Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 1 jméno: the warg.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.09.2007 22:11

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

Uvažovat střízlivěji

the warg 213.?.?.?

Neřekl bych, že ze strany PayPalu dochází k nějakému omezování svobody pana Stwory. Prostě na na jakýkoli kontrakt musí být dva a když PayPal s vaší website spolupracovat nechce (a dokonce zdůvodní proč, jakkoli mi ten důvod přijde hloupý) tak prostě nechce. Vy jej k tomu nemůžete nutit. Vám přitom nikdo nebrání pokračovat ve vaší činnosti.
Pane Stworo, schováváte se za svobodomyslnou rétoritku, ale vaše názory jsou pohříchu blízké těm komoušským.

143460

14.09.2007 01:57

Americký kongresman obvinil izraelskou lobby AIPAC z vyvolání irácké války

RE: AIPAC je nejlepší.

the warg 213.?.?.?

Souhlas. Jakkoli to zní neuvěřitelně, občas se v USA lobbuje i za nás. Náš vstup do NATO by neprobíhal tak hladce, nebýt Albrightová state secretary. Taky jeden z důležitých důvodů, proč po první sv. válce Wilson podporoval vznik nových národních států ve střední Evropě (včetně ČSR) byla snaha naklonit si Američany polského původu. Akorát když se to samý týká židů je to hned hrozně nefér, že...

143792

14.09.2007 18:50

Profesor Finkelstein „dobrovolně“ rezignoval

Nedramatizujte to zas

the warg 213.?.?.?

Zvědavec z toho všeho opět dělá kovbojku (popřípadě se cíleně snaží vytvořit iluzi, že ti zlí sionisti brání svobodě projevu etc.) Já bych to viděl jednodušeji. Finkelsteinův Průmysl holocaustu jsem nečet, takže se k tomu nebudu vyjadřovat, ale slyšel jsem, že je to pěknej bullshit. Pokud je vedení té univerzity tohotéž názoru, pak se není čemu divit, že rozvážou poměr s Finkelsteinem a místo něj třeba najmou někoho, kdo se bude věnovat serióznějším věcem. Zvláště pokud se F. opravdu dopustil toho napadení (ale zdejší čtenáří stejně automaticky odsoudí jako sionistický výmysl).

143843

14.09.2007 22:59

Profesor Finkelstein „dobrovolně“ rezignoval

RE: Nedramatizujte to zas

the warg 213.?.?.?

OK. Pokusím se ignorovat útočný tón vaší odpovědi na můj příspěvek a trochu lépe vysvětlit, co jsem měl na mysli. Průmysl holocaustu je značně rozporuplná kniha a velká část odborné veřejnosti ji opravdu jako zmíněný "bullshit" vnímá. To je informace, která nijak nesouvisí s tím, jestli jsem já osobně knihu četl. A je docela možné, že vedení oné univerzity patří mezi tu zmíněnou část, která pana F. moc nemusí. V tom případě se jim divte, že chtějí zaměstnat někoho, kdo je podle jejich názoru lepší...
Btw: Pod pojmem "serióznější" se toho dá rozumět více, ale v oblasti politologie bych si představil třeba snahu psát s větší objektivitou a ne sbírat a skládat kamínky informací s cílem dosáhnout "senzačního odhalení"
Jinak propřístě se obejdu bez toho abyste mi radil, co si mám dát v hospodě (rum nepiju [velký smích]) Stačila by ta věcnější část vaší odpovědi

143850

19.09.2007 23:03

Litva viní z válečných zločinů předního izraelského historika

RE: Židé v NKVD

the warg 213.?.?.?

Tvrdit, že se židé na sovětských zločinech nijak nepodíleli, samozřejmě nelze. Hajzlové jsou v každém národě. Jen bych v zájmu vyváženosti připomenul, že mezi nimi byly i oběti komunismu - NKVD poslala do lágru mimo jiné i Mieczislawa Bieguna (budoucí Menachem Begin). Procentuálně vyšší podíl židů v komunistických strukturách, než byl jejich podíl na populaci, byl mj. způsoben jejich větší mírou gramotnosti, než u pravoslavného obyvatelstva - jakkoli práce aparatčíka nebo agenta nemusela být nijak moc intelektuálně náročná, bylo potřeba umět slušně číst a psát. Jejich inklinace k tomuto systému (v počáteční fázi - ono je to pak rychle přešlo) se také dá chápat v kontextu násilí proti židům ze strany bělogvardějců i carského establishmentu. Prostě do toho vkládali mylný naděje, že bude líp, stejně jako třeba Němci za nacismu.
Tím nechci omlouvat konkrétní zločiny konkrétních lidí, jenom nemám rád uplatňování kolektivní viny

144139

20.09.2007 05:42

Litva viní z válečných zločinů předního izraelského historika

Odpověď ľuďákovi

the warg 213.?.?.?

1)kolektivní vina - u vás je to třeba eště v módě, ale u nás byla naposledy požita při odsunu Němců [cool]
Váš příklad s německými auty je hodně mimo. Izrael má přece právo si ty auta neobjednat když nechce, byť jsou důvody hloupé a prosazuje to pouze jedna marginální strana (to jen tak by the way)
2)85% byli židi - V Respektu nedávna vyšel článek pracující s již přístupnými daty z Ukrajiny podle nich bylo tak 40procent komoušů židovského původu(což uznávám, že je i tak dost) Velká část dat z bývalého SSSR je pořád nepřístupná, tak nevím z čeho ty Vaše čísla vychází.
3)židovské oběti komunismu - židovští menševici, členové židovské strany Bund, prosazovatelé jidiš kultury (odpůrci glajchšaltace), židovští bolševici překážející Stalinovi, židovští disidenti, někteří židovští umělci, sionisté. Po tzv. Doctor's Plot v 50. letech probíhala stejná vlna antisemitismu jak u nás (viděl jsem protižidovské plakáty z té doby. Vám by se moc líbily [mrknutí jedním okem]
4) Byl jsem v Rize, Vilniusu a Kaunasu. Dnes tam žádné synagogy skoro nejsou, přestože před lety jich tam bylo hodně. Že by opravdu komunisti nezničili ani jednu?
5)Kdyby byl SSSR takový židovský ráj proč by spousta Židů zdrahala před válkou do Polska a pak do Izraele? Jsou doloženy případy, kdy se po dělení Polska roku 1939 snažili Židi utéct do německého záboru, nevěda, co by je to tam potkalo. Na mostě v Brestu na ně hlídači řvali, ať neblbnou a vrátí se.
6)Drželi se toho až do konce - jediný vysoký funkcionář v odbobí po válce, o kterým vím, že byl Žid je Andropov. Jestli víte o dalších, rád se poučím
7)prestanete plkat somariny o logickej proporcionalite - mi neříkejte, co mám přestat a radši mi to vyraťte
8)Jsem podle Vás propagandista a mé reflexe jsou škodlivé -
Váš projev obsahuje hodně emocí, demagogie a málo věcné argumentace. Ne, že bych na to od Slováků, které znám, nebyl zvyklý...

144152

20.09.2007 12:22

Litva viní z válečných zločinů předního izraelského historika

RE: Odpověď hermafroditovi

the warg 213.?.?.?

Musí jít o nějaký omyl. Na prop.sk ani na nezvědavci jsem zatím nediskutoval. Ale dík za upozornění, že někdo používá podobnou přezdívku (aspoňže je to člověk se správnými názory). Reflex mám celkem rád, ale nic z toho, co jsem napsal není z něho. Respekt považuju za seriózní periodikum.
Jinak děkuji, že jste mě pobavil. Mějte se krásně a pozdravujte ovečky...

144166

12.10.2007 16:05

Kolaborace sionistů s nacisty

RE: Proč sionisté (údajně) spolupracovali se nacisty?

the warg 213.?.?.?

Tak trochu zaměňujete příčiny a důsledky. Theodor Herzl byl původně velkým zastáncem asimilace Židů v Evropě. Až v reakci na vlnu antisemitismu na přelomu 19. a 20. století se začal zabývat myšlenkou vzniku židovské domoviny. Čili antisemitismus zde byl startovací faktor, nikoli "věc, co se mu hodí do krámu".

Sionisté a Židé angažovaní v komunistickém mocenském aparátu jsou dvě skupiny s výrazně opačným názorem. Řeči o dvou formách sionismu jsou blbost. Mám pocit, že lidi na Zvědavci označují za sionismus úplně cokoli, co se jim nelíbí.Když vás pokouše pes, určitě to taky bude pes-sionista, že? [chechtot]

Jinak Grigorij Klimov, kterého citujete, je pravděpodobně gay, který má problémy vyrovnat se se svojí orientací. Jinak nedovedu vysvětlit, co by ho motivovalo k psaní takových věcí o homosexuální menšině. [chechtot]

145372

08.12.2007 15:37

Matematika s ideologickým nábojem

Ale, ale...

the warg 213.?.?.?

Apoštol boje proti politické korektnosti, pan Stwora, najednou prská, když se autor učebnice snaží zpestřit studentům výuku nepřímé uměrnosti veselým příkladem. Podle mě je to spíš k zasmání, ale neberu vám, že za vším vidíte nějaké síly, které se snaží manipulovat s míněním lidí.
Btw. váš příklad s židovským lichvářem mi nepřijde ani tak antisemitský jako levičácký... vykořisťovaný chudáček, všichni ho litujte, zlý lichvář (jedno jaké národnosti, promě za mě ať je to třeba Samojed) si drze dovoluje chtít po něm to, co se domluvilo

ad - 200 let poslpolu od Solženicyna: Tohoto pána si velice vážím, ale musím říct že není historik a toto jeho dílo není plnohodnotnou historickou knihou. Recenzenti mu vytýkají směšně úzkou pramennou základnu a celkově to řadí spíš mezi jakousi "dojmologii". Ke cti knize slouží, že i Pipes řekl, že antisemitská není. Přesto ji lidé takového smýšlení rádi citují (tím nemyslím pana Stworu, to bych si nedovolil, ale spíš různé místní diskutéry)

148762

14.12.2007 04:49

\"Extremistické násilí\" způsobené oběťmi samými

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

the warg 213.?.?.?

Spíš jde o hysterické jedince snažící se upoutat pozornost, přičemž tohle je při jejich národnosti dobrý způsob jak se postarat o rozruch. Bohužel tím škodí svým vlastním lidem - mimo jiné tím na webech typu altermedia, národní odpor, vlastenecká fronta, nebo zvědavec, začnou tvrdit, že on vlastně žádný rasismus není, když si ti negři/židi atd. vymýšlí útoky na sebe.

149248

05.01.2008 15:59

Zločinci v policejních uniformách

Důvěřivost

the warg 213.?.?.?

No tak podobný policejní provokace se mi opravdu nelíbí a jsem rád, že se to nerozjíždí i u nás.
Ale na druhou stranu mám chuť říct obětem podobných špásů "Dobře vám tak." Zaprvé mi ukazování čuráka jako způsob flirtu přijde nanejvýš komický (ala hrátky v mateřské školce). Zadruhé naprosto nechápu, že ti lidi neměli pochybnosti, proč zrovna tohle a zrovna po nich chce úplně cizí holka. To jsou tak důvěřiví?
Jasně, taky bych v podobné situaci nečekal zrovna policejní agentku, ale určitě by mě napadlo třeba že může jít o nějakej kanadskej žert a místo péra bych ukázal vztyčenej prostředník.

By the way proč tam ten autor tahá Izrael a Araby, když to s tím nesouvisí. Míra, jak jsou tímhle tématem (a teoriema o ZOG) někteří lidi posedlí, způsobuje to, že je ostatní berou čím dál tím míň vážně [cool]

150645

07.01.2008 03:14

Zločinci v policejních uniformách

RE: Hahaha, ze mu na to letite!

the warg 213.?.?.?

Ano, věří. Ano, domnívají se tak. Vítejte na Zvědavci! [velký smích]

150706

10.01.2008 15:23

Trestní oznámení na Zvědavce

Jsem zvědav

the warg 213.?.?.?

jak tohle dopadne, možná se staneme svědky průlomového soudního rozhodnutí. Půjde o otázku, zda se za skutkovou podstatu uvedených tr. č. má považovat pouze pouze rasový antisemitismus, jak jej známe od neonacistů, nebo taky systematické pomlouvání Izraele, židovských organizací a vůbec každého Žida, co si kde uprdne, jak to známe ze Zvědavce. Tento web se rasistické rétorice snaží vyhýbat, ale když vezmete, že každý Žid je zde vláčen za sebemenší provinění, zatímco prohřešky kohokoli jiného jsou skoro ignorovány, je jasné odkud vítr vane.

Sám nevím jak bych to rozhodl. Někdy je složité stanovit hranici mezi kritikou Izraele a Židů na straně jedné a nenávistnou propagandou, která se jako kritika snaží tvářit, aby se líbila.

Každopádně jsem zastánce svobody projevu, tak doufám, že pana Stworu neodsoudí. A to i přesto, že by se mi jinak líbilo slyšet "soudní potvrzení" názoru že Zvědavec smrdí, což si myslím už dávno.

151019

17.01.2008 13:23

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

the warg 213.?.?.?

Teď jste mě opravdu pobavil. Ukřižování Žižiho Krista je zločin proti lidskosti?
Člověče, představte si situaci, kdy se ve středověké křesťanské Evropě, nebo dnes u muslimů objeví někdo, kdo začne tvrdit, že náboženství uznávané většinovou společností je špatné a on je mesiáš a Boží syn a přišel to změnit. Určitě by byl přátelsky přijat [chechtot]
Koneckovců jak dopadli kataři a valdenští a jak by dopadli husité, kdyby se neuměli brátnit?? [oči v sloup]

151757

17.01.2008 13:33

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

the warg 213.?.?.?

Slečno, být židem, dám vám za tohle přes hubu, přestože jste ženská.

151758

17.01.2008 18:05

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

the warg 213.?.?.?

Karle, tady nejde jen o souhlas a nesouhlas s názorem, tady jde o národní hrdost. Mě kdyby cizinec řekl, že Češi jsou banda vychcaných lidí, co kradou miliardy, tak mu ode mě rozhodně jedna přiletí. A co vy? Řekl byste mu, že je to jeho názor, ale jinak je pořád váš kamarád?! Poprosil byste ho, ať vám odpustí, že jste členem takové bandy vyvrhelů?! Nebo byste mu dal za pravdu, že Češi jsou hovada, ale že vy osobně se od nich distancujete...

Btw: Pokud jste proti aplikaci dvojího metru, musíte uznat, že stejné právo na národní hrdost má Čech i Žid.

151823

20.01.2008 20:42

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: Proc Washington Post nezminil Izrael jako zemi, kde se muci?

the warg 213.?.?.?

Kdybys nekecal...
The Washington Post Company je normální akciovka obchodovaná na New York Stock Exchange. A jestli chceš počítat kolik procent akcií patří židům, tak do klidně toho [chechtot]
Chairman (nikoli vlastník, opakuju eště jednou) WPC Donald Graham je žid maximálně ze čtvrtiny po zmíněném Eugenovi Mayerovi, jinak gój. Ani na Wikipedii není veden jako žid. Ale chápu že být ze čtvrtiny žid ti stačí k tomu, abys takovýho člověka automaticky označil za hajzla. [bliji]

152220

23.01.2008 22:44

Demokracii a svobodu si rozvracet nedáme!

RE: CHAT

the warg 213.?.?.?

Založte tu místnost radši na diskusním fóru lide.cz. (Chat je beztak divná věc) Pokud to půjde, rád se tam podívám a možná přispěju i svým kouskem antizvědavecké "sionistické" propagandy [velký smích]

152449

28.01.2008 18:33

Kdo fandí státu Izrael

RE: To je právě ten paradox,

the warg 213.?.?.?

v tom je černá magie. Určitá část vždy přežije aby nesla kulturně-sociální kód dále. Ti, kteří zahynou, jsou bráni jako obětina vyšším silám(užitím pojmu holocaust se Wiesel dost prokecl)

Pane Bože! [oči v sloup]
Pojem holocaust původně opravdu znamená "zápalná oběť", ale asi od 19. století se požívalo obecně pro označení tragédií při nichž zemřelo hodně lidí. Po druhé válce tak byla celkem logicky takto označena nacistická genocida Židů, přičemž tento význam postupně zastínil významy dřívější.
Takže příště až budete spřádat teorie o židovském spiknutí a černé magii( [chechtot] ) tento argument vynechte...

152947

07.02.2008 15:37

Český tisk – vrchol bídy a utrpení

Zkreslení

the warg 213.?.?.?

Mám pocit, že buďto česká média až tak dobře neznáte, nebo si opět přizpůsobujete realitu tak, aby sedla do vašich šablonek...
1) Arabů se politická korektnost týká jako ostatních. Věta "Arabové jsou teroristi" vám v dnešných oficiálních novinách nevyjde. Stejně tak jsou zběsilí arabští výrostci z pařížských předměstí označování za "předměstskou mládež" bez poukazu na etnický původ, aby se netvořili negativní sterotypy (na novinkách byl článek: 15-letý Francouz ubodal svoji učitelku a uvnitř článku velice mimochodem, že Francouz se jmenuje Abdoullah).
2) Izrael je stejně jako ostatní občas obětí novinářského přehánění. Když se třeba mluví o izraelské bezpečnostní bariéře, jsou u toho pouze snímky její betonové části, která tvoří jen pár procent celku, přičmež je ignorován fakt, že většinu bariéry tvoří plot.

To s tím pejzatým židem je dobrý nápad. Určitě ho začněte k těm článkům o Izraeli přidávat, aspoň i pomalejší jedinci pochopí, že tohle je nikoli libertariánský, ale antisemitský web.

153601

21.03.2008 03:46

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

Přečtěte si toto

the warg 213.?.?.?

I když asi se vám to líbit nebude, protože jest to mnohem prozaičtější, než vaše věčná kovbojka o židovských banditech...

http://www.richw.org/dualcit/faq.html

http://www.richw.org/dualcit/faq.html#israel

156922

02.04.2008 00:55

Trošku jiný příběh stvoření

Tak nevím

the warg 213.?.?.?

Myslel jsem, že Zvědavec se považuje za pravicový server. A teď vidím, že se přidal k levicovým křiklounům, kteří vedou svatou válku proti těm, kdo chtějí aspoň trochu reformovat naše socialistické zdravotnictví. I když samozřejmě záleží na tom, co si pod slovem pravicový představíte. Podle některých lidí je holt důkazem správné pravicovosti především nadávání na židy a na gaye, přičemž nějaký ekonomický liberalismus je až podružný. btw: Co by na to řekl váš milovaný Ron Paul?

157843

02.04.2008 02:55

Trošku jiný příběh stvoření

RE: Tak nevím

the warg 213.?.?.?

Jaké krádeže teď konkrétně máte na mysli?
Já tím chtěl říct to, že Ron Paul je radikální neoliberální ekonom, na můj vkus možná až příliš, Klaus je proti němu hadr. Ten kdyby dostal do rukou naše zdravotnictví (potažmo jeho financování) to bylo tóčo, nezůstalo by zdaleka u symbolických 30kč poplatků [cool]

157851

16.05.2008 15:02

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

Pane Stwora, máte moji podporu, ale...

the warg 213.?.?.?

... nebuďte paranoidní a nedělejte ze sebe mučedníka. To, že si na Vás orgány činné v trestním řízení nechaly zpracoval více než jeden znalecký posudek je naprosto běžný a legální postup, zvláště pochopitelný pokud jde o natolik složitou věc jako je politický extremismus. To, že vyšetřují, co máte společného s neonacistou E. Sedláčkem je taky pochopitelné, protože s těmito hochy opravdu nejsou žerty a jejich hnutí je třeba věnovat zvýšenou pozornost.
Každopádně Vám přeji, aby celá situace dopadla k Vašemu prospěchu, neboť bych byl rád, abyste mohl ve vydávání Zvědavce pokračovat. Nám zastáncům euroatlantické spolupráce a podpory Izraele totiž poskytujete neocenitelnou službu. Tím, jak píšete, totiž nevědomky přispíváte k tomu, že čím dál víc lidí přestává brát aniamerikanismus a antisionismus vážně. Dík Vám za to [smích]

161247

31.05.2008 12:25

Pane prezidente, konejte!

Pryč s esesáky z Wall Streetu a Bílého domu !

the warg 213.?.?.?

Kupředu levá, zpátky ni krok. Plány revanšistů zhatí naši vepři boubelatí. [chechtot]

162212

14.07.2008 04:31

Chybí nám kreslený humor

Knihovna

the warg 213.?.?.?

Doporučoval bych také zajít do nějaké vědecké knihovny do oddělení tiskovin a poprosit o staré ročníky humoristických (ergo propagandistických) časopisů, co u nás vycházely za totáče. Jejich vtipy o zlých imperialistických plutokratických Američanech, co žerou malé děti, by se na tento web velmi hodily. Popřípadě sem dejte to, jak Ferda mravenec vyhání mandelinku bramborovou slovy "Jdi pryč ty zlý americký brouku!"

165346

17.07.2008 13:06

Ano, Írán bude napaden

Když dva dělají totéž, není to totéž

the warg 213.?.?.?

Bylo pro mě velmi poučné přečíst si nejdřív článek pana Avneryho a poté ten od pana Stwory. Ne proto, že by mi odteď bylo jasnější, jak to s tím Iránem tedy bude, to zůstává nadále otevřená otázka. Zajímavé bylo srovnání obou článků.
Oba autoři se dají charakterizovat jako pacifisté a odpůrci současného amerického a izraelského establishmentu. Tím však podobnost končí. Zatímco u Avneryho jde o zamyšlení a čistě rozumovou argumentaci, ve Stworově článku nalezneme pouze fantasmagorie, paranoiu a omílání starých konspiračních teorií, spolu s nezbytnou špetkou antisemitismu.

Ještě poznámka k překladu Avneryho článku: Překladatel asi na základce v zeměpise spal nebo chodil za školu. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč v českém znění článku uvádí zkomoleniny anglických názvů zemí, místo českých (Qatar, Kuwajt x Katar, Kuvajt)

165568

26.07.2008 10:58

Neokonzervativci nejsou typickými představiteli amerických Židů

Jak říká Jožin z bažin

the warg 213.?.?.?

není na výsledku tohoto průzkumu nic překvapivého (vzhledem k notoricky známému faktu o vysoké podpoře demokratů mezi židy). Celkem mě příjemně překvapuje, že takový článek vyšel na Zvědavci. Zklamáno bude naopak mnoho čtenářů, kterým tento text nabourává jejich představy o zlém americkém židovstvu, kterému nejde o nic jiného, než prolévání krve nebohých Iráčanů.

166133

Káva pro Zvědavce

19

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 31 čtenářů částkou 6 653 korun, což je 19 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 2

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli08.04.21 15:10 USA 5

Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku08.04.21 13:19 Evropská unie 2

Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže08.04.21 11:49 Česká republika 4

WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím08.04.21 10:43 Evropská unie 2

V EU byla potvrzena souvislost mezi vakcínou AstraZeneca a případy trombózy07.04.21 14:59 Evropská unie 3

"Ekologická" náhrada stávajících elektráren spalováním lesů05.04.21 12:30 Německo 4

Trestní rejstřík 14letého chlapce z Německa: znásilnění, krádeže, ublížení na těle a drogy04.04.21 18:20 Německo 2

V oblasti Kerčského průlivu se konal meziresortní trénink a praktický výcvik03.04.21 10:08 Rusko 0

Most přes Kerčskou úžinu uzavřen a prohlášen za vojenskou zónu02.04.21 12:35 Rusko 6

5 manipulačních technik, jak zblbnout lidi pro souhlas s vakcínou02.04.21 10:09 Evropská unie 4

Zm. Blatný vydírá a vyhrožuje: Bonzujte, nebo nerozvolním01.04.21 18:15 Česká republika 1

A už to pomalu začíná, plánuje se zvyšování daní01.04.21 11:07 Česká republika 1

Nouzový stav od 27.2. do 30.3. byl protiprávní, rozhodl soud31.03.21 21:32 Česká republika 2

Naše chrabrá policie rozháněla procházky na pražské náplavce31.03.21 10:51 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,86 Kč
Euro
26,01 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,44 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
23,64 Kč
100 japonských jenů
19,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,74 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 116,60 Kč
1 unce stříbra
551,89 Kč
Bitcoin
1 292 581,25 Kč

Poslední aktualizace: 10.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?