Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 23 příspěveků, 1 jméno: Novákneu.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.10.2007 21:09

ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008

RE: Je to jinak

Novákneu 88.?.?.?

Ještě navrhni , že maloodběr v Praze by mohl stát desetinu oproti cenám na vesnicích , protože je to v Praze rentabilnější , ne? [oči v sloup]

145809

24.10.2007 07:16

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

Takový článek tu měl být dřív

Novákneu 88.?.?.?

Přes 10 let už buduji lepší zítřky . Nějaký čas jako Gastarbeiter v Německu a nějaký čas taky jako podnikatel. Člověk by si myslel , že při tak prudkým rozvoji všech vědeckých disciplín a takové robustní modernizaci výroby by měla za tu dobu být výrazná změna k usnadňování práce , zkracování pracovní doby a k vyžším výdělkům. Ve všem zmíněném však potvrzuji opačný trend! Normy ve výrobě se zvyšují , stále míň lidí musí udělat víc práce , to na co jsem doposud vydělal, tak to už bych prostě znovu nezopakoval, už jen kvůli rostoucím cenám nemovitostí. Robustnější zisky tečou jen nejbohatším. Nějaký čas se už zařizuji jinak - dělám co nejméně . Jestli mám mít 2 nebo 3 tisíce víc k měs. platu , ale za dvojnásobek práce ,na to opravdu už kašlu. Lituji jen , že jsem dnešní vědomosti neměl už dřív ,přinejmenším bych si šetřil víc zdraví a příkladem bych propagoval snižování norem , nejlépe do úplného zkolabování toho "božského" menežmentu. Kde manažer normu už nezvýší, tam tento účel může splnit partnerka jako jako násobitelka společných výdajů . Za takový přístup bych jistě od ní sklízel méně obdivu, ale snad bych to vyrovnal vzděláním. [velký smích]

145821

27.10.2007 02:13

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 88.?.?.?

Bohužel kladež pokud vůbec naprosto špatné otázky. Takto se nedozvíš nikdy nic hodnotného. Nemáš nad čím se zamýšlet , když neznáš fakta. Logika tu není sama pro sebe , logicky se dá jen pracovat s informacemi . Ty předvádíš jen odmítání informací , které jsi si ani nenechal vyložit a pokud jsi něco evidentně blbě pochopil , tak se za to ani nemíníš omluvit . Opravdu ztrácíš takto jen čas.

145978

27.10.2007 07:29

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Novákneu 88.?.?.?

Jsem velmi zvědav které změny předstihnou které .Jestli ty pozitivní (rostoucí vzdělání, uvědomění,pokroky ve vědě)předběhnou negativní(stále větší finančně-politické provázaní světa , že už ani takřka není kam emigrovat, zhoršování počasí z jakéhokoliv důvodu, zneužívání vědy pro obchod a voj. pol. na úkor zdraví a svobody lidí i živ. prostř.), nebo naopak. Nebo zasáhne jiný vliv, jako je uvedeno v majském kalendáři o r. 2012. Jsem také zklamán tím jak se dnes informace převrací lehce naruby a vůbec nic proti tomu nezmůže to , že lidé jsou , nebo mohou být informováni z jiných zdrojů. Ať už se to týká politiky, nebo dosažených vědeckých objevů snad ve všech vědních oborech. Dnes mediálně nejživější případ je s radarem , Většina jej nechce a vláda jede po svém, dále kdyby lidé přijali informace o něm svědomitěji , bylo by proti radaru ještě mnohem větší procento lidí. Pokračovat lze takto dál přes nebezpečné technologie, komerčně nepochopitelně velmi rozšířené až po nepochopitelně předražené až zcela potlačené technologie , které jsou konečně neškodné. Věc , která je tímto sice také zmíněna , ale zaslouží zdůraznění je zároveň odpovědí na vaší nedávnou otázku , na kterou jsem vám přímo neodpověděl. Tak tedy ještě jednou sice přímo, ale zase jen stručně jinak to tu nelze. Jiná věc , která umožní ovládání mas kromě peněz a myslím i lépe než očipování je potlačení sexu při výchově. Považuji to s dnešníma vědomostma za naprosto zásadní a je to takřka celosvětová záležitost. Nelze to tu probrat, je to však známá věc z psychologie dá se vyhledat. Ale nejcenější info mám od dr. Reicha z knih , které nejsou v čj. V čj. je od něj jen Funkce orgasmu - doporučuji velmi. Toto potlačení je samoreproduktivní manželskou výchovou dětí a funguje již tisíce let za všech podmínek. Lidé o tom ani neví , jak účinně vytváří právě ty ovce , kterými jsme i my . Vás považuji za velmi informovaného . Přesto i člověk v této konkrétní věci znalý má velký problém se tohoto výchovného bloku zbavit , jestli je to ovšem vůbec ve významném % populace možné. Jednotlivec , kterému se to povede je pak ovšem stejně sám v cizím světě, takže splodí potomky opět postižené. Už toto je tisíce let fungující neuvěřitelně výkonné perpetummobile.

145986

29.10.2007 23:32

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 88.?.?.?

Nazval bych to spíš drzým egoistickým sosákem , než klackem , který bych použil na něco jiného. Tvé odpovědi jsou především zbytečným románem , protože dlouhé a ani nereflektuješ partnera , ale ty snad ani partnery v životě nemáš, krom těch nejlepších (tvých nadřízených). Na vše chceš slyšet jen vlastní odpověď. Je to taková tipycká nemoc lidí v řídící funkci. Doba takové lidi produkuje , tato doba nás od sebe opravdu odlučuje navzájem, přestože máme možnost si tu třeba takto psát přes kontinenty ,mluvíme stejným jazykem, o tom samém a přesto si nerozumíme. Kdo a co to z nás dělá , si tady už asi nenapíšeme, myslím , že je to škoda.

146103

29.10.2007 23:59

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

Novákneu 88.?.?.?

Právě vám o kousek výš živě ukazujeme, jak kráčíme po internetové strastiplné cestě. [smích] Myslím , že nás to bry z toho konce tunelu všechny i s takovými týpky jako 2xs vystřelí.

146105

31.10.2007 12:50

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 88.?.?.?

No vidíš jak to hezky čteš do konce , ty se jen za to stydíš. Ano, cíl je jen v dosažení zisku , nyní si ještě zjisti na úkor čeho všeho. Jsi možná průměrně slušný občánek naší společnosti, ta podle toho taky tak vypadá , ale těší mě , že to nebude již dlouho udržitelné. Ty chceš mít stejně jen u mě poslední slovo viď, ty kluku ušatej?

146190

31.10.2007 12:53

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho pro tebe

Novákneu 88.?.?.?

Drzý jsi ty . To je to opakování. Kloučku.

146186

31.10.2007 18:06

A nenecháme vám ani ten čas...

Zrádné teplo domova.

Novákneu 88.?.?.?

Naprosto souhlasím - smyslem zpochybňování stálých hodnot je lidi vykolejit. Vzít jim jistoty. Zajímavé informace jsou o tom jak se hroutí hodnoty domorodců v Astrálii i jinde. Tam je nejlépe vidět co se stane , když se napadnou všechny uvedené sloupy. Jsou z nich socky , ani neumí pořádně zužitkovat to málo co dostávají . Pijí hodně alkohol a místo jídla pijí často kávu, peníze utrácejí třeba na cestování přes celou Austrálii kvůli pohřbu. Jsou zcela zdecimovaný i zdravotně.Vše původní se jim odebralo a nové odmítají. Dnes jsou odstrašujícím příkladem jak snadno lze člověka zlikvidovat. Dá se to porovnat s účinky výchovy děti u nás a začíná to již porodem. Každá věc a vedení , kterou si běžný rodič už ani neuvědomí má velký vliv na malého člověka , nic není zapomenuto. Už od mala se zeznamuje s uvedenými sloupy a stojí za debatu jak se zachází s jeho důvěrou , přirovnal bych to k dramatu až k tragédii, než láskyplnému a příznivému startu do života hodného člověka.

146202

02.11.2007 02:02

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

Spalovací motor zakázat , motor MDI povolit

Novákneu 88.?.?.?

a to už mohlo být před 5. lety!

http://www.tipcar.cz/auto_na_vzduch__prijede_z_indie-2672.html

Lidi by se měli uschopnit pro akci. Blbost našich vlád už volá do nebes!

146274

04.11.2007 12:13

A nenecháme vám ani ten čas...

RE: Zrádné teplo domova.

Novákneu 88.?.?.?

To je příkladný útok na nesvéprávnost rodiny. Další útoky se běžně vedou na muže tak , že není co závidět jeho roli otce a manžela. Žena na tom lépe moc taky není. Avšak nesouhlasím že se jedná o útok na rodinu jako institut. Naopak institut manželství je neustále upevňován, právě že až do monstrózní podoby co do zákonů a co do manželství homosexuálů. Dále je vedena snaha, aby rozvod byl stále těžší a nepříjemnější . Pro úplnost dodám co si myslím o dalších uvedených sloupech. Já osobně netoužím po tom abych žil v národě , který nekriticky zvýrazňuje jakési společné hodnoty se západem. Nemám zájem o růst tohoto národa na úkor jiného, především levným nákupem pracovní síly a přír. bohadství z ciziny. Je to cesta udržování rozdílu a cesta permamentní války s jinými národy.Dále víra , která nemění život jednotlivce nemá smysl. U nás je snad působivá jen víra v to , že se o nás vláda dobře ve všem postará. Víra, jak je známa v Tibetu, kdy je zdrojem poznání a počátkem cesty , která se proměňuje ve fyzické oproštění jednotlivce z tohoto světa se u nás nepěstuje. V tradici jsme velmi bohatým národem. Tradičně se věnujem obchodu, který již dávno přerostl rodinný a národní velikost. Nicméně jde o úskostnou tradici dědictví majetku , firmy, statku, i třeba jen rodinného domu. Jako rasa se tradičně věnujem válkám a jako národ oddaností velmocem. Jediné plus vidím v tradici uchovávání vědy , která má však často co dělat se systematickým útlakem panujícího režimu. Snad nejvýraznější naší tradicí je hluboké respektování prostituce, kdy ta nejkřiklavější je prodej atraktivní dívky/ženy do luxusního poměru, třeba jinak nevábného dědy. Cennější tradici, než ty naše vidím např. na východě v předávání dovedností a výrazných schopností v bojových umění. V každém případě si cenním zachovávání tradice jiných na jiném území v čemž bílá rasa zcela selhala. Nedivým se tedy hýbání času , ani jiným horším nesmyslům. Za nejbolestnější považuji , že odborníci jsou bráni jako hlupáci , kterým se vehementně znemožňuje samostatné jednání a že lidé mají díky médiím blíž k manipulacím politiků , než k zajímavějším řešením.

146428

06.11.2007 00:27

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: Ono by, jako prevence, úplně stačilo...

Novákneu 88.?.?.?

Jasně, křesťané měli už dávno provádět askezi nepřetržitě bez vyjímky celý život a nejenom ji doporučovat a nutit jiným. Já bych mladým vůbec nezáviděl. Ale pokud toužíš ošoustat každou , můžeš začít, nevadí když se ti to nepovede, můžeš se o to alespoň pokusit.

146524

10.11.2007 01:45

Přichází televizní zpravodajství

RE: Pane Škapík máte pravdu

Novákneu 88.?.?.?

Mohu mít v hlavě jasno a přesto jakoukoliv sebemenší čiností jsem napojen na centrální mozek lidstva sídlící, co já vím třeba v bílém domě a nic nezmůžu. Ať si koupím rohlík, natankuju benzín , ožením , rozvedu, porodím, potratím, zvolím modrého , nebo rudého, nepříjdu do práce, zvednu telefon , zapnu světlo, dám nažrat psovi, zemřu .... vždy způsobím změnu v proměnných a systém vše zaúčtuje a je mu jedno jestli mi svítí na čele žárovka osvícení , nebo mám mozek čerstvě propláchnut televizí. Jedinná opravdová změna nastane až tato centrální registrace změn, při každé mé sebemenší činnosti ustane, až bude za normální , že něco spotřebuji, bez nutnosti vést o tom agengu několikrát kopírovanou na všech možných úřadech i za oceánem. Normálně žít, hlavně z kvalitních místních zdrojů , proč asi je za normální opak? Výmluva , že centrální řízení zamezí nespravedlnosti se každý den ukazuje jako lživá. Dokonce i přemnožování jistého druhu občanů nejsou schopni takto znormalizovat. Výroba pokročilých technologii nemusí být touto svobodou omezená, naopak snaha o kvalitní výrobky může být větší , protože spolehlivě ušetří další zbytečnou práci , kterou ve skutečnosti nikdo nechce dělat. Povídačky , že konkurenční boj mezi firmami zvyšuje automaticky tuto kvalitu je nesmysl , kterýmu už snad nikdo nevěří. Dnes prosperuje ten , kdo chrlí levně a nekvalitně a hoodně. Dále , proč nás furt přesvědčují o tom, jak je naše kultura cenná , když už nyní víme, že tomu tak není . Ať se vykašlou na ty kulturní podněty pro dav , stojí stejně za vyliž... Takže možnost žít kulturně spokojeně na oblastní úrovni, bez vměšování světových celebrit a jiných důležitých šašků je důkladně vyloučená. Proč nemůžu žít společensky normálně, dle mých potřeb, tam kde jsem a bez pocitu , že každý můj krok hlídá tisíc uředníků se vztyčeným prstem a to pominu ještě jakým!? Takže pane pietroo , příjdu domů odpočinut z práce s hlavou čistou a přesto nevím co s tím, když se cítím jak na popravišti. [oči v sloup]

146805

12.11.2007 08:41

Přichází televizní zpravodajství

RE: Pane Škapík máte pravdu

Novákneu 88.?.?.?

Od nezkušeného nemají rady, ani výmysly, ani přání, váhu.

146913

12.11.2007 11:16

Španělsko vystoupilo z aliance států trestajících popírání holocaustu

Dobré zprávy se Španělska budou přibývat,

Novákneu 88.?.?.?

myslím si to , protože manželé Ritterovi , kteří před několika lety navštívili legendární tajuplné Palmové knihovny v Indii tuto předpověď ve své knize upustili.

146940

25.11.2007 20:40

Obyčejný občan

RE: Milý Romanove

Novákneu 88.?.?.?

Nejdřív je třeba vědět co to komunismus je ! Srando. Marx komunismus nevymyslel , ani jiní jako Engls ani Morgan. Oni jen popsali prakomunismus, tak jak byl v pradávné době, kdy panoval matriarchát tj. pokrevní příbuzenství v linii ženy, žádná vláda ženy , ale děti prostě nepatřili chlapům. Manželství jako institut tehdy neexistovalo. Rodina fungovala tak, jak dnes můžeme vidět na některém domorodém obyvatelstvu , které se povedlo bílé rase v naprosté většině zlikvidovat. V té době nefungovalo hospodaření na bázi rozdělení obyvatelstva na majetné a pracující, ani neexistovalo zboží které je dnes mnohdy stejně naprosto bezcenné a nepotřebné. Vlastnění , se zavedlo postupně se začínajícím patriarchálním vlivem. Patriarchát vyžadoval zavedení děditství v linii otce na to je nutné manželství. Aby se institut manželství vůbec udržel , je zapotřebí ho podpořit morálkou a zákony. Tuto morálku by rovněž nebylo možno lidskýma silama udržet a proto je s ní nutné začínat u dětí, protože jsou snadno ovládnutelné. Patriarchát tímto postupně porážel matriarchát zavedením moci , majetku a manželské morálky. Nedávno na blistech psaly ,že Marx vyslovil tezi , že kapitalismus nakonec přejde přirozeně v komunismus.Nevím do jaké míry naši komunisti sparchantěli jeho myšlenky, ale je jisté , že se jim zavádění komunismu vůbec a nikde nedařilo. Západ se tehdy velmi činil aby se to nepovedlo a svý lidi i pro dobré jméno kapitalismu i velmi hýčkal , což dnes už dělat nemusí a taky nedělá.
Aby tu byl komunismus jako tehdy , musel by se zrušit institut manželství a násilné vychovávání dětí. Byla by tím ukončena produkce neurotiků , kterých v dnešní době je ve vyspělým světě asi na 100%. Toto jsme se měli učit všichni na základní škole v dějepisu a ne se šprtat v kterým roce který idiot kde našel rozbitou vázu! Tyto znalosti nejsou však vhodné pro udržení kapitalistické totality , manželské morálky a jako humanokulturní násilí na dětech. Dík za pozornost , můžete se dál hádat, kdo jak žil v komunismu a jak vám chutná dnešní kapitalismus alá na věčné časy. Taky uvěřím těm co mi budou tvrdit , že komunismus nepotřebují , protože se již dnes mají velmi dobře.

147993

26.11.2007 07:23

Obyčejný občan

RE: Milý Romanove

Novákneu 88.?.?.?

Yes , bravo a podle Marxe komunismus jednou opět bude. To co bylo uměle do společnosti k její nespokojenosti zavlečeno , to opět jednou pomine.

148012

02.12.2007 19:57

Stařec a silnice

RE: jo

Novákneu 88.?.?.?

Napadají mě tyto citace:
Zrození je utrpení, život je utrpení a stárnutí je utrpení...
Žije se tu většinou od optimismu mládí k pesimismu stáří.
Neuróza je vždy způsobena vytěsněnou sexualitou.

Pokaždé jde o výrok někoho jiného , všechny jsou k tématu v článku a ukazují na něco co je špatné a velmi rozšířené ve společnosti. Odpovědí je již dávno velmi mnoho. No a že je někdo furt hledá na Nově a nenachází , nebo ve škole a nenachází? Čí je to vina?

148392

12.01.2008 21:58

Odkud to smrdí?

RE: dotaz

Novákneu 88.?.?.?

Hned s vaší první větou nelze souhlasit.
Posedlost je jednoznačně být ovládaný silou , která je mimo vlastní kontrolu a je tedy i na i veřejnosti neovladatelná a vede k bláznivému chování. Trochu posedlý jsme tak trochu všichni , protože všichni známe přeci selhání vlastního jednání. [smích]
Genialita je naproti posedlosti vysoce nadprůměrné pochopení , neboli vnor a prohlédnutí problematiky a to rozhodně nemá co do činění s "ohýbáním , přeháněním.." Pokud někdo něco dobře chápe , tak něco také dokáže. Je to vládnutím a disponováním silou chápavosti. V tomto případě léčit duševně nemocné a někdo z uvedených osobností i neuvedených více , jiný méňe a dle toho lze posuzovat dokonalé pochopení problematiky. Bylo by dost hloupý říkat někomu, kdo něco vysoce nadprůměrného a cenného dokáže , že je posedlý. Zkuste to říct například svému šéfovi a on vám ukáže co dokáže s vámi udělat. [smích]
Další chybou je určitě myslet si , že Freud zhmotnil nějakou novou realitu . On přeci jen založil psychoanalýzu jako způsob systematického pochopení duševní reality. A že motorem psychiky je zrovna sexualita, ikdyby se všichni duchovní a moralisti vzteky na hlavu stavěli ,tak to je objev za který mu můžem být velmi vděční, když budeme vědět co s tím dál.

151242

12.01.2008 22:13

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...dotaz

Novákneu 88.?.?.?

Odpovědi na vaše otázky Vojto mnoho nevyřeší. Napadají mě jiné a sice :
Kdo vede lidstvo neustále cestami válek a světových válek, které vůbec nikdo jako normální nechce?
Je to opravdu neviditelná všemocná ruka trhu, která nám nabízí mnoho nekvalitních a s co nejkratší životností přehršle výrobků od aut přes krvavé filmy, jednostranné mediální informace, nekvalitní potraviny , léky až po mobyly co po roce vypadají jak z bazaru?
Proč se tvrdí , že ve všem důležitém mají prsty židi?
Proč je lidstvo vždy tak tupé, že věří spokojenému krkání horních 20 % a nechá se soustavně vézt cestou masového protlačování neurotického moru a sociální bidy?
Proč se vždy jen mluvilo o svobodě slova a nakonec nám tu např. provádí hon jak na čarodějnici na historicky zdokumentovanou stále systémem se opakující propagandu jakou je "Mei Kampf" ?

151246

13.01.2008 07:59

Odkud to smrdí?

RE: Hele vy vsevede!

Novákneu 88.?.?.?

Nemusím mít zdaleka takové znalosti o věcech co zde konkrétně uvádíte. Je mi však jasné , že to tlačíte tam kde to nikdy být nemůže . Opravdu jen blázen by si mohl myslet že na 911 nikdo nevidělal. Proč hned věříte pouhým prohlášením typu , "kdyby pojišťovna měla jen podezření" , nebo že "vysoudil s odřenými zády." Člověk aby ty bohatý ještě litoval , viďte? Takže ten co mu spadly dvojčata nyní podle vás jezdí v ošuntělý škodovce? A myslíte si vážně , že to , že se mnozí nyní nesnaží teroristicky zničit svá obydlí je důkazem , že se v tomto případě podvod nekonal? Já jen vím , že nikdo nechce riskovat vězení a ztrátu veškerého majetku pro pár set tisíc. Také běžný člověk ví, že pro milióny vám začnou i drobní nímandi riskovat mnohem více, například se vám ochotně nechají naverbovat do války, ale % úmrtnost v ní nesmí být moc vysoká, jinak ta ochota prudce klesne. Proč nezmíníte že ty pitomé budovy jsou jen velmi levnou loutkohrou pro vyjevené blbé a podělané obecenstvo ve srovnání s prudkou změnou zahraniční politiky a finnančních toků se všemi následky , které stále ještě zdaleka nezkončily?

151267

31.01.2008 11:20

Krize rodiny

Zajímal by mě docela zdroj takových informací , ale jestli to náhodou není

Novákneu 88.?.?.?

jen takový počítačový šum z jedniček a nul. Autor by si měl konečně zjistit jak vypadá taková rodina např. na ostrově Bora Bora , který je jinak luxusní turistickou lokalitou. Přinejmenším jde o důkaz , že to jde i jinak. Domorodci tam žijí tradičně stále stejně mnohá dlouhá tisíciletí a jejich rodina není v žádné krizi. Zatímco oni žijí v komunitě a s výchovou si hlavu nelámou , dokonce se říká že se jedná o kult dětí a žijí pro nás nedosažitelným způsobem kdy morálka pramení z lidské přirozenosti a nemají potřebu si jí vymýšlet a ani ustanovovat jedince , které by je k tomu nutili. Naproti tomu naše rodiny ,můžou být vždy jen v trvalé krizi. Co mají tyto dvě pro někoho nesrovnatelné věci společného a proč se u nás tak daří mizérii, nad tím si už lámaly hlavy jiní a protože to byli vědci , tak bych jim osobně věřil víc , než jakýmkoliv ideologickým fundamentalistům , kteří si prokazatelně potřebují nutně hájit jen své zájmy , nebo jejich vědomým i nevědomým zástupcům.

153146

10.02.2008 14:58

Dopis poslancům parlamentu ve věci antidiskriminačního zákona

RE: škoda...

Novákneu 88.?.?.?

Té rétorice se to opravdu podobá už tím , že se chcete hádat dříve než si vyslechnete o co tu vlastně jde. Myslet si , že rodina je tu hlavně pro ochranu potomstva , je příliž jednoduché a všichni to už přeci víme asi 1000x jen ze ZŠ, že rodina je základ společnosti. Asi jste dávala ve třídě pozor.[smích] Je třeba však udělat alespoň slepičí krok dále. Je třeba vědět, jakou výchovu rodina poskytuje, v jednom je naprosto všude na světě universálně stejná - vychovává ,pardon vykastrovává jedince k poslušnosti , tak dokonale , že ani pubertální vzpoura mládeže na tom nic nezmění i oni jednou své děti vychovají ve stejném duchu výchovy. O morálce se bavit nechci , na to je lepší zajít do kostela , nebo si přečíst něco tipického o odsuzování prostituce(avšak neuvedou vám tam co jí nejvíce podporuje)... Rodina tu sloužila vždy jako řízená produkční linka na vojáky a pracovní sílu. Tento fakt potvrzuje i to jak vláda snadno zasahuje do porodnosti. Dále rodina, ikdyby měla být ve zdánlivém rozkladu jako dnes , tak funguje automaticky ve výchově dětí s hlavním hlediskem na sexuální potlačování , což by bylo bez rodiny neproveditelné. K tomu je třeba zalistovat, třeba i byť jen ve Freudovi , který o potlačovaném sexu napsal dost. O co se jedná věděl i Plzák , proto ty jeho opatrné a věcné rady, raději si občas odskočte , než aby jste rozpouštěli rodinu... Jestli někdo byl kdysi tak geniální a vymyslel způsob ovládání lidí , tak zavedením rodiny toho dosáhl dokonale. Je i možné , že jde o přirozený vývoj společnosti , kdy nástup patriarchátu jednoduše zlikvidoval tehdejší matriarchát. Ohánět se feminnismem, ani věrností ani zodpovědností ani jinou morálkou, třeba vírou v mršinu na klacku, nemá smysl, je to válka tupejch zvířat , které k sobě byli násilím přitlačeni, pro pobavení svého pána. Z hlediska zdrojů, jsou ty vaše v porovnání s mými opravdu, jak třeba ze socialistického časopisu. Přitom všem mi je samozřejmě líto všech ,těch nekonečných problémů všech jednotlivců , které jsou principielně stejné , ikdyž tito stojí naproti sobě u jedné barikády.

153829

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 0

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 2

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
396 342,70 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?