Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 153 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, aleksa, Lumpy, Lupus45, olda.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.04.2006 18:47

Homofobie 3.0

Z diskuze na 004.cz

olda 193.?.?.?

Z diskuze je patrné, že teploši jsou normální a homofobní jedinci jsou pokřivenci a ještě k tomu fašouni co málem vyvraždili celé lidstvo.

Komentář ze dne: 18.04.2006 10:09:05 Reagovat
Autor: neregistrovaný - olda (0lda@walla.com)
Titulek: homofobní = normální
Normálnímu muži přidají homosexuální hrátky odporné. Strkat cokoli do análu za účelem sexu, i když toto musí být bolestivé je zrůdnost. Pokud je někdo homosexuál, tak je v jeho těle nebo v jeho mozku něco špatně, je to buďto blázen nebo degenerát. Registrované partnerství ruku k ruce s antikocepcí časem způsobí úbytek a postupné vymizení homosexuálních genů. Je však velmi nepřijatelné, aby někdo tvrdil o někom že je homofobní. Takovýto homofobní jedinec má takovou genetickou výbavu a morální vlastnosti, že přirozeně a nezávisle na nároru okolí a to je dáno genetickou výbavou zděděnou od dávných předků, má snahu pozabíjet pohlavně, či jinak zvrhlé jedince ve svém okolí, aby tito zvrhlíci neubližovali dětem, slabým a nemocným. Je to přirozený pud ochrany vlastního kmene a rodiny. Normální jedinec cítící vůči homosexuálům silnou zášť a musí projevovat velkou dávku tolerance a pozitivního přístupu k věci. To je dáno "výchovou". Existují zde proto obavy, aby právě onen "normální" jdeinec nebyl sprostě ušlapán zástupy posvátných menšin a zvrhlíků. Aby se naše civilizace budovaná na zákonech a zákonitostech jednou nezanikla pod nájezdy barbarů a vlastní zvrhlostí.


Komentář ze dne: 18.04.2006 11:04:36 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Azarael (@)
Titulek: Re: homofobní = normální
Tendence pozabíjet se týká právě nemocných a slabých nikoli jiných, dějiny prokazují, že zvrhlíci byli naopak vždy následováni (viz WW2 a vlastně všechny diktátorské režimy)
Co se strkání do zadku týká, tak heteráci provozují anální sex se svými partnerkami poměrně běžně a nikomu to bolestivé ani zrůdné nepřipadá.
Homofobní genetická dispozice narozdíl od homosexuální neexistuje. Homofobnost je dána pouze výchovou a přejímáním názorů, ne tím že se někdo jako homofob narodil.
Umlácení klackem nějakého barbara je osudem všech vyspělých civolizací. V dějinách je o tom nespočet důkazů (pád Egipta, Indie, Řecka, Říma....) toto je ale zapříčiněno ne ani tak morální zvrhlostí, jako spíš tím, že vyspělé společnosti nemají tendenci válčit do posledního muže a udržení složité infrastuktury narozdíl od smečky není hračka, jedná se o křehkou konstrukci, proto jde každá civilizace poměrně snadno umlátit klackem.


Komentář ze dne: 19.04.2006 18:37:40 Reagovat
Autor: neregistrovaný - olda (0lda@walla.com)
Titulek: Re: Re: homofobní = normální
Pedofílie, zoofíli a nekrofíle. I tohle je podle vás genetiká dispozice, která existuje. Tak jako existuje homosexualita, podle vás jako geneticky vrozená, přirozená vlastnost. Pud o...

Kráceno (Editor)

103807

19.04.2006 18:49

Homofobie 3.0

Z diskuze na 004.cz, dokončení

olda 193.?.?.?


Komentář ze dne: 19.04.2006 18:37:40 Reagovat
Autor: neregistrovaný - olda (0lda@walla.com)
Titulek: Re: Re: homofobní = normální
Pedofílie, zoofíli a nekrofíle. I tohle je podle vás genetiká dispozice, která existuje. Tak jako existuje homosexualita, podle vás jako geneticky vrozená, přirozená vlastnost. Pud ocharňovat si zase vykládáte jako produkt zlovolné výchovy. Podívejte se dejmetomu na chování šimpanzů v přírodě. V tlupě dominuje zákon silnějšího. Vztahy se řeší násilím, slabší může být i zabit. Má li tlupa slabého vůdce, tak vyhyne. V přírodě neexistuje homosexualita, je to proti přírodě a tlupa by vyhynula. Nebo může přijí silnější tlupa a vyhnat starousedlíky. Zamyslete se prosím nad sebou. Propagace sobomie ve všech vrstvách společnosti je morálním úpadkem. Navíc sodomie je zvrhlostí mužů, né žen, kterým to přináší jen bolest. Co se týče WW2, nezbývá jen konstatovat, abychom tlačili káru uprostřed cesty, né do příkopy a ta je vpravo, nebo vlevo. Pokud Vám to ještě nedošlo, tak odpor si vůči sobě homosexuální komunita pěstuje sama. Homosexualita není a nebyla zakázána a každý Vám upřimně řekne, že je mu to srdečně jedno, když se "jim" to líbí. Bohužel za současné situace vznikají mladí nýmandi, neschopní, na práci leví, co se nechají vydržovat v registrovaném svazku postaršími plešatými zvrhlíky. Raději přetrpí potupu análního styku a budou se posírat, sic mají roztažený konečník, hlavně že nemusejí nic dělat a mají se dobře.

103808

20.04.2006 12:30

Homofobie 3.0

RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení

olda 193.?.?.?

Ani jste si to neráčil přečíst. V příspěvku se píše cosi o šimpanzích a to jsou bohužel vývojový předchůdci člověka. Je to asi pravda, přihlédneme-li k podměrečné velikosti mozku u afričanů. Teď můžete namítnout, že na velikosti mozku vzhedem k IQ nezáleží a to je jen další střípek do mozaiky pokřiveného zrcadla Vašeho vidění. [vyplazený jazyk]

103869

04.07.2006 19:33

E-zmrd

RE: Je něco shnilého ve státě Českém

Lumpy 193.?.?.?

S tím se dá souhlasit. Váže se k tomu taková srandovní situace co sem nedávno zažil v práci. Jeden kolega byl právě připraven nám přednést článek z Blesku o rovné dani a považoval to za velmi důležité abychom si to vyslechli. Když začal číst tak kolega co seděl naproti přes ponek se na něj podíval a prohlásil "Hele, vidím, Hromadná soulož japonců, dej to sem ať se podívám". [chechtot]

109818

31.07.2006 21:55

Ano, tohle je holocaust

RE: Hruza, same mrtvoly...

193.?.?.?

Pane Trodas,
dovolím si reagovat na Váš příspěvek, ale spíše onomu holocaustu žen a dětí. Ono to vraždění žen a dětí nebude až taková "náhoda". V jednom rozhovoru (r.56)A.Sharon prohlásil toto:

"Neznam nic co je nazvano Mezinarodni principy. Prisaham, ze upalim kazde palestinske dite, ktere se v teto oblasti narodi. Palestinska zena a dite je daleko nebezpecnejsi nez muz, protozo palestinske dite zarucuje, ze generace bude pokracovat, ale muz limituje nebezpeci. Prisaham, kdybych byl jen izrealsky civilista a potkal jsem palestince, ze jej upalim a necham je trpet pred tim, nez jej zabiju. Jednim zasahem jsem zabil 750 palestincu (v Rafah 1956). Chci podporit me vojaky aby znasilnovali arabske divky nebot palestinske zeny jsou sluzebnicemi Zidu a my jim muzeme udelat cokoliv chceme a nikdo nam nemuze rici co mame udelat ale my rikame jinym co maji delat."

A ještě k jedné věci se chci vyjádřit. Jelikož nejsem reg.plátce, nemůžu na Vás reagovat pod příspěvkem "Anketa na iDnes, se kterou stranou blízkovýchodního konfl.sympatizujete." Teď je skóre 2196 Izrael:799 Libanon. [překvapení] No, když se podíváme na Zajímavé adresy na Zvědavci, tak nejsledovanější adresou je ERETZ.CZ má 79 bodů!!! skóre dotahuje i Židovská obranná liga. [bliji]

No, zdá se , že židé bojují na všech frontách.
P.S. Myslíte, že se dožijeme toho, že nepozdravit žida bude povážováno za antisemitismus? [bliji]

112216

01.08.2006 00:28

Ano, tohle je holocaust

RE: Hruza, same mrtvoly...

193.?.?.?

A jen malý dodatek k tomu, kdo prezentuje názory na Novinkach.cz. (k Vašemu vyjádření k anketě iDnes).

Pravidelným pisatelem je nick Pepeec a jen na ukázku zkopíruji jeden jeho názor:

pepeec (seznam.cz) dnes 15:28:40 - psp.cz

"Problém je tento: před patnácti lety, podrobně zkoumala skupina bristských a dánských vědců výroky a činy Žida Ježíše Krista a panny Johany Orleánské. Shodli se na tom, obě tyto osobnosti stopy po psychické chorobě zvané SCHIZOFRÉNIE. Je to asi na té samé úrovni, jako by se Pepa Vomáčka prohlásil před hlavním nádražím v Praze za mesiáše a b-žího syna, a slíbil by přítomným bezdomovcům lepší a spravedlivější život. Určitě by své ovečky našel."

No nic proti, jen "malé" zesměšnění věřících, ale všimněte si, odkud pan Pepeec píše. Ano, je to tak..z Poslanecké sněmovny ČR !!! Tenhle člověk, placený z našich daní si lobbuje za Izrael, svolává demonstrace proti Libanonským "teroristům" a jásá spolu s Nillbertem nad každým mrtvým Libanonským děckem, slovy: jen houšť. [bliji]

Stížnost, která byla doručena už před měsícem panu Zaorálkovi je zřejmě na howno, protože s nějakým Pepkem, který krade (protože tohle považuji za krádež, nehledě na to, že tento zaměstnanec PS se celý den dlube v nose a chatuje na Novinkách za naše daně) se nebude zabývat, když má sám co dělat, aby ho některý s posranců neodsrčil od koryta. [bliji]
Dodám jen, že diskutující na Novinkách jsou od 31.7. nuceni změnit nick a zaslat sms v ceně 3,--CZK (nejlépe pak ze svých mob.telefonů) [chechtot] , aby byli vpuštěni do diskuze.

112237

04.08.2006 14:52

Ortodoxní židé žádají ukončení sionistických zvěrstev na Blízkém východě

RE: Z ČTK-rektální alpinismus pana C.Svobody

193.?.?.?

Podívejte se na tohle. To je opravdu na zvracení. Neznám NIKOHO ze svého okolí, kdo by Izrael podporoval a z toho odvozuji, že min.70-80% občanů v ČR zastává opačný postoj než vláda.

Arabské diplomaty pobouřil postoj Česka k Libanonu.
http://www.novinky.cz/zahranicni/arabske-diplomaty-pobouril-postoj-ceska-k-libanonu_92191_m2ecc.html

112657

Promiňte, nevím zda tady někdo sleduje TA3 /Slovenský zpravodajský kanál/, ale včera odvysílali záběr z jednoho Izraelského voj.stanoviště a tam u baterie bomb se kýval jeden z těch "odpůrců" násílí v celé své kráse. Pejzy ani jarmulka nechyběly. [oči v sloup]

112676

04.08.2006 20:50

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Izrael MOZNA znicil

193.?.?.?

Pane Kemo,
ano, není jen černá a bílá. Já CHCI věřit, že i v Izraeli jsou lidé, kteří nesouhlasí s politikou Izraele. CHCI věřit, že odsuzují vraždění žen a dětí. Ale jak si mám vysvětlit toto video na kterém vidím možná 10-12 leté děti, které by dokázaly ve své nenávisti zabít. Kdo je to učí? Kde se to v nich bere? Pokud jsou takto jsou vychovávány, nikdy se to nemůže zastavit.
http://www.libertyforum.org/showflat.php?Cat=&Board=news_international&Number=294821889#Post294821889

Řekněte, ale upřímně, co to ve Vás vyvolává...

112693

09.08.2006 00:00

Zažila jsem bombardování v Libanonu…

RE: Taky arabská propaganda...:-))

193.?.?.?

Tady máte ty lidské štíty.

Izraelská "hrdinná" armáda NESMÍ používat Palestince jako lidské štíty.

Izraelský nejvyšší soud ve čtvrtek rozhodl, že využití Palestinců jako živých štítů odporuje zákonu i mezinárodnímu právu. Izraelská armáda i policie dosud používala Palestince jako živé štíty, když se pokoušela zadržel příslušníky militantních organizací v jejich domech. Někdy byli civilisté v přestřelkách zabiti.

6.10. 2005 12:06
JERUZALÉM - "Nemůžete využívat civilistů pro potřeby armády a nemůžete je nutit spolupracovat s armádou," uvedl soudce Aharon Barak, který předsedal tříčlennému senátu. "Využití civilistů v roli živých štítů je nezákonné. Nezákonné také je, aby civilisté předávali varování od armády lidem, které chce armáda zadržet."

Rozhodnutí soudu vyvolalo protikladné reakce na politické scéně. Ultranacionalista Efraim Eitam je odsoudil, neboť bude klást armádě překážky v boji proti militantům. Naopak liberál Zehava Gal-On řekl, že rozhodnutí je dobré a zabrání ubližování nevinným.

113125

11.08.2006 21:58

Americké základny v Čechách

RE: O te prevazne vetsine

193.?.?.?

Víte pane Trodas,
před několika měsíci, jsem mluvila s jedním Kyperským Turkem a ten říkal, že Turecko dodává Izraeli vodu. Letos smlouva o dodávkách vody nebyla obnovena. Tak mě napadá, že když se židi chtějí dostat až k řece Litani, jestli to nemá souvislost. Možná je to blbost...

Turecko hraje v otázce vodních zdrojů na Středním východě jednu z klíčových rolí. V zájmu zajištění dostatečného přísunu vody do celého regionu vystoupilo na přelomu 80. a 90. s ambiciozní iniciativou na vybudování tzv. „Peace Pipeline Project“, který měl dodávat vodu z řek Seyhan a Ceyhan přes celý Střední východ až do Jemenu. 25. března 2004 podepsalo Turecko s Izraelem dohodu o prodeji vody z řeky Manavgat do Izraele. Dohoda, která bývá označována „voda za zbraně“, protože část platby měla být hrazena dodávkou vojenského hardwaru pro tureckou armádu, byla nakonec počátkem roku 2006 odmítnuta izraelskou stranou. Stalo se tak těsně předtím, než měla vstoupit v platnost a pravděpodobným důvodem je vysoká cena vody, která měla být dopravovaná tankery. Nejdůležitějším faktorem však je, že v Turecku pramení dva veletoky – Eufrat a Tigris (turecky Fırat a Dicli). Společné povodí Eufratu a Tigridu se již v minulosti stalo předmětem několika kontroverzí. Již delší dobu vzbuzuje největší nevoli států na dolním toku program turecké vlády Great Anatolian Project.

více na:
http://www.amo.cz/cz/vyzkumne_centrum/publikace/index.php?ID=&IDp=225&tema=clanky

113568

13.08.2006 00:22

Americké základny v Čechách

RE: O te prevazne vetsine

193.?.?.?

Pane Trodas,
židé zkouší, až jak daleko mohou zajít a jak se zdá, zatím není síly, která by je zastavila. Rezoluce, nerezoluce. Ale žádný strom neroste do nebe, jak se říká, a možná tím, že napadli Libanon si svět začíná konečně uvědomovat, kdo je oběť a kdo je a byl, od vzniku uměle vytvořeného státu, agresor. Ale jak mi vysvětlil můj známý, který v této oblasti žil, tihle lidé nezapomínají! Každý zmařený život bude pomstěn. Každá rodina, která přišla o některého z blízkých se nikdy nenávisti a pomsty židům nevzdá.

1) OSN neplní svoji funkci, každým dnem, kdy potili rezoluci umírali stovky Libanoců. Solana dnes řekl, že je znechucen postojem USA a Izraele, tak jako většina světa.
2) Ano, fanatici Omrdovi zasílají petice. Naši židé nesmějí chybět,že. Jedna z nich je i na hagana.cz, stojí za to si ji přečíst, hnus...
3) Myslím si totéž, jde o to zabrat území, které jim jejich krvelačný Jahve přislíbil (sice je to v rozporu se Starým Zákonem, mesiáš ještě nepřišel, tudíž ani Izrael by jaxi neměl vzniknout...,ale co tam po SZ
4) No, od r.99, kdy se bombardoval Bělehrad (s požehnáním židovky Albrigtové), bylo třeba odzkoušet nové "posly demokracie".

Pokud jste ještě nepodepsal petici na podporu Libanonu, tady je adresa. To je to jediné, co můžeme udělat. Ale každý hlas se počítá!
http://fromisrael2lebanon.info/pa/index.php

Co se týče petice proti základnám v ČR, udělala jsem jedno. Vytiskla jsem formuláře, rozdala je známým, ti obešli své rodiny a známé. 21.8. je v Praze demonstrace a rozhodně na ni s dcerou pojedu, i když je to 400km. Není možné sedět doma a říkat si, že nějaký můj podpis nebo účast na demonstraci nic nezmění. Změní!!! A pokud ne, mohu si říct, že jsem udělala maximum a stěhuju se na Kubu. [smích]

A teď trochu odbočím...dnes v TV byla uvedena zpráva, že havarovalo žluté Lamborgini a v něm uhořeli dva muži. Kolik žlutých Lamborgini asi v ČR je? Pokud si vzpomínám, jedním z vlastníků tohoto vozu (alespoň to tvrdil) je i Nillbert. No, uvidíme...

113725

17.08.2006 20:45

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Tady se nekdo boji Muslimu a mel by se bat nekoho jineho...

193.?.?.?

No, takze je to nase chyba a jak nam "pomaha" Izrael a zidi?

Třeba takhle:
http://www.prefer-statement.wz.cz/a0009.htm
[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

114231

18.08.2006 03:07

Horké léto

Sochy močící na Českou republiku

193.?.?.?

Vím, že je to mimo téma, ale myslíte si, že někde jinde na světě, by si tohle někdo beztrestně dovolil??? [bliji]

http://www.davidcerny.cz/start.html

114284

22.08.2006 00:43

Americké základny v Čechách

RE: O te prevazne vetsine

193.?.?.?

No, člověk míní, ale Bůh mění. Bohužel jsem na demonstraci nejela, zradilo mě zdravíčko, ale mám necelou stovku podpisů. Mrzí mě, že jsem Vám nemohla podat info ohledně demostrace (kdy, kde a v kolik), ale věřím, že jste vše našel na www.nezakladnam.cz

Dám Vám odkaz na článek pana Vlka: Cabanissovy polopravdy, týká se základen na našem území.

http://www.blisty.cz/2006/8/21/art29928.html

114596

22.08.2006 05:30

Nejdůležitější je čest

RE: A ted jak je to ve skutečnosti:

193.?.?.?

Skutečnost je taková, že jste ten největší dobytek, jakého si lze jen stěží představit. Dokonale vymytý mozek, plný nenávisti a navíc fanatický magor, který by měl být izolován na uzavřeném oddělení. Jedno vám ale přeji, ať vás ta nenávist sežere jako rakovina. Myslím, že na ni už máte zaděláno.
Odstěhujete se do Izraele , tady nemáte co pohledávat - tam vlastně taky ne. Nejste tady doma, pouze na návštěvě a nejste tady vítán. Přiberte tu vaši kliku Sněhurek a trpaslíků (se kterou onanujete na Novinkách) a vám podobné kanálie jako Hagana a Massada a jiné hovada.

Shalom a Allah Agbar

114615

22.08.2006 06:14

Nejdůležitější je čest

Nejvyšší priorita Němců je bezpečnost Izraele

193.?.?.?

Napsal Pavel Fabian
Wednesday, 16 August 2006
NĚMECKO DODALO IZRAELI TŘI NUKLEÁRNÍ PONORKY

WorldNetDaily.com

Němečtí inženýři poslední týdny v Izraeli intenzivně pracovali na vylepšení tří nukleárních ponorek dodaných Izraeli již minulý rok.

Ponorky třídy Dolphin jsou konstruovány tak, aby byly schopny dlouhých plaveb a nasazení, např. v Perském zálivu. Jedna patroluje v Indickém oceánu, další u Libanonu a třetí je v Haifě.

Egypt nedovolil Izraeli proplouvat Suezem, a tak ponorky musí absolvovat dlouhou cestu přes Středozemní moře. Palivo doplňují v Eritree kontrolované etiopskou armádou.

Část ceny ponorek hradila německá vláda, pro kterou je bezpečnost Izraele „nejvyšší prioritou“, jak řekl německý ministr obrany tisku.

Zdroj: WorldNetDaily.com

Aktualizováno ( Wednesday, 16 August 2006 )
[naštvaný]

114621

22.08.2006 06:22

Nejdůležitější je čest

RE: A ted jak je to ve skutečnosti:

193.?.?.?

Pro začátek by stačilo, kdyby už Irán začal obchodovat na ropné burze v EURech. Máte nějaké vysvětlení pro to, že s tím ještě Iránci nezačali?

114624

23.08.2006 09:04

Jak (ne)vyrobit bombu

RE: Tak nevim...

lumpy 193.?.?.?

Hypermangan z "návodu" nahradíme obyčejným suříkovým práškem, přimícháme trochu ikvetykve a z bezpečné vzdálenosti pozorujeme výbuch doprovázený bílým zábleskem. [oči v sloup]

114748

24.08.2006 11:07

Zündelova obhájkyně obviněna z popírání holocaustu

Úryvek z knihy Normana G. Finkelsteina

193.?.?.?

Můj původní zájem o holocaust byl ryze osobní. Můj otec a moje matka oba přežili varšavské ghetto a nacistické koncentrační tábory. Kromě mých rodičů, všichni členové rodiny z obou stran byli vyhlazeni nacisty. Mými prvými dojmy, tak řečeno, souvisejícími s nacistickým holocaustem, je moje matka přilepená na televizní obrazovku a sledující proces s Adolfem Eichmanem (1961) když jsem přišel ze školy. Ačkoliv byli osvobozeni z táborů pouze 16 let před procesem, oddělovala v mé mysli nepřekonatelná propast rodiče jak jsem je znal od tohoto. Fotografie rodiny mé matky visela na stěně obývacího pokoje. (Nikdo z rodiny mého otce nepřežil válku). Důležitější je ovšem jiná věc. Kromě tohoto současného pohledu si nevzpomínám, že by nacistický holocaust nějak ovlivnil mé dětství. Hlavním důvodem bylo, že nikdo kromě mé rodiny se nestaral o to, co se stalo. Okruh mých dětských přátel mnoho četl a vášnivě debatoval o současných událostech. Přesto si opravdu nevzpomínám, že by mi můj jediný přítel (nebo rodiče mého přítele) položil otázku o tom, co má matka a můj otec přežili. To nebylo zdvořilé mlčení. To byla jednoduše lhostejnost. V tomto světle nemůžeme jinak než být skeptičtí k výlevům bolesti v příštích desetiletích, když už byl průmysl Holocaustu pevně ustaven.
Někdy si myslím, že objev nacistického holocaustu americkými Židy byl horší než kdyby byl zapomenut. Pravda, moji rodiče se uchýlili do soukromí; jimi prožité utrpení nebylo veřejně uznáno. Ale nebylo to lepší, než hrubé zneužívání židovského mučednictví? Než se stal nacistický holocaust Holocaustem, bylo o něm publikováno jen pár odborných studií, jako The Destruction of the European Jews (Destrukce evropských Židů) Raula Hilberga a pamětí, jako Man's Search for Meaning (Lidské hledání významu) Viktora Frankla a Prisoners of Fear (Vězni strachu) Elly Lingens-Reinerové. Ale tato malá sbírka skvostů je lepší než plné police výtvorů, které dnes leží v knihovnách a knižních obchodech.Oba moji rodiče, přestože denně prožívali tuto minulost až do své smrti, ztratili ke konci svých životů zájem o Holocaust jako o veřejné představení. Jeden z celoživotních přátel mého otce a bývalý spoluvězeň z Auschwitzu, zdánlivě nezkorumpovatelný levicová idealista, z principu odmítl německou kompenzaci po válce. Nakonec se stal ředitelem izraelského Muzea Holocaustu, Yad Vashem. Můj otec zdráhavě a s velkým zklamáním nakonec připustil, že i tento muž byl zkorumpován Holocaustovým průmyslem a upravil své názory pro moc a zisk. Když po své spuštění nabýval Holocaustový průmysl stále absurdnější formy, moje matka ráda citovala (úmyslně ironicky) výrok Henryho Forda "historie jsou kecy". Pohádky o "těch, kteří přežili holocaust" - o všech vězních koncentračních táborů, samých hrdinů odboje - byly zvláštním zdrojem ironické zábavy u ná...

Kráceno (Editor)

114895

24.08.2006 11:11

Zündelova obhájkyně obviněna z popírání holocaustu

RE: Úryvek z knihy Normana G. Finkelsteina

193.?.?.?

u nás doma. Dávno předtím John Stuart Mill zjistil, že pravdy, které nelze kdykoliv prověřit, "ztrácejí svou přesvědčivost, pokud jsou zveličovány až ke lži".
Moji rodiče se často divili, proč se stávám tak rozhořčeným kvůli falsifikaci a zneužití nacistické genocidy. Nejobvyklejší odpovědí bylo, že byla použita k ospravedlnění zločinné politiky izraelského státu a americké podpory této politiky. Je tu rovněž osobní motiv. Velice dbám o zapamatování persekuce své rodiny. Současná kampaň Holocaustového průmyslu vyždímat peníze z Evropy ve jménu "ubohých obětí holocaustu" je popřením vysoké morální úrovně jejich mučednictví na úroveň kasina v Monte Carlu.

114896

24.08.2006 11:33

Jak (ne)vyrobit bombu

RE: Kdyz je to ve zpravach, musi to byt pravda

193.?.?.?

No a dneska britové pustili dva "teroristy", kteří chtěli odpálit mixem kyšky a šaratice letadla do USA.

114899

25.08.2006 00:47

Zündelova obhájkyně obviněna z popírání holocaustu

RE: Úryvek z knihy Normana G. Finkelsteina

193.?.?.?

Pane Trodas,
já jen chtěla poukázat na to, že i židé, kteří ve válce přišli o své blízké, protestují proti lhaní, zveličovaní a zneužívání lidí, kteří zahynuli v koncentrácích.
Rudolfovu zprávu jsem četla a to, že se nenašly žádné stopy po kyanidu a lidé byli zahnáni do místností s papundeklovými dveřmi, které se otevíraly dovnitř místnosti, je zarážející a musí vzbuzovat pochybnosti v každém myslícím člověku. Nikdo z lidí, kteří vznášejí otázky a žádají odpovědi by neměl být trestán a zesměšňován.
Ve 2sv. válce zachynulo přes 60mil.lidí, jen Rusů bylo 25mil., ale není slyšet o nikom jiném, než o židech. To mi vadí.
Možná je to nedorozumění, já to chápala jako výpad proti mě. Ale já jsem na Vaši straně.
A ozvat jsem se ozvala, už jen tím, že jsem napsala do ČT stížnost na pana Rákose, když se nám málem rozplakal při reportáži o žid.vojácích, kteří se 2 dny! nemohli vysprchovat a vedle toho byly jen kusé záběry Armagedonu z Libanonu. Rovněž jsem psala Zaorálkovi, ohledně lobbysty za Izrael, který píše na Novinky za naše peníze. Začíná být ze mě chronický potížista. [smích] Jo, a na petici proti US základnám mám asi 100vku podpisů. Snažím se něco změnit... Je to málo, ale víc není v mých silách.
Pokud máte slovenskou TV, tak zítra (vlastně už dnes) na ST2, vysílají dokument o Hitlerových obchodních partnerech. V upoutávce byl zmíněn H.Ford.
Zdraví Vás Iva

115023

25.08.2006 21:20

Zündelova obhájkyně obviněna z popírání holocaustu

RE: Úryvek z knihy Normana G. Finkelsteina

193.?.?.?

Děkuji pane Lev,
jsem ráda, že úryvek z této knihy ve Vás nevzbudil stejnou reakci jako u pane Trodase, ale naopak Vás zaujal zrovna tak, jako mě.

Nemohu a priori odsuzovat všechny židy, protože bych tím urážela takové jako je pan Finkelstein.

V době všeobecného klamu říkat pravdu znamená revoluční čin.
(George Orwell)


Zdraví Vás Iva

115123

26.08.2006 01:39

Zündelova obhájkyně obviněna z popírání holocaustu

RE: Úryvek z knihy Normana G. Finkelsteina

193.?.?.?

[smích] Od Vás pane Bartošek je to poklona, kterou si snad ani nezasloužím. Moc jste mě potěšil. Opravdu moc.

Zvláštní na tom všem je, že po přečtení knihy pana Finkelsteina se otupilo ostří mé, mírně řečeno, antipatie k židům. Nikdy nebudu souhlasit s politikou Izraele, ale už taky nechci soudit všechny jako vrahy, uzurpátory a pijavice. I když jsem přesvědčena, že v Izraeli nebo USA je jen malé procento židů smýšlejících jako pan Finkelstein.

Můj negativní postoj k Izraeli, ještě umocnil Nillbert (jeho nenávistný web)a jemu podobní. Nevím, zda je jejich záměrem budit nenávist k židům, nebo jsou přesvědčeni o své bohorovnosti. Ať je to tak či onak, nechci nenávidět jako oni, protože je nezměním a ubližuji jen sama sobě.
Budu raději dělat to málo, než řečnit. Pravdou je, že dělat se toho moc nedá. [pláč]

S úctou Iva

115148

03.09.2006 00:39

Izrael zničí jeho víra v beztrestnost před Bohem

RE: Trochu proroků...

193.?.?.?

Pane Gejdoš,
a já Vás zase prosím, aby jste Nostradama a další jiná proroctví tady na Zvědavci uveřejňoval. Pokoušela jsem se načerpat něco z Bible, přečíst si Bhagavatam i E. Geyce.
Mám z toho v hlavě jen guláš a spoustu otázek. Tohle je na celoživotní studium a myslím, že jeden život nestačí, aby člověk pochopil a zjevila se mu celá mozaika.
Máte můj hluboký obdiv, protože jste mi Vašimi příspěvky ledacos objasnil.

Takže se nedejte odradit. Jsou tady čtenáři, které Vaše články zajímají a obohacují.
Tohle jste Vy pane Gajdoš a Vaše poslání. Takhle to mělo být. [smích]

Děkuji Iva

115797

03.09.2006 01:02

Izrael zničí jeho víra v beztrestnost před Bohem

RE: Trochu proroků...

193.?.?.?

Pane Gejdoš, omlouvám se za překlep ve Vašem přijímení.
Iva

115801

03.09.2006 01:16

Střílení psů v Iráku

Člověk - omyl přírody

193.?.?.?

Dala jsem na radu pana Stwory a raději si video nepustila. Vím, že by mě ty obrázky pronásledovaly několik dní. Ztratila jsem odvahu, když jsem chtěla shlédnout video: košer jatka, ale stačilo, když jsem si přečetla postup toho, jak jsou zvířata za živa vykuchány.
http://www.vzdelavaci-institut.com/_files/download/index.php?subcat=20&ENGINEsessID=9e8eabe62a04775dc901cd63e185dd80

Stačili jsme tuhle zemi zničit za 100let. Někdy si říkám, že by jsi zvířata a celá planeta oddechla, kdyby "pan tvorstva" už konečně vymřel.

Iva

115802

03.09.2006 12:32

Izrael zničí jeho víra v beztrestnost před Bohem

RE: Trochu proroků...

193.?.?.?

Pane Mabus, děkuji Vám za radu, abych se vykašlala na čtení bible a pod.nauk. Věřím, že jste to myslel upřímně. Myslím, že ještě tak před patnácti lety bych reagovala stejně a snažila se např. přítelkyni odradit od čtení těch "nesmyslů". Ale teď už jsem na cestě a ten zmíněný "guláš" k tomu všemu hledání jaksi patří. Pan Gejdoš určitě pochopí o čem mluvím. Čím více čtu, tím více otázek se vynořuje. Nebojte, nezblázním se [smích]. Kladu si otázky, kdo jsem, proč tady vůbec jsem, odkud jsem přišla, jaký má můj život smysl, jaké je mé životní poslání...atd. Nevím, jestli někdy dostanu odpovědi, ale co vím jistě, že NĚCO, a nazvěme to třeba Bohem nebo universem, existuje. Možná se budete usmívat, ale věřím tomu, že když jsem začala navštěvovat Zvědavce, kde píší panové Gejdoš, Bartošek, Lev, Gdosy, Táborský a další, nebyla náhoda. Protože nic není náhoda.
Pan Gdosy, Vám vysvětlil otázky víry vyčerpávajícím způsobem a já jsem svou odpovědí chtěla jen zmírnit Vaše obavy o mé duševní zdraví.
Zdraví Vás Iva

115840

03.09.2006 12:40

Střílení psů v Iráku

RE: Co asi dělaj Iráčanům?

193.?.?.?

Pane Trodas,
máte na mysli pochod Světlem proti tmě na Karlově mostě 11.9. ? Mám ten pocit, že tuhle demonstraci zakázali.
Zkusím zavolat panu Tamášovi, jak to vlastně je, ať tam nejedu zbytečně.

Iva

115841

12.09.2006 23:32

Páté výročí útoku na mrakodrapy Obchodního centra

RE: Paranoidní konspirativci

193.?.?.?

MOTOINVEST
Žid Pavel "Drobní akcionáři plačte" Tykač, r.č. 640515/2171 (skutečný slogan jeho reklamní kampaně) byl a je bezpochyby velmi vlivnou osobností české ekonomiky. Svůj slogan Tykač skutečně splnil, a lidé, kteří mu svěřili své peníze, popř. pracovali v podnicích vytunelovaných jeho skupinou, skutečně plakali.
-Položid Jan Dienstl, r.č. 700708/290, pravá ruka a nejbližší spolupracovník Pavla Tykače.
-Ortodoxní žid Aleš Tříska, nar. 2. 3. 1944, agent StB s krycím jménem "Aleš", bratr architekta kupónové privatizace a agenta StB Dušana Třísky, zřejmě v jeho snaze udržet kontrolu nad operacemi člen představenstva Motoinvest a.s.. Je vysoce pravděpodobné, že byl jen prodlouženou rukou svého bratra Dušana Třísky.
Mezi osoby poskytující státní krytí nerušenému rozkrádání bank patří především:
-Žid Václav Klaus, nar. 19.6. 1941, předseda vlády do roku 1997. Ve své autobiografii píše "Nejvíce jsem o ekonomii v 70. letech diskutoval s Vlado Rudlovčákem, … a v letech osmdesátých s Dušanem Třískou, hlavním otcem naší kupónové privatizace… do užšího kroužku kolem semináře patřili K. Dyba, T. Ježek, …J. Stráský, V.Dlouhý, I. Kočárník…. Na seminářích vystupovali i Richard Sazmann, Miloš Zeman a další…." Jak vidno, všechny velké krádeže se připravují roky.
-Žid Jan Klak, r.č. 420919 / 488, náměstek ministra financí, po skončení funkce se jako statutární orgán přímo podílel na pumpování Komerční banky.
-Žid Tomáš Ježek, r.č. 400315/020, předseda Výkonného výboru FNM, člen KSČ od svých 18 let.
-Ortodoxní žid Josef Tošovský, narozen 28. 09. 1950. Jeho kariéra je typickou kariérou židobolševika. Během nejtvrdší normalizace v roce 1973 vstoupil do KSČ, osobní přítel Svatopluka Potáče a dalších nejvyšších komunistických kádrů. Z nejvyšších funkcí ve Státní bance Československé (mj. post zástupce předsedy SBČS) jmenován v roce 1988 ředitelem Živnostenské banky v Londýně.
Česká spořitelna
Ortodoxní židovka Livia Klausová, rozená Mištinová, r.č. 436110 / 714, manželka Václava Klause. Členka dozorčí rady banky, která schvalovala všechny významné "pumpařské" operace, v letech 1993 - 2000. Bezpochyby významná osobnost u vykrádání banky.
Josef Kotrba, r.č. 650531/2121 , bývalý člen KSČ a poslanec silně prosionistické strany ODA, manžel Petry Buzkové, ministryně vlády za ČSSD. Člen představenstva v letech 1997 - 1999, tedy v době, kdy se pumpovalo nejvíce.
Žid Kamil Ziegler, r.č. 620322/1332, před rokem 1989 působil ve Státní bance československé, člen KSČ. V roce 1999 se poté, co odešel z vypumpované České spořitelny, stal generálním ředitelem státní Konsolidační banky, kam byly ztrátové úvěry vyváděny. Cíl byl jednoduchý - zajistit, že úvěry nebudou od dlužníků vymáhány a tyto pohledávky budou jako "nevymahatelné" odprodány za zlomek původní hodnoty, ty...

Kráceno (Editor)

116515

16.09.2006 02:29

Irák: 12 tisíc mrtvých a 25 tisíc zraněných?

RE: O Iráku a Afganistánu se už raději nemluví

193.?.?.?

Tak to Vás bude zajímat tento link:

http://www.vzdelavaci-institut.com/_files/download/index.php?subcat=11&ENGINEsessID=f493f5ba7cfdad0b0606934f27f8c1c8

116791

S těmi podpisy máte naprostou pravdu. Nechápu to! Sbírám podpisy pod petici ne zakladnám a setkávám se někdy s přístupem zbabělým. Nebo nevím jak bych to jinak nazvala. Dostala jsem například několik odpovědí. " Já základny nechci, ale můžu to podepsat až zítra?" nebo " Nechci základny, ale to bychom museli jít zase někam vhazovat lístky, kdyby bylo vypsáno referendum a na to nemám čas." Co dodat.
Jsme opravdu národ připosraných zbabělců??? [zmaten]

Iva

116848

16.09.2006 18:44

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: pozor na fašismus

193.?.?.?

pane Zorba,
když už jsou utáhnuty šrouby, nikdo je povolovat nebude a ODS už vůbec ne. Co se týká reg.pokladen, nevím zda jste zaregistroval ten posun, kdy se před volbama ODS kasala a slibovala živnostníkům zrušení reg.pokladen a ráj na zemi. Dnes je všecno jinak. Registrační pokladny BUDOU, jen to o rok posunuli. Zákon vejde v platnost k 1.1.08.
Takže asi tak nějak, no.

P.S. Nepatří to tady, ale čtu Zvědavce asi půl roku (díky za něj) a vím, že jste Srb. A já mám pro ně slabost, pokud to tak mohu napsat. Tímto chci jen vyjádřit úctu k Vašemu statečnému národu a Bůh nám odpusť naše viny.

116850

17.09.2006 01:45

Pentagon: Válka v Iráku je ztracena

RE: pozor na fašismus

aleksa 193.?.?.?

Myslím, že těch podrazů bude časem přibývat. Bohužel. Však to znáte, předvolební sliby.

Vím, že drtivá většina Čechů nesouhlasila s bombardováním Bělehradu, tak proč se sakra cítím provinile? Hloupé, že? Ale ve mě, to zbabělé chování naší vlády včetně Havla a "češky" Olbraitové, vyvolává pocit hanby.

116881

17.09.2006 17:52

Výroky amerického prezidenta, které stojí za zaznamenání

RE: zdroje

aleksa 193.?.?.?

Pane Bartošek,
je mi naprosto jasné, že VY by jste byl mezi prvními, kteří by petici podepsali, kdyby jste byl v ČR. Ono je možná dobře, že to nelze podepsat přes internet, tak jako petici Pro základny. Příznivci základen v ČR si jednuduše mohou sednou k PC a podepisovat do alelujá dle telef.seznamu. Není to omezeno tak, že z jedné IP adresy - jeden podpis. Tato "petice" nemá tudíž žádnou vypovídací hodnotu.
Pokud chcete podepsat, vytisknete si petici a podepsanou ji zašlete na adresu uvedenou na www.nezakladnam.cz., byť by tam byl jeden podpis. Taky nemám všechny archy plné, poněvadž známí nebo příbuzní mi odevzdají tolik podpisů, kolik se jim podařilo sehnat. Už jsem přemýšlela nad tím, že poskytnu svoji kancelář k tomu, aby lidi z Ostravska měli kde petici podepisovat. Problém je v tom, že v kanceláři nejsem každý den.

S úctou Iva
(nick Iva je zabukován, takže nyní Aleksa)

116919

17.09.2006 18:40

Irák: 12 tisíc mrtvých a 25 tisíc zraněných?

RE: O Iráku a Afganistánu se už raději nemluví

aleksa 193.?.?.?

Ještě malý dodatek.
Před několika lety jsem četla odkazy na Ilumináty, které tady už někdo výše uváděl.
Někde jsem narazila na to, že i Rotary Klub má s něma něco společného. Členem Rotary Clubu byl i otec V.Havla. Původní link jsem již nenašla, jen tento:
http://zpravy24.pantax.cz/2003/02/11.02.03.htm

116926

17.09.2006 19:30

Výroky amerického prezidenta, které stojí za zaznamenání

RE: zdroje

aleksa 193.?.?.?

[chechtot] jsme prostě "hrdinové naší doby". Asi máte pravdu...půjdeme jako první. Nulouš už na tom jistě pracuje a exekuci na každém jednom z nás, provede s potěšením sám.

116940

21.09.2006 21:54

Cesta smrti

pohled do očí toho plačícího koně ....hrůza a smutek

aleksa 193.?.?.?

V Kanadě myslím před několika lety vstoupil v platnost zákon, který zakazuje porážet koně. A tak je to dobře.
Já ten článek neměla číst... [pláč] [pláč] [pláč]

117298

23.09.2006 03:44

Cesta smrti

RE: pohled do očí toho plačícího koně ....hrůza a smutek

aleksa 193.?.?.?

Do háje i se svým cynismem jděte vy. Ano, je mi líto zvířat, která vraždíme neee proto, že umíráme hlady, ale protože jsme rozežraní a jak už tady někdo výše uvedl, na ty kravičky, husičky, koníčky a kozičky hledíme jako na chodící spižírny.
Vaš žaludek je zřejmě nadřazen rozumu a soucitu.

Až budete jednu takovou mrtvolu jíst, tak se zkuste zamyslet čím to zvíře prošlo a přeji dobrou chuť.

117412

23.09.2006 21:42

Šaškárna v Praze

RE: Saskarna v Praze

aleksa 193.?.?.?

Tak už jsme se dočkali....Topolánek a jeho ODS je po kotníky v rektu USA a Izraele.
Je před volbama, tak nás Mirda s Vodrou konečně přišli zachránit před terorismem. [naštvaný]
Takže se dočkáme odposlechů (né těch, co jeden novinář povídal, že se mu "zdá", že je odposloucháván a Ivan z toho udělal tyátr před celým národem), ale těch skutečných. Kontroly bank.trasakcí a nakonec snad i těch čipů.
Češi pak zvolí ODS, jako "skutečné ochránce národa" a už ani tak nějak nebudou protestovat proti USA základnám v Česku.
Očekávám nějaký menší výbuch, aby "terorismus" byl jednoznačně potvrzen a odebírání stěrů a vzorků DNA může začít.

117487

30.09.2006 18:23

Jak nás český stát okrádá

RE: DPH

193.?.?.?

Pane Sodek, máte naprostou pravdu.
Jen dodám, že plátcem DPH se stáváte pokud dosáhnete obratu 1mil.CZK za 12měs.po sobě jdoucích. Není to tedy kalendářní rok, jak se někteří domnívají.
Iva

118075

30.09.2006 20:00

Jak nás český stát okrádá

RE: DPH

193.?.?.?

Nepřekročit 83tis./měs. Ta hranice je tak nízká, že plátcem se stane i malý živnostník...a o to jde, že? Jj, vyždímat až na
dřeň... [pláč]

Zdraví Iva

118085

30.09.2006 21:43

Jak nás český stát okrádá

RE: DPH

193.?.?.?

No, jde a nejde. Vemte si např. plátce, který nakupuje potraviny s 5% sazbou DPH a po zpracovaní (uvaření v kuchyni) už musí prodat s 19% sazbou DPH. To je příšerné.
Jinak co se týká daň.dokladů v tom máte jednoznačně pravdu. Vystavíte fakturu a odvádíte DPH aniž by Vám byla fa kdy proplacena. A běda, kdyby jste včas nezaplatil nebo na odvod neměl. Naopak, s vrátkou F.Ú. nijak nespěchá. Ale to jistě znáte.
Máte pravdu...škoda slov. Chce se mi říct, že nejde o život, ale není to tak docela pravda. Jak vidím obsílku z F.Ú., tak vím, že mě ten stres bude stát několik let života. [naštvaný]
Zdraví Iva [smích]

118094

30.09.2006 22:41

Jak se tohle lze naučit?

RE: Nejsem jsi jist, zda bude muj prispevek akceptovatelny, ale...

aleksa 193.?.?.?

Tyto myšlenky přesně vyjádřil Břetislav Kafka ve své knize "Nové základy experimentální psychologie." To co psal Kafka, už po tisíciletí znali staré civilizace. On, byl průkopníkem u nás. Popsal na mnoha příkladech, co dokáže síla vůle, síla myšlenky. A je to mocná síla.
Možná, že lidstvo by tuhle sílu mělo využít k odstranění toho ZLA, o kterém píšete. Možná to bude jediná cesta jak přežít události, které nastanou.

118095

01.10.2006 14:34

Jak nás český stát okrádá

RE: DPH

aleksa 193.?.?.?

Ne, ne. Já naštěstí neprovozuji restauraci, JEN jim zpracovávám daně. Tady v Čechách koluje vtip, kdy se ptají daň.poradce kolik je 2+2 ? Dań.poradce jde k oknu, zavře ho a odpoví: " a kolik chcete aby to bylo? " Zní to jako židovský vtip, že? No, a tak tady žijeme. [mrknutí jedním okem]

Ano, taky jsem ráda, že moje děti jsou ušetřeny předávkováním Fe a nedělejte si iluze, že my Libanonské sousedy nepodporujeme. V PS ČR dokonce existuje klub o 27 členech, který za jejich "práva" lobbuje na půdě parlamentu. Je to klub jarmulko-českého přátelství, kteří si platí daň.poplatníci. Z 200 poslanců 27!!! No, co dodat.
Snad jen: světu mír.
Zdraví Iva

118119

01.10.2006 18:15

Jak nás český stát okrádá

RE: DPH

aleksa 193.?.?.?

Pane Stein,
já s váma vtipkovat nechci. Nějak se mi ekluje vůbec s vámi mluvit. Ne proto, že jste žid, ale proto , jaké názory vyznáváte. Moje odpověď nepatřila vám, jak jste si jistě všimnul. Pokud jste natolik ješitný a měl jste to nutkání reagovat na větu "zní to jako židovský vtip", tak jste si ulevil a je to.

(Snad jen: světu mír.)

v kazdom pripade [smích]

Celý svět vidí, že se o něj snažíte a věříme vám každé slovo. [naštvaný]

118132

01.10.2006 21:15

Jak nás český stát okrádá

RE: DPH

aleksa 193.?.?.?

Vidím, jak se začíná měnit nálada lidí, kteří proti židům nic neměli a nechápali, proč je národy po čase vypráskaly ze svého území. Teď některým začíná svítat.
27 posranců...podobnost je ale jen v čísle 27. Tyhle parazity, bych nesrovnávala s 27 českými pány, kteří se stavěli proti Habsburkům.
Tihle česká srdce nemají, byť tady žijí v klídku už několik generací. Pokud by vznikl konflikt ČR vs. Izrael, jejich postoj by byl stejný jako k Libanonu nebo Gaze. Žádná lítost, žádný soucit.
Země, které je přijaly nejsou jejich domovem. Jen se podívejte na Olbrichtovou, jak se odvděčila svým zachráncům v Jugoslávii.

Ano, "vtip" pana Steina přesně vypovídá o tom, že se u nich nejedná o chytrost, ale vyčůranost.

A s panem Pavlíkem si nelamte hlavu, udělal jste co jste mohl.
Myslím, že víc polopatě to ani vysvětlit nešlo. [smích]

Zdraví Iva/ aleksa, pokud se nezapomenu přihlásit [smích]

118149

26.12.2006 03:11

David Irving podmínečně propuštěn

RE: jednoducha otazka - jednoducha odpoved

193.?.?.?

Zdravím pane Trodas,
Jsme v izraelské prd-eli až po kotníky. Já to "kino"(záznam ze senátu)sledovala v TV a nevěděla jsem jestli se mám smát nebo plakat, když jsem viděla, jak ti směšní kašpaři toto usnesení chtějí zaslat mj.prezidentu Iránu. Pan Štětina stěží zadržoval slzy a iniciativní p.Zlatuška jistě jednou prosadí zákon o popírání, aby nebyl zadarmo drahý. [naštvaný] [bliji]
Iva

Návrh usnesení Senátu k popírání holokaustu (20.12.2006)- bod 12.
(schváleno)

z projevu předsedy senátu Sobotky:
Proto je zpochybňování holocaustu a hlásí tzv. osvětimské lži v mnoha státech světa celkem logicky hodnoceno jako trestný čin. Toho se dosud dopouštěli většinou antisemitsky zaměřeni jedinci a příslušníci různých neonacistických skupinek.
V případě letošní konference o holocaustu v Teheránu však došlo poprvé v historii ke zpochybnění holocaustu záměrně prostřednictvím státu, který je členem OSN. Přesto, že se celá akce kryla za kulisami vědecké konference, bylo zcela zjevné, že je inspirována nejvyššími iránskými vládními úřady v čele s prezidentem Mahmudem Ahmadim Nežirajemdem s cílem dále vyhrotit mnohaletou vážnou krizi na Středním Východě. Ať již jde o jakýkoliv historický holocaust či jeho moderní varianty, anebo to, co Židé nazývají biblickým výrazem ŠOA /?/, není pro demokratické politiky myslitelné, aby se kdykoliv smířili s podněcováním těchto zločinů nebo s jejich bagatelizací.

více na:http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasovani?action=steno&O=6&IS=3563&D=20.12.2006

124060

31.12.2006 02:50

David Irving podmínečně propuštěn

Rozhovor Davida Dukea pro CNN

aleksa 193.?.?.?

http://cz.altermedia.info/ze-zahranici/rozhovor-davida-dukea-pro-cnn_2634.html

video:http://www.youtube.com/watch?v=gWE6GCW14gA&mode=related&search=

Projev D. Dukea na konferenci v Teheránu

http://cz.altermedia.info/ze-zahranici/projev-davida-dukea-na-konferenci-v-teher

124368

31.12.2006 19:16

Jakou cenu za Saddama?

Je to sice mimo mísu, ale zvedne Vám to náladu, když máme toho Silvestra

193.?.?.?

http://cz.altermedia.info/ze-zahranici/rozhovor-da...http://www.youtube.com/watch?v=gWE6GCW14gA&mode=re...

124411

06.01.2007 01:57

Rakovina přírody – člověk

RE: Bože, to jsou ale kydy!

193.?.?.?

Myslim, ze retorika Bushe, Chenneyho, Rumsfelda, Perleho, Wolfovitze a dalsich (viz ty zlucovite vylevy nekterych zidacku z okupovane Palestiny) by se radikalne zmenila, kdyby meli jit do prvni linie... Osobne bych preferoval do vezeni...

a nebo... na Měsíc???

Izraelci investují do pozemků na Měsíci
Izraelci již vlastní 10 procent pozemků, které byly dány do soukromého prodeje na Měsíci. S odvoláním na mluvčího jedné ze společností, která prodej ve světě zajišťuje, to včera uvedl izraelský deník The Jerusalem Post. Vlastníky pozemků na Měsíci je podle něj na 10 tisíc obyvatel židovského státu. Žádná vláda však zatím neuznala tento prodej za legální.
http://pravo.novinky.cz/p004a11i.php

124927

06.01.2007 20:39

Americký plán, jak dát Izraeli možnost šířit sektářský konflikt mezi muslimy v celém regionu…

RE: Myslím, že je to již mimo realitu...

193.?.?.?

On se pan Čížek z Texasu přestěhoval na zimu z diskuzí na Novinkách sem , na Zvědavce. Tam velel tzv.řízkovému komandu (to si nedělám legraci), které se jaxi časem rozpadlo. Ono taky pořad mlít o jednom a tom samém dokola jednoho unaví, zvlášť, když chybí publikum. Tam už bylo ze všech stran probráno, jak zatočit s palestinskou, potažmo muslimskou "verbeží" (jeho kámoš nillbert je přes tuto otázku expert jak víme)a tak se rozhodl, že i tady na Zvědavci bude dělat osvětu, no.
Tady se mu líbí moc, protože na něj občas reagujete. Na Novinkách byl trochu nedoceněn. S Mossadou (dřive Karel Eliáš) a super Novou Nillbertem nejlepší kámoši a experti na BV. [cool]

124974

No...to byla pro Čechy těžká rána, když jste nás tu nechal napospas. [velký smích]

Vy někoho z této diskuze osobně znáte, že si dovolujete tvrdit, že promanil život? Fujta tajxl jsou i Vaši příbuzní v Čechách? Je mi Vás líto a pohrdám lidmi jako Vy, kteří, jak se tady v Čechách říká, si kálejí do vlastního hnízda.

To, že jste nebyl v KSČ a ani v jiné straně má být nějaké super hrdinství? Já taky ne, ale nemám potřebu to někde psát do světa. A co máte s tím pomočováním, porád??? [zmaten]

No tak Čížku, jen se neupepejte a rozbalte to jak Vy to umíte, tady se nějak hlídáte... [chechtot] , ale ono to časem příjde, že jo? Je to Vaše přirozenost. Na Novinkách jste tak nežinýroval, veliteli.

124997

Já to pročítala včera v noci. Obdivuji Vaše usílí, ale bylo to jako házet perly sviním. Tam je veškerá snaha marná.

125051

Souhlasím. Stačí se podívat na diskuzi na Novinkách.

Izrael popřel plány na jaderný úder proti Íránu
Izraelské ministerstvo zahraničí v neděli odmítlo informace britského listu Sunday Times, který napsal, že Jeruzalém má tajné plány útoku na zařízení, která Írán používá k obohacování uranu. K jejich zničení mají být podle britských novin údajně použity i taktické jaderné střely.

Názory, které lidé považují za kvalitní
605 hlasů - VÝBORNÝ NÁPAD..... říkám to pořád.
408 hlasů - Preventivní úder za účelem vlastní obrany není nic odsouzeníhodného. Kdyby nás chtěl někdo vymazat z...
341 hlasů - Až židi vybijí a zaberou celý dálný východ tak přijde na řadu Praha a okolí. Jarmulkáři co se schová...
285 hlasů - Ty rasisto podělanej neobjektivní! Kdo chce koho vymazat z mapy světa? Máš to nějaký pomíchaný nebo ...(pro Izrael)
181 hlasů - dalsi zidovina

http://cgi.novinky.cz/discussion/discussionScreen?...

A žid pepeec z Poslanecké sněmovny, kterého platíme ze svých daní píše:

pepeec (seznam.cz) dnes 14:51:38 - eurotel.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor - 7 hlasů
Více než třitisíce let žijí Židé na území Judei, stát Izrael existuje už 59 let. Za tu dobu natáhli brka všichni možní "experti" ty pu Arafata, Jásina a spol., kteří tvrdili, že Izrael co nevidět zanikne. Ale Izrael prostě NEZANIKNE! spíš to vypadá pro zločince do budoucna tak, že skončí na šibenici jako Husajn. SHALOÉM IN ISRAEL

125055

Jak vím, že píše (psal)z PS? Tak se na to podívejte. Na Novinkách agitoval každého do tzv. klubu česko-izraelského přátelství, který byl založen v PS a má 27 členů. Tedy v červenci 2006 alespoň měl.

Ano, tohle je holocaust.
http://www.zvedavec.org/show_ip.php?id=125055&clanek=1880
RE: Hruza, same mrtvoly...
A jen malý dodatek k tomu, kdo prezentuje názory na Novinkach.cz. (k Vašemu vyjádření k anketě iDnes).

Pravidelným pisatelem je nick Pepeec a jen na ukázku zkopíruji jeden jeho názor:

pepeec (seznam.cz) dnes 15:28:40 - psp.cz

"Problém je tento: před patnácti lety, podrobně zkoumala skupina bristských a dánských vědců výroky a činy Žida Ježíše Krista a panny Johany Orleánské. Shodli se na tom, obě tyto osobnosti stopy po psychické chorobě zvané SCHIZOFRÉNIE. Je to asi na té samé úrovni, jako by se Pepa Vomáčka prohlásil před hlavním nádražím v Praze za mesiáše a b-žího syna, a slíbil by přítomným bezdomovcům lepší a spravedlivější život. Určitě by své ovečky našel."

No nic proti, jen "malé" zesměšnění věřících, ale všimněte si, odkud pan Pepeec píše. Ano, je to tak..z Poslanecké sněmovny ČR !!! Tenhle člověk, placený z našich daní si lobbuje za Izrael, svolává demonstrace proti Libanonským "teroristům" a jásá spolu s Nillbertem nad každým mrtvým Libanonským děckem, slovy: jen houšť.

Stížnost, která byla doručena už před měsícem panu Zaorálkovi je zřejmě na howno, protože s nějakým Pepkem, který krade (protože tohle považuji za krádež, nehledě na to, že tento zaměstnanec PS se celý den dlube v nose a chatuje na Novinkách za naše daně) se nebude zabývat, když má sám co dělat, aby ho některý s posranců neodsrčil od koryta.

125070

Podívala jsem se tam, i když Lidovky nemusím a dávám Vám za pravdu. Na Novinkách je to tak 50:50. Ta diskuze na Lidovkách mě opravdu dostala. Přesvědčovat zaslepence je snaha marná, ale diskuze čtou lidé, kteří nepřispívají. Možná jste podnítil některého ze čtenářů k hlubšímu zamyšlení a změně názoru.

125072

Posílám kopie některých jeho výroků.Tak nevím, platíme si v PS ČR lobbystu z Izraele ?

Jeden z celé řady příspěvků najdete na novinky.cz- článek ze dne 19.7.06 "Podle Olmerta může za začátek bojů s Hisballáhem Irán."

1. pepec pepec dnes 16:58:33 - psp.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor - 7 hlasů .

Palestinci žijící v Izraeli mají svoje firmy, zemědělské usedlosti, plantáže ze zeleninou a ovocem, obchody, restaurace, kavárny i hotely. Všechny izraelské vlády striktně razily a razí zásadu naprosté rovnosti občanů Izraele bez ohledu na národnost. Miliardy zaplatily za vzdělávání všech devíti etnických skupin, které v Izraeli žijí. A taky je tam hromada arabských a drůzkých lékařů, ing, právníků, ekonomů atd. A Izrael považují za svoji vlast.


2 . pepec pepec dnes 16:12:27 - psp.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor - 7 hlasů

Olmer se ukázal jako skvělý státník. Takového by Česko potřebovalo taky.


3. pepec pepec dnes 11:41:26 - psp.cz Hlasuj, toto je kvalitní názor - 9 hlasů

Pan premiér Olmer je dalším z řady vynikajících izraelských politiků. Kreatury z EU mu nesahají ani po kotníky.
Od 01.08.06 byl změněny nicky na Novinkách, proto dnes píše pod nickem pepeec.

125088

Jj, já to četla přede dvěma dny na Novinkách. Trodas je chtěl pozavírat do vězení, ale já bych se přimlouvala za ten Měsíc. Budou nám chybět, že jo.[velký smích] Tak Shalom.

Izraelci investují do pozemků na Měsíci
Izraelci již vlastní 10 procent pozemků, které byly dány do soukromého prodeje na Měsíci. S odvoláním na mluvčího jedné ze společností, která prodej ve světě zajišťuje, to včera uvedl izraelský deník The Jerusalem Post. Vlastníky pozemků na Měsíci je podle něj na 10 tisíc obyvatel židovského státu. Žádná vláda však zatím neuznala tento prodej za legální.
http://pravo.novinky.cz/p004a11i.php

Možná nevýznamná zprávička... anebo taky ne. [mrknutí jedním okem]

125137

08.01.2007 23:58

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: Nadpis článku tvrdí

193.?.?.?

A Vy se dívite, když mají za sousedy tuhle sebranku???

www.jdl.czechian.net (seznam.cz) dnes 21:12:14 - clnet.cz
Všechny islamisty vyhubit do jednoho. Postavit tábory smrti. Těla použít na masokostní moučku pro velkovýkrmny prasat, či jako hnojivo pro pěstěné vánoční stromky. Střední Východ vybombardovat jadernými, chemickými a biologickými zbraněmi. Část muslimů použít do cirku hladovým lvům, tygrům či krokodýlům pro zábavu hodných lidí a obětí muslimů. Teroristy zaživa stahovat z kůže a řezat jim zuby rozbrušovačkou.

www.jdl.czechian.net (seznam.cz) dnes 21:15:30 - clnet.cz
Všechny díla napsaná o islámu a muslimy spálit. Všechny budovy muslimy postavené zbořit. Mekku, Medinu, Mašhad a Kom srovnat se zemí totálně. Zrádce typu bebci a strycekjoe do jednoho postřílet u zdi. Jsem zvědavý jak dlouho by po této reformě islám vydržel!
(bebka a strycekjoe jsou oponenti, ale to jste jistě pochopil).

Když jste takový zastánce židů, mrkněte se na web jednoho z vyvolených. [bliji] , ale pokud jste křesťan, tak se toho vyvarujte. Mohl by jste ztratit iluze, a to by mohlo bolet.

125194

11.01.2007 00:43

Mýtus Charty 77

Petr Cibulka a Charta 77

193.?.?.?

A jak to vidí Petr Cibulka, který proslul svým výrokem: "Vašku, ty jsi prase!" ?

http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2007010501

Tady je malá ukázka:

Pravdou ovšem je, že jsem velice rád, že jsem chartista už bývalý. Okusit tehdy slasti „šatonů“ na Borech či „vychovatelskou“ péči bachaře Vondrušky v Minkovicích, který si dnes roztahuje svůj komunistický zadek v poslanecké lavici, tak bych byl dnes převelice - odpustím si přímočarý výraz - emocionálně indisponován. K tomuto neradostnému psychickému rozpoložení mě především přivádí skutečnost, že na neutěšených poměrech v Česku, jako je například osobnostní vybavení řady politiků (korupce, zlodějny, nemravně konzervované finanční výhody atp.) se především podepsali čelní chartisté, kteří svým pseudohumanistickým „všeobjímajícím“ manýrismem odstartovali systém, jehož červivé ovoce je nám dáno sklízet dodnes. Svými nastavenými zády „bezejmenných troubů“ jsme jim to my, řadoví signatáři, umožnili.

125352

12.01.2007 02:23

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

Iránským židům se nechce zpět do Izraele-informuje eretz.cz

193.?.?.?

Íránští Židé odmítají naléhavé výzvy k odchodu ze země

Autor: Hana Levi Julian, Gil Zohar
čtvrtek, 11. 01. 2007
Íránští Židé ignorují naléhavé výzvy představitelů amerických židovských komunit a Židovské společnosti pro pomoc přistěhovalcům (Hebrew Immigrant Aid Society - HIAS), že musí opustit Islámskou republiku.

Kampaň, jejímž cílem bylo přesvědčit 25.000 íránských Židů, aby zachránili své životy a odešli z Íránu, byla ukončena. Podle statistik HIAS opustilo Írán v období od října 2005 do září 2006 jen 152 Židů, což je o 40 % méně než počet Židů, kteří z Islámské republiky uprchli za to samé období v letech 2004 – 2005. Rok předtím opustilo Írán jen 183 Židů.

Zdroje uvádějí, že Židé, kteří Írán v posledních letech opustili uváděli ekonomické a rodinné důvody jako primární důvod svého kroku – nikoliv důvody politické.

Ukázalo se, že opakované hrozby íránského prezidenta Mahmúda Ahmadinežáda (Mahmoud Ahmadinejad), že „vymaže Izrael z mapy“ nevyvolaly v 25.000 židovské komunitě, která v Íránu stále žije, poplach.

Ani nedávná konference o popírání holocaustu, kterou íránský prezident hostil v Teheránu, se zdá neměla větší vliv na neochotu íránských Židů odejít.

Vliv neměla ani loňská soutěž předního íránského deníku o nejlepší karikaturu holocaustu, která byla vyhlášena v reakci na otištění karikatur zakladatele islámu Mohameda v dánském deníku.

Jiné íránské menšiny nicméně časem neplýtvají.

Pracovníci HIAS ve Vídni hlásí značný nárůst počtu uprchlíků z Iránu, kteří jsou jiného než židovského náboženství, a to včetně stoupenců Bahai.

mbs

Článek vychází z informací zpravodajského webu Arutz Sheva – Israel National News, zejména článku Iranian Jews Reject Urgent Warnings to Leave

Nechci být paranoidní, ale to nevěstí nic dobrého. Dnes amíci vnikli na Iránskou ambasádu v Iráku a zatkli bez udání důvodu pět jejich zaměstnanců. [naštvaný]

125418

13.01.2007 00:38

Sešli se v Teheránu

RE: som z vas volaky zmateny panko Sodek

193.?.?.?

Tak to už je schýza...a těžká.

Komu pomáhají Jimmy Carter a James Baker?

Autor: Karel Orlík
Ve vládě George Bushe staršího zastával James Baker úřad ministra zahraničí. Bush senior nebyl nakloněn Izraeli a pravděpodobně nebyl ani Baker.

Baker nyní navrhl Izraeli vrátit Golany Sýrii. Rozumný člověk si to jinak nemůže vyložit, než jako pohrdání izraelskou bezpečností. Obětování izraelských životů v zájmu získání amerických výhod. Amerika nikdy neměla mezi svými prezidenty upřímné přátelé Izraele. Měli v arabském světě příliš mnoho zájmů.

http://eretz.cz/content/view/1340/43/

125495

16.01.2007 01:14

Scéna je připravena

RE: Konec USA

193.?.?.?

Já opravdu nevím, že si pěkně v Americe texaský ftáku, v blahobytu a pořád tě sere nějaká KSČM, která je i na politické scéně v Česku zcela marginální silou.

Já mám z čížka pocit, že uvízl v nějaké časové smyčce. V každém příspěvku soudruh nebo souška, jinak by snad neměl o čem psát. [oči v sloup]

125748

04.02.2007 22:47

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Toto musite videt-ano, Eretz píše o tom,že USA nikdy nebyli jejich upřímnými přátely-jj.podáš prst...

193.?.?.?

Komu pomáhají Jimmy Carter a James Baker?

pátek, 08. 12. 2006
Ve vládě George Bushe staršího zastával James Baker úřad ministra zahraničí. Bush senior nebyl nakloněn Izraeli a pravděpodobně nebyl ani Baker.

Baker nyní navrhl Izraeli vrátit Golany Sýrii. Rozumný člověk si to jinak nemůže vyložit, než jako pohrdání izraelskou bezpečností. Obětování izraelských životů v zájmu získání amerických výhod. Amerika nikdy neměla mezi svými prezidenty upřímné přátelé Izraele. Měli v arabském světě příliš mnoho zájmů.

Jestliže Američané nebyli schopni zabránit vzniku podzemních teroristických bunkrů v jižním Libanonu, nejsou-li schopni zastavit teroristické ostřelování Izraele z Gazy, kde je záruka, že zabrání opětovnému ostřelování Izraele z Golan, jak to dělali léta ostřelovači ze Sýrie?

Ve funkci prezidenta Spojených států dopomohl Carter v roce 1979 k uzavření studeného míru mezi Egyptem a Izraelem.

Ale byl to právě Carter, kdo prodejem zbraní Egyptu a Saúdské Arábii narušil rovnováhu sil na Blízkém východě ve prospěch Arabů. Cele na stranu Arabů se však přidal již v roce 1977.

Po skončení prezidentského úřadu se stal z Cartera jeden z největších kritiků Izraele.

Ve své nejnovější knize Palestine: Peace Not Apartheid se dostává zcela mimo objektivitu a stává se jednostranným mluvčím palestinských Arabů. V knize píše:

„Izraelská okupace a kolonizace Západního břehu a Gazy je příčinou absence míru“
Carter nebere v úvahu neudržitelnost pojmu „okupace“ podle mezinárodního práva, že Arabové začali vraždit Židy již ve dvacátých létech 20.století, že Arabové odmítli Ben Gurionův návrh z roku 1948 na společné budování státu, že rovněž odmítli Barakův návrh na odevzdání 100% Gazy, 95% Judeje a Samaří, část Jeruzaléma pro své hlavní město a také 30 miliard odškodnění arabským uprchlíkům.
izraelská zeď brzdí palestinskou ekonomiku a je horší než jihoafrický apartheid“
Dočasný izraelský bezpečnostní plot zabránil až 90% teroristických útoků palestinských Arabů. Izrael několikrát prohlásil, že přestanou-li útoky, bude plot odstraněn. Hovořit o apartheidu v Izraeli, kde žije přes milion Arabů, kde je jejich arabština druhým úředním jazykem, kde mají Arabové nejvyšší životní úroveň z okolních arabských států a proto se odmítají stěhovat na území pod palestinskou samosprávou, kde mají Arabové v parlamentu své poslance a někteří Arabové jsou dokonce zaměstnáni v diplomatických službách, může opravdu jen člověk se zlým úmyslem. Je to nemorální jednání od člověka, který se hlásí ke křesťanství.
„akce izraelské vlády neodráží vůli občanů, kteří si přejí řešení vznikem dvou států“

127792

06.02.2007 01:55

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Toto musite videt-ano, Eretz píše o tom,že USA nikdy nebyli jejich upřímnými přátely-jj.podáš prst...

193.?.?.?

Omlouvám se pane z.a.p., že píšu anonymně. Mám nick aleksa. Zjistila jsem pozdě, že je tady téměř totožný nick Alexa, a proto se už pod tímto nickem nepřihlašuji, aby nedošlo k záměně.

Jsem rovněž ráda, že tento článek neušel Vaší pozornosti. Já na něj dávala odkaz asi před měsícem, a bez odezvy.

Usoudila jsem tedy, že jste tohohle téma probrali v některé předešlé diskuzi a nebo ( a to by mě překvapilo), nikdo tento článek nepovažoval za důležitý.

Já si naopak myslím, že je alarmující a zcela se ztotožňuji s Vaší reakcí.

Mě kromě obsahu zaujal i tón, jakým byl napsán.

S pozdravem Iva

127879

06.02.2007 16:07

Kto stojí za svetovým terorizmom?

RE: Zvedavec propaguje socialne inzinierstvo...?

193.?.?.?

souhlasím

- americký prezident zachraňuje letadlo s cestujícími, přitom sám vyřídí x teroristů - na konci filmu am.vlajka, salutování hrdinovi se slzou v oku

- americký prezident (případně jeho rodina), zachraňuje svět před vlnou epidemie (virus neznámého původu) - na konci filmu am.vlajka a salutování hrdinovi se slzou v oku

- elita, pověřená am.prezidentem zachraňuje svět před teroristy, epidemiemi, meteority apod.- na konci filmu am.vlajka a salutování hrdinům se slzou v oku

Tyhle stupidity nás doma už ani neznechucují, ale dostáváme záchvaty smíchu.

A co se týká ruského filmu? Nemusíte se dívat jen na zvířátka ( i když ty jsou taky fajn), ale pokud jste neviděl válečný film Hvězda z r.2002, stojí opravdu za shlédnutí. Tam si teprve uvědomíte ten nebetyčný rozdíl - příjemná změna.

Iva

127940

06.02.2007 20:45

Co zabíjí mladé lidi v úžině Cape Cod?

RE: Ja jsem Proti Vsem

193.?.?.?

Vy nastavte zrdcadlo především sám sobě, pokud jste toho ještě ve vašem věku schopen.

(Zrušeno. Osobně napadáte jiného přispěvatele. Trochu méně emocí, prosím. Editorka)

127987

07.02.2007 02:38

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

RE: Anebo se proste referendum pripusti po dlouhem boji...

193.?.?.?

Přijměme radar bez referenda

VÁCLAV HAVEL V ČLÁNKU PRO PRÁVO:

Vlastní zpráva

Bývalý prezident Václav Havel v exkluzívním článku pro dnešní Právo (celý text na straně 9) vyzval, aby Česko souhlasilo s umístěním radaru USA na svém území, a to bez předchozího referenda. Havel, který je od podzimu na studijním pobytu v USA, používá podobné argumenty jako představitelé vlády.
Radar podle něj ochrání nejen území Spojených států, ale i zemí západní s střední Evropy.
Tvrdí také, že Rusko, jehož prezident Vladimir Putin záměr zřídit americkou protiraketovou základnu ve střední Evropě ostře zkritizoval, bylo v rámci vztahů se Severoatlantickou aliancí o všem informováno již dávno.
K plebiscitu, který žádají soc. dem., komunisté a možná na něm budou trvat i zelení, Havel poznamenal: „Referendum o umístění jednoho jediného radaru je poněkud kuriózní představa. Jsem příznivcem referenda, ale ve zcela jiných záležitostech.“

http://pravo.novinky.cz/p031a01d.php

[bliji] [bliji] [bliji]

128019

07.02.2007 03:41

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

RE: Anebo se proste referendum pripusti po dlouhem boji...

193.?.?.?

Pane Bartošek řekněte mi,
proč to ten člověk dělá??? Vždyť má smrt na jazyku, stojí mu pořád za to, aby Český národ zaprodával? Ten, tuhle zemi musí opravdu nenávidět. Ptám se možná hloupě, ale já to nechápu!!! Tolik nenávisti a zrady. Ten chlap by měl být souzen.

Má matka, když ho prvně uviděla, nazvala ho Zikmundem-liškou ryšavou. A já jí dávám za pravdu už několik let.

Paní Mindy se snad na mě nebude zlobit, ale bez emocí to opravdu někdy nejde.

128025

07.02.2007 17:10

Příběhy z pražské MHD

RE: Me zkusenosti

193.?.?.?

[smích] Při čtení vašeho příspěvku se mi vybavila příhoda mé dcery, která na svinovských mostech přestupuje na autobus do školy. Jako všichni študáci nosí batoh na zádech a v boční kapse batohu má mobil. Při diskuzi s kamarádkou postřehla, že se ji někdo dobývá do batohu. Cikán.Tramvaj zrovna dojížděla na svin.mosty a cikán vystřelil i s mobilem z tramvaje.
Dcera za ním. Když cikán viděl, že se oběť lupu nevzdává, odhodil mobil a pokračoval v úprku. V té chvíli už pro ní mobil nebyl důležitý...chtěla grázla chytit. Doběhla ho před podchodem, chytila ho za bundu a cikán začal kvičet. Dostal jednu přes ústa a zřejmě padla i nějaká "rasistická" nadávka a bylo. Doma dostala vynadáno, protože nevíte, kdy na Vás takový zmetek vytáhne kudlu, ale byla jsem na ni pyšná.

128084

07.02.2007 19:28

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

RE: Anebo se proste referendum pripusti po dlouhem boji...

193.?.?.?

Děkuji pane Bartošek,
nejen za odpověď, ale pomohl jste mi z prvotního šoku.
Beru to moc emotivně. Nevím, jestli je to dobře nebo špatně, nicméně asi je to lepší, než lhostejnost.

Takže už je rozhodnuto?
Snaha lidí, kteří demostrovali nebo podpisem dali najevo svůj nesouhlas vyšla vniveč? Byl jste to i Vy pokud si vzpomínám, kdo podepsal. Dala jsem si tu "práci" a podpisů jsem měla asi stovku.

Nezbývá nic jiného, než stáhnout opět petici a začít znovu.

PS: neříká se tomuhle Sysifova práce? [smích]

Děkuji Iva [smích]

128103

07.02.2007 21:12

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

RE: Anebo se proste referendum pripusti po dlouhem boji...

193.?.?.?

Ano, má to asi v genech.

Smutné, že si Češi vybrali tuhle kreaturu, člena Rotary klubu, do čela národa. Jen mi není jasné, proč mu tyhle fakta nejsou otloukána dnes a denně o hlavu? Proč noviny mlčí a běží jen šeptanda na netu? Snad nám některé ještě patří? Nebo se mýlím?

Před nějakou dobou vysílala ČT nebo NOVA dokument o jeho rodině, kde byla ukázana fotka malého Vašíka tulící se k Heydrichovi. Dnes není možné dohledat v jejich archívech vůbec nic.
Havel je žid? To by vysvětlovalo kroky, které činí. Myslím, že si vysnil, že z Čech bude země "samovyvolených" II.

Dovolím si zaslat jeden link, je to otevřený dopis Zdeňka Spálovského z Kroměříže, důchodce, který vstoupil do historie svým soudním sporem s prezidentem České republiky Václavem Havlem za články, které o něm publikoval v našich i zahraničních médiích. Redakci der Spiegel zaslal k uveřejnění dne 9. května 2001 tento otevřený dopis:


http://vox.dharma.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=108

Zdravím a děkuji za reakci.
Iva

128117

08.02.2007 01:27

Írán: válka se blíží

Výrok dne

193.?.?.?

čtvrtek, 08. 02. 2007

„Írán nelze zastavit bezu užití násilí.“

Ehud Olmert, předseda izraelské vlády a strany Kadima
7. 2. 2007, o možnostech, jaké se nabízejí při snaze zastavit íránský nukleární program, o němž se předpokládá, že vede k výrobě jaderných zbraní

http://www.eretz.cz/

128141

08.02.2007 17:37

Ztraceno v překladu

RE: Skutecna nenavist na videu

193.?.?.?

hmm, že by projev velikosti a tolik proklamované inteligence samovyvolených?

To, NuloBert, když se do Ježíše a jeho matky "obuje", pak by jste slyšel podobnou stoku, jako na to videu a nepotřebuje k tomu ani flašku chlastu.

A propos, proč nosí ty pejzy? Bude je za ně tahat JAHVE do pekla? Chce se mi dopsat, co o nich Ježíš říkal....je to ďáblovo plémě.

Iva

128191

08.02.2007 18:53

Ztraceno v překladu

RE: Skutecna nenavist na videu

193.?.?.?

A co říkáte na tonhle, pane Albert?

http://www.libertyforum.org/showflat.php?Cat=&Boar...

128199

08.02.2007 20:28

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

Výstižný komentář sociologa Jana Kellera

193.?.?.?

Bez nás si Evropa ruce neumyje

Ministryně obrany Vlasta Parkanová v Právu 27.
ledna vysvětlovala, proč má být na našem území dočasně umístěna jednotka spřátelených vojsk. Má ochránit nás a celou Evropu před skupinkami fanatiků, kteří se zmocní jaderné zbraně a odpálí ji na nás z území nikoho. Naznačila, že toto území se může nacházet všude tam, kde operují islamisté.
Paní ministryně má naprostou pravdu. Stačí letmý pohled na glóbus, abychom viděli, že právě Jince v Brdech leží přesně na tom místě, odkud lze sledovat dráhy raket vypálené na Ameriku odněkud z proužku území prostírajícího se od Maroka po Filipíny.
Přesto tady ale něco nesedí. Proč se ministryně obrany obrací s tímto strategicky tak významným zjištěním právě na české občany? Oni přece jsou ti poslední, kdo by mohli instalaci základny nějak ovlivnit. Měla by se obrátit naléhavým dopisem na své kolegy, ministry obrany evropských zemí. Jejich země jsou ohroženy stejně jako my, a přesto nikdo z nich o zřízení radaru s Američany dvoustranně nejedná. Je zřejmé, že něco zaspali. Jim a nikoliv obyčejným českým občanům by měla paní Parkanová bez jakékoliv ideologie předávat své cenné vojenské zkušenosti.
Když už budeme hloubit přímo u nás v Brdech zákopy kvůli nějakému Římu, Berlínu, Paříži či Londýnu, neměli bychom si to nechávat pro sebe. Po Američanech, kteří nás chrání, nemůžeme za jejich laskavost pochopitelně nic chtít.
Proč bychom však neměli chtít nic po lehkomyslné Evropě, kterou budeme ochraňovat my? Jestliže se naše politická elita už rozhodla, že své sousedy ochráníme dokonce i proti jejich vůli, byli bychom bláhoví, pokud bychom si tak nezištnou službu nenechali pořádně zaplatit. Peníze, které k nám za to poplynou, by mohl šéf strany paní Parkanové zatím schovávat doma v kuchyni, než budou použity na tolik potřebný regionální rozvoj.
Už teď se k nám do Brd upírají nadějeplné pohledy Evropanů, jejichž vlády, na rozdíl od té naší, nedbají prozíravě o bezpečnost svých občanů. Je jen otázkou času, kdy před našimi ambasádami proběhnou první děkovná shromáždění. Snad je magistráty evropských metropolí nebudou zakazovat. Projevily by tím jen obrovský deficit demokratičnosti. A bylo by pak zase na nás, abychom jim svým příkladem otevřeli oči.

Jan Keller

128212

13.02.2007 18:32

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Šáh v Iráne chýba

193.?.?.?

SIDe, jak mi tedy vysvětlíte, když se v tom "zlém, ale hlavně silně protižidovském Iránu", židé zabydleli tak, že se nechtějí vrátit zpět do Izraele ani na výzvu izraelské vlády? Eretz.cz jistě nebudete podezírat, že jde o nějaké výmysly. Mj. ta zpráva je stará asi měsíc.

USA nás ujišťuje, že se nechystají na Irán, ale výzva, aby se židé vrátili do "vlasti" vypovídá o opaku.

Iránským židům se nechce zpět do Izraele-informuje eretz.cz
Íránští Židé odmítají naléhavé výzvy k odchodu ze země

Autor: Hana Levi Julian, Gil Zohar
čtvrtek, 11. 01. 2007
Íránští Židé ignorují naléhavé výzvy představitelů amerických židovských komunit a Židovské společnosti pro pomoc přistěhovalcům (Hebrew Immigrant Aid Society - HIAS), že musí opustit Islámskou republiku.

Kampaň, jejímž cílem bylo přesvědčit 25.000 íránských Židů, aby zachránili své životy a odešli z Íránu, byla ukončena. Podle statistik HIAS opustilo Írán v období od října 2005 do září 2006 jen 152 Židů, což je o 40 % méně než počet Židů, kteří z Islámské republiky uprchli za to samé období v letech 2004 – 2005. Rok předtím opustilo Írán jen 183 Židů.

Zdroje uvádějí, že Židé, kteří Írán v posledních letech opustili uváděli ekonomické a rodinné důvody jako primární důvod svého kroku – nikoliv důvody politické.

Ukázalo se, že opakované hrozby íránského prezidenta Mahmúda Ahmadinežáda (Mahmoud Ahmadinejad), že „vymaže Izrael z mapy“ nevyvolaly v 25.000 židovské komunitě, která v Íránu stále žije, poplach.

Ani nedávná konference o popírání holocaustu, kterou íránský prezident hostil v Teheránu, se zdá neměla větší vliv na neochotu íránských Židů odejít.

Vliv neměla ani loňská soutěž předního íránského deníku o nejlepší karikaturu holocaustu, která byla vyhlášena v reakci na otištění karikatur zakladatele islámu Mohameda v dánském deníku.

Jiné íránské menšiny nicméně časem neplýtvají.

Pracovníci HIAS ve Vídni hlásí značný nárůst počtu uprchlíků z Iránu, kteří jsou jiného než židovského náboženství, a to včetně stoupenců Bahai.

mbs

Článek vychází z informací zpravodajského webu Arutz Sheva – Israel National News, zejména článku Iranian Jews Reject Urgent Warnings to Leave

128688

26.02.2007 02:09

Jednotná perspektiva 2010, část II.

RE: Pán je žvanil

193.?.?.?

Uvědomte si, že článek byl napsán v roce 2002.

Vladimír KRASILNIKOV, http://www.civitas.ru/ , listopad 2002

129513

01.03.2007 03:04

Zvířecí holocaust

RE: Holocaust? Opravdu?

193.?.?.?

To nic by si zasloužilo nejen mít rozmlácenou držku, ale taková reinkarnace v prase nebo krávu v příštím životě...
To víte, není nad osobní zkušenost.

129709

02.03.2007 03:08

Genocida v Srebrenici

No Independence For Kosovo

193.?.?.?

petice, proti nezávisloti Kosova.

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/905791187

129780

03.03.2007 02:53

Občané za svá práva

RE: Liberalizace bytového práva

193.?.?.?

>Jsem pro liberalnejsi politiku vuci majitelum najemnich domu,
>protoze majitele prinaseji peosperitu a ekonomicky rust.

v čem přinášejí prosperitu, prosím vás pěkně?

>Jsem napr. pro zruseni socialistickych dekretu, ktere svazuji
>ruce majitelum domu a omezuji jejich podnikatelske aktivity.

já jsem pro vaše zrušení, mizantrope

>Dnesni bydleni je totiz moc social-komunisticke a proto je nutne
>s tim zkoncovat. V najemnich bytech parazituji skoro zadarmo
>smradlavi duchodci (podporovali komunistickou hruzovladu), tzv.
>socialne slabsi,mrzaci, mentalove , cikania socialisticke rodiny,
>ktere bydli v jednom byte cely zivot, nestehuji se a nejsou pro
>system prinosni, protze jsou neflexibilni. Nepodporuji castejsim
>stehovanim a stridanim zamestnani rust mezinarodni ekonomiky.

ti smradlaví důchodci mají odprácováno 40 i více let a mj.ze svých daní příspívali taky na vás, ale to vám nevadilo, že?

>Jsem pro vypoved bez udani duvodu a dekrety nahradit smlouvami na
>dobu urcitou. Najemni byty prece nejsou socialni utulnou pro
>nefachacenka a levicove parazity. najemni bydleni je pro
>pracovite samostane pracujici ekonomicke osoby a toto bydleni je
>pro potrebu docasneho pobytu pri jeho podnikatelskych
>aktivitach.

levicoví paraziti? kdo by na vás makal?

>
>To jen ty socani a jim podobni maji na to svuj jiny zvrhly
>nazor.

zvrhlý názor, hmm... vy jste případ pro psychiatra. nenávidíte lidi, zvířata by jste nejraději sám mučil (pokud tak již nečiníte) a všichni kolem jsou nepřátele. kdo má opačný názor je komouš, socan, ekoterorista a zítra vám začnou vadit brýlatí nebo lidi s cukrovkou [bliji] Pardon, cukrovkáři vám vlastně vadí, to je ta kategorie mrzáků.

co dodat? snad jen, že na každého jednou dojde...takže přej a bude ti přáno.

129866

04.03.2007 04:39

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Řekl bych že USA nakonec zaútočí

193.?.?.?

Taky to tak vidím, USA jde především o zničení Ruska.
Není pochyb.

Spojené státy uvažují o umístění dalšího protiraketového radaru na Kavkaze. Prohlásil to ve čtvrtek v Bruselu ředitel americké Agentury pro protiraketovou obranu generál Henry Obering, jehož citovala agentura AP. Podle ní tento krok nejspíš vyprovokuje další střet s Ruskem.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/usa-pry-chteji-dalsi-radar-umistit-na-kavkaze_110656_3quvd.html

129958

07.03.2007 01:58

Zklamal jste mě, pane prezidente

RE: plnopravny stat

193.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

130266

11.03.2007 04:33

Proč Rusy dráždí americký radar v Brdech?

RE: NWO-radarek

193.?.?.?

Přesně! A navíc, pokud dal někdo odkaz na Zvědavce, tak velitel "řízkového (vepřového) komanda" Čížek ho poslal do někam s tím, že jde o nacistický web.
[oči v sloup]

130551

16.03.2007 03:46

Jak jsme se dočkali budoucnosti

RE: prevence

193.?.?.?

Na něj nemá smysl reagovat. Obdivuji ty, kteří s ním ztrácejí čas a energii.
On žádný jiný názor slyšet nechce a pokud už je doslova umlácen argumenty, tak raději hraje mrtvého brouka a přejde na jiné téma. Jemu se líbí prudit.
Ale buďme schovívaví, jednou taky budeme staří a kdo ví jak pošetile se budeme chovat. Připomíná mi důchodce, který špízuje u kukátka, aby mu nic neušlo nebo čučí z okna, s tím rozdílem, že on číhá na Zvědavci.
Tak neberme staříkovi trochu toho povyražení.
Ostatně, prý mu začíná sezóna a nebude mít čas nám rozšiřovat obzory. Komu se bude stýskat? [velký smích]

130908

17.03.2007 02:02

Vrátit Svěrákovi jeho lahve?

RE: Svěrák je sotva umělec natož český.

193.?.?.?

"Zasloužená pocta"

Prezidentská medaile za podporu státu izrael byla při nedávné návštěvě USA udělena zednářskou lóží B`nai B`rith prezidentu ČSFR Václavu Havlovi. Při této příležitosti přednesl V. Havel projev, ve kterém přítomným slíbil, že Československo zlikviduje antisemitismus, za což se mu dostalo obrovského aplausu. A za pozornost jistě stojí i fakt, že na zmíněné zednářské fórum uvedl československého prezidenta filmový režisér Miloš Forman."

Vyšlo v Týdeníku Politika 14.11.1991 - viz fotokopie

http://vox.dharma.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=145

130982

17.03.2007 02:13

Hrdina z Bagdádu

RE: Musharaf uber alles

193.?.?.?

Co tady pořád melete o nějakém vymazání Izraele z mapy světa? 100x to už bylo opraveno a řečeno.

Chybný překlad byl byl dokonale vysvětlen v Guardianu a na prisonplanet.com
Nebo je Vám to málo???

Juan Cole v Informed Comment vysvětlil, jak „vymazání z mapy“ špatným překladem vzniklo; Ahmadínežád opakovaně potvrdil oficiální íránský názor, že musí skončit vládní systém založený na sionismu. A proč se hlasatelé nemohou naučit vyslovovat jeho jméno? Každý, kdo umí fársí, se ho může naučit za minutu. Proč bychom si měli myslet, že vědí, co ve fársí řekl, když nedokážou vyslovit ani jeho jméno?

Nepapouškujte, ale ověřujte, než zase vypustíte nějakou lež do etéru.

130983

12.04.2007 20:33

Fórum proti antisemitismu

RE: díky médobédo

193.?.?.?

v roce 1939 vyšla brožura R.M.Vlase - Talmud zdroj nenávisti

http://www.vzdelavaci-institut.com/_files/download...

132766

24.04.2007 01:30

Jsou Izraelci krvelační?

Petr Bakalář

193.?.?.?

Vzpomínám si na poprask, který vyvolala kniha Petra Bakaláře " TABU v sociálních vědách".(2003)

A taky na pořad Síto, kde Fedor Gál(za židy) panu Bakalářovi předvedl, jak se má chovat "slušný" člověk. Diskuze k výše uvedené knize ani nezačala a Gál se rozhořčeně pustil do ČT, že si vůbec dovolila pozvat Bakaláře, toho nácka, který si dovolil psát o židech a ze studia asi po 5min.odešel. Ještě než tak učinil, tak byl pan Bakalář označen jako nácek a antisemita. Na tupou krávu (hovado) tentokrát nedošlo.[bliji]

Nevím, jakou vše mělo dohru, ale mám pocit, že nějaké tahanice na "Ministerstvu Pravdy" kvůli knize pan Bakalář měl.

133728

24.04.2007 02:36

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Petr Bakalář

193.?.?.?

Myslím, že za b) je správně. [smích]

Jak víte, kniha je "prošpikovaná" odkazy na zahraniční studie.
Gál se diskuzi musel vyhnout a udělal to přesně tak, jak jste napsal.
Jenom pro boha JHVH nic nerozebírejme, bylo by to fiasko, zaměřme se na autora.

133733

24.04.2007 05:01

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Petr Bakalář

193.?.?.?

Všude jinde ano, ale v Česku ne. Gál ví, proč se nám tu nasáčkoval.


Antisemitismus podle Fedora Gála aneb Jak mě rozčílila televize
(publikováno 7.3.2003)Člověk, pokud se o něčem rozhodne psát, měl by zachovat jisté dekorum a o to se vždy v článcích snažím. Nicméně to, co předvedla Česká televize v sobotu 1. března v pořadu Síto považuji za vrchol otřesnosti. Martin C. Putna zvolil k diskusi téma poměrně kontroverzně vnímané knihy Petra Bakaláře Tabu v sociálních vědách, kde se otevřeně autor vyjádřil k značně tabuizovaným tématům. Nejvíc nenávisti a zloby způsobilo, že si autor dovolil uvézt jisté skutečnosti o národu, o němž se bojíme vyslovit cokoliv negativního, abychom nebyli v zápětí obviněni z antisemitismu, o Židech. Pochopitelně slušný jedinec odsuzuje porobu a perzekuci jakéhokoliv národa, ale po 2. světové válce jsme se dostali do situace, kdy existují lidé, proti nimž nesmíme říct křivého slova. Tím jsme se dopracovali do stavu v podstatě absurdního.Když bych to mírně přehnala, mohu někomu sdělit, co se mi na něm nelíbí a on mě může okamžitě nařknout z antisemitismu, protože bude čirou náhodou příslušník jistého národa. Přitom v každém společenství se vyskytují lidé dobří a lidé zlí a z toho lze vycházet. Tento fakt akceptuje bytost rozumná, ne však osoba, která se této problematiky fanaticky chytne jak klíště a fackuje pak doslova televizní diváky v nekonečné debatě, což předvedl bohužel v Sítu pan Fedor Gál a pan Mahler. Přičemž pan Gál vystupoval ten večer i coby pomyslný "vyslanec" Židovské obce. Pan Gál hned na počátku rozhorleně divákům sdělil, že vůbec nechápe, jak může Česká televize, svatá půda (dle jeho slov), dávat prostor diskusi o tolik strašné knize, jež budí v lidech jen rasovou nesnášenlivost, protože všem, kdo si ji přečtou, okamžitě vnukne určitý výklad názorů v ní prezentovaných. Pan Gál se asi domnívá, že potencionální čtenář nedisponuje vlastními stanovisky a proto jsme zřejmě národ primitivů, co nedokáže získané informace analyzovat a vyvodit z nich pro sebe určitý osobní závěr. A když pak v průběhu debaty pan Gál uvedl, že o knize vlastně odmítá mluvit a jakkoliv na podobná témata diskutovat, tak jsem málem vypadla z křesla. Myslela jsem si, že do pořadů tohoto typu se zvou lidé ochotní debatovat. Tudíž výstup pana Gála byl velmi nedůstojný jeho osobnosti a ukázal divákům, jak se on sám dokáže chovat nesnášenlivě a přímo neurvale.Další diskutér pan Mahler, tuším profesí psychoanalytik, se snažil dokázat, že se problematická kniha tváří vědecky a přitom vědecká není, čímž se autor dopouští podvodu na čtenáři. Po celou dobu se držel svého vědeckého pohledu a dokonce poté kritizoval i názory diváků, kteří se k debatě vyjádřili mailem.

133735

24.04.2007 05:03

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Petr Bakalář

193.?.?.?

dokončení článku Martiny Bittnerové:

V tom momentu ho už snad nikdo u obrazovky nebral vážně. Na druhé straně stál jediný člověk opravdu připravený diskutovat o kladech i záporech knihy, editor časopisu Reflex Andrej Halada. A mezi těmito dvěma tábory se pohyboval moderátor Martin C. Putna, jenž coby sudí odvedl docela slušný výkon a hlavně musel neustále chlácholit rozhněvaného pana Mahlera a zamračeného Fedora Gála. Do programu vstoupil k závěru i samotný autor Petr Bakalář. Tím emoce "rozzlobené dvojky" dostoupily vrcholu. Možná si měl sebou vzít Petr Bakalář tác, aby jím mohl nad svou hlavou odrážet útoky. Bohužel díky tomuto "driblingu" v neustále "vyhazovaných" nařčeních nedostal patřičný prostor k nějakému podstatnému sdělení. Jediné, co rozhněvanou část diskutérů uklidnilo, bylo vzájemné ujištění se, že stejně běžný občan číst knihu Petra Bakaláře nebude. Zřejmě je občan pro tyto pány pouhý hlupák.

133736

30.04.2007 21:16

Jeden mrtvý při násilných střetech v Estonsku

RE: Rudé vidění pana Krále

193.?.?.?

Odstraňováním pomníků padlých ruských vojáků se chce Polsko zabývat příští měsíc. Po tom, co se stalo v Estonsku se v Polsku rozjela diskuze na toto téma a Poláci chtějí odstranit všechny pomníky padlým a ponechat jen centrální památník, kde je uloženo 22tis. padlých rudoarmějců. Tam taky mají být převezeny ostatky mrtvých, které jsou u pomníků, které budou zničeny. Kromě toho, veškeré ulice, které byť jen vzdáleně mají něco společného s Ruskem mají být přejmenovány.
Odůvodňují to tím, že je 60 let po válce.
Z polských medií přímo čiší nenávist k Rusku.
Myslím si, že si ti obyčejní vojáci zaslouží úctu i po 60 letech.

134295

01.05.2007 18:36

Kamera odezírající slova ze rtů má zastavit teroristy

RE: Ale panove...

193.?.?.?

Tak se dívejte 4.5.07 na ČT1 ve 23:30. [smích]

134332

08.05.2007 01:43

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

Možná jste na Blistech přehlédli - reakce starosty Trokavce na Havlův

193.?.?.?

rozhovor v Sueddeutsche Zeitung.


Proč říkáte občanům, že jsou jejich názory "smrduté"?
http://www.blisty.cz/art/34111.html

Více takových starostů jako pan Jan Neoral. Klobouk dolů.

134856

23.05.2007 23:18

Případ týraného Ondřeje

RE: Vychovny trest a sado-maso jsou dve rozdilne veci - dokonceni.

193.?.?.?

No, z 15tis.platu, ze kterého hradila pronájem domku cca 10 tis. si kupuje pomezek za 1mil.CZK?

http://nemovitosti-reality.hyperinzerce.cz/pozemky...

Z čeho ty peníze má nechci ani domýšlet.

136006

25.05.2007 02:06

Debata o základnách nevěcná

RE: PODIVEJTE SE,UZASL JSEM---KELLER V BEDNE....

193.?.?.?

chyba 404???

tady je celá diskuze:

http://www.ct24.cz/vysilani/?id=153389

136112

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?