Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 44 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, často cenzurovaný, Pustí mě cenzor?, Pustil mě :), Vítězslav Boch.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.01.2008 13:45

Trestní oznámení na Zvědavce

Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Jupííííí! Osobně doufám, že pana Stworu zavřou, až zčerná, jsem rád, že mi někdo ušetřil papírování s podáváním trestního oznámení. Tohle je nejlepší zpráva na celém Zvědavci!

150855

09.01.2008 18:26

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Slovo "stvůra" rozhodně nepovažuji za sprosté, kdybych chtěl použít sprosté slovo, tak vás označím za nějaký pohlavní orgán nebo zvíře. A vzhledem k tomu, že vy urážíte a osobně napadáte celý jeden národ, tak byste v tomhle směru měl pomlčet.

150918

09.01.2008 18:42

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Přirovnávat Židy k Borgům? To si děláte legraci? Tohle může říct jen někdo jako je pan Stwora. Je mi špatně z toho, že o Star Treku píše takové pochybné indivduum jako je on.
A když už si jej chcete brát do své nevymáchané huby, tak si o něm laskavě něco zjistěte. Paralelu k židovským dějinám v něm skutečně najdeme, ale ne u Borgů, které bych pro jejich snahu si vše podmanit a asimilovat spíše přirovnal k fašistům, ale u Bajoranů (Deep space 9) - nábožensky založené rase, kterou po desetiletí vyhlazovali a okupovali Cardasiané.
Jinak bych od vás spíš očekával, že Židy přirovnávate ke ziskuchtivým Ferengům.

Bohužel v původním znění můj příspěvek neprošel cenzurou pana Stwory, přesto, že se v něm nevyskytovalo jediné sprosté slovo

150910

09.01.2008 19:56

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Páni! Ty se chováš jak STB - na každého si vedeš agendu [velký smích]
Zajímalo by mě, čím jsem si tak zasloužil tvou pozornost, nebo to si vedeš složku na každého? Já na Novinky občas zajdu po škole a po práci, ale vidím, že ty neděláš nic jiného, než že prolézáš diskuze a zapisuješ si, co by jsi někdy mohl proti někomu použít, no když tě to baví [vyplazený jazyk]
Jestli si pamatuješ, tak jsem ke karikaturování vyzýval u článku, že muslimové chtěli zabít nějaké novináře kvůli karikaturám a já před utěrkama rozhodně hlavu sklánět nebudu!
Jestli jsem přímo řekl, že muslimy nenávidím, si už nepamatuju, ale netajím, že tomu tak je. Ale vzhledem k tvému vztahu k Židům mi nemáš co vyčítat [smích]
Máš ještě ten obrázek? [překvapení] Já jsem ho asi smazal, neposlal by jsi mi ho? [mrknutí jedním okem] Jo a mimochodem, to, že byl Mohamed zfetovaný, když vymyslel Islám, to není moje oreginální myšlenka, to nám v prváku na gymplu naznačil náš profesor dějepisu, dnes již bohužel penzista, tehdá 74 letý pán, který něco zažil a s jeho názory (podpora USA a Izraele, nenávist k muslimům a komoušům) by jsi se asi neztotožnil [smích]

Nic, kromě celého tohoto webu, mi trapné nepříjde. Já nejsem žádný politik či jinak významný člověk, abych si musel dávat pozor na to, co říkám [smích]

150929

09.01.2008 20:27

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Ahoj [smích]
Ano, jsem to já, já nemám potřebu se schovávat za přezdívky. Ale nečekal jsem, že jsem tak populární, ty máš asi docela nudnej život, když máš čas si zaznamenávat vše, co jsem kdy řekl, viď? Nemáš to v nějakým texťáku, který by jsi mi mohl poslat? Jak tak koukám za Zvědavce, tak může mít dneska své "politické" stránky každý, tak že bych si taky nějaké udělal a vystavil si tam, co jsem kdy na Novinkách řekl (Mimochodem, už jsem si Novinky vyhodil z hlavní stránky Seznamu, abych omezil svou účast tam).
Doufám, že se bude panu Stworovi dobře řídit jeho slavné o.s. z vězení.
Proč bych měl mít peklo ve škole? Já se naopak ve škole mám velmi dobře, soudíš podle toho, že ty jako levicový aktivista, se tam máš špatně? Zvol si jiný příměr chlapče, já chodím na gymnázium a tam, jak známo, chodí lidé s vyšším IQ, tedy s vyšším příjmem a tedy spíše pravicový voliči.
Pokud se ptáš na národnost, jsem Čech. V Izraeli jsem byl naposledy před deseti lety v Eijlatu, Tel Avivu, Jeruzalémě a Betlémě (mimochodem, nádherná země a milý lidé), v USA jsem byl asi pětkrát, pokud tě to zajímá.
Pokud tvoji kámoši poslouchají tvé politické názory, tak mi jsou ukradení. Zřejmě jsi jim předložil lživé argumenty, kterých je Zvědavec plný, pokud uvěřili, jejich smůla.
Máme velmi odlišný názor na to, kdo jsou a kdo nejsou slušní lidé (zvláštní, že ti příspěvek pan Stwora necenzuroval, když mě v něm urážíš, ale jamile si někdo dovolil urazit jeho, tak to sem samozřejmně nepustí). Já bych zase zvracel z lidí, jako jsi ty a pan Stwora. Nepotřebuju si spravovat, jsem se svým životem nad míru spokojen (a nemám rád, když mi někdo říká Vítku)
Měj se blaze, třeba někdy dostaneš rozum.

150926

09.01.2008 20:59

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

V pohodě, já se sice učím 6 maturitních témat z angličtiny a jedno období v literatuře, ale rád zareáguji pokud je alespoň nějaká šance, že půjde o konstruktivní debatu.
Že jsi levičák jsem usuzoval podle toho, že se názorově shoduješ s lidmi, kteří jsou hodně krajní levičáci (třeba ten Ten.co.nesnani.vydavani.dobra.za.zlo z Novinek, to je taky velký Stworův fanda a zároveň volič KSČM).
Porovnávat školy zde, to asi není nejlepší nápad. Připouštím, že jsem s tím začal, chtěl jsem podotknout, že s politickými názory ve škole nemám problém, protože je statisticky dáno, že čím vyšší vzdělání, tím spíš volič pravice. Ono je to logické, každý volí to, co je pro něj nejvýhodnější. Když má někdo nižší příjem, tak chce, aby ho stát podporoval, když má někdo vyšší příjem, tak nechce podporovat stát. To je přirozené.
Jestli mě označuješ za práskačský typ, to je tvoje věc. Stížnosti redakci Novinek na Stworu a toho druhého capslockáře jsem několikrát poslal. Hlavně mě ale dopálilo, že mé příspěvky byly mazány, ač nebyly tak radikální, jako jejich. Až nedávno jsem se dozvěděl, že jde o automatický systém. Například minule u článku, že 80 opilců v Bombaji, kteří napadli dvě ženy, někdo napsal, že to byli vojáci z nedaleké základny US Army, já jsem přiložil obrázek z Wikipedie, který dokazoval, že v Indii US army nemá žádnou základnu, ale tento příspěvek, který, jak jsem podotkl, dokazoval lež předešlému uživateli - Jirka.cibulka, jestli znáš, byl mazán pravidelně, nevěděl jsem, že kvůli odkazu, myslel jsem, že jej Novinky chrání.
Na pana Stworu je podáno trestní oznámení, pokud bude odsouzen a Zvědavec zmizí - já se zlobit nebudu [smích]
Žádný Eretz (nebo jak se to píše) nečtu, věnuji se spíše jiným tématům, na Zvědavce jsem narazil díky Novinkách, které taky opuštím (prostě na mě je to příliš levicový server).
Já vystupuji pod pravým jménem, o pseudonym se nejedná, o tom tě ujišťuji. Ty jsi svůj příspěvek podepsal, tudíž jsem tu poznámku o přezdívce nijak nesměroval k tobě, ale reagoval jsem na ten dotaz, jestli jsem ten samý, jako na Novinkách.

Nešlo o urážku, spíše o další radikalizaci, já se radikálně chovám pouze, pokud k tomu mám podnět (a například teroristické útoky arabů opásaných výbušninou jsou pro mě velmi dobrý podnět)
Ahoj

150934

09.01.2008 21:02

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Produkt této divné doby? To jako myslíš fakt, že jsem nebyl zkažen komunistickou výchovou a ideály? Jo, tak děkuju za kompliment [mrknutí jedním okem]

150931

09.01.2008 23:54

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Jo? A Palestinci jsou zatýkáni a přesouváni do vyhlazovacích táborů a loveni Izraelskými lovci Palestinců? Tak na to zapomeň, Židé jsou Bajorané, bylo to dokonce v rozhovoru s některým z tvůrců DS9, vyhlazovací tábory jsou paralela na koncentráky

150950

10.01.2008 00:43

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Já jsem se špatně na začátku vyjádřil a asi z toho vzniklo nedorozumnění. Já rozhodně nemám vyšší příjem, pěnez mám sice dost, ale sám jsem si je vydělal a hlavně uspořil(asi mi nebudeš věřit, když řeknu, že za měsíc utratím tak 200,-)

Chtěl jsem předtím říct, že studenti gymnázia dosáhnou vyššího vzdělání, tudíž získají v budoucnu lépe placené místo a proto budou spíše volit pravici.

Pan Stwora má rozhodně blíž k vězení než kdokoliv z nás zde(už na něj bylo podáno trestní oznámení), a já se netajím tím, že by mi velmi vyhovovalo, kdyby tam zkončil, protože z jeho článků se mi mnohdy zvedá žaludek.

A ještě dvě věci na závěr: Je mi špatně z lidí, kteří takhle generalizují ("Naše zlatá mládež"), připomíná mi to remcající důchodce v tramvaji. Každý je proboha jiný, tak to laskavě pochopte.

Otec mi nic nezaplatí - jednak by to neudělal a jednak to fakt není můj styl - nechat si něco kupovat.

150953

10.01.2008 00:46

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Ano, útoky Husseinových republikánských gard proti vlastnímu obyvatelstvu mě radikalizovali [smích]

150955

10.01.2008 14:38

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Já si budu lézt kam budu chtít, tenhle server pokud vím není rezervován jen primitivním anti-amerikanistům a antisemitům, i když tu jich je značná převaha. Za soudného člověka nepovažuji někoho, kdo podporuje muslimské vrahy. Dával bych podpůrcům těchto bestií, kteří se odpalují v autobusech a unáší letadla, stejné tresty jako případným teroristům a byl by klid.

151017

10.01.2008 14:40

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Všechny konflikty na blízkém východě jsou vinou arabů, kteří se snažili zničit Izrael a obsadit Svatou zemi. Jejich vyhlazování jako agresorů a zábor jejich území mě opravdu nemrzí.

151016

10.01.2008 15:03

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Karikatury Mohameda mi vadí, protože kvůli ním muslimší duchovní vyzývají k likvidaci jejich autorů a aby někomu hrozila smrt kvůli obrázku, to teda podporovat nebudu! Výplod komunismu nejsem, díky bohu jsem jej skoro nezažil.

151014

10.01.2008 15:45

Trestní oznámení na Zvědavce

Odchod

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Nemám čas reagovat na všechny vaše příspěvky, nehledě na fakt, že vašemi názory doslova pohrdám (mohu si to dovolit, nejsem politik, abych musel poslouchat vaše názory), tudíž z tohoto primitivního webu, jehož jedinou náplní je pouštět do světa primitivní antisemitické a antiamerikanistiké příspěvky jednoho člověka, kterého osobně považuji za duševně chorého (ne pane Stwora, to není urážka, to je můj oficiální názor na vás), zase zmizím - což vám jistě způsobí vyvrcholení "jak jste mi to nandali", ale pouze jste mě ujistili v tom, že lidská blbost je nekonečná a zvědavec je ji plný.
Doufám, že pan Stwora zkončí ve vězení, dal bych cokoliv za to, kdyby se mu tam něco stalo a ven se živý nedostal. Pokud měl někdo možnost číst si názory potetovaného blázna Pavla J. Hejátka o konečné likvidaci USA a vyvraždění jejich obyvatelstva, tak vám musí být jasné, že pánové Stwora a Hejátko mají mnoho společného a musím říct, že je mi špatně, že tací lidé chodí mezi námi.
Pan Stwora mi včera zablokoval příspěvek, protože jsem jej označil za stvůru a také mě několikrát obvinil, že jsem lhář. Následně tady ale stejné a horší invektivy na mou osobu pouštěl, přestože já jsem, podle jeho slov, označením jej za stvůru porušil dvě z pravidel Zvědavce. To je pro mě jasný důkaz toho, jaký pan Stwora je - je to "člověk", který záměrně manipuluje s fakty a sám LŽE, aby obhájil své primitivní cíle a tací jsou i lidé, kteří jej zde podporují a s takovou "lůzou" nemám za potřebí ztrácet svůj čas.
VÁŽENÍ ČTENÁŘI ZVĚDAVCE, klidně se udušte svým webem a zažívejte pocity blaha při čtení lží a xenofobních článků autora, který se nedá pojmenovat slušným výrazem. Pokud nevíte, co s penězi, tak mu je dál posílejte, není totiž nic jiného než obyčejný žebrák. Od těch na Staroměstském náměstí se liší jen tím, že se vydává za bojovníka za pravdu. Že je jen prachsprostý lhář dokazuje fakt, že zatímco sliboval, že jakmile nedostane 25 tisíc měsíčně, tak Zvědavce zruší, ejhle, dostal míň, ale Zvědavec tu je stále. Prostě z vás pouze tahá prachy a pokud jste takové stádo ovcí, že mu je budete dávat - váš problém, pak si ale nestěžujte, že kvůli reformě veřejných financí nemáte na máslo

Zablokuji si emailovou adresu info@zvedavec.org, aby mi nechodili vaše reakce, poněvadž nemám čas a ani náladu je promazávat, možná sem ještě jednou dneska zaskočím, abych se podíval, co jste mi odpověděli, nebo zda mě zase pan Stwora zacenzuroval, když jsem si dovolil jej nazvat pravým jménem, ale pak s hřejivým pocitem, že je vyšetřován a že snad zkončí v base sem chodit přestanu, abych se vyhnul střetu s lidskou blbostí.

151021

23.01.2008 16:15

Demokracii a svobodu si rozvracet nedáme!

Pronásledování Židů

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Dnešní seminář z dějepisu: Vyučující: "Pronásledování Židů nezkončilo středověkem, táhlo se i do novověku, Dreyfus, Hilsner, Holocaust a některé vypatlané palice v něm pokračují dodnes."
Hádám, že většina zde diskutujících by s panem magistrem nesouhlasila [smích]

152429

28.01.2008 18:03

Kdo fandí státu Izrael

RE: Mhmm

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Prostě pak Kvapil je nacistické prase stejně jako pan Stwora (který tenhle komentář stejně nepustí na svůj "skvělý" web)

152945

28.01.2008 18:08

Kdo fandí státu Izrael

Izrael Forever

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Fandil jsem, fandím a fandit budu Izraeli, jako jedinému bezpečnému státu na Středním východě. Mrzí mě, že například v Yom Kippurské válce, kdy byl zákeřně napaden svými "mírumilovnými" arabskými sousedy, které zde kdejaký omezenec obhajuje, ba přímo uctívá, nepoužil jaderné zbraně, pokud je vlastní, což zde každý tvrdí, že ví. Ona by si ta arabská lůza pak pořádně rozmyslela, jestli napadnout Izrael nebo ne a byl by na Blízkém východě klid!

152946

05.02.2008 15:12

Česká politická miss

RE: Síla

Vítězslav Boch 213.?.?.?

>Vám nevadí, že je už i tento druh pořadů zneužíván k
>manipulaci lidí a k mocenskému boji mezi různými politickými
>skupinami ? Vás neuráží jejich postoj mající nás za
>pitomce, kterým lze lehce namluvit cokoliv, co se hodí k
>dosažení jejich záměrů ?


Ne, nám vadí, že přesně o tohle se snaží Zvědavec, ale z opačné strany politického spektra a Vám vadí, že je neúspěšný [vyplazený jazyk]

153365

06.02.2008 19:29

Těžké časy přicházejí

RE: Odkaz k těm kabelům:

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Další odporné obviňování bez důkazů typické pro tenhle žumpa server! Kde máte JEDINÝ důkaz, že jde o akci jakkoliv řízenou či naplánovanou americkou vládou? NIKDE! Jen BEZDUŠE tlacháte, protože nic jiného NEUMÍTE!

153480

06.02.2008 23:33

Těžké časy přicházejí

RE: Odkaz k těm kabelům:

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Hledám tu vhodný antisemitický článek, za který bych mohl pana Stworu zažalovat.

Lidi, kteří tvrdí, že USA jsou vlastněni Izraelem a hltají všechny články napadající USA a Izrael, protože tenhle žumpa server o ničem jiném nepíše, tak ty nepovažuji za lidi, kteří jsou schopni se zamyslet, ale za vypatlanou sebranku s vymytým mozkem, či nějakou pošahanou sektu.

Viz poslední dvě kauzy tady: V Číně trochu víc sněží = hned je tady obvinění z toho, že to jsou akce americké armády
Je přerušeno několik podmořských kabelů = je to útok USA

TRAPNÉ!

153518

06.02.2008 23:44

Těžké časy přicházejí

RE: Odkaz k těm kabelům:

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Já na Írán!

153521

07.02.2008 00:12

Těžké časy přicházejí

RE: Odkaz k těm kabelům:

Vítězslav Boch 213.?.?.?

>Ano, mate pravdu. Neexistuje JEDINY konkretni dukaz, ktery by
>spojoval vypadky kabelu s vojenskymi akcemi USA v casti sveta,
>ktera je vypadkem postizena nejvic. Ale znate to. Pokud najdu pod
>posteli cizi slipy, taky ve mne skrsne vuci manzelce jiste drobne
>podezreni i navzdory tomu ze jsem ji neprichytil In Flagranti...


A co třeba varianta, že je likvidují islámští náboženští vůdci, aby neriskovali, že jejich tupé stádečko ovcí najednou nebude tak tupé, najde si na internetu nějaké informace a zjistí, že nejen Alláhem je člověk živ?

153515

11.02.2008 15:22

Sionistický vrchní rabín: Deportujte Palestince na Sinaj

Arabové jako mor

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Stejně by jim za chvíli Sinaj přestal stačit a začali se zase cpát do Izraele a prohlašovat, že je to jejich země, na Araby je třeba zvolit radikálnější postup!

153957

12.02.2008 17:39

Tak nám zabili Rona Paula

Tak vám zabili vaší modlu

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Tak koukám, že kandidát, kterého nefavorizoval nikdo jiný, než zvědavec a podobné žumpy, konečně odstupuje. Což na výsledku voleb nic nezmění, Ron Paul neměl NIKDY šanci získat republikánskou nominaci, stejně jako třeba Alan Keyes, Sam Brownback nebo Fred Thompson
a pan Stwora jen hledá výmluvu, proč lidí s podobnými šílenými radikálními názory není více.

154055

18.02.2008 14:57

ČSR 1938 – Косово 2008

RE: Teroristi

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Palestina nikdy Palestincům nepatřila, nejdříve tam byli Židé, pak Římané, pak sice Arabové, ale nikdy ne samostatný Palestinský stát, pak to byla součást Osmanské říše, po 1. světové válce součást Britského Impéria a po 2.světové válce, když se "porcoval medvěd" a dělilo impérium ji OSN rozdělila mezi Židovský národ a palestince. Tak nevím, jaký národně osvobozenecký boj to vedou.

154602

18.02.2008 15:17

ČSR 1938 – Косово 2008

Toto není článek

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Považovat tento anonymní výplod za článek je projevem hlouposti a zaslepenosti. Je napsán naprosto neobjektivně, pouze straníce srbům, útočící na kosovské albánce a na Spojené státy Americké a prezidenta Bushe, kterého autor prostě zjevně nenávidí a musí si zvedat své mizerné sebevědomí útokem na něj.
Je zvláštní, že si jako paralelu vybral zrovna ČSR 1938, jak mi vyvrátí, že to není paralelní událost k ČSR 1918, Rakouska se taky nikdo neptal, jestli chce přijít o České země, které mu po staletí patřili a žila zde početná německy mluvící menšína (v Kosovu žije dost jasná albánská VĚTŠINA!)
Tahle paralela mi příjde mnohem výstižnější, protože Sudety samostatný stát netvořili - připojili se ke Třetí říši, kdežto ČSR se od Rakouska odtrhla a vytvořila samostatný stát.
A mluvit o prezidentu Bushovi jako o "Vůdci", což je zjevná narážka na Hitlera, který byl takto titulován, z autora článku dělá kašpara. Hlásá snad americký prezident něco o "čisté rase" a vyhlazuje menšiny, homusexuály a levici?

Výsledkem bombardování byla humanitární krize (v bombardovaném Sarajevu byli obyvatelé hladem nuceni ke kanibalismu) a stovky tisíc uprchlíků.

A nevím, co je tohle za výplod, pokud se nepletu, tak v roce 1999 byly bombardovány vojenské cíle v Bělehradu a v Kosovu, Sarajevo je poněkud jinde (základní znalost zeměpisu by autorovi článku zjevně ´bodla´)

Souhlasím s oddělením Kosova od Srbska, neboť pokud by zůstali jednotné, můžeme se dočkat akorát dalších etnických čistek, které provázeli Jugoslávii celá devadesátá léta minulého století. Ovšem pokud OSN podporuje osamostatnění Kosova, tak by měla poskytnout pomoc a odškodnění těm srbským obyvatelům Kosova, kteří projeví touhu se přestěhovat.

154605

18.02.2008 17:17

ČSR 1938 – Косово 2008

RE: Teroristi

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Ale to já nepopírám [smích] Třeba ve starověku jim tam konkurovali Féničané, ale ti na ně nestříleli rakety [smích]

154619

18.02.2008 17:49

ČSR 1938 – Косово 2008

RE: Teroristi

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Jestli OSN to nevím, nejsem expert na mezinárodní právo, ale Britské impérium určitě, protože se jednalo o jejich území

154625

18.02.2008 23:03

ČSR 1938 – Косово 2008

RE: Prdlajs!

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Otázka ale je, co Srby k takové nabídce pomoci vedlo. Jestli jim bylo jasné, že se sami budou za čas muset s fašisty vypořádat, tak proč to neudělat hned nebo zda to byl fakt, že toužili po tom, připojit Československo k Jugoslávii

154665

21.02.2008 15:08

Televizní hlasatelka vyhozena za dvě slova údajně symbolizující nacistické Německo

Komentář k poslednímu článku v rubrice "ve zkratce"

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Takže jednak by mě zajímalo, kteráto svině na naší školu donáší panu Stworovi, osobně bych moc rád viděl, kdo je ten jidáš, abych na jeho "propagaci" naší školy mohl upozornit vedení školy.
Druhak absolutně nechápu, proč je zde takovéhle oznámení vystavováno, co je panu Stworovi a ostatní sebrance zde po tom
a za třetí a to je určeno náckovi s přezdívkou "MedaBeda": Vystopoval jsi mě hezky, jen co je pravda, akorát by mě zajímalo, proč a jak. A hlavně by mě zajímalo, co chceš prověřovat, chceš si vytvářet další STBáckou složku?

(Musím to psát sem, protože na články z Ve zkratce nemůžu reágovat a rozhodně se tu nemíním registrovat)

154914

23.02.2008 10:40

Televizní hlasatelka vyhozena za dvě slova údajně symbolizující nacistické Německo

RE: Komentář k poslednímu článku v rubrice

Vítězslav Boch 213.?.?.?

A) Nadporučík, už jsem nadporučík.
B) USS = United Star Ship, loď Spojené federace planet, jde o internetovou RPG hru z prostředí Star Treku (a než napíšeš, něco o tom, že si tam dětičky hrajou, tak jenom v naší posádce je jeden studující právník, 36letý instalatér, který má normálně rodinu (hrál i jeho syn) nebo 32letá středoškolská učitelka)
C) Přebytečnou energií netrpím a rozhodně ji nemíním investovat do tebe
D) Pokud jsou zde všechny články jednostranně mířeny proti USA anebo Izraeli, tak tu fanatismem podle mě trpí někdo jiný
E) Na zvědavce chodím, abych se přesvědčil, kam až lidská blbost může zajít.

(Toto byl na diskuzním fóru Zvědavce poslední příspěvek, ve kterém někoho osobně napadáte, pane Bochu. Stejně tak urážky zdejších přispěvatelů a čtenářů jako celku jsou proti pravidlům tohoto diskuzního fóra a nebudu je nadále tolerovat. Editorka)

155046

26.04.2008 13:23

Proč policie obtěžuje pana J.?

To jsem se zasmál

Vítězslav Boch 213.?.?.?

Ježiši kriste, to je sranda [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Tan pan J. je ještě paranoidnější než pan S., škoda, že koncem měsíce tenhle server pro nedostatek vyžebraných peněz zavře [chechtot]

159972

19.05.2008 00:51

Sebevražda mladé dvojice anebo máme další Palachy?

Blokace diskuzí na Novinkách

Pustí mě cenzor? 213.?.?.?

Zablokování diskuze na Novinkách u článku u smrti, sebevraždě a podobných tragédií je docela běžná praxe a vezmu-li v úvahu, co za slovoč se tam v diskuzích vyskytuje, tak to JENOM SCHVALUJI. Ono se to rychle rozlezlo do dalších diskuzích, takže jsme se od "inteligenta" s přezdívku Svizdle nebo tak nějak dozvěděli, že "dva mladí lidé zmařili své životy kvůli modrým hyenám", a podle mého názoru, klidně si s tím nesouhlaste, je mi to jedno, se krajně nehodí, aby pod takovýmto článkem se nacházela diskuze s takovými příspěvky, zvlášť, když to mohou číst pozůstalí.

Druhá věc, že nikdy neuvidíte dopis na rozloučenou, to předpokládám a také v to doufám, kdybych já spáchal sebevraždu, tak poslední, co bych chtěl, by bylo, aby mé poslední rozloučení rozebíral někdo na Zvědavci.

A třetí věc, že spáchali sebevraždu kvůli systému nemusí nutně znamenat, že to udělali kvůli vládě ODS, poplatkům ve zdravotnictví či americkému radaru. Klidně to mohli také udělat kvůli vzůstající vlně antisemitismu a antiamerikanismu, kvůli diskutérům z Novinek, kteří volají po vládě KSČM či kvůli olympijským hrám v Pekingu.

(P.S.: tak jsem zvědav, zda mě editor bude cenzurovat, jak je v poslední době jeho dobrým zvykem)

161372

19.05.2008 14:48

Sebevražda mladé dvojice anebo máme další Palachy?

RE: Blokace diskuzí na Novinkách

Pustil mě :) 213.?.?.?

Přesně tak, bod pro vás, takhle jsem to myslel.

161425

19.05.2008 18:01

Sebevražda mladé dvojice anebo máme další Palachy?

RE: Blokace diskuzí na Novinkách

často cenzurovaný 213.?.?.?

Nejdřív se chci omluvit, že jsem nereágoval už odpoledne, ale měl jsem čas jen na rychlou odpověď Vanguardovi [smích]
Já myslím, že i Velká Británie, Izrael, Španělsko, Austrálie či Brazílie jsou demokratické státy. Demokracie je systém, který se nemá moc kam vyvíjet. A to, že ji v USA měli o 200 let dřív, než třeba u nás neznamená, že budou stále napřed [smích]
Palestina je území, které kdysi dávno bylo osídleno židovským národem, pak se tam nakýblovali Arabové, křižáci, Osmanská říše a po první světové válce toto území připadlo Velké Británii, která se jej rozhodla po druhé světové válce rozdělit mezi ty, co tam žili a Židy, kterých tou dobou bylo pár milionů a které nikdo nikde moc nechtěl.
Jelikož Velká Británie toto území získala od agresora ve válečném konfliktu, který nevyvolala, měla tedy plné morální právo si s tím územím dělat, co chtěla a vezměte na vědomí, že se jednalo hlavně o pouště, pravda Jerusalém byl i tou dobou centrem tří náboženství. Ale pokud jej Británie předala Židům, tak nemám problém s tím souhlasit.
A že je dnes Izrael dvojnásobný? Kolik vedl válek se svými sousedy? 6? Možná víc, z hlavy to nevím a údaji z wikipedie tentokrát machrovat nebudu. A v kolika konfliktech, ve kterých zabral nějaké území, byl agresorem? Ani v jednom! Jestli si Arabové plánovali Izrael zničit (a že to deklarovali při začátku 1. Izraelsko-arabské války), tak jim právem patří, že přišli o podstatnou část území pro ně určeného OSN.
Mluvíte tu o systematickém vyvražďování palestinců, ale laskavě se podívejte, jak se k nim chovají jejich arabští bratři! Nejdříve chtěli společně zničit Izrael, ale když se jim to nepovedlo, tak si alespoň připojili, co z Palestiny zbylo a kde měl být původně palestinský stát. To vám nevadí? Na jednu stranu vyčítáte Izraeli, že si přivlastnil část území státu, který proti němu válčil, ale zároveň vám nevadí, že třeba Egypt dočasně připojil pásmo Gazy? A kdy o něj přišel? Až když prohrál válku s Izraelem a ten jej začal okupovat. Ale co udělal Izrael? Prohlásil, že toto území předá pod Palestinskou samosprávu a stáhne se z něj (pravda, trvá mu to trochu dýl, ale nechte se ostřelovat beztrestně raketami z území sousedního státu). Tedy Židé se zachovali VÝRAZNĚ LÉPE k Palestincům, než jejich vlastní arabští příbuzní.
A jak z toho ven? Ať se Izrael stáhne z pásma Gazy a Západního břehu Jordánu. Ale ať kolem toho postaví pětimetrovou zeď, minové pole, protiraketový systém, prostě cokoliv, aby Palestinci zůstali na území, které jim zbylo a nelezli do Izraele odpalovat bomby. Dále bych byl pro, aby Jerusalém získal více neutrální status. Tedy hlavní město Izraele by měl být Tel Aviv a Jerusalém bych posunul na trochu jinou úroveň - stále by šlo o území Izraele, ale nad pořádkem by spolu s Izraelskou policií dohlížely i složky OSN

161447

19.05.2008 20:37

Sebevražda mladé dvojice anebo máme další Palachy?

RE: Blokace diskuzí na Novinkách

213.?.?.?

Jen nevím, jak si mám vyložit to, že VB má plné právo nakládat s nějakým dobytým územím po svém. Mělo snad Rusko po dobytí Československa právo ho přidělit třeba Eskymákům? Tuto logiku jaksi nechápu.


Protože mícháte dvě věci dohromady, já tu mluvím o právu napadeného státu nakládat s dobytým územím agresora ne s právem agresora nakládat s dobytým územím napadeného státu. Anexe arabských území Izraelem je stejný případ jako zábor východoněmeckých území Polskem po 2. světové válce

Ano, židů bylo třeba v iráku 300.000. Ale do "Izraele" se jim jaksi nechtělo.

Kdybych měl někde prosperující firmu a slušnou životní situaci, tak bych se taky neplánoval stěhovat, i kdyby to bylo mezi mé krajany. Po roce 1989 se také nevrátili všichni, kteří emigrovali v období vlády komunismu z ČR.

Teprve když Mossad začal vyhazovat do luftu jejich synagogy a obviňovat z toho Iráčany (muslimy), nezbývalo jim, než se přestěhovat.

Obviňujete bez důkazů.

Dobře, vy říkáte, že ta území, která dobyl "Izrael" ve válkách, je jeho právoplatný majetek, jak mi ovšem vysvětlíte, že dochází k dalším a dalším záborům půdy? Copak je nějaká válka?

Ta poslední mapka je pro mě novinkou a nevím tedy, jak je pravdivá, ale je to jedno. Já jsem snad jasně deklaroval, že by Izrael měl zabírat pouze ta území, která jsou mezinárodně uznávaná (mapa 3). Židovské obyvatelstvo z nového Palestinského státu přestěhovat a zaopatřit na vlastním území nebo ponechat osudu, pokud si to budou přát (ale tlačit na nový stát, aby zajistil jejich bezpečnost)

Arabové se zachovali k Palestincům hůře?
Okolní arabské státy chtěli připojit palestinská území ke svému státu. Proč "trpícím" palestincům neposkytují pomoc jejich druzi? Arabské státy s Palestinou přímo sousedí, tak proč tam od nich neproudí humanitární pomoc?

161462

04.06.2008 14:57

Proč je letiště tak zajímavou investicí, když světu dochází nafta?

Proč se do letecké dopravy montují lidé, kteří tomu nerozumí?

213.?.?.?

Vždycky mě naštve, když u článků o tématu mně tak blízkém, jako je letectví se objeví názor nějakého všeználka (tedy typického čtenáře Zvědavce), který samozřejmě sám nejlíp ví, že je špatně privatizovat letiště, že je špatně privatizovat ČSA a názor odborníků (a teď nemluvím jen o ekonomech, ale i o lidech, kteří ve zmíněných podnicích pracují a vidí pod pokličku) je samozřejmě špatný, ovlivněný propagandou nebo uplacený vyznavači Židovské víry....Z takovýchto lidí mi je špatně! [bliji]

162522

04.06.2008 15:10

Proč je letiště tak zajímavou investicí, když světu dochází nafta?

RE: Věznice CIA na Hagiboru

213.?.?.?

Tak jestli věříte tomu, co jste právě napsal, tak jste směšný... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

162521

05.06.2008 16:29

Nedovolme vyklizení kóty

Vlastní stát

213.?.?.?

Vsadil bych se, že ti "občané" peacelandu jsou ti samí, kteří tak ječeli při kosovském vyhlášení nezávislosti...A to kosovanů jsou dva miliony, kolik je jich? 50? 100? Doufám, že je policie a armáda z toho kopce vystřílí a bude pokoj.

162583

Už jsem jim oznámil Zvědavce [vyplazený jazyk]

164146

03.07.2008 20:29

Reálný dotyk Systému

Žaloba

213.?.?.?

Pana Stworu zřejmě dlouho nikdo nežaloval, hned na ten článek upozorním nějakou romskou organizaci a uvidíte ten cirkus [mrknutí jedním okem]
Však on ještě rád zvědavce zavře [smích]

164350

04.07.2008 09:47

Reálný dotyk Systému

RE: To myslíte vážně?

213.?.?.?

>Lidé si asi neuvědomují, že za vzdělání
>se platí a při takovéto návštěvnosti je zřejmé, že
>Zvědavce rozpoznalo hodně lidí jako kvalitní vzdělání,
>jinak by sem nechodili.

Označit Zvědavce za "vzdělání" je, jako byste za vzdělání označil Mein Kampf. Jsem si ale jist, že pan Stwora a jemu podobní (viď Sašo), se v něm vzdělávali [velký smích]

164420

04.07.2008 10:04

Reálný dotyk Systému

RE: To myslíte vážně?

213.?.?.?

>Ten system jaky ma pan Masek je dobry...
>At to pan Stwora nastavi na 50 mesicne(to snad muze dat kazdy)

To řekl někdo, kdo chodí na web, který bojuje proti 30 korunám u lékaře? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

164418

08.07.2008 20:58

Panenko Mária, oni to fakt podepsali

Cha cha cha

213.?.?.?

Tak a jste v prdeli! Dneska je ale nádherný den [smích]

164858

Káva pro Zvědavce

88

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 143 čtenářů částkou 30 771 korun, což je 88 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Cca 120.000 migrantů zatím navezlo Turecko podél řeckých hranic, turecká TV propaguje Řecko jako bezpečný průchod do Evropy29.02.20 11:49 Řecko 0

Turecko nazvalo smrt jejich vojáků v Idlibu „útokem na NATO“28.02.20 18:13 Sýrie 0

A jak se připravuje na migranty Česká republika? Co, pane Hamáčku a Babiši?28.02.20 17:23 Česká republika 0

Polícia po spoločnom cvičení s vojakmi: V poslednom období dochádza k nárastu záchytov nelegálnych migrantov nielen na Slovensku, ale aj v susedných k28.02.20 16:56 Slovensko 0

Príslušníci tureckej armády zastavili prácu čerpacej stanice a zablokovali dodávky pitnej vody pre sýrsky región so 600-tisícovým obyvateľstvom28.02.20 16:34 Sýrie 1

Orbán: Očekáváme neustálé masívní útoky migrantů na jižní hranici Maďarska28.02.20 16:26 Maďarsko 0

NATO nás ochrání? Kdepak. Kvůli pohybujícím se proudům migrantům žádá NATO Rusko a Sýrii, aby zastavily ostřelování Idlibu28.02.20 16:10 Evropská unie 1

Ukrajinský podvod28.02.20 15:53 USA 0

Přeprava migrantů k řeckým hranicím je koordinová tureckou zpravodajskou službou MIT. Migranti jsou převáženi autobusy28.02.20 15:47 Turecko 0

Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí28.02.20 09:34 Turecko 9

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 1

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 2

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 5

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,59 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,02 Kč
Švýcarský frank
23,92 Kč
100 japonských jenů
21,36 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,52 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 620,87 Kč
1 unce stříbra
384,92 Kč
Bitcoin
202 319,10 Kč

Poslední aktualizace: 29.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?