Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 17 různých jmén: dfgds, edsf, erterwte, ertwet, erw, ftg, gdggd, jahsg, mmma, Mrcha, pwoeijp, qeee, rtzerzter, te, tet, tgfh, wwew.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.06.2007 10:29

Televizní žumpa

Televize

Mrcha 77.?.?.?

Když se mi pokazila, koupil jsem automaticky novou. Byl jsem ale líný vytáhnout ji z krabice nebo jsem zrovna neměl čas, už nevím. A během té doby než jsem ji připojil, za tři dny, jsem si všiml nádherné věci. Znovu mi začal fungovat mozek. Zkuste si to taky ! Je to jako byste žili pod vlivem alkoholu a najednou vystřízlivěli. Koupenou televizi jsem daroval a od té doby se můj život zlepšil.

137703

26.06.2007 13:01

Reakce na výhrůžku „buď radar nebo povinná vojna“

RE: Odkaz na Bibli ?

mmma 77.?.?.?

Mluvíte o křesťanství ? O té skutečně první globální světové nadvládě ? O tom náboženství, které krví, podvody a korupcí dokázalo přimět naše panovníky aby pokácely naše pohanské modly a aby zničily necentrálně řízené kulty ? O ideologii, která centrálně podporuje každého panovníka, který zase na oplátku centrálně podporuje ji ? O tom náboženství, které tehdy vládnoucí moravský kníže přijal jen proto, aby nás konečně naši křesťanští sousedé přestali napadat a vyvražďovat ?
A celý tento odstavec vám mohu větu po větě doložit historicky, vy křesťane. [smích]


Mluvíte snad o egegoru boha, vytvořeném uměle židy, který musí být stále přikrmován utrpením ? Je tohle důvod proč křesťanství tolik zdůrazňuje, že věřící má na tomto světě trpět ? Aby se bůh nažral ? Miluje totiž oběti utrpení. A to vám zase mohu doložit z magického hlediska.

138472

26.06.2007 13:18

Problém lidské populace bez servítků

matriarchát

mmma 77.?.?.?

ano paní Jarmilo, matriarchát byla dlouhá a ničím NEPROKÁZANÁ historie lidstva [smích]

Ale hezky se v ni věří, stejně jako v teorii psychoanalýzy, vývoj druhů a další krásné teorie s mnoha zastánci, ke kterým se nikdy nepodařilo najít důkazy.

138475

26.06.2007 13:23

Problém lidské populace bez servítků

žena jako mírné stvoření ?

mmma 77.?.?.?

to je argument používaný studenty psychologie, kteří to převzali od C. Junga, že ženy jsou mírné a kdyby vládly, nebyly by světové konflikty. Z hlavy si vzpomenu jen na několik vládkyň, jako byla Kateřina Velká (s milenci zavraždila svého manžela a rozpoutala válku), M. Teacherová (před volbami začala válku o Falklandy a Marie Terezie (z hlavy nevím, ale i kdyby válku nezačla, jistě bych našel mnohem více mužů ve vládnoucím postavení, kteří válku také nezačli). Neboli ten argument, vpašovaný Jungem do hlav naivních studentů je (PROSÍM NECENZUROVAT) úplně na hovno.

138476

08.08.2007 01:09

Otrokářský systém vrcholí

RE: Konspirace, konspirace, konspirace...

jahsg 77.?.?.?

spiknutí 9/11 by ve skutecnosti vyzadovalo pouze nekolik (doslova) plne zasvecenych. Zadne tisice spiklencu by se nekonaly. poucte se z historie. A mimochodem, kdyz vlada dokazala za valky utajit cerny projekt Manhatan se stovkami zasvecencu, tohle je malickost.

priklad : teroriste by si mysleli, ze skutecne valci proti usa i kdyz je zverbovala vlada atd...

na cele 9/11 by vam stacilo mene nez tucet svini, kteri vedi co a jak

141331

10.08.2007 14:05

Neokonzervativec Tancredo znovu volá po bombardování Mekky a Medíny

Islámská hrozba ?

pwoeijp 77.?.?.?

Kolikrát za posledních 500 let islám zavlekl válku do křesťanských zemí a kolikrát tomu bylo právě naopak ? Spočítejte si to. A přestaňte dělat závěry z propagandy novinářů a poučte se z historie. To my, mírumilovní křesťané, jsme ta hrozba, která bez skrupulí vraždila původní obyvatelstvo, kdekoliv, kam jsme přišli šířit lásku. Od Pizzara v Mexiku, přes hrdiny ameriky v americe a druhou světovou válku až po současnost. Mě osobně islám nijak neohrožuje. Oni se bojí nás a oprávněně. Přijdeme kamkoliv, kde vidíme zisk a protože v nich nevidíme lidi, zabíjíme je jako podřadná zvířata. Byl jste někdy v Egyptě na dovolené ? Nechte si od místních povyprávět, jaké mají zkušenosti oni s našimi válkami u nich. Od Napoleona po druhou světovou válku, například.

141524

23.08.2007 09:14

Jak se rodí New World Order

Hřebík dostal přesně po hlavičce.

edsf 77.?.?.?

Děkuji pane Skapíku, za tento článek. I když by se dalo rýpat do zjednodušujícího hodnocení Hitlera a základů, na nichž postavil svůj vzestup k moci, novináři jsou zde oceněni přesně. Je to banda kolaborantů a bez nich by mnoho zlých věcí nemělo šanci se prosadit.

142379

26.08.2007 23:17

Hurá, národní program boje proti terorismu

RE: Rafinovaně napsaný článek,

wwew 77.?.?.?

a křesťane zase před tim zbourali svatostanky nekřesťanskych bohu... takova argumentace je k ničemu, je to kruh. Křesťané se nikdy neprojevili větší láskou k bližnímu, než muslimové. Chyba není v jednom z těch náboženství, ale v církvi, která tvrdí : Náš dobrotivý bůh je jedinný správný! A to tvrdí židé, křesťané i muslimové. Je to věc, ve které se vzácně shodnou [smích]

142629

Ne, nepůjde před kongres, člověče kde berete tak zvráceně demokratické názory ? Vy nečtete historii ? Udělá to stejně, jako mnoho amerických prezidentů před ním, řekne : "Jdeme do války !" Stejně jako A. Lincoln, který nařídil bez kongresu blokádu jižanských přístávů, stejně jako další prezidenti po něm. Kolik válek se schvalovalo v kongresu ? Ani ne polovina. Vivat demokracie. Jenže tento typ demokracie je v praxi úplně k ničemu. Ach jo.

142679

"Dejte mi záminku, vítěze se nikdo nebude ptát na důvody !"

Adolf Hitler před napadením Polska

142680

30.08.2007 08:07

Proč každý pátý mladý Američan nedokáže najít na mapě USA?

RE: Kdokoliv studoval statistiku,

gdggd 77.?.?.?

neboli chcete říct, že kdyby byli všichni lidé stejní, řekla by to i česká miska. Jenže diskuse je právě o tom, že stejní nejsou, takže statistiku tady neuplatníte. Jistě nechcete tvrdit, že když dejme tomu 20% američanů nenajde na glóbusu svoji zem, že to znamená, že tentýž poměr nutně platí i pro ostatní. Nechtějte nám podsouvat, že ze sebe děláme blbce, když se zarážíme nad touto neznalostí, já neznám jedinného 18ti letého čecha, který by neuměl na mapě najít svůj stát. Vy ano ?

142814

když už tak v Yahoo a ne v Google, který si na vás pamatuje, co vyhledáváte.

142817

26.09.2007 21:29

Poučení z krizového vývoje po americku

máte pravdu,

ftg 77.?.?.?

když ty ženy zbombardujeme, bude jim mnohem líp. Že ?

144563

02.10.2007 11:00

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Máme co jsme chtěli...

te 77.?.?.?

Tím, že Čína nenásleduje vizi ameriky, si nejsem jistý. Psal jsem si s jednou číňankou přes penpal a ona popisovala situaci u nich stejně jako ji známe z Česka. Oficiálně to tam vedou komunisti, ale už tam mají kapitalismus předminulého století. Všechny tradiční hodnoty jsou pryč, nastala jen honba za penězi a neustále se zvyšující třídní rozdíly mezi těmi co mají a co nemají. S Čínou už je taky konec.

144779

07.10.2007 19:34

Saddám Husajn chtěl po Bushovi miliardu dolarů za odchod do exilu

RE: Španělský list sprostě lže a manipuluje s veřejným míněním:

qeee 77.?.?.?

Já si náhodou pamatuji, že Bush mu dal v televizi lhůtu 24 hodin na opuštění země, ale pak hned Bush vyhlásil válku. Už tehdy bylo zjevné, že nikdo nestojí o to, aby odešel. Stejně jako nikdo nestál o to, aby spolupracoval s mezinárodní inspekcí, která hledala zbraně a požadovala po amících jen trochu víc času a inspektoři sami říkali, že doposud nic nenašli. Když si lidi pomalu začínali říkat, kde teda ty zbraně jsou, měl Powel nádherně vylhanou řeč v OSN a začala válka. Za Iráckou televizi nemluvím, tu nesleduji. Tohle bylo v naší TV.

145089

07.10.2007 19:51

Sázku na říjen ruším

svobodu projevu

erw 77.?.?.?

Vám skutečně ústava zaručuje.

Ale stejně jako za komunistů, Vám nezaručuje svobodu po projevu.

Před lety jsem měl pocit, že se celý svět zbláznil a nebo já. Bylo příjemné najít zvědavce a zjistit že nejsem jedinný, kdo s mávátkem v ruce nevolá : "vivat USRAEL".

Když například víte, že přepadnout něčí zem je agrese a současně posloucáte nadšené schvalování této agrese od obyčejných lidí i ze všech médií, vzniká vám určité trauma. Kdybych si myslel, že jsem jedinný na světě, kdo je mírovým štváčem .... špatný pocit

p. Stwora si zaslouží kapku té finanční odměny, abychom mu pokryli nějaké životní náklady, jak myslíte, že by byl člověk s tímto webem nadšeně zaměstnáván a pod ?

145091

15.10.2007 06:59

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Panecku, jako z Rudeho Prava!

ertwet 77.?.?.?

Komunisti nám ve škole lhali, že američané po celém světě vytvářejí ohniska napětí a nestability.
Ale teď po pádu komunistů vidíme, že je to pravda.

145446

16.10.2007 11:38

Izraelská armáda nařídila konfiskaci palestinského území ve West Bank

RE: To vypada jako rozumne reseni

tet 77.?.?.?

když palestinci poskytnou území ???

palestinci už poskytli území dost. Prakticky všechno, na kterém se teď rozkládá stát Israel. Teď už se po nich chce jen aby zemřeli. A bude po problémech, že ?

145504

27.11.2007 19:39

Rozhovor s Israelem Shamirem: Antisemitismus neexistuje. Zatím.

Je zajímavé,

erterwte 77.?.?.?

kolik lidí si myslí, že s Kristem přichází láska atd... přitom z historického hlediska jste naprosto vedle.

Kdo dobyl a osídlil 2 kontinenty i za cenu vybíjení původních obyvatel ? Kdo rozpoutal 2 světové války ? Kdo svrhl 2 atomové pumy na civilisty ? kdo "vynalezl" politický terorismus ? Mohl bych pokračovat dlouho ale nechce se mi dokazovat tak zřejmou věc. byli to asiaté, indové, černoši ? Ne.

Takže ta láska atd, jsou sice pěkné řeči, ale pouze řeči. Stačí si projít historii Evropy za posledních 1000 let, když už bylo po celé Evropě křesťanství.

My, národy hlásící se ke křesťanství, jsme metla lidstva a nakonec to budeme zase my, kteří kvůli vlastnímu prospěchu zničíme Zemi i civilizaci. Civilizace nezanikne kvůli černochům, indům ani asiatům, budeme opět při tom.

148128

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 111 čtenářů částkou 17 636 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 1

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
27,29 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,46 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,45 Kč
100 japonských jenů
22,01 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 944,01 Kč
1 unce stříbra
562,76 Kč
Bitcoin
297 763,25 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?