Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Dr.Strangelove, Druid, kotoul, Petr Simunek, Vaněk Jan Praha.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.04.2004 15:36

Kam na dovolenou?

RE: Kam na dovolenou?

Vaněk Jan Praha 213.?.?.?

Proboha netahejte do tohoto problému Romy.Jsou to specificky se chovající občané,kteří v podstatě v drtivé většině nechtějí žít takovým způsobem,jak se od občana očekává.A hlavně - strašně miluji,to když se jich á priori někdo zastává jako celku.Až Vás cikán bodne nožem do břicha,zatímco budete v klidu sedět na lavičce na sluníčku uprostřed náměstí okresního města a to jen proto,že Vám-krvácejícímu a svíjejícímu se - chce z hlavy servat sluchátka discmana,který se mu zalíbil,pak se Vás zeptám na Váš vztah k tomuto občanovi,kterému bylo 14 let a policie proto celou věc brzy odložila.
Stalo se mému velmi dobrému kamarádovi - pobyl si 6 týdnů v nemocnici a byl rád,že nemá následky.

28340

06.09.2004 02:23

Odposlechnuto - skutečně ze života

Odposlechnuto - skutečně ze života

Druid 213.?.?.?

Kazdy ma to, co si zaslouzi. Neni tam jednostranna vina jen zoufale neporozumeni jednoho pro druheho.

33180

15.09.2004 00:06

Milénium

RE: Milénium

Druid 213.?.?.?

>Ovsem pokud si pamatujete na zaber z filmu
>Raiders Of The Lost Arch, kde arab mava zakroucenou savli a
>nas hrdina ho streli.

Chtel bych ze zeptat kde byl ten vas hrdina kdyz particka arabu mavala savlickami na palube letadel 9/11? Asi hral zrovna v jinem filmu? To je ta zmena pravidel o ktere jsem psal.

No a jeste k netu, v "1984" byla instituce myslenkove policie a ta rozhodne nemela zajem na tom aby se kdokoliv od site odpojoval. Takze znovu opakuji amerika by byla sama proti sobe. Je to naopak, vsichni se pripojte, vsichni se projevujte at vas mame hezky pod kontrolou. S bankovkami to chapete dobre, totalni kontrola financi je mozna pouze bez nich.

33530

20.09.2004 01:54

Likudizace světa

RE: Likudizace světa

Druid 213.?.?.?

Musim uznat, ze je mi sympaticka vase snaha sem propasovat sve znalosti. A proto jako spravny zvedavy stoural ze Zvedavce se musim zeptam. Kam? Kampak to bylo pane Hade?

33717

28.05.2005 20:50

Jak jsem hledal (a nenašel) zakázaný software

Jak jsem hledal (a nenašel) zakázaný software

213.?.?.?

Tak tyto příspěvky(povětšinou) naprosto přesně vystihují myšlenkový svět lidiček, kteří nenávidí každého, kdo nabízí něco co vyrobil nebo vymyslel a požaduje za to nějakou protihodnotu(zlosyn nenažraný -agent wallstreetu)-toto je prostě mentalita parazitů-levičáků-lidí ,u kterých za to, že v některých státech je hladomor ,může USA, protože jim neposlali dost jídla , lidí ,u kterých za to ,že někdo nemá práci ,může stát.Prostě řečeno levičáctví je vypnutý mozek, neschopnost myslet v souvislostech a především neschopnost vnímat lidi jako bytosti odpovědné za své životy -každý levičák chápe lidi jako nesvéprávné chudinky , o které se má postarat všemocný otec,bůh,stát -nikdy za nic nejsou odpovědni, za každý jejich problém je odpovědný někdo jiný -pravice je především vůle vzít svůj život do svých rukou a nést za něj plnou odpovědnost -proto v Americe nikdy neuspěl Marx ani jiní apoštolové natažené ruky -protože do Ameriky šli právě lidé ,kteří nechtěli být nevolníky (co mají málo,jisté), nýbrž právě chtěli nést odpovědnost za svůj život -proto si v Americe nikdy nikdo nestěžuje na svůj život -protože všichni velice dobře chápou ,že každý si za svůj neúspěch může sám

53815

02.03.2006 12:18

Poselství

RE: Ježíši Kriste, panenko Maria skákavá!

Dr.Strangelove 213.?.?.?

Však já na tom taky nejsem tak,že bych prodal majetek a doma v rubáši čekal na konec světa [smích] Slovo "konec" jsem použil špatně,mea maxima culpa...Mám tyhle teorie jako hobby už 10 let.Já v konec světa nevěřím,ale věřím ve velkou válku v nejbližší době.Nostradamus,Malachiáš,muslimské proroctví,ale hlavně to co se děje ve světě...je toho dost co míří do nejbližší doby.Asi takhle - jestli ne teď,tak už nikdy [smích] [smích] [smích]

PS: že je Ahmadínežád úplně normální člověk,tak to bych si nebyl jistý.Zatím co jsem si o něm našel (i "seriózní" zdroje) o tom moc nevypovídá,viz např.profláklá historka z jeho projevu v OSN ("zelená aura"),smlouva s "Mahdím"...proč by jinak provokoval svět s holokaustem,vymazáním Izraele z mapy,atd. ? Mně z toho vychází to,že chce prostě válku za každou cenu.

95483

06.03.2006 09:28

Poselství

RE: Ježíši Kriste, panenko Maria skákavá!

Dr.Strangelove 213.?.?.?

Já bych neřekl.USA před dnešním zasedáním MAAE : máme důkazy,že Irán vyrábí bombu.Jsou z počítače "jistého iránského jaderného technika",prý obsahují plán na výrobu primitivní jaderné bomby.

Aha,tak to už tady jednou bylo,ne ?

Navíc Irán dnes ráno oznámil,že pokud ho MAAE postrčí před RB,může začít blokovat ropu.USA na to ihned reagovaly prohlášením,že v takovém případě by Irán čelil "painful consequences".

Takže zhruba takhle - buď se Irán dostane před RB a začne dělat problémy.Pak můžou USA říct že blokováním ropy škodí celému světu a mají důvod k útoku.
Varianta 2: Irán se před RB nedostane,a pak USA vytáhnou obehranou písničku s "tajným plánkem bomby" + možná ještě nějakou pohádku(např.tajný plán útoku na Izrael z počítače iránského generála,co já vím) a můžou se vesele pustit do akce.

Mně to přijde tak,že USA se do nich chtějí (nebo MUSÍ ?! viz ropná burza 20.3.) pustit za každou cenu.A Iránu je to nějak podezřele jedno.

Dnešek napoví (resp.s tím tajným plánkem již podle mě napověděl).

96140

16.03.2006 22:34

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Homosexualitu je třeba vymýtit

Dr.Strangelove 213.?.?.?

Pouštět se do debaty asi nemá cenu,nicméně mi to nedá :

V jakém směru se cítíte být ohrožován homosexuály či homosexualitou ? Proč by s nimi naše vláda a zákony měly tvrdě zatočit ? Mě homosexuálové nevadí,vadí mi jen přehnaná homosexuální lobby.

Podívejte se,ti lidi se tak prostě rodí a umírají.Doufám,že nevěříte na to,že homosexualita je léčitelná.Nikomu a ničemu neubližují.Proč by po sobě nemohli dědit bez závěti,dostat informace od doktorů atd. ?

Argument,že to ohrožuje "tradiční rodinu" neberu. V době, kdy se každé třetí (v Praze skoro každé druhé) manželství rozpadne,v době kdy polovina lidí do 30 let žije sama,je to argument k smíchu.Tradiční rodina prostě už neexistuje,to je holý fakt.

Na závěr musím dodat, že jsem absolutně proti adopcím.Dítě potřebuje mámu i tátu,ženský i mužský element.Střet s realitou by byl pravděpodobně fatální (posmívání ve škole atd.)

Vůbec Vám,pane Zorba,nechci brát právo na Váš názor,nicméně prosím zkuste být trochu smířlivější.Homosexuálů bylo,je a bude v populaci stejné procento.Není to nic co ohrožuje společnost,nakažlivé to není.

S pozdravem,dr.Strangelove

97885

20.03.2006 21:02

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

RE: Homosexualitu je třeba vymýtit

Dr.Strangelove 213.?.?.?

Nevím,nevšiml jsem si,že by se homosexualita "nevídaně šířila".Je to tak,že doba byla dřív příliš puritánská a projevy homosexuality uměle potlačovala.Teď,když se poměry změnily,je jen prostě na očích to,co tu již bylo pod povrchem.Nebo si snad myslíte,že dejme tomu do poloviny 20.století bylo vůbec MOŽNÉ se jako homosexuál projevit ? Ne,to dozajista možné nebylo.A jak známo,potlačované touhy = patologické chování.
Připustím jen domněnku,že přibylo bisexuálů.Lidé mají k dispozici více podnětů a nikdo to neodsuzuje,tak to prostě zkusí.

Nevím také,čím homosexualita škodí.Pokud chcete namítat,že je proti přírodě a logice,tak ano,v zásadě je.Jenže v dnešní době,kdy je nás 6.5 miliardy,je neškodná,či dá se říci vlastně z hlediska populačního i přínosná [smích]

Pokud trváte na tom,že jde o léčitelnou věc,jak se má postupovat ? Každé nově narozené dítě odebrat na psychosexuální testy a případně léčit elektrošoky,nebo jak ?!

Spíše by jste měl bědovat nad tím,že v dnešní době se nikdo o nikoho nestará,osobu zhroucenou na ulici překročí 1000 lidí než někdo zavolá záchranku,atd.TO JE NEBEZPEČNÉ - přestáváme držet pospolu,hlídáme si jen to svoje a ženeme se za něčím bez hodnoty.Půjčujeme si na Vánoce,a pak 10 měsíců splácíme.Zadlužujeme se na 5 let dopředu,jen aby jsme mohli mít auto s "klimoškou a metalíze",smějeme se Krampolovi s Paroubkem...TOMU JÁ ŘÍKÁM ÚPADEK,ne homosexualitě !

98806

20.05.2006 22:37

O projektu IZIP II

Torchu off topic - nic ve zlem

Petr Simunek 213.?.?.?

To latinske prislovy snad takto:
"omnia mea mecum porto" nebo "omnia tua tecum portas" ci "omnia sua secum portat" - tim tretim si nejsem az tak jist.
Ja vim, ze je to mozna bazirovani, ale doslova: vsechno me (on) s sebou nosis. To jsem fakt musel...

106524

03.08.2006 09:13

Ekologická katastrofa v Libanonu

RE: I tohle má na svědomí Hizbaláh !

kotoul 213.?.?.?

Hele, pepři, mně už to připadá divné - ať udělá Izrael cokoliv, jakoukoliv botu, vždycky se to dá okecat tak, že to vlastně byl Hizballáh. Neříkám, že za spoustu věcí nemůže, ale když spadl ten barák s dětma, tak to bylo nakonec proto, že Hizballáh je použil jako živý štít, když v důsledku bombaardování vyteče ropa do moře, tak to byl taktický čin Hizzbaláhu, Hizballáh se takticky skrývá v obytných čtvrtích, a proto tyto musí Izrael vybombardovat, civlisti necivilisti. Buď je ten Hizballáh děsně geniální, že myslí na KAŽDOU možnost a variantu, a neuvěřitelně rychle se přeskupuje... nebo mi to tahle vysvětlení typu "za vše může krtek/třídní nepřítel/imperialista/Hizballáh" přijdou dost divná.

112535

28.08.2006 08:31

Pokus o protest

Skutečně zvláštní

kotoul 213.?.?.?

Když demonstrovalo v Praze asi 20 lidí pro podporu Izraele, tak v ulicích si jich nikdo nevšiml, ale měli plnou podporu v médiích a v ČT šlo o div ne zprávu dne. Tady se sejde dejme tomu 40 lidí, kteří jsou proti, a už jsou označeni za neonacisty, aniž by bylo řečeno, oč jim vlastně šlo.

115257

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?