Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Adam, TomasEU.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.07.2006 11:11

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

TomasEU 86.?.?.?

Jednoznačně se mýlíte. Rusko nám není vůbec kulturně blízké a nikdy nebylo!
Od dob Rakouska Uherska až po období 1. republiky jsme byli kulturně naprosto odlišní, i ekonomicky. Patřili jsme k nejlépe rozvíjejícím se ekonomikám. Zatímco Rusko bylo po dlouhá staletí v naprosté bídě. Nemusím jistě srovnávat např. gramotnost obyvatel ČR v období 1. republiky a totální negramotnost obyvatel ruské federace. (tím nechci nijak snižovat ruskou kulturu, jistě z těch nuzných podmínek vzešlo i spousta např. geniálních spisovatelů)
I když možná jste neměl na mysli přímo toto, ale zapletl jste se v klišé, že oni jsou slované a my též.
To je ale jediné, a nepříliš celistvé pojítko. Nejbližsí jsou nám rozhodně jazykem. Kterému můžeme dobře rozumět. Také naše jazyky spadají do jedné jazykové rodiny. Tím končí veškerá kulturní "blízkost". Oni jsou čistokrevní Slované. Když uvažuji střed Ruska. Kdežto my jsme směsí národů, kteří přešli přes naše území. To znamená, že chronologicky máme předky mezi Kelty, Germány a nakonec sem přišli slovanské kmeny. Dle výzkumů genetiků našich genomů (konkrétně jde o zkoumání charakteristických nemocí pro ty které národy) máme nejvíce genů z našich předků od Germánů a Keltů. Slovanské geny se u nás většinově neprosadily. Takže jediný pilíř naší kulturní zpřízněnosti je ten, že nás Rusáci přes 40 okupovali.
O USA jsem nic nepsal, k nim máme kulturně ještě dále, neboť kromě různé historie nás nespojuje ani jazyk.
O to ale původně nešlo. Jádrem mého sdělení bylo, že tvrzení, že Rusko dbá na nějakou svobodu je k smíchu. A nepravdivé.
Ono už jen stát v jehož čele stojí bývalý KGB rozvědčík zakomplexovaný chudáček nepůsobí příliš dobře. Není dobře, když v čele velkého národa stojí zakomplexovaný trpaslík. Typický Napoleon.
A to naprosto abstrahuji od takových psychologických aspektů jako např., že Rusáci neumějí vystupovat. Taková opona strachu a potlačení všech emocí. Tzn. kamenná tvář a potlačení veškeré lidské přirozené mimiky při vytupování. Od toho taky mohli od dob železné opony opustit. Tím nechci říci, že je mi nějak zvlášt konvenuje americké keep-smiling za všech okolností. Ale přece jen by člověk měl dát aspoň trochu najevo emoce, když to k lidem patří. Takový úsměv při vystupování je jen k prospěchu věci. Ale to je jen detail, to jsem odbočil.

111238

23.07.2006 11:26

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

TomasEU 86.?.?.?

Vy máte ty Rusáky příliš zidealizované. I toho Putina, moc věříte žvástům z TV a podobně. Takový malý zakomplexovaný Napoleon by si neporadil téměř s nikým. (to že jste se dozvěděl, že dělal judo, by nemělo znamenat, že byste ho měl ve svých představách démonizovat) Je to zakomplexovaný trpaslík.
To, co popisujete, je přesně politika o kterou nikdo nestojí, neprůhledná, hromadění moci z armády, z finančních kruhů, potlačení opozice, rozvědka, zkrátka všechny ty manýry z dob KGB sem tahá. Rusové se nikdy zpátky nedrželi. Sprostě nás okupovali. O své vůli neodešli, ale v 90letech jejich setrvání zde nebylo udržitelné. Nešlo s tím vůbec nic dělat!
Guantanámo a Abu ghreib souvisí se svobodou jen tak, že jsou tam uvěznění teroristé.
Nikdo nevinný tam není. Jsou to muslimští teroristé, členové Talibanu, kteří (kromě vašeho argumentu, že brání svou zemi proti USA) několik desetiletí okupovali své vlastní lidi, vraždili je, mučili, šikanovali a vzali jim veškerou svobodu. Já bych byl pro popravení všech teroristů z Talibanu. Šli protio vlastním lidem, národu rodině, jen kvůli vlastnímu prospěchu a prachům.

111239

24.07.2006 19:09

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

TomasEU 86.?.?.?

lež, úmyslná a vědomá záměna pravdivé skutečnosti za klamnou; vědomě projevená nepravda. V.t. lhaní.
Toto je lexikální (slovníková definice) slova, jehož jste použil derivát.
Nic takového se neděje, nic vědomě nezaměňuji a vy mě zcela drze osočujete! Nařknul jste mě, neumíte diskutovat a snižujete se k urážkám diskutujícího. Slušná dialektika vám nic neříká.

111370

25.07.2006 01:04

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Pohled zpet ,na udalosti v teto zemi-Libanonu.

TomasEU 86.?.?.?

Dobré sousedství na blízkém východě ještě před vznikem Iraele - to je snad vtip. Arabáči vždy válčili i proti sobě a mezi sebou. Tak mír nikdy nebyl.
Jsem pro všechny arabáče vystřílet. Nic jiného na ně neplatí.

111405

25.07.2006 10:29

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Pohled zpet ,na udalosti v teto zemi-Libanonu.

TomasEU 86.?.?.?

Dobře, souhlasím s Vámi. Nicméně klíčovým momentem je moc a síla, kterou disponujeme my spolu s USA. Žádná arabská země nemůže soupeřit ani s USA, ani s Evropou, proto by se jejich ambice a aspirace (včetně své zahraniční politiky) měla jednoznačně uzpůsobit a zmírnit a položit do objektivní relace se svou mocí a možnostmi.
Tento racionální fakt se nekryje s jejich současnou rétorikou. Jsou jako nafouklá mýdlová bublina, stačí píchnout špendlíkem a praskne. Takže když řekneme inspektory do jejich jaderných elektráren, musí sklopit hlavu a udělat to, co chce silnější!
Druhým faktem je, že aby sami nabyli na moci, musí se sami zbavit svých autoritářských a náboženských režimů, začít podnikat, otevřít trh, to je jediná cesta k ekonomickému růstu, důsledná resktrukturalizace celého ekonomického sektoru a jeho liberalizace , jedině tak mohou využít své komparativní výhody, až jim třeba dojde ropa atd. Ale to je na nich, k tomu je nikdo nutit nebude. Neudělají li to -jejich chyba-. Ale ať pak nečekají, až hladoví vrthnout do Evropy, že je nepostřílíme jako psy. I s jejich mešitama a zbraněma, které si s sebou přinesou.

111432

25.07.2006 11:21

Skutečné cíle Izraele

Nezzubý Libanon

TomasEU 86.?.?.?

Osobně taky nechápu, proč Izrael vede ofenzivu proti Libanonu. Ten je v tom nevinně, to je bezzubý stát, který je okupován cizími silami a násilně vmanipulován do něčeho, kde nemá být.
Nechápu, proč Izrael konečně nepřestane s neustálým handrkováním s Palestinou, nebo Libanonem a jednou pro vždy drtivě nezaútočí na Írán a Sýrii. Tyto země jsou původcemi a duší každých útoků všude ve světě, podporují teroristy, nenávidí celý svět, ovládají Libanon, okupují ho, vraždí mu premiéry a teď ho ještě svinsky dostaly pod palbu Izraele. Je třeba provést drtivou ofenzivu proti Sýrii a Íránu. S podporou USA a vystřílet tento šmejd úplně do mrtě! Odstřelit Ahmanedínežáda a Assada jako škodnou.
A USA a Irael a Evropa by si se Sýrií a Íránem poradili velmi rychle!

111437

25.07.2006 19:48

Skutečné cíle Izraele

RE: Nezzubý Libanon

TomasEU 86.?.?.?

K přívlastkům smutným, hloupým bych ještě přidal mimořádně naivní, to opravdu myslíte vážně, když píšetě, že Sýrie za nic nemůže, když jste osobně přesvědčen že konkrétně Sýrie nechala zavraždit Libanonského premiéra? Kdo jiný by ho vraždil??? Vždyť Sýrie dlouhá desetiletí okupovala Libanon, měla tam agenty, unášela, zabíjela lidi, Libanon byl vlastně jakýmsi Syrským předovojem a ochranou rouškou při prosazování Syrských zájmů. A když byla Syrská pozice v Libanonu "oficiálně" nahnutá, OSN prostřednistvím své rezoluce donutila Sýrii k odchodu, tak jim aspoň zabili nově zvoleného premiéra!
Já se ptám vždy! Víte, co je důležitý?? MOTIV!!! při každém policejním vyšetřování při zkoumání činů jakéhokoli vraha MOTIV. To je alfou omegou -esencí všeho. Ani nevím, proč to všechno píšu, nepochybuji, že to všechno víte. Jen hrajete naivku.
Vaše tvrzení o neexistenci důkazu je nepravdivé. Argumentum ad ignorantiam. To, že vy nevíte o důkazu (ani já), ani USA, ani Izrael, ani třeba Libanon ho nemají neznamená, že NEEXISTUJE žádný důkaz, že Assád dal zavraždit byvšího libanonského premiéra.
Takže bych to ponechal, že zatím nemáme žádný důkaz. Nepochybuji, že v Sýrii bude důkazů spousta.
Vaše znalost Sýrie a Íránu je dána patrně jen naivismem nejhrubšího zrna.
Tolik k vašemu příspěvku.
BTW: nejen mainstream média, ale i zde- na Zvědavci- vyšlo několik článků (od Fiska?), o vlivu a Sýrie na Libanon a o jeho ovládání a prosazování svých zájmů. Zajímavé, jak selektivně vybíráte jen ty informace, které se vám hodí.

111476

25.07.2006 20:02

Skutečné cíle Izraele

RE: Nezzubý Libanon

TomasEU 86.?.?.?

V Palestině nic nevzniklo. Nic podstatného pro Írán a Sýrii. To je jen záminka pro Sýrii a Írán. Asi tak, jako nyní byla Izraelská záminka unesení dvou vojáků pro tuto běžící ofenzivu.
AnoAfghánistán, i Irák byl problém. Ale přece nebudeme svět vidět černobíle, problém nebyl jen tam. Nyní je vyřešen. Další problémy jsou v Íránu a Sýrii. Proto bych doporučoval totální ofenzivu a všechen ten šmejd vystřílet. (Tím samozřejmě nemyslím civilní obyvatelstvo, ale vládnoucí garnituru, zmrdy ze strany Bass, udavače, kteří udávají vlastní lidi apod. Však to známe všichni z totalitních států, jak to chodí, vpodstatě je jako rukojmí držen celý národ)

111477

27.07.2006 16:27

Skutečné cíle Izraele

RE: Nezzubý Libanon

TomasEU 86.?.?.?

Uvědomnte si pane Bartošek jednu věc. Spoustu lidí nezajímájí ideová hlediska, konspirační teorie, laciná propaganda atd.
My co jsme žili v ČSSR v tuhém totalitním režimu, s neustálým potlačením lidských práv víme co znamená nesvoboda, víme co znamená totalita. A BOJUJEME PROTI ní! Nechceme, abychom jí znovu zažili, nechceme, aby jí zažili naše děti ani kdokoli jiný. Nepřejeme ji dokonce ani našim nepřátelům. A NECHCEME, aby tuhé totalitní režimi udávali nějakou nótu, aby diktovali co a jak. Tak, jako někteří z nás bojovali proti totalitě zde v ČSSR, tak proti ní bojujeme všude ve světě. A budeme podporovat každého, kdo proti ní bojuje. Lže se všude. Vy pořád opakujete, že lžou jen Židé a že vše je postavené na lži. Taková je, bohužel, západní zkažená společnost. Podívejte se jen na naší politickou scénu, kolik z politických představitelů lacině lže -ani to nemusí být Židé, lžou všichni lidé, Židy nevyjímaje. Ale pořád je to naše západní společnost a stále je lepší než jakákoli totalita!!! Proto se k ní pořád přikláním a podporujuji. (Byť k ní mám spousty výhrad-morálka, ekologie, konzum atd...)
Všude v těch zemích, kde je podle vás všechno postaveno na lži kdokoli může vyjádřit jakýkoli svůj názor!!! Kdežto v totalitních zemích (vašich snových ideálech) člověk nemůže vyjádřit svůj názor!!! Jinak by okamžitě byl zavražděn, nebo jinak perzekuován! (včetně jeho rodiny, však to známe my Češi za těch 40 let) A vězme, že totalita provázaná ještě s náboženským fanatismem je ještě horší! Řekl bych IMHO, že by se dalo empiricky dokázat, že v totalitních zemích se LŽE ještě mnohem více, než v západním zemích (kde je X věcí včetně politiky prolezlých samou lží), protože LEŽ se zde stává obligatorním (povinným) prostředkem přežití!!!! NE tak na západě!!! Lhát nemusíte a můžete se velmi ostře ohradit proti Bushovi, proti Šaronovi, Blairovi či libovolně proti čemukoli chcete! Kdežto v totalitě musíte lhát více, nejen z důvodu ekonomického prospěchu ale z důvodu ochrany svého bezcenného života!!!!!!
Takže proto Sýrie , Írán věru nejsou svobodné země, nebo jak jste vy někde psal, jediné země které si svojí za svým, ale zkurvené totality, které parazitují na svých občanech, znásilňují je, vraždí své obyvatele a NETOLERUjí žádný jiný názor!
Proto fandím Izraeli (ač nejsem jeho fanouškem, ani mě by se teď nelíbilo být v Libanonu a taky bych cítil neospravedlnitelnou křivdu, kdyby mi zbořili dům, nebo zabili blízké) a doufám, že konečně opustí od Libanonu a provede drtivou ofenzívu vůči totalitám jako je Írán a Sýrie. Vy říkáte, že jsou nezávislé a jak prosím vás???? Tak že jsou proti USA, vždy běžní lidé nemohou říci ani svůj názor!!!!! Jinak je popraví kulkou do týla v přímém TV přenosu!!!!! Toto je jejich denní praxe! Stačí, aby člověk řekl (i třeba vys...

Kráceno (Editor)

111723

27.07.2006 16:27

Skutečné cíle Izraele

RE: Nezzubý Libanon

TomasEU 86.?.?.?

Stačí, aby člověk řekl (i třeba vysoký důstojník v armádě -jak se stalo před cca 3/4 rokem) že nesouhlasí s tím a tím vládním postojem- oni ho zinscenovaným sousedem a totalitním prokurátorem odsoudí k smrti za smyšlenou kolaboraci se sionisty a v přímém TV přenosu ho popraví!!! JEstli jste Čech vzpomeňte se na politické procesy v padesátých letech! Proboha přece nebudeme říkat, že země, kde i nyní probíhá něco podobného jsou svobodné a nezávislé a už vůbec jim přece nebudeme fandit proti zemím, kde si člověk může číkat a dělat co chce!!!!

111724

07.08.2006 11:30

Spějeme do záhuby

národnostní zmatení

86.?.?.?

Je pro mě groteskní, jak jsou nazývání někteří lidé americkými občany, dánskými atp. a přitom jsou to samí Mahmudové, Khaledové apod. Chápu, že v případě, že člověk disponuje nějakým občanstvím, tak je korektním občanem toho kterého národa. Ale pro doplnění celistvosti smyslu by bylo vhodné vždy dodávat celou pravdu např. Američan muslim, arabského původu. Rovněž tak u Dána a podobně. A to z jednoho lapidárního důvodu: Američan nearabského původu nebude nikdy financovat, ani realizovat žádné teroristické útoky, nebude posílat zbraně Hamas atd.
Takže jako např. u nás Britové na pražském letišti usadili své úředníky, kteří přímo u nás dále nepouštěli některé emigrující cikány, tak by si celý svět dnes měl dávat zvýšenou pozornost na muslimy, ať jsou kdekoli po světě.

112877

11.08.2006 11:47

Holanďané se stávají cizinci ve vlastní zemi

RE: pan

TomasEU 86.?.?.?

Nechci se přít o vývoj a původ tohoto zvyku. Připustmě že je tomu, jak uvádíte. Ovšem co píšete dál jsou opravdu jen neopodstatněné spekulace a vaše domněnky.
Sexuologické výzkumy v Evropě a USA ukázali, že majoritní část žen je při sexu vzrušivá klitoridálně. A pouhých cca 12% žen je vzrušivých vaginálně (vaginálních stimulací). Čili že ženský klitoris hraje apodikticky nejvýznamější roli v ovlasti ženské sexuality a k tomu se vážících prožitků.
Když odmítnu fyziologické rozdílnosti ras jako neprokázané (což odpovídá současnému sociologickému a medicínskému poznání), tak mohu jednoduše rozšířit platnost těch vědeckých studií týkajících se evropských a amerických žen i na ženy asijské a africké, i muslimské. U všech žen je toto stejné. Fyziologické vazby a spekty orgasmu fungují na poměrně nízké biologické úrovni, rozhodně nižsí, než procesy kognitivní a percepční, a proto jsou nezávislé na kultuře, či jiném prostředí.
Když ženám operativně odstraníte klitoris, připravíte všechny ženy o prožitky při sexu (i ten marginální počet vaginálně vzrušivých žen), o možnost prožít někdy orgasmus a vytvoříte z nich frigidní ženy. Jenž sice mohou mít děti, ale sex jako takový jim nic neříká.
K blábolům, jako že např. ženská obřízka souvisí s hygienou se nemá smysl ani vyjadřovat.
Teď bych si vás dovolil parafrázovat: je opravdu velmi neštastné, když se dospělý miž prezentuje tak jako Vy. Věta "vyšší pravděpodobnost vaginálního orgasmu u ubřezaných žen" mě opravdu rozesmála, je to par exellance vtip.
Nejlepší bude, když se na to zeptáte nějaké ženy a když podobné úvahy a spekulace necháte někomu fundovanějšímu- např. ženám. i slečna, nebo paní editorka je žena, tak se divím, že vám vůbec taskové nesmysly pouští ke zveřejnění.

113488

11.08.2006 15:09

Holanďané se stávají cizinci ve vlastní zemi

RE: pan

TomasEU 86.?.?.?

To se tedy pletele velmi!
Samozřejmě, že rozdíly mezi rasami existují, jedni jsou třeba bílý a druzí černí. Negři mají rozpláclé nosy a vzhledem se blíží k lidoopům. Asiaté zase jsou menšího tělesného vrůstu průměrně.
Já jsem měl ale na mysli rozdíly na nižší biologické úrovni. Na úrovni vnitřních orgánů, orgánových soustav, tkání atd. Neuronů, synapsí mezi nimi, šedé kůry mozkové atd!!! A tady jsou všichni lidé na této úrovni naprosto stejní. Bez rozdílu. Jejich chemické/eletrické přesnosy vzruchů od jedné buňky k druhé mají stejný charakter a povahu. ATP, svalový tonus, to je vše naprosto shodné. JE to tak shodné a tak marxisticky bez rozdílu, že kdybyste o tom něco věděl, tak byste se z toho možná posadil na váš gluteus maximus. Nehledě na barvu kúže apod.
Takže když oříznete klitoris evrospké ženě je stejně vyřízená do konce života, jako nějaká africká žena, která se tak stalo! A rozdíly mezi rasami na tom nic nezmění. Nesmysl, že negři jsou jiní, tak i jejich ženám uříznutí klitorisu nebude mít tak fatální následky, jako třeba pro Evropanku.
Divím se, že to tak polopaticky píšu. Raději více přemýšlejte, než něco napíšete.
Dokonce i kdybychom se mohli bavit , zda li jsou mezi rasami rozdíly nějaké v IQ, tak ani toto by neovlivnilo sexuální prožitky a orgasmy.

113515

16.08.2006 18:34

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

Stačí se na letištích zaměřit na arabáče a muslimy, nikdo jiný vyhazovat letadla do povětří nebude.
Nevím zda li jsou známé nějaké statistiky atentáty v letadlech a národnostní složení atentátníků. Zajímalo by mě, zda li je znám aspoň jeden případ, kdy vykonal/pokusil se o nějaký atentát v letadle normální bílý člověk. Co je mi známo tak ne.
Stačí tedy kontrolovat pouze arabáče a muslimy, ostatní mohou být ušetřeni jakýchkoli kontrol.
Je třeba už konečně přestat házet všechny lidi do jednoho pytle, ale důslednou selekcí věnovat pozornost pouze rizikovým skupinám, mezi které muslimové jednoznačně patří.
Abych byl přesnější, tak neexistuje na světě rizikovější skupina. Tak jako je pravidlem ve všech ostatních oborech lidské činnosti, zaměřit se na prošetřování rizikových faktorů.
Nejsem pro absenci jakýchkoli bezpečnostních opatření, ale pro MAXIMALIZACI jejich EFEKTIFITY. O to jde především. Toho dosáhneme důkladným prověřováním suspektních činitelů, na úkor jemnějšímu zájmu o méně rizikové činitele.
Kromě zvýšení efektivity, snížení nákladů, dosáhneme i totální satisfakce pro všechny lidi, kteří v této hysterické době terorismu budou velmi uspokojeni, věda, že každý arabáč se důkladně prohlédne, včetně svých zavazadel než vstoupí na palubu letadla. Bude bezpečněji a budeme se cítit bezpečněji.
Možná se i dočkáme doby, kdy standardní terorista nebude vypadat jako Muhammad Atta, nebo ještě mnohem obskurněji, možná se dočkáme doby, kdy teroristou bude i obyčejný chlápek ze sousedství, jak zmiňuje článek --nevím-- ale v současnosti každopádně máme pouze jeden dokonale známý archetyp terirosty. Proto se v současnosti stačí zaměřit na něj.
Laskavé kecy o diskriminaci si můžete strčit, víte kam.

114085

16.08.2006 18:41

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Třídění muslimů a nemuslimů

TomasEU 86.?.?.?

Naprosto s tímto opatřením souhlasím. Je to zcela logický vývod a mě napadnul také. Existuje li nějaká statistika leteckých atentátů/pokusů o ně jistě bychom v ní našli, že řekněme za posledních 20 let všechny do jednoho atentáty na letadla způsobily muslimové. Nikdo jiný. Tak je zcela logické, že budeme tuto rizikovou skupinu kontrolovat důsledněji. Vždyť se tak děje ve všech oborech lidské činnosti, že se člověk zaměří na rizikové faktory. Takže i tady. Hned uvidíme, jaké plody to přinese.

114086

16.08.2006 20:15

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

To není pravda, nikde jsem nepsal, že každý arab je terorista. To je nesmysl. Ale platí, že všichni teroristé jsou muslimové (nejčastěji arabové). A proto Arabové jsou skupina s vysokým výskytem teroristů je vhodné na tuto skupinu pohlížet jako na rizikovější z důvodu vyššího výskytu teroristů, než u jiných řekněme etnik. To jsou prostá fakta.
Takže jsem nepsal, že každý arab je terorista, ani si to nemyslím, jen píšu , že je to rizikovější (a to flagrantně) skupina a je třeba ji důkladně kontrolovat. Na ty kontroly doplatí i Arabové-neteroristé, ale s tím se holt nedá nic dělat, nikdo je střílet nebude, budou se jen více šacovat.

114100

16.08.2006 20:35

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

Proč pas? Taky jsem to onehdy četl v MF Dnes, ale nevěnoval jsem tomu pozornost , považoval jsem to za nějakou novinářskou kachnu.
Vždyť přece letecké společnosti mají databáze svých klientů. Vědí která jména s jakými pasy cestovali jakými letadly. Vědí přece, že letadlo, které narazilo do dvojčat bylo obsazeno Muhamadem Attou. Zbývajcí letadla byla také obsazena araby. Letecké školy mají také databáze svých klientů. Tak se ví, že ti arabáči, kteří cestovali v oněch inkriminovaných letadlech že se v těch školách učili pilotovat. Dále pak telekomunuikační společnosti a jejich operátoři uchovávají hovory a sms svých klientů. Bylo zvěřejněno několik hovorů od lidí na palubě letadel, kteří volali svým příbůzným, že letadlo je uneseno arabskými teroristy. Jaká je asi pravděpdoobnost, že by si spletli nechutného arabáče, jako byl Atta s nějakým jiným normálním člověkem? Dále ATC, řídící letového provozu taky mají záznamy a vědí od jaké chvíle přestali piloti komunikovat , hlásit se a odpovídat, ale slyšeli z pilotní kabiny arabskou řeč.
Dále jeden USA kongresman vytáhnul nějaký zápis CIA, ze kterého vyplývá, že CIA o připravovaných leteckých útocích věděla předem ze svých zdrojů ze sledování arabských teroristických skupin atd a přesto nic nepodnikla. Jasných věcí je v tomto případš dost. Navíc vždy je důležit MOTIV. U jakéhokoli pachatele. A ten tedy všichni arabští teroristé mají velmi pádný. Motiv tu je tedy také. Co chce víc? Nebo z pár nejasností vy vydedukujete, že všechno je obrvoská konspirace a žádný arabský terorista vlastně letadlo neřídil. Možná jdete tak daleko, že dokonce řeknete, že žádný arabský terorista nikdy neexistoval a všechno je to velká konspirace USA sama proti sobě.

114101

16.08.2006 22:33

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

O těch cikánech se to také ví, že jsou rizikovější sklupinou a já předpokládám, že to police bere v potaz a zaměřuje se také na ně.
Že Araby cvičily USA, SSSR a také v neposlední řadě ČSSR to se také ví. No bohužel, stalo se. Těžko změníme minulost! Byla to chyba, to ví všichni. Díky tomu omylu (historie je bohužel plnýá omylů) přece nebudu rehabilitovat všechny arabské teroristy v současnosti!
O té jejich víře raději nepište. Každý si dělá obraz jistého jevu na základě vlastních zkušeností s tím jevem. Já jsem arabů poznal mnoho (ateistů i muslimů)a vím moc dobře, jaká jsou to prasata a dobytkové. Zvláště ty s vírou-muslimové- ti se chovají jako zvířata, vůbec se nechovají podlé své víry. Kdybyste viděl, jako já, jak to mají s alkoholem a podobnými věcmi, tak byste mluvil jinak. Je to má osobní zkušenost, která se také -zcela přirozeně- podílelal na utváření mého názoru na arabáče. Takže říkat, že by něco nedělali, že je to neslučitelné s jejich vírou je opravdu jen pro legraci.(Hodně velkou)
Také mohu zmínit zkušenost mého kolegy při stavbě elektráren u arabů, že jsou to taková hovada, že to nemá obdoby v celém vesmíru, při testovém provozu po najetí nového bloku nastala určitá krizová situace, která žádala včasný zásah obsluhujícího personálu. Místní Arabáči kteří měli okamžitě jednat podle předem určeného plánu zrovna v tu chvíli si vzali koberec, že s e musí modlit. Bylo jim úplně jedno, že v tom okamžiku mohou přijít o život jejich kolegové dělníci na stavbě, zkrátka se museli jít hned modlit, nic s nimi nehlo. To byste je nakopal do prdele. Nikde na světě byste se nesetkal s podobným přístupem, to vám garantuji.
Pokud vím, tak za celé 20. století žádní židé nevyhodili do vzduchu žádné letadlo. Tedy nejsou rizikovou skupinou. Až se to párkrát přihodí, okamžitě se stanou rizikovou skupinou a všichni lidé-zcela logicky- budou pro zvýšenou kontrolu tohoto etnika. A dostane se jim stejné buzerace, jakou teď podstupují (pevně doufám) všichni arabáči na všech letištích.
btw: Jen k detektoru kovů (ručnímu, i v podobě rámu na letištích)
žádná chipová karta nic nefunguje. To je fantasmagorie. Zhruba stejná jako u Rakušanů oblíbený "detektor" jaderné energie z Temelína.

114122

16.08.2006 22:37

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

To je snad jedno, konkrétní čísla. Bude to velmi malý zlomek promile. To je jasné. Ale řekněte mi laskavě, co to mění na Jak faktu, že arabáči jsou rizikovou skupinou?
Jak zmiňujete nápisy na rakouských nebo německých obchodech "Češi nekraďte" v 90letech, tak dle mého vystihují poměrně dobře, jednu typickou českou vlastnost. Češi mají kradení opravdu v krvi. V českých zemích se kradlo vždy, kradlo se i za 1 republiky a hodně, to jen komouši to dovedli k naprosté dokonalosti, že ukradli VŠECHNO VŠEM. Není pro mě tedy překvapením, že se krade i teď v porevoluční době. Zkrátka máme to my Češi v krvi, ať mě osobně se to jakkoli příčí. Ale taková jsou fakta.

114123

17.08.2006 14:55

Horké léto

RE: Koureni v letadle a vubec v Kanade..

TomasEU 86.?.?.?

Na to že ničíte zdravý sobě i všem lidem okolo byste být hrdý ani nemusel.
Jen pošetilec může být hrdý na explicitní škození svému okolí.

114209

18.08.2006 00:29

Kdo se bojí velkých zlých sunarů?

RE: Kontrola arabáčů

TomasEU 86.?.?.?

Jestli mě to bude vadit je naprosto irelevantní. Zrovna tak, jestli bude nějakým arabáčům něco vadit.

114263

21.08.2006 12:11

Kam se poděl čtyřmiliontý návštěvník?

RE: ot - legionáři v rusku-dokončení

TomasEU 86.?.?.?

Konečně střízlivější a objektivnější informace. Většina lidí na zvědavci jsou totální vylízanci, jestli pořád dokola omílaný národně vzdělávací institut a jiné sračky považují za něco jiného, než snůšku sprostých lží.

114540

06.09.2006 21:55

Bývalý Norimberský Žalobce: „Bush i Saddam by měli čelit stejnému procesu“

RE: Bývalý norimberský ....

TomasEU 86.?.?.?

Jestliže někdo napíše, že Irwing je poctivý historik, nestojí za to, abyste se vůbec namáhal komentářem.

116136

06.09.2006 22:05

Bývalý Norimberský Žalobce: „Bush i Saddam by měli čelit stejnému procesu“

RE: Bývalý norimberský ....

TomasEU 86.?.?.?

"...v případě Drážďan to byla jen bezcharakterní pomsta na nacismu za jeho agresi (bohužel "na konto" civilistů!)..."

To nebylo nic bezcharakterního. Pomsta to taky nebyla. Byl to trest. Za tu nenávistnou válku, za miliony obětí, kterou měl na svědomí zrůdný německý národ.

Když odhlédnu od právní stránky, tak morálně má člověk vždy právo se revanšovat!!! Mohli být Němci rádi, že to bylo jen jedno město. Měli jsme zničit celý ten pronárod. Aby už nikdy v životě neměli šanci zabíjet nevinné a okupovat cizí území.
Stejně tak jak dopadly Drážďany dopadlo tisíce konfidentů a práskačů. Já nejsem nadšeným příznivcem nějakých krvelačných odplat, ale nedá se nic jiného dělat. Nejsme andělé, jsme jenom lidé. Já se třeba vůbec nedivím a neoduzuji takové věci, které se v poválečné době stávaly, jako např. pověšení na Vinohradské třídě v Praze za nohy na lampu několika německých konfidentů a zapalení jejich těl od hlavy. To k tomu patří. Dokud se lidská rasa (homo sapiens sapiens) bude umět chovat nelidsky a zvířecky, musí se zcela jednoznačně srovnat se zvířeckou a nelidskou odplatou. (Bey ohledu na módní trendy doby. Které aktuálně diktují jakousi pokřivenou "politickou korektnost")

116137

Jen více takových hrdinů, jako je Saddám Husajn. A méně hloupoučkých a laciných provokatérů, jako jste vy.

116139

To se mýlíte, existuje zde velký rozdíl. Zatímco Zorbovi žádný Američan, žádné USA nikdy nic neudělali a on je laciným kverulantem. Tak já mám osobní dlouhodobou zkušenost s cca 13 araby (z různých států, různých vrstev), takže vím, co je to za sviňáky a co na mě platí. S jedním byly dlouhodobé problémy na koleji. Byl to Palestinec a choval se jako u sebe doma. Šikanoval spolubydlící, vyhazoval je z společného pokoje, stížnosti na něj se kupily na sekretariátu děkana každý den. Dokud ode mě nedostal řádně přes držku, nebyl pokoj. S druhým jsem chodil na pivo a dá se říci, že jsem se s ním přátelil, a dopadlo to tak, že mě pěkně svinsky podrazil. Tak bych mohl pokračovat dále. Jsou to mé autentické zkušenosti. Dlouhodbé zkušenosti, na základě kterých jsem si utvořil, zprvu ani v náznaku negativně zabarvený názor. Kolega pracoval a Araby na jedné elektrárně. Došlo tam k jedné krizové situaci, kdy mohli být ohroženy i životy, žádal se od obsluhujícího personálu okamžitý zásah přesně dle krizového plánu? A co udělali oni? Vzali koberec a šli se modlit. Zkrátka škoda slov. Jen dodám, že ne všichni se kterými jsem se setkal jsou věřící, ale svinsky se chovat umí všichni stejně. Takže, až Zorba bude mít dlouhodobé negativní zkušenosti s mnoha Američany, pak teprve může psát své nesmysly o USA, takhle jsou to jen kecy.

116143

06.10.2006 09:33

Televizní projev Václava Havla z prosince 1989

Zapšklost

TomasEU 86.?.?.?

Nevím, proč je tady zapšklosti proti Havlovu. Havel je jednou z největších českých osobností, velkým altruistou a humanistou. To, co zde píšete vy, jsou jen sprosté neopodstatněné vylhané spekulace. Je úsměvné zjištění, že na tomto webu je tolik kreatur, kteří haní Havla, avšak adorují, nebo se aspoň zastávají Hitlera. Pěkné, což? Jistě to o mnohém svědčí.
Co se týká Havlovy podporu útoku na Irák-na tom není nic špatného, ani neobvyklého. Není to ani paradoxní s faktem, že usiluje o svobodu na Kubě. Jako každý jiný normální člověk, samozřejmě, chtěl svobodu i pro lidi v Iráku. Když je tam nezákonně držela nějaká svině celý národ ve vězení, tak na tom není něco v pořádku. To, že USA úmysly v Iráku byly třeba trošku jiné, než se presentovalo, je věc jiná. Že šlo o ropu, že šlo o zájmy Izraele apod. Tuto skutečnost dost lidí nevědělo (třeba já jsem si jí vůbec nepřipouštěl- ne proto, že bych byl blbej jako tágo, ale protože věřím v nějaké ideály) Musíme akceptovat to, že i ta nejzrůdnější myšlenka, názor se může propagandou obléci do humanistického kabátu. Kdo to má dešifrovat, většina lidí nejsou kryptografové, aby dokázali luštit každou zprávu předkládanou médii, či aby měli jiný objektivnější zdroj informací. Věc, že někteří Židé chtějí ovládnout svět, že Izrael má rozhodující vliv na zahraniční politiku USA (která je v tom docela nevinně, když tahá za nitky někdo jiný), skutečnost, že někteří Židé se považují za vyvolený národ a ostatní jsou pro ně méněcenní, avšak pokrytecky s tímto flagrantím rasismem prosazují ve společnosti politickou korektnost a žádný rasismus, je velmi nemilá, ale ta jejich propaganda je vedena naprosto geniálně. Tak, že každý průměrný Američan A Evropan má vypěstovanou poměrně silnou averzi k islámu a každému pomatenému arabáčovi, který boucá bomby, kdekoli může. Jestli je toto jejich strategií a primárním cílem, tak je to opravdu geniální plán. A mimořádně funkční. Ovšem panu prezidentu Havlovi, tomu jen čest!

118492

13.10.2006 18:08

Nemoc českého zdravotnictví

RE: Otřesný hyenismus Mladé fronty

Adam 86.?.?.?

Nechcete jít s tímto offtopicem do prdele? Navíc jeho dikce nápadně zavání analogií, že např. chytli mladého muslima, jak vyráběl bombu, ale protože ji ještě nevyrobil, takže je nevinný.
V každém oboru je důležitá prevence, zrovna tak v lékařství, zrovna tak u policie. Prevence je to nejdůležitejší.
V tomto případě tento člověk nevedl jen oplzlé řeči, ale úmyslně chatoval na dětském serveru, kde sháněl mladé holky za účelem jejich zneužití v reálu. (Ano, to, že chtěl, aby mu to ona dívčina udělala rukou je zneužití) Je to pedofil a je nebezpečný pro společnost. Skutečnost, že si nepsal s 11 letou dívčnou, ale s dospělým redaktorem, a že tedy na sektání nepřišla žádná 11 letá dívčina a on tedy nikoho nezneužil a nedopustil se trestného činu pohlavního zneužití je věc jiná. Já jsem rád, že konečně začala fungovat prevence! To je velmi podstatné a potěšující!
Takoví lidé, jako jste vy, kteří by totálně znemožnili JAKKOULI prevenci a začali jako policie jednat, až pachatel někoho zabije, či znásilní - to už je POZDĚ- jsou dle mého nebezpeční kreténi.

119034

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 3

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,20 Kč
Euro
27,33 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,59 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,26 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 276,20 Kč
1 unce stříbra
565,94 Kč
Bitcoin
319 049,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?