Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 59 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, anti-anti.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.02.2007 21:07

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

To je dobře, že ho odsoudili. Už nemůže šířit své lži. Škoda, že ho neodsoudili už v Kanadě či USA za lhaní a vyvolávání nenávisti vůči Židům. Vždyť i na svém Zundel sity má Z podle wikipedie stylizované do hákového kříže. Měli ho odsoudit dávno. Když budu říkat, že Stwora je blbec a zabíjí malé židovské děti, také mám svůj názor. Není tomu tak? Spousta lidem se to ale nebude líbit, bude je to urážet a ponižovat. A k věci - holokaust nikdo nevyvrátil. Chcete tvrdit opak, když ještě žijí tisíce lidí, kteří byli propuštěni na konci války a které nacistická mašinerie nestihla zabít. To jsou osmdesátiletí staříci podplacení tak, že ani před svou smrtí neřeknou pravdu?

128861

15.02.2007 23:31

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

Zpochybnění matematické teorie nikoho nezraňuje narozdíl od zpochybňování holokaustu, ve kterém zemřeli miliony lidí. Holokaust je taková strašná událost, že si i takový speciální zákon zaslouží. Možná to není nejšťastnější způsob mít speciální zákon a měl by být nějaký obecnější zákon. (např. šíření lží za účelem poškození skupiny obyvatel?).
Úmyslné lhaní o matematických teorií a matení veřejnosti je ale dle mého názoru také zločin?

128877

15.02.2007 23:45

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

V Kanadě jsou špatné zákony. Lhaní v Kanadě vůbec, ale vůbec nikomu nevadí, není to trestné a lhát si tam může každý jak chce. Že to není slušné, je každému jasné. Proto byl Zundel vzat do vazby jako nacista, když zraňoval miliony lidí co přežili válku. V Německu byl Zundel shledán vinný z popírání holokaustu, který prováděli Němci na Židech, méněcenných rasách, homosexuálech a politických odpůrcích. Byl vinný a dostal nejvyšší možný trest.

128878

15.02.2007 23:57

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: cizku kde jsi????

anti-anti 82.?.?.?

Stwora Čížkovi odmítl 14 dolarů s tím, že si nepřeje, aby měl neomezený počet příspěvků Zvědavci. Po 11 příspěvku mu zaslal varování, že mu bude mazat příspěvky. Nedivím se, že se tady ani neobjevil.

128879

16.02.2007 11:58

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: cizku kde jsi????

anti-anti 82.?.?.?

Omlouvám, se. Ale přeci pokud měl každý den 10 příspěvků jak píšete a zároveň odmítnete od něho částku s tím, že ho tu nechcete (ať si užívá s deseti příspěvky měsíčně), co mu zbívá. Může jen číst! Když jste mu odmítl příspěvek opravdu to vypadá, že za jeho názory. Co může Čížek dělat. Podle čeho se pozná nasírací příspěvek? Že má jiný názor se kterým nikdo v diskuzi nesouhlasí a je pod ním deset dalších příspěvků? Čížek podle mě jen agresivně hájí své názory.

Vy Zundela také bráníte za jeho názory i když si myslíte, že jeho názory nejsou zrovna v pořádku. Přeci jenom vlastník vydavatelství, které produkuje taková díla jako "Hitler, kterého jsme milovali", "Osvětimská lež" a "Zemřelo skutečně šest miliónů", zastánce teorií, že UFO je tajná zbraň nacistů, kterou monitorují celý svět. Přeci jenom ze světa zmizelo šest milionů lidí a je nesmyslné říci, že se odstěhovali (to by někde museli být). To, že Židé byli diskriminováni viz Hilsneriáda v ČSR, Norimberské zákony. O samostatném státu Izrael se jednalo s Británií a roku 1917 se Balfourská deklarace vyjadřuje o podpoře založení židovského státu. Druhá světová válka vznik Izraele jen urychlila. Přeci jenom diskriminaci Židů si lze ověřit z mnoha věrohodných zdrojů. Vyhlazování také. Spousta Židů samozřejmě emigravala, ale útočit na Izrael s tím, že si holokaust vymyslel je zvrhlost! Šest miliónů je odhad a nikdo neví kolik přesně lidí v nacistickém Německu zemřelo, ale ví se že ti lidé už nejsou. Spekulovat o tom, že někam emigrovalo šest miliónů lidí, kteří jsou zabití je nehoráznost.

PS.[překvapení]d včerejška jsem vypotřeboval 1/2 příspěvků na měsíc. [naštvaný]

128942

16.02.2007 14:20

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: To je jenom dobře!

anti-anti 82.?.?.?

Staříčku, kdybys věděl kolik škod napáchal internet, nepravdivé informace a bezmyšlenkové příjmání informací. Rovnice 38=11 není rovnice, ale zápis ((3+8)=1+1)==(1+1) - vlastně sčítání číslic - dvakrát sečíst číslice levé strany a jednou pravé získáme rovnost (2=2). K tomu tomu může být výklad - například, že plus, které se v rovnici nenachází je překážka kterou lidé si uvědomují a dává svobodu těm, kdo vštípili lidem vlastní princip rovnice. Hádanka s výkladem, ke kterému ještě někdo přidal, že za to mohou Hebrejci, aby se jim lépe ovládal svět, zázračná náhoda, za kterou mohou židé. [smích]

Latinka byla vytvořena, aby si lidé mohli psát. To, že si někdo myslí, že tajemné obloučky a úsečky vyjadřují "základní energii inteligence" nevěřím.

Nevěř tomu co najdeš na internetu, nevěř nikomu. Na internet si může každý vystavit co chce. Ať je to pravda nebo ne.

Hebrejci neovládají svět. Kde žiješ. Co natom že židé jako čísla používají první písmena své abecedy?

Diagnózou od doktorů se nechlub. Možná jenom věříš blbostem. Jen blázni vidí židy za vším co na světě je. [chechtot]

128959

07.05.2007 11:03

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

Kritika!!

anti-anti 82.?.?.?

Oponent nemá nesmyslně tvrdit opak toho co tvrdíš. USA skutečně podporuje Izrael. Proč by měl Neff tvrdit opak, když by to nebyla pravda? Neffův článek se nezabývá Izraelem (vůbec), Neff neví kolik rozhodnutí RB vetovaly Spojené státy, kritických vůči Izraeli, ale tvrdit nesmysly nebude. Na tom nesejde.

Zvědavec je brobátko "nahnědlý" zdroj. A i v tomto článku zdůrazňujete to, že běžná média o Izraeli málo informují. Nevím proč by lidé měli vědět kolik přispívá USA na Izrael. Stačí, když vědí, že USA s Izraelem kamarádí a silnější podporuje slabšího. Proč někoho má zajímat jak moc podporují Izrael. Velmi moc, ale voliči si to v USA v podstatě zvolili a vás jako občana Kanady (alespoň doufám) to nemusí znepokojovat.

To, že se snažíte držet faktů je chválihodné, ale už mnohokrát jste poblikoval různé senzace, ke kterým jste později připsal, že jsou to hoax. Izrael stojí založen na Balfourské deklaraci z roku 1917, kde se Británie zavázala umožnit Izraeli stát. Když Hitler zabil nejméně 5 miliónů 100 tisíc Židů vznikla příležitost odškodnit Židy. Myslím si, že nemáte pravdu s tím, že existence Izraele by je založena na zabití několika milionů jiných Židů.

Otázku, vznikl-li určitý stát jako kompenzace za určitý historický zločin, a ten zločin se nestal, pak snad by ani ten stát neměl být, ne? A to by byl průšvich, pane Neffe, že ano? Takže raději jen povýšenecky onálepkujeme každého, kdo se pokouší na to upozornit.

Průšvih je to, že se najdou stále takový antisemité, kteří popírají holokaust a považují historický zločin holokaust za zločin, který se nestal a staví za důkaz existenci Izraele a "pronásledování" těch kdo ho popírají.
PS.: jak jste přišel na to, že Izrael je ilegální? Půda je od Britů a Turci nemají zájem, Palestinci si mohli založit vlastní stát a Izrael byl při vzniku napaden všemi okolním státy

134800

07.05.2007 11:23

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

anti-anti 82.?.?.?

Zvědavec je protiamerický a protižidovský (chceteli protisionistický) stejně jako Právo a novinky.cz levicové a MFdnes a idnes.cz pravicové noviny. To že publikuje americké autory nic nemění na tom, že USA Zvědavec příliš v lásce nemá, nepodporuje obranu Spojených států prostřednictvím radarové základny na našem území a považuje všeobecně politiku USA za imperialistickou.

134803

07.05.2007 12:33

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Kritika!!

anti-anti 82.?.?.?

Dobře, oponent nesmí lhát. Stwora nabízí Neffovi aby kritizoval fakta o kterých Neffův článek není a nelze o nich diskutovat, protože jsou pravdivá (veta v RB OSN, USA podporuje Izrael). To není správné, je to odvádění pozornost. Neffův článek nebyl o Izraeli, ale byl o jistém komunistickém poslanci, který čerpal jakési podivné informace ze Zvědavce, které nebyly pravdivé. Protože, článek byl o komunistickém úředníkovi tak na Stworově argumentaci nesejde. Už samotný návrh jak kritizovat. Říct TOHLE je špatně (a vyjmenuje co může být špatně, přičemž to jsou věci o kterých Neff nepsal) není kritika, to je jen upozornění na chybu.

Existence Izraele není založena na zabití několika milionů jiných Židů. Je založena na společném státě všech Židů, kde Židé budou mít pokoj od antisemitů, kteří pořádali výstavy typu Žid, nepřítel lidstva.

Turci byli okupanti? Tak tedy území patří Římanům, kteří obsadili území Palestiny. A nebo Židé, kteří tam měli svůj stát před třemi tisíci lety? Palestinský národ vznikl až potom co vznikl novodobý stát Izrael. Na území Palestiny žili kočovní arabští beduíni, že by oni byli právoplatní majitelé půdy? Nejsou to také okupanti co žijí na židovské půdě.

134810

07.05.2007 15:42

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

anti-anti 82.?.?.?

Co je Zvědavci do počtu Židů ve světě? Proč se Ve zkratce objevil před poměrně dlouhou dobou komentář k počtu Židů ve světě? Může mi to někdo vysvětlit? Co je to za zajímavost? Proč zrovna Zvědavce zajímá jen počet Židů?

A co třeba Jak poznat Žida?. Sice z článku mnoho vidět není, ale nadpis a srovnávání s Borgy dost vypovídá.

134823

07.05.2007 16:18

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

anti-anti 82.?.?.?

Děkuji za odemčení článku, ale bohužel musím konstatovat, že není lepší než jsem čekal. Poznávat Židy podle jejich názoru je neskutečná blbost, nelze paušalizovat, není mi znám důvod k čemu poznávat Židy (kromě teorie o vyšší rase). Židi podle vás jsou ti co podporují radarovou základnu USA v ČR? Že židé nic neudělají co by je poškodilo jako celek? Nesmysl. Vždyť se dá najít spousta Židů co poškozovali Židy jako celek. Hlavní myšlenka, že jste "Nepotkal jsem Žida, který by řekl křivé slovo proti vlastnímu národu." Je jen vaše zkušenost a dle mého názoru jste potkal velmi málo Židů.

Přídávám zajímavý odkaz na články Říše

134827

07.05.2007 21:22

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

anti-anti 82.?.?.?

Ano. Novinky jsou levicové. Novináři sami tohle dělení ale nemají rádi a snaží se o objektivní přístup založený na faktech. Myslí si někdo, že novinky jsou pravicové?

134846

09.05.2007 16:51

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Záhada

anti-anti 82.?.?.?

nekecám, já jsem to viděl v dokumentárním pořadu, kdy Zbigniew Brzezinski - poradce Reagana sám vypovídal, že předával papežovi informace CIA k předání pro hnutí Solidarity

Kecáš! Sice jste viděl jistý dokument, ale tvůj výklad toho dokumentu je zcela mimo. Sice máš jistý článek v angličtině, ale nejste si schopen ho zařadit do souvislosti. Předpokládám, že se jedná o tento článek. Po 1. sv. válce byl v Evropě hladomor, nikdo neví kolik bylo zabito Židů, obecně se uvádějí odhady mezi 5-8 miliony Židů. První světová válka neskončila v roce 1916 protože Německo napadlo Rusko a Francii a Anglie byla dobrý spojenec. K pecím na mrtvoly. Když se obřadně "kremuje" zesnulý tak nepřichází v úvahu, aby se vyndal z pece ještě před úplným shořením. Nacisté chtěli jen zbytek z Žida zmenšit, aby nezabíral tolik místa. K tomu, že nám někdo jakési archivy nezpřístupnil nemám co dodat, protože vy jistě chcete archiv s tím, že Židé si holokaust vymysleli a takový žádný neexistuje pokud si ho sám nevyrobíte.

134983

28.06.2007 12:50

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

Jsem rád, že máme zodpovědnou vládu a bezpočnostní složky!

anti-anti 82.?.?.?

Vážím si úsilí zamezit šíření nebezpečné nemoci, po které hynou ptáci, maso zvířat je nebezpečné a co víc, pokud by zmutoval virus ptačí chřipky do podoby přenositelné z člověka na člověka, mohly by zemřít miliony lidí. Jsem rád, že se stát stará o záruku kvality masa drůbeže a tím se jako spotřebitel nebudu muset ničeho obávat. Vybíjení je v prospěch spotřebitelů. Najednou to nejde protože lidé nebudou jíst něco nebezpečného o čem informují média.

Krom toho podezírat policii, armádu, hasiče a záchranou službu z toho, že odvést nakažené lidi do karantény je špatně, je absurdní a nezodpovědné. Sám se můžete stát záchranářem. Zatím nikdo nebyl nakažen v ČR tím nebezpečným virem a pokud by byl nakažen, pak by na 50% zemřel.

Propagovat teorii, že za 11. září může někdo jiný než muslimští blázni nemá podklady, stejně tak jako podezírat, že antrax (nějaký málo účinný) může stát, který se nás snaží zastrašit. Sám tvrdíte, že máte intuici, ale ta může být špatná.

Věřím, že život pro vás "samostatně myslící" bude těžký život, ale obávám se, že se velmi velmi mýlíte. Sami si volíme vládu a co víc - každý občan může od 21 let kandidovat jako zástupce lidu. Žádný Nový světový pořádek neni a pokud existuje tak je to jen teorie a článek na Wikipedii.
Krom toho už ne jen HIV, ale i SARS je vytvořen jako vojenská zbraň. Není to trochu moc nejste paranoidní a nepíšete nesmysly?

PS.:Máte tam SAR místo SARS

138618

28.06.2007 21:09

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Cenzura přitvrzuje

anti-anti 82.?.?.?

Hmmm. Co takle zkusit nezvedavce. [chechtot]

Myslím si, že Stwora má názory poněkud mimo. Zvláště pokud se obává NWO či Židů, který sleduje po světě. Podezírá vlády a média, že nám lžou a ani si neuvědomuje, že Zvědavec je mocné médium, kterým může šířit zcela co chce. Ať už je to zastávání popíračů holokaustu [bliji] nebo tvrzení, že 11. září provedla vláda USA (či MOSSAD a Židé?) [naštvaný] . Světu nehrozí jedna vláda, jedna diktatura, ale maximálně mnoho diktatur. "Redukce populace" viry sic by se to možná vyplatilo, ale to si NIKDO nemůže dovolit. Vlastní je normální lidé a úmyslně nelžou, jen se snaží zaujmout strhnout pozornost. Nemají důvod lhát, ani nemohou lhát. Každý si může informace ověřit. Že někdo si myslí, že nemoc která má po nakažení vysokou úmrtnost není nebezpečná nebo neexistuje, ale přesto zabila tisíce kuřat, za to média nemůžou.

138691

28.06.2007 21:36

Nemoci zvířat jako nástroj teroru

RE: Jsem rád, že máme zodpovědnou vládu a bezpočnostní složky!

anti-anti 82.?.?.?

No a jaktože na ten ještě nezmutovaný virus zemřelo téměř dvěstě lidí? Maso je nebezpečné předevšim lidem, je neprodejné, lidé by se ho báli jíst a umřeli by po něm. Nikdo netvrdí, že ptačí chřipka zmutuje, ale ta možnost tady je, je vhodné tomu předcházet a připravit se na to. Virus ptačí chřipky má vysokou úmrtnost jak u lidí tak u ptáků a bylo by velmi nezodpovědné nezabránit šíření viru. Mimoto strach z chřipky živí statistické předpovědi, že cca každých sto let se objevovala chřipka, která zabila miliony lidí. To samozřejmě není směrodatné, ale jak se říká: Štěstí přeje připraveným. A my chceme být ti připravení.

138694

09.01.2008 11:45

Trestní oznámení na Zvědavce

Poznáváme Židy!

anti-anti 82.?.?.?

>LPA si, jak to tak vypadá, vetkla za cíl umlčet všechny nepohodlné internetové zdroje s kritickým postojem vůči Izraeli. Formou trestněprávních postihů , soudních žalob nebo jakkoliv jinak. Činí přesně to, co dělá její mocná americká sestřička ADL (Anti-Defamation League) a myriády podobných sesterských organizací v mnoha státech po celém světě.

Jak je o Izraeli článek Jak poznat Žida? Pouze je o vaší nenávisti k Židům. To, že zastáváte vyšinuté názory ohledně holokaustu, WTC a Izraele nic nemění na tom, že článek Jak poznat Žida jen útočí na Židy.

Nevím co chcete na tom článku obhajovat. Snad to, že se autoři Star Trek inspirovali Židy, a že jsou jako Borgové. Nebo snad to, že jste nepotkal žádného Žida, který by řekl křivé slovo proti vlastnímu národu. Článek srovnává zlé vesmírné bytosti s Židy. Neprávem. Najděte si příklady kdy Židé jednali proti svému národu či říkali křivé slovo sami proti sobě. Jistě je najdete! Však také Zvědavec intenzivně vyhledává Židy, kteří jsou proti Izraeli.

150846

09.01.2008 13:58

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

anti-anti 82.?.?.?

Ostatně Židé nejsou roboti ženoucí se za majetkem. Nejsou ani Borgové, ani tvůrci Star Treku se jimi podle všeho neinspirovali. Stejně tak na takových doměnkách bych mohl napadnout kohokoliv jiného.

Stěhovat do Izraele se nehodlám i přesto, že je to možná podle masmédií ostrov demokracie na Blízkém východě.
Demokracie je také v ČR. To že nemáte rád Židy snad není trestné, ale trestné je urážet Židy tím, že je přirovnáte ke zlým vesmírným bytostem.

150860

09.01.2008 15:20

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

anti-anti 82.?.?.?

Co když by ale někdo jiný měl názor - třeba, že Židé patří do plynu. Co myslíte? Budete tvrdit, že za tento názor si člověk, který ho zastává, může sám nebo nemůže za něj vůbec? Možná nemůže. Možná je to jeho postižení dané vnějšími podmínkami. Aplikování tohoto názoru mělo v minulosti velké následky. Názor, že Židé patří do plynu není také nijak faktograficky doložen stejně tak jako názor, že holokaust se nestal. Oba tyto názory mohou vyústit v katastrofický výsledek. Lidé za své názory můžou vždy, pokud mají dostatek informací. Já tvrdím, že přijít s nějakým tvrzením nestačí. Musí to být ověřitelné. Jak? To je otázka na autorovi. Bez ověřitelnosti riskuje, že publikuje nepravdy, mystifikace nebo lži.

150869

09.01.2008 15:50

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

anti-anti 82.?.?.?

Právo na "návrat" pro Židy Izrael aplikuje Izrael od roku 1950. Roku 1970 byl zákon dle wikipedie revidován a rozšířen i na konvertity k judaismu. Výsledkem zákona je že v Izraeli je většina Židů ve státě, kde je ohromná porodnost Arabů. Tento zákon o "návratu" lze kritizovat jako diskriminaci Palestinců (kterým podobný zákon chybí). Nikoli však tím, že ostatní národy mají rasově méněcenné elementy. Židé mají poněkud praktičtější důvody k tomuto zákonu než nějaká pomatená teorie o rozdílnosti lidských ras. Nesouhlasím s vámi v tom, že zde se jedná o nadřazenost židovské rasy nad ostatní. Zákon velmi zjednodušuje podmínky pro udělení občanství příslušníkům židovského náboženství a judaismu, ale význam pro kvalitu genového fondu Izraele tímto zákonem je sporná i díky skandálům (např. redaktor antisemitistického deníku a expremiér ukrajiny získal tímto způsobem občanství). Krom toho, Židé už jednou byli na nejnižším stupínku lidských "ras".

150880

09.01.2008 16:50

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Je v tehle

anti-anti 82.?.?.?

Platit. To co do teď. Přihlásit se do užšího vedení OS Zvědavec a odtud řídit provokační činnost Zvědavece. Čtenář nemůže udělat nic. Stwora se může omluvit židovské komunitě, pracně kontaktovat podavatele žaloby a požádat o mimosoudní vyrovnání, které bude mít pramálo úspěchu pokud Stwora nepřestane náznaky i naprosto otevřeně obviňovat Židy za to, že holokaust si způsobili sami protože na něm vydělali ziskem Izraele, že antisemitistické útoky si dělají Židé sami, že zbourali WTC či Američané nepřistáli na Měsíci.

Možná všechny tyto názory nazastáváte (ala trodasův podvod Američanů Měsíci či možná nepopíráte zcela holokaust a utrpení Židů během 2. sv války), ale tyto názory mohou ranit spoustu lidí a je vhodné o nich mluvit opatrněji (popírání přistání Američanů na Měsíci však nikoho neraní).

150892

09.01.2008 17:27

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

anti-anti 82.?.?.?

Ano přesně to chci říci. Nebo také když řeknu, že jsi kretén, ty mi řekneš, že jsem č...k a oba nás nakonec vyhodí z práce za to, že si nadáváme.

150900

09.01.2008 17:56

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

anti-anti 82.?.?.?

Za názor se u nás většinou nestřilí a pokud někoho křivě obviníte díky svému mylnému názoru, pomlouváte někoho, můžete snadno skončit ve vězení ve velkém množství států. To tím chci říci.

Samozřejmě, že pokud vyjádřením nějakého názoru někoho proti sobě popudíte, je to jen vaše věc (a on vás zabije). Není to věc toho, koho popudíte. Je to vaše věc, že si nedáte pozor a strčíte ruku do ohně.

150906

09.01.2008 17:56

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Je v tehle

anti-anti 82.?.?.?

>Jaky mimosoudni vyrovnani???snad by nechtel Zidacek za urazku hned zaplatit??.))Za co se ma Stwora omlouvat Zidovsky komunite???
No mimosoudní vyrovnání asi nebude, ale Stwora by se mohl omluvit za vydání několika článků, které namají nic s postojem proti Izraeli, ale jsou namířeny jen proti Židům.
>Neni snad pravda ze bez holokaustu by Izrael nikdy nemohl existovat??
Izrael by možná vznikl i bez 2. světové války. Zcela jistě později, ale Británie vyhlásila v roce 1917 sympatie k sionistickému hnutí v Palestině a práva Židů na domovinu.

>opravdu je trestne rikat,ze 11.zarim stala Americka vlada??od kdy??a jaky je to paragraf??
Paragraf se připravuje. Bude obsahovat i zákaz lhaní dětem o vodnících, rusalkách, ježíšcích a podobné verbeži. [smích]

>vas nemuze nikdo brat vazne....
Ehm ten celý příspěvek nad tím nebyl myšlen vážně a doufám, že jste to pochopil.

150908

09.01.2008 18:06

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Poznáváme Židy!

anti-anti 82.?.?.?

>jednají v intencích svého vlastního svébytného morálního kodexu.
Ve Star Treku jsou Borgové zlí. Jsou na opačné straně než Voyeger, nemají identitu a svobodné rozhodování. O efektivitě Borgů můžete rozpravovat na stránkách fandů Star Treku. Opravdu Borgové nejsou kladná rasa. Už tím, že asimilují ostatní druhy. Efektivitou obhájíte plynové komory. Efektivitou obhájíte ledacos. Krom toho. Ferengové nejsou nepřátelskou rasou, ale tady nejde o to komu se podobají, ale o to že to nejsou zlí Borgové a ani se jim nepodobají.

150905

09.01.2008 18:54

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

anti-anti 82.?.?.?

A proč by to nemohli říkat i o tobě, když to nikdo neví. [bliji]

Jinak končím s diskuzí, děkuji za krásné odpovědi, za žádný souhlas s mými názory a mnoho odpovědí na které nestíhám odpovídat. Jinak si zcela nejsem jist vhodností přirovnání. Toho, že někoho zastřelím za názor a ten druhý si za to "vlastně může sám".

150911

13.01.2008 13:47

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

anti-anti 82.?.?.?

Podporují tě zatím jen a pouze partnerské weby a neonacisté. Server Osud.cz se zabývá věcmi jako kontakt mimozemských civilizací se Zemí, příspěvek, který se tam objevil není nic nového. Je to kopie textu uveřejněného na Zvědavci, anketa také není zrovna z reprezentativního vzoreku populace. Hlasovat mohli jen ti co mají předplatné osudu a to jsou často ti co souhlasí s názory prezentovanými na Osudu, které jsou často zcela nerelevantní (např. Zda USA přistály na Měsíci, zda je ovlivňují "síly" z vesmíru, mimozemšťané, zájem o homeopatie, kterou mnozí vědci označují jako placebo a jiné). Prop.sk je slovenský pravicový web, který je na tom podobně se vztahem ke konspiračním teoriím jako Zvědavec, narozdíl od Osudu nepublikuje příliš témat o mimozemšťanech. Planetaopic má odkazy na Zvědavce, ale i na neonacistické skupiny v Čechách, (Například tyto bojovnice za rasu, Národní odpor). Atermedia také patří mezi extrémně pravicový plátek s nacionalistickými sklony anarchisty spolu se Zvědavcem označen za neonacistický plátek.

151282

13.01.2008 17:44

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

anti-anti 82.?.?.?

To není nikdo významný, kromě "přisluhovačů NWO" a nových národních socialistů? Potrava pro tupý dav je i Zvědavec.

Neonacisté jsou nový národní socialisté, kteří mohou navazovat na třetí říši či jejich myšlenky (třeba tím, že popírají holokaust a útoči na cikány a imigranty).

Nick jsem si zvolil proto, že se Zvědavcem nesouhlasím. Nezastávám teorii, že Židé si způsobili holokaust sami nebo, že WTC zbourala americká vláda. Nemám žádné důkazy. Ani stránky ani filmy je nepřinášejí. Všichni si mohou říkat co chtějí, ale mýlí se nebo lžou, manipulují s fakty.

151305

13.01.2008 22:52

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

anti-anti 82.?.?.?

>Uprimne me irrituji lide Vaseho zrna,kteri prispivaji do diskuse vytvory,jako:"Nezastavam teorii,ze Zide si zpusobili holokaust sami"

Tento názor zastával Král v kritikách existence státu Izrael, zdůvodńoval to tím, že na to vydělali. Stwora ho možná nezastává, ale popravděřečeno Stwora se přespříliš svými názory nechlubí. Možná ví proč. K "pravdě" o WTC se vyjadřuje velmi opatrně, jediné z čeho lze vystopovat čemu věří je pár zmínek uprostřed dlouhých textů a odkaz na Slovenské 911.yweb.sk, které nedokáže maximální teplotou hoření a teplotou tání vůbec nic. Stwora nemá vůbec žádný patent na pravdu a už publikoval různé hoaxy a mystifikace, další nesmysl může být třeba řízený odstřel WTC podložený filmem Loose Change "2nd edition", kde jsou opraveny zjevné nedostatky této mystifikace (například zmínka o zlatu pod WTC v novější verzi již není. Proč? Protože by to bylo příliš průhledné.).

151336

13.01.2008 23:15

Reakce blogosféry a několika webů na trestní oznámení na Zvědavce

RE: Nikdo významný tě nepodporuje, Stworo.

anti-anti 82.?.?.?

A tomu má někdo věřit? Jedna ostuda konspiračních teoretiků s filmem Loose Change stačila. Obávám se, že ve filmu budou chybět přesvědčující tvrzení. Znovu lhát jako v Loose Change by si snad nikdo neodvážil.

151339

17.01.2008 09:53

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

anti-anti 82.?.?.?

A za tohle ty Židy tak nesnášíš? I Ježíš byl Žid [smích]

151732

17.01.2008 11:09

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Prosté věci má člověk přímo před očima, jen je nevidí...

anti-anti 82.?.?.?

Ano někdo to nevidí. Prostě to nechápe. Nemůže to pochopit, že zraňuje mnoho lidí. Svými nahlas vyslovenými mylnými názory. Sama obhájkyně je nacistka, která obviňuje bez důvodu Židy podobně jako Stwora. Že žije v Německu, kde si holokaust hlídají je její smůla. Mnoho lidí přežilo koncentrační tábory, protože na ně nezbyla plynová komora, ale rozsah byl tak velký a nemá v historii obdobu. Mnoha lidem se ztratili blízcí. Kde jsou? Ještě žijí lidé, kteří tu dobu pamatují. Orwell by vám řekl jak neonacisté manipulují myšlenkami těch, kteří tu dobu nezažili a jak pěkně mohou páchají jeho ideozločiny ve svobodné a demokratické společnosti popíráním holokaustu.

151744

17.01.2008 11:51

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Prosté věci má člověk přímo před očima, jen je nevidí...

anti-anti 82.?.?.?

Hmm. Doufám, že nehlásáš svobodu slova aplikovanou na popírání holokaustu. [smích]

151748

17.01.2008 13:40

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

anti-anti 82.?.?.?

Ale to by nic neměnilo na tom, že to Slunce bylo ŽID.

151759

17.01.2008 13:52

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Prosté věci má člověk přímo před očima, jen je nevidí...

anti-anti 82.?.?.?

Možná potřebují. Židé byli zrovnoprávněni Josefem II. Za první republiky přetrvávali silně antisemitistické nálady, které vyústili v Hilsneriádu. V protektorátu a nacistickém Německu se situace obrátila a začali být intenzivně vylučováni z veřejného života a později i fyzicky likvidováni. Komunismus Židům také moc nepřál. Možná není 100 let dostatečná doba na odčinění toho co se dělo Židům. Možná přímo není třeba zákon proti zpochybňování holokaustu, ale velká část neonacistů, kteří jsou nyní k smíchu svůj obdiv k Hitlerovi myslí zcela vážně a to i se všemi důsledky, které zahrnoval jeho program. Všichni zástupci voleného parlamentu považují vyvražďování Židů za fakt a snahu zpochybňovat holokaust za ubližovat Židům. Všichni Hitlera považovali za blázna. Nikdo si nedokázal uvědomit jak snadno ovlivní celý národ. Nikdo nechce aby se historie opakovala.

151764

17.01.2008 13:57

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

anti-anti 82.?.?.?

Ježíš byl Žid i žid. A nevystupoval proti Židům ani sionistické světovládě. Konec.

Víte proč Židé ovládají svět, Jarmilko. Protože to jsou Bohem vyvolení lidé. Nemáte žádnou šanci. Bůh a jeho syn Vás vyžene po smrti z nebe za nesnášenlivost vůči Židům. [chechtot] [chechtot]
A krom toho Židé mají nos ve tvaru čísla 6 takže váš důkaz o neexistenci Židů padá. [chechtot]

151755

17.01.2008 14:06

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

anti-anti 82.?.?.?

Ale je. Vždyť v tom filmu se jasně ukazuje podobnost pohanských bohů s Kristem a tím se snaží dokázat, že tito bohové jsou Židé. To, že Horus je Slunce, které se stalo Židem si nedokážeš představit, protože film předpokládá spojení těchto příběhů pomocí reinkarnace bohů a tudíš můj závěr bude asi pravdivý. To, že Slunce je Žid si jen nedokážeš představit.

151766

17.01.2008 14:18

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Prosté věci má člověk přímo před očima, jen je nevidí...

anti-anti 82.?.?.?

Hitlerem není dnes nikdo, Hitler jen byl. To, že Bush dovoluje svým lidem mučit z něj neudělá zabijáka, který zabíjel jen kvůli špatnému pohledu. USA se může velmi snadno změnit v totalitu. Stačí vyhlásit výjímečný stav a listina práv a svobod je zde "cár papíru", ale to nic nemění na tom, že USA jsou demokratický stát, kde občané volí svého prezidenta i vládu.

151772

17.01.2008 14:34

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Je, je,

anti-anti 82.?.?.?

Tak přemýšlejte! Třeba o tom proč zmizeli Židé z Evropy či proč platí tyto zákony v Evropě.

151765

17.01.2008 15:10

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Je, je,

anti-anti 82.?.?.?

Ne, ale přemýšlej. Za 2. světové války se stalo něco co nemá obdobu v novodobé historii.

151773

17.01.2008 15:10

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Je, je,

anti-anti 82.?.?.?

My co nejsme uráženi znevažováním utrpení zemřelých za oné doby ten zákon nepotřebujeme. Ale většinu společnosti to uráží. Uráží je útoky na Židy nebo jsou si vědomi, že za války vydali Židy na smrt a tak se snaží odčinit své zlo. Zpochybňování holokaustu uráži i samotné Židy.

151781

17.01.2008 17:39

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

82.?.?.?

>Bohuzel, je zrejme, ze tito se opet mohou stat obeti.
Že se židům něco stane? To vyhrožujete? Nebojte kulatý rok s 8 na konci to nebude. Policie spolu s anarchisty stejně jako v Praze nedopustí, jakékoli projevy útoků na Židy. Bohatí lidé mají majetek v užitných věcech jako nemovitosti, továrny či zlato tak se o ně nebojte. Měna se rychle nezhroutí. Cizinci v čechách pracují na Čechy v důchodu. To, že náckové (ti co se nenechají opít rohlíkem) ze čtvrté cenové skupiny protestují za svobodu slova před synagogou v Plzni den po 1. odvozu Židů něco možná znamená. Proč neřeknou, že chtějí svobodně slova v útocích na Židy.
>Lide nepopiraji utrpeni, ale jako za komunismu jen prirozene odporuji sile ktera jim brani dosazeni spravelnosti a moznosti lepsiho zivota.
Proč neprotestují za lepší možnost uplatnění? Možná by našli nějakou kvalifikovanou práci. Montovací dílny nejsou charita.

151815

17.01.2008 21:59

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

82.?.?.?

A Israelité jsou Židé. Konec. Ježíš BYL Žid. Z toho se nevykroutíte ani vyjmenováním 12 kmenů Israele. Nos "6" nemají ani Židé ani žádné jiné lidské rasy. I nacisté poznávali Židy podle předků a ne podle profilového pohledu na nos

151847

22.01.2008 20:49

Němečtí vojáci používali afghánské děti k odhalování min

RE: Tohle je opravdu desinformace

anti-anti 82.?.?.?

Tobě je líto toho jabka, co spadlo vedle miny a nikdo ho nesebral?
Nechápu co je na tomto obchodě prasáckého. Místní děti, které věděli kde jsou miny, získali pár jablek vojáci, zkratku. Pěkný prase by jste byl, pokud by jste nahnal děti do pole ať tam bouchají. Nevím o co vám jde. Pro jablka už nikdo další než ty děti tam nepůjde. Jablka už shnila a děti by do minového pole nešly pokud by bylo skutečně nebezpečné.

Co je na tom prasáckého? Mě leda tak ztracené jablko na místě miny.

152380

23.01.2008 19:19

Němečtí vojáci používali afghánské děti k odhalování min

RE: Tohle je opravdu desinformace

anti-anti 82.?.?.?

Proč je prasárna lákat děti na jablka v minovém poli ve krerém mají děti představu kde miny jsou? Vždyť pokud ví, kde jsou miny tak se jim nic nemůže stát. Že jablko spadne na minu? Pak by děti nešly sbírat jablka. Propagandisticky zní užívání dětí ošklivě a vojáci je skutečně využili. Ale nikoliv tak, že by jim způsobili škodu nebo je vystavili nebezpečí.

152441

23.01.2008 19:37

Němečtí vojáci používali afghánské děti k odhalování min

RE: Tohle je opravdu desinformace

anti-anti 82.?.?.?

Minové pole je nebezpečné jen pro ty co nevědí, kde jsou miny.
Prasárna to není. Děti to nebyly zcela jistě malé a o mentálních schopnostech můžeš jen spekulovat. Já tvrdím, že děti v té oblasti žily a hrozilo jim desítky let nebezpečí výbuchu miny v té oblasti. Najednou přijde německý voják hodí jablko do středu minového pole, které kamarádi těch dětí nejméně 10* přešli křížem krážem. Děti nedělali nic nebezpečného, protože ty miny tam jsou již pěknou dobu a kvůli pár jablkům by nic nebezpečného nedělali. Vy si myslíte, že ty děti byly dementi? Článek je bulvár. Vojáci nenašli ani jednu minu pomocí této metody a ani nechtěli hledat miny. Chápu, že minové pole je nebezpečné pro vojáky, chápu, že může být nebezpečné pro děti, ale nechápu co je na této metodě sviňského. Že nedali zadarmo jablka dětem či, že vojáci nenaběhli do minového pole, když místní vědí jak je minové pole nebezpečné? A k dětem. Miny pod dětmi nevybuchly, můžete si myslet co chcete, ale pokud by v minovém poli někdo za poslední dobu vybuchoval rodiče mají svým dětem říci: "Když bude nepřátelský okupant házet do minového pole jablka, nelezte tam." Děti nebyli v této situaci ti nevzdělaní a neinformovaní

152440

21.06.2008 19:45

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Politická korektnost rulezz! Je to vyjádření svobody a respektu. Jedná se o postoj autora, který je přesvědčen o správnosti svého vyjařování a respekt společnosti k názorům ostatních. Však také se Zvědavec může vyjadřovat o Cigánech, postiženým říkat kriplové či mrzáci a duševně postiženým říkat retardi. Děkuji! Však také vám brzy dojde, že všechny předchozí termíny byly vytlačeny díky politické korektnosti. Chcete tyto termíny? Jinak souhlasím s tím, že neexistuje politická nekorektnost. Ale souhlasím jinak než autor tohoto článku. Politická nekorektnost je prázdný termín za kterým se schovává označování cikánů. Stejně tak nesouhlasím s tím, že pomýlené názory nemůžou být škodlivé. Jsou škodlivé a ovlivňují politiku.

Sám Zvědavec propaguje teorii odstřelu WTC pomocí výbušnin a spiknutí, ale nemá pravdu, ale ani pravdu znát nechce a je slepý k tvrzením vedoucích představitelů al-kaidy i přímích důkazů jako pád betonového bloku na WTC7, je slepý k fotografiím a svědkům. Nevidí tvrzení světových médií, které upozorňují, že se nejedná o žádné spiknutí, ale výmysl, který zprofanoval profesionální paranoik Alex Jones ve svém lživém filmu Loose Chance (o něm prohlásil, že je to pohádka). Prostě tomu věří bez žádného důkazu. A lháři pak ovlivňují celý svět skrze dezinformování obyvatel a mají drzost se bránit označení konspirátoři, tedy spiklenci, brání se označení fantasmagoristé a zatím předkládají naprosto lživé komentáře ke svým fotografiím a tvrdí, že budovy nebyli poškozeny více než tak jak ukazují jejich fotografie.
http://www.youtube.com/watch?v=_kSq663m0G8

163653

21.06.2008 22:19

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

>Tolikrát jsi zde na Zvědavci již dostal na faktech naplácano na holou pro své opakované výroky o pravdivosti provládní oficiální zprávy vyšetřovací komise událostí 9/11 a ty se pořád a pořád pokoušíš obhajovat neobhajitelné.
Kolikrát? Záleží na tom?
Ano jsou věci, kde se mýlím, ale u WTC se nemýlím! Zde se mýlíte vy! Proč nemohlo dojít k pádu WTC tak jak nám tvrdí lokajové systému Hitlerem neargumentujte. Tady tvrdíte lži. Film Loose Chance je napěchovaný nesmysly, které není obtížné vyvrátit. Chcete mi tvrdit, že Alex Jones je vládní provokatér, který se snaží lidi smést na špatnou stopu, vy vtipálku.
>Pro peníze? Dost pochybuji. Já mám spíše pocit, že ty těm svým mediálně převzatým promocenským a propagandistickým agitkám věříš.
Aspoň, že neříkáte, že jsem placený provokatér. Děkuji, pokrok.

Já tvrdím, že konspirační teoretici jsou velmi průhlední lháři.
Podívejte se na video z mého předchozího příspěvku. Pak se podívejte na stránky Slovenských konspiračních teoretiků.

Jediné externé poškodenie budovy je v viditeľné v jednom z rohov budovy. Celkovo bolo teda malé a veľmi nesymetrické.
Však je všem jasné po shlédnutí videa, kde padá betonový blok na WTC7 kdo má pravdu a kdo lže. Pravda zvítězí!

163664

22.06.2008 16:30

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Kolikrát už byly tyto konspirační teorie v médiích vyvráceny a prezentovány? Stručně ti řeknu. Více než mnohokrát! Kolikrát bylo poukázáno na lži konspiračních teoretiků, zásadní chyby v jejich teoriích a nerovnalosti. Také mnohokrát. Ale jestly se JÁ někdy mýlím neznamená,že se mýlím vždy a nyní se nemýlím. Důkazů je dost, média důkazy přijala a i vámi vysmívaný idnes.cz se pokusil vyvrátit nesmysly ohledně demolice WTC (který pokud vydá nějaký článek se který se Zvědavec ztotožní vydá komentář, že budou muset vydat propagační články). Pokusilo se o to mnoho světových deníků a stále ještě většina obyvatel věří oficiální teorii. Ale ani pokud by věřila většina lžím konspiračních teoretiků pravda se nezmění.
A co více.Alex Jones a další podobní lidé jsou zváni jako exoté do televizí a rádií. Jejich lži mají jednu zásadní vadu, konspirátoři jsou stále živý, pro ty co sundali WTC pomocí výbušnin a ovládají tisíce(až miliony) lidí by nemělo být problém nenápadně odstranit takové lidi.

>Nebo mi něco uniklo?
Uniklo ti toho velmi mnoho. Na webu lhářů(911.yweb.sk/wtc7.html) je

Sami posúďte, či je možné aby sa táto budova len s malým vonkajším poškodením a neveľkými požiarmi mohla len tak z ničoho nič zrútiť rýchlosťou voľného pádu, presne symetricky, presne do svojej stopy, kolmu dolu, do malej úhľadnej kôpky trosiek.

Já tvrdím, že ve WTC7 nebyly nevelké požáry! To je další lež na stránkách konspiračních teoretiků a další tvé šíření lži. Přední stěna byla zahalena dýmem a byl v ní velký požár. Nemám žádný důvod věřit tomu, že pár plamínků, které ukazují konspirační teoretici jako důkaz "nevelkého požáru". Nemám důvod věřit výkladu k výkladu, že pád WTC byl symetrický, fotografie tomu nenasvědčují. Web 911.yweb.sk obsahuje velmi mnoho lží smíchaných s pravdou, pravdou účelně vybranou a neúplnou.

V Evropské unii také je také s zdravotním pojištěním problém. Musíš ho mít jinak z tebe stáhnou statisíce za lékařskou péči. Pravda pokud jsi jen na území jednoho státu, stát ti neumožní nemít zdravotní pojištění, ale pokud cestuješ, nemusíš být pojištěn. Ale tohle mě fakt nezajímá. Zdravotní péče není zadarmo a pojištění neznamená, že péče je zadarmo. Znamená to jen, že si péči "předplatíš". Film Sicko a Moore ani zdravotní pojištění nesouvisí s lží o 11/9 a utíkáš od tématu a tak i já uteču od odpovězení.

163721

22.06.2008 16:42

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Abych tě nenechal zcela bez odpověďi na film od lhářů z "Hnutí Pravdy" tak film jsem neviděl (a asi se na něj nepodívám), protože jsem přesvědčen,že tam budou vytržené ze souvislosti tvrzení, které nic nenasvědčují o řízené demolici. Budou tam tvrzení, že vláda nezabránila útoku. Budou tam dojemné scény s pozůstalými, ale žádné důkazy. Bude tam znepokojení a komentáře pozůstalých, ale nebudou tvrdit, že 9/11 způsobil někdo výbušninami v mrakodrapech. Nemám pravdu? Jestli mám pravdu, bylo by sledování tohoto videa pro mě strátou času. Děkuji.


Omluvte, že nechci sledovat další film jako Loose Chance, Zeitgest nebo rozhovor s někým o kom se tvrdí, že je demoliční expert a já mám pocit, že vykládá leži a spekulace. Pozůstalím je líto ztráty svých blízkých. Obviňují vládu a tajné služby, že lépe nezareagovala na zprávy o útocích (patrně o nich měla částečné informace Francouzská tajná služba). Děkuji, tento film sám o sobě už nechci. Stejně jako vybudete tvrdit, že jsem se mnohokrát mýlil, takže nemám nárok na pravdu. Já vám tvrdím, že film má nárok na určitou vypovídací hodnotu (a možná i něco poučného a pravdivého mezi tou manipulací), ale vypovídací hodnota pozůstalích ohledně 9/11 nemá ŽÁDNOU HODNOTU. Oni jen přišli o své blízké, nemůžou nijak přispět k potvrzení nebo vyvrácení lživé teorie o výbušninách ve WTC.

163725

23.06.2008 20:05

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

"Dokument" nepřináší, jak píšeš, žádné důkazy o spiknutí vlády. Konec! Přináší jen obvinění vlády, že vyšetřovatelé jsou podjatí, protože jsou kamarádi Bushe. Tyto obvinění přinášejí autoři filmu.
Pozůstalí však mohou obviňovat vládu ještě více. Nejenom, že do vyšetřování nikdo neviděl a nevidí, ale ani nebyly nalezeny všechny těla po 11/9. Tak si tu nech komentáře o brainwashed, když sám uznáváš, že "dokument" nic nového ohledně 9/11 nepřináší. Přináší jen nové věci ohledně vyšetřování a je diskutabilní, jestli vyšetřovatel může krýt prezidenta na základě výsledku vyšetřování, zvláště pokud se spekuluje o naprosto odlišné teorii (výbušniny ve WTC). Děkuji. Mám otázku.

Kolikrát musí být vyvrácena veřejně vaše lež, kolikrát musí být vyvrácena vaše pozměněná lež? Na 911.yweb.sk je mezi novinkami snaha hájit svou lež. Ale ta snaha je naprosto špatná, polemizují tam o tom, že nejsou "konspirátoři", ale zatím, předkládají stejné a vyvrácené "důkazy" své pravdy.

163793

23.06.2008 20:10

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Chemtrails jsou jiná konspirační teorie. [pláč] Kondenzační stopa, ale má vypadat takto, ne jako točící se vzduch, který je během vteřiny pryč.

163789

24.06.2008 13:37

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

82.?.?.?

Bílá? To určitě! Za ruskou raketou vzniká rudá stopa (a samozřejmě i šedé nebo jinak barevné zplodiny) ! Jak to, že tedy (kouřová, asi šedá či bílá) stopa po raketě není na zachycena na záběru kde vybuchuje Pentagon a zcela se rozplyne. Zplodiny (i ty bílé) z raketového motoru by přeci měly vydržet déle než vteřinu. Nějaké další otázky? Či další předložení lživé spekulace?

163830

24.06.2008 20:44

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Už mám tebe dost! Stačí to a nepřesvědčil jsi mě. Jen stále jsem přesvědčen, že nemáš žádný důvod věřit konspiračním teoriím. Nevím nakolik jsou tvé námitky o špatném vyšetřování opodstatnělé, ale kritizovat špatné vyšetřování útoku, který se měl odehrát naprosto jinak než tvrdí oficiální teorie je naprosto absurdní. Nejprve věrohodně zpochybněte oficiální teorii! To, že šéfové USA se neúčastnili vyšetřování je NAPROSTO v pořádku. Řekněte mi proč by měl Bush a Cheney vystupovat před jakousi komisí? Co by o 9/11 říkaly? Řekněme si to upřímně, Bush by řekl jak mu zavolala sekretářka (či někdo jiný) do školy, kde dětem oznámil, že teroristé napadli USA. Váš návrh na odebrání vzorků termitu specialisty je naprosto nesmyslný, protože konspirační teorie s termitem vládní úředníky těsně po útoku nenapadla, hasiči tušili, že budou padat další budovy (např. WTC7) a agenti nestály o to, aby lidé vbíhali do mrakodrapů, které brzy spadnou, stejně jako nestály o novináře a čumily, kteří se budou snažit fotografovat mrtvoly na ground zero. Jinak jak dlouho měl probíhat úklid Pentagonu? Je snad samozřejmé, že se mrtvoly identifikují a pohřbí, odklidí trosky a nečeká se jestli se vynoří hromada hlupáků, kteří budou tvrdit, "žádné letadlo se u Pentagonu nenalezlo".

Odklízení hromadných havárií probíhalo přesně podle divadla jaké nastane u zločinu. Vyšetřovatelé zdokumentují stav místa a odklidí škody. Divil bych se pokud neodvezly po zdokumentování případu mrtvoly a trosky. JAKÉ VY CHCETE DŮKAZY? Fotografie trosek? Ty tu jsou! Chcete něco více? Co?

163855

24.06.2008 22:50

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Ty na tom nejsi o nic lépe! A nejsi na tom o nic lépe ani v naprosto základních takových věcech. Zdá se mi, že argumenty konspiračních teoretiků jsou irelevantní, nepodstatné a odzákladu špatná. Ano uznávám, že mám proti konspiračním teoretikům předsudky, ale konspirační teorie ohledně 9/11 jsou nepravdivé. Volný pád WTC je nejenom irelevantní věc na zřícení mrakodrapu, ale i na zřícení pomocí výbušnin. Navíc u volného pádu byl odhalen podvod, špatné ustřižení na videa. Na videích konspiračních teoretiků nejsou nedostatky, na nich jsou přímo blbosti. Jen ať se "debunkerská" vydea holedbají tím, že na nich je PRAVDA, mě se to líbí, hnutí lhářů si také říká "Truth movement".

163861

25.06.2008 00:12

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

A svědectvím svědků se vám nechce věřit? Já na videu vidím rozmáznutý flek o tvaru letadla.

Navíc, kouř od rakety vydrží ve vzduch déle, než "chemtrail" z letadla.

163869

26.06.2008 15:55

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

82.?.?.?

NELŽI. Takhle vypadá start letadlového motoru. Plamenu za motory si nevšímej, ale povšimni si bílého obláčku za motorem.
http://www.youtube.com/watch?v=bB2G5c1PPng&feature....

163971

26.06.2008 17:05

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Jdi někam s Hitlerem a jeho Reich, Hitlera jsem stejně jako vy nezažil. Svědky k vašim konspiračním teoriím nemáte a konspirační teoretici stále obíhají tento svět po televizních studiích, kde se jim vysmívají. Předveďte jeden citát jednoho svědka u Pentagonu, který by dosvědčil vaši teorii! Nemáte ho ani téměř sedm let po útoku.

Zeptám se vás, praskne někdy spiknutí kolem 9/11? Proč by mělo prasknout, když nemáte žádného svědka a už téměř sedm let nemáte žádné důkazy a jen kvičíte, že za letadlem nesmí být bílá stopa či že se musí najít určitý počet mrtvých. Videa zásahu do Pentagonu tu jsou, fotografie trosek taktéž. Nějaký důvod nevěřit oficiální teorii?

163974

27.06.2008 15:02

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Poslal jsi špatný start. Za letadlem se vytyčuje ohromný mrak "chemtrailu", které nevypadá ani jako prach ze země, ani jako běžná mlha. Chemtrail pravda po startu letadla již není vidět, ale to nemění nic na tom, že vaše napadání "anomálií" u "oficiálních teorií" je neopodstatnělé a nejedná se o anomálie. Teď snad nemůžete mít námitku, když jste poslal letadlo s kondenzační stopou za svým letadlem a nepomůže vám ani tvrzení, že za motorem letadla nemá a nesmí šlehat plamen a plamen za motorem znamená vážnou poruchu.

Navíc motor nemá vážnou poruchu! Anglický komentář k tomu říká:
Test motoru po údržbě. Je to běžné. Když mechanici upevní nový motor a poprvé ho spustí je palivová část plná nějakého oleje, který ho zakonzervovává. Ten může hořet dokud se všechen nespálí a "čerstvé" palivo se dostane do trysek, pak nepotřebný zmizí. Tak žádná panika! Létání je bezpečné!

164044

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 6

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 8

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
232 344,06 Kč

Poslední aktualizace: 31.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?