Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 642 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.10.2008 08:58

Ozdravný proces započal

RE: Naprosto brilantni uvaha.

Jarmila 88.?.?.?

Ano, my všichni můžeme jen spekulovat a vařit z vody, o co jim vlastně jde. Ale v každém případě ani ve finančním světě není nic náhoda a vše mají dokonale ze všech stran promyšleno.Všechny ty tunely vždy vyžadují dokonalé nápady a vysokou vzdělanost.

Koukala jsem včera jak z jara, když Naomi Wolfová v MFD v článku nadepsaném Bublina kolem "hokejové mámy" na závěr napsala: My nepotřebujeme hlas nastrčené kandidátky na osm (nebo i více) dalších let vlády gangsterů, kteří ukořistili americké bohatství, rozvrátili ekonomiku a poslali 4000 statečných mladých mužů a žen na smrt.

Co se to s Mladou frontou děje, že najednou je popadl záchvat pravdy? A ještě mě napadlo, že název kleptokracie zní příliš vznešeně.Co je nazvat jednoduše Světoví bankovní paraziti?

172046

02.10.2008 07:23

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Jenže je třeba rozlišit kdo je moudrý, inteligentní čili chytrý a kdo je jenom vychytralý. Moudrý je ten, kdo je velmi inteligentní, ale je nesobecký, má rád lidi a domnívá se, že je na světě od toho, aby pomáhal lidem a tím i sobě. Aby zkrátka kolem sebe šířil pozitivní energii. Vychytralý je ten, kdo je sobec, má rád pouze sebe a šíří kolem sebe jen zlo, zkázu a negativní energii. Chce stále žít na úkor někoho, nechce spolupracovat s jinými lidmi. Je to v zásadě parazit.

Takže ano, jsme sice různí a každý máme jiné schopnosti. Ale zatímco někteří lidé jsou velmi inteligentní, ale zároveň jsou hodní a altruističtí, jiní lidé jsou sice také inteligentní, ale jsou to zlí neřádi, jsou to defekti, deprivanti. A tito psychopati, zlí deprivanti, vládnou světu.Jsou to pouzí paraziti, kteří vysávají všechny lidi kolem a ještě se k tomu domnívají, jak jsou schopní a jak jsou nadaní.

172114

02.10.2008 16:41

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Poslyšte Vy chytráku, když se tak rád oháníte genomem, tak člověk přežil v tlupách miliony let právě jen proto, že altruisticky spolupracoval s ostatními členy tlupy, jinak by nepřežil. Ne proto, že se distancoval a chytračil jen pro sebe. Čili pokud máme něco vrozené v genech, tak právě spolupráci s druhými a altruismus.Chytří lidé nejsou méně schopní než ti vychytralí. Tam je rozdíl akorát v tom, že ti moudří a chytří lidé mají morálku, kterou ti vychytralí paraziti a deprivanti nemají. Patrně je to v dětství nikdo nenaučil. Anebo je učil k deprivantství a vychytralosti.Nebo mi chcete tvrdit, že mafiáni, kteří vraždí své soupeře jsou evolučně výš než lidé, třeba lékaři, kteří obětavě zachraňují životy?To jsou pro Vás vadní hlupáci?

Mýlíte se, lidé kdysi v tlupách, ale ani teď, se nechovali a ani nechovají jako smečka vlků. Lidé mají v sobě vrozen velký altruismus vůči ostatním. V tlupách monogamní rodiny neexistovaly.Celá jedna tlupa byla jedna velká rodina. Majetek tenkrát žádný neexistoval, tudíž se nemuseli kvůli němu mezi sebou lidi mlátit a rvát. To jenom abych Vám připomněla ty vrozené geny. Až teprve s civilizací, kdy vznikl majetek a PENÍZE, vznikli i deprivanti, pro které PENÍZE a MAJETEK jsou důležitější než lidský život. To je i případ toho dědka, který kvůli sušenkám zavraždil dítě. Říkáte, že dávání jen tak je nepřirozené? Nebuďte směšný! Vždyť tady o dávání jen tak za nic pro nic nikdo nemluví. Tady se mluví o deprivantech, kteří OKRÁDAJÍ všechny normální lidi ve velkém a ještě tváří se za slušné a vzdělané bankéře. Nebo si myslíte, že to skutečně byla jen taková nehoda, když Salcman odešel na záchod a stát, tudíž daňoví poplatníci přišli o 8 miliard?

172152

02.10.2008 18:33

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Představte si pane Vojto situaci před pouhými 100 tisíci lety. Do Evropy vchází tlupa lidí o 100 členech- přicházejí z Afriky. Celá Evropa je neobydlená, jen tu a tam nějaký ten Neandertálec. I když se nám snaží manipulátoři davů, převlečení za za vědce sugerovat, že se v této neobydlené krajině tito pralidé bezdůvodně na potkání mydlili,tak situace logicky byla úplně jiná. Příroda měla zájem na množení, nikoliv na mydlení.Takže Neandertálci vyhynuli přirozenou cestou, protože byli méně dokonalí než moderní lidé a zbylo jich k přežití příliš málo. Potom 95 tisíc let lidé žili v míru, neměli důvod se mydlit, protože se mohli rozšiřovat po neobydleném světě neomezeně co hrdlo ráčilo. Až teprve před pouhými 5 tisíci lety se začali mezi sebou mydlit kvůli majetku a území, protože Země byla již obydlená a majetek lákal novodobý druh lidí, který u přírodních lidí neexistoval- prehistorické lupiče.

Já že přdvádím hlubokou nenávist k příslušníkům jiné skupiny? Si děláte srandu,ne? Mě schopní a bohatí lidé nevadí. Mě vadí sociopati, deprivanti a lupiči. A proti takovým taky vystupuji.

172159

02.10.2008 18:52

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Ale jo, umím se slušně chovat. Jenže na internetu existují jiná pravidla než ve skutečném životě- takže máte smůlu a budu Vás drze oslovovat, kdykoliv si zamanu.[velký smích] A to i v případě, že jsme spolu husy nepásli. To je právě ta krása internetu, že ať jsi docent nebo dělník, všichni jsme si v diskusi rovni a měří se jen úroveň našich diskusních příspěvků, jestli jsme zaujali svými myšlenkami, nikoliv naše vylhané společenské postavení.

Morálku nemusím kázat tygrovi ani hyeně, protože jsou to jen zvířata řídící se vrozenými pudy. Člověk je ale něco jiného. Člověk už dávno není zvíře, protože ten se řídí převážně ROZUMEM. Člověka ovládá jen asi 20 procent vrozených predispozic, ale 80 procent jeho chování je NAUČENÉ. To znamená, že člověk se převážně řídí memy, morálkou a zákony.
Je to přesně naopak- kvalitních lidí je většina, a těch nekvalitních, těch lupičů, co si dědičně předávají majetek již několik staletí, těch je podstatná menšina.A tito dědiční lupiči, tito óbrboháči dělají té kvalitní většině lidí peklo na Zemi. Již jim připravili dvě světové války a teď jim chystají třetí.

Majetek že existoval vždy? Vy si taky děláte srandu, že? Ono ani to ulovené maso se tenkrát nedalo dát do ledničky, muselo se hned sníst. A kamenů a kamenných palicí mohl mít v přírodě každý kolik chtěl.

Prosímvás, jděte se bodnout s Julínkem, to je právě jen ten menšinový mafián, který má díky peněžnímu systému zelenou. To byste ale koukal, kdyby ta slušná většinová společnost dostala zelenou v přímé demokracii. Pak by teprve zvítězila morálka a všichni lidé Vašeho typu by šli konečně DO HAJZLU!

172162

02.10.2008 20:34

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Hm, a byli snad u té rodinné idylky ti „vědci“, kteří nám tak sugestivně vykládají různé nelogické nesmysly? Člověk je nejvíce příbuzný se šimpanzy, to nepopřete ani Vy. A máme zde dva druhy šimpanzů- troglodytes a bonobo. Oba druhy jsou v podstatě mírumilovné. Jane Goodall napsala knihu – Deset roků mezi šimpanzi a v ní dokonale popsala způsob života u troglodytes. Šimpanzi bonobo jsou však ještě víc mírumilovnější. Ti prostě jenom pořád šukají a nic jiného je nezajímá. Žádné rvačky, jenom šukačky.[velký smích] Tak a teď mi povězte, proč by to samé nemohlo existovat i u předchůdců člověka, když se po planetě rozmnožovali jak vzteklí a bonobové jsou proti nim hadra?

Pokud tedy z minulosti neexistují nic moc důkazy, tak ať tedy tzv. vědci DRŽÍ HUBU a nekrmí nás nesmysly! Vůbec nejvíc mě dožralo, když ukázali v TV, jací jsou současní šimpanzi krvelačné bestie. To bylo skutečně hrozné ta jejich propaganda. Místo aby se zastali nenávratně mizejícího druhu, tak je tam vykreslili jako bestie, které kradou lidem děti a zaživa je žerou. Odporné! To je to samé, jako by třeba o psech vykládali, jak se vrhají na lidi a rvou je zaživa. Jenže psi i šimpanzi jsou inteligentní tvorové a jak se s nim zachází, tak se chovají. To znamená, že se brání. Když je k nim člověk hodný, tak jsou taky hodní. Ale když se k nim člověk chová jako hovado, tak holt koušou a brání se.

172167

02.10.2008 20:51

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Pro mne za mne, klidně se chovejte ke mně drze, mě to nepoloží, mě je to srdečně jedno. To je pravda, že my dva si nejsme rovni, protože Vy mi v argumentech nikdy stačit nebudete, to je mi už v tuto chvíli zcela jasné.[smích] Pan corsar Vám to řekl jasně, sociální darwinismus je už dávno překonaný. S tím tady na Zvědavece už vůbec nechoďte a radši si o sociálním darwinismu něco přečtěte.

Co se týká lovu masa, tak člověk není dravec ale všežravec. To v realitě znamená, že jeho stravu dodnes tvoří 80 procent rostlinných položek a jen asi 20 procent masa. I dnes máte na talíři plátek masa a zbytek brambory a zelenina. I tvar Vašich zubů svědčí o tom, že jste byl v minulosti spíš přežvýkavec semen, než nějaký lovec. Takže klídek,jo?

A nesnažte se mi namluvit,že se pralidé mezi sebou rvali o to, čeho kolem sebe měli nepřeberně. Maso za obilí si tlupy nesměňovaly, protože to ještě nebyli zemědělci. Šperk za kamennou sekeru- jsi se posral, ne? Stádečko koz za ženu- proč, když měl každý pramuž v tlupě sexu, až mu šla z toho hlava kolem? Jojo, máš pravdu, je to smutné, psát takové evidentní nesmysly. Uklidni se chlapče a přečti si nějakou tu odbornou literaturu kolem toho a pak se se mnou bav.

172170

03.10.2008 08:16

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Díky pane Karle za Váš krásný příspěvek, s kterým beze zbytku souhlasím.Ano, máte pravdu i v tom, že v rodových společnostech již majetek existoval, ale pouze jako majetek rodu, pospolitosti, nikoliv jako majetek soukromý. Ale samozřejmě, že tehdejší lidé měli i své osobní drobné předměty, které si sami vyrobili a s těmi si mohli nakládat jak chtěli. To z nich ale nedělalo zlé uzurpátory, kteří by s pomocí velkomajetku ovládali jiné lidi. Rodové společnosti byly poslední útvary, kdy lidstvo prožívalo pravou a nefalšovanou demokracii. Hlasovali v nich totiž všichni členové rodu o všech společných věcech- existovala tedy přímá demokracie.

Tato rodová idylka skončila tehdy, když vznikly loupeživé tlupy, které bloumaly po krajině. Dokud neexistoval majetek a nebylo co ukrást, tak bylo na planetě dobře. Ale v okamžiku, kdy majetek vznikl, v podobě ochočeného stáda dobytka a obdělaných polí, tak vznikli i lupiči. Tito lupiči mírumilovné usedlé zemědělce přepadali, muže pobili a z žen si poprvé v historii udělaly své otrokyně. Tak vzniklo otrokářství. Ale ještě dlouho existovala na Zemi ojedinělá místa, kde existovala stále demokracie. Jako například unikátní město Katal Hüyku, nebo Kréta. Místa, kde nepoznali obyvatelé žádné lupiče se poznaly podle toho, že neměly žádné hradby proti „nepříteli“. Žádný nepřítel totiž neexistoval.

Bezohlední bohatí otrokáři a chamtivci s pomocí peněz a svého obrovského majetku ovládli postupně celou planetu. Na pomoc k ovládnutí většinového obyvatelstva si přibrali i monogamní náboženství. Toto náboženství chytře automaticky vyřadilo ze svobodného rozhodování 50 procent obyvatelstva- ženy. A těch zbývajících 40 procent chudých, nemajetných mužů se taky snadno dalo zneškodnit a ovládnout. Tak se stalo, že již nejméně 5 tisíc let žije lidstvo v podstatě v totalitě. 90 procent obyvatelstva pod nadvládou 10 procent vychcánků, dědičných óbrboháčů. Nejprve otrokářský řád, pak feudalismus, pak nadvláda velkokapitálu a nakonec podvod zvaný zastupitelská demokracie. A furt to byla v podstatě totalita a dodnes v té pseudodemokracii žijeme.Tito vychcánci zacházejí s většinovým obyvatelstvem jako se svým soukromým majetkem. Kdykoliv si zamanou, tak je zmasakrují nebo naženou do válek.

Co může lidstvo jedině zachránit od těchto bohatých vychytralých velkozmrdů, chovajících se k většinovému slušnému obyvatelstvu jako k dobytku? Jedině zavedení přímé elektronické demokracie, jinak nic.

172206

04.10.2008 08:45

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Vy se jaksi pořád nesnažíte pochopit, co se Vám zde několik lidí snažilo vysvětlit. Nevím, proč se tady pořád oháníte komunisty- my mluvíme o voze a Vy o koze. Nikdo nechce omezovat nadprůměrně nadané a chytré lidi.Zde se mluvilo o tom, že moc nad světem uchopila malá skupinka, která si s lidstvem dělá co chce. Tito lidi ale nejsou chytří, ani schopní, jsou jen vychytralí a všehoschopní. A to je velký rozdíl.Takže ještě jednou: chytrost je něco jiného než vychytralost a být schopný je něco jiného než být všehoschopný.Čili je to kleptokracie, která nemá morálku ani svědomí. Jsou to světoví paraziti, kteří žijí na úkor slušného pracujícího celku, který nepřetržitě vysávají a ožebračují.

Tito vychytralí a všehoschopní menšinoví lidé mají neomezenou moc díky jednak dědičně nashromážděnému MAJETKU a dále díky KRÁDEŽÍM v bankovním sektoru na úkor většinového obyvatelstva, na úkor všech daňových poplatníků.Na tyto menšinové vychcánky nestačí ani zákony, protože mají koupené všechny politiky i veškerý mainstream. Takže co na takovouto světovou „elitu“ by jedině mohlo platit? Jak by se mohla omezit moc těchto parazitů lidstva? Jedině přímou demokracií.

172265

04.10.2008 09:10

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Přímá demokracie je již dávno vyzkoušená a je dokázáno, že je naprosto funkční. Ve Švýcarsku funguje snad již 50 let. Bohužel ani ta švýcarská přímá demokracie není zatím dokonalá, protože si voliči nemohou zkontrolovat své výsledky hlasování. A to je velké mínus, protože je možné, že se s těmi výsledky v závěru podvádí. Cokoliv není ze všech stran zkontrolovatelné, to je špatně. Můj volební elektronický účetní systém je všemi směry zkontrolovatelný, takže by se nedalo nikde v ničem podvádět a mafiáni, zločinci a politici by byli namydlení.[smích]

Člověče, Vy ale máte špatné smýšlení o normálních většinových občanech! Většinová společnost je v naprostém pořádku, právě ti co jsou nahoře jsou psychopati a zločinci, protože jedině takové si tam potřebují vládci světa dosadit. Do politických špiček se normální, slušný člověk vůbec nemá šanci dostat. Schválně, mohl byste mi říct jméno nějakého českého politika, kterého považujete za slušného člověka? Já si nemohu vzpomenout na jediné jméno.

Tak jako každé tělo potřebuje hlavu, tak taky každá společnost potřebuje vládu. Většinová společnost by nic nesvrhávala, akorát by si tam navolila MOUDRÉ lidi, nikoliv bezcharakterní loutky, keré jsou předem schválené loutkaři ze zákulisí.Ale i ti moudří lidé by byli kdykoliv odvolatelní, pokud by se dopustili nelegálních a protizákonných činností.Nezlobte se, ale Vy máte tak děsně ujeté názory, až to mlátí dveřma! Vy vlastně považujete většinovou společnost za lůzu, kdežto ty bezcharakterní mafiány, co nám momentálně vládnou považujete za elitu národa. S Vámi snad nemá cenu vůbec diskutovat. Vždyť to oni ničí všechno na co sáhnou. Zdravotnictví, zemědělství, vzdělanost, morálku a ještě k tomu všichni nepokrytě kradou a berou odevšad úplatky.Mafián Mrázek jim všem dělal hlavního šéfa.

S tím monogamním náboženstvím jsem se samozřejmě spletla. V té rychlosti, v jaké jsem to psala je to snad omluvitelné. Takže opravuji: monoteistické náboženství.

172266

04.10.2008 17:32

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Nedrážděte mě! Vy pořád považujete tu lůzu nahoře za elitu, jenže to žádná elita není, právě oni jsou ta největší lůza. Sám píšete, že ti nahoře vždy vedou a určují život těch dole. Bohužel to platí i o revolucích a válkách. Takže to nikdy nebylo tak, že lůza dole se sama od sebe vzbouřila a smetla ty nahoře. Ne! Bylo to tak, že ta lůza nahoře kula tajně pikle a s pomocí svých placených hrdlořezů a vrahů a tajných služeb vždy vyprovokovali někde nějakou válku či revoluci.To platilo o Francouzské revoluci stejně jako té bolševické v Rusku či vyprovokované masakry v Gliwizu, které odstartovaly druhou světovou válku. A tisíce dalších akcí. Všechny ty sviňárny jsou řízené promyšleně zeshora. Ono totiž se může nanejvýš znepřátelit jedna ves proti druhé vsi a sedláci proti sobě vyrazí s vidlema. Ale to je tak všechno, čeho je většinová mírumilovná společnost schopna. Jakmile je znepřátelené město proti jinému městu, tak tam již je to nepřátelství organizované seshora s pomocí provokatérů a tajných služeb. A nepřátelství státu proti státu? To už je vyloženě a naprosto promyšlená akce vládnoucích sviňáků.To už s většinovým obyvatelstvem nemá vůbec nic společného.

Většinová společnost není lhostejná ani tupá. Akorát ví, že lítat pořád demonstrovat po náměstích nemá žádný účinek. Nemá vůbec žádné ani sebemenší nástroje, jak se proti těm sviňákům nahoře bránit. Existuje pouze jediná cesta: aby všichni při volbách vhodili místo volebního lístku do urny papírek, že zastupitelská demokracie je podvod a že žádají přímou demokracii. Prostě aby ty zločince nelegalizovali. Protože právě o to jde: že zločinci potřebují být formálně zlegalizovaní. Znovu Vám naposled opakuji, že zde nejde o omezování schopných, ale o omezení moci domluvených oganizovaných zločinců.

Se divím, že jste mé názory ještě nečetl. To Alexa mi již vyčetla, že se stále dokola opakuji a že jsem s tím již naprosto únavná. Ale vidím, že to budu muset pořád dál psát, dokud to více lidem nebude jasné. [oči v sloup]

172301

04.10.2008 17:58

Ozdravný proces započal

RE: ale kdeže!

Jarmila 88.?.?.?

Přímá demokracie existuje ve Švýcarsku v čisté podobě. Nevím jak jste přišel na to, že nikoliv. Akorát jim chybí ta kontrola. Vláda nadprůměrných? Jsou to úředníci jako všude jinde. Akorát jsou víc lidem kontrolovaní, toť vše.

Stádo blbců? Tak nevím, já už se s Vámi asi přestanu bavit.Většinová společnost rozhodně nemůže být stádo blbců již ze statistického hlediska. Znáte Gaussovu křivku? Rozdělme si ty lidi co vládnou a ty lidi ovládané. Napsala jsem, že vládců je 10 procent (do toho jsou ale zahrnuti i jejich dobře placení lokaji, to znamená mainstream, tajné služby, policie, armáda). Těch ovládaných je 90 procent. Když si uvědomíme, že ti jejich lokajové jsou v podstatě neřádi, kteří za mrzký peníz jsou také všehoschopní (viz třeba Parkanová, Vlasta=vlastizrada), a vládci samotní jsou ve skutečnosti velkozloději co čachrují s penězi, tak těch 90 procent normálního pracujícího obyvatelstva jsou proti nim charakterním výkvětem lidstva. A podle Gaussovy křivky je střed naprosto inteligenčně normál, což je asi 80 procent z těch 90 procent a jen napravo a nalevo jsou minimální extrémy, což je těch zbývajících 10 procent. Takže je naprosto a totálně vyloučeno, aby 80 procent lidí tvrdilo, že 1+1 je 29. To je nesmysl. Probíhá to přesně naopak, že naopak 200 zkorumpovaných poslanců Vám klidně bude tvrdit, že 1+1 je 29. je to proto, jelikož 200 lidí se zkorumpovat dá kdykoliv, kdežto celý národ nikoliv.A proto právě poslanci vymýšlejí ty nejhorší zhovadilosti, protože to mají nařízené seshora. Proto ničí i morálku a rodinu a všechno vůkol.

172303

04.10.2008 18:55

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Jarmila 88.?.?.?

Napadlo mě, jak to toho 11.září mohlo být. Že totiž tajné služby CIA a Mossadu použily bezpilotní letadla, takže žádná unesená letadla, ani oběti v nich ve skutečnosti neexistovaly. Ty legendy o mrtvých cestujících byly předem vymyšleny. Nebo nanejvýš unesly americké tajné služby nebo Mossad pouze jedno letadlo a ty cestující zabili- aby to vše bylo pravděpodobnější. A jen u těch ostatních letadel byly vymyšleny legendy.

Pokud by to takhle bylo, tak v tom případě by v celé akci mohlo být zasvěceno poměrně malý okruh lidí. Třeba jenom 50. Tři lidi mohli několik let nepozorovaně vkládat do budov výbušniny. Pár jiných lidí mohli navést ta bezpilotní letadla. Pak bylo třeba taky zasvětit několik lidí, kteří měli na starosti ostrahu budov a vzdušného prostoru. No a samozřejmě že mezi ty zasvěcené patří i ten Silverstein.

172307

06.10.2008 07:09

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Jarmila 88.?.?.?

Dnes, když už je každému soudnému člověku naprosto jasné, že všechny tři budovy spadly řízenou demolicí, to znamená s pomocí výbušnin, tak je taky jasné, že ta letadla tam byla už jen jakousi ozdobou, která měla osvětlit lidem, jak se mohlo stát, že ty budovy se tak náhle zřítily. Teď musíme pokračovat logicky dál jak to bylo. Ta letadla byla už jen třešnička na dortu a dnes už je jasné, že veškerou tu hrůzu připravily občanům SSA tajné služby. Takže je naprosto logické uvažovat dál, že v dopravních letadlech žádní teroristi nebyli a legendy o nich byly dopředu pečlivě vymyšleny. Takového Atu prostě jednoho dne navštívili agenti CIA, zavezli ho na neznámé místo a tam ho oddělali.

Asi by se neutajilo, kdyby do normálních dopravních letadel bylo instalováno bezpilotní řízení- přinejmenším by se tomu divily všechny letušky i ostatní zaměstnanci letišť. A těžko můžeme předpokládat, že by agenti tajných služeb dobrovolně věnovali své životy v sebevražedných letech. Takže zbývá dvojí vysvětlení: Buď ty neexistující lety dopravních letadel nikdo nehledal, protože žádné neexistovaly. A veškeré ty komedie o statečných pasažérech, jak se tam rvou s teroristy byly vymyšleny a nahrány ve studiích CIA. A těch pár údajných příbuzných, co se sháněli po cestujících- svých příbuzných, patřili ve skutečnosti do těch 50 zasvěcených zločinců. V tom následném chaosu, kde skuteční příbuzní si rvali vlasy a oplakávali těch 2700 mrtvých z WTC se mohlo jaksi ztratit, že ti příbuzní mrtvých z letadel jsou jaksi velmi ojedinělí a hned se vytratili ze scény. Anebo další možností je, že skutečně cestující nasedli normálně do čtyř letadel a ta letadla byla sestřelena speciálními střelami někde nad širým oceánem. Pak již bylo hračkou navést bezpilotní letadla přímo na budovy WTC. O pár mrtvých víc nebo míň, to už bylo zkrátka Silversteinovi celkem jedno.

Mimochodem, i ten teroristický výbuch v londýnském metru mi připadal celý nahraný a dokonale tajnými službami zfalšovaný.Ani tam mi spousta věcí nehraje.

172415

06.10.2008 07:40

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

Přísné kádrování

Jarmila 88.?.?.?

V komunistickém režimu byla moc komunistů propracována až do těch nejmenších detailů. Na VŠECHNA jen trošku lepší místa byli dosazováni jen přísně prověření lidé, vždy solidární s komunistickým režimem. Od toho byli v každém podniku kádrováci, kteří určovali, zda je dotyčný člověk na tu výhodnou funkci vhodný a dostatečně k režimu solidární, čili s dostačně ohebnou páteří. A tak se stalo, že byli občané rozděleni do dvou kategorií:bezpáteřní vládli a ti slušní byli občany druhé kategorie.

Po sametovém podvodu jsme se domnívali, že konečně nastane demokracie a bude konec kádrování a lidé se budou prosazovat jen dle svých schopností a nadání. Prvních pět let to ještě šlo, v nastalé situaci skutečně jakž tak fungovala demokracie. Ale pak se znenáhla začala situace konsolidovat a vše se vracelo do starých kolejí. A dnes, po 19 letech už jsme zase všichni přísně kádrováni. V mainstreamu (tisk, TV i rádio) mohou vystupovat jen přísně prověřené bezpáteřní figurky, které jsou za všech okolností solidární se svým zaměstnavatelem. No a tak jsme se dostali tam kde jsme byli- situace je naprosto stejná jako za komunistů.

172416

06.10.2008 13:54

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Přísné kádrování

Jarmila 88.?.?.?

Já s Vámi souhlasím, to jen Vy jste můj příspěvek buď nedbale četl nebo špatně pochopil.[smích]Totiž těch pět let po tzv.pseudorevoluci byl ještě poměrně chaos, z toho důvodu bolševici tu moc ještě neměli tak pevně v rukou. Ale teď už tu moc zase mají po všech stránkách pevně ve svých mafiánských prackách. A ty jejich barevné strany jsou jen taková směšná zástěrka pro blbce, aby šli poslušně volit a ty vládnoucí zločince zlegalizovali.

172448

06.10.2008 14:03

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Inu, je to kráva nebeská, jak by řekl klasik

Jarmila 88.?.?.?

Nevím to tedy přesně,ale zdá se mi, že jejím otcem je zpěvák Petr Spálený a její matkou zpěvačka Pavlína Filipovská. Čili od narození to byl rozmazlený, protekční fracek.

172450

07.10.2008 07:50

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Přísné kádrování - vidím to trošku jinak... upraveno :-)

Jarmila 88.?.?.?

Připomněl jste mi jednu příhodu z mého mládí. Někdy na počátku sedmdesátých let jsem byla v Juldě-Fuldě (dnes Veletržní palác) na výstavě amatérských obrazů. Dal se tam se mnou do řeči takový jeden stařík a pak po chvíli, jako když mi předává velké tajemství, abych ho uchovala pro další generace mi zašeptal: Světu vládnou Goldsteinové, pamatujte si to, to je ta hrůza. Já jsem jeho slova tenkrát vůbec nechápala, protože pro mě byli největší nepřátelé lidstva komunisti a nikdo jiný. Ale jeho slova jsem si zapamatovala.[smích]

A pak si hlavně vzpomínám, jak paskřivec Havel nás po pseudorevoluci přesvědčoval, že máme všichni za minulostí udělat velkou tlustou čáru, protože přece nejsme jako oni. Tak dobrá, my jsme se nechovali jako oni a byli jsme velkorysí. Ale oni se otřepali a hned nás zase opět začali třídit a kádrovat. Do mainstreamu i do vysoké politiky opět začali připouštět jen dokonalé prověřené, prokádrované, bezpáteřní svině, pouze své servilní poslušné lokaje. A těch přihrbených lokajů s ryze českou národností je také dost. Vždyť co je Topolánek, Paroubek a vůbec celý parlament?

Takže jak se dneska můžeme bránit? Začněme je všechny tvrdě kádrovat taky! Podejme si je na internetu, označkujme si je, zesměšňujme je, a taky je všude v mainstreamu ignorujme, nedívejme se na jejich pořady, nekupujme si jejich DVD, ani jejich knihy, zkrátka nic!

172525

07.10.2008 07:59

Neviňátka, která se nezastaví před ničím

RE: Inu, je to kráva nebeská, jak by řekl klasik

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím, že nezpíval, to bych si musela pamatovat. Spáleného jsem měla vždycky poměrně ráda, měl hezké melodické písničky a příjemný hluboký hlas. Ta jeho píseň: Trápím se trápím a je to snad tím, že jsem tu sám, piju whisky a gin. Ženy po mně blázní, ale já radši sním, pěstuju kočky a svůj starej splín- se mi dodnes líbí. Stejně tak proti Filipovské jsem nikdy nic neměla, tu její písničku: Včera neděle byla, včera byl hezký čas, včera neděle byla, za týden bude zas. Nikdy bych nevěřila, že se to může stát, včera neděla byla, řekl že mě má rád- si taky dodnes občas zazpívám.[smích]

Určitě jsou ty písně na YouTube, ale nechce se mi je hledat.

172526

10.10.2008 07:46

Je kapitalismus u konce s dechem?

Dilema

Jarmila 88.?.?.?

Mám s panem Mirdou takovýto spor: Pan Mirda se domnívá, že se komunistická oligarchie postavila proti svým tvůrcům, kteří komunismus do Ruska instalovali, takže komunistický svět si pak žil podle svých vlastních pravidel. Já se ale domnívám, že komunistický blok byl ve skutečnosti stále pod kontrolou svých otců zakladatelů, a že jen zálibně zpovzdálí sledovali svůj šedesátiletý experiment. A tak si teď v dnešní době můžeme vybrat ze tří variant:
1.Varianta pana Mirdy: Ruští vlastenci se vzepřeli americkým chazarům a nyní čelí agresi americké oligarchie, což je ve skutečnosti jen úzká skupina globálních bankovních lupičů, tak jak nám je popisuje film Zeitgeist ve své třetí části.
2.Ruští chazaři se vzepřeli americkým chazarům.To by v reálu znamenalo, že se světová vláda chazarů rozštěpila na dva nepřátelské tábory a teď spolu autenticky bojují kdo s koho.
3.Ruští chazaři a američtí chazaři jsou ve skutečnosti potají domluveni, ale před světem hrají divadýlko. Hrají si na nepřátele z toho důvodu, aby měli oficiální důvod a souhlas k tomu, rozpoutat nové kolo zbrojení, novou Studenou válku,což by oběma naoko znepřáteleným zbrojařským stranám vyneslo zase astronomické částky zisku.

Já se domnívám, že bod číslo 3 je správně, ale mohu se samozřejmě mýlit a pravdu má pan Mirda. Napadlo mě, že vodítkem se zde může stát ptačí chřipka. Pokud ptačí chřipka v Rusku neřádila, pak má možná pravdu pan Mirda. Taky jste si všimli toho, že poté co si americké farmaceutické firmy na ptačí chřipce vydělaly ohromný balík, tak si ptáci celosvětově řekli, že se na ptačí chřipku vykašlou?[zmaten]

172712

11.10.2008 07:40

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Jarmila 88.?.?.?

Nejdůležitější otázkou pane Mirdo je to, kdo vlastní v Rusku obrovský majetek. Ten kdo vlastní většinu ruského majetku, tak ten tam drží v prackách veškerou moc. Jeden naoko zavřený Chodorovski nesvědčí o ničem. Víme, že mocní tohoto světa již mnoho staletí oblbují většinovou společnost a lžou úplně o všem, a především o historii. A my jsme takoví chudáci, že pokud nám JEJICH mainstream některé věci neprozradí, tak se prostě zkrátka nic nedozvíme.

Taky by mě zajímalo, proč světová oligarchie udělala ten pokus a zavřela půlku světa za železnou oponu. Jistě to pro ně byl z nějakého důvodu důležitý experiment, ale my do toho nevidíme. Třeba si nepozorovaně za železnou oponou vybudovali obrovské podzemní laboratorní komplexy, anebo celá města, co já vím. Taky se jim hodilo, že udělali i z Číny komunistický stát, že i Čínu dostali pod jednu totalitní kontrolu.Všichni již dávno víme, že rozpad komunismu byl řízen seshora. Zdemotovali ho sami nejvyšší komunističtí pohlaváři. Vzápětí se z nich stali za odměnu ti nejbohatší kapitalisti. A bylo by nelogické, aby se postavili na odpor nejbohatším kapitalistům Ameriky. Proč by to dělali? Kvůli lidu? Pche!! Vždyť lepší pro ně je, když se spojí a vysávají lid společně. Popřípadě když zas vymyslí nějakou válku, na které by všichni opět obrovsky zbohatli.Co mě třeba šokovalo bylo tvrzení v Zeitgeistu, že celá válka ve Vietnamu se vedla jen proto, aby si američtí zbrojaři namastili co nejvíc kapsy. A jejich hlavním zájmem prý bylo, aby ta válka trvala co nejdéle. A my jsme si vesele žili a nic jsme o těchto strašlivých zhovadilostech ze strany óbrboháčů netušili.Proti tomu je sestřelení tří mrakodrapů jen malý nezbedný kousek.

172789

11.10.2008 07:54

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Jarmila 88.?.?.?

To mluvíte ke mně?[smích] Snažím se všímat si hodně věcí, třeba toho, jak se Putin nechává v mainstreamu oslavovat jako nějaký bůh. Nebo toho, jak se zachovali státní složky při masakru v Beslanu, nebo jak v tom divadle spolu s teroristy zahubili plynem i normální občany, nebo ty nevysvětlené výbuchy v Moskvě- opět masakry normálních občanů.

Je jasné, že nám teď mainstream bude horem dolem sugerovat, že Rusko je náš největší nepřítel. Vždyť takhle oni vždycky připravují lid na nějakou válku- vyráběním nepřátel. Pak ten lid naženou do těch válek a nechají zmasakrovat, zatímco zbrojaři, kteří zásobují obě znepřátelené strany zbraněmi si napakují kapsy.

Jo, o těch Romanovcích jsem dočetla v Mladé frontě. A proč by je nerehabilitovali? Vždyť je to nic nestojí. Důležitější je, kdyby nám ruský mainstream podrobně objasnil, kdo nechal vyvraždit ty Romanovce a těch 60 milionů lidí.

172790

12.10.2008 09:07

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to tiez jinak -

Jarmila 88.?.?.?

Já bych to shrnula takto pane Vojto: Někdo z mainstreamu vynalezl pěkný, vychcaný termín- morální hazard. Jenže to co bankéři provádějí není žádný morální hazard, ale nazývejme to pravými jmény, je to prachsprostá, ze zákona legální, beztrestná, promyšlená zlodějna, loupež a tunel. Když gangsteři se samopaly naběhnou do banky a ukradou pár milionů, tak je to nazýváno loupeží. Když totéž sofistikovaně dělají uhlazení pánové v kravatách, tak to mainstream nazve morální hazard.

Jak v reálu vypadá tento morální hazard? Vypadá tak, že si přísně vybraní kamarádíčkové chodí do banky jak do svého soukromého trezoru. Tam si vyberou neomezeně peněz co hrdlo ráčí. To byl i případ kmotra Mrázka, kterému 5 bank půjčilo 1 miliardu korun. Takže každá banka mu poskytla beze všeho 200 milionů korun. A teď přichází ta největší záhada: Přestože Mrázek tu miliardu nesplatil, přesto mu ty banky nemohou zabavit jeho majetek. Drobným střádalům by ho zabavily a vyhnaly by je bydlet na ulici. Ale pro spřátelené mafiány zákony neplatí.Co mi k tomu napíšete?

Teď k té vaší evoluci: Sociální darwinismus byl již někdy před 50 lety zavrhnutý jako pavěda. To co se vztahovalo na zvířecí svět bylo nesprávně aplikováno na lidskou společnost. Nebral se ohled na to, že lidská společnost dávno zvířecí svět opustila a neřídí se zvířecím právem jungle, čili vrozenými zvířecími pudy, ale řídí se promyšleným rozumem, čili lidskými zákony a dobovou morálkou. Této pavědy se tenkrát chytl hbitě Hitler a hlásal, že i v lidské společnosti platí právo silnějšího a všichni víme, jak to všechno dopadlo.

Ovšem pavěda se nám vrátila zpátky oknem ve formě zvané evoluční teorie. Placení manipulátoři davů nám dodnes sugerují, co všechno člověka ovlivňuje z hlediska genů. Jenže člověk se geny neřídí, jeho chování je řízené memy (vtisknutá výchova v raném dětství), morálkou (každá doba má jinou morálku) a zákony, což tvoří až 80 procent lidského chování. To třeba vysvětluje, proč se některá žena chová promiskuitně, ale jiná je celoživotně svému muži věrná. Není to tím, že by každá měla jiné geny, ale je to tím, že má každá jinak nastavený žebříček hodnot. Ta promiskuitní měla jinou výchovu a jinak nastavenou morálku, ta věrná je třeba přesvědčená katolička.

Takže si ty své geny strčte za klobouček pane Vojto. A taky kritické myšlení nemá nic společného s emocemi.Člověk může mít dokonalé kritické myšlení a přitom může být emocionální až na půdu. Ty dvě věci se vůbec nevylučují.

172830

12.10.2008 09:10

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to tiez jinak -

Jarmila 88.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích] Ale pane Mirdo, takhle se přece nemluví. Když to napíšu já, tak mě kdekdo okřikuje. [smích]

172833

13.10.2008 07:09

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Ad

Jarmila 88.?.?.?

Při té příležitosti jsem si vzpomněla, jak se nás v socialismu snažila "komunistická elita" ideologicky zpracovat ohledně práce. Prakticky od toho nejútlejšího dětství do nás pořád hustili, že práce je to nejdůležitější proč žijeme. Jako malí školáčci jsme se učili píseň: Vše čeho člověk užívá, z šlechetné práce vyplývá, buď práci čest, buď práci čest.Z rádia se na nás neustále řinuly informace o tom,jak se dojičky krav předhání, kolik která víc nadojí mléka a slévači se trumfovali, kdo víc sleje oceli.Prostě propaganda neustále propagovala nepřetržitou soutěž v práci, ale odměna za ni nebyla tak důležitá.Ve svém prvním zaměstnání jsem chodila dlouhou ponurou chodbou, kde každých pět metrů visel plakát: Jak budeš dnes pracovat, tak budeš zítra žít. Ale když jsem viděla, že soudruzi se mezi sebou zdraví Čest práci, ale práci se vždy usilovně vyhýbají a myslí si, že vše za ně oddřou nestraníci, tak jsem té propagandě přestala věřit.To samé si mysleli i ostatní nestraníci a nakonec to dopadlo tak, že se práci vyhýbali usilovně všichni.[velký smích]

No a včera mě potěšila jedna moje známá, když o nadcházejících volbách řekla: Na volební lístek jim napíšu: Nasrat! A vhodím jim to do urny.

172889

13.10.2008 07:33

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Bankovní veksláci nemají s kapitalismem nic společného, jen na něm parazitují.

Jarmila 88.?.?.?

Se vším co jste napsal souhlasím. Ale všeho do času! Věřím v moc většinové společnosti. Pokud "elita", pokud ti nehorázní paraziti lidstva,ti zločinci, co na nás vymýšlejí války, nevyhubí celé lidstvo a tedy i sama sebe, tak si většinová společnost s nimi nakonec poradí.

172890

13.10.2008 07:51

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Viník? Oběť?

Jarmila 88.?.?.?

Lidstvo by se nikdy tolik zbytečně nemnožilo, kdyby se vládnoucí "elita" ne+rala ženám do reprodukce. Spočtěte si, v kolika státech světa mají ženy zakázáno si svobodně svou reprodukci samy řídít dle svého vlastního uvážení. Místo toho je jim ze zákona nařízeno, že musí povinně a neomezeně plodit do přemnoženého světa další chudáky. A všimněte si,jak i ve vyspělých zemích mnozí muži nepřetržitě remcají a rádi by se vrátili do dob, kdy ženy i na západě by musely povinně a neomezeně rodit. Takže i to zbytečné přemnožení lidstva je vina těch nahoře, vina světové "elity".

172891

14.10.2008 08:12

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Jarmila 88.?.?.?

Já bych strašně ráda věřila tomu pane Mirdo, že je Rusko vedeno mocenskou skupinou vlastenců, kteří se postavili na odpor nejmocnější chazarské americké mocenské skupině. Ale mě třeba stačí vidět na fotce, jak se Sarkozy úlisně a velmi přátelsky tulí k Medvěděvovi a v ten moment zase začnu pochybovat. Už za dob komunismu kolovaly vtipy o tom, že ruští agenti vládnou z Washingtonu a američtí z Moskvy. Čili americká oligarchie je s tou ruskou stále a pořád spolu tak nějak podivně provázaná. Dřív než začala demontáž komunistických režimů, tak jistě nejprve vznikly tajné dohody mezi americkou a ruskou oligarchií, že se tak může dít. Pak teprve mohly nastoupit ty předem připravené síly, všichni ti stateční Walensové a ještě statečnější Havlové. Prognostický ústav byl přímo napojený na Moskvu a bez soudruhů z Moskvy by si v Prognosťáku s prominutím nikdo ani neuprd. Ředitel Prognosťáku Walter Komárek byl dokonce poradcem Fidela Castra. Když tedy „statečný“ Zeman začal v Technickém časopisu remcat proti komunistickému režimu, tak to již probíhala předem domluvená hra. Pak se členové Prognosťáku stali lídry všech nejdůležitějších pravolevých parlamentních stran- Ransdorfem počínaje a Zemanem konče. Takže nejen Bilak a spol. měl u soudruhů z Moskvy záštitu, ale i Prognosťák měl stejnou záštitu. Což bylo jistě pro Bilaka jisté překvapení, ale asi se mu dostalo ujištění, že se mu nikdy nic nestane a že v klidu dožije.

Píšete, že prostí Američané naprosto celých 40 let souhlasili s tím, aby se vrážely prachy do zbrojení proti Rusku. Já ale tvrdím, že pokud většinová společnost nemá žádnou možnost vyjádřit odpor proti čemukoliv, tak nikdo nemůže tvrdit, že prostí Američané s něčím souhlasili. Až teprve když bude existovat přímá internetová demokracie, teprve potom budeme moci říkat, že občané rozhodli o tom, nebo hentom. Zatím bychom měli být pořád konkrétní a tudíž netvrdit, že Rusko nebo Amerika provedlo to nebo ono, ale vždy zdůrazňovat, že ruská oligarchie nebo americká oligarchie o něčem rozhodla. Protože těch pár vládnoucích óbrboháčů není žádné Rusko ani Amerika.

Píšete, že se to v Rusku naštěstí „zvrtlo“ ve prospěch státu. Ale co je to stát? Stát je ve skutečnosti hrstka politiků, kteří absolutisticky rozhodují o všem, aniž by lid k tomu mohl cokoliv říct. A ta hrstka neomezeně vládnoucích politiků zase musí na slovo poslouchat loutkaře ze zákulisí. A kdo jsou ti loutkaři v Rusku? Ti loutkaři v Rusku jsou ti největší óbrboháči. A jsme zase tam kde jsme byli. Jsou to vlastenci, mafiáni, nebo chazaři? Opravdu pláchli všichni do Izraele?

Takže celou tu otázku nechám nadále otevřenou a jen budu pozorovat dál, co se bude dít. Jistá je jedna věc: Že po padnutí železné opony mocní tohoto světa usilují o to, zavést na celém světě totalitu. Za komunistů jsme měli sice t...

Automaticky kráceno

172984

14.10.2008 08:20

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Jarmila 88.?.?.?

se mi to ztratilo, tak to budu muset dokončit zpaměti: Za komunistů jsme měli sice totalitu, ale se zajištěnými sociálními základními jistotami. Teď se mocní tohoto světa snaží zavést totalitu BEZ SOCIÁLNÍCH JISTOT. Usilují o to, aby se občan o všechno třásl jak ustrašená bezmocná myšička. Aby se strachy třásl o práci, o zdraví, o byt, aby se třásl před všdmocnou policií, která mu bude moci kdykoliv bez povolení vtrhnout i do bytu a tam ho třeba beztrestně přizabít taserem.

Vzhledem k tomu, že věřím většinové společnosti, tak věřím tomu, že se to menšinovým vládnoucím zmrdům nikdy nepodaří zavést tak hrozný svět bezmocných očipovaných otroků.

172986

15.10.2008 07:33

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Dilema

Jarmila 88.?.?.?

Díky pane Mirdo za ta videa. Nechám si je někdy někým příležitostně přeložit. No dobrá, necháme tu otázku zase někdy na jindy, ještě bude mnohokrát příležitost o tom podiskutovat. Jenom bych chtěla zdůraznit, že nemám nic proti Rusku, tedy nic proti jeho, v minulosti, tak těžce zkoušenému lidu. Neboť vězte- Rusko je lid, ne jeho mocenská elita. Jenom jsem nedůvěřivá K JAKÝMKOLIV vládnoucím elitám a tedy i těm ruským. Nedůvěřuji vrcholným politikům všech zemí, protože jsou to ve většině zemí navolené loutky a vládcem těch zemí je ve skutečnosti vždy mocenská skupina óbrboháčů. A óbrboháči obvykle se svým lidem necítí, jen sledují svoje zájmy, jak ještě víc zbohatnout. Cítí snad naši čeští miliardáři nějak s českým lidem? Prosazují pro český lid nějaké dobré zákony? Ne! Oni na český lid z vysoka kašlou a jen se starají o to, jak ještě víc rozmnožit své bohatství.

Samozřejmě, že mi není jasné ještě spousta věcí a třeba i taková drobnůstka, jaký je rozdíl mezi ďáblem, satanem či Luciferem.[smích] Ďábel a satan je snad totéž. Lucifer je světlonoš a snad je o něco kladnější než ďábel a satan? [velký smích] Čert aby se v tom vyznal.

Když jsem teď nedávno utírala od prachu lampu po dědovi, s údivem jsem zjistila, že je to patrně bronzová soška Lucifera. Je to polonahý mladík v rozevlátem hávu a v pravé ruce drží vysoko nad hlavou plamen světla. Hlavu má ozdobenou věncem z listí z něhož vyčuhuje pěticípá hvězda-jenže rohama vzhůru. To mě hned napadlo, že všechny komunistické země, označkované rudou, pěticípou hvězdou, byly vlastně označkované Luciferovým znamením. A toto Luciferovo znamení (nebo satanovo?) si na sebe dělají vrcholní světoví politici s pomocí PĚTI prstů, z nichž vztyčený ukazováček a malíček vytvářejí rohy. No je fakt, že Putina či Medveděva jsem ještě neviděla toto gesto udělat.

173061

15.10.2008 13:52

Dopis z Ne násilí

RE: Děkujeme odejděte

Jarmila 88.?.?.?

Problém je v tom, že dneska už nemůžeme věřit ani takzvaným vědeckým výzkumům. I tam již dávno pracují placení manipulátoři davů, jejichž jediným cílem je oblbnout masy a nasadit jim do hlav nesprávné informace o světě. To se stalo v případě šimpanzů velikých i bonobů. Oba druhy šimpanzů jsou inteligentní zvířata. Když mají normální podmínky k životu, tak jsou normálně mírumilovní. Tuto zákonitost poznala i autentická badatelka (nikoliv vědomá manipulátorka s fakty) Jane Goodall. Ve volné přírodě mohla 10 let pozorovat mírumilovné šimpanzy. Ale v uzavřeném parku, teď si nevzpomínám jeho název, již pozorovala, jak jsou šimpanzi agresivní a jak se jednotlivé skupiny rvou mezi sebou o omezený prostor. Podobná situace se patrně přihodila i bonobům. Lidi je narvou do velmi stísněných, nevyhovujících podmínek a pak o nich „vědci“ popisují, jak jsou bonobové vzteklí a agresivní. Účel jejich manipulace s fakty je jediný: přesvědčit lidi o tom, že člověk ve zvířecím stádiu byl rovněž odjakživa zlé, agresivní zvíře a že mírumilovná prehistorie taky neexistovala. Chtějí nás přesvědčit o tom, že válečná historie je záležitost většinového obyvatelstva, protože i člověk byl odjakživa zlé, agresivní zvíře. Chtějí prostě zamaskovat fakt, že člověk je v podstatě tvor velmi mírumilovný, ale peklo na Zemi zde odjakživa dělala většinové společnosti jen menšina nenažranců po majetku, menšina agresivních lupičů.

Ale abych něco řekla k tématu: Tamášovi i Bednářovi jsem přestala věřit, takže celá ta jejich nezákladnám je pro mě bezpředmětná.

173085

15.10.2008 14:13

Dopis z Ne násilí

RE: Děkujeme odejděte

Jarmila 88.?.?.?

V každém případě za invazi do Československa mohlo ruské vedení, tehdejší ruská bolševická oligarchie, čili velmi úzká mocenská skupina lidí,nikoliv ti šikmoocí drobní Asiati, kteří ani netušili, proč sem byli nahnáni.

Vždycky se divím tomu, když demonstranti bojují s policajty. Vždyť policajti za nic nemohou,jsou to jenom zaměstnanci. Takže s kým by měli demonstranti vždy bojovat? S pravým viníkem! To znamená vzít si na sebe nápisy a pochodovat nepřetržitě na Malé straně kolem parlamentu.Nemuseli by mít ani žádné povolení, vždyť chodci se snad mohou procházet po městě třeba 24 hodin nepřetržitě. [chechtot]

173089

15.10.2008 14:27

Dopis z Ne násilí

RE: Milá Jarmilko,

Jarmila 88.?.?.?

Jo to jo, opice je naprosto jiný tvor než člověk. Ale lidoopi jako šimpanzi mají s člověkem nesmírně mnoho věcí společných.Pozor, opice jsou něco jiného než poloopice a lidoopi jsou zase něco jiného než opice. [vyplazený jazyk]

173093

17.10.2008 07:49

Austrálie cenzuruje internet

RE: Databáze všech telefonních hovorů a emailů

Jarmila 88.?.?.?

Bildeberská skupina se prý radila i o tom, jak v budoucnu budou postupovat proti kyberterorismu.Nevěděla jsem, co si pod tím mám představit. Myslela jsem, že tím mají pánové, co si hrají na světové vládce, na mysli roboty, kteří by se jak ze Spielbergových filmů zbláznili a napadali lidi. Ale oni zatím měli na mysli cenzuru na internetu. [bliji]

173204

18.10.2008 06:59

Velké, zdravé banky dostanou na rozloučenou 125 miliardový dárek od Paulsona a Bushe

RE: Ač bych byl radši optimista....

Jarmila 88.?.?.?

Vůbec žádná strana není dobrá. Ať zvolíte koho zvolíte, vždy zvolíte špatně. Protože loutkaři za oponou mají vše matematicky velmi dobře spočítané. Malé strany pod pět procent se do parlamentu nedostanou= to je první velké vyřazení konkurence. V okamžiku, kdy má nějaká malá pidistrana naději dostat se do parlamentu, tak se do ní nasadí agenti, kteří ji rozloží zevnitř. Především ji očistí od autentických členů-idealistů a autentických buřičů= a teprve potom, takto očištěná se dostane do parlamentu (jako třeba strana zelených, kdy ji Bursík ukradl autentickým ekologům, kteří se dodnes s ním soudí).V parlamentu pak již sedí už jen samé poslušné dosazené figurky, které se mezi sebou hádají už jen o koryta a kdo víc si utrhne z korupce- ale o zájmy ovčanů těmto uměle navoleným loutkám vůbec nejde. Nenechte se mýlit mainstreamem, když popisuje, jak poslanci mezi sebou hrdinně a statečně bojují o nějakou podobu zákona. Nakonec vždy zvítězí ta podoba zákona, která zvítězit má, tak jak to určí mocní nevolení loutkaři ze zákulisí.

173278

19.10.2008 16:40

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Jarmila 88.?.?.?

Vida, to jsem až do téhle chvíle netušila, že zde někdo citoval mou kapitolu. Jenže ta kapitola o prostituci je nedokonale napsaná a já ji zrovna už asi půl roku předělávám a nejsem schopna to dokončit. K dnešnímu stavu bych chtěla poznamenat, že tedy mafiánu Grossovi a kakaovému králi, exposlanci Krausovi, se nepodařilo protlačit ten Návrh zákona, kde by byly ženy trestné za to, že nemají papír na kurvu. Nyní zase slibuje nový Návrh zákona soudruh Rudolf Blažek. Inu, necháme se překvapit, co připraví zase on.
Tuhle mě velmi potěšilo, jak většinová společnost velmi změnila své názory na tuto problematiku. Na Regině Praha byla anketa, aby občané jednu hodinu volali své názory týkající se prostituce. A moderátor Sirotek se divil i ušima, když i souběžně na internetu 60 procent lidí napsalo, že by se veřejně organizovaná prostituce měla ZAKÁZAT. Zvláštní. Od té chvíle i v Mladé frontě najednou o svém nejoblíbenějším předmětu- o prostituci- přestali psát. Jako když utne, náhlé ticho po pěšině. Asi se novináři radí, jak se postavit k novému faktu, že většinová společnost už má té jejich bordelmánie plné zuby.
Zrovna jsem před několika dny poslala do Mladé fronty naštvaný mail, který se ale týkal jiné věci. Když jeden novinář napíše, že chlap měl s chlapci pohlavní styk, tak si člověk řekne, že se blbec spletl. Když to ale napíšou čtyři další jiní novináři, tak člověku dojde, že je to z jejich strany úmysl. Jejich úmyslem je postavit homosexuální praktiky na roveň pohlavním stykům. Tohle jsem napsala panu Vereckému:

Vážený pane Verecký,
chci Vás upozornit na omyl, kterého jste se dopustil v článku Sex a hry. Homosexuální pohlavní styk neexistuje. Pohlavní styk existuje VÝHRADNĚ pouze jeden: střetnutí dvou odlišných pohlavních orgánů: penis-vagina. Vše ostatní pohlavní styk není. Penis zasunutý do řiti nebo do úst není pohlavní styk z jednoduchého důvodu: řiť ani ústa nejsou rozmnožovací pohlavní orgány. Ústy se jí potrava, ústy se nerozmnožujeme. A řití se vylučují exkrementy, řití se rovněž nerozmnožujeme. To už byste mohl ve svém věku vědět. Takže jak tuhle náhražkovou činnost správně nazvat? Tak jak to nazvali manželé Pondělíčkovi ve své knize Lidská sexualita z roku 1974: petting. Neblbněte lidem hlavy a nazývejte věci správnými jmény, jinak začne být oficiální mainstream pro smích všem lidem.
A tohle mi odepsal on:
Vážená paní Kubato,

na takový názor, jaký jste mi napsala, narážím poprvé. Je logický. Petting je však ještě něco jiného. Pro praktiky, jež uvádíte, se v češtině rozmáhá kalk z angličtiny "mít (orální, anální) sex s někým". Pohlavní styk to sice není, ale sex patrně ano. Precentem je kauza Clinton - Lewinski. Prezident to chtěl uhrát na to, že orální stimulace penisu není žádný sex a Hillary na něj tudíž nemá co žárlit. Veřejné mínění a...

Automaticky kráceno

173368

19.10.2008 16:41

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Jarmila 88.?.?.?

Veřejné mínění ani zákonodárci však takovou interpretaci rozhodně nepřijali. Takže asi mít sex. Ale je to škaredé.
Za zájem děkuje a zdraví LV
A před třemi dny jsem napsala do redakce toto:
Nevážená redakce,
poslední dobou se opakuje ve vašich novinách čím dál častěji stále jeden a tentýž nesmysl. Již novináři Vereckému jsem nedávno vyčetla, že orální a anální praktika není pohlavní styk. Ve své odpovědi mi dal za pravdu, ovšem zdá se, že ostatní novináři MFD budou dál vesele tuto kravinu šířit. To se stalo i v článku nazvaném Děti riskují, svěřují se na internetu. Novinářka Zvěřinová v článku tvrdí, že školství neučí děti kritickému myšlení. V tomhle má momentálně pravdu, protože ani ona se kritickému myšlení nenaučila. Jinak by nenapsala takovou hloupost, že chlap po chlapcích požadoval pohlavní styk. Chlap po chlapcích žádný pohlavní styk vyžadovat nemůže, protože ti chlapci žádný pohlavní otvor nemají. Ústa ani řiť pohlavním orgánem nejsou, je to jen vstupní a výstupní část TRÁVICÍ TRUBICE.
Na závěr vás chci upozornit, že jestli jste si toho ještě nevšimli, tak pro většinové obyvatelstvo se stáváte NEPŘÍTELEM, tak jako kdysi bylo za komunistů Rudé právo. Ať se snažíte svým čtenářům vymývat mozky všemi směry sebevíc, tak vaše propaganda již slábne a nenachází odezvu, protože zde máme internet. Můžeme získávat kvalitní a pravdivé informace tam a vaše informace jsou nám již jen pro smích. Ujišťuji vás, že kde jen budu moci, tam budu s gustem mainstreamové novináře zesměšňovat a poukazovat na jejich nestydaté lži i na jejich nebetyčnou hloupost. Jsou to totiž jen placení poskoci mocných, prodejní lokajové a nic jiného.

Na tohle mi redakce neodpověděla.[smích]

173369

20.10.2008 07:05

Co je to vůbec ta recese?

RE: Prostituce byla, je a bude...

Jarmila 88.?.?.?

Tentokrát s Vámi nesouhlasím pane Mirdo. Žádný typ zločinu se nedá vymýtit. Korupce, prodej tvrdých drog, vraždy, loupeže, krádeže, vydírání, atakdále atakdále, jsou rovněž, stejně jako prostituce, nevymýtitelné. Přesto nikdo z nás nebude tvrdit, že ty zločiny zlegalizujeme, když je tedy nedovedeme vymýtit. Stejně jako třeba prodej tvrdých drog je i zisk z prostituce nesmírně lukrativní. Taková jedna oběť, kterou si mafiáni odchytí a tvrdými metodami zastraší, jim vydělá za pouhý měsíc 150 000. To jim žádný zedník na stavbě nevydělá, proto tomu zedníku nehrozí, že by si z něj mafiáni udělali otroka, kdežto veřejně organizovaná prostituce je VŽDY kvůli obrovským bezpracným ziskům spojená s organizovaným zločinem. Vždy se s ní pojí až 14 trestných činů od omezování osobní svobody až po vraždy.

Poslanci naši i ti z EU tohle všechno moc dobře vědí. Přesto proti mafiánům nezakročí a nezavedou švédské řešení prostituce. To spočívá v tom, že individuální prostituce, to znamená, že když si chlap zjedná s ženou mezi čtyřma očima, že jí za sex zaplatí, bez dalšího prostředníka, tak je to jejich osobní věc a nikomu do toho nic není. Ale když chlap lítá po ulici a s vytřeštěným zrakem nabízí okolostojícím dívkám peníze, tak za to trestný je.

Ale už se na tohle téma nemíním bavit, protože je mi odporné. Koho tahle problematika zajímá, ať si to za měsíc přečte na mém webu, do té doby snad již budu mít tu kapitolu přepracovanou.

173414

20.10.2008 07:12

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Jarmila 88.?.?.?

Díky za pochvalu pane Mirdo. A teď jsem v sobotu byla poprvé volit tím svým specifickým způsobem.[smích]Jak je vidět, Topolánek kvůli radaru prohrál volby na celé čáře, zvítězil Paroubek. Bohužel, chudák lid si stále neuvědomuje, že je to z bláta do ještě většího bláta. A že je potřeba chodit volit tím mým způsobem.

173415

20.10.2008 07:13

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Rovněž děkuji za pochvalu. [smích]

173416

20.10.2008 14:25

Co je to vůbec ta recese?

RE: hospodářská krize, prostituce a podplacení novináři (2. pokračování)

Jarmila 88.?.?.?

Nemáte pravdu pane Tome, to by si lidé udělali v těch termínech pěkný bordel. Tak jako jsem zde již poukázala na absurdní termín, uměle mainstreamem vymyšlený- metrosexuál, tak je stejně absurdní nazývat vše, čeho se mužský úd dotkne, pohlavním stykem.

Ano, velmi správně, pouze a výhradně aktivita úkonu dvou odlišných rozmnožovacích orgánů (nemusí to být nutně za účelem početí) se smí nazývat pohlavní styk. Vše ostatní je jen pouhé dráždění pohlavních orgánů na různý způsob, ale pohlavní styk není. Beru to tak, že si děláte legraci, že to nemyslíte vážně.

173476

20.10.2008 20:27

Modrý armagedon

RE: Spis vizitka obcanu

Jarmila 88.?.?.?

Tragédie je hlavně v tom, že občané mají již 19 let na výběr to, aby si vybrali mezi dvěma zly. Do nejvyšší politiky se totiž vždy a zásadně dostanou ti největší hajzlové, protože právě tito lidé dobře slouží loutkařům v zákulisí- aby mohli rozkrást miliardy. Vzpomeňme si, co je Paroubek zač a jak na Ministerstvu místního rozvoje prošustroval miliardy. Však o tom na Zvědavci vyšel kdysi článek. Topolánek pochopitelně není o nic lepší, je to rovněž velmi dobrý slouha mocných. Takže vybírat mezi pravicí a levicí je naprosto směšné, když obě strany jsou složené z totálních hajzlů, sloužících zlu. Kdy konečně dojde národu, že není dobré si vybírat mezi čertem a ďáblem? Popřípadě mezi satanem a luciferem? [oči v sloup]

173502

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 15

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
23,80 Kč
Euro
26,58 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,61 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
24,74 Kč
100 japonských jenů
21,92 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 174,54 Kč
1 unce stříbra
425,36 Kč
Bitcoin
225 621,73 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?