Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 642 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.08.2008 08:19

Kolik stojí pravda?

RE: Přeměna lidstva

Jarmila 88.?.?.?

Díky za pochvalu pane Martine. A bude hůř, mohla bych dál pokračovat ve svých předpovědích. Až se postupně zafixuje prodej dětí jako normální chování ve všech západních zemích, pak nastoupí další etapa. Nyní jsme si již zvykli na to, že se různě geneticky modifikují potraviny i hospodářská zvířata. Později se začne prosazovat, že je žádoucí, aby se začal geneticky vylepšovat i člověk. Znáte sci-fi Modří lidé? Tak to nebude v blízké době již žádné sci-fi. Tuhle v pořadu zvaném Zázraky života předváděli, jak by člověk vypadal, kdyby se mu geneticky upravili různé části těla. Že by pak mohl třeba brázdit oceány ve tvaru delfína, nebo lítat do kosmu upravený tělesně tak, aby snesl všechny kosmické zátěže. A o tohle jim jde a začíná to tak nenápadně: prodejem dětí.

166684

03.08.2008 08:46

Kolik stojí pravda?

RE: Prazdnota uvnitr nas.

Jarmila 88.?.?.?

Zapomněl jste napsat, jak se morálně cítí ti kurevníci, kteří uplácejí ty kurvy, kteří za těma kurvami chodí. Oni přece taky mají velký díl viny na tom, když se kurva vozí v bouráku a má zkaženou duši, ne? Kdyby jich nebylo, nebylo by ani těch zkažených kurev, co ke všemu kazí i své nevinné kamarádky. Takže, když chcete morálně odsuzovat, odsuzujte i muže, nejen ženy.

Proč se dnes děje, co se děje? O tom vedu již nějakou dobu debatu i s Jansmithem. Vina není v morálce, vina je v zákonodárcích. Jansmith tvrdí, že každý má začít nejprve u sebe, a pak se celá společnost vylepší. A já zas tvrdím, že na vychovanosti či nevychovanosti lidí nezáleží. Záleží jedině na daných zákonech. Když poslanci odsouhlasí zákon, že sex je přirozená záležitost, jako jídlo a vzduch, takže je přirozené šukat všude, kde si lidé zamanou, tak nejprve by si to zkusilo jen pár úchylů, ale později by se tomu přizpůsobila celá společnost: šukalo by se kdekoliv a kdykoliv za bílého dne a bylo by to normální. To samé se bude dít s prodejem dětí: začne to nenápadně v Polsku a později to bude uzákoněno ve všech státech. Morálka se totiž dělá uměle již mnoho staletí SHORA, nikoliv zdola.

166686

06.08.2008 10:22

Jak uhlídat ženu?

Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Je mi záhadou proč si dal pan Lhoták jiné jméno. To se sám za sebe stydí? Jinak ten článek nemá ani cenu komentovat, je to slátanina na entou a samá historická lež. Celých těch 5000 let historie bylo pro většinovou společnost TOTALITA na různý způsob.(otrokářská, později feudální a pak kapitalistická). Akorát že zatímco muži žili v jednoduché totalitě (pod nadvládou menšinového panstva), tak ženy žily v dvojnásobné totalitě (pod nadvládou panstva a pod nadvládou mužů v rodinách).

Dnešní situace je taková, že obě pohlaví žijí jednotně pod jednou totalitou a to se panu Lhotákovi nelíbí.On by ženám rád napařil tu starou, dvojnásobnou totalitu.To už se mu ale nikdy nepodaří a to je jedině dobře. [velký smích] Obě pohlaví by však měla usilovat o zavedení přímé internetové demokracie a svržení dosavadní totality zvané partokracie a falešné zástupné demokracie, která demokracií není ani náhodou.

167102

06.08.2008 15:37

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

To je jasné Janíčku, že Vám vynadám, jak jinak.[smích] To je jasné, že je to Lhoták a nikdo jiný. Ten tvor jménem Lhoták je totiž naprosto nezaměnitelný s nikým jiným. A může stokrát na webu Rovnopravnost vykládat, že on není tím Janem, který tam roztrubuje ty své ujeté chiméry, tak to on je, protože jak říkám, jeho rukopis a styl myšlení je naprosto nezaměnitelný. Ten úchyl totiž už ženský až tak moc nenávidí, že to začalo vadit i mužům na tom webu Rovnopravnost. Poslali ho tvrdě kamsi a tak to opět zkusil na Zvědavci- ale pod jiným jménem.

Já své emoce nemusím zklidňovat, neb to není nic špatného projevovat své emoce. Jedno je jisté, že lidstvo v historické, zaznamenané éře, dodnes nepoznalo demokracii. Takže vykládat nesmysly, že existovala v minulosti jakási ideální společnost, kde v rodině vše fungovalo jak má, je přinejmenším strašně směšné. Takový stav nikdy neexistoval.

Mýlíte se, já nejsem žádnou obětí ovládacího systému, protože jsem ten ovládací systém vždy tvrdě ignorovala a vždy si jela podle sebe. Takže mi tu nevykládejte nesmysly. Jaká mužská energie? Co to plácáte za hovadiny? Já mám svou ženskou formu energie, já nejsem upír, který by čerpal energie z manžela. Já jsem vděčná, když se můj muž nesere do mých záležitostí a on je jistě na oplátku vděčný, když se já neseru příliš do něho.
Manželství je užitečná SYMBIOZA, prospěšná oběma zúčastněným. Kdo to stále nechápe a chce na tom druhém nějakým způsobem parazitovat, či ho ovládat, nebo přímo zotročit, tak je vůl včetně úchyla Lhotáka.

167151

06.08.2008 16:07

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Pan Lhoták je pan Lhoták a kromě Vás ho tady kdekdo zná pane Škapíku.[smích] To se tedy sakra mýlíte, protože zdkokumentovaná historie byla pro většinové obyvatelstvo v podstatě totalitou. Pokud se ženy v minulosti staraly o rodinu a muže DOBROVOLNĚ, pak to tedy totalita nebyla. Pokud ale byl ze zákona muž hlavou rodiny a měl v rodině neomezenou moc, pak to tedy totalita byla. No a ta totalitní hlava rodiny byla u nás zrušena až v roce 1949.

Dnešní ženy jsou svobodné a z mého diskusního přípspěvku to jasně vyplynulo. Tak proč Martine píšete, že si mám zajít na diskotéku a něco zjišťovat? Jestli jsou dnešní ženy na své muže hrubé, to nevím, ve svém okolí jsem na rozdíl od Vás nic takového nezjistila. Kdybych něco takového viděla, tak by se mi to nelíbilo stejně jako Vám. Jinak muži už dávno nejsou žádní výluční živitelé, neb ženy makají jako šrouby stejně jako oni. A nejen v zaměstnání. Přijdou domů a musí odmakat i druhou směnu, pokud jejich manžel není uznalý a nehne doma prstem. Vy jste taky nějaký divný. Jaký vedoucí rodiny? Jste spadl z višně ne? [velký smích] Kdyby se můj muž chtěl stavět do role vedoucího, tak bych ho poslala někam a žila radši emancipovaně sama a vybírala si milence podle svého gusta.

167157

06.08.2008 16:14

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Díky jansmithe.[smích] Ale už mám zase výčitky, že jsem Vám ještě neodpověděla. Je to hrozné, poslední dobou vůbec nic nestíhám.

167160

06.08.2008 16:44

Jak uhlídat ženu?

RE:

Jarmila 88.?.?.?

Buďte tak moc laskav a přiznejte si na rovinu, že muži podléhají reklamě úplně stejně jako ženy. Menstruace je v těchto věcech naprosto, ale skutečně naprosto vedlejší věc. Vše je o intelektu. A množina mužů není o nic chytřejší než množina žen.

167161

06.08.2008 17:00

Jak uhlídat ženu?

RE: Suhlas na 100%

Jarmila 88.?.?.?

Bít ženu je úžasné. A už Vám někdo řekl že jste kripl?

167162

06.08.2008 19:35

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Je to zvláštní, ale kdo mi tady připadá drzý nejsem pochopitelně já, ale Vy. Nazývat mě čertem, tak tomu se říká drzost nad drzost.[smích] Nevzpomínám si, že byste se mě kdy zastal, asi si to pletete se strigou (česky čarodějnice), to jo, té jste se zastal, to jsem si teď přečetla.

Je zvláštní, že všichni zdejší diskutéři radši ponechali stranou tu opěvovanou minulost, ten opěvovaný patriarchát. Asi je to tím, že moc dobře vědí, že pan Lhoták jednoduše lže. Jakýpak patriachát ( alias vláda otců), když ti většinoví muži, údajní vládci rodin, byli kdykoliv posláni na smrt do válek, kdykoliv se těm menšinovým zmrdům zachtělo. O čem byla první i druhá světová válka? Že byli muži posíláni vládnoucí „elitou“ na smrt, aniž by proti tomu mohli cokoliv dělat. Tito „vládci rodin“ byli ve skutečnosti bezmocní jak mimina. Byli úplně stejně bezmocni jako jejich ženy. A to byla ta totalita, o které mluvím, v případě žen dvojitá.

167184

06.08.2008 19:48

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

No, a teď máte příležitost pane Martine se mě zastat proti hrubostem chlapa.[smích] O já nebohá slabá žena, takovéhle invektivy, to jsem si fakt nezasloužila! Já a chlap v ženském těle. Tak proč po mě chlapi tolik touží?[smích] A ještě jsem ke všemu stará a škaredá.

167186

06.08.2008 20:10

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Jsem z Prahy. No, já radši chodím na víno s chlapama.[smích]

167190

06.08.2008 20:25

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Teď jste mě trošku zmátl. Vy tu máte článek o astronautech, líbí se mi a bezvýhradně s ním souhlasím. Jenže jsem tam nic nepřispěla, protože nemám čas na všechno reagovat, i když bych mohla, protože mám spoustu nápadů a mohla bych prakticky nepřetržitě přispívat svými myšlenkami u každého článku. Vy říkáte že jsem tam něco psala? Já jsem tam ale nic nepsala. Tu diskusi si přečtu, až budu mít čas.

Tenhle článek mě chytil do tenat, protože mě vztahy mužů a žen zajímají, což dokazuje i můj web. Ne, skutečně nejsem krásná, což Vám potvrdí i pan Stwora nebo janko[smích] Pokud se domníváte, že příspěvky s nickem Jarmila postuje muž, tak to je Váš problém, ne můj. Já své přípspěvky za arogantní nepovažuji a pokud Vy ano, tak to je opět Váš problém a ne můj.[smích] Je mi líto, jsem jaká jsem. Hlavně jsem velmi upřímná.

167192

06.08.2008 20:42

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Tak tak, strigo přesně tak. Janko o něco výš tvrdí, že jsem se odkopala. Fakt nemám tušení, v čem jsem se odkopala, ale počítám že asi v tom, že jsem mužům nastavila zrcadlo, jak mám ve zvyku. Jsi nevěrný? Tak se člověče nediv, že máš nevěrnou ženskou. Cože? To je ale velká nespravedlnost! Vždyť ona má být správně podle přírodních zákonů (které jsme určili my muži tzv.evolucionisti) puťka usazena ve svém hnízdě a poslušna svého pána. A podle pana Lhotáka by se ji mělo zakázat i vzdělání (které ji jedině kazí), a zakázat volit politiky, (což je stejně jedno, to by se jí klidně zakázat mohlo) a hlavně uzákonit přes zákony, že muž je hlava rodiny a žena je povinna ho na slovo poslouchat.

167189

06.08.2008 20:56

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

88.?.?.?

Asi to teď ještě taky nebude fungovat, si myslím.

167193

07.08.2008 07:29

Jak uhlídat ženu?

RE: Suhlas na 100%

88.?.?.?

Díky moc, Tome.[smích][smích] Už jsem začínala mít komplexy, že jsem nějaká divná, že jsem asi chlap, když to tedy tvrdí pan Škapík a janko.
Jarmila

167252

07.08.2008 08:06

Jak uhlídat ženu?

RE: JAK VZNIKAJÍ FÁMY A DEGRADACE - JARMILA - JANSMITH !!!!!!!!!!!!!!!!

88.?.?.?

Když tvrdíte pane Škapíku, že autorem článku je pan Bělavý, tak nemám důvod nevěřit Vám. Jeho styl psaní se ale naprosto a totálně podobá stylu psaní pana Lhotáka. To bývalo vždycky o tom, že též velmi vychvaloval patriarchát. Ale kdykoliv se ho člověk zeptal (a nejen na tomto foru, ale i na webu Rovnopravnost), jak si tedy v praxi konkrétně ten patriarchát představuje, tak nikdy přesnou představu nedodal. A víte proč? Protože nemohl na plná ústa říct, že si to představuje tak, že by se podřízenost ženy v rodině UZÁKONILA.

P.S.:nefunguje mi momentálně okamžité zobrazení diskusního příspěvku, takže musím počkat, až to projde cenzurou.
Jarmila

167256

07.08.2008 13:09

Jak uhlídat ženu?

Nešilte:)

88.?.?.?

Dobře, opravuji to: styl článku připomíná psaní pana Lhotáka. Mýlíte se pane Škapíku: Hlavou rodiny je jen muž, pokud si to submisivní žena přeje. Pokud si to ale žena nepřeje, tak tam žádná hlava rodiny nemá co pohledávat. Muž miluje a pečuje o ženu a žena miluje a pečuje o muže- není to jednostranné.

Nevím co považujete za přirozené. Z hlediska přirozenosti se člověk tak strašně vzdálil přírodě, že o jeho přirozenosti nemůže být vůbec řeč. Už Vám to zde hezky napsal pan Kramář. V tlupách bylo přirozené, že se člověk ve zvířecím stádiu ani nepároval, ale všichni členové tlupy byli promiskuitní. To je ta genová přirozenost člověka, pokud chcete mluvit o jeho přirozenosti.

Nezlobte se pane Škapíku, ale do mého stylu psaní Vám nic není. Mně se slovo zmrd líbí, je takové pěkné erotické a Vy mi zde nebudete rozkazovat, co smím či nesmím používat. Je možné, že tady čas od času někoho urazím, neb nejsem žádný diplomat. V tom máte pravdu, měla bych se zlepšit, ale opět: Do toho Vám vážně nic není, abyste mě poučoval, jak se má správná žena chovat. Abyste mě poučoval, co je ženské a co neženské, co je chutné a co je nechutné. Kdyby se všichni v životě chovali tak obětavě a čestně jako já, bylo na světě krásně.
Jarmila

167281

07.08.2008 18:45

Jak uhlídat ženu?

RE: Suhlas na 100%

88.?.?.?

[smích] Souhlasím s Vámi pane Tome na 100%.[smích]
Jarmila

167307

07.08.2008 19:01

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

88.?.?.?

Tak říkáte ježibaba pane google. No, máte štěstí, že teď nemohu diskutovat, protože tam mám jakousi závadu u toho přihlašování. To Vám přeji, že jste šťastně ženatý, ale musíte uznat, že proti mě jste ještě žabař, protože já jsem šťastně vdaná 31 let. To bych jistě nebyla, kdybych byla ježibaba. Protože být dlouho ženatý nebo vdaná, to je umění, které se musí umět pěstovat a hýčkat, což Vy jako psycholog jistě víte.
Jarmila

167304

07.08.2008 19:20

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

88.?.?.?

Pěkné, pěkné strigo, sama bych to tak dobře nenapsala.[smích] Že bychom přece jen někdy zašly na to kafe?[smích]A Vy jste taky z Prahy?
Jarmila

167309

08.08.2008 08:25

Jak uhlídat ženu?

RE: Zednářští historici a ženy

88.?.?.?

Vaše pojetí historie je úplně špatně a nezlobte se, právě Vy jste hodně ovlivněn zednářsko-iluminátskou propagandou. Není třeba prehistorické období nazývat matriarchátem, i když v jistém smyslu to matriarchát byl. To proto, že v tlupách byli otcové neznámí, jelikož všichni členové tlupy byli promiskuitní, takže muži nevěděli, které děti jsou jejich. Děti v tlupě patřily všem, a když neexistovali konkrétní otcové, tak vlastně existovaly jen matky a jejich děti. Ovšem iluminátsko-zednářská propaganda vnesla do společnosti představu, že se lidé párovali již od zvířecího stádia, kdy si každý muž v tlupě hlídal tu svou samičku, aby porodila JEHO děti. Je to nesmysl na entou, přesto tuto mylnou představu přijaly nekriticky za svou stamiliony lidí.

Strašně se mýlíte, když tvrdíte, že žena byla vždy jen nástrojem na výrobu vojáků. Prehistorická minulost člověka byla miliony let MÍRUMILOVNÁ. Dokud neexistoval MAJETEK, tak pralidé neměli vůbec žádný důvod mezi sebou válčit. Dvě tlupy kolem sebe zvědavě prošly, pokud některá pražena nebyla spokojena se svým hierarchickým postavením v tlupě, přeběhla do cizí tlupy. Tam ji samci nadšeně uvítali, samice již hůř, ale měla naději, že si tam polepší. Uvědomte si tu skutečnost, že Země byla neobydlená, že se po ní pohybovalo třeba jen 100 tisíc pralidí. Měli k dispozici nekonečné prostory, nemuseli válčit o nic. Kdykoliv se někteří jedinci v tlupěv hierarchii nějak nepohodli, tak se od tlupy jednoduše oddělili a založili si novou tlupu. Třeba Indiáni se posunovali ze severu na jih do úplně prázdné krajiny několik tisíc let, než osídlili i jih.

Vražedná vnitrodruhová konkurence nastala až v historické éře, kdy lidé již byli usedlí zemědělci, měli MAJETEK a bylo již co ukrást a uloupit. Tehdy začaly po kraji řádit loupeživé tlupy mužů. Zemědělce pobili, majetek jim uloupili, z žen si nadělali otrokyně. Bylo vynalezeno totalitní monoteistické náboženství (Judaismus), které svrhlo všechny pohanské ženské modly a prohlásilo ženu za podřízenou muži. Totalitní křesťanství i islám vyšly z judaismu a rovněž se jim velmi hodilo vyřadit ženy úplně ze hry. 50 procent obyvatelstva bylo chytře vyřazeno z rozhodování o čemkoliv a z těch zbývajících 50 procent mužů těch 40 procent nemajetných taky nemohlo do ničeho moc mluvit. A tak 10 procent „bohaté elity“ neomezeně ovládalo po dobu 5000 let 90 procent zbývajícího obyvatelstva. Čili se lidstvo až do dnešních dnů z totality nevyhrabalo.

Vraťme se k manželství. Manželství je umělý kulturní produkt, čistě lidský výmysl, který neodpovídá lidské přirozenosti. Lidská přirozenost je „zvířecí promiskuita“. Co s tím? Dříve to muži měli snadné. Oni si svou promiskuitu po celou historickou éru zachovali, ale svým ženám ji pod nejtvrdšími tresty zakázali. Dnes máme svobodu a to se mužům nelíb...

Automaticky kráceno

167351

08.08.2008 08:31

Jak uhlídat ženu?

RE: Zednářští historici a ženy

88.?.?.?

Dnes máme svobodu a to se mužům nelíbí. Protože jejich ženy vyžadují po nich věrnost. Věrnost za věrnost, nevěra za nevěru. Muži jsou z dnešní doby velmi nejistí- ale ženy taky. Pokud chtějí lidé zachovat manželství, musí se dohodnout na pravidlech a ta pravidla pak dodržovat.
Jarmila

167352

08.08.2008 09:40

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Vy mi něco vykládejte o tradiční rodině, když já v té tradiční rodině žiji již 31 let. Co hájím? Svobodu jednotlivce proti totalitě. Společenství rovných existuje. Třeba v naší rodině. Pokud Vy chcete mít doma otrokyni, nic Vám nebrání si to tak zařídit. Stačí si najít nějakou hodně submisivní ženu. Co se tady pořád oháníte nějakou ženskou přirozeností? Mou přirozeností je, že jsem pro mého muže rovnocennou partnerkou. Oběma nám to vyhovuje, oběma se nám to tak líbí, proto spolu jsme tak rádi. A takových rodin jako je ta naše, je většina a jsou naprosto funkční. Třeba v našem domě žije sedm rodin, a všichni žijeme v dlouhodobých manželstvích.

Jen našim potomkům se jaksi nedaří ukotvit v dobrém manžeství. Je tu v domě 10 mladých lidí a všichni jsou svobodní. Proč tomu tak je? Protože dnešní mladí muži podlehli vymývačům mozků, že jsou promiskuitní genoví rozsévači, že nemusí dodržovat v pevném vztahu žádná pravidla, že jsou kingové, kteří mají nárok svým partnerkám kdykoliv zahýbat. Když je pak dívka kvůli nevěře opustí, tak jsou zklamaní, diví se i ušima, a žehrají na poměry, řvou něco o tradičních rodinách- ale chyby na své straně nevidí a vidět nechtějí.

167354

09.08.2008 08:08

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

[smích] Máte hezkou manželku. Toho paroháče malovala ona? [smích]

167473

09.08.2008 08:20

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Problém je v tom Pavle, že to rozložení nevěr je v dnešní době jiné než před revolucí. Za mých mladých časů byla morálka taková, že když spolu chodili dva napevno, tak si nezahýbali. Když se pak vzali, tak se ještě z minulých časů táhlo ono přesvědčení, že manželství je posvátné a co Bůh spojí, člověk nerozděluj. Čili si dlouho ještě ani v manželství nezahýbali. Až teprve po nějaké době, když již děti byly trošku odrostlé, tak si občas manželé zahnuli, ale tak moc opatrně, aby se to ten druhý nedozvěděl.

Teď je to ale tak, že kluci dívkám zahýbají, aniž by se vůbec stačil vybudovat ten pevný vztah. A tak se mladí lidé rozcházejí a zase to zkouší někde jinde. Ale dívky pořád narážejí na ten samý problém: že třeba již po půl roce ten jejich kluk začne blbnout a je jim nevěrný.

Důležité v dnešní době je vůbec nevěřit mainstreamu a vždy jakékoliv oficiální informace brát s velkou s reservou. Tak třeba když mainstream lidem sugeruje, že si dívky nejprve do třicítky chtějí udělat kariéru, a teprve pak chtějí rodinu- tak tohle není vůbec pravda. Pravda je taková, že nemají byt, v práci se plácají jako ryby na suchu, mají existenční nejistotu, protože mohou být kdykoliv vyhozeny a partner je nespolehlivý, protože kouká po jiných ženských. A k tomu otevřeně říká, že se do třicítky stejně nechce ženit, že má ještě času dost. A taky nemá vlastní byt. Čili problémy jsou úplně někde jinde, než nám vykládá mainstream.

167475

09.08.2008 08:26

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Aha. To abych si připravila koště. Tak až bude nějaká seance, tak mi dejte vědět, probereme ty mezilidské vztahy a tak. [smích]

167474

09.08.2008 08:37

Jak uhlídat ženu?

RE: Definujme...

Jarmila 88.?.?.?

[velký smích] Jo, to je Lhoták jak vyšitý.

167476

09.08.2008 10:52

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

Jarmila 88.?.?.?

Skvělá odpověď.[smích]Chtěla jsem být jedubaba, ale nevyšlo to, nenaštval jste se.

167489

10.08.2008 09:15

Jak uhlídat ženu?

RE: Definujme...

Jarmila 88.?.?.?

Pokud se Vám zdá tvrzení, že muži jsou více nevěrní než ženy pomatené, tak se prosím obraťte s důvěrou na soudruhy sexuology Weisse, nebo Uzla, nikoliv na mě. Protože právě tito „odborníci“ to hustí do hlav lidem již od revoluce. To oni tvrdí, že jsou muži promiskuitní rozsévači. To oni zde rozšířili lživou evoluční teorii, to oni jsou ti vymývači mozků, převlečení za odborníky. To oni tvrdí, že ženy jsou spíš monogamní a nehledají lásku a pro sebe věrného a spolehlivého muže, ale pouze vychytrale hledají živitele pro své děti. Kdežto muži jsou ti nezodpovědní promiskuitní rozsévači, kteří neberou na nic ohled, protože příroda je nepřetržitě nutí vyhledávat nové objekty, jsou jak zvířata, jsou jak naprogramovaní roboti, takže nedokáží udržet pevný vztah, ani když ho zrovna s nějakou dívkou budují. Přečtěte si občas Novinky, jak tam tito odborníci řádí, jak ty mozky lidem stále masírují. [naštvaný]

167568

10.08.2008 09:39

Jak uhlídat ženu?

RE: Definujme...

Jarmila 88.?.?.?

Milý Martine,
tak to jsem ráda, že se v něčem i shodneme.[smích] A slibuji Vám, že své vulgarismy omezím. Fakticky by si lidé měli uvědomovat co nejvíc to, že mainstream zde není od toho, aby se dozvídali objektivní informace, ale je zde od toho, aby je zpracovával žádaným směrem. Poslední dobou jsem si u Mladé fronty všimla další věci. Že totiž omezili jakékoliv kvalitní informace na minimum a už podávají jen samé nepodstatné pseudoinformace. A tak člověk čte a čte a vůbec nic podstatného se nedočte. Dříve jsem si alespoň tak jednou týdně vystřihla nějaký zajímavý článek, ale teď již vůbec nic. Nemám co vystřihovat. Hodně omezili taky vědu- patrně proto, že čím míň lid toho ví, tím lépe. Ale ještě že máme ten internet, to je naše jediná spása a naděje.

167571

10.08.2008 14:16

Proč je techno na světě

RE: Skapiku...

Jarmila 88.?.?.?

Pastiňáku, Vám se nelíbí, když je někdo netolerantní a nesnášenlivý k jinému stylu života- jenže Vy jste to samé v bleděmodrém. Opovrhujete každým, kdo je starší než třicet let a každým, kdo nezbožňuje techno. Já mám tu výhodu, že se mi líbí každá hudba, která je DOBRÁ. Takže se mi líbí hudba prakticky ze všech žánrů, techno nevyjímaje. Ale líbí se mi taky třeba i prosté lidové písně a dokonce i Vámi hluboce opovrhovaná dechovka.[smích]

167609

11.08.2008 07:58

Co je techno

RE: techno

Jarmila 88.?.?.?

Hezky jste to napsal, jenom jsem chtěla upozornit na takový malý detail, aby lidi nepoužívali slovo metrosexuál.Toto podivné slovo úmyslně zavádí mainstream (to by mě fakt zajímalo, který manipulátor davů ho konkrétně vymyslel), aby ještě více rozředil heterosexuální scénu. Metrosexuál totiž není chápán jako čistý heterosexuál, ale jako takový jakýsi přechod mezi homosexuálem a heterosexálem. Jenže tak to není. Když je někdo čistý heterosexuál, tak ho není potřeba nazývat metrosexuálem. Je to výraz zbytečný a někým uměle vyrobený.

167674

11.08.2008 18:43

Co je techno

RE: techno

Jarmila 88.?.?.?

Zdánlivě by se mohlo zdát, že jde o nepodstatnou hloupůstku, když mainstream prosazuje slovo metrosexuál- ale není to pravda. Novináři, placení manipulátoři davů, moc dobře ví, jaká síla se skrývá ve slovech. V okamžiku, kdy Mladá fronta věnovala vysvětlení slova metrosexuál celý obsah Magazínu Dnes, tak ve mně vzklíčilo podezření, že již opět s masami manipulují. Již jsme zde na Zvědavci odhalili slovo holocaust, které taky bylo nedávno uměle vytvořeno. A Weisenthal (snad to říkám dobře) jej vymyslel proto, aby se utrpení Židů výrazně odlišilo od jiných genocid. Aby to utrpení zkrátka bylo výlučné a výjimečné. To že v gulagu bylo zholocaustováno 50 milionů lidí není patrně tak podstatné.

Nakoukla jsem dnes ráno do Akademického slovníku cizích slov, vydaného roku 2000. Slovo metrosexuál se tam nevyskytuje. Čili ještě před pouhými 8 lety to slovo u nás v Česku neexistovalo, nikdo ho neznal. Teď si položme otázku, proč ho mainstream u nás uměle na všech frontách prosazuje k používání? A správně jak jste poznamenal, proč je tak špatně složené? Když není metrosexuál homosexuál, ani bisexuál, tak proč tam cpou to sexuál, když v tom orientace nehraje roli? Já se domnívám že proto, že je v tom promyšlený úmysl potlačit slovo heterosexuál. Metrosexuály začnou být nazývani všichni slušně oblečeni muži, všichni ti kravaťáci spěchající do práce. Ale jakmile bude někdo zarostlý, nebo příliš mužný, tak mu začnou nadávat do heterosexuálů. Já bych byla hrozně nerada, kdyby se z heterosexuála stala jakási nadávka, metrosexuál by byl kdesi uprostřed a chápán jako poloviční homosexuál a homosexuál by byl patrně na nejvyšší příčce obdivu jako výkvět lidstva.[oči v sloup]

167749

12.08.2008 14:42

Co je techno

RE: techno

Jarmila 88.?.?.?

Vy se Ajo nezdáte, ale Vy jste pěkná srandistka. [smích] Nesmím jezdit metrem, ještě by se ze mě mohla stát metrosexuálka. [chechtot] Ale abych taky něco řekla ke článku: Je skvěle a fundovaně napsaný, přesně takovýhle typ článků se mi na Zvědavci líbí.

167826

13.08.2008 08:42

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jarmila 88.?.?.?

Ne, to není konečný obraz západní civilizace. To je jen obrázek světových tajných služeb soustředěných do jednoho místa, kde i ten nejposlednější prodavač koblih je u nich. Tímto způsobem se sjíždí na kritická místa planety tajné služby z celého světa již hezky dlouho. Už od dob Jaltských dohod a podobných akcí. O těchto věcech již bylo natočeno spousta filmů, takže je člověk vlastně dost v obraze.

Všichni ti lidé do jednoho jsou jen námezdní najmuté síly, které musí plnit rozkazy. Nikdo z nich není svobodný. Moc bych za to nedala, že i ten autor článku, ten nizozemský novinář je členem tajné služby a plní jen příkazy shora. Jsou to jen takoví mravenečci, poslušná armáda lokajů mocných. Ti praví vládci si sídlí ve svých rezidencích a jen tahají za nitky. Světové tajné služby jsou nejvýkonnější složka moci světových vládců a neštítí se ničeho. Třeba i popravy kteréholiv politika, jak jsme nedávno mohli vidět u popravy Benazir Bhuto.

167871

13.08.2008 16:43

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jarmila 88.?.?.?

Proč ne Martine, když mě nebudete zbytečně mentorovat a budete mít rozumné názory, tak se s Vámi taky shodnu. A klidně víckrát, nejen třikrát.[smích]

Já bych tu celosvětovou situaci zhodnotila takto: Říká se, že nejbohatšími lidmi světa jsou daňoví poplatníci. To proto, že unesou na svých bedrech každou morovou ránu, jakoukoliv finanční zátěž, jakýkoliv, i ten největší tunel. Je to tím, že je jich mnoho, jsou jak širý oceán složený z jednotlivých kapek, takže jsou to nevyčerpatelné zdroje bohatství. Na planetě ovšem se historickou cestou vyvinula vrstva bohatých parazitů, jejichž počet nepřesáhne 10 procent z celkového počtu obyvatel. Tito paraziti si dědičně předávají moc a rozparcelovali si svět. Svá výnosná teritoria si hlídají a musí si také nestále hlídat i vliv své moci. A k tomu jim nejlépe slouží dobře placená neviditelná armáda tajných služeb. Tyto tajné služby přímo osnují všechny ty převraty, puče, války a revoluce- ale v tom výnosném teritoriu zvítězí ten, kdo jim dá víc peněz. Dobře placený mainstream pak už jen dobře slouží k oblbování mas- zdroje všeho bohatství.

Takovým dobrým příkladem z poslední doby je Kosovo. Americká oligarchie měla na to území zálusk, potřebovala tam postavit obrovskou základnu- takže srbská oligarchie neměla šanci. Otázkou je, proč jim ruská oligarchie nepřispěchala na pomoc. Z toho všeho vynechávám „lid“, protože lid je vždy úplně mimo. Je to takový mimoň.[smích] Ve skutečnosti je vynechán ze hry, jak říkám, je to vše záležitostí tajných služeb, které poslouchají příkazy bohaté oligarchie. No a kdo víc dá, ten vyhrává. Peníze dělají zase peníze.

167935

13.08.2008 21:26

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jarmila 88.?.?.?

No a pane Karle, teď jsem se zrovna dozvěděla, že my všichni zaplatíme 9 miliard Diag Human. Já nejsem ochotná na sobě dříví štípat, ale poraďte mi, jak se proti těmto štěnicím bránit. Nuž tedy dejme se všichni dohromady proti Diag Human. Jistě jako vždy zvítězíme.[smích]

167956

15.08.2008 07:10

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jarmila 88.?.?.?

Jo, jo, pan Šťáva je klasický příklad koordinace tajných služeb. Bez nich by si tento člověk na svých 9 miliard z našich kapes nikdy nepřišel. Tajné služby jsou proto tajné, aby se v tajnosti udržely i ty největší prasárny, kterých se členové tajných služeb dopustí. Ono není vůbec náhoda, že mu právníka dělá Jan Kalvoda. Koordinovaná spolupráce a miliardy do soukromých kapes jen lítají. Každý občan Česka zaplatí panu Šťávovi a spol. 900 Kč. To nejsou žádné peníze a pokud ve zdravotnictví peníze pochybí, není nic jednoduššího, pan Julínek zvýší poplatky a miliardy budou zase zpátky doma.

168093

15.08.2008 07:22

Strach a zahálka v Zelené zóně

RE: konecny obraz

Jarmila 88.?.?.?

Na webu pana Chromíka jsem se dočetla, že prý pěticípá hvězda byla znakem rodiny Rockefellerovy. Je s podivem, kde všude se pěticípé hvězdy vyskytují. Až to vytváří dojem, jako by si někdo označkoval svůj majetek. Když jsem se dívala na seriál o bojích druhé světové války, žasla jsem nad tím, jak na každém tanku, letadle či autě svítila pěticípá hvězda. Všude samé hvězdy a komunistická Čína je má dodnes na vlajce.

Co se týče srpu a kladiva, tak tam je ten rébus velmi snadný. Srp a kladivo, to je muž a žena, přesněji dělník a zemědělkyně. Tak jak jsme je vídali na starých zelených stokorunách: On měl na hlavě svářečskou čepici a ona držela v ruce snop obílí. Společně hleděli vstříc ke šťastným kapitalistickým zítřkům. [chechtot]

168094

18.08.2008 07:53

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Jenom bych chtěla znovu upozornit na to, aby lidé nepodléhali propagandě mainstreamu a nepoužívali jejich nástroje k vymývání mozků a radši se důsledně drželi své vlastní terminologie. Vždyť přece je velkým nesmyslem tvrdit, že se Polsko rozhodlo pro raketové základny, nebo že se Česko rozhodlo pro americký radar, nebo že Amerika se rozhodla napadnout Irák. Tohle jsou přece naprosto nepravdivá tvrzení. Totiž těch pár vládnoucích zmrdů (pan Škapík mi jistě promine[smích]) není žádné Polsko, Česko ani Amerika. Zvykněme si skutečnou realitu vnímat tak, že světu vládne jistá oligarchie, jejíž počet nepřesahuje 1 procento z celkového počtu obyvatelstva. Tato oligarchie si se světem hýbe, jak si zamane, aniž by s tím mohlo těch 99 procent obyvatelstva cokoliv dělat.

Používat výrazy, že Česko se rozhodlo pro americký radar by se mohlo jedině tehdy, když by proběhlo referendum, kde by občané většinou hlasů o tom rozhodli. Ale když nic takového neproběhlo a rozhodlo by o tom 200 zkorumpovaných posranců, pak tedy 200 těchto figurek není žádné Česko!!! Zvykněme si věci nazývat jejich pravými jmény, a když těch 200 figurek nedostalo od občanů k tomu žádný mandát, tak by to byla sprostá vlastizrada, a né o těchto věcech mainstreamově psát, že se Česko rozhodlo pro radar.

168231

19.08.2008 07:17

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

A já se zase plně ztotožňuji s Vaším názorem.[smích]

A jenom bych ještě dodala, že všichni, kteří si myslí, že volbama se něco zmůže, tak se mýlí. Volby jsou směšná fraška, občané musí volit již předem pečlivě vybrané figurky, oni vládu těch figurek legalizují. Jediným řešením je, již jsem to tu psala mockrát, jít k volbám a vhodit do urny nápis: Zastupitelská demokracie je obrovský podvod, žádám internetovou přímou demokracii.

168356

19.08.2008 07:47

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

88.?.?.?

Já si myslím Martine, že těch vládců světa je víc. Na celé planetě je celkem 205 států. Zaokrouhlím ten počet na 200 států, aby se mi to dál lépe počítalo. V každém tom státě je tak tisíc velmi vlivných lidí, kteří se přímo podílejí na moci v tom státě. Nemají tu moc ovšem rozdělenou rovnoměrně, někdo má moc vyšší, někdo nižší a někdo jí má jen kousek. 200 států krát tisíc vládců rovná se dvěstětisíc vládců. Zhruba dvěstětisíc lidí ovládá 6 miliard lidí. Jenže ti vládci světa nejsou jednotní, mají rozdílné zájmy. V každém tom státě poslanci plní přání místních mocných bossů, ale zároveň plní přání nadnárodních vládců. Nadnárodní vládci jsou mocnější než místní vládci. Pokud je místní vládci nechtějí v jejich nadnárodních zájmech poslechnout, tak je spacifikují třeba i s pomocí války- jako se to stalo v Kosovu.

Čili mnohem bližší je mi úvaha pana Jiřího Kramáře a taky pana Jansmitha že ti nejbohatší vládci planety mají stálé imperiální choutky a jsou schopni se dopouštět kvůli tomu ve světě jakýchkoliv všiváren. Koneckonců nám to pan Bush předvedl pěkně černé na bílém dne 11/9.

168358

19.08.2008 08:40

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Tak to zkusím potřetí, do třetice všeho dobrého:

Já si myslím Martine, že těch vládců světa je víc. Na celé planetě je celkem 205 států. Zaokrouhlím ten počet na 200 států, aby se mi to dál lépe počítalo. V každém tom státě je tak tisíc velmi vlivných lidí, kteří se přímo podílejí na moci v tom státě. Nemají tu moc ovšem rozdělenou rovnoměrně, někdo má moc vyšší, někdo nižší a někdo jí má jen kousek. 200 států krát tisíc vládců rovná se dvěstětisíc vládců. Zhruba dvěstětisíc lidí ovládá 6 miliard lidí. Jenže ti vládci světa nejsou jednotní, mají rozdílné zájmy. V každém tom státě poslanci plní přání místních mocných bossů, ale zároveň plní přání nadnárodních vládců. Nadnárodní vládci jsou mocnější než místní vládci. Pokud je místní vládci nechtějí v jejich nadnárodních zájmech poslechnout, tak je spacifikují třeba i s pomocí války- jako se to stalo v Kosovu.

Čili mnohem bližší je mi úvaha pana Jiřího Kramáře a taky pana Jansmitha že ti nejbohatší vládci planety mají stálé imperiální choutky a jsou schopni se dopouštět kvůli tomu ve světě jakýchkoliv všiváren. Koneckonců nám to pan Bush předvedl pěkně černé na bílém dne 11/9.

168371

19.08.2008 15:04

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Až na to Martine, že jsem vynalezla internetový ÚČETNÍ volební systém, kde by měl každý občan perfektní zpětnou kontrolu svého hlasování.[smích] A přitom by zůstal pochopitelně anonymní. Takže tři špičkoví počítačoví odborníci by si ani neškrtli, jelikož v tom mém systému by muselo hrát vše dohromady i účetně: Má dáti-Dal. [oči v sloup]

168406

19.08.2008 15:14

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Ale MéďoBéďo, existuje takové úsloví: Hlavou zeď neprorazíš. A vzhledem k tomu, že je český národ poměrně inteligentní, tak si to lidi prostě uvědomují. Co pomohlo Maďarům, že dva měsíce protestovali proti tomu svému bolševickému premiérovi, s tím divným jménem, které si nikdy nepamatuji? Nic. Aktivistům z Nezákladnám nevěřím ani nos mezi očima, tutově jsou prolezlí skrznaskrz tajnými agenty. A jestliže to mají naši zastupitelští představitelé po právní stránce vše v pořádku, že je není možné obvinit z vlastizrady, tak poskakovat po náměstích nemá žádný smysl. Jim je to prostě jedno, že mají z ostudy kabát. Nahrabou si prachy a zanedlouho je tam vystřídají jiné zkorumpované svině. Je ta "zastupitelská demokracie" moc dobře vymyšlená. Proč myslíte, že mainstream zásadně nic nepíše o možnosti přímé demokracie? Inu, protože přímá demokracie je naprosto, ale skutečně naprosto nežádoucí.

168408

20.08.2008 13:01

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Vládci světa

Jarmila 88.?.?.?

Ano, ptáte se na již stokrát zodpovězenou otázku. Takže mě to nebaví znovu vše vysvětlovat. Nebojte se, v mém systému se podvádět na žádný způsob nedá, je to všemi směry pojištěné. Pokud Vás to doopravdy zajímá, přečtěte si to na mém webu.(kubata.nazory)

168466

21.08.2008 15:12

Před 40 lety...

Hlavní příčina okupace

Jarmila 88.?.?.?

Lidé si asi stále a pořád dostatečně neuvědomují, že všechny světové děje jsou dopředu naplánované od kulatého stolu. Co se týče 68 roku, tak mi otevřela oči malá poznámka jednoho vojáka v TV. On tvrdil, že měly jednotky Varšavské smlouvy cvičení kolem hranic Československa už asi půl roku před invazí a že si českoslovenští vojáci s obavami říkali, copak se to asi na nás chystá. To znamená, že veškerá ta komedie s Pražským jarem se utvořila jenom proto, aby měli ruští vládnoucí komunisté záminku sem natrvalo do své zóny vlivu poslat své vojáky. Prostě potřebovali více upevnit svou komunistickou moc, potřebovali zde víc upevnit ten komunistický režim. A patrně již daleko dopředu to hlásili americké oligarchii, protože ta pro nás pak nehnula prstem, že. Prostě se dohodli.

Jinak co se týče pana Dubčeka, domnívám se, že to byl čestný člověk, a právě proto dopadl, tak jak dopadl. Oni si ho prostě jen vybrali a on jim posloužil jako tzv. nezasvěcený užitečný idiot. Když už jim ale vysloveně překážel, tak ho odddělali.

168581

22.08.2008 07:58

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Až na to René, že Klaus je úplně ten samý prašivec jako Havel, akorát inteligentnější, toť vše. Na tom vůbec nezáleží, co teď mluví. Jsou to jenom řeči. Záleží na tom, že souhlasí s radarem, že nechal rozkrást republiku, že nezná špinavé peníze, že za jeho vlády padaly jedna banka za druhou a on se tomu jen přiblble usmíval, že vynalezl spolu se Zemanem oposmlouvu, atd. atd. Nedejte na krásné líbivé řečičky, nejsou k ničemu. V tomhletom byl Klaus vždycky velmi falešný.

168652

22.08.2008 11:22

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Ten by nás měl spíš ochraňovat od Vás. [oči v sloup]

168673

23.08.2008 08:15

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

Nemáte pravdu

Jarmila 88.?.?.?

Už jsem to tu sice opakovala asi stokrát, ale pro Vás to řeknu ještě jednou: Ne, lidé nemají vládu, kterou si zaslouží. To z toho důvodu, že volby jsou fraška, která nic neřeší. I kdybyste nakrásně volil nějakou malou stranu, tak i ty jsou celé prošpikované agentama, kteří si tam ty poměry pečlivě hlídají. Takže i z té malé, neznámé strany by vzešli výhradně předem vybrané figurky, které poslouchají loutkaře ze zákulisí, kdežto lid je jim naprosto a totálně ukradený. Pro lid vymýšlejí pouze zákony, jak ho co nejvíc spoutat, ožebračit a zotročit.

Támhle dětem seberou i to mléko, ale podvodníkovi a agentovi Šťávovi klidně zaplatí 9 miliard. Od ledna příštího roku budou platit zákony, že Vám mohou policajti bez povolení kdykoliv vtrhnout do bytu. Novodobým morem v Česku se stali exekutoři, což jsou praví a nefalšovaní zlegalizovaní lupiči. Díky poslancům, kteří takové zákony odsouhlasili, dnes proběhne o občanovi soud, aniž by o tom měl sebemenší tušení a domů mu přijde už jen akorát zpráva, že má zaplatit do tří dnů 10 tisíc korun, jinak mu do bytu vtrhnou exekutoři a zabaví mu majetek. A podle nových zákonů, opět odsouhlasenými nelidskými poslanci může občan dostat padesátitisícovou pokutu prakticky za nic- což už je pro většinu občanů vysloveně existenčně likvidační částka.

Tímto tedy říkám: poslanci styďte se! Jste chátra nad chátru. Jste neskutečná svoloč. Nemorální lidi až na půdu. A je úplně jedno, z které jste strany. Třeba takový Svoboda se nestydí soudit se s charitou o dům, který mu vůbec nepatří.

168748

23.08.2008 09:52

Před 40 lety...

RE: nesouhlasim

Jarmila 88.?.?.?

Zase jeden, který nám zde pořád dokola sugeruje, že volbami (alias největším podvodem páchaným na lidstvu) se dá něco změnit. [bliji]

168751

23.08.2008 10:18

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Neschopnost lidí se dohodnout v bytovém družstvu je jen zdánlivá. Důležité jsou VÝSLEDKY. A výsledky jsou takové, že zatímco domy pod správou LBD děsivě v socialismu chátraly, tak nyní za pouhých 19 let svítí novotou, neb má většina z nich nové střechy i fasádu.

Já stále žasnu nad tím, kolik lidí je v situaci, v jaké byli kdysi američtí otroci. I oni se kdysi bránili tomu dostat svobodu a byli na straně svých pánů a chtěli dál pobývat ve svém zaběhnutém otroctví. To samé se děje dnes: lidé nevěří tomu, že by si v přímé demokracii vládli velice dobře a dál radši schvalují své "otrokáře" nahoře.

168756

23.08.2008 16:54

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Co dodat, Jarmilo

Jarmila 88.?.?.?

Ano, já si rovněž myslím, že nám vládne finančně-fašistická oligarchie. Za komunistů zde byla totalita, ale byly zajištěny sociální jistoty. Ale teď nastupuje rychlostí blesku totalita, BEZ SOCIÁLNÍCH JISTOT.

168784

23.08.2008 16:59

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Nemáte pravdu

Jarmila 88.?.?.?

Nedělejte si žádné iluze, humanistická strana je rovněž na prd- jako každá strana. V zemi je 93 procent nestraníků, kteří jsou násilím nuceni volit někoho ze 3 procent dobře hlídaných lidí ve stranách. Je ta totalita moc dobře vymyšlena a jak se zdá, ještě hodně lidí stále věří na stranickou partokracii. Ale ta stranická partokracie vypadá tak, že na přední volitelná místa jsou dosazeni ti největší zmrdi. Pokud výkvětem stran je Paroubek, Topolánek nebo Čuněk, tak se lidem divím, že si o stranách dělají stále iluze.

168785

23.08.2008 17:11

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Čemu se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Jsem si vědoma, že jsem udělala v zápalu psaní hrubku, no a co? Se kvůli tomu mám posrat? (promiňte pane Škapíku). To přece není kvůli tomu, že bych neznala pravopis. Čeština je v tomhle značně ujetá, že naprosto bezdůvodně střídá tvrdé y s měkkým i. Jestli se hodně naštvu, tak začnu český pravopis ignorovat a začnu psát trvale a pořád, bez ohledu na pravidla, v příčestí minulém všude měkké i jako Slováci.

168786

23.08.2008 17:18

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Jsou to vsechno zapskle levicacke vypatlane zvasty

Jarmila 88.?.?.?

Jste spadl(spadla) z višně ne? Se podívejte, kdo vládne světu. Samí staří dědci pod šedesát let. [chechtot] To oni rozhodují o Vašem životě, nikoliv mladí a perspektivní třicátníci. Ti se potýkají s hypotékou a zda vydrží v zaměstnání alespoň ještě rok. Chce to trošku víc přemýšlet o světě.

168787

24.08.2008 07:37

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Ano Alexo, já nejen věřím, já to přímo vím, že přímá (ale lépe řečeno polopřímá) demokracie je jediný možný a správný způsob vlády. Jestli víte o něčem lepším- sem s tím! Vaše poznámka o slonu a porcelánu mi připadá poněkud zákeřná, protože si nejsem vědoma, že bych myšlence přímé demokracie škodila. Panu Méďovi jsem na příkladu vlastnictví bytů vysvětlila, že jen zdánlivě hádky v domech mezi vlastníky bytů nikam nevedou. Ve skutečnosti vedou- protože v globálním výsledku vidíme hezké opravené domy, zatímco v socialismu ty samé domy ve vlastnictví LBD chátraly. Tak nevím, co se Vám na mém příkladu nelíbilo.

168814

24.08.2008 15:03

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

No tak buďte tak hodná a napovězte mi. [oči v sloup]

168842

24.08.2008 17:52

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Nemáte pravdu

Jarmila 88.?.?.?

Ale kdeže, já věřím hodně věcem. Třeba na lásku, rodinné vztahy, či přátelství.[smích] A momentálně věřím i na Zvědavce. Ovšem na stranický systém již ani trošku nevěřím- ani na velké, ani malé strany. V malých stranách skutečně zpočátku bývají slušní lidé. Ale zpočátku jsou taky mimo zájem tajných služeb, nikoho nezajímají, dokud nezačnou trošku zlobit. V okamžiku, kdy naberou jen trošilinku na síle, okamžitě si tam nasadí vládnoucí moc své agenty, kteří to tam začnou hlídat. V okamžiku, kdy by hrozilo, že by se ta malá strana dostala do parlamentu, tak už je tak infiltrovaná fízlama, že už je v ten moment na tom stejně, jako všechny parlamentní strany. To se stalo třeba i ve straně zelených. Než se Bursík dostal do parlamentu, tak tam fízlové udělali ve straně klasickou čistku, to znamená, že čestné lidi vyloučili a odstřihli je od stranické pokladny a pak teprve se dostali do parlamentu.( A vzpomeňte si na komedii s Jacquesovou, jakým nečistým způsobem se zviditelnila)

My jsme v současné pseudodemokracii v úplně stejné pozici jako jsme byli za komunistů. To znamená, že je úplně jedno, zda jsme v minulosti volili povinně komunisty, nebo zda teď máme na výběr komunisty v několika velmi dobře prokádrovaných stranách. Mluvíte o Švýcarsku. Jenže zrovna tam existuje ta přímá demokracie, o které zde pořád mluvím. Volit hodně stran Vám nepomůže v žádném případě, protože do parlamentu se VŽDY dostanou jen velmi prověřené figurky. Těch 200 lidí je snadno zkorumpovatelných, kdežto celý národ zkorumpovat nelze. Proto je přímá demokracie tak hodně a moc nežádoucí. Ta Vaše vize, že by všichni mohli vstoupit do stran je velmi naivní a taky k ničemu. Protože jsme zde měli milion osmset tisíc komunistů, ale stejně zde vládla jen úzká skupinka lidí napojená na vládnoucí komunisty v Moskvě. Dopadlo by to stejně jako v dnešních stranách- mají sice několik tisíc členů, ale stejně je moc delegována opět jen na velmi úzkou skupinku lidí.

Nemám tušení, kolik lidí považuje Krejčíře nebo Procházku za hrdiny. Kromě toho, u toho Procházky si myslím, že už je dávno po smrti.

168851

25.08.2008 07:52

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Jsou to všechno jen Vaše subjektivní dojmy Alexo a nic jiného. Za tím co jsem napsala si dál pevně stojím, nemám pocit, že bych to po pár hodinách napsala lépe. Mým subjektivním dojmem zase je, že nechápu Váš způsob myšlení. Jak může někdo o mně napsat, že v mých slovech vidí náznaky totalitního myšlení? To vůbec nechápu! Nedala jste vůbec žádnou jinou alternativu přímé demokracie, s ničím zajímavým jste nepřišla, pouze kritizujete.

Jste můj nepřítel a snažíte se mě zde jen shodit a bezdůvodně zesměšnit. Kdybych já tady nepropagovala přímou demokracii, tak ani lidé nevědí, že vůbec existuje, protože mainstream o ní zarytě mlčí. Jak je vidět, i Vám přímá demokracie vadí.

168897

25.08.2008 08:05

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Nemáte pravdu

Jarmila 88.?.?.?

Nedělejte si iluze pane himlhergot.[smích]Ta strana je již taky velmi pečlivě hlídaná- asi jako kdysi byla Sládkova strana. S tou Sládkovou stranou to bylo zajímavé. Někdo dal hned po revoluci Sládkovi velký balík peněz, takže si mohl po celé Praze vyvěsit plakáty se svou oduševnělou tváří.[smích] Od samého počátku měl patrně sloužit jako pištec, který odvede krysy žádaným směrem. Soustředil ve své straně všechny ty nespokojence a horké hlavy, aby se mohli vybouřit a neškodili někde jinde. Když splnil daný úkol, stranické peníze si zabavil pro svou potřebu a stranu rozpustil a vypustil.

Takhle se dělá politika již nejméně sto let- vše je dopředu promyšlené, nic není ponecháno náhodě. To už Lenin měl ve zvyku soustředit svou opozici pěkně do jednoho chumlu- a pak jim dal hezky za uši.

168899

25.08.2008 08:11

Vláda se nám vysmívá do ksichtu!

RE: Čemu se divíte?

Jarmila 88.?.?.?

Ty Vaše pindy mi momentálně pane Janko nestojí ani za odpověď.

168900

25.08.2008 13:38

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Od Vás vezmu vždy jakoukoliv kritiku pane Mirdo a to z toho důvodu, že patříte k lidem, kterým důvěřuji.[smích] Však Váš poslední výklad historie se již skví na mém webu- v diskusi. Alexe doporučuji, aby si mne radši nevšímala.

168937

25.08.2008 16:19

Poslední hřebík

RE: Ceske volby - Cesta narodniho sebezniceni

Jarmila 88.?.?.?

Takže příště zvolí občané ČSSD, čímž způsobí, že místo modrých sviní tam budou svině růžové. To si tedy občané fakt pomohou. Jenom mi tady prosím Vás nezačněte vykládat, že mají občané volit neznámé malé strany. To už jsme tady probrali.

168948

25.08.2008 16:45

Před 40 lety...

RE: První republika Čechy rozmazlila.

Jarmila 88.?.?.?

V naší rodině jsou z první republiky podobné zkušenosti, jaké popisuje HKP. To znamená, že pradědeček mého muže, coby šikovný živnostník (vyráběl krásný nábytek), si za svou práci pořídil činžák v Dejvicích a vilu v Liboci. Dneska by se tohle nepodařilo žádnému sebešikovnějšímu živnostníkovi.

168952

26.08.2008 07:06

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Ono se to už táhne delší dobu pane Mirdo. Ke mně zákeřná je. Protože nejprve se mě snažila spojovat dohromady s kdovíkým placenými feministkami toho nejhoršího ražení- z gender studies. Jindy zase mě začala zesměšňovat, že piju krabicové víno- a jistě se těšila na to, jak se toho ostatní chytnou. No a teď ze mne udělala slona v porcelánu, že jsem s celou tou svou přímou demokracií směšná a ať se s ní jdu bodnout.

Vaše příspěvky z historie jsou senzační a až budu předělávat kapitolu o historii, tak jestli mi to dovolíte, tak to tam použiju. Jinak pan Kramář připomněl drobnou nepřesnost: V Sarajevu nebyl zavražděn císař František Ferdinand (vládce Rakousko-Uherské monarchie), nýbrž zatím "pouze" následník trůnu. Tato drobná nepřesnost ve mně budí ostražitost, která mi našeptává: "Dej si bacha, člověče, aby v takovém textu nebylo těch "nepřesností" víc!

169005

26.08.2008 07:14

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Já to znám také pane Vratislave. Když jdu na schůzi společenství vlastníků, tak jsem již předem velmi otrávená, protože vím, jak to bude zase děsné. Je mi také již předem z toho blivno. Přesto je zde nejdůležitější to, že ty peníze, co jsme si nastřádali, že si s nimi úplně sami hospodaříme. Že zde nejsou žádní prostředníci (jako třeba naši volení zástupci v zastupitelské pseudedemokracii), kteří by ty naše peníze rozfofrovali na všechno možné, jenom ne na opravy domů. Takže v případě vlastníků domů si moudrý lid skutečně vládne sám a na výsledku je to velmi zřetelně vidět. Ve čtvrti, ve které žiju, se většina domů blyští novotou. A stejně podobně by fungovala i přímá demokracie, věřte tomu.

169006

26.08.2008 08:08

Poslední hřebík

RE: Ceske volby - Cesta narodniho sebezniceni

Jarmila 88.?.?.?

Ubezpečuji Vás, že na žádnou mou stranu jste mi nesáhnul, ani na malou, ani na velkou. Vy jste tady nový, že jo? Protože jinak byste dávno věděl, že já zde taky pořád propaguji přímou demokracii, a že poslance, vládní strany, všechny ty lidi u vesla, považuji za vlastizrádce a za hajzly největšího formátu. V současné době tam nevidím jedinou kladnou postavu v tom panoptiku zaprodaných sviní. Ano, přesně tak, dostali příkaz od nadnárodních vládců dovézt sem co největší počet otroků, aby těm místním otrokům ještě víc snížili platy než jak mají.

Tuhle jsem si přečetla zprávu, že budou dovážet zdravotní sestry až z Vietnamu, aby nemuseli přidat na platě českým sestrám. Moje neteř dělá zdravotní sestru a vykládala mi, jak se je snaží na všech frontách oškubat na platě. Že jim sebrali i rizikové příplatky. Že se to v dnešní době už vůbec nevyplatí dělat zdravotní sestru a to i v případě, když ta těžká práce člověka i přesto baví a má ji rád. Přitom stačí, aby se píchla nakaženou jehlou a má zničené zdraví nadosmrti.

169009

27.08.2008 10:40

Před 40 lety...

RE: přesně tak jak píšete až na posledních šest řádků

Jarmila 88.?.?.?

Zamyslel jste se někdy nad tím pane Mirdo, proč je v internetových diskusích všeobecně tak málo žen? A zvláště když se ví, že v reálném životě jsou spíš upovídanější ony než muži? Já Vám řeknu proč- NEMAJÍ ČAS. Ten čas nemají proto, jelikož makají v práci i doma. Já si luxus diskutování mohu dovolit, protože jsem v domácnosti.

Celý život jsem se ale potýkala s tím, jak to udělat, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. To znamená, že jsem celý život řešila, jak stihnout 8 hodin v práci a pak ještě druhou směnu v domácnosti. Jestli se domníváte, že jsem byla štěstím bez sebe, makat v práci jak barevná, a pak ještě doma, tak se velmi mýlíte. Principy v rodině nejsou o krásných ideálech, ale o tom, jak poslanci nastaví občanům podmínky k životu. Když jsou podmínky nastaveny tak, že muž rodinu neuživí ani náhodou a žena v domácnosti není pojištěna na důchod, tak můžete tisíckrát, ba milionkrát, propagovat model, jak je krásné, kdyby žena byla doma a muž vydělával. Zůstane vždy jen u slov, ale ve skutečném životě dál budou ženy otročit na obou frontách.

Vy jste dobrý v historii, a já si troufám tvrdit, že jsem dobrá v analýze současných poměrů. Pokud mi chcete objasnit, kde se pohybuji jako slon, tak mi to napište do diskuse na mém webu.[smích] Ještě tam mám ale nevyřízené resty, takže v pátek to pak všechno vyřídím najednou, neboť teď nemám čas. (a to i přesto, že se „válím“ v domácnosti).

169179

29.08.2008 08:08

Co chybí v dohodě o radaru

Poslanci

Jarmila 88.?.?.?

Jestli tuhle hrůzu odsouhlasí poslanci, tak tím jednoznačně dokážou, že jsou vlastizrádci.

169390

30.08.2008 08:32

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Poslanci

Jarmila 88.?.?.?

Protože nemáme na výběr. My nejsme žádní blbci,a ani na nás nepatří slogan, že máme takovou vládu jakou si zasloužíme. Tento slogan vymyšlen patrně manipulátory davů, má tu samou logiku, jako bychom vyčítali dítěti, že se narodilo takovým rodičům, jaké si zaslouží. Když něco nemůžeme jako občané vůbec ovlivnit, pak jsme v tom nevinně a absolutistickou a neodvolatelnou vládu si NEZASLOUŽÍME! Protože jsme jen nevolníci, kterým je dovoleno těm zvěrstvům páchaným vlastizrádci nahoře jen přihlížet.

169452

30.08.2008 14:36

Poslední hřebík

RE: Ačkoliv p. Stwora mám nejednou k Vaším článkům výhrady

Jarmila 88.?.?.?

Ten arafat je fakt skvělý, mě se taky líbí, ale proč má v nicku slovo mosad? To je mi trošku podezřelé a tudíž k jeho slovům trošku koukám s nedůvěrou. [oči v sloup]

169468

31.08.2008 08:12

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Jarmila 88.?.?.?

Já jsem taky PRO. A ještě bych přidala své poznatky o tom, jak se na internetu pozná placený provokatér. Především se pozná podle toho, že má za den příliš mnoho příspěvků. To jsem si kdysi dávno všimla už na Neviditelném psu, že lidi, kteří dřepí ve dne v noci v diskusi jsou divní. Normální člověk nemá na to čas napsat za den třeba 50 příspěvků. Ale člověk, který je za to dobře placený, toho to samozřejmě baví otáčet diskusi směrem, jak si to jeho zaměstnavatel přeje.

U Novinek jsem si všimla zase jiné věci. Dejme tomu, že se tam diskutovalo o radaru. Samozřejmě, že na samém začátku hodně silně převládaly příspěvky proti radaru. Ten nepoměr byl vždy hodně vysoký. Třeba 300 lidí proti a jen 20 lidí pro. V tak malém množství diskutérů se ještě nedalo podvádět, takže byl vidět ten pravdivý poměr. Pak tam ale vždycky někdo hodil názor, že je pro radar- a najednou PŘES NOC mu tam naskákalo mnoho bodů. Čili v době, kdy už to diskutéři nemohli tak dobře sledovat, tak oni manipulují s těmi výsledky.

Taky mě baví, jak manipulátoři davů vždycky o Češích v mainstreamu mluví, jak jsou ke všemu značně tolerantní, jak jim nic nevadí. Internetové diskuse nám však podávají pravdivější obraz: Čechům hodně věcí moc vadí, ale jsou bezmocní, nemohou s tím nic dělat. A tak alespoň nadávají, takže Novinky pak musí každou druhou diskusi zablokovat. A proč to blokují? Proč to nenechají? Protože i v tomhle celou diskusi manipulují.

169509

31.08.2008 18:13

Putin si nemůže dovolit ustoupit

RE: Chjo

Jarmila 88.?.?.?

Mě stále fascinuje René ta skutečnost, že 6,5 miliard lidí jsou naprosto a totálně bezmocní, ale jen asi 200 tisíc lidí si tu na planetě hraje na válku. A vy všichni diskutéři, i zde na Zvědavci, jste až tak zblblí, že pořád používáte termíny Rusko a Amerika. Do pytle, zde přece nebojuje žádné Rusko proti Americe, ale nějaká opravdu hodně malá menšina lidí proti jiné hodně malé menšině lidí. Nebylo by už záhodno konečně přestat používat slovník mainstreamu a nazývat trvale věci pravými jmény? To znamená, že nějakých horních deset tisíc na planetě si zde dělá co chce a 99,9 procent obyvatelstva tomu musí jen trpně přihlížet?

169536

03.09.2008 07:09

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

Jarmila 88.?.?.?

Já bych to shrnula takto pane Mirdo:Když nějaký provokatér hodí takový příspěvek, že mě to inspiruje k bezvadné odpovědi, která spoustu věcí osvětlí, pak jsou vlastně ty provokace užitečné. Ale když tady například kdysi pan Texaský čížek házel jeden příspěvek za druhým a nic mi to neříkalo, tak jsem na něho vůbec nereagovala.

Jinak jsem ještě chtěla poznamenat k radaru: Pokud ho poslanci odsouhlasí, tak by se měl udělat seznam těch poslanců, kteří tu prasárnu schválili. A ten seznam by měl kolovat hodně dlouho po internetu, aby si lidé mohli ta jména vytisknout, uschovat a zapamatovat. Aby si ti poslanci nemysleli, že když půjdou od válu, že se tím automaticky jejich vina smaže. Ne. Budou vlatizrádci až do své smrti. Tak jako kdysi Bilak a spol.

169614

04.09.2008 15:55

Někdo vyhrožuje editorovi serveru informationclearinghouse.info

RE: Pravda je podivný výraz

Jarmila 88.?.?.?

Já bych si tak tipla, že Andy Warhol je korporátně protlačený banalytik, Mona Lisa je spíš historický mýtus než úchvatný obraz a dramata Havla nejsou ani tak absurdní jako spíš že stojí za prd. A Havel sám je zvyklý již od narození žít ve lži, takže mu nedělá sebemenší potíže žít ve lži, mluvit lži a tyto lži vydávat za pravdu.

169832

05.09.2008 15:58

Mráz přichází z Denveru

RE: Dovolim si uctive nesouhlasit s vasim nazorem:

Jarmila 88.?.?.?

No jo, ale to je to, co mi pořád vrtá v hlavě: Pokud Ž.komunismus v v Rusku demontovali, pak to tedy znamená, že dodnes tam mají vládu pevně v rukou, ne? I když se tváří že nikoliv a matou svět Putinem a tak podobně.

169946

05.09.2008 16:12

Mráz přichází z Denveru

RE: Dovolim si uctive nesouhlasit s vasim nazorem:

Jarmila 88.?.?.?

Ano, je to opravdu velmi úžasné. [velký smích] [chechtot] [naštvaný] [bliji]

169949

05.09.2008 16:32

Mráz přichází z Denveru

RE: Dovolim si uctive nesouhlasit s vasim nazorem:

Jarmila 88.?.?.?

Tak mně se tady líbil nejvíc příspěvek, který říkal, že aby někdo vyhrál dostihy, tak si prostě koupí všechny koně.[smích] Proto dopředu říkám, že i Obama je koupený kůň, který po volbách ukáže svou pravou tvář. A pokud je opravdový a přesto vystoupal až tak vysoko, pak mají s ním vládci za kulisami jiné cíle. Třeba se mu stane nějaké neštěstí a náhle umře. Pak nastoupí na jeho místo jiný kůň- že by Hillary?

169952

05.09.2008 17:05

Mráz přichází z Denveru

RE: JANKOvitá chucpe ezoterika

Jarmila 88.?.?.?

Mluvíte dost kraviny. Muži jsou úplně stejně ovlivnitelní jako ženy, jenom v jiných oblastech než ženy.Všímejte si reklamy, určené pro ženy a pro muže. Pan jansmith měl na mysli něco jiného, než za co jej kritizujete. Jistě, lidé si některé věci zevšeobecní, aby mohli rychle a účelně reagovat a fungovat. Jenže když 20 zmrdů, které nikdo nevolil, ale byli do svých funkcí najmenováni, odsouhlasí, že uznávají Kosovo, tak mainstream není oprávněn psát, že Česko uznalo Kosovo. 10 MILIONÚ OBČANÚ nereprezentuje 20 najmenovaných zmrdů, kapišto? Až bude existovat přímá demokracie, kde nadpoloviční většina občanů odsouhlasí, že uznává Kosovo, tak teprve potom může mainstream napsat, že Česko uznalo Kosovo. A tohle platí pro všechny děje, které se dnes odehrávají. NETAHEJTE občany všude tam, kde nemohou o ničem rozhodovat a jenom jsou nuceni přihlížet.

169953

10.09.2008 07:43

Jára Cimrman ve službách ďábla

Bratrstvo kočičí pracky aneb MAFIE

Jarmila 88.?.?.?

Jak je z článku patrné, již 20 let se točí ve vrcholné politice stále a titíž lidé. Také mainstream, konkrétně třeba MFD, kterou čtu poctivě den za dnem celých 19 let od revoluce, píše tím způsobem, že se tam točí stále dokola názory asi 100 důkladně prověřených lidí- ostatní neprokádrované občany ke slovu nikdy nepřipustí. Z toho je jasně vidět, že mainstream píše jen to, co si jeho vlastníci- mezinárodní bankéři a óbrboháči přejí.

Z článku je také jasně vidět, jak je stranický systém prohnilý, vždy těžce zmanipulovaný, technologie moci ve stranách je tak dokonale za těch 100 let existence zpracovaná, že slušní, autentičtí lidé nemají naprosto žádnou šanci se do vrcholových funkcí dostat. Nedělejte si žádné iluze, že by Kuchtová byla lepší než Bursík. To jsou mezi nima jen dopředu udělané různé zákulisní handly: ty teď budeš jako proti radaru, ty budeš za kladnou postavu a až Tě budeme potřebovat jindy, tak schválíš zase jiné nepopulární věci.

V té straně zelených jedině ten pan Šlechta je autentický slušný člověk, idealista, který do té strany vstoupil, aby něco dělal pro ekologii. Místo toho s hrůzou zjistil, že se tam nastrčené figurky spolu rvou jen o posty a o ekologii jim vůbec nejde. Proto se ze zoufalství opil a řekl jim na rovinu, co si myslí. Tak ale to chodí ve všech stranách bez rozdílu- v jejich špičkách jsou vždy domluvení zasvěcení lidé, kdežto za řadové členy jsou nezasvěcení lidé, kteří tam fungují jen jako užiteční idioti, co platí stranické příspěvky, ale do ničeho nevidí.

170247

10.09.2008 18:08

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Urad pro uvadeni veci na pravou miru

Jarmila 88.?.?.?

Pěkné Ajo. Tak já Vám za odměnu zde postnu toho upřímného Cimrmana ze strany zelených, který vše prohlédl až v hodině dvanácté a nabízel jasná řešení, která ovšem Bursík ani Kuchtová by nikdy nepřijmuli, protože tito lidé k těm normálním občanům nepatří:
http://www.youtube.com/watch?v=X438jBIhhhE
A tuhle scénku ze života věnuji na památku i Cimrmanovi Pastiňákovi, který navrhoval, aby se všichni občané přihlásili do politických steran a tím by se prý všechno vyřešilo.[chechtot]

170267

10.09.2008 18:16

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Bratrstvo kočičí pracky aneb MAFIE

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak to je paní Fillo,je to jako v režii filmu Vrtěti psem. To samé se dělo i s aférou Čunek. Ten se náhle a přes noc zviditelnil v Krausově pořadu Uvolněte se prosím. Tam si ho oblíbila medvědice Máša a od té doby si ho voliči okamžitě zapamatovali. Asi stejně rychle, jako zbitou Jaquesovou. Jenže na tenhle špek já už mainstreamu dávno neskáču. A to přesto, že ta propaganda je už tak dokonale propracovaná, že by se z toho měla skládat vysokoškolská zkouška, jak už je to dnes všechno vymakané a složité.

170270

10.09.2008 20:42

Jára Cimrman ve službách ďábla

RE: Ne, ja nechapu uz vubec

Jarmila 88.?.?.?

Pan Kučera to řekl naprosto přesně a výstižně, kdežto Vy jste zde neuvedl jediný argument. Jste nějaký divný ne? Tuhle jsem si na Matrixu přečetla, že přestože jsou volby v USA ÚDAJNĚ demokratické, tak přesto všichni ti američtí, údajně demokraticky zvolení prezidenti byli většinou aristokratického anglického původu. To je ale náhodička, viďte? Takový mišmaš z celého světa, ale vždycky tam zvítězí zpřízněné rodiny, jejichž přízeň sahá až hluboko do středověku. Co Vy na to? Jak mi vysvětlíte, že z 300 milionů lidí tam vládnou dva opičáci Bushové?

170279

16.09.2008 14:50

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek.

Jarmila 88.?.?.?

Že by letušák?[smích] Ne, ale v poslední době je hodně českých výrazů převzato z cizích jazyků, takže i v češtině je to - steward.

170746

16.09.2008 15:01

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Jarmila 88.?.?.?

No a teď by mne pane Mirdo zajímalo, zda je novinář Martin Komárek feministka. On totiž dnes napsal v MFD tak ostrý článek proti manželství, až se mi z toho oči protáčely. Nazýval lidi hlupáky a tak podobně, když ještě dnes vstupují do krajně nemoderního manželství. Fakticky souhlasím s expremiérem Zemanem, který opět před několika dny novinářům připomenul co jsou zač- novinářský hnůj.

Ale co jsem chtěla říct- nejen nějaké, kdovíkým placené feministky rozkládají rodinu a tak podobně. Na tomto rozkladu se stejnou měrou podílejí i kdovíkým placení muži.

170749

16.09.2008 15:20

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste na hlavu, viďte? Jděte se léčit.

170751

16.09.2008 15:26

Cenzurou k lepšímu světu

RE: Ono jim to bohužel funguje.

Jarmila 88.?.?.?

Souhlas. Já to vidím taky tak. A ještě bych přidala registrované partnerství, které naší drazí a zlatí poslanci možná zanedlouho odsouhlasí na stejnou úroveň jako manželství. A ještě bych připomněla, že mužů-poslanců je mnohonásobně víc než poslankyň a přesto takovéto paskvily odsouhlasují jako na běžícím pásu. Takže znovu opakuji- podplacené feministky jsou hadra proti podplaceným mužům, kteří jdou sami proti sobě. Tohle je třeba si uvědomit.

170752

16.09.2008 17:28

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Jarmila 88.?.?.?

Žádná ženská válka neexistuje, existují jen placení manipulátoři davů a placená novinářská propaganda, která se snaží zničit naše normální vidění světa. ONI totiž vědí, že atomizovaným lidem se mnohem lépe vládne než těm žijícím v pevných svazcích a zakotvených ve velkých rodinných klanech.

Co se týče reklamy, tak jsem si vzpomněla, že se mi tedy hrubě nelíbila reklama, kde muž svou manželku vypustil jako nafukovací pannu, aby měl od ní pokoj. Ne že bych tu reklamu zakázala, ale hned jsem si řekla: Tak chlapci a máte po ptákách. Fernet stock svému muži již hodně dlouho nekoupím.

170758

16.09.2008 21:28

Zkurvysynu Topolánku, kulka pro tebe je připravená

RE: Nevím, kam to jinam napsat

Jarmila 88.?.?.?

Mě by pro změnu zajímalo, kde na ten film sebral 80 milionů korun? Kdo mu je dal? No já nevím Matěji Hádku, bylo Vám tohle zapotřebí? [oči v sloup]

170779

16.09.2008 21:42

Zkurvysynu Topolánku, kulka pro tebe je připravená

RE: Trochu mimo téma

Jarmila 88.?.?.?

Dobrý postřeh.[smích] To je jasné, že je to všechno nahrané. Ona se cítila ohrožená i ta jeho exmanželka. Proto se nechala nákladně všude vozit a chránit za peníze nás, daňových poplatníků. Je to prostě všechno novodobá šlechta, která si dělá co je napadne. A hlavně vysává rozpočet kde se dá.

170782

16.09.2008 21:55

Cenzurou k lepšímu světu

RE: Názor jedné škaredé slepice

Jarmila 88.?.?.?

Vykašlete se na všechno paní Strigo, i na tu pitomou reklamu. Mě taky často štve a uráží. Jenže ženská musí být vždy chytrá a v každé situaci si musí umět poradit. Takže rada: žijte si podle svého a ignorujte vše co Vás štve. A vůbec nejlepší ve Vašem věku je, zaměřit se na mnohem mladší muže. Takový třicátník po Vás lačně skočí a bude nesmírně vděčný, že se s Vámi může bavit.[smích]

170784

18.09.2008 15:22

Cenzurou k lepšímu světu

RE: To chce klidecek, ale moc bych se neutěšoval....

Jarmila 88.?.?.?

Naprosto souhlasím se vším, co jste napsal. A souhlasím i s tím předešlým Vaším příspěvkem, co jste napsal o manželství. Akorát bych poopravila jedinou věc. Nevím jak v Kanadě, ale tady v Česku prakticky nikdo žádnou pořádnou feministku neviděl. Ale o to víc se tyto neexistující feministky používají jako strašáci na všechno. Jenže! On ten rozklad rodiny organizuje úplně někdo jiný. Organizují ho ti, kdo mají moc nad poslanci, takže poslanci odsouhlasují čím dál šílenější zákony, které jsou zcela jasně namířené proti rodině. A pak je zde ještě mainstream, jehož vlastníkem jsou světoví óbrboháči a mezinárodní bankéři a tento mainstream píše přesně tak, jak si to tito óbrboháči přejí. To znamená, že taková Mladá fronta (kde jak žába na prameni sedí prodejný Komárek) píše tím způsobem, že 90 procent článků je namířeno proti pevným vztahům a manželství a jen asi tak 10 procent článků manželství a pevné vztahy chválí. A to je velmi zlé.

Ta situace s feministkami mi připomíná scénu, kde toreador dráždí býka rudým hadrem. Býk se vrhá na ten hadr, ale nevšimne si, že za všechny ty rány, co jsou mu uštědřeny může ten toreador. Feministky jsou ten rudý hadr a toreador to jsou zákonodárci (ale ve skutečnosti jen taky loutky v rukou mocných) a mainstream (ale rovněž jen loutka v rukou mocných). Takže vlastně ten toreador jsou ve skutečnosti světoví vládci, kteří úmyslně řídí většinovou společnost do atomizace a všeobecného morálního rozkladu.

Oni totiž ti světoví óbrboháči tu většinovou společnost vnímají jen tak nějak jako takové žížaly, které si žijí a jsou pro ně užitečné, neboť svou činností zkypřují JEJICH majetek, jejich zemi, pracují a udržují vše v pořádku. Ale když se jim to hodí, tak ty užitečné žížaly kdykoliv zkompostují (války), nebo oberou o majetek, prostě cokoliv, tito bezcharakterní psychopati se fakticky cítí jako vládci planety.

170958

18.09.2008 15:33

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Jarmila 88.?.?.?

Ne, je to trošku jinak pane Jiří.[smích] Samozřejmě, že svého muže tímto nijak netrestám, protože je mu to celkem jedno, co mu přinesu. Fernet stock citrus jsem kupovala z toho důvodu,že tam jsou údajně nějaké ty léčivé bylinky- a ty se přece vždycky hodí, aby byl člověk zdravý. [smích] Muž je velký mlsoun, občas ho nazývám pralinkou, protože má rád koláče a všechno sladké. Tím fernetem si poléval třeba meloun nebo nanukový dort. No a teď mu k těmto účelům kupuji rum a je to ještě lepší než ten fernet. Bylinky jsem oželela.

170963

18.09.2008 21:32

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Jarmila 88.?.?.?

Teď Vás nějak nechápu pane Jiří. Proč bych jako měla trestat sama sebe? Že jsem přestala kupovat fernet stock? Mně na tom pití vůbec nezáleží a mému muži jakbysmet. To že jsem je přestala kupovat je moje jediná obrana proti jejich útoku. Prostě nebudu vydávat své peníze za něco, co mě svou reklamou bytostně sere. Ono jako není třeba s ženskou diskutovat, ono stačí když se prostě vypustí? A co takhle ji rovnou zabít? To je taky takové zrušení.

Třeba když Saudek celou Prahu ošperkoval svými nahými prdelemi, tak jsem proti tomu nemohla dělat vůbec nic, i když mi to taky moc vadilo. Ale zde mohu dělat alespoň to, že si prostě ten výrobek nekoupím. Je to moje jediná obrana proti zhovadilosti.

171000

19.09.2008 07:19

Cenzurou k lepšímu světu

RE: zensky pleme zkroti..

Jarmila 88.?.?.?

Já se na Vás vůbec, ale ani trošku nezlobím pane Jiří.[smích] U toho fernet stocku to nebyla jen ta reklama s tou vypuštěnou gumovou pannou. Oni ještě rozvěsili po celé Praze reklamu propagující lesbismus. Bylo to něco na ten způsob, že si to ženské mají spolu dělat samy, zatímco muži si spolu mohou popíjet fernet stock.

Mně někdy připadá, že některé reklamy jsou víceúčelové a že ani nemají za úkol propagovat nějaký výrobek. Že těm zadavatelům vůbec ani nezáleží na výsledku, zda se výrobek prodá či neprodá. Ale že ty reklamy mají za úkol vymývat lidem mozky žádaným směrem- prostě že je to rafinovaná propaganda, která má jiné cíle než jen prodat nějaký fernet stock. Jsem si říkala, když tak tu cestu každé dva metry lemovaly bilboardy s dvěma líbajícími se ženskými, že se snad ti výrobci fernetu dočista zbláznili. A taky mě napadlo, kde vzali tolik peněz na tak obrovské množství bilboardů, vždyť se jim ten fernet za tak drahou reklamu nemůže ani vyplatit?

171035

21.09.2008 08:47

Vazby mezi korporačními a bankovními vlivy

Jak fungují západní banky

Jarmila 88.?.?.?

Díky MFD mám konečně jasno, jak vlastně fungují západní banky. Dozvěděla jsem se to z tohoto článku: http://zpravy.idnes.cz/monopol-ktery-statu-kupodi...

Podstata článku je takováto: V roce 1913 vznikla Americká centrální banka (Fed). Tato banka získala monopol na vydávání peněz a zrušila krytí peněz zlatem. Dříve to ale fungovalo tak, že soukromé banky musely své bankovky krýt zlatem. Papírových bankovek obíhalo jen přesně tolik, kolik bylo uloženo zlata. Tomuto systému se říkalo plně krytá měna a banky nemohly podvádět a za jakýkoliv průšvih byly zodpovědné.

Od roku1913 probíhalo vše jinak. Americký Fed podával bankám pomocnou ruku, kterou žádnému jinému podnikateli nikdo nikdy nepodá. Kdykoliv investiční banky krachli, Fed natiskl neomezený počet papírků a napumpoval je do krachujících bank, aby je zachránil. Nic ovšem není zadarmo, náklady vždy odnesli všichni daňoví poplatníci v podobě inflace. Takže když měla nějaká stařenka našetřeno v matraci deset tisíc, tak Fed ji z toho ukrojil a snížil kupní hodnotu na devět tisíc.

V článku se dále píše: Když natiskne peníze podomní padělatel, čekají ho ze zákona dlouhé roky vězení. Když si je ale natiskne centrální banka a předá je bance v potížích, říká se tomu odborně „péče o finanční stabilitu.“ Toto jednání ale vybízí banky k tzv. morálnímu hazardu. Tento hazard se dá přirovnat k situaci, kdy jde člověk do kasina a ví, že pokud vyhraje, tak zisk bude jeho. Ale pokud prohraje, tak ztrátu zaplatí někdo jiný (všichni občané).

Centrální banky vyrostly ve všech západních státech jako houby po dešti a všechny se chovají stejně jako Fed. Investiční banky se chovají riskantně a centrální banky všechno zacálují. Smutné na tom ale je, že Vám nebo mně banky nic nepučí. Nebo nanejvýš pár milionů- a ještě musíte ručit kdečím. Zato jiným důvěryhodným lidem půjčí beze všeho třeba miliardu. Mafiánovi Mrázkovi (propojenému na nejvyšší naše politiky) skutečně půjčilo pět bank jednu miliardu. Nikdy to nesplatil a tak ČNB natiskla papírky a splatila dluh bankám za něj. Nikdo nešel sedět a všichni byli spokojeni. Jenom my občané jsme zase byli o něco chudší.

Na závěr ještě malá poznámka: Jak se píše v článku na Zvědavci, není bez zajímavosti, že jsou všichni ti nejvyšší hlavouni v bankách po celém západním světě pokrevně spříznění.

171151

21.09.2008 17:42

Vazby mezi korporačními a bankovními vlivy

RE: Jak fungují západní banky

Jarmila 88.?.?.?

Ano, to mě na tom článku právě překvapilo nejvíc, že se mainstream odhodlal konečně něco trošku zkritizovat a malinko objasnit. Ale samozřejmě až hodně dlouho potom, kdy si to na internetu a na Zvědavci dávno štěbetají všichni vrabci. Tady je vidět, že Zvědavec je několik let napřed v aktuálních informacích před mainstreamem. To jako 100 roků nevěděli, že Fed je podvodný soukromý podnik? To náhle zničehožnic novináři objevili až teď? Dokonce v tom článku veřejně píšou, že krizi ve 30.letech způsobil Fed, nikoliv tržní kapitalismus.

U nás to bylo zajímavé s kampeličkama. To byl podvod připravený pečlivě přímo v parlamentu. Princip byl v tom, že vkladatelům byly slibovány velké úroky z vkladů a také písemná záruka, že kdyby kampelička zkrachla, že jim budou peníze ze zákona vyplaceny. A tak střádalové bezstarostně střádali a do kampeliček vkládali své úspory. Když pak kampeličky krachovaly jedna po druhé (domluvení zloději peníze zašantročili), tak najednou šetřílkové zjistili, že ve fondu kampeliček zůstalo velmi málo peněz, že kampeličky neměly ze zákona povinnost mít dostatečné rezervy, aby vyplatily všechny střádaly po případném krachu.

Poslanci se spoléhali na to, že lidé zavřou hubu a ty ztracené peníze oželí. Jenže podvedení střádalové stále bouřili po náměstích při demonstracích. A tak jim ty peníze nakonec zaplatil stát, opět z kapes nás všech, daňových poplatníků.

Další fikaný podvod vymyšlený přímo v parlamentu se týkal LTO. V tom měl nejvíc prsty Jan Klak, který tuším sedí v parlamentu dodnes. Zkrátka a dobře, vládne nám mafie tvářící se za zákonodárce a vládu.

171183

26.09.2008 08:11

Už zase hoří hranice

RE: svoboda mysleni je nejzakladnejsim pravem lidskeho byti...

Jarmila 88.?.?.?

Když jsme se dívali v TV na historický seriál o Habsburcích, tak mě překvapilo, jakým způsobem mluvili o Marii Terezii. Podle toho seriálu to byla prakticky neschopná panovnice, kde užitečné věci udělal spíš její manžel nebo její syn.A ještě víc mě překvapilo, když řekli že Marie Terezie nenáviděla Židy, vyháněla je ze země a prohlásila o nich, že je to nejhorší etnikum světa.Tenkrát si to patrně mohla dovolit něco takového říkat, dneska by ji asi za to zavřeli.

P.S.Taky má někdo tu zkušenost jako teď já, že když si člověk koupí nový počítač, tak je všechno o 1000 procent horší než jak to bylo u starého počítače? Jsem přímo ze všeho zděšena,jak je všechno příšerné.

171646

01.10.2008 08:21

Ozdravný proces započal

RE: Naprosto brilantni uvaha.

Jarmila 88.?.?.?

Tohle je také zajímavá úvaha:
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=230&r=nazorya&...
Je to o tom, že to má americká kleptokracie vše velmi elegatně promyšlené.Ve světě je rozptýleno tolik bezcenných natištěných papírků, že dnes již nikdo neví, kolik se těch dolarů vlastně kde nachází. Kdyby dolar krachl, tak by americká kleptokracie zabila hned několik much jednou ranou. Zavedla by novou měnu amero (pro Ameriku, Kanadu a Mexiko), smetla všechny dluhy ve světě ze stolu, občanům Ameriky vyměnila dolary za amero a jen přísně vybraní investoři a centrální banky by se dočkali kompenzace (pochopitelně, že by to jako vždy zaplatili daňoví poplatníci ze svých kapes).

172042

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 27 čtenářů částkou 2 645 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Multikulturní Amerika je konstrukt, jenž neexistuje, míní velvyslanec Kmoníček07.06.20 10:49 USA 0

ANTIFA a "klid" v Berlíně07.06.20 07:48 Německo 0

Nizozemci se chystají zakázat Černého Petra, pomocníka Mikuláše06.06.20 22:51 Nizozemsko 3

2 roky za "obohacení" u Litoměřic05.06.20 23:39 Česká republika 2

Zákaz shromažďování platí jen pro někoho - chvilkaři mají výjimku05.06.20 23:12 Česká republika 5

Poskokové a hlupáci ve vládě dále poškozují vztahy s Ruskem, teď vyhostili ruské diplomaty05.06.20 19:33 Česká republika 3

Video: Běloši líbají černochům nohy jako akt pokání05.06.20 18:22 USA 1

Poděkování NATO za ochranu? A před kým?04.06.20 17:20 Česká republika 5

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 1

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 5

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 21

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 13

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Měnové kurzy

USD
23,56 Kč
Euro
26,61 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,42 Kč
Švýcarský frank
24,49 Kč
100 japonských jenů
21,50 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,74 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 679,56 Kč
1 unce stříbra
410,49 Kč
Bitcoin
228 227,25 Kč

Poslední aktualizace: 7.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?