Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 448 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, Hugo, Hugo Fibiger, Hugo-toho času čekatel, Hugof, Hugos, Hugov.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.10.2007 17:28

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Panecku, jako z Rudeho Prava!

Hugof 81.?.?.?

KURWA! TENHLE JE HODNĚ DOBREJ!!! [velký smích]

145473

15.10.2007 17:33

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Panecku, jako z Rudeho Prava!

Hugof 81.?.?.?

Ten největší průšvih je, že nelhali tak úplně! [velký smích] Komunisti (respektive prosocialističtí nomenklaturní kádři - nebyli to vždy komunisti) mívali v mnoha ohledech minimálně částečnou pravdu! "TO" se právě v posledních několika letech až příliš a palčivě potvrzuje. [pláč] Zapříčiňuje (a zapříčiňovalo to i kdysi) onen stereotyp černobílého vidění, ač rozumný člověk sám dokázal odhalit bez problémů, kde jednotlivé "světonázory" tlačí pata, masa se zdála být neochvějná... Ona masa však byla tvořena nejen ziskuchtivci a naivky (dnes reprezentováni např. SEMTEXem či JIROUSem), ale těmi, kteří jen přijímali tu nejhlasitěji reprodukovanou část "pravdy"! Tak, jako měli reprezentanti velký díl pravdy v osočování deklarovaně (pozor - toto je důležité slůvko) sociálních společenských systémů, tak měly ony ke svému pokrytectví velký díl důkazů o své hnojní munici! Komunisti vlastně nelhali - jen neříkali úplnou pravdu a v tom je právě neokonzervativní klika velmi zdařile napodobuje! Není tedy omylem ani náhodou, že jsou současní američtí "neocons" zasvěcenými považováni za levicovou juntu...

145469

15.10.2007 17:33

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Panecku, jako z Rudeho Prava!

Hugof 81.?.?.?

Ano! Toto je základní dokument, který by si měli nastudovat zejména obhájci současného amerického diskurzu! Tím více by si jej měli nastudovat jeho odpůrci... Ironií budiž, že právě příznivci současné americké neokonzervativní vlády tento dokument (respektive sérii dokumentů) neznají vůbec, ač jsou základní "Biblí" jejich idolů... [mrknutí jedním okem]

145471

20.10.2007 01:36

Ricardo Sanchez: Irák je pro Spojené státy „noční můrou“

Je mi více na blití z těch, kdo je v tom podporovali, podporují

Hugof 81.?.?.?

a další podporou s tím režimem kolaborují.

Stejně tím, že podepisují "Dopisy osmi" v nichž vyzývají vládu USA k dalším agresím vůči suverénním státům ze zjevně vylhaných důvodů, stejně tím, že se pokouší prosadit vojenskou přítomnost USA ve své zemi, stejně tím, že označují USA ochránci "západní civilizace" proti "necivilizovanému zbytku Světa"...

V dobách WW2 se tomu říkalo kolaborace a mnohdy se za takové jednání rozdával po WW2 provaz... Bůhví, co se bude rozdávat v cíli tohohle průseru a komu...

145690

24.10.2007 07:53

Spojené státy hodlají v Iráku vybudovat 14 stálých základen

S jrn doplním pro Bushomilce a podobně sexuálně postižené jedince:

Hugof 81.?.?.?

K čemu potřebuje Americký systém protiraketové obrany v České republice monitorující základnu, když již dlouhodobě (od zmíněného roku 2000 a dříve) plánuje americká vláda stavbu několika základen v Iráku (tedy bezprostředně v centru "horkého regionu" ), kde na zneškodnění jakékoliv raketové iniciativy Iránu postačí PAC-3 s efektivitou zásahu nepřátelské rakety nesrovnatelně vyšší, než EKV z území ČR a Polska?

Jednoduše proto, že základny v Polsku a ČR mají bránit americkou agresi proti "spřátelené" Evropě....

145823

24.10.2007 08:21

Spojené státy hodlají v Iráku vybudovat 14 stálých základen

Řekl bych, že ono "odhalení",

Hugof 81.?.?.?

je jen pouhopouhým ubezpečením pro ty amerikanooptimisty, kteří nejsou ochotni věřit ani oficiálním ideologickým dokumentům současné neokonzervativní americké vlády - mezi něž Kaganův spisek "Rebuilding America’s Defenses" z roku 2000 bezesporu patří!

Z následujícího výňatku si obzvláště povšimněte, že trvalá vojenská přítomnost USA ve východní Evropě jest také trendem dlouhodobým, který rozhodně neodráží aktuálně podávaný stav Světa (tedy aktuální hrozby Iránu) a že jen od roku 2000, kdy byl tento základní strategický postulát PNAC sepsán, se "hůl na bitého psa" (tedy Evropu) nakonec našla:

"Be repositioned and reconfigured in
light of current strategic realities:
elements of U.S. Army Europe should
be redeployed to Southeast Europe,
while a permanent unit should be
based in the Persian Gulf region;
simultaneously, forward-deployed
Army units should be reconfigured to
be better capable of independent
operations that include ongoing
constabulary missions as well as the
initial phases of combat."
(Rebuilding America’s Defenses: Strategy, Forces and Resources for a New Century, str. 23)

Kdo z nás v roce 2000 (samozřejmě kromě Bushova fašistického klanu) tušil, že v brzké době bude akcentováno datum 11. září 2001, jako počátek konce Věku?

145822

24.10.2007 11:41

Spojené státy hodlají v Iráku vybudovat 14 stálých základen

RE: S jrn doplním pro Bushomilce a podobně sexuálně postižené jedince:

Hugof 81.?.?.?

Proti Rusku by mohl být radar účinný jen v jednom konkrétním případě a jen pro jeden konkrétní úkol: Monitorovat úhybné algoritmy nových ruských raket a zejména jejich hlavic!

PROTI RUSKU VŠAK PŘECE (LEEYZRRR) NEMAJÍ BÝT AMERICKÉ ZÁKLADNY V EVROPĚ NAMÍŘENY, JAK CELÝ SVĚT UJIŠŤUJE AMERICKÁ I ČESKÁ ADMINISTRATIVA!!!!

Ale i proti Rusku je tento systém účinný jen se zlomkovou úspěšností: Algoritmy úhybných manévrů nových ruských hlavic jsou příliš složité, než aby mohl být vyvinut skutečně účinný protisystém!

Jediná možná strategie USA proti Rusku je drtivý první úder!

Jedinou možnou překážkou takové iniciativy americké vlády, proti které je nutno se pojistit, je EVROPA! Základny USA v Evropě mají tedy jediný smysluplný cíl a úkol - EVROPU!

145829

25.10.2007 08:40

Spojené státy hodlají v Iráku vybudovat 14 stálých základen

RE: Kdyz uz jsme u toho Iraku.

Hugof 81.?.?.?

Irák je vděčnou pračkou peněz americké nomenklatury. Již na konci minulého roku se nejeden americký list (žádné Haló noviny!) podivoval, kam se podělo 4,5 miliardy dolarů z celkové částky 5 miliard dolarů věnované na rekonstrukci ropných zařízení v Iráku, když prokazatelně bylo k neefektivním opatřením dokladovaně použito pouhých 500 milionů dolarů...

Již na začátku celého tohohle fiaska "Západní civilizace" jsem projevil podezření, že celá válka proti terorismu je jen lišáckou strategií mafiánů u vlády USA, jak přelít takřka veřejně veřejné finance a daně nejen občanů USA do vlastních soukromých kapes - současnost nám názorně dokladuje, že jsem se nemýlil...

145883

26.10.2007 14:52

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

ANO! Chovají se naprosto stejně jako jejich chlebodárci z vládních kruhů USA!

Hugof 81.?.?.?

Není totiž tajemstvím, že například i Sorosovy nadace financují nenonacistické spolky ve východní Evropě - jsou to spící buňky v boji za JEJICH demokracii... Jako na Ukrajině, jako v Gruzii, Azerbajdžánu či Litvě a Lotyšsku!

Co ostatně očekáváte od kliky, jež dodnes žije z kapitálu nabytého holokaustem a zaštiťující se semitistickými organizacemi?

145956

26.10.2007 15:30

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

Geniální informace již jen proto,

Hugof 81.?.?.?

že právě v dobách nacistického Německa byly podobné názorové kruhy označovány za "židobolševické"!

PROSTĚ SE VŮBEC NIC NEZMĚNILO! Stejná nomenklaturní sebranka osočuje své oponenty prakticky naprosto stejným způsobem - je otázkou času, kdy americká mafie začne hovořit o neonacisticko-žido-bolševické chátře!

Pak bude patrně hovořit už o 90% obyvatelstva Planety a (možná!) jí počne cosi vrtat hlavou... Tedy pouze do úrovně kapacity jaderného arsenálu - toho má tahle mafie 10x více, než je třeba k totální destrukci Země...

145958

26.10.2007 15:36

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Nalezeno na: http://www.jdl.czechian.net/ ČTĚTE POZORNĚ!

Hugof 81.?.?.?

Naopak! Je dobré připomenout, nakolik používá dnešní nomenklatura argumentace zcela shodné s tou, jakou Svět zažil naposledy v dobách největší slávy Josepha Göebelse! ;o)

145959

06.11.2007 13:59

Plány na konec dolaru

RE: Pisatel je rozhodne v kurzu

81.?.?.?

Trochu jste zaspal dobu: V situaci, kdy deficit zahraničního obchodu USA činí 17-19%, a vývoz se takřka striktně orientuje na zbraňové systémy, semotamo letadlo, obilí (za něž se dobáží jiné levnější) a distribuce toho, co pro USA vyvinuli a vyrobili jinde, si USA nemohou dovolit odmítnout jakoukoliv nabídku dováženého zboží.

Ale za pokus by to možná stálo! [překvapení]D

146560

08.11.2007 22:17

Outsourcing mučení

RE: Co musi USA hned udelat:

81.?.?.?

Budiž, milý ignorantský Semtexi, ironií, že právě členové Al-Kajdá jsou pravidelně propouštěni a v koncentrácích a mučírnách pak zůstávají původně nevinní lidé, ve věznicích úspěšně cvičené k "přiznáním"...

My tady v ČR roníme slzy za Miladu Horákovou, CIA a vláda USA již podobně vinných vyrobila stovky...

146747

13.11.2007 12:36

Garry Kasparov je provokatérem a agentem CIA

No... Informace je to docela stará (tak 2-5 let), ale stejně nemám příliš jasno:

81.?.?.?

Ačkoliv se totiž Rockfelleři, Murdoch a Soros zdají býti přímými konkurenty v parcelování zbytku Světa před "apokalypsou", přesto se zdá, že ve východní Evropě velmi úzce kooperují.

Jiné Rusko financuje nejen Rockfellerova nadace či German Marshall Fund, ale i Sorosovy Open Fund Society či National Endowment for Democracy.

Hodně to připomíná lavírování Alexandra Vondry mezi Brucem Jacksonem (presidentem Boeingu), Ronaldem D. Asmusem (presidentem German Marshall Fund) a Julií Finlay (nynější presidentkou OBSE pro východní sektor a vysokou funkcionářkou Open Fund Society)...

Trochu je to ausgerechnet to samé [velký smích]

147060

28.11.2007 00:48

Zemřelo v irácké válce 15 tisíc amerických vojáků nebo víc?

Problém této války pro americké vojáky

Hugof 81.?.?.?

není až v tom, jak brutálnš je vedena a jak fatálně se s ní synové Ameriky konfrontují! Největším problémem pro americké syny je dokonalá absence pozitiv této války!

Ve Vietnamu bojovali tito stateční hoši proti komunistickému moru! Chabý, ale přesto alespoň důvod spravedlivého hněvu!

Pro Tuto válku však nemají tito chlapci a děvčata žádnou ideologickou obhajobu! Bojují naprosto nespravedlivou a neopodstatněnou válku! A to je přesně ten okamžik, kdy selhávají! Je mi jich velmi upřímně líto.

A ani Arkan, Semtex či Jíra na mé účasti s nimi nic nezmění... Oni tu účast nepociťují.

148146

Má recht! Lidi nechtějí smrdět ničím (tedy ani rybinou, ač sám velký Kurt Vonnegut Jr. hlásal, že jen 2 věci páchnout jako ryba - jedna z nich je ryba!) natož rybou - natož žádostí - natož přáními - natož přísliby - lidé prostě nechtějí páchnout ničím! Snad jen snadno odhalitelným, dobře mediálně hodnoceným, logem... Lidé ztratili zájem o sex - tedy styk s osobností... Dnes upřednostňují "nesex"! Tedy styk se značkou! Autor má možná více pravdy, než sám tuší...

148424

Dolar se již trvale usídlil pod hranicí 18 Kč! Začalo to už někdy před 3 týdny. Pak ČNB podnikla několik pokusů o intervenci (tedy skupování amerických aktiv), čímž jen rozhoupala houpačku, jež v tomto týdnu trvale zanechala Korunu v kurzu 10 haléřů pod 18 Korunami za Dolar...

Zdroj Patria On-Line

IMHO: Dle zmíněného zdroje je dokonce i Libra na úrovni pod 2 Dolary za Libru!

148428

Jde o velmi pečlivě dávkovanou cestu. Jestliže otec starého pana Bushe (Georgea Herberta Walkera - někdejšího generálního presidenta CIA a následně presidenta USA) a dědeček Georgea Walkera Bushe (tedy současného presidenta USA a někdejšího podvodníka, pašeráka drog a nájemce vražd - případ MENA) Prescot Bush ve spolupráci s Adolfem Hitlerem vypracovali 5 letý plán fašizace Německa, nynější neokonzervativní vláda USA patrně ctí 10 letý plán fašizace USA - docela tomu rozumím! Vůči ostatnímu Světu je mnohem méně kontroverzní, což může ve výsledku znamenat, že nakonec i celosvětově akceptovatelný!

Mnozí zde již vědí, že základna USA v ČR nemá až tolik sloužit, jako protiraketová obrana, jako spíše, jako koncentrák pro Evropu, centrum pro PsyOps a překladiště Heroinu z Afgánistánu...

148427

On je trochu problém v tom (stejně se totiž mýlili mocní a bohatí před nástupem moci Adolfa Hitlera v Německu), že takovéto zákony jsou aplikovatelné na všechny, kdož se protiví (ať už z jakéhokoliv důvodu) systému i By-The-Way! Mnozí bohatí a mocní tak podléhají klamnému pocitu, že oni jsou z titulu moci svého majetku nepostižitělní.

Historická zkušenost by je však měla varovat: Před fašistickými zákony není bezpečný nikdo - NIKDO!!! - dokonce ani jejich tvůrci - jak nás o tom historie učí...

148434

02.01.2008 02:30

Zločin vlastního soukromí

RE: Zajímalo by mě,

Hugof 81.?.?.?

Pak půjdeš sedět na 2-5 let! Můj britský kamarád nevěřícně zamžikal na monitor, když si přečetl zdroje a po té vyjádřil přání se již do Anglie nevrátit... [překvapení]( Čeká nás nový sociální exodus? Tentokrát ze "svobodného" Západu na Východ?

150345

09.01.2008 16:26

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: § 260 - svoboda projevu - ZAČÍNÁ BÝT JASNO!!!

81.?.?.?

Verbální napadání by mělo být součástí svobody projevu, jako takové a ústavou je toto jasně zmiňováno bez dalších podmínek!

Jestliže hovoříme o "potlačování práv a svobod..." pak by měla být (z titulu Ústavy i Základní listiny práv a svobod) nejdříve naplněna skutková podstata trestného činu: Tedy někdo by musel "potlačit práva a svobody" jiného jednotlivce či skupiny!

V případě verbálních útoků, či polemik na toto téma by pak nemělo dojít k naplnění skutkové podstaty trestného činu, neboť ničí práva ani svobody potlačovány nebyly, i když by šlo dokonce i o výzvy k onomu potlačování!

Naopak by tedy mělo platit (dle jasného a transparentního výkladu Ústavy a Základní listiny práv a svobod, jako její součásti), že naplněním skutkové podstaty "potlačování práv a svobod" se proviňuje ten, kdo by pod jakoukoliv záminkou bránil jednotlivcům, či skupinám občanů, vyjadřovat svobodně svůj názor, i kdyby byl v rozporu s obecným názorem!

Jak vypadá nejen u nás, ale i v ostatním "demokratickém" světě praxe "výkladu" těchto základních demokratických postulátů hovoří nejen případ Vladimíra Stwory...

V tomto případě by mělo být tedy možno podat na výše zmiňovaného židovského aktivistu trestní oznámení pro psychickou újmu a finanční újmu následkem nutnosti "podat vysvětlení" bez provinění, případně pro napadání dobrého jména. Navíc by (dle mého) tedy musel takto "žertující" žalobce současně uhradit náklady s vyšetřováním spojené nejen Policii ČR, ale i české justici, jíž jest povinováno trestní oznámení dohlížet, pokud by se neprokázalo, že by v tomto konkrétním případě Vladimír Stwora jakkoliv potlačoval něčí práva či svobody...

150884

15.01.2008 18:01

Zpráva o stavu soukromí světa

RE: Zase vybíráte jen to, co se vám hodí?

81.?.?.?

O to více alarmující by mělo být totožné skóre v USA! Všichni jsme si již od 60., 70. a zejména 80. let navykli vnímat Spojené státy, jako nejdemokratičtější výspu svobody a individualismu! Od počátku 90. let nám sice na tom počalo (po všech těch politických, kulturních a sociálních korekcích cosi zapáchat a dnes šokovaně zjišťujeme, že neexistuje pomalu horší totalita, než ona stejná několika mála desetiletími dokonale zdeformovaná americká demokracie! Není to právě onen impulz, který by měl vést alespoň k letmému zamyšlení, co se to vlastně stalo? Místo toho, aby se někdejší amerikanofilové zamyslili nad meritem oněch deformací, snaží se zubynehty a zakaždoucenu jakoukoliv změnu popírat, ač již právě z této strany začíná totalita (v minulosti zasmrádající z opačné strany) šlapat i na jejich "svobodomyslné" paty právě ze západu! Časy se mění a bylo by naopak alarmující, kdyby tomu tak nebylo! Nebylo by občas užitečné se zamyslit, zda-li se časy mění skutečně v pozitivním smyslu a tam, kde je to třeba? Proč mám vnímat pozitivně, když se časy mění alarmujícím směrem právě tam, kde jsme byli zvyklí vnímat svobodu? Jen proto, že byl ten koncentrák kdysi naším vzorem? Má být naším vzorem i tehdy, když se naplní čas a bude náš vzor tou nejfašističtější společností této Planety?

151555

16.01.2008 13:31

Metoda „Mandrake“

Toto je prostá realita posledních 10 let...

Hugof 81.?.?.?

Průser je tom, že všichni žijeme s myšlenkou na tvrdou měnu Dolaru. Dolar však již dávno postrádá hodnotu papíru, na kterém je tištěn! Vědí to číňani, vědí to rusové, jen my si stále myslíme, že ty papírky nám dávají nějakou moc... Jen info v médiích nás dělí od situae, kdy i "blbá" Koruna bude mít/má větší kupní sílu, než dnešní Dolar...

151627

20.01.2008 14:23

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: To jsou zase hlody

Hugof 81.?.?.?

Prostí konzumenti takového systému, kteří takovýto
systém hájí z loyajality pak vykazují zpravidla jen
dvě charakteristické anamnézy:

Buďto jsou takovíto jedinci politováníhodně hloupí
a politicko-historicky omezení ve svém úsudku,
pokud jde o základní článek takového systému
- prostého občana...

Nebo nejde o prostého občana, ale jednoho z tvůrců
takového systému, což prakticky ani nevypovídá
o politické či mentální vyspělosti, protože mnohé
příklady z minulosti známe, že pán upadne a chudák
(přičemž jde jen o poměrné zastoupení relevance
v rámci Systému v případě obou na ledě) si za něj
nohu zláme!

Díky i Vám, Havlíčku, Havle!
Díky podobně prostým aforismům chápavý občan
pochopí nejen ošidný lesk přízně, ale díky mnohým
historickým příkladům z fašistické i komunistické
minulosti naší společnosti bychom měli dobře chápat,
že každý Systém se nakonec fatálně obrátí i proti
jeho vlastním tvůrcům a obzvláště pak zapáleným
obhájcům a vykladačům, kteří naivně doufají
(či dokonce věří), že vyzrají na osud,
když se s uzurpátory moci loyálně svezou...

152183

20.01.2008 14:37

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: To jsou zase hlody

Hugof 81.?.?.?

Ten boj je totiž shodně nekonečný a má smysl jen tehdy,
pokud je zásoben nepřáteli - nedostatek nepřátel bude
třeba vždy kompenzovat výrobou nepřátel z řad "bývalých
přátel a loyálních občanů" - ta historická zkušenost
je ortodoxně známa z dob komunistických čistek v někdejším
Sovětském rusku, následně Sovětském svazu, v nacistickém
Německu, protektorátech někdejšího fašistického Německa,
Itálie, Japonska i Španělska, v komunistickém Československu,
fašistickém Chille...

Ta historická zkušenost má nezměrný počet příkladů:
Jedno mají společné - fašistický vzorec uchvácení moci
hrstkou jedinců poměrně demokratickou cestou vystřídanou
pučem - čím demokratičtější a delší je cesta k puči,
tím tužší se diktatury stávají - dnešní USA velmi rázně
směřují právě tímto směrem, a ani sebeloyájálnějším
občanům se prostě vyhnout nemíní, pokud jim budou
stát v cestě, k čemuž mnohdy vede třeba jen fatální
souhra náhod, jak nás velmi názorně celá ta plejáda
historických příkladů přesvědčuje!

152182

20.01.2008 14:55

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

Mimo (dle mého) poněkud scestnou diskusi o "Izraelské roli" v kause,

Hugof 81.?.?.?

mne napadla jiná námitka vůči celému případu - zejména kanadskému ujištění o "neoficialitě" vyzrazeného "oficiálního"!

Ono kanadské ujištění, že nejde o oficiální dokument pro běžný plebs, ale jen o "manuál pro vyslance kanadské moci", je dle mého mnohem více alarmující skutečností, než kdyby šlo o oficiální státní dokument!

V případě, že by takto kanadská vláda varovala své občany, bylo by to sice pro USA (dobře - antisionistům zde k vůli - eventuálně i pro Izrael) velmi nelichotivé (jak dnes po všech alarmujících zločinech, jichž se zejména USA ve Světě i doma dopouštějí je možno jim reputaci ještě zhoršit sám netuším), ale rozhodně bychom takto mohli kanadskou vládu vnímat jako institut chránící vlastní občany - tedy své voliče a zaměstnavatele z titulu demokratického práva.

Svým dementi vůči USA však Kanada nejen nemohla "vymazat" celou kauzu z myslí, ale svou omluvou - a zejména zdůvodněním - sama sebe kanadská vláda klasifikovala jako restriktivní protiobčanskou skupinu, zcela loyjální americkému pošlapávání lidských práv...

To už mi nepřipadne ani legrační! Je to direkt Základní listině lidských práv, jako plivnutí na vlastní občany a demokratický "západní" systém, který údajně USA ve světě brání... [zahanbení]

152189

20.01.2008 14:56

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: To jsou zase hlody

Hugof 81.?.?.?

Řekl bych, že opět krutěji platí ona vousatá anekdota z dob protektorátního Böhmen und Mähren:

"Když si přišli pro židy,
mlčel jsem - nebyl jsem přece Žid!

Když si přišli pro komunisty,
mlčel jsem - nebyl jsem přece Komunista!

Když si přišli pro mě,
nebyl už nikdo, kdo by protestoval..."

Takto prostě šokovaně patrně opět procitnou Ti,
kdo příjdou na řadu po nás, kdož proti podobně
fašistickým praktikám protestujeme...

Narozdíl od nich budeme sice na podobnou praxi
připraveni a nebudeme se tolik divit, ale i tak
to bude neméně bolestné pro nás, o to bolestnější
pak pro ty, kdo se dnes cítí být mimo tento teror.
Až budou vyřízeni všichni, kdož jsou dnes ideologicky
podchyceni, jako nežádoucí, přijdou na řadu i ti,
kdo by mohli být nežádoucí potenciálně - nakonec
jako ve fašistickém Německu či tehdejších fašistických
državách v podstatě všichni...

152181

20.01.2008 15:21

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: USA varovaly americké občany aby se neúčastnili demonstrace

Hugof 81.?.?.?

Na této (dnes široce známé) zprávě je ironická jedna prostá skutečnost: Oficiální ústavní instituce USA tímto své občany nabádá k porušování Ústavy Spojených států amerických... Povězte - nedělá si oficiální americká instituce tak trošilinku pustou srandu ze svých občanů, když jim vykládá o dodržování ústavních práv a stejně oficiální cestou je nabádá k jejich přímému porušování?

152186

20.01.2008 16:35

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: Mimo (dle mého) poněkud scestnou diskusi o

Hugof 81.?.?.?

Ano!

Toto je právě velmi výstražné a legrační na celé věci! Vládě Kanady se takto podařilo fatálně politicky selhat v pokusu o zmírnění fatálního politického selhání!

Takto Amnesty International a prodemokratickým silám, stále hlasitěji oponujícím proti antidemokratickým tendencím v proklamovaných demokraciích, dostaly od kanadské vlády ten nejpádnější důkaz o své neupřímnosti k vlastním občanům a demokracii vůbec! Svou snahou po zmírnění svého selhání se dopustila vláda Kanady selhání mnohem fatálnějšího! Budu jen rád, pokud tuto skutečnost využijí všichni oponentni nedemokratických tendencí v demokratickém světě!

Oponentům z řad protimuslimských aktivistů mohu konstatovat jen tolik, že takto si proti sobě smyšleným "zlým musulmanům" kanadská vláda vyrobila oprátku sama! Za toto selhání nenese zcela zjevně žádná fundamentalistická islámská organizace žádnou zodpovědnost! [velký smích]

152199

21.01.2008 00:28

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: Proc Washington Post nezminil Izrael jako zemi, kde se muci?

Hugof 81.?.?.?

Mně osobně novodobá honička na židy trochu irituje obzvláště, že stále více podléhám dojmu, že se mocní tohoto Světa pokoušejí pro svý prasárny opět nastrkávat Žida, jako toho, kdo za všechno může podobně, jak to dělali jejich přímí předci před lety, v dobách WW2... A je mi dokonale čumák, jestli následkem toho tehdy zařvalo 6 nebo "jen" 4,5 milionů židů - i kdyby jich zařvalo "jen" pár stovek, jto sterjně alarmující zjištění, protože to pogromy na Židy z historie lidstva nevymaže... Tyhle tanečky o "prapůvodu" všech průserů mi spíše připadají snaha nastrčit opět obětního beránka - a Žid byl (historicky již za dob Karla IV. stejně jako v dobách začátku komunistického běsnění v Rusku či nacistických zvěrstev v Německu) vždy vděčnou obětí - vždy se našla dost silná nežidovská "veřejnost", která ochotně na smrt židů kývla - dnes z toho mám opět hrůzu, ačkoliv se přetřásají spíše spory o to, jestli už zabili amíci v Iráku milion nebo "jen" 20.000 peršanů...

152235

21.01.2008 06:29

Francouzský novinář vyšetřován, protože nechce prozradit zdroje

Celá kauza je, myslím, sice již relativně stará, ale neztrácí na aktuálnosti.

Hugof 81.?.?.?

Dlouho jsem totiž nevěděl, jak se k této zprávě postavit intelektuálně, ale nakonec jsem musel (patrně) dojít k jedinému logickému konci:

Celá kauza je vykonstruovaná uměle již z toho důvodu, že podvržený materiál francouzské rozvědky (či francouzské rozvědce?) má jen dodat důkazy o islámském spolčení WTC911...

Alespoň mi to tak z řady známých informací logicky vyplývá.

Zmíněný novinář pak není jen obětí nezákonné persekuce Systému, ale navíc i nastraženým obětním beránkem, který má jediný smysl: Dodat důkaz, že islámské spiknutí bylo známo již před 9. zářím 2001, tedy setřít z 911 i eventuální pranepatrný pel podezření z "inside job by neocon government of USA"...

152252

21.01.2008 09:56

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: To jsou zase hlody

Hugof 81.?.?.?

Upřímně:

Pokud do naší země bez mandátu a s nepřátelskými úmysly vtrhne cizí armáda a vy budete přistižen při odporu této armádě - Budete se cítit jako zločinec, nebo jako ten, kdo brání svou vlast?

Američané neměli (vlastně nemají) v Afgánistánu ani Iráku z titulu mezinárodního práva a charty OSN co pohledávat, takže jakékoliv zatčení - ba dokonce i prokazatelně pro nepřátelský projev - je právě z tohotéž titulu zcela protiprávní! Skutečností, že některé z proamerických sil uvnitř Afgánistánu i Iráku dodávaly "maso" americké okupační moci za úplatu (což připouštějí samy americké armádní zdroje), snad ani nemá smysl se příliš zabývat!

Celá "Válka proti terorismu" je terorem samým a takto by měla být odsouzena a s jejími strůjci pak po právu naloženo dle norimberských zákonů!

Což by mělo následovat ihned poté, co bude obnoveno parlamentní vyšetřování událostí z 9. září 2001 v New Yorku, které předčasně přerušil svou direktivou President USA pan George Walker Bush s odsudkem, že není třeba vyšetřování, neb (jak již tvrdil jiný jeho předchůdce Adolf Hitler) "... viník je obecně znám!"...

152273

21.01.2008 10:13

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: To jsou zase hlody

Hugof 81.?.?.?

Vidíte a ironií je, že pokud by bylo pravdou, že skutečně existuje (tedy zejména již v roce 2001 existovala) jakási organizovaná síť terorietů slující Al Kajdá, pak právě tuto měli vytvořit sami Američané! Konkrétně George Herbert Walker Bush ve funkci generálního ředitele CIA za vydatného přisluhování Williama Caseye ve funkci ředitele CIA pro střední a blízký východ... A to tak, že přímo a ve spolupráci s ISI a MI6 (pod jejichž vedením dokonce stejní USA proklamovaní teroristé prodělávali výcvik ve Skotsku například i ve znalostech, jak zasadit protivníkovi citelnou ránu unesným civilním letadlem navedeným na energetická a správní centra - tedy i scénář WTC 911 je autorsky zcela majetkem zmíněných tajných služeb)... Jestli již toto nebylo výrobou nepřítele proti sobě samotnému, pak chápu, že nejste ochoten připustit, že by direktivní systém vyráběl nepřátele ze zcela loyajálních přátel. Patříte tedy patrně do první anamnézované skupiny tak, jak je obě popisuji... [oči v sloup]

152270

21.01.2008 10:13

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: To jsou zase hlody

Hugof 81.?.?.?

A toto nejsou žádné "konspirační teorie", ale prostý výčet faktů! BBC vlastní kopii videa, na které usměvavý William Casey afektovaně huláká do kamery, objímajíc kolem ramen své věrné učedníky s Bin Ládenem včetně: "Let´s go, friends! I wanna see Russian blood!",

stejně, jako vlastní odmítavé vyjádření k tehdejší "blízkovýchodní" Bushově a Caseyově "práci" od tehdejšího Ministra zahraničí USA, Zbigniewa Brzezińského, který již tehdy vizionářsky označil tuto činnost, jako vytvožení Hydry... Jak vidno, měl více pravdy, než očekával - obzvláště, že sám určitě nečekal, že Hydra bude pracovat i nadále ve prospěch Bushovy dynastie, ač proti zájmům občanů USA...

152277

21.01.2008 23:47

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: Mimo (dle mého) poněkud scestnou diskusi o

Hugof 81.?.?.?

Ale selháním nebylo až toliko ono "prozrazení"! Pokud by totiž kanadská vláda zachovala zdání oficiálního dokumentu, zachovala by si tvář alespoň vůči vlastním občanům - svou snahou záležitost "zamést" nezískala sympatie kritizovaných, ale co hůře, ztratila poslední kapitál, jenž mohla nabídnout vlastním občanům: účast! Takto prošustrovala "nápravou" mnohem více, než co mohla ztratit únikem informací... Je to o to ironičtější, oč smutněji to vyznívá...

152327

22.01.2008 10:19

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: Mimo (dle mého) poněkud scestnou diskusi o

Hugof 81.?.?.?

Spíše je to o tom, že něco jiného si povídáme MYTADYNAHOŘE a něco jiného je třeba bulíkovat PÓVLU! To se spíše provalilo...

152347

22.01.2008 15:18

Francouzský novinář vyšetřován, protože nechce prozradit zdroje

LOL!!! Měli jsme předpokládat, že nějaký propagandista

Hugof 81.?.?.?

příjde s tím, že Japonci nemají USA co kritizovat, když je u nich produkována "skoropedofilní pornografie", protože se na japonském pornu objevují mladí od 15 let vejš... [překvapení]))))

152366

22.01.2008 15:38

Francouzský novinář vyšetřován, protože nechce prozradit zdroje

RE: LOL!!! Měli jsme předpokládat, že nějaký propagandista

Hugof 81.?.?.?

Holandsko nebo ČR či Německo (a mnohé další) by zjevně měly při kritice USA podobný prob...

152367

22.01.2008 16:02

Francouzský novinář vyšetřován, protože nechce prozradit zdroje

Nebo-li: V USA je nepřípustné v 15 šoustat, ale zabíjet a mučit děti

Hugof 81.?.?.?

je zcela morální praxe! Jane X - jsi patrně hodně narušená, obskurdně perverzní persona... ;o)

152368

24.01.2008 22:53

Francouzský novinář vyšetřován, protože nechce prozradit zdroje

RE: Nebo-li: V USA je nepřípustné v 15 šoustat, ale zabíjet a mučit děti

Hugof 81.?.?.?

Nespletl a dlužím Vám tudíž omluvu!

Nepořádně jsem to Vámi linkovaný video shlíd a navíc (i tudíž) jej totálně nepochopil! [oči v sloup]

Velmi se omlouvám [velký smích]

152567

28.01.2008 07:11

Lži Jirky Křováka byly podrobně analyzovány

Havel???

81.?.?.?

Proboha! Vždyť je to humanista! I proto se s Alexandrem Vondrou a za briskního voiceoveru (jaksi taktně v pozadí) generálního presidenta zbrojního konglomerátu Boeing - Lockheed Martin, Bruce Jacksona (který střídavě pero třímal), Ronalda D. Asmuse (který totéž), její ctihodnosti Julie Finley (která pak Vondrovi státní vyznamenání nejedné pobaltské republiky udělila), tak ochotně podílel na tvorbě nejméně DVOU DOKUMENTŮ (!!!) vyzývajících Pentagon k vraždění civilistů!!! Už v roce 1998 volal v "Dopise Osmi" po vyvražďování Srbů (ano je spolupachatelem 6.000 násobné vraždy jen v tomto případě) a v roce 2003 se svými kumpány žadonil o vyvražďování Iráčanů - tedy JE SPOLUPACHATELEM VRAŽDY MINIMÁLNĚ MILIONU IRÁCKÝCH CIVILISTŮ!!! Pochybuje snad někdo o humanitním založení syna někdejších spolupracovníků a vykonavatelů fašistické zvůle v Německu, Čechách a na Moravě? [překvapení]

Pochybuje snad někdo dnes, že je Václav Havel jedním z nejproduktivnějších masových vrahů současnosti? Kam se na něj i Usáma Bin Ládin hrabe, pokud by byla pravda alespoň část naprosto nepodložených propagandistických zpráv? Na rozdíl od právně i skutkově nepodložených nařčení Usámy totiž, jsou zprávy o zločinech Václava Havla dokonale zaznamenané a oddůkazované ve formě zpráv a publicistických dokumentů! Jak je možné, že namísto, abychom stíhali (možná dokonce i hrdelně) naprosto evidentní zločince, kteří se svými zločiny dokonce ani netají, vydávajíc je za humanitární pohnutky, honíme se za neprokazatelně podezřelými? Co je to za zkurvený svět?

152884

28.01.2008 07:31

Kdo fandí státu Izrael

To je právě ten paradox,

81.?.?.?

na který prostě marně hledám odpověď!!! Proč opět (historicky opakovaně, protože to v dobách Adolfa Hitlera prostě nebylo jiné) demonstrativní sionisté vydávají svůj židovský národ všanc? Mnohokráte jsem upomínal, že celá ona šaškárna kolem sionismu a antisionismu mi připane, jako příprava k další fatální zápalné oběti židovského národa (v překladu do hebrejštiny "holokaust")! A největší a nejhlasitější podíl na tom nemají dokonale zpitomělé bojůvky hololebých neonacistů či islámských sebevrahů, ale právě a najmě americká smetánka Novokřesťanů, s Georgem Herbertem Walkerem Bushem, Donaldem Rumsfeldem, Karlem Rovem, Richardem Perlem, Paulem Wolfowitzem, maňáskem a kriminálníkem Georgem Walkerem Bushem a několika dalšími ideology v čele...

Velice cítím s židovským, ale i palestinským národem, opět mají být obětovány pro blaho mocných! [naštvaný]

152886

28.01.2008 07:54

Lži Jirky Křováka byly podrobně analyzovány

RE: Havel???

Hugof 81.?.?.?

Kurwa! V tomto případě nechci zůstat v anonymitě! To nactiutrhání jsem napsal já!!!

152887

28.01.2008 12:11

Kdo fandí státu Izrael

RE: Jak to rozseknout?

Hugof 81.?.?.?

Nebo-li: "Dohajzlu už přestaňme soudit oběti! Začněme už konečně soudit viníky!"

... asi tak ňák...

152913

28.01.2008 12:13

Kdo fandí státu Izrael

Ale ne zcela vyčerpávajícím způsobem!

Hugof 81.?.?.?

V případě USA totiž neselhává demokracie! Demokracie je v této zemi dnes naprosto fatálně napadána, deformována a znásilňována! S naším přičiněním, neboť se stále snažíme omlouvat tento trend naší vlastní loyalitou k demokracii USA...

Demokracie v USA již pár let není - jen jsme se neobtěžovali si toho všimnout... [bliji]

152915

28.01.2008 12:24

Kdo fandí státu Izrael

RE: Jak to rozseknout?

Hugof 81.?.?.?

Myslím, že řešení je nasnadě! Pro původní i "přivandrovalé" obyvatelstvo! Říká se mu "sekulárnost" a současně s tím i "demokracie"!

Jak vidno v případě Izraele se demokracie a sekularita hodně někomu nehodí do krámu!!! Kurva, komu asi?

152911

28.01.2008 12:40

Kdo fandí státu Izrael

Pardon! Tento příspěvek byl psán bez přihlášení!

Hugof 81.?.?.?

Je prostě můj!

152910

28.01.2008 14:07

Lži Jirky Křováka byly podrobně analyzovány

RE: Není ten Křovák náhodou Jirka?

Hugof 81.?.?.?

Výbornej postřeh! Mně samotnýmu to ušlo! Hlavně, že já samotnej ho už od roku 2001 menuju "Jirka Procházka Křovák"! [překvapení]))) Vladimíre! To by chtělo zkorigovat!

152922

29.01.2008 10:55

Jak mohla západní civilizace získat monopol na morálku a svědomí?

Nedivím se, že Ron Asmus "vítá" tuhle špinavost!

Hugof 81.?.?.?

Ve svých článcích (i na NATO aktual) se coby "vojenský analytik" už nejeden rok pokouší rozbít základy, na kterých NATO stojí - princip multilaterality, demokracie a zejména napadá všechny konvence NATO o neútočení! Prostě americkým neokonzervativcům velmi vadí, že je NATO, jako pakt, vázáno principem neútočení! Spojené státy tento princip v rámci NATO dlouholetě a tradičně obcházejí vytvářením akčních koalic mimo struktury NATO a z "vybíraných" států NATO! Bylo tomu tak nejen již v Korei či Vietnamu, ale i v Kuvajtu, kde však USA a státy NATO alespoň formálně plnili funkci osvobozeneckou, bylo tomu tak na Balkáně, kde již ale mohlo býti možno hovořit o agresi stejně, jako v Afgánistánu či Iráku!!! Zde se již dogma NATO o neútočení jevilo býti napřekážku novodobé fašistické vládě USA!

Má smysl navíc zdůrazňovat i fakt, že je Ron Asmus blízkým přítelem a pomahačem Alexandra Vondry? Byl mmj. i Ron Asmus, kdo byl za autorstvím "Dopisu Osmi 1998" vyzývajícího vládu USA k bombardování Srbska (6.000 obětí mezi civilisty) a byl to opět on, kdo se podepsal pod spoluautorstvím "Dopisu Osmi 2003", vyzívajícího vládu USA k agresi vůči Iráku (dodnes milion mrtvých civilistů a 4 miliony uprchlíků bez domova!)...

153012

29.01.2008 10:58

Ať žije Qajsar?

RE: Uvědomují si Amíci sílu tohohle zhrdinštění?

Hugof 81.?.?.?

Sorry za překlepy!

153017

29.01.2008 11:23

Ať žije Qajsar?

Uvědomují si Amíci sílu tohohle zhrdinštění?

Hugof 81.?.?.?

Uvědomují si, že právě toto může být ten malý detail, který z teroristů učiná hrdiny partyzánského odboje?

Nemají naši minulost a nevědí, že stačí velmi málo, aby byli hitlerovskými komandy označovaní "teroristé Böhmen und Mähren" šmahem obyvateli okupovaného území pociťováni ne, jako zločinci (jak se je snažila okupační armáda bazývat a ozbačovat), ale jako hrdinní partyzáni bojující za naši (jejich) svobodu!

153016

29.01.2008 19:59

Lži Jirky Křováka byly podrobně analyzovány

RE: Havel???

Hugof 81.?.?.?

Vložený obrázek

153050

30.01.2008 15:28

Jak mohla západní civilizace získat monopol na morálku a svědomí?

Jinak: USA už ztratily pojem o tom, co je to drancování Planety

Hugof 81.?.?.?

z jejich strany! Bushova vláda nyní ctí jen jedno pravidlo: Urvi, co můžeš, dříve, než to urve zbytek Světa!

The Georgia Stones není fantazie: Je to reálná kompozice s reálným poselstvím!

153102

30.01.2008 15:54

Jak mohla západní civilizace získat monopol na morálku a svědomí?

RE: Ten monopol

Hugof 81.?.?.?

V případě Vlády USA je to vlastně v poměru cca 5:1 300.000.000 obyvatel USA - to je oněch zhruba 47-48 bilionů Dolarů, které dluží dnes (postupně od roku 1985) americká vláda jen vlastním daňovým poplatníkům. To se Bushova administrativa pokouší řešit půjčkami ze zahraničí, takže je třeba k tomu připočítat: 1 bilion dolarů od Číny, cca 80 miliard Dolarů od Japonska, 40 miliard Dolarů od Německa, dlaších 40 miliard od Francie, 20 miliard Dolarů od Ruska... Ten seznam je dlouhý! Mimo cca 48 bilionů dolarů vlastním občanům, dluží americká vláda zbytku Světa 9 bilionů dolarů a každým dnem si půjčuje dalších 1,5 miliardy pro přežití vlastních občanů...

Nemá to snadné americká vláda!

153101

30.01.2008 17:24

Ať žije Qajsar?

RE: Je to dřina uživit Klabzubovu jedenáctku

Hugof 81.?.?.?

Ta země má reálný potenciál uživit 80 milionů Iráčanů i dalších 300 milionů Američanů! Problém je jjinde: Smetánka, která si opakovaně nyní v USA uzurpuje moc se nechce dělit ani s Iráčany, ba dokonce ani s Američany - nebo-li "Chtějí všechno a 5% navíc!"

153104

31.01.2008 02:58

Jak mohla západní civilizace získat monopol na morálku a svědomí?

RE: O čem je článek.

Hugof 81.?.?.?

Trochu to motáte a možná i patrně záměrně překrucujete!

Rusko (tímméně uzurpátor moci Putin) si rozhodně nemůže dovolit podávat vyhlášení, dle nichž by vedlo unilaterálně započatý konflikt "z preventivních důvodů"! Rozhodně taková myšlenka z této strany (alespoň prozatím, neboť je ze strany USA a jejich nemála pohůnků velmi vydatně k takovému kroku tlačeno) nikdy nezazněla!

Naopak již od roku 2001, kdy poprvé USA iniciovaly vypovězení smluv o jaderném neútočení, jsou to právě vláda USA a proamerické lobby v NATO, jež takováto prohlášení opakovaně pronášejí a vyhrožují celému Světu (vlastně i nám - nejsme "zatím ještě" Amerikou), že nebudou váhat užít jaderných zbraní kdekoliv ve Světě, pokud to bude vyžadovat "ochrana amerických zájmů"!

Přitom právě nejnovější harašení jadernými karabinkami částí generality NATO, by mělo být zpětně vztyčeným varovným prstem prstem nejen nám, ale vlastně i Spojeným státům, nemá-li NATO hájit preventivními jadernými útoky výhradně "zájmy USA"!

Pakliže bychom totiž akceptovali, že podobně naduté prohlášení části vedení a velících důstojníků NATO je vedeno pohnutkou obrany "zájmů států NATO", jak by se praktická realizace takové pohrůžky jevila v situaci, kdy by "zájmy států NATO" narušovaly "zájmy USA" a naopak...

153124

01.02.2008 00:07

Jak mohla západní civilizace získat monopol na morálku a svědomí?

Ano! Zvířata takto cení zuby ze strachu!

Hugof 81.?.?.?

USA mají důvod ke strachu - vlastní zanedbanost a cestu k zmaru!

Zadluženost, úpadek ekonomiky a zejména výroby - ten strach je prostě flagrantní!

153187

01.02.2008 00:09

Lži Jirky Křováka byly podrobně analyzovány

oficiální zpráva? Je evidentně v pořádku!

Hugof 81.?.?.?

Jak lze z nepřesností vinit evidentně nepravdivou zprávu?

153189

01.02.2008 00:52

Lži Jirky Křováka byly podrobně analyzovány

Přerušené vyšetřování je podezřelé!

Hugof 81.?.?.?

Ať už by všechny konspirační teorie měly jakékoliv dílčí trhliny, alarmující je zejména skutečnost, že bylo direktivou jediného občana Planety přerušeno korektní a oficiální vyšetřování kongresové komise USA s jediným odůvodněním: Jediná persona na této Planetě prohlásila, že vyšetřování zločinu, jenž se týká celé Planety, je zbytečné proto, že tentýž, jediný obyvatel planety živí názor, že viník je obecně znám, protože to tvrdí onen, stále stejný, obyvatel Planety... No! Asi je to košér ale určitě ne seriosní závěr...

153190

05.02.2008 10:20

Podivné otazníky kolem Jana Švejnara

RE: Referendum nebude...

Hugof 81.?.?.?

Myslím, že minulost Švejnarova otce je dokonale irelevantní, pokud nemá býti zneužita Bushovou (seniorovou) klikou CIA, podobně, jako Vondrova, Havlova, Topolánkova či Klausova (ač ten má z posledně jmenovaných nejvíce čistého rozumu a hlavně lidského svědomí). Švejnar je zejména konzistentní součástí systému, nazývaného "CFR". Zasvěcení vědí své...

Mně osobně připadá Jan Švejnar jako personka, jež má nahradit Klause po vzoru aféry Khol-Markelová... Tuto variantu předpovídal již před několika lety podivný páně Cibulka! S příchodem Jana Švejnara zdá se velmi vizionářskou...

153338

15.02.2008 04:20

Blíží se po 16 letech vítězství „bratrstva“?

Článek je velmi výstižný a jen ilustruje důkazivem mé dlouhodobé podezření...

Hugof 81.?.?.?

Navíc ilustruje onu otázku "výběru" mezi presidentskými kandidáty, jako volbu hodně špatného a ještě mnohem horšího z nichž Švejnar se mi zdá již delší čas právě tím druhým!

Jestliže Václav Klaus je dlouhodobě tím, kdo je ovládán současnými elitami USA, pak Jan Švejnar se jeví býti přímo nasazeným řídícím důstojníkem "centra". Hovoří o tom nejen jeho angažmá v obou "světových ekonomických autoritách" WB a IMF, ale jeho přímé napojení na Council on Foreign Relations, jehož je patrně přímo trojským koněm v české politice.

Jestliže je Vondra neschopným agentem Rockfellerových pohrobků, kterému se oproti očekávání amerického establishmentu mnoho nedaří znásilňovat veřejné mínění v ČR, pak Švejnar je (dle mého laického úsudku) ten, kdo má spěchat na pomoc tomuto vlastizrádci s jeho špinavou prací.

Docela mě však zráží angažmá Ivana Langera na celé věci. Dodnes jsem žil v přesvědčení, že i on patří ke spiklencům - žeby (snad i spolu s Topolánkem) jen nalítávali na vějičku a teprve nyní pochopili, která bije?

154300

27.02.2008 09:02

Nastane nové kolo balkanizace?

RE: 49 procent a stale klesajici je vetsina?

Hugof 81.?.?.?

Proto chce klika kolem GWB ruský plyn! A my máme bejt obětní beránek onoho "chtění"!!! Jen pro upřesnění imbecilům, co si myslej, že se maj cítít ohrožený islámem! Nenažraná americká klika je ohrožuje - my máme bejt jen štít! Evropa tak má přijít nejen o pravidelné dodávky plynu z Ruska, ale má být obětována pro monopol USA nad zásobami ruského plynu. Topolánek by si možná zasloužil kulku bez šance roušky na očích...

155234

27.02.2008 09:28

Nastane nové kolo balkanizace?

RE: Já vidím jiný důvod !

Hugof 81.?.?.?

Nejsem si jist, zda je lepší být obětním beránkem Pax Americana, či přežít s přeživším Ruskem... Prostě si fakt nejsem jist!

155235

27.02.2008 16:25

Nastane nové kolo balkanizace?

Bojím se hlavně, že s USA přežít nelze (alespoň pro nás a patrně většinu Evropy)

Hugof 81.?.?.?

Jestliže máme být nárazníkovým pásmem proti Rusku a Číně v plánovaném konečném řešení USA, eventuálně obrannou zónou této války, která je evidentně již načasovaná, pak nemůžeme přežít! Jako část obrany tohoto útoku budeme obětováni minimálně odvetným (třebas posledním) úderem napadeného (tedy Ruska a Číny). Svým způsobem právě fakt, že bude Rusko nuceno část odvetného úderu směrovat zde - tedy ne na USA, je pravděpodobně jedním z argumentů, který má hovořit pro umístění těch základen zde - minimálně odvedou část útočného (resp. odvetného) sledu.

S USA není pro nás přežití! Přežití pak (možná) čeká pouze a maximálně českou elitu, která s tou americkou tento ďábelský plán realizuje - pro 10 milionů Čechů v něm nemůže být dost místa...

155263

27.02.2008 16:32

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

RE: hnus velebnosti!

Hugof 81.?.?.?

Chlapče, ty bys potřeboval kobku 2x1,5 metru jak koza drbání! Stačil by tejden! Podříz bys vlastní matku, posero nafoukanej...

155258

27.02.2008 16:34

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

RE: Kecy

Hugof 81.?.?.?

V reálné válce "by USA" to spíše vypadá jako ve "Valley of the Wolves: Iraq" - nemám problém si představit zběř žoldáků Black Water či Kroll, jak to bez skrupulí nasypou z AK-74 (který maj nějak v tom Iráku radši, než M16 standardní výbavy pravidelný americký armády) do naivního amerického vojáka, příliš se podivujícího nedodržování základních konvencí a lidských hodnot... Kurtlar Vadisi je v tomhle hodně výmluvnej - bez ohledu na to, že Rambem je v něm Turek...

155260

28.02.2008 02:56

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

RE: hnus velebnosti!

Hugof 81.?.?.?

Jste si jistej, že víte, o čem hovoříte??? [překvapení]

155299

28.02.2008 03:28

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

1.200.000 tun munice, z nichž minimálně 50% vybuchuje už druhý rok pod nohama dětí,

Hugof 81.?.?.?

nasypala Izraelská armáda ve výpadu, který odsoudila RB OSN, jako nezákonný... Asi tam žijí jen andělé! Smrtelníci by byli postaveni před Haagský tribunál... Mnozí pak za dob norimberských by propadlo hrdlem... Jen ty děti následkem výbuchů 600.000 roztroušených granátů umírají dále a ti, kdo je jim naházeli pod nohy, hovoří o nespravedlnosti těch, které takto už 2. rokem zabíjejí, aniž by hnuli prstem.

155303

05.03.2008 20:40

Francouzská držitelka Oskara: Útoky 11. září byly vykonstruovány

RE: Přesně tak Jerry,

Hugof 81.?.?.?

Kdybys tušil, co je to kosmické záření a jaký vliv má na něj magnetosféra a kdybys tušil, co obnáší cesta za hranici magnetosféry Země, patrně bys nevykládal takový kraviny s takovou jistotou! ;o)

155793

12.03.2008 12:28

Mučení lidí ve jménu svobody a demokracie

Knstatoval bych s Václavem Klausem po české premiéře Farenheit 911:

81.?.?.?

Nedočetl jsem se nic nového, co bych již dříve nevěděl! Václav Klaus tedy alespoň ví a souhlasí - mediálně doložitelně a prokazatelně! Já prostě s touhle špínou, za kterou by se styděl i Adolf Hitler, nesouhlasím... Ačkoliv vím! Připadne mi jako dokonalá ironie, když lidmi, kteří jsou strůjci současných zvěrstev a kriminálních činů, jsou lidé nesouhlasící označováni za fašisty! Fašismus prostě dnes sídlí v Bílém domě, v Downing street, Strakově akademii a na Hradě!

156354

14.03.2008 10:48

Pozorování umírajícího dolaru

Hodnota Dolaru dnešním dnem poklesla pod 16 Kč!

Hugof 81.?.?.?

Stále totiž živím podezření, že Radar má spíše držet v šachu Evropu před "neuváženou reakcí" na americký útok na Írán popř. Rusko! Sehraná "likvidace jaderné(ých) nálože(í)" ve stratosféře nad Evropou s "neplánovanou iniciací" by pak byl dobrý způsob, jak Evropu "bez ztrát na životech" vyřadit ze hry úplně... ;o)

156525

14.03.2008 11:18

Pozorování umírajícího dolaru

Hodnota Dolaru dnešním dnem poklesla pod 16 Kč!

Hugof 81.?.?.?

Ato během pouhých dvou týdnů od poklesu pod 17 Korun českých! Ten pád je závratně rychlý a neokoni mají prakticky nyní pouze jedinou schůdnou možnost, jak to zastavit! Rozpoutat vřavu jaderným bombardováním Íránu... Možná s tím začnou ještě pře Radarem v Brdech, i když právě ten měl být patrně jednou z nejdůležitějších soušástí této strategie!

156524

15.03.2008 10:40

Pozorování umírajícího dolaru

17. února 2008 byla otevřena nová komoditní burza v Íránu,

Hugof 81.?.?.?

Hlavní měnou, v níž by se na burze mělo obchodovat je íránský riál a jiné světové měny, vážně se uvažuje také o ruském rublu jako hlavní měně. Určitě by se ale nemělo obchodovat v americkém dolaru.

Zajímavý je docela ten detail o "hlavní měně"! Chápu to docela tak, že Írán po dlouhých letech váhání (patrně politického přešlapování pod vlivem potenciálních partnerů - především Číny, Ruska a Japonska, které jsou na hodnotě Dolaru relativně závislé a původně plánovaný termín - tedy Květen 2005 - by srazil Dolar na kolena již tehdy) přistoupil k jakémusi kompromisu: Nebude tedy obchodovat ropu implicitně v původně proklamovaném Euru, jako hlavní měně, ale v íránském Riálu.

Je tedy pravděpodobné, že takto budou zejména protěžovány měny, které budou mít dost vysokou hodnotu, aby je směna za Riál neznehodnocovala: Euro, Jen, Juan a perspektivně protěžovaný Rubl. Nekompromisní vyřazení Dolaru ze hry tedy krom jiného dává porozumět jeho pádu, tak strmému právě od poloviny února. Stejně tak lze patrně odvodit stoupající cenu ropy, téměž o celý Dolar na barel denně v posledních 20 dnech.

156582

15.03.2008 11:08

Pozorování umírajícího dolaru

Jen velmi okrajově ohledně ropné burzy v Íránu připomenu,

Hugof 81.?.?.?

že původní termín jejího zřízení na jaře roku 2005 byl oficiálně ohlašován již na jaře roku 2001! Wall Street Journal tuto skutečnost zmiňoval jako vážnou hrozbu tehdy, podobně jako dnes, strmě klesajícího Dolaru mezi důvody, proč varuje (tedy tehdy v létě 2001) před poklesem životní úrovně američanů na stav poloviny 70. let, poklesem Dolaru a zejména stagnující hospodářský růst, který skutečně mezi lety 2000 a 2001 poklesl až pod úroveň 0,5% HDP...

Přední ekonomové právě hrozbu plánovaného otevření ropné burzy v Íránu a striktní přechod Saddámova Iráku na obchodování vlastní ropy výhradně v evropských měnách v rámci úlev embarga programu Ropa za potraviny, udávají jako hlavní důvody (vedle oficiálního vstupu Eura na měnový trh a vzniku Měnové unie) napadení Afgánistánu a Iráku, pro něž americká vláda nutně potřebovala mediálně ospravedlnitelný důvod, jímž Září 2001 (ať už bylo iniciováno přímo vládou USA, nebo bylo skutečně organizováno jinými fundamentalisty) nakonec s povděkem nová americká administrativa využila.

Válečné tažení neokonzervativní vlády USA a patrně i obavy obchodních partnerů Íránu (tedy Ruska, Číny, Japonska či Evropské Unie) z dalšího rapidního znehodnocování Dolaru pak zřejmě vedla i Íránskou vládu k tomu, aby mnohem dříve plánované otevření Euro-Asijské ropné burzy pozdrželo na dobu, kdy bude pokles Dolaru již perspektivně nezadržitelný.

Ergo předpokládám, že ono konečné skutečné otevření íránské ropné burzy na ostrově Kish je oficiální smrtelnou ranou Dolaru, posvěcenou Ruskem, Čínou a patrně i Japonskem a Evropou...

156587

15.03.2008 11:15

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Jen velmi okrajově ohledně ropné burzy v Íránu připomenu,

Hugof 81.?.?.?

Zajímavý je ještě onen, výše Janem X uvedený, link "http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1nsk%C3%A1_ropn%C3%A1_burza"! Wikipedie sice nebývá neotřesitelně přesným zdrojem informací, ale dle tohoto zdroje mám výše zřejmě několik malých chronologických nepřesností. Wikipedie ale například datum "Březen 2006" udává jako "náhradní termín", ale přitom neudává předešlý plánovaný termín otevření komoditní burzy. Pamatuji si sice právě datum "Květen 2005", v odkazu neuvedené, ale nebráním se možnosti, že si ne vše perfektně pamatuji já sám "zhlavy"... ;o)

156589

15.03.2008 12:10

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Zkušený ostřílený admirál William Fallon byl odejit.

Hugof 81.?.?.?

NATO je rozloženo spíše díky iniciativě ČR, Polska, ale i Rumunska či Bulharska, umožnit na svém území výstavby autonomních základen USA. Jakkoliv jsou však konkrétně plánované základny v ČR a Polsku mediálně falešně vydávány za součást obrany NATO, jde o striktní bilaterální dohody mezi ČR a USA a Polskem a USA bez přispění či alespoň supervize NATO.

To, co dnes NATO rozkládá je právě opakovaná iniciativa USA, jež si z jednotlivých států NATO tvoří seprátně spolupachatele svých hegemonních válečných zločinů. Kupř. z Německa či Španělska při bombardování Srbska roku 1999 (tehdy např. i přes protest Velké Británie!), celé široké koalice vojsk, mezi nimiž ale nechyběli i nečlenové NATO (jako Rusko, Čína, Japonsko, ba Kazachstán či Ázerbájdžán) při útoku na Afgánistán v roce 2001, a nakonec pak Blairovy Velké Británie v roce 2003 při nezákonné anexi Iráku.

NATO, jak stále opakuji (a i v tomto aktuálním vydání Zvědavce připomínám jinde) má z titulu svých stanov zakázáno vést jakoukoliv, byť "preventivně obrannou" (jak zavedl onen zhovadilý termín náš bývalý president zmařitel Havel - "humanitární" ) útočnou válku!

USA tedy již z dlouhodobé perspektivy tuto "nedokonalost NATO" (jak ji mnohokráte ve svých "vojenských analýzách" specifikují Ronald D. Asmus a Bruce Jackson) obcházejí pravidelným organizováním "vojenských koalic ochotných spojenců", jež pak zcela mimo velení a organizaci NATO samotné stanovy NATO obcházejí a nutí tedy jednotlivé státy NATO, aby samotná pravidla NATO separátně porušovaly účastí v útočných - z drtivé většiny mezinárodně protiprávních - válečných konfliktech.

Tedy destruktivním činitelem NATO není jeho neochota vést v rámci jednotného velení NATO útočnou válku, ale nedisciplinovanost jednotlivých členů NATO, kteří podléhají mocenskému tlaku "jediného(!!!)" velmocenského člena NATO a podílejí se s ním separátně na jeho hegemonistické válečné politice...

156590

15.03.2008 23:55

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Zkušený ostřílený admirál William Fallon byl odejit.

Hugof 81.?.?.?

Mylím, že šlo o zdržení zcela účelové! Všimněte si jak prudce klesá Dolar od poloviny minulého měsíce a závratně stoupá cena Ropy a Zlata! Rusko, Čína, Japonsko, Korea ba i Evropa si nepřály přímou konkurenci PetroDolarovým trhům dříve, než to bude nezbytně nutné - nemyslím, že šlo o zkluz z neschopnosti. Na Wikipedii (nepovažuji osobně Wikipedii, jako relevantní zdroj informací - podobně, jako veselý polointeligent Koubek - např. zejména z důvodu, že jeho souvěrci Wikipedi příliš často cenzurují) zdržení zdůvodňovali průtahy z důvodů prezidentských voleb a protahovaným jednáním mezi íránským ministerstvem průmyslu a OPEC apod...

156608

16.03.2008 01:31

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Zkušený ostřílený admirál William Fallon byl odejit.

Hugof 81.?.?.?

Rád jsem zneužil vaši "nahrávku"! [mrknutí jedním okem]

156610

16.03.2008 13:53

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Admirál William Fallon

Hugof 81.?.?.?

Děkuji za "potvrzenou"... Jsem poněkud "mimmo realitu" - jen několik desítek tisíc kilometrů...

156623

16.03.2008 15:04

Bonbónek

Paní Jarmila má svým způsobem velkou sociologickou pravdu již z titulu učení Františka Koukolíka!

Hugof 81.?.?.?

František Koukolík tvrdí (a zase z vlastní zkušenosti tento názor kvituji), že stupidita není doménou jedinců s nižší inteligencí, ale naopak s oblibou postihuje intelekt s IQ okolo 140 bodů a výše! Velmi to vypovídá právě o úspěších populistických demagogií Hitlerových, Stalinových či Bushových! Ačkoliv právě ti, kdo se pasovali v dějinách, jako hybatelé politického vývoje, zpravidla nedosahovali ani průměru běžné lidské inteligence (George Walker Bush konkrétně 91 bodů), jejich věrní následovníci naopak disponovali intelektem vysoce nadprůměrným! ;o)

156625

16.03.2008 22:15

Čína připravuje Peking na olympiadu

Nevím, jestli ještě někdo další zaznamenal podivnou rakci Dalajlámy,

Hugof 81.?.?.?

ale sám tibetský Dalajláma sdělovacím prostředkům oznámil, že politická krize v Tibetu nesmí mít vliv na pořádání olympijských her v Číně. On sám navíc vyjádřil plnou podporu konání olympiády v Pekingu... Docela zvláštní zpráva...

156642

16.03.2008 23:22

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Umírání Ameriky

Hugof 81.?.?.?

Možná ani nejde o "umírání Ameriky" - jen o umírání Američanů v zájmu jiných Američanů... Nejspíše to čeká nás všechny...

156647

16.03.2008 23:38

Bonbónek

RE: Paní Jarmila má svým způsobem velkou sociologickou pravdu již z titulu učení Františka Koukolíka!

Hugof 81.?.?.?

Ano! Toto je přesně specifikum, jež mne v souvislosti s definicí stupidity Františka Koukolíka zaujalo!

156649

16.03.2008 23:43

Čína připravuje Peking na olympiadu

RE: Nevím, jestli ještě někdo další zaznamenal podivnou rakci Dalajlámy,

Hugof 81.?.?.?

Nevím, jestli je vaše polemika ironií, ale "colour revolution" by to "jaksi" vysvětlovat mohla... Tedy Soros atakuje potenciální trh?

156645

17.03.2008 00:02

Bonbónek

RE: Paní Jarmila má svým způsobem velkou sociologickou pravdu již z titulu učení Františka Koukolíka!

Hugof 81.?.?.?

1) Tuto skutečnost naznačuje medicínský a sociologický expert František Koukolík.

2) Rowdies nejsou postiženi "stupiditou", pouze agresivitou vyplývající z jejich strachu - tedy podobně, jako nacisti - jsou jen intelektuálně nedisponovaní a svůj existenční strach nejsou schopni kompenzovat jinak, než nadměrným projevem agrese. Součástí takové zjednodušené povahy je trochu paradoxně komplikovaně také přesvědčení vlastní nadřazenosti a příchylnost k autoritám - toto vše přináší intelektuální indisponovanost.

3) Stupidita začíná být alarmující skutečností v situaci, kdy stupiditou postižení jedinci jsou při své nadprůměrné inteligenci ochotni podřizovat se mnohem méně inteligentnějším jedincům, neodhalujíc u nich nedostatky v logickém úsudku. Tím se zejména zabývá profesor František Koukolík... Stupidita je v tomto pojetí excesem vysoké inteligence! Intelektuální nedostatečnost není tedy stupiditou - je pouhou intelektuální nedostatečností.

156648

17.03.2008 12:17

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Admirál William Fallon

Hugof 81.?.?.?

Myslím, že tohle je méně o Fallonově "cti" (jakou má voják čest?) a ještě méně o jeho "dobrých úmyslech" (voják vlastně ani nemůže mít z titulu svých povinností dobré úmysly!)! Je to zejména o tom, jak mnoho se rozchází názory na americkou hegemonii ve vládě a americké generalitě! První signály zazněly dokonce už v roce 2006 v rámci memoranda cca poloviny generality Pentagonu prezidentu USA, v němž jej varovali, že v případě útoku na Írán, budou bezodkladně rezignovat! Můžeme si myslet, že měli "dobré úmysly", "střízlivý pohled na Bushovu strategii" nebo jen chápou, jakému riziku by se v současné situaci vystavovala americká armáda a USA samotné...

156683

17.03.2008 12:41

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Nic se neděje náhodou...

Hugof 81.?.?.?

Pravda je relativistická kategorie! Pravd je hned několik a každá je neotřesitelně správná! Jedinou skutečně objektivní pravdou je pouze fakt, že pravda objektivně neexistuje! Jedinou zhoubou jakékoliv pravdy je její globální vítězství!!!

Pravda, jež se stane jediným "pravým dogmatem" je předem odsouzena k degeneraci ať z evolučního, či dialektického hlediska...

Jedinou pravdivou a neotřesitelnou lží je tedy právě "ta pravá a nejsprávnější pravda"...

156684

17.03.2008 15:08

Mé postřehy z demonstrace proti radaru

RE: histerky

Hugof 81.?.?.?

Přítomnost cizí armády v suverénní zemi a zabrání jejího území pro svou techniku a zázemí je okupace! Ať už byl tento krok veden se souhlasem části politické reprezentace takového státu či nikoliv! V demokratické zemi je sice takováto okupace omluvitelná v případě, že existuje široká vůle (pro méně inteligentní jedince - minimálně většinová) mezi obyvateli takto okupovaného státu, ale tímto se okupace nestává "neokupací", ani tzv. "bratrskou pomocí"! Na "bratrskou pomoc" bychom venkoncem měli býti alergičtí... Kromě snad idelogických napálenců, zkorumpovaných vládců a zrádců své vlasti.

156685

17.03.2008 20:51

Čína připravuje Peking na olympiadu

RE: Co ti psi, ale ti umučení, zabití lidé či vězni prodaní na transplantaci v Číně...

Hugof 81.?.?.?

Na anti-anti si patrně brzy pochutná nějaký hodně zhovadilý kanibal z Německa... Anti-anti si to svým příspěvkem prakticky velmi přeje! Přejme mu to!

156708

17.03.2008 20:58

Bonbónek

RE: Co se divíte?

Hugof 81.?.?.?

Připadne mi, že jste obdivuhodná mentalita!

Docela rád bych si vaše vývody probral přímou konfrontací! Je to možné?

Prostě to berte tak, že vás zvu na víno, pivo, kávu, čaj, či něco podobně atraktivního...

Docela bych si s vámi rád chvilku povídal... Alespoň chvilku...

Jen připomínám, že jsem skutečně jen diletant! Bez vzdělání - prakticky jakéhokoliv, natož relevantního.

156707

17.03.2008 21:04

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Kecy

Hugof 81.?.?.?

Spoléhat se na indikátor pravdivosti ve smyslu, že "něco je nebo není" v situaci, kdy je více než diskutabilní, zda "něco je nebo není", je spíše naivitou! Neexistuje nikdy sdostatek objektivní důkaz toho, že "něco je nebo není"... Ten, kdo se ohání takovouto argumentací je buďto sám naiva, hlupák, napálený jedinec nebo manipulátor... ;o)

156706

17.03.2008 21:08

Mé postřehy z demonstrace proti radaru

RE: demonstrace...

Hugof 81.?.?.?

Je smutné, že s vámi musím souhlasit... Obávám se, že právě na tomto charakteru nálad je založena ona neotřesitelná síla budoucí okupace ČR. Ale každopádně s vámi souhlasím! I já mám problém se ztotožnit s politickým směrováním toho, co představuje Tamáš... Není mi z toho až tak dobře. Ale napadla mě dnes jiná věc!!!!!!!!!!!!!

Pojďme atakovat českou vládu v jednoduché věci! Proradarová politika Vlády ČR má jednoznačnou platformu! Jestliže je česká vláda platformou svých obyvatel, pak by měla zřídit (podobně, jako zřídila proradarovou platformu) vládní institut odpůrců americké vojenské základny v ČR!!! Pakliže by česká vláda nebyla na základě striktně demokratických mechanismů takovou platformu zřídit, vydala by naprosto jasný a nepopiratelný signál: "Tato vláda není vládou svých občanů (tedy voličů), ale mocenskou strukturou kohosi, kdo přímo působí proti vůli občanů ČR!"

Nejen zamyslet! Začínám mít pocit, že bych měl takovouto iniciativu brzy (velmi brzy) vytvořit.

156710

17.03.2008 21:31

Mé postřehy z demonstrace proti radaru

RE: histerky

Hugof 81.?.?.?

Jste hlupák pane, jestliže vojenskou základnu srovnáváte s diplomatickou půdou... Patrně jste nedosáhl ani základního vzdělání. Patrně máte mentalitu 5letého dítěte. Tomu by dospělý člověk odpustil takovou míru idiocie...

156709

18.03.2008 20:21

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Kecy

Hugof 81.?.?.?

Má polemika měla vlastně jediný účel - zpochybnit dobré úmysly těch, kteří si uzurpovali mocí právo na "jedinou správnou pravdu"... ;o) Takto se naposledy chovaly komunistické policie a fašistické restrikční složky. Demokracie je naopak právo na nepravdivou pravdu - pravdivou pravdu vnucuje obvykle diktatura.

Jestliže dnes někdo z pozice někdejšího odpůrce totality obhajuje ty, kdož hlásají onu jedinou pravou pravdu, zpronevěřuje se přímo vlastním ideálům. Nejde mu o žádnou pravdu - jde mu jen o kolaboraci s mocí, a takto se nikdy žádná pravda nezrodila! Takto se vždy rodily pouze velké lži.

156753

21.03.2008 04:36

Čína připravuje Peking na olympiadu

RE: Neustále je zde ve všech pádech skloňován dalajláma.

Hugof 81.?.?.?

Mandát k tomu má od čínské vlády... ;o) Ovšem možná je zajímavý právě ten detajl, že nepokoje v Tibetu jsou organizovány (což je mnohokráte i z mnoha nezávislých zdrojů ověřený fakt), z čehož je čínskou vládou obviňován Dalaj Láma, který se proti tomuto obvinění ohrazuje, neboť on sám se ve svých oficiálních prohlášeních snažil celou vyhrocenou situaci uklidnit výzvami k "nenásilí"...

Jestli z toho všeho není jasné, že jde o organizaci někým třetím, pak je opravdu Svět slepý a hlavně hloupý...

156923

22.03.2008 12:52

Umírající pes jako výstavní exponát

RE: Copak Habacuc

Hugof 81.?.?.?

V tomto s vámi musím souhlasit! Jestli je zmíněný "umělec" svině, pak přítomní návštěvníci se projevili jako veskrze opovrženíhodné stádo blbů...

157022

25.03.2008 08:26

Havlova pravda začíná v mučírnách CIA

RE: Dotaz

Hugof 81.?.?.?

Zmatek může být způsoben jen neznalostí základních souvislostí! Da Kučera mi poskytnul velmi ucelený obraz o těchto souvislostech...

157154

25.03.2008 09:00

Havlova pravda začíná v mučírnách CIA

RE: Dotaz

Hugof 81.?.?.?

Za společným zájmem "zničit Islám" pak vystrkuje růžky skutečný cíl - získat úplnou kontrolu nad zbytkem fosilnách paliv na Planetě...

157159

03.04.2008 17:59

Křižák s husitským chorálem

Ano! Pokud Landa bez uzardění dokáže zpívat "Kdož sú Boží bojovníci",

Hugof 81.?.?.?

pak Kryla bychom měli ještě zažít v podání Pavla Bartoně a Pavla Lišky! Možná by, po tomto extempore, ani letmých pár slok písně Vlasty Třešňáka z úst Jiřiny Švorcové neurazilo...

158063

03.04.2008 21:03

7.-11.4.2008 Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

Tento článek je bezpředmětný!

Hugof 81.?.?.?

Topolánek smlouvu o americké vojenské základně v ČR podepsal! Ode dneška je ČR okupační zónou USA...

158103

Stránka: 1 2 3 4 5

Káva pro Zvědavce

19

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 23 čtenářů částkou 6 531 korun, což je 19 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 0

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 1

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 2

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 2

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 8

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Měnové kurzy

USD
24,96 Kč
Euro
27,17 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,86 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
25,71 Kč
100 japonských jenů
22,90 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 325,32 Kč
1 unce stříbra
378,93 Kč
Bitcoin
183 085,41 Kč

Poslední aktualizace: 7.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?