Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 138 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Vodník.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.12.2006 21:34

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl III.

RE: Kresťanskí sionisti - smädní po Armagedone ?

81.?.?.?

Pán Stein, títo americkí preizraelskí evangelikáli nemajú s ozajstným kresťanstvom nič spoločného, iba to, že sa hlásia k Ježíšovi Kristovi. Ich náuka je konglomerát obludných nekresťanských herézií, ktoré ich zaviedli do naprostej duchovnej slepoty. Oni by boli schopní pomáhať Judášovi lebo vďaka jeho zrade mohol byť Kristus ukrižovaný a my takto spasení.

123760

20.12.2006 21:40

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl III.

RE: Kresťanskí sionisti - smädní po Armagedone ?

81.?.?.?

Pán Stein, títo americkí evangelikáli nemajú s ozajstbým kresťanstvom nič spoločného, okrem viery v Ježíša Krista. Zvyšok je konglomerát najrôznejších obludných nekresťanských herézií. Tí by boli bývali pomáhali Judášovi zradiť Krista, lebo len tak On mohol byť ukrižovaný a my takto spasení.

123761

21.12.2006 00:05

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl III.

RE: Kresťanskí sionisti - smädní po Armagedone ?

Vodník 81.?.?.?

Ospravedlňujem sa - predchádzajúce príspevky som postoval omylom neprihlásený (myslel som, že som to omylom odklepol preč, preto som ho napísal dvakrát).

123769

04.01.2007 19:28

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: Žádná válka s Iránem nebude

Vodník 81.?.?.?

> Mimo to, jak predpovidam, ti
>muslimsti idioti zarucene prijdou s necim nehoraznym, coz ten
>utok ospravedlni.
Úplně určitě!! A když nepřijdou, tak to za ně zařídí někdo jiný, přinejmenším jim v tom pomůže!

Pište, Texaskycizku, pište! Bez vás by tu diskuse určitě vázla! [mrknutí jedním okem] [vyplazený jazyk]

124756

05.01.2007 00:47

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: Vážení, račte si prolistovat Korán

Vodník 81.?.?.?

Vy jste, nezlobte se, totálně zmanipulovaný nenávistnou protimuslimskou propagandou. Nový zákon zase svědčí o židech, že volali po odsouzení Ježíše se slovy "Krev jeho na nás a na naše děti!"(Mt 27:25) (tohle mimochodem v tom Gibsonově filmu v žádné zemi nepřeložili do titulků! [mrknutí jedním okem] ). To jsou podle Vás asi všichni křesťané proti židům taky z tohohle důvodu, ne?

Ostatně Neturej Karta jsou ultraorthodoxní židé, kteří jsou proti židovskému sekulárnímu státu Israel ze striktně náboženských důvodů.

124804

06.01.2007 19:13

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: Vážení, račte si prolistovat Korán

Vodník 81.?.?.?

Mno, nevím, kolik Vy těch muslimů osobně znáte. Já dost - asi mi všichni jako nevěřícímu lžou, i když vědí, že jsem politicky antiamerický, antiisraelský a do značné míry i antiholandský/antievropský.

124965

Ne, neskončila. Israel to sice oficiálně popřel, ale myslím, že obavy jsou na místě. Israel toho schopen IMHO je a důvod, proč by do toho šel, je hlavně ten, že mu to ve světě projde. To, co by neprošlo žádnému jinému státu (včetně USA), Israeli projde. Po celé Evropě se zvednou hlasy, že i tak hrozný krok je pro Israel otázkou přežití, že se de facto jen brání a tak je to omluvitelné. A jestli se toho neodváží, tak jen proto, že těchto užitečných idiotů už v intelektuálních kruzích za poslední dekády značně ubylo a na podporu se nebude moci spolehnout. Osobně nemám odhad ani co se ČR týče - na NP je to extrémní spodina a ani výrazně sionistická Sprcha není demonstrativním vzorkem smýšlení jinak značně proisraelských Čechů.

125048

Malá chyba: Irák napadl Kuvajt až řadu let po útoku na Osiriak. Jinak je samozřejmě největší otázkou, co udělá Rusko a Čína, evt. Indie a Pákistán. Venezuela a řekl bych ani EU aj. země nehrají žádnou větší roli.

125059

Na Novinkách je to směsice názorů, na Psu je to mnohem jednotnější /pro Israel).

Kdo je to ten pepeec? Jak víte, že je ze Sněmovny?

125060

07.01.2007 16:23

Americký plán, jak dát Izraeli možnost šířit sektářský konflikt mezi muslimy v celém regionu…

RE: Snad nas USA vsechny zachrani - aha...

Vodník 81.?.?.?

Samozřejmě! Já tvrdím už dávno, že ze všech zemí tzv. západní civilisace mají Spojené státy nejblíže k Íránu a podobným fundamentalistickým společnostem na Východě. Ne celé USA vypadají jako ta universita, ale pouze v Kalifornii a v N.Y.C. to připomíná evropské poměry (možná i jiná velká města - Boston, Chicago) - ovšem i těm se dostává "přímého přenosu" pro jistotu o pár vteřin později, co kdyby tam někomu zase vypadla koza!! [překvapení] [chechtot]

125061

Pro srovnání hlas české "pravice" v diskusi na Lidovkách: http://lidovky.zpravy.cz/izrael-pry-planuje-utok-n.... Povšimněte si ukázkové zaslepenosti jinak slušného nicku kopretina, se kterou jsem svedl několik beznadějných diskusí.

125066

11.01.2007 00:50

Znovu k polykání semene

Tuhle zprávu jsem objevil asi před 5 lety...

Vodník 81.?.?.?

...v holadnských novinách, co se dávají zadarmo v metru a v tramvaji, a to kuriosním způsobem: v těch novinách byl vytržený malý čtvereček, z nějž bylo patrné, že si někdo uschoval nějaký ten článek. Koukl jsem tedy do jiného výtisku, který se v tom vlaku povaloval, a článek objevil. Musel jsem se nahlas smát, když jsem si představil tu vyděšenou manželku, pro kterou to ten chlap asi vytrhl: "Tak se podívej, stará! Tady to máš černý na bílým! Věda říká, že..." Ještě ten týden mi vyprávěla jedna známá, že její starej jí to přinesl taky! [chechtot]

125354

13.01.2007 14:17

Sešli se v Teheránu

RE: som z vas volaky zmateny panko Sodek

Vodník 81.?.?.?

Odkdy kouříš s bonzáky, Vláďo?

125521

13.01.2007 18:21

Sešli se v Teheránu

RE: som z vas volaky zmateny panko Sodek

Vodník 81.?.?.?

No, sice Ti nerozumím, ale necháme toho, jsme o.t.

125550

15.01.2007 12:28

Znovu k polykání semene

RE: imunitni reakce

Vodník 81.?.?.?

Nemáte pravdu, Jarmilo. Podle statistiky, kterou mi nedávno někdo přihrál, se rozpadá polovina manželství a z toho 3/4 iniciují ženy - ne tím, že by nesnesly manželovu nevěru, ale že samy ulítnou, zamilujou se a odejdou. Ony totiž (ve zdrcující většině) neumí "zahýbat" jako muž: jejich nevěra je vždy zamilování, vztah a rozbití manželství. To je jeden z důvodů, proč se v historii prakticky nikdy (až na úplné výjimky individuálních gigolů) nerozvinula prostituce mužů pro ženy, pouze pro muže (homosexuální prostituce), ani žen pro ženy (rovněž homoprostituce)

125674

21.01.2007 01:49

Nejhorší je ta bezmoc

Bratři, bruste kosy!!

Vodník 81.?.?.?

Že jsou politici nalevo i napravo až na úplné výjimky bezcharakterní bestie, které prodají ďáblu svoji matku i svoje děti, když jim dobře zaplatí, to je známo. Že se tento lidský odpad obklopuje hordou poslušných hyen, zvaných novináři, to je známo rovněž. Co mě stále šokuje, kolik lidí v Česku, často inteligentních, zejména tzv. "pravičáků" volá halasně své "ano" základnám a vysloveně se těší na to, až ČR tímto způsobem pozbude část své suverenity. Tyto velezrádné postoje vykřikují nahlas - ano, z určitou hrdostí a suprioritou! - po fórech. Bude jich méně než udávají padělané statistiky, ale i 25% dospělé populace bude pár (set) tisíc. Ti dodávají stafáž rozhodnutí "o nás bez nás", do kterého český občan neměl od počátku co hovořit, a které čeští političtí vůdci za zrádcovskou skývu chleba od svých pánů pro tento lid pomohou zrealisovat.

Obávám se, že pokud národ nevyjde do ulic, a to stejně tvrdě a rozhodně jako v listopadu 1989 (byť i tehdy bylo už rozhodnuto bez něj), bude jeho poroba zasloužená a superiorní postavení kolaborantských tleskajících vlastizrádců dostane zdání naprosté legálnosti.

[bliji]

126137

21.01.2007 12:43

Nejhorší je ta bezmoc

RE: Proč všichni protestují?

Vodník 81.?.?.?

Teda Scare, myslel jsem si nejdřív, že jste recesista, ale teď mi nezbývá než připustit, že to myslíte vážně.

No, odpověděli Vám už ostatní, já se omezím na přání, abyste sem psal častěji, je tu někdy nuda, texaskycizek to sám neutáhne... [mrknutí jedním okem]

126194

23.01.2007 01:57

Nezklamal!

A to není všechno

Vodník 81.?.?.?

Já jsem včera pod tím úvodníkem celý den diskutoval. Dnešní úvodník (který je mimochodem ve stejném duchu, záležitost je evidentně "horká" ) a Kovaničův podobně laděný článek jsem okomentoval asi třikrát, načež VŠECHNY moje příspěvky z dneška i ze včerejška zmizely!! Censor zjistil, že propustil rozvratné názory a rychle to napravil. Na Psa mám (už potřetí) zablokovaný přístup. [chechtot]

No, jako masa s jednolitým myšlením mi připadá spíše Neffem, Kovaničem & spol. zpracovaná česká tzv. "pravice", která s radostným hurá strká hlavu do amerického chomoutu, jenž považuje za osvobození.

126425

23.01.2007 02:02

Nebuďme sloni

Dobře napsáno

Vodník 81.?.?.?

Připomněl bych ještě, že je třeba ještě zcensurovat relevantní příspěvky proti základnám. Pak bude moct Neff poukázat na to, že např. na jeho webu jsou taky většinově pro, proti jsou jen neinformovaní blbci a (krypto)komunisti.

Osazenstvo Neviditelného psa je takovým stádem slonů ve své valné většině; výjimky spočítáte na prstech.

126427

25.01.2007 01:45

Topolánkův první dárek voličům

RE: Blahopreji

Vodník 81.?.?.?

>. Proste nemame Fidela, nebo Kima,
>nebo.... vsak jich sami par znate ne?
Vy tam toho, texaskycizku, nemáte mnohem víc. Např. historii, kulturu, normální mezilidské vztahy atd.

Fajn, když vám to vyhovuje. Ale ti vaši agenti a emisaři, kteří chtějí zavádět podobné poměry v naší vlasti, by měli být zbaveni čs. občanství a potupně vymrskání ze země! [naštvaný]

126685

25.01.2007 01:48

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: nenene cemukoliv americkemu

Vodník 81.?.?.?

> člověče, který by si nechal od nich snad
>i na hlavu nasrat, hlavně že je to americký hovno. [oči v sloup]
Velmi pregnantní vyjádření, opisující lidi typu texaskycizek, Nezvědavec, Neviditelný Pes... [bliji]

126686

15.02.2007 12:09

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

Vy ste otrasne "mimo mísu"

Vodník 81.?.?.?

Tento článok nie je o tom, čo je Mugabe za zviera, to vieme všeci a netreba o tom diskutovať, ani tým, že uvádzate vaše (nedokázané) mienky o tom, ako politici, ktorých nenávidíte, sú jeho kamaráti.

Tento článok je o tom, ako sa svet staví k tomuto genocidálnemu rasistickému diktátorovi. Nie len že ho nebombardujú lietadlá NATO a tomahawky, ale ani sa mu nevenuje v tisku 1% tej pozornosti ako Ahmadínežádovi, ktorý nie je rasistou a nikoho nevyháňa.

Ono asi bude dobre, ak raz všeci belosi z Afriky odídú. Bude to veľa tragédií nevinných ľudí, tak, ako veľa tragédií nevinných ľudí sprevádzalo príchod belochov do Afriky a jej kolonizáciu. To ale nič nemení na pokryteckom prístupe západného sveta k Mugabemu na jednej strane a k Saddámovi, Ahmadínežádovi alebo Miloševićovi na strane druhej. [naštvaný]

128824

28.02.2007 01:30

Zvířecí holocaust

Pane sinxingu,

Vodník 81.?.?.?

koho máte na mysli tím "neandrtálským opičím smetím", které "nemyslí a nic nechápe"?

129641

05.03.2007 10:35

Demonstrace ANO základnám

O Hučínovi mám tendenci si myslet to nejlepší:

Vodník 81.?.?.?

už ho pronásleduje druhý režim, nicméně jeho stanovisko je proamerické a proisraelské, jako ostatně mnoha lidí z jeho okolí. Ty ostatní, to jsou buď zaprodanci (Joch), užiteční idioti (Drápal), lidé s life-long biásem (Paumer, Mašínové) a nebo přímo radaroví emisaři (Jeho Excellence Graber).

Co se týče toho "čeření vody" - já se nevyznám v kultuře demonstrování a prvoplánově mi to přijde idiotské (ať si antizákladnové hnutí udělá svoji demonstraci). Ale vzhledem k tomu, že každou neonacistickou demonstraci provází antidemonstrace anarchistů a i při demonstraci před německou ambasádou za Zündelovo propuštění přišli "čeřit vodu" holocaustniks (copyright: J.Táborský), tak se to asi dnes takhle dělá. Osobně bych se tam neukázal už proto, aby jim nevzrostl jejich "dav".

130069

05.03.2007 10:39

Demonstrace ANO základnám

RE: Komunismus není jen v názvu

Vodník 81.?.?.?

Naprostý souhlas, zejména s posledním odstavcem. Zatímco ti, kteří nyní agitují pro základnu, budou umírat s tím, že svým dětem a vnukům pozvali do země dalšího okupanta. A to, prosím, nemluvím o tom, co ještě tento okupant může stihnout ve světě do té doby vyvést...

130071

06.03.2007 12:47

Demonstrace ANO základnám

RE: Kolaborace je národní sport

Vodník 81.?.?.?

Na toto téma viz skvělou studii na Blistech.

130201

06.03.2007 13:00

Občané za svá práva

RE: Liberalizace bytového práva - dodatek

Vodník 81.?.?.?

Skleničko, nevím, jestli je sinxing provokatér nebo Nillbert, jak se domnívá google. Každopádně jsem si už všiml jeho výrazně rasistických textů a idologie "kapitalismu", to jest toho rádobykapitalismu, jak si ho představují postkomunističtí Češi podle marxleninských učebnic a hollywoodských filmů, slavících uskutečněný "American dream". S člověkem, který se koří ideologii bezohledné asociální hrabivosti ve stylu "silní vyhrají a přežijí" opravdu netřeba ztrácet čas, ať je to kdokoli.

130203

06.03.2007 21:11

Zklamal jste mě, pane prezidente

RE: Americka Armada

Vodník 81.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Tady s vámi naprosto souhlasím! Ale pozor - v Česku je kolaborace nejen nezajímavě všeobecná! Je projevem odvahy! Je normotvorná, jak skvěle popsal autor této studie.

130246

08.03.2007 13:06

Evropský stát, ano či ne?

RE: EUROVIZE: Cenzura písničky kritizující Ahmadínežáda?

Vodník 81.?.?.?

Pán stein55, ani ja nie som presvedčený o tom, že táto pesnička kritizuje Ahmadínežáda. On nemá žiaden gombík a veľmi dlho ešte mať nebude. A tí fanatici, kterí čakajú "biddy biddy kingdom to come", nemôžu byť muslimovia, ale istotne heretickí americkí evangelikálovia, pre ktorých je Izrael akousi predfázou Ježíšova príchodu. Preto sa domnívam, že táto pesnička je namierená pri najmenšom na obidve strany a možno práve preto ju cenzútujú. [mrknutí jedním okem] [chechtot]

130407

17.03.2007 01:42

Vrátit Svěrákovi jeho lahve?

RE: Svěrák je sotva umělec natož český.

Vodník 81.?.?.?

>Svěrák patří k rozsáhlé židovské komunitě,
??? [překvapení] [překvapení] No tak to slyším opravdu poprvé, ale i kdyby, tak zrovna u něj to je IMHO naprosto vedlejší.

Jinak Vám to už napsal Sklenička: cimrmanovský humor Vám zřejmě uniká. Inu, nejsme všichni stejní a nesmějeme se stejným věcem...

130981

18.03.2007 14:03

Vrátit Svěrákovi jeho lahve?

RE: Návrh pro Zmatouska

Vodník 81.?.?.?

Počuj, google, ja sa s týmto Matouškom tiež na veľa vecí neshodnem. Ale teraz by som mu dal za pravdu.

Nemusí byť každý v extázii zo Svěrákovho humoru, no jeho miesto v histórii českej kultúry a jazyka je po boku V+W alebo Suchého a Šlitra. Ak má niekto vôči tomu námitky, nech ide k veci a neargumentuje členstvom vo strane (navyše iba do r.1969).

Rovnako nemám potrebu kričať na Matouška, že je to šábes-boy (aj keď si to môžem myslieť), keď už mi neostáva nič iného ako s jeho názorom súhlasiť. Prosím - až sa bude zastávať Busha a Israelu, rád sa pridám, keď mu zasolíš, ale keď poslal Krála do riti, napíš mu, prečo by Král do riti nemal chodiť, nie o tom, že machruje "na správnej strane barikády" (?? - nejde o Židy ani o holokaust, ale o Svěráka). Ináč sa správaš rovnako ako Král.

131091

18.03.2007 14:05

Carter a útočící hejno

RE: Zeman je král!

Vodník 81.?.?.?

Zeman je známy sionista a chápem, že takého byste vy, sionisti, radi na čele Únie videli. Aj sa obávam, že tam čoskoro niekoho takého budete mať... [pláč]

131092

18.03.2007 14:11

GeM - program na zrušení mužské pohlavní identity

Jedna dobrá zpráva pro antifeministy

Vodník 81.?.?.?

Dozvěděl jsem se dnes v kostele: Na Svatou horu Athos v Řecku mají ženy víc než tisíc let zakázán přístup. Feministky v EU tvrdě zaútočily, že tento zákaz musí být zrušen. Asi si dovedete představit reakci Řeků, nejen mnichů! No a dnes mi jeden pán říkal, že nějaký Nejvyšší soud nebo co tu žalobu zamítl s tím, že ten zákon je tak starý, že se musí respektovat. Feministky začaly budovat jakýsi truc-monastýr hned za plotem Mnišské republiky, asi se tam budou modlit k nějaké své nejvyšší bohyni...[zmaten]

Možná je to vítězství jen dočasné, ale radujme se i z něho!

131095

18.03.2007 14:54

Vrátit Svěrákovi jeho lahve?

RE: Návrh pro Zmatouska

Vodník 81.?.?.?

O.k. Ale ať pak napíše, že Svěrákův humor nemá rád, nikdo mu to nebude mít za zlé. Ale napsat, že Svěrák stojí za prd, "no, a nakonec byl taky ve straně, že jo", považuju za imbecilní.

131103

18.03.2007 14:58

Carter a útočící hejno

RE: Zeman je král!

Vodník 81.?.?.?

No on se smutně proslavil v Evropě svým přirovnáním Arafáta k Hitlerovi. To tady všichni zvedali obočí, ačkoli nikdo toho Arafáta rád neměl. Jenže ČR měla - aspoň oficiálně - diplomatické styky s palestinskou samosprávou a měla (formální) zastupitelství v Ramallah (o které se MZV víceméně nestaralo). Zeman při své návštěvě v Israeli Palestince - kromě onoho výroku - úplně ignoroval. [naštvaný]

131104

18.03.2007 15:58

Vrátit Svěrákovi jeho lahve?

RE: Návrh pro Zmatouska

Vodník 81.?.?.?

> Postrádá logické argumenty,
Tak ještě jednou: osobní nechuť k Svěrákovu kumštu nelze "objektivisovat" poukazem na jeho členství ve straně. Vám tato námitka nepřipadá logická?

> je příjemně a relevantně postavena na Vašem osobním pocitu [mrknutí jedním okem]
Myslíte, že nevhodnost tohoto směšování je můj osobní pocit? Že míchat jabka s hruškama jde docela dobře, záleží na tom, kdo a jak se na to dívá??

131112

18.03.2007 17:37

Vrátit Svěrákovi jeho lahve?

RE: Návrh pro Zmatouska

Vodník 81.?.?.?

>oukej vodnik-vodnikovic, myslim si, ze sa jedna o totalne
>neporozumenie, "communication brokedown",
Asi áno.

>tvoju zhrdzavenu slovencinu,
Bohužial: začal som komunikovať - sporadicky - po 27 rokoch.

>ked si precitas vsetky moje prispevky v tomto threade, tak
>pochopis, ze strielas na nespravny ciel.
No ja som nemyslel, že si proti Svěrákovi, iba mi prišlo od veci vyčítať Zmatouškovi na tomto mieste jeho konformitu s oficiálne hlásanou vládnou ideológiou

>za druhe
>nikde som Zmatouska nenazval sabes-boy-om.
To som myslel obrazne; mal som na mysli tú jeho konformitu s oficiálnou líniou strany, pardon, svobody a demokracie.

>za tretie
>reagoval som jedine na tento jeho vyrok:
>>A další, nepříliš vábná skutečnost je ta, že se navíc
>schovává za pseudonym,
>>neboť se očividně strachuje o svou kůži. Skoro jako ten
>"sniper",
>>pěkně ze zálohy si střelit do oběti. Fujtajbl !
>a na nic ineho!
>je to tak tazke pochopit?
Aha. Teraz som doma. O.k.

131123

18.03.2007 17:40

Vrátit Svěrákovi jeho lahve?

RE: Návrh pro Zmatouska

Vodník 81.?.?.?

Dobře. Máme rozdílné názory. Já si myslím, že nelze, že taková "objektivisace" je jen pseudo-objektivisací a neobstojí ani při povrchně kritickém pohledu na věc.

131124

22.03.2007 15:30

O Íránu, Iráku, Demokratech a globálních změnách

RE: Counterpunch

Vodník 81.?.?.?

> Kapišto?
Ale chápe to, to víte, že to chápe. Ale tihle sionističtí manipulátoři vždy pohotově dělají, že to jako nechápou, aby Vás při nedostatku jiných argumentů mohli obvinit z antisemitismu a tak Vás morálně a společensky zdiskreditovat coby rasistu. Stein55 je vzácnou čestnou výjimkou.

131449

22.03.2007 16:43

O Íránu, Iráku, Demokratech a globálních změnách

RE: Chomský tu?

Vodník 81.?.?.?

Nie všetkí, pán Sid, zďaleka nie všetkí!

131454

29.03.2007 14:39

Irán znižuje svoje dolárové rezervy

RE: Zkuste si polozit nasledujici otazku

Vodník 81.?.?.?

René, je od Vás hezké, že se snažíte vést civilisovanou diskusi, ale máte co do činění se sionistickým trollem bez vlastního názoru, který sám ani není žid, ale leze sionistům do zadku o sto šest, takže i slušný Žid nad ním ohrne nos.

Souhlasím s Vámi v tom, že pokud zachování Israele má stát miliardy mrtvých v globálním, popř. lokálním nukleárním konfliktu, tak je lépe ho okamžitě demontovat. Židovským rasistům, jako Ovadia Yusuf by to za to stálo, ale myslím, že i většina Israelců si uvědomuje, že tuto cenu nikdy před nikým nemohou obhájit "ovadiovskými" poukazy na to, kolik Arabů má cenu jednoho Žida apod.

131827

03.04.2007 15:39

Nová budova Národní knihovny - chobotnice, hlen nebo letenské lejno?

RE: "s tim Izraelem a p. Kaplickym nejste az tak daleko "

Vodník 81.?.?.?

Co tím myslíte? On o sobě říká:
"Nejsem gay, Žid, Angličan ani bohatý. Bože chraň, jenom Slovan. Ze země, »o které nic nevíme«."

132153

Pokud by to bylo, jak píšete, bylo by to ještě horší: takový autor by nebyl jen nevkusný dekadentní pseudoumělec, ale bezohledná egomanická svině.

132163

05.04.2007 01:48

Nová budova Národní knihovny - chobotnice, hlen nebo letenské lejno?

RE: Kauza amerického radaru podle osvědčeného scénáře KGB

Vodník 81.?.?.?

Podepisuji, z.a.p.e! Tyto české "pravicové" weby jsou essencí toho nejodpornějšího blbismu, xenofobního čecháčkovství, skrývajícího se za svalnaté militaristické plky a zalykajícího se bezmezným obdivem k "baště demokracie", novému "příteli nejvěrnějšímu", "garantu svobody" a "majáku bezpečnosti". Tito volové padnou za USrael s výkřiky o svobodě, tak, jako Slánský & spol. umírali se zvoláním: "Ať žije Komunistická strana Československa!"

132256

05.04.2007 02:14

Tady byl článek...

Můj soukromý názor, Vladimíre

Vodník 81.?.?.?

Tohle je opravdu tak kolosálně pitomý článek, že se editor nemůže vymluvit a ni na to, že to nebo ono nevěděl a vědět nemohl. Takhle hloupými články bez hlavy a paty diskreditujete jiné, pravdivé a užitečné informace, které se tu čas od času objeví. A to je pro Zvědavce škoda!

132258

06.04.2007 01:48

Tady byl článek...

RE: vcera v noci som stihol clanok precitat

Vodník 81.?.?.?

Google, aj veci pravdivé sa dajú napísať jednak vtipne, jednak idiotsky a urážlivo. Existuje veľa zpôsobov, ako napísať, že katolíci sú bigótni pedofili, bude ich celé spektrum od hrubo urážlivého až po taký, že sa tomu iba usmeješ a súhlasne prikývneš.

Ja som na Kaminského článok iba vyjadril svôj osobný názor, nič menej a nič viac. Považujem ho za blbý, nevtipný, nevkusný a minimálne čiastočne nepravdivý (čo ešte nemusí byť pre niekoho dôvodom k nepublikovaní). Nerozpoznávam v tom žiadnú hystériu. ( [překvapení] [zmaten] ) Pán Stwora sám na základe vlastného uvažovania (predpokládam) došiel k tomu istému názoru a akokoľvek to Tebou zmiňované právo má, svobodne sa rozhodol publikáciu stiahnúť, právo sem, právo tam.

Možno máš na kvalitu článku Ty alebo trodas iný názor. Aj to je dobre, názory sú od toho, aby sa líšili. Môže byť, že na budúce sa názor pána Stwory bude shodovať s vaším a čudovať sa budem ja. Tak už to v svete chodí... [mrknutí jedním okem]

132341

06.04.2007 02:16

Tady byl článek...

RE: vcera v noci som stihol clanok precitat

Vodník 81.?.?.?

>nevtipne, nevkusne, urazlive clanky o katolikoch, Rusoch,
>Poliakoch, su castym a beznym zjavom v zapadnej tlaci,
>aj v internetovych diskusiach, napriek tomu ich nikto nechce
>holocaustovat.
Vôči takému článku sa v diskúsii vždycky ozvem (aj keď jich neholocaustujem). Nevidím ale dôvod pre to, aby Zvědavec robil to samé opačným smerom.

>hlavne to bolo ale od teba nezdovodnene.
O.k., bol to prvý spontánny, chceš-li "umelecký" dojem. Teraz sa už k tomu vraciať nechcem.

>ja som na rozdiel od teba zdovodnil,
>preco je potrebne smiet pisat o zidoch aj hanlivo, aj
>neobjektivne a aj klamstva.
>im to nielenze neuskodi, im to pomoze.
>nemusis s tym suhlasit, ale je to urcita hypoteza, ktora si
>vyzaduje v pripade odmietnutia, vysvetlenie
Áno, nesúhlasím s tým. Ak chcem, aby neklamali oni, nebudem začínať s klamaním ani ja.

>nejde vobec o moj nazor na clanok, ide o moj nazor na extraporciu
>ohladuplnosti pre vyvolenych,
Ale mne ani nešlo o Židy, ale o ten text. Keby to bolo o Číňanoch, nebolo by to o nič vkusnejšie.

Máme už Velký piatok, idem spať. Peknú Veľkú Noc prajem!

132344

09.04.2007 09:48

Co by měla Hillary Clintonová vědět o palestinských učebnicích

Kdo financuje kampaň paní Clintonové?

Vodník 81.?.?.?

Nemůžete očekávat, že se obrátí proti němu. Je vůbec pozoruhodné, že a jak někdo dosáhl toho, že ten agresivní sionista byl z vedení CMIP propuštěn.

O těch antižidovských stereotypech ve výchově mladých Arabů byly už popsány stohu papíru. O antiarabských stereotypech ve výchově (učebnicích) mladých Židů čtu poprvé.

132498

09.04.2007 10:08

Čo nám o nás prezradí riešenie takzvanej rómskej otázky?

RE: Odraz kvality duševného života rómov

Vodník 81.?.?.?

Ta slova u té fotografie: "O budoucnost se nestarají, o povinnostech nemají pojmu. Čest je jim cizí, zásadám nerozumějí.", toť šablona, pasující na většinu dnešních světových politiků jako prdel na hrnec; jen s tou budoucností bych to upřesnil: ti politici se starají o tu jejich, bezprostřední budoucnost - a "po nás potopa"... [naštvaný]

132499

09.04.2007 10:15

Čo nám o nás prezradí riešenie takzvanej rómskej otázky?

Vynikající článek!!

Vodník 81.?.?.?

Neznamená to sice, že bychom měli zahodit pokrytecké pozlátko hygieny, upravenosti a civilisovanosti, ale přinejmenším se zamyslet nad sebou samými, tváří v tvář tomu zrcadlu, jež nám cikáni nastavují. Jak by asi vypadal náš život, kdybychom místo skřípění zubů taky tahali nože? A jestli jsme opravdu "lepší", když ty nože netaháme. Jestli být skutečně lepší neznamená ani neskřípat zuby. [mrknutí jedním okem]

132500

12.04.2007 07:53

Fórum proti antisemitismu

RE: Tak tihle lide se nesmi nikdy dostat k moci.

Vodník 81.?.?.?

>Opravdu by me zajimalo, kdo stoji skutecne za touto
>organizaci a kdo a z ceho ji financuje.
Tato organisace se jmenuje "Křesťané pro Israel", tedy aspoň tady v Holandsku. Jsou klasičtí poturčenci horší Turka, většinoui se ale jedná IMHO o užitečné idioty. I když musím říct, že jsem ještě nikdy neslyšel tolik žalovatelných rasistických výrazů na adresu Arabů jako z úst jedné z těchto "křesťanek". Kdo je platí nemám tušení, ale předpokládám, že iniciativa & řízení bude někde u těch amerických evangelikálů (Robertson, Falwell apod.)

>Tito lide totiz delaji
>Zidum medvedi sluzbu.
Souhlas.

132704

12.04.2007 23:17

Fórum proti antisemitismu

Ad vladuna

Vodník 81.?.?.?

Pěkně jste to shrnul, souhlasím. Americké protestantské církve jsou skutečně dokonalou ukázkou toho, kam vede nepochopení Písma - paradoxní na tom je, že tyto v pravém slova smyslu fundamentalistické církve nic jiného než Písmo neuznávají. Budu se těšit, že ten chystaný elaborát napíšete. Mimochodem postoj orthodoxních židů z Neturej Karty opravdu odpovídá Písmu daleko spíš než postoj heretiků a bludařů z USA.

132782

19.04.2007 00:26

Byl to takový stín...

RE: Ale jdete nekam s nejakimi pricinami

Vodník 81.?.?.?

Svoboda názoru platí jen do určité míry. Některé názory ventilovány být nesmí. A za některé by se jejich nositelé měli likvidovat. Tento patří mezi ně! [naštvaný]

133225

20.04.2007 18:33

Odstraním ze Zvědavce odkazy na články z Britských listů

Vladimíre,

Vodník 81.?.?.?

rozhodně podporuji všemi deseti návrh DF "Nevhodné zprávy"

133394

24.04.2007 01:04

Jsou Izraelci krvelační?

John Malkovich vyhrožoval Fiskovi smrtí?

Vodník 81.?.?.?

Hm, toho herce jsem měl vcelku v oblibě. Měl.

133727

25.04.2007 19:32

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

Pán Stein,

Vodník 81.?.?.?

mňa by zaujímalo následujúce:

Bol Tiso v postavení, že mal na výber - buď likvidácia slovenskej štátnosti & poroba Slovákov alebo záchrana týchto vecí za cenu obetovania Židov?

Alebo bol v situácii, že k takému výberu nebol nútený a mohol zachovat štátnosť a pokoj Slovákom bez toho, aby deportoval 70 000 Židov?

133850

25.04.2007 22:26

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: Pán Stein,

Vodník 81.?.?.?

>vase otazky zneju sice na prvy pohlad jednoducho az tak, ze robia
>dojem moznosti odpovede: ano/nie, ale skutocnost bola/je daleko
>komplexnejsia a ma urcite aj korene, ktore siahaju daleko do
>byvalej prvej republiky ceskoslovenskej - postoj slovaci vs.
>češi
Nerobím si ilúzie, viem, že vo hre je viac faktorov. Čechov tisovský režim vyhnal, ale nedeportoval do lágrov, takže mám pocit, že otázku Židov možno pojednávať oddelene.

>mala osobna poznamka. do roku 1944 nemusel slovensky stat,
>pretoze nebol obsadeny nemeckom deportovat nikoho, ani zidov.
Z tých linkov som pochopil, že Nemci nemali vôbec záujem na tom obsadiť Slovensko, ale že Vodca garantoval Slovákom, že ich nezaberú Maďari. Tak to aspoň vyplýva z toho rozhovoru Tisa s Hitlerom. Otázka je, nakoľko bol Tiso "nútený", priamo alebo nepriamo, zavďačiť sa Vodcovi za túto jeho "láskavosť".

133860

25.04.2007 22:28

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: Pán Stein,

Vodník 81.?.?.?

>A keby mu povedali vyvez evanielikov, aj to by urobyl v záujme
>národa?
Aj evanjelíci sú Slováci...[smích]

>Toto
>mohol Tiso zatrhnúť. A nespravil to.
Na to sa pýtam: ozaj mohol?

133861

25.04.2007 23:24

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: Pán Stein,

Vodník 81.?.?.?

>Až takto do detailov mu Nemci tie zákony určite nediktovali.
No práve - čo mu naozaj nadiktovali? Veď ani Husákovi nenadiktoval Brežněv stopercentnú účasť na voľbách, viacmenej povinné členstvo v SSM a prvomájových sprievodoch.

>Pokiaľ ide o Židov, mnohí z nich si až do deportácie
>neuvedomovali, že sú Židia. Cítili sa ako Slováci.
Áno, vôči takým Židom nemá ten režim (ani v Česku) už vôbec žiadnú výhovorku. BTW, pokiaľ viem, väčšina tých deportovaných Židov nevedela, že idú na smrť a príbehy o plynových komorách pokládali za báchorky.

>Veď Hlinkova garda tých ludí
>dehumanizovala ešte pred deportáciou.
Zločincov z Hlinkových gárd neobhajujú hádam ani Tisovi apologéti.

>PS: Bulharský cár povedal, že deportácie nebudú, a neboli.
>Židia síce nesmeli študovať na vysokých školách a
>pracovať v štátnej správe,ale neboli voči nim uplatňované
>extra šikanujúce nariadenia. Na Slovensku to tak nešlo?
Neviem. Bolo Bulharsko obsadené? Hrozilo mu obsadenie? Dánsko obsadené bolo, ale žiadnych Židov nedeportovalo, dánsky král nosil žltú hviezdu. Ale to bol Germán, Árijec, ktorý si takú provokáciu mohol dovoliť skôr ako Slovan Tiso. Germánski Holanďani svojich Židov deportovali rovnako ako Slováci a po vojne zrobili obludnú manipuláciu, keď príbehom Anny Frankovej zo seba urobili najväčších ochrancov Židov.

133866

26.04.2007 21:45

Židia ako vďačný objekt konšpiračných teórií po celom svete

RE: Pán Stein,

Vodník 81.?.?.?

No ja sa domnívam, že ak bol Tiso v situácii, že si nemohol vyberať, tak potom je logické, ak obetoval aj 60 000 Židov, aby zachránil Slovákov a Slovensko. Samozrejme to nie je pekné a Židom sa to páčiť vôbec nemôže, ale je to logické: Israleci by tiež obetovali bez mrknutia oka desiatky tisíc Palestíncov pre záchranu židovského štátu a nie naopak. Prečo sa teda čudujú, že Tiso neobetoval Slovenský štát a Slovákov, aby zachránil Židov?

Iná pesnička by to ale bola, keby Tiso tento výber nemal. Keby prísahanie vernosti a loayality Ríši bolo dostatočné a všetky tie deportácie Židov by bola povedzme jeho súkromá a nevyžiadaná snaha (vidz situáciu za normalizácie) - to by sa ťažko dalo ospravedlniť...

133983

02.05.2007 21:10

Zbláznil se Havel?

RE: Havel ma pravdu

Vodník 81.?.?.?

To je kvalitní příspěvek. Že Havel odporuje sám sobě a principům, které hlásal ještě jako dissident, to dokázal mj. Peter Steiner už před lety.

Autor článku píše: "To už není jen obyčejný vlezdoprdelismus, to je arogance, úmyslná lež, manipulace s fakty, hloupost a zrada." To by nás ale nemělo překvapovat! Václav Havel není jen obyčejný vlezdoprdelista, to je arogant, úmyslný lhář, manipulátor s fakty, a zrádce; jen tu hloupost nevím, mohu-li mu také přičíst. [naštvaný]

134382

02.05.2007 21:18

Zbláznil se Havel?

RE: zbláznil se stwora?

Vodník 81.?.?.?

S výjimkou Vašeho nesouhlasu se sadistickým přáním prvního přispěvatele považuji Váš příspěvek za pěkný souhrn standardní prozákladnové demagogie: manipulativní, hloupý, nálepkovací a výsostně neinformovaný. [bliji] Odkdy je nesouhlas se zločinným bombardováním suverénního státu na podporu separatistických islamistických teroristů "srbofilním bolševismem"? What the hell is that??? [překvapení]

134385

04.05.2007 07:57

Zbláznil se Havel?

RE: Vsetci prispievatelia maju

Vodník 81.?.?.?

>To je uplne obracene Bartosku. Vy nejste takovy obcan jako Havel.
>Vase nazory bude brat tezko nekdo vazne, at uz se octnou
>kdekoliv.
Ano, správně! Někteří jsou si rovnější. (Kde jsem to jen slyšel?...[oči v sloup] )

134562

07.05.2007 09:57

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

Je to ztráta času, Vladimíre!

Vodník 81.?.?.?

Nevím, jak to byl s tím křižníkem, ale co se útoků proti Zvědavci týče, předvádí Neff pouze standardní propagandu, jako ostatně ve všem ostatním. Podle jeho taktovky tam pak bez přemýšlení vyje stádo modrých mozků: kdo není s námi je buď rudý nebo hnědý.

Dojemné jsou poznámky některých čtenářů, že Neff necensuruje. Já, Juchelka, Janeček a celá řada diskutérů jsme zablokováni, nikoli proto, že by naše příspěvky byly vulgární nebo osobní, jak hlásá disclaimer (celá řada věrných Neffových modráků je vulgární a osobní), nýbrž z důvodů ideologické závadnosti. Zajímavé je, že dodnes tam tři, čtyři ideově závadní diskutéři stále působí.

Podle zpráv z ČR není naštěstí Neviditelný pes ukázkou opravdové české populace. Články představují poměrně zběsilou propagandu na několik témat (pro radar, pro ignoraci oteplování, samozřejmě pro USrael, prroti ČSSD atd.), přispěvatelé až na výjimky pak prý tvoří jednoznačně nejnižší spodinu českého (a slovenského) národa

134795

07.05.2007 15:25

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

Vodník 81.?.?.?

"Protižidovský" vůbec není totéž co "protisionistický"! To není žádná hra se slovy, to je rozdíl naprosto zásadní, asi tak jako "protiruský" a "protikommunistický".

134821

14.05.2007 10:18

Senátor John Kerry: Budova WTC č.7 byla stržena úmyslně

RE: Už se z toho nevylžou

Vodník 81.?.?.?

Opět naprostý souhlas! Použil bych zase srovnání z manželského života: přiznej jednu nevěru, vzbudíš zdání upřímnosti a těch patnáct dalších zatlučeš mnohem přesvědčivěji!

Ono se to odmumlá do ztracena a "hamburgerožrouti" po ničem pátrat nebudou. To oni dobře vědí a tak klidně nechají "provalit" něco tak evidentního, jako je řízená demolice WTC 7, aby o to jistěji zatloukli Dvojčata.

Podívejte se na Pentagon: po 4 letech(!) utajování byli schopni zveřejnit pouze ty záběry z bezpečnostních kamer, na kterých není vidět vůbec nic. A hamburgerožrouti jsou spokojeni: vláda to myslí upřímně a hraje s námi otevřenou hru; nakonec - to jsme si přece mysleli, no né?

135330

14.05.2007 22:46

Senátor John Kerry: Budova WTC č.7 byla stržena úmyslně

RE: Už se z toho nevylžou

Vodník 81.?.?.?

Ha! Mám Vás! To Vy ste tancovali v Hoboekenu na tej bielej dodávke!! [velký smích]

135367

25.05.2007 09:56

V Ženevě hořela synagoga, policie hledá žháře - antisemitu

Ať je to, kdo je to -

Vodník 81.?.?.?

- synagogy, kostely a mešity pálí pouze chamraď! [naštvaný]

136137

29.05.2007 21:00

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

Žertéři!

Vodník 81.?.?.?

Snad si nemyslíte, že by se premiérem kterékoli západní země mohl stát člověk, který by za barbarství označil israelské zacházení s Palestinci!!

136392

29.05.2007 23:32

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

RE: Žertéři!

Vodník 81.?.?.?

Velmi prostoduchá propaganda! S těmito černobílými schematy to už tady zkoušet nemůžete. Možná na Psu nebo na Lidovkách... [oči v sloup]

136407

15.06.2007 00:00

Krize moderního světa

Krize moderního světa...

Vodník 81.?.?.?

...je poměrně krátké a redukované exposé do Guénonova chápání obecné metafysiky a tzv. philosophia perennis nebo sophia perennis. V češtině zatím bohužel jiná kniha nevyšla. Tak zůstává pár věcí nutně nedotažených, byť vnímavému duchu základní souvislosti k otevření očí postačí. Nejobsáhlejší výklad perenniální tradice podává Guénon v "The Reign of Quantity".

Já jsem po více než dvě desetiletí vyznavačem a následovatelem Guénona a jeho druhů - Schuona a Coomaraswamyho. Svému přesvědčení jsem dal konkrétní formu konversí ke skutečně tradičnímu náboženství - pravoslavnému křesťanství. Guénonova víra v potenciál římskokatolické církve v duchovní obnově Západu je jedna z věcí, ve kterých se s ním zdráhám souhlasit. Syn Ánandy Coomaraswamyho Ráma v knize "The Destruction of the Christian Tradition" poměrně podrobně rozebírá proč. Zde na to bohužel není místo.

Pan Lhoták posuzuje Guénonovu knihu očima západního racionalisty a prismatem západních filosofických kategorií, které toto myšlení obsáhnout nemohou a fungují někdy při studiu těchto pramenů spíše jako handicap (výraz "požaduje nevědomou víru" je toho důkazem: intelektuální Intuice stojí neskonale výš než vědomé racionální diskursívní poznání). Celý proces úpadku Západu je neskonale složitější a nelze ho zde v několika řádcích popsat nebo diskutovat.

Svůj komentář ke Guénonově filosofii jsem napsal před lety sem.

137531

15.06.2007 08:53

Krize moderního světa

RE: Krize moderního světa...

Vodník 81.?.?.?

>rozumný cit, či citlivý rozum, ne?
Myslím, že spíš ne. "Cit" se používá ve významu emočním a emoce s tímhle nemají nic společného - snad jen tu direktnost, nezprostředkovatelnost toho zážitku. Proto říct, že něco "cítím" je zavádějící: "cítím" to Intuicí nebo mi to šušká moje v emocích tonoucí ego?

137554

15.06.2007 08:57

Krize moderního světa

RE: Krize moderního světa...

Vodník 81.?.?.?

Nevím, kolik toho víte o křesťanství vůbec, takže těžko začít s detaily. Podívejte se sem, to je ovšem pravoslavný pramen.

137555

18.06.2007 11:32

Krize moderního světa

RE: Krize moderního světa

Vodník 81.?.?.?

>tkví v tom, že technický pokrok se rozvíjí podstatně
>rychleji, než pokrok duchovní.
To máte v podstatě pravdu. Jenže to není záležitost posledních desetiletí. To probíhá na Západě už od pozdní gotiky. Renaissance a Osvícenství byly v tomto procesu "skokové" skluzy. Guénon o tom píše na mnoha místech.

>Tuto záležitost nelze vázat
>na fungování jakékoli církve.
Já jsem přesvědčen, že lze: já ji vážu na odpadení Říma od Jedné svaté katholické a apoštolské církve Kristovy. Proces, který trval pochopitelně dlouhou dobu a kde Velké schizma r.1054 je jen viditelným zlomovým momentem.

137747

20.06.2007 08:45

Situace v Gaze a podivný postoj českých politiků

RE: Souhlas!

Vodník 81.?.?.?

>vůbec se mi nelíbí postoj
>premiéra, který navíc NIKDO veřejně nekritizuje, ...Podívejte >se např. někdy do
>diskusí na novinky.cz, kde pravidelně na body vítězí
>příspěvky přející "smrt palestinským teroristům". Cenzura
>tam přitom promazává kdejaký odkaz na zdroj, slovo sionista
>či žid je tam snad zakázáno, ale "postřílet arabáky"
>napsat smíte a dokonce s tím i zvítězíte v názorové TOP!
>Prostě jdeme všichni sborem za tím prvním volem a jaký pán,
>takový krám?!
Ano, tento český fašismus a nenávist k muslimům, které tam v podstatě nikdo pořádně nezná, je znepokojující. A to Novinky zdaleka nejsou takový hnůj jako Lidovky nebo Neviditelný pes, kde jsou navrch protiisraelské názory censurovány. Není to tedy jen vláda, která by něco takového mohla říkat z politického oportunismu. Je to nálada nemalé části české populace. Naštěstí ta část prý není tak veliká, jak by se mohlo čtením diskusí zdát.

137879

20.06.2007 08:57

Sicko

RE: Hodnoceni zdravotni kvality pece podle podle WHO

Vodník 81.?.?.?

To je velmi zajímavé!! Všimněte si, že na prvních místech jsou samozřejmě bohaté státy, ale - s výjimkou Ománu - tradičně římskokatolické + pravoslavné Řecko. Teprve na 11. místě je Norsko (ještě za Japonskem), na 15. Island, na 17. Holandsko. Z tradičně katolických bohatých zemí je pouze Irsko 19. Nepochybně to má vliv na to, jak se populace k zdravotní péči staví a nízké umístění USA není v tomto kontextu vůbec překvapivé.

137882

20.06.2007 19:29

Situace v Gaze a podivný postoj českých politiků

RE: „islamofašismus“

Vodník 81.?.?.?

Správně!! Dnes je nařízeno povinně a bez vytáček respektovat svobodný trh, svobodnou volbu (např. značky toaletního papíru) a svobodné hlásání (některých) názorů. Běda tomu, třikrát běda tomu, kdo by se naší svobodné společnosti nechtěl podřídit!!! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

137923

21.06.2007 09:06

Radar - začněme se bavit seriozně

RE: zbytecny nacionalismus autora

Vodník 81.?.?.?

>Ceska republika nikdy nepodporila jakousi agresi proti
>"bratrskemu srbskemu narodu", tak jako nema NATO, Amerika nebo
>snad Cesko neco proti Rusum.
To bohužel není pravda. Podpořila. Albrightová se Srbům dokonce úlisně vemlouvala jejich vlastním jazykem, aby jim pak bombardovala mosty a nemocnice, a ani na Velikonoce nepřestala.

>Demokraticke zeme mely a maji opravnene obavy z diktatorskych
>rezimu jako byla diktatura Milosevice, nebo jako je dnes ve
>vzrustajici mire rezim Vladimira Putina.
Já bych to rozhodně nenazval obavy. Přinejmenším ten Miloševićův režim nikoho neohrožoval a Putinův zatím taky ne. Ale ani jeden neskáče podle jejich píšťalky a tak je jejich nenávist k nim veliká a jejich touha je zničit ještě větší. Oprávněné jsou tedy obavy, které měl Milošević (a možná má Putin) z tzv. demokratických zemí.

137965

22.06.2007 19:29

Radar - začněme se bavit seriozně

RE: zbytecny nacionalismus autora

Vodník 81.?.?.?

>Takze cela ta hruza v Kosove, vsechny ty hromadne hroby a milion
>uprchliku, to byla medialni lez.
Přesně tak. Hromadné hroby jsou po celé Jugoslávii (o těch kosovských ani není jisté, kdo v nich je), půl milionu uprchlíků se dalo na pochod až po začátku bombardování, de facto všichni se hned vrátili a vyhnali z Kosova 200 000 Srbů.

>Stejne jako vase poznamka, ze "Putinova vnitrni politika je jeho
>problem". Kdyz prezident zeme po zuby ozbrojene nuklearnimi
>zbranemi premeni parlament v bandu poslusnych kasparku a ziska
>uplnou kontrolu nad televiznim vysilanim, tak je to problem
>celeho sveta. Hlavne kdyz prihledneme k temne minulosti toho pana
>a k jeho neochote rici jedinou kritickou poznamku na adresu
>byvaleho SSSR.
Mám na to jiný názor...

>A o tom rozmistovani jakychsi americkych strategickych zakladen v
>Evrope jsem jeste neslysel, to jste se docetl kde ?
Možná ty antirakety a ten radar nejsou podle Vás strategické. Vojenští odborníci (nejen ruští) soudí ovšem jinak. Asi záleží na tom, kdo si pod tím slovem co představuje.

138094

01.07.2007 12:42

Rozloučení se Zvědavcem

Já jsem se k případu ještě nevyjádřil

Vodník 81.?.?.?

Přiznám se, že z páně Lhotákových článků jsem přečetl jen ten o Guénonovi a ačkoli mám na Guénona poněkud odlišný názor, byl jsem mu za to vděčný, že jsem se mohl na toto téma s někým pobavit. Ostatní články pana Lhotáka jsem nečetl, i když jsem párkrát začal; nevidím v tom ovšem chybu autora, spíš svoji netrpělivost. Rovněž diskuse jsem nesledoval nijak bedlivě, vím, že byly dlouhé a ohnivé, nakolik se ovšem pan Lhoták do čtenářů navážel, to nedokážu posoudit.

Můj dojem je, že když i pouhý jeho odchod vyvolává takhle dlouhou a bouřlivou debatu, že je to škoda a že Zvědavec přijde o zajímavou (byť ne každému vyhovující) facetu. Nicméně Vladimír Stwora má zde poslední slovo a je to jeho web; osobně jsem se po katastrofálním experimentu s "demokracií" na Sprše přesvědčil, že autokracie je jediným možným způsobem zdravého spravování serveru (a i společnosti, dodávám za sebe [mrknutí jedním okem] )

138897

01.07.2007 17:30

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Já jsem se k případu ještě nevyjádřil

Vodník 81.?.?.?

S autokracií ve společnosti je jeden zásadní problém: nedá se v současné době nastolit. To, co by vzniklo při nějakém pokusu o její nastolení dnes, by byla vždy jen nějaká forma diktatury. Zřejmě i kdyby si to věřící vybrali v referendu, např. že by v Rusku odhlasovali restauraci samoděržaví s carem Putinem. A ono by jim to asi na mnoha místech neprošlo - viz volby v Alžíru, které byly promptně prohlášeny za neplatné.

Obsahem mého příspěvku nebyl ale kalkul monarchie s Radimem Lhotákem coby autokratorem. Spíš akceptace zdejší monarchie s autokratorem V. Stworou, jakkoli s ním v tomto nejsem zajedno. Když mi to jó bude vadit, můžu vždy odejít. A ti, kteří to umí, si mohou založit vlastní web.

138915

01.07.2007 23:19

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Já jsem se k případu ještě nevyjádřil

Vodník 81.?.?.?

>Když mi to jó bude vadit, můžu vždy odejít. A ti, kteří to umí, si mohou založit vlastní web.
>Vodniku pouze dobre rady davej,...COMMONWEALTH,...zadne deleni na vlastni pisecky [mrknutí jedním okem] Jinak to >budou mit nase decka dost pokakanyyy [smích]
Já měl na mysli dělení na netu, tam to nevadí, ne ve světě. I když ten COMMONWEALTH - nevěřil bych tomu.

138952

01.07.2007 23:22

Rozloučení se Zvědavcem

RE: Já jsem se k případu ještě nevyjádřil

Vodník 81.?.?.?

Ano, to je příčina toho, že nejde nastolit kvalitní monarchie (kvalitní demokracie nebo socialismus jsou protimluvy) - je to kvalita lidstva, světa jsoucna, která upadla na takovou úroveň, že normální stereotypy (jako ve Vámi uváděných starých říších) nefungují. O tom právě psal René Guénon, o kterém tu pan Lhoták referoval.

138953

02.07.2007 18:25

Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta

RE: Hnus

Vodník 81.?.?.?

>I kdyby tam vyvrazdili "jen"
>1000 lidi, tak je to moc, zide nebo nezide, to je jedno.
>...Rekneme, ze spiklenci lzou a fakt tam zahynul jen
>zlomek lidi, tak co se stane? Pretisknou se ucebnice a popiraci
>budou spokojeni? Nebo co jako bude dal?
Výborně!! Tohle je totiž přesně můj argument proti sionistům! Někteří sionisté jsou totiž takoví rasisté, že je ostatní zločiny nacismu vůbec nezajímají, a ječí, že popírání holokaustustu = obhajoba nacismu. Pro tyto nadlidi je rozpoutání válek, zničení měst a smrt milionů gójů prkotina, tudíž popřením holokaustu dělá popírač z nácků slušné lidi. Není lepší způsob, kterým by se tito rasističtí nadlidé mohli odhalit! [bliji]

Samozřejmě, že nacistický režim zůstane ohavným, i kdyby zabil jen jednoho Žida; já tvrdím, že i kdyby nezabil žádného - to, co spáchali mimo to, na jejich historické odsouzení stačí. A naopak: i jeden zabitý Žid, jen proto, že je Žid, je zločinem. Proto skutečně ta čísla nejsou tak podstatná.

Podstatné je něco jiného: kdo a proč trvá na šesti milionech za každou cenu a prosadil dokonce do EU trest za pochybování o tomto numeru?

139030

01.08.2007 00:12

Kdo dává pětky?

RE: Nezveřejňovat IP a zrušit známkování

Vodník 81.?.?.?

Plně podporuji oba tyto návrhy.

140893

16.08.2007 00:32

“Situace je špatná. Horší než špatná. Je šílená”

RE: Problém bude patrně to,

Vodník 81.?.?.?

>dokonce ani nikdo v Rusku...
Já si myslím, že v Rusku na revoluci není vůbec situace. Na rozdíl od EU a USA, kde massálně brbláme a nadáváme na naše vlády (pochopitelně právem), v Rusku brblá IMHO menšina, typy jako Gari Kasparov. Ne proto, že by tam byla dokonalá demokracie, far from that, ale ten systém Rusům vyhovuje, Rusko jde nahoru, Církev kvete, tak proč by měli dělat revoluci?? Není na světě země, která by s revolucí měla tak špatné zkušenosti jako Rusko.

Se zbytkem Vašeho příspěvku souhlasím.

141812

18.08.2007 23:46

Konec právního státu

RE: Šáhněte si do svědomí

Vodník 81.?.?.?

>chlubíte se nebo si stěžujete?
Ani jedno ani druhý...

>jakej je morální profil
>tohoto člověka - dle Vás?
Nejsem kádrovák. Jsme staří spolužáci ze 70. let, to budiž vše. [smích]

142027

19.08.2007 00:29

Konec právního státu

RE: Šáhněte si do svědomí

Vodník 81.?.?.?

A co Vy? Vy ho znáte? Ptám se opravdu nezaujatě.

142030

19.08.2007 01:43

Konec právního státu

RE: Šáhněte si do svědomí

Vodník 81.?.?.?

[chechtot] Nerozumíme si! Vy mluvíte o Václavovi Havlovi, já o Richardu Hávovi. Na tom prvním se myslím docela shodneme. [bliji]

142032

21.08.2007 12:06

Izrael má v Íránu židovský problém

RE: Špatně přeložený výrok a Židé v Iránu

Vodník 81.?.?.?

Ten výrok se týkal toho vymazání z mapy. Ahmadínežád řekl něco v tom smyslu, že ten režim musí zmizet ze stránek času nebo tak nějak. Skutečně se to netýkalo státu Israel jako takového, a už vůbec ne Židů. Byl to jeden z nejdokonalejších manipulačních úspěchů světového tisku - dodnes tomu většina lidí věří.

Jak židé, tak křesťané v Íránu žijí relativně o.k. Stejné postavení jako muslimové nemají (a když tak leda nominálně), to je jasné. Ale k žádné massální emigraci nedochází, s jednotlivci jsem mluvil zde v Holandsku, na žádný (extrémní) útlak si nestěžovali. Připomněl bych, že ani v "demokratickém" Israeli nemají jinak věřící stejná práva jako židé. K tomu dodávám, že osobně to považuji za správné (byť - obávám se - dnes asi nerealisovatelné), nesprávné je jen nazývat se demokracií a to Írán naštěstí nedělá.

142205

04.09.2007 16:50

Více válek na obzoru

RE: Kde si zbadal Zidov?

Vodník 81.?.?.?

Nezbadal. To je predsa ich spoľahlivá obrana: útok! Kritizuješ sionistov? Tak si antisemita, rasista a toto svým proklamovaným antisionismom iba zakrývaš.

Ech, darmo sa babrať s nimi... [bliji]

143090

05.09.2007 20:02

Více válek na obzoru

RE: Útok

Vodník 81.?.?.?

>by se z
>toho posrali az bych takovejm zmrdum odkopaval pod nohama
>stokrlata .
Určitě! A ještě by ejakulovali. To se prý při věšení děje, že se tělo před smrtí vyprazdňuje. Já bych to dělat nemohl a vlastně bych si Vás měl považovat, když byste se o tu práci ucházel

143147

06.09.2007 01:37

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

Dobře jste udělal!

Vodník 81.?.?.?

Při čtení článku jsem se bál, že to třeba dáte k hlasování, jestli tu erotiku máte zrušit. Ale oceňuju to, že jste jim neustoupil! Erotikou by to začalo a víme všichni, čím by to asi tak mohlo pokračovat...

Karásek zpívával za totáče: "Say no to the devil..."

143180

07.09.2007 00:21

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

RE: Dobře jste udělal!

Vodník 81.?.?.?

Přesně tak. Nemyslím si, že na rubriku "Erotika" se sem slétnou diskutéři, o které bych stál. Ale není to můj web, ať si tu Vladimír dělá co chce. Teď ovšem tu rubriku zrušit nesmí, teď je její zachování otázkou cti!

143301

15.09.2007 12:29

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

Ad Kubrt

Vodník 81.?.?.?

Nepřeklepl jste se? Podle čeho jste usoudil, že Saša patří do té nové generace amerikanofilů a antikomunistů, která si názor buduje jen na základě kydů z novin, případně z vlády? Já mám z jeho příspěvku dojem, že ač žije ve Státech, není k nim nekritický.

Se zbytkem Vašeho příspěvku souhlasím: v médiích je to stejné jako za bolševika, v modrém vydání místo rudého, a taky o pár dekád sofistikovanější. Ameriku Vás milovat nenutí, ale pokud ji nemilujete, tak jste kommunista. Ani Židy nemusíte milovat, ale pokud je nemilujete nebo bezmezně neobdivujete, jste antisemita, přinejmenším latentní. Pokud odmítáte rovnítko mezi pojmy „sovětský“ a „ruský“ (je jedno jestli carský nebo putinský), jste rovněž bolševik.

Svoloč se vyskytuje na všech větších diskusních fórech, včetně tohoto, ale po 5 letech mám pocit, že ta modrá je nejagresivnější, nejarogantnější a nejpitomější.

143891

15.09.2007 13:38

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Ad Kubrt

Vodník 81.?.?.?

Aha, tak to se vysvětluje. Omluvy - aspoň v mém případě - netřeba. I když ani u Vondry si nejsem jistý, jestli se jedná o ten typ zblblosti, o kterém píšete. Myslím, že u něj je to vědomé jednání, že velmi dobře ví, co a proč dělá, a proto mnohem horší.

143894

19.09.2007 10:11

Nový Bushův pudlík

Tradice Zarathuštry?

Vodník 81.?.?.?

Pokud vím, Pársů je v Íránu pět a půl, zbytek je v Indii. Írán se hlásí k tradici Mohammedově, ty ostatní respektuje, ale těžko se k nim bude "hrdě" hlásit...

144110

19.09.2007 19:33

Nový Bushův pudlík

RE: Tradice Zarathuštry?

Vodník 81.?.?.?

Hm, opravdu?? [překvapení] No, jestli jste tam byl... Já ten svůj přepoklad sice nijak rigorosně netvrdím, ale přiznám, že mě to překvapuje - to je jako by se Češi v době Václava IV. hrdě hlásili ke Kazi, Tetě a Libuši. [smích]

144127

21.09.2007 19:23

AD: „Al-Káida chce vyvraždění Západu“

Myslím, že se k tomu UbL přihlásil.

Vodník 81.?.?.?

Ne na té videokazetě, kterou prý našli v nějakém doupěti v Afgánistánu, ale v nějakém tom svém poselství po pár letech se zmiňoval, že to plánovali tak, aby několik bratří - mučedníků zasáhlo současně. Nevím ovšem, zda toto poselství bylo video, audio nebo dokonce písemné, padělat se dá všechno a po té fušeřině s tím videem, kde z Usámy udělali praváka, si budou dávat většího majzla.

144245

24.09.2007 11:45

Kissingerovo ultimátum Putinovi

RE: Kam vstoupí ten uhrovitý svraštělý Rus, tam stollet nic neroste!

Vodník 81.?.?.?

Ten druhý odstavec - až na tu židovsko-křesťanskou morálku a liberalismus - jako by vypadl z Mein Kampfu. Však jsi taky naprosto stejný rasistický hnůj, no, možná ještě horší, protože zbytek tvého vyjadřování o Rusech překoná i nacistické hlášky o Židech a méněcenných rasách.

Kdybych byl správcem serveru, tak tenhle text vymažu: naplňuje totiž beze zbytku skutkovou podstatu trestného činu hanobení národa a rasy + šíření nenávisti vůči skupině obyvatel.

144401

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 93 čtenářů částkou 16 150 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 3

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 0

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 6

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 3

„Nechápeš, že máš svobodu.“ Sedm Němců se chce přestěhovat do Běloruska20.04.21 23:17 Německo 3

Odvolali ředitele waldorfské školy, který umožnil netestovaným dětem výuku20.04.21 11:36 Česká republika 1

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 15

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
25,86 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,67 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,51 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 349,25 Kč
1 unce stříbra
564,08 Kč
Bitcoin
1 176 444,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?