Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 22 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.05.2009 21:22

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Tak bohužel, byla za tím ODS

88.?.?.?

je mi líto, ale já v té výzvě nikde nečtu nic, co by s jistotou dokazovalo, že jde o akci ODS. je velký rozdíl mezi akcí ODS a akcí sympatizantů s ODS (případně odpůrců ČSSD).
koho volit? no zřejmě kohokoliv, kdo není Paroubek či kandidát/člen ČSSD. tím se šance paroubkovců poměrně sníží, což jasně koresponduje s nesouhlasem s jejich politikou (a s vajíčky). a naše země tak nebude řízena zkorumpovanými darebáky, populisty a zadlužovači, demagogy a nestoudnými nesympatickými žvanily.
mně nedochází vaše důvody pro spekulace "byla to ODS... nebyla to ODS..." -jako by to nebylo jedno! byli to prostě občané, silně nesouhlasící s politikou a projevy ČSSD a jejich předsedy zvláště.
pokud vy tvrdíte (a chcete všem vsugerovat), že je to všechno stejně jedna pakáž politická, no tak to vám nikdo nebere (i když jakési rozdíly tam jsou), ale je-li to jedno ve volbách, je to pak jedno i ve vztahu k vejco-metačům. nebo ne?

192240

01.07.2009 19:30

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

88.?.?.?

Lidé sice nejsou kvasinky, ale mohou skončit jako ony.
Lidé sice nejsou krysy, ale někdy se chovají i hůř.
Lidé naopak VŽDY reagují agresí na jakkoliv nepříznivé okolnosti... je to v jejich povaze. ovládnout se je mnohem těžší, než vybuchnout. A proto málokdo umí ovládat své emoce, vášně a touhy po uspokojení SVÝCH SOBECKÝCH zájmů, ctižádosti, své soukromé motivace... a to platí i o těch generálech. Možná že o těch zelených mozcích, kteří jsou školeni na agresi a taktiku boje mnohem víc, než na humanitu a sebezdokonalování, to platí nejvíc ze všech lidí. Někteří z nich bláhově touží udělat něco velkého, historického... nebo patriotického, takzvaně pro svou vlast (užiteční idioti). A přitom netuší, co se stane pak... co to bude mít za následky, ve všech aspektech. Podobně jsou na tom mocichtiví vládcové. Možná mají peníze a moc, ale k tomu se ne vždy přidává rozum a altruistické myšlení.
Boj tedy není nejnákladnější nebo nejnáročnější - je tím nejpřímočařejším, tím prvním co je po ruce.

Jistěže není země definitivně ohraničeným krysím výběhem, ale překonání ohrádky (hranic naší atmosféry lidmi, podstatnou částí lidstva) je dosud nemožné. Nejspíše lidé nebyli ani na Měsíci, protože by je průlet jistými pásy kolem Země zabil.
Jen po nich sáhnout? (po zdrojích) [velký smích] tak to je dobrý fór. Vy jste opravdu nenapravitelný snílek a jednoduchý optimista.

I pokud jde o informace o slunci, se mýlíte - musíte umět informace nejen najít a přečíst, ale i SPRÁVNĚ vyhodnotit! ono sice slunce vyzáří tolik energie, ale do celého okolí, do široširého vesmíru, na Zemi pak dorazí jen zlomeček. A i to málo je zčásti odraženo (u gama, UV, roentgenového zážení naštěstí, jinak by tu nic nežilo). A i infra je z velké části odraženo, stejně tak i viditelné světlo. A člověk se za tisíce let nenaučil, z toho zlomku sluncem vyžářené energie, využít ani 1%. -Z čeho usuzujete, že se to náhle naučí za 10 let?
Vaše představy jsou neuvěřitelně zjednodušené, naivní.

194659

01.07.2009 19:37

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

88.?.?.?

Hestroy, mně (a jistě mnoha dalším) je šoufl spíš z vašich kydů a z bratříčkování s "neomylným" bratrstvem (Mirdou, Jarmilou a dalšími exoty).
Joseph je vedle vás zářící hvězda. Vím, tohle asi jen stěží snesete...

194660

08.07.2009 21:33

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: tolik prace nam to dalo ..

88.?.?.?

Vážení, pořád je tady řeč o tom, že někdo tvoří peníze z ničeho.
Ale to je v zásadním rozporu s dokumenty, o které se opíráte, kde je opakovaně a jasně řečeno: "jediný způsob, jak můžou peníze vzniknout, je dluh." A "každý dolar ve vaší peněžence je někdo někomu dlužný". Je zde tedy předpokládaná přímá úměra (rovnost) mezi vzniklými penězi a okamžik předtím vzniklými dluhy.
Jenže ty dluhy nevznikají z ničeho, nemají jako dopad 'nic', a ani neplatí, že by nebylo ničím podloženy. VŽDY znamenají nějakou povinnost (dlužníka -pravděpodobně odvést nějakou práci=vytvořit skutečnou hodnotu, a odměnu za ni si nenechat, nýbrž ji odevzdat na splacení dobrovolně přijatého úvěru). Dluhy jsou zajištěny nějakou zástavou, zárukou, hmotným bohatstvím (skutečným), které (pokud by závazek splatit nebyl dodržen) někdo někomu opravdu vezme, a nevezme mu vzduch nebo 'nic' - vezme mu skutečnou, existující hodnotu.

Je jasné, že žijeme ve spirále inflace (zřejmě právě kvůli těm procentům úroku a také kvůli neustále nově vznikajícím hodnotám=penězům), ale to neznamená, že je systém špatný a hrozí nutně zhroucení! Lze nadále plynule zvyšovat počet peněz (jak roste tvorba hodnot, jak roste i zadlužení a s ním počet a hodnota hmotných zástav=skutečných peněz), držet rozumnou míru 3-5% roční inflace, a popřípadě po čase připsat nulu, dvě, tři... a po dohodě je škrtnout, aby se čísla moc nenatahovala. Ale neznamená to, že systém musí nutně zkrachovat, anebo že je špatně vymyšlen.
Jistě, inflaci někdo zaplatí (my všichni, každý trochu, nejvíc ti, co drží nejvíce znehodnocujících se peněz).

Jediné, co by systém mohlo ohrozit je, že by někdo tiskl peněz víc, než kolik je dluhů a tím i hmotných peněz (vytvořených statků, výrobků, domů, cenností, služeb...). Je možné, že toto se děje, ale to už nemá se systémem nic společného. To by totiž bylo NAOPAK porušení pravidel, sabotáž systému.
A toto nesmíme dopustit. A pokud to dopustíme (nebo neumíme kontrolovat ani to zabrzdit), pak jsme blbci my, a ne geniální tvůrci funkčního systému.
...což má asi na mysli Joseph.

195190

08.07.2009 21:42

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

88.?.?.?

Pane, jste vulgární a málo konzistentní v myšlení (kromě jasně nepravdivých tvrzení).
Zde byl problém v tom, že bylo zjednodušeně (chybně) řečeno, že za špatný výkon špatného týmu může manažer/vedoucí. Toto není pravda. Vedoucí je tam sice proto, aby z dostupného materiálu udělal co nejlepší výsledek, ale pokud je ten materiál mizerný, nebo lepší materiál nedostupný přes veškerou snahu, nelze dát manažerovi výsledek za vinu ani náhodou -pak jsou na vině ti dělníci, kteří jsou třeba líní, nepoctiví, nevyužívají pracovní dobu nebo se záměrně "šprajcují" autoritě vedoucího. -Ano, ten je může potrestat odebráním prémií, osobního ohodnocení, dokonce i vyrazit z práce, ale když nemá kde vzít lepší náhradu (a pokud ji najde, ostatní ji zase zkazí), pak to asi nemá smysl.
Když tak leninsky vyřváváte 3x myslet, zkuste to někdy také. Ano?
A už přestaňte svým řvavým způsobem napadat jiné.

195191

08.07.2009 22:06

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: tolik prace nam to dalo ..

88.?.?.?

Nikdo netvrdil, že inflace je příčinou úroků. Joseph zde ale psal, že vzhledem k inflaci a tedy průběžnému snižování ceny peněz jimiž se plní splátky úvěru, je úrok oprávněný. Je sice nedostatečnou náplastí na tento problém, ale kaskádovým (okamžitým) půjčováním každé splátky, která se vrátila bance (věřiteli), lze dosáhnout i neprodělání, dokonce zhodnocení.

Bez toho, aby bylo zhodnocení dosaženo, by nikdo nic nepůjčoval - neměl by přece důvod!!! Dělal vy byste něco zadarmo? Jistě ne. Proto kecy o tom, že bankéř cenu navyšuje a prý je proto příživník, jsou více než nesmyslné. Nikdo neprodává žádné zboží bez zisku, i kovář navýší cenu železa o svou práci na železe vykonanou, i pekař navyšuje cenu surovin rohlíku a energie na pečení ještě o svůj zisk a ten žádá po zákazníkovi, a zákazník na ten zisk musí někde vydělat (navíc).
Peníze jsou určitý typ zboží, resp. jde také o službu. Kdyby to nebylo žádané, zřejmě by to neexistovalo. Zákon nabídky a poptávky. Nikdo není schopen někomu vnutit půjčku proti jeho vůli... říct "musíš si postavit dům na hypotéku ode mě, nebo ti prostřelím hlavu".
A téma frakčních rezerv se mi zdá spíše jako rozšířený mýtus, než jako skutečnost. Každý dolar (koruna, euro) je přece vytvořen nějakým úvěrem, a ten je něčím hmotným krytý (zástavou -potud naprosto vše v pořádku). Pokud ale lze tvořit peníze i jinak než úvěrem, byl by to podvod.

195194

08.07.2009 22:08

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: A bude hur...

88.?.?.?

Ano, podobné články jsou špatně napsané, nejasně vysvětlené a zřejmě i mizerně podložené. Jsou to svého druhu propagační záležitosti... reklama pro nějaké formování mínění lidu.

195195

21.07.2009 23:46

Partnerský život, manželská morálka

RE: Pokud v Africe

88.?.?.?

drahouši, je snadné pokřikovat na jiné "hledej chybu u sebe a ne jinde". jenže tobě asi nedochází, že na tradiční funkční rodinu je skutečně útočeno, a že rozklad rodin je toho DŮSLEDKEM. -jde tedy o jednoznačnou vinu muže, pokud je rozveden, když společnost (na rozdíl od té africké, tradiční) ponoukala jeho ženu, že se má muži za KAŽDOU cenu vzepřít a vzdorovat, hádat se, odpírat rodině servis a jen vyžadovat pro sebe víc a víc, protože vše dosud je málo? a bude to s postupem tohoto rozvratu lepší? co jejich dcera? respektive i zženštilý syn?
je laciné vinit jednotlivce, když se už všeobecnou a všudypřítomnou masáží podařilo značnému procentu populace vymýt mozky a poštvat je proti sobě. je snadné vinit jedince že to za těchto podmínek neustál, když lavina se už řítí... téměř všude.

196135

22.07.2009 00:19

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek je naprosto perfektní!

88.?.?.?

já o "znevýhodněných chudinkách" čtu na odkazu www.kubata.nazory.cz/clanky/kap16.htm
a o potřebě revolučního svržení elit čtu u jansmithe výše.

demokracie je z podstaty úpadkový společenský řád (vláda spodiny, která je jen v malém procentu kulturní, vzdělaná a ušlechtilá), a přímá demokracie je pouhou chimérou jarmily - a bývá zde popisována a přijímána jen proto, že to sesmolila ona [mrknutí jedním okem]
mohl byste upřesnit, jaký konkrétně závěr podepisujete? já mám totiž velmi silný dojem, že VŠECHNO jarmilino psaní je pouhé fantazírování... mýlí se prakticky ve všem. bude to asi tím, že ke všemu přistupuje ne podle faktů, ne objektivně, ale pouze samožersky dle hlediska "tohle si myslím, to jsem vymyslela já... a proto to musí tak být, a je to dobré". i přesto však nachází pár takových, co jí to (při dané inteligenci a sklonu k poklonkování) baští a podporují ji. bohužel... i to je možné.

196140

22.07.2009 00:30

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek je naprosto perfektní!

88.?.?.?

1) proč píšete tak roztahaně, s proložením odstavců?
2) samozřejmě, že jde o josepha, lze se přesvědčit na odkazu 85.?.?.?, který vždy ukazuje pouze jednoho a téhož autora (ať už se podepsal či nikoliv - to nehraje roli). už jste to konečně po letech pochopil?
3) že vy jste devótní obdivovatel jarmiliných nesmyslů, to neznamená, že máte druhým zazlívat, pokud s ní nesouhlasí (třeba i ve všem), a nutit váš názor.
4) jak souvisí izraelská IDF s josephem? mohl byste to konkretizovat? pokud vím, nikde izrael nepodporoval. -a když to víte (lze ověřit v historii), proč záměrně lžete a snažíte se o matení? nebo máte spíše sám v hlavě zmatek?

196142

23.07.2009 20:00

Partnerský život, manželská morálka

RE: Hm

88.?.?.?

ako vidím, rozmýšľanie bolí vás!
a primitíva si taktiž nechajte pre seba.

pan lhoták a joseph naopak nechtějí řešit následky, ale příčiny. a to tak, že se přestane experimentovat a věci se vrátí ke starému dobrému patriarchátu - právě tehdy totiž byly věci jasné a manželství krizemi netrpěla v takové míře a nerozpadala se, city byly stálejší a trápení menší. toto není ujařmení, ale spíše rozumné uznání role a pozice muže a ženy v rámci rodiny. pokud jste ani tohle nepochopil, nevím, proč a o čem chcete diskutovat.

samozřejmě, že když něco není určeno ze zákona, že se i přesto ČASEM zjistí, kdo je tu šéf... ale právě že se to zjišťuje za cenu času (zbatečně), za cenu střetnutí/bitev. a to je nežádoucí. a pro jednoho, kdo bitvu prohrál a přitom si myslel, že ji nutně musí vyhrát, že má nějaká nová moderní práva, je to taková katastrofa, že to manželství pak zřejmě nepřežije. -o toto vám jako šlo? ale to zde máme nyní, a víme, jak to nefunguje!
možnosti jsou tedy dvě -buď návrat k ověřenému funkčnímu uspořádání, nebo vymyslet něco nového. to druhé jaksi nevidím. a i kdyby ano, obávám se, že by to byla zase nějaká novinka testovaná stylem pokus-omyl. a tohle myslím nikdo nepotřebuje.

nejde o to, aby někdo něco uzákonil, ale aby se vytvořila společenská atmosféra přijetí svých rolí (mužské, ženské). a ne aby se stále jen na všech frontách, už od dívčích časopisů přes filmy atd. štvalo proti hlavě rodiny a vyvolávaly se alternativy, hádky, znejistění a škoda pro obě pohlaví.
vidím ale, že vy nemáte na to tyhle věci chápat... takže bohužel diskutujete zbytečně.

196261

23.07.2009 20:12

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek je naprosto perfektní!

88.?.?.?

ani postarat se o svou rodinu skutečně někteří nedovedou. a je velký rozdíl řídit rodinu a stát.
skutečně lze podle číslice na cenové nabídce zhodnotit, co je nižší suma, tedy zdánlivě výhodnější. -problém však nastane, jakmile se u firmy za poloviční cenu záhy zjistí, že nabídku podsekla a uprostřed stavby není schopna ji dokončit (nebo krachne), nebo když se po dokončení stavby zjistí, že práce je sice levná, ale kvalita tomu bohužel odpovídá - a kdo a z jakých peněz pak bude opravovat ty nerovnosti a trhliny v povrchu "výhodně" zbudovaných dálnic, respektive svahy, drenáže, mosty a práce související?
(o úplatcích se v žádné nabídce nehovoří).

nejde o to, zda lidé ty politiky potřebují! jde o to, že oni tu jsou a vždy budou (nějací leadeři). a když zrušíte tyhle, objeví se jiní, kteří vystoupí z mas jako ti průbojnější, schopnější mezi neschopnými. -a problém zde bude nanovo.

196262

23.07.2009 20:29

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek není vůbec perfektní!

88.?.?.?

člověče, zkuste zjistit, jestli náhodou nejste bIbec... protože i na vaši stupidní otázku joseph jasně odpověděl, ale vy jste ani tehdy nepochopil svůj omyl (nebo jen nepřiznal?) a PRÁVĚ VY si myslíte, že máte patent na rozum a že máte někoho tady kádrovat svými OT otázkami a oni že mají povinnost vám do omrzení odpovídat tak dlouho, až budete s odpovědí spokojen [velký smích] -co vás k tomuto opravňuje a co by oni z toho měli... vám odpovídat nebo dokonce s vámi diskutovat, když zjevně nevíte, co to diskuse je?!

a ještě jedna věc - svými nafouklými nesmysly zde opravdu zbytečně zabíráte prostor. řešíte nesmysly a podružné věci (je naprosto každého věc, jestli zde utrousí i "podpis" nebo ne). přihlouplý nick jansmith1984 vás nedělá lepším, ale obávám se že právě naopak. a jen hlupák se točí pět příspěvků v řadě na dvou podružnostech. hodláte v tom ještě pokračovat? jste podle mě nesmírně trapný.
nepochybuji ale, že i pro mě si najdete podobně stupidní repliku. že byste neměl poslední slovo, to byste nerozdýchal... jak je ostatně obvyklé u lidí z vaší sorty.

196263

12.08.2009 23:32

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: A co inflace

88.?.?.?

Jan Jan má pravdu, a já nechápu, co "vše ostatní" by kromě dluhů umořila hyperinflace. Od dluhů by prostě pomohla (i když i od úspor neinformovaných střádalů, ale co je komu do nich, že... ti velcí by o tom samozřejmě věděli předem a převedli by majetek na nemovitosti, nyní výhodně levné, nebo na zlato či jiné jistoty). Možná by to naštvalo Číňany a hrozila by snad i válka... nevím. To ale jistí s přehledem nejsilnější armáda USA.
Že by pak dolar nebyl rezervní měnou, to by už nikoho netrápilo - USA by byly bez dluhů (vše zadarmo vybudováno, vyzbrojeno), a to je hlavní. A tu starou měnu by bylo možné zakrátko zrušit, a nahradit ji měnou novou (Amero podložené zlatem - to amíci údajně skoupili z celého světa).
Je to velmi jednoduchý plán, a funkční.

197748

12.08.2009 23:44

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Ekonomika jsou především čísla a až potom nějaká spiknutí!

88.?.?.?

Ano, na držku "půjdeme" všichni. Tedy půjdou tam ti, co jsou prakticky zcela navázáni na dolar, na dnešní peněžní systém.
Proto vysmátí budou ti, co vědí, kdy ten krach (hyperinflaci) dopustí, protože se na to připaví - zbaví se všech levných papírků zvaných dolary, a dají je hlupákům, kteří jim za to na poslední chvíli dají skutečné hodnoty: farmy, domy, fabriky, pozemky... A takovým pak může být jedno, že těm, co prodali, se dolary promění v bezcenný papír. Může jim být jedno, že světový finanční systém padl. Může jim být jedno že lidé páchají sebevraždy a mají hlad (protože se naučili jako ovce vše kupovat za dolary v supermarketu, kde teď nikdo nic nebude dodávat... za bezcenné peníze). Vysmátý bude ten, kdo bude mít svůj dům, svou energii, svoje jateční zvířata na svých pozemcích, hroudu másla, pytel obilí, mlýn na mouku, brambory ve sklepě, slepice v kurníku atd.

197751

12.08.2009 23:49

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Vždyť je to jejich hra

88.?.?.?

To je nesmysl... vaše námitky. Toleranci samozřejmě lze pěstovat jak ve svých dětech, tak i v jiném kolektivu (třeba i v církvi, pokud má tolerance-chtivé, prozíravé vedení). Navíc společné snažení mívá obvykle daleko větší sílu, dopad, než snažení jedince.
Vaši individualistickou cestu vám samozřejmě nikdo nebere. Jen to možná vypadá na daleko větší roztříštěnost - co člověk, to pravda... co člověk, to "církev"... a pokud se nedomluví dnešních nekolik církví, jak by se mohly domluvit (a tolerovat) miliardy subjektů?!

197753

06.10.2009 21:26

Heil EU!

RE: Marjápana?

88.?.?.?

A co takhle připustit, že číslo 12 je rozšířeno i v jiných souvislostech a naprosto nemusí souviset s židy (zde jsi se sionisty rozhodně ulítnul [chechtot] ). Je 12 měsíců v roce, 12 znamení zvířetníku, existuje dvanáctková soustava, tucet je výraz pro dvanáct kusů, hodiny máme od jedničky po dvanáctku, 2x 12 hodin každý den, atd.
Že mají lidé z nějakého důvodu rádi čísla jako 4, 6, 7, 12... to je jako důkaz něčeho? Znám třeba i pohádky o dracích se sedmi a dokonce dvanácti hlavami.
Ohledně šesti členských zemí s vlajkou se dvanácti hvězdami jednoduše kecáš. Znáš pojem evropská dvanáctka? - byla tu opravdu dlouho.
"celkem 12 členských zemí » Evropská dvanáctka (přezdívka). 1991 Holandské město Maastricht – konference – přijata smlouva Evropské dvanáctky."

Takže HHBB je úplně mimo. Jako pomatený konspirátor za vším vidí magické číslice nebo zlé katolíky. Je svým způsobem postižený, takže se mu nesmějme.

201877

06.10.2009 22:05

Heil EU!

RE: Marjápana?

88.?.?.?

Ale no jistěže! [velký smích] Je velmi chvályhodné, že čteš... snaž se, klučino, třeba z tebe někdy něco bude. Ale budeš k tomu muset zapojit i zdravý rozum (a zde to patrně kulhá), a pokusit se stát uvážlivým (to není dáno každému), a ne hned vše, co přečteš, dávat do spojitosti se svými fantaziemi, nebo spíše s nějakými, co jsi od nějakého jiného maniaka opsal, zbaštil hned z první...
Jsou i rozety ze středověku, a nejen z roku 1953, to je objev, co? Mimochodem rozeta je geometrický útvar, členěný dejme tomu do výsečí 4x3, a hle - už tu máme prostor pro dvanáct obrazců... a proč ne hvězd, když jde o katedrálu a může to symbolizovat ty hvězdy z proroctví? A jsou nepochybně i jiné vitráže, kde toto je obsaženo, a přesto nemají s EU nic společného.
Ale neber si to tak - nikdo ti tvé malé radosti o "fantastických objevech" nechce brát [mrknutí jedním okem]

201887

10.12.2009 22:56

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: A co koloidní stříbro

88.?.?.?

dokonce nejen koloidní stříbro! i jiné VELMI LEVNÉ a dostupné chemikálie dokážou narušit viry i bakterie (cizorodé, nikoliv vlastní, "přátelské", např. v trávicím traktu), takže si s nimi takto podpořený imunitní systém snadno poradí (narušené elementy prostě snadno zlikviduje a uklidí... a navíc se organismus/imunita může na oslabených virech učit).
vyzkoušeno, a opravdu funguje, velmi rychle (zevně i vnitřně). a údajně léčí i nemoci takzvaně neléčitelné. jen je spousta pochybovačů... ale to mně vůbec nevadí [smích]

www.emms.cz

takže se svou ironií běžte někam. i s bláznivou vírou, že pomůžou jen produkty drahé, složité, schválené, někdy mizerně účinné a naopak s vedlejšími účinky. můžete okamžitě vyskočit a vší silou udeřit hlavou do zdi. psychiatra pak už nebude zapotřebí (úspora).

206733

10.12.2009 23:06

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: Prevence a lek

88.?.?.?

nejsem proti (i neoloupaná cibule v místnosti prý na svůj povrch přitahuje chřipkové viry a chrání osoby kolem před tímto onemocněním). ale jedna námitka zde přece jenom je: chřipka po 4 dnech ustoupí u každého, kdo na ni nezemře (i když nepozře zmíněný mix). někde na webu jsem viděl dobrou animaci s popisem, kde byl den po dni podrobně popsán vliv chřipky na orgaismus, fáze onemocnění a obnovy. třetí nebo čtvrtý den se už opravdu tělo začíná zotavovat... imunita zvítězila. ačkoliv tělo je bojem stále ještě oslabeno - speciálně tam bylo NEdoporučeno myslet si, že když se člověk cítí mnohem líp, že už je možno jít normálně do zátěže... pracovat. hrozí sekundární infekce a těžké komplikace. sliznice plic jsou chřipkou narušeny a terpve se obnovují. takže nepodceňovat a nedělat hrdinu.

206735

10.12.2009 23:25

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: Prevence a lek

88.?.?.?

přesně tak! na levných a obecně dostupných řešeních by někdo nemohl vydělávat miliardy... a tedy je třeba takové způsoby léčby diskreditovat a nejlépe zakázat. a naopak přikázat povinné léčení drahými léky se spoustou negativních vedlejších účinků, aby se zdraví poničilo a bylo třeba léčit ještě nějakými dalšími, složitě (a pod licencí) vyráběnými "léky" (většina takových léků ve skutečnosti neléčí, jen zakrývá/utlumuje varovné a obranné projevy organismu, jako např. bolest nebo teplotu).
no a kdyby se podařilo prosadit celosvětově vakcíny, v nichž bude kromě škodlivých přísad a jedů dokonce i nějaký jiný, nový vir, tak tu budeme mít skutečnou pandemii a naplní se sny těch, kteří usilují o světovládu a redukci údajně přemnoženého lidstva. lépe se vládne vystrašeným, šokovaným, skrze propagandu závislým na JEJICH lécích. a vláda navíc s obrovským výdělkem (šlo by přece o otázku života a smrti... lidé by dali cokoliv), to není z JEJICH pohledu vůbec špatná vize. a oni by se jistě dokázali ochránit jinak, než těmi mizernými, infikovanými a intoxikovanými vakcínami.
-
v jednoduchosti je krása. jednoduchá řešení mají svůj půvab.
nejlépe je jít s přírodou, v souladu s přirozenými mechanismy v organismu i s přirozenými a vyzkoušenými léčivy přírodních národů a našich předků.

206737

10.12.2009 23:31

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: Zda se, ze Baxteru zatim psenka v Cine jen tak nepokvete.

88.?.?.?

extra-velké množství česneku má myslím i negativní účinky na trávicí trakt... (jako každé antibiotikum zdevastuje střevní mikroflóru - viz ty průjmy).
zlaté pravdilo: všeho s mírou.

206738

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,45 Kč
Euro
27,34 Kč
Libra
30,28 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,58 Kč
100 japonských jenů
22,40 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 807,43 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
318 090,95 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?