Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 189 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MedaBeda.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

27.07.2010 18:55

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Návrh editorovi

MedaBeda 77.?.?.?

To asi někde židovští výrostci rozkopali sršní hnízdo, a když se podívali blíž, tak s velkým bzukotem vyletěli sedisvakantisti s rudými očičky [velký smích]

Sršní královna ovšem žije jinde, tomu hnízdu se říká Věčné. [cool]

224992

27.07.2010 18:49

Soud se Zvědavcem, aktualizace, červenec 2010

RE: Nějak nechápu, pane Stwora

MedaBeda 77.?.?.?

"Jak státní zástupce obhájil tuto absurditu?"

Pan Stwora píše česky, a čeština je zřejmě v majetku české jurisdikce... [velký smích]

Říká se tomu kulturní přesah [chechtot]

Kdo by to za ty peníze nedělal?

"Celkový údaj o průměrných platech k 31.12.2005

průměrný hrubý měsíční plat v Kč
46 800,00

průměrný hrubý měsíční plat soudce/státního zástupce/příslušníka
119 144,00

průměrný hrubý měsíční plat kategorie ostatních zaměstnanců
19 197,00
zdroj

Má svůj případ, tedy i vykazuje činnost, proč si na případu p. Stwory nevydělat, že?

Koho dnes zajímá, kdo je a kdo není v právu, když to sype? LPA si také udělá čárečku, že vykazuje činnost (a tedy že stojí za to ji financovat), Eretzu zůstane sledovanost (takže se místo na Řím stále ukazuje prstíkem na Tel Aviv), potomkům vězňů z koncentráku se pofouká na posttraumatickou bolístku; katolíci si na chvíli oddychnou, že se neukazuje na ně, ale po čase také na někoho jiného; a všichni jsou spokojení. [cool]

224991

30.12.2009 17:10

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

MedaBeda 77.?.?.?

dodávám Mirdo: bacha na zdroje. Více si ověřuj, kdo píše, z čeho pak vycházíš. Jinak pak skončíš v nějaké další manipulativní hře, jak už Tě varoval HHBB.

Za druhé: jezuité a maltézáci nejsou poslední vrstvou, lze tam tušit nějaké další šedé eminence - hledejme odpovědi na otázku, co skutečně stojí za KC, a kde a jak se to etablovalo
...

Ovšem je třeba více zabrouzdat do náboženské symboliky, ta skrývá nejedno překvapení.

Silvestra neslavím, já už mám coby Slovan Nový rok už pár dní za sebou. Římského pantátu se mi oslavovat nechce. [smích] Ale přeji Ti vše dobré i tak [smích]

208388

26.12.2009 15:01

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

MedaBeda 77.?.?.?

"Situace kolem R&R Ltd. je dokumentována na faktech a nejen v nezávislých zdrojích informací, ale i těch závislých "

Jendo?! Jedním dechem píšeš, že R+R ovládají všechna média a druhým dechem píšeš, že závislá média též situaci okolo R+R dokumentují? Děláš si srandu???!!! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

Jsou buď
a] všechna média ovládána R+R, jak tvrdíš
nebo
b] závislá (ovládaná R+R) a nezávislá média (neovládaná R+R) jak opět tvrdíš

A jak navíc můžeš tvrdit, že i závislá média dokumentují situaci okolo R+R? Že by to na sebe ti dva blasklonně práskli? Že by dobrovolně na sebe vyzvonili vše, co údajně budovali celých 300 let?

Nazval jsi jednu moji větu farizejskou. Jak já nyní mám nazvat tento Tvůj příspěvek?!!!

208034

26.12.2009 13:51

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

MedaBeda 77.?.?.?

"Systém, který ohlupuje a zneužívá většinové obyvatelstvo (viděl si film?) nabourávají, jsou jako Neo (Thomas Anderson). "

Neo za Systém nakonec zemřel, chytráku. Proč asi?

Viděl jsi vůbec ten film až do konce? Sledoval jsi pozorně dialogy? A víš co zpívají v posledním díle na konci, když běží titulky?

"bez souběžné práce na chápání SOUVISLOSTÍ nikdy"

Ty ale na ničem nepracuješ. Pouze jako gramofon omíláš stejnou šablonu do omrzení a jen se utvrzuješ v tom, co už si myslíš. To není žádný rozvoj souvislostí, ale prachobyčejná stagnace.

"NEDOSTALY a raději se stále obraceli do sebe a správně modlili??"

ty také chceš aby se lidé správně modlili - abych se já, HHBB, mtk a další modlili stejně jako ty, Jarmila, Mirda a další k R+R, abychom vyznávali váš novodobý rockeffelero-rotschildismus ač v negativní konotaci.

Efekt tvého jednání je pak úplně totožný s tím, proti kterému brojíš.

208030

26.12.2009 13:32

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Trochu se Vám divím, pane Takyjeden -

MedaBeda 77.?.?.?

např. řeckokatolickou církev kontroluje na Slovensku jezuita Babjak. Latiník mezi byzantinci. Likviduje obřady v rusínském jazyku v rámci mechanismu:

pravoslavný Rusín --> řeckokatolík Rusín (pravoslavný přetažený do unie) --> řeckokatolík Slovák (Rusín který ztratil identitu vlivem ztráty obřadu v rodném jazyce) --> římskokatolík Slovák = (přechod na latinský obřad)

Tímto mechanismem latinská církev zlikvidovala byzantský ritus v celém Uhersku a na Velké Moravě. Ten pokračuje dodnes.

Zvláštní také je, že se převážně římskokatolické Slovensko dodnes honosí byzantským dvouramenným křížem a má slovansko-byzantské věrozvěsty za patrony ... záhada co?

Řeckokatolické misionáře Řím posílá do Ruska, aby přetahovali pravoslavné na katolicismus. R. 2001 v pravoslavném Rusku vznikly nově 4 neobsazené katolické diecéze. Pro koho? No právě pro ty ovečky co mají být přetáhnuty. A navenek se tomu říká EKUMENA [velký smích]

Tady máte toho Stalina:
Article On Stalin
Talk With the German Author Emil Ludwig

a tady troška z kalnějších vod, každopádně ale zajímavé

New World Order -The Truth About Jesuit Training
Jesuit-Trained Movers and Shakers

Kdybyste si dal tu práci s hledáním a nenechal si všechno strkat milostivě až pod nos, byla by diskuse o to zajímavější."A také se mi dostalo poučení,jak a jakým způsobem a kdy mám věřit ,praktikovat i bránit se..."

pokud budete bránit politiku KC způsobem podobným jako sionista politiku izraelskou tak poteš koště ... [bliji]

208029

24.12.2009 18:06

Proč pevný dolar předznamenává útlum v roce 2010

RE: dollar stoupa

MedaBeda 77.?.?.?

za zbytek nějaký ten zdroj energie, bo avtomat Kalašnikov, bo něco jiného

v zásadě: teplo, voda, jídlo, elektřina + způsob jak to ochránit

207943

24.12.2009 16:29

Jsou Američané zlomení lidé?

pokr.

MedaBeda 77.?.?.?

Proč kníže Schwarzenberg nemusel do politiky kvůli penězům, ale kvůli politice?
Všiml sis, že proti Železného "židovským" 10 miliardám žádá KC "křesťanských" 270 miliard?
Všiml sis, že v ČR máme desítky církevních škol, ale jen minimum židovských?
Víš, kolik misionářů a jejich organizací každým dnem převádí duší pod nadvládu křesťanského boha, a kolik takových fundamentalistů musí prastaré civilizace jako je Čína či Indie vyhánět?
Víš kolik křesťanské církve a šlechta generují organizací a to i vlivných?
Proč sedmý den odpočíváš a tvůj kaledář má 12, nikoliv lunárních 13 měsíců?

Přisuzuješ-li vliv nepatrným židům (jakkoliv navenek drží FED, banky, AIPAC a jiné vlivné posty), zvažuji, že se stanu židem. Protože jen břídil by se stal křesťanem po tom, co vidí, že židé mají oproti křesťanům (údajně) vyšší účinnost.

Minimální vklad a personální nároky(kolik je židů a sionistů oproti křesťanům?), ale i tak je jim přisuzována světovláda. Komu pak tedy Bůh přeje? 2 miliardám "spravedlivých" nebo 16 milionům "zloduchů"? David proti Goliášovi? Myslíš, že kolos jako KC porazí banda bankéřů? Zkusil bys to taky, podobně jak Rotschild? Shromáždit pár synů a poslat je do Amerik, Evropy, Afriky, Asie? A za 300 let bys ovládal svět? Jak bys začal a kde bys pokračoval?

Proč ještě R+R nebyli odstřeleni? Stačila by malá akce křižáků Blackwater. Jsou to profíci, ani Iráčané se jich nezbavili. R+R by už se dávno houpali na kandelábru. A nic. Jezdí si na konference, kují pikle, ovládají lidstvo. A 2 miliardy křesťanů se před nimi krčí... haha [chechtot] - no proč asi. Protože R+R jsou váženými zaměstnanci, pokladníky Říše. Nač zařezávat slepici, dokud nese zlaté vejce. To se stane, až nést přestane.

207931

24.12.2009 16:28

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

MedaBeda 77.?.?.?

"Já bych to nazval "infiltrace jako prase"."

otázkou je, infiltrace kterým směrem Mirdo [mrknutí jedním okem]

Stalo-li se tak, jak píšu, že ilumináti=jezuité vzniklí v době zrušení řádu, a že zednáři jsou vázáni jejich vnitřní agendou, pak je konspirace kde?

A zeptám se ještě jinak: Proč jdou USA systematicky do prdele, a proč je tito papalášové z Bilderbergu vhání do předem prohraných válek, proč jsou USA krvavě zadlužovány, a klesají ke dnu, a na důležitých postech stojí právě tyto figury? Proč je likvidován dolar, nástroj amerického vlivu ve světě? Proč tito papalášové pouští do země statisíce Mexikánů, Latinos a jiných přistěhovalců? Proč čím dál více amerických firem vlastní Čína?

Proč je Izrael čím dál arogantnější o to víc, o co víc se proti němu v celém světě zvedá nesouhlas s jeho krvavou politikou? A proč je mu těmi samými papaláši studujícími jezuitské university, co tlačí USA k zemi, stále vyjadřovaná podpora?

A proč to vypadá, že Obama hrál od začátku divadlo (obklopení sionistickými poradci), a že je nyní solí v očích republikánům?

Proč je majitel nechvalně proslulé Blackwater-Xe (sídlící nyní světe div se na Maltě) Erik Prince maltézským rytířem a fanatickým křižákem?

Proč byla Evropa zasvěcena Panně Marii a EU má jejích 12 hvězd ve vlajce?

Kř. sionisté půjdou ruku v ruce s Izraelem jen do jednoho okamžiku: než to v celém světě bude vřít natolik, že přijde plán Jeruzalém(tj. až bude moc KC neotřesitelná a to bude v okamžiku kdy se budou hroutit USA a naopak z Evropy se díky Lisabonu stane fašistická diktatura, až budou paralyzovány muslimské státy okolo Izraele a vysídlena palestinská území):
útok křesťanských sionistů na Izrael, snaha o masovou konverzi židů na křesťanství,a přenesení svatého stolce z Vatikánu do Jeruzaléma.
Miliony dobrovolníků budou hlásit k útoku na Tel Aviv, Jeruzalém a Meggiddo. To jest lidí, kteří budou do běla rozpálení nenávistí proti sionistům (na čemž se úspěšně pracuje).

To je faktická druhá křižácká kampaň. Nebo si snad myslíš, že devátou křížovou výpravou vše skončilo? Jen tak? Už nemáme zájem Ježíšku?
Proč se tedy stále dědí titul král jeruzalémský? A má ho nyní španělský král a předtím ho měli rakouští císaři-Habsburkové?
Také pustíš papeži Silvestrovi I. -za kterého se pozice křesťanství v Římě stala neotřesitelnou- za pár dní pár petard a ohňostrojů?
Tušíš, kolik peněz má evropská katolická šlechta? (například Lichtejnštejnsko, Lucembursko, a jiní?) Kolik škol a organizací je jimi zakládáno, a kolik starobylých křesťanských universit každý rok do světa vypouští absolventů obsazujících významné pozice?

207930

24.12.2009 15:25

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

MedaBeda 77.?.?.?

"Jestliže je někdo k vůli víře"

proti víře ani popel, avšak proti politice, jenž z ní vzchází ... tam už je to jinak

nechovejte se jako sionisté, kteří začnou kvičet cosi o antisemitismu, najde-li se problém v jejich řadách

spíše zkoumejte, zda je to pravda, a co by s tím šlo dělat, bez ohledu na to, zda jde o nějaký nešvar v KC nebo ve FEDu

jinak se totiž stáváte spolupachatelem úplně stejně jako sionisté schvalující politiku Izraele- spolupachatelem jen proto, že kryjete politiku vlastní církve, ať je "dobrá" či "špatná"

Braňte se, když někdo bude znevažovat existenci Ježíše, odporovat katolickým dogmatům, či způsobu života, proti tomu nikdo nic nemůže namítat, jedná se o víru,
ale selektivně neopomíjejte nešvary, za kterými církev stojí či nebagatelizujte její mocenský potenciál. Ten tu totiž je bez ohledu na (ne)informovanost svých členů a je třeba ho zkoumat o to více, o co více byl ve světle různých ismů (nacismus, fašismus, komunismus, sionismus) ignorován, či přehlížen.

Nejedná se o zápas dvou mužstev o to, kdo dá víc gólů, jako spíše o to vědět, jak se věci mají, ne jaké si je přejeme mít.

207926

23.12.2009 21:46

Climagate – Velký vědecký podvod

RE: Zajimave..:)

MedaBeda 77.?.?.?

Bez bubáka se stádce nestmelí. I satan je z církevní dílny.

207813

23.12.2009 21:45

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

MedaBeda 77.?.?.?

Iluminati = Alumbrados = jezuité v době, kdy byl řád zrušen (založeno jezuitou Weishauptem jak dobře víme)

The Alumbrados (Illuminated) was a term used to loosely describe practitioners of a mystical form of Christianity in Spain during the 15th-16th centuries.

Ignatius of Loyola, while studying at Salamanca in 1527, was brought before an ecclesiastical commission on a charge of sympathy with the alumbrados, but escaped with an admonition.
Alumbrados

zednáři = produkt jezuitské sítě

On August 15, 1534, Ignatius of Loyola (born Íñigo López de Loyola), a Spaniard of Basque origin, and six other students at the University of Paris met in Montmartre outside Paris, in a crypt beneath the church of Saint Denis, now Saint Pierre de Montmartre

The first Grand Lodge, the Grand Lodge of England (GLE), was founded on 24 June 1717

viz Protokoly:
3. Avšak do té doby, než se ujmeme vlády, budeme jednat opačně: budeme zakládat a rozšiřovat svobodozednářské lóže ve všech zemích světa, budeme do nich pohlcovat všechny, kdo by se mohli stát, nebo jsou předními osobnostmi ve veřejném životě, protože z těchto lóží uděláme naše hlavní zpravodajské kanceláře a prostředky k získání vlivu.


srovnej se seznamem absolventů katolických, zejména jezuitských a dominikánských universit


Protokoly napsali jezuité. Jen výraz jezuita byl takticky zaměněn za žid. HHBB o tom už psal s odkazy na konkrétní díla jenž tomu předcházela.

Jezuité, zednáři, ilumináti, rosikruciáni, osvícenství... furt o tom samém. Idea sebezdokonalování, osvícenectví, pěstování vědy, školství na křesťanském-biblickém podkladu.(u nás Marie Terezie, v Rusku prušačka Kateřina II.) Ta myšlenka je z jedné líhně. Chce to paralelně studovat tyto fenomény a zjistíme, že se v mnohém prolínají. Média nejsou vše. Lidskou mysl formuje především školství.

Jezuité jsou však jen jedním z proudů KC. Ta se váže k roku 380 kdy se křesťanství stalo oficiální ideologií (politickou ideou) římské říše.

Řím adaptoval křesťanství jako mesianistický výhonek judaismu- mutace Babylóna a Egypta. V těchto dvou civilizacích lze hledat kořeny. Ovšem dnes je prováděcí silou KC. Prováděcí silou KC jsou pak, jak napsal HHBB jezuité(věda, školství) a maltézský řád(politika, diplomacie) -samostatný subjekt mezinárodního práva mimo Vatikán, čili má KC minimálně DVA subjekty mezinár. práva. Je třeba rozplétat na jednotlivé proudy a budeš se divit co všechno mají pod palcem. R+R jsou oproti tomu břídilové se zelenými papírky, kteří v pravou chvíli budou i s Izraelem obětováni. Psi štěkají, karavana jede dál.

207812

04.07.2009 16:31

Piráti středomoří

RE: Brzy budou tito piráti i u nás ...

MedaBeda 77.?.?.?

"Že by chtěli naše stařečky mile překvapit"

no naše moc ne ... [oči v sloup]

194900

11.06.2009 20:50

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

boj za demokracii v praxi

MedaBeda 77.?.?.?

Vložený obrázek

Vložený obrázek

tzv. americká demokracie smrdí uhlovodíky a metanem

politika vůči Sýrii, Iráku, Íránu, Afghánistánu, Jižní Osetii a Turecku (to je "spojenec" ) je politikou kaspických zdrojů, potažmo geografické polohy vůči Rusku(nedávné machrování v podobě vojenského cvičení v Gruzii jako pláč trucovitých chlapečků po zpackaném pokusu o invazi do J. Osetie loni v srpnu) a Číně (Afghánistán s ní má tenkou společnou hranici). Ovšem pokud se rozdmýchá požár i Pákistánu ...

tzv. islamismus je pouhým prvkem destabilizace regionů, které této politice nejdou na ruku

viz.: Saúdsko-arabsko americká spolupráce (základna v Djibouti chránící jedno z budoucích Al Noor cities stavěných Tariqem bin Ládinem a základny v samotné Saúdské Arábii, nehledě na největší ropný terminál světa Ras Tanura tento model vhodně dosvědčují)

Je to docela jako videohra. Škoda, že v ní ale umírají skuteční lidé. Pepíci žijící stylem chléb a hry, volící rotačním způsobem oranžovo-modrou amébu, která je po každých volbách podojí, a přitáhne novými zákony jejich práva, si to ovšem neuvědomují, a pokud ano, nic s tím nenadělají.
Jsme tak odsouzeni do role fandů či odpůrců, opět ve stylu chléb a hry. Svorně se opět sejdeme v hospodě, natankujeme saúdskou ropu, či uvaříme svůj gulášek na kaspickém plynu, a zanadáváme si na Rusy či Američany. Nic jiného nám ani v nynější době nezbývá.

Není osobností, není budoucnosti.

Lze o ní ještě hovořit?

193114

02.12.2008 18:45

Ruská třetí cesta

RE: Reakce

MedaBeda 77.?.?.?

"Západní liberalismus fakticky přinesl do Ruska komunismus a v Rusku způsobil obrovskou tragédii."

Přesně tak.

Rusko krvácelo během 20. století mnohem více, než kdokoliv jiný. I holocaust proti tomu byl procházka růžovým sadem:

1. světová válka, židobolševická revoluce, Džugašviliho čistky, 2. světová válka, hrůzovláda židobolševiků... desítky milionů mrtvých. (my Češi jsme z toho vyvázli ještě hodně lacino, ale pokřiku proti komunistům je tu jak kdyby nás hynula celá města)

Nezapomeneme. Na ruský holocaust, který je prvním, kdo si tento název zaslouží (neboť byl proveden židy, jejichž předkové zápalné oběti v starozákonní době prováděli). Nezapomeneme.

177369

02.12.2008 18:30

Ruská třetí cesta

RE: Rusko je součástí Evropy

MedaBeda 77.?.?.?

ááá, nějaký Američan... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

177364

30.11.2008 19:44

Temný týden

RE: klaus

MedaBeda 77.?.?.?

nepochopil jsem ale jednu věc: proč se tu schvaluje radar, jež je de facto TROJSKÝM KONĚM USA V EVROPĚ, a zároveň titíž politici prosazují Lisabonskou smlouvu, která EVROPU POSILUJE, CENTRALIZUJE. To jde proti sobě, a zdá se mi, že minimálně jedna z těchto dvou smluv je jim brutálně vnucena. [bliji]

177196

25.11.2008 17:41

Byla jsem na Národní třídě 17. listopadu 2008: několik úvah

RE: sionisté jsou všude

MedaBeda 77.?.?.?

to mi nedělejte, střídavě propadám beznaději a střídavě smíchu

[pláč] [chechtot]

176738

21.11.2008 15:17

Kolik peněz vlastně nalila americká vláda do současné krize?

Krize, která vydělává

MedaBeda 77.?.?.?

jistým kruhům -např. Lehman Brothers přesunuly 400 miliard dolarů do Izraele- prý fake report


ale když se podíváme sem, kdo je v zelených číslech... tomu říkám světová krize[mrknutí jedním okem]

176474

běžte si hrát na hvězdné války na pískoviště, když už se Vám tolik po nich stýská

176472

21.11.2008 14:51

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

MedaBeda 77.?.?.?

muslim žid křesťan- všechno se odkazuje k témuž zdroji.

ukážu Vám to na konkrétním, aktuálním případě:

Muslim Zionism- Wiki
Christian Zionism- Wiki
Jewish Zionism- Wiki

Black Zionism (tady si najděte Obamu, je tam [smích] )
Black Zionism- Wiki

-vše jsou odnože téhož, zdánlivé rozdíly, které mnoho lidí vidí na povrchu, v jádru neexistují. (půtky mezi jejich vyznavači jsou jen o to, kdo bude lízat smetanu, ale smetana to v každém případě bude tatáž)

Dle mého názoru: judaismus jako ústřední činitel, křesťanství=judaismus převážně pro zemědělce se slabou kmenovou strukturou, islám=judaismus převážně pro kočovníky se silnou kmenovou strukturou (s řadou odchylek, výjimek, průniků). Politickým vyjádřením a mocenskou aplikací tohoto celku je pak sionismus.

Takže v tom bych vědu nehledal. Obamův otec navíc může mít několik židovských předků mezi jinak převážně černošskou linií, a být přitom muslimem.

176471

21.11.2008 14:27

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

MedaBeda 77.?.?.?

"A teď, co s tím uděláme? Babo raď"

asimilace. To znamená- skamarádit se s nimi. A postupně jim vysvětlil, že některé archaismy jsou již zbytečné a kontraproduktivní.

176468

18.11.2008 10:29

Kam jsme se to dostali?

RE: Kde se dají koupit ty knihy?

MedaBeda 77.?.?.?

vítejte v NWO [velký smích]

ale vážně: doba samisdatu je opět zde. Tentokrát jsou však k dispozici scannery, kopírky, fotoaparáty s vysokým rozlišením, prťavá USBčka ap. A když si počítač, na kterém máte indexovaný obsah nezapojíte na internet, není riziko, že na to někdo přijde.

Chce to holt vydržet, chcípající kobyla kope nejvíc. Až zdechne nadobro, připutuje k nám jiný problém. Nic není navěky.

176104

18.11.2008 10:21

Kam jsme se to dostali?

RE: Je mi blbě...

MedaBeda 77.?.?.?

dějiny píší vítězové, ne poražení, pane Vanguard

176102

18.11.2008 10:08

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

MedaBeda 77.?.?.?

s tou spoluprací to nemusí být tak horké, nicméně se schyluje k bojům barevných a bělochů, ať už je to jakkoliv

"Četl jsem také, že i KuKluxKlan byl založen židy. Ani se tomu nechce věřit(!) Ale jak je vidět, tak pro vyvolání rasových nenávistí lze podniknout cokoliv. Uvedený článek se zmiňoval o nějakým farářovi (běloch), který nadával na židy a proto byl napaden členy KKK (bělochy) a až později se zjistilo, proč? Ne všichni členové jsou židé a ne všichni vědí pravý důvod, proč byl KKK založen."

KuKluxKlan byl podle mých informací založen potomky skotských přistěhovalců. Symbol hořícího kříže je ryze skotský (highlandeři se tak svolávali- zapálili kříž na kopci, když bylo třeba se radit, nebo jít do boje, a všichni, kdo ho viděli, okamžitě dorazili; hořící kříž je pak symbol planoucího ducha křesť. civilizace- možno i duch sv. zjevující se v podobě plamínků nad hlavami-).
Jsou-li v pozadí i židovské aktivity je možné, napadlo mě, zda není souvislost díky existenci skotského ritu v některých zednářských organizacích.

Každopádně jsem také zaslechl, že existuje (mnoha?)miliónová organizace černochů s jednoznačným cílem, který už jsem nastínil výše. Teď babo raď [zmaten]

176100

15.11.2008 21:52

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

MedaBeda 77.?.?.?

"místo volebního lístku tam vhodilo svůj ostrý protest, že zastupitelská "demokracie" je ten největší podvod na občanech"

Promiňte, ale to je naivní představa. Jediný kdo Váš protest zaregistruje, budou členové volební komise. Lidé, kteří si tam chodí přivydělat.(v uplynulých volbách i můj případ).

Váš ostrý protest by navíc skončil v koši stejně, jako cokoliv jiného, co není předtištěný volební lístek.


Komunikovala byste tak jen se stejnými lidmi, jako jste Vy sama, ale k papalášům by se nic nedostalo, jen součet platných volebních lístků. Je mi líto, ale tudy cesta nevede.

175879

Vaše věta

"Zajímavé, že Zvědavec přehlíží vraždění izraelských dětí arabskými teroristy a odsuzuje Izrael za to, že chráni svou zem."

má dva háčky:

1) Zvědavec nemůže nic přehlížet, protože je to web, značka.

2)při čtení věty
"odsuzuje Izrael za to, že chráni svou zem" jsem málem spadl ze židle. Pelištejci by ovšem nepadali ze židle, ale rovnou sahali po nožích. O Arabech, kteří tam žijí od 7. století, poté, co zem dobyli na bouračích 2. Chrámu (Římanech), raději ani nehovořit, ti pochopili, že od darebné čeládky (jejíž mnozí předkové Palestinu neviděli, natož neobývali ani náhodou) posbírané v ghettech (odmítající asimilovat)celé Evropy nelze čekat klid.(židé jsou si v tomto podobní s cikány, ale dali svému konání alespoň nějakou formu, která budí zdání civilizovanosti, jenž se ovšem v příkřejší konfrontaci s realitou těžko udržuje delší dobu)

I proto mohlo fungovat spojenectví nacistů a sionistů- oba proudy chtěly dostat židy pryč z Německa. Teď to nám Evropanům hezky vrátil íránský prezident: stal-li se holocaust v Německu, měl by Izrael ležet v Evropě, ne v Izraeli. A má ze svého úhlu pravdu. Potíž je v tom, že v Evropě nikdo soudný Izrael nechce. Proto je stále znovu rozdmýcháván palestinsko-izraelský problém a obě strany udržovány bojeschopné. Tím se izraelský problém nemusí řešit na evropském území. (peníze tečou hlavně do zbraní, ne do ekonomik, přes které by se pak dala Evropa účinně ovládat z Jeruzaléma; pomsta z Izraele však přišla v podobě amerického Bondsteelu chránícího nový albánský narkobaronský státeček, který se o problémy v Evropě spolu s přemnoženými gastarbeitery a globálními přistěhovalci-otroky, kterým nikdo neklade tvrdé vstupní podmínky, rád postará)

Izrael je uměle vytvořený problém. Ahistorický, mimočasový, nerespektující nic krom sebe, tomuto světu cizí, modifikující jej do šílených stínů zpoza hranic existence. Klifot.
Existují čtyři varianty: 1) pohltí nás 2) střídavě s s námi góji bude přetlačovat o nadvládu 3) bude asimilován 4) bude anihilován

Každý z těchto bodů má na Zemi své zastoupení. Skupiny, které jej podporují. Otázkou je, který bude/je realizován.

Jedná se však o jeden z více židovských projektů. To znamená, že i kdyby byl naplněn bod č. 4), museli by zmizet i všichni ti, kteří tyto plány spřádají/a realizují, jinak by se vlastně jednalo o bod 2).

Osobně mám pocit, že probíhají všechny body naráz. A není to schizofrenie. Je to důsledek židovské kolektivní strategie: postupujte odděleně, udeřte společně.

To je i odpověď na Vaše úvahy o zaujatosti, zvěrstvech na obou stranách a podobně: musíte si sami srovnat, jak to s vámi vlastně je( předpokládám, že patříte mezi židy). Já Vám jen dal vodítko.

175878

15.11.2008 19:17

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

MedaBeda 77.?.?.?

"Obama nemůže být Antikrist, protože není židovského původu"

to není tak jisté. Antikrist má podle některých zdrojů přijít coby potomek černých židů z Etiopie- kmene Dan zvaných též Beta Israel.

tady máte jednoho muže ve službách IDF

Vložený obrázek

či ženu této komunity v Etiopii, oblečenou v tradičním oděvu

Vložený obrázek
Jejich historie.

Obamův otec je Keňan, Keňa sousedí s Etiopií. Je teoreticky možná souvislost.

Dále: někteří bloggeři upozorňují na to, že jméno Barack je židovské Baruch (což značí Požehnaný).

Zajímavý pohled přináší http://www.barackobamaantichrist.blogspot.com/

Dále dva odborné pohledy na problematiku Antikrista: katolický, židovský.

Netvrdím, že Obama je Antikristem, ani že je jím někdo z jeho týmu (např. Rahm Emanuel). Ale ani bych to nevylučoval.

Vložený obrázek

Vynořuje se zde však opět staronové téma: spolupráce černochů a židů na eliminaci či podmanění bílé rasy, zejm. v USA.

Ve svém prvním projevu po volbách Obama řekl, že Spojené státy se mohou změnit a nastal čas, aby se oživil americký sen.

(tj. multikultura s těmito příchutěmi: PNAC, NWO ?, nadvláda černochů a židů na bílými? či všechno dohromady?).

Dlouho jsme na to čekali, ale tyto volby znamenají příchod změny do Ameriky,“ dodal.

A afroameričané byli připraveni vyjít do ulic, v případě, že by volby prohrál.
Police, Swat Teams Prepare for Civil Unrest if Obama Losses

více k problematice: - The Anti-White Racism -

Židé si to v USA dobře naplánovali. A vychází jim to. Barack Obama, ať už Antikrist či ne, jim do celkové mozaiky velmi dobře zapadá.

175874

10.11.2008 14:55

Tak tedy Obama

RE: Rahm Emanuel: 2. nejmocnější muž planety

MedaBeda 77.?.?.?

že by byl Rahm Emanuel Antikristem? Ten má přijít z židovského kmene Dan.

175456

06.11.2008 15:30

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Stvoreni za 7

MedaBeda 77.?.?.?

"yli teda Mojzis, David, Salomoun, proroci, Sv. Marie, Josef, Kristus, Sv. Pavel, apostolove, a mozna ze i nasi predci - profesionalnimi lupici? "

starozákonní linie: např.Jozue, 12. kapitola

novověká linie:

"Částečný židovský stát je pouhým počátkem. Zorganizujeme moderní obrannou sílu…Jsem přesvědčen, že nám nebude bráněno v osidlování dalších částí země, ať již po vzájemné dohodě s našimi arabskými sousedy nebo jinými prostředky. Vyženeme Araby a zaujmeme jejich místo silou, na náš vrub."

David Ben Gurion, 1937

"Arabové žijící na izraelské půdě mají jedinou funkci, která jim zbyla – utíkat pryč."

David Ben Gurion, 1948

"Kdybych byl arabský vůdce, nikdy bych se s Izraelem nedohodl. Je to přirozené: Vzali jsme jim jejich zem… Vzešli jsme z Izraele, ale před dvěma tisíci let, a co je jim po tom? Byl tu antisemitismus, nacisti, Hitler, Osvětim, ale byla to jejich chyba? Oni vidí jedinou věc: Přišli jsme sem a ukradli jejich zemi. Proč by to měli akceptovat?"

Ben Gurion

(Nahum Goldmann, The Jewish Paradox, trans. Steve Cox (NY: Grosset and Dunlap, 1978), p. 99.

"Kolonizace je sebevysvětlující pojem a co znamená je každému rozumnému Židovi i Arabovi naprosto jasné. Kolonizace může mít jen jeden účel. Pro Araby v této zemi je její účel zásadně nepřijatelný. To je přirozená reakce a nic ji nezmění."

Ze'ev Jabotinsky

(Citováno v Ian Lustick, „To Build and To Be Built By: Israel and the Hidden Logic of the Iron Wall“, Israel Studies, Vol. 1, No. 1 (Spring 1996), p. 200.


"To je teda novinka."

no vidíte [cool]

175169

06.11.2008 14:56

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

MedaBeda 77.?.?.?

hezky ses odkopal. Děkuji mnohokráte! Vložený obrázek

175163

06.11.2008 14:52

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Zneuzivanie nabozenskej sfery a dr. Billy Graham

MedaBeda 77.?.?.?

uvažoval. To ale neznamená, že si netrvám na názorech o církvi jako o lobbisticko-politické organizaci (zejména od biskupů výše). Neznamená to ani, že Ti budu trpět smích mé totálně negativní zkušenosti s rodiči snažící se mě vložit na katolické Prokrustovo lože. Zažíval (a občas ještě zažívám) jsem to jako pokus o znásilnění ducha. Od někoho, komu bych měl přirozeně nejvíce důvěřovat. O to je to horší. Jestli to někdy pochopíš, leccos Ti třeba dojde.

175161

06.11.2008 14:43

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Zneuzivanie nabozenskej sfery a dr. Billy Graham

MedaBeda 77.?.?.?

"nenávisti ujel až fanatismu"

kdybyste zažil to co já. Třeba se dočkáte s muslimy nebo Číňany, až Vám budou proti Vaší vůli nalévat do hlav co odmítáte.

175157

04.11.2008 16:55

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Zneuzivanie nabozenskej sfery a dr. Billy Graham

MedaBeda 77.?.?.?

Znásilnění ducha je horší než zabití těla. Ale ty si asi libuješ v obojím, satanův slouho. Tak se ukájej dál! [bliji]

174922

04.11.2008 15:06

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

MedaBeda 77.?.?.?

bacha, je to "Jirouš" v "duchovním" provedení. Archetyp harlekýn z commedia dell'arte. Na rozdíl od pana Hada na kterého rád odkazuje (a který se nesnaží jako on trapně agitovat), není schopen postovat žádný ucelenější názor. Pouze se snaží nabourávat diskusi (testuje si jak dalece je pevný ve svém přesvědčení o předmětu své agitace). Diskusi s ním nelze označit za diskusi. Proto s ním doporučuji naložit jako s jinými provokatéry. Tedy buď ignorovat, nebo vyloučit.

174912

04.11.2008 14:36

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Stvoreni za 7

MedaBeda 77.?.?.?

"Kdo jsou tedy ti Izraelci"

potomci Jákoba, syna Izákova syna Abrahámova. Jákob bojoval údajně s Bohem (či jeho andělem) a vydržel mu vzdorovat. Za to si vysloužil nové jméno Izrael (-znamená to Bůh zápasící- a tím se ale také nechal od oné entity koupit, ovládnout)

Kniha Genesis nám
udává 12 Jákobových (Izraelových) synů (35, 23-28):

Synové Leini: Rúben, Jákobův prvorozený; Šimeon a Lévi (z něj kmen kněží- léviovců, lévitů), Juda (odtud jsou Židé), Isachar a
Zabulón.

Synové Ráchelini: Josef (ten který byl druhým po egyptském faraónovi) a Benjamín.

Synové Rácheliny otrokyně Bilhy: Dan (z kmene tohoto muže má přijít Antikrist) a Neftalí.

Synové Leiny otrokyně Zilpy: Gád a Ašer.

Doplnění mimo otázku:
Myslím, že tzv. izraelité a židé byly kočovné loupežné kmeny (výraz Hebrej znamená pouštní lupič) stejně jako jejich blízcí příbuzní Arabové. Oscilovali mezi Egyptem a Babylonem (jejich kultura je mixem těchto dvou)a snad založili něco jako kmenový svaz (SZ tvrdí že království, což je ale sporné)jehož kultovním i politickým centrem byl Jeruzalém (poté co Palestinu dobyli na Kenaáncích, Pelištejcích a jiných národech). Válčili střídavě s Egyptem i Babylónem, který jim rozbořil první Chrám a vzal je do otroctví, z kterého je vysvobodili až Peršané. Druhé rozboření bylo r. 70 n.l. kdy Palestinu okupovali Římané. Po neúspěšném povstání vůdce Bar Kochby r. 123 se začali stěhovat po celé Římské říši i jejích koloniích. Část farizejů přešla do města Babylon (v té době ve správě předislámské Sásanovské Persie) kdy začaly někdy v 6. století vznikat Talmudské Akademie. Talmud ovšem vznikal postupně, zejm. jeho část Mišna (ústní Tóra) už od dob druhého rozboření Chrámu. Celkově byl uspořádán až právě v T. Akademiích.(zejména po připojení Gemary, tj. rabínských komentářů.)

174892

04.11.2008 13:51

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

MedaBeda 77.?.?.?

zažil jsem to podobně, i když asi ne tak vyhroceně. Každopádně to nikomu nepřeji, je to hnus.

174880

04.11.2008 13:35

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

MedaBeda 77.?.?.?

Bůh pro mne není persona. Bůh s velkým B je především funkce. Každý ji přisuzuje něčemu jinému.
Já ji přisuzuji Absolutnu. Tomu co je transcendetní i imanentní zároveň, mám-li to popsat slovy.
Božstvy pak rozumím jeho emanace (specifické podoby- projevy ve hmotě). Některá z nich existují jen v rámci jednotlivých náboženských modelů (nebo jsou dotvářena díky nim zpětně, zkrze víru, že jsou- vznik egregoru)

A jak jsem to našel? Dal jsem té cestě tři vzájemně vyvážené body: přesvědčení že je (rozum), víru že je(víra) a mezitím i zkušenost že je (empirie).

Metodika, kterou si můžete vztáhnout na jakékoliv vyznání teistického charakteru.

Zbytek se dá jakž takž odvodit, pokud není člověk vyhraněn výlučně na úzkou pěšinku. Pomůžou tomu jak hraniční oblasti (magie, šamanismus, filosofie), tak praktické a upřímné provádění funkčních činností tomu napomáhajících (ze zkušenosti jiných).

174877

03.11.2008 18:15

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

MedaBeda 77.?.?.?

"Naopak, teprve odluka od církve mi pomohla najít Boha. Církev mi v tom usilovně bránila!!! A pohané Boha neznali? A k tomu, aby člověk měl vztah s Bohem, opravdu musí být křesťan? Inu... Je to komplikované..."

hestroyi, teď jsi neskutečně zaperlil. Upřímně smekám!!! [mrknutí jedním okem] [cool]

174718

03.11.2008 18:03

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

MedaBeda 77.?.?.?

"Nejseš náhodou ten kdo mne chtěl poučovat o józe ?"

1) nejsem. O józe jsem si psal s 213. a 193. Ty ses do ní jen vsunul.
Zapamatuj si větu, kterou jsem Ti už napsal: "Tak to přeji mnoho úspěchů na cestě." doufám, že jsi tím pochopil i to co je mezi řádky.

A navíc jsi s tou jógou offtopic.


"Jak si proboha přišel na to , že něco po někom chci"

"Poradím Vám . Nekopírujte ! Udělejte si sama vlastní názor......"

"Počtěte třeba všechny příspěvky od Hada , tam je návod jak nato"

"Tímto Vás tedy vyzývám k sebereflexi , Jarmulko"

"Bůh suď"

[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

Já od Tebe něco chtít budu. Laskavě si po sobě aspoň čti co píšeš, když už si to nepamatuješ. Hrát si na "žáka par excellance guruů" nuceného jít nějakou cestou a ještě chodit do černomagické kuchyně plné jedovatých výparů vyžaduje zjevně kachní žaludek.

Kdykoliv tě nachytám na švestkách, tváříš se jakože nic a ještě se odvoláváš na "vyšší instance". Nebudu už napřístě mrhat energií.

174716

03.11.2008 17:33

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

MedaBeda 77.?.?.?

"kedy to cirkev zene "prisudila" dusu??? v bielej civilizacii nebola na urovni zvierata ani pred pokrestancenim"

blbé kecy. Co kdybyste si o tom něco raději přečetl?

např. z oblasti slovanské:Sexuální život Slovanů

a také si zjistěte něco o uctívání Bohyně Matky (u vetšiny překřesťanských kultur bílé civilizace). V její éře se muž takovému postavení rozhodně netěšil. Viz. např. V celém středozemním prostoru byly od nepaměti uctívány bohyně-matky/DOC

Žena má podřadné postavení právě v tom Vašem slavném křesťanství.
Dokonce vám chybí i souložící žena. Ideál ženy v kř. provedení= asexuální "panenská matka". Mezičlánek (sex, partnerská láska, něžnosti) prostě vynechán, vytěsněn, zahozen.

A co to teprve aplikovat na samotného Ježíše? Většině tzv. křesťanů se ježí vlasy jen při pomyšlení, že Ježíš mohl souložit, a to s Marií Magdalénou, a nedejBože, mít s ní děti(!).

Ono totiž, aby se vytvořila ikona ideálního, nepřekonatelného archetypu, musí se totálně vykořenit z běžného života.(a partnerka se pro jistotu nazve děvkou, kdyby se snad náhodou něco provalilo)

Nikdy nechodil kadit, nikdy nesouložil, nikdy ani slůvkem neučinil špatně(aspoň že tu vodu proměnil na víno a ne naopak, aby si mohl na svatbě náležitě přihnout). Jinak by totiž ani nešel zbožštit a tím pádem ani uctívat, tím méně by se na něm dala stavět nejpočetnější politická strana na Zemi!

Avšak prameny naznačují cosi jiného: pokud byl nazýván rabbi, tj. učitel, musel být oženěn. Neoženěný muž v židovské společnosti byl navíc exces.
A prameny ukazující na Marii Magdalénu coby jeho ženu, to už je samostatná kapitola.

174710

03.11.2008 16:33

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

MedaBeda 77.?.?.?

"Bůh suď zásluhy a nezásluhy ."

teď ještě který [oči v sloup]

otázkou také je, proč to po něm chcete [vyplazený jazyk]

174700

03.11.2008 14:40

Přichází nadvláda Romů?

RE: čtenář

MedaBeda 77.?.?.?

k původu slova Cikán- není to hanlivé označení, posuďte sám:

"V jižní a východní Evropě byli pojmenováni podle manichejské sekty kněžích Athiganoi - Atsiganos, z čehož vznikla další skupina pojmenování - Zingaro (v italštině), Tsigane (ve francouzštině), Zigeuner (v němčině), Cigáni (ve slovanských jazycích) i české Cikáni."viz. více

ve hře je i sanskrtský výraz "acinganí" = čarodějná šlechta

174679

02.11.2008 14:59

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

MedaBeda 77.?.?.?

velmi pěkně napsáno Mirdo.

"Kdy se už i oni konečně poučí z historie?"

Poučení většinou přichází ruku v ruce s reálnou krizí.

174564

02.11.2008 14:53

Spojené státy shodily v roce 1991 u Basry atomovou bombu, tvrdí veterán

RE: To su konflikty politikov

MedaBeda 77.?.?.?

díky za chválu, ale prosím nepřehánět [mrknutí jedním okem] [zahanbení]

"V článku se dále píše, že Aškenazi židé jsou původem z Izraele a jsou to právě Aškenazi, kteří jsou ti skuteční semité."

má to jedno drobné ale. Aškenaz znamená v překladu Německo. Pro Aškenazy je (či bylo)Německo země zaslíbená. Berlín= Nový Jeruzalém. Během osvícenství se mnozí z nich cítili více "němečtěji" než mnozí rodilí Němci. Chtěli se podílet na seberealizaci německého národa. Ovšem svůj stín daný jejich specifickou "kulturou" nepřekročili, vzniklou finanční krizi a jejich vliv na ekonomiku Němci nestrpěli a jak to dopadlo, máme už dokonce i uzákoněné.
Mnoho jejich tamních hrobů je psaných v němčině, ale hebrejskými znaky(!)
Aškenazové mohou být z Izraele, proti tomu žádná, ale struktura jazyka jidiš naznačuje, že jsou semitsko-germánsko-slovansko-chazarskou směsí.

Jestli máš čas, projeď si to židovské osvícenství(haskala). To je okamžik kdy vylezli z (často dobrovolných) ghett (z důvodu odolávání asimilaci) a začali pronikat do klíčových oblastí společnosti. V té době začalo vznikat to, co je dnes problém: novodobá židovská "šlechta" a bankéři.

174561

28.10.2008 16:22

Spojené státy shodily v roce 1991 u Basry atomovou bombu, tvrdí veterán

RE: To su konflikty politikov

MedaBeda 77.?.?.?

milý slovanomaďare, nevím jak to myslíš s překvapením, ale historie Uherska (název Slovensko je obrozenecký, Slováci jsou Bílí tj. praví Uhři, zatímco Maďaři černí, tj. nepraví) se blíží historii Palestiny v 20. století. Okupace je jen natažená do delšího časového úseku.

A překvapuje tě toto?

"Představitel maďarské opozice Viktor Orbán, jehož strana Fidesz má naději na vítězství v parlamentních volbách v roce 2010, usiluje o odtržení jižního Slovenska, kde žije asi půlmilionová maďarská menšina."

"Premiér Robert Fico několikrát označil za hrozbu budoucí možné volební vítězství Orbána. Ten se podle průzkumů těší rekordní oblibě maďarských voličů."

viz.

"za biednu históriu Európy vlastne možu maďari"

nedokázali-li za 1000 let změnit svoje expanzivní návyky(stále by chtěli z Uher víc a víc), a spřáhli se proti Slovanům s Franky (např. Karel Robert z Anjou+ maďarští iobagioni+ němečtí kolonisté zosnovovali r. 1312 masakr původní slovanské šlechty -Omodejovci ap.-, který byl dokonán v bitvě u Rozhanovec) a katolíky (biskupové latinského ritu likvidující postupně kř. byzantského ritu kdekoliv zřídili diecézi) je do jisté míry tvoje postesknutí blízké realitě

"srbi s chorvatmi "

srb a chorvat znamená ve staré latině totéž

pastevec dobytka

ve starých íránských jazycích ha´urvata (--->hrvat--->chorvat)

Srbové a Chorvati (potomci Bílých Charvátů, mezi něž u nás patřili např. Slavníkovci) mají totožné kořeny.
Dělí je pouze vyznání. Jazyky se začaly diferencovat až po roce 1000 a národy vznikly až v 19. století. Mezitím (po celý středověk až do doby národních obrození) se rozlišovalo pouze jakého je člověk jazyka a vyznání.
Když si toto uvědomí, ani jejich dlouholetá vzájemná nevraživost nemusí být napořád.

O tom, co Češi a Němci lze diskutovat, ale když si oba národy uvědomí, že jsou zevnitř sosáni toutéž entitou, je spojenectví blíže, než by se dalo čekat.

174138

27.10.2008 16:40

Spojené státy shodily v roce 1991 u Basry atomovou bombu, tvrdí veterán

RE: To su konflikty politikov

MedaBeda 77.?.?.?

"v tom sa tiez velmi podobaju zidom"

tady si je třeba nalít čistého vína. Souvislost mezi Chazary, Maďary a židy je užší než by si leckdo mohl pomyslet.

viz. můj příspěvek
a také tento a tento.než Maďaři (H-Ungari) vtrhli do Panonie (Ungari je odvozeno od města Už (Ung), dnešní Už-horod, kde se na nějakou dobu zastavili) vypadalo to (v r. 700) takto:

Vložený obrázek

"the most strongly Khazar element within Jews is present in Hungarian Jews, descendants of the last Khazars who fled into Hungary until the 14th century c.e."

viz. článek

Doufám, že tím nikomu nepřivodím infarkt.

174034

27.10.2008 15:47

Zadržení dr. Töbena by nás mělo probudit

RE: Pre Chazara

MedaBeda 77.?.?.?

v listopadu. Tentokrát přímo u mě. Tematicky více vyhraněné: slovanské (potažmo se Slovany související) dějiny + slovanská předkřesťanská spiritualita + způsoby trvale udržitelného žití (rodovky-občiny, zvířátka okolo ap.)

V jistém úhlu nazírání: hledání novodobé formy prastarých obsahů. Něco se mi už rýsuje, ale jsem na začátku.


"poslední dobou jsem toho ale měl hrozně moc"

ujasni si priority.(ale nechci Ti křivdit, vycházím též z toho, že z pěti přihlášených zájemců nakonec nedorazil ani jeden)

Pak nemá cenu fňukat, že nás rozkrádá mezinárodní kapitál, a že se nás židé snaží podmanit svými talmudsky sprzněnými vizemi, když se člověk neodhodlná překonat překážku v podobě svého dosavadního životního rytmu a vzdálenosti oddělující jej od lidí, s kterými by si třebas měl co říci.

Obětuješ-li sebe pro celek, celek se obětuje pro Tebe.

Indové mají podobný náhled:

řád ochraňuje toho, kdo ochraňuje řád

174031

27.10.2008 14:56

Spojené státy možná potřebují udělat výprodej

RE: Cina - civilizace co se rada opici

MedaBeda 77.?.?.?

"V Cine rozhodne velikou hrozbu nevidim."

kéž by se tak stalo. USA ani Čínu osobně nechci na světovém piedestalu.

174028

27.10.2008 14:53

Spojené státy možná potřebují udělat výprodej

RE: Britské impérium

MedaBeda 77.?.?.?

o tom nevím, ale něco jsem zaslechl o bílých Indiánech, potomcích Vikingů smíchaných s domorodci.

Též o nějakém Evropanovi, co tam byl také před Kolumbem, ale nic bližšího o něm nevím.

V příspěvku jsem jen komparoval tzv. záp. svět a Čínu, nedal jsem nutně Číně prvenství [mrknutí jedním okem]

174027

27.10.2008 14:47

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Zde Vám věnuji píseň Hej Slováci

MedaBeda 77.?.?.?

"co to je pokorne sebevedomi"

až na to přijdeš pane Datle, co je to být sebevědomý a zároveň pokorný, pochopíš.

Sebevědomý sám za sebe, pokorný vůči celku jehož jsi součástí (i hrdý na něj tj. že jsi součástí něčeho co Tě přesahuje, a že jsi ochoten za to bojovat a třebas i položit život) i všem bytostem (nikoliv nutně jen lidským) dobré vůle.

Ale to si musíš realizovat sám za sebe, lehko se to píše, někdy hůře realizuje.

[cool]

174025

27.10.2008 14:42

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Zde Vám věnuji píseň Hej Slováci

MedaBeda 77.?.?.?

ja vím kam míříš, mám ho doma, ale ještě jsem ho nečetl [mrknutí jedním okem]

174024

26.10.2008 13:39

Zadržení dr. Töbena by nás mělo probudit

RE: Pre Chazara

MedaBeda 77.?.?.?

škoda že jsi nedorazil, mohli jsme si popovídat [mrknutí jedním okem]

173941

26.10.2008 13:36

Modrý armagedon

RE: Spis vizitka obcanu

MedaBeda 77.?.?.?

nedávno jsem četl v knize Dnešní Indie od V. Lesného (kniha ze třicátých let 20. století) o tom, jak se v Indii chytají divocí sloni.

Za pomoci ochočených...


... [mrknutí jedním okem]

173940

26.10.2008 13:21

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Zde Vám věnuji píseň Hej Slováci

MedaBeda 77.?.?.?

"sme fakt (slovania) takí slabí, aby sme si nechali rozosr..ť národy ??"

nejsme. Ale aby olivovník vydal plody, potřebuje desítky let. Na vyzrátí potřebuje překonávat překážky.
Ten čas je zde. A jen ten, kdo skutečně plodit plody chce, je plodit bude. Já jsem tomuto záměru obětoval nedávno některé své životní cíle. Byla pouze volba- buď a nebo. Váhal jsem, pokušení byla silná, a i když to bolelo, jdu se svými. Se Slovany. Od východního Německa až po Vladivostok. Od Gdaňsku po Skopje.

Základem je ochrana jazyka a rozvíjení kultury. Rozvíjení kontaktu s přírodou, prastarými božstvy s nimi spjatými. Pokorné sebevědomí. Neomezovat se na minulost, ale její zdravé jádro přenést do přítomnosti.

Aby semeno mohlo vydat nový výhonek, muselo zemřít. Nyní se dere klíček vzhůru, překonávajíc všechny překážky.

Vložený obrázek

173938

25.10.2008 19:06

Spojené státy možná potřebují udělat výprodej

pokr.

MedaBeda 77.?.?.?

neokonfucianismus (prostřednictvím např.Confucius Institute)

Vložený obrázek

se spolu s čínským kapitálem a dělníky šíří po světě. Jsou dohady o tom, že světovou finanční krizi rozpoutala právě Čína.

Jako odvetný masakr za olympijskou šikanu od západních států by to byla zajímavá interpretace. A co jít ještě dále?

Gruzínské (ve skutečnosti americko-izraelsko-britské) svatojiřské vyhlášení války Drakovi (kříž sv. Jiří jako ústřední motiv gruzínské templářské vlajky a útok na J. Osetii v den zahájení olympiády v Pekingu, 8.8.2008) nezůstalo bez odezvy. Drak se vyvalil z jeskyně, banky se hroutí jedna za druhou.

Zajímavé též je, že sv. Jiří byl římský voják (mimojiné je též kř. patronem Anglie, Moskvy, Palestiny, Řecka či zmiňované Gruzie)

Vložený obrázek

Číňané se zas považují za potomky draka.

Vložený obrázek

Čínský císař seděl na Dračím trůně v Zakázaném městě.

Vložený obrázek

[mrknutí jedním okem]

Každopádně, vzhledem k možnostem, které krize vytvořila, budu rád, pokud se Aljaška vrátí Rusku. Tento akt by projekt tunelu z Kamčatky na Aljašku postavil do úplně nové pozice.

173902

25.10.2008 17:57

Spojené státy možná potřebují udělat výprodej

Britské impérium

MedaBeda 77.?.?.?

se svými zahraničními koloniemi- Commonwealth of Nations a zámořskými územími je odsouzeno k záhubě. Včetně svého věrného vazala USA založených jako templářsko-zednářský projekt.

".Is it mere coincidence that his flagship, the famous Santa Maria, bore Templar crosses on her sails when Columbus set sail from Palos? Is it mere coincidence that his voyage was financed, not by the sale of Isabella's jewelry as so commonly thought, but by a mysterious consortium of wealthy men which included Jews and other heretics? And is it only coincidence that Columbus weighed anchor on August 3, 1492 just a few hours before the deadline for all Jews to be out of Spain?

Michael Bradley, Holy Grail Across the Atlantic"


vlajka na Kolumbových lodích leccos napovídá (F a Y znamenají Ferdinand a Isabelle, jména španělského královského páru)

Vložený obrázek

při porovnání s templářským křížem

Vložený obrázek

Pád Britského impéria je nezadržitelný. Nastupuje neokonfuciánská velmoc Čína pro níž je komunismus pouhou epizodou.
A mimochodem- Číňané byli v Americe 71 let před Kolumbem.
Obří lodě proti nimž byla Kolumbova největší loď Santa Maria jen nepatrnou hračkou.

Vložený obrázek

Pod vedením famózního admirála Zheng He, muslima etnika Hui, se flotily 200-300 obřích lodí vydávaly na různé expedice.

Vložený obrázek

Zastáncem teorie o objevení Ameriky Čínou, kterou podpořil různými důkazy je britský historik Gavin Menzies.

A co se týče dneška?

"V současnosti prožívá konfucianismus renesanci, dokonce i v komunistické Číně. Konfuciánské hodnoty (přizpůsobivost, flexibilita, převídavost, střízlivost, nepředpojatost, šetrnost) stojí za hospodářským zázrakem sinisovaných zemí (askese ve světě), hledá se v nich národní identita a obrana před rozkladným působením západního individualismu a permisivity. Jsou i snahy, aby konfuciánství integrovalo východní Asii politicky jako křesťanství Evropu a Ameriku a islám arabské země. Konfuciánství ctí individuální svědomí, ale přece jen tíhne ke kolektivismu."

viz.

Takže se máme na co těšit.

173895

23.10.2008 17:31

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: úvaha

MedaBeda 77.?.?.?

" Jenom tak, aby totálně nezdeformovali."

to je ono! jenže: podle jakého kriteria? kdy ještě ano, a kdy už ne?

dále: žijí mezi námi, či se od světa oddělili vysokou zdí na svých luxusních sídlech? kam posílají svoje děti do školy? jak vlastně žije taková "průměrná elita" (zavedený životní styl) a jaké má reálné/praktické know how na to, aby nás mohla sosat? Nezajímá mě omáčka okolo, ale podstata problému.

Také je důležité, co se o nich skutečně ví, co jsou lidové legendy a co jimi podstrčené "zaručené" informace.

Cíle jsou nabíledni: moc a peníze, příp. někým slíbená nesmrtelnost.

Ovšem nástroje k jejich dosažení, teoretická i praktická stránka věci, to mě zajímá! [cool]

173751

tak by mě zajímalo, když nás "elity" namíchávají, jakým způsobem přežívají ony samy? Na jakých ideích žijí jejich rodiny tak, aby nebyly samy pohlceny chaosem?

173741

23.10.2008 14:52

Modrý armagedon

RE: nelezte uz americanum do zadku

MedaBeda 77.?.?.?

"Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina."

Vložený obrázek

[velký smích]

173738

21.10.2008 18:21

Modrý armagedon

RE: nelezte uz americanum do zadku

MedaBeda 77.?.?.?

však na to jsem narážel [mrknutí jedním okem]

viz.

173590

20.10.2008 11:21

Modrý armagedon

RE: nelezte uz americanum do zadku

77.?.?.?

jen aby nepřišly ty olašské...


MedaBeda

173441

16.10.2008 18:00

Zadržení dr. Töbena by nás mělo probudit

RE: Svoboda není anarchie

MedaBeda 77.?.?.?

"holocaust byl nejzrůdnější zločin v dějinách lidstva"

nejzrůdnější zločin v dějinách lidstva je ten, že se z holocaustu židé nepoučili, a nyní se chovají k Palestincům stejně, jako kdysi nacisté k nim. A to nehovořím o jiných národech:

Vyčíslovat oběti by bylo jistě zajímavé. Oběti židovských komisařů a bankéřů. Jenže to nikdo zatím pořádně neudělal. Stačilo by pro začátek spočítat Rusy- padlé v bojích obou světových válek, při revoluci, odvedené do gulagů, zavražděné židovskými kápy z NKVD. To by bylo čísílko. A když přidáme i další národy, je to bádání možná na nejeden život.

Posvátných židovských 6 milionů a povědomí o množství literatury s nimi spjaté však zná, resp. má každé dítě školou povinné. To je nepoměr co?

A ještě jedna perlička:

Stalin (džugaš-vili tj. syn žida) i Hitler (syn Rotschildova levobočka Aloise), největší zločinci 20. století, v sobě nesli samovyvolenou krev.

173179

16.10.2008 17:16

Zadržení dr. Töbena by nás mělo probudit

RE: Pre Chazara

MedaBeda 77.?.?.?

"Goji, co urobime?"

je to jednoduché. Začneme dělat co oni: pracovat a spolupracovat, vzájemně si dohazovat zakázky a lobbovat za svoje (skupinové) zájmy.
Vynecháme však permanentní talmudické lhářství a záměrně pokřivující výklad světa, a pocit jakékoliv formy nadřazenosti. Vynecháme židovského Boha Peněz a Moci, a přijmeme namísto něj Boha Přírody, Pochopení a Pokory. K tomu začneme mluvit a psát dokonalou češtinou prostou anglických nánosů kde to není nutné, studovat, myslet logicky, kriticky a pragmaticky.

A to hlavní: naučíme se jemně a důsledně rozlišovat (diferenciovat) náš milý a útulný černobílý a lehce pochopený svět na miliardy odstínů všech barev i jejich nevyjádřených náznaků, abychom ho začali chápat v širších souvislostech. To znamená že se budeme široce vzdělávat v nejrůznějších oborech, tak, abychom byli připraveni čelit čemukoliv ve všech rovinách, připravujíc se tak o čas, který jsme dosud věnovali bohulibým činnostem jako je bulvár, TV, velké nákupy zbytečností, přemíra alkoholu, a podobné nešvary.

Židy jako takovými se speciálně zabývat nebudeme, lotry lze najít nejen mezi nimi, ale i všude okolo. Jen jim to někdy víc vychází jak si správně všímáme, protože Zlo, je od přírody jednodušší a často inteligentnější než Dobro.
To ale neznamená, že na své vysoké cíle Dobra rezignujeme. Lenost a strach jsou v tomto největšími jedy.

Protože dobře víme, že činy se vrací. Gauneři si nyní podřežou krky mezi sebou.

Avšak kohokoliv, kdo poruší NAŠE pravidla, i kdyby to byl sám papá Rotschild, Bush i kterýkoliv jiný smrtelník, zpacifikujeme dle NAŠICH pravidel- zákonů. Důsledně, bez pardonu. Jedině tak lze udržet pořádek.

To hlavní: budeme dělat nikoliv pro sebe jako jednotlivce, ale pro sebe jako skupinu s kterou se identifikujeme, i kdyby nás to mělo stát pohodlí, a třebas i život. Neboť jedině tak lze prožít plnohodnotný život plný potu, krve a slz. Jiný za to nestojí. (doporučuji film Most přes řeku Kwai, kde lze vidět, s jakou hrdostí dokáží vězni svým nepřátelům dodat kvalitní výsledek práce.)

173177

13.10.2008 16:52

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Otázka

MedaBeda 77.?.?.?

někdo to tu už na Zvědavci psal trošku jinými slovy: vzít si pořádnou hypotéku, peníze ulít bokem, a nemít nikde trvalé bydliště/majetek napsaný na svou osobu. Exekutor z vás pak nevyrazí ani korunu. Kde "nic není" ani smrt nebere. [mrknutí jedním okem]

172921

13.10.2008 16:44

Je kapitalismus u konce s dechem?

RE: Vidím to jinak

MedaBeda 77.?.?.?

zvláštní je, že Vy jste se do diskuse zapojil/a až nyní.

1. příspěvek, a hned mířící na diskutéra, ač co se týče volby slov chybujícího/překračujícího zavedená pravidla.

Jak pak můžete psát o úrovni, "která by v takovéto diskuzi být neměla"? Předveďte se, jděte vzorem, ukažte, jaká by být měla!

Vyčkávání na někoho z dlouhodobých diskutérů s cílem "mu to nandat"(gratuluji Z.... č.2)a nic vlastního nepředvést, nepovažuji za dobrou vizitku. [oči v sloup]

172920

04.10.2008 15:18

Může záchranný balíček pomoci?

RE: Jak snad zachránit tu naši Ameriku?!

MedaBeda 77.?.?.?

to ale pak znamená, že ti lidé od svého státu očekávají, že jim pomůže zbohatnout, a pak se k němu otočí zády.

Není to pravděpodobná podstata kapitalismu?

172290

30.09.2008 20:54

Už zase hoří hranice

RE: Trestní oznámení na Zvědavce

MedaBeda 77.?.?.?

asi máš být na co hrdý. Tak ať ti to dlouho vydrží, hrdino. A věř, že se dočkáš časů, kdy nebudeš mít možnost být na cokoliv hrdý, protože nic, co by toto kriterium mohlo splňovat, prostě nebude existovat.

172019

29.09.2008 21:36

Piráti získali tanky Т-72

RE: Národnost námořníků je známá:

MedaBeda 77.?.?.?

piráti (má jich být okolo stovky) dostali zajímavou společnost

ruský křižník Neustrašimij

americký torpédoborec USS Howard (DDG-83) z úderné skupiny letadlové lodě Ronald Reagan rozmísteně v oblasti působnosti 5. americké flotily

mimoto tam má být několik lodí americké páté flotily a dvě blíže neurčené lodě zemí EU


Ani jedna z válečných lodí se však nechystá zasáhnout. Námořní experti totiž upozornili, že ukrajinský tanker převáží kromě zbraní i nebezpečné chemikálie.

zdroj

kromě lodi Faina jsou v těchto vodách i další unesené lodě:
MV Capt Stefanos a MV Centauri

zdroj

171969

29.09.2008 21:04

Piráti získali tanky Т-72

RE: Tanky směřovali do Súdánu ?!?

MedaBeda 77.?.?.?

jen jestli Rusové nechtějí vyfouknout ty tanky Ukrajině aby ji oslabili, příp. požadovali výkupné (nikoliv nutně v penězích, třebas v politických ústupcích) namísto somálských pirátů [velký smích] Třebas proto se ve věci angažuje i americká válečná loď.

171968

29.09.2008 20:11

Už zase hoří hranice

RE: Neviem, kam sme sa to dostali...

MedaBeda 77.?.?.?

"čo sú to za "trestné činy" pochybovať o niekom či o niečom?! "

kdyby na nich nestála existence státu, silné finační toky a omluva jakýchkoliv činů, nikdy by nemusely být uzákoněny

171964

29.09.2008 14:53

Už zase hoří hranice

RE: Na takove nahody neverim.

MedaBeda 77.?.?.?

navíc jste mi nenalinkoval konkrétní věty, ve kterých se p. Sedláček hlásí k nacionálnímu socialismu III. říše. To ovšem diskvalifikuje veškerá Vaše tvrzení o něm, do doby, než budou řádně odůvodněna.

171953

29.09.2008 14:50

Už zase hoří hranice

RE: Na takove nahody neverim.

MedaBeda 77.?.?.?

"nestaci coby dukaz toho ze demonstrace nebyla o Iraku"

jelikož neproběhla, nemůžete soudit (a nemohl to ani magistrát Prahy)zda měla či neměla být neonacistická. O tom se mohlo rozhodnout pouze v případě, že by proběhla.

"Zbytek vaseho vytvoru je jakymsi podivnym pokusem o ospravedlneni holocaustu na zaklade uplatnovani kolektivni viny"

nic takového v mém příspěvku nezaznělo. Naopak jsem proti kolektivní vině vystoupil, Vy jste to však selektivně ignoroval.(mám pocit, že tak činíte vůči názorům, které Vám nejdou pod nos opakovaně, s cílem ukázat oponenta v diskusi v horším světle, než ve skutečnosti je)

Pokoušíte se sugerovat, že jsem na jedné vlně s p. Sedláčkem a nacisty, ale sugesce Vám jde mimořádně špatně. Jakmile s Vámi někdo nesouhlasí, hned schvaluje holocaust- ubohé [bliji]

171952

28.09.2008 20:09

Už zase hoří hranice

RE: Výrok, který zřejmě vstoupí do dějin

MedaBeda 77.?.?.?

a jak je to se vztahem Listiny základních práv a svobod a Ústavy?

171899

28.09.2008 16:08

Už zase hoří hranice

RE: Ukazka zidovskej vselasky k svetu. z erecu

MedaBeda 77.?.?.?

co konkrétně? [mrknutí jedním okem]

171890

28.09.2008 15:46

Už zase hoří hranice

RE: Na takove nahody neverim.

MedaBeda 77.?.?.?

"Tak co, Medo Bedo, kliknul jste si ?"

nebyl jsem na internetu, tak až teď

označil jsem Vás za lháře vzhledem k tomu, že Demonstrace proti válce v Iráku byla plánována na den dříve než byl den výročí Kristallnachtu. Za tím si stojím, protože vědomě manipulujete fakty snahou ztotožnit odpor proti válce v Iráku s adorací nacistů.
Navíc svolavatelé této demonstrace byli ochotni změnit datum, což vůbec nereflektujete (!).

Na druhou stranu- obsah díla Poslední generace tvoří převážně články přejaté. Fakta v nich obsažená dle mého názoru do jisté míry odpovídají pravdě(např. židé na klíčových místech v amer. politice) , ovšem závěr se mi nelíbí: zevšeobecňování viny židů na celou populaci a vyzvihování některých lidí známých z třetí Říše. I v tom pozdravu Heil Vám dávám zapravdu.

Ovšem zevšeobecňovat dopad činů nacionálních socialistů výlučně na jediné a možné Zlo, je stejný přečin jako v případě zevšeobecňování činů židů na jediné a možné Zlo. Obě strany mají máslo na hlavě a krev na rukou!
Lidové přísloví dí: Po dobrém krmení se koně neplaší. Ani Němci by neměli důvod dělat svá zvěrstva jen tak z nudy! Je třeba pátrat po příčinách. A pomatený syn Rotschildova levobočka- A. Hitler byl pouze katalyzátorem všeobecného napětí ve společnosti Německa po první světové válce.
Příčiny hledejte u bankéřů a všech sponzorů 1. světové války, socialistické revoluce v Rusku, nacionálních socialistů v Německu ap. Pak Vám snad něco docvakne.

Uniká mi, kde se výslovně Erik Sedláček hlásí k nacionálnímu socialismu III. říše. Nic takového jste mi nenalinkoval. Chci konkrétní věty!

Jediné v čem se zatím shoduje, je symbolika (Heil, 88, výběr barev), ale uniká mi, kde je vlastní obsah.

Můj názor je, že si E. Sedláček uvědomuje skrytý vliv některých židovských skupin na mezinárodní politiku a ekonomii, a nevidí jiné řešení, než hledět k Němců jakožto jednomu z mála národů, které měly odvahu s tím něco dělat.
Zapomíná tak ovšem, že i hrůzy z koncentračních táborů byly řízené z tohoto zákulisí, a že v táborech se nejspíše ocitlo pramalé procento skutečných pachatelů, aby pak na základě velkého množství obětí bylo tohoto faktu využito k nátlaku na ustanovení státu Izrael a holocaust cash flow, který málokdy končí v rukou skutečných obětí, a namísto toho se za něj nakupují zbraně, a politici ve vládách různých států. Na základě toho dovozuji, že nacismus je mu spíše symbolem "účinného" odporu vůči moci židovských elit. Tedy dělat z něj kovaného nacistu mi přijde přinejmenším odvážné.
Musel by se totiž především hlásit k německé rase a krvi, mluvit plynně německy, žít německým způsobem života, aktivně působit v německých hnutích či politických stranách s nacionálním obsahem, zpochybňovat Benešovy dekrety ap.

171889

29.01.2008 22:30

Všechno je jinak

RE: Poněkud, milý autore,

MedaBeda 77.?.?.?

Myslím, že je na čase se navrátit k blahému římskému zvyku [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Vložený obrázek

153063

29.01.2008 21:20

Jak mohla západní civilizace získat monopol na morálku a svědomí?

RE: O čem je článek.

MedaBeda 77.?.?.?

Vložený obrázek

153061

28.01.2008 19:16

Kdo fandí státu Izrael

RE: Proc?

MedaBeda 77.?.?.?

"Ptam se na historicke priciny teto nenavisti, at jiz je racionalni nebo neracionalni a doufam, ze se tady dockam odpovedi od lidi, kteri nechteji rozpory mezi lidmi/narody rozdmychavat, ale naopak hledaji nazorove reseni problemu a lidi/narody chteji sblizovat...."

1)vydělování se- odmítání asimilace.(k tomu jim dnes účinně slouží antisemitismus) S tím spojený dvojí standart pro židy a nežidy (hlavně v podnikání-úroky,ap.,ale i v náboženském přístupu- u nás je to např. socha Ježíše na Karlově mostě před kterou si židé odplivávali, dokud jim na ni Karel IV. nenařídil zhotovit hebrejský nápis) Bližní byl pouze žid.
Obecně tedy problém s uplatňováním vlastní víry v cizím státě a nerespektováním jeho vlastních zákonů, což vedlo ke ghettizaci. (totéž díky čemuž dnes Evropa brojí proti přistěhovalým muslimům)

2)Spáchal-li něco soukmenovec(hlavně neblaze proslulá lichva, podvod v obchodování -přípustné z hlediska víry, ap.), ostatní ho díky kmenové solidaritě kryli a stali se pak spolupachateli -pak už majorita nerozlišovala mezi viníky a nevinnými a došlo k pogromům.

Tak to alespoň vnímám já.

152950

28.01.2008 19:14

Kdo fandí státu Izrael

RE: OK, velmi dobře znám:

MedaBeda 77.?.?.?

"V téhle otázce jsem na straně Israele, berou si zpět pouze zemi, která jim právoplatně patří "

tu kvůli které vyvraždili Pelištejce, Moábce, Kanaánce a další národy? Vy jako křesťan neznáte knihu Jozue? [naštvaný]

A jinak- Arabové jim nic nevzali.
posloupnost vládců Palestiny je tato:

Pelištejci, Moábci, Kanaánci --- Hebrejové (Židé) --- Římané --- Byzanc (Východořímská říše) --- Osmanská říše --- Arabové --- britský mandát --- Izrael (Chazaři, Židé)

Nikde nevidím, že by Arabové někdy židům v Palestině něco vzali!!!!! Naopak vidím, že Židé okupují Palestinu už podruhé! [naštvaný]

152958

28.01.2008 18:59

Kdo fandí státu Izrael

RE: Mhmm

MedaBeda 77.?.?.?

"Prostě pak Kvapil je nacistické prase stejně jako pan Stwora"

"Mrzí mě, že například v Yom Kippurské válce,... nepoužil jaderné zbraně,... "

"arabská lůza"

a co jsi ty, občane? [překvapení] [překvapení] [překvapení]

152949

28.01.2008 18:51

Kdo fandí státu Izrael

RE: To je právě ten paradox,

MedaBeda 77.?.?.?

"Takže příště až budete spřádat teorie o židovském spiknutí a černé magii( [chechtot] ) tento argument vynechte..."

takže až mi vysvětlíte proč sionisté spolupracovali s nacisty, proč rabíni vybírali židy do transportů, proč Sionistický kongres odmítl vykoupit z transportů maďarské židy,i když byla možnost a proč byli v koncentrácích židovští kápové, pak se o něčem budeme bavit. [vyplazený jazyk]

152952

28.01.2008 18:41

Kdo fandí státu Izrael

RE: Víte kdo je největší fanoušek Izraele?

MedaBeda 77.?.?.?

na to že zprznil co se dalo, máte dost odvážný názor [velký smích]
Ale je-li pokřivenost cílovým záměrem, pak naopak bezchybný [cool]

152953

28.01.2008 09:58

Kdo fandí státu Izrael

RE: To je právě ten paradox,

MedaBeda 77.?.?.?

"Mnohokráte jsem upomínal, že celá ona šaškárna kolem sionismu a antisionismu mi připadne, jako příprava k další fatální zápalné oběti židovského národa"

také si říkám. Vojenský účel - destabilizovat Blízký východ - už téměř splnili (jediný středovýchodní Irán s přehledem vzdoruje díky Ruské a Čínské podpoře), takže už jenom šupajdy přijmout Krista jako Mesiáše, postavit třetí chrám a posadit do něj papa Ratzingera jako jeho náměstka, a je vymalováno.

Ti židé (včetně velkého počtu těch co si na ně jen hrají) co Jošuu nepřijmou, stihne bombardování a osud Palestinců za ostnatým drátem. Tento scénář je Novokřesťany již dlouho připravován, a židé v něm hrají roli užitečných idiotů (oběma stranám přeci záleží na Svaté zemi a Mesiášovi-spáse ze Židů, nebo ne????[velký smích] )
Stará definice zní, že "křesťané jsou židé co přijali Mesiáše". Leccos to umožní pochopit.

Což už fakt, že židé terorizují především křesťanské Palestince, pouze potvrzuje, křesťan je u nich nenáviděn mnohem více než muslim a je to z věroučného a historického kontextu pochopitelné.

Nejpikantnější je ovšem skupinka co se pojmenovala Masada, po staré židovské pevnosti. To si ti pitomci neuvědomují, že kopírují egregor, který skončil sebevraždami? Asi si to chtějí zopakovat [oči v sloup]
(nebo že by je k tomu tlačilo podvědomí,zkrze nějž k nim promlouvá jejich Nevyslovitelný,opovrhující svými služebníky?)


"Proč opět demonstrativní sionisté vydávají svůj židovský národ všanc?"

v tom je černá magie. Určitá část vždy přežije aby nesla kulturně-sociální kód dále. Ti, kteří zahynou, jsou bráni jako obětina vyšším silám(užitím pojmu holocaust se Wiesel dost prokecl), které pak ty přeživší jedince posílí svým požehnáním. Z takovéhoto "požehnání" vzešel Stát Izrael, bezprostředně po válce, během které jich mnoho organizovaně zahynulo. Vhodné jedince do transportů vybírali rabíni,tedy židovští "duchovní"... zbytek si stačí domyslet... [bliji]

152897

26.01.2008 01:15

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

chce to ovšem komparaci s životní úrovní, jinak se nikam nedobereme

152701

26.01.2008 00:45

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

"A vůbec, sadomasochismus vidím i za každým laškováním s "nutností války", a tento postoj mi připadá velmi starozákonní...."

to víte, s domicilním marsem v beranovi(kde mám navíc i slunce) to nemám jednoduché [velký smích]

"Gospodina jsem tam prsknul, abych Vám udělal radost, připadáte mi mile slavjanofilní. Mně je dost jedno, jak Ho kdo nazývá, stejně je to furt Jeden a Ten Samej."

jo tak [chechtot]
máte bod. Do jisté míry slavjanofilní jsem, neboť jsem se jako Slovan narodil. Jméno zastupující Boha je pro mne ovšem jen směrovka,za jistou hranicí i mizí i ono.

" tak už toho necháme, jo?"

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

jak chcete

[velký smích]

ale abyste mně pochopil. Zkuste se někdy projet na nejhorší bestii z nejohavnějších pekel, mocné stvůře, sám zářící a čistý. Pak mě možná pochopíte. [mrknutí jedním okem]

152699

25.01.2008 18:20

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

"A s nějakým ozdravováním společnosti č zlepšováním genofondu nemají co dělat. "

s "ozdravováním" mají. Souvisí to s degenerací blahobytem.x Válka přinutí vydat ze sebe maximum, úsilí i skrývané charakterové vlastnosti.

xNapř. ve Švýcarsku, které má jednu z nejvyšších životních úrovní na světě, připadá nejvyšší výskyt sebevražd. Velice úzce jsou spolu propojeny.

152663

25.01.2008 17:50

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

"Nechápu jeho příběh tak, jako že došel seberealizace mučením, to mučení už bylo jen nutné zlo, které odmítám glorifikovat a uctívat, ani je nepovažuji za zdravé a za jediný prostředek zlepšující memofond."

pak jste ho nepochopil vůbec. Právě zkrze přijetí utrpení a tím pádem transcendenci tohoto utrpení dosáhl Ježíš čeho dosáhl."Dokonáno jest!"-slova umírajícího trpícího, usmívajícího se.

vzdáleně s tou odvrácenou stranou (paušálně nazývanou zlem, ať je to již utrpení či jiná forma "zla", souvisí i jeho výrok:"Děvky a setníci vás předcházejí do nebeského království"


"Nemám nic v erbu, mám své vlastní bezerbové pojetí křesťanství (za které by mě nejspíš fundamentalisti ukřižovali). Nevím, proč máte potřebu mi podsouvat něco, co jsem nikde nenapsal.
"

omlouvám se, frázemi o tzv. Jeho vůli se ohánějí zejména křesťané, tak jsem Vás s nimi mylně ztotožnil. Obzvláště poté, co jste o něm psal jako o Gospodinovi.

"že jejich bolest je i Vaší bolestí."

měli-li oči otevřené, ale neviděli, nebo hůř, nechtěli vidět,a bylo jim ukazováno, pak se smát budu. Protože to je bolístka celého lidského pokolení, neschopného překročit kouli bláta, kterou si před sebe vykoulelo.
Jiný případ by byl, když by jim ukazováno nebylo. To by pak skutečně byla jejich bolest i mojí bolestí (jako že už s takovými soucítím), ale jinak v žádném případě. Člověk není predestinován a může si vybrat.(nebo dle Matrixu- už si vybral a nyní se snaží pochopit svoji vlastní volbu)

152661

25.01.2008 11:07

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

" Pochopeni lze dosahnout procesem premysleni."

a jsme u toho. Právě dokud lidé nebudou schopni tohoto schopni, budou si muset procházet novými a novými válkami.

152622

24.01.2008 23:55

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

"Ale už jen to, že používáte výraz "nejvyšší formou" svědčí o Vaší (možná podvědomé) glorifikaci jak těch válek, tak toho utrpení."

právě Váš avatar Kristus zkrze utrpení na římském mučícím nástroji došel nejvyšší seberealizace. Dokonce jste si ten nástroj dali do erbu. Takže Vaší odpovědi zcela nerozumím.

"A smát se utrpení - no to už ale skutečně vůbec."

smát se blbosti, nikoliv utrpení, to jste chybně interpretoval


"Pane Bédo, já Vás nechci nijak přesvědčovat, a pokud bude válka, tak možná bude pro nás oba takovým poučením, o jakém se nám zatím ani nezdá...."

já s ní počítám a díky sdělovacím prostředkům a ATM magazínům si dokážu přibližně představit, že to procházka sakurovou alejí rozhodně nebude

152581

24.01.2008 20:23

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

"Destrukci jiných nechte ovšem prosím na Jeho vůli - jinak počítejte s následky."

docela bych si s Ním někdy rád zašel na pivo. Jak vidno z Vašeho příspěvku, asi se s Ním občas vídáte. Můžete mi dohodnout pokec? [mrknutí jedním okem] Zajedu kamkoliv. Nema problema. Ve vší diskrétnosti.


"není možno ji aplikovat jako "léčbu" či jako "prostředek vývoje" někomu jinému, či dokonce společnosti"

není možno. Ale lidé k tomu svým postojem směřují sami. Nečinnost a pasivita na jedné straně vyvolá radikalitu na druhé straně. Dobře míněná slova od řady myslitelů a skvělých osobností (XIV.dalajlama, islámští liberální duchovní, řada křesťanských kněží, nositelé mírových ocenění ap.) se míjejí účinkem. Co se týče mne, budu se jen smát. Lidské hlouposti. Do válek se lidé zatáhnou i bez mého přičinění, o kteréžto se nijak nesnažím i když mám za to, že v nynějším stavu světa je utrpení nejvyšší formou poučení.

152551

24.01.2008 18:04

Gándhího vnuk odsuzuje izraelskou politiku

RE: Third world unity

MedaBeda 77.?.?.?

když nelze napadnout výrok, tak napadneme jeho autora, činy,případně toho, s kým je spojován, viďte Side!!! Argumenty proti Gándhího výrokům nikde nevidím!

[bliji] [bliji] [bliji]

152532

24.01.2008 17:51

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

Druide, říká Vám něco tarotová karta Věž?

Aby nové nastoupilo, musí staré odumřít.
Doufám že znáte pohádku o Smrťákovi, chyceném v sudu (Dařbuján a Pandrhola). Zcela jednoduše vysvětluje základní zákony Přírody. Podmiňuje vývoj, evoluci.

Tvorbu a Destrukci. Sexualitu a Smrt. Vědomí a Energii. Jang a Jin. Muže a Ženu. Stále to samé, pořád dokola. Samy o sobě jsou nehybné. Neplodné. Jejich mísením však vzniká dynamika života, existence samotná.

Divím se, že to jako druid nevíte.

V tomto ohledu plní válka(násilí) dosud nezastupitelný nástroj. Najde-li se alternativní metoda dekonstrukce, smrti (též filosofický pojem ve škole dekonstruktivismu), pak sem s ní!!!

Humanita, úděl člověka, by pak měla mít za úkol Moudrost. Tedy vědění o tom, jaký nástroj(destrukci, tvorbu) kdy použít. Kdy zasadit strom, a kdy ho pokácet. Kdy postavit dům, a kdy ho naopak zapálit, či zbourat. Kdy udržet mír, a kdy vyhlásit válku.

Pan Stwora tuto přirozenost existence zachytil, a reflektoval na příkladu války, aniž by s ní samotnou souhlasil. Takto článek chápu já.

152530

24.01.2008 17:13

Války jsou nutné

RE: posledni jaderna..

MedaBeda 77.?.?.?

do značné míry souhlasím!!!

-žena vynalezla soukromý majetek, ve kterém by měla muže a děti pěkně pod dozorem. Viz. Škopková s Konopnicí v trilogii Slunce seno.

-naopak muž vytvořil komunity, celá společenství (např. u některých domorodých kmenů je celá vesnice v jedné chýši. Pozůstatek tohoto zvyku jsou hospody, kde si chlapi všechno v klidu vysvětlí, ale už bohužel i tam je žena vypátrala.

války mužů probíhají o 1) majetek (který potřebuje hlavně žena- viz. jaký podíl výplaty manžela padne na její potřeby, odůvodněné často dětmi)
2) ženy samotné (zdroj sexu, příp. lásky která činí život naplněným ap.)

Dalším zajímavým bodem je, že právě žena často bičuje svého muže k vyšším výkonům (kariéra, společenské postavení) protože zkrze něj roste i její moc a vliv.


ne nadarmo se hovoří o muži jako hlavě a ženě jako krku, hybateli hlavou. Že bychom měli šedé eminence nikoliv na burzách a v Pentagonu, ale přímo ve svých postelích? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Co by se stalo, když bychom vypnuli sexuální pud u mužů, potřebu milovat, ochraňovat, hladit? Jako domeček z karet by se zhroutily systémy, i nutnost válčit o ně. O soukromý majetek by se nikdo nestaral, a stavěly by se velké hospody, hřiště, stadiony, plály by velké ohně, u kterých by se za zvuku bubnů, v mračnech tabákového a marihuanového kouře, v potocích alkoholu a halucinogenů donekonečna rokovalo a přátelsky zápolilo. V případě hladu by se vyhlásil velký lov a po najedení by se začalo nanovo.

Ale abych to nezlehčoval- to, že muž válčí a hromadí majetek kvůli ženě a dětem, za to žena nemůže.
Jedná se totiž o podvědomý a velice silný reflex, za který do značné míry nemůže ani muž. Je daný genovou a pudovou výbavou.[cool]

152527

24.01.2008 16:49

Války jsou nutné

RE: Jsou věci o kterých se nediskutuje

MedaBeda 77.?.?.?

" Jsou věci o kterých se nediskutuje."

Naopak. Zlem je právě takovýto výrok, ve kterém autor nesnese reflexi a zpatra tabuizuje. [vyplazený jazyk]

152524

23.01.2008 22:24

Sionofobie

RE: Jak zachránit svět

MedaBeda 77.?.?.?

příliš mnoho jich zblblo vidinou Izraele, utkaného démonskými silami, příliš mnoho z nich se koří moci, která jimi pohrdá. Nevidím to tedy pro národ židovský příliš pozitivně ač svá pozitiva ukázat dokáže.

Zdali upřímně, či zda jen pro to, aby si nás "koupil" je věcí jeho uskupení.

152447

23.01.2008 22:01

Sionofobie

RE: realita zo sucasnosti

MedaBeda 77.?.?.?

rivka(zdrobnělina od Rebeka) je žena, izraelská vojačka, před časem se tu ukázala

152446

20.01.2008 18:39

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Na Neffově Neviditelném Psu

MedaBeda 77.?.?.?

dobrá otázka, jestli tehdejší populaci nazvat "židy", když zákon nadvakrát přijali podle vlastní tradice až v poušti (a až tehdy se de facto stali "židy" )
Ale budu-li hovořit o Hebrejích, myslím, že tím nic nezkazím.
Co se týče záznamů, je zde Exodus, který se musí brát s odstupem.


zajímavý je tento odkaz

http://www.myty.info/view.php?cisloclanku=20070400...

a zejména tento, který doporučuji pečlivě přečíst

http://www.prave-spektrum.sk/message.php?1056 [cool] [cool] [cool]

152212

19.01.2008 22:19

Budou ho muset zabít

RE: Zlatý standard?

MedaBeda 77.?.?.?

Mám to!!! co začít krýt měnu jadernými zbraněmi? plutonium a uran je IMHO TVRDÁ MĚNA!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

152100

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 2

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
23,00 Kč
Euro
27,19 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,53 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
25,35 Kč
100 japonských jenů
21,79 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 946,95 Kč
1 unce stříbra
546,29 Kč
Bitcoin
274 000,63 Kč

Poslední aktualizace: 20.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?