Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 62 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Jan Rys, luck.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.10.2002 09:29

Svetová prestíž na slovenský spôsob

Svetová prestíž na slovenský spôsob

Jan Rys 193.?.?.?

Hmm.....velice dojemne komentare at uz tady nebo v tisku!Co je, ale nejdojemnejsi je vyhruzka anglickych cernochu nereprezentovat na kontinente.
Fotbal byl krasny i pred 40 lety kdy zadny cernosi nehraly a nebo jich hralo v Evrope jen velice malo.Muj osobni nazor je, ze si to rozmysli a budou hrat at se na ne buci nebo ne.Ono je porad lepsi nechat na sebe bucet a brat obrovske penize nez se vratit domu do Afriky a cpat se banany.

4606

22.10.2002 15:15

To je radosti na Starém Bělidle!

To je radosti na Starém Bělidle!

Jan Rys 193.?.?.?

Nu ani ja nejsem nejak nadseny ze vstupu CR do EU.Ale!V pripadnem referendu urcite budu hlasovat pro a to ze 3 zasadnich duvodu.
1)Hrozne, ale HROZNE me ponizuji celni kontroly.Jezdim dost casto sluzebne i soukrome do zahranici a to co dovedou predvest celnici z A a D nejvic ale GB to je na zastreleni (jejich).Takze to nam doufam odpadne.Jina vec je ze vsemocne USA to asi nebude zajimat a viza pro ocany CR (mimochodem jen tri clenove NATO maji k USA vizovou povinost)stejne nezrusi.
2)Mel jsem moznost prostudovat nektere rozvojove programy financovane EU a neni to tak spatne.
Jina vec je kolik nasich regionalnich politiku (a jim hlavne jsou urceny)jich bude umet vyuzit.
3)Az bude na mape EU i CR bude videt ze z Vidne je do Moskvy bliz nez z Prahy a i ti nejzabednenejsi americane pochopi, ze jsme STREDNI !!! a ne vychodni evropa.
HOWG

4763

23.10.2002 09:16

To je radosti na Starém Bělidle!

RE: To je radosti na Starém Bělidle!

Jan Rys 193.?.?.?

diky za odpoved !!!
to jsem ani necekal, ale zkusim jeste jednou zareagovat.
1)Jak jsem psal nejsem nadsen ze vstupu do EU, ale odpadnou nam celni kontroly.Budou toho sice vedet mnohem vic o nas vsech, ale myslim ze zrovna Vam nema cenu vysvetlovat ze co nechci aby o me nekdo vedel to se dozvi jen velmi tezko.
2)Narazil jste na problem nula od nuly pojde.No nemuzu nez souhlasit.Znovu ale spravne pisete ze nejdriv plati bohate staty.Bohuzel CR je zdevastovana po 40 letech komunismu a 12 letech pseudokapitalismu a ty penize potrebuje ber kde ber.Kdyz nam to zaplati EU jenom dobre.Problem vidim v tom ze cesky clovek ma problem neco vypracovat prosadit a dostat na to penize a to uz i v dnesni dobe.Priklad ze zivota.CR zada od EU prostredky na obnovu po povodnich v radech stotisicu EURO, ale EU je schopna financovat projekty az v radech milionu.Nepatram o duvodech o tech vime asi vsichni svoje.
3)ANO CR je mala zemicka, ktere chybi onech 50let aby mohla vstupovat napriklad jako zeme beneluxu ci Svycarsko.Bohuzel za to muze "taticek masaryk" a jeho zcestna statotvorna politika, to se ale dostavam, jinam nez chci.
Pane Stworo drzte se jsem sice novy ctenar, ale moc se me zvedavec libi.

4800

31.10.2002 10:20

Co se vlastně odehrálo v moskevském divadle?

Co se vlastně odehrálo v moskevském divadle?

Jan Rys 193.?.?.?

Mozna to nebude prilis k tematu a pouzitem plynu, ale citim povinost napsat toto.
Nemam rad rusaky z docela pochopitelnych duvodu.Obdivuju, ale jejich rozhodnost pri zasahu v divadle a mrtvi rukojmi jsou bohuzel velice neprijemny lidsky neprijatelny "vedlejsi produkt" protiteroristickeho zasahu.Alspon vsichni ti snedi hajzli vidi, ze doba vyjednavani skoncila.Vic takove rozhodnosti na Kavkaze.A mozna treba i v centru Prahy.
HOWG
P.S. prosim nevztahovat na protiteroristicku kampan svetovych vladcu z USA to je zase o necem trochu jinem.....

5117

04.11.2002 08:59

Bats (Netopýři)

RE: Bats (Netopýři)

Jan Rys 193.?.?.?

Mila AJA ja myslim, ze se stikam i z lidmy kteri maji urcite jiny nazor nez ja, ale v takovehle inetove diskusi se to nevyjasni tak snadno jako face to face. Je dobre , ze me nepresvecujete ja Vas taky ne.Krasny pracovni tyden.

5251

06.11.2002 15:57

Summit NATO v Praze - mám s tím problémy

Rady a doporučení ministerstva vnitra

Jan Rys 193.?.?.?

http://zpravy.idnes.cz/zpr_summit.asp?r=zpr_summit&c=A021021_135320_domaci_has&l=1&t=A021021_135320_domaci_has&r2=zpr_summit

vybiram ty nejlepsi kousky ! [pláč]

1. Respektujte pokyny policie!
Respektujte všechna nařízení a pokyny, a to i v případě, že Vás budou omezovat! Podrobte se oficiálním pokynům bez výmluv. I když budou vaše osobní důvody důležité, policisté Vám nemohou vyhovět.

3. Dbejte aktivně o svou bezpečnost!
Věnujte zvýšenou pozornost své osobní bezpečnosti! Vyhýbejte se všem situacím, které jsou nepřehledné a je jasně patrné, že budí pozornost policie a pořadatelů. Taková místa urychleně opusťte. Nezkoušejte trpělivost policistů, respektujte jejich pokyny.

4. Buďte všímaví
Informujte policii o všem, co by mohli demonstranté použít při potyčkách, např. nově přivezené dlažební kostky, lešení, popelnice apod.

5349

08.11.2002 08:43

Summit NATO v Praze - mám s tím problémy

RE: Summit NATO v Praze - mám s tím problémy

Jan Rys 193.?.?.?

no s tim se nade nez souhlasit, ale bud ja jsem nepochopil Vas prispevek nebo Vy muj?
Jan Rys

5393

08.11.2002 08:56

O kobylce a mravenci

kdyz budou ty vanoce...... :)

Jan Rys 193.?.?.?

1.prosince
VSEM ZAMESTANCUM
S radostí vás mohu informovat o tom, ze Vánocní firemní vecírek se uskutecní
23.prosince v Grilu u Luigiho. Podávat se bude rezaný vajecný likér a malá
kapela bude hrát vánocní koledy... urcite si také spolecne snimi zazpíváte. Jiste vás neprekvapí, kdyz se objeví nás pan reditel prevlecený za Santu Clause a rozsvítí vánocní stromecek! Poté si zamestnanci mohou vymenovat dárecky, jejichz hodnota by nemela presáhnout
10 dolaru.Veselé Vánoce Vám i celé Vasí rodine preje
Patty Lewis,reditelka personálního oddelení

2.prosince
VSEM ZAMESTANCUM
Vcerejsí informace nemela zádným zpusobem vyloucit nase zidovské zamestnance. Uvedomujeme si, ze svátek Hanukkah je významnou událostí, která
> se casto datem shoduje s nasimi oslavami Vánoc (bohuzel ne letos). A proto od nynejska budeme mluvit o "Svátecním vecírku".Toto upozornení platí i pro ty zamestnance, kterí ve stejném case slaví svátek Kwanzaa.Z toho duvodu nebude na oslave zádný vánocní stromecek a nebudou se zpívat koledy.
Stastné svátky Vám i celé Vasí rodine preje
Patty Lewis,reditelka personálního oddelení

3.prosince
VSEM ZAMESTANCUM
K anonymnímu vzkazu, který jsem obdrzela od clena odvykací skupiny:co se týká anonymní zádosti o nealkoholický stul, mohu to samozrejme zarídit, ale uvedomte si, ze pokud dáme na stul cedulku s nápisem Anonymní odvykaci, tezko uz potom budete anonymní. A jeste k dárkum -výmena dárku se rusí, protoze odborové sdruzení má pocit, ze 10 dolaru je prílis vysoká cástka.
Patty Lewis, reditelka personálního oddelení

7.prosince
VSEM ZAMESTANCUM
Zarídila jsem, ze clenové Anonymních prejídacu budou mít stul co nejdále od rautových stolu a tehotné zeny budou sedet co nejblíze k záchodum. Gayové mohou sedet spolu. Lesbicky nemusí sedet u jednoho stolu s gayi, kazdý bude mít svuj vlastní stul. Jiste, ze na stole gayu bude kvetinová dekorace. Spokojeni?
Patty Lewis,personální oddelení

9.prosince
VSEM ZAMESTANCUM
Lidicky, lidicky - tím ze bude pan reditel prevlecen za Santa Clause nebylo míneno nic nekalého. Chápu, ze anagram slova "SANTA" zní"SATAN",ale to nemá zádnou souvislost s nasím muzíckem v cerveném oblecku.
Patty Lewis, anální oddelní

10.prosince
VSEM ZAMESTANCUM
Vegetariáni - s vámi si také poradím! Ten vecírek v Grilu u
Luigiho bude, at se vám to líbí nebo ne,proste budete jen sedet co nejdále od "vrazedného
grilu", jak mu ríkáte, a budete mít k dispozici pouze salátový bar vcetne hydroponických
rajcat. Ale víte, ze rajcata mají cit? Kdyz je krájíte, jecí na vás. Slysela jsem je jecet. Zrovna ted je slysím... Jasne! Preji vám shnilé svátky! Opijte se a chcípnete, slysíte?
Pekelná cubka

14.prosince
VSEM ZAMESTANCUM
Verím, ze mohu mluvit za vsechny z nás, kdyz prejeme Patty Lewis rychlé zotavení z její nemoci zavinené stresem. Ráda jí predám vase blahoprání do lécebny. Mezitím se nase vedení rozhodlo zrusit Svátecní vecírek a dát vsem zamestnancum na den 23.12

5394

26.11.2002 12:42

IAO - nejvážnější ohrožení našeho soukromí

RE: IAO - nejvážnější ohrožení našeho soukromí

Jan Rys 193.?.?.?

to:Matej hmm to je tvoje rozhodnuti, ale treba ja se takto ponizovat nikdy nenecham!!!

to:all zabezpecena komunikace 3DES je mozna se zarizenim, ktere stoji cca. 1000EURO a prolomit 3DES to neni zadna legrace....
Takze je to klascka buzerace ve stylu tech co pouzivaji to oko na pyramide ..... .
howg

6138

28.11.2002 10:27

Mohou psi plakat bolestí?

Mohou psi plakat bolestí?

Jan Rys 193.?.?.?

Ten clanek je urcite strasny a musim rict, ze tech konkretnich v clanku popsanych zvirat je me uprimne lito a nesouhlasim s tim co se delo!
Ale, na druhou stranu musim rozhodne rict, ze PLNE podporuji pokusy na zviratech protoze to je nejlepsi v mnoha pripadech jedina cesta jak otestovat leky, postupy, atd. ktere moho zahranit lidske zivoty.
Zaver mojeho prispevku tedy je pokusy se psi tesujicimi viagru jsou otresne, ale je potreba testovani na zviratech.
P.S. pro ty kdo me narknou z bezcitnosti bych rad rekl, ze i ja mam doma manzelku, dite, psa, kocku.
howg

6222

29.11.2002 10:11

Mohou psi plakat bolestí?

RE: Mohou psi plakat bolestí?

Jan Rys 193.?.?.?

Pane Stwora Vami uvedene informace jsou pro me nove a budu si je muset overit(ve smyslu rceni duveruj, ale ...).
Nicmene, ale budete souhlasit s tim, ze napr. vyzkum rakoviny na prasatech je v poradku protoze ac se to nezda prase je nam velice geneticky podobne.

6247

29.11.2002 10:19

Mohou psi plakat bolestí?

RE: Mohou psi plakat bolestí?

Jan Rys 193.?.?.?

S podstatnou casti Vaseho nazoru se da souhlasit, ale veta :

Potrebujeme opravdu ty straslive jaderne elekrarny s jejich odpadem, ktery neni kam bezpecne ulozit?

to je vtip ne?Znate jiny cistci zdroj energie, ktery by byl schopen pokryt obrovskou spotrebu? (samozrejme se da diskutovat o tom jestli jsme jako lidstvo schopni zredukovat mnozstvi spotrebovavane energie)
Jestlize patrite mezi vyrazne odpurce jaderne energetiky doporucuji Vam navstivit Most a pokracovat pres Chomutov do Sokolova a pak zajed do Temelina a Dukovan a i netrenovane oko uvidi OBROVSKY rozdil.

6248

02.12.2002 09:36

Bude znovu pogrom na Židy?

RE: Bude znovu pogrom na Židy?

Jan Rys 193.?.?.?

Pane Barone!
Vy jste asi vubec NEPOCHOPIL nebo jste si poradne neprecetl a nebo nejspis vubec NECHCETE chapat co jsem tady napsal.
Mozna kdyz si muj prispevek prectete jeste jednou uvidite, ze tam neni ani slovo o tom, ze je strasne fajn ze zemrelo tolik lidi a nebo nedej boze, navod k tomu jak ten zbytek pozabijet!!!
Nicmene mam z Vaseho prispevku velikou radost cekal jsem podobnou reakci predevsim od jinych, ale to asi jeste prijde.Pane Barone prectete si jeste jednou muj a Vas prispevek a kdyz uz se nebude cervenat tak se alspon zamyslete ......

6347

03.12.2002 11:28

Bude znovu pogrom na Židy?

RE: Pogrom na Židy?

Jan Rys 193.?.?.?

Mateji,
vite ja nemam prilis ve zvyku lidi soudit jen podle toho co pisou, kdyz nemam moznost si popovidat na zivo a ani moc casto nepouzivam sprosty slova, donutil jste me udela vyjimku.

Mateji jste hloupe zaslepene hovado ktere nevi o cem mluvi.

6382

04.12.2002 09:51

Bude znovu pogrom na Židy?

RE: Pogrom na Židy?

Jan Rys 193.?.?.?

Mateji to jste mel rict hned !
kdybych vedel, ze jste byl bite ubozatko tak bych se do Vas nepoustel. Doufam, ze uz jste se zahojil a ze Vam vas novy skvely demokraticky zamestnavatel pridal. Jen doufam, ze ty blaboly co tu pisete s tim bitim do hlavy nesouvisi.

6408

05.12.2002 12:55

Sexuální potřeby muže a ženy

Laska z Internetu

Jan Rys 193.?.?.?

Z DENÍČKU ZANEDBÁVANÉHO BOBRA/MANŽELKY

Pondělí
Já jsem Květa, děva lepá, můj manžel má jméno Pepa.
K půvabům mým je však slepý - ve dne v noci v práci dřepí.
Prostě se jen v práci fláká, tak mne pokec silně láká.
Přezdívku mám přímo skvělou: Tady Myška! Kluci, helou...!
Ozval se mi chlapů ranec. Nejvíc mě však láká Kanec.

Úterý
Zas jsem byla na Atlasu, Kanec chválil moji krásu.
Jen co padlo slůvek lásky! Žádný kecy, žádný zkazky,
vyjevil mi city svoje, na oplátku zvěděl moje.

Středa
Kaneček má mluvu jemnou, dvě hodiny tokal se mnou.
Oznámil mi zprávu cennou: rozvede se se svou ženou!
Jakýpak s tím saky paky: rozvedu se s Pepou taky!

Čtvrtek
S Pepou bude proces krátký. Vše je v rukou advokátky.
Večer potom, v nočním času, kecám s Kancem na Atlasu.
Po třech pivech jsem jak dělo, toužím poznat jeho tělo.

Pátek
Překonávám těžkou krizi: do práce ať Pepa zmizí!
Jen opustil naši sluji, na Atlas se připojuji.
Pod zámkem mi Kanec znova šeptá hrozně krásná slova.
Ještě v noci žehlím blůzku. Zítra máme totiž schůzku!

Sobota
Máme sraz na Václaváku. Kanec přijde v šedým saku,
navíc bude držet růži. Vzrušením mám husí kůži!
Pak ho spatřím. Třeštím oči. Mrtvice snad po mně skočí!
V tu ránu se vzteky klepu, před sebou mám svýho Pepu.

6464

10.12.2002 10:04

Proč nikdy nebudu bohatý

RE: Proč nikdy nebudu bohatý

Jan Rys 193.?.?.?

Estrado!Muzi!
to je dobre ze nechces nikomu predepisovat jak ma myslet o zbranich.Protoze na zaklade logiky tvojeho argumentu by bylo dobre lidem ve velkych mestskych aglomeracich nepovolit napr. vlastnictvi automobilu protoze je to nebezpecne skodi to prirode atd. maji prece vyspeli system mestske hromadne dopravy! Tak proc auta?

6693

13.12.2002 08:25

Odložme nenávist

RE: Jiny pohled

Jan Rys 193.?.?.?

Teda Barone ja to tusil, ze voni nebudou uplne ten nejbystrejsi, kdyz neznaj nejvetsi hrdiny protikomunistickeho odboje ve svoji rodny zemi. No tu mate a studujte. A trochu se cervenajte hanbari !

http://www.bratri-masinove.cz/odboj/one_news.asp?IDNews=34

http://natura.baf.cz/natura/2000/1/20000105.html

6837

13.12.2002 08:42

Proč nikdy nebudu bohatý

RE: Proč nikdy nebudu bohatý

Jan Rys 193.?.?.?

Estrado, to je muj posledni prispevek do teto diskuze.
1)V predchozim prispevku si poprel sam sebe a vse co jsi tady zatim kazal. Do teto chvile jsem byl velice rad , ze mohu diskutovat s nekym kdo ma jiny nazor. Vis vymena nazoru muze cloveka obohatit.
Kdyz, ale popiras vsechno co tu kazes jsi nula a uz si s tebou nemam co rict.
2)Stale jsi me nepresvecil nejakym rozumnym argumentem ze se v 1933 nejak diskriminovaly zide.Vykriky typu "to je, ale proste historicky fakt" to opravdu neberu. Ve skole nas ucili ze Masaryk nechal strilet do delniku a taky rikali, ze je to historicky fakt.


P.S.doufam, ze zrovna nejsi nekolik let v CR.

6838

13.12.2002 16:05

Proč nikdy nebudu bohatý

RE: Proč nikdy nebudu bohatý

Jan Rys 193.?.?.?

Ja jsem se neudrzel........
NULO ! Timhle prispevkem ses myslim uplne shodil a uz te nikdo nemuze brat vazne [smích]

6854

06.01.2003 09:50

Další zločinná firma v USA potrestána

RE: Další zločinná firma v USA potrestána

Jan Rys 193.?.?.?

Mateji !
1)prijmy prosim moji nejhlubsi omluvu (teda ten kdo ti to bude cist)
vedet o tve vade urcite bych byl mirnejsi.Lide s vrozenou vadou nejsou k smichu a ja s nima naopak citim a pravidelne prispivam na charitu.
2)vodni postel je opravdu fajn narozdil od vodnate hlavy.
3)ani ty nejpodradnejsi a nejnizsi bytosti, ktere se v kazde diskusi vyskytuji neutoci na soukromi a myslim tim rodinu deti atd. nekoho kdo ma jiny nazor.Neni ti to trochu trapne?
4)posli 350Kc na www.ADRA.cz ,ČSOB, Arbesovo nám 7, Praha 5, číslo účtu 24442444/0300 var.symbol 444 urcite to bude lepsi nez napsat dalsich 18 radku.

7524

06.01.2003 10:00

Dvojí standard, dvojí morálka a pokrytectví této války proti terorismu

RE: Dvojí standard, dvojí morálka a pokrytectví té

Jan Rys 193.?.?.?

Mikine, z tvojeho prispevku je pravda jen ta veta o tom ze Severni Korea napadla Jizni. Jinak kecas jako vzdy.

http://korea.valka.cz/newdesign/v400/show.asp?action=HTML&id=12

7525

07.01.2003 08:45

Dvojí standard, dvojí morálka a pokrytectví této války proti terorismu

RE: Dvojí standard, dvojí morálka a pokrytectví té

Jan Rys 193.?.?.?

Mikine jestli si to predstavujes tak, ze probiha pestni souboj kdy se souperi stridave tlaci z kouta do kouta a nakonec se zastavi asi uprostred a kdyz ten jeden zacne mit navrch a znovu se blizi k Soulu ten druhy mu zacne vyhrozovat pistoli a tak to dopadne jako remiza tak to samozrejme nakladacka neni a ty mas zase pravdu.

7556

17.01.2003 09:07

Bush se chystá napadnout pozitivní diskriminaci

Bush se chystá napadnout pozitivní diskriminaci

Jan Rys 193.?.?.?

No rozhodnuti pana Bushe je sice hezke a ja doufam, ze ty vetry z Washingtonu se projevi i v Praze.Porad to nic nemeni na mem nazoru ze Bush je nebezpeci pro tuto planetu cislo jedna (nebo spis to co reprezentuje).

7907

20.01.2003 09:51

Ještě jednou pan poslanec Vidím

Ještě jednou pan poslanec Vidím

Jan Rys 193.?.?.?

No vazeni diskutujici jen jedna poznamecka.
Kazdy kdo si mysli, ze na email a naslednou reakci odpovidal poslanec Vidim tak je opravdu naivka prvniho stupne.
Mozna to je, ale zpusobeno tim ze jste daleko a ve vasich soucasnych bydlidtich se politici chovaji jinak........

8004

22.01.2003 15:21

Ještě jednou pan poslanec Vidím

RE: Ješte...

Jan Rys 193.?.?.?

>Na druhe strane je zcela mozne, ze v cechach jsou jine maniry. Zde v USA odpovida senator, nebo representant

Barone jste HOVADO jste HOVADO

8095

23.01.2003 13:48

Ještě jednou pan poslanec Vidím

RE: Ješte...

Jan Rys 193.?.?.?

Ano Mateji tim vyrokem o hovadu jsem chtel naznacit, ze vubec ale vubec netusite o cem mluvite. Nemuzu se na vas zlobit jste odtrzeni od reality tehle republiky. Jiny komentar nez ten puvodni si ani jeden z vasich nazoru nezaslouzi. Zijte dal jako hovada.

P.S. to s tim kastrovanim to je dobry napad smele do toho.........

8136

23.01.2003 13:50

Ještě jednou pan poslanec Vidím

RE: Ješte...

Jan Rys 193.?.?.?

P.S 2 nezapomente se navzajem opuncovat !!! [překvapení])

8137

28.01.2003 09:26

Ukradená vlast

RE: Ukradená vlast

Jan Rys 193.?.?.?

Pane Jiri,
vas prispevek je krasnym dukazem toho jak zidaci ovladaji krestanske cirkve ve vasem pripade www.slovozivota.cz spis krestanske sekty. Neni se cemu divit jak se v evrope a americe stale vice prosazuji nejruznejsi vychodni filozofie a nabozenstvi.
No a usmev na konec 60% zidu na hranici chudoby tak to vam bud nekdo drzel pistoli u hlavy a nebo nejste svepravny ze se pod tohle podepisete. Byl jste nekdy v Izrael ? No tak se jedte podivat a popovidat si s zidaky 60% hahaha...

8280

10.02.2003 15:16

Dvanáctimiliardová otázka

RE: Dvanáctimiliardová otázka

Jan Rys 193.?.?.?

Mateji, ja Vas pochopil!
Mam obdobny problem jako chudaci v izraeli.Muj soused ma velkeho psa a nemame se radi.Urcite by bylo dobre kdyby me poslal kazdy kdo to cte tak cca.1000USD abych si mohl postavit vysoky plot nez dojde na to ceho se vsichni boji tedy strelnou zbran. Takhle jste to myslel?

8717

11.02.2003 15:20

Dvanáctimiliardová otázka

RE: Dvanáctimiliardová otázka

Jan Rys 193.?.?.?

Zaver, jestli vas ten velky pes, co vas nema rad napadne, vemte
kulovnici a strelte ho do jeho nemocne hlavy.

takze jestli tomu dobre rozumim. Az priste Izrael napadne svoje sousedy nebo jim jen preventivne zabere cast uzemi je dobre vzit kulovnici a ustrelit mu hlavu??? Chlape vy jste divoch !!!

P.S. ja osobne bych volil brokovnici protoze uz podle nazvu strili broky ruzne velikosti a hlava se ji da ustrelit urcite lepe nez kulovnici, ktera strili jak uz nazev rika kulky (jednu).

8753

14.02.2003 08:25

Comedia dell´arte americana aneb jak šel čas...

Comedia dell´arte americana aneb jak šel čas...

Jan Rys 193.?.?.?

Pane Masku!
je sice pravda ze s vice nez 50% toho co jste napsal bych no ne primo souhlasil, ale urcite na nich neco je. Jenze vy se porad odvolavate na hvezdy a podobne ...... a proto jsem treba ja osobne prestal OSUD sledovat. Fakta a ne hvezdy ! Krasny den.

8873

24.02.2003 12:35

Těžce zkoušení klienti českých bank

RE: Těžce zkoušení klienti českých bank

Jan Rys 193.?.?.?

Jen tak mimochodem vlada italum nic neslibila.......
A mimochodem nechapu proc by mela neco platit UB. Kdyz je nekdo tak bl... a nacpe prachy do banky ktera slibuje nesmysly.Mimochodem Italove ji koupily s umyslem zatlacit na vladu a neco z ni vyzdimat.Holt ta nase rozvojova zeme je dojna krava pro podobny smejd jako treba Barak Alon (doufam ze ho v madarskym vezeni dostane na celu poradne veliky cikan). To je, ale asi problem cechacku dost me pobavila pani pred UB jak se rozciluje, ze uz je to treti banka kde prisla o penize.... Od roku 1992 kdy zacal fungovat bankovni trh v CR podle "zapadnich" vzoru mam stale bankovni ucet a jeste nikdy jsem neprisel ani o korunu.

9131

25.02.2003 08:15

Pokračování vyhlazovací války

Pokračování vyhlazovací války

Jan Rys 193.?.?.?

Také údajně pomáhali "radikálům" jen mě mooooc zajímá jestli se dočkáme nějakého Telavivského procesu.....

Tragickou změnu připravila Lidicím okupace Československa. Za účelem tvrdého potlačení vzrůstajícího protifašistického odboje byl v září 1941 jmenován do funkce zastupujícího říšského protektora šéf bezpečnostní policie a bezpečnostní služby SS-Obergruppenführer a generál policie Reinhard Heydrich. Jeho krátké působení přineslo zatčení 5000 protifašistických odbojářů či jejich spolupracovníků. Stanné soudy pracovaly naplno a okupanti se nezastavili ani před vraždami bez jakéhokoliv soudu, jejichž účelem bylo šíření atmosféry strachu po celé zemi. Na popravištích a v koncentračních táborech zemřela i řada obyvatel Kladenska. Osud malé vesnice, ve které žilo 503 obyvatel, se začal naplňovat 10. června 1942 několik hodin po půlnoci. O událostech, které se zde tohoto letního dne odehrávaly, vypovídá dokumentární film natočený samotnými vykonavateli zločinu páchaného na nevinných lidech. Film je němý, ale dodnes mu rozumí všichni bez rozdílu barvy pleti a jazyka. Tento film sloužil jako dokument č. 379 při soudním procesu s hlavními německými pohlaváry v Norimberku v roce 1945. Jeho sestříhané pasáže je možné zhlédnout ve videodokumentu promítaném v lidickém muzeu.

9151

25.02.2003 12:47

Jde o izraelskou válku v zastoupení?

RE: Jde o izraelskou válku v zastoupení?

Jan Rys 193.?.?.?

Mikine !
LET´S ROLL ma ochranou znamku tak pozor na to !!!!

9157

27.02.2003 08:50

Pokračování vyhlazovací války

RE: Pokračování vyhlazovací války

Jan Rys 193.?.?.?

a co ?

9215

03.03.2003 13:51

Klaus je mrtev, ať žije Klaus!

RE: Pruzinsky-Klaus je zid z Halice

Jan Rys 193.?.?.?

No ja netvrdim, ze je Klaus bez chyby to by byla hloupost, ale po precteni tech odkazu mam dojem, ze muze za vsechno vcetne letni povodne. Myslim, ze s jeho osobou na hrade bude znacne omezen vliv komunisty Spidli a jeho rovnostarske politiky, ktera se urcite libi emigrantum starsi generace.(uz jsem to tu jednou rikal ale ja fakticky nechapu proc jste utikali kdyz porad melete o rovnosti a socialni spravedlnosti). S osobou Klause na hrade urcite ziskame i cloveka, ktery se ohradi proti vypadum osy Berlin-Pariz, protoze to co si dovolil Miterand za to by se nemusel stydet ani soudruh Stalin(drz hubu a krok jinak te do nasi skvele evropy nevemem). Co tim chci rict, prestoze rozhodne nepatrim mezi volice ODS, je to to nejlepsi co nas mohlo z nabizenych kandidatu potkat a je to lepsi nez nechat Spidlovi a Zaoralkovi pravomoce do podzimu do celonarodni volby.

9332

03.03.2003 13:52

Klaus je mrtev, ať žije Klaus!

RE: Pruzinsky-Klaus je zid z Halice

Jan Rys 193.?.?.?

P.S. Livie je z Bratislavi ...........

9333

03.03.2003 15:46

Klaus je mrtev, ať žije Klaus!

RE: Pruzinsky-Klaus je zid z Halice

Jan Rys 193.?.?.?

mel jak se virtualne stydi .............

9336

05.03.2003 08:58

Náprava tragické chyby

Náprava tragické chyby

Jan Rys 193.?.?.?

Prostě světové silové poměry se změnily do té míry,
/kvalitativní skok ve zbraních nedává agresorovy šanci /
že není veliký a hlavně drahý úkol si vynutit moderními zbraňovými systémy na takovém území,
jako je Izrael s okolím naprostý klid.

Pane Peleska nekoukejte se tolik na akcni filmy kvalitativni skok ve zbranich dava tak leda PRD !
Asi jste zapomel jak byla alavna U.S. army nakopana do zadku v Somalsku a to ti opicaci nemeli nic nez pechotni zbrane. Taky se rozpomente jak dlouho a draze uz hrdini americti vojaci bombarduji Afganistan a jejich loutkova vlada ma moc nad celym prezidenstkym palacem a jeste dve ulice okolo. Talibanci taky nemaji nic vic nez pechotni zbrane.
Cela operace v Kuwajtu trvala 14 dni protoze v pousti u hranic se projevila prevaha letectva (irak ho druhy den valky stahl do iranu) ale pockejte az se zacne bojovat letos jsem strasne zvedav kolik pytlu na mrtvoly se naplni americkymi vojaky, kteri by ve vetsine pripadu ani nedokazali na mape urcit kde to vlastne jsou.

9402

07.03.2003 09:52

Upálil se člověk

Upálil se člověk

Jan Rys 193.?.?.?

No ja bych v zadnem pripade nechtel soudit jestli byl ten kluk psychicky labilni, uvedomeli, citlivejsi nez ostatni a uz vubec ne jestli se upalil proti kapitalismu nebo necemu jinemu. Mozna jen nezvladl tlak z policejniho vysetrovani mozna taky naivne uveril blabolum vesmirnych lidi. Kazdopadne je mrtvi a je skoda kazdeho zivota. Co me, ale desi ze vseho nejvic je jak se nektere zajmove skupiny ihned chopili prilezitosti a chteji jeho smrt vyuzit ke svoji propagaci. Nejhnusnejsi a lidsky nejodpornejsi je prohlaseni pana Broze ze zdruzeni "Dekujeme odejdete" viz.MF DNES. Ten kluk byl proste chudak ktery neco neunesl a jakekoliv oslavne nebo hanlive reakce mu uz nepomuzou tak se vsichni zamyslete a neuctivejte ho a neodsuzujte ho.

9480

10.03.2003 08:34

Upálil se člověk

RE: Upálil se člověk

Jan Rys 193.?.?.?

Nic si z toho nedelejte. On matej zjistil, ze k teto diskuzi nemusi mit vlastni nazor staci kdyz se k nekomu prida nebo se opre treba do PELESKy a prozije si svoji internetovou minutu slavy. On uz je Matej takovy Matej.

9565

10.03.2003 08:52

Izraelská armáda spáchala další masakr v palestinském táboře Žabálija

RE: Izraelská armáda spáchala další masakr v palestinském táboře Žabálija

Jan Rys 193.?.?.?

No nebudu komentovat zvratky ktere tu z vas vypadly, ale pro vasi informaci
A že odpálili raketou toho geniálního teroristu od HAMASU, museli mít někoho kdo je na to auto navedl. To znamená že už i ti Arabíci mají těch svých bojechtivých soukmenovců plné zuby a raději spolupracují s Izraelci.
to je blabol vsech blabolu mozna se vase technicke znalosti zasekly nekde na urovni "policejni operace ve Veitnamu" , ale dnes kdyz se nekumu znelibite nemusite mit nepratele mezi sukmenovci staci kdyz mate mobilni telefon(coz osobne predpokladam) a nebo kdyz na vas je namiren spionazni satelit.

9567

10.03.2003 08:54

Klaus je mrtev, ať žije Klaus!

RE: Klaus je mrtev, ať žije Klaus!

Jan Rys 193.?.?.?

Jasne Pelesko mate pravdu a ten parchant Masaryk nechal strilet do delniku ze ano !

9568

26.03.2003 09:55

Ten pohled mi nedá pokoj

RE: Zajimava logika

Jan Rys 193.?.?.?

[velký smích]
a taky trochu Nemecko

10557

27.03.2003 10:06

Zprávy z izraelského listu Ha’aretz, uveřejněného na serveru Arabs48

RE: Zprávy z izraelského listu Ha’aretz, uverˇe

Jan Rys 193.?.?.?

No Mikine,
ja teda dost dobre nechapu co je demokratickeho na tom, ze izraelske noviny prinesli komentar k tomu ze arabove vyrabovali vojensky sklad a rozprodavali zbrane? To by se dalo rict, ze CSSR byla demokraticka protoze se otevrene psalo napriklad o vyvrhelich co podepsali chartu 77.
Takhle nejak si to myslel?

10642

01.04.2003 09:26

Svět naruby

Svět na ruby

Jan Rys 193.?.?.?

S clankem nelze nez souhlasit.
Smutne je, jak se nam po celem svete objevuji zastanci lidskych prav az v pripade teto valky. Kde jste vsichni byli, kdyz stejni americane bombardovali Jugoslavii ??? Jugoslavci jsou nejenom evropane, ale i bili evropane a krestane a tak je nebezpecne se jich zastavat ze mam pravdu.

11000

03.04.2003 09:00

Svět naruby

RE: Svět na ruby

Jan Rys 193.?.?.?

mozno ste len vtedy nemali internet.

[velký smích]

jasne

11175

09.04.2003 08:21

O nestabilitě Ameriky

RE: Pouceni

Jan Rys 193.?.?.?

Zkus si to postavit jinak. Proc jsme mala zamindrakovana zeme uprostred Evropy? Za vsechno muze taticek Masaryk a jeho lokajove jako BenEseda. To oni nas vyrvali ze silneho spolku zemi Rakouskouherske monarchie. Nebyt jejich podleho planu a zbabelosti casti tehdejsiho obyvatelstva mohlo byt vsechno jinak. Velky silny stat ve stredu evropy. Zadna neutralita a zadne vymivani mozku americkou kulturou.

11531

23.04.2003 16:12

Obrázek kojící matky vyvolal obvinění z dětské pornografie

Obrázek kojící matky vyvolal obvinění z dětské pornografie

Jan Rys 193.?.?.?

No ja myslim, ze tento a podobne pripady jsou typicky obrazek ameriky. Koreny se ale musi hledat mnohem dal v predminulem stoleti. Je potreba si uvedomit, ze do ameriky az na male vyjimky prchala(vystehovavala se) naprosta spodina a to jak ekonomicka u, ktere se to da hodnotit jako touha jit za novou moznosti a v podstate obdivuhodny cin, ale predevsim nejruznejsi nabozensti poblouznenci, ktere stara dobra evropa nebyla s to rozdychat. To je myslim ten zasadni problem tohoto a podobnych incidentu a ne to, ze se jednalo o nebile lidi jak tu psal jeden muj predrecnik.

12635

23.04.2003 16:16

Sudetský problém budeme muset jednou řešit

RE: Sudetský problém budeme muset jednou řešit

Jan Rys 193.?.?.?

Ano napriklad telefonni ustredna P51 z nichz posledni byla odstavena az tusim pred tremi roky a v CSSR jich fungovalo tisice je soucast odskodneni.

12636

23.04.2003 16:22

Sudetský problém budeme muset jednou řešit

Sudetský problém budeme muset jednou řešit

Jan Rys 193.?.?.?

Ja bych s odskodnenim nedelal takovy humbuk jedna se pouze o nastaveni podminek. Napriklad na strankach http://nemci.euweb.cz/ , ktere jsou mimo jine urceny pro obcany Ceske republiky s nemeckymi koreny touzicich po ziskani obcanstvi SRN je jedna moznost jak toto ziskat temer automaticky. Tou moznosti je doklad , ze Vas predek slouzil v ozbrojenych silach treti rise(WH,SS,atp.) Znamena to ,ale ze zaroven jako obcan CSR(do 1938)byt nemecke narodnosti slouzil v cizi armade a on a jeho potomci tedy nemaji narok na odskodneni. Jednoduche a efektivni reseni. Co myslite?

12637

24.04.2003 09:21

Sudetský problém budeme muset jednou řešit

RE: Sudetský problém budeme muset jednou řešit

Jan Rys 193.?.?.?

proc proboha?
Aha asi jsem napsal neco co neni tvuj slepici mozek schopen prelouskat a tak jsem vul....

12714

07.05.2003 09:02

Zločin Ernsta Zundela

RE: Zločin Ernsta Zundela

Jan Rys 193.?.?.?

No Mateji,
opet jsi ukazal co jsi za PR..SE. Pro svoji zcestnou argumentaci sis vybral dusevne nemocneho cloveka, ktery se ti ale hodil do kramu protoze mel "silny" nemecky prizvuk a jeho fobie byla druha svetova valka a veci s ni spojene.
Posli me sve cislo uctu nebo alspon adresu a ja obratem zaslu tech 50 centu a to vcetne uroku. Takove PR..SE jako ty nema narok aby si ulevovalo charitou.

13502

07.05.2003 09:08

Zločin Ernsta Zundela

Zločin Ernsta Zundela

Jan Rys 193.?.?.?

Asi to nesouvisi, ale spis to souvisi. Predevcirem slavily obyvatele Vidne vzpominiku na Rakouske obeti Holocaustu a pochopitelne jim byl venovan prostor snad ve vsech dostupnych mediich. To je asi v poradku, ale zase to nejaky zidacek (ale spis nejaky jejich poskok) spatne spocital a v oficialnim prohlaseni se pravi pred valkou zilo na uzemi Rakouska 180 tisic zidu, za valky jich bylo 80 tisic zavrazdeno a jen 5 tisic se jich zachranilo...........
to snad nepotrebuje komentar.

13503

12.05.2003 08:21

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

RE: Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Jan Rys 193.?.?.?

Mateji, truhliku ty jsi studoval VUML ze jsi poznal odkut to Erika opisuje?

13734

21.05.2003 08:24

Takže k čemu ta válka byla?

RE: Cˇo príde nabudúce?

Jan Rys 193.?.?.?

No podivejte, ja vidim ze jste fundovany ekonomicky specialista a nejenom to z Vasich prispevku mam pocit, ze jste chodici lexikon Britanice ve vsech svazcich a dodatcich. Ale pane zase LZETE. Tezba nerostnych surovin formou pronajmu loziska tezarske spolecnosti a nebo jak Vy to posmesne nazivate "vlastnictvi lidu" a tudiz tezba statnimi prostredky nema nic spolecneho s ekonomikou. To, ze v byvalem CCCP bylo spousta statnich prizivniku a vysledna cisla nebyla tak cerna jako u soukromich firem je jen produktem ekonomickeho (zidovskeho) experimentu zvaneho socialismus. Na zaklade logiky Vasi argumentace by pak musely staty jako Saudska Arabie a podobne kde je ropa take ve statnich rukou (rozumej stat=vladnouci rodina neb jde o monarchie)skomirat bidou a stale zvysovat tezbu aby nakrmily bujici aparat prizivniku.
Dam Vam pane "ekonome" male doporuceni drzte se sveho kopita pripadne pred napsanim takovehoto prispevku oplachujte prirozeni studenou vodou at nam tady tak NELZETE.

14213

23.05.2003 08:16

Takže k čemu ta válka byla?

RE: Cˇo príde nabudúce?

Jan Rys 193.?.?.?

UZ dost kolegove se na me vydesene divaji protoze jsem pri cteni Vasi odpovedi vybuchoval smichy. Mate hodne zkreslenou predstavu o tom co ekonomika je tak radsi bojujte za prava mensin,vetsin,mravencu,velryb nebo tak neco zkratka drzte se sveho kopyta.
S Vasim laskavim dovolenim (ktere doufam davate) posilam znamemu co uci na www.unyp.cz at pobavi sve studenty v hodine ekonomie. Ono odlechceni je potreba, ale nedelejte to tak casto.
Krasny den Jan Rys.

14311

23.05.2003 08:17

Takže k čemu ta válka byla?

RE: Cˇo príde nabudúce?

Jan Rys 193.?.?.?

Na Vas pripevek se neda reagovat. [pláč]

14312

27.05.2003 08:32

Výchova dětí a sex - nové oblasti státního teroru

Výchova dětí a sex - nové oblasti státního teroru

Jan Rys 193.?.?.?

Pane Pelesko,
nejsem si jist na 100%, ale to co se stalo v Erfurtu melo spis co delat s vyhazovem toho nestastnika ze skoly nez s pocitacovou strileckou. Taky jste zapomel, ze to byl velky obdivovatel hudby Merilyn Mensona a tedy potencialni satanista!!!.
P.S. mate deti? vlastni?
P.S.2 vyjadrovat se k tomuto tematu a nemit je to je jako kdyz v televizi diskutuji nikdy nerodici feministky o technice porodu a o tom jak to je pro zenu spravne a korektni.

14410

29.01.2005 09:47

Proč Češi tolik potřebují Opensource

Proč Češi tolik potřebují Opensource

luck 193.?.?.?

dyt tento clanek je 14dni stary z penguina, nechapu proc je i tady, jakoby nestaci dat link, hm

41805

05.08.2005 19:58

Bijí děti

fotka je tak 5let stara

193.?.?.?

nema s czechtechem nic spolecneho [smích]0

64811

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 5

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,36 Kč
Euro
27,46 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,48 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 967,30 Kč
1 unce stříbra
548,56 Kč
Bitcoin
309 742,99 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?