Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 164 příspěveků, 15 různých jmén: <nic>, anti Král, blek, blok, cool, janmitsh1984, jansmith1984, jarok, mizantrop, novak, Osvetár, Pasant-x, pepakolik, Psychiater, xeon.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.10.2006 17:18

Není důležité, co řekl Havel

RE: Není důležité, co řekl Král

anti Král 85.?.?.?

Dobře. Článek je SILNĚ tendenční a redakci se nelíbí když v příspěvku, který je jistě stejně pravdivý jako tento článek, zaměním jméno Havla za Krále.

Článek považuji za manipulaci (a kdo manipuluje asi? - pseudonym Král), Havel nenechal zavřít Sládka, na ústavu přísahají všichni prezidenti. Pověření správy majetku komunistou není také žádný zločin. A "humanitární bombardování"? To jsme měli nečině koukat jak Srbové vraždí Albánce?

Článek pojmenovaný Havel je špatný ať mluví co mluví, ale asi moc vyvážený být ani nemůže. Možná je to odpověď na přeložený článek z prop.sk, který byl označen jako nepravdivý (z roku 1989, ne z roku 1998).

118684

09.12.2006 22:34

Ahmadínedžádův dopis Američanům

ahmadínedžádovo blahopřání

85.?.?.?

http://www.jerusalemonline.com/ahmedinijad.asp

123182

22.12.2006 18:13

David Irving podmínečně propuštěn

RE: Texaskycizku

85.?.?.?

>orientalci vsak na rozdil od Izraelcu nevedou sva decka k rasismu
>a vrazdeni [cool]

navrhujem menovat tuto jedinecnu mudrost vetou zvedavca roku 2006!

123871

31.12.2006 19:53

Jakou cenu za Saddama?

RE: Beránka si představuji jinak

85.?.?.?

>Hitler byl také stařec

len na margo. Hitler bol 56 rocny a tym padom mladik [smích]

124415

01.01.2007 21:47

Jakou cenu za Saddama?

RE: Svetova demokracie

85.?.?.?

>Vypracovalo se USA ne z ničeho, ale
>za nic, ono ukradnout takhle velkej kus země původním
>obyvatelům za korálky a kořalku se jinak nazývat nedá...

...ak ste si to vobec vsimol, hovorite teraz o EUROPANOCH! [chechtot]

124474

President Bush calls in the head of the CIA and asks,
"How come the Jews know everything before we do?"

The CIA chief says, "The Jews have this expression, 'Vus titzuch?'"

The President says, "Hell, what's that mean?"

"Well, Mr. President", replies the CIA chief, "It's a Yiddish expression
which roughly translates to 'what's happening'.
They just ask each other and they know everything."

The President decides to go undercover to determine if this is true.
He gets dressed up as an Orthodox Jew (black hat, beard, long black coat),
and is secretly flown in an unmarked plane to New York, picked up in an unmarked
car and dropped off in Brooklyn's most Jewish neighborhood.

Soon a little old man comes shuffling along. The President stops him and whispers, "Vus titzuch?

The old guy whispers back: "Bush is in Brooklyn."

125068

01.02.2007 11:30

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: no ja by som ich neprecenoval

Psychiater 85.?.?.?

>su to halt psychopati a podla toho by sme sa mali zariadit...

Vynikajuca analyza! Na porozumenie psychopatov nie je nutne priliz vela; staci len byt sam psychopat. Nieco podobneho, ako ste vy! [bliji]

127541

07.02.2007 21:58

Příběhy z pražské MHD

RE: Jsou horší věci

mizantrop 85.?.?.?

>s tymi predzutymi,
>talmudistickymi a predovsetkym bezobsaznymi frazami.

Ja som panovi Jednoduchemu z praktickeho dovodu ponukol kratku definiciu xenofobie z wikipedia.cz (http://cs.wikipedia.org/wiki/Xenofobie)

Takze podla vas je citát z wikipedia.cz predzuta,
talmudisticka a predovsetkym bezobsazna fraza
? Fakt dobre! [smích]

Ste si isty, ze pan Jednoduchy nebude mat problemy pochopit komplexnost ponuknuteho blisty-clanku?

128125

10.04.2007 10:40

Američané nabídli Britům agresivní vojenské řešení

RE: zidia idú príkladom

cool 85.?.?.?

Dnes uz nie je sice 1.April, ale majte kludne posledne slovo, wenns der Wahrheit dient... [cool]

132568

03.05.2007 22:17

Byl tvrdý zásah policie v Brně namístě?

RE: Pěkný klip

Osvetár 85.?.?.?

Co je na to klipu pekneho? Najprv sa nauc linkovat novinar! Ono to bude vyzerat elegantnejsie [cool]

~ klikni si (cenzurováno, neurážejte)!

134537

21.08.2007 18:21

Izrael má v Íránu židovský problém

Dodávám, že

85.?.?.?

(Zrušeno. Provokace na téma židé a německý nacionální socialismu provozujte laskavě jinde, anonymní přispěvateli. Editorka)

142229

13.09.2007 00:30

Byl server eretz.cz opravdu napaden?

RE: Vyjadreni odbornika

85.?.?.?

Presne tak to vidim z vypisu Whois take ja.

A hlavne - opakuji, co uz je receno vyse:

Kazdy hostovany web ma zaplaceny a tudiz alokovany urcity prostor na hard disku a urcity prostor v operacni pameti. Pokud se podari nejakym zpusobem "prehltit" napr. operacni pamet (ktera nebyva alokovana nijak velka - obvykle 16 MB nebo 32 MB), pak proste web "spadne".

A jine weby na temze hostingu samozrejme bezi dal. To by provozovatel hostingu byl skutecny lempl, kdyby to mel nastavene tak, ze utok na jeden web shodi cely server...

143729

02.10.2007 14:25

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Usáci jsou vzteky bez sebe - Irán podepíše s Atomovou agenturou smlouvu!

pepakolik 85.?.?.?

Souhlasím a chci dodat, že zmíněná informace jasně poukazuje na pokrytectví US establishmentu a odkrývají pravé důvody jeho zahraniční politiky.

Stačí pohlédnout zpět na proklamované důvody invaze do Iráku t.j. zejména saddamovy ZHN (zbraně hrom. ničení), které se světe div se nakonec neprokázaly. Nebo kontroverzní okolnosti událostí 9/11, které se dávají za vinu islámským teroristům bez toho, aby NIST opravdu vyšetřila podezření na inside job.

Jen fakt, že mimo WTC 1 a 2 zkolabovala úplně stejným mechanismem i budova WTC 7 aniž do ní žádný letoun s teroristy nenarazil hovoří za vše.
http://www.youtube.com/watch?v=Y5m5zJfudyk

Těch protivenství je tolik, že jen opravdu opakuji opravdu velmi jednoduchý nebo mocenskými manipulacemi přesvědčený člověk může věřit, že vláda USA má čisté ruce.

A k Iránu? Mohou mi zastánci busovy politiky sdělit svůj názor na fakt, že narozdíl od US, které od konce 2.sv.v. rozpoutaly ve jménu tzv. demokracie nespočet válečných konfliktů po celém světě, Irán od svého historického vzniku podle tvrzení historiků žádného svého souseda nenapadl?

To, že saddama v nedávne 10leté válce proti Iránu podporovaly cestou svých tajných služeb z polit. důvodů USA, vědí dnes snad i úplní negramoti.

144795

05.10.2007 20:41

Bush připravuje Ameriku na válku s Íránem

RE: Tři zajímavosti o 1. válce v zálivu:

pepakolik 85.?.?.?

POKRACOVANI - 2. cast:

..........přistupny pouze vládním agentům.

Dobrá a nyní jsme u zásadního rozporu. Proč navlas stejným způsobem jako WTC 1/2 následně do sebe zkolabovala i budova WTC 7, plná zmíněných materiálů, které mohly být někomu velice nepohodlné přesto, že do této budovy ŽÁDNÉ letadlo NENARAZILO!?!?!, žádný kerosín tam nevyhořel a kolaps této budovy opět nesl veškeré znaky řízené demolice jako tomu bylo u budov WTC 1/2? Proč se při pádu žádná z těchto budov nevychýlila do strany jak by se zřejmě za normálních okolností po narušení statiky jen v určitém místě budovy stalo? Jak to, že se budovy sesypaly na prach do sebe, do svého půdorysu přesně tak, jak je tomu obvyklé u řízených demolic?

Podívejte se na toto video, kde můžete vidět jak budova WTC 7 padá stejným způsobem jako její předchůdkyně, přesto že - opakuji - do ní žádny letoun nenarazil:
http://www.youtube.com/watch?v=Y5m5zJfudyk

Poslechněte si i vyjádření inženýra, který to komentuje a těm, kteří mají tendenci mávnou rukou doporučuji shlédnout to dokonce, nejsou to totiž jediná zarážející sdělení. Můžete mi říci proč jsme tyto a jiné reportáže zachycené profesionálními zpravodajskými týmy neviděli na našich televizích? Proč byly kilometry kontroverzních materiálů do několika dnů od událostí na pokyn vládních agentůr staženy z oběhu?

Jak může někdo podporovat kroky vlády, která reaguje na námitky vyšetřování událostí z 11.9. metodou mrtvého brouka, vlády, která 2x vyhrála volby za velmi kontroverzních podmínek a s plnými ústy demokracie chystá další krveprolití proti Iránu, který dle historiků od svého vzniku nikoho nenapadl, zatímco US od konce 2.sv.v. rozpoutaly ve jménu údajné demokracie X krvavých válečných konfliktů?

145001

05.10.2007 21:03

Bush připravuje Ameriku na válku s Íránem

RE: Tři zajímavosti o 1. válce v zálivu:

pepakolik 85.?.?.?

Lidi, co blaznite? Vy uz tady rozebirate taktiku izraele a US proti iranu, kdo ma jak odolne zbranove systemy a kodo koho prevalcuje a unika vam, ze se nejedna o videohru.

Zastancum US politiky nevadi, ze utokem na Iran, ktery dle historiku od sveho vzniku nikdy nikoho nenapadl zatimco USA od konce 2sv.v. rozpoutaly x valecnych konfliktu a opet ve jmenu demokracie planuji vyvolat krveproliti?

Zastancum politiky USA nevadi, ze busuv establisment ziskal vitezstvi ve volbach (2x) za velice podezrelych podminek a ze veskerou svou zahranicni politiku zduvodnuje odvetou za utoky z 11.9.01.

O tom, ze NIST veskera podezreni a dukazy na inside job odsunula stranou pochybuje, jak se informace siri, stale mene lidi a kdo chce, muze si informace z nezavislych zdroju sam vyhledat.

Pokud se bavíme o problamatice kolapsu WTC a opravdu bychom jej studovali, narazili bychom kromě kvanta jiných nesrovnalostí i na jednu zásadní, která se dotýká budovy WTC "7". T.j. budovy, která se jak víme (nebo nevíme?) jako třetí 11. 9. zřítila stejným způsobem jako budovy WTC 1 a 2 a která byla expoziturou tajných služeb a FBI a mimo jiné plná archivních materiálů připravovaných k vyšetřování značných burzovních a jiných machinací, ke kterým v posledních letech v USA došlo. Obrovské finanční prostředky zmizely neznámo kam nebo jinak řečeno byly vytunelovány (ejhle, nemáme s tímto fenomenem u nás také jisté zkušenosti?). Podrobnosti jsou na webu, stačí hledat a přidejme si k tomu okolnosti za kterých byly budovy WTC pár dní před útoky jistým člověkem blízkému Walkerovcům pohádkově pojištěny.

Chápu, že nemusíme věřit hlasům nezávislých odborníků a očitých svědků tragedie, kteří na důkazech, kterými se NIST světe div se vůbec nezabývala, zpochybňují oficiální verzi pádu těchto budov a možná více věříme např. oficiálnímu důkazu, v rámci kterého M. Atta, a to pravděpodobně s jednou rukou na kniplu Boeingu, těsně před nárazem druhou rukou vyhodil z okénka letounu svůj pas, který byl po tragedii nalezen neporušen jedním z tajných agentů na chodníku a uveden jako důkaz o účasti muslimských teroristů.[smích] To je fičák, viďte a takových perel by se našlo více.

Jsou lidé, kteří se staví za vládní/oficiální verzi s tím, že budovy WTC 1/2 spadly po nárazu letadel, vyhřátím ocelových konstrukcí a fakt tajné řízené demolice odmítají přesto, že za celou historii výškových budov s ocelovou konstrukcí takto zkolabovaly po nárazu dopravního letadla výškové budovy jenom jednou, a to kupodivu 11. září 2001 v NY. Mimochodem letouny, které narazily do WTC již nádrže plné zdaleka neměly, narozdíl od dopravních letadel při jinych podobných nehodách a WTC ani zdaleka tak dlouho nehořely. Podrobnosti nalezneme na webu a můžeme si přidat proč byly budovy WTC před útoky na neobvykle dlouhou dobu několikrát úplně vyklizeny od veřejnosti a všech zaměstnanců a přistupny pouze vládním agentům....

Automaticky kráceno

144999

09.10.2007 14:53

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: Milý zlatý Rickovere

jarok 85.?.?.?

Dobře napsané Mirdo, klobouk dolů. Čekat od Rickovera nějakou sebereflexi je asi zbytečné. Možná po x letech na něj dolehne to, o čem píšeš, lidské svědomí, když mu dojde, že podporoval svými příspěvky něco, co bylo nejen proti zájmům většiny, ale zřejmě i proti jeho vlastním.

Bohužel, všechno chce svůj čas a ne každý je tak moudrý, aby odolával všem těm mocenským manipulacím, zaštiťovanými oficiálními údajně nezávislými médii, od počátku. Aby dokázal informace kvalifikovaně vyhledávat (pokud si jej nenajdou samy a neťuknou jej do čela), aby je dokázal vstřebat, navzájem porovnat a nezávisle posoudit.

Je to tak. Pravda osvobozuje a pravdivé INFORMACE. Jedině díky lidem, kteří se nebáli řici pravdu a šířili ji mezi ostatní mohlo dojít k nápravě. Viz. historie.

Snad není ještě pozdě a lidem dobré vůle se podaří scénář, o kterém píše Orwell (1984), odvrátit.

PS: Čekám, kdy mi Rickover odpoví na dotaz ohledně kontroverzního kolapsu WTC-7 viz, výše. Že by nebyly argumenty?

145180

24.10.2007 13:09

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nepodlehnout pesimizmu

novak 85.?.?.?

Ano. Clanek jako je TENTO by mel obihat internet misto kvanta balastu a radoby zabavy, kterou si bezni lide ve sve honbe za pobavenim a stale silnejsimi drazdidly tak radi elektronickou cestou preposilaji. Bohuzel mysleni bezneho obcana je jiz od nepameti tak masirovane, ze sance pripustit si, ze by veci mohly byt jine, nez deklaruje oficialni moc a sily, kterym dany stav nahrava do karet a historicky vyhovuje, je velice mala.

Naopak, bezny obcan si nerad pripousti neprijemne zpravy a informace a do chvile nez je opravdu pozde je vytesnuje mimo svuj zajem a pozornost. Nota bene, kdyz by si jejich prijetim musel vnitrne sam sobe priznat jak je kratkozraky, nevedomy, potazmo prospecharsky zamereny, sobecky a kolaborujici dle rceni "chleb a hry".

Radeji oci vuci nazoru, ktery na nej na zaklade vlastnich zivotnich zkusenosti mozna nekde v podvedomi dotira zavre a velice casto svou pozornost v souladu se zajmy puvodcu pokryteckeho stavu Zeme obrati proti nositeli teto nepohodlne informace. Staci jen mocensky vhodne psychologicky vedena propaganda umocnujici efekt stada a bezny clovek odkyva a s pochvalnymi vykriky odsouhlasi i to, co je prokazatelne i proti jeho vlastnim bytostnym zajmum. Vse se da prekroutit, zmanipulovat a zneuzit. Kolik agresivnich valek v minulosti nezacalo po umelem vytvoreni nepritele, atmosfery nenavisti a strachu a vyvolani zaminky k utoku, ktery pak neinformovani a zmanipulovani odsouhlasili??? Vzdyt valka je ten nejlepsi byznys a mocni bankeri a jejich nohsledi (politici a ekonomove) si toho jsou velice dobre vedomi. Nejake priklady z nedavne minulosti? Hitler - pozar Reichstagu a napadeni vysilacky v Gliwicich (bez nutnosti rozebirat jake financni kruhy mu tehdy dopomohly k moci), Bush - podjate vysetrovani udalosti 9/11 a nasledne Iracke ZHN, nyni Iransky jaderny program (bez nutnosti rozebirat jake financni kruhy a JAK kontroverzne ho dosadily do uradu).

Zajima tyto sily, ze jejich dobre naplanovane uklady neprinaseji lidem na obou stranach konfliktu stabilitu a prosperitu, ale naopak utrpeni a propad na cele generace? NE, protoze penize a moc nesmrdi, ony (ty sily v pozadi) se maji dobre za kazde situace. Navic bezni lide jsou vlastne luza, ktera si za svou naivitu a kolaboraci ani jine zachazeni nezasluhuje, ze? Napr. v byznysu pouzivaji radoby podnikatele pro bezneho obcana, ale i statni pokladnu, ktera by mela byt k uzitku vsem, vyraz "kavka". Kavka, kterou je tudiz treba "ojet" a podle toho, co sledujeme v politice historicky je malo pravdepodobne, ze by tento vyraz pro bezne obcany, samozrejme navzdory hlasitym proklamacim o prosperite, pravde, lasce a i boji za demokracii, nepouzivali i ti mocni a radne zkorumpovani politici.

ANO, je to tak - pravda osvobozuje, ale pouze v pripade, ze lidsky jedinec dosahl urovne, kdy si je schopen pravdu uvedomit, priznat a zejmena podle ni upravit svuj zebricek hodnot plus vlastni mysleni a chovani.

---
to be continued

145833

24.10.2007 13:44

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nepodlehnout pesimizmu

novak 85.?.?.?

-- dokonceni prispevku:

Nastesti jsou v lidske populaci jedinci, kteri dokazi lez a pokrytectvi rozkryt, identifikovat a nasledne poselstvi zalozene na faktech predavat dal, a to samozrejme i s rizikem, ze se nesetkaji s pochopenim at jiz samotnych "cernych tricek", tak i svete div se ostatnich spoluobcanu, kterym je informace primarne urcena.

V minulosti nekteri, jako Hus, vytrvali dokonce, a pro sve hlasani pravdy o pokrytectvi cirkve/i skoncili na hranici. Jak se bude situace z tohoto pohledu vyvijet ve 21.st. se uvidi.

Mozna je nadeje v mlade generaci, ktera rekne dost a vynuti zmeny k lepsimu, ale copak neni brainwashing systemu zameren obzvlaste sofistikovane vuci ni? Uvidime, nadeje umira posledni.

Studijni material:

1.
http://mireksubrt.blogy.novinky.cz/0709/o-mravni-hranici-a-valce
2.
A proc jsme napadli Irak, tatinku?
http://www.netmag.cz/db/L20030904155757.zbynek.html
3.
Zeitgeist - duch doby (ceske titulky).
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=6456

Informace z Wikipedie
Zeitgeist The Movie je oficiální název filmu odhalujícího spojení mezi křesťanstvím, útoky z 11. září 2001 a Federal Reserve Bank:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeitgeist_The_Movie


Preji trpelivost ke studiu a tem, kterym je vse jasne a nejen tyto materialy a zvlaste ten o FEDu odbydou povysenym mavnutim ruky rikam: spete sladce.

145836

29.10.2007 12:07

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Američani zinscenují v ČR teroristický útok velkého rozsahu.

blek 85.?.?.?

Velice správná poznámka Jarmily. Ztotožńuji se. Takové zevšeobecňování je nespravedlivé, odporuje pravdě a může přivádět vodu na mlýn různým štváčům. Většina lidí této planety po žádných konfrontacích, válkách apod. netouží. Naopak, ráda by žila v míru, v souladu a prosperitě. Druhá věc je, že oligarchové nebo jinými slovy "černá trička" vždy dokáží na svou stranu dostat dost poslušných oveček, které neprohlédnou pravé důvody agresí a nechají se manipulovat k činům, které by pokud by byli vědomí a nezávislí nikdy nevykonali. Neomlouvá je to, ale znamená to, že při správné výchově a pravdivých informacích by se tzv. nevědomá většina chovala úplně jinak.

A mocní to samozřejmě velice dobře vědí. A vzhledem k tomu, že jen velmi málo z nich je (i historicky) osvícených a záleží jim na ostatních lidech, využívají své sofistikované aparáty a metody dezinformací a ovlivňování veřejného mínění v souladu se svými zájmy a nikoli pro dobro všech zúčastněných. Stačí porovnat termíny a slova, která použivají s jejich reálnými činy a zejména s jejich následky.

Příklad? Bush a jeho rétorika o křesťanství, demokracii, potažmo pravdě a lásce a neuvěřitelná hrůza, které se i na prahu 21.st. ve jménu těchto ideálů dopouští v Avghanistánu, Iráku a chystá dopustit v Iránu. Podobně zvrhle a pokrytecky se chovala i církev ve jménu boha a desatera v minulých stoletích viz. křížácké výpravy atd. atd... Co se dělo ve Vietnamu nebo Chile při puči, který CIA zosnovala proti demokraticky zvolenému prezidentovi Aliendemu apod. je v bledě modrém to samé. Pokud se našel politik, který chtěl tento systém měnit k lepšímu, byl např. jako JFK, M.L.King, Gandhi atd. "zevnitř" zlikvidován. Pokud nejsou k dispozici důvody k agresi, vytvoří se nepřítel, v lidech strach a souhlas nevědomé většiny k akci je na stole. Příklad? Kontroverze událostí 9/11, jejich průběh a následky v návaznosti na politickou situaci ve světě...nebo v minulosti stejný model Hitlerových důvodů a záminky k zahájení 2.sv. války.

146063

01.11.2007 01:16

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: A co dál?

jansmith1984 85.?.?.?

DOKONCENI:
Vy si myslite, ze ti nejvyse na zebricku jsou oproti tem mene mocnym cestnejsi a osvicenejsi a ze jim jde opravdu o dobro pro vsechny zucastnene??? Tito lide maji jediny strach, a to z toho, ze vetsinovy obcan prohledne a ze rekne dost - nedekujeme odejdete.

No a co rici na zaver? Snad jen, ze zde je nekolik dalsich odkazu, ktere by mohly vasim slucovacim bodem v pripadne zajmu pohnout a k jejichz studiu vam preji hodne pokory a trpelivosti:

Oil Peak - Zlom ropy
---- http://zlomropy.blogspot.com ----
Doví se svět pravdu?
---- http://www.deepend.cz/brany/?path=home/&article_id=9975 ----
---- http://www.messin.estranky.cz ----
---- http://www.hatchet.estranky.cz ----

A citat na zaver? ,,Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří falešně věří, že jsou svobodní.‘‘
--Johan Wolfgang von Goethe

Hezky den,
jansmith1984

146228

01.11.2007 01:30

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: A co dál?

jansmith1984 85.?.?.?

Vojto49, se zajmem jsem si precetl vasi reakci na mou reakci [smích] a ocenuji vas serozni pristup a cas, ktery jste tomu venoval. Jiste mate dar vyjadrovani a vase myslenky jiste nepatri mezi ty nepodlozene znalostmi a jistym druhem zkusenosti. Mnoho z toho co popisujete je zalozeno na realnem zaklade, ale bohuzel jadro problemu obiha a nebo vylozene ignoruje.

Z toho je jasne, ze nase vnimani sveta a s cim jsme v zivote konfrontovani je odlisne a pokouset se dekodovat kdo je blize pravde (byt relativni) muze mozna posilit nase ega, ale to bude asi tak vsechno.

Co se tyce liceni relity panem Skapikem, tak nevim jak dalece je cernobile (je to vec nazoru a on sam by vam jiste dokazal nejlepe na vas primer odpovedet), ale rozhodne sokuje mysl lidi, ktera presne zapada do kategorie tech medialne a jinak systemove zpracovanych a ktera bohuzel reaguje v souladu s konzumnim pristupem k zivotu uz jen pouze na stale vetsi drazdidla... Mysl, ktera si jinou nez pravdu obecneho konsenzu zivenou oficialnimi massmedii nepripousti a naopak jiny (casto kontroverzni) nazor posuzuje jako ohrozeni jistot na ktere je zvykla, a tudiz jej velice casto blahosklonne vytesnuje mimo svou pozornost nebo jej primo oznaci za blabol nebo konspiraci. Mozna jste ale videl film vrteti psem a at tomu chcete verit nebo ne vezte, ze pochybovat o tom, ze se takove praktiky v minulosti s cilem manipulovat masami a dostat je na svou stranu nedely nebo i dnes nedeji muze opravdu jen velice presvedceny clovek. Staci jen zdravy rozum, pristup k nezavislym informacim a naslouchat lidem, kteri k tomu maji co rici a veci dostavaji uplne jiny rozmer.

Co se tyce udalosti 9/11, tak pokud odsouvate namitky nezavislych odborniku a dokonce i pozustalych po obetech do kategorie "bubaku" a mate pocit, ze temto lidem jde o ziveni spikleneckych teorii, tak to neni jen neucta k nim samotnym, ale zejmena to vypovida o faktu, ze jste mnoho casu studiu informaci, ktere na dukazech rozporuji podjate vysledky oficialni verze vysetrovani (NIST) nevenoval. Pokud by tomu tak nebylo, nemohl byste relativizovat zrejme zlociny, kterych se nekteri lide ve vrcholnych politickych funkcich paradoxne ve jmenu tzv. demokracie meli dopustit a vezte, ze to nejsou ti, kteri opravdu rozhoduji. Jmena tech, kteri opravdu tahaji za nitky se bezny clovek nema obvykle sanci, jako v pripade mafianskych chobotnic, dovedet. Historie je plna takovych prikladu a ze se stale i na prahu 21.st. opakuje dokumentuje, jak malo jsou bezni lide odolni vuci manipulacim, polopravdam a vylozenym lzim mocnych pred i za oponou a jak nase udajne inteligentni civilizace pomalu ale jiste, tak jak ji zname, pracuje na svem zaniku.

A priklad? Jak muzete duverovat retorice a cinum lidi za kormidly svetovych mocnosti a zejmena soucasnych spojenych statu, a to i pro jasna a neoddiskutovatelna historicka fakta, kdyz nemuzete duverovat ani politikum na mnohem nizsich postech viz. nase ceska zkusenost s modrymi ptaky v popredi.
DOKONCENI PRISTE.

146227

06.11.2007 11:18

Globální pyramidy moci

Dobře napsané

jansmith1984 85.?.?.?

Dobře napsaný článek. Škoda, že je tak šokující, že ho většina "humanoidů" buď ani nedočte nebo obratem zavrhne jako konspirační teorii nebo blábol. Věci by prospělo, pokud by autorka zaměřila svou úvahu méně obecně a přidala i nějaké konkrétní informace.

Abychom se z obecné roviny přesunuli do roviny adresnější, tak zde si mohou zájemci např. prohlédnout jak zmíněné pyramidy fungují:
ZEITGEIST, Duch doby, část 3 (ekonomické souvislosti), české titulky.
Komentář:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeitgeist_The_Movie
Video:
http://video.google.com/videoplay?docid=7462852758...

146547

06.11.2007 15:11

Globální pyramidy moci

RE: Dobře napsané

jansmith1984 85.?.?.?

Souhlasím s vámi Jarmilo, jestli se nebudete zlobit za oslovení, ale já měl spíše na mysli, že by bylo dobré hovořit konkrétněji i o špičkách pyramidy, tedy o lidech či silách, kteří tahají za nitky v globálním měřítku.

A výrazem "konspirační teorie" jsem měl na mysli okolnost, kdy paradoxně laicka veřejnost (za příspění sofistikovaných mediálních masáží, cílené výchovy, nevědomé lidské mysli a krátké lidské paměti) chápe podobná kontroverzní sdělení nezávislých odborníků a osobností, které umí dávat věci do souvislostí, jako konspiraci a odmítá jim uvěřit (viz: 9/11, JFK, operace Northwood apod). A nejen to. Jako správní otroci, kteří si své otroctví neuvědomují, dokonce své vůdce (nacházející se na všech stupních pyramidy) hájí a jsou ochotní za jejich ideje v rozporu s vlastními zájmy i fyzicky bojovat (a v konečném důsledku i překvapeně umírat).
3 dílný dokument ZEITGEIST Duch doby (viz: komentář z Wikipedie) o tom hovoří dostatečně výmluvně:
http://video.google.com/videoplay?docid=-686108267122535204

Politické a mocenské poměry v naší zemi jsou pak jen důsledkem systému jehož původci sedí úplně na jiných židlích a jinde a příklady z našeho rybníka vše jen dokreslují.

Jinak, dnes poprvé jsem navštívil vaše webové stránky a všem doporučuji si je projít. Skvělé čtení.

146573

07.11.2007 23:22

Globální pyramidy moci

RE: Souhlasím

jansmith1984 85.?.?.?

Zajimava uvaha od poutnika. Trosku to evokuje i Carlose Castanedu a uceni jeho Dona Juana.

146680

10.11.2007 23:45

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

jansmith1984 85.?.?.?

Hmm, procitam po x dnech diskuzi 2xs vs. jeho oponenti a ze sveho pohledu na vec musim souhlasit s nazory oponentu. Dokazi davat veci do souvislosti a tem vnimavym tim poskytuji dalsi voditka na jejich ceste osobniho rustu. Paradoxne poskytuji tato voditka i 2xs a ackoli si to tento clovek vzhledem ke svym reakcim a arogantnim utokum neuvedomuje, jeho podvedomi je absorbuje a az prijde cas a 2xs mozna nektere veci pochopi, pak mu pomohou pokrocit dale.

Nebudu rozvadet jednotlive duvody proc mne 2xs nepresvedcil, oponenti tak jiz drive dostatecne pregnantne ucinili, ale vypichnu jediny.

2xs mnohokrat ve svych prispevcich pouzil vyrazy jako chytri a inteligentni lidi/podnikatele, ale ani jednou jsem od nej nezaznamenal slovo "moudry". A pokud jsem to neprehledl, tak to vypovida o vsem.

Takze na zaver informace pro 2xs a nejen pro nej:

Ten kdo je chytry a inteligentni jeste nemusi byt moudry [smích] a podle toho vypadaji i jeho skutky, zpusoby podnikani apod.

146834

11.11.2007 12:20

Sedm zemí za pět let

RE: Jak a s kým hlasuje Česká republika v OSN

jansmith1984 85.?.?.?

Je zajimave, ze zenevska konvence "nehumanni" druhy munice (dum dum apod.) zakazuje, ale na munici z ochuzeneho uranu se to zrejme nevztahuje. PROC? Protoze tuto novodobou munici vyvijeji jen staty s nejvyspelejsi zbrojni a vedeckou zakladnou, tudiz staty s nejsilnejsi zbrojarskou lobby, pro ktere jsou valecne konflikty vybornym zdrojem zisku.

Munice z ochuzeneho uranu je svymi pruraznymi parametry radove mnohem ucinnejsi nez klasicka, coz jsou vojenske duvody, ale jeji vyzkum a vyroba je take mnohem drazsi a tudiz pro vojenskoprumyslovy komplex lukrativnejsi. To, ze kontaminuje nebezpecne a na dlouhou dobu misto valciste a zejmena zivotni prostor obyvatel zijicich v mistech konfliktu jiz tyto bojovniky za demokracii nejak zvlast nezajima, hlavne kdyz se nebojuje na jejich vlastnim uzemi, vykrikuji se hesla o pravde a lasce, ktera zvitezi nad lzi a nenavisti [smích] a jelikoz penize prece nesmrdi, ze rostou ta spravna bankovni konta vyrobcu zbrani a munice.

Pokud CR hlasuje tak jak uvadite, tak to jen potvrzuje jakym smerem se soucasna ceska vladnouci garnitura orientuje a jake hodnoty v rozporu se svymi hlasitymi medialnimi proklamacemi zastava. Je to videt i na kauze "miroveho" US radaru a lokajskem pristupu nejmenovanych cinovniku, kteri navic v tomto pokryteckem systemu tezko delaji neco jen tak a zadarmo.

Jen nikdo nerikejte, ze kazdy narod ma takovou vladu jakou si zaslouzi. To jsou demagogicke splechty, ktere podprahove zase jen nahravaji urcitym silam. Laicka verejnost v pseudodemokraciich voli podle medialnich ucinku volebnich kampani a ty jsou ucinne podle objemu financnich prostredku do nich investovanych. Tedy, kdo ma penize vyznamne ovlivnuje vysledky tzv. "svobodnych" voleb [velký smích] a naslednou politiku, ktera s benefitem pro vsechny zucastnene obvykle ve finale nema nic spolecneho. Vse je o vychove a nezmanipulovane informovanosti obyvatelstva nebo naopak o cilenem vyvolavani strachu a znechuceni volicu s jejich naslednou pasivitou a nezajmem o deni verejne, ktery vladnoucim strukturam uvolnuje ruce pro dalsi manipulace.

146849

18.12.2007 09:30

Jedna velká lež a hromada důvěřivých blbců

RE: Nechci házet všechny do jednoho pytle, my už tam jsme !

jansmith1984 85.?.?.?

No, ja nejsem az takovy pesimista jako pisatel Next, pokud lide rychle zmoudri nadeje existuje, ale jinak s nim plne souhlasim. Hezky to shrnul a popsal.

149509

09.01.2008 13:09

Trestní oznámení na Zvědavce

blek 85.?.?.?

Zdravim pana Stworu a vyjadruji svou podporu v jeho usili o provozovani nezavisleho webu.

Zvedavec vedle blistu vchazi stale vice do podvedomi dalsich a dalsich ctenaru. Utajovane, zamlcovane nebo kontroverzni informace se siri mezi stale vetsi pocet lidi, coz nemusi nekomu vyhovovat a tady je mozna zakopany pes.

150851

10.01.2008 09:56

Odkud to smrdí?

RE: Víc

blok 85.?.?.?

Historie radaru v česku - zatím nedokončený příběh lží, zamlčování a manipulací

http://video.google.com/videoplay?docid=8988743492...

150996

10.01.2008 18:06

Odkud to smrdí?

RE: To je výstižné

jansmith1984 85.?.?.?

To: xxxJirka.

Tak to je přesné. Je to drsně a s nadsázkou napsané, ale vykresluje to dost přesně realitu světa, ve kterém žijeme. To, že se náš Svět už po tisíciletí potýká stále se stejnými problémy (jen technologie a přístupy manipulátorů se zdokonalují) dokazuje, že průměrný nevědomý člověk, kterých je stále většina uvažuje přesně podle popsaného vzorce.

Je jedno, jestli se jedná o člověka chudého, bohatého, inteligentního, IQ tykve[smích], dělníka nebo politika či podnikatele.

Jediná cesta jak změnit takové egoistické, sobecké a krátkozraké myšlení je odpovídající výchova od útlého věku, osvěta a přístup k nezmanipulovaným mainstreemovým informacím, to jest přesně to, co náš systém ať záměrné či nevědomě nepodporuje.

Qui bono?

Nejúctivanějším bohům západní civilizace: Bohu peněz, Bohu moci, Bohu sexu atd., vše za pokryteckého hlásání pravdy, lásky a demokracie.[smích][smích][smích]

Pojmy navíc začínají měnit svůj význam a lokajové mocných politici (většina z nich) přesvědčují ze zištných důvodů potenciální voliče, že bílá je černá a naopak nebo v rámci vývoje svého přístupu zvláště v poslední době na námitky se špatně potlačovaným úsměvem již neodpovídají vůbec a počkají až bouře utichne a voliči jako obvykle, na to která barva vlastně platí, zapomenou.

Naštěstí ne všichni mají krátkou paměť a počet těch, kteří odmítají být ovcemi v plánech manipulátorů i díky internetu narůstá.

Pamatujete NINETEEN EIGHTY-FOUR?

WAR IS PEACE
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH
[smích]

151037

13.01.2008 21:59

Smrt přichází z týlu

RE: O co jde...?

jansmith1984 85.?.?.?

Ano, holá pravda!!! Otázkou je, co se ještě bude muset stát než manipulované většině dojde co jsou za ovce.[smích] Ani historicky doložené hrůzy ji doposud oči neotevřely a kdo se nedokáže z historie poučit je nucen ji opakovat. Bohužel lidstvo na této planetě z hlediska možností globálního sebezničení již velké rezervy nemá.

Sdílení nezávislých informací po internetu jako nový fenomén možná k tomuto stavu prohlédnutí přispěje. Aby už ale nebylo pozdě, protože panáčkové (rozuměj mocenští, zbrojní, obchodní a finanční oligarchové, kteří tahají za nitky zpoza opony a jejich lokajský výkonný prvek politici - čest vyjímkám), nějaká protiopatření jistě připraví.

151324

14.01.2008 14:27

Odkud to smrdí?

My o vlku a Klein za humny :(

85.?.?.?

Radši se o sionistech ani nezmiňujte. Protože oni nikdy nespí [pláč]

"Čemu se diví Vladimír Stwora?" http://eretz.cz/content/view/4623/208/

151389

19.01.2008 22:25

Vzpoura zvířat

Několik citátů k zamyšlení 1.část

jansmith1984 85.?.?.?

Všem diskutujícím, pokud mají dost odvahy, doporučuji, aby si našli čas a poctivě prošli tento krátký výběr citátů. Musí si ale uvědomit, že až skončí nebudou už moci říci, že o tom nevěděli.

Tak kterou, modrou nebo červenou??? Morpheus.

jansmith[smích]"Velikost a mravní pokrok národa se pozná podle toho, jak zachází se zvířaty"
Mahátmá Gándhí

"Nemyslím, že maso je pro nás nezbytné. Tvrdím, že masitá jídla jsou pro nás nevhodná. Protože stojíme výš než zvířecí svět, děláme chybu, když napodobujeme jeho zvyky."
Mahátmá Gándhí

"Jediný způsob, jak žít, je nechat žít."
Mahátmá Gándhí

"Kdyby jatka měla stěny ze skla, každý by byl vegetarián."
Paul McCartney

"Jak dlouho trvalo, než se odbouralo otroctví, které dlouhý čas "civilizovaný" svět přijímal jako něco zcela samozřejmého. Myslím, že stejně tomu bude s pojídáním zvířat."
Linda Mc Cartneyová

"Jsem vegetarián a zásadně odmítám alkohol z důvodů, abych mohl co nejvíce využít svůj mozek."
Thomas Alva Edison

"Nenásilí vede k nejvyšší etice, jež je cílem veškeré evoluce. Dokud nepřestáváme ubližovat všem ostatním živým bytostem, jsme stále divoši."
Thomas Alva Edison

"Je smutné vidět, že vegetariánský způsob života by svým čistě fyzikálním účinkem na lidskou povahu nanejvýš pozitivně ovlivnil velkou část lidstva."
Albert Einstein

"Osvětim začíná tam, kde člověk stojí na jatkách a pomyslí si - vždyť jsou to jen zvířata."
Theodor Wiesengrund Adorno

"Právě jsi dojedl oběd; jakkoliv daleko jsou jatka, jsi spoluviník."
Ralph Waldo Emerson

"Pokud Vám nějaký "odborník" bude tvrdit, že vegetariánství poškozuje zdraví, tak vám buď záměrně lže nebo je natolik hloupý, že nikdy ani nepřemýšlel o obsahu desítky let trvajících výzkumů, pokud je vůbec četl."
Dr. Tomáš Husák

"Teď už se na tebe mohu dívat klidně; už tě nejím (při pohledu na rybu v akváriu)."
Franz Kafka

"Naši vnuci se nás jednoho dne zeptají: Kde jsi byl při holocaustu zvířat? Co jsi udělal proti těmto strašným zločinům? Po druhé již nebudeme moci přijít se stejnou výmluvou, že jsme o tom nevěděli."
Helmut Kaplan

"Dávám přednost bezmasé stravě a snažím se, abych Zemi svým žitím nezatěžoval zbytečně. Dám přednost růžičkovým kapustám a květáku, protože se za nimi neskrývá celá hrůza jatek a masné výroby. Nenakupuji v holešovické tržnici, protože vím, kolik zažila utrpení, když tu ještě byla jatka."
Erazim Kohák (filosof)

"Skutečná morální zkouška lidstva, zkouška, jež je základem všeho ostatního, je právě vztah k těm, kteří jsou odkázáni na naši milost - ke zvířatům. Na tomto poli lidstvo utrpělo úplnou porážku, tak velikou, že všechny ostatní pramení z ní."
Milan Kundera

152097

19.01.2008 22:38

Vzpoura zvířat

Několik citátů k zamyšlení 2.část

jansmith1984 85.?.?.?

"Co můžeme očekávat od náboženství, které vylučuje soucit se zvířaty? Na to existuje jen jediná odpověď: Nic! Nemá smysl podporovat církve, které hlásají etiku nezastávající se právě bezmocných."
Manfred Kyber

"Buď dobrý k lidem, k rostlinám i zvířatům. Nepronásleduj lidi ani zvířata a nepůsob jim bolest."
Lao-ć (filosof, taoista)

"Zvířata na jatkách celým svým chováním ukazují, že cítí blízkost smrti a prožívají hrůzu této chvíle. Padají ve smrtelném úleku na kolena chvějíce se celým tělem, oblévána smrtelným potem strachu. Některá křičí přerývaným lkajícím hlasem. Pro lidi, kteří nemají potlačený soucit, je otřesné dívat se na hrůzu, která se zračí v jejich očích, vyjadřující prosbu o slitování. Avšak peklo těch zvířat začíná již v okamžiku určení na jatky, hladovění a transportu pod ukrutnou vládou lidí zbavených všech humánních citů, kteří s nimi zacházejí jen jako se zbožím."
J. Maszenke-Knape

"Jedním z důvodů, že masitá strava neodpovídá člověku, je lhostejnost, jakou projevují děti vůči ní a chuť, jakou mají na zeleninu, mléčné výrobky a ovoce."
Jean Jacques Rousseau

"Proč bych se vám měl zpovídat z toho, že se správně živím? Kdybych se cpal pečenými těly zvířat, měli byste důvod ptát se mě, proč to dělám. Zvířata jsou mí přátelé…a já své přátele nejím."
George Bernard Shaw

"Kde se jedná o zvířata, stane se každý náckem...Pro zvířata je Treblinka každodenností."
Issac Bashevis Singer

"Být vegetariánem, znamená odpor vůči dnešnímu stavu světa, vůči hladu, krutosti, mrhání, válce. Proti tomu je nutné něco podniknout. Má odpověď se jmenuje: vegetariánství."
Issac Bashevis Singer

"Odborníci ve výživě už dlouho nediskutují o tom, je-li maso pro výživu podstatné. Shodují se v tom, že není. Mají-li dnes lidé běžně pochybnosti, že se bez masa neobejdou, vyvěrají tyto pochybnosti z neznalosti."
Peter Singer (filosof)

"Masožravost je pozůstatek nejprimitivnějšího barbarství..."
L. N. Tolstoj

"Vegetariánství je kritériem, podle něhož poznáme, jestli je něčí snaha o morální dokonalost pravdivá a upřímná"
L. N. Tolstoj

"V mládí jsem se zřekl jedení masa a přijde ještě den, že lidé mně podobní se budou na zabíjení zvířat dívat tak, jako se dnes dívají na zabíjení lidí."
Leonardo da Vinci

"Prubířský kámen každé civilizace, náboženství, filozofií či člověka je jejich postoj vůči světu zvířat. Nakládání se zvířaty spadá do oblasti morálky bez povinností a sankcí. Řekni mi jak jednáš se zvířaty a já ti řeknu kdo jsi."
Zarathuštra

152099

20.01.2008 17:05

Vzpoura zvířat

RE: čověk je všežravec???_1.část

jansmith1984 85.?.?.?

Vidíte pane Koubku, tvrzení, že člověk je od přírody všežravec platí potud, pokud se pro takový způsob života rozhodne a praktikuje jej. Stejně tak může být klidně vegetariánem, veganem, frutariánem apod. už proto, že dogmata pro nutnost pojídání masa ze zdravotních důvodů zaznívající i v této diskuzi již byla v minulosti nesčíslněkrát odborníky i oficiálními autoritami vyvrácena.

Pár příkladů za všechny? Složení lidského chrupu a lidského zažívacího traktu a jeho délky v porovnání se zvířaty lovícími pro maso. Rozdíl v zastoupení trávicích enzymů a následných trávicích pochodech u masožravců a lidí ard. atd. atd...

Navíc volba masné stravy ovlivňuje "nějak" zdravotní stav moderního člověka, který narozdíl od svých předků, kteří většinově jedli maso sporadicky, konzumuje maso v nějaké formě prakticky denně a to se nebavíme o zdravotní nezávadnosti masných výrobků produkovaných moderním masným průmyslem!?!?


Co ale slovní ekvilibristikou nepopřete je fakt, že pro ukojení nejsilnějšího orgánu v lidském těle jazyka musíte potlačit soucit se živými tvory, byť se o nich s despektem hovoří jako "jenom" o zvířatech.

Příklady z jatek naznačené i zde v diskuzi vás k zamyšlení nepřivedly? O tom, že prasata jsou inteligentnější než např. psi a porážku prožívají velmi intenzivně už bylo napsáno mnoho studií. Jíte jako všežravec psy? Viděl jste někdy video z jatek, kde se zabíjí hovězí dobytek tzv. košér způsobem? Doporučuji si jej na netu vyhledat a poučit se. Normální způsob zabíjení ale v konečném důsledku není o mnoho humánnější.

Něco tady zdá se nehraje. Napadlo vás proč tak obrovská a výkonná zvířata jako sloni nepotřebují k výživě maso a nejí je? Napadlo vás jak je možné, že kůň, ušlechtilé, inteligentní a velmi výkonné zvíře nepotřebuje doplňovat svůj energetický výdej masem a je úplný bíložravec??? Napadlo to někdy pána, který pracuje s motorovou pilou viz jeho příspěvky výše? Není to vše primárně otázka lidské psychiky, výchovy a vyladění organismu na konkrétní druh potravy??? A než zde případně začnete operovat pojmy jako bachor, kniha a čepec, doporučuji si je nejdříve v souvislostech nastudovat. Člověk ani kůň totiž nejsou přežvýkavci nebo ano?


Každý člověk má právo volby, máte ho i vy a nikdo vám je nebere. Nemusíte se cítit být rozladěn nebo uražen opačnými názory nebo pro to máte nějaký svůj vnitřní důvod? Je nutno dogmaticky škatulkovat lidi s opačným názorem nálepkou "různých intelektuálů"?

152201

20.01.2008 17:16

Vzpoura zvířat

RE: čověk je všežravec???_2.část

jansmith1984 85.?.?.?

Dokončení první části:

Nebo do této škatulky "pomýlených" lidí, které byste pravděpodobně se svými vědomostmi o výživě a filozofii jako takové mohl o tom o čem je život školit počítáte i osobnosti jako Thomas Alva Edison, Albert Einstein, Mahátmá Gándhí, George Bernard Shaw, L. N. Tolstoj, Leonardo da Vinci a třeba Dr. Norman W. Walker (-- http://sk2.goo.cz/zdravi_na_dlani/knihy/zeleninove_stavy/index.htm --) a spousty dalších???

Pročetl jste si vůbec jejich citáty?

Zde na zvědavci diskutují denně kvanta lidí o špatnostech světa a každý z diskutujících se zdá být přesvědčen o své pravdě. Zlo je přece na druhé straně hřiště, nebo ne?

Jste si jistý pane Koubku, že vámi v tomto konkrétním případě NENÍ hranice dobra a zla, etiky a morálky denně pokrytecky a v souladu s oficiální propagandou překračována???

Nic ve zlém, nesnažím se vnucovat ani jeden se shora uvedených stravovacích návyků, pouze pro všechny vnímavé námět k zamyšlení.
jansmith[smích]

152202

21.01.2008 10:37

Vzpoura zvířat

RE: Hádanka

jansmith1984 85.?.?.?

Hádanka:

Když půjdet do mekače na hovězí hambáč, jdete tam proto, abyste přežil nebo proto, abyste ukojil své chuťové pohárky???


Pokud na vrcholu andského pohoří nemáte jinou potravu než maso např. spolutrosečníků letecké katastrofy, budete jíst jejich maso jako "hovězí" steak až po jejich smrti nebo budete předtím mezi sebou losovat, kdo se objetuje?

Pokud ztroskotáte na vrcholu And v malém letadle pouze se svou manželkou a dětmi, které nadevšechno milujete, také je jako ten kdo je ve skupině fyzicky silnější z důvodu přežití při čekání na záchranu postupně sníte?

Asi to neuděláte, protože jste lidská bytost, která se vývojem dopracovala i k jiným hodnotám než zvířata stojící na nižším stupni vývoje a která se řídí primárně instinkty a pudy.

Pokud ano, tak dobrou chuť a přeji vám abyste to po tom, co budete zachráněn ustál psychicky.

Kdo zde tedy z tohoto úhlu pohledu hájí neobhajitelné a pouze pokrytecky a dogmaticky zastírá svou nevědomost nebo pokrytectví???Dobrý blog s podobnými tématy k zamyšlení:
http://mireksubrt.blogy.novinky.cz/0801/za-pravdu-zit-a-zemrit

152278

24.01.2008 15:41

Války jsou nutné

RE: Válka je obrovské zlo

jansmith1984 85.?.?.?

Ano, tenhle příspěvek Pisatele, který si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.? vystihuje podstatu. Věci jsou většinou jednodušší než vypadají na první pohled.


Pokud to někoho zajímá, může si prostudovat dokument "Tiché zbraně pro klidné války", který lecos vysvětluje:
--- http://www.volny.cz/l_kopecky/conspiracy/tichezbrane.htm ---

152512

24.01.2008 19:43

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

jansmith1984 85.?.?.?

Nezlobte se pane Stwora, pokud byste to tak ve svem clanku jak pisete myslel, tak byste to tak i napsal. To zaprve.


A za druhe, muzete jasne a v bodech upresnit jak jste to tedy s tou tzv. valkou opravdu myslel a nebyl-li zmineny clanek z vasi strany nakonec jen cilene napsany provokujici a zavadejici pokus zvysit "sledovanost" sveho zvedavce?

Rad bych od vas dostal jasne slovo jak je to tedy s vasim osobnim pohledem na valky, zdali jsou z hlediska evoluce a lidske prirozenosti legitimni a jestli se priklanite k verzim z ranku socialniho Darwinismu apod.

Pokud jste to myslel svym clankem uprimne[smích], tak mam pocit, ze se vam to vubec ale vubec nepovedlo a jedine na co byste se mohl vymluvit by mohlo byt odvolani se na nepochopeni vaseho zameru ctenari, kteri vase radky nasledne neopravnene kritizuji.

I to ale vidim jako selhani cloveka, ktery jak jsem si myslel ma za cil svymi clanky aktivovat v lidech dobro a zdravy rozum a potlacovat sobeckost a zlo, protoze jinak by se na vas popud v diskuzi nemohlo objevit tolik zcestnych prispevku opevujicich boha Marse, prispevku ktere jste se nepokusil ani nijak uvest na pravou miru nebo dementovat.

152541

27.01.2008 16:07

Války nejsou nutné

RE: Rad bych si dovolil hodit

jansmith1984 85.?.?.?

Přidávám se k posledním zde uvedeným názorům a chci jen dodat, že pokud si projdeme tuto a paralelní diskuzi viz: "Války jsou nutné", tak s ulehčením zaregistrujeme, že pisatelů, kteří používají zdravý rozum, dokáží své myšlenky dobře formulovat a na faktech a příkladech dokáží ROZKRÝVAT různé pseudoteorie, demagogie či přímá pokrytectví, kterými je nevědomá a lehce manipulovatelná masa "ovcí" této planety ovlivňována i směrem k názoru, že si za svůj "životní kříž" i VÁLKY může vlastně díky přírodním zákonům, genetice, evoluci (a bůhví čemu ještě[smích]) SAMA, není zase tak zanedbatelný počet. (Za všechny zde např. p. Zeman, pí. Jarmila a mnoho dalších).

A navíc je dobré připomenout i velké množství čtenářů (viz statistika přístupů), kteří se ještě nedokáží tak pregnantně vyjadřovat aby se zapojili do diskuze a tudíž ji jen sledují, ale ve většině cítí neudržitelnost statusu quo, který tak VYHOVUJE jistým mocenským skupinám této planety, které od nepaměti neopomenou využít žádný prostředek jak manipulacemi, polopravdami, vyloženými lžemi a nakonec i násilím na jednotlivcích i skupinách obyvatel dosáhnout svým mocenských a zejména ekonom. cílů. Peníze přece nesmrdí, že?!?!

Že k tomu využívají opakovaně osvědčenou metodu "chléb a hry" a za pomoci neomezených finančních prostředků nashromážděných z rukama od krve neeticky a nemorálně z dřívějška maji k dispozici placenou armádu studovaných, vysoce inteligentních a kolaborujících slouhů na všech úrovních, s brilantními schopnostmi demagogicky upravovat nenápadně dějiny, překrucovat, zamlčovat či naopak zdůrazňovat určitá fakta podle toho jak se to těmto lidem za oponou hodí a podprahově tím ovlivňovat politiku a mysl běžného občana k obrazu svému, po zkušenostech ze situace nejen u nás v ČR, ale i ze zahraničí snad už může pochybovat jen málokdo.


Jak otočit historickou hegemonii těchto, ve vlastních egoistických očích vyvolených, kteří si žijí bez ohledu na reálnou situaci v podzámčí za každé situace životem Králů k něčemu, co omezí jejich hry a přinese důstojný a spokojený život i všem ostatním zúčastněným?

Jedna z metod je právě ta, kterou vidíme i zde a na nespočtu dalších místních i zahraničních internetových zdrojích a diskuzích.

Tedy NEMLČET, ale dokud to jde předávat dál nezávislé myšlenky, názory i návrhy ŘEŠENÍ k očím a uším dalších a dalších lidí a tím je lavinovitě probudit z myšlenkové letargie a nevědomé psychické i fyzické závislosti na chobotnici, která je jedině metodou podstrkováných pocitů ohrožení či různých jiných strachů, oddělenosti a mozek zatemňující konzumozábavy může legálně a navíc s pohrdavým úsměvem soustavně ovládat.

Díky všem, kteří nemlčeli, ukazovali ostatním světlo na konci tunelu a hodlají v tom i nadále pokračovat.
jansmith[smích]

152806

27.01.2008 17:08

Války jsou nutné

RE: Ministr Vnitra_2.část

jansmith1984 85.?.?.?

DOKONČENÍ:

Jak otočit historickou hegemonii těchto, ve vlastních egoistických očích vyvolených, kteří si žijí bez ohledu na reálnou situaci v podzámčí za každé situace životem Králů k něčemu, co omezí jejich hry a přinese důstojný a spokojený život i všem ostatním zúčastněným?

Jedna z metod je právě ta, kterou vidíme i zde a na nespočtu dalších místních i zahraničních internetových zdrojích a diskuzích.

Tedy NEMLČET, ale dokud to jde předávat dál nezávislé myšlenky, názory i návrhy ŘEŠENÍ k očím a uším dalších a dalších lidí a tím je lavinovitě probudit z myšlenkové letargie a nevědomé psychické i fyzické závislosti na chobotnici, která je jedině metodou podstrkováných pocitů ohrožení či různých jiných strachů, oddělenosti a mozek zatemňující konzumozábavy může legálně a navíc s pohrdavým úsměvem soustavně ovládat.


Díky všem, kteří nemlčeli, ukazovali ostatním světlo na konci tunelu a hodlají v tom i nadále pokračovat.
jansmith[smích]

152812

27.01.2008 17:19

Války jsou nutné

RE: Ministr Vnitra_1.část

jansmith1984 85.?.?.?

Ano, souhlasím, že autorem nějakého díla neuvážené zlehčení vážných souvislostí, pokud není ostatními správně pochopeno, může podprahově nevědomé diváky, čtenáře apod. pocitově či názorově odvést na scestí.

Znáte přísloví: Není důležité co řekneš, ale jak to řekneš?

Proto by každý autor měl domýšlet dosah a působení svého díla ve smyslu jestli jeho slova v myšlení a budoucích činech cílové skupiny podprahově či jinak podporují dobro, humanitu, soucit, spravedlnost a řekněme nezprofanovanou pravdu a lásku a jestli pro honorář či posílení svého ega nepůsobí jeho dílo na nejisté lidi právě opačně.

I slova jsou energie, která se dokáže zhmotnit a tedy námět k zamýšlení nejen pro pana Stworu, ale i jiné přispívatele, kteří to pravděpodobně myslí upřímně...


Na závěr chci stejně jako v obdobném příspěvku do diskuze "Války nejsou nutné" jen dodat, že pokud si projdeme tuto a zmíněnou paralelní diskuzi, tak s ulehčením zaregistrujeme, že pisatelů, kteří používají zdravý rozum, dokáží své myšlenky dobře formulovat a na faktech a příkladech dokáží ROZKRÝVAT různé pseudoteorie, demagogie či přímá pokrytectví, kterými je nevědomá a lehce manipulovatelná masa "ovcí" této planety ovlivňována i směrem k názoru, že si za svůj "životní kříž" i VÁLKY může vlastně díky přírodním zákonům, genetice, evoluci (a bůhví čemu ještě[smích]) SAMA, není zase tak zanedbatelný počet. (Za všechny je možno jmenovat jak příspěvky pana Škapíka, pí. Jarmily, tak p. Zemana a mnoho dalších).

A navíc je dobré připomenout i velké množství čtenářů (viz statistika přístupů), kteří se ještě nedokáží tak pregnantně vyjadřovat aby se zapojili do diskuze a tudíž ji jen sledují, ale ve většině cítí neudržitelnost statusu quo, který tak VYHOVUJE jistým mocenským skupinám této planety, které od nepaměti neopomenou využít žádný prostředek jak manipulacemi, polopravdami, vyloženými lžemi a nakonec i násilím na jednotlivcích i skupinách obyvatel dosáhnout svým mocenských a zejména ekonom. cílů. Peníze přece nesmrdí, že?!?!

Že k tomu využívají opakovaně osvědčenou metodu "chléb a hry" a za pomoci neomezených finančních prostředků nashromážděných z rukama od krve neeticky a nemorálně z dřívějška maji k dispozici placenou armádu studovaných, vysoce inteligentních a kolaborujících slouhů na všech úrovních, s brilantními schopnostmi demagogicky upravovat nenápadně dějiny, překrucovat, zamlčovat či naopak zdůrazňovat určitá fakta podle toho jak se to těmto lidem za oponou hodí a podprahově tím ovlivňovat politiku a mysl běžného občana k obrazu svému, po zkušenostech ze situace nejen u nás v ČR, ale i ze zahraničí snad už může pochybovat jen málokdo.

To be continued:

152810

28.01.2008 17:47

Kdo fandí státu Izrael

RE: Proc?

Novak 85.?.?.?

Tak tohle vysvetleni me neuspokojilo pane shyguy.zero, a to proto, že vyzniva prilis ideologicky.

Neptam se na současnost a co by kdyby?!?!

Ptam se na historicke priciny teto nenavisti, at jiz je racionalni nebo neracionalni a doufam, ze se tady dockam odpovedi od lidi, kteri nechteji rozpory mezi lidmi/narody rozdmychavat, ale naopak hledaji nazorove reseni problemu a lidi/narody chteji sblizovat....

Mam pocit, ze zde funguje stejny mechanismus rozdel a panuj jako v pripade rozporu mezi priznivci krestanstvi a islamu.

Komu tyto hadky, nenavist, boje prospivaji? Jsou to obycejni lide nebo opet manipulujici mocenske/nabozenske spicky???????

Dekuji za kazdou relevantni odpoved,
novak[smích]

152942

28.01.2008 20:08

Kdo fandí státu Izrael

Dotaz pro odborniky - jeste jednou

Novak 85.?.?.?

[red]Dotaz pro odborniky
novak 193.?.?.?

Muze mi tady nekdo z tech co vidi do problematiky, jako cloveku, ktery by se rad zorientoval na faktech a srovnal nazor, slusne a nikoli jedovatou slinou vysvetlit, jaka je tedy historicka pricina nenavisti vetsinoveho obyvatelstva (krestanstva) vuci Zidum a statu Izrael?

Nechce se mi verit, ze by prvotni pricinou teto nenavisti mela byt podle toho co se povida udajna vina zidovskych knezi za predani Krista Pilatovi a jeho ukrizovani. To, ze se historie ne vzdy (presneji malokdy) udala tak, jak se posleze vyklada, ze svetova nabozenstvi jsou v zasade zalozena na mytech a nikoli na realite (viz: Zeitgeist - duch doby) a jak byla psana krestanska evangelia uz taky lecos vime.

Napriklad o Gnosticich se v nich zamerne nemluvi, pritom prokazatelne existovali. O, jake podobenstvi s manipulacemi a cilenym zamlcovanim nepohodlnych faktu, ktere se deje i v dnesni dobe.

Jsou to jen ideologicke a mocenske predsudky, ktere tuto nenavist z nejakeho nejasneho duvodu zivi a Zide jako narod v tom figuruji pouze jako objetni beranek nebo pro to existuje nejaky racionalni zaklad (nabozensky, socialni apod)?
152914
[red/]


Panove, zacinam mit pocit, ze pres mnoho slov, ktere zde ve svych prispevcich uvadite, se odpovedi na mych nekolik zasadnich otazek viz: vyse z nejakeho duvodu vyhybate.

PROC?

Odpoved neznate nebo radsi diskutujete o nasledcich misto o pricinach???

Uvedomujete si, ze timto pristupem kredit vasich uvah a nazoru podstatne klesa a v ocich ctenaru se presouvate do kategorie: "rad se slovne predvadim, ale vystihnout podstatu nebo odpovedet na jadro pudla nechci nebo nedokazu?"

Kazdopadne verim, ze se tady najde nekdo s jasnym nazorem a schopnosti jasne odpovedet. Co takhle, kdyby zacal autor clanku nebo p. Stwora, jejich nazory by mohly mit znacnou vypovidaci hodnotu. Nebo take neradi rozebiraji podstatu?[mrknutí jedním okem]

152961

29.01.2008 15:22

Kdo fandí státu Izrael

RE: Dotaz pro odborniky - zaver

Novak 85.?.?.?

Diky vsem za odpovedi na muj laicky dotaz. Je mi jasne, ze otazka nebyla presne formulovana, ale myslim, ze vite na co jsem se ptal. Slo mi hlavne o identifikaci pripadne historicke priciny teto protizidovske nenavisti.

Take se omlouvam se, pokud v ni nekdo citil aroganci a take dekuji za nasmerovani na studijni materialy.

Pokud k tomu mohu neco rici, tak muj osobni pocit koresponduje s nazorem, ktery tady zaznel, ze vsichni bezni lide bez ohledu na rasu, nabozenstvi a region kde ziji, jsou v podstate stejni tudiz mirumilovni a chteji zit a pracovat v klidu.

Jsou to jejich vudcove (bud politicti nebo nabozenstvi), kteri je ovlivnuji podle svych mocenskych/nabozenskych dogmat a zistnych cilu a z toho prameni vsechny nasledne vyvolavane rozepre.

Nevedoma lidska mysl se necha lehce zmanipulovat a zfanatizovat a to je nastroj jak lidi, v podstate v rozporu s jejich prirozenosti, postavit proti sobe, udelat z nich bezduche teroristy nebo valecniky (kanonenfutr).

Takze zakladni pomuckou podnecovani nenavisti mezi lidmi je podle me (mimo jinych negativnich emoci) hlavne strach, ktery nekdo cilene v lidech medialne ci jinak pestuje a vyuziva pro sve cile a dale chamtivost jako povahova vlastnost, ktera nuti zakomplexovane lidi, aby dosahli za pomoci jakyhkoli metod (vetsinou zlocinnych) napr. materialne vetsiho bohatstvi nez ti ostatni.

PS: Mrzi me, ze ani p. Stwora, ani autor clanku nenasli dost odvahy k reakci. O leccems to vypovida.

153029

31.01.2008 18:55

Krize rodiny

Čtyři dohody

jansmith1984 85.?.?.?

Čtyři dohody + Čtyři dohody - pracovní kniha
Knihy moudrosti starých Toltéků
Miguel Ruiz

Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje v duchu CASTANEDY základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků.
-------------------------


Ne všechno co vnímáme kolem sebe a týká se to i vztahů mezi muži a ženami je ve skutečnosti takové jak výchova, paradigmata a předsudky naší mysli diktují. Jeden mylný předsudek davá vinu za manželské krize a krizi rodiny např. feminismu a dokonce svobodě ženy?!?! Skutečnost ale bude, jak už to v našem virtuálním světě bohužel bývá, jiná.


Kniha 4 dohody + pracovní kniha dávají MIMO JINÉ těm vnímavým z nás odpovědi i na tato témata a proto jsem si dovolil v souvislosti s touto diskuzí na ně upozornit.

Obě knihy lze běžně zakoupit v knihkupectvích nebo při trošce snahy nalézt i na internetu ke stažení. Stačí hledat. A pamatujme, ne vždy jsou věci takové, jak vypadají na první pohled nebo jak nás někdo naučil!!!
jansmith[smích]

153168

17.02.2008 12:37

Trapná fraška skončila

RE: No, chtěl jsem, aby vyhrál Klaus. Ale za tuhle cenu?!

jansmith1984 85.?.?.?

-- Proč se pravice chová tak, abychom všichni volili raději levici? --

Cha cha, protože označení pravice je jen nálepka sloužící ke zmatení zblblého voličstva. Je k popukání, když tzv. pravice, mimo jiné prolezlá bývalými komunisty, vykřikuje útočné bonmoty proti ksčm, ale žádný jejich hlas neodmítne.

Neexistuje pravice ani levice. Existují pouze peníze, které přece nesmrdí, zmanipulovane ovce (čest vyjímkám), kterým se mocní skrze spřátelená a údajně nezávislá média snaží vnutit pocit, že žijí v opravdové demokracii [smích] a oligarchie bez ohledu politické příslušnosti, která si užívá v káždé době a nejvíce, pokud je opravdu zle.

154507

28.03.2008 00:14

Jazyk sionismu

RE: Konečné řešení základní otázky.

jansmith1984 85.?.?.?

(Myslím, že řešení je v nás samotných. Musíme se znovu učit číst mezi řádky. Tak jako za bolševika. Dnes je to těžší, protože současná propaganda je propracovanější a sofistikovanější. A hlavně úžasně jednolitá. Tisk, televize, časopisy, knihy - všechno na jedno brdo a jedno potvrzuje a utvrzuje druhé.)

Souhlasím a snad bych dodal, že je nutno také pátrat po faktu, který způsobuje proč jsou současná (údajně nezávislá[smích]) masmedia tak jednolitá a v ČÍ režii a PROČ tak sofistikovaně manipulují jedincem i celkovým veřejným míněním. Kdo je vlastní a jak to zapadá do historické timeline a jak do toho všeho hovoří cashflow!!!

Např. zde lze nalézt jeden zajímavý souhrn:
http://audiklub.cz/modules.php?name=Forums&file=vi...

Plus bych dodal, že hovořit o NÁSLEDCÍCH je důležité, ale bez pojmenování PŘÍČIN lze souvislosti odhalit jen velice težko.


(Dále je nutno se sám sebe vzdělávat, pátrat po nezávislých zdrojích, každou informaci převracet třikrát, než ji přijmu. Naučit se zdravý skepticismus.)

Ano. Díky netu je přístup k nezávislým informacím možný. Stále jej ještě panáčci nemohou úspěšně kontrolovat.


(A za třetí snažit se šířit to, na co jsme přišli. Ať už hovory s kolegy z práce nebo kdekoliv, kde se k tomu naskytne příležitost.)

Přesně tak. Jedina možnost jak oslabit chobotnici je sdílení a předávání informací dál. A k tomu nám dopomáhej bůh.[smích]
jansmith.

157367

31.03.2008 13:01

Jazyk sionismu

RE: Konečné řešení základní otázky.

jansmith1984 85.?.?.?

Ano, umět pojmenovat příčiny a až poté rozebírat důsledky, plus držet se důsledně správného významu slov a pojmenování je cesta jak se přiblížit pravdě, byť relativní.

Zde ve vlákně analyzují pisatelé různými pohledy zlo nebo dobro v návaznosti na stav našeho Světa a společenských systémů.

Možná jsou ale příčiny jejich historicky neutěšeného stavu jednodušší než to vypadá na první pohled a i jejich náprava by byla při troše dobré vůle relativně, i když v delším časovém rámci, jednoduchá. Náprava tkví ve výchově a tím k omezení vlivu deprivantů v mocenských funkcích a jejich pomahačů, kteří sami deprivanty sice nejsou, ale chovají se tak.

Připomínám, že podstatná podmínka je dobrá vůle těch, kteří mají nástroje k výchově běžné populace, těch kteří peněžními toky a svým vlivem ovlivňují mainstream a co tento tlačí každodenně nevědomým lidem do hlavy, kteří rozhodují o funkčnosti vzdělávacích systémů a jak a k čemu vychovávají, a to nejen mládež.

Máte přátelé pocit, že tato dobrá vůle konkrétních vlivných lidí, korporací a zájmových skupin existuje a pokud ano, proč to není vidět na naší životní realitě?????


Velice přesně to pojmenovává František Koukolík ve svých přednáškách Vzpoura deprivantů. Tady je pár linků ke stažení pro ty, kteří tento pohled ještě nestudovali. Najděte si čas a vyslechněte si pozorně tuto jednu přednášku. Možná vám potom docvakne mnoho souvislostí.[smích]

video 720x576 (avi, DivX, 135 MB)
http://www.hvezdarna.cz/prednes/150507b.avi
video 352x288 (avi, DivX, 94 MB)
http://www.hvezdarna.cz/prednes/150507a.avi
video pro mobil 176x140 (3gp, 65 MB)
http://www.hvezdarna.cz/prednes/150507.3gp
nebo
pouze audio (mp3, 27 MB)
http://www.hvezdarna.cz/prednes/150507.mp3

VIZ:
http://www.hvezdarna.cz/index.php3?s=11&subs=1
jansmith.

157663

11.04.2008 20:47

Slovenský tiskový zákon

RE: Paradox...

jansmith1984 85.?.?.?

---Vdaka BOHU za ten zakon a aj za zvedavec.org

Zdravim roba2007 na Slovensko a dekuji za reakci, ktera lecos doplnuje. U vas je to podobne jako u nas v CR. Media (mainstream) o sobe vyhlasuje, ze je hlidaci pes demokracie, ale ve skutecnosti to plati jenom vyjimecne. Jen slepi nebo kolaborujici nevidi, jak jsou media ovladana penezi lidi a skupin, kteri je vlastni a jak nenapadne skrze lokajske novinare a PR agentury manipuluji verejnym minenim podle zajmu mocenske a financni oligarchie.

Chleb a hry a debilizace zabalena do radoby objektivnich zprav. Ano, ty zpravy tam jsou, jinak by to prohledli i ti nejvetsi "ovce", ale co je mezi a podprahove formuje nazory bezneho obcana, o tom se oficialne nemluvi. Priklad? Treba klasicke tema "mirovy" radar v Brdech, ktery byl od zacatku prosazovan na lzi a nyni to vypada, ze bude stat, i kdyby nebyly interceptory v Polsku, coz byla puvodne nezbytna kombinace.[smích][smích][smích] A ze jej prosazuji politici, a to jak v US, tak v CR, kterych politika je plna lzi, je take do nebe volajici.

Jeden z mala, kdo lecos ve svych prednaskach o propagande rozkryva, je MUDr. Koukolik a linky na jeho prednasky napr. o deprivantech, kteri fakticky nenapadne ovlivnuji ve spolecnosti kdeco, je mozne si lehce vygooglit na internetu. I tady na zvedavci ty odkazy uz padly. Kdyz si k tomu pridate greed tech, co maji porad malo na ukor ostatnich, pak je jasne, proc je nas Svet plny nespravedlnosti, bolesti a zbytecneho nasili. Dokud budou tihle lidi u moci, tak v dobe globalnich vyzev a problemu, ktere paradoxne svou politikou a chamtivosti vyvolali, bude jedine hure.

158904

14.04.2008 23:57

Slovenský tiskový zákon

Fico: Nejdelší slovenský tunel

jansmith1984 85.?.?.?

Pokud jste tuto informaci zachytili, tak OK. Pokud ne, tak tady je link:

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/fico-...Pokud je to pravda, tak to jenom potvrzuje snahu některých zájmových skupin na Slovensku nasadit Ficovi psí hlavu a odstranit ho z pozice předsedy vlády. Český mainstream na tom také virtuálně pracuje.

Proč? Protože tento člověk nemíní jako předchozí vlády dovolit rozkrádání Slovenska, nepoklonkuje a nestrká hlavu ani svou ani celého národa do pozadí jedné nejmenované velmoci za mořem viz. "mírový" radar a dokonce si dovolil zákonem, který demokraticky prošel parlamentem omezit vliv těchto skupin v mainstreamu.

Např. právo na odpověď dost zásadně komplikuje těmto zájmovým skupinám možnost neomezeně kydat skrze spřátelené novináře špínu a nálepkovat nekolaborující politiky a manipulovat tím veřejným míněním k obrazu svému. Navíc by se mohlo, zdá se, začít hovořit o majetkových vztazích a rozkrývat kdo tato údajně "nezávislá" média finančně ovládá a to těmhle lidem za oponou asi také pohodu při hře v šachy nepřidá.

Uvidíme, jak tento tlak ficova vláda ustojí, ale osobně ji držím palce v boji proti chobotnici, která i v ČR, za markantního přispění prsteníčkového premiéra a jeho kamarádů, tak úspěšně, přes odpor většiny národa, u nás vegetuje.

159137

15.04.2008 12:26

Peníze jako dluh

RE: Nesrovnalosti :-)

jansmith1984 85.?.?.?

(A přesně tak se chováme. Proto není problém nechat "velká" tajemství ležet na stole jen tak. Masa svou (mnohdy řízenou) stupiditou toto tajemství ochrání)

Ano, souhlasím a jen bych dodal, že naděje je právě v lidech podobné mentality jako těch co píšou smysluplné a objasňující příspěvky třeba sem na zvědavec.

To jsou přesně ti lidé, kteří nemají klapky na uších a očích, kteří cítí a dokonce i vidí pokrytectví Systému, který ovládaný lidmi za oponou manipuluje masami jak se mu zlíbí, Sytému, který se jeví tak úžasně v pořádku, logický a nevyhnutelný lidem jako např. Vojta49 a pod.... Jmenuji Vojtu49 jen jako příklad, protože je z nějakého důvodu vždy v opozici s lidmi nejen na tomto vlákně, s lidmi kteří souvislosti chápají jinak a dovedou je rozkrývat i pro ostatní. Vojta a jemu podobní naopak patří k těm, kteří nemají žádný problém s takovými kauzami jako 9/11 nebo Money As Debt a svými příspěvky mocenské skupiny či "chobotnice", které za jmenovanými kauzami a mnoha jinými stojí a jejich metody, vlastně obhajuje.

OK, nic proti tomu, má na své názory právo a vlastně i díky pisatelům jako on, kterým náš dlouhodobě neudržitelný Systém připadá v pořádku a nic kontroverzího a chobotnicemi ovádaného na něm nevidí, si ostatní čtenáři mohou uvědomit, že laser lze OPRAVDU zkonstruovat a že je také dobré studovat přednášky neuropatologa primáře MUDr. Koukolíka, a to i protože, že pomáhají osvobozovat myšlení od dogmat a nesprávných předpokladů.

Pamatujete jak dlouho trvalo, než masy díky osobnostem na systému nezávislým a jejich odvaze prozřely a uvědomily si že dogmata vládnoucích mocenských skupin a církví o tom, že Země je placatá vůbec neplatí???? Podle stejného modelu tlačí dnes mocenské skupiny v US masám do hlavy například něco tak absurdího, jako že budova WTC7 spadla stejným mechanismem jako WTC1/2 (byť do ní žádný letoun nenarazil) a nebo i další kontroverzní fakta vůbec nedovolí vyšetřovat. Hlavně, že na jejich základě rozpoutaly další ničivé války (Avghanistan/Irák) a pokud masy této Planety něco neudělají, tak to z logiky věci viz. Money As Debt nebudou války, hrůza a neštěstí pro normální lidi poslední.

159168

01.05.2008 20:47

Jak mi von Krebst poslal jedno euro

RE: Odpusťte

jansmith1984 85.?.?.?

No, konečně ti to došlo FonKrebste. To to ale trvalo. Díky za příležitost k zasmání.[velký smích] A přeji ti, aby ti to tvé pokání zafungovalo i vnitřně. [smích] [velký smích] [smích]

160314

05.05.2008 18:47

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

jansmith1984 85.?.?.?

Co dodat. Po všech odkazech a argumentech, které tady ve vlákně, ale i jinde v souvislosti s kontroverzními událostmi 9/11 padly nezbývá než opět parafrázovat: Vy si napište matice a my si napíšeme hadice.

nebo jinak

Kdo chce vidí, kdo nechce neuvidí, i kdyby měl fakta před sebou na zlatém talíři. Navíc, pokud má fakta aktivně vyhledávat, posuzovat v souvislostech a nezávisle, bez předsudků a mainstreamem předepraných názorů se nad nimi zamyslet, nastává vnitřní konflikt viz. přednášky MUDr. Koukolíka o propagandě a lidské mysli. Před 600sty lety všichni lidé dle propagandy církví a mocných na 100% věděli, že Země je placatá.

nebo jinak

tentokrát cituji z legendární pohádky o Mrazíkovi "Nic jsi nepochopil Ivánku". Dodávám: nebo že by jsi ani nechtěl pochopit?
jansmith[smích]PS:
Navíc je zajímavé, že ovce ani nezaráží další paradox Systému, ve kterém žijeme a teď nemyslím vás osobně...

Obyčejný člověk je vždy nucen dodržovat v práci i jinde předpisy a normy. Pokud je i v malém poruší a navíc dojde k maléru, vždy nastoupí sankce a trest jehož tvrdost odpovídá velikosti průseru (od finanční pokuty až po vyhazov z práce nebo vězení).

To se ale netýká lidí a institucí na nejvyšších úrovních moci. Čím větší průser, tím menší pravděpodobnost, že za něj bude někdo povolán k odpovědnosti viz. nečinnost NORADu 11/9 a milión dalších příkladů z našeho každodenního života... Čím větší je např. tunel a rozkradené finanční prostředky, tím menší je šance, že jej někdo bude vyšetřovat a dotáhne vyšetřování do konce.

Jak politici, tak odpovědné instituce/tajné služby opakovaně selhávají, nikdo ale za nic nemůže a stejní lidé dále pokračují ve vládnutí. Naopak, už tak enormní prostředky daňových poplatníků, kterými jsou jak politici tak agentury placeny, jsou ještě navýšeny a dále se posiluje i moc velkého bratra.

A poslední postřeh. Není vám divné, že stejně jako v současném období měl i před útoky z 11. září prezident bush nejnižší důvěru veřejného mínění a hrozilo mu, že nebude opět zvolen? Oblibu, kterou mu světe div se pomohl obnovit nedokázaný a milionkrát zpochybňovaný teroristický čin islámských fanatiků, na základě kterého US začaly 2 opakuji 2 vylhané války. Nějak tak, začínal války i Hitler, vzpomínáte? Proč myslíte, že neoconi teď stupňují propagandu proti Iránu?

Pořád nic????????????

160465

06.05.2008 21:56

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

jansmith1984 85.?.?.?

Co se týče kolapsu WTC1/2/7, tak odpovědi o tom, že oficiální verze má tak podstatné trhliny, že je prakticky nevěrohodná, najdeš například tady:

1. Architekt Richard Gage - analýza kolapsu...
http://video.google.com/videoplay?docid=-3219629169575348946

2. 911 Press For Truth
http://video.google.com/videoplay?docid=-2668063297344179304


I když je tvoje výdrž legrační anti-anti, já ti za ni děkuji, protože kafemlejnkovským opakováním svých dotazů upozorňuješ další a další čtenáře, kteří toto vlákno ještě navštíví, na nesrovnalosti a vyložené lži oficiální verze vyšetřování a také na odkazy, kde ODBORNÍCI a rodiny po obětech 9/11 na důkazech Zelikowy/bushovy manipulace vyvracejí.

Jak chceš více přesvědčit, když sis ani nenastudoval ty 2 odkazy viz. výše a mě nezbývá, než ti je v tomto příspěvku s úsměvem opět připomenout???

Já vím, rozbor nezávislého architekta o kolapsu WTC je pro laika únavný, ale jinak než trpělivostí se bohužel informací nedopídíš. Ať se ti to jako zastánci oficiální verze líbí nebo ne, "palačinkový efekt kolapsu", který byl součástí Zelikowy/bushovy zprávy, prostě nemohl zafungovat, a proto ty mrakodrapy prostě "JAKO řízenou demolicí" spadnout NEMOHLY. V případě WTC7 to dokonce nepopírá ani NIST. Podrobnosti viz. přednáška architekta Richard Gage.

A tvůj dotaz na souvislost zničení WTC a snaha získat ropu z Iráku mě také velice rozveselil. Napadlo tě kolik stal barel ropy před invazí do Avghanistanu a Iráku a kolik stojí dnes??? Víš komu se enormně zvýšily zisky z prodeje ropy a kdo na zvýšení ceny vlastně doplácí??? (a to nezmiňuji zisky zbrojařských firem) Nejsi to náhodou i ty? Tímhle směrem hledej odpověď na svou otázku.

Ještě perlička nakonec. Víš, že komentátorka BBC nebo co to bylo za společnost oznámila v přímém přenosu omylem kolaps WTC7 s X minutovým předstihem a důkaz STOJÍCÍ WTC7 je pořád ještě v záběru za ní??? Podrobnosti si najdi na netu a najdeš tam i to video. Taky se zeptej svého řídicího důstojníka, proč byly všechny kontroverzní záběry různých TV společností do několika dnů od útoků staženy z vysílání a snahy o jejich zpětné vydání, podobně jako v případě záběrů kamer u Pentagonu, odmítnuty. To, že videa kolují mezi lidmi, je jen proto, že dostatečný počet lidí si tehdy udělal videozáznam z vysílání. Záběry z kamer kolem Pentagonu si bohužel nikdo skopírovat nestihl, protože je agenti FBI zabavili tak rychle po útoku, že to prostě nešlo stihnout.

V případě včasného odvrácení teroristických útoků 9/11 byly tajné služby neuvěřitelně liknavé až neschopné, ale v případě následné konfiskace důkazů až neuvěřitelně pohotové. Stejně rychlý byl i úklid trosek po dopadu budov WTC a Pentagonu, kdy byly všechny možné důkazy zlikvidovány. To jsou věci, co? Pořád tě nic nenapadá???????????????????????
jansmith[smích]

160550

19.06.2008 15:16

Válka novinářů

článek

jansmith1984 85.?.?.?

Děkuji panu Škapíkovi za tento článek. Skvěle vystihuje a pojmenovává podstatu dění. Zajímavé jsou i příspěvky v diskuzi.
[smích]

163536

20.06.2008 16:00

Svoboda až příště

RE: ... byl někdy někde komunismus prosazen?

jansmith1984 85.?.?.?

Ano a zde přicházejí na pořad věci k hlubšímu pochopení proč tomu tak je i přednášky primáře Fakultní Thomayerovy nemocnice neuropatologa MUDr. Fr. Koukolíka o propagandě a technikách manipulování masami a zejména ta o DEPRIVANTECH.

Všem doporučuji ke studiu. Knihy se dají koupit nebo přednášky stahnout na netu, linky už tady padly.
jansmith.

163601

21.06.2008 11:42

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: asi pomahac vsem

jansmith1984 85.?.?.?

ado, tvůj příspěvek o Koubkovi zavání nálepkováním, kterýžto nástroj tak rádi používají mocenští (političtí, rasističtí) manipulátoři (mnohdy tzv. deprivanti) a jejich LOKAJOVÉ (určití publicisté, novináři), kteří jím pomáhají za mzdu, pozici nebo dobrovolně v rámci předepraného mozku odůvodňovat neodůvodnitelné a tím oblbovat po celé věky nevědomé masy k obrazu svému.

Už to tady ve vláknech zaznělo. Bláto vždy ulpí, jak uvádí ve svých přednáškách MUDr. F. Koukolík o propagandě a manipulování masami, a to hlavně v předvolebních kampaních. Známý příklad je např. tzv. kauza Kubice v režiji p. Vidíma, Langera (ODS), Severy (KDU-ČSL) a jistě dalších person s "rovnou" páteří.

Dobrý materiál ke studiu, doporučuji k samostudiu.
jansmith[smích]

163635

21.06.2008 21:09

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

anti-anti, nezlob se, že ti to napíšu tak přímo, ale ty jsi opravdu nezmar. Tolikrát jsi zde na Zvědavci již dostal na faktech naplácano na holou pro své opakované výroky o pravdivosti provládní oficiální zprávy vyšetřovací komise událostí 9/11 a ty se pořád a pořád pokoušíš obhajovat neobhajitelné.

Tebe to musí hodně bavit, viď? Máš na své názory jistě právo, ale nezdá se ti, že s nimi začínáš být již hodně legrační? To, že nejsi ochotný se zamyslet nad tunami materiálů nezávislých odborníků, že k pádu WTC1,2,7 prostě nemohlo dojít tak, jak se snaží opakovaně tvrdit lokajové systému a že nebereš jako vážný fakt k zamyšlení ani námitky pozůstalých po obětech útoků, kteří vládní verzi na důkazech neochvějně zpochybňují a vlastně donutili bushe vůbec nějakou vyšetřovací komisi ustanovit, je jedna věc. Že se ale nechceš zeptat zdravého rozumu komu to tragické divadlo vlastně prospělo a k čemu vedlo viz. scénář Hitlerova inside jobu na začátku WW2 už o něčem vypovídá.

Tobě nejde o zjištění pravdy a justice pro viníky. Ty jsi naopak jedním z těch, kteří je mediálně kryjí a jejich manipulace vysvětlují a ospravedlňují a tudíž se naskytuje otázka proč to vlastně děláš.

Pro peníze? Dost pochybuji. Pro peníze to dělají jiní panáčkové, kteří se nacházejí o pomyslných x úrovní výše než jsi ty a kteří se s podobnými fóry jako toto již nemají důvod zahazovat. Na to mají nižší sortu lokajů a neber to prosím osobně.

Já mám spíše pocit, že ty těm svým mediálně převzatým promocenským a propagandistickým agitkám věříš a to je na druhou stranu pro tebe dobrá zpráva. Znamená to, že máš ještě po nějakém větším šoku z pravdy, který tě pravděpodobně dříve nebo později čeká naději upravit si svůj způsob vnímání reality, a to asi tak, jak jej bili nuceni upravit nevědomí sympatizanti politiky Adolfa Hitlera po tom, co vyšlo najevo, kdo vlastně inicioval zapálení Reichstagu nebo útoku na vysílačku v Gliwicích.

Přeju ti, aby tě posunutí tvého slučovacího bodu příliš nebolelo a hlavně to přeji i všem ostatním nevědomým a brainwashed lidičkám, kteří jako ovečky budou své ovčáky velebit tak dlouho, dokud je nedovedou na jatka.
jansmith[smích]

163661

22.06.2008 12:37

Brzezinski obviňuje židovskou lobby z mccarthismu

RE: fakt o antisemitismu

jansmith1984 85.?.?.?

Pro sysz3r0. K tomu Pilátovi bych jen dodal, že podle výkladů asi nemůžeme Piláta chápat jako viníka Ježíšovy smrti v pravém slova smyslu. Proto i jeho údajný výrok o umytí rukou.

Pilát Ponský neshledal Ježíše vinným z žádného porušení tehdejších zákonů, ale politické a mocenské důvody jej donutily naslouchat prání farizejů, kteří ze strachu, že by Ježíšovo kázání mohlo oslabit jejich mocenský vliv nad masami žádali jeho smrt. Zblblý dav se jako obvykle už jen přidal ke svým vůdcům.

Dokonce když dal Pilát, který hledal cestu nejmenšího odporu, davu na výběr, jestli popravit Ježíše nebo zločince Barabáše, dav vybral Ježíše. Zajímavé což?

To, že to některé prameny háží na Piláta je tedy jen propaganda.

Tedy Pilát byl pouze vykonavatel vůle někoho jiného, tudíž fakticky odpovědný za Ježíšovu smrt byl také někdo jiný.

163704

22.06.2008 13:25

Svoboda až příště

RE: ... byl někdy někde komunismus prosazen?

jansmith1984 85.?.?.?

Díky muchomůrko za zopakování odkazů. To je přesně ono co by si lidé, kteří nechtějí být jak z politického, tak náboženského pohledu OVČANY místo myšlení zahlcujících manipulací měli primárně nastudovat.

Všechno začné pak dávat úplně jiný smysl. Smysl, který by tak rádi různí mocenští, političtí, finanční atd. manipulátoři a jejich lokajové udrželi za oponou. Jedině tak mohou opakovaně, celá staletí, masírovat vnímání běžné veřejnosti k obrazu svému a žít si životy králu a tzv elit. Navíc dokáží trpícím lidem vsugerovat názor, že si za své slzavé údolí zde na Zemi mohou vlastně sami, protože se málo snaží nebo nedostatečně na skvělé budoucnosti pro všechny spolupracují.[smích][smích]

Slyšeli jste o tom, že si jeden saudský šejk nechal vyrobit limuzínu celou ze stříbra??? (samozřejmě tam kde to je konstrukčně nezbytné byly použity klasické materiály, to jen, aby mě někdo nechytal za slovo). Každopádně, nejedná se o vrchol nenažranosti a exibice ega ve světě, kde 2/3 lidí žijí na hranici bídy a vše nasvědčuje tomu, že místo, aby se věci narovnávalý, tak bude hůře???

Jedná se o informace jasné jako facka, ale až tehdy, když se nevědomý člověk nad nimi nezávislé zamyslí a vloží si tato vědecká fakta o propagandě, manipulaci a deprivantech v souvislostech do svých vlastních životních zkušeností.

163711

22.06.2008 13:40

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Kdepak semtexi, nic z toho co píšeš si místní diskutujíci nepřejí. Stejně tak si ale nepřejí aroganci moci, manipulace, pokrytectví a lži mocných a jejich lokajů, které mají ospravedlnit boj za pravdu, lásku, mír ve světě a tzv. demokracii.

Dokud si lidé všeobecně neuvědomí starou pravdu: co nechceš, aby jiní činili tobě nečiň ty jim, dotud se poměry na této planetě k lepšímu nezmění a to se přesně týka např. i poměrů na palestinských územích okupovaných usraelem.

Paradoxně činy mocných, které mají poměry otočit k lepšímů způsobují pravý opak a paradoxně jim to přináší větší zisky a další koncentraci moci na úkor zblblé většiny.

Proč myslíš, že se sociální nůžky celosvětově rozevírají stále více? Do kdy myslíš, že to ještě půjde? Do další globální války, která za vším učiní tlustou čáru a pojede se odznova?

Příklad? Jak hodně se Usraeli + koalici podařilo eliminovat terorismus v Iráku, Avghanistánu po svobodu přinášejících invazích a omazit produkci drog, kterou talibán hodně přiškrtil???

Kamarádovi Saddámovi se po tom co se vymkl kontrole CIA začaly vyčítat zločiny proti lidskosti a statisíce mrtvých nevinných Iráčanů. Jaký je poměr mrtvých civilistů z tohoto pohledu způsobený svobodu přinášejícími demokratickými vojsky? Zvěrstva, kterých se vojáci demokracie na cizím území vůči civilistům dopouštějí tě také nevzrušují?

PS: A pokud se týka kolapsu WTC7, za který podle tebe může pád dvojčat, tak zkusil ses zamyslet proč tedy stejně jako WTC7 nezkolabovaly do základů i další okolní budovy, navíc stojící mnohem blíže WTC1/2???

Nebylo to proto, že narozdíl od WTC7 v nich neměly expozitury FBI a tajné služby a nebyly v nich ani archivy s materiály připravenými pro vyšetřování obrovských burzovních a jiných tunelů, ktere tak nějak náhodou při kolapsu WTC7 zhořely???

To jsou náhodičky, co? Nezvykle velký prodej akcií dotčených leteckých společností těsně před útoky a podivná pojistka taťky Silverstouna a další "podivnosti" ti taky asi nic neevokuje, viď.

Ano, strašit terorismem, chaosem a bídou to společně s mocenskou "elitou" to by ti šlo. Že na tom strachu ale tito panáčkové královsky vydělávají stejně jako zdejší diskutér anti-anti už nevidíš nebo vidět nechceš. Jak řekl Hus, když jej upalovali a prostá žena přiložila na hranici dřevo, přesto že právě za práva obyčejných lidí jako ona J. Hus proti pokrytecké církevní potažmo světské oligarchii nejvíc bojoval: SVATÁ PROSTOTO/A.
jansmith[smích]

163716

22.06.2008 21:49

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Vidíš, anti-anti, dokument 911 Press For Truth CZECH, kde vypovídá skupina vdov po obětech útoků na twins atd. jsi neviděl a ani jej shlédnout jak píšeš nehodláš a přitom máš pořád tolik, řekněme opovážlivosti, zde tyto lidi a další aktivisty a nezávislé odborníky napadající podjatou oficiální verzi vyšetřování, kde se zvláště vyznamenala NIST, za jejich snahu o spravedlivost kritizovat a znevažovat.

Ano, dodržování poučky ze školení o asertivitě viz. umluvení oponenta metodou gramofónové desky ti jde, ale to je asi tak všechno. Tady na Zvědavci, ale umluvíš a oblbneš málokoho.

Reagoval jsi stejně i v dřívějších podobných rozepřích zde na Zvědavci, a proto i má narážka o naplácání na holou. Nakonec jsi pro nedostatek argumentů vysublimoval do ilegality a pokud tak neučiníš i tentokrát, jen umožníš dalším a dalším případným čtenářům naší polemiky, aby si ujasnili jak se věci mají a pokud je to zaujme, i se zmíněnými dokumenty seznámili. A za to tobě i třeba semtexovi velký dík.[smích]


Navíc, pokud by sis dal čas a 911 Press For Truth shlédl, nikdy bys nemohl napsat svou manipulaci o motivech pozůstalých po obětech, tak jak jsi ji napsal. První a důležitý fakt jejich výpovědi v dokumentu je, že nikoho za útoky na dvojčata neobviňují (ani vládu, ani tajné služby, ani alkajďáky atd. atd.), protože nemají dost informací a jediné o co jim jde je, aby bylo co nejdříve zahájeno REGULÉRNÍ a komplexní vyšetřování.

A hádej jak bush a jeho kluci reagovali. Reagoval ve smyslu, že žádné vyšetřování není potřeba a nic se vyšetřovat nebude. Až po obrovském a narůstajícím tlaku a po dlouhém období, kdy většina důkazů již byla z míst činů odstraněna, byl nakonec k vyšetřování bush DONUCEN. Tobě takový přístup vrcholného politika, který má společně s NORADEM, FBI, CIA a atd. atd. máslo na hlavě nevadí a není podezřelý??????????

V druhé řadě by ses, pokud bys nebyl řádně brainwashed, v dokumentu 911 Press For Truth dověděl i to, jak pak samotné vyšetřování a už samotné ustanovení komise tehdy vypadalo. Jak musel Kissinger nejdříve pro dokázanou podjatost z funkce předsedy odstoupit a další bushuv kůň Zelikow (jeho náhrada) žadné opravdové vyšetřování nedopustil. Tohle je podle tebe justice a demokracie??? Nebudu to tady všechno opakovat, ve vláknech to již dříve zaznělo a dokument a vdovy to popisují jasně. V tvém případě by to stejně bylo házení hrachu na stěnu. Ty jsi faktům odolný a ať zde napíšu cokoli, vždy budeš omílat ty svoje dezinformace a obviňování z konspirace, jak to ostatně opakovaně předvádíš.


Příznám se, že mi to ale osobně nevadí. Dělej a piš si co chceš, počítej ale, že tady moc klidu ke své propagandě mít nebudeš.
jansmith.

163750

23.06.2008 11:39

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: nastal ten pravy cas

jansmith1984 85.?.?.?

Souhlasím s René Bartoškem. Pravda a spravedlnost se pomocí zla nevybuduje.

Naopak, zlo (násilí) plodí zase jenom zlo a ti, kteří tak ve jménu spravedlnosti konají ztrácejí to, co ti na opačné straně barikády, byť o pravdě a lásce stále hýkají, nikdy neměli.

Jsou to Morální a Lidské principy (zákony), které jsou tím, co tady na této planetě má člověk za úkol prosadit a proč tady mimo jiné vůbec je. Tedy dobro, spravedlnost a důstojné podmínký žití pro všechny zúčastněné a ne jen pro ty tzv. "vyvolené" a narozené v té spravné kolébce.[smích]

163776

24.06.2008 18:29

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Takže jinak, anti-anti. Pokud by bush a jeho lidi od první chvíle zahájili komplexní a nezávislé vyšetřování útoků z 11.září 01 za účasti VŠECH i na vládě nezávislých expertů, kteří jsou do toho oprávněni mluvit, tak jak je standardem při mnohem menších průserech nebo minimálně na rodinami vynuceném vyšetřování později PLNĚ spolupracovali, pochybuji, že by vdovy po obětech a další nezávislí oponenti měli nějaké zásadní námitky. Asi by nakonec s výsledky šetření souhlasili a možná, že by jim nezůstal ani žádný pocit frustrace, trpkosti a bezmocnosti.

Co ti stále uniká a co nechceš z nějakého nejen ty, ale i tobě podobní vidět je, že tomu bylo právě NAOPAK.

Těch námitek, kontroverzí a chceš-li nesrovnalostí v časové posloupnosti událostí je obrovské množství. Některé námitky jsou obtížně dokazatelné nebo jsou tvrzením proti tvrzením, ok, ale mnoho je tak zásadních a neoddiskutovatelných, že je "nepochopitelné, proč je komise nedovolila vyšetřovat nota bene o nich ani nedovolila diskutovat a tudíž se nemohly ani objevit v závěrečné zprávě.

Hlavouni průseru bush a cheney dokonce odmítli předstoupit před komisi každý zvlášť (asi se museli držet navzájem za ruce[smích]), ani nemuseli odpovídat pod přísahou a dokonce z jejich výpovědi nesměl být vyhotoven žádný zápis. PROČ??? Čeho se báli???

O podezření na řízenou demolici, použití termitu apod. si možná slyšel. Proč tedy do prostoru ground 0 neměli přístup kromě záchranářů a agentů tejných služeb i specialisté, kteří by odebrali vzorky pro chemické a jiné expertýzy a podle svědectví účastníků byly snahy nezávislých vyšetřovatelů dostat se na místo dokonce agenty zakazovány a vyhrožováno použití střelných zbraní?

Není divu, že se také spekuluje proč i samotný úklid trosek proběhl tak rychle jak proběhl a všechny případné důkazy (markantní to je v případě rychlého úklidu před Pentagonem) byly zlikvidovány.

Člověk se tomu musí smát, když ví jaké divadlo nastane, když stavbaři najdou a oznámi při hloubení základů nějaký archeologický nález nebo když dojde ke zločinu a na místo činu nastupují technici kriminálky.

Dokud se nálezy neprozkoumají a nevyzvednou nebo všechny možné důkazy z místa činu neshromáždí, NEEXISTJE, aby se pokračovalo v hloubení nebo úklidu.

Jak to, že v případě tak grandiózního průseru, tisícovkách obětí a následcích pro Avghánistán a Irák (a celý svět viz. rozdíl v ceně ropy před a po "demokratických" invazích) se tyto standardní postupy nemusely dodržovat?

Stačí ti to takhle anti-anti?
jansmith.

163849

25.06.2008 01:47

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Já tebe naopak dost nemám anti-anti.[smích] Je to legrace a baví mě sledovat tvoje reakce gramofónové desky. Nedělá mi ani problém pátrat pomocí naší a třeba jiných polemik po možných i nemožných vysvětleních zmiňovaných kontroverzí a hledat pravděpodobnou pravdu.

Docelá humorná je představa, kde píšež, že agenti nestáli o to, aby lidé vbíhali do mrakodrapů, které brzy spadnou a asi jim v tom bránili. Docela bych chtěl vidět někoho, kdo se snaží dostat do hořící výškové budovy, ze které souběžně prchají v evakuační panice opačně davy lidí při záchraně holého života. Ale proč ne, všechno je možné, viď?

Ale teď vážněji. Já jsem nezmiňoval situaci před pádem budov, ale několik dní po kolapsech. Údajně žádní experti neměli možnost žádné expertýzy provést, přesto, že by to patřilo do standardního scénáře. Co kdyby se někde objevily výsledky.

A Pentagon? Manévr, kdy boeing narazil a "čirou náhodou"[smích] do právě rekonstruované a tudíž takřka prázdé části budovy (Rumsfel měl kancelář na opačném konci baráku[smích][smích]) by těžko zvládl dle profiků i zkušený vylítaný pilot, což zmíňovaný terorista rozhodně nebyl. Měl podle instruktorů z letecké školy problém pilotovat i malou cessnu. To je náhodička, jak byl ten amatér s pár hodinama za kniplem brilantní, nezdá se ti?

Záběry z velkého množství bezp. kamer v okolí jedné z nejhlídanějších budov US, také tak nějak chybí a že je FBI zabavila je dokázané. Uveřejněn byl jen jeden silně nekvalitní záběr nějaké malé šmouhy něčeho v pravo a samotný dopad obrovského letounu do budovy na něm není. Jen výbuch a oheň, který velikostí neodpovídá množství zbývajícího paliva v nádržích tak velkého letounu a záběry těsně po výbuch také ukazují něco jiného... Že se dle záběrů z okolí otvoru po kolapsu stěny nachází neporušené kancelářské vybavení, otevřené knihy apod, které by velkým požárem po dopadu letounu muselu být minimálně ohořeny, tě také nevzrušuje. Dobrá, byl to boeing, kde jsou ale motory, sedačky apod? Taky se vypařily jako těla objetí jak uvádí oficiální verze???[smích] Proč se na místo dopadu nedostali kromě agentů nezávislí odborníci na vyšetřování leteckých katastrof?

A proč by bush nemohl vypovídat? Minimálně reakce své a dalších politiků a motivy jednotlivých kroků establishmentu by zdůvodnit pod přísahou a nezávislým vyšetřovatelům mohl. Jenže to se s máslem na hlavě asi provádí těžko.

V běžném životě stačí, aby při mnohem menším průseru lidé byť jen z politickou odpovědností odstupovali z funkcí. Tady neodstoupil nikdo, nikdo nebyl potrestán za zanedbání povinností s tragickými následky a paradoxně akt útoku na NY pomohl bushovi získat zpět mizivou důvěru obyvatel. Komu ty útoky ve skutečnosti pomohly uskutečnit svoje plány? Ladinovi a jeho klukům z jeskyň?

163880

25.06.2008 17:33

Německo odmítlo další holocaustové reparace

RE: Německá ekonomike je v úpadku?

jansmith1984 85.?.?.?

Robert T. Kyiosaki autor knih jako "Bohatý táta, chudý táta" nebo "Cashflow Kvadrant" tomu říká "krysí závod".[smích]

163921

27.06.2008 00:06

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Já si pane Stworo myslím, že okolnosti vyšetřování kauzy 9/11 velice úzce souvisí s tématem pravidel politické korektnosti a to že se nesrovnalosti v kolapsech WTC atd. zde ve vlákně probírají může jen pomoci znovu obnažit některé souvislosti a dalším a dalším čtenářům, kteří téma znají jen z pohledu mainstreamu, narušit jejich důvěru v tyto tzv. korektní či oficiální informace (důvěru v některé politiky) a zvýšit vlastní aktivitu při hledání odpovědí nejen v této kauze. Vše totiž souvisí se vším.

Dost mě překvapila vaše vyhrůžka smazání vlákna. Copak těch několik příspěvků navíc zahltí server nebo nějak naruší orientaci návštěvníků Zvědavce?[smích]

164007

10.07.2008 12:58

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Vše je to hezké

jansmith1984 85.?.?.?

Souhlasím s autorem článku a jen dodám, že změna k lepšímu musí zažít u každého jednotlivce, kdy začátek může být velmi jednoduchý:

Stačí například už od maličkostí a klidně až po zásadní věci VŽDY - Myslet, Mluvit a Konat Pravdu!!!!!!!!

Neexistuje dobrá lež a tudíž není správná ani ta milosrdná. Je to jen výmluva pokrytců, kteří mají pocit, že tento přístup patří do komunikace v lidském společenství a přitom je naopak původcem toho, co sálá z historie a logicky i my dnes sledujeme denně kolem sebe...

Notorickému lháři (a to se týká lidí odzdola až po vrcholné politiky plus lidí, kteří nepoznání vše monitorují a ovládají zpoza opony) tento základní mravní a duchovní kodex asi nemá cenu naznačovat. Tito zmatení jedinci se začnou měnit jedině po nějaké vnitřní tragedii, jinak budou se systémem z chamtivosti nebo přemíry nezvládnutého ega na úkor ostatních, většinou s plným vědomím čeho konají, kolaborovat do konce svých dnů.

Tuto pravdu má smysl vysvětlovat asi jen lidem, kteří změnu už hledají a ještě si neuvědomují, že začít musí sami u sebe. Říká se tomu cesta osobního růstu a už jen to jedno výše uvedené pravidlo, pokud je důsledně dodržováno, mění řád věcí a osobní životy k lepšímu. Než si vymýšlet, podvádět, být pokrytecký, to raději neříkat nic. Je to jen o odvaze a úrovni vědomí nebo nevědomí každého jednotlivce.

Zkuste si to přátelé a uvidíte, jak často budete zpočátku toto pravidlo porušovat než pochopíte, jak je jeho dodržování jednoduché.[smích]

Takže - podléhání pesimismu z vývoje věcí veřejných je ve své podstatě jen podléhání sebelítosti a návod k rezignaci, která tak vyhovuje těm u kormidel.[smích]
jansmith

165050

10.07.2008 17:11

Využívání utrpení světa k zisku

RE: Využívání utrpení světa k zisku

85.?.?.?

Asi je to hlavní poslání Zvědavce ( neúmyslné , neúmyslně )........... [velký smích]

Doporučuji nečíst , pokud Vám to dělá zle . Zachovávat si odstup !

165088

10.07.2008 17:27

Využívání utrpení světa k zisku

RE: Příliš velké riziko

85.?.?.?

Pane Karle ! Skládám Vám poklonu - jako jeden z mála si zachováváte zdravý rozum ........... Přeji Vše dobré

165087

10.07.2008 17:34

Využívání utrpení světa k zisku

RE: Vyuzivani utrpeni sveta k zisku.

85.?.?.?

Nejsem sice kouzelný dědeček , ale odkaz na skoro duchovno dát můžu [velký smích] ; http://www.jitrnizeme.cz/

165089

10.07.2008 19:54

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Vše je to hezké

jansmith1984 85.?.?.?

Ano, je to tak. Většina nevědomých lidí si lže do vlastní kapsy a pak je pro ně přirozené a normální podvádět i navenek. Lhát sám sobě je vlastně projevem nejistoty, strachu, nedostatku sebedůvěry a myšlenkové lenosti.

A dilema co je a není pravda??? Každý člověk podvědomě, či vnitřně velmi dobře ví který jeho výrok nebo konání je pravdivé. Každá jiná interpretace je jen výmluva a lhani si do kapsy.

Morální integrita je základní předpoklad pro čestné a nesobecké konání, které dělá těm nevědomým v běžném životě takové problémy. Vidíme denně co hlasá reklama, co říkají někteří politici, co říkají naší známí nebo spolupracovníci a nakonec co jim říkáme my a co z toho je vlastně pravda.

Tady hledejme přátelé pokrytectví a mizérii našeho světa a důsledky, které rozebírají ti vědomější na Zvědavci nebo kdekoli jinde.
jansmith.

165101

10.07.2008 20:13

Využívání utrpení světa k zisku

RE: Příliš velké riziko

jansmith1984 85.?.?.?

Hezké a moudré pane Karle z Čech.
jansmith[smích]

165102

12.07.2008 17:55

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: A kdy (a kde), prosím vás, veleli lidé?

jansmith1984 85.?.?.?

V posledním svém odstavci se -Jo- myslím trochu mýlíš. Pozor na terminologii, protože myšlenky, potažmo slova jsou energií a dokáží se zhmotňovat.

Podle mě nejde o to pokřivenému Systému, do kterého jsme se narodili, nějak UBLÍŽIT, ale naopak jej pochopit, zvláště rozkrýt mechanismy a vazby, kterými je spravován a poté najít cesty jak jej změnit k lepšímu, a to tak, aby to co nejméně bolelo a bylo to ku prospěchu pro všechny zúčastněné.

Důvodem je fakt, že zlo, byť z dobrým úmyslem, působí dříve nebo později zase jenom zlo.


A že si nikdy nic proti systému neudělal? Zase nepřesná interpretace. Udělal, a to už jen tím, že jsi za prvé pochopil jeho pokrytectví a za druhé, že se o své znalosti a názory, které jej demaskují podílíš třeba zde s ostatními.
jansmith.[smích]

165265

13.07.2008 11:12

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Tak nevím..

jansmith1984 85.?.?.?

Tahle vaše úvaha Novákneu se mi líbila. Dobře napsané, díky.
Jansmith.[smích]

165293

13.07.2008 11:36

Chybí nám kreslený humor

Kreslený humor a Zvědavec.

jansmith1984 85.?.?.?

Co se týče přechodu ke kreslenému humoru od erotických foto, tak jej zde na zvědavci osobně vítám a hodnotím jako správné rozhodnutí.

Ačkoli jsem necítil potřeby to nějak komentovat, již od počátku mého příchodu na tyto stránky blahé paměti jsem měl pocit, že jej "tento způsob léta" poněkud bulvarizuje a potvrdily to i pozdější komentáře některých pisatelů na toto téma.

Nic proti erotice, proti gustu žádný dišputát, sám s tím nemám problém [smích], ale témata, která se zde pokouší zvědavec prezentovat si bezpochyby zaslouží určitý stupeň serióznosti.


Humor to je jiná káva. Je to výborné odlehčení a mám pocit, že pokud bude odpovídat charakteru tohoto serveru a bude citlivě odrážet naší životní realitu, potom se stane automatickým a vítaným "pitstopem" každého čtenáře.

Na jednu věc bych ale rád upozornil. Kreslený humor je stejně jako slovo energie, která se dokáže zhmotňovat a také působit podrahově na mysl čtenáře. Tudíž by myslím nebylo správné, aby zde zobrazoval, byť v humorné formě, bezduché násilí nebo vyzařoval negativní lidské emoce jako škodolibost, zesměšňování a neúctu k jinému v každé formě atp... Největší deviza Zvědavce je myslím v jeho nezávislosti, krytičnosti, ale zároveň v nadhledu a pokud možno laskavosti.

Čeho jsou schopni někteří necitliví vydavatelé v souvislosti s naboženským přesvědčením a tradicím jiných národů a kultur jsme byli svědky v souvislosti s karikaturami proroka Mohameda. Zase jen arogance západní pseudosvobody a neúcty k pocitům jiných je toho (pro senzaci případě peníze z prodejnosti s nadřazující bohorovností a bez jakéhokoli pocitu vlastní sebelefrexe) schopna.

Já se přimlouvám, aby to byl humor parodující, klidně ironický, ale slušný a pokud možno MOUDRÝ. Ne takový, kterým je přeplácaný mainstream, internetové portály, různé časopisy apod. To jest humor až nechutný, který má brnkat oVčanům na ty "správné" emoce, poskytovat stále větší dráždidla a protože peníze přece nesmrdí, tak pomáhat zvyšovat prodejnost/návštěvnost.

To raději méně než více.
jansmith[smích]

165292

13.07.2008 21:43

2008 - Když zavelí roboti aneb kam se poděl český humor?

RE: Tak nevím..

jansmith1984 85.?.?.?

Škoda, že pisatele tohoto příspěvku nemohu oslovit nickem, protože jej neuvedl, ale nevadí, poděkovat mu za jeho řádky mohu i takto.

Jeho slova a odpovědi předřečníkovi na téma mystika mi připadají přesná a v souladu s tím co cítím v této souvislosti i já.

Snad jen na doplnění názoru pisatele (také bez nicku), se kterým nesouhlasím. Mystika, neboli dříve tajné nauky duchovních cest osobního růstu by v žádném případě neměly, jako kupříkladu za doby Milarepy nebo jiných duchovních učitelů ať v Tibetu nebo kdekoli jinde na světě, zůstat tajné. V dřívějších dobách možná ano, protože běžná populace v těch dobách možná k pochopení a praktikování takových nauk (dle názorů autorit v této oblasti) nedozrála. Nevím, necítím se oprávněn toto posuzovat, ale doba pokročila a je nejvyšší čas, aby ty opravdu cenné duchovní nauky začala poctivě studovat stále větší skupina lidí této Planety, a to bez rozdílu světadílů. Mám totiž pocit, že nám všem hodiny odpočítávají stále rychleji a pokud některé věci jako lidstvo včas nepochopíme a jedinci nezačnou se změnou v první řadě sami u sebe, času asi moc nezbývá!

Nepřišel jsem na to já, že se lidé tzv. vyspělé a zejména západní civilizace tak zmaterializovali a zkreditovali, že se ve své nevědomé většině takřka úplně odcizili nejen přírodě jako takové, ale zejména pro svou chamtivost a sebestřednost dnes a denně posilovanou nezvládnutým egem nevidí souvislosti, které určují jejich přítomnost a co je důležitější, nevidí ani souvislosti, které určují jejich budoucnost.

Že je tento přístup oddělený od podstaty a vede k postupné degradaci nejen životních hodnot, ale i k vyčerpání zdrojů planety Země a lidské sounáležitosti je evidentní.

Bílé duchovní nauky by měly být k dispozici všem i proto, že negativní důsledky těch "černých nauk" vidíme kolem sebe dost a dost a jedině rovnováha a harmonie udržuje kterýkoli systém životaschopný. Navíc ty opravdu hodnotné duchovní nauky mají v sobě zakódovány určité pojistky, aby některé jejich techniky "nevědomý" nemohl zneužít k sobeckým účelům a ti, kteří k nim nedozráli je stejně míjejí bez povšimnutí... Notabene protože hlásají bezpodmínečnou lásku a dobro pro všechny zúčastněné, jejich vědomé následování může být jedině prospěšné nejen pro ty, kteří z nich na své cestě osobního růstu čerpají inspiraci, ale i pro jejich nevědomé a brainwashed okolí.
jansmith1984.[smích]

165318

Souhlas ! Martin je "ohnivý" (cenzurováno - urážíte autora) . Představuje si Svět - jak "Hurvínek válku" ............ Doporučuji mu ( ne moc vážně ) aby se na protest upálil jako třeba ten hloupý Hus nebo Palach . Tím by ještě více zviditelnil své Ego . Možná , že by mu pak někdo postavil i pomník . [chechtot] [překvapení] [oči v sloup]

165525

Prde ! Ty jsi jasnovidný ? Nebo svůj životní styl vztahuješ na všechny ostatní ? .............. Doporučuji ti , abys ještě více křičel - aby ostatní viděli jaký ty jsi pašák . S tím pokakánkem jsi na dobré cestě k nehynoucí slávě [chechtot]

165548

17.07.2008 03:13

Proč jsem jediný, kdo podal trestní oznámení na Schwarzenberga?

RE: Musím se přiznat

85.?.?.?

Ba! Hrdinové jsou potřeba jako sůl !................ Kolik amerických hrdinů se vrací domů v kovové rakvi . Kolik iráckých , arabských , palestinských , afgánských a jiných všemožných hrdinů umírá denně v konfliktech za svobodu ,čest a právo !

Divadlo pro malé děti ! Loutkař přece vodí loutky podle svého uvážení , podle svého scénáře ........ A děti na to koukaj a nadšeně křičí - ejhle , to je hrdina .... nebo zase - ejhle to je ale zloduch a při tom se smějí , nebo pláčí , nebo koupou nožičkama a nadšeně svírají pěstičky . Inu , děti !

Historie lidstva je plná hrdinů. A přesto je svět stále horší a horší [velký smích]

165550

Střílíte naslepo ! To , že někohoho označím za nerozumného ( použil jsem k tomu slovo které je ve slovníku jazyka českého a kterým se označuje člověk jako hloupý ) neznamená , že dotyčného urážím . Míra inteligence je přece různá - nebo se snad mýlím .

Špatně vychovaný to tedy jsem - tedy z Vašeho hlediska. Klidně označím to co je hloupé jako hloupé - nemám zábran . Chápu ale , že Vás tohle pobuřuje , vždyť Vy jste přece tak slušně vychován !

Názory jsou pro hlupáky ! Já preferuji spíše vědění a z toho hlediska se na všechno koukám ......... Jste mi k smíchu
[velký smích]

165549

18.07.2008 13:25

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

jansmith1984 85.?.?.?

Tady mi to nedá, abych se nepřidal k Yamatovi a slightly vám neoponoval paní Jarmilo.[smích]


Znovu musím v této souvislosti upozornit na jednu důležitou věc, a to je moc slova a přesné terminologie. Hodně nedorozumění mezi lidmi vzniká i proto, že dva lidé si pod jedním výrazem představují každý něco jiného a proto je tak důležité vyjadřovat se co nejpřesněji.

Podle mne nedorozumění při chápání slova inteligentní spočívá v tom, že inteligentní lidé (jinak řečeno CHYTŘÍ v dobrém nebo naopak VYČůRANÍ v opačném smyslu) jsou zastoupeni jak mezi těmi movitými (extrémně bohatými), tak mezi těmi chudými nebo tzv. obyčejnými.

Vy paní Jarmilo ale nepřesně předpokládáte, že inteligentní lidé nepravostí schopni nejsou, protože musejí být přece zároveň morálně a eticky na výši (viz. námitka Yamaty), stejně jako že musejí mít silně vyvinutou empatii.

Omyl. Velice inteligentní lidé vůbec nemusejí být morálně na výši a dokonce i empatii mohou mít extrémně potlačenu, a to se týká bez rozdílu jak těch bohatých, tak chudých.

Nestačí být totiž pouze inteligentní a chytrý, kteréžto vlastnosti skýtají nepoctivým lidem u koryt pouze výhodu v jejich nekalých a sobeckých rejdech (těmi rovnějšími maskovanými hesly o pravdě a lásce nebo podporovanými selfish prohlášeními o jejich genetických predispozicích), ale aby jejich konání bylo pro dobro VŠECH zúčastněných, měli by mít i další nezbytné předpoklady.

A které předpoklady to jsou napovídá následující věta.

Inteligentní nerovná se morálně na výši stejně jako chytrý nerovná se MOUDRÝ. Opravdu Moudrý člověk totiž vždy myslí a koná nesobecky, neodděleně od celku a ostatních bytostí a v nezbytné harmonii se vším a se všemi.
jansmith[smích]

165642

18.07.2008 13:44

Kdo řídí naše životy

RE: Trefné!

jansmith1984 85.?.?.?

Tak tak, SiCKO je chuťovka ze života a jako by M. Moore tušil, co se budou za pár let od natočení tohoto úsměvného a zároveň pláč vzbuzujícího dokumentu u nás v ČR pokoušet lokajové soukromých korporací a obdivovatelé US snu [smích] (pro peníze, které přece nesmrdí, že pane Klausi?!?!) prosadit.

165644

18.07.2008 14:22

Ano, Írán bude napaden

RE: Můj názor

jansmith1984 85.?.?.?

Tvoje spekulace KRÁLOVSKÝ PRDe na téma Iránu, nervověparalytických látek a útoku na Prahu/Evropu jsou zajímavé, ale opomíjejí mám pocit jednu zásadní věc.

Komu by takový útok prospěl a jaký by k němu mohl mít motivaci??? Iránu, i kdyby k tomu měl prostředky?

Těžko. Strašit totiž "bushovsky" v této věci Iránem je úsměvné. Ostatně je to stejný scénář jako v případě Iráku a jeho ZHN a je spodivem, že se najdou analytici, kteří tuto manipulaci s veřejným míněním znovu rozšiřují.

Těžko si představit, že by Irán/hrdý perský národ byl národem bláznů a sebevrahů, který by kvůli zradaru (notabene i iráncům je jasné, že se jej bushovci snaží pomocí LOKAJŮ v české vládě naistalovat nikoli proti nim, ale proti Rusku) útočil na Evropu.
jansmith[smích]

165646

18.07.2008 14:27

Ano, Írán bude napaden

RE: Můj názor

jansmith1984 85.?.?.?

Tvoje spekulace KRÁLOVSKÝ PRDe na téma Iránu, nervověparalitických látek a útoku na Prahu/Evropu jsou zajímavé, ale opomíjejí jednu zásadní věc.

Komu by takový útok prospěl a jaký by k němu mohl mít motivaci??? Iránu, i kdyby k tomu měl prostředky?

Těžko. Strašit totiž "bushovsky" v této věci Iránem je úsměvné. Ostatně je to stejný scénář jako v případě Iráku a jeho ZHN a je spodivem, že se stále najdou analytici, kteří tuto manipulaci s veřejným míněním znovu rozšiřují.

Irán/hrdý perský národ není národem bláznů a sebevrahů, který by kvůli zradaru (notabene i iráncům je jasné, že se jej bushovci snaží pomocí lokajů v české vládě naistalovat nikoli proti nim, ale proti Rusku) útočil na Evropu.
jansmith[smích]

165645

18.07.2008 17:40

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

jansmith1984 85.?.?.?

Myslím, že všichni, jak pí. Jarmila, tak Yamato, mluvíme a chápeme tuto pojmovou záležitost stejně a pouze používáme mírně odlišnou terminologii. V žádném případě ale nejsme ve sporu o tom zásadním.

Jen bych dodal, že podle mne je inteligence (a klidně s IQ/EQ 250) v hodnotovém měřítku níže než moudrost. Moudrý člověk, který dle duchovních nauk VÍ, je vždy inteligentní, což naopak platit nemusí a velice často, (viz. nejmenované osobnosti světové vládnoucí oligarchie) s historicky tragickými důsledky na lidskou společnost, ani neplatí.

Pokud by tomu tak bylo, život na této planetě by po všech těch těžce nabytých zkušenostech vypadal pro VŠECHNY zúčastněné, a ne jen pro ty rovnější, mnohem snesitelněji.

Bohužel nestačí jen ukazovat prstem a říkat aby byli moudří jen ti "nahoře", a to proto, že ti nahoře odrážejí stav moudrosti těch "dole" a změnu k lepšímu nelze dosáhnout bez toho, že každý jedinec nezačne sám u sebe. Nebo minimálně nadkritické množství.[smích]

A pro ty, kteří cestu jak změnit sám sebe zatím nevidí podotýkám, že jen zde na Zvědavci padlo návodů "jak na to" od různých pisatelů již několik.


Takže přátelé - Lets make Love not War.[smích][smích]
jansmith[smích]

165661

18.07.2008 18:31

Kdo řídí naše životy

RE: Trefné!

jansmith1984 85.?.?.?

Ano, ta paní, která umřela v čekárně za asistence spousy lékařského personálu a securiťáků je jasná vizitka modelu řízené péče made USA - peníze přece nesmrdí, že a pojišťovna nebo nemocnice přece nebude tratit, že.

U nás, ve Francii nebo Británii, kde je zdrav. péče zatím na solidárním principu nebo na parodované Kubě je něco takového zatím systémově nemyslitelné už jen z prostého lidského hlediska. I když je fakt, že nikdy neříkej nikdy.

V US už peníze a sobectví korporací již dávno převážily nad obyčejnou lidskou sounáležitostí. Však SiCKO prezentuje podobných šokujících příkladů několik. Třeba ta paní, které pojistka přestala stačit na léčebné výlohy (nebo pojistku snad ani neměla?) a kterou nemocnice taxíkem "humánně" odvezla před nejlepší útulek ve městě a dezorientovanou a pod medikamenty v nemocničním županu nechala na ulici. Nebýt záznamu blízké kamery, tak by se nic takového neudálo. Je vidět, že kamery na správných místech mohou lidem i pomáhat a nejen šmírovat ala BB.

Nebo kutil, který si na cirkule amputoval dva prsty na ruce a pak dostal na výběr, který z nich mu na základě výše jeho pojistky přišijí. Taky dobré. No a záchranáři kteří šli dobrovolně a s nadšením pomáhat bojovat proti terorismu na ground 0 a kterým potom co vážně onemocněli a neměli odpovídající pojistku vláda odmítla péči uhradit, to taky o něčem vypovídá. Mrkněte jak z toho pak byli přešlí a zklamaní a jak jim pak asi lecos o praporu hvězd a pluhůůů docvaklo.

Není nad vlastní zkušenost a tu bych přál všem julínkovcům a cikrtovcům, i když objektivně vzato, náš systém zdrav. péče má k dokonalosti taky daleko a tuningovou koncepci vytvořenou MOUDRÝMI odborníky by jistě také snesl.
jansmith[smích]

165663

18.07.2008 20:10

Ano, Írán bude napaden

RE: Můj názor

jansmith1984 85.?.?.?

No, něco mi říká, že ani v případě napadení Iránu spojenými státy nebo přesněji usraelem by Irán k takovému odvetnému úderu proti Evropě nepřikročil, ale mohu se mýlit.

Hlavně proto, že pokud by k jeho napadení vůbec došlo měl by Irán úplně jiné starosti než trefovat se za trest do nějakého zradaru v Brdech (notabene, když jim je jasné, že tam stojí proto, aby šmíroval Rusy) nebo nasadit VX proti čechům obecně.

Navíc než bude zradar díky nejmenovaným okolořitn-m akrobatům v české vládě a sněmovnách případně nainstalován uteče ještě mnoho vody a situace se může vyvinout úplně jinak. Stačí sledovat jak US začínají couvat a vyjednávají otevření svého zastupitelství v Teheránu. Asi pochopily, že zapojit se do napadení Iránu (byť pod vlajkou usraele) je přece jenom z různých důvodů už příliš silná káva a rizika převažují nad benefitem.

Zatím jediný stát, který historicky použil ZHN byly za pravdu a lásku bojující demokratické USA (viz. WW2) nebo humánní Agent Orange a napalm (viz. Vietnam). Tak nevím, kdo už prokázal, že je něčeho takového vůči civilům schopen, ale zdá se mi, že Irán to nebyl.

Navíc Irán v novodobé historii (200 let?) žádného svého souseda nenapadl a naposledy se bránil Iráku, kterého podporovaly právě USA a jeho úderná pěst cia. Jó a pamatujete jak cia svrhla za pomocí junty a taťky pinocheta v chile v boji za pravdu, lásku a demokracii demokraticky zvolenou vládu prezidenta Aliendeho a co se tam tehdy děly za zvěrstva?

Tak tak, to jsou věci.[smích]
jansmith.

165665

19.07.2008 00:05

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

jansmith1984 85.?.?.?

Taky tě zdravím Vojto a rád ti odpovím. Než tak ale učiním, dovol malé odbočení.

Je pravda, že názory lidí na Moudrost, stejně jako na Dobro a Zlo se v zásadě velmi liší, a to asi stejně jako se názory lidí liší na všechno ostatní čeho jsou schopni uchopit svou myslí nebo vnímat svými lidskými smysly.[smích] Je to hlavně proto, že pochopit Pravdu nebo Moudrost mohou zase jenom lidé moudří, kteří tzv. VÍ a těch jak naznačuješ na naší planetě velké množství zatím opravdu nebude. I když je na druhou stranu evidentní, že lidí, kteří tímto směrem vědomě postupují, byť to vzhledem k dění kolem nás moc nevypadá, rozhodně narůstá... A důkazem jsou i některé moudré příspěvky pisatelů tady na Zvědavci, ale i jinde.

Více si všimneme, že se věci hýbou k lepšímu pro VŠECHNY zúčastněné až počet těch moudrých nebo moudrosti nadosah překročí nadkritické množství a jejich příklad a hlavně skutky pohne směrem na cestu k moudrosti čili k VĚDĚNÍ nejen zatím vyčkávající a zmatené jednotlivce, ale celek jako takový. Otázkou je, jestli už není příliš pozdě, ale buďme optimisté.[smích]

To, že jak píšeš "většina" není schopna pojmenovat nikoho Moudrého ještě neznamená, že nikdo takový nikdy nebyl a není. Běžní, tzv. nevědomí lidé jsou zpravidla schopni pojmenovat správně máloco a ještě spíše z kategorií smyslům nadosah. Proč by tedy měli být schopni pojmenovat toto nebo toho, kdo moudrý je?

A co se týka záměny Moudrosti a Pokory? Tak tyto dvě kategorie myslím zaměnit nelze stejně jako nelze zaměnit Moudrost a Inteligenci. Moudý člověk je plný nejen pokory, ale i soucitu, pochopení a trpělivosti s ostatními, opačně to ale platit nemusí.

A které moudré lidi znám já osobně? Jsou to všechny osobnosti v historii, které nesobecky a bez ohledu na riziko odplaty od nevědomých vysvětlovali trpělivě ostatním rozdíl mezi Dobrem a Zlem a kteří jim vysvětlovali rozdíl mezi Moudrostí tedy Věděním a nezvládnutým egem co by negativním pricipem nevědomé lidské mysli. Osobnosti, které svým učením a konáním nikdy a nikomu neubližovali a v zájmu celku (nikoli pouze svém) mysleli, mluvili a konali Pravdu. Ještě chceš jména nebo je to jasné???
jansmith[smích]

165675

19.07.2008 00:42

Komunikace s Vodafone

RE: neni sam

jansmith1984 85.?.?.?

Tak tady souhlasím s panelákem. Oskar nyní Vodafone svým přístupem ke klientům utekl Errrotelu a finálně zprofanovanému Paegasu nyní T-Mobile co se týče férovosti o několik délek. Doufám, že mu to vydrží, i když s tou cenzurou, která nepříjemně evokuje BB, nevím nevím.[smích]

165676

19.07.2008 09:55

Kdo řídí naše životy

RE: Trefné!

jansmith1984 85.?.?.?

Taky to tak cítím paní Jarmilo, i když je fakt, že Moore v SiCKO a asi i v jiných svých kontroverzních dokumentech oplací manipulátorům, které odhaluje očím nevědomé veřejnosti, samozřejmě také propagandou.

Jeho propaganda je ale nezáludná a nemá za cíl nikomu uškodit, kromě samozřejmě ironie a nasazení másla na hlavu těm, kteří si to ve své chamtivosti a mocenské sebestřednosti zaslouží.

Proto je také establishmentu za svou tvůrčí neúnavnost, přímost a pozitivní propagandu trnem v oku a ideologickými nálepkami lokajů, kteří slouží za prebendy systému, by si mohl vytapetovat celý bejvák.[smích]

Co se týče těch záchranářů v nemocnici na Kubě, tak sem neměl pocit, že by pláč jedné z nich, když děkovala doktorům, že se na ni nevykašlali jako v její rodné zemi praporu hvězd a pluhůůůů [smích], byl hraný. Nedivím se jim, že se tam možná mohli cítit jako v ráji, když např. nutné léky na pouhé udržení zdrav. stavu, které je v rodné americe stojí majlant koupili v tamní lékárně relativně za babku a že si tam nemuseli připadat, když hledali zdravotní péči (po tom co pro svou zemi udělali) jako onuce.

Jinak myslím, že tady nejde o jednotlivosti, ale o princip, který ukazuje kam až může dojít snaha o vytváření zisku a chamtivost snoubená s pokrytectvím, která takový systém v rozporu s elementárními lidskými pricipy fabrikuje až k tragické dokonalosti.
jansmith.

165689

20.07.2008 12:34

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

janmitsh1984 85.?.?.?

Příznám se mirdo, že mne dialog a názory ostatních tady na Zvědavci, ale i jinde (a je jedno jestli patří do tábora pro nebo proti) osobně také posouvají kupředu. Člověk roste nejvíce v interakci s jinými (moudrými i těmi méně moudrými) a navíc se od určitého stádia naučí nepodléhat sebelítosti a sebedůležitosti.

Pochopí, že smyslem cesty osobního růstu je potlačit nebo raději úplně odstranit nadvládu vlastního ega a zastavit vnitřní dialog viz. Mitote (The mitote can be compared to a huge marketplace where thousands of people are talking at the same time, and nobody understands each other.)... Nelze poukazovat na omyly, chyby a špatné činy jiných bez toho, že by nezačal se změnou k lepšímu nejprve každý sám u sebe!!!


Existuje jedna afirmace (pozitivní výrok), který by mohl pomoci změnit život na této Planetě k lepšímu, pokud by si jej každé ráno po probuzení a každý večer těsně před usnutím UPŘÍMNĚ a bez jakýchkoli podmínek, sám pro sebe, zopakoval každý člověk. Ty za oponou nevyjímaje.[smích]

Já - Jméno Příjmení - se budu neustále snažit o účast na tvořivých a konstruktivních aktivitách vedoucích k vytvoření lepších podmínek pro život, abych po sobě zanechal lepší Svět pro ty, kteří příjdou po mně. Budu brát zřetel na celé lidstvo podle věku na otce či matky, bratry i sestry, syny nebo dcery. Jsem dokonalá lidská bytost, mám větší pochopení, soucit a trpělivost s ostatními. A tak to je.

jansmith[smích]

165732

20.07.2008 14:02

Vzpomínka na Benny Hilla

RE: Politická korektnost...

jansmith1984 85.?.?.?

Píšeš Tome, že mirda ve svém popisu reality velice přestřelil, ale něco mi říká, že ten, kdo je tak trochu mimo není on, ale ty sám.

Je to hlavně proto, že tvůj odsudek a samotné posouzení role sexu v životech lidí značně zjednodušuje podstatu a co je význačnější, úplně pomíji něco, co mezi řádky zmiňuje i mirda.

Ty svými slovy (a slova je třeba používat správně a uvážlivě, protože mají energii a dokáží se zhmotňovat) totiž stavíš sex nebo jinými slovy páření mezi lidmi, stejně jako tak s negativním podprahovým účinkem na nevědomé ovčanstvo činí i mainstreamová umělecká tvorba, reklama apod., na vyšší úroveň než mu přináleží.

Sex je v pořádku, i tělesná láska patří k životu lidí, ale je to pouze nádstavba k něčemu co je podstatou všeho a to je Láska a nejlépe láska bezpodmínečná (výrazem bezpodmínečná je myšleno - bez podmínek!!). Všimni si, kde všude se slovo láska např. v hudbě nebo filmech objevuje a až při bližším zkoumání uvidíš, že se ve většině případů nejedná o Lásku ale právě jen o sex, tedy jinými slovy se jedná jen o závislost na tělesném kontaktu a dalšími dráždidly.

Jsi si jistý, že ten tzv. Bůh řekl "jděte a šoustejte" a myslel tím sexujte bez lásky??? Přesně tak to totiž interpretuješ a přesně tak je totiž z důvodu nevědomosti a neujasněnosti si pojmů a hodnot nejen uměleckými tvůrci manipulováno s představami a hodnotivými žebříčky většinového ovčanstva, se všemi s tím spojenými negativními důsledky na mezilidské vztahy a lidskou společnost jako takovou. A toto pojmové Mitote se netýká jen lásky, ale i všeho ostatního kolem nás.

Vzpomeň proč Bůh dle mytologie seslal oheň na Sodomu. Nebylo to proto, že tamní lidé povýšili sex a nestřídmý, nemorální život nad opravdové hodnoty?

Myslet si, že sex je nejlepší medicínou na lidské vztahy je velice úsměvné. [smích] Možná všechny starosti, vztahové problémy nebo nevyřešené záležitosti na několik vteřin co trvá orgasmus zmizí, ale garantuji ti, že až rozkoš odezní, naplno se vrátí a po cestě na sebe nabalí ještě další.

Je to jako s humorem, který může být moudrý a laskavý, stejně jako nechutný, zakomplexovaný, arogantní, zesměšňující nebo podbízející se. Jako dole, tak i nahoře řekl údajně Ježíš a zkus se Tome zamyslet jak to myslel.

Proto se mi líbí i hodnocení stylu a humoru Benny Hilla, jak to ve svém článku napsal p. Stwora a proto se domnívám, že i případné karikatury zde na Zvědavci by měly ve svém důsledku (přes veškerou parodii nebo ironii) vyzařovat jenom pozitivní energii.
jansmith[smích]

165736

20.07.2008 20:56

Kdo řídí naše životy

RE: Dobro a zlo

jansmith1984 85.?.?.?

Kontrolované šílenství nebo také Ovládaná pošetilost, je to tak google?
jansmith[smích]

165764

26.07.2008 07:15

Írska ekonomická kataklizma ohrozuje Slovákov

RE: Nemylme se, nás to čeká brzy také.

Pasant-x 85.?.?.?

Článok je prevzatý z internetových stránok WM Magazínu (www.mwm.cz) ...

166126

26.07.2008 15:59

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Cestou k mieru je zmena režimu

jansmith1984 85.?.?.?

Side, ty si opravdu myslíš, že by bylo správné, aby se západ (přesněji řečeno za údajný mír ve světě bojující USA a jeho úderná pěst CIA[smích][smích]) zachovaly ve věci Iránu stejně jako to udělaly např. v Chile za vlády demokraticky zvoleného prezidenta Aliendeho, kdy zorganizovaly převrat (vojenský puč) a dosadily bez ohledu na názor většinového obyvatelstva řezníka Pinocheta?

Tohle je tvá představa demokracie a prosazování pravdy a lásky ve světě na prahu 21.st. a to zejména potom, co US napáchaly a páchají i dále v Avghánistánu a Iráku???

Není ti špatně z pokrytectví, které hlásáš, z hrůz, které vždy z takového řešení povstávají a z toho, že velká slova v ústech takto konajících politiků se pak vždy změní ve zvratky?


Myslím, že neni, protože lidé s tvými názory mají žaludek na úplně jiné věci než aby jim signaloval výčitky svědomí nebo chaos v uvažování. Jedno české přísloví trefně říká: Na každou svini se vaří voda. Dle duchovních nauk to platí jak v reálném čase, tak klidně později i karmicky. Mysli na to, až budeš zase spřádat příspěvky do diskuzních fór nebo se jinak myšlenkově realizovat.A na závěr ještě jeden dotaz. Z čeho usuzuješ, že je pres. Ahmadinežád primitiv? Ty jej znáš osobně, někdy si s ním mluvil nebo mluvil se spolehlivými lidmi, kteří jej znají nebo s ním mluvili? Byl si někdy v Iránu a mluvil s maximem tamějších většinových obyvatel a ptal se jich na názor?

Vsadím se, že ani jedno z toho a přece jej povýšeně na základě brainwashingu korporátních médií a pokryteckých lží bushovců a jeho lokajů, bez reflekce na reálne činy a manipulace neoconů, škatulkuješ a posuzuješ.
jansmith[smích]

166139

26.07.2008 17:25

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Cestou k mieru je zmena režimu

jansmith1984 85.?.?.?

Vidíš Side, nejen já, ale i mirda ti předložil ke zvážení několik faktů, které jasně nabourávají tvá probushovsky lokajská tvrzení a také položil konkrétní otázku.

Jsem opravdu zvědav na tvé odpovědi a buď si vědom, že demagogické a idelogické výšplechty ti tady stejně jako anti-antimu a jiným diskutujícím s klapkami na očích a často s hlavou zabořenou někomu někam bez ohledu na souvislosti, neprojdou.

Mirda ti jasně na faktech popsal jak a kdy se nynější prezident US, mimochodem pravnuk Prescotta Bushe (který jak začíná být veřejným tajemstvím pomáhal k moci Ádovi v nacistickém Německu) podílel svými nejen politickými kroky na současném tristním stavu US ekonomiky a jak navazuje ve věci rozpoutání další studené války, tentokrát směrem do kosmu. Vzpomeň na filmový Skynet, jestli ti to něco říká.


Já jen doplním, že prezident bush stojí také za prosazováním systému řízené péče v US zdravotnictví (pro detaily mrkni na SiCKO) a to je také důvod, proč rozumní a obezřetní lidé, kteří nemají lokajství a kolaboraci pro peníze které přece nesmrdí v krvi, nevěří a odmítají obdobný klon, který se u nás snaží pro peníze do těch správnych kapes prosadit julínkocikrtovci.


Takže, zkus přibrzdit, vypnout korporátní TV, rádio a nečíst český tisk, který je také vlastnicky v rukou zahraničních za pravdu a lásku bojujících korporací a nezávisle se zamyslet. A mnoho štěstí v tvém úsilí, dojde-li k němu vůbec, o čemž se brzy s tvých případných reakcí hádám přesvědčíme.
jansmith[smích]

166142

27.07.2008 11:54

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Jsme na pokraji třetí světové války...

jansmith1984 85.?.?.?

To, co tady mirda ve své úvaze zmiňuje je podle mne podstata všeho k čemu tady na zvědavci, ale i na jiných nezávislých fórech kolem glóbu, všechny ty přemýšlivé a na pravdu orientované diskuzní příspěvky směřují.

Každý z jednotlivých názorů je políčkém puzzle, kterými se, aniž si to většinou pisatelé přímo uvědomují, snaží přiblížit k PODSTATĚ.

Tedy souhrného a vše objímajícího vysvětlení, které se dotýká přímo jádra a o které se tak úžasně vědomým způsobem s námi v předchozím příspěvku podělil i mirda.


Podle mě jeho řádky tak podvědomě a intuitivně cítí i většina lidí této Planety, jen to vzhledem k úrovní svého myšlení/chápání většinově nedokáží formulovat, a to zvláště proto, že je jejich mysl soustavně (buď naplno nebo podprahově) zpracovávána a ovlivňována směrem k náboženským, rasistickým, konzumním, eugenickým, xenofóbním a jiným dogmatům a ideologiím, které mají v konečném důsledku za cíl skrze různé STRACHY dosáhnout ovládnutí mas a soustředění moci a finanční energie do těch "správných, vyvolených" rukou.


Celá historie lidstva až do dnešních dnů je jen o tom a jen nevědomost a manipulovatelnost ovcí umožňuje, že se stále i po tolika tragických zkušenostech může tak neuvěřitelně opakovat a co je horší, eskalovat.

A to co mirda píše o náhodách je také viz. učení těch MOUDRÝCH hluboká pravda. Ať si to zmatený a konzumními dráždidly oblopený občan přizná nebo ne, NÁHODY SE NEDĚJÍ, všechno má na různých úrovních svůj smysl a každého jeho karma, přes chvat, pokrytectví a s tím související nevědomé lhaní si do vlastní kapsy, kterým žije aby zapomněl a přehlušil svědomí (i když může mít pocit, že to tak není) nakonec dožene.
jansmith[smích]

166172

27.07.2008 12:42

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Prayer of Barack Obama

jansmith1984 85.?.?.?

Aha, díky Ajo za tvoje vysvětlení a za poučení. Zní logicky a jsem rád, že za tím pobouřením nebyl nějaký jiný, řekněme politicko sionistický, chamtivý nebo pokrytecký důvod.

Pokud tedy byl důvodem pobouření v Izraeli fakt zveřejnění osobní modlitby Baracka Obamy, které bylo v rozporu s náboženskými zvyky a praktikami u zdi nářků, pak to lze pochopit a jen to potvrzuje můj názor, že házení všech lidí a etnických skupin/národů do jednoho pytle má jen NĚKOMU sloužit k jejich vzájemnému zblbnutí, tedy rozhádání a snadnějšímu ovládání viz. z historie "rozděl a panuj" nebo latinsky "divide et impera".


Proto je také možné, že se stále najde dost nevědomých manipulujících nebo manipulovaných lidí (i zde na zvědavci), kteří ve své zaslepenosti nasazují na židy jako na národ nebo opačná strana na američany jako celek bez toho, aby viděli, že běžní lidé jsou ve své podstatě všude stejní (bohužel ale lehce manipulovatelní), ale chtěji žít v míru a spolupráci s ostatními, jen jim k tomu skrze brainwashing určité zájmové skupiny (a deprivanti u vesel) nevytvářejí podmínky a ani neposkytují dostatečný klid k nezávislému zamyšlení.

A zase jsme se v kruhu vrátili k podstatě, že?
jansmith[smích]

166173

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?