Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 17 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, flakac.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.11.2005 13:02

Organizátora neoficiálního překladu Harryho Pottera vyšetřuje policie

Podívejme se na to z praktického hlediska

flakac 147.?.?.?

Já bych se na to podíval z praktického hlediska: Podání vysvětlení nerovná se obvinění. Je otázka co ti policajti po dotyčném budou chtít a kdo za tím vším stojí. Je docela dobře možné že "cílem" předvolání je sepsat protokol a nazdar. Kdo může mít zájem na "exemplárním potrestání" dotyčného? 1) TV Nova/media. To si nemyslím že by jim za to stálo. 2) OSA. To si také nemyslím, jinak by trestní oznámení přišlo od nich, 3) Policie. To bych řekl, že bylo asi tak: Policejní důstojník zapne televizi a řekne si: "Sakra, zase průšvih, budou nás buzerovat že nic neděláme" "No tak se na toho ptáčka podíváme", A dotyčný dostane předvolání. Pokud se dotyčný bude chovat normálně, víceméně aby nezavdal důvod osobnímu nepřátelství, tak se to odloží. Doporučuji zajít do první advokátní kanceláře a poptat se co se s tím dá dělat. Já osobně bych postupoval tak že k prvnímu výslechu "podávní vysvětlení" bych si s sebou advokáta nebral, nepůsobí to dobře. Pokud by mi něco hrozilo, tak bych slušně požádal že na odpovověď na ty a ty otázky bych se potřeboval poradit s advokátem. Policajti jsou od přírody liní a jejich přirozeným cílem je se ničím nezabývat, a kdyžtak, tak věc při první možné příležitosti odložit. V tomto jejch úsilí bych je svou výpovědí podporoval. Pokud za celou causou stojí jen ta reportáž, tedy snaha redaktora se zviditelnit, tak si myslím že cílem předvolání je splnit úkol = sepsat protokol, a nazdar. Ale pokud je v pozadí "politická objednávka" pak by bylo na místě poradit se s právníky a causu vhodně medializovat. Uvidí se po prvním výslechu. Já si myslím že se to odloží. Přeji hodně štěstí.

80165

28.04.2006 08:59

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

Když Amerika padne, pomůžeme si? - Myslím že ne

flakac 147.?.?.?

Když Amerika padne, pomůžeme si? Myslím že ne. Obávám se že s Amerikou padmeme i my, alespoň ekonomicky. Dejme tomu že by se ústup Ameriky ze scény děl postupně, což si nemyslím. (Obávám se že až to vypukne, že to bude rachot..) Co se stane pak? Velmocí se stane Čína. V Číně se už teď dějí věci které jsou ve značném rozporu s tím na co jsme zvyklí... Až se stanee Čína velmocí, obávám se, že ještě přitvrdí. Pak ještě rádi budeme vzpomínat na zlatou Bushovu éru. Hlavně pokud jde o pracovní podmínky, příjmy, životní úroveň, individuální svobody. Mám za to, že i teď se máme víc než dobře a to i přes to, že naše svobody jsou stále více oklešťovány. Obávám se, že s nástupem Číny bude ještě hůře než nyní. Kdo z nás, Evropanů nebo Američanů je schopen konkurovat masám čínských otroků?

104596

06.06.2006 09:37

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: Upresneni

flakac 147.?.?.?

Nikoliv 10:1 ale 50:1. Místo nafty se dá použít i rostlinný olej, výsledná směs ovšem nemá takovou trvanlivost. Pro zvýšení brizance je dobré dodat dvojchroman a hliníkový prach, také je důležité aby byl dusičnan co nejjemněji namletý a bezvedý. Pokud je přidán i dusičnan močoviny, získáte trhavinu s brisancí převyšující TNT. Přesné poměry bych musel dohledat.
Při konstruování nálože je potřeba silnou iniciaci, jinak vám to nebouchne. Obyčejná rozbuška nestačí, je třeba počinovou náložku z vhodné brisantní trhaviny.
Skutečnosti že z kombinace volně dostupných látek lze udělat (nejen) trhaviny je zneužívána ke konstrukci nesmyslných předpisů, všeobecné buzeraci, podněcování nesmyslné hysterie a utužování cenzury vůbec. Různé suroviny byly dostupné vždy, nicméně teroristé se objevují jen na společenskou objednávku, viz předchozí přízpěvky. Největší z těch teroristů máme v našich vládách.

107778

06.06.2006 22:07

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: Upresneni

flakac 147.?.?.?

V některých zemích jsou zákony přísnější, v jiných méně přísné. Nemyslím si, že měnší dostupnostu chemikálií = méně průšvihů.

107817

06.06.2006 22:11

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

RE: Upresneni

flakac 147.?.?.?

Osobně jsem to netestoval. Problém s dusičnanem močoviny je právě jeho špatná skladovatelnost. Nitromočovina je více pracná, údajně ji lze stejně jako dusičnan močoviny míchat s dusičnanem amonným a hliníkem. Směs se musí dělat těsně před použitím.

107818

23.08.2006 16:32

Jak (ne)vyrobit bombu

RE: návod má řadu velmi vážných chyb

147.?.?.?

>Díky za odborné doplnění. Nikdy jsem to nedělal, ani jsem
>nesháněl přesný popis procesu a poměr jednotlivých látek
>při vědomí, že každý, kdo zadá do vyhledávače
>příslušná klíčová slova, může před svítáním
>očekávat návštěvu.
To jste teda měkkej [chechtot] Tedy pardon.., že by na tom Kanada byla už tak špatně... Jsou i silnější výrazy:
RDX synthesis, explosive preparation; chemistry of explosives;
Nebo že bychom přitvrdili..:
Sarine synthesis; chemical wapon production ;mustard gaz; mustard gaz preparation; VX sythesis
A zjistil jsem zajímavé věci.. no spíš zajímavé změny...

114812

23.08.2006 22:17

Jak (ne)vyrobit bombu

RE: návod má řadu velmi vážných chyb

flakac 147.?.?.?

>Za to Vy jste "tvrďák" a hrozně odvážný anonym.
Pardon, jsem odeslal přizpěvek bez přihlášení. Jinak doufám že tady v Čechách ještě není takový bordel aby člověk nemohl svobodně hledat. A tak jsem hledal.. a našel:
http://www.pyroforum.org
http://pxd.zde.cz/
no ale hlavně: http://www.uvkchem.com/
Máte někdo nějaké odkazy na perzekuci lidí na základě výrazů co zadali do vyhledávačů?

114851

25.08.2006 17:30

Je terorismus úmyslným produktem euro-americké politiky?

Skutečný a domnělý terorizmus

flakac 147.?.?.?

K doplnění celkového obrazu je třeba poznamenat několik věcí:
- Autor zapoměl zmínit skutečné teroristické útoky které se staly. Mám na mysli zejména tu akci na Madridském nádraží, tam byly pokud mě paměť neklame snad stovky mrtvých. Nemyslím si, že by za touto akcí stála španělská nebo jiná vláda. Bylo před volbami a rozhodovalo se o stažení vojsk z Iráku.
- Před započetím druhé čečenské války v 90 letech v Rusku (přesná data by se musela dohledat ve starých novinách.. byly těchto zpráv plné) "spadlo" pár obytnejch domů. Čečenská stopa se nikdy neprokázala, nicméně národ byl sjednocen proti Čečencům a válka mohla začít. V době kdy bylo bombardování Čečny v planém proudu a Čečenci měli skutečně důvod k pomstě, teroristické útoky ustaly. I v našich novinách se objevily spekulace že to bylo dílo tajných služeb.

115105

09.03.2007 19:01

Afghánistán: Taliban hlásí comeback

RE: Afghánistán - vzor pro budoucí Evropu

147.?.?.?

Nemyslím si že se lidstvo vyvíjí směrem k individualismu. Individualismus je jen zástěrka. Ve skutečnosti jsme stále více závislí na společenských strukturách, a jsme stále více společností (či lépe řečeno jejími elitami) kontrolováni, sledováni a čím dál více manipulováni. Tzv. "atomizace společnosti" je předstupněm něčeho jiného, jiného typu integrace a zapojení se. Aby mohly nové vazby vzniknout, musí být dříve ty staré zničeny. Kmenové a rodové vazby zničeny byly na zničení těch rodinných se intenzivně pracuje. Vývoj společnosti nespěje k individualismu, ale právě naopak, k integraci individuality a k jejímu postupnému zániku. Analogie: V přírodě, v průběhu evoluce byly samostatné jednobuněčné organismy (prvoci) postupně vytlačeni kamsi na okraj, při čemž vývoj nešel směrem zdokonalování buněk, ale naopak směrem jejich specializace a ztráty samostatnosti. Také lidská společnost jde cestou specializace a ztráty samostatnosti lidských individuí. Všeobecné sledování a ztráta soukromí je proces který si nevymysleli ani Židi, ani Američani. Je to evoluční zákonitost, která v nějaké formě probíhá všude na světě. Vítejte v novém světovém pořádku!

130483

30.03.2007 14:24

Stát a svoboda

RE: Cynik

147.?.?.?

>Já si naopak myslím, že pravým cílem evoluce je fungující
>organizmus složený ze svobodných individuí.
Já si to nemyslím. Evoluce směřuje k dokonalejším a dokonalejším organismům, nicméně v procesu evoluce se individualita a individualizace ztrácí a vzrůstá větší a větší závislost na celku Doklady pro to nalézáme jak v evoluci mitochondrií, tak v evoluci na buněčné úrovně a také v evoluci sociálních struktur v přírodě (včely, mravenci, termiti). Konec konců ani naše společnost se nevyvíjí jinak. Vítejte ve světě Borgů.

>Schopnost
>přežití takového organizmu ovšem závisí výlučně na
>kvalitě individuí, ze kterých by byl složen.
Toto také není pravda. Kvalita individua nemá s přežitím organismu - společnosti moc co dělat. Pro přežití organismu (společnosti) rozhodují především jeji uspořádání a vazby uvnitř a ven. Mnoho dokladů v historii. Pokud organismus nepřežije, pak to není proto že by "individua" byla nekvalitní nebo slabá, ale proto že se zhroutí vazby. Když zahyne zvíře, není to proto že má slabé buňky. Když odumře včelstvo nebo mraveniště, není to kvůli mravencům nebo včelám. Je to proto že celek nedokázal vzdorovat.

Mám pro vás špatnou zprávu. Na nás, jako na individuích, vůbec nezáleží. A bude záležet stále méně...

>Prostě jakmile
>každé jedno individuum svobodně a dobrovolně dospěje k tomu,
>že svoboda je poznaná nutnost (poznaný řád), v tu ránu to
>začne fungovat. Jde o to, že toto uvědomění se nerodí přes
>noc, nebo studiem toho, co o tom napsal někdo druhý, ale
>výlučně vlastními prožitky, dlouhodobou zkušeností "na
>vlastní kůži". A pro toto pochopení musíte nutně
>zaangažovat nejen mozek, ale i ono tlukoucí srdce [mrknutí jedním okem]
Konceptu svobody jako poznané nutnosti jsem nikdy příliš neporozuměl. Takže nevím... Co ovšem vím že cesta dopředu přes rozvoj individualismu nevede. Že se vám to nelíbí? Mně také ne...

131893

30.03.2007 14:31

Irán znižuje svoje dolárové rezervy

RE: Ctete trotlasovy komentare?

147.?.?.?

>Eticky vůbec není
>žádný rozdíl v tom, jestli je bomba na cíl dopravena
>letadlem nebo pěšky, naopak první metoda je efektivnější a
>dokáže udělat víc škod
Eticky možná ne ale lingvisticky zcela určitě. Ty první máme za hrdiny ty druhé za teroristy. [smích]

131894

01.05.2007 08:50

Americká válka s turisty

Článek, který by si zasloužil přeložit pro ostatní

147.?.?.?

Nadpis článku:
Traveling to the USA? My Homeland Security Nightmare...

Je to husté čtení... a to prosím dotyčný nebyl turista, ale občan USA....
F

134314

08.06.2007 12:33

Smysl evropské vzájemnosti

Smysl evropské vzájemnosti

147.?.?.?

... O vzájemnost tady nejde. Je to poznaná nutnost, sic nás Indie, Čína a další převálcují.

137188

Zkuste tento odkaz.
http://www.avc-cvut.cz/avc.php?id=1800
Sám si to jdu poslechnout, třeba budu chytřejší.

137602

18.07.2007 00:59

Proroctví o nátlaku

Důvod k optimismu není

147.?.?.?

Podle mého se náhlé prozření davu konat nebude. A díky novým komunikačním technologiím už vůbec ne. Jsme součástí celku, a na tomto celku jsme více a více závislí. Ne jen materiálně, ale i svými myšlenkami. Ti kdo nejsou, jsou na okraji společnosti. A budou marginnalizováni ještě víc. V materiální oblasti nastal konec individuality už dávno. Ošacení a obutí si doma vyrábí málikdo. V duchovní oblasti to není jiné. Nebudou -li tito manipulátoři, budou jiní. Nejspíš horší. Může se nám to nelíbit, můžeme nesoulasit, ale to je tak všechno co se s tím dá dělat. Voda do kopce neteče. Přírodní zákony mluví jasně. Vítejte ve společenství Borgů!

139948

27.07.2007 01:47

Zpochybnění genové teorie

Žádné překvapení

147.?.?.?

Nevím co vás tak vzrušuje. To že geny nepůsobí samostatně ale ve skupinách, že se vzájemně zapínají a vypínají atd je přece známo už hodně hodně dlouho. Stejně tak je už hodně dlouho známo že v DNA jsou úseky které zdánlivě nekódují nic, o kterých moc nevíme...
Co dělají biotechnologické firmy je ověem věc jiná ....

140562

02.10.2007 17:11

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Sláva, Zvědavec funguje!:)

147.?.?.?

Nedat systému děti nepomůže. Lidé mají obrovské roezervy.. Není jen Bulharsko a Rumunsko, je taky Bangladéž a Afrika. Lidí je dost. Viz Bondy.

144810

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 4

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
25,31 Kč
Libra
29,69 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 017,25 Kč
1 unce stříbra
411,11 Kč
Bitcoin
206 028,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?