Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 74 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Kapitán Parker, Macejko Fr, Kapitán Parker, Macejko Fr, Macejko-Fr.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.04.2003 15:17

Pokus s opicemi

Pokus s opicemi

Macejko Fr 68.?.?.?

Souhlasím,pokračování Pavlovova pokusu naprosto funguje.Jasným důkazem byl Taliban a mohamedánští věřící.
Pozor na cenzuru, toto je logický závěr, které ty opice nenávidí.

11554

10.04.2003 22:48

Tajná dohoda diktátorů

RE: Tajná dohoda diktátorů

Macejko Fr 68.?.?.?

Pravdou je ale také, že vaše cenzura ( smrdící diktaturou aktivního komuniznu v dnešní době se přiklánějící k terrorismu) nepouští základně žádné články, ktere jsou proti vašemu kredu. To je podle vás demokracie jak řemen, takže o skutečnosti mezi vašimi kecy a tou jednoduchou pravdou si nikdo normální nemůže udělat normální úsudek. Já vím, že mně toto opět zmoderujete, ale mám přesné kopie vašich myšlenek a mých a při diskuzích to velice rád ukazuji vaším zastáncům a nějak jim tuhnou svaly v obličeji. Vám asi ne !

11661

12.04.2003 13:12

Iráčané za tuto podvodnou válku zaplatili krvavě

Iráčané za tuto podvodnou válku zaplatili krvavě

Macejko Fr 68.?.?.?

Prosil bych bližší vysvětlení: Iráčané za tuto podvodnou válku zaplatili krvavě...... Kteří Iráčané ? Normální prostý lid a nebo Saddamova soldateska ?

11746

14.04.2003 23:09

Zvědavec bude od května za peníze

Zvědavec bude od května za peníze

Macejko Fr 68.?.?.?

Tohoto jsem se obával již od začátku a zíval jsem na Allaha, tedy pardon vzíval Allaha, aby toto nedopustil. A ono to dopadlo přesně tak jak s tím Baghdadem. Allah se na to vykašlal. Musím změnit boha, protože s tadytím to každej prohraje. Jenom mám nyní obavy kdo těm Rusákům zaplatí ty tanky a transportéry a Frantíkům ty smlouvy za excluzivní těžbu ropy. O těch německých socialitech raději nemluvím. Bussines je bussines a blbost je katastrofa.
Doufám, že tedy do konce dubna se ještě trochu pobavíme.

11938

15.04.2003 03:27

Dnes přišly na řadu knihy

Dnes přišly na řadu knihy

Kapitán Parker 68.?.?.?

Věřím, že škody v muzeu a knihovně jsou obrovské, ne-li katastrofální a rozhodně okupační vojska měla s drancováním počítat a škodám zabránit. Je rozdíl mezi drancováním a úmyslným ničením, připomíná to methody středověku. Prostému Arabovi rozhodně nejsou blízské kulturní a historické hodnoty, ten je rád, že přežívá. Ten se snad jenom mstil na Husseinovi a raboval všechno z jeho a také ze státního majetku. Muslimství rozhodně nepatří mezi vyšší struktury filozofie a tak lid možná ničí sochy a předměty, které mu jejich duchovní vtloukali do hlavy po celá staletí. Úmyslné založení požáru již patří do jiné kategorie vandalství a ukazuje to skoro na teroristický akt. Bylo by velice zajímavé zjistit, kdo ten požár založil a proč? Byli to příslušníci elitních Husseinových jednotek, nájemní žháři a nebo prostá pomsta iráckého lidu? I tak to ukazuje na velmi nízkou úroveň vzdělanosti.Nevím jestli se podaří vnutit tomuto národu kapitalistickou demokracii, když se ještě nedostal přes feudální systém k francouzské revoluci. No snad uvidíme!

11958

24.04.2003 17:55

Nahá pravda

Nahá pravda

kapitán Parker 68.?.?.?

Děkuji za Váš článek, který jako obvykle jsem detailně prostudoval, a mohu říci, že bych z jeho doktrinou i souhlasil, (každý máme právo na svůj názor a z protiútoků ostatních bych se měl učit a nebo je házet za hlavu). Co je podstatné, objevit z diskuzí podstatnou skutečnost, nechci říci absolutní pravdu děje nebo činnosti, a tu potom používat pro svoje zájmy.Nezlobte se, když řeknu,že 75% lidí myslí "prdelí", kterou si ani pořádně nečistí.(Tím nemyslím Vás) I když mám opačné závěry od psaných skutečností od Vás, mám k vám respekt a obdiv, že toto děláte. Na závěr : S Vaší doktrinou souhlasím,ale nesouhlasím se závěrem, tento konflikt jakož i ostatní v historii je bojem o moc nad světem nebo regionem. Náboženství, rasismus, tyranie jsou jenom prostředky k jejímu dosažení. Mluvíme-li o bohu, snad jenom hint, ono skutečně něco existuje mimo pozemskou bytost s vyšší inteligecí a technologií, a to je prozatím síla, proti které jsou ostatní malicherné. Ta nyní vládne nad světem a ti, kdo jsou jejími vykonavateli mají absolutní moc a podle nich právo to dělat. Další závěry ponechávám na vás.

12739

25.04.2003 03:27

Nahá pravda

RE: Kdo vlastni zbrane hromadneho niceni

kapitán Parker 68.?.?.?

Pokud se mýlím, opravte mně, používání ZHN ( ne vlastnění, viz atomový klub 5ti velmocí) je všeobecně zakázáno kdekoliv používat ve válečných akcích. ( Vtlačil se tam i Izrael), ale hlavní obavou jsou teroristické skupiny, většinou rekrutované z mohamedánských řad, aby je nepoužily proti nepřipravenému civilnímu obyvatelstvu, což je v poslední době jejich specialita.USA a Izrael se svojí absolutní vojenskou převahou může zkoušet nové typy vojenské technologie k poražení nepřítele, nebo jeho likvidaci, protože technika jeho protivníků je velice nízká, tudíž, nemusí ZHN používat jejich likvidaci, na to mu stačí vyspělé klasické zbraně. Nebezpečí použití ZHN je tedy mnohem vyšší od teroristických skupin.

12772

25.04.2003 03:36

Nahá pravda

RE: Nahá pravda

Macejko Fr 68.?.?.?

Pane Bílý, Židé mají také svého boha a jmenuje se "Jahve nebo Jehova" a ten slíbil, že jim do 6000 let dle jejich kalendáře podřídí celou zemi. Nyní mají rok asi 5780, takže to při tom dnešním tempu to do těch 6000 let mohou dotáhnout.

12773

25.04.2003 05:21

Nahá pravda

RE: Nahá pravda

Kapitán Parker 68.?.?.?

Promiňte, že se opět do toho vměšuji, ale jenom pár poznámeček. Měco k náboženství a rase: Náboženství a rasa má naprosto přesnou definici.( nemůžete si plést křesťanství s budhizmem nebo mohamedánstvím, těch náboženství je ještě plno), nedoporučoval bych proto pít bílé moravské víno v kterékoliv mešitě, kdežto v katolickém chrámu při bodoslužbách je to normální.O pletení ras raději ani nemluvím.
Ohledně severní Korei: I když to jsou šílenci stalinistického rázu, je jim naprosto jasné, že jakékoliv použítí jejich atomových zbraní by bylo posledním dnem jejich korejského bytí.Znovu opakuji, válku nevyhrávají atomy, ale silné zázemí a to jak je známo je v Sev Korei před hospodářským krachem. Totéž bylo v komunistickém Rusku.

12779

27.04.2003 16:00

Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

Macejko Fr 68.?.?.?

Mně by v prvé řadě zajímal fakt, kdo a proč způsobil výbuch skladiště zbraní v Baghdadu. Samozřejmě, že by se mělo vést neutrální vyšetřování a potrestat viníky neob napravit chyby. Obviňovat někoho bez faktů, jenom podle toho,že "Někdo někde něco řek" absolutně nepřispívá k hodnověrnosti žurnalitiky a potom ten plátek dostává punc "Ukecanosti" a nikdo ho nebere vážně. Tedy alespoň ne ti normální lidé.

12895

27.04.2003 23:32

Nemyslitelné se stává normou

RE: Nemyslitelné se stává normou

Macejko Fr 68.?.?.?

"Prosím Vás soudruhu, já vím že jste uvědomělým občanem, ale píše se rok 2003 a ne 1980, a že tzv sametová revoluce sice nevyměnila komunisty, ale pozměnila trochu vědomí v pokroku myšlení. Tento systém referování o skutečnostech není ani typický pro Rudé právo z roku 1972 ( tam občas prořekli nějakou pravdu), ale toto je typické pro moskevskou "Pravdu", která zásadně každou skutečnost zkreslovala a proto , protože to bylo " Out of reality", ten hard "komunist core" musel zavřít krám. Tady se nejedná jestli o to někdo "chytře nebo blbě kecá", to umí každý, ale hlavně jaké to má výsledky. Je-li někdo totálně pitomej nesmí se divit, že na tu pitomost sám po čase doplatí.Ovšem toto je kecání, že by se i soudruzi z KSSS mohli přiučovat, jak o oblbovat masy svých příznivců.

12922

28.04.2003 16:39

Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

RE: O Cernobylu

Macejko Fr 68.?.?.?

Vzpomeňte na případ ponorky Kursk. Nejdříve ji při manévrech měly potopit americké lodě, potom to nebylo jasně vysvětleno a nakonec komunistická Putinova vláda nechala udusit asi 18 členů posádky, kteří ještě mohli být zachráněni včasným zásahem. Příčinou byl výbuch vlastního torpeda, které protrhlo předek ponorky a zapříčinilo její zkázu. Stačí si vzpomenout na ruskou likvidaci "Čečenských teroristů ",kteří přepadli moskevské divadlo a po zásahu ruských bezpečnostních sil bylo zabito mnohokráte více nevinných lidí než teroristů.Komunismus,náboženský fanatizmus, nyní specielně mluvím o mohamedánech (sebevražedné útoky)necení lidský život ani na úroveň divokých psů.

12967

29.04.2003 01:14

Party

Party

Macejko Fr 68.?.?.?

"Congratulation"- skutečně perfektní prezentace !!!

12986

29.04.2003 07:31

Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

RE: Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

Macejko Fr 68.?.?.?

Pane Alberte, kdybyste měl na vybranou pouze mezi Talmudem a koránem, co vy byste pro sebe vybral ?

13011

29.04.2003 07:52

Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

RE: Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

Macejko Fr 68.?.?.?

Pane Peleška v tomto případě jedině hlavou, ale protože ji maji jaksi zafáčovanou, ( zblbí fanatici) tak bojují za vítězství Palestiny až do jejího úplného zničení.Vy již jste viděl aby imáni nebo mohamedánští pohlaváři šli příkladem martyrů, vzali na sebe granáty a šli se odprásknout? Víte jak by se potom u toho Alláha v tom nebi měli ? Ale jak je vidno, tak se jim tam moc nechce.Posílat někoho na smrt, aby on se měl dobře na zemi......to je morálka gangsterů a ti by měli mít především peklo již tu na zemi.

13012

29.04.2003 08:01

Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

RE: Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

Macejko Fr 68.?.?.?

Hlavně v Mírově a v uranových koncentrácích. A potom ta svoboda projevu, KSČ si mohla klidně kecat co chtěla a bez mrknutí oka dělnickou justicí veřejně zavraždit Slánského a jeho kumpány, Honzu Masaryka a další tisíce skutečně nevinných lidí. Prostě ráj na Zemi.........

13014

29.04.2003 08:07

Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

RE: Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

Macejko Fr 68.?.?.?

Je to fakt sabotáž špionážní centrály M16. Voni totiž ti imperiálisti do těch plánů schválně nenapsali, že se s tím Concordem nesmí zatáčet a jak pilot zatáh za páku, tak se nesmíme divit, že se Concord rozlomil.

13015

29.04.2003 08:44

Jak vypadá svoboda po americku pro Iráčany v praxi

RE: O Cernobylu

Macejko Fr 68.?.?.?

Pane Jane, Vy jste skutečně genitál, tedy pardon genius. Ohledně toho Černobylu, jak to bylo s tím podplacením celé té technicky vyspělé vedoucí směny, aby to bouchlo. Tu už tenkrát asi musel Saddam Hussein s Bin Ladinem naplánovat a pak zaplatit nějakou tu miliardu těm rodinám sebevrahů. Vidíte, jak si na ty mohamedány musíme dávat bedlivý pozor. Ale jen tak na okraj, viděl jste vůbec někdy atomový reaktor a víte jak pracuje ?Jaké jsou rozdíly mezi zabezpečovací technikou provozu Ruských a Západních modelů? Ta ruská technologie je hazardem i pro archanděly, natožpak po ruské inženýry.

13016

02.05.2003 16:39

Kam se poděl selský rozum?

Kam se poděl selský rozum?

Kapitán Parker 68.?.?.?

Vzhůru do EU, ať je to cokoliv, tak je to pořád lepší než aby Český stát vedli komunisté pod tajnou spoluprací komuinistického Ruska. Snad minulá historie 12ti let jasně ukázala i těm největším pitomcům kam " ta samostatná vláda "vypočítavých " ( nechci použít pravého slova) vedla. A o nějaké vyspělosti českého rozumu po 40ti leté komunistické okupaci pořád pochybuji. Já jsem pro dobrou Českou republiku, ale ne aby vlastní gangsteři ji využívali pro svoje cíle. Stačí snad příklady krachu bank, kuponová privatizace, přidělování zestátněného majetku dalším zlodějům a snad vrcholem je volba Klause prezidentem komunisty a ustanovení pana Železného senátorem. Tedy vážení : to je "KLASA" na blití.

13213

08.05.2003 02:47

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Důkazy o ZHN byly od počátku pochybné, tvrdí výzvědné služby

Kapitán Parker 68.?.?.?

S výsledky souhlasím a nevím co bylo vpozadí, jenom mně vadí jedna věc: "Zákaz interviewů vědců Saddamem inspektory". Nyní je snad Amerikáni mají pod kontrolou, tak jsem také zvědav co z toho vyjde.

13566

11.05.2003 02:40

Národ zbabělců

Národ zbabělců

Macejko-Fr 68.?.?.?

A ten kdo věří těmhletem zhovadilým kecům, tak to je akt absolutní blbosti.

13674

11.05.2003 04:15

Národ zbabělců

RE: Národ zbabělců

Kapitán Parker 68.?.?.?

Z VOLA koně neuděláš i když mu budeš říkat PANE.Prosím Vás pěkně nechte se ještě včas pojistit, protože až ta Vaše blbost " bouchne" ( za blbost se platí strašné penále), tak ať máte alepoň rodinu trochu zajištěnou. ( Já to myslím s Vámi skutečně opravdově)

13679

11.05.2003 19:40

Národ zbabělců

RE: Národ zbabělců

Macejko-Fr 68.?.?.?

Pane Bílý, prosím Vás pěkně snad najednou nevěříte v reinkarnaci ? Zrekapitulujte si prosím znovu svoje náboženské převědčení, protože rozhodně panu biskupovi by se to nelíbilo a mohl by vás vyobcovat z církve a to byste snad nechtěl ? Že ano. Reinkarnace samozřejmě existuje, ovšem ne pro pravo-malověrné věřící.

13705

13.05.2003 03:46

Národ zbabělců

RE: Národ zbabělců

Macejko-Fr 68.?.?.?

S voli se absolutně nediskutuje, Ti se akorát vodí na jatka a jestliže někdo neví že patří mezi ně (i kdyby byl geniálním profesorem což ti většinou již jsou) tak ať se raději spláchne do záchodu a drží hubu. S veškerou úctou : Macejko Fr.
PS. Umíte představit, že by tadyhleta spodina měla někde vedoucí postavení a kam by to asi dovedla ? Já ano, proto se jí straním.

13786

13.05.2003 19:17

Národ zbabělců

RE: Národ zbabělců

Macejko-Fr 68.?.?.?

Prosím Vás neleťte si Dalmácií s decimálkou, věřím, že to je absolutně mimo limit Vašeho chápání.

13823

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poděkování NATO za ochranu? A před kým?04.06.20 17:20 Neurčeno 3

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 1

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 3

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 21

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 12

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Měnové kurzy

USD
23,52 Kč
Euro
26,63 Kč
Libra
29,65 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
16,33 Kč
Švýcarský frank
24,59 Kč
100 japonských jenů
21,58 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,72 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
33,94 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 317,47 Kč
1 unce stříbra
417,52 Kč
Bitcoin
230 640,18 Kč

Poslední aktualizace: 4.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?