Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 51 příspěveků, 1 jméno: kubrt.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.09.2006 20:42

Šaškárna v Praze

RE: babo raď

kubrt 89.?.?.?

Není pravda, ža převlíkli mantly. To byla ODS, národněfrontní KDU(ČSL), docela i ČSSD - komanči zůstali částečně sví (nepoučení a nepoučitelní 60-70 let staří "kovaní") a částečně noví pragmatičtí idealisté. Ale kdyby nebyli, na koho by se dal svést ten bordel, který tady nastal po r. 1990? Komančům se dá vytknou hodně věcí, ale hlavní průšvih je tenhle: nahospodařili za těch 40 let vlády tak málo, že se to dalo rozkrást za pouhých 7 ...

117565

24.09.2006 20:51

Šaškárna v Praze

RE: A lidi u TV jim to zase baštěj

kubrt 89.?.?.?

Blažková, Vy se ve stádních lidech bohužel vyznáte [pláč] . Bez urážky a s opravdovým smutkem s Vámi musím souhlasit.

117568

11.10.2006 18:08

Není důležité, co řekl Havel

RE: pokrač:

kubrt 89.?.?.?

Člověče, Vy jste upadl na hlavičku...alespoň v b.6. Co je to proboha za blábol? zajisté byli v policii (tehdy VB) zastoupeni omezenci, kteří uznávali vedoucí úlohu KSČ nade všechno, ale těch pitomců bylo na vedoucích místech mizivé procento. Stejně tak v STB...jestli se začala situace zlepšovat za Rumla (a Fendrycha)se zkuste zeptat policajtů, co tu dobu přežili ve službě - stačí jmenovat lustrace a třeba zásah v Mošnově (snad mu velel "odborník" na drogy ing. bratr Vacek???), případně nástup "odborníků" jako např. Kubice a Hučín. To dostalo policii (a BIS)tam, kde teď je. Naprosto neprofesionální kádrová politika, kterou v modrém vydání vidíme zas... Pokud Vás zajímá odkud tyhle názory čerpám, tak se od počátku 90. let motám kolem zabezpečovacích systémů - a tam člověk nutně potká jak bývalé, tak současné policajty i dříve STbáky, nyní příslušníky BIS.

118888

18.11.2006 20:38

Sedmnáct let od sedmnáctého

kubrt

kubrt 89.?.?.?

Mindy, docela si Vás vážím za Vaše příspěvky i za Vaši práci editorky - ale fakt tam toho 17. byli lehce přiožralí MILICIONÁŘI (definice:příslušníci Lidových milic...)??? Já jsem tehdy,pravda,trávil okamžiky štěstí nad postýlkou své 9 dní staré dcerky v zapadlé osadě na Moravě,bastlil antény na rakušáky a hádal se s tchyní o sledování zpráv (prohrál jsem, za poslední zbytky novomanželské půjčky jsem koupil černobílýho Merkura), ale ty milice tam tuším 17. nebyly.

121630

18.01.2007 07:30

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

kubrt 89.?.?.?

A jakpak to, Jarmilo, myslíte?
Cituji:
Ovšem je pravda, že údajná levice v čele s Paroubkem je o chlup horší než údajná pravice v čele s Topolánkem, protože tato skupina mafiánů se již neštítila ani nájemných vražd (Mrázek a jiní).

Vychvalujete "pravici" za nájemné vraždy nebo za ně zavrhujete "levici" ? Nějak mi to z Vašeho plamenného projevu jednoznačně nevyplývá. Je vás tady škoda, s tímhle byste líp uspěla na politické scéně. [smích]

125893

18.01.2007 20:54

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

kubrt 89.?.?.?

Dámo, Vy jste případ. Že Janíček nespáchal sebevraždu si domyslí každej tupec, že špičkový kriminalista v Brně (jméno z hlavy nevím, pomůže někdo?) taky neukradl pitomou pětibábu ze skříňky a pak na základě šetření spáchal podobně dokonalou sebevraždu uvěří maximálně Pepek Vskoč nebo blbá Jenófa Husibrková, ale odkud berete jistotu se smrdutejma nitkama do ČSSD???? Víte vůbec o tom, že marasmus v PČR začal za nějakýho Čermáka a dorazil ho nějakej (sice poctivej, ale přesto prostej pasáček jalovic) Ruml na nitkách 100% poctivce Fendrycha??? O BIS raděj nemluvím, kdo zůstal = čistej lustrák. Kdo odešel = špinavej...a další poctivec Devátý (kterýho ani skorokapitalistickej systém JZD Slušovice, kam ho Čuba z milosti přijal, nepřinutil pracovat???) vyhodil zbytek lidí co něco uměli a přijal fanatiky typu Hučín...v Přerově U mrtvoly se o něm povídalo...koho chcete soudit? Já bych navrhoval Kubiceho, v normálním státě by od policie vyplachtil asi tak do hodiny po svým vystoupení. Koho se Pohanka a Mělčák bojí? Vy to víte - Kočky. Já nevím nic - jenom konstatuju, že podobný kriply bych jako volič s chutí nakopal pod pás, ať už byli zvoleni za ČSSD,ODS nebo Marťany. Nechali se zvolit za stranu s programem a slušně řečeno na něj hodili bobek - tak jim tu starost o fyzický napadení srdečně přeju. P.S.: nikdo z nich neřekl, ODKUD jim ta likvidace hrozí a PROČ - za vytrvání v ČSSD, nebo za její zradu? A zleva nebo zprava?
A k Vašemu poslednímu odstavci - článek nebyl až tak lživý, spíš blbý. Psaný pro blbé čtenáře blbého časopisu pravděpodobně blbou autorkou, ohánějící se titulem MUDr., jak jsem vyrozuměl - sračky jako Bravo a Max nechávám puberťákům (pardon, pane Stwora, ale to je více-méně pro Jarmilu). Debata s vědeckým nádechem na tohle téma byla trošku směšná. Přesto Vás ale rád ujišťuji, že poloha 69 patří mezi velmi oblíbené sexuální praktiky lidí s fantazií, ochotou mimo braní taky dávat a "lidožroutky" mají v těchto hrátkách spíše přednost. Podle mých průběžných informací žádná mě známá lidožroutka během posledních cca 25 let na divnou nemoc nezemřela, naopak se převážně těší pevnému zdraví a veselé mysli. Zkuste se nad tím zamyslet (a nejen nad tím),přeji Vám hezký zbytek večera.

125944

18.01.2007 23:08

Dlouhodobá Dalíkovská kriminalizace české politiky

RE: Nemuzu uverit...

kubrt 89.?.?.?

Tak tedy, paní Jarmilo: jmenujte jediného politika, který se o svůj život obává z POLITICKÝCH důvodů. Mě napadá snad jen komanč sakraaninevímjaksejmenuje (Dolejš, už vím) ,a takovou nakládačku bych nechtěl dostat ani ve snu. Nebožtík Dostál měl (po údajném útoku břitvou) velmi mělká poranění bez jizev - varování.Kvůli politice? Ministr kultury? Každý, kdo viděl následky břitvy na gumičce (oblíbený nástroj béžovek na středním Slovensku) se bude popadat za břicho při myšlence, že to byl podobný nástroj...kdo dál? (Téměř)každej politik má zasebou nějakou špínu, a ta má s politikou společnýho asi tolik co manifestace s menstruací. 7 metrů se politici přetahují o koryta hlavně díky Václavu II. Neomylmému, normálně už by 3 pokusy včetně předčasných voleb byly za náma - 3x2 měsíce ... no, volby by se,pravda, asi nestihly. Ale bylo by sakra jasnější, kdo je kdo - a nerozhodoval by o tom senilnějící Mělčák nebo předposranej Pohanka. Jestli hodláte obhajovat inteligenci studenta práv senátora Rumla, je to Vaše věc. Z jeho působení na MV a projevů založených vesměs na primitivním antikomunismu (že by Oidipův komplex, čili snaha odčinit dědičný hřích? ) na mě přehnaná inteligence zrovna nečiší. Hučínovo vyhazování komunistických nástěnek do vzduchu pomocí trošky střelnýho prachu jsem mě možnost sledovat jako učeň SOUE Přerov 1977-1981 trošku z první ruky - a ten člověk to chce nazývat ozbrojeným odbojem proti komunismu...jestli pak jako důstojník (tuším kapitán,po pár letech služby a naprosto bez odpovídajícího vzdělání - dědictví již zmiňovaného Devátého!) v postatě tajné služby BIS zakládal (a odtajňoval) vlastní databáze a dělal vylomeniny naprosto proti služebnímu řádu, dejte si dohromady Vaši oblíbenou 1+1 a sama si odpovězte, jak by dopadl v CIA, MI5 či DGSE (obdobné organizace v DEMOKRATICKÝCH státech). Troufám si tvrdit, že by k soudu neměl kdo přijít.
A polykačky? Ach jo, nutíte mne k intimnostem. Tak tedy: mužský ejakulát neosahuje ani kluky Y ani holky X. Obsahuje ( samozřejmě v případě plodného muže) pouze SPERMIE , které po splynutí s vajíčkem doplní řetězec chromozomů o X nebo Y (a jiné, jsem technik,nikoliv biolog)a teprve pak vznikne lidská buňka ... vajíčko je 1/2 , spermie je 1/2... kterou část slepičího vejce si dáváte v případě, že chcete posnídat stehno? Kdysi dávno, za "temné doby bolševika", jsme holky vlastně ani moc nepřemlouvali - buď to vyplynulo ze situace,nebo ne. Z panny jde za týden udělat nymfomanka - a z dřeva bude zas jen dřevo. Nikdo nepsal stupidní články, ale taky nikdo tak stupidně neodsuzoval. No... vlastně každej [pláč] . Ale bylo nám to fuk a co vyhovovalo oběma partnerům, bylo OK. Takže Vás prosím: neodsuzujte. Nikdo Vás nenutí vzdát se vašich názorů - diskutujeme. Ale po nikom nechtějte, aby je vzal bez výhrady za své.

125949

20.01.2007 12:50

Korupční show

První možný krok nové "vlády"

kubrt 89.?.?.?

Hoďte očko na : http://www.novinky.cz/domaci/usa-chteji-v-cesku-radary-protiraketove-obrany_107119_f9vmt.html

Zajímavé. Do 24 hodin po instalaci "vlády".

126056

22.01.2007 20:27

Nejhorší je ta bezmoc

RE: Par vysvetleni

kubrt 89.?.?.?

Expert by Vám řekl, že elektronika je mocná dáma...perimetr jde střežit efektivněji než strážní službou. Jinak ale základnu pochopitelně odmítám.

126390

22.01.2007 23:15

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: Jen pro tvou informaci JN,

kubrt 89.?.?.?

Arkane, a co když Rusové v praxi uplatní naši národní myšlenku ze starýho dobrýho vtipu: ...soused má kozu. Jooo, ty bys chtěl taky takovou ? Ne, já bych chtěl, aby mu chcípla... když jen tak pro srandu králíkům nechají kohoutky zavřený tak asi měsíc, Ingolstadt z ropy ze zálivu(povšimněte si, prosím,kdo má v současné době 2 letadlové lodi (a jiné) kousek od zdroje) kapacitně pojde na úbytě.
Zdroje v Hungarii jsou v současné době platný asi jako bioplyn z té cibule - dovede si,člověče,vůbec představit týden bez paliv??? Půlka Prahy by zdechla hladem...Soukromý firmy ve státní energetické politice mají důležitost asi jako bolení hlavy mé tchyně.
Kohoutky, na kterejch má Putin prstíky, spolehlivě srazí na kolena zhruba polovinu ekonomiky našeho slavnýho EU. Zkuste navrhnout, odkud by se ta ropa a plyn brala jako 100% náhrada ruských dodávek. A pokud by to šlo, tak za jakou cenu. Děkuji.

126409

23.01.2007 22:16

Nebuďme sloni

RE: Zajímavý slovník

kubrt 89.?.?.?

Nevyhýbejte se. Mějte na paměti introdukci Švejka...hostinský Palivec zajisté místo hovno neříkal nikoliv, a když chtěl někoho poslat do prdele, neposlal ho k šípku...není sprosté sprostě mluvit,ale sprostě myslet. A jdu odepsat texasfoglovi... přeji hezký zbytek večera ( nebo co u Vás zrovna máte [smích])

126548

23.01.2007 22:37

Nebuďme sloni

RE: Radar

kubrt 89.?.?.?

Cajzlíku, kromě prvních pěti vět ( s výhradami - kdo zdolal za necelé čtvrt hodiny štreku od knajpy u splavu v Bechyni až na rotu vrtulí přes hlavní bránu se kopečku u Újezda zasměje...) pouze konstatujete, že se nemůžem bránit proti balistickým raketám. No a proč bychom se proti nim, kurvaštelung, měli bránit? Máme nějakýho nepřítele (neberu rámec NATO)??? Kromě hornorakušanů v nadupanejch traktorech mě ZATÍM nikdo nanapadá...jauvajs, sakra...vidíte: RUSÁCI!!!! Trošku je nasralo, že si u nás vaše vláda udělá malinkatou uzavřenou miniameričku a bude se jim dívat do armádního obyváku a dokonce i do ložnice... přijeďte, cajzlíku, hledejte mě v Brně, v knajpě na Vápně vám na mě dají kontakt. A budem spolu hledat těch 65% blbů (jinej výraz pro ně nemám), kteří jsou pro základnu - nebo radar, jak je libo. Ptát se ale budete vy, já vás budu pak jen spojenecky bránit, že jste tady dlouho nebyl a nerozumíte dobře češtině nebo moravštině. Se svou bohorovnou propagandou byste totiž mohl jinak dojít k úrazu.

126552

25.01.2007 07:35

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: nenene cemukoliv americkemu

kubrt 89.?.?.?

Cajzlíku, vy jste srandovní osoba. Radar jako čistě obranné zařízení...dobře,historicky to tak začalo, v bitvě o Británii. A docela dost historiků se shoduje na tom, že kdyby Hermann dokončil likvidaci této obranné radarové sítě, dějiny Velké Britínie by vypadaly jinak (blbej argument, že jo? Stačilo už tedy rozsekat pár radarů a RAF to mohla zabalit...). A vývoj už jen v té 2. válce pokračoval - dejme tomu k H2S, radaru bombardovacího letctva. Pomocí tohoto zařízený byly útočící bombardéry (povšimněte si slova útočící, je důležité) schopny zasáhnout s určitou přesností i cíle pod mraky...
Proč by u nás, v zemi Temelína a Dukovan (pro informaci občanů USA: jaderné elektrárny, v naší energetické síti stabilní a bezpečné zdroje s nezanedbatelným podílem vyrobené energie) měly zmínky o reaktoru vyvolat paniku? Váš žgrynd o ekologičnosti je úsměvný - která armáda na světě si dělá hlavu s ekologií, to mi teda prozraďte...že by Armáda spásy ? Vaše jistota o přívodu energie zvenčí je pozitivní, bez ní by tu základnu postavila akorát smečka pablbů...ale na to bychom tady přišli taky. Stejně jako chápeme, že k té základně určitě povede i nějaká silnice, představte si, že za těch 39 let nebo jak už jste dlouho pryč tady vývoj postoupil od polňaček po asfaltové komuniukace!
Pište častěj, cajzlíku, máte tak báječně úderné argumenty, že i svého času komunisticko-humoristický plátek Dikobraz nemohl vyloudit úsměv spolehlivěji.
Váš moravský Kubrt.

126698

26.01.2007 07:10

Jde o hodně

RE: co k tomu mohu dodat?

kubrt 89.?.?.?

Cajzlíku,cajzlíku...vy jste musel být odborník na slovo vzatý, že si vás tam nechali o dva měsíce dýl. Škoda, že jste nezadýzloval - mohl jste teď z GŠ AČR tvrdit svoje vytříbené pravdy jako např. p. Štefka - radar bude zapnutej jen občas, nezpůsobuje rušení TV a rozhlasu a podobně. A takovejch výzkumů si vycucá z prstu každej statistik hafo - stačí vybrat správnou skupinu respondentů . Zval jsem vás na takovej výzkum do Brna, můžete osdkočit i do Slavkova, je to za rohem a třeba zavzpomínat, za co jste nadsluhoval ty dva metry.

126855

27.01.2007 09:02

Jde o hodně

RE: co k tomu mohu dodat?

kubrt 89.?.?.?

Mate docela pravdu, je to dost osobni. Osobni proto, ze ten clovek mluvi o vecech ktere docela dobre znam. Treba tu krajinu kolem Slavkova, a basni neco o radaru, ktery byl skutecne navadeci pro letiste Slatina (tehdy vojenske) a samozrejme taky sousedni (civilni) Turany, ktery maji VPD o kilometr bliz. Takze s radarem planovanym v Jincich nebo u Libave ma spolecny...doplnte si sam, nerad bych byl podeziran z urazek. Pokud jste si nevsiml, ten clovek bohorovne poucuje slabomyslne ex-spoluobcany o tom, jak by to meli ve sve gubernii ridit se znalostmi vyctenymi z MF a LN,jinak opravdu netusim, kde vzal tech 65% souhlasicich. Moje nabidka aby prijel a udelal si pruzkum sam se mi zda naopak velkorysa, a je spojena s (drivejsi) konkretni nabidkou bezpecnostni spoluprace,t.j. ze mu pomuzu, az mu nasranej respondent za jeho chytry reci bude chtit slapnout do usmevu - co je na tom vydirajiciho?
Vite, nachazime se diskuzi - pokud Vas moje prispevky irituji, berte je klidne jako blaboly omezeneho Kubrta. Nebo to za Vas udela editor(ka). Ja bohuzel beru jako osobni (nebo kolektivni) utok na sebe a lidi, kteri tu zijou "chytry" prispevky Texasfoglu,Kemu,Lehu a jinych vseznalku , co prodelali PSM za Atlantikem a ted ze sebe delaji reditele zemekoule. Snazim se byt trosku vecny,trosku ironicky,trosku osobni - jak mi to jde nebo nejde, posuzujete Vy i jini. Podle reakci toho ptaka se mu moc nezamlouvaji a o to mi jde. On totiz nijak vyrazne nereaguje. Kdyby mel argumenty, zadupe moje rypance do zeme... zatim jsem to nijak nepocitil.

127023

27.01.2007 13:32

Jde o hodně

RE: ..by me

kubrt 89.?.?.?

Víte, když vezmu v potaz váš styl vidění demografické křivky v téhle gubernii, tak skupina "Ajo, mezi normálními nefrustrovanými úspěšnými lidmi se o ní vůbec nemluví, nikomu nevadí." představuje zhruba horních 10000. Takže z toho vyplývá, že ostatní nenormální, frustrovaní a neúspěšní lidé ( včetně "bývalé nomenklaturní kádry a pár poblouzněných mladých antiami radikálů") jsou proti téhle pizdovině. Myslíte, že ČR je státem vašich normálních atd. horních 10000?

127055

27.01.2007 18:31

Jde o hodně

RE: Demonstrace proti základnám

kubrt 89.?.?.?

Že to fungovalo (do jisté míry) na dělostřelecké radary vím. Ale fakt to může fungovat i na tyhle frekvence? Hoďte prosím odkaz ...

127084

27.01.2007 19:09

Jde o hodně

RE: Proč říci ANO americkému radaru

kubrt 89.?.?.?

Tak jsem začal číst vámi zmiňovaný článek a narazil jsem na větu :
"Nový český ministr zahraničí Schwarzenberg s nedbalou nonšalancí odrazil imperialistické vyhrožování ruských generálů tím, že "pro něj nejsou partneři". Ruské ministerstvo zahraničí k našemu radaru mlčí. Prezident Klaus podotkl, že až bude v dubnu na návštěvě v Rusku, tak si o radaru podebatuje s Putinem."...

Už se těším na to, jak bude Putin před Václavem Neomylným II. &comp. koktat, že to tak nemyslel a že ropu a plyn bude Rusko samozřejmě dodávat dál, že náš trh je pro ně nenahraditelný a že než zarazit dodávky, tak raděj tři radary a pět základen v ČR ( nezlobte se , Česko mi nějak nejde přes hubu). Vážený pane, ČR je pro Rusko zatím asi tak zajímavý jeko pro mě bolení hlavy mé tchyně. Ovšem pokud se staneme teritoriem základny US, začneme je sakra zajímat...četl jste Havlíčka? Nechoď, Vašku s pány na led... já Rusáky pamatuju, tehdy jsem jako 6 let starej fracek dostal v životě největší facku od mýho nebožtíka taťky, protože jsem vyběhl před barák se vzduchovkou...zhruba 30 metrů od nás projížděla nekonečná kolona OT s rudou hvězdou. Tehdy jsem brečel a připadalo mi to jako nespravedlnost - dneska ho hluboce chápu. I v jiných věcech... Kolik z vás chytráků dostalo v pravej okamžik tu správnou facku, kterou pochopili až po deseti nebo dvaceti nebo víc letech? Tuším, že zatím žádnej...

127087

27.01.2007 20:00

Problematika protiraketové základny v nadsázce

RE: Rozzarene oci

kubrt 89.?.?.?

Zdravím vás, cajzlíku, už jsem se těšil co zas moudrýho vyplodíte. Máte krásný vize - cedule Německo, Rakousko, Francie ... a člověk jede dál. Ale najednou narazí na cedulku : US Army - No Entry! ve vlastní zemi...nějaký blbý, ne? četl jsem kdysi něco podobnýho v trochu jiným písmu - byla to azbuka... jsme součástí společných armád NATO (abych se přiznal, zrovna nad tím nejásám. Pamatuju, že jsme do něj vstoupili, když bylo třeba zasáhnout ne zrovna férově proti Srbsku), ale NIKDE jsem v preambuli atlantickýho paktu nečetl nic o systému protiraketové obrany USA. Takže o tom to je , cajzlíku. Společné armády, společná obrana, ale NE americká základna jako součást amerického protiraketového deštníku na území Evropy.

127096

28.01.2007 07:27

Problematika protiraketové základny v nadsázce

RE: Rozzarene oci

kubrt 89.?.?.?

Až tak volně to nebylo, ale na vandrech jsme si dovololi navštívit třeba okraj letecké střelnice u Malacek (rostly tam krásný hříbky), prostory kolem Náměště byly taky kouzelný...pravda, setkání se srážákem nebylo jednou moc příjemný,ale domluvili jsme se rychle na jeho slepotě a našem obrácení kursu o 180. Asi proto, že to byl kluk o něco mladší než my a měl na sobě stejný maskáče. Nějak jsme ale neměli odvahu to zkusit tam, kde byly cedulky v azbuce, i když nás ruštinu učili furt a určitě bysme se taky domluvili. I přes svůj vyšší věk a barokní figuru jezdíme odčas ven i teď a nějak se nemůžu smířit s tím, že bych potkal opět podobnou cedulku v ne-češtině a za ní ne-česky hovořícího ozbrojence. O tom to bylo, voni chytrej.

127140

29.01.2007 07:10

Problematika protiraketové základny v nadsázce

RE: Rozzarene oci

kubrt 89.?.?.?

Víte, jeden takovej, co v proslovech tepal všechny hříchy světa, hlásal pravdu a lásku , navrhoval reciproční zrušení NATO časem dospěl k humanitárnímu bombardování. A mezitím si všiml blbé nálady, protože mezi řešením problémů Všehomíra mu jaksi ušlo, že náš stát padá do morálních sraček. Listopad 89 a jeho důsledky byly sice dopředu dohodnutý, ale až tak daleko tem marasmus nemusel dojít - kdyby zmiňovaný VH sešel z nadoblačných výšin a snažil se řešit problémy svě země. Vy tomu říkáte klapky na oči, já zas preferuju zájmy svoje ( a země, v které žiju) nad zájmy USA (a dalších velmocí). Slibů a prdů se vejde do pytle kolik potřebujete. Jediná velmoc, která k naší zemi dostála svým závazkům byl paradoxně - Sovětský svaz...bratrskou pomocí v r. 1968. Co to bylo za medvědí službu je všeobecně známo. Takže děkuji, ani americkou nechci. Možná byste ty klapky měl naopak sundat Vy, i když jsou jinýho typu než moje [smích]

127253

29.01.2007 19:44

Jde o hodně

RE: ..by me

kubrt 89.?.?.?

Jestli jste to doposud nezjistil, armády VS byly v roce 1968 našimi spojenci. Že se z nich stali okupanti je náš terminus technicus. Sami pro sebe byli spojenci, zachraňující nás před spáry kapitalismu.

127290

29.01.2007 20:24

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: CRo

kubrt 89.?.?.?

Čížku,čížku...zase už blbnete s vašima 65%??? Jestli jste opravdu muslim, obracejte na svou víru nevěřící psy v Texasu, oddaný Haddži Texasfogel.

127294

07.02.2007 19:13

Příběhy z pražské MHD

RE: Jsou horší věci

kubrt 89.?.?.?

Připomínáte mi údajný (válečný) dotaz bytné zesnulého gen. Fajtla , jestli v ČSR máme též kočky ... opravdu bych velmi rád poslal všechny odpůrce i zastánce minulého režimu (komunismus to nebyl, vážení) na týden-dva do dejme tomu půlky 80. let, co byla ta nesnesitelná totalita. A pak jim VŠEM aplikoval něco na vyslovení pravdy.
P.S.: barvy Duplicolor patřily tehdy ke špičkovým výrobkům, dokonce jste sehnal i čísla odstínů - ne sice všude, ale sehnal. Bohužel cena byla odpovídající, ale zkusil jste si dnes nechat namíchat decku akrylátu [oči v sloup] ?

128099

07.02.2007 19:19

Příběhy z pražské MHD

RE: S tím kouřením

kubrt 89.?.?.?

Ani nevím, kdy jdem si zapálil poslední cigáro. Tipuju 6-8 let, nepíšu si deník. Ale mnohem víc netolerantních prasat je, nepříliš vážený pane, mezi militantními nekuřáky. Zdá se, že mezi ně patříte.

128100

07.02.2007 19:28

Příběhy z pražské MHD

RE: mhd

kubrt 89.?.?.?

jéééé...teorii vědeckého fekalismu jsem opisoval na učňáku před 30 lety...stadium kultu (jeden sere na všechny),stadium postkultu (všichni serou na jednoho)...máte to někde? Prosím prosím...

128102

07.02.2007 22:49

Příběhy z pražské MHD

RE: Jsou horší věci

kubrt 89.?.?.?

Za ne-komunismu jsem jako ročník 1961 trošku studoval,odkroutil si 2 roky služby vlasti (nebyl strejček na modrou knížku), dost jezdil po montážích (pouze ČSSR, na Karačaganak nebo jak se jmenovala ta stavba se mi nechtělo a na blízký východ jezdili za dolarový diety jiní, zasloužilí), pak do září 1989 jedna fabrika v Brně jako OTK, od září 1989 do tuším dubna 1991 OP opět v Brně na letišti Slatina (jinak se byt průměrákovi získat nedal, nenarodil jsem se Onasisovi ve špajzu) ve svém oboru metrologie. Pak soukromé firmy, doposud OSVČ...čím se pochlubíte Vy, anonyme? [vyplazený jazyk]

128133

09.02.2007 21:28

Zrada české inteligence

RE: Malá připomínka ke Krylovi

kubrt 89.?.?.?

Jo , vy jste taky jeden co asi žere současnou propagandu:
KSČ(M)= ČSSD . Zkuste si něco přečíst nebo zjistit o životě K. Kryla a pak zkuste říct, kdy "okolo r. 1994" to bylo.
Pokud myslíte, že třeba v lednu nebo únoru, je to OK. Jinak : Karel Kryl zemřel 2. března 1994 v Mnichově a byl pochován na břevnovském hřbitově v Praze. Nijak moc jsem nepátral, byl to druhej odkaz. Na vás je najít odkaz na koncert pro komunisty (neberu komunisty v jiným kabátě). Pomoz vámc Bůh.

128333

10.02.2007 07:48

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: zalohovani

kubrt 89.?.?.?

Čížku, vy jste jak sníh. Vždycky vás něco napadne...

128363

17.02.2007 10:33

Radar jako radar?

RE: Zajímavý článek

kubrt 89.?.?.?

Rená, nebavte se s tím odborníkem. Radar, o kterém tady pěje superlativy byl docela obyčejný letištní naváděcí ( Slatina, Tuřany )... s PVOS měl společnýh asi tolik co manifestace s menstruací. V menším měřítku stál podobnej donedávna (no, už je to přes 15 let )cca 100 m od VPD v Tuřanech, když tam bydlely kvůli opravám letky Su-7 z Náměště a pak MiG-21 z Mošnova. Další texas-wogel-superradar byl u Ořechova (vzdušnou čarou asi 18 km ), takže si sám uděláte obrázek o fundovanosti žgryndů našeho ex-spoluobčana. A podle toho, jak neustále bájí o technické nedostižnosti onoho zařízení a děkuje Bohu za své tři děti, tipuju jeho angažmá v ČSLA na strážáka...

129052

17.02.2007 15:22

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

kubrt 89.?.?.?

Alexo, za Vaše NEPOCHYBUJI bych Vás s chutí kopnul do úsměvu, ať jste třeba i žena. V téhle naší gubernii úkolově padáme na tlamu před tzv. disidenty ( vekslák s kazetama Cibulka je zářnej příklad, o Vaškovi Veškrnovi I. asi nemá cenu mluvit )a ti nás budou až doblba školit,že jsme měli tehdy bojovat (proti 2/3 VS, dobrej fór)... ale je snad trochu jiná doba než rok 1968 a nebo druhá půlka 70. let, kdy se u nás instalovaly SS20, tuším. Snad jde o to, že zase rozhodli čuramedáni z předchozích i současných vlád o věcech, který jsou historicky na úrovni bratrské pomoci z už zmiňovaného roku 68. Nebavme se o funkčnosti nebo nefunkčnosti blbin jako superradar nebo kapacitně naprosto nedostačující baterie polských antiraket,bavme se o tom, že z nás zase někdo dělá hřiště pro první jadernej zápas planetární úrovně...a vůbec mě nesere, jestli za to budem nebo nebudem mít víza do USA. USA i Rusko mi je ukradený, ale nějak v podvědomí jezdím na ruskej plyn a benzín, ČR až po Prahu taky osvobodily hordy komunistickejch bojůvek s hlavičkou Krasnaja Armija, a naše fabriky jako Tatra,Aero,Zetor a další šly ke dnu pod dozorem špičkových US manažerů. Takže moje volba je celkem jednoznačná- děkuju,nechci. Rusům, Amíkům a všem jinejm čuramedánům...prase je furt prase, ať v trenkách se srpem a kladivem nebo pruhama a hvězdama.

129072

17.02.2007 15:43

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

kubrt 89.?.?.?

Člověče, vnímáte vůbec stupiditu vašeho sousloví : Téměř výhradně spíše Ruských, ale mám dojem, že i americké... váš dojem je naprosto správný, i US ponorky Trident/Ohio jsou už dlouhodobě nosiče balistických raket umožňujících instalaci atomových hlavic...a nebudete tomu věřit, ale USA zprovoznila 1. jadernou ponorku v dějinách...dneska už má net fakt každej blb.

129073

17.02.2007 19:54

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

kubrt 89.?.?.?

Souhlasit s Vámi nebudu, naopak se s Vámi budu do krve přít.
Rozhodnuto není.Pokud je 1% naděje a myslím že je to víc i přes velkohubé kecy "politiků" jako je Bendl, není pro mě možné vzdávat tuhle akci předem. Že je vyjednávání v proudu dýl než tahle předposraná vláda je pochopitelné,ale to mě neopravňuje k tomu, abych držel hubu a krok (jak jsem to dělal za komárů - pro kreatury typu Texas-vogela). Nálepku socialista-sosan-komunista jsem od jinak docela dobrejch známejch nafasoval postupně už před loňskejma volbama za zpochybňování předvolebních slibů ODS, takže mě to nepřekvapí (teď ty politický debaty nějak vychladly, není se o čem přít - zdá se, že my "sosani" jsme měli poněkud trpkou pravdu) a řeknu Vám na rovinu: pokud se vládnoucím sračkám opravdu podaří tuhle šprýmovní akcičku prosadit, budu tyhle komunisty příště (a poprvé) volit. Kromě ideologickejch nálepek je totiž jejich program konzistentní a odpovídá levo-středovému proudu v Evropě. Navíc za těch posledních dost důležitejch 17 let nemají ani zdaleka tak špinavý ruce jako jejich fanatičtí kritici a připomínači 50 let starejch hříchů (většinou jejich rodičů [oči v sloup] ). Před sametovým kotrmelcem jsme byli převážně mlčenliví nesouhlasící, i přes případné členství v tehdejší KSČ (a 80% komunistů byli zase korytáři nebo mouchysněztesimě, já to dělám kvůli...dosaďte sama). Takže je třeba držet hubu a krok dál? Ne,madam. Za komunistů se to dalo svým způsobem řešit emigrací - nějak ale netuším, kam by se dnes dalo emigrovat. Navíc jsem lokální patriot a po Vysočině nebo Pálavě by se mi móóóóc stýskalo - tuhle zemičku mi nevzali komunisti a netuším, proč ji nechat současnejm vládnoucím penisům.
Takže souhrn: nesouhlasím s Vámi, že je to předem prohraný. ZATÍM ne. Jestli mě někdo bude nálepkovat za názory, hravě to jako do teď ustojím.Pokud všichni podle Vašeho návodu sklapnem kufry,neboť je vše předem rozhodnuté, budem časem blít při pohledu do zrcadla a nebudem se moct podívat dětem do očí.

P.S. K těm slibům - Vy jste nikdy nevzala zpět svůj slib - třeba chlapovi? [velký smích]

129092

17.02.2007 21:24

Příběhy z pražské MHD

RE: Jsou horší věci

kubrt 89.?.?.?

Já tam jako VZS bylv přijímači taky. A jestli žijete v bludu, že v r. 1989 - 1991 občanští zaměstnanci proháněli vojáky, omlouvá vás jen ten stařeckej marasmus. To se nedařilo ani gumám. Co nazýváte "zásluhami"? Já si nějak žádný nemůžu připomenout- za zásluhy se obvykle nějakým způsobem odměňuje, aspoň blbejma hodinkama, ani ty jsem nedostal, i když jsem měl asi půl roku nejvyšší kvalifikaci metrologie u letectva (nekecám!). Asi smůla, to Čermák dal Koženýmu pistoli...Ale zpátky k tématu - čímpak se, kromě toho, že jsem vás "mohl prohánět" pochlubíte vy ? [vyplazený jazyk]

129100

17.02.2007 22:19

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

kubrt 89.?.?.?

No vidíte, vlastně se nemáme o co hádat [velký smích] . Já totiž nemám rád stažený kalhoty, když je brod ještě daleko ... tahle naše "vláda" se potácí na hraně přežití a i přes velkohubé kydy,gesta a bohužel i činy Myrka & company může (a musí) být veřejné mínění faktor ovlivňující její přežití - Vy jste volila "pravici" ODS, já "levici" ČSSD a jsme na tom stejně. A podobně i uvažujeme - vsadit možná příště na komanče ... není to moc povznášející pocit, ale bohužel variata zelené,modré,růžové nebo černé je téměř jasná. Bohužel jen komáři si po 89 moc neumazali paprče (sice je neměli čistý,ale...) a i když je moc nemusím, vychází mi jako celkem logickej důsledek vnitropolitickýho vývoje. A pokud ta pitomá základna fakt projde (tipuju, že Jince budou zavržený a odsere to Libavá - za ohromnýho potlesku davů, že to nebude pár kilců od Práglu, Morava snese všechno [bliji] ), opravdu budu volit stranu, která ji tady nechce a bude makat na jejím zrušení. Důvěru samozřejmě nedám sviním, co si u tohohle koryta chrochtají teď.

Ale prohlášením že chlapům nic neslibujete jste mne taky docela rozesmála. I kdyby Vás v nabídce omezoval např. věk nebo exteriér, nemám z Vás rozhodně dojem rychlopalné slepice. Téměř každej chlap Vám (pokud bude upřímnej) potvrdí, že ženskou na večer jde sehnat v pohodě. Ale ženskou na dobrej pokec...to už je fuška. A chytrá ženská slibuje-neslibuje... [chechtot] ...a trošku (milosrdně) lže. Mějte se po zbytek večera co nejlíp...

129104

17.02.2007 22:47

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

kubrt 89.?.?.?

Víte, jestli je slezina pohlavárů nazývaná schůze nebo kongres není až tak důležité. Co se týče guláše před volbama, tady ve štatlu na střeláku ho komáři měli údajně celkem jedlej, pár "dříčů" z pracáku (a pak na dlaňovku) tam bylo ochutnat a popít škopek za pusinku, aby potom mohli nadávat jak se měli za komárů špatně, protože museli chodit celej měsíc do práce... Ale tahle debata je více-méně o tom, jestli nás (o nás bez nás) zase někdo zatáhne do dlouhodobého a možná smrtelně nebezpečného průseru. Bohužel protiklad modro-černo-zeleno a skororůžového chvalozpěvu jsou jen ti komáři...

Ty hospůdky co popisujete jsou samozřejmě realita. Ale buď na té rudé straně,nebo jako recese...záleží totiž na tom, kde ta hospoda stojí. Sám říkáte, že putykář měl upracované ruce...když na vandru zaplujem do podobné knajpy, je to setkání dvou světů - vandráci, kterým je zhruba týden volný nějaký to kilo a domorodci, kteří jezdí budovat za 00nic dejme tomu do Prahy, protože JZD je v ... , do okresního města (se zrušenejma fabrikama) jede jeden autobus ráno a podnikat nejde,protože není pro koho...pak jsou samozřejmě hospody,kde se povinně zdraví Čest práci!a pinglovi se říká soudruhu.Ze srandy, do podobné chodím.

129110

20.02.2007 20:52

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Rusky radar v 2007

kubrt 89.?.?.?

Buďte zdráv, Cajzlíku, furt se nedělá údržba klimatizací, že máte tolik času na hledání důvodů proč U NÁS postavit VÁŠ radar?
Chudáci Rusáci, oni si ten svůj umolousanej radar asi budujou na svým území, amatéři jedni...nějak na rozdíl od VÁS nemůžou najít (nebo nehledají???) pitomce, co za ně budou tahat horký kaštany z ohně...
P.S. Ale jinak jsou férovější (a chytřejší) než ti, co jim platíte sociální pojištění. Pro svý velmocenský ambice si vybrali vesmír (asi po vzoru antikomunistického guru Reagana, daj mu Bůh lehké spočinutí)- tam (pravděpodobně) umístí svůj obranný satelit. Takže nakašlou na Cajzlíky, Velkopoláky i na další vši v článku jmenované, který lezou do řiti podle nálady tomu, kdo se zdá ji mít voňavější. Vaše nová vlast tak vysoko nemíří, zdá se...před Pearl Herborem (nebo to byla Cušima?) se tuším mluvilo o tom, že Japčíci s jejich šikmejma očima nejsou schopní přesně zaměřovat zbraně, a jak jste tam dopadli...USA potřebuje fachidioty na to, aby za ně občas mysleli a nesli riziko, třeba když v začátku " špičkoví USA vědci" potřebovali na svůj raketovej program nějakýho fon Hnědýho...a zásahem vlastního satlitu jim teď dokázala šikmooká Čína, že začínají být druhá liga. Tak debatujte, fóglíku [velký smích]

129277

20.02.2007 21:45

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Tak ja to trochu vysvetlim

kubrt 89.?.?.?

Koumáku, a co když je to tak, že ta parta 3 sice kamínky nemá, ale je tak dobře postavená , že může u druhé z těch silných partiček ( za medový řeči na popud první) postavit vysokej plot přes kterej se blbě háže - balistická křivka je daná matematicky - a navíc z něj bude čumět, jak ta druhá parta leští svoje kameny? Aniž už teď díky partičce 3 nevidí na to (a dokonce ani NATO) , jak si svoje kameny leští ta první silná parta? Já vám nevím, ale takováhle partička by mě teba jako kluka v partě 2 šíleně srala a garantuju vám, že za za její obranu by parta 1 sice vykřikovala povzbudivý hesla, ale nepřetrhla by se, protože by:
a, parta 3 v postatě zmizela jako možnej konkurent
b, parta 1 by u rodičů uspěla bez černýho puntíku, protože se přece neprala
c, parta 2 by sice vyhrála,ale dost velký ztráty by díky rodičovskýmu hněvu a reakci veřejnosti utrpěla
d, tím pádem má parta 1 , nyní Timurova, převahu ve všem.

Výsledek? Kdo to nejvíc odsere, je parta 3. V podstatě končí. Parta 2 je sice morální vítěz, ale fakticky prohrála. Ani nebylo potřeba zapojit partu 1 do boje...a 2 je dostatečně oslabená, aby si dost dlouho nevrzla. Pokud chcete vést paralelu o klukovských válkách, myslete jako kluk.

129283

05.03.2007 09:42

Demonstrace ANO základnám

RE: No to doufám, že

kubrt 89.?.?.?

Jen abyste se nemýlil Vy...Brno je sice (nevím jestli tradičně nebo silně, žiju tady jen 18 let) protikomunistické, ale hlavně jsou plotňáci z velké většiny lidé se selským rozumem a uvažující nezávisle na propagandistické mašinéri - viz třeba referendum k přesunu nádraží. Navíc netrpí ztrátou paměti (výsledek ODS v komunálních volbách - odpověď na její praktiky ) a v neposlední řadě jsou dost podezíraví ke všemu, co přichází od cajzlů z Práglu - bodejť by ne, veto vlády k tranzitnímu letišti Tuřany, faktická likvidace průmyslových podniků v regionu , pokus o přesun BVV do Prahy ... takže to vidím zajímavě. Sice mě nikdo nezval, ale půjdu udělat pár fotek, pokud bude čas.
P.S. kteří brňáci jsou Americe ochoti pomoci? Já znám lidí dost, ale většinově to na pomoc nevypadá.

130062

05.03.2007 09:43

Demonstrace ANO základnám

RE: No to doufám, že

kubrt 89.?.?.?

Tak to pojďte zkusit...asi byste se brzo koupal sám, a ne zrovna dobrovolně [smích]

130063

05.03.2007 20:05

Demonstrace ANO základnám

RE: No to doufám, že

kubrt 89.?.?.?

Dobrý večer Zape,
pokud jsou i třeba pravičáci, neznamená to většinou bezmozci. A nevím, nevím, jestli se nemýlíte - pravicový náhled na politiku je (aspoň mezi lidma, co je znám) velmi odlišný od "pravicové" politiky nynější "pravicové" vlády. Měl byste rozlišovat lidi, co kecají na netu a ten zbytek, kterej se na Moravě v dost horších podmínkách než v Praze snaží vydělat si na slušné živobytí - tady se to dělá převážně rukama a nechci raděj porovnávat prachy, který bych si za to samý co v Brně vyfakturoval v Praze. Ale to je jedno, neberte lidi, kterým se najednou začalo dařit x krát líp než doma (ať už je to Praha,USA či Kanada) za bernou minci. Pochopitelně je pak "pravičáctví" ten jediný a správný názor. Jenom se ti rychlokvašení kapitalisti nesmí vrátit s podobnejma kydama domů - staříček by jim dali taků po čuni, že by sa jim v lebeni hnedkaj rožlo...

130117

25.03.2007 17:34

Lítost muže, který svrhl Saddáma

RE: byl jediny, ktery dokazal tuto oblast udrzet

kubrt 89.?.?.?

Člověče, Vy jse snad upadl na hlavičku - v nesrovnatelně civilizovanější Jugoslávii tenhle model dopadl (dopadá) jak ??? A taky pod taktovkou NATO-USA...

131619

26.03.2007 19:43

Lítost muže, který svrhl Saddáma

RE: byl jediny, ktery dokazal tuto oblast udrzet

kubrt 89.?.?.?

Tak když už konec WW1 neplatí, kde vezmete klíč k dělení ? V Kosovu to funguje úplně bááááječně.Tuším bylo historicky Srbské, Albánci byli menšinou - a dnes se zvenčí diktuje jejich samostatnost... hnus, velebnosti.
Roli Izraele nepřeceňujte, Saddám ho zas tak moc neohrožoval - nebyl blbec.
A rozdělení jakéhokoliv státu nahrává silnějším - proč Wilson tak podporoval mj. Masaryka? Protože se hodilo rozporcovat relativně silné Rakousko-Uhersko na pár bezvýznamných zemiček, na jejichž obranu a ochranu se časem vedly plamenné nebo méně plamenné kydy a skutek utek. Poznali jsme to v r. 38,48 a 68. Teď se zase hodíme jako kanonenfutr a je z nás pupek zeměkoule pro postavení radaru. Zkuste pouvažovat, proč byl vlastně Irák napaden a rozdělení uvidíte v trochu jiným světle. I ta nešťastná Jugina se nerozpadla sama od sebe...

131664

27.03.2007 18:56

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

kubrt 89.?.?.?

Snad to nemyslíte tak, jak to vyznívá. Asi bych si o Vás musel pomyslet něco velmi nelichotivého. Nebo blbě chápu - to je ta lepší možnost...

131712

27.03.2007 20:38

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

kubrt 89.?.?.?

Bohužel jsem se nezklamal. Přeji hezký zbytek života.

131718

27.03.2007 21:54

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

kubrt 89.?.?.?

A proč kuřákům zakazovat kouření v jejich putykách? Proč strávníkům zakazovat uleželá jídla? Proč zakazovat některé knihy a názory? Proč zakazovat prodej modelů letadýlek z 2. světové s hákovým křížem (kterej jejich vzor určitě nosil)? Proč popírat hrdinství tuhle Německých, tuhle spojeneckých a dnes Sovětských vojáků? A dalších X proč? Já Vám to povím - pokud budou mít lidi názory jako Vy, budou tyhle jednoduché proč mít svoje proto. Ale pokud budou existovat weby jako Zvědavec, SNAD se najde víc jinejch lidí, pro který odpověď na jakékoliv PROČ nebude znamenat jednoduché PROTO (která je všeobecně a bohabojně psáno) ale výzvu k zamyšlení...

131726

28.03.2007 19:15

Operace Bite je plánována na 6. dubna, varují ruské vojenské zdroje

RE: Žeby to bola pravda?

kubrt 89.?.?.?

I když mě editor(ka) vysoce pravděpodobně smaže, k Vám můžu podotknout jen jedno: jste magor.

131790

29.03.2007 19:10

Rakety straší před Černínským palácem

RE: Správně:

kubrt 89.?.?.?

Pár otázek:
1,jaká dolet má současná verze rakety Shahab a kdy budou alespoň teoreticky Shahaby, který k nám dostřelí
2,jakou ráži a počet mají současné jaderné hlavice Iran-army, případně jaký je horizont jejich zavedení do výzbroje, dále jsou-li a budou kompatibilní s hlavicemi raket Shahab
3, a hlavně: jmenujte alespoň jeden důvod, proč by na naši gubernii Irák vypouštěl ty pracně sestavené rakety...

131838

07.04.2007 07:20

Írán propustil zajaté Brity

RE: Právě bylo v rádiu...

kubrt 89.?.?.?

Cesilko, naplacate o kousek vys ze jejich polohu kontrolovala radarem materska lod? V tom propade by ovsem Iranska plavidla disponovala technologii STEALTH, aby je mohla v klidu prepadnout...

132427

30.04.2007 16:03

Nejlepší ruský prezident, jakého kdy Západ měl

RE: Jelcin splácel svoje dluhy.

kubrt 89.?.?.?

Ale co to povídáte...v 16.02 jsou tam překlady reakcí furt... i když v samostatném článku...

134288

07.05.2007 20:39

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

kubrt 89.?.?.?

Fakt trpíte dojmem LEVICOVOSTI novinek???

134843

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?