Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Had.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.12.2006 19:41

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl III.

RE: pokracovani III

Had 80.?.?.?

>Od poloviny 2. až do konce 19. století v Izraeli (Palestině) Židé >jako národ nežili, ti, kteří přežili, patřili spíše ke smíšenému >obyvatelstvu. Teprve ve druhé polovině 19. století se Židé po >malých skupinách počali vracet do míst své původní domoviny.
Nějak Vám z přednášky vypadli "Chazaři - Aškenázy týpci"? Ty se tedy začali vracet někam ku Volze, či co... [zmaten] [překvapení]

123664

22.12.2006 15:25

David Irving podmínečně propuštěn

RE: soucit

Had 80.?.?.?

>Protoze jsou chytri a vedou sva decka ke studiu a tim padem jsou po >celem svete ve vedoucich posicich. Proto jsou z nich bankeri a >profesori a politici. Muzete zvanit u piva kolem dokola a nic to na >tom faktu nezmeni. Mozna, kdyz pochopite, ze by se to dalo zmenit >studiem, ale to vam panove asi beha mraz po zadech, ne? >Texaskycizek
Stále uchvácen pouhou silou (?) intelektu bez mravních mantinelů a soucitu pramenícího z poznání tíže života dotýkající se každého živého tvora?
Dlouhá cesta Vás ještě čeká v poznání zákonitostí života a správného hodnocení...

123849

12.01.2007 23:02

Sešli se v Teheránu

RE: Je nutné být objektivní

Had 80.?.?.?

>nic viacej, ale aj nic menej!
Je to mnohem více než méně! Jde o to, že vychcanost a zištnost špiček potomků chazarů uzurpuje velmi fikaně moc pomocí prosazování vhodných zákonů - o to jde.
A né že si můžu po nějakém pivu zanadávat nebo ne - je to lež, podvod a cílená sviňárna, jak vřískat a dojit, vřískat a dojit, vřískat a do.....

No, ale co je dobré, že před madam s kosou rozhodují úplně jiné hodnoty, než zdali byl někdo ve skupině zákonem a hlavně rádoby vyvolených, takže nakonec vřískání o holokaustu za účelem získání pohodlných miliónů, je možná krátkodobě (desítky let) hmotným přínosem, ale dlouhodobě ve smyslu "uniknutí strasti"(myšleno buddhisticky) je to přesně opačně... [smích]

125483

12.01.2007 23:06

Sešli se v Teheránu

RE: Je nutné být objektivní

Had 80.?.?.?

>dakujem! tym padom nie je ani moje myslenie trestne - moje >prispevky v diskusii zapocitajuc.
.. a kdopak a jakpak Vás zde vytrestal? [velký smích]

125485

12.01.2007 23:17

Sešli se v Teheránu

RE: Zide

Had 80.?.?.?

> Neda se uprit jedna vec. Vedou svet. Ucte se od nich.
[chechtot] [chechtot] Vy Jste skvělý! Měl byste uspořádat nějaké estrády...
Pokud tedy "oni" vedou svět, tak to se moc nevytáhli, protože ten mnohostranný průser, který se nazývá civilizace, je peklo samo. Pak ovšem kdo šéfuje v "pekle" - nevoní-li Vám náboženský výraz, pak tedy racionální buddhismus definuje náš svět jako sféru utrpení, ze které lze ještě uniknout - takže pokud vedou a vytvořili tuto sféru utrpení, tak bychom se měli všichni skutečně pilně učit - JAK TO NAPRAVIT A TAKOVOU HRŮZU NEOPAKOVAT!

125487

13.01.2007 13:51

Předpověď teroristického útoku

RE: Proč

80.?.?.?

>PROČ mají lidé strach
Ze smrtelnosti - ego složené z pomíjívých složek vřěští mnoha způsoby.
A protože se lidé svým vědomím (uvědoměním sebe sama) z neznalosti upínají na tyto pomíjívé složky své bytosti, tak vřeští strachy taky: strach ze špatné známky, z učitele, ze šéfa, ze špatného hospodářského výsledku, z teroristů - pořád ňáký strachy a málo odstupu od dění.
K umenšení strachu pomůže už jen slabé povědomí toho, že člověk je jakoby listem na stromě, jehož kořeny jsou věčnost sama - a tedy když sestoupí pozorováním a uvědoměním (výjimečná kázeň, většinou nashromážděno mnoha generacemi až to jedinec dokáže) až k těm "kořenům" ztrácí se běžné strachy o sebe a nastupuje obava, co bude s lidstvem - a i to jsou záchvěvy ega(byť již velmi pročištěného). Tudíž pracuje takový člověk hlavně "v říši příčin" ve prospěch všech bytostí...a když splní svůj úkol, tak opustí tuto sféru a zakotví v mnohem harmoničtější - to ovšem trvá velmi velmi dlouho.

125519

15.01.2007 20:17

Sešli se v Teheránu

RE: Je nutné být objektivní

Had 80.?.?.?

No, vida nejspíše velmi okrajově čtené příspěvky, ale přitom mohou být tak důležité, jelikož jdou hodně "na kost"!

>Nicméně, člověk by měl dobro šířit. A to jde bez peněz pouze v >malém.
Je to omyl, který zkuste sám objevit - na šíření "dobra" ve velkém potřebuje jedinec několik drobností:
1. poznat, jak to s tím dobrem a zlem vlastně je.
2. čím více chce je zběhlejší v bodě 1, tím více a znepokojeně poznává to nejdůležitější - nikdo si vlastně ono šíření dobra od kohokoliv NEPŘEJE!Zato si každý přeje, aby byl utvrzován, že to, co dělá, je to nejlepší.
3. s pochopením "šíření" onoho dobra, dle svých představ, přikročí k bodu, který výstižně napsal slovutný Druid - začne měnit sám sebe, protože v tom již tuší vyřešení své neznalosti, svého osudu.
4. kdo poznává sám sebe, řídí sám sebe v přesném poměru onoho poznání - tedy né, že umí proměnit krávu v čokoládu, ale dostaví se jiné zázraky - např.nepodléhá tlakům života, ví si rady, aniž musí dělat "kompromisy", které po určité době mohou probudit právě klimbající svědomí atd. atd.
5. zjistí, že tak jako vládne sobě na úrovni pocitů a nálad, začíná ovládat i okolí (může se to projevit např. i na počasí v blízkém okolí onoho jedince/-ů/...) a tedy "vyrábí" jinou atmosféru, která je základem do budoucna jiných kvalit prožívání hlavně pro něj a sekundárně i pro okolí.Je - li dostatečně "mocný" na úrovni vládnutí sobě, může utvářet i budoucí osudy celého světa....
Přítomnost je mašina mohutně hrnoucí zúčtování minulosti, takže zde je třeba nepodléhat "temnotě"(pesimismus, beznaděj aj.).

Ne nadarmo se kdesi v budhistických textech píše, že sebemenší čin kohokoliv má odezvu v celém vesmíru.
Takže například když někdo něco chce, ihned se pohne jeho nitro, které je vlastně všemocné, aby to splnilo. Ovšem problém je, že takto mocný je každý tvor, úměrně silně své sebevládě a tak je k uskutečnění svého záměru nucen každý překonat i přání ostatních tvorů, využít nashromážděných kladných hodnot svými předky ....atd. atd.

125721

07.03.2007 20:17

Zločinecká organizace jménem Justice

RE: pravnici

Had 80.?.?.?

>Ale, uznal jsem, ze vyzivovat je treba a platil jsem. I skolne. I >na novy dum jsem dal. Mohl bych tez zde prskat o nespravedlnosti. >Ale proc nezit v realite? Nadelal jsem tri haranty a to neco stoji.
Vida - velmi dobře!
Ale přesto Jste měl "štěstí", že Vám osud (zásluhy) dopřál uplatnit svoje schopnosti a dostát tomu všemu na materiální úrovni - tedy pokud nekecáte.
Možná, že časem Vás napadne i jiná propojenost minulosti a budoucnosti (příčina - následek) i na té jiné, nemateriální rovině, i v oblasti, citů a "mravnosti"... pak přestanete obdivovat rozvinutý intelekt s ostrými lokty a zapomenutým svědomím již v kolébce - možná...

130350

[chechtot] [chechtot] [chechtot] áno, áno - republiku si rozvracet nedáme, ČR pevná hráz (dosaď, co zrovna aktuální)... [chechtot] [chechtot]
To je pořádný nářez, pište, máte talent!

136986

02.07.2007 18:09

Rozloučení se Zvědavcem

RE: To chce klid ...

Had 80.?.?.?

>Apoštol Pavel asi nebyl idiot, když napsal v jednom ze svých listů: >"Žena ve shromáždění ať mlčí." (shromáždění = náboženské sejití, >kde se kázalo a diskutovaly otázky víry a spásy) Asi věděl proč.
Idiot sice nebyl, ale neznalý "duchovní cesty přes ženu", resp. ve dvou byl absolutně...

Askezi nezvládl, "sexuální duchovno" vysvětlované Ježíšem Máří Magdaléně nepochopil a odsoudil a tím spoluzaložil s ostatními apoštoly jeden z nejhorších dluhů křesťanství lidstvu - pokřivený, falešný postoj k sexu jako možnosti zpracovávat sám sebe k lepším hodnotám - resp. "zbožštení" lidské bytosti naprosto přirozenou cestou - přes sex...

139028

02.07.2007 18:20

Rozloučení se Zvědavcem

ŘÍZENÁ PROVOKACE...??

Had 80.?.?.?

>K tomu, aby člověk vyvázl ze svých stereotypů myšlení, je jistá >provokace nutná.
Toto si má dovolit ten, kdo přesně DOPŘEDU ví, jaké reakce vyvolá.
Toto si může dovolit ten, kdo nebude nesouhlasnými reakcemi ohrožen ve svém vnitřním (zpravidla dobrém až výborném) rozpoložení.
Toto si dovoluje ten, kdo netrpí mesiášským komplexem a "výuka" je mu spíše nepříjemným úkolem, který plní jen proto, aby dokonal svou proměnu na "Dokonalého".

Takovým se říká mudrc. A i jinak.
Vaše ublíženecké, podrážděné reakce ukazují, že se EGO vzepjalo k ochraně "pseudomudrcovství"...
Neprojevujete se tedy jako mudrc, ani ten, kdo by měl ukazovat druhým, jak žít lépe - tohle učivo nejspíš neznáte ani z "první třídy", natož z "university".

Jste jen "na cestě", a běžný (i když kapánek ukecaný-grafomanský diskutér..) a takových nás je.....

Hodně zdaru, omývat přirození vlažnou až studenou vodou, kupte si medvídka mývala pohulte veselou cigáru a serte na osvětu... [velký smích]

139029

>Pre figúrky ako Finkelstein mal generál Ariel Sharon pomenovanie >Yids (pejoratívne niečo ako Židáci).

>Sú to tí židovskí liberáli, ktorí sa tvária ako najväčší pacifisti >a nevedia, ako by sa najlepšie vopchali Arabom do riti. Naivne si >pritom myslia, že antisemiti ich zoberú namylosť a budú ich >považovať za Európanov (alebo Američanov). A pritom nemajú o živote >v susedstve Arabov ani poňatia.

>Inak ale Sharon bol proti pripomínaniu si holocaustu,lebo pre >Židovský národ je potupný fakt, že išli na smrť bez odporu.

[chechtot] [chechtot] další ujo vtipkár [chechtot] [chechtot] sem netuchal, že politická nekorektnost přivábí tolik sionistických blábolistů [chechtot]

142844

>Obě historické události se stali tak, jak nám bylo řečeno. Nic >nenasvědčuje tomu, že to tak nebylo. Dejte mi hodnověrné informace, >že se to tak nestalo! Blog na kterém si kdokoliv může vystavovat >lži to není. Neargumentujte tím, že Židé všechny lidi co znají >pravdu můžou umlčet.

Tak ale už dost dneska [chechtot] [chechtot] to je jeden fór lepší než ten předchozí [chechtot] [chechtot]

Ale vážně:
>Obě historické události se stali tak, jak nám bylo řečeno. ÁÁÁMEN! Prostě vše, co nám je předžvýkáno Fox News, TV NOVA, idnes atd. je nabité pravdomluvnými, nezpochybnitelnými informacemi...
>Neargumentujte tím, že Židé všechny lidi co znají >pravdu můžou >umlčet.
A žádné rozmýšlení! Žádné pochyby! Usmívat se a jásat! Kupředu levá!Teroristů plány zhatí naši vepři boubelatí!

Jak vidno je docela buřt, zda převládá diktatůra srp a kladivo nebo nastupující diktatůra hvězd a pruhů - naivita a pohodlná potřeba nemít vlastní úsudek (to bolí) si najde vždy své věrné, stádní příznivce.

Ale k pobavení je to dobré. Pište! Máte talent!

[velký smích]

142851

Nehodlám ztrácet čas sestavováním důkazů o všelijaké krávovině, kterou masmédia vytelí - v tom už se vyřádili jiní a docela dobře.Informace jsou - hledejte, porovnávejte, vyvracejte, dokazujte ... pokud máte zájem.
Začněte třeba historií rodinou barona (cháchá) "Rotes schilda"...

Že vy to NECHCETE vidět je Váš problém, Vaše věc, Vaše "tvorba osudu".
Věřte si a nevěřte čemu chcete.
Když mi někdo sdělí, že oficiální média mají jeho plnou důvěru, tak asi tak o 2mm udiveně pozdvihnu obočí... neuvěřitelná, ale pochopitelná naivita člena davu, jemuž stádnost vyhovuje. Nic víc, nic míň.
Pokud nejste schopen postřehnout manipulativnost masmédií na všechny způsoby (jemně a zjednodušeně řečeno), pak si to prostě užijte...
Mě masmédia vlastněná hrstkou vládnoucích loutkářů důvěryhodná nepřipadají. Vám jo. Tečka.

142867

09.01.2008 19:09

Trestní oznámení na Zvědavce

RE: Částečně si za to Zvědavec může sám

80.?.?.?

>Mně to zní nedůvěryhodně, nemám důvod tomu věřit, protože to tu >není nijak podloženo fakty, a tak to přecházím a čtu si jiné >články, které jsou argumentované na explicitně popsaném >faktografickém podloží

Stačí hledat a pak se najde i to "faktografické podloží"...

150922

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 0

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Měnové kurzy

USD
24,66 Kč
Euro
27,03 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,90 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,94 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,09 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 137,98 Kč
1 unce stříbra
421,21 Kč
Bitcoin
218 040,10 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?