Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 84 příspěveků, 4 různá jména: Josef Doleček, Josef E.Dolecek, Josef E.Doleček, Spiteful Evilman.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.06.2002 11:46

Jak pokořit zmrda

RE: Jak pokořit zmrda

Josef Doleček 212.?.?.?

Hm, taky jsem v jedné takové firmě pracoval

No já myslím Libore, že jsme prošli spolu i zcela speciální přípravou na boj se zmrdy a bohužel jsme dostali těžce na vyučenou. ( Banda zmrdů se jmenovala Almed s.r.o ) Ty prachy který mi (nám ) dluží nikdy neuvidím a vše bude naprosto v souladu s právem ( dle soudu - čti dle zmrdů )

2374

29.06.2002 20:47

Jsou politické strany typické svou fiskální politikou?

RE: Jsou politické strany typické svou fiskální po

Josef Doleček 212.?.?.?

Když chci,aby kravička pořádně dojila,musím jí nejdříve dát pořádně
nažrat.Jinak se dobrého a tučného mléka nedočkám.
A stejné je to s národním hospodářstvím u nás.
Je to otázka míry,kolik opravdu vrhnout prostředků do hospodářství,
ale to nechávám na úvahu renomovaných ekonomů.

Z Vašeho příspěvku naprosto nepokrytě kouká Keynesiálství, které právě využívají jako svoje náboženství socialisté.

Josef Doleček

2598

30.07.2002 10:23

Flanďáci si dávají v Torontě schůzku s mládeží

Flanďáci si dávají v Torontě schůzku s mládeží

Josef Doleček 212.?.?.?

Budu bránit právo na svobodné vyznání každého člověka, to je věc kterou je nutno říct na úvod. Ovšem budu rovněž bránit právo na svobodný názor, svobodné slovo. Proto si myslím, že svobodně vyjádřený názor na jakoukoliv církev (tedy i katolickou ) nezakládá jejím představitelům právo tento názor trestat ( nebo vyžadovat jeho potrestání od státní moci ) Již mnohokrát jsem se setkal s tímto postojem právě od představitelů katolické církve -odsuzuješ nás - jsi kacíř a my využijeme veškerých světských autorit, abychom tě milý hříšný synu ostrakizovali ( v Česku jsou toto světskou mocí představitelé KDU - ČSL ).
Oslobně považuji katolickou církev za jednu z nejdéle a nejumněji působících teroristických organizací, pokud použiji jemnější slovník, tak je to rozhodně organizace, kde potírání lidských práv je okrášleno vějičkami jako láska a dobro. Pominu-li názory na legalizaci marihuany a na pornografii ( v souvislostech se sexuálními skandály biskupů působící věru věrohodně ) je pro mne nepřekousnutelným oříškem postoj Vatikánu na antikoncepci a to i kondomy ( vcelku drsný postoj ve vztahu k počtu nakažených AIDS v Africe ). Pokud ještě přidám trvání na minulých omylech - resp. jejich zásadní neodsouzení ( hromadná vyvražďování ve jménu Boha ) a použiji ještě jemnější slovník, tak pro mne je katolická církev organizací s prehistorickým myšlením.
Řešení - totální ignorace této organizace ze strany států ( zde záměrně používám množného čísla )a postavení na roveň zločineckých organizací. ( tam kam podle mého názoru bezesporu patří).
Vzpomenu si na citaci ze Zarathustry: "kostely tak jmenu své sladce páchnoucí sluje - tam kde duše k své výši létati nesmí, nýbrž takto káže víra kněžích: "Po kolenou po schodech vzhůru vy hříšníci.

3050

30.07.2002 10:59

Flanďáci si dávají v Torontě schůzku s mládeží

RE: Flanďáci si dávají v Torontě schůzku s mládeží

Josef Doleček 212.?.?.?


Komunistum

v byvalem Ceskoslovensku davam k dobremu to, ze prosadili oddeleni
cirkve od statu.

Ne to se pletete, církev za komunistů nebyla od státu odloučena ale ještě více připoutána. Je plno případů velice servilních vysokých církevních funkcionářů ( znáte film "Zapomenuté světlo" - ten je vypovídající )
Vlastně že vás to překvapuje - církev se bude snažit být vždy co nejvíce lizu, za jakých koliv okolností, jinak by ztratila smysl. Nebo jste již zapoměli, kdo že to žehnal zbraním SS?

3051

31.07.2002 09:27

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Josef Doleček 212.?.?.?

Tady přeci nejde o Horváthovou ale o chování cikánů obecně. Sám jsem se v jejich druhé vlasti ( Česku )setkával téměř denně s tím jak perfektně znají zákony a svá práva. S povinnostmi je tomu naopak. Mohl bych tady psát strany NEGATIVNÍCH zkušeností s cikány, ale to by nemělo smysl.
Řešením je liberální společnost, kde je kladen důraz na volbu jednotlivce, jeho odpovědnost za tuto volbu a minimalizování vlivu státu. Už ten samotný fakt, že se prostě musím nějak živit a že mi nikdo zadarmo nic nedá a že pokud se budu živit nekale tak to schytám a to tvrdě - by mohl přispět k normalizaci jejich chování, nebo pro mne osobně k lepšímu výsledku - snížení jejich porodnosti.
Možná někomu připadne méně solidární společnost tvrdá, ale mě zase nepřipadne příliš košer dát peníze, které jsem poctivě a tvrdě vydělal cikánům a jiným "sociálně potřebným" místo toho abych mohl např.svému synovi zaplatit o něco více kvalitnější vzdělání. ( I přínos lepšího vzdělání mého synka pro stát by byl asi větší než přínost vyžraného cikána.)

3066

31.07.2002 09:29

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

RE: Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Josef Doleček 212.?.?.?

Ještě jsem zapoměl na jednu poznámku. Na severu Čech je jedním z rozšířených cikánských jmen : Čonka (czonka) . To prý v maďarštině znamená "bezruký". Za co že se kdysi sekaly ruce?

3067

31.07.2002 14:06

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

RE: Političtí korekňáci dostávají na zadek

Josef Doleček 212.?.?.?

Jenže normálnímu člověku, co mu cikán každé tři měsíce
vykrade auto a cikánky neustále strkají ruky do kapes na "politickou
korektnostů s prominutím sere!

Máte pravdu. Západní společnost se tímto stylem žene do záhuby. Stane se obětí vlastní politické korektnosti.

3069

01.08.2002 07:04

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Žebračka za mřížemi - ale trvalo to

Josef Doleček 212.?.?.?

Tady v Čechách se říká vtip:
"Víš jak se řekne cikánsky daleko?
????
Toronto

3078

01.08.2002 08:54

Jsem zneklidněn vývojem v České republice

RE: Jsme zneklidněn vývojem v České republice

Josef Doleček 212.?.?.?

Spojení Nic-Hovno je v mnohém inteligentnéjší než Keynesiánské názory pana Pelešky.
Problém Evropy a České Republike především je v zakořeněném rovnostářství, zbytečné solidaritě bez příčiny.
Obligátní " Kdo nepracuje - ať nejí" již neplatí. Deformace myšlení se bohužel nedá zničit za jednu generaci, zvláště, když příklady ze zemí na západ od Aše jsou ve stejně pitomém duchu. Lidé ve staré dobré Evropě nejsou ochotni si koupit osobní svobodu, protože musí zaplatit pro ně velkou cenou - vlastní odpovědností.

3079

02.08.2002 07:51

co mám proti církvi a dalším skupinám

co mám proti církvi a dalším skupinám

Josef Doleček 212.?.?.?

Souhlasím. Četl jsem knihu Benjamina Kurase - Jak přežít padouchy. Vřele ji doporučuji. To co pan Stwora píše ve svém článku o skupinách které kritizuje se dá zobecnit. Pro mne každá taková skupina je nebezpečná už jen proto, že omezuje moji osobní volbu (nebo se o to snaží). Církev si zřejmě z historické tradice osvojuje dodnes právo kecat do všeho důležitého. Nechápu,proč to establishment toleruje, proč jsou pro státy jaksi důležité smlouvy s pidistáty jako je Vatikán. A jak jsem už zmínil, považuji zejména katolickou církev za rovnou teroristickým organizacím, a z této logiky vyplývajíc - papež jako "masový vrah". Ne proto co dělá, ale zejména proto jakou partu vede. "Což nezaslehl tento starý světec ve svém lese, že Bůh je mrtev".

3106

06.08.2002 11:30

co mám proti církvi a dalším skupinám

RE: co mám proti církvi a dalším skupinám

Josef Doleček 212.?.?.?

Shodou okolností jsem nedávno vytáhl ze své knihovnu po dlouhé době
knížku; když už si nezkazím oči u monitoru, tak si je dorabuju u
knížky [smích].

Tož to mi ji musíš Libore někdy půjčit. Zdravím do Vídně.
Pepa

3204

06.08.2002 15:23

co mám proti církvi a dalším skupinám

RE: co mám proti církvi a dalším skupinám

Josef Doleček 212.?.?.?

Ano, hodne valek se take odvedlo pod rouskou kdovijakych cirkvi,
aniz by ty mely primo s ni co cinit. Ty cirkve vsak musely vedet, ze
jsou takto zneuzity. Ohradily se proti te "pronajate" rousce, ohradily


Cirkve bohužel morální laťku nastavovaly. Ale když ono fláterníkům nejspíš připadne normální vraždit, lhát a zneužívat malé chlapce. A propos.. není náhodou Michael Jackson americkým biskupem? [smích])

3210

06.08.2002 15:43

Holocaust - dojná kráva

RE: Holocaust - dojná kráva

Josef Doleček 212.?.?.?

tak si spocitejte vsechnu tu produkci vlajek a ceduli God bless
Amerika nebo United we stay

Ty vlajky jsou většinou MADE IN CHINA.

V souvislosti s Vaším příspěvkem mě napadla taková hloupá myšlenka. Máme Americké židy, ruské, polské - ale umíte si představit žida čínského? Už teď se popukám smíchy nad tímto zjevem.

Mimochodem, byl jsem na výletě v Karlových Varech. Vše OK, pouze jeden zážitek mám zafixovaný nadosmrti. Potkal jsem skupinku divně oblečených mladíků plivajících po budovách. Pak jsem je potkal znovu na rozhledně. Zase plivali. Dal jsem se s nimi do řeči a z nich vypadlo jak to všude stojí za ho.., jak Česko je špinavá země plná špinavých lidí ( já jsem s nimi mluvil anglicky a to že jsem Čech jsem najevo nedal aspoň jsem se něco dověděl) "Nejlepší je Izrael. Araby by vraždili, Němce taky - prostě kdekoho. Tihle inteligenti byli žiďačci z Ruska, kteří emigrovali do Izraele. Všechno nežidovské bylo špatné. Jedna moje zkušenost.
Další zážitek popisuje moje známá, která byla zaměstanankyní židovské firmy Kenvelo. Přijeli páni majitelé - partička nafoukaných žiďáků a házela za sebou prázdné plechovky od piva a nedopalky. České holky za nimi musely běhat a uklízet to. Plat.. hahaha
Takže to jsou moje v podstatě jediné zážity se židy, které mi stačily abych si na ně vytvořil názor. Mají svou povahu, mají na ní právo, ale já mám právo je nemít rád. Ne proto že jsou židi ale na základě negativních zkušeností.

3212

07.08.2002 07:19

Holocaust - dojná kráva

RE: Holocaust - dojná kráva

Josef Doleček 212.?.?.?

Tihle inteligenti byli žiďačci
z Ruska, kteří emigrovali do Izraele. Všechno nežidovské bylo špatné.
Jedna moje zkušenost.

Ještě dovětek - Ruská mafie je mnohdy Ruská židovská mafie - kontrolující pohyb drog po Evropě. Státu Izrael to nějak zásadně nevadí.

3240

12.08.2002 11:06

Pasivní kouření a odhalená pravda o jeho škodlivosti

RE: Pasivní kouření a odhalená pravda o jeho škodl

Josef Doleček 212.?.?.?Připomíná mi to statistiky ohledně škodlivosti některých potravin.
Všimli jste si, jak se to čas od času úplně převrací? Jeden z
nejzářnějších příkladů byl pravděpodobně špenát.

Libore, ty už nekouříš [smích]) ?

Jo a s těmi statistikami je to tak všeobecně: když potřebuju něco sepsout, tak si dokážu najít milion + jeden relevantní důkaz. Když budu to samé chtít vyvrátit, tak si dokážu najít stejný počet přesně opačných argumentů.

Jo a k těm americkým zákonům - onehdá jsem četl že v jednom U.S. městečku mají zákon zakazující vosám přelet nad tímto městem. Zajímalo by mě kdo ho vymyslel, kdo ho kontroluje a jak se takový zákon vymáhá.
Nebo rozhodnutí U.S. soudů ve prospěch paní co vrazila kočku sušit to mikrovlnky - nebyla prý na upozorněna v návodu. Tímto verdiktem se inteligentní US soudce dostal na inteligentní úroveň té krávy co neví že se v mw troubě nic živého nesuší.

3324

12.08.2002 11:13

Pasivní kouření a odhalená pravda o jeho škodlivosti

RE: Pasivní kouření a odhalená pravda o jeho škodl

Josef Doleček 212.?.?.?

.

Je hanbou pana STWORU, že zneužíva svoju webovú stránku na propagáciu
drog (cigariet).

Stwora len potvrdzuje starú známu pravdu, "Drzosť a bezohľadnosť
fajčiarov je nekonečná !"

To snad nemyslíte vážně pane kolego!!!
To že někdo poukáže na přehnanost nějaké snahy přece není možné brát jako propagace. Když budu obhajovat právo občana si přečíst třeba Mein Kampf, což si myslím že je opravdu právem každého, tak přece ještě nejsem fašistou!!

Já si osobně raději zakouším marihuanu, nestydím se za to a pokud mě někdo bude za moje soukromě rozhodnutí napadat, tak ho budu brát jako absolutně netolerantního člověka. Mimochodem - nejste náhodou odnaučený fajčiar?
Co takhle chlast - ten berete? Jo - tak to budete nejspíš narkoman!! ( přesně dle vaší logiky )
Howg. Domluvil jsem. Prajem hezké ranko na Felvidéku.

3325

26.08.2002 08:43

Rady vnoučeti

Rady vnoučeti

Josef Doleček 212.?.?.?

až na to pivo a jointa je to hezký. Děkuju a po vyjmutí toho, čemu by nerozměl posílám synovi na jeho E-Mailovou adresu.

3625

03.09.2002 07:55

Západní školství mýtů zbaveno

RE: Článek v dnešních Guardian

Josef Doleček 212.?.?.?

65% dětí do 14 let není schopno jmenovat ani jednoho skladatele
klasické hudby. Pouze 14% tuší, že Mozart a Beethoven psali hudbu.
http://www.guardian.co.uk/arts/quiz/questions/0,12161,784915,00.html
Odkaz na článek zde:

Povídal mi můj kamarád: byli jsme se synem v Praze, syn navštěvuje osmou třídu ZŠ a na Václavském náměstí prohlásil na adresu Svatého Václava: to je Karel IV., vůdce husitů co skočil do Vltavy na Šemíkovi.
To jsou znalosti, se kterými bych měl já na škole značný problém, dnes se to tak nebere. To že nevíš nic o Svatém Václavu je bohatě vykompenzováno znalostí C+ a Java Script ( tak je to i v případě onoho synka mého kamaráda, který toho ví o počítačích nebetyčně více než já.)
Jenže já se můžu ve společnosti bavit o čem chci, mohu citovat ze Zarathustry a to bez obavy že by společnost prskala přidušeným smíchem.

Když si moje bývalá americká přítelkyně pozvala kamarády ze Seattlu ( vysokoškolsky vzdělané ) tak přijeli a divili se: kde máte povstalce? kde jezdí ty povozy ( byli vybaveni informacemi , že v Česku je plno povozů ), pak byli fascinováni, jak je možné že v takovém malém městě máme katedrálu - vysvětlil jsem jim že je to jen kostel [smích])) a takových tady bylo už před 400 lety habaděj.

Nechci nic hodnotit, jen ukázat na rozdíl mezi všeobecným vzděláním a určitou specializací a k čemu je dobré mít přehled. Když něco ťápne američan hloupého o Česku , tak to pochopím ( Ruku na srdce, kdo z Čechů si vzpomene na rozdíl mezi Uruguayí a Paraguaí, či na hlavní město státu Washington ) ale aby základy české historie, kořeny vlastního národa nevěděl tuzemec - to je na pováženou.

3756

03.09.2002 08:11

Západní školství mýtů zbaveno

RE: školství dosud mýtů nezbaveno

Josef Doleček 212.?.?.?

Děkuji za zajímavé postřehy.


Oba vyukove systemy maji sva pozitiva i negativa a

nedomnivam se, ze jeden ci druhy je VYRAZNE lepsi.


Přesně tak. Každý systém má něco do sebe. Osobně se domnívám, že
(navzdory tomu,co jsem napsal) je ten západní systém lepší.

Já si také myslím, že systém, který má možnost rozvíjet studentovy postoje, neblokuje jeho názory je lepší. V mnoha českých školách učitelé vyžadují jen nabiflované znalosti, bohužel bez souvislostí. Já osobně studoval chemickou průmyslovku v Ústí nad Labem a díky tomu, že byla odkladištěm politicky nepohodlných odborníků a skvělých lidí v jednom se mi dostalo skvělého vzdělání. Často jsme spolu s profesory diskutovali a profesoři po nás VYŽADOVALI umět, nikoli mít naučené. Dodnes jsem jim za to vděčen.

3757

05.09.2002 08:50

Polyamory for dummies

RE: Polyamory for dummies

Josef Doleček 212.?.?.?

Nenávidím cenzuru a omezování
názorů kohokoliv, pokud je schopen je vyjádřit slušně.
To rád slyším, doufám, že si za těmito slovy stojíte.

proti bezpravi, komunismu a rasismu. Tedy na opacne strane naz Vy.
jsem se mu napsat, a zjistit, jestli vi,s kym ma tu cest. Nenapsal
jsem mu o
Vas nic spatneho ani nepravdiveho. Jen jsem mu doporucil nekolik
vasich
Předpokládám, že pan Ulč není desetileté děcko a pokud umí identifikovat písmenka a chápe, co znamenají poskládaná za sebou tak určitě nepotřebuje Vaši nápovědu. Pokud se rozhodnu někam přispět, tak si nejdříve zjistím kam, nebo se může stát že se stanu přispěvatelem webu s dětskou pornografií či výtvoru stupidních nácků.
To že pan Stwora presentuje své názory odlišné od oficiálního pohledu establishmentu je jeho právo, dokonce záslužná věc. To že si vyhrazuje právo korigovat povahu presentovaných pohledů ( a myslím že to nedělá často a navíc to dělá kultivovaně) je rovněž jeho právem. To že jeho názory jsou takové jaké jsou je taky jeho právo, stejně jako je právo zmiňovaného establishmentu si realitu pro ovečky ( dělný lid ) upravovat podle své libosti tak aby ovládací efekt byl co největší. Nikdo z nás nežije a žít nebude v dokonalém světě, neboť každý znás má o tomto jinou představu a stejnou událost může hodnotit jinak.

Jeho odpoved potvrdila moje predpoklady. Nemel tuseni kam pise, a
podle
svych slov se "doslova zhrozil".
Pan Ulč nevěděl kam píše? Větší blbost jsem dlohou neslyšel. Je vůbec svéprávný, že potřebuje Mikina jako poradce?

3784

06.09.2002 08:19

Minuta ticha za Napster - a ne jen za něj

Minuta ticha za Napster - a ne jen za něj

Josef Doleček 212.?.?.?

Nedávno jsem četl v novinách jak jakýsi Ústav pro mentálně postižené děti pořádal pro NĚ diskotéku. Dověděla se to OSA a vyměřila jim poplatky za veřejnou produkci zombíků: Gott, Vondráčková, David ap.
Na tom všem se balíkuje jen omezená skupina zombie ( výše zmínění + Janeček, Svoboda, Janda, Zagorová, Wagner ap.)
Před 5 lety jsem pořádal rockový koncert a vystupovali tam mladé kapely s vlastními skladbami a představte si OSA tam vyslala takového dědulu s tím, že bych měl zaplatit. Na otázku za co? odpověděl, že peníze jdou na podporu začínajících skupin a interpretů. Poslal jsem ho do pr.... a nedal mu ani korunu.
Ptal jsem se mnoha začínajících kapel, zda někdy dostali něco od OSY jako podporu, vysmáli se mi. Naopak jue OSA otravuj , když náhodou někde zahrajou převzatou písničku od Nirvany aj ( pochybuju, že Kurt Cobain byl na výplatní pásce OSY [smích])
To je ta MAFIE o níž mluvil Rejžek a co mu způsobilo soudní problém. Jsou to Jandové, Janečci, Goťáci a podobné komunistické stvůry které vylezli z hrobů aby zkazili českou muziku, infikovali ovce ( dělný lid ) a tahali z nich kopy peněz za s prominutím sračky typu ( James Bond, já jsem James Bond )

3793

06.09.2002 09:07

Minuta ticha za Napster - a ne jen za něj

RE: Minuta ticha za Napster - a ne jen za něj

Josef Doleček 212.?.?.?

Pepo, tobě se nelíbí božský Kája? [smích])))

No to rozhodně nelíbí. A nejde o něj, jde o způsoby, jakými se udržuje na "špici" Vsadím se že kdyby natočil vopruz roku ( to v podstatě dělá ) tak bude stejně nadosmrti zlatým slavíkem. Fuj.

3796

13.09.2002 09:32

Klonované myši mají stovky abnormálních genů

RE: Klonované myši mají stovky abnormálních genů

Josef Doleček 212.?.?.?

Pane Peleško - skvělé. Chtěl jsem napsat něco ve stejném duchu, ale byl jste rychlejší a lepší!

I když dodám ještě jednu myšlenku, nad kterou se je nutno zamyslet. A.Hitler kdysi napsal že pro nac.soc.stát je důležitější mít zdravé silné jednince kteří jsou pro stát větším přínosem, než duchem bohatý slaboch.

Prosím, mějme tato slova na paměti, pomáhání přírodě v přirozeném výběru je stejně nebezpečné jako bránění mu v něm. Rozdíl je jen v rychlosti dopadu.
Josef Dolecek alias Spiteful Evilman ( pro ty kdo mě znají odjinud )

3906

17.09.2002 07:30

Klonované myši mají stovky abnormálních genů

RE: Klonované myši mají stovky abnormálních genů

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Opravdu můj komentář k příspěvku pana Pelešky byl natolik debilní a bez duch, že si zasloužil potopit.
Rád bych seznal, jestli vůbec někdo, kdo přiřknul záporný bodík, pochopil, co jsem psal. Jestli ano, tak po krátké úvaze nad sebou samým pochopí že je bezmyšlenkovitá ovce hýbající ukazováčkem na pravé ruce v níž třímá jakousi "myš"
Pro takového je sdělování jakékoliv myšlenky jen házení perel sviním.


3988

17.09.2002 07:48

Mít v dnešní Americe děti? - děkuji nechci

Půjdu za mříže

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Bush je nejen hajzl ale i kretén a mít u sebe nějakou pořádnou bouchačku tak mu ustřelím je ho fuckin' brain z jeho zkurvený hlavy

Je to dost dobrý? Je to dost Emeinem [smích])? Půjdu sedět? A šel bych za to sedět v Americe? Jestli bych za toto si mohl jít sednout, tak to už je jak za Husáka.

A snad se potomto na mě nepřilepí partička blbečků v černejch brejlích a s odznáčkem CIA. Takový novodobý Bretschneideři!!

3989

11.10.2002 10:09

Jelen v titulku aneb Na lovu s Georgem

Jelen v titulku aneb Na lovu s Georgem

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Kurdy vyvražďuje i členská země NATO - Turecko, dělá vcelku legálně a pro mne, který jsem se setkal s Kurdy v Německu - i pochopitelně. Stejně jako pro mě pochopitelně se Srbsko bránilo Albánské expenzi. Zbraní. A stejně jako Bush zvedá zbraně proti teroristům.
To že Spojené Státy zaútočili na Jugoslávii beru jako útok na zemi, která bojovala s terorismem. Albánci jsou teroristé a UČK je srovnatelná s Al-Kaidou. Ne -li horší. Podporuje - li některá země Kosovské Albánce měla by se okamžitě octnout na seznamu zemí podporujících terorismus. Nebo se snad mýlím?

4451

22.10.2002 09:17

USA: Mít doma mapu Afghánistánu je poukázkou k trablům!

RE: USA: Mít doma mapu Afghánistánu je poukázkou k trablům!

Spiteful Evilman 212.?.?.?

p-r-i-v-a-c-y is priceless to me !! [smích]

4748

17.02.2003 09:17

Comedia dell´arte americana aneb jak šel čas...

Američani a obchodní sankce

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Celý víkend jsem pečlivě pročítal stohy novin vydaných v průběhu minulého týdne. Co mne nadzvihávalo, bylo oznámení, že v USA je bojkotováno Francouzské a Německé zboží. Pominu-li fakt, že Američané se opět chovají jak malé děti, trucující kvůli nepůjčenému autíčku, tak tato informace by měla vyvolávat důležité otázky v Česku.
Otázky, koho ve sporu podpořit. Pominu-li opět fakt, že nejsem vnitřně přesvědčen o nutnost akutního zásahu v Iráku a budu brát v úvahu pouze výhody které by případně plynuly z podpory České republiky ve vtahu k USA, je nutno zohlednit tato fakta:
- proč podporovat někoho kdo z uražené ješitnost bojkotuje zboží našeho největšího obchodního partnera?
- proč podporovat někoho kdo z pozice velkobornosti bojkotuje zboží ze zemí Evropské unie, kam i my budeme po roce patřit?
- proč podporovat někoho, kdo nám nedůvěřuje natolik, aby nás zprostil vízové povinnosti?

Zkusme se na daný problém podívat jinou optikou, optikou českých zájmů a každé takové rozhodnutí uvodit otázkou v americkém duchu: "Co nám to přinese?"


8932

17.02.2003 09:18

Comedia dell´arte americana aneb jak šel čas...

A co Severní Korea? Je to v pohodě?

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Jednat se pouze a jen výlučně o rozhodnutí, zda preventivním úderem na Irák se zbavit potenciální hrozby zbraní hromadného ničení, tak bych pro tento zásah ruku zvedl, i když bych si nechal vysvětlit způsob jak tuto choulostivost provést s co možná největším citem, s cílem minimalizace obětí.
Ovšem za dnešní situace, kdy není zcela jasné zda a kolik těchto zbraní Irák vlastní a na druhé straně světa vykřikuje Severní Korea, že tyto zbraně nejen že vlastní, ale je připravena a schopna s nimi zaútočit na jakýkoliv Americký cíl na světě (byť o tomto pochybuji), jsem zásadně proti úderu v Iráku.
Buď začnou USA ke Koreji přistupovat výrazně razantnějí a prokáží tak, že rozhodnutí útočit na Irák je podloženo zájmem eliminace nebezpečí zbraní hromadného ničení a nebo nemohou očekávat moji podporu pro tento útok.

8933

24.02.2003 08:50

Těžce zkoušení klienti českých bank

Těžce zkoušení klienti českých bank

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Problém není jen v samotných bankách, i když o umění managementu si v česku iluze nedělám.
Problém je v České národní bance. Ta má ze zákona dohled na bankami a má právo odebírat licence nebo dělat jiná bububu na banky.

Ale co si mám myslet o bankovních radách v Česku - kolik bank se nechalo dojít tak daleko, že nebylo jiné zbytí.
Nebo krize v roce 1997 - to co předcházelo balíčkům nápravných opatření - to zase bylo vinou měnové politiky ČNB. Ta parta kolem Tošovského měla být kriminalizována a ne že se o ní mluvilo jako o mistrech světa. Tošovský byl zloděj a měl skončit za katrem, ne jako předseda vlády a pak buhvíkde. ZLODĚJ!

Ale jmenoval si ho Václav Chrchel Havel, sám velký myslitel a zkušený ekonom, tak to bylo určitě v pořádku.

9129

03.03.2003 09:52

Klaus je mrtev, ať žije Klaus!

Klaus je mrtev, ať žije Klaus!

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Uf. Tak jsem se prokousal textem článku a musel jsem se s úlevou pousmát. Ano, přesně o to mi šlo celou dobu od té chvíle co jsem byl shodou nešťastných okolností od roku 1996 do roku 1997 vyLuxován z politiky.
Celou to dobu jsem doufal, že vládnoucí parta soc.dem, lidovců a bezpátřních Pilipů dojede na to čím byla nebezpečná pro druhé.

Jen doufám (narozdíl od autora článku)že:

1. Václav Klaus zásadním způsobem přetvoří nejvyšší orgán České národní banky.
2. Bude zásadním způsobem kriticky nahlížet na soudcovský stav.


A za další - opět v rozporu s autorem článku - budu šťasten když skončí na smetišti dějin "koncept celospolečenského konsensu" po nímž se vždy jen umně schovávala falešná solidarita pracujících s lenochy, daňových plátců s příspěvkovými participanty a schopných s neschopnými.

Spiteful Evilman

9329

05.03.2003 07:45

Klaus je mrtev, ať žije Klaus!

RE: Klaus je mrtev, ať žije Klaus!

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Hrozně moc se mi líbí schizofrenický postup, kdy diskutující hodnotí pro mne minimálně stejně velké zlodějiny rozdílně.
Nedělám zde rozdíl mezi tunelem na státním, nebo soukromém majetku.

1. tunelování po roce 1989 - OK, naprosto souhlasím ale prosím k tzv. tunelářům zařadit i ty kdo levně nakoupili obchody v dražbách, protože měli situaci ulehčenu o informace. A taky měli kontakty na lidi, co rok předtím stáli na bedýnce na náměstí a kdákali něco o Občanském fóru, (rok předtím z tribuny hlásali cosi o věčných časech)
2. vítezný únor - neoddiskutovatelnáý tunel
3. poválečné tunelování - nám ukradli fabriku. Zaměstnávali jsme cca 400 lidí a tento mega tunel je dnes obhajován. Nepřipadne vám už náhodou podstata znárodnění zcestná? Myslíte, že na základě dekretů národního zloděje Beneše byl zkonfiskován majetek jen Sudetských Němců? Naše rodina přišla o miliardy Kč (v dnešních cenách, účetní hodnota), ztráty pro nás však byly daleko větší.
4. válečné tunelování - zase neoddiskutovatelné
5. předválečné tunelování - sebrali nám ve státním zájmu nezanedbatelný kus půdy z důvodu stavby betonových pevností - prý státní zájem.
6. pozemková reforma - no taky zlodějina, co chcete slyšet?

9400

20.03.2003 11:31

Na stromech seděli mrtví ptáčkové

RE: Na stromech seděli mrtví ptáčkové

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Co se týče 11 září - kdo chce kam pomožme mu tam.

9981

25.03.2003 08:14

Prezident Klaus se vyjádřil k útoku na Irák

Prezident Klaus se vyjádřil k útoku na Irák

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Jsem rád že máme prezidenta, který tímto způsobem umí formulovat svoje názory a říká je nahlas. Opravdu demokracie nelze implantovat vojensky. Svobodný svět a svobodný svět pana Bushe jsou diametrálně odlišné prostory.

Jsem rád že prezident Klaus nepodporuje USA v tomto, i když vím, jaké hodnoty vyznává.

Václav Klaus znovu dokazuje, že má opravdu rozměr státníka. Narozdíl od přisluhovačského postoje jeho předchůdce.

Spiteful Evilman

10425

26.03.2003 09:29

Prezident Klaus se vyjádřil k útoku na Irák

RE: Prezident Klaus se vyjádřil k útoku na Irák

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Pochopen Stefane, plně. Je to tak, důvod se najde vždy. Kdfyby v Iráku demokracie již byla, tak se tam vlítně stejně, protože není západního typu. A tak dále....

Nezaútočíme náhodou na USA, neboť nás všechny otravují zplodinami a nechtějí tyto emise nijak omezovat?

10553

26.03.2003 09:32

Ten pohled mi nedá pokoj

Bush je masový vrah a patří na šibenici

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Bojkotujte USA, protože mají prezidenta, který je vrahem nevinných lidí a to včetně dětí.
Existuje nějaká síla na světě, která by dokázala tohoto vraha dostat na šibenici? Patří tam!!!

10554

27.03.2003 15:09

Ten pohled mi nedá pokoj

RE: Bush je masový vrah a patří na šibenici

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Nic to nemění na faktu, že USA jsou nyní agresorem a Bush je ve stejné, říkám a opakuji stejné pozici jako Hitler ve 30 letech. Patří na šibenici a pro mne je smutné, že se v novém miléniu změnil už 2 x svě - poprvé 09/11/01 a podruhé napadením Iráku.

10656

23.04.2003 12:55

Obrázek kojící matky vyvolal obvinění z dětské pornografie

Střílet policisty je záslužný čin,

Spiteful Evilman 212.?.?.?

protože oni se ke službě za debilní zákony přihlásili dobrovolně, vědouce, že budou moci své okolí bezmezně terorizovat.
Být policistou je v mnoha případech možno dát do roviny s být úchylem.
Spiteful Evilman

12621

23.04.2003 13:08

Sudetský problém budeme muset jednou řešit

Sudetský problém budeme muset jednou řešit

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Jakožto přímý potomek odsunutých Sudetských Němců říkám - nechte už kurva historii být. Nechci po Českém státu ani korunu. Tato záležitost je pro mne, ale myslím i pro mnoho jiných Sudetských Němců UZAVŘENÁ!!!! Proč proboha neustálým rozrýpáváním tohoto problému vyvoláváte v Češích nenávist vůči Němcům. Je to prasárna, tak to pochopte!!!

Po Českém státu bych nejraději chtěl odškodnění za ukradený majetek, ale mým českým předkům, na základě zasraně trestuhodného rozhodnutí páně Beneše, když nám postrkován komunisty a socany "znárodnil" majetek v hodnotě odhaduji tak 1 - 1,5 mld. v dnešních cenách. Kdejakej kretén, kterej hlasoval pro komanče a kterýmu titéž komančové sebrali po 48 trafiku ji dostal zpět, ale skutečné hodnoty dostali zpět jen někteří. Kdysi mi tuto připomínku vysvětloval sám dnešní prezident Klaus: "restituční zákon se správně jmenuje Zákon na zmírnění některých majetkových křivd."
Podtrhuji slovo některých a slovo zmírnění.

Pok se nedivte, že používám přezdívku Spiteful Evilman.

Spiteful Evilman

12623

20.06.2003 10:50

Ještě k případu Opočenský

Ještě k případu Opočenský

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Osobně na tom nevidím nic, co by vybočovalo z mezí které si dnešní společnost bez ohledu na právní a soudní praxi určuje sama. Sám mám sousedku, jejiž dcera je velmi vyvinutá. Soudil jsem, že jí je tak 17 let. O to větší bylo moje překvapení že jí je teprve 13. A dodává: do 15 můžeš, nad 15 musíš. Není vztah samotných dospívajících dívek k administrativně určené hranici "svobodného píchání" více než výmluvný? Není náhodu tato hranice určena nějakou starou pannou, která se jí snaží zvyšit jen aby sama nevypadala jako "stará kráva"?
Mimochodem, ve Vatikánu je tato hranice tuším na 13 letech a je nejnižší v Evropě.
Co se týče jiných praktik, jsou státy v USA, kde je zakázán styk zezadu a nebo homosexuální styk.

15224

24.06.2003 08:08

Kde je těch 77 procent?

Kde je těch 77 procent?

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Já jsem si v referendu o vstupu do Evropské Unie vhodil hrdě své NE, patřil jsem tedy mezi zmíněných 23 % euroskeptiků. Ve skutečnosti nejsem euroskeptik a dokonce ani odpůrce Evropské Unie. Bohužel pro mne a nejen pro mne byla hlasovací otázka postavena bivalentně - ANO-NE. Já bych osobně preferoval volbu daleko složitější ve své podstatě- ANO ale..
Jednotná Evropa je dobrý nápad, ale nesmí to být Evropa udělaná pro potřeby Německa a Francie a nesmí to být Evropská socialistická unie. Pokud budou přípustné i naše hlasy jak má EU vypadat, velice rád se do takové diskuse zapojím a nebude to negativistické NE.

Spiteful Evilman

15394

24.06.2003 09:33

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Před půlrokem jsem poukazoval na to, že se chce válčit (USA) a Irákem, přesto, že Korea má to co popíral Sadám. Chvíle přišla a asi nebudeme daleko od další války.
Osobně si ale umím představit USA plné vybombardovaných měst, znásilněné americké děvky a další generace amíků zdegenerované po použití jaderné pumy.
Protože mám poměrně dost německé krve, tak takovýto obrázek by pro mne, naši rodinu a vůbec všechny Němce byl zadostiučuiněním neboli SATISFAKCÍ za potupy, které nám amíci v Evropě naordinovali. To oni rozeštvali Evropu aby z toho mohli těžit. Vyhlaďte američany supported by Izerael!!

Spiteful Evilman

15400

24.06.2003 15:42

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

RE: Strategie totální války Severní Koreje proti USA

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Uff uff hehe, to jsem trochu jaksi přehnal. Jen jsem si vzpomněl na jejich pride (američanů) a jejich aroganci a tak to do mě vjelo .....
Ale... stejně jsem bytostně přesvědčen, že právě USA může za II.sv.válku a i za to, jak byl poté svět, potažmo Evropa na dlouhá léta rozdělen.

Pro zlepšení nálady jeden:
volá Saddám do Moskvy: díky za dodávku vašich raket země-vzduch, fungovaly perfektně. Příště bychom chtěli vyzkoušet střely země-letadlo!

Váš,

Spiteful Evilman

15417

25.06.2003 08:10

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

RE: Strategie totální války Severní Koreje proti USA

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Já vás v podstatě chápu. Američani zbavovali Evropu jednoho systému vlády ale na oplátku zavedli druhý. To že to bylo zcela nezjištné snad nenamluvíte ani žáčkovi 1.třídy.
Naše rodina byla kvůli třem kreténům z Jalty, Teheránu a Postupimi rozdělena na dlouhých 43 let. Němci válčili za stejné ideály za jaké válčí Amerika a koneckonců každý válečník. A každá historická epocha má své vítěze a má své poražené. Hodnocení je možné, ale jediné správné je s dostatečným časovým odstupem. Dnes již také nepohlížíme na Alexandra Velikého jako na barbara a to že jeho metody byly krvavé je nabíledni. Napolen, krvavý pes 19.století již také není považován za tyranského dobyvatele. Stejně tak se po mnoha, mnoha letech bude koukat na německou expanzi ve 20.století.
Německem vedená válka byla jen odpovědí na společenskou a mezinárodní situaci v té době. My Češi nikdy nepochopíme jak je možné semknout národ a vtrhnout s vojenskou silou na jinou zemi, která nám již dlouho pije krev, nebo prostě jen překáží našemu růstu. To co běžně děláme ve firemním prostředí - potíráme a lividujeme konkurenci všemi prostředky - to po přenesení na větší útvary - státy nám působí svírání žaludku. Je to pokrytecké. Jsme bojovníci a boj nám skýtá možnost hrdé smrti anebo ještě hrdějšího vítězství.
Snažte se pochopit i mne, že mám zájem křivdy způsobené na naší rodině (byť bezesporu taky křivdící jiným) narovnat. A jednou malou satisfakcí by bylo, kdybych viděl Američany a Anglány (trumana a churchila) jak dostávají na prdel. Viděl jsem takto i Rusy a musím říct, že můj pocit, že je cosi odčiněno byl velmi silný. Proto, už mohu v klidu podat Rusovi ruku, aniž bych byl vzteky bez sebe. A to i přes to, že právě v Rusku zaznamenala naše rodina největší ztráty. Vše bylo již odčiněno. Kdy se tak podaří i ve vztahu k USA a UK?
Spiteful Evilman

15444

26.06.2003 08:54

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

RE: Strategie totální války Severní Koreje proti USA

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Když jsem byl malý tak jsem se snažil pochopit svého praděda - bývalého pruského důstojníka - proč šel do II.sv. války tak hrdě, když Hitlera nenáviděl. Pochopil jsem, že u plno lidí to nebylo o ideologii, ale o odplatě za Versailleskou potupu.
Já třeba bych z hranice v roce 1938 neodešel. Bohužel plno lidí v Česku neví co je hrdost a čest.
II.sv válka byla samozřejmě bestialita, to souhlasím. Ale trvám na tom, že USA potřebují ochutnat hořkost porážky, potřebují "pokapat citronem" aby si nemysleli, že jsou polobozi.

15506

27.06.2003 09:20

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

RE: Strategie totální války Severní Koreje proti USA

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Roberte,

za jedna - bez komentáře!!!

Josef

15568

27.06.2003 15:18

Jako rodič jsem selhal

Jako rodič jsem selhal

Spiteful Evilman 212.?.?.?

není to náhodou vydírání ze strany školy? Proč to vlastně je? A není to náhodou skvěla učební pomůcka jak to vlastně ve světě chodí? Taková metoda dle Konrada Lorentze? Všichni i škola počítají s tím, že plnit budou akorát ti kteří chtějí, ostatní se naučí ignorovat a obcházet stupidní nařízení.

15578

09.07.2003 08:43

Dotazník

Dotazník

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Co to tady povídáte, že toto je hloupý humor? Pánové bydleli jste někdy na městě, kde ze 17 500 obyvatelů je cca 3000 cikánů? Tento dotazník je pravdivý a mohl bych psát story a story na téma soužití s cikány!!! Myslím, že každý kdo to zažil tak není xenofobní rasista, ale prostě jen uvažuje na základě svých negativních zkušeností. Jedna příhoda, která dokumentuje náš rasismus pochází z časů olympiády v Naganu: seděli jsme partička v hospodě: češi, kluci z Angoly (studenti stavařiny z dob ČSSR, kteří tady zůstali a pracují a podnikají v oboru!!) a kluci z Pákistánu (to samé co kluci z Angoly) a společně jsme pili pivo a fandili hlasitým skandováním: Češi, Češi, Češi. A nikoho z nás nenapadlo, že by to tak být nemělo, jen chyběla televizní kamera aby dokumentovala jaký že to jsme rasisti. Víte co je ještě zajímavé: kluci z Angoly a Pákistánu taky nemají rádi cikány. Že by to bylo kvůli barvě pleti?

Co na to soudruh Uhl?

16048

09.07.2003 09:08

Vůně domova

RE: Vůně domova

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Nerozumím tomu co jste chtěl akcentovat. Chápu však, že nedokážete pochopit co to znamená bránit vlast. Pro vás je vlast otčinou, takže si neumíte představit co to je bojovat za svou vlast a třeba za ni i padnout. Vy jste dostali zadarmo (Slováci) demokratickou republiku, aniž byste se o ni nějak zásadně zasloužili (v.1918), při první příležitosti jste ji zradili a když vaši noví chlebodárci začali prohrávat na východní frontě, tak jste jim začali střílet ze zálohy do hlavy. Vy jste prostě prodejné kurvy.
Už jsem to opakoval stokrát, můj praděd, pruský důstojník ačkoliv bytostně nesnášel Hitlera, šel za svou vlast bojovat na východní frontu. A šel tam proto, že to byla jeho čest a ještě větší ctí by bylo za německo padnout. Vy byste ve skrytu pičoval a kokotoval ale nakonec se přizpůsobil, tak jako ostatně všichni obyvatelé Félvidéku.
A protože dodnes existují fašistické xenofobní státy jako například Izrael se svou analogií Gestapa - Mossad (řekl bych i horší než gestapo) tak existují i ti kteří se tomu brání.. A brání se právem a toto právo ospravedlňuje použití jakýchkoliv prostředků.
Jednoduše - souhlasím s intifádou a být na místě palestinců, tak bych vraždil izeraelské okupanty také. Stejně jako měli češi morální právo vraždit sovětské okupanty, což bohužel ke své zkurvené povaze nevyužili.

16051

10.07.2003 10:55

Vůně domova

RE: Vůně domova

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Já se omlouvám, příště se budu snažit některé své výlevy zjemnit.
Chci jen pototknout že veškeré černo-bílé vidění světa je škodlivé. Stavy a situace které probíhají na základě historického vývoje nelze zvrátit mávnutím kouzelného proutku. Ale proto je nutné umět naslouchat druhé straně. To že s panem Mortem diskutuji, sice sobě vlastním lidovým jazykem znamená, že ho beru jako partnera v dialogu a také to znamená že ho nestřílím.
Každy máme jiný pohled na věc a já budu první z těch, kteří si vyslechnou druhou stranu - byť mě to co povídá rozčiluje. Ale hrozně děkuju za možnost, že mě někdo ukáže jeho vidění světa a i důvody které ho k takovému vidění vedou. Když se toto všichni budeme snažit pochopit, diskuse o křivdách ztratí smysl - nebude o čem diskutovat.

16098

10.07.2003 11:16

Vůně domova

RE: Vůně domova

Spiteful Evilman 212.?.?.?

ad.1 Očividně je toho mnoho čemu nerozumím. Očividně je toho mnoho čemu nerozumíte ani vy. A očividně je toho mnoho čemu nerozumí nikdo.

ad.2 Neodmítejte silné paušální soudy, když jimi sám operujete. Buďte korektní.

ad.3 O tom co z bohatého Česka bylo zaplaceno na Slovensku je možné psát romány. Můžete nám líbat ruce za to, že jsme vám dali materiální základ pro vaši dnešní samostatnost. Jinak byste chodili po Evropě a drátovali fritézy a mikrovlné trouby.

ad.4 Nejsem Němec, ale Čech. Německé krve ve mě koluje jen tak málo abych si byl dostatečně hrdý a nezlomitelný - toto je to co si ze své Německosti čerpám. Jsem Čech a hrdý Čech. Nesnáším ale Českou malost a vlezdoprdelkovství. Dohoda se Stalinem byla jediná možná cesta jak se dostat k surovinám a pomstít potupu Versaillleského diktátu. V tomto Němcům rozumím a sám bych nejednal jinak.

ad.5 A kolik vás bylo? Vždyť můžete být rádi že jste na Slovensku měli Maďarskou šlechtu, naučila vás polnohospodariť. A taky bránila před Turky ale to asi nechcete zmínit. A vy se jí odvděčujete tak, jak jsem viděl v jednou klášteře kousek od Košic, kde je v podzemí v hrozných podmínkách nakopáno plno historických Maďarských knih. Říká se tomu kulturní barbarství. A národy, které si neumí vážit kulturního dědictví (i přesto, že jim zrovna nezapadá do politického kontextu) jsou barbarské národy. Ale ono se to nejlépe pozná při návštěvě toalety. Čím východnějí ... tím hůř.

ad.6 Němci byli padlí na hlavu když si vás vybrali za spojence. Jo a to jak jste parazitovali na Mnichovské dohodě, jaké požadavky měl Tisův štát na zbytku Česka bylo na zvracení.

ad7. Nejsem Němec, ale souhlasím - Německo tak dlouho volalo po rasové čistotě až se stalo jedním z nejvíce zaneřáděných zemí v Evropě, předhání snad už jen Holandsko. Odmítám to komentovat, hlouba tohoto problému je větší než prostor k internetové diskusi.

Přeji hezký den.

Josef E.Dolecek

16099

15.07.2003 12:22

Dotazník

Dotazník

Spiteful Evilman 212.?.?.?

ad5
O barbarsve Kosicanov som nikdy nepocul, skuste napisat aspon nazov organizacie, kde sa toto malo diat.

Ještě jednou jsem si dal práci s tím, abych přesně lokalizoval kde se toto kulturní dědictví na Maďarských písemnostech páchá. Hromady starých tisků jsou uskladněny - spíše naházeny ve sklepích kláštera Jasov viz: http://www.jasov.sk/monastery/library-sk.html

Na tuto skutečnost jsem již upozorňoval Maďarské přátele, kteří jsou rozhodnuti v této věci apelovat na Maďarské úřady aby u Slovenských žádali nápravu. Mimochodem - celý klášterní areál - dnes využívaný jako léčebna pro choromyslné je v neuvěřitelně dezolátním stavu. Neříkejte, že to není proto že celé toto území bylo Maďarské a tato neúcta je pomstou Maďarům. Můj názore na skutečnou velikost Slovenska je takový, že Slovensko bylo území mezi Nízkými a Vysokými Tatrami. Dnes si hrajete na velký samostatný národ ale vše je jinak.

16362

29.08.2003 10:45

Před 35 lety jsme pohřbili naději na společnost, která mohla být vzorem celému světu

Před 35 lety jsme pohřbili naději na společnost, která mohla být vzorem celému světu

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Nemohu souhlasit v nejmenším. Patřím ke generaci která rok 1968 nezažila. narodil jsem se o 7 let později. Naši zůstali po srpnu 1968 v Rakousku a bohužel z rodinných důvodů se březnu 1969 vrátili zpět. Měl jsem jim to vždy za zlé. Nikdy jsem nedovedl pochopit co to proboha ti komunisté chtěli obrozovat, vždyť ten systém byl špatný už principiálně. Naší rodině sebrali na základě znárodňovacích zlodějských zákonů majetek který by dnes čítal několik miliard a uznejte, že už jen z tohoto principu nemohu jakéholiv socialistické, či socializující tendence ani cítit. Socialismus je špatný. Lidé nejsou a nesmí si být rovní, protože rovnost lidí ničí dravost.
Možná vás překvapím, jsem pro zcela nesolidární kapitalistickou společnost, kde lidé, kteří nechtějí se o sebe postarat - živoří na okraji společnosti. jen taková společnost je dostatečným motorem dalšího rozvoje. Dnešní stav, kdy odbory diktují zaměstnavatelům už pomalu i to co má vyrábět, je zrůdný. Dnešní EU se dostala do stadia, kam se nejspíše chtěli dostat reformní komunisté - socialismus s lidskou tváří. Ve skutečnosti se jedná o prožraný tupý ksicht s rádiovkou na hlavě.
Josef E.Dolecek

18810

08.09.2003 16:30

Seznam.cz překládá

Seznam.cz překládá

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Na téže stránce je pak hrdě oznámeno, že slovník se jmenuje WinGED a jeho autorem je firma Rewin s.r.o. Abych pravdu řekl, váhal bych koupit si takový slovník.

Proboha, proč váhal, vždyť to může být docela zábva zaperlit někde na večírku výrazy z angličtiny, které třeba nezná ani rodilý mluvčí. Ono takový hovor kočící se OKOLO zbytků výkalů na chlupech OKOLO konečíku musí být velmi zajímavou společenskou událostí. [velký smích]

Spiteful Evilman

19294

10.09.2003 09:39

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Už jsem unaven poslouchat z úst "amerických patriotů" Bushe apod. jak amričanům všichni ubližují. Moje zkušenosti s jejich arogancí a velkopanským chováním mě neustále nutí pokládat si otázku: nemá Al-Kaidá někde pokladničku abych mohl přispět svým drobným darem. Abych měl dobrý pocit, že jsem udělal něco proto, aby svět nebyl nucen poslouchat ponižující slova z úst američanů. Aby i oni si uvědomili, že když něco přeženou, tak následuje pohlavek. Myslím si, že události 11.září přede dvěma lety měly pozitivní dopad v tom, že i ten kdo diktuje celému světu co má dělat - poznal pocit strachu.
A tento pocit strachu budou muset prožívat jen do té doby, než se američané naučí žít a jednat s ostatními jako rovný s rovným. Dokud neodškodní ty kterým ublížili -- vlastně nás všechny. Dokud nevrátí své přebytky ukradené na ostatních velmocenskou politikou.

19404

10.09.2003 09:51

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Adolf Hitler v Mein Kampfu píše zhruba toto: Lid je převážně ženského založení a proto jeho chování určují city, střízlivé úvahy už méně. Lidé chtějí slyšet jadsné rozdíly: pravdu x lež, láska x nenávis... Hledání drobných rozdílů je zbabělá měšťanská choulostivost. O genialitě velkého vůdce svědší fakt že dovede představit dva různé nepřátele, jako příslušníky stejné kategorie."
Tolik velmi nepřesná citace z Mein Kampfu. nesedí vám přesně toto na Bushovu propagandu? Opravdu mezi těma dvěma kreténama nevidíte maximální podobenství. Proč by se americe nemohl povést stejný omyl jako se povedl Němcům v roce 1933 když si za Říšského kanléře vybrali A.Hitlera. A kdo má vůbec patent na rozum?

19405

12.09.2003 10:12

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Čekal jsem vlnu reakcí na diskusní příspěvek který jsem napsal. Já nemám nic proti Američanům. Vadí mi však jejich chování a vztah k ostatním. Teď nemám na mysli chování jednotlivců ale jakousi "národní povahu". Každého poučovat, vyvyšovat se. USA jsou zemí která vznikla jako ostatně jiné velmoci na bázi potlačení práv někoho jiného. Ano, i americké dějiny jsou plné krve jiných národů. Na amerických bankovkách najdeme obrázky bývalých otrokářů (třeba Benjamin Franklin, chcete-li příklad.) Dnešní Amerika však své chyby nevidí a už vůbec je nehodlá připustit. Jedině to co dělají oni je správné a neomylné. Vše ostatní je špatné. A Americe nepřátelské. Právě tento bivalentní postoj vyvolává ostrou polarizaci názorů ostatních. A i u mě. Jestliže Německo bylo po II.sv.válce opustilo, či bylo donuceno opustit velmocenskou silovou politiku a stalo se tak pod dojmy z utrpení všech obyvatel, tak i Americká velmocenská politika bude nucena (o tom jsem přesvědčen) ubrat ze své arogance. A pokud to nebude náhlým osvícením (o čemž pochybuji), tak to bude stát (bohužel pro slušné lidi) plno ztrát. A bude to trvat jen tak dlouho, dokud nezačnou Američané s ostatním jednat jako rovný s rovným. Protože jsme si rovni. Jenom prosím drobnou vsuvku - mluvím všude o Američanech, ve skutečnosti mám na mysli všechny bigotní republikány a zejména Bushovu administrativu. Osobně si myslím, že pokud politický styl který USA opanoval nenabere jiný směr, nedojde ke globálnímu zlepšení vztahů. A taky si myslím, že každý arogantní frajírek potřebuje "pokapat citronem"

19550

12.09.2003 10:17

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Americˇanu? si myslí, zˇe za útokem

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Mikine, nepropadejte sentimentu. 9/11 se v historii lidstva stalo i plno lepších věcí. Postupovat jako vy, tak časem nemůžete napsat vůbec nic. Mrzí mě že tam zemřeli nevinní lidé - tak to bohužel na světě chodí - gaunerům se nic nestane, ti klidně obývají všechny ty Bílé domy, Kremly, Downing streety.
A na tento názor mám právo.

19551

12.09.2003 10:35

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Americ?anu? si myslí, z?e za útokem

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Můžete mi to říct česky pane Brňáku, tuto řeč ovládám. A zkuste se povznést, třeba mé některé obraty jsou velmi nadsázkové. Víte já když viděl v přímém přenosu skákat lidi z pater WTC tak jsem brečel. A ten obraz mám dodnes zafixovaný v hlavě. Ale taky jsem brečel když jsem viděl fotky z My-Lai, taky jsem brečel když jsem si prohlédl záběr dítěte roztrženého americkou střelou - je tomu pár měsíců zpátky. Buďte trošku nad věcí - u nás se říkalo - "kdo seje vítr - sklízí bouři" tz tohoto focusu se je třeba taky dívat - ono nic není jen tak pro nic za nic.
A prosím jednu věc si zapamatujte: TO ŽE V ČESKU UMÍRALI LIDÉ ZA TOTALITNÍHO REŽIMU JE ROVNĚŽ DUSLEDEK VELMOCENSKÉ POLITIKY - USA, ANGLIE A SSSR. I TO ŽE NA ČESKÉ UZEMÍ VSTOUPILA NĚMECKÁ OKOVANÁ BOTA JE VINOU VELMOCÍ. Odškodní nás snad za to?

19552

12.09.2003 10:40

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Máte pravdu. Pokud disponujete několika letadlovými loděmi, nukleárními a bůhvíjakými zbraněmi nemůžete přeci být politickým diletantem. S takovým potenciálem jste rázem světový leader.

19553

12.09.2003 10:43

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Znám jednu vtipnou větu, která je sice anglicky psaná ale není anglicky. Sedí na Vás: He mills fifth over ninth.

19554

15.09.2003 09:41

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Americ?anu? si myslí, z?e za útokem

Spiteful Evilman 212.?.?.?

To bych snad neudělal ani za nejsilnější puberty, abych si napsal nickname tak, aby každý po přečtení nicku věděl co jsem zač. Neznáte mě - prosím nevynášejte rychlé soudy. Já si taky nemyslím o Vás, že bydlíte v brně a lemtáte Starobrno. Vlstně je mi úplně jedno odkud jste. Že Vy jste si vybral zrovna takový nick mohou snad napadat skuteční Brňáci. Třeba jste ka-brňák.

19652

15.09.2003 09:46

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Stále nechápu, jak si dáváte do souvislosti: kritik Ameriky = lenoch, či neúspěšný člověk. Chápete, že mi vadí svinstva, který USA činí?

19653

15.09.2003 09:49

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: nemá Al-Kaidá někde pokladničku ?

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Na Zvědavce rád přispěju. Britské listy neznám, ale pokud někdo kdo je zastupuje si myslí, že mám mindrák, tak je ani znát nepotřebuji.

19654

15.09.2003 09:57

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Souhlasím. Pouze si dovolím upřesnit, že do pořádného světového průseru jsou zatahováni všichni, nejen občané USA.

19655

15.09.2003 10:02

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

RE: 70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

Spiteful Evilman 212.?.?.?

V případě Napoleonova tažení do Ruska se ti partyzáni jmenovali: neštovice, tyfus apod.

19656

15.09.2003 13:04

Budeme na fotoaparáty brzy potřebovat zbrojní pas (a právníka k ruce)?

RE: Budeme na fotoaparáty brzy potřebovat zbrojní pas (a právníka k ruce)?

Spiteful Evilman 212.?.?.?

trefné a souhlasím. Narozdíl od pana Juchelky, který pokud dělá panoramatické fotografie (už je jedno či z Eiffelovy věže, z Pražského hradu a nebo je dělal z WTC) obíhá od desítek do milionů obyvatel dotčené části a žádá je o svolení. A v duchu této zvrhlé logiky by se na nás z vesmíru měly sypat tuny vizitek s nápisem NASA.

19665

15.09.2003 14:43

Mučení - kostlivec v americké skříni

RE: Mučení - kostlivec v americké skříni

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Tak toto mi naopak do dějinného kontextu zapadá: Němci za WW2 vymysleli způsob určování a proměřování antropometrických znaků aby dokázali "židovskost" jejich nositele. Neznali ještě DNA, ale kdyby znali, tak ji používají nachlup stejně jako se to nyní snaží činit státy bojící se světového terorismu.
Ono navíc je to tak jak mi říkala maminka, když jsem byl malý kluk: když neděláš nic zlýho - nemáš se čeho bát.

19670

15.09.2003 15:11

Pátek

RE: Pátek

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Ale no tak... Vždyť přeci sám dobře znáte marketingové pravidlo, že nabídka stimuluje poptávku. A i v těch malých obchodech se ze "sojáků" neudělají "špekáčky". Výrobci budou vyrábět to co po nich chce masový konzum (hyper, super atd) a ten zase bude tvrdit, že přeci je to zákazník kdo chce "masovou" konzervu 0,5 kg za 15 CZK.
A výrobcům to vyhovuje (vyrábí jen to o co je žádán). Nic víc.
Já si svoji sociologickou studii dělám pokaždé, když jsem v onom hyper... Můžete přijet BMW ale obsah košíku bezpečně odhalí zda jste či ne balíkem.
A zajímavé je sledovat rozdíl v obsahu košíku mezi lidi obézními a hubenými - na základě tohoto navrhuji vyselektovat skupinu s budoucími vyššími náklady na zdravotní péči.
A nebo zavést daň z přibrané hodnoty [smích]

19671

15.09.2003 15:13

Pátek

RE: Pátek

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Tto nebyl článek o autorovi ale skvěle napsaný článek který je možno generalizovat. Ono chodit po hyper.. a nebo prožívat orgasmy u nakupování po síti vyjde nastejno.

19672

17.09.2003 08:35

Předpověď katastrofy

Předpověď katastrofy

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Autor článku zde nastiňuje jednu z možných verzí vývoje. Mnohde jako kdybych z jeho slov cítil respekt autora před Arafatem, snad až obdiv. Já patřím k zastánců likvidace tohoto teroristy. Diplomatické řešení provedené ruský diplomatem Dragunovem (pozn.[překvapení]dstřelovací puška - 7,62 mm). Mělo se tomu však stát již dávno. Nyní budou všichni rádobyhumanisté hystericky vřískat na jeho podporu.
A nemyslím si, že se automaticky stane mučedníkm pro všechny Araby. Naopak, soudím, že pokud bude nabodena Arafatova hlava na kopí a zároveň Izerael ustoupí z represí, Arafatova smrt bude presentována jako odklizení žáby z pramene - tak do čela Palestinské správy má šanci zasednout politik, se kterým je možné jednat u stolu.
Žádný plán na uklidnění situace na Středním východě nemá šanci na úspěch bez likvidace těch, kdo ztělesňují staré pořádky.
Ale musí to být likvidace chirurgická - jednoho po druhém. Kdyby byl i Saddám odstraněn (spolu s celým balíčkem karet) rukou odstřelovače, nemuselo by zahynout plno prostých lidí. A dnešní situace v Iráku mohla být klidnější.

19724

17.09.2003 08:38

Jeden ze života

Když už jsme u těch vtipů:

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Víte co má cikán bílýho?
????
????

Cikán má bílýho hlavně poslouchat.

19725

01.10.2003 18:00

Pokec s Američankou

RE: Pokec s Americˇankou

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Jsem rád Mikine za Vaše slova. Znamená to tedy, že moji prarodiče, kteří se narodili na dnešním území ČR a po válce byli vyhnáni do Německa byli vyhnáni neprávem. Děkuji. Prosím opakujte to co možná nejvíce a hodně nahlas. A předem promiňte, že jsem Vašich vět použil v jiném kontextu. [smích]

20223

01.10.2003 18:04

Pokec s Američankou

RE: Pokec s Americˇankou

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Zkuste si zjistit něco z historie. ještě v 15!!! století bly na dnešním uzemí ČR oblasti které byly popisovány jako neobydlené! To znamená, že ne každý nový příchozí musel nutně vyvraždit někoho předchozího, a dokonce příchozí byli původními požádáni aby přišli a například osídlili pohraniční hory.

20224

02.10.2003 10:12

Dopis pro Aňu

Dopis pro Aňu

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Článek jsem nedočetl. Už prvních několik odstavců mě rozbrečelo. Seděl jsem u počítače a tvářích se koulely slzy jako hrách. Přemýšlel jsem o tom, kolikrát jsem vyřknul rychlé a jednoduché soudy a také o tom, co je skutečné štěstí. A také o tom, zda jsem v životě stihl říct všem, které mám rád, že je mám rád. Kolikrát jsem se styděl za svoji maminku, že má jen základní vzdělání a že s lopatou v ruce uklízí uhlí spadané z dopravníků.
Jak moc jsem v duchu ublížil skvělé ženě, která po smrti mého tatínka dřela na směny aby zajistila dobré vzdělání mě a mé sestře. To že se se mnou nemohla bavit na téma existencionalismu, realismu a podobně ji v mých očích deklasovalo. Ale to její mozoly daly mě tu šanci se o těchto věcech bavit.
Stydím se za sebe.
Mami, mám ještě šanci Ti říct, že Tě miluju a jsi to nejdražší, co jsem kdy v životě mohl mít.
Děkuju Ti.

20244

02.10.2003 10:26

Pokec s Američankou

RE: Evilmane,

Spiteful Evilman 212.?.?.?

On počet obyvatle před pár set lety byl o dosti nižší než dnes, i Praha měla svých 150 tis. obyvatel. A třeba pohraničí bylo nutno osídlit už jen proto, aby bylo kvůli komu tam zřizovat výkon státní správy a taky aby pohraniční pevnosti (hrady) měly zajištěný bezproblémový support.

Přeji hezký den!

20245

08.10.2003 08:34

Vymírejme vědecky

Vymírejme vědecky

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Souhlasím s vyšším zdaněním, resp. výrazně nižším zdaněním bezdětných. Ale narozdíl od p.Stwory bych vyšší daně nechal i těm kdo mít děti nemohou. To by lidi motivovalo k tomu, brát si děti z ústavů, kde i přes všechnu možnou péči není budována rodina a dítě si tak nenavyká na toto sociální prostředí. A rovněž ústavní péče je výrazně dražší než umístění dítěte v rodině.

20442

30.10.2003 13:44

Diskuze budou pro ty, kteří se zaregistrují, bez moderování

RE: Diskuze budou pro ty, kteří se zaregistrují, bez moderování

Spiteful Evilman 212.?.?.?

iDnes rozhodně neustoupilo od registrace. Chápu pana Stworu v jeho konání, neboť registrace bude jakousi systémovou brzdou vůči hulvátům. Ale věřím, že právě v bezprostředním uvolňování příspěvků od registrovaných uživatelů je přínos pro diskutující.
Spiteful Evilman

21188

02.07.2004 09:12

Jak se masíruje veřejné mínění

Jak se masíruje veřejné mínění

Spiteful Evilman 212.?.?.?

Vy jste kuřák, že pane stworo. Já nikoliv a bohužel jsem kuřáky obtěžován dnes a denně. Pokud je v hospodě požádám, aby šli čudit jinam, že mi to vážně vážně vadí, tak se cítí dotčeni na svých právech. Ale skutečně poškozený jsem já - nikdo z nás se s cigaretou u pusy nenarodil, tudíš nekouřit je normální.
Osobně kouřím marihuanu, ale dělám to doma a nikomu obláčky opojného dýmu pod nos nepouštím. tak proč mi to dělají kuřáci cigaret?

30374

10.11.2004 12:53

Muž svého národa

Muž svého národa

Josef E.Doleček 212.?.?.?

Abych nepopudil pana vydavatele, tak opravdu nebudu směrem k mrtvole Jásira Arafata používat žádných slov, byť již od komunistických dob tento člověk není na seznamu mých oblíbenců. Budiž.
Napíšu něco o mém vlastním strachu.
Vrátil jsem se z Moskvy a měl jsem možnost se setkat a mluvit s lidmi z Izraele. Nejsem fanouškem židovského státu a jeho světové politiky, ale musím uznat, že vydržet existovat v tak těsném sousedství s rychle se replikující palestinskou menšinou dá skutečně zabrat. Fandím tomu, aby palestinci měli svůj vlastní stát, ale ukázali nám všem jak se bez pomoci jiných dokáží o sebe skvěle postarat. Jestli nejsou jako naši snědí spoluobčané, kterým jde jen a jen o parazitaci na společnosti.


Jsou to arabové a zejména palestinci a čečenci, kdo jsou hrozbou pro ostatní. Až pojedete v Moskvě metrem, nebo budete chtít navšívit veřejné místo, tak zcela určitě pocítíte strach.
Nic jsem těmto lidem neudělal ale vím, že oni bez mrknutí oka mohou odpálit svoji bombu vedle mě. Ano, sledoval jsem jestli nějaký přičmoudlík nesedí zrovna kolem. A synovi jsem řekl, že kdyby mi nějaký arabáš něco provedl, že mě má pomstít stonásobně a krví.

Snad svět bude lepší bez těch co podněcovali k násilí.

A jen dovětek: pane Stworo, kolikrát jste byl v arabsky mluvících zemích a kolikrát třeba na kavkaze? Přeju Vám, abyste zažil strach o sebe a své blízké kvůli hrozbám těch, které tak chráníte. Třeba pak nebudete tvrdošíjně hájit tuhle partu, kterou my v Evropě nechceme.

36536

10.11.2004 13:50

Máme tady podzimní sbírku na provoz Zvědavce

Máme tady podzimní sbírku na provoz Zvědavce

Josef E.Dolecek 212.?.?.?

Něco mě nutí k zamyšlení a mělo by i Vás pane Stworo. A to věta, že sice roste počet přístupů, ale klesá výtěžek. Proč asi. Popravdě jsem kdysi sledoval Zvědavce skoro denně. Dnes již zabrousím sem tam. Dříve jsem jej považoval za platformu, která je otevřená všem názorům, poslední dobou převládá názor jeden - oficiální a to antisemitský. Názor, třebaže pravdivý, ale útočící proti takovým vrahům jako byl Arafat je nepřípustný.
Za takovýchto okolností i finanční příspěvek na provoz Zvědavce je příspěvkem nezaručujícím svobodu projevu a nesloužící pro rozvoj demokracie.
Josef E.Dolecek

36541

09.12.2004 11:26

Ukrajina - velká reality show?

RE: Ukrajina

Josef E.Dolecek 212.?.?.?

V tomto bych se hadal, číslo proRusů je menší, cca max 40%. Problém je ale v tom, že jsou to potomci Ruských okupantů a poruštění Ukrajinci.
Ale pokud se díváte na tento problém stejně jako se s prominutím kráva Madlenka dívala na Srbské Kosovo, kde jedna menšina souloží tak dynamicky, až přečíslila většinu - tak máte pravdu - Ukrajina patří Rusku. Nejdříve okupujeme, pak přečíslíme a tínm pádem legálně ovládneme.
Už se těším až v tomto duchu se stane Česko, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko Cigánovem, Francie Negrovem, Amerika Hispánovem. Chytrá logika, jen co je pravda.

38165

10.12.2004 10:39

Ukrajina - velká reality show?

RE: Ukrajina

Josef E.Dolecek 212.?.?.?

Ale on nikdo Rusy na Ukrajině nevítal, přišli sami. Říká se tomu okupace. Mimochodem, v Lotyšsku je procentu Rusů ještě větší a taky nikdo tento stát nenutí aby se stal vazalem velkého cara KGB-FSB Putina. Dívím se světu že tomu vymaštěnci leze do zadku, to jakým způsobem Rusko porušuje zákony (viz Jukos) je alarmující. Co vůbec se cpe Rusko mezi vyspělé krajiny? Koho ta země pod diktátem FSB vůbec zajímá? Nejsdou na špici ani technologicky, ani kulturně, ani nijak jinak. Je to země, kde vládne státní mafie.
Ukrajinci bojují za svoji nezávislost a držím jim palce. To že si Rusko dělalo v Evropě co chtělo a západ mu ustupoval (za Stalina a to již před válkou) je chyba západních zemí. Stejně jak pro zachování svého klidu obětovali Československo, Finsko, kus Rumunska, tak stejně obětovali Ukrajinu. Banderovci vraždili své okupanty po právu. Je jejich hrdinstvím, že ještě v roce 1956 bojovali proti rudé armádě v Karpatech.
Na začátku týdne byl Putin v Turecku. Copak tam asi dělal? Proti komu se zase paktoval? A kdy zaplatí několikaletý dluh za námořní základu bv Sevastopolu? Ha?

38252

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 2

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
26,40 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,38 Kč
100 japonských jenů
20,86 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 006,15 Kč
1 unce stříbra
523,46 Kč
Bitcoin
415 340,60 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?