Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, mantovan, Octavianus Augustus, rickover.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.11.2006 19:22

Evropa na prahu 21.století

RE: Osud

rickover 86.?.?.?

Chudáci popírači holocaustu, určitě se jich budu zastávat, určitě je mi jich šíleně líto a určitě se jejich tragickým osudem ohrožují moje lidská práva [chechtot] [chechtot] [chechtot] Ať si je brání jim rovní? teráči z Hamásu, Hisbulláhu, Guantanáma, Ahmadínežád a naši bolševici a fašisté. [velký smích]

122546

30.11.2006 19:59

USA jsou unášeny vlnou zbrojní bonanzy

zapomněls

rickover 86.?.?.?

autore do toho výčtu jako obvykla uvést Rusko, Čínu a vývoj jaderných zbraní v Iránu a KLDR - USA je bohatá země, mohou si zbraně dovolit, tak ať je jen vyvážejí, ať je nějaká protiváha.

122547

29.01.2007 22:30

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: Tak si pomuzeme sami

mantovan 86.?.?.?

1) Nebylo, reakční doba na protiopatření by byla vzhledem k rychlosti rakety zcela nedostatečná, ideální by byla spíše Francie, ta ovšem je člen NATO jen formálně, ve skutečnosti je více jak 30 let spojencem islamofašistů.
2) Radar je proti Iránu, ale pokud by to mělo být i proti Rusku, jako Čechovi mi to nevadí, záleží mi na mé zemi, nikoliv na Iránu, nebo na Rusku.
3) 200 US vojáků je nula nula nic, nikoli "značné množství", měli jsme tu více jak 100 000 SSSR vojáků, nikomu z vás to nevadilo a upřímně řečeno ani to moc vidět nebylo, byli zpravidla zalezlí na svých základnách v našich VVP.
4) Ne, byla snad během vietnamské války automaticky západní Evropa konfliktní stranou, protože tam měla US základny?
5) Právě proto,že jsme nezávislí na vůli USA, potřebujeme být ale také nezávislí na vůli mohamedánů, proto potřebujeme alespoň symbolickou základnu USA, jakou je obranný radar PVO.
6) USA je členský stát NATO, dvoustranné dodatečné dohody nejsou proti Smlouvě, mají je i jiné členské země - např. GB/BRD/IT na letoun Tornado apod.
7) Ne, Jakeš, ani žádná tzv. Dělnicko-Rolnická vláda se v tehdejších médiích neobjevili, i po invasi vládli Svoboda, Dubček, Smrkovský a Černík.
8) Ne, při vojenském cvičení v Uralském vojenském okruhu v roce 1953 použil jadernou pumu i SSSR. Proti svým vlastním vojákům, nikoli proti nepříteli, jako USA, tématem cvičení bylo zjistit, co by se u vojska doopravdy dělo v případě použití JZ. Není vyloučeno, že podobné "cvičení" provedla i Čína.
9) Ne, agresivita USA je nicotná ve srovnání s tím, co předvedl SSSR, nebo kterýkoliv jiný dobyvatel v historií, důkazy by vydaly na knihu, ne na příspěvek.
10) Ne, první stát bylo Německo, navíc uznání vlády je o ničem, jde o diplomatický krok, nijak to nesouvisí s "přátelskou", nebo "nepřátelskou" zahraniční politikou vůči dotyčné zemi.

127302

06.02.2007 15:34

Kto stojí za svetovým terorizmom?

RE: cinske

rickover 86.?.?.?

Mne to připomíná zásady marxleninismu, islámu, Paroubka a multikulturalismu. Až na islám uplatňované proti vlastním národům, viďte, soudruzi.

127927

06.02.2007 15:40

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

RE: Nechápu

rickover 86.?.?.?

Tím by si nezvýšil/a popularitu, spousta lidí sleduje politiku, ví oč jde a radar s protiraketovou základnou proti iránským Shahabům si přeje a ruské výhrůžky je jen ubezpečují, že uvažují správně. Včetně příspěvků našich rusofilů a islamofilů, ty také jen ubezpečují, že jejich pisatelům (samozřejmě) nejde o obranu vlasti, ale o její oslabení vůči jaderným zbraním nepřítele. Toť vše. P:S: V článku je (úmyslná) chyba: Topolánek ukázal vztyčený prostřeník poslancům za KSČM a ČSSD, nikoli svým ministrům.

127929

08.02.2007 14:50

Írán: válka se blíží

Mno, pominu-li jako pamětník a očitý svědek tehdejších událostí fakt,

rickover 86.?.?.?

že islámskorevoluční Irán dlouhé měsíce před zahájením iránsko-irácké války vyhrožoval válkou Iráku i všem ostatním arabským státům Zálivu přesně stejnými slovy jako dnes hovoří o vymazání Židů z mapy světa(takže vinit Hussajna z rozpoutání iránsko-irácké války je dost sporné), pominu-li, že si Iránci udělali z malého a bezbranného Libanonu svůj protentokrát pro zástupný boj s Israelem, jehož účet platí někdo jiný a pominu-li Iránské Islámské Revoluční Gardy v Sýrií, Iráku, Somálsku (resp. dnes v bažinách na pomezí Somálska a Keně, kam je zahnala ethiopská a somálská armáda) a v Súdánu, tak chudák porevoluční Irán opravdu "nikoho nenapadl". Položme si tedy otázku, co by se stalo, kdyby článek byl pravdivý a USA ten režim dementních středověkých raketojaderných dědků, co tam Peršanům v roce 1979 dosadila podivuhodná účelová koalice GB, F, BRD, Arafáta a Varšavské Smlouvy opravdu zašlápli, co by to pro nás, jako Čechy znamenalo: 1) zase by zmizel další zastaralý, zbytečný a nepotřebný uměle vytvořený relikt studené války 2)zase by zmizela další pošahaná krvavá středověká diktatura, co má na svědomí statisíce mrtvých Peršanů a vržení jejich za šacha vzkvétající a tolerantní země o tisíc let zpět 3) Nukleární Shahaby by přestaly ohrožovat obyvatelstvo České Republiky a Evropy 4) USA a státům Latinské Ameriky by odpadla starost s iránskými jadernými raketami rozmístěnými ve spřátelené vnezuelské satrapií 5) Západní svět, včetně České Republiky, která do něho nedílně patří, by získal ropu, zemní plyn a trh pro své výrobky, zatímco Rusové a Číňané by, podobně jako v Iráku, utřeli hubu 6) Chávéz, naše milované bruselské multikultůry, Hamás, Hisbulláh, Al-Pajdá a čeští komunisté, fašisté a islamisté by po Hussajnovi zase přišli o dalšího výborného a spolehlivého komplice.Takže?[smích]

128177

29.03.2007 18:11

Rakety straší před Černínským palácem

Správně:

rickover 86.?.?.?

radar i antirakety v Polsku pomůžou zabezpečit Českou Republiku před iránskými jadernými Shahaby. Ví to dost lidí, hlavně odpůrci radaru, kteří by chtěli mít naši vlast před mohamedánským jaderným holocaustem zcela bezbrannou. A je jen správně, že i druhá strana veřejně vyjadřuje svůj názor. Mne osobně by vedle domečku s kopulí a četou radarových operátorů nevadila ani opravdová velká US základna - aby komunisté, fašisté a mohamedáni, stejně jako jejich car Putin Podržtaška I. měli pořádný důvod pro zlost.

131835

29.03.2007 18:22

Operace Bite je plánována na 6. dubna, varují ruské vojenské zdroje

Pokud je to pravda, pak tedy

rickover 86.?.?.?

přeji spojeneckým pilotům pevnou mušku a dobrý lov při jejich odvážné misi na záchranu i českého národa před chytaným mulláhomafiánským jaderným holocaustem Evropy. Spíše, než genštáb army byste měli vybombardovat Iránské Islámské Revoluční Gardy, ty mají kvalitnější zbraně, Shahaby a jaderný program je pod jejich kontrolou. Army je více spjata s iránským lidem a mohla by využít oslabení Gard k převratu. No a pokud byste trefili i medresy v Quommu mulláhomafiáni by přišli i o spoustu kamarádů, potenciálních Ahmadínežádů. Ještě jednou : DOBRÝ LOV!

131836

02.05.2007 22:27

Zbláznil se Havel?

RE: Havel ma pravdu

rickover 86.?.?.?

Dovolím si pouzit tvuj info system, citace jsou tvoje.Mám tomu rozumět tak, že p. Havlovi se cosi zdá a to je dostatečný důvod? Skutečně je pouhé zdání důvodem k instalaci cizí vojenské základny na území suverénního státu?

Ano, skutecnost, ze Iran vyviji rakety s planovanym dostrelem 3 500 az 4 000 km je dost dobrym duvodem ke stavbe protiraketove obrany v Evrope, nezda se to jen Havlovi ale i Turecku a Indii, ktere jiz na sve protiraketove obrane pracuji, takze proc ne my.

Opravdu? Že se z dosavadních jedenácti zkoušek podařilo šest, kdy o akci všichni věděli a cíle ještě vysílaly své souřadnice? A že již dnes existují systémy, které se vůbec nepohybují po předvídatelných balistických drahách?

Ten system je na Shahaby a ty letaji po predvidatelnych drahach, v casti tykajicich se zkousek lzes, ale ono to v podstate neva, i kdyby tak je lepsi kdyz z 11 raket dopadne jen 5, nez vsech 11, nemyslis, komunisto.

Vážně? Opravdu se chceme podepsat pod všechny agrese, které v duchu šíření demokracie podnikly USA? Tohle je asi stěžejní otázka. Zda vnímat osvoboditelské akce USA jako skutečná osvobození. Mimochodem, víme, že Írán už pár set let nikoho nenapadl?

Iracane vnimaji svrzeni Hussajna jako sve osvobozeni a Persane take nejsou temi stredovekymi dedky nadseni, takze si nedelej starost.

Tak tohle mi naprosto uniká. Jak nás ten deštník ochrání před námi samými.

Protoze islamismus do Evropy prosazuje a Iran podporuje Brusel, proto to jeho kvetnate prirovnani, ano ochrani nas to pred dusledky akci bruselskych multikultur.

Tohle jediné jsem asi pochopil. Přeložím to do českého jazyka: "Drželi jste hubu tenkrát, držte ji i teď!" (Děkuji M.Y.) Není to tak?

Ano, je tomu presne tak, komuniste nemaji co se vyjadrovat k obrane zeme kterou nenavidi a kterou vydali jiz jednou do rukou Rusaku.

Hmm, nefunguje teď, proč by měl fungovat v budoucnosti, když i v současnosti jej překonávají vlastní zkušební rakety? Skutečně musí fungovat všechno, na co se vydaly miliardy?

Ano, kdyby to nefungovalo, nevadilo by vam to


Ano, morální stránka. Budeme se podílet na agresivní politice USA?

Kde vede USA agresivni politiku, komunisto


Ano, tento argument je vskutku nedovařený. Nicméně je jisté, že by nám základna NATO umožnila kontrolu, na rozdíl o základny USA.

Jiz si predstavuji jak by nase obrana fungovala kdyby velel francouzsky general, hehehe, to by tu rakety dopadaly zcela bez odporu.

134389

22.05.2007 18:17

Tálibán oznámil řadu operací po celé zemi 16. - 17. května 2007

Jak z toho vybruslí?

rickover 86.?.?.?

Naprosto jednoduše - nebudou dbát na západní "humanisty", co podporují Taliban a ty ozbrojence vyhladí. Mimochodem "podporu" Talibanu prokázali Afghánci již při invasi - nechali je bojovat si za ten svůj "islámský emirát" samy, národ nehnul prstem: Ono není divu, ničení starých kulturních památek, masové popravy, kamenování žen, bičování, utínání končetin, vylupování očí, zákaz hudby, filmů, videa, holit se, hrát šachy, pouštět draky, zákaz ženám jakkoliv se vzdělávat a vycházet z domovů bez doprovodu mužského člana rodiny a v povinné burce nevzbuzovalo v Afgháncích nadšení, TOHLE jejich tradice nebyla. Takže Taliban se může spoléhat jen na jediné spojence, evropské komunisty a fašisty, kteří jejich systém podporují, pokud afghánská armáda a její spojenci ustojí jejich celosvětovou mediální kampaň, budou talibanci jen obtížnými šváby, určenými k zašlápnutí. P:S: Opravdu si autor myslí, že když se někdo svévolně prohlásí za "revoluční" (např.) hnutí a začne vraždit obyvatelstvo a označovat zavražděné za "špehy", "kolaboranty" apod., že si tím vynutí podporu?[smích])) Ať se lépe vzdělá v dějinách revolucí...i kontrarevolucí[smích]))určitě bych nespolupracoval s vládními a třeba i cizími vojsky, kdyby mi nějací samozvaní "partyzáni" umučili někoho z rodiny[smích]))

135922

25.05.2007 20:54

V Ženevě hořela synagoga, policie hledá žháře - antisemitu

RE: pozar synagogy v Zeneve

rickover 86.?.?.?

Na 100% věřím, Žid bude určitě odesílat zprávu na antisemitské stránky [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Jako fórek oceňuji, dlouho jsem se tak nepobavil, díky "Žide Karle" [chechtot] [chechtot] [chechtot]
S pozdravem.

136179

29.05.2007 19:27

Český premiér označil palestinský odboj za barbarství

Připomínky:

rickover 86.?.?.?

1) Proč autor píše "izrael" - Israel je mezinárodně uznávaný stát, členská země OSN.
2) Pokud k té události došlo, Topolánek nemá pravdu - "odboj" který dokáže pouze odpalovat bomby a rakety na tržištích, pizzeriích a dětských diskotékách není "barbarský", je pouze zbabělý. Za barbarské lze označit chování Palestinců v Jordánsku, Libanonu, Iránu, Kuvajtu a Iráku: tyto národy Blízkého Východu mají s palestinskými surovými vrahy statisíců svých spoluobčanů více zkušeností, než Israel.
3) Osobně by mi udělalo radost, kdyby se palestinské vyslanectví v Praze uzavřelo, pokud některý z arabských států by k tomu měl námitky, můžeme se klidně dohodnout na ukončení diplomatických a obchodních styků i s nimi. Araby, ani jiné mohamedány k ničemu nepotřebujeme.

136381

Bush si dovolil opravdu hodně: když banda islámských náboženských fanatiků ze zálohy zaútočila na jeho zemi a povraždila v New Yorku 3 000 Američanů a cizinců - hostů USA, nestáhl zbaběle ocas mezi nohy, jak je zvykem u nás v Evropě a jak si někteří myslí, že je normální takto jednat a od USA též očekávali zbabělost a kapitulantství, naopak na teroristy si tvrdě došlápnul. Svrhnul dvě teroristické diktatury, jichž se bálo a štítilo jejich vlastní obyvatelstvo a pochytané teroristy vsadil do chládku na Guantanámu. V současné době představuje pro všechny teroristy světa, pro všechny nepřátele svobody a demokracie hrozbu č.1 a svět je díky němu bezpečnější. Vedle Reagana, ktarý uzbrojil Říši Rudého Ďábla vstoupí do dějin jako jeden z největších USA presidentů, můžou na něho být hrdi Američané a jsme na něho hrdi i my, spojenci USA. Štěkání na adresu GWB jen dokazuje, že je to muž na svém místě, běda světu a běda svobodě, jestliže lidé jistého ražení chválí amerického presidenta, dobře pamatuji smutné, beznaděj vzbuzující časy za Cartera (vlastně bych měl jásat jako občan tehdejší členské země Varšavské Smlouvy[smích], komunismus a islamismus tehdy postupovali ve světě vítězně na všech frontách). Modlím se za zdraví Bushe - ale hlavně za to, aby Američané v příštích volbách zvolili do čela své země někoho takového, jako je Bush, statečného obhájce svobody a proklínaného nepřítele všech totalitně smýšlejících nepřátel svobodz, demokracie a lidské důstojnosti.

136858

04.06.2007 16:21

Česko s bratrskými USA proti Evropské unii

Co Vás tak šokuje:)))

rickover 86.?.?.?

stran těch výroků?[smích]))

1) V čem je Brusel lepší, čím kdy dokázal oprávněnost své existence? v zavádění feminismu? homosexuálního manželství? censury=politkorektnosti? v demontáži křesťanských kořenů Evropy? v antisemitismu? v islamisaci Evropy cestou seshora? ve vyhazování miliard euro na podporu přistěhovalců, které nepotřebujeme, za nesmyslné projekty typu Galileo nebo na podporu Hamásu a na výplaty zbytečným a nepotřebným eurokratům?

2) Vám, autore evidentně vadí existence nezávislého českého státu? Z jakých důvodů je to špatné? Komu stojí nezávislá zahraniční politika ČR v cestě?

3) V čem se Zahradil mýlí? Proč je špatná myšlenka, že by se volalo z USA do Evropy také do Prahy, nejen do Berlína?

4) Postoj bruselských multikultůr vůči USA je přesně takový,jak ho Šebej popsal, v čem se mýlí? Cožpak o USA říkají něco jiného?

136871

"...(strany složené ze šíitů i sunnitů odmítajících okupaci a loutkovou iráckou vládu)..."

Svobodných voleb se v Iráku zúčastnilo 73% voličů a to i přes krutý teror alkajdistů a baasistů a denodenní výhrůžky smrtí pro voliče i kandidáty, naprosto fantastický výsledek, navíc si zvolili i vládu, kterou Američané nechtěli[překvapení]) Irácké volby prokázaly, že demokracie je proveditelná i v zemi arabské a islámské navzdory našim předsudkům a Češi, kterým za účast ve volbách nikdo smrtí nevyhrožuje a nikdo nám tady nevyhazuje denodenně do povětří samoobsluhy, školky a nemocnice by se měli při pohledu na statistiku své účasti ve volbách před svobodomyslnými a odvážnými Iráčany jen stydět.

Namísto studu, se ale zabýváme bláboly jakéhosi bezvýznamného, teroristického spolku, který nikoho nerepresentuje, nikdo ho nevolil, svévolně se sám za cosi prohlašuje. Připomíná mi různé ty Varšavskou Smlouvou dobře placené africké a jihoamerické "partyzány" ze 70. a 80.let, také je nikdo nikdy nevolil, také dokázali jen vraždit, lhát a zastrašovat bezbranné civilisty a také je komunisté prohlašovali za jediné zákonné představitele a zákonné vlády zase pro změnu prohlašovali za "loukové". [bliji]

137723

29.06.2007 16:59

Patriarchát nebo matriarchát?

Při četbě

rickover 86.?.?.?

podobných textů si vždycky vzpomenu na svou matku, ta říkala, že emancipace - tenkrát za socialismu se tomu samému neříkalo "feminismus" jako dnes, ale "emancipace" - je největší podvod na ženách v historií, že to ženám přineslo akorát jednu zbytečnou směnu denně navíc. Něco na tom je, dříve ženy pracovaly spolu se svými manžely na vlastním hospodářství, či živnosti, nebo obchodu a bydlely s nimi též ve vlastním. Dnes on i ona pracují na cizím, v cizí firmě, bydlí za pronájem v cizím bytě a "doma" se dohadují, kdo na koho vypere a uvaří, nic je vzájemně nespojuje jako dříve, žijeme spolu (většina z nás) jako spolubydlící, co se občas vzájemně použijí jako vyměnitelná sexuální pomůcka, neexistuje MY a NAŠE, pouze JÁ/TY a MOJE/TVOJE. I dítě je pak logicky překážkou, pro práci i pro vlastní život, je lépe si ho nepořizovat, demografický pokles v Evropě má tuto hlubokou příčinu, naše feminismem desítky let pokřivované a již pokřivené vztahy mezi muži a ženami.

Asi nejvíc mne pobavila úvaha, že "..žena, zejména krásná žena, by měla patřit všem a nikomu..." [chechtot] , člověk si představuje žádostivého vzteklounka, co žárlí na souseda, protože soused má doma hezkou manželku, co vzteklounkovi nedá a nedá [chechtot].

I krásná žena - stejně jako i ta ošklivější - má právo vybrat si muže, kterému bude věrná a založí si s ním rodinu, ne být Ančou Utěšitelkou pro všechny, co si řeknou a ještě si libovat, jak je "rovnoprávná" tím, že dá každému.

138744

02.07.2007 17:40

Osvobození Íránu

RE: V okamžiku

Octavianus Augustus 86.?.?.?

Hmmm - a důvod?Irán přece nemá jaderné zbraně.

139019

06.08.2007 14:20

Jak se pod tíhou argumentů snižují počty mrtvých v Osvětimi

RE: Nikoli pod

rickover 86.?.?.?

Vyhlazovací tábory: Osvětim, Majdanek, Treblinka, Belzec, Sobibor, Chelmno.
V Osvětimi se vraždilo Cyklonem B, jinde se vháněly výfukové plyny z dieselagregátů. Samozřejmě mimo to se střílelo a to zdaleka ne pouze v táborech, popravčí místa jsou v půlce Evropy, nejvíce samozřejmě v místech největšího soustředění židovského obyvatelstva, tj. Polsko + Ukrajina + Bělorusko.

Doklady:
Primární prameny: foto + filmy + výpovědi přeživších, spoluvězňů, zajatých německých i neněmeckých dozorců + ostatních úředníků a vojáků Třetí říše, vč. Eichmanna a obžalovaných v Norimberském procesu, evidenční karty vězňů + ostatní úřední spisy Třetí Říše, areály lágrů, šatstvo, vylámané zlaté zuby aj. pozůstatky po zavražděných, exhumované masové hroby s pozůstatky + popel z krematorií. Seznamy obyvatelstva Německa i okupovaných zemí z dat sčítání lidu. Atd.atd. Celkem cca 6 miliónů povražděných Židů, cca 55% veškerého tehdejšího židovského obyvatelstva Evropy.

Další prameny: historická díla z uvedených podkladů vycházející.
Je jich něurekom, viz knihovny, prodejny knih, internet...

Pokud byste chtěl vědět i o genocidě ostatních národů, prameny jsou obdobné, pouze se netýkají Židů (takže Eichmanna si škrtněte), ale Poláků, Ukrajinců a Bělorusů, Litvanů a Jihoslovanů, Francouzů, Čechoslováků i ruských válečných zajatců, zkrátka všech, co si na vlastní kůži vyzkoušeli praktiky do 22.6.1941 nejlepšího Stalinova SSSR kamaráda Adolfa Hitlera a jeho Třetí Říše.

A netvařte se, že o tom nevíte.

141158

09.08.2007 19:05

Neokonzervativec Tancredo znovu volá po bombardování Mekky a Medíny

RE: DOBRÝ

rickover 86.?.?.?

Také si myslím, že tvrdá odpověď na muslimský teror by přinesla více, než evropská ustrašenost a zbabělost, způsob, jakým si např. Kaddáfí pohrál s EU ve věci bulharských zdravotníků je ponižující: říci otevřeně, zadrželi jsme a mučili vaše lidi, o nichž jsme věděli, že jsou nevinní, abychom vás vydírali je hanbou pro nás všechny, z hlediska Kaddáfího ovšem proč ne, EU se projevila jen jako zbabělec, co si všechno nechá líbit, proč by toho nevyužil.

141468

11.09.2007 22:33

Když je odpor nahrazen zbožným přáním...

RE: Dovolím si navrhnout trochu jiný pohled, přestože očekávám nesouhlas některých diskutujících:

86.?.?.?

Myslíte pučistu a agenta KGB Mossadegha, který tehdy neúspěšně svrhl šacha?

143637

15.09.2007 20:26

Robert Fisk: I já pochybuji o oficiální pravdě 9/11

richard

rickover 86.?.?.?

Je to docela sranda:

"...Proč byly úlomky z letu United 93 roztroušené do několika mil, když se předpokládalo, že jako celek havarovalo v poli?..."

Viděl jste někdy leteckou havárií, vy si myslíte, že padající letadlo se nerozstříští, že pokud chcete sesbírat všechny úlomky a i všechny pozůstatky mrtvých, musíte skutečně prolézt i několik km/mil.

"...Jsou to vědecké záležitosti. Pokud je pravda, tak například petrolejka hoří za optimálních podmínek při 820 stupních Celsia. Jak se tedy mohly ocelové nosníky z dvojčat začít roztavovat a zároveň se rozpadat? Předpokládaný stupeň tání oceli se pohybuje okolo 1,480 stupňů Celsia...."

Pane vědec, petrolejová lampa a palivo pro tryskáče není ten samý druh[smích], ale o to ani nejde - vy nevíte nic o tom, že pevnost a další mechanické vlastnosti se u kovů se stoupající teplotou rapidně snižují, nepodíval jste se do nauky o pevnosti a pružnosti, nevíte, že ocelový nosník stačí rozpálit na cca 700 stupňů C, aby přestal plnit svoji funkci?


"...Proč se tak snadno zhroutila k zemi, když do ní nenarazilo žádné letadlo?..."

Protože, pane vědec, když těsně u mrakodrapu se zřítí statisíce tun ze sousedního padajícího mrakodrapu, naruší se tím velmi závažným způsobemi statika stavby, podobně jako při zemětřesení.

P:S: Pokud jde o genocidu v Kambodži, spáchali ji opravdu členové Komunistické strany Kambodže, známí jako Khmere Rouge a opravdu byli svrženi severovietnamskou komunistickou armádou, to máte recht - tou samou severovietnamskou komunistickou armádou, která je v letech 1970 až 1975 nainstalovala za cenu velkého množství padlých severovietnamských komunistických vojáků v Kambodži k moci, ono to tak jednoduché není, pokud by Pol Pot své vietnamské třídní bratry nenaštval tím, že na ně zaútočil, o žádné genocidě by se svět nikdy nedozvěděl, v jejím průběhu soudruzi v Rudém Právu psali, že zprávy kapitalistického tisku o zvěrstvech v Kambodži jsou propagandistický výmysl CIA. Genocidu přiznali, až v roce 1979, když Severovietnamci Pol Pota předhodili světu (potřebovali, aby se nemluvilo o jejich koncentrácích pro Jihovietnamce a o Boat People, ne z obecně humánnch důvodů.)

143915

10.11.2007 21:20

Občanská iniciativa D.O.S.T

RE: Soukromý majetek

rickover 86.?.?.?

Milý Karel4u: Češi, kteří jsou opravdovými vlastenci zhluboka kašlou na nějaké islámské teroristy z Abú Ghraibu, Guantanáma, "Palestiny" právě proto, že jsou českými vlastenci a záleží jim na české zemi a ne na cizích zemích na Blízkém Východě a cizí kultuře, která Čechy považuje za káfiry určené k vyhlazení, nebo poislámštění.

146828

10.11.2007 23:04

Občanská iniciativa D.O.S.T

RE: A co dál?

86.?.?.?

"...Díky společenskému pokroku jsme se přestali bát bludiček, polednic a hejkalů, zanechali jsme vymítání ďábla, uctívání bůžků a většinou už nevěříme ani na uhranutí či černou kočku přes cestu a přestali upalovat čarodějnice a knihy..."
Teoreticky máte sice pravdu (o tom, že minulé doby nebyly takové jak nám líčí ideologické učebnice pomlčím), ale za to jsme se začali bát spiknutí Američanů, Židů a jezuitů, začali učit své děti, že jejich tatínkové jsou latentní pedofilové, kteří k jejich životu nejsou potřeba, že potrat a euthanasie je normální a zavedli manželství homosexuálů. A to nemluvím o tom, že žádné století nebylo tak krvavé jako to osvícené dvacáté. Pokrok je relativní věc [chechtot] zvlášť takový, který jedno vymyšlené strašidlo nahradí druhým [chechtot]

146833

28.11.2007 22:02

Blackwater v Iráku

Vždyť se tolik nerozčilujte:

rickover 86.?.?.?

Blackwater je klasická soukromá armáda, nic více, nic méně, něco, co existovalo v Evropě 16. a 17.století v podobě tzv. kondotiérských vojsk a na moři v podobě tzv. kaperů ještě déle.

Soukromá armáda je cosi, co vzbuzuje hodně divný pocit, přiznám se k tomu i já, ale ruku na srdce: Nikomu nevadí dnešní soukromé armády Hamás, Fatáh, Hisbulláh, Taliban, Al-Kajda, FARC, M19 - a dříve zase nevadily Sandineros, Montoneros, Farabudo Martí, Sendero Luminoso, ETA, IRA, RAF, Rudé Brigády, MPLA, Khmere Rouge a spousta podobných uskupení, která bojovala proti Západu na všech kontinentech, stejně jako dnes proti němu bojují ti první zmínění. Ba právě naopak: nejsou a nikdy nebyli označováni ani za soukromou armádu, natož za nějaké "žoldáky", ale za jakési údajné "partyzány" a "vlastence", postačilo, když byli proti Západu.

Takže nakonec, proč i ne, proč bychom my neměli mít a používat soukromou armádu, když desítky let mohli a dosud mohou mít ne jednu, ale desítky soukromých armád naši nepřátelé v naprosté pohodě, přináší to i výhody: je to podstatně levnější a mediální masáže o "našich zlatých klucích, co musíme rychle stáhnout, abychom zachránili jejich životy", o " neúměrných finančních nákladech na válku na úkor sociálních programů" a o "válečných zločinech imperialistické armády" je v takovém případě propagandisticky nepoužitelná. Zažil jsem dobu komunismu a rudých agresí 70. a 80.let po celém světě právě prostřednictvím soukromých armád v žoldu Varšavské Smlouvy, bezskrupulóznost takového počínámí mne též naučila i jejich jisté výhodnosti - Varšavská Smlouva se vlastně těch válek "nezúčastňovala", to všechno bylo "národně-osvobozenecké hnutí" a jejich vazby na nás byla "náhoda", za kterou ostatně vždycky mohli "Američané".

Takže Blackwater Forever!!!!

148212

26.01.2008 23:41

Všechno je jinak

Poněkud, milý autore,

rickover 86.?.?.?

jste opomněl maličkost: Bolševický stát sprostě okradl věřící o jejich staleté majetky, o jejich kostely. Tento stát není bolševický, ale takový zvláštní, čekalo by se, že majetek, co stát ukradl, vrátí, dokonce to slibovali, už pomalu 20 let. Jenže ono se nevrací, tu vadí, že ukradený majetek je církevní, u těch zase vadí šlechtický predikát, těmhle se to nevrátí vůbec, my si to vždy nějak zdůvodníme, stát je moc a moc je právo. Namísto restitucí se udělala kupónová privatisace, namísto návratu majetku okradeným tatíček stát kšeftoval s vlastnoručně ukradeným zbožím. Dlužno podotknout úspěšně nejen takto ale i jiným způsobem: například stát nejenže nevrátil katolíkům ukradenou svatovítskou katedrálu, ale dokázal jim jejich katedrálu ještě pronajmout k bohoslužbám za 6 000 Kč ročně, asi jako kdybych vstoupil do cizího bytu, zamával vlastnoručně napsaným papírem, že mi patří, celý až na ložnici bych ho pronajmul zámožnému Američanovi a žil bych z toho a tu ložnici "bývalým" vlastníkům "laskavě" pronajmul od 6 večer do 6 rána, by si mohli v klidu schrupnout, přesně takto se stát k církvím a nám věřícím zachoval, ani Kohn z anekdot by na něco takového nedokázal přijít.

Teď se tatíček stát znovu vyzul z navrácení jím ukradeného majetku, namísto toho nabídl 267 miliard vyplácených po dobu 60 let, tj. směšných cca 4,5 miliard/rok a hlavně bez záruky, že budoucí vlády tento "těžký závazek" vůbec budou plnit, co tady bude za 30, za 60 let? A zase si mne ruce při představě za kolik stamiliard ukradený majetek zašmelí a ještě se snaží spekulovat s rozněcováním atheistické nenávisti vůči věřícím, stejně jako to dělali bolševici.

O nic jiného tu nejde, ani o lidovce, ani o Klause a už vůbec ne o to, že by stát na církvích jakkoli prodělal, resp. že by daňové poplatníky opravdu stály církve byť korunu ročně. Ani o vaší nenávist k věřícím, autore, to také není problém. Ten problém je v tom, že považujete - a to nejen vy - krádež a překupnictví s kradeným zbožím za legální akt, pokud se toho dopustí stát, jenže stát, který krade, nekrade jenom vybraným nepohodlným, o tom poučuje historie posledních 200 let měrou vrchovatou a navíc stát není vzduchoprázdno je tvořen státními úředníky. Takže až k vám přijde váš soused státní úředník a prohlásí "jménem státu si váš majetek zabavuji", ničemu se nedivte[smích]))

152747

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 0

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 4

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 6

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?