Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 50 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, anti-anti, anti-Král.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

23.09.2008 21:29

Bombový útok v Islamabádu

RE: Manipulativní příspěvek

82.?.?.?

Nejake vyjadreni blazniveho teologa by nebylo? Nebo treba tvrzeni, ze WTC spadlo za 9 vterin volnym padem (nebo naopak ze pad za dreva za 15 vterin z vysky ctyrset metru je volny pad brzdeny vyduchem). Inu. nejak vam toto klicove tvrzeni nesedi, ale Vam to nevadi

anti-anti

PS.: Nevim co si o tomto clanku mam myslet pane Stwora. Vzdyt v nem naprosto spekulujete. Na takovych zakladech muzete vytvorit maximalne web pro par konspiracnich teoretiku. Doufam, ze muj prispevek zhodnotite jako hodnotny a uznate, ze jste si clanek vycucal z prstu. Ovlivnujete nazory stovkam svych ctenaru a takhle okate davat najevo ze fakta vas vubec nezajimaji muze utvrdit vase (neplatici) ctenare, ze vase napasovavani tajnych sluzeb za kazdy atentat ve svete si nezaslouzite ani na provoz stranek.

171384

15.09.2008 19:08

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

1. Ano. Viděl jsem spoustu videozáznamů pádu WTC7. A také mi nevadí že do WTC7 nenaboural žádný letoun. A současně jsem neviděl poklesnout střed a poté pád budovy do svých základů. Viděl jsem jak nejprve levá část budovy strhává s sebou pravou část. Tobě to vadí? Ty si myslíš, že jediná věc, která může sundat budovu je termit nebo náraz letadla? Opravdu ti to vadí? Mě ne!
Mám zde posílat videa na kterých hádám, že má být to co vidíš ty a tvrdit u nich, že se v nich pletete? To dělat nebudu.
2. Ano, ale cítím, že po propagaci teorie volného pádu nebude problém vysvětlit ani padající hořící trosky jako termit. Stejně tak mě nevzrušuje, že studentíkům "Trutherům" nikdo nedovolil odebírat vzorky požáriště.
3. Viděl jsi video ohledně řezů v WTC? Neviděl, ale už jsi ho měl vidět, aby jsi neposílal nesmysly. Zde už doufám všem je jasné že tyto řezy byly vyrobeny až po pádu WTC. Ne předem, aby se budova mohla zřítit do sebe. Navíc původní verze s nařezáváním nepočítá.
4. Vysvětlíte nějak volný pád hlavních budov nastíněný ve vámi propagovaném dokumentu? Nebo jen chcete, abych se díval na nesmyslný dokument ve kterém je plno faktických chyb a nesmyslů?

170658

15.09.2008 14:43

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Pan doktor ani nezávislí architekti, piloti atd. lháři budou.

Váš velmi nudný film předkládá v druhé části "fakt", že hlavní budovy se zřítily volným pádem. Není to pravda, že hlavní budovy spadly za devět nebo méně vteřin.

Záznam ukazuje, že ve vašem filmu je nepravda. WTC nespadlo volným pádem

Chcete přejít k WTC7 u kterého je méně videozáznamů.
Tam také nebyl volný pád, volným pádem by budova padala 6,8 vteřin.

Do ocelových budov normálně nenaráží betonové bloky jiných padajících budov. Pokud preferuješ video tak ti ukáži, že šikmo říznuté nosné sloupy byly vyrobeny během odklízení trosek

Ale nenecháme toho již? Ve vašem video se objevila zásadní nesrovnalost a to ta, že WTC nespadlo volným pádem za devět vteřin. Pokud chcete diskutovat. Můžete mi dát e-mail či navrhnout nějaké fórum.

Jsem přesvědčen, že Vaše důkazy byly rozcupovány. Volný pád u WTC nenastal a stejně tak spekulace o bezpečnosti Pentagonu či vycházet z toho, že ocelová budova nikdy po požáru nespadne je bezpředmětné a nesmyslné. Proč? Nejenom proto, že nikdy do žádné ocelové budovy nenabouralo velké dopravní letadlo v plné rychlosti (u WTC7 nezasáhl a nezapálil pád 417 metrové budovy, ostatní poškozené bližší budovy k WTC se nevznítily), ale ani z bilionů pozorování nemůžete stanovit providlo, které by platilo vždy. Pokaždé bude možnost, že nastane případ, který se nestal, jedná se o neúplnou indukci. Pokud někdo chce něco dodat, můžeme to projednat jinde.

170623

14.09.2008 21:48

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

1. Dejme tomu protikonspirační video.
2. Dejme tomu protikonspirační stránky.
3. Video s volným pádem hlavních budov bylo dokázáno, že je podvrh, neměl by být problém dokázat další podvodné video
4. Protože nespadly. Nestalo se to. Nemění to však situaci na tom, že doktor lže o poškození okolních budov. Nemění to situaci na tom, že WTC7 mělo specifický tvar, který přispěl k menší odolnosti a také to že budova WTC7 se díky poškození vznítila.
5. Chci zdroje vašeho doktora, usvědčeného lháře. Jsou tu čtyři další lživé body. Není pravda, že ve WTC byl termit, ale možná je pravda část tohoto tvrzení.
6. Síra nevzniká jen při výbuchu termitu a přítomnost síry ve vzduch nedokazuje termit ve vzduchu.

Informační hodnota 0, prostě ala Trodas. Chcete zdroje. Máte je.
Máte před sebou lživou argumentaci jistého doktora, ale názor nezměníte. Vy normálně nechcete zdroje. Chcete jen mít poslední slovo.
Zadny zdroj,zadne overitelne informace,proste nic....
Takze opet klasika.....kosmonaut.... [chechtot]

170565

14.09.2008 20:46

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Neexistuje žádné video, které dokazuje řízenou demolici. Neexistuje žádné video, které dokazuje volný pád. Nejprve jste zkoušely volný pád u hlavních věží. Tam vám to neprošlo. Teď to zkoušíte u WTC7.

Jestli se vám nelíbí téma Trodase, který zde má publikované články na Zvědavci, navštěvuje ho a odpoví na každý dotaz na svém fóru, ale názor nikdy nezmění, vraťte se zpět k WTC7 či Pentagonu a ignorujte můj příspěvek. Vy říkáte, že můžu jít jinam, já říkám, že vy nemusíte reagovat.

Dokažte, že se skutečně zřítila některá z budov WTC volným pádem. Třeba WTC7! Zatím je zde jen dopis doktora Wyndhama kterém je jsou pro mě ve fyzikálních důkazech čtyři zřejmé lži z šesti bodů. Dokázáním volného pádu snížíte tento počet lží na tři.

Vložený obrázek
Ještě jedna věc. Je to symetrické? Současně vás odkáži na další obsedantně postižené provokatéry na anglických stránkách. Jediné co po vás chci je důkaz volného pádu. Třeba i WTC7. Stále tvrdíte, že i u hlavních budov WTC docházelo k tomuto exotickému jevu nebo nyní jste přesvědčeni, že jen u WTC7 k tomuto podivnému jevu došlo? Já si myslím, že jste neskuteční hlupáci pokud nemáte žádný důkaz a na volný pád vyvrácený u hlavních věží raději již nepoukazujete.

170560

14.09.2008 19:50

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Tak dlouho se chodí s džbánem pro vodu až ucho upadne.

Důkazy pana Dr. Johna Wyndhama jsou lživé.

1. Hasiči očekávali kolaps budovy. V budova byla velmi poškozena.
2. Vyděl jsem fotografie pádu budovy, nebyl zde symetrický kolaps.
3. Volný pád také neuznávám a tvrdím, že je to lež. Chci to podvodné video rozcupovat na kousky.
4. Okolní budovy kolem WTC nebyly nedotčeny.
5. Nevím. Nevím zda byl přítomen roztavený kov po tak dlouhou dobu jak tvrdí doktor a ani nevím, že [b]jen[] zápalné a výbušné materiály jako mohou roztavit kov na tyto teploty. Ale jelikož považuji bod 1. 2. a 4. za lživé, však vy víte co si o této větě myslím.
6. Polopravda. Nic z toho nevyplývá.

Tím jsou všechny fyzikální důkazy vyčerpány. A pan doktor se ukázal jako lhář.

170555

12.09.2008 19:39

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

ad. 2 Nic o skládání křídel tam není. Je tam : Pokud jste očekávali, že se celé křídlo zařízlo do budovy, tak se to nestalo.. Dále vás odkáži na video anihilace stíhačky poslané proti kusu betonu po kolejnici (viz výše).
ad. 4 ad. 5 Nemáš pravdu. Testy DNA, zbytky letadla seznam cestujících. Co chcete více Takhle můžete zpochybnit Apollo stejně jako Trodas!
ad 6. DA je živý, ale vy nemáte nic lepšího než analýzu pár fotografií studentíky.
ad 7. WTC nespadlo rychlostí volného pádu. Ani WTC7.
ad 8. opět nemáte pravdu, chyba není v odkazu. Inu stejně je Trodasova diskuze lehce OT.

ad Měsíc. S Trodasem a jeho Měsíčným aktivismem souvisí to, že si obhájíte jakýkoli nesmysl a pak ho budete považovat za důkaz své teorie (volný pád, neexistence důkazů, které jsou vyšetřovatelů z Pentagonu zřejmé)


íéýá

170463

12.09.2008 18:50

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Asii ani Africe ani mostu rodiny Usamů vůbec nerozumíš. Oni chtějí stavět trochu větší most než přez Suezský průplav.

Píšete nesmysly. "Friendly" signál (tedy asi normální identifikace vysílačkou) je jen registrace letadel maximálně na hranicích USA. Tady nešlo o hranice USA. Nebyly to mezinárodní lety.

Stejně jsem přesvědčen, že onen terorista byl odsouzen po právu a důkazy proti němu měli i jiné než přiznání.

áíéý

170457

12.09.2008 18:16

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

!!!Bůh miluje i dementy jako jste vy Zvědavci!!!

170454

12.09.2008 18:13

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Trodas také na každý příspěvek odpověděl a trpělivě vysvětloval "fakelinku", která se ukázala jako vznik po softwarovém doostření, vysvětloval chybu podvod kvůli neexistujícím hvězdám na snímcích, ale neuvědomil si, že i na Zemi je obtížné fotit hvězdy a propočítával nemožnost dosáhnout Měsíce raketami Saturn. Marně. Jednoduše protože neměl pravdu a vše si vycucal z prstu a přečetl na konspiračních webech. Proč o tom píši? Protože se zkrátka chováte jako Trodas. Možná říkáte, že toto vůbec nesouvisí s 9/11, ale pletete se. Trodas si stále myslí, že mise Apollo byly podvod. Stejně tak vy se tu plácáte nad tím jak každý provokatérův příspěvek bude odpovězen. A zatím vám uniká podstata předávání informací nestačí odpovědět. Nestačí ani dobře řečnicky odpovědět. Je třeba podat nějakou novou informaci, která je zásadní a může druhého přesvědčit. Komentáře o provokatérech to nejsou. Nová informace není ani odkaz na novou stránku učenců nebo pilotů o 9/11. Nová informace je něco co otřese s pravdivostí (z mého pohledu) videi, která považuji za důkaz toho, že se mýlíte.

íéýéý

170453

12.09.2008 17:47

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

To jsou kecy. Konspirace=spiknutí. Tedy bez hodnocení pravdivosti.

O Usamovi se ví, že má bohatou rodinu s plány na stavbu mega mostu mezi Afrikou a Asií.

Důkazů pro oficiální verzi je mnoho, důkaz třeba vzkazy toho mužika z jeskyně. (vy, ale tvrdíte, že je to agent CIA tak to máte těžké).

Vaše logika odporuje také rozumu. Protože USA mučí není se co divit, že zosnovovala 9/11? A jak to spolu souvisí? To jsou dvě témata. Jste si vědom, že vaše slova lze snadno obrátit! Jste si vědom, že miliardy na armádu neznamenají nezranitelnost? Jste si vědom, že KSM je zkratka pro zakázanou zločineckou organizaci? Jste si vědom, že mučením získan není ani v USA stadartní důkaz u soudu?
Navíc Zacarias Moussaoui je již dlouhou dobu odsouzen na doživotí za 9/11. Takže mučený KSM nebude první.

áíéý

170447

12.09.2008 16:54

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

1. Bez komentáře, asi bez chyby.
2. Mám to přeložit? Proto jsem tam dal i překlad GOOGLU. Píší, že nevadí, že křídla se rozprskly. Test Pentagonu bez komentáře.
3. Animace je OK, efektní, ale nic nedokazuje. Fotka z kamery letadla bourajícího do Pentagonu taky.
4. 5. Trosky nejsou důkaz? Dvě videa (velmi podobná) na kterých je pokud chcete vidět letoun jsou co? Svědci jsou zřejmě podplacení.
6. 7. Autor konspiračních teorií žije! To je fakt! WTC7 se zřítilo bez výbušnin. Taky fakt, který ale nevidíte.
8. 9. či 10. Odkazy fungují. A souvisí s tímto příspěvkem. Trodas taky na smrt zastává svou nesmyslnou teorii o falšování přistání. Varováním a mazáním pravdu nezměníte. A říkám, že v bodě 8. je více informací než v studiích simulujících co se dělo ve WTC. Protože, studie prověřují teorii, kterou určí a vymyslí vyšetřovatel.

170441

12.09.2008 15:41

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Nebudem rozpoutávat flame, že? Oba dobře víme, že pro obě krajní konspirační teorie můžeme najít nepřeberné množství linků a "důkazů".

Ale vaše "důkazy" se již sesypaly stejně jako Trodasovy důkazy o falšování přistání na Měsíci. A tím jsme u té flame.

Za druhé, spiklenecká je jen jedna teorie a to teorie o "inside job" a jí blízké verze (např. představitelé USA věděli o teroristech, ale naschvál jim v tom nezabránili). Rozhodnutí miliardáře z Al-Kaidy poslat po USA teroristy není pořádné spiknutí! Je to oficiální verze, žádné spiknutí.

170430

12.09.2008 11:58

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

Nu. Nasázíme odkazy.

Letadlo sklaplo křídla.
Nesklaplo (cz), nesklaplo (cz) a nesklaplo!

A samým žárem shořelo.
Neshořelo a neshořelo!

Autor této teorie je všem znám a ani se nijak neskrývá. (cz)

Jsou to jenom lži. (cz)

Pravda zvítězí,
ale dá to fušku. - Karel Čapek

Nic víc než překlady Google si nezasloužíte! Stejně by jste pak předkládali "nesrovnalosti", které jsou buď z části vylhané, celé vylhané nebo skutečnost, která nemá s konpiračními teoriemi co dočinění. Možná si myslíte, že vás je mnoho, ale množství zastánců nedělá pravdu pravdou. Důkazů je více než dost. Tekhle můžete dopadnout jako Trodas, který zpochybňuje rozsah holokaustu a přistání Američanů na Měsíci. Hezky se mu všichni vysmějí.

Ještě, že o protiraketové obraně nerozhodují lidé, kteří věří takovým hloupým konspiračním teoriím!

170412

12.09.2008 09:06

11. září si vybralo další oběť

RE: Včerejší online průzkum na aktuálně cz

anti-anti 82.?.?.?

To, že v Česku je evidentně 5x méně lidí, kteří si myslí, že útok na WTC provedl Izrael nic nemění na tom, že na českém internetu jsou dementi. Že důkazy teorií jsou křehké jako slepená sůl nikomu zřejmě nevadí.

I kdyby bylo v anketě 100% tak se mnou v té ankety nepočítejte. Pravda není tam, kam klikne nejvíce IP adres.

170403

29.08.2008 23:55

Co chybí v dohodě o radaru

RE: Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

anti-anti 82.?.?.?

Obranný radar hrozbou? Radar pro Rusko není v žádném případě hrozba, ale znamená ještě větší ztrátu vlivu v těchto státech.

O masakru v Osetii jsem neslyšel z žádných jiných než Ruských zdrojů. Rusko několik měsíců před válkou sestřelilo Gruzinský bezpilotní letoun a udávalo během války lživé informace. Válka vypukla po přestřelkách se separatysty, které neměly rozměry oněch masakrů proklamovaných Rusy.

169440

29.08.2008 20:58

Co chybí v dohodě o radaru

Radar je super, co vám na něm vadí? Snad ne ti všivý Američané?

anti-anti 82.?.?.?

Smlouva je super. Aby tu ten radar byl.

S požadavky na protijaderné kryty po celém státě se vám všichni vysmějí (tedy v Praze a Plzni). O nic lepší není ani požadavek na zákaz umístění zbraní. Všem je zřejmé, že v případě války by nám tyto zbraně USA jako spojenec NATO v případě války nabídl. Omezení zbraní na základně nejsou třeba. Právě proto, aby se redukovala rizika akcí třetích zemí proti našemu státu tak tam nejsou žádné limity na zbraně. Druhý nejlepšího protiraketový systém na světě (nejlepší má Izrael a ten také získá podobný radar jako máme u nás, včetně americké posádky!) získáme v případě ohrožení jako spojenec NATO. A USA bude mít zájem si bránit svojí techniku na základně.

Nezávislý arbitr není třeba. Problémy s radarovou základnou mohou řešit české soudy nebo ministerstvo vnitra. Preventivní poplatek, "záloha na pokuty" je nesmysl. Proč by USA neplatilo pokuty či další výdaje? Snad chtějí mít základnu a jestli ne mohou jít. Můžeme ukončit platnost této dohody.

Radar přispěje k obraně nejen Evropy, Spojených států, ale i pomůže upevnit spojenectví s USA. O řitolezectví pomlčte. Na radaru není nic nevýhodné, jen to, že nedostaneme více než to co nabízejí USA. Urychlit výstavbu radaru je vhodná reakce na zbabělý útok Ruské armády bez vyhlášení války na Gruzii a permanentní lži ohledně postupu ruských vojsk, příměří a stahování.

Však, ale zde to nikdo nepochopí, protože na USA mají stejný názor jako Tamáš. Stejně pomílený, stejně nesmyslný. Tedy stejnou či modifikovanou verzi ohledně velké šachové hry při které obětuje USA dvě věže a pomocí trhavin si je odpálí.

169433

18.08.2008 23:15

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Poslal jsem ti e-mail a přidávám odkaz na článek von Krebsta (ten co poslal na Zvědavce 1 euro).

Rusko je v této válce samo, maximálně tak s diktátorským Běloruskem, ale současně je natolik silné, že spojence nepotřebuje. I Ukrajina se postavila proti útoku. Proti komu bojuje je o dost méně jasné. Gruzie je spojenec USA, stát snažící se dostat do NATO a EU. Podporu Izraele, ale Gruzie nemá (i přes informace na Zvědavci o dodávkách zbraní Gruzii). Izrael je v tomto případě na straně Ruska, protože se obává dodávek zbraní svým nepřátelům. Ale řekl bych, že toto je celkem z médií jasné. To o co usilují je také jasné Gruzie chce ovládat i separatistické regiony a Rusko se snaží varovat region, že sbližování se Západem není dobrý krok. Evropa chce ropu i z jiného místa než z Ruska. To je můj názor.

168326

18.08.2008 20:02

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Ne! Nestačí! Jižní Osetii ještě nebyla anektována Ruskem ani Jižní Osetie nebyla uznána žádným státem, takže se stále jedná o Gruzii.

Rusko stále ještě nedodrželo smlouvu o stahování a to ani z částí Gruzinského území, kterého se konflikt původně netýkal. Tedy území, které není ani Jižní Osetie, ani Rusy obsazená Abcházie.

Chcete něco dodat, nebo čekáte na uznání nezávislosti Jižní Osetie?

168307

18.08.2008 19:38

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Spekulacemi o inside-job jste se pro diskuzi se mnou diskvalifikoval. 9/11 možná nepomohlo Al-Kaidě mnoho získat, ale dalo o svém odporu proti Spojeným státům & Izraeli vědět. Al-kaida nedosáhla svého cíle, to jest zastavení podpory USA Izraele, ale neřečené "B" má být podle tebe co? Rozhodně to není kritika Spojených států i přesto, že by bylo na státech toho ke kritice mnoho, kritika "inside-job" plánu je stejné jako kritizovat USA za to, že mučí, vězní či pitvá ufouny. Naplnil jste bod "B" tím, že jste v prvním příspěvku naznačil, že mám také říci, že lžou další státy, že USA iniciuje konflikty, pošlapává lidská práva a zaútočilo si na WTC samo (=manipuluje se svým vlastním obyvatelstvem). To neudělám! Místo toho vám navrhuji bod "C" o ufounech.

Přijmout bod "B" znamená, ustoupit a propustit chyceného lháře, který řve: Oni tu lžou všichni. Možná lžou, ale nyní útočí a lže Rusko.

Navíc, že nejsou mírové jednotky Společenství nezávislých států jednotky Ruska je nesmysl, stejně jako invaze v roce 1968 byly jednotky Varšavské smlouvy jednotky Ruska.

168305

18.08.2008 17:00

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

novinky.cz.

168287

18.08.2008 15:42

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Je nevyslovené "B", že si 9/11 zničilo USA WTC samo???
Tak to mohu říci i "C", že USA vlastní v tajných základnách trosky UFO a ufouny. 9/11 byl útok na spojené státy, ale pokud budete zastávat teorii, kterou popřel i jistý vrchní představitel Al-kaidy NIKDO nebude brát vaše volání po porušování lidských práv Spojenými státy vážně. Jen se vám vysmějí. Rusko se samo pasuje do "mírových jednotek" v Gruzii. USA staví vojenské protiraketové zařízení o kterých neříkají, že jsou mírové. Děkuji!

168281

18.08.2008 14:28

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Děkuji za uznání! Ještě musíte zdůraznit, že veškerá média jsou ovládána sionisticko-bolševickou klikou. Není třeba dodávat, že stále se Rusko podle Gruzie nedodrželo smlouvu o příměří a v Gruzii rozmístilo rakety.

168276

18.08.2008 12:06

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

RE: Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

"Proxy válka"? A mění to situaci na tom, že Rusko lže? "Mírotvorce", který obsazuje Abcházii, ale i útočí na města v Gruzii, které s územím původního konfliktu měli jen málo společného, rozšiřuje válku na větší území a i přes prohlášení o stahování a příměří stále obsazuje strategická místa nemá žádnou důvěryhodnost. Vaše konspirační teorie o tom, že USA & Izrael útočí na Rusko si schovejte pryč. Evropská unie uvažuje o vyslání vojáků do Gruzie, kteří od oddělí "mírové" jednotky Ruska a Gruzie. Mění vaše teorie "Proxy války" to, že na Gruzinském území se dělo přesně to co se dělo v Rusku? V Čečensku se snažili o oddělení území.

168262

18.08.2008 10:53

Novináři všech zemí se spojili ... na řadě jsme my

Rusko lže

anti-anti 82.?.?.?

Rusko lže. Nejenom, že tvrdilo v době ofenzivy na Gruzii, že v Gruzii není žádná válka. Nejenom, že uzavřelo příměří jehož podmínky byly stáhnout vojska z Gruzie, ale zatím přesunuje rakety do Gruzie. Ale co víc. Podporuje Osetinské polovojenské jednotky, které okrádají naše novináře. Vy by jste po novinářích chtěli, aby o někom takovém psali jen to positivní? Chcete slyšet víc! Gruzie tvrdí přesný opak co tvrdí Rusko. Před pár měsíci bez vyhlášení války sestřelila ruská stíhačka Gruzínský bezpilotní průzkumný stroj hluboko v Gruzinském území. Po zásahu proti zbouřencům je opět bez vyhlášení války zaútočilo Rusko opět bez vyhlášení války. Nyní se snaží Gruzie žalovat v Evropě Rusko za válečné zločiny v Osetii, ale i etických čistek v Osetii. A Rusko svou teorii o etických čistkách a utiskování osob s ruským občanstvím si může schovat pryč, protože jako mírotvorce by měl minimálně mít takovou slušnost a respektovat mírové dohody.

A neříkejte, že mám informace z "spojených novinářů" a propagandy. Vy nemáte lepší, vy máte přímo informace z provládních Ruských zdrojů.

168252

31.07.2008 14:51

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Ano! Za Hitlera se v Polsku ukrývaly Židé pro profit! Když Židovi došli peníze musel pryč.

Je možné, že v Rusku vaše židovka skončila v koncentráku na Sibiři, ale vy píšete o líné židovce, která nechtěla pracovat v říšském koncentračním táboře pro nucené práce. Že by šla možná do Osvětimy za pár měsíců vás ani nenapadne. Ptám se vás proč vaše babka ukrývala židovku, když vaši rodinu vyžírala a trpěli jste hlady? Aby Datel mohl o padesát let později tvrdit jak jsou Židé špatní, když se jeden Žid ukryly Datlů a nepracoval odevzdaně pro říši, která zabila miliony jiných Židů a dokonce vyjídal Datly tak moc, až mu umřela maminka a ani to ta Židovka nijak neozvala a žádnou peněžitou částkou nenahradila utrpení Datlů?

Prostě zde nechutně kalkulujete jak moc velkou škodu vaše rodina utrpěla kvůli pomoci židovce. Vaše rodina měla židovku udat a otec měl pracovat v koncentráku u plynových komor a ne jako nějaký pěšák u armády. Pak by jsi mohl jenom povídat o tom, jak váš děd a babka úspěšně oddálili naplnění Protokolů. A ne to jak Židé okrádají rodinu Datlů!

Věříte vágnímu podvrhu a plagiátu, který nejen že neznáte, ale také nevíte, že jej lze napasovat na jakoukoli situaci. Ať již se jedná o podporu drobných řemeslníků, nebo podporu komunismu. Ať už se jedná o liberalismus či demokracii s širokým spektrem referend švýcarského typu. A lze jej napasovat také na světové války, inflaci a zadlužování států. Že na Protokoly lze napasovat jakoukoli násilnou vraždu politických oponentů včetně Litviněnka a Juščenka, ale i Kennedyho snad ani nemusím připomínat.

166475

29.07.2008 20:47

Konečně nějaká pravda o Iráku a Afghánistánu

RE: Nojo

anti-anti 82.?.?.?

Stejně jako zastánce vládní konspirace u 9/11 nebude nikdy zastávat radar, tak zastánce Protokolu bude pro komunismus. I přesto, ze protokoly jsou proti komunismu a podle nich jsou součástí Židovského plánu na světovládu. Ani však onen komunista Protokoly nezná, jen je proti Židum.

166362

29.07.2008 19:48

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Antisemité Protokoly využívali, aby bylo jasno. Protokoly se sami nemohou využívat. Jaké prokecnutí? Užívali a stále užívají tento plagiát a podvrh. Reformy, války a komunismus, to jsou Protokoly.

Aby zdejší antisemité měli o čem uvažovat.

http://cs.wikisource.org/wiki/Bible_(Kralick%C3%A1...

166356

29.07.2008 17:19

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Babka byla blbá! Měla židovku udat nejbližšímu gestapákovi a židovka by šla do plynu a nemohla parazitovat na tvých předcích a ještě by před tím dělala užitečnou práci pro árijskou říši. Pomáhat se má nezištně. Ne s kalkulem, že se pomoc někomu vrátí a pokud pomohla chudé židovce tak ať se nediví, že po válce židovka neměla vůbec nikoho a vůbec nic. Mě nezajímá co ti Židé udělali hrozného, ani co udělali hrozného tvé rodině, ale to, že jsi nechutný komunista a komunismus je podle Protokolů jedna cesta k nastolení židovské světovlády, které se tak obáváš. Vaše povídání o tom, že v jejím koncentráku nezemřel jediný člověk je nefér a židovka se vyhýbala práci je nechutné, protože Židé byli systematicky likvidováni a pronásledováni. Že byla Židovka v bezpečí si mysli ty. Já si myslím, že lidé co pomáhali za války jsou hrdinové!

Na závěr vám řeknu vtip.

Přijde pán za knězem ke zpověďi.
-Pane faráři za války jsem schovával Žida.
-Ano to je hezké.
-Ale to není všechno, za skrývání mi platil stokorunu za každý den.
-To není zas tak moc, za zachráněný život to stojí.
-A mám mu říct, že už skončila válka, pane faráři?

166339

29.07.2008 14:47

Konečně nějaká pravda o Iráku a Afghánistánu

RE: Nojo

anti-anti 82.?.?.?

A já zjistil, že jste hloupý komunista, protože zastáváte pravdivost Protokolů sionistických mudrců.

166332

29.07.2008 14:23

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Sám se vyjadřuješ o Protokolech jako o pravdivých a zatím je vůbec neznáš. Pravděpodobně nemůžeš nic vědět ani o trávení lidí.

166328

29.07.2008 13:35

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Ano! Protokoly jsem četl. A urážky vám jdou. Litviněnko sám řekl, že ho zabil Putin. A s Putinem neměl zrovna dobré vztahy.

Váš vztah k zrádcům svědčí o vaší civilizovanosti kulturnosti a vztahu k životu vůbec barbare. Protokoly jsou dostupné na internetu. Hledejte, primitive. Protokol 23, 1 článek! Užitečnost podpory drobných řemeslníků pro "sionské mudrce".

Lhát také neumíte špatně. Pokud je někdo přesvědčen o pravdivosti protokolů nepatří do tohoto tisíciletí! Vliv církve od 18 století upadá a vaše nepodctivě vydělané peníze nikoho nezajímají! Utopte se v nich, stejně jako v rasistických sračkách jako Protokoly!

PS: Děkuji za svobodu slova na Zvědavci, že si mohu stejně jako hlásat lži o protokolech, osvětimské lži, "pravdu o 9/11" či jen publikovat neškodné protiromský "humor" urážet lháře, primitivy a barbary, kteří si nic jiného nezaslouží. Velmi děkuji. A pevně věřím, že tento příspěvek zde necháte.

PPS: Doufám, že nikdo s tímto příspěvkem nechce polemizovat. Zde není o čem diskutovat.

166327

Nakonec bychom mohli dát.

http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Litvinenko_poisoning

Stručně podle wikipedie Litviněnko byl ruský policista specializovaný na boj s organizovaným zločinem, nebyl špionážním agentem a byl pouze v KGB. V roce 1998 na jedné tiskovou konferenci řekl, že Borisu Berezovskému jde o život a Británie mu dala azyl. Poté byl dvakrát zatčen. Za překročení pravomoci a vždy soudem osvobozen. Putin ho v jednom rozhovoru přiznal, že ho osobně vyhodil. Za to, že pořádal tiskové konference. Napotřetí byl odsouzen na tři a půl roku v nepřítomnosti.

Žarko je jakýsi ruský agent (neznámý) a jestli byly ex-agenti Ruska placení Británií jako současní agenti nemění situaci na tom, že Litviněvko se setkal s ruským poslancem a agentem, který je obviněn z jeho vraždy.

Nemění to ani skutečnost, zda se Litviněnko otrávil nešťastnou náhodou při obchodu s touto látkou, jak tvrdí tento ex-agent. Tobě by mělo dojít, že to, jestli byl Litviněnko Britský agent nemá co dělat s tím, jestli byl zabit Rusy. To je jen manipulace a argument proti člověku, nazývaný "otravování studny". Co má co dělat s pravdivostí výroku Litviněnka to jestli byl agentem Británie nebo nebyl. Nebo chcete přijmout již navrhnutou absurditu, že se Litviněnko otrávil nešťastnou náhodou (či dokonce sám) a obviňil Putina obvinit z vraždy? Pravděpodobnější se mi zdá britská verze. Jsou tu ještě stopy radioktivity, když už ne výpověď Litviněnka! A radioaktivita se našla u ruského poslance a agenta v hotelových pokojích.

A jak říkám tento příspěvek je na konec vlákna. Pokud máte nějakou jinou skutečnoust s relevantními zdroji (podle pravidel) editujte Wikipedii.

166325

29.07.2008 01:16

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Jen si slapejte vodu! Vsak ja se take bavim. Nevim nakolik verite tem blbostem co tu pisete, ale jestli verite protokolum jste tezce mimo. Minimalne mimo stoleti, ne-li mimo tisicileti. A ze se zavadeji platebni karty i komunismus podle protokolu? Vsak s tim komunismem to uz neni tak zhave a platebni karty tu budou. Nebo ze byly svetove valky. Nebo to, ze exagent Litvinenko zabity ruskym statem je oznacovan za zlocince. V protokolech neni nic konkretniho a tak se idealni zidovska svetovlada muze naplnovat v jakekoli nedemokraticke spolecnosti, ale i demokraticke, kde upada vliv cirkve a je progresivni dan, provadi reformy ci podporuje drobnou remeslnou vyrobu, ktera podkopava kapital.

166298

29.07.2008 00:50

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

O metodach traveni nepohodlnych svedku ruskymi agenty nemuzes nic vedet. Proc bylo zvoleno polonium, ktere ma na cernem trhu hodnotu kolem miliardy korun muzes jenom spekulovat. To ze jsou ucinejsi jedy asi kazdy vi, ale po otraveni se musel travic vratit zpet do bezpeci ruska, takze otrava vysoce toxickym uranem ci kyanidem pravdepodobne po kratkem briefingu s Putinem padla. Jen s tim davkovanim polonia to agent trochu prehnal. On vsak chtel mit naprostou jistotu.

166296

29.07.2008 00:45

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Mafiani nebo neonaciste! Vzdyt je to jedno. Nekdo byl po tech letech na zaklade vypovedi svedku lapen. A zda se ze po pravu. Jeden z akteru (asi hlavni ucastnik) vrazdy spachal sebevrazdu.


Protokoly sionionskych mudrcu jsou podvrh. A je to podvrh vice nez sto let stary. Jedna se o plagiat protinapoleonske knihy sestaveny ruskou carskou tajnou sluzbou (jeji pokracovatele zabili Litvinevka, ale narozdil protokolu celou akci tentokrat desne zpackali). A jako podvrh protokoly zustanou, protoze vykradaji predchazejici literaturu a "original" nikdy neexistoval. Protokoly vyuzivali antisemite v Rusku i naciste v Nemecku. Nyni se uz vi ze je to plagiat a podvrh, tak ho mohou uzivat rasiste je tak "svobodnych" zemich jako Syrie, Egypt, Libanon, Iran, Saudska arabie ci Palestina.

O protokolech a jejich nepravdivosti lze najit mnoho informaci. Spousty ji bude i na internetu, ale i v literature.

166290

29.07.2008 00:25

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

hnulo svedomi a musel z kola ven.

A nebo se v nem nehnulo svedomi a Putin dal rozkaz svemu nejlepsimu agentovi, aby byl okamzite pote co ho prask odstranen.

http://www.denik.cz/ze_sveta/britanie_rusko_litvin...

Rusko se samo zatahuje do mezinarodnich pruseru tim, ze si zabiji lidi vsude po svete.

Byl natocen dokument o Litvinenkovi. Premiera u nas bude za par mesicu. Nevim odkud mate informace o spolupraci s Cecenci a vrazde Politkovske. Ale ja verim tomu co predklada Britanie, ne Rusko.

http://www.hce.cz/katalog.php?akce=obsah&ID=142&us...

Na ten film se asi diky vam podivam a potvrdim si svou verzi, ze Litvinenko byl zavrazden Ruskem.

166295

28.07.2008 22:57

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Pokud Rusko chce aby bylo ve svete chapano jako stat, ktery posila agenty zabijet sve lidi do celeho sveta tak samozrejme nikoho vydavat nemusi. Britanie rika, ze lide, kterym dala azyl jsou v Rusku pronasledovani. A ne jako zlocinci, ale jako Litvinevko!
A pokud spekulujete o jednodussich zpusobech zabiti nekoho, tak jaky jednodussi zpusob by jste chtel nez otravu jedem? Snad by jste po ruskych agentech nechteli, aby se museli prostrilet na vychod do Ruska pokud se jim nepodari prestrelka uprostred Londyna. Takovyto super akcni agenti jsou jedine v Americe!

Proc me chces mit po ruce? Snad mi nechces take podat nejaky jed? Dekuji!

166279

28.07.2008 22:42

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Excelentni logika je ale pravdiva. Kdyz se postrelis schovas zbran a budes tvrdit, ze kdosi te postrelil z okna, budou o tom ohromne novinove titulky jak se mnozi strelci strilejici lidi pro zabavu.

Jasna vec je ze Litvinevko se neotravil poloniem sam protoze polonium neni levna zalezitost a musel mu ho nekdo obstarat.

To, ze vydavani zlocincu mezi Britanii a Ruskem nefunguje je skutecnost, kterou nezmeni ani Britanie, ani Rusko. Britanie je presvedcena ze pomaha pronasledovanym lidem, ktere by jinak stihl podobny osud jako Litvinevka. Ze jsou souzeni v Rusku za tunelovani berou jako sikanu bohatych a vlivnych Ruskem. Rusko zase nehodla vydat vraha Litvinevka. Jestli si chce Rusko zachovat tvar statu, ktery neovladaji tajne sluzby, musi vydat vraha. Me to pripad Daniela Tupeho prilis nepripomina. Jaky mate pohled na tuto kauzu? Vysetrovani vrazdy skoncilo, neonaciste jsou uz polapeni a Slovensko ma nalepku stat rasistu. Tady jde o to, ze Rusko kryje vraha (sveho agenta) zatimco Britanie ukryva zlocince (agenty pronasledovani rusove na ktere byl planovan podobny atentat jako na Litvinevka).

166271

28.07.2008 19:56

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Nemuzes nic vedet! Ale reknu ti, ze Litvinevko oznacil za vinika jeho smrti Rusko. Britanie nasla cloveka, ktereho podezira z vrazdy a Rusko ho nechce vydat. Jestli chces spekulovat o tom, ze Litvinevko zije a je agent MI6 ci dalsi absurdnosti, pak mas volne pole pusobnosti.

Abych alespon castecne odpovedel, tak ti povim, ze to probehlo medii. Treba zde http://www.lidovky.cz/vrazdu-litvinenka-podporoval...

166268

28.07.2008 19:28

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Mereni radioaktivity neni dukaz, svedectvi lidi, kteri videli travice na onom miste nejsou dukazy? Svedectvi Litvinevka neni postacujici dukaz? Co chcete za dukaz? Svedectvi Litvinevka ma vetsi vahu nez jakykoli vas "duveryhodny dukaz" vyrobeny ruskym statnim aparatem.

Britanie zada rusko o konkretniho cloveka. Ze Britanie skryva Berezovskeho, odsouzeneho zlocince, kteremu udelila azyl, je jina vec. Navic Britanie tvrdi, ze zachranila Berezovskemu zivot a byl na nej spachan pokus o atentat rizeny tajnymi sluzbami. Podobne jako Litvinevko byl zabit agentem.

Ale to je jina vec. Berezovsky navic podporoval jak Litvinevka, tak i jeho vraha, agenta Ruska Andreje Lugového.

Navic vase "verohodne dukazy" jsou tvrzeni ruskeho statniho aparatu, ktery byl z vrazdy obvinen jiz samotnym Litvinevkem.

166266

28.07.2008 16:29

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE:

anti-anti 82.?.?.?

Dukazy ma Scotland yard a britske tajne sluzby, sam Litvinevko pred smrti oznacil za vinika Rusko. Radioaktivni "stopa" byla velmi dobre vystopovana a vedla do ruska. Ted Britanie zada Rusko, aby jim vydalo podezreleho. Tak jake pak zatajovani dukazu! Rusko proste nechce vydat sveho obcana podezreleho z vrazdy.

166257

08.10.2006 16:41

Není důležité, co řekl Havel

Není důležité, co řekl Král

anti-Král 82.?.?.?

(Zrušeno. Můžete útočit na článek, ale ne na autora osobně. Editor)

118679

15.09.2006 15:21

Dobrá zpráva! Média začínají psát pravdu. Proč?

RE: Illuminati + New World Order

anti-anti 82.?.?.?

Ale je tam na začátku napsáno že je to trilogie, vymyšlené science fiction [velký smích]

116742

08.09.2006 17:03

Řekne nám Robert Fisk celý příběh?

RE: Odlisne nazory levicaku Friska a Krale?

anti-anti 82.?.?.?

Nebude to tím že Král a celý zvědavec je proti židům, nebojí se shodit svůj vzor, který je pravidelně informuje o civilistech zabitých sionisty a obviní ho ze lží tím, že uveřejňuje také články o Hizbaláhu, přičemž o něm píše stejně jako o Izraeli a zdůrazňuje také že Hizbaláh začal válku, věděl a počítal s jistou odvetou, ikdyž mnohem menší. [chechtot]

116256

31.08.2006 14:07

Izraelský Mossad zapleten do pokusů o bombové útoky na německé vlaky

Totální blbost

anti-anti 82.?.?.?

Celý tento článek je NESMYSL. Přečtěte si diskuzi pod anglickým článkem. FSD to nikdy neoznámila. Důkazy žádné ani k oznámení Rusy, ani k útokům Mossadu 11.9. Je to celé protiizraelský blábol.
http://zvedavec.nazory.cz/

115567

30.08.2006 13:38

Pokus o protest

RE: Projev, který nesměl nikdo slyšet

anti-anti 82.?.?.?

Zato neonacisté z té demonstrace si už připravují výbušniny na boj proti židům. Chtějí buď získat povolení pro službu v cizí (pravděpodobně Íránské) armádě a provádět útoky na Izrael nebo likvidovat židy a synagogy na území české republiky.

http://zpravy.idnes.cz/cesti-neonaciste-hrozi-utoky-chteji-bojovat-za-iran-fyk-/domaci.asp?c=A060829_160511_domaci_pei

No a kdo chce bojovat? [zmaten]

115449

28.08.2006 17:33

Pokus o protest

RE: Projev, který nesměl nikdo slyšet

anti-anti 82.?.?.?

Já tvrdím naprostý opak! V Izraeli žijí jak arabové (18,5%) tak židé(77%). Arabové jsou v Izraeli nepřátelé, kteří chtěli zničit Izrael hned při vzniku. Palestinci se odbuchují s výbušninou kolem pasu. Proč by měli být na vysokých vojenských postech. Pro Araby je v Izreali vojenská služba dobrovolná (neslouži v armádě téměř nikdo).

A rozbijení smíšených manželství, msty na dětech?
-Nic o tom nevím.

A každý starší děda by se měl odpálit?
-Nic naplat nepříteli židů názor nezměníš ale věz že likvidace arabů není systematicky prováděna Izraelem. Diskriminace arabů existuje stejně jako u nás diskriminace cikánů.

115299

28.08.2006 12:54

Pokus o protest

RE: Projev, který nesměl nikdo slyšet

anti-anti 82.?.?.?

CHACHACHACHA. Nedivím se že Český stát si nenechá takle urážet své spojence, od nazi holých hlav, kteří se chtějí přidat na stranu mírumilovných arabů, kteří touží zničit zlý Izrael utiskující hodné Palestince. Izraelci se bojí ve svém státě teroristů. Je to demokratický stát, který zaručuje práva všem občanům bez rozdílu vyznání nebo rasy. Velká část prohlášení jsou polopravdy. Palestinci nesmí sloužit v armádě, jsou po výbuchu sebevražedných útočníků ošetřeni až s pyrotechniky. [bliji] To je z bezpečnostních důvodů. A lidé kteří zoufale obětovávají své životy s praky v ruce či s kamením? [zmaten] To si děláte SRANDU? To jsou sebevražední útočníci nebo děti za kterými stojí palestinští odstřelovači! Co mohou čekat s kamenem v ruce proti tanku. Co můžou dělat Izraelští vojáci s takovými lidmi. Zastřelit. To můžete tvrdit rovnou jací jsou sebevražední útočníci hrdinové. Obětují svůj život a zabijí spoustu zlých Židů


Dobře že vám dal na prdel [chechtot] . Takové akce české policie plně podporuji.

115275

08.08.2006 11:14

Cenzura na iDnes

Co se divíte.

anti-anti 82.?.?.?

To že se maží nesouvisející externí odkazy je normální. Reklama často obtěžuje čtenáře diskuzí a speciálně pokud je odkaz umístěn bez komentáře proč je umístěn, nemá v diskuzi co dělat. V redakci iDnes se museli pěkně zasmát. Výsledkem dopisu může být jen posílení cenzury. Bude se muset mazat jak fašisticko-komunistický příspěvek tak nevhodná reakce na něj. Copak by bylo nestrané smazat jen reakci ukazující na závadnost určitého názoru? Naopak na iDnes je malá cenzura a musí se posílit! Bylo by lepší poslat přímo žádost iDnes o posílen cenzury. Že si nechtějí nechávat odkazy na zvědavce a osud je normální, zvlášť když jsou zpoplatněné (byť částečně).

113014

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 4

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?