Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 189 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MedaBeda.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.09.2007 12:49

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Kdyz to shrneme...

MedaBeda 77.?.?.?

Vladimíre, viděl bych to takto:
1] samostatný výkonný server, umístěný v jedné či více "bezpečných" zemích
2] více čtenářů----> více peněz na předplatném či sázce, příp. jakákoliv jiná forma podpory ("Více hlav více ví, více peněženek více složí" )
3] posléze vydávat i v anglické a ruské verzi, to by mohlo zvednout podporu ze zahraničí, v případě rostoucího počtu financí i další jazykové verze
4] více takovýchto společných projektů, tmelí to komunitu okolo Zvědavce a zároveň zvyšuje její akceschopnost (postupný celospektrální přesun od diskusí k činům)
5] společná setkávání zúčastněných
6] billboardy, meetingy, vydávání knih se Zvědavčí problematikou ap. [mrknutí jedním okem]

143683

19.09.2007 08:11

Litva viní z válečných zločinů předního izraelského historika

Židé v NKVD

MedaBeda 77.?.?.?

je téma, které stojí za to studovat co nejvíce do hloubky- skrývá něco, co mělo být navždy zapomenuto a skryto,a před čím by se takzvaný holocaust cítil skutečným břídilem.

144102

21.09.2007 20:31

Kissingerovo ultimátum Putinovi

RE: Tak ten titulek

MedaBeda 77.?.?.?

pokr.


"Typickým představitelem je rakouský představitel Wolfgang Petritsch, který v Bosně napáchal velmi mnoho škod," řekl. "Tragédii Rakouska" vidí císařův syn v "převažujícím názorovém monopolu" (demokratických sil), zatímco v Německu je "kontrolovanými médii systematicky vyvolávána hysterie proti pravici, posílená zbabělostí pravičáků, kteří se nebrání". Krajně nebezpečným je však podle Habsburga pro Evropu Rusko. "Samozřejmě se tam nevrátí komunismus stalinského typu, ale přichází nacionální socialismus. Ten samozřejmě také nebude Hitlerova typu, ale Putinova," řekl. Tento ruský prezident, který byl 23 let členem KGB, nyní "vede jasnou expanzivní vnější politiku a vytváří ostře autoritativní systém uvnitř". Zostřováním čečenského konfliktu vytváří na pozadí amerického boje proti terorismu společnou platformu s USA. Vojenskou akci Ruska mimo jeho hranice Habsburg nevylučuje s poukazem na údajné prohlášení ruských důstojníků v bruselské centrále NATO, že Moskva jednou zase pobaltské republiky získá zpět. Zatímco řada rakouských politiků i část médií označila prohlášení císařského syna za "neúnosná", Habsburgova mluvčí Eva Demmerleová obhajovala svého šéfa před obviněními z antisemitismu tvrzením, že dostal "řadu uznání od židovských organizací za záchranu Židů". Další vyjádření odmítla s tím, že Habsburg "nemá zapotřebí nechat se vtahovat do kalných vod rakouského předvolebního boje".

144252

21.09.2007 20:50

Kissingerovo ultimátum Putinovi

RE: Tak ten titulek

MedaBeda 77.?.?.?

a co ignorovat vás? [vyplazený jazyk]

Vaší laskavé pozornosti, článek z r.2002,http://zpravy24.pantax.cz/2002/11/22.11.02.htm#top:
Syn posledního rakousko-uherského císaře Otto Habsburg, který ve středu honosně oslavil své 90. narozeniny v bývalých císařských palácích ve Vídni, vyvolal skandál rozhovorem pro krajně pravicový časopis Zur Zeit, v němž za příčinu amerického tlaku proti Iráku považuje údajné ovládnutí amerického ministerstva obrany Židy, amerického ministerstva zahraničí černochy a malý vliv "bílých Američanů". Kromě výkladu mezinárodní politiky z rasových hledisek také obvinil ruského prezidenta Vladimira Putina z šíření nacismu a Německo, že systematicky pěstuje hysterii proti pravici, která je pak zbabělá. "Americké ministerstvo obrany je obsazeno Židy - Pentagon je dnes židovská instituce," řekl Habsburg. Jde jim hlavně o to chránit Izrael a jsou přesvědčeni, že toho lze dosáhnout úderem proti Iráku, dodal. Na druhé straně proti jestřábům z Pentagonu stojí holubice z ministerstva zahraničí, které ovládají černoši jako Colin Powell a zvláště Condoleezza Riceová. "Anglosasové, tedy bílí Američané, v tom momentálně hrají jen velmi malou roli," míní Habsburg. Za "svinstvo" považuje Habsburg obžalování bývalého chorvatského generála Janka Bobetka kvůli genocidě v dobách balkánské války, protože generál "nemůže být žádným válečným zločincem". Obvinil mezinárodní společenství, že po zásahu Balkán "kolonizuje" opotřebovanými sociálnědemokratickými funkcionáři.

144251

22.09.2007 00:21

Nový Bushův pudlík

RE: Tradice Zarathuštry?

MedaBeda 77.?.?.?

Jezis je puvodne slunecni princip- ukazuje na to i ukrizovani (tretiho dne vstal z mrtvych--- 3 faze slunce- usvit, zapad a noc)v predstavach Sumeru, Babylonanu a Persanu. Bible je mixem vseho, co se v te oblasti ze sfery posvatnych textu posbiralo [smích]

144269

22.09.2007 00:40

Kissingerovo ultimátum Putinovi

RE: Tak ten titulek

MedaBeda 77.?.?.?

každý hraje svoji roli ve Velkém Divadle,a každý nám řekne pouze to svoje. Obraz reality se pak skrývá za tou celou šaškárnou.

144267

02.10.2007 07:06

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Pan profesor Bollinger

MedaBeda 77.?.?.?

například Karlovy Vary. To je případ ruských židů, nikoliv Rusů.

144762

02.10.2007 15:06

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Pan profesor Bollinger

MedaBeda 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]


[velký smích]

144801

02.10.2007 15:22

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Máme co jsme chtěli...

MedaBeda 77.?.?.?

"která jako jediná velmoc odmítla sdílet vizi"

nesouhlasím v tom smyslu, že jich je více než jedna- krom konfuciánsko-komunistické je to např. pravoslavná, islámská, hindská; šintoistická se chystá svrhnout americké jho ze svých zad... divil by jste se, co dřímá pod pokličkou. Kdyby se národy a kultury Eurasie nenechávaly rozeštvávat teroristickou CIA s občasným přispěním mafiánského Mossadu, a kdyby některé z nich byly schopny překonat minulost (Rusko,Evropa), jinak by se tu pak žilo, bez kamer, laciného morálního odpadu z filmů točených převážně v USA, přežíravé nadvýroby, tvořící na jedné straně masy chudých a na druhé straně zbohatlíky, investující své přebytky právě do válek a manipulací s chudšími za účelem ještě většího mamonu. Žel bohu, zlo je snažší než dobro, a na tom to celé stojí. A uděláte-li zločinem z člověka zrůdu, těžko se pak takový jedinec zachraňuje. Když to však uděláte ve velkém měřítku pomocí neoliberalistických zvratků, zejména zkrze média, války a oblbování lidí "svobodou", ničíte tak celé populace, národy a s nimi i celkový obraz lidstva a světa. Takoví lidé se stávají pouze nástroji sil v pozadí, nesvéprávnými živočichy hnanými pudy a touhou po moci a rozkoši, v neomezeném množství, papouškujícími vše, co je jim shora zkrze média předhozeno.

Cílem moci je opět moc. A i ta je zotročitelem, toho, který zotročuje.

144802

02.10.2007 16:16

V Gaze trpí sta tisíce dětí

RE: dotaz

MedaBeda 77.?.?.?

ve jménu Izraele už bylo napácháno mnoho zla. Zničilo celé generace, morálně i fyzicky.
Namístě by bylo, odškodnit všechny co ve jménu Izraele trpěli, ať již Palestinští Arabové, Židé a jiní. Namístě by bylo, vrátit území Arabům. To je však krajní, a těžce realizovatelná záležitost.

Zbývá jediné řešení.
Zrušit rasistický režim(žádný stát židů ale abrahamitů). Zakládat školy pro děti a komunity pro dospělé odevšad (např. fungující komunita Neve-šalom). Smíšená manželství. Návrat palestinských uprchlíků do Izraele. Nejtěžší zločince na obou stranách pochytat a pověsit, bez amnestie. To samé s rasistickými rabíny a imámy. Zakázat extremistické myšlenkové školy v obou náboženstvích,(a ideologicky potírat tento jev i v křesťanství, které má občas neshody podněcovat) potírat je a na druhé straně podporovat ty, které hledají společné hodnoty. Obnovit to co je oběma národům společné, odkaz společného předka- Abrahama (abrahamismus) Hledat to, co spojuje, nikoliv to, co rozděluje. Peníze na zbraně, hojně posílané z USA investovat ve velkém do společných aktivit-školy, konference, tábory, společné firmy, sportovní týmy, týmy vědců, duchovních, filosofů ap. Obnovení tradic, vyhlášení judaismu, islámu a křesťanství jako státních náboženství. Naslouchání křesťanům, kteří mohou dělat roli ideového zprostředkovatele, včetně podpory rozvoje duchovního turismu- poutí. Společná ochrana památek. Přejmenování Izraele- už žádné zápasení s Bohem, zapomeňte na to - na Judea nebo Palestina, nejlépe však Eden (etym. edin-chrám slunce, ráj).

Vaše velikost se pak ukáže tím, zda z pekla které na BV přičiněním vzpurníka-zápasníka a zloděje prvorozenství Jákoba-Izraele vzniklo, dokážete udělat ráj. To bude vaší zkouškou před Bohem. Abrahamitský Eden.

Díky Adamovi a Evě jste poznali nejprve dobro, nyní i zlo. Volba co nyní, na rozhraní dějin, zvolíte, je výhradně na vás. Eden nebo Izrael? Ráj nebo úděl padlých andělů? Eden je však střežen cheruby. Pouze pokora Ábelova jim nezavdá příčinu máchnout plamenným mečem a setnout uchazečům o vstup hlavu.

Velkou silou, s duší otevřenou volejte jméno svého praotce. Jeho odkaz, štít skutků a pokora vám dá projít.

144809

03.10.2007 08:20

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Máme co jsme chtěli...

MedaBeda 77.?.?.?

špatně jste mne pochopil. Nehledám v Číně ochranu. Spíše protisílu, která je schopna vyvrátit USrael z kořenů.
NAvíc komunismus je u ní jen epizodka v tisícileté historii. Konfuciánské myšlení nezemřelo prvním výstřelem Mao-ceových vrahů.

144860

03.10.2007 08:45

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Máme co jsme chtěli...

MedaBeda 77.?.?.?

ať si probuzenej je. Bojovat proti němu v žoldu USraele nehodlám. Mojí domovinou byla a je Evropa. A jako takovou z ní nechci americký protektorát, kterým se nyní fakticky stává.(na druhé straně ani čínský) Ať se mlátí Amíci s Číňanama, klidně, když jim to bude k duhu, ale ať svoje svinstva typu PNAC netahají k nám. Terorismus a Čína jsou jen záminkou pro realizaci jejich světovládných choutek.
Jaderné vyhrožování? Čína není sama, totéž slyšíme z Izraele a USA.

Politická pluralita neexistuje ani v USA, možná tak na papíře. Republikáni i demokraté jsou členy téže lóže, takže je jedno, kdo je u moci.

Prozradím vám sladké tajemství. Čínský mamut má ruský obojek. Nekecám.

144861

03.10.2007 09:02

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Útlak bělochů v USA

MedaBeda 77.?.?.?

poučme se u Izraele. Tam šli zpět 2000 let. Slušná laťka.

144863

03.10.2007 09:15

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Máme co jsme chtěli...

MedaBeda 77.?.?.?

víte, po ovoci poznáte je. Četnost agresí vedených USA a Izraelem (příp. britským pudlíkem v závěsu) hravě překonává četnost a brutalitu agresí libovolného jiného státu. A tento stav nemůže a nebude trvat do nekonečna.

"Bez CIA a Mossadu by se nám žilo víceméně stejně"

nežilo, touto větou bagatelizujete jejich bezprecedentní činy

černobílý svět samozřejmě neexistuje. To nás však nesmí odradit od idejí, dát mu barvy, vůně a pocity. Protože pak nám zústane jen šeď.

144862

03.10.2007 20:15

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Máme co jsme chtěli...

MedaBeda 77.?.?.?

tao není státotvorný princip, tudíž tomu velké šance osobně nedávám. Nanejvýše by mohlo ovlivnit konfucianismus a vytvořit tak jeho "lidštější" verzi, to by se povést mohlo.

144880

03.10.2007 20:24

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Máme co jsme chtěli...

MedaBeda 77.?.?.?

pak je v našem zájmu udržovat rovnoměrné rozvrstvení sil, které se snaží ve sféře

a) vojenské- USA nachýlit na svou stranu sérií útočných válek a rozprostíráním sítě základen po celém světě+ podporou oblastní hegemonie Izraele, za jakoukoliv cenu

b) hospodářské-výroba Čínský ekonomický válec drtící ekonomiky celého světa (dolar stále klesá)
hospodářské-služby Indie, čekající na svou příležitost. Rozhodně by se nehrnula do světovlády, nemá to v povaze.

c) vojensko-hospodářské- Rusko, se svou jedinečnou kombinací sofistikovaných zbraní, kterým se těžko hledá konkurence a nerostného potenciálu

d) individualismus s občasným podrazem X vazalství- mix států EU na obě strany

e) jiné- např. sociální rovina v přečíslení (r-strategie)- obecně muslimové, při bližším pohledu zejména Pákistánci,Maročané,Alžířané,Turci. Pokud se nemýlím, tak ne v takové míře Arabové či Peršané, kterým je to s gustem připisováno.

Jako Evropa jsme stále roztříštěni, a zejména USA to vyhovuje, protože nás lépe ovládají.

144879

03.10.2007 22:28

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Máme co jsme chtěli...

MedaBeda 77.?.?.?

toto si musím zapamatovat, myslím, že jste trefil do černého

144889

07.10.2007 20:03

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: To není možný

77.?.?.?

v unoru tohoto roku podepsal Vladimir Putin povoleni k vyvozu exportni verze S-400. Tedy jediny limit uz je nyni vyhradne kupni sila zakaznika.

145093

07.10.2007 21:07

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

MedaBeda 77.?.?.?

pravda je vylucne otazkou uziteho meritka

145095

11.10.2007 16:28

Kolaborace sionistů s nacisty

dobrým titulem

77.?.?.?

k thematu je i kniha "Holocaust victims accuse"

145311

11.10.2007 16:34

Policejní příručka z roku 1935

RE: První republika

77.?.?.?

"Hm, a já si až dosud myslel, že šlechtické tituly zrušil známý vzdělanec, demokrat a otec národa Masaryk - a to tak, že mu na tom velmi záleželoů

ano, ten. Říšský poslanec Masaryk který přísahal věrnost císaři, a otočil, jakmile začalo téct do bot.

145312

26.10.2007 13:33

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Nalezeno na: http://www.jdl.czechian.net/ ČTĚTE POZORNĚ!

MedaBeda 77.?.?.?

autor onoho webu neví co roupama.
Způsob jakým píše, i struktura článků, docela napoví oč mu ve skutečnosti jde. Umlčet procitající, stále více informované lidi.

145948

28.10.2007 17:04

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nic noveho

MedaBeda 77.?.?.?

"Snad dostanou lidi odvahu , jinak to bude vic a vic jen na..."

Snad? To už všichni rezignovali na svoje lidství? Slovo "snad" by mělo zmizet z našich slovníků. Existují jen dvě volby. ANO, to jest spolupracující síla a NE, to jest nespolupracující slabost.

146023

29.10.2007 09:57

A nenecháme vám ani ten čas...

RE: mimochodem

MedaBeda 77.?.?.?

víra a katolická církev je propastný rozdíl [cool]

146057

29.10.2007 10:35

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Novy

MedaBeda 77.?.?.?

tipuji,že se sami židé budou snažit vyvolat nějakou bitku a média to pak otisknou jako napadení ze strany "neonacistů"

146054

02.11.2007 19:55

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Novy

MedaBeda 77.?.?.?

přitom je jen naší vinou, že máme systém, který jim to umožňuje [pláč]

146334

03.11.2007 19:47

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Novy

MedaBeda 77.?.?.?

boj o symboly- "neonacisté" poukazující na vyvolání války v Iráku židovskou lobby ve sporu o symbol- židovské staré město ve kterém už dnes žije židů minimum. Navíc sporné datum, je-li pravda, že k demonstraci mohlo dojít dříve, když by ji magistrát neblokoval.
Myslím, že máslo na hlavě mají obě strany, "neonacisté" pro směšování všeho židovského do jednoho, a židé pro přivlastňování si čtvrtě a organizování bitkařů. Nechápu, jak si mohli židé čtvrť zabrat, když by pro jejich demonstrování měly platit stejné podmínky, jako pro kohokoliv jiného!
Kdyby bylo po mém, nechal bych zbít všechny tři subjekty- "neonacisty", židovské bitkaře i pracovníky magistrátu [velký smích] [velký smích] [velký smích]
"Neonacisté" by pak začali rozlišovat mezi jednotlivými skupinami židů, i faktem, že židovské město má s Irákem pramálo co společného, židé by si uvědomili, že si tu nemohou dělat co chtějí a nárokovat co chtějí, a úřednické podržtašky zas fakt, že demokracie, jakkoliv dnes pošlapávaná, tvrdě vybojovaná, je pro všechny, nikoliv jen pro někoho(se svými klady i zápory). Střešovice s Homolkou by si zas přišly na bodíky, které potřebují, takže spokojeni by nakonec mohli být všichni zůčastnění. Možná i pan Klaus, třesoucí se před panem Lauderem jako osika.

146390

03.11.2007 22:27

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Novy

MedaBeda 77.?.?.?

a právě Praha hrála v jejich dějinách významnou roli. A vlastně veškerý "německý prostor". Syntéza původní židovské přizpůsobivosti a universality (jako kočovníkům jim ani nic jiného nezbývalo, kočovníkovi nenáleží půda, nýbrž volný prostor) s německou pořádkumilovností, precizností a společný prvek vypjatého nacionalismu z nich učinil plemeno Aškenazů. (samotné slovo Aškenaz znamená Německo)

Pokud budeme schopni nastavit rozumné parametry soužití, vše je OK. Jestliže však magistrát chodí učité skupině na ruku, je pochybený. Opět chyba systému, která je naší vinou. Oni pouze využívají (příp. zneužívají) možnosti.

Zajímavé je, že si jako kočovníci přivlastňují konkrétní území. Že by zde hrál úlohu prvek iracionality?- "Tu zemi nám dal Bůh"

146399

04.11.2007 17:06

Americké děti blbější než necky

RE: produkce armády otroků

MedaBeda 77.?.?.?

TESAT DO KAMENE!!!

146430

21.11.2007 00:05

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: umazaný Izrael?

MedaBeda 77.?.?.?

drahý leo, odkaz který postujete, tu měl být již dávno! ale i tak jsem Vám neskonale vděčen, velice jste mne jím potěšil! [smích]

147621

21.11.2007 00:23

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: umazaný Izrael?

MedaBeda 77.?.?.?

Numeri 34:
1. Hospodin promluvil k Mojžíšovi:
2. “Přikaž Izraelcům a řekni jim: Přijdete do kenaanské země, do té země, která vám připadne do dědictví, do kenaanské země vymezené těmito hranicemi:
3. Jižní okraj vaší země povede od pouště Sinu podél Edómu. Na východě povede vaše jižní hranice od konce Solného moře,
4. potom se vaše hranice stočí od jihu ke Svahu štírů, bude pokračovat k Sinu a na jihu bude vybíhat ke Kádeš-barneji, potáhne se na Chasar-adár a bude pokračovat k Asmónu.
5. Pak se hranice stočí od Asmónu k Egyptskému potoku a bude vybíhat k moři.
6. Vaší západní hranicí bude Velké moře s pobřežním územím; to bude vaše západní hranice.
7. Toto pak bude vaše severní hranice: od Velkého moře si vyznačíte jako mezník horu Hór.
8. Od hory Hóru si vyznačíte hranici až k cestě do Chamátu a hranice bude vybíhat k Sedadu.
9. Hranice pak povede k Zifrónu a bude vybíhat k Chasar-énanu. To bude vaše severní hranice.
10. Východní hranici si vyměříte od Chasar-énanu k Šefámu,
11. poté sestoupí hranice od Šefámu k Rible na východ od Ajinu, pak sestupuje, až narazí na východní svah při Kineretském moři.
12. Dál sestoupí hranice k Jordánu a bude vybíhat k Solnému moři. To bude vaše země, vymezená hranicemi kolem dokola.”

Numeri 33:
50. Hospodin promluvil k Mojžíšovi na Moábských pustinách u Jordánu naproti Jerichu:
51. “Mluv k Izraelcům a řekni jim: Až přejdete Jordán do kenaanské země,
52. vyženete před sebou obyvatele té země
a zničíte všechny jejich modlářské výtvory. Zničíte všechny jejich lité modly a popleníte všechna jejich posvátná návrší.
53. Podrobíte si tu zemi a usadíte se v ní. Tu zemi jsem dal vám, abyste ji obsadili.
54. Rozdělíte si zemi losem jako dědictví mezi své čeledi; větší dáte větší dědictví a menší dáte menší dědictví. Kam komu padne los, to bude jeho. Rozdělíte ji v dědictví svým otcovským pokolením.
55. Nevyženete-li však obyvatele té země před sebou, tedy ti, které z nich zanecháte, budou vám trnem v očích a bodcem v boku, budou vás sužovat v té zemi, ve které se usadíte.
56. A jak jsem zamýšlel učinit jim, učiním vám.”

článek: http://cz.altermedia.info/ze-zahranici/izrael-v-pa...

147624

21.11.2007 00:24

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: umazaný Izrael?

MedaBeda 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Vložený obrázek

[vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

147622

21.11.2007 21:39

Časy se mění

RE: Jo vzdáváme se výhod o sto šest

77.?.?.?

aaa, texasky kolibrik opet na scene [oči v sloup]

147678

22.11.2007 20:52

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: umazaný Izrael?

MedaBeda 77.?.?.?

odkdy arabové píší hebrejsky a odkdy je bible jejich dílem? povídejte jožine, začínáte mne bavit stále více [chechtot]

147747

22.11.2007 21:30

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: umazaný Izrael?

MedaBeda 77.?.?.?

biblické nároky, jejichž existenci v izraelské politice tak vehementně popíráte

Sunday, September 22, 2002
From the Jerusalem Post, Ariel Sharon speaking to a crowd of supportive Evangelical Christians:
Sharon even received a positive response when he told the largely Evangelical crowd of visiting Pope John Paul II prior to his visit here in 2000. Sharon said that the pope told him that Jerusalem was holy to Jews, Christians, and Moslems. Then Sharon related, the pontiff added, "But it was promised only to the Jews.""This country exists as the fulfillment of a promise made by God Himself. It would be ridiculous to ask it to account for its legitimacy."
-- Golda Meir, Le Monde, 15 October 1971


[vyplazený jazyk]

147748

28.11.2007 07:26

Rozhovor s Israelem Shamirem: Antisemitismus neexistuje. Zatím.

RE: ŽId nebo nežid

MedaBeda 77.?.?.?

"dokonce i pan Zelezny. Clovek ktery vlastne zadluzil kazdeho Cecha svym jednanim."

pan Železný je žid, člen židovské obce, tak se nedivte. Dokonce panuje názor, že se s Lauderem, členem židovského kongresu dohodli,aby si pak výpalné, zaplacené českými daňovými poplatníky, mohli v klidu rozdělit


" Pripada me,ze oni to Zidovstvi jen tak zneuzivaji pro svuj prospech."

krom jejich víry pro ně není nic svaté, pojem bližní vztahují jen sami na sebe... co na to říci? Měli by konvertovat ke křesťanství, dosáhli by tak přijetí svého Mesiáše a pokoje v duši, naplnění, které by je osvobodilo.

148158

28.11.2007 07:27

Rozhovor s Israelem Shamirem: Antisemitismus neexistuje. Zatím.

RE: Je zajímavé,

MedaBeda 77.?.?.?

Ježíš přeci řekl: "Jděte do celého světa." " Nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč"
Pánové si to vyložili po svém [velký smích]

148161

28.11.2007 08:04

Rozhovor s Israelem Shamirem: Antisemitismus neexistuje. Zatím.

RE: antisemitismus je pravni norma

MedaBeda 77.?.?.?

"V carskem Rusku az do unorove revoluce 1917 meli Zide omezena prava co se tykalo mista pobytu, vzdelani atd"

přečtěte si laskavě Dvě stě let pospolu od Solženicyna. Židé měli za cara větší práva než většina Rusů. Židé byli svobodní,zatímco kolem byla většina ve stavu nevolnictví. [mrknutí jedním okem]

Otázkou také je, jaké měli vstupní podmínky pro zásadní účast na revoluci, která zahubila miliony Slovanů [bliji]

148160

28.11.2007 13:22

Zemřelo v irácké válce 15 tisíc amerických vojáků nebo víc?

RE: Problém této války pro americké vojáky

MedaBeda 77.?.?.?

pozitivum války je prozření zkrze bolest a smrt okolo. Prozření, které nelze okecat goebelsovskými výroky US administrativy o úspěchu a "budování demokracie". Je trvalé, věčné. Toto pozitivum vám nedá nic jiného, byť seberafinovanějšího. [cool]

148181

04.12.2007 10:20

Je Putin nejoblíbenějším vůdcem světa?

RE: Pohled na Putina...pokr.

MedaBeda 77.?.?.?

K čemu pak budou potřebovat USA nebo Evropu?

Už nyní cíleně kolonizují USA, tato velká země se stává skrytým bojištěm, golemem, o kterého se přetahuje velké množství států z důvodu nejobjemnějších investic do zbrojení a dobrého technologického know how. Know how se odveze či okopíruje,a z USA se stane čistě vojenský útvar, velká kasárna, ve kterých se budou rodit budoucí vojáci, jenž budou plnit pokyny cizí velmoci, v závislosti na tom, která bude u vesla. (nynější britsko-židovská už dlouho nevydrží)

Silné mexické, čínské, pákistánské, indické, ruské, polské, židovské a jiné komunity naznačují i další možnost, pro kterou nacházím výraz v Maurském Španělsku- reyes de taifas- malá samosprávná knížectví bez centrální moci. USA se mají nač těšit. [velký smích]

148475

04.12.2007 10:34

Je Putin nejoblíbenějším vůdcem světa?

RE: Pohled na Putina...

MedaBeda 77.?.?.?

je to jednoduché- ať Putin raději prodává Číně. My jsme se izolovali svým postojem od něj, nikoliv on od nás.

Vzniká obrovitý trh Rusko-Indie-Čína, který nad západním může mávnout rukou, protože ho v brzké době hravě překoná.

cituji
"RUSKO (ABN AMRO Russia Equity Fund) - komoditní velmoc.

Rusko se snaží stále více promlouvat do světového obchodu s ropou a chce profitovat na vysoké ceně této komodity. Rusko je již delší dobu politicky a ekonomicky stabilní a pokračuje v ekonomických reformách, které oceňují hlavně západní investoři. Západní zahraniční investice se pomalu přesouvají ze střední Evropy dále na východ, k nim se přidávají i společnosti z ČR, Maďarska a dalších zemí, které vidí v Rusku velký růstový potenciál. Pokud bude tento trend pokračovat a ekonomické proměny se budou vyvíjet podobně jako např. v České republice, bude to dobrý signál pro tamější spotřební poptávku podporovanou ze strany střední třídy, která v Rusku není zatím příliš rozvinutá.

INDIE (ABN AMRO India Equity Fund) - země služeb.

Indii si vybrali západní investoři jako "outsourcing" základnu služeb (služby jsou z nákladového hlediska přesunuty na jiné společnosti, které dokáží být ekonomičtější, než kdyby si tyto služby zajišťovala sama společnost). Indie je láká nejenom z hlediska nákladů, ale na základě dobré jazykové vyspělosti. Navíc zahraniční investoři nemají, a v budoucnu mít nebudou, problém s pracovní silou. Přes 60% indické populace jsou lidé mladší 30 let. Početná střední třída vzdělaných Indů má dneska již podobnou kupní sílu jako Evropané. Samotné indické společnosti začínají se svými produkty a službami pronikat na vyspělé trhy Evropy a Ameriky.

ČÍNA (ABN AMRO China Equity Fund) - dílna světa.

Čína byla dlouhou dobu uzavřena světovému obchodu, což se změnilo a nyní všichni vidí v miliardové Číně budoucnost globálního obchodu. Již nyní se dostala Čína na třetí místo ve světovém exportu (za Německo a USA). Se současným tempem růstu exportu pravděpodobně přeskočí v nejbližší době oba soupeře. Čínský trh se stává populární i z důvodu pravidelných nových emisí akcií společností, do té doby vlastněných ze 100% státem. Potenciál je například v telekomunikacích, automobilovém průmyslu, bankovnictví, spotřebním zboží a dalších oborech."

synergický efekt spojení těchto tří velmocí z nichž každá má co nabídnout, vykazuje obří potenciál.

148474

04.12.2007 12:30

Je Putin nejoblíbenějším vůdcem světa?

RE: Pohled na Putina...pokr.

MedaBeda 77.?.?.?

dhimmi [pláč]

148480

04.12.2007 13:08

Je Putin nejoblíbenějším vůdcem světa?

RE: Pohled na Putina...pokr.

MedaBeda 77.?.?.?

myslím, že fin.centrum se již nyní snaží prosadit Rusko. Kellner to vycítil a jde jako ohař po stopě. Není omezen upadajícím euroatlantismem, a vyhrává. [cool]

148482

04.12.2007 20:45

Je Putin nejoblíbenějším vůdcem světa?

RE: Pohled na Putina...pokr.

MedaBeda 77.?.?.?

to nebezpečí tu bezesporu je

148509

09.12.2007 22:16

Ježíšek

RE: Kdo byl Ježíš

MedaBeda 77.?.?.?

http://jesusneverexisted.com/

[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

148869

09.12.2007 22:32

Ježíšek

RE: omyl

MedaBeda 77.?.?.?

" že Ježíš se narodil opravdu v prosinci."

kterého kalendáře? židovského,juliánského? jiného?

astrologicky věrohodné datum je totiž 27.10.-6 [mrknutí jedním okem]

148870

13.12.2007 10:44

Máme se stále lépe

RE: Chce to revoluci

MedaBeda 77.?.?.?

"aby to bylo" "by to chtělo"

SAMO? SAMO NIC.

149200

14.12.2007 11:02

\"Extremistické násilí\" způsobené oběťmi samými

RE: Nemyslím si, že to jsou duševně choří jedinci

MedaBeda 77.?.?.?

Hans Höhne (novinář): "Sionisté přijali vítězství nacistů ne jako národní katastrofu, ale jako unikátní historickou možnost uskutečnit sionistické záměry."

Ben Gurion (první izraelský premiér): „Nestydím se přiznat, že kdybych měl tolik moci jako přání, vybral bych schopných, vyspělých, pořádných, naší věci oddaných mladých lidí, přikázal bych, aby se zamaskovali za Nežidy a antisemitskými hrubými metodami pronásledovali Židy. Tak by výsledky emigrace do Izraele desettisíckrát převýšily výsledky, které dosahují naši emisaři, co desetiletí zbytečně kážu hluchým.“

silná káva, což?

[cool]

149261

15.12.2007 15:10

Máme se stále lépe

RE: Cesi vice setri

MedaBeda 77.?.?.?

záleží na tom, zda jsme rovnostářští jak v příležitostech, tak píli, či pouze v benefitech [velký smích]

149286

plně vybavený, intimně spojený pár by byl zajisté důstojnější verzí, přinášející pocity harmonie. To už potom ovšem není válečná záležitost ale mírotvorný symbol. Muž který souloží, nemá proč válčit.

Proč se asi kastrují býci? aby z nich byli poddajní, na slovo poslouchající volové.

149679

23.12.2007 17:41

Evropská unie jede jako dobře namazaný stroj

RE: Ten příměr k vývoji v USA

MedaBeda 77.?.?.?

"... a pokračovalo to občanskou válkou,..."

za 4 roky se dočkáte i v Evropě. Začněte si sichrovat výzbroj, půjde do tuhého.

souboj prasata v oblecích a uniformách VS lid

kdo vypíše kursy? [oči v sloup]

149909

31.12.2007 16:28

Hranice zůstaly

mizením hranic

MedaBeda 77.?.?.?

ubude válek vnějších a přibude válek vnitřních (neuplatní se tedy tolik armáda, ale spíše policie a vnitřní tajné služby)Každá národnostní menšina dříve nebo později vybuduje se vzrůstajícím počtem příslušníků na daném území lokální mafii (vázanou na každé větší město). Ty se budou ve větší či menší míře střetat či naopak spolupracovat.

Je ovšem otázkou, jak zareaguje (stále ještě) "většinová" společnost. Model podobný modelu v USA? [zahanbení]

150221

02.01.2008 11:33

Hranice zůstaly

RE: Evropská unie je likvidací národů a předstupeň k ovládnutí světa

MedaBeda 77.?.?.?

příliš brzy házíte flintu do žita. Přece se nenecháte převálcovat tak pochybnou ideologií jakou je radikální výklad rabínského judaismu [mrknutí jedním okem]

150375

03.01.2008 15:41

Hranice zůstaly

RE: Přítomnost vypovídá zcela jasně

MedaBeda 77.?.?.?

možná že žijeme každý v jiné informační hladině tohoto světa, ale krom kulhajícího talmudismu vidím ostrý nástup konfucianismu, maskovaného dočasně čínskou verzí komunismu, dále vidím sílu obrodných hnutí v rámci křesťanských, buddhistických a dalších tradic. Pravoslavně-islámské Rusko se stává významným hráčem a rozehrálo velice zajímavou partičku pokeru.Islámský svět rozhodně Židé neovládají, ač se ho snaží rozvracet. Jde o souboj idejí, pane Josefe,a ani zdaleka není pro nás nic ztraceno. Pokus o NWO začíná dostávat povážlivé trhliny a není tedy nutné ho živit vlastním strachem z něj. USA čeká v brzké době občanská válka a Izrael bude zničen. Tak bylo psáno ve starých proroctvích. Žádná věž neroste do nebe. Odvahu a čin, člověče, nikdy nás nedostanou [mrknutí jedním okem]

150474

04.01.2008 07:23

Hranice zůstaly

RE: Izrael bude zničen?

MedaBeda 77.?.?.?

osobně tipuji spíše Čínu [mrknutí jedním okem]

150531

04.01.2008 07:47

Hranice zůstaly

RE: Židé bohužel už ovládají i islám! - reakce na předešlého

MedaBeda 77.?.?.?

zajímavé. Něco na tom je. A Antikrist je podle pravoslavných už zde. Z kmene etiopských Židů, Dan, transportovaných do Izraele. Prý velký přítel dialogu mezi náboženstvími. Rafinovaný, uvěří mu mnoho židů i křesťanů, které svede z cesty. Žijeme ve velice zajímavé době, kdy se naplňují staré vize.

150533

04.01.2008 08:12

Hranice zůstaly

RE: Přítomnost vypovídá zcela jasně

MedaBeda 77.?.?.?

Thomas Ritter: Proroctví o Evropě, (momentálně nemám po ruce)

odhad činí cca rok 2012, což jsou 4 roky. Nachýlený dolar,Greenspanovo šachování ve FEDu,žoldácké jednotky v USA,zákony typu Patriot Act a prosazování presumpce viny, koncentrační tábory stavěné Halliburtonem tamtéž plus expanze počtu amerických základen zejména v Evropě, skrytá globální válka o zdroje, politika dělových člunů vůči Iráku, Afghánistánu a Iránu, naznačují vysokou pravděpodobnost, že se tak skutečně stane.

150530

04.01.2008 08:24

Hranice zůstaly

RE: Přítomnost vypovídá zcela jasně

MedaBeda 77.?.?.?

Neovládnou, upadnou, ale stejně by mne zajímalo, kde se vzali. Chaldejský Ur? Mix padlých babylónských sekt? A proč uctívají archonta Jaldabahuta(-->Jao-->Jahve, Syn Chaosu, Samael). Za to, že je obluda neopustí, když budou dodržovat smlouvu? Ve hmotě sice terno(viz. úspěchy zejména s penězi a rozkladem méně odolných společností, obzvláště komunismem), na to jsou podsvětní démoni experti, ale co Duch? Kde je ten? [zmaten] [zmaten] [zmaten]

Áron jim zřejmě vnášel do duší světlo egyptského Atona, boha Slunce(což je pro Samaela skutečné utrpení), proto asi dochází k tomu o čem píšete.(a to nehovořím o ukřižování Ísy Nazaretského, který je chtěl z jeho spárů vytrhnout) Uctívání zlatého telete bylo zaznamenáno ještě ve 30. letech minulého století na Slovensku, takže kult vzdoru rozhodně trvá. (i samotné jméno Izrael je "zápasící s Bohem"!!!)

150532

09.01.2008 14:26

Trestní oznámení na Zvědavce

:)

77.?.?.?

Dá se někde najít foto žalobce, nebo alespoň informace o tom, zda je ortodoxní žid? Vyzkoušíme si ho ze základů víry [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Méďa

150866

09.01.2008 14:29

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

77.?.?.?

Šíleně Odvážné Aposteriori [chechtot]

150867

09.01.2008 17:57

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

77.?.?.?

"Mne naopak napadlo, že Tolkien židy popsal v Glumovi."

Bingo! do puntíku!!! [cool] [cool] [cool]

150897

09.01.2008 18:10

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Mé přání

77.?.?.?

Aby tě šaj-hulúd pohltil!!! Nechť se tvůj nůž zlomí!!! Ochutnej zhoubu z rukou vlastního národa!!! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

150904

10.01.2008 00:24

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] :

tohle už mi nedělejte, jsem se smíchy málem položil

Méďa

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

150954

10.01.2008 01:46

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

MedaBeda 77.?.?.?

Lovci Palestinců:

Baruch Goldstein, 29 mrtvých,150 raněných (během jediné "akce") palestinských civilistů modlících se v mešitě
http://en.wikipedia.org/wiki/Baruch_Goldstein

Ariel Sharon, připustil masakr Shabra a Shatila(odvoláním vlastních jednotek), ve kterém bylo vyvražděno mezi 800 a 3500 palestinskými civilisty,účastnil se operace Qibya, podporoval nelegální výstavbu a vyhánění Palestinců z jejich území (ač z vojensko-strategických důvodů "pustil" Gazu)
http://en.wikipedia.org/wiki/Sabra_and_Shatila_mas...

Ben Gurion, první ministr izraele, a jeho bojůvky Irgun, Stern a Hagannah, jejichž masakry přinutily k exodu 400.000 palestinských civilistů, a to nehovořím o teroristických útocích na britskou správu
http://en.wikipedia.org/wiki/Ben_Gurion

další, zejména z řad agresivních osadníků deroucích se po desítkách s automaty řady MP4-6 na cizí území, či izraelských vojáků kteří se označují za "Born to kill" a jezdí na pravidelné výpady do přilehlých dosud palestinských městeček ve svých high-tech hračičkách, jsou možná navenek bezejmenní,ale nikoliv neexistující

150969

10.01.2008 01:52

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

MedaBeda 77.?.?.?

musíš umět hledat,chlapče. Čti, a ani nedutej.

http://www.palestinemonitor.org/spip/
http://www.btselem.org/english/Settler_Violence/
http://electronicintifada.net/bytopic/202.shtml
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/1236010.stm

a nastuduj si mapku. Jedná se o postupující zábory palestinských území a výstavbu nelegálních osad. V grafickém provedení to připomíná rakovinu.

http://electronicintifada.net/bytopic/uploads/jeru...

ukazovali ti to při návštěvě tví izraelští kamarádi,nebo jsi cudně zahalil zrak a díval se jinam? [oči v sloup]

150964

10.01.2008 21:20

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

MedaBeda 77.?.?.?

nikoliv agresorů, ale starousedlíků, které začala vytlačovat větev evropského židovstva, které ani nemá semitské kořeny

a schvaluješ-li dotyčná zvěrstva, pak jsi zvířetem sám, nikoliv člověkem

151048

10.01.2008 23:49

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Odchod

MedaBeda 77.?.?.?

ale pěkně se odkopal, jen co je pravda... [překvapení]

151062

11.01.2008 02:26

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Odchod

MedaBeda 77.?.?.?

víte, ja si dříve myslel, že lidem k lidství může přispět právě vzdělání. A čím dál tím více zjišťuji, že to není pravda(ten Vítek je toho názorným příkladem,ač si myslím,že si díky četným návštěvám s sebou "něco" přivezl z Izraele).
Lidství musí být kultivováno nezávisle na vzdělání. Proto měním svůj postoj k lidem samotným a postupně zahazuji všechna apriori,ač to jde oproti zaužívaným zvyklostem ztuha.

Projíždím si teď Pána prstenů. Glum a prsten(Ego) mohou leccos naznačit.(i selhání lidí při nabídce moci). To téma je klíčové,myslím pro nás lidi po celém světě.

151076

11.01.2008 14:52

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Odchod

MedaBeda 77.?.?.?

"Jaky jiny cil by intelegentni svobodna bytost mohla mit, nez dojit az k samotne hranici poznatelnosti vesmiru ci vesmirneho absolutna?"

to jsou právě dvě různé věci. Západ se dal cestou zkoumání vesmíru, Východ cestou zkoumání absolutna. A řeknu opatrně, že vyhraje,protože z absolutna vznikl i ten vesmír,ne naopak. Duch předchází hmotu. Žijeme však v době, kdy je umožněno, aby každý řekl svoje,a do jisté míry tyto dva pohledy- technický a transcendentální, již spolupracují. Tedy šance jsou tu zajímavé.
Nezapomínejme však na rčení světská sláva polní tráva.

"nase existence dle meho nazoru ztrati smysl"

smyslem existence je podle mě a dalších- zkušenost. Za to, že musí být podepřena vývojem, bych se tolik nebil, ale je to možné. Otázkou je jakým vývojem. Na ten technologický tolik nesázím(lidé z toho často zblbnou,nestane se jim užitkem ale rozptýlením,posléze zátěží příp. zkázou), dá se naučit žít i s menšími výdobytky.

Není podle mého ani tak důležité drát se za každou cenu s objevy dopředu, ale umět je využít(tedy ty,co nesou skutečnou hodnotu) a zavést pro široké množství lidí. Ne jen pro někoho.

Také umět si v tom draní dopředu každý den ráno,v poledne a večer sednout pod strom, a všechno vypustit.

Dnešní svět má šílený rozptyl nahoru a dolů. Být po mém, brzdil bych technologický vývoj(mimo klíčové obory jako alternativní energie ap.) a energii přesunul do aplikace vzdělání, duchovnosti a hodnotných vynálezů mezi co nejširší populaci (ruku v ruce s omezením porodnosti, protože když se daří, matrace se chvěje)
Také bych zhodnotil význam přehnané individuality na západě a minimální individuality na východě.
Chce to najít rozumný střed, tečku uprostřed kruhu, jehož obvodem jsou extrémy všeho druhu.

Důležité je v sobě najít spokojenost. Nezávislou na vnějším okolí. Sebevědomou pokoru.
Tedy i skutečnou svobodu. Svobodu říct ne, když na vás míří voják automatem a žádá ano.
Svobodu říct ne svým vnitřním sklonům, zvykům a pudům.
Svobodu říct jim naopak ano.
Ano i ne, ale jen když chci já, nikoliv vnější či vnitřní činitel.
Umíme to ještě? Nebo, dokážeme se to znovu naučit?

"Konzumistanec je sice inteligentni tvor, ale bez budoucnosti. Je snad jeste jiny vyber?"

právě proto, že nemá budoucnost,přežije věky. Leda by ho tvrdě válcovalo okolí.

ad jiný výběr-člověk co nestuduje, ani nekonzumuje. Asketa, částečně mnich, tedy člověk co buď svět zavrhl, nebo se ho straní

+ široká paleta odstínů mezi vzdělancem, konzumentem a asketou [smích]

151131

11.01.2008 16:44

Smrt přichází z týlu

Překrásný film

MedaBeda 77.?.?.?

viděl jsem ho cca před týdnem. Vřele doporučuji!

151145

11.01.2008 16:49

Smrt přichází z týlu

RE: Překrásný film

MedaBeda 77.?.?.?

Vložený obrázek

151146

11.01.2008 18:18

Židé věrní Tóře brání prezidenta Cartera

pokr.

MedaBeda 77.?.?.?

pokr.

Za deváté: Podle Leviticu 11,6-8 vím, že dotknu-li se kůže mrtvého vepře,budu nečistý. Smím doufám hrát kopanou míčem z vepřovice, když si navléknu rukavice?

Za desáté: Strýc má statek. Proviňuje se proti Leviticu protože osívá totéž pole dvojím druhem semene. Navíc nosí jeho žena šaty utkané z dvojího druhu vláken (bavlna + polyester). On nadto často zlořečí rouhá se. Je opravdu zapotřebí té námahy se svoláním celé vesnice, abychom je ukamenovali (viz
Leviticus 24,10-16)? Nestačí, když je formou drobného rodinného obřadu upálíme, jako se to dělá s těmi, kdo se vyspí s tchyní (Leviticus 20,14)?

Vím, že jste se všemi těmito věcmi podrobně zabývala a tak jsem
pln důvěry,že nám budete moci být nápomocna. A ještě jednou mockrát děkujeme za to,jak nám připomínáte neměnné a věčné Boží slovo.

S obdivem Váš oddaný učedník a fanoušek

Jake"


[velký smích] [velký smích] [velký smích]

151153

11.01.2008 18:40

Židé věrní Tóře brání prezidenta Cartera

RE: Mate to mozna trochu pomotane?

MedaBeda 77.?.?.?

tak tak, žádný judaismus ale poctivý mosismus!!![velký smích]
viz. následující článek kolující internetem

"Dr. Laura Schlesingerová je rozhlasovou moderátorkou v USA a posluchačům, kteří ji zatelefonují do její show, uděluje rady. Před nedávnem prohlásila, že se jako dbalá křesťanka nemůže za žádných okolností příznivě stavět k homosexualitě, protože ta je podle Třetí knihy Mojžíšovy (Leviticus 18,22)ohavností. Následující text je otevřený dopis jednoho občana Spojených států
dr. Schlesingerové, uveřejněný na Internetu.

Drahá paní doktorko!
Ze srdce Vám děkuji, že vynakládáte tolik obětavého úsilí, abyste lidem přiblížila Boží zákony. Lecčemus jsem se díky Vašemu vysílání naučil a o toto poznání se snažím podílet s co největším počtem lidí. Například, když se někdo pokouší obhajovat své homosexuální chování, připomenu mu prostě Třetí knihu Mojžíšovu (Leviticus 18,22),kde jasně stojí, že jde o ohavnost. A basta fidli. Jenže od Vás ještě potřebuji poradit ohledně několika
speciálních zákonů a způsobu, jak je dodržovat:

Za prvé: Když u oltáře obětuji býka jako zápalnou oběť, vím, že je to libá vůně pro Hospodina (Leviticus 1,9). Problémem jsou moji sousedé. Tvrdí, že je to nelibá vůně pro ně. Mám je odrovnat?

Za druhé: Rád bych prodal svou dceru do otroctví, jak to dovoluje Druhá kniha Mojžíšova (Exodus 21,7). Jakou přiměřenou cenu bych dnes podle Vašeho názoru měl za ni chtít?

Za třetí: Vím, že se nesmím dotknout žádné ženy, je-li ve stavu
menstruační nečistoty (Leviticus 15,19-24). Problém je v tom, jak se to o ni dovědět. Zkoušel jsem se ptát, ale většina žen reaguje na dotaz podrážděně.

Za čtvrté: Leviticus 24,44 ustanovuje, že mohu vlastnit otroky, muže i ženy, získám-li si je ze sousedních národů. Jeden přítel má za to, že se to vztahuje na Mexičany, ale na Kanaďany ne. Proč nesmím vlastnit Kanaďany?

Za páté: Mám souseda, který o sobotách vždycky pracuje. Exodus 35,2 jasně stanoví, že musí zemřít. Znamená to pro mě morální závazek, abych ho vlastnoručně usmrtil?

Za šesté: Jeden můj přítel si myslí, že i když pojídání všeho, co nemá ploutve a šupiny, jako mušlí a humrů (Leviticus 11,10) je prezentováno jako hodné opovržení, je to ohavnost menší než homosexualita. Mně se to ale tak nejeví. Můžete mi to nějak víc objasnit?

Za sedmé: Leviticus 21,20 praví, že se nesmím přiblížit k Hospodinovu oltáři, jsou-li mé oči stiženy nějakou nemocí. Přiznávám, že nosím brýle na čtení. Musí můj zrak být dokonalý, anebo se na tohle dá použít nějaká obezlička?

Za osmé: Většina mých mužských přátel si dává stříhat vlasy i přistřihovat
vousy, přestože to Leviticus 19,27 jednoznačně zakazuje. Jakou smrtí mají sejit?

151152

12.01.2008 11:12

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Odchod

MedaBeda 77.?.?.?

myslím, že si dobře rozumíme, René [mrknutí jedním okem]

151205

13.01.2008 11:22

Židé věrní Tóře brání prezidenta Cartera

RE: pokr.

MedaBeda 77.?.?.?

zapátrám.

Originál vyšel v srpnu 2004 v New Internationalist, Issue 370
po názvem Let's get literal

http://www.newint.org/features/2004/08/01/literal/

Laura Schlessinger

http://en.wikipedia.org/wiki/Laura_Schlessinger

151274

13.01.2008 21:23

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...dotaz

MedaBeda 77.?.?.?

"Vliv diskutované skupiny lidí v Indii, Číně, Malaisii, ... je zanedbatelný. Nebo jsem něco přehlédl a tito lidé už vlastní čínskou centrální banku?"

že by? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

"Dokud pevně neuchopíme svrchovanou vládu nad světem, budeme všude zakládat a rozmnožovat zednářské lóže. Do nich přilákáme všechny, kteří hrají nebo by mohli hrát vynikající úlohu ve společnosti. Lóže jsou pro nás znamenitým prostředkem k získávání informací a vykonávání našeho vlivu."

http://www.masonindia.org/index.shtml
http://www.rense.com/general77/free.htm
http://www.shamrock712hk.com/papers/masonrychina.h...
http://www.zetlandhall.com/

zklamal jsem Vás, pane Vojto? [velký smích]

151322

15.01.2008 08:29

Budou ho muset zabít

RE: Ron Paul a jeho největší omyl

MedaBeda 77.?.?.?

Stane, máte pozoruhodné znalosti.
Existuje dnes relevantní literatura+ osobnosti ekonomie, jejichž četbou by člověk neztratil čas? (mim Vámi citovaného prof. Feketeho)
Jak si osvojit životaschopné elementární znalosti (nejlépe zákl. principy, z nichž se dá odvodit vše ostatní) ekonomie aniž by to byla mafiánská nalejvárna?

151494

15.01.2008 11:49

Budou ho muset zabít

RE: Ron Paul a jeho největší omyl

MedaBeda 77.?.?.?

tykání nevadí, nepatříš mezi diskutující s nimiž bych nechtěl nic mít.
díky za info, když už čtu všechno možné, tak se poučím i o ekonomii ač mi je toto téma celkem vzdálené.

jaký máš názor na tzv. LETS systémy a barterový způsob obchodu? slepá ulička nebo šance, jak se vyhnout inflaci, zbytečným úrokům, úrokům z úroků a nedostatku peněz na trhu?

a ještě jedna záludná otázečka- správným výkladem pojmů některý ekonomický myslitel oplývá? nebo to nutně přijde až časem v reflexi toho, co se děje na trhu? [velký smích]

151511

17.01.2008 08:36

Eretz.cz opět proti Zvědavci

Paráda

MedaBeda 77.?.?.?

ale o 20-30 milionech Slovanů zabitých židovskou komunistickou revolucí ani prd. To už si pan Klein za rámeček nedá. [naštvaný]

151718

17.01.2008 10:18

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Křečovité záchvěvy pana Kleina...

MedaBeda 77.?.?.?

oslava velkých vojevůdců jako byli Imperator Caesar Vespasianus Augustus či jeho syn Titus Flavius Vespasianus by nebyla na škodu. Je třeba oprášit historii a židům ji připomenout, když nám tak vehementně připomínají tu nedávnou.

151736

18.01.2008 20:36

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Je, je,

MedaBeda 77.?.?.?

TUTO HISTORII JE TŘEBA ŽIDŮM DŮRAZNĚ PŘIPOMENOUT, třebaže se k ní neznají [cool] [cool] [cool]

151981

18.01.2008 23:50

Metoda „Mandrake“

RE: MOC NAD PENĚZI NENÍ MOC NAD LIDMI

MedaBeda 77.?.?.?

ano, to je pravda. Nedělá to dobrotu.

ale když už je třeba, tak doporučuji islámské bankovnictví, které vysoký úrok (lichvu) přímo zakazuje. V Evropě už několik takových bank je.

152005

18.01.2008 23:58

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Je, je,

MedaBeda 77.?.?.?

jen jestli ji většina z nich vůbec zná [oči v sloup]

152006

19.01.2008 10:01

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Je, je,

MedaBeda 77.?.?.?

souhlasím s Vámi že každý národ se dá oblbnout, ale zastávám názor, že když oni na nás 60 let s holocaustem, za který nemůžeme, tak my na ně s bolševickou revolucí, za kterou mohou jejich někteří soukmenovci z minulého století. (O karmě národa ani nemluvě.)

152043

19.01.2008 19:19

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Na Neffově Neviditelném Psu

MedaBeda 77.?.?.?

pane Škapíku, s prominutím, děláte židům užitečného idiota. Nechápu, proč křesťan jako Vy, věří výrokům tzv. Starého zákona. Starý zákon je pro pravého křesťana z hlediska víry neplatný, neb byl nahrazen zákonem Novým. Proto se mu také tak říká!
Ježíš zrušil židovský zákon a řekl jediný -zákon Lásky.
Ježíš hovořil o synagoze Satanově, koho tím asi myslel?
Ježíš vypráskal z chrámu saduceů(áronovců-patriarchální linie) židovské penězoměnce.
Ježíš se hádal s farizeji(matriarchální linie-kde se vzala, tu se vzala), až nakonec učinili nátlak na Římany aby ho ukřižovali.
Ježíš řekl: Nepřišel jsem uvést pokoj ale meč, oddělit syna od otce a dceru od matky.
(Staré od nového, starou satanskou farizejskou morálku čpějící krví od nové božské.)

Židé ulili zlaté tele a zřekli se tak morálky nastolené Áronem a Mósesem. Proto bylo desatero rozbito a dále už nikdy neplatilo.(což křesťané jaksi přehlédli, jak dnes vidno)
Namísto něj bylo určen zákon skládající ze 613 přikázání(micvot), z toho je 248 příkazů a 365 zákazů, s důsledkem podvůdků(jak podojit krávu o šabatu ap.), formalismus(víra litery, nikoliv srdce) která trvá dodnes ap. To je to druhé tesání do desek, ač se Móses musel zapotit neporovnatelně víc. [velký smích]

Židé ovládli zkrze Josefa egyptskou ekonomiku a začali jmění přesouvat do svých kapes, že nakonec museli být vyhnáni(v bibli to podvodně otočili do role obětí faraóna a mytologizovali přírodní úkazy na "rány boží" )-1. zaznamenaný ekonomický švindl na nežidech, jehož vzor se s úspěchem v rámci židovské sociální strategie používá dodnes.
Židé vytvořili nátlak (nebezpečí povstání) na římskou okupační správu aby ukřižovala Ježíše, protože čím dál více židů naslouchalo jeho slovům.

A vy v klidu prohlásíte že nás židé vyvedou z temnoty. Zeptám se Vás natvrdo: věříte Ježíšovi nebo Starému zákonu, přecpanému vyvražďováním okolních národů(Jozue, David), smilstvem (Lot,David a Betsabe, Šalamoun)a do sebe zahleděností? Protože když platí B, rušící A, nemůže platit A a B zároveň (nebo mají křesťané-ti kteří fandí židům nějaký další vzoreček ze "židovské matematiky"?)

A proč si myslíte, že byl zbořen dvakrát židovský chrám? (o babylónském zajetí nehovořím, Babylóňané brali ze všech podmaněných národů)

Židovský národ je vyvolen k utrpení, ale výhradně za svoje činy, stejně jako každý jiný národ. Nebude-li páchat zvěrstva v Palestině (nevím který blbec nazval to Bohem prokleté místo Svatou zemí)a omlouvat to starozákonní propagandou(Ariel Šaron:"Tu zemi nám dal Bůh" ), která si nezadá s tou moderní čínskou komunistickou -nesmysly, které umí napsat každý moula a které se staletími staly "náboženskými pravdami" jenom tím, že byly jednoduše papouškovány a opisovány a nikdo je ve svém "svatém" pomatení nebyl

152084

19.01.2008 19:49

Eretz.cz opět proti Zvědavci

pokr.

MedaBeda 77.?.?.?

schopen kriticky reflektovat (např. proč je v Genezi stvořitel Elohim a v půlce bible se vynoří archont JHVH-Jao-Jaldabaoth, pradémon Chaosu, jako by se nechumelilo a má drzost tvrdit že je "Bohem, nad nějž není" (a Ježíš na kříži, v okamžiku své smrti,kdy už nemá co ztratit, volá Eloi! Eloi! nikoliv Jahve! Jahve!)Nejlepší je ovšem kniha Job, kde si čtenář není jist, kdo je Satan a kdo Bůh [velký smích]

Díky své superiorizaci(odmítání asimilace a povyšování se nad okolní národy) a kmenové sounáležitosti, která je přímým zdrojem spolupachatelství (např. jeden žid něco provede, nevinný ho ze sounáležitosti nevydá spravedlnosti,ale naopak kryje a stává se tak spolupachatelem), které vedou k pogromům.

"mám svědectví o obrovském utrpení židovského národa od prakticky počátku dějin."

dobrý vtip. Zeptám se Kanaejců, Filištínských, Moábců a dalších původních národů v Palestině, najdu-li ovšem nějakého jejich žijícího potomka. Nebo se mám zeptat palestinských Arabů? Pravda, ti jsou aktuální.
Ó jak trpím, vraždíc a olupujíc okolní národy. To nám chce starozákonní žid říci?(samotné slovo Hebrej znamená etymologicky lupič)

"Označení nosili nejen za Hitlera, ale i za některých papežů,"

odmítání zákonů země, do níž se přistěhovali; dvojí ceny-jedny pro židy, druhé pro nežidy; lichva, kořalny ap.; bližním je židovi pouze žid, jak svědčí jejich chování a písma; nestačí? já totiž nevěřím, že to bylo bezdůvodné (pominu-li závist, kterou židé v podstatě správně uvádějí jako jeden z důvodů)

152085

19.01.2008 21:56

Metoda „Mandrake“

RE: Kudy ven?

MedaBeda 77.?.?.?

na Zvědavci je značná část rozumných lidí. Pouvažujme tak tento potenciál rozumně propojit. Něco jako velká rodina. [smích]

152094

19.01.2008 22:06

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Logika

MedaBeda 77.?.?.?

přímá pránická materializace (alias "stvoření) [velký smích]

152098

19.01.2008 22:19

Budou ho muset zabít

RE: Zlatý standard?

MedaBeda 77.?.?.?

Mám to!!! co začít krýt měnu jadernými zbraněmi? plutonium a uran je IMHO TVRDÁ MĚNA!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

152100

20.01.2008 18:39

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Na Neffově Neviditelném Psu

MedaBeda 77.?.?.?

dobrá otázka, jestli tehdejší populaci nazvat "židy", když zákon nadvakrát přijali podle vlastní tradice až v poušti (a až tehdy se de facto stali "židy" )
Ale budu-li hovořit o Hebrejích, myslím, že tím nic nezkazím.
Co se týče záznamů, je zde Exodus, který se musí brát s odstupem.


zajímavý je tento odkaz

http://www.myty.info/view.php?cisloclanku=20070400...

a zejména tento, který doporučuji pečlivě přečíst

http://www.prave-spektrum.sk/message.php?1056 [cool] [cool] [cool]

152212

23.01.2008 22:01

Sionofobie

RE: realita zo sucasnosti

MedaBeda 77.?.?.?

rivka(zdrobnělina od Rebeka) je žena, izraelská vojačka, před časem se tu ukázala

152446

23.01.2008 22:24

Sionofobie

RE: Jak zachránit svět

MedaBeda 77.?.?.?

příliš mnoho jich zblblo vidinou Izraele, utkaného démonskými silami, příliš mnoho z nich se koří moci, která jimi pohrdá. Nevidím to tedy pro národ židovský příliš pozitivně ač svá pozitiva ukázat dokáže.

Zdali upřímně, či zda jen pro to, aby si nás "koupil" je věcí jeho uskupení.

152447

24.01.2008 16:49

Války jsou nutné

RE: Jsou věci o kterých se nediskutuje

MedaBeda 77.?.?.?

" Jsou věci o kterých se nediskutuje."

Naopak. Zlem je právě takovýto výrok, ve kterém autor nesnese reflexi a zpatra tabuizuje. [vyplazený jazyk]

152524

24.01.2008 17:13

Války jsou nutné

RE: posledni jaderna..

MedaBeda 77.?.?.?

do značné míry souhlasím!!!

-žena vynalezla soukromý majetek, ve kterém by měla muže a děti pěkně pod dozorem. Viz. Škopková s Konopnicí v trilogii Slunce seno.

-naopak muž vytvořil komunity, celá společenství (např. u některých domorodých kmenů je celá vesnice v jedné chýši. Pozůstatek tohoto zvyku jsou hospody, kde si chlapi všechno v klidu vysvětlí, ale už bohužel i tam je žena vypátrala.

války mužů probíhají o 1) majetek (který potřebuje hlavně žena- viz. jaký podíl výplaty manžela padne na její potřeby, odůvodněné často dětmi)
2) ženy samotné (zdroj sexu, příp. lásky která činí život naplněným ap.)

Dalším zajímavým bodem je, že právě žena často bičuje svého muže k vyšším výkonům (kariéra, společenské postavení) protože zkrze něj roste i její moc a vliv.


ne nadarmo se hovoří o muži jako hlavě a ženě jako krku, hybateli hlavou. Že bychom měli šedé eminence nikoliv na burzách a v Pentagonu, ale přímo ve svých postelích? [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Co by se stalo, když bychom vypnuli sexuální pud u mužů, potřebu milovat, ochraňovat, hladit? Jako domeček z karet by se zhroutily systémy, i nutnost válčit o ně. O soukromý majetek by se nikdo nestaral, a stavěly by se velké hospody, hřiště, stadiony, plály by velké ohně, u kterých by se za zvuku bubnů, v mračnech tabákového a marihuanového kouře, v potocích alkoholu a halucinogenů donekonečna rokovalo a přátelsky zápolilo. V případě hladu by se vyhlásil velký lov a po najedení by se začalo nanovo.

Ale abych to nezlehčoval- to, že muž válčí a hromadí majetek kvůli ženě a dětem, za to žena nemůže.
Jedná se totiž o podvědomý a velice silný reflex, za který do značné míry nemůže ani muž. Je daný genovou a pudovou výbavou.[cool]

152527

24.01.2008 17:51

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

Druide, říká Vám něco tarotová karta Věž?

Aby nové nastoupilo, musí staré odumřít.
Doufám že znáte pohádku o Smrťákovi, chyceném v sudu (Dařbuján a Pandrhola). Zcela jednoduše vysvětluje základní zákony Přírody. Podmiňuje vývoj, evoluci.

Tvorbu a Destrukci. Sexualitu a Smrt. Vědomí a Energii. Jang a Jin. Muže a Ženu. Stále to samé, pořád dokola. Samy o sobě jsou nehybné. Neplodné. Jejich mísením však vzniká dynamika života, existence samotná.

Divím se, že to jako druid nevíte.

V tomto ohledu plní válka(násilí) dosud nezastupitelný nástroj. Najde-li se alternativní metoda dekonstrukce, smrti (též filosofický pojem ve škole dekonstruktivismu), pak sem s ní!!!

Humanita, úděl člověka, by pak měla mít za úkol Moudrost. Tedy vědění o tom, jaký nástroj(destrukci, tvorbu) kdy použít. Kdy zasadit strom, a kdy ho pokácet. Kdy postavit dům, a kdy ho naopak zapálit, či zbourat. Kdy udržet mír, a kdy vyhlásit válku.

Pan Stwora tuto přirozenost existence zachytil, a reflektoval na příkladu války, aniž by s ní samotnou souhlasil. Takto článek chápu já.

152530

24.01.2008 18:04

Gándhího vnuk odsuzuje izraelskou politiku

RE: Third world unity

MedaBeda 77.?.?.?

když nelze napadnout výrok, tak napadneme jeho autora, činy,případně toho, s kým je spojován, viďte Side!!! Argumenty proti Gándhího výrokům nikde nevidím!

[bliji] [bliji] [bliji]

152532

24.01.2008 20:23

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

"Destrukci jiných nechte ovšem prosím na Jeho vůli - jinak počítejte s následky."

docela bych si s Ním někdy rád zašel na pivo. Jak vidno z Vašeho příspěvku, asi se s Ním občas vídáte. Můžete mi dohodnout pokec? [mrknutí jedním okem] Zajedu kamkoliv. Nema problema. Ve vší diskrétnosti.


"není možno ji aplikovat jako "léčbu" či jako "prostředek vývoje" někomu jinému, či dokonce společnosti"

není možno. Ale lidé k tomu svým postojem směřují sami. Nečinnost a pasivita na jedné straně vyvolá radikalitu na druhé straně. Dobře míněná slova od řady myslitelů a skvělých osobností (XIV.dalajlama, islámští liberální duchovní, řada křesťanských kněží, nositelé mírových ocenění ap.) se míjejí účinkem. Co se týče mne, budu se jen smát. Lidské hlouposti. Do válek se lidé zatáhnou i bez mého přičinění, o kteréžto se nijak nesnažím i když mám za to, že v nynějším stavu světa je utrpení nejvyšší formou poučení.

152551

24.01.2008 23:55

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

"Ale už jen to, že používáte výraz "nejvyšší formou" svědčí o Vaší (možná podvědomé) glorifikaci jak těch válek, tak toho utrpení."

právě Váš avatar Kristus zkrze utrpení na římském mučícím nástroji došel nejvyšší seberealizace. Dokonce jste si ten nástroj dali do erbu. Takže Vaší odpovědi zcela nerozumím.

"A smát se utrpení - no to už ale skutečně vůbec."

smát se blbosti, nikoliv utrpení, to jste chybně interpretoval


"Pane Bédo, já Vás nechci nijak přesvědčovat, a pokud bude válka, tak možná bude pro nás oba takovým poučením, o jakém se nám zatím ani nezdá...."

já s ní počítám a díky sdělovacím prostředkům a ATM magazínům si dokážu přibližně představit, že to procházka sakurovou alejí rozhodně nebude

152581

25.01.2008 11:07

Války jsou nutné

RE: Vladimire, nedrzi Vam Leho u hlavy pistoli?

MedaBeda 77.?.?.?

" Pochopeni lze dosahnout procesem premysleni."

a jsme u toho. Právě dokud lidé nebudou schopni tohoto schopni, budou si muset procházet novými a novými válkami.

152622

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

19

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 31 čtenářů částkou 6 653 korun, což je 19 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 2

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli08.04.21 15:10 USA 5

Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku08.04.21 13:19 Evropská unie 2

Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže08.04.21 11:49 Česká republika 4

WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím08.04.21 10:43 Evropská unie 2

V EU byla potvrzena souvislost mezi vakcínou AstraZeneca a případy trombózy07.04.21 14:59 Evropská unie 3

"Ekologická" náhrada stávajících elektráren spalováním lesů05.04.21 12:30 Německo 4

Trestní rejstřík 14letého chlapce z Německa: znásilnění, krádeže, ublížení na těle a drogy04.04.21 18:20 Německo 2

V oblasti Kerčského průlivu se konal meziresortní trénink a praktický výcvik03.04.21 10:08 Rusko 0

Most přes Kerčskou úžinu uzavřen a prohlášen za vojenskou zónu02.04.21 12:35 Rusko 6

5 manipulačních technik, jak zblbnout lidi pro souhlas s vakcínou02.04.21 10:09 Evropská unie 4

Zm. Blatný vydírá a vyhrožuje: Bonzujte, nebo nerozvolním01.04.21 18:15 Česká republika 1

A už to pomalu začíná, plánuje se zvyšování daní01.04.21 11:07 Česká republika 1

Nouzový stav od 27.2. do 30.3. byl protiprávní, rozhodl soud31.03.21 21:32 Česká republika 2

Naše chrabrá policie rozháněla procházky na pražské náplavce31.03.21 10:51 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,86 Kč
Euro
26,01 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,44 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
23,64 Kč
100 japonských jenů
19,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,74 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 116,60 Kč
1 unce stříbra
551,89 Kč
Bitcoin
1 292 581,25 Kč

Poslední aktualizace: 10.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?