsudku , ani mimořádné prostředky nejsou přípustné.

Rozsudek nabývá platnosti a účinnosti dnem vyhlášení, tj. dnem 28.října 2018

Podepsán lid České republiky v.r.

367325

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 75 čtenářů částkou 13 073 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 1

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Švédsko otáčí? Nechce krimigranty z Řecka03.10.20 14:22 Švédsko 0

Měnové kurzy

USD
23,13 Kč
Euro
27,27 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,40 Kč
Švýcarský frank
25,44 Kč
100 japonských jenů
21,94 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 144,38 Kč
1 unce stříbra
545,56 Kč
Bitcoin
273 073,65 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?