Diskuze k článku

Fenomén Evropa

Příspěvků 111

5.11.2004 4:11

Fenomén Evropa

martin 193.?.?.?

shodou okolností taky už nějakou dobu přemýšlím nad tím, že evropané (bílá rasa) přispěli k rozvoji světa a budou stát i u jeho záhuby.
třeba jsme zde byli vysazeni z vesmíru, jsme vesmírné kobylky, které vyplundrují zdroje a pak planetu zničí. část se zachrání a začne kolonizovat další planetu a tak pořád dokola.
největší nepřítel spokojeného života jsme my, bílá evropská rasa. stavíme spotřebu nad styl života (srovnejte s indy, indiány, černochy, asiaty). všichni ostatní by dokázali na zemi přežít o moc déle, kdybychom tu my nebyli, protože vyvoláváme nerovnováhu, způsobenou přehnaným drancováním planety a likvidací méně agresivních (nemyslím tím méněcenných!) ras a jejich poměrně poklidného způsobu života.

36226

5.11.2004 5:14

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36226


>největší nepřítel spokojeného života jsme my, bílá evropská
>rasa. stavíme spotřebu nad styl života ...
Myslim,ze bili evropane na tom byli stejne jako ostatni rasy po mnoho desitek tisic let.Rozdil je jen v tom,ze byli napadeni virem a misto toho aby urychlene hledali antivirovy program,sami napadeni,zacali prenaset virus po celym svete,hlavne do Noveho sveta-americky kontinent.
Proto dnes muzete videt sochu Kristofa Kolumba ve Venezuele letet hlavou dolu.
Myslim,ze jako pohane byli mnohem odolnejsi nez jako krestane.
Poblbliii idealisteee [pláč] [pláč] [pláč] [naštvaný] [pláč]

36231

5.11.2004 9:03

RE: Fenomén Evropa

Had 194.?.?.?

Reakce na 36226

Souhlasím, podepisuji, Martine.
Pro autora článku přidávám:
Z těch 7 bodů mě nejvíce zaujaly úvahy o křesťanství.
Je pro mě zvláštní, že tolik chytrých a přemýšlivých lidí dokáže obhajovat systém-nauku, který více než dobrého, přinesl více zlého.
Je to asi pohodlné ulpívání na tradici, jakožto forma touhy najít nějakou oporu, nějaký pevný bod.
V té úvaze je velmi dobře popsáno "vsáknutí" křesťanství pod kůži. Ale již není a nemůže být popsáno(z neznalosti a nedostatku vlastní zkušenosti), v čem a proč zůstalo a zůstává po křesťanství více zla a zmatku než harmonie.
Takže mě se to jeví:
1. kř. se naprosto minulo cílem, když vedlo "ke spáse" pouze city a mentál - to je to jejich "sursum corda". Má totiž být vedeno k zušlechťení CELÉ TĚLO - čili "sursum corpus". Je to proměna těla v záření, jako to udělal Ježíš (a nejen on). To je samozřejmě ideál a tak jako mezistupeň tedy má jógická a mystická nauka(což je i křesťanství - Ježíš byl jógín a mystik) má vést ke zlepšení života a prožití "nebes a ráje" ještě za života
v těle a na Zemi.
Proto zůstalo zde na Zemi to "špatné a zlé"- to jsou po generace nezpracované a nezušlechťované energie těla, předávané jakožto genofond.
2. totální nepochopení, popírání a systematické ponižování ženství, žen a SEXU (inkvizice, upalování čarodějnic - hnus a hrůza).
Askeze kázaná katolickou církví je opřena pouze o negaci, smutek, kajícnitví bez radosti, nikoliv o "vydobývání věčného úsměvu". Jen příklad - buddhistické sochy světců se usmívají a radují, křesťanské symboly "lepšího" jsou zalité slzami...
No, a pak také se musí brát v potaz, že každá nauka má svůj počátek, průběh a konec. Jako ostatně vše v tomto našem světě neustálých proměn.
A tak i křesťanství končí a nastupuje nauka(systém) nová. Ta je v počátku a prosadí se za několik staletí a také samozřejmě skončí.

36236

5.11.2004 9:50

Fenomén Evropa

Gilhad 62.?.?.?

Rekl bych, ze vychozi podminky se za ta leta zmenily. Co bylo vyhodou v dobe, kdy bylo vsude dost volne pudy a byl problem se uzivit, to uz nemusi byt vyhodou v dobe, kdy je pudy malo a jidla nadbytek. Bitvy probihaly tak, ze vyhodu mel ten, kdo mel vic a silnejsich muzu, tedy mu jich po bitve vic zustalo nazivu. V soucasnem iraku je pomer ztrat asi 100:1 a americane (kteri vitezi) sve ztraty povazuji za prilis velke. Zjevne uz plati jina kriteria, vyhodou jsou technologie, znalosti a logistika, na poctech muzu uz nezalezi, na jejich fyzicke sile uz vubec ne a zda se, ze ani9 odhodlani uz nema takovy vyznam, jako driv.
Kdyz to shrnu - pokud se zmenily podminky, je blahove cekat, ze se nezmeni i zpusob optimalniho reseni, nebo ze dosud ucinny zpusob reseni bude uspokojive fungovat i nadale ...


Amerika se od evropy odtrhla celkem nedavno a tou dobou v ni take nastartoval ohromny technicky rozvoj, ktery vedl k tomu, ze postupne evropu ekonomicky predbehla. Je otazka, nastane-li obdobny rozvoj i v evrope, az se tato odtrhne od evropy (stare), nelze to vsak apriori vyloucit.

Japonsko behem poslednich 60-ti let preslo z hlubokeho stredoveku na spicku novoveku. Nektere zmeny se deji celkem rychle.

36237

5.11.2004 13:11

Fenomén Evropa

Modráček 62.?.?.?

Autor rozhodně neobjevil žádnou Ameriku. To, co popisuje jako hlavní aspekt evropské úspěšnosti, tedy princip odložené spotřeby atd., velmi dobře popisuje P. Bakalář ve své téměř indexové knize Tabu v sociálních vědách a nazývá to K - strategií. Dále autor oceňuje přínos židů. Podle autorova jména předpokládám, že v sobotu tento článek nepsal. Nicméně, abych se dostal k tomu hlavnímu - děsí mě rychlost některých posunů ve vnímání konkrétních pojmů. Tak třeba slovo "evropský" už spousta lidí nespojuje s evropským kontinentem, nýbrž s Evropskou unií. Některé výrazy jsou skoro zakázané, např. národ, rasa, cikán. To je přece zavádění newspeaku. Když zde někteří zmiňují možný zánik evropské civilizace, podle mě ho způsobí zhoubný vliv tzv. multikulturalismu. Multikulturalismus nikde ve světě nefunguje, zatím se nezhroutil jen proto, že má majoritní většina ještě kam ustupovat. To ovšem nepůjde věčně. Na řečnickou otázku kam odejít, odpověď neexistuje - multikulturalismus by za nějaký čas dorazil i "tam".

36250

5.11.2004 14:12

Fenomén Evropa

Richard 195.?.?.?

Docela to sedne. Ale třeba s tou rasou-Indové sice mluví indoevropským jazykem, ale rasově se od nás docela dost liší. Totéž platí pro Rómy. Koneckonců, největší procento čistě indoevropských genů mají Maďaři.
A strašně nám pomohl feudalismus-to vynikne ve srovnání s Balkánem. Na Balkáně nebyli v novověku žádní feudální páni, ale místní guvernéři, jmenovaní a závislí na sultánovi. Ti neměli žádný přímý zájem na prosperitě svěřeného území, naopak, nebyli si jstí budoucností a tak z něho drancovali vše co bylo možné. Takže po nějaké době třeba v Srbsku zanikly města....V Evropě byli místní pánové, někdy krutí, ale povětšinou si uvědomovali, že z jejich měst a vesnic budou muset žít celý svůj život, a po nich i jejich synové a vnuci. Takže mnohdy naopak investovali, vybavovali poddané svobodami, a v dobách anarchie je ochraňovali. Podívejte se někdy třeba na jižní Čechy,kolik nádherných vesnic, měst, rybníků tam leží. Všechno dílo Rožmberků, před nimi tam byl prales. Feudálové prostě pomohli vytvořit stálou evropskou prosperitu, a v té už se vynalézalo a tvořilo velmi snadno. Jinde na světě podobný režim nebyl, jen v Japonsku (a víme, jak se Japonci rychle civilizovali).

36253

5.11.2004 17:48

RE: Fenomén Evropa

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 36253

Jen bych chtěl něco dodat k těm Japoncům. Dle mého názoru Japonci a vůbec Asiaté vynikají podle principu Okopíruj a zlepši. Tedy sice zlepší, ale původně okopírují. Dnes můžeme jejich technologie obdivovat, ale jsem přesvědčen, že Evropanům nemohou konkurovat v abstraktní představivosti. Povím to asi takto: Kdyby bylo Japonsko nějakým zázrakem zcela odříznuto od euroamerické civilizace dejme tomu následujících sto let a poté se oba "světy" znovu spojily, v Japonsku by sice Šinkanseny jezdily rychlostí 1000 km/h, namísto dosavadních 400 km/h, ovšem v Evropě bychom už dávno používali k přepravě teleboxy. Je to trošku nadsázka, ale zase ne tak velká. Samozřejmě se mohu mýlit.

36273

6.11.2004 2:35

RE: Fenomén Evropa

Janek 24.?.?.?

Reakce na 36273

Velmi dobre podano! Tohle by uz konecne mohly pochopit i ty zabednene evropske hlavy, ktere tak nekriticky obdivuji asiaty, jejich kulturu a nabozenstvi.

36294

6.11.2004 20:20

RE: Fenomén Evropa

oji 83.?.?.?

Reakce na 36294

>Velmi dobre podano! Tohle by uz konecne mohly pochopit i ty
>zabednene evropske hlavy, ktere tak nekriticky obdivuji
>asiaty, jejich kulturu a nabozenstvi.

Ale panove!!!!
Je sice pravda, ze evropska civilizace mela v nedavne dobe (400 let) svou uspesnou etapku. Ale pokud se podivate na lidske dejiny, sva uspesna obdobi si zazily mnohe regiony a rasy. Jednoduse zazarily, a pak zase zhasly. [pláč]
Mozna to zhasnuti ted ceka nas. Protoze jsme vycerpali svou zem, sve blizni a sami sebe.
Zajimave vsak je, ze cas po ktery je nekdo uspesny se geometricky zkracuje. Zablesky uspesnych se stale vice bude individualizovat a hromadit az ta nase Zemicka zazari taky. A to nam nepomuze ani odvrzene ego ani 10 prikazani.

Doufam, ze to neni moc depresivni

36331

8.11.2004 9:11

RE: Fenomén Evropa

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 36331

Lidi, každý, kdo má oči a mozek muzí uznat pravdivost následovného rčení : BÍLÝ TVOŘÍ, ŽLUTÝ KOPÍRUJE, ČERNÝ BOŘÍ, ŽID TO VŠECHNO KASÍRUJE.

Kdo mi dokáže opak, zaplatím mu pivo.

36393

10.11.2004 14:47

RE: Fenomén Evropa

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 36393

Ano, myslím, že tohle je skutečně PRAVIDLEM. Také bych rád upozornil, že výjimka sice potvrzuje pravidlo, avšak pravidlo nepozbývá platnosti odkazem na výjimku. Zkrátka je tomu tak.

36545

8.11.2004 9:33

RE: Fenomén Evropa

Modráček 62.?.?.?

Reakce na 36331

Ono to není ani tak depresívní, jako spíše spekulativní. Úspěšné civilizace zpravidla zašly na tom, že v nich upadla morálka a posléze byly zničeny méně vyspělou, zato však bojovnější entitou zvenčí. Pokud si usilovně přejeme také zánik evropské civilizace, vydatně podporujme multikulturalismus a tzv. kosmopolitní smýšlení. To je přesně to, co mimoevropské národy potřebují. Zastánci multikulturalismu často argumentují tím, že nás jiné národnosti obohacují. Přitom jsou schopni jmenovat pouze dvě věci: Exotické restaurace a folklorní soubory. To je tedy opravdu obohacení, bez něhož se neobejdeme.

36395

10.11.2004 15:34

RE: Fenomén Evropa

Druid 81.?.?.?

Reakce na 36294

Ale pani Jarko, Cinane meli vsechno o cem se evropanum jeste ani nezdalo uz v dobach pred Kristem. Porcelan, hedvabi, strelny prach to jsou je spicky toho co umeli v te dobe delat. A Evropa te doby. Hlinene misky, kuze nebo juta, motyka a lopata. Jejich nadvlada byla tak obrovska, ze se museli uzavrit za zed aby jim tam nikdo nelezl. A vysledek. Volny pad smerem dolu. Jenze ted uz se zase otevira.... a vysledek na sebe nenecha dlouho cekat.

36552

5.11.2004 14:58

Fenomén Evropa

Renée Sternt sternt (tečka) renee (zavináč) volny (tečka) cz 160.?.?.?

Jedním z možných doplňujících rysů je vnější efekt "křesťanství" - to jest explicitní tlak na existenci pouze JEDINÉ šance. Opakem je víra v reinkarnace.

Tato jediná šance má v mém pohledu dvojí filosoficko-psychologický efekt:
dokázat něco právě teď a tady (časový tlak - tvorba ve stádiu zrodu myšlenky, tvorba za pochodu)
něco po sobě zanechat (publikace i neúspěšných pokusů, pokus o předání informací následující generaci)

Bylo by toho asi více, ale to bych si to musel nakreslit. Pokud bude zájem trvat: sternt.renee@volny.cz.

36255

5.11.2004 15:51

RE: Fenomén Evropa

Had 194.?.?.?

Reakce na 36255

Pane Renee,
to je dobrá úvaha a další bod, který jsem neuváděl: křesťanská církev se zřekla "od zeleného stolu" reinkarnace a nahradila ji nesmyslnou, nelogickou "Milostí boží".
Ten "zelený stůl" byla nějaká slezina potentátů matně vzpomínám r. 550, a císař Justinián nechal vyškrtnout z Bible učení Órigena, který tvrdil, že se na Zemi vracíme vícekráte.
>Tato jediná šance má v mém pohledu dvojí filosoficko-psychologický >efekt:
A přidám třetí takový efekt "tlaku jediné šance" a to je postoj: "no a co, tady se nějak propleskám k očistci, pak hup do ráje, 1x týdně modlitbička, spaseníčko, pohodička..." Čili žádná odpovědnost za sebe sama v dlouhodobém časovém horizontu, žádná kontunuita veškerého jednání.

36262

5.11.2004 17:12

Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

(3. cast)
10. Proc v 8.stoleti BC se vetsina Israelitu po propusteni Assyrany nevratila na puvodni uzemi biblickeho Israele, ale "zmizeli" kdesi na sever, v Zakavkazi ?
11. Proc bilym lidem se rika "Caucasians" (Kavkazane), jelikoz vsechny evropske narody jednou z teto oblasti emigrovali na severo-zapad?
12. Proc migrace techto predku Evropanu zacina zhruba v dobe, kdy se "ztratilo" 10+ kmenu pravych Israelitu ?
13. Proc termin "Evropan" je synonymem (ci spravne BYL, dnes je to "rasismus" tak mluvit) pro cloveka stejneho druhu, tj. BILE (caucasian) RASY ?
14. Proc jedne doby, VSECHNY evropske narody byly sjednoceny (Jeremiasovo proroctvi, Sv. Pavel v Hebrejcich) pod stejnou doktrynou, KRESTANSTVI ?
15. Proc jsou to prave moderni zide, o nichz zion-judasticka propaganda tvrdi, ze to "jsou 100% Israelite", kteri Krista, jenz prisel "pouze pro Israelity", - dodnes tak NENAVIDI jak nikdo jiny (ani mohamedani, ti veri ze Kristus byl prorok a spravedlivy clovek ) ?
16. Co se stalo s temi "ztracenymi 10+ kmenu Israele", te vetsiny pravych biblickych Israelitu, o kterych i Judeanec Josephus Flavius (37-100 AD) vyslovuje domenku, ze stale "existuji v NESMIRNEM poctu", a domniva se, ze doposud ziji nekde na vychode, tam kde se kdysi "ztratili"??
Kdo jsou dnes jejich potomci?
A nebo, jak talmudisticti zide a rabini vysvetluji, je pravda,
ze "ti uz davno VYMRELI" ???

36266

5.11.2004 19:42

RE: Fenomén Evropa

deu 66.?.?.?

Reakce na 36266

Albert, v mnohom s vami suhlasim, najma co sa tyka historie Palestiny, Jezisa a Biblie.

Jednu vec vsak u vas nemozem pochopit: Slovo "Zid" vzniklo predsa ako skratena skomolenina greckeho slova "Ioudaios" (angl. "Judean", slovensky napr. "Judejcan"[mrknutí jedním okem] a vy to, myslim si, velmi dobre viete. Preco potom slovom "Zid" nazyvate tak biblickych Judejcanov ako aj Chazarov, ktori s Judeou nemaju nic spolocne, snad okrem toho, ze konvertovali na Talmud, ktory Farizeji v Judei vyznaval?

Azda by ste Chazarov mali nazyvat napr. "ti co sa sami nazyvaju Zidia" alebo "konvertovani Judaisti" alebo priamo "Chazari", ale v nijakom pripade priamo "Zidia".
Prave tato "zamena osobnosti (narodov, skupin)" je pricinou zmatku u ludi, citajucich a pocuvajucich neustale o "vyvolenom narode", "repatriacii vyvoleneho naroda v Palestine" a pod. nezmyslov.

Ak slovo "Zid" (Judejcan) zmenilo po starociach svoj vyznam a dnes sa nim oznacuju prave Chazari, tak potom uz nemozete slovom "Zid" oznacovat biblickych Judejcanov. Jedno alebo druhe.

36277

5.11.2004 22:07

RE: Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

Reakce na 36277

(cast 3)
A za zadne “Ioudaios” se jiz nikdy nevydavali. I Saul-Pavel byl Ioudaios (Zid, prislusenstvim k zemi), byvaly clen “partaje” (Farizej), ale rasou Hebrejec a narodnosti Benjaminita ! Proto to sam o sobe svedci (coz zadni z nepratelu Krista neudelali, protoze NEMOHLI!), aby se od jinych internacionalnich Ioudaios distancoval (i David Duke a Jesse Jackson jsou tez Americani. Bude se ale D.Duke identifikovat s bratrem Jesse ????).
Po tomto “poslednim” zvoneni, “Ioudaios” (Zide) zustali internacionalni multi-rasova, multi-etnicka smes, nasledujici zakony Farizeju (o 500 let pozdeji sepsane v Talmud) a jako takova smes byla vyhnana ven Rimany.
Je ale mozne, ze nekteri z techto Ioudaios byli stale pravi Israelite (jako dnes bili liberalove “posilujici” rady barevnych) , Krista neprijali, ve “smesi” zustali, a smisili se s temi, co je v NZ nazyvano “multitude”.
Jak asi muze po 2000 letech dopadnout skupina bilych trosecniku, kteri ztroskotaji na ostrove osidlenem cernymi divoky, s nimiz se smisi ?? Mohou po 2000 letech zustat stale bili ???

Jednotny vyraz “Zide” zpusobuje zmatek. Spravne by se melo pouzivat :
a) Judahite pro Stary Zakon
b) Judeanci (internacionalni smes s puvodem ze Stredniho Vychodu, ale dnes nemozne aby byli CISTYMI Israelity)
c) ,zide (podle “nabozenstvi”, ci podle potomstvi z tech, kteri kdy toto “nabozenstvi” kdy nasledovali). A sem patri Chazari, predci dnes (90-95)% modernich zidu.

36284

6.11.2004 3:00

RE: Fenomén Evropa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 36284>Jak asi muze po 2000 letech dopadnout skupina bilych
>trosecniku, kteri ztroskotaji na ostrove osidlenem cernymi
>divoky, s nimiz se smisi ?? Mohou po 2000 letech zustat
>stale bili ???

Zdravim,pane Alberte
Prijal byste i tuto verzi Vasi vety tazaci?

Jak asi muze po 2000 letech dopadnout kmen cernych divochu,kteri byli nuceni akseptovat trosecniky geneticky poskozene nedostatkem ochranneho kozniho pigmentu a agresivnim chovanim?
Po vzajemnem predani genofondu doslo k preruseni retezce geneticky predavanych nemoci a potomci bezpigmentovych prezili pusobeni rovnikoveho slunce bez koznich onemocneni,prestaly se jim kazit zuby a mulatas se staly nejatraktivnejsimi zenami,po kterych "slintaji" muzi vsech ras. [smích]
P.S. A jen tak okrajove,....jak vidite potomky Mayas a jejich presvedceni o mimozemskem puvodu? [smích]
Nikoho tim neobtezujiii,ze ne?

36295

6.11.2004 3:03

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36284

>Jak asi muze po 2000 letech dopadnout skupina bilych
>trosecniku, kteri ztroskotaji na ostrove osidlenem cernymi
>divoky, s nimiz se smisi ?? Mohou po 2000 letech zustat
>stale bili ???

Zdravim,pane Alberte
Prijal byste i tuto verzi Vasi vety tazaci?

Jak asi muze po 2000 letech dopadnout kmen cernych divochu,kteri byli nuceni akseptovat trosecniky geneticky poskozene nedostatkem ochranneho kozniho pigmentu a agresivnim chovanim?
Po vzajemnem predani genofondu doslo k preruseni retezce geneticky predavanych nemoci a potomci bezpigmentovych prezili pusobeni rovnikoveho slunce bez koznich onemocneni,prestaly se jim kazit zuby a mulatas se staly nejatraktivnejsimi zenami,po kterych "slintaji" muzi vsech ras. [smích]
P.S. A jen tak okrajove,...jak vidite potomky Mayas a jejich presvedceni o mimozemskem puvodu? [smích]
Nikoho tim neobtezujiii,ze ne?

36296

6.11.2004 5:47

RE: Fenomén Evropa

albert 68.?.?.?

Reakce na 36296

(cast 2)
A jestli mulatas jsou nejatraktivnejsimi zenami, po kterych "slintaji" muzi vsech ras?
Tak tomu hochu teda ja nerozumim. Ja zoophobii netrpim, a po nejakych hybridnich lidoopnich samicich (typu Kunduliza Rajc a spol) se ja nedivam. Nevzrusuji me, a ani trojita davka zidovske Viagry by mi nepomohla. A jak jsem rekl, jsem normalni chlap, nejsem zoophob.

A stejne tak se nedivam s nejakou uchylnou zalibou ani po opicich. Akorat miluju, kdyz mi za humny (moji spanelskou zenusku, s belejsi pokozkou nez coby ma "Bohemian-Gypsy", v naruci) z dzungle houkaji : Hu. Hu. Hu-hu-hu-hu ...
Parada. Krasa. To je priroda, Idealisto. Tisicktat lepsi, nez poslouchat nejaky "rap" vasich mulat. Alespon z meho pohledu.
A navic, ty opice z dzungle nedelaj drogy, neloupi, nenici, neslintaji po "zasunu" do bilych zen, nejeci ze jsou diskriminovany, nedozaduji se "afirmativni akce" a privilegii, nezijou po generace na welfru. A vam, Idealisto, jako cloveku -neublizej..
Tomu se u nas rika “Pura Vida “ !

Mate rad klasiku ? Ja miluju Wagnera. Sibeliuse. Rachmaninova. A pritom poslouchat to houkani opic z dzungle: Hu. Hu. Hu-hu-hu ... Krasa. A navic, ty opice po vasi (bile) zene neslintaji, a vam nic neudelaj .
Hu. Hu. Hu. Hu-hu-hu-hu.
Cuando la vida es natural - es tan rica ! Natural, y normal.
Gracias a Dios.

36303

5.11.2004 17:13

Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

(2. cast)
5. Proc Kafias navrhuje zabit Krista, nebot se obava, ze Kristus by jinak "sjednotil v celek Deti Boha ROZPTYLENE V ZAHRANICI (ve SZ Israelite byli nazyvani Deti Boha), a oni (vladci Jerusalemu a Judei) by ztratili uzemi (ktere nebylo jejich) a vladu nad lidem" (Jan 11:46-54) ?
6. Proc po odchodu Krista, James, jeho bratr, z Jerusalemu (v Judea, naplnene Judeanci-Zidy) posila pozdrav "12 kmenum Israele ROZPTYLENYCH v zahranici"? (James 1:1)
7. Proc siritele krestanstvi, v cele s apostolem Pavlem, opousti uzemi Palestyny (dobrovolne, ci jsou vyhnani, pronasledovani a masakrovani Zidy) a siri doktrynu Krista prakticky pouze jednim smerem - EVROPA ? Pres Recko, Italii, Spanelsko – pozdeji cela Evropa. Proc radeji nesli po Strednim Vychode? Do Indie? Do Asie? Do Afriky? Proc siritele krestanstvi "diskriminuji" a namisto "equal opportunity" jdou radeji do Evropy ??
8. Proc Pavel, v Listech k Hebrejcum (8:6-13), mluvi o naplneni Jeremisova proroctvi, a poklada zakladni kamen k "unifikaci Domu Judah, a Domu Israel", a to pod Novou Smlovou, zatimco ta Stara Smlouva se stava NEPLATNOU ?
9. Proc, jak judeo-zidovska politicky korektni propaganda kaze, ze "10 kmenu Israele (tj. vetsina), se ztratila v 8. stoleti BC, a ze zustali kdesi na uzemi dnesniho Iranu, Iraku, etc."., proc Pavel a apostolove nejdou sirit doktrynu smerem tam, ale jdou PRAVE OPACNYM smerem, do Evropy ? Nemluvil snad Kristus "jdete za ztracenymi Ovcemi Israele" ??

36267

5.11.2004 17:15

Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

(1. cast)
Otazek "proc?", muze byt mnoho, a hledat odpoved, - to muze (a vlastne je) byt dnes 'politicky nekorektni'.

1. Proc Jezis Kristus zapocal sve Evangelium slovy, ze byl poslan "pouze pro ztracene ovce Domu Israel" (Matyas 15:24), zatimco uzemi kde kazal, vcetne provincie Judea, bylo naplneno Judeanci (prelozeno jako Zide, v te dobe jiz multi-rasova a multi-etnicka smes, jak napr. popisuje Josephus Flavius, a Rimani Tacitus, Strabo) ? Proc Kristus nerekl, ze byl poslan "pro Zidy" ?? Nesplhnul by si tim snad u Zidu, Farizeju, vladcu ??
2. Proc Kristus, kdyz kazal na otevrenem uzemi Palestynskych provincii, vcetne Judea (100% osidlena Judeanci-Zidy), a tam mu naslouchalo obyvatelstvo, tzv. "multitude", tak mluvi v podobenstvi?
3. Proc Kristus, kdyz jim "vyvoleni" apostolove se ho pozdeji ptaji, proc tomu tak cini, tak odpovedel: "Protoze ma slova jsou pro VAS, ale nejso pro NE!"?
Kdo byli ti "ONI", ta "multitude", vcetne provincie Judea, kdyz zion-judaisticka propaganda kaze, ze "to vsechno byli zide, a ze zide je to same co Israelite?"
4. Proc Kristus narizuje svym apostolum (Galilejci), aby nekazali mezi Samaritany a NE-israelitickymi narody, ale radeji "sli mezi ZTRACENE ovce Israele" (Matyas 10:6) ?
Prece, kdyby vsichni Judeanci (prelozeno Zide) byli Israelity (jak judeo-zionisticka propaganda kaze), tak jak by mohli byt mezi sebou "ztraceni"?

36268

8.11.2004 9:21

RE: Fenomén Evropa

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 36268

Zebulune, už jsem měl strach, že se ztratíme. Do 2 let mířím do Ricy a rád bych se s Vámi sešel a pokud Vaše vypodobnění země bude souhlasit s reálem, stanou se z nás sousedé, chci Vás požádat o kontakt, třeba přes pana Stworu, pokud bude souhlasit.

S úctou NP

36394

5.11.2004 17:21

Fenomén Evropa

Pavel Šrubař Pavel (tečka) Srubar (zavináč) post (tečka) cz 80.?.?.?

Vedle psaní zleva doprava je pro euroatlantickou civilizaci charakteristické také užívání samostatných sloves být a mít. Jenom nevím, zda je to důsledkem existencionálního a kapitalistického nazírání na svět, nebo jeho příčinou.
V každém případě to ale z evropského společenství vyčleňuje Rusy,
v jejichž jazyce tyto pilíře naší kultury chybí. Žádný Rus nemůže už z principu říci, že něco vlastní, namísto toho vyjadřuje svůj pomíjivý vztah ke hmotným statkům opisem, že dotyčný předmět je u něho.
Já mám tužku = U meňja karandaš.
Na místě, kde my suverénně prohlašujeme, že něčím jsme, se Rus zarazí nebo udělá pomlčku.
Jsem nejlepší ve hře gorodky = Ja samyj lučšij v gorodkach.
Má matka je kolchoznice = Maja mať - kalchóznica.

Možná právě explicitní vyjádření těchto sloves je motorem Evropy:
to have - usilovně pracovat na svém hmotném zabezpečení, shromažďovat a rozmnožovat kapitál
to be - být hrdý na svou existenci a individualitu.

36270

5.11.2004 22:09

Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

(cast 2)
V dobe kratce pred Kristem a behem jeho pobytu na zemi, jen mala cast z techto Ioudaios jeste byla potomky Israelitu (casti kmenu Judah, Benjamin, neco Levi jako knezi), kteri se kolem 515 BC navratili z Babylonu (v poctu ~ 42000). Jak je ale mozne, ze v dobe Krista se mluvi o existence cca 3 milionu "Ioudaios" ?
Vetsina Ioudaios v dobe Krista byli budto neisraelicti konverti (predevsim Edomite a Babylonane, ale tez Ismaelite, Arabians, Canaanite, Fenicane, Syrians, Egyptane, etc.), ci vselijaci misenci Israelitu (proto od Babylonu se traduje, Zidem je ten kdo ma matku Zidovku, puvodne Israelitku – otec mohl byt kdokoliv, kdo zenu mohl oplodnit).
Ale i tez ti, kteri byli na hony vzdaleni od Palestiny se "stavali" Zidy. Viz Helena, NE-israeliticka kralovna kralovstvi Adiabene (dnes cast Iraku, Iranu a Armenie), ktera se svym synem a poddanymi v 1. stoleti AD “stali” “Ioudaios” (Zidy), a Helena jako zidovska kralovna byla pohrbena v Jerusalemu. Dalsim zidovskym kralem a zakladatelem kralovske dynastie kralu byl Edomita Herod.
Viz Josephus Flavius "Antiquities of the Judeans", Knihy 15-20.

Jak svedci NZ, napr. Akta Apostolu, tisice pravych Israelitu (tez "Ioudaios", protoze zili v Judea) prijali Krista jako sveho, a provzdy opustili Palestinu.

36285

5.11.2004 22:15

Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

>Albert, v mnohom s vami suhlasim, najma co sa tyka historie
>Palestiny, Jezisa a Biblie.
>Jednu vec vsak u vas nemozem pochopit: Slovo "Zid" vzniklo
>predsa ako skratena skomolenina greckeho slova "Ioudaios"

(cast 1)
Deu, Zid Stareho Zakona, Zid Noveho Zakona, zid moderni – stejny preklad vyrazu rozdilnych smyslu, a jeste rozdilnejsich nositelu tohoto oznaceni.
Je to zmatek, rozumim.

V originalu Bible, zadny vyraz Zid, Jew, Jude, Judio, Zhid – neexistuje.
Poprve se tento vyraz, ve svem originale "Yhuwdiy" (Judahites, cs. snad Judahite), v Bibli objevuje az v Druhe Knize Kralu 16:6(po rozpadu kralovstvi Israel na Israel a Judah). Zde tento vyraz znamenal potomky kmene Judah, 4-teho syna Jakoba-Israele, ci cleny kralovstvi Judah.
Vsichni Israelite byli Hebrejci, ale ne vsichni Hebrejci byli Israelity. Vsichni Judahite SZ byli Israelity, ale potomci 11 kmenu Israele (tez Israelite), Judahity (prelozeno "Zide"[mrknutí jedním okem] NEBYLI : Ti patrili ke kmenum svych patriarchu, 11 synum Jakoba-Israele (jako Simeon, Dan, Benjamin, etc.). Nazyvat vsechny Israelity "Yhudiy" (Zidy), by byl asi takovy nesmysl jako nazyvat vsechny Slovanske narody – Rusaci .

V Novem Zakone vyraz "Yhuwdiy" nenaleznete. Jak jste jiz napsal, byli to v rectine "Ioudaios" (Judeans, cs. snad Judeanci), - oznaceni NE podle patriarcha Judah, nybrz podle PRISLUSENSTVI k zemi Judea, ci podle NASLEDOVANI zakonu Judeancu (co Kristus odsuzuje jako "Traditions of Elders"[mrknutí jedním okem], bez rozdilu v rasovem, kmenovem, etnickem puvodu.
Ale ke vsemu zmatku, I tento vyraz je prelozeno stejne do modernich jazyku jako "Zid, Jew, Jude, Judio", etc.

36286

6.11.2004 2:13

RE: Fenomén Evropa

deu 66.?.?.?

Reakce na 36286

>Deu, Zid Stareho Zakona, Zid Noveho Zakona, zid moderni – >stejny preklad vyrazu rozdilnych smyslu, a jeste rozdilnejsich >nositelu tohoto oznaceni.
>Je to zmatek, rozumim.

Nie kazdy ma chut a tiez prilezitost patrat po vierohodnejsich zdrojoch. Navyse vieme, ze literatura je ovladana "modernymi zidmi" (pouzijuc vas vyraz). Avsak slovo "zid" alebo "Zid" sa na nas bez rozdielu vali zo vsetkych stran a zdrojov. Keby sa to slovo aspon uvadzalo s upresnujucim privlastkami, ako vy v poslednom priklade: "Zid Stareho Zakona", "Zid Noveho Zakona", "moderny Zid", tak by zmatky neboli. Treba si tu jasne uvedomit, ze dnesni judaisti (a ich nosici vody im v tom naponahaju) tie privlastky vynechavaju umyselne, aby sa stotoznili s biblickymi ludmi.

Nevidim najmensi problem v tom, aby aspon znali ludia (ako napr. vy na tomto fore), ked uz to nepresne slovo a skomoleninu pouzivaju, pouzivali aj prislusne privlastky "... Stareho Zakona", "... Noveho Zakona", "moderny ...". Ja osobne radsej pouzivam Judahita (pre Stary Zakon), Judejcan (pre Novy Zakon), Chazar (pre potomkov Chazarov) a judaista (pre tych ktori sa filozoficky a zivotnym stylom hlasia k Farizejom alebo nabozensky k Talmudu).

Slovo "Zid" bez privlastku je neopodstatnena nepresnost, z ktorej maju dnesni judaisti ohromnu radost.

36293

6.11.2004 6:22

RE: Fenomén Evropa

albert 68.?.?.?

Reakce na 36293

>Nie kazdy ma chut a tiez prilezitost patrat po
>vierohodnejsich zdrojoch. Navyse vieme, ze literatura je
>ovladana "modernymi zidmi" (pouzijuc vas vyraz). Avsak slovo
>"zid" alebo "Zid" sa na nas bez rozdielu vali zo vsetkych
>stran a zdrojov. Keby sa to slovo aspon uvadzalo s
>upresnujucim privlastkami, ako vy v poslednom priklade: "Zid
>Stareho Zakona", "Zid Noveho Zakona", "moderny Zid", tak by
>zmatky neboli.
Deu,
mate skvelou predstavu, co se deje. Skoda, ze takovych jako vas, je malo.
Ja bych rekl, ze daleko nejnebezpecnejsimi, nez nejaci "zide" z doby vyhnani Rimany v letech 70 - 135 AD ( = internacionalni mixu Str. Vychodu), ci moderni "zide" (puvodu chazarskeho, a puvodu toho, s cim se tito chazari se z stupido -liberalnich, ci $$$ duvodu, smisili. Viz dnes plno "Cechu", kteri se hlasi k tomu, ze meli "zidovskeho dedu ci babicku"[mrknutí jedním okem], jsou dnes tzv. "judeo-krestane". Typu Dubyai Bushe, Ashcrofta, a spol.
Ti (baptiste), kteri nekolikrat tydne navstevuji "kostely", kde jim "sefove projektu" hezky klistyruji mozky ..
Doktryna Krista, a ideologie techto pro-judean zion "krestanu" nema nic spolecneho.

Kristus varoval :
"Beware of false prophets, which come to you in sheep's clothing, but inwardly they are ravening wolves." (Matyas 7:15)
"For many shall come in my name, saying, I am Christ; and shall deceive many." (Matyas 24:5).
"And no marvel; for Satan himself is transformed into an angel of light." (2Corinthians 11:14).


36307

6.11.2004 5:49

Fenomén Evropa

albert 68.?.?.?

>Zdravim,pane Alberte
>Prijal byste i tuto verzi Vasi vety tazaci?
>Jak asi muze po 2000 letech dopadnout kmen cernych
>divochu,kteri byli nuceni akseptovat trosecniky geneticky
>poskozene nedostatkem ochranneho kozniho pigmentu a
>agresivnim chovanim?
>Po vzajemnem predani genofondu doslo k preruseni retezce
>geneticky predavanych nemoci a potomci bezpigmentovych
>prezili pusobeni rovnikoveho slunce bez koznich
>onemocneni,prestaly se jim kazit zuby a mulatas se staly
>nejatraktivnejsimi zenami,po kterych "slintaji" muzi vsech
>ras. [smích]

(cast 1)
Idealisto, absolutneme neobtezujete. Pro me jste kamos.
A jak ze asi mohl dopadnout ten kmen cernych divochu ?
Vsak se zajedte podivat na Haiti. Ci na Jamaicu. A podobne.
Nebo se vypravte i do jinych casti "zintegrovaneho sveta". Treba urcite casti Brazilie, ci Spoj. Staty, Anglie, zapadni Evropy dnes mohou byt zajimaje k takovemu studiu. I Kanada ma dnes mnozstvi svych "zintegrovanych paradyz" (je tomu tak, pane Stwora?).
A az se z vypravy vratite, tak si udelejte obrazek. Teda v pripade, kdyz ty hluboke studie prezijete .

36304

6.11.2004 12:50

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36304

>Idealisto, absolutneme neobtezujete.
Zdravim,pane Alberte
Nemyslel jsem sebe[smích],ale Mayas.
Neobtěžují,že ne?
Chtel jsem se zeptat,jak vidite latinos.
Potomky Vascos,Catalanos,Moros a Gallegos a pak jejich mixy s Mayas a Aztecas? Potomky Afros protentokrat radej vynechame.

A pak jeste,kdo jsou Bohemian Gypsys?

>Vsak se zajedte podivat na Haiti. Ci na Jamaicu.
Tam jsou ti Afros jako trosecnici,nikoliv jako domorody kmen,zijici po tisicileti v pomerne pohode jako pohani,bez pseudodemokracie.

>A az se z vypravy vratite, tak si udelejte obrazek. Teda v
>pripade, kdyz ty hluboke studie prezijete .
Pud sebezachovy a socialni utlak jim veli k pachani nasilnosti,coz neni z hlediska "hodneho krestana" omluvitelne,ale ne kazdy se necha sezrat lvy v koloseu jako oni.
Chazari taky jednaji na zaklade pudu sebezachovy,ale porad po ocku posilhavaji,jestli ten jejich buh Mamon je spokojen.Takze teda dost sphinsy.
Predem dik za uspokojujici odpoved[cool]

36319

6.11.2004 12:52

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36319

sphinsky

36320

6.11.2004 20:47

RE: Fenomén Evropa

albert 66.?.?.?

Reakce na 36319

>Zdravim,pane Alberte
>Nemyslel jsem sebe[smích],ale Mayas.
>Neobtěžují,že ne?
>Chtel jsem se zeptat,jak vidite latinos.
>Potomky Vascos,Catalanos,Moros a Gallegos a pak jejich mixy
>s Mayas a Aztecas? Potomky Afros protentokrat radej
>vynechame.

Idealisto, verite ze VSICHNI Latinci jsou "mixnuti" s Mayas a Azteky ? Hochu, hochu - to pak teda musite verit, ze dnes VSICHNI Americane jsou dnes "mixnuti" s negros, am. indiany, mestizy, asiaty, etc.
Ze vy mate predstavu o Latincich z toho, co vidite (videl) v USA ? Ta luza, chudoba, (bili mezi nimi obvykle nejsou, jsou to indiani ci mestizove nejruznejsich smesi) co prechazi denne po 100kach Rio Grande, aby tak nadale "obohatili" americkou diversitu ?
Jestli jste nenavstivil urcite zeme Latinske Ameriky, byl by jste mozna prekvapen nad lidmi (vzdelani, prosperujici, evropskych predku) co tam ziji. Ti do Ameeeeriky pres Rio Grande prichazet nemusi, naopak jsou stastni ze se luzy zbavuji.

>A pak jeste,kdo jsou Bohemian Gypsys?

To jsem jen pouzil jako vyraz, nebot nekteri (napr. v USA) povazuji Bohemians a Gypsies za synonym.

36333

7.11.2004 1:27

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36333

Zdravim,pane Alberte
>>Nemyslel jsem sebe[smích],ale Mayas.
>>Neobtěžují,že ne?
Takze jak? Obtezuji? Oni...3.pad mnozne cislo


>>Chtel jsem se zeptat,jak vidite latinos.
>>Potomky Vascos,Catalanos,Moros a Gallegos a pak jejich mixy
Hmmm,...Vascos,Catalanos,Moros,Gallegos jsou potomci tech,kteri prijeli z nynejsiho Spanelska,bili evropane,nikoliv indiani.
No,a k tem nemixovanym cistym bilym evropanum pridejte tu smes,dle Vas,nizsi tridy
>>s Mayas a Aztecas? Potomky Afros protentokrat radej
>>vynechame.

>Ze vy mate predstavu o Latincich z toho, co vidite (videl) v
>USA ? Ta luza, chudoba, (bili mezi nimi obvykle nejsou, jsou
>to indiani ci mestizove nejruznejsich smesi) co prechazi
>denne po 100kach Rio Grande, aby tak nadale "obohatili"
>americkou diversitu ?
Myslite,ze mohou byt mezi nimi takovi,kterym zastrelili nekoho v rodine a ti pak samozrejme utikali ze stavu valecneho?
Nebo byli vsichni jako treba Polaci,kteri kvuli dollaru kraj sveta jeli.

>Jestli jste nenavstivil urcite zeme Latinske Ameriky, byl by
>jste mozna prekvapen nad lidmi (vzdelani, prosperujici,
>evropskych predku) co tam ziji. Ti do Ameeeeriky pres Rio
>Grande prichazet nemusi, naopak jsou stastni ze se luzy
>zbavuji.
Takze,kdybych to mel shrnout,tak povetsinou ta indianska luza,ktera utika do Ameriky pres Rio Grande,jsou vetsinou potomci Mayas a Aztecas,no,...ti tvrdi,ze jejich predkove jsou z jineho sveta.
Latino eyes.Jsou to oci po evropanech,nebo indianech?
Hodne tepla z oci jde,nebo chladno je vam po tele?
pokracovani...

36340

7.11.2004 2:08

RE: Fenomén Evropa

albert 66.?.?.?

Reakce na 36340

>Zdravim,pane Alberte
>Nemyslel jsem sebe[smích],ale Mayas.
>Neobtěžují,že ne?
>Takze jak? Obtezuji? Oni...3.pad mnozne cislo
>Chtel jsem se zeptat,jak vidite latinos.
>Potomky Vascos,Catalanos,Moros a Gallegos a pak jejich
>mixy

Idealisto, absolutne neobtezujete. Ale, s opustenim, netizi vas snad neco na techto Mayas?
Neni to muj byznyz, a neberte to jako rejpani, ale nemate vy treba nejakou "integrovanou" "partnerku" (rikalo se vzdy manzelka, ci devce - ale doby se meni). Nebo ze by snad dokonce nejakeho "integrovaneho" potomka ?
Pred lety, snad je tomu dnes 17 let, jsem v L.A. potkal jednoho stareho pana, emigrant z 1948. On mi vypravel o Cesich, emigrantech ze '68, co se dostali do CA. Pak si jako hogo-fogo (aby byli 'cool', tak posilali rodinne fotky do chazaro-bolsevicke paradyzy) si nabrali "exoticke" manzelky z Guatemaly (indianky, ci mestiza). A meli s nima "integrovane" potomky.
A pak, kdyz uz tito uprchlici z 1968 "byli Americany", tak s malymi "integrovanymi" detmi navstivili svoji rodnou hroudu. Deti, jiz hezky po americku "zintegrovane", mluvici americkou anglictinou, v CSSR uvidely mala ciganata. A tak se ptaly taticka : Papi, a jejich mami je taky z Guatemaly ?

O indianech Mayas z Guatemaly, ci mezticich vseobecne asi zrejme vite vice jak ja. Ja o nich indianech prakticky nic nevim, nestykam se nima (pritom nechci rici, ze jsou zli ci spatni, jako treba vasi oblibeni chazarove, co to "soupaji" podle lidumilneho Talmudu).
Ale co me neleze do hlavy, ze ty pyramidy v Guatemale maji takove vysoke schody, a pritom ti Mayove jsou kratkonozi zaprdlici. To lezli do tech schodu po leseni, po zebricich? Nebo ze by k tomu snad meli chudy ?


36342

7.11.2004 12:05

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36342

pokracovani....
>Ale co me neleze do hlavy, ze ty pyramidy v Guatemale maji
>takove vysoke schody, a pritom ti Mayove jsou kratkonozi
>zaprdlici. To lezli do tech schodu po leseni, po zebricich?
>Nebo ze by k tomu snad meli chudy ?
No prave,to me plete! Ti Cesi,co jezdi do Spanelska rikaji o tech mistnich babach to stejne.Tak to teda nechapu,idealista zacina v tech zenskejch vnadech dost tapat.
Ale kdyz se prochazim po ceskych hradech a zamcich,tak ty postele pro kralovny a krale byly tak prtavoucke,ze by se v nich i ti Mayas ztezi natahli [chechtot]
Ale asi se posledni dobou hodne ji ty, hormony sycene, kureci pochoutky a pak mistni baby maji prsa jak Mlekarny Kunín.
Vsechno zle je k necemu dobre[velký smích]
A rostou, a rostou........a mistni holky si barvi sve svetle vlasy na cerne a nejprodavanejsi pudr na tvar je hoooodne tmavej[překvapení] a jak se taky z casopisu dozvidam,tak dlouhe rasy (ktere mistni holky nemaji) se lepi ostosest a bussines zvany "Solarko" je tady na kazdem rohu,holky se opaluji i mezi nohama a hlavne aby nemely bilej zadek.
[zmaten]Kam ta mladez speje[zmaten]
Nadherny listopadovy den na Jizni Morave [cool]

36354

7.11.2004 12:07

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36342

Zdravim,pane Alberte
>>Nemyslel jsem sebe[smích],ale Mayas.
>>Neobtěžují,že ne?
Diky za odpoved,ze ktere jsem zjistil,ze ti indiani neobtezuji,protoze nesdilite s nimi uzemi,takze v raji na Zemi bydlite nekde jinde,nez oni.Neznate,nevite,ani vlastne nemate zajem.Snazim se pochopit styl Vaseho zivota,protoze ikdyz tady v CR je to moc pekne,preci jenom jsem si odvykl a ranni skrabani ledu z okna(antifreeze z ekologickych duvodu pouzivam jen v nutnych pripadech)bych rad vymenil za prochazky po plazi v Raji,a tak jsem se bal,ze bych tam nekde v Latinske americe mohl dopadnout spatne.
Pochopil jsem z toho taky,ze indiani byli vytlaceni z raje,aby bili evropane meli kde najit svou novou rodnou hroudu a indianum zbyly ty jejich oci pro plac,nebo hupkysupky na sever delat Chazarum otroky.
Tak to ja radej do Kalifornie,vymyslim nejakou srandicku a nejake zamestnam a ve svem idealismu nekterym z nich vytvorim druhy raj na Zemi.

>>Chtel jsem se zeptat,jak vidite latinos.
>>Potomky Vascos,Catalanos,Moros a Gallegos a pak jejich
>>mixy
Vyrozumel jsem,ze mixy nebrat.Jihomoravskym slengem"špatenka"
A jak teda ty čistě bílé španělské mixy?
Ptam se proto,ze tady v CR povetsinou lide,kteri jezdi na dovolenou do Spanelska rikaji,ze ty zensky tam stoji dost za prd.Nevim,neznam,nebyl jsem tam.Ale spis nez tem blbym kidum bych veril,ze pokud je zenska pekna,tak je pekna a hotovo.V tom se rozchazime.Pro Vas jsou jen bile holky [smích] a to ostatni je jen povl a šmejd.Já to vidím jinak,ale to je dobře.Kdybychom si jen pritakavali,tak by si nekteri mohli myslet,ze jsme tepli a ze s tema zenskyma to na ne jen tak hrajeme [smích]
pokracovani.....

36355

7.11.2004 18:50

RE: Fenomén Evropa

albert 66.?.?.?

Reakce na 36355

(3. cast)
Protoze jsem 'tradicionalista', tj. verim v radicni svet ROZDILU (Diversita. A diversita muze zustat diversitou, pokud se NEZINTEGRUJE – coz je kodovy vyraz pro LIKVIDACI / GENOCIDU), verim v Supersilu (BUH), ktera svet, se vsemi ROZDILY, z urcitych duvodu, kterym namysleny a arogantni clovek nerozumi, ci odmita rozumet, jednou STVORILA.
Racional: Kdyby 'INTEGRACE' byla tak dobra, tak SUPERSILA (BUH) by zadne rozdily necinil, vse by bylo jiz ZINTEGROVANE (tj. stejne) od Prvopocatku.
A, "United we stand"!!!
Zde se s vasi filozofii musite libit vasim oblibenym pratelum 'vranam' chazarskeho druhu. Ti se snazi vsemi silami Tradicni Svet Rozdilu ZINTEGROVAT (smisit, ovsem KROME SEBE SAMOTNYCH, protoze jim to “nabozenstvi” zakazuje &#8230[mrknutí jedním okem], a kdyz se jim to dari, tak se raduji jako male deti, poslusne objekty "integrace" "odmenuji" ruznymi incetivami, k integraci povzbuzuji (pres TV, filmy, "hudbu", "umeni", sport - vse co mohou svym milym gojimum ve svych prostredcich vysilat).

Protoze az vse bud ZINTEGROVANE (krome Chazars & elitni spol), tak se JIM lepe bude vladnout svetem ...

36363

8.11.2004 23:34

RE: Fenomén Evropa

Druid 62.?.?.?

Reakce na 36363

pane Alberte, chci se Vas zeptat. Jak se divate na soucasne poznatky o tom ze lidstvo tak jak ho dnes zname ve sve ruznosti s velkou pravdepodobnosti (a to zrejme jiz geneticky zjistitelnou) pochazi z nekolika mala desitek nebo stovek tisic jedincu nekde ze stredni Afriky? A tedy mame k sobe blize nez jsme si ochotni pripustit i s Indiany, Asiaty, Araby atd. krome prave cernosskych kmenu z rovnikove Afriky. A cela ta diversita kterou obhajujete je pouze opticka iluze zdanlive ruznosti? Neptam na kulturu, nabozenstvi, inteligenci nebo podobne jinakosti ale pouhou genetickou linii. Jinymi slovy je pro Vas tato evolucni teorie prijatelna? Osobne nevidim v miseni druhu zadny problem diverzita se naopak jeste zvetsi. A to, ze podle vas zide/chazari/semite/a spol. chteji ostatni smichat a sami zustat mimo? Vzdyt vetsina Vasich prispevku je prave o tom ze oni sami jsou smeska nejvetsi. [zmaten]

36425

9.11.2004 6:43

RE: Fenomén Evropa

albert 66.?.?.?

Reakce na 36425

>pane Alberte, chci se Vas zeptat. Jak se divate na soucasne
>poznatky o tom ze lidstvo tak jak ho dnes zname ve sve
>ruznosti s velkou pravdepodobnosti (a to zrejme jiz
>geneticky zjistitelnou) pochazi z nekolika mala desitek nebo
>stovek tisic jedincu nekde ze stredni Afriky?

Druide, "soucasne poznatky"? A kteri "experti" myslite, ze s temi "soucasnymi poznatky" asi tak v te "soucasne dobe" (pro gojimske mysle) prichazi ??
Kdyby tomu tak bylo, byly ty desitky/stovky puvodne bile, a pak se na slunci nekteri "pripekli". A nebo byli "pripekli" a pak v chladem zbeleli a zblondateli ???
Vyraz Aw-dam, tj. Adam (viz Strong's Concordance #120) znamena "rudnout v tvari, ukazovat krev". Zatim jsem zadne "pripekle", aby rudli v tvari nevidel .. Mozna ze Idealista zna negryni, co je holka "krev a mliko" - ale ja ne. Spatenka.

Ja verim v Bibli, ve svem originalu (do modernich jazyku preklad KJV). Ve SZ je rada odkazu na typ 'aw-dam' (i kral David byl "ruddy" a "fair" - nic jako zezloutli chazari).
Potom svedectvi Josephus Flavius (skvele porovnat leta kratce pred Kristem, s dobou Krista. Tam se dozvite mnoho, co treba byli te dobe zide za "rasu"[mrknutí jedním okem].

Podivejte se napr. na tyto linky :
http://www.british-israel.com/Diaspora_files/diaspora.htm
http://wsi.matriots.com/What%20is%20a%20Jew.html
http://www.ancientroute.com/empire/idumea.htm

36434

13.11.2004 2:01

RE: Fenomén Evropa

Druid 62.?.?.?

Reakce na 36434

pane Alberte, co rikate na tohle:

adam-αδάμ (ř.) heb. člověk; znamená to 'člověk' druhově (Gen 5:2); hebrejský základ slova je adam-rudý (ze slova dam-krev), ze kterého je také výraz adamah-zemina, půda, hlína. Když Ježíš prohlašoval, že je 'syn člověka' tak říkal hebrejsky 'ben adam'.

Je zajímavé, že krev-dam je rudá-adam, a že výraz krev-dam pochází ze slova dámam-otupělý, němý i hluchý.

Jistě není náhoda, že anointující panující Ježíš je označen jako poslední adam - t.j. poslední člověk s červenou krví (I Kor 15:45, viz Isa 1:18, Jan 19:2-5), ten, který udělal lidem cestu ven z hříchu do rodiny božského. Člověk již nemusí být otupělý k božskému, ale skrze znovunarozený spirit z božského zase citlivý, naslouchající hlasu jeho slova.

36766

14.11.2004 5:19

RE: Fenomén Evropa

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 36766

Vy toho chcete nejak moc po panu Albertovi. Nezda se
vam ???

36821

15.11.2004 11:30

RE: Fenomén Evropa

Druid 81.?.?.?

Reakce na 36766

Myslite, pane Lozjo? Jsem velmi zvedav co mi pan Albert odpovi kdyz svoje rasove teorie tak rad podepira vytazky z bible. Z vyse uvedeneho bych se napriklad mohl domnivat, ze Jezis-adam byl hnedy jako hlina. [překvapení] Ale pripustit, ze se v tomto punktu vubec nehovori o barve pleti je asi nad Albertovi sily. Nebo se mylim?

36862

7.11.2004 1:29

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36333


pokracovani
>>A pak jeste,kdo jsou Bohemian Gypsys?
A jak je to s jejich pristupem k zivotu a bohu?
Bohemsky zivot ? Takovy ten nevazany, takova ta mala nirvana svihla mystikou,....nebo ta bida a spinave deti?
>To jsem jen pouzil jako vyraz, nebot nekteri (napr. v USA)
>povazuji Bohemians a Gypsies za synonym.
Gypsies jsou bohemians.Tzv.volnost,cest,krev,zrada,vasnive milovani,hluboka nenavist a smutek v ocich.Ale s jiskrou jako plamen.Zadna mexicka Carmen,ale ta cista..... z Andalusia.Spanelka? Jedna z Moros? Latina? Nelatina?
To,ze se povetsinou potomci Keltskych a Slovanskych kmenu ocitli na uzemi,ktere Rimane nazvali "panensky cistou",nema samozrejme s Moros a jejich horkou krvi nic spolecneho.
Rekl bych,ze zacatkem noveho tisicileti,jsou na tom,co do meritka sex apelu latinas a slovanskokeltske holky na tom dost stejne.Berme to jako fakt,nikoliv jako tema,o kterym je treba diskutovat.Staci se podivat do dobrych casopisu pro chlapy.

36341

6.11.2004 6:50

Fenomén Evropa

albert 68.?.?.?

Priklad zidu (Chazaru), co nejsou schopni zit a prosperovat mezi sebou samymi (mezi svymi vlastnimi, Caucasus Mountain Jews), ale musi zit z druhych ..
Podobne jako chudi halicti zide-chazari, kteri po zalozeni CSR v 1918 (to byl prechodny most pro Chazary na zapad), migrovali smerem na zapad - po par letech se stali (mezi gojimy) zamoznymi .. Praze tito halicti chazari, emigranti, rikali "Amerika".
http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/041106/photos_lf_afp/041106005222_ejy4y2mx_photo1
http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/041106/photos_lf_afp/041106005222_ejy4y2mx_photo0

36310

7.11.2004 18:51

Fenomén Evropa

albert 66.?.?.?

(2. cast)
Za 2 tydny, mily Amero-Cech pracujici rukama, milou “jeeeee” poslal zpet supem do kocourkovske paradyzy ...

>Pro Vas jsou jen bile holky [smích] a to
>ostatni je jen povl a šmejd.

A to se vam, Idealisto, zdalo ve snu?
Ma pozice je jednoducha, a to takova, ze "Vrana k vrane seda, druh druha hleda". Pokud 'vrany' jineho druhu ziji/koexistuji mezi svym druhem, a ja nejsem nucen (i treba z duvodu ekonomickych) mezi nima zit, a abych mezi nima NEMUSEL zit tak NEJSEM NUCEN si takove prirozene pravo vyplacet jako PRIVILEGII, - tj. abych mohl zit v tzv. "lepsi area", coz je kodove slovo pro lokaci kde nejsou "vrany jineho druhu", posilat deti do “lepsich" skol, etc., - proste se vyplacet velikymi $$$ (k radosti chazarskych bankeru - "Let's celebrate ! Stava z gojimskych zdroju plyne do svatych kapes ! "[mrknutí jedním okem], byt okradan diky nejakym “afirmativnim akcim” v prospech 'vran jineho druhu’, a pak predevsim se se s ‘vranami jineho druhu’ "INTEGROVAT", coz je kodove slovo pro GENOCIDU (opet chazarsti pratele: “Let’s celebrate !&#8221[mrknutí jedním okem] , etc., - tak absolutne nic proti 'vranam' jineho druhu nic NEMAM .

36364

7.11.2004 18:55

Fenomén Evropa

albert 66.?.?.?

(1. cast)
>Vyrozumel jsem,ze mixy nebrat.Jihomoravskym
>slengem"špatenka"
>A jak teda ty čistě bílé španělské mixy?
>Ptam se proto,ze tady v CR povetsinou lide,kteri jezdi na
>dovolenou do Spanelska rikaji,ze ty zensky tam stoji dost za
>prd.

Idealisto, "tak to kdyz tam ty lidi od vas do Spanelska jezdi, a rikaji to", tak to teda musi bejt ta svata prafda prafdouci …
Dovedu si predstavit: pupkaci s basami Budwaru (aby ta dovolena byla levnejsi) nalozenych do Octavii (ci co tam dnes mate), na dovolenou do Spanelska. Aby se opalili, a pak sousedi ten bronz zavideli …
A kdyz takovy brichac-chlap (ke vsemu navic spanelstina pro nej byla Spanelskou Vesnici) se Spanelkami “nechytal”, tak samozrejme 'to stalo za prd', 'na vylizpr$del', 'za ho$no'. Proste byla to 'spatenka' ...

Jiny priklad, z druheho uhlu :
Pred lety jeden cs. emigrant dlouho zijici v S. Barbare, Calif., se "dalkovym studiem" sesnamil s Ceskou, napudrovanou fiflenkou (samozrejme s 'myslivnou genia' - blondynkou).
Kdyz konecne k vytouzene hodine H doslo, mila ynteligentni blondynka konecne dorazila do tyyy Kalifornye, - "jeeeee, a ja myslela ze to bude lepci. Jeeee, a ja myslela ze mas vilu na plaaaazi. Jeeeee, ja myslela ze budes mit lod. Jeeee, ja myslela ze to tady bude vypadat jak to furt ukazovali v televizi ve filmech. Jeeee, jeeeee, jeeeee ... Jeeeee, a proc vubec delas, kdyz zijes v ty Kalifoooornyi ??

36365

8.11.2004 10:06

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36365

>Dovedu si predstavit: pupkaci s basami Budwaru.......... Aby se opalili, a pak
>sousedi ten bronz zavideli …

>A kdyz takovy brichac-chlap (ke vsemu navic spanelstina pro
>nej byla Spanelskou Vesnici)

>Jiny priklad, z druheho uhlu :
>Pred lety jeden cs. emigrant dlouho zijici v S. Barbare,
>Calif., se "dalkovym studiem" sesnamil s Ceskou,
>napudrovanou fiflenkou (samozrejme s 'myslivnou genia' -
>blondynkou).

Zdravim,pane Alberte
Tyto,Vami uvedene,priklady mi nejak nesedi s Vasi logikou o bile rase.
Uvedl jste typicke znaky degenerace jak telesne,tak i dusevni.A verte,v Evrope je techto lidi na statisice,ne-li miliony.
I ta posledni clenka indianskeho kmene se mimo sve rodne reci naucila i spanelsky,reci okupantu a ani jedna z nich nedokaze "vypudrovat"svuj mozek az do krajni omezenosti tak,jak to dokazou ve velkem mistni kundicky.
A je jich opravdu hodne,az si z toho jejich nejblizsi delaji legraci a vtipu habadej..
To jen tak,aby rec nestala [smích]
Teda,....konverzace pisemnaaaa
P.S. Ale stejne Vam ty dny v raji zavidim a jednou se tam podivam aspon na par mesicu.

36397

8.11.2004 13:20

RE: Fenomén Evropa

Copaallegro 213.?.?.?

Reakce na 36397

Pane Idealisto, nevzhlédl jste se tak trošku v produkci Judenwoodu ?? Všimněte si laskavě drobného fenoménu poslední doby, že ten největší gauner, idiot a onanista je v drtivé většině blonďák, který by mohl z fleku pracovat u Himlera. Stejně tak jsou na tom i blond protějšky. Zajímavé je, že jeden i když se bude sebevíce snažit, tak jaksi nenarazí na sympaťáky typu Mayer Lansky a spol., kteří měli a jejich rasa dodnes je zastoupena řekněme silně disproporčně v každém typu svinstva, co kolem nás je ( vydírání, špinavé kšefty, uplácení, drogy, prostituce, - škvára nesmrdí.... ).
Sám jsem blond, má dívka také a přes to, že je blond, tak má VŠ, zdravé názory a rozum a skvělý přehled.
Mediální masáž zřejmě proniká i do Idealistů.

36403

8.11.2004 22:31

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36403

pokracovani
Chtel jsem jen ukazat,ze lidi jsou lidi a ze je jedno jestli je bilej,modrej,fialovej.....dulezite jsou jine znaky.Laska,čest,charakter,...a ne jestli je bila-vyhledavajici solarka,nebo cerna-vyhledavajici peroxid.
Treba nejste z te skupiny lidi,ktery jen rekne:...spinava cikanka,...aniz by vedel,o jakeho cloveka jde.Anebo ano,mate tyto pohnutky a pak se ovsem neni o cem bavit.To je jasne,ne?
Pokud ma nekdo diskriminacni nazory,ma na to plne pravo a neni dobre mu to zakazovat.Navic ten,kdo to rekne na plnou hubu mi je milejsi,nez ten,ktery verejne nevystoupi a svou rasistickou politiku jede za "bukem".
Jako treba mnoho chazaru,nasledovniku Talmud.
Mohu o sobe rict,ze jsem hodne odolny proti medialni masazi,snad i proto,ze jsem doma jak v Kalifornii,tak i na Jizni Morave a mohu porovnat,co se vlasne deje a navic ma prace spociva ve studii medii masirovanych lidi.To je skupina lidi,ktera pays my bills.
Chci byt,pokud mozno,co nejobektivnejsi,a proto ukazuji na problemy z mnoha uhlu.
Pana Alberta respektuji,hlavne jeho hluboke studie knih zajimavych,ale s nekterymi nazory tvrde nesouhlasim,ale tak to ma byt.Vzajemny respekt.
Jsem zastancem tzv.Pozitivniho rasismu.To znamena ,ze kazdy by mel skalopevne stat a vsemi prostredky podporovat svou rasu,ale zaroven by mel mit stejne plny respekt k rase jine.Tam vidim cestu ven z toho bordelu po predcich,jak uz jsem se zminoval,ze Franta z Horni dolne zabil Pepu z Dolni Horne,protoze je to cizak a proto nema pravo si vzit Ancu z jejich vesnice.
Pekny vecer z prenadherne Jizni Moravy

36420

8.11.2004 22:33

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36403

>Mediální masáž zřejmě proniká i do Idealistů.
Pane Copaallegro
Prosim,vsimnete si,ze prispevek Idealistuv neni smerovan proti bile rase,jako takove,ale konstatovani faktu,ktery uvedl pan Albert a to pohled na obtloustleho konzumenta alkoholu a predstavitelku tzv.vymakovanych blondyn-maglajz v hlave.
Verim,ze se nezarazujete svou postavou k tem,kteri bez ostychu do sebe lejou kalorie a pak jejich pandera ukazuji na plazich chorvatskych a jinych.
Jejich vec.Ale to funeni je znamkou neceho spatneho,taky ty caste infarkty jsou znamkou nejakych problemu.To stejne s temi divcinami.Konstatovani faktu,ze se o blondynach povidaji vtipy,coz ovsem nic nevypovida o charakteru Vasi partnerky.Spis byste mel byt rad,ze jste potkal skveleho cloveka.Respect.
Prosim,prectete si ale pojednani o vsech negativnich vlastnostech,uvedenych v neprospech napr.neevropskych obyvatelu Jizni a Stredni Ameriky,coz mi pripadlo neadekvatni v porovnani s rasou bilou.
pokracovani...

36421

8.11.2004 15:49

RE: Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

Reakce na 36397

(3. cast)
A ti se vseobecne, ve svych druzich, se asociuji mezi svymi 'vranami'. Zadna afirmativni akce, zadne obelhavani, nikdo z toho nedela vedu, ale vseobecne - "odsad, podsad".
Pred par mesici se u nas zastavil po fotbale svagr, se 2 a jeden byl 'negro'. Tchyne vsechny pozvala ke stolu, a otevrene rekne (nevedela jak jmenuje): "Negro, date si polivku ?"
A negrito rekl ze ano. Nyni si predstavte, co by se stalo treba v US .. To by byl ohen na strese!
Proste, je fantasticke byt prirodni, a nazyvat veci tak jak se maji, vedet co se hodi a co ne – a to neobelhavat a nepredstirat (na jazyku med, a srdci jed) a nikdo z toho nestrili
A na zaver mohu jen rici, ze ve srovnanim napr. s radou namyslenych cs. fiflenek (blondynek, s 'mysli geniu'[mrknutí jedním okem], ci s 'zliberilizovanymi' americkymi "females" [oči v sloup] [překvapení],
tak latinske zeny jsou velmi feminni, mile (snad diky latinskemu machismu = takove "nezbytne zlo", policajt regulujici 'rust'[mrknutí jedním okem].
Ja se mezi nimi pohybuji radu let, z tohoto duvodu jsem se naucil spanelsky, a vzdy me zajimaly 'chicks' meho druhu. Tj. 'blancas'. A takova je ma pani .. Diky Bohu za ten dar.
Zkratka, co mohu vseobecne rici -
"LATIN CHICKS ROCK !" (A hlavne, Pane Boze, necht NEKOPIRUJI manyry tech females "lidi nr. 1" - Americanu )
Kdo ma zkusenost, mozna ma slova potvrdi.
Adios.

36407

8.11.2004 23:21

RE: Fenomén Evropa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 36407

Zdravim,pane Alberte
>Pred par mesici se u nas zastavil po fotbale svagr, se 2 a
>jeden byl 'negro'. Tchyne vsechny pozvala ke stolu, a
>otevrene rekne (nevedela jak jmenuje): "Negro, date si
>polivku ?"
Myslim,ze rodina Vasi pani prekonala predsudky "blancos" a berou zivot takovy,jaky je.Respect.
>Proste, je fantasticke byt prirodni, a nazyvat veci tak jak
>se maji...
Proc bych mel oponovat.Plne souhlasim.Ale nekdy ten Vas ton,kdyz se zminujete o puvodnich obyvatelich a jejich mixech s evropany,mi nezní v uchu líbezně,spíše je mi smutno na duši. No,podelanej Idealista [velký smích]
>tak latinske zeny jsou velmi feminni, mile...
Tak teda ktere? Ty s čokoládovýma očima,nebo jen ty evropského původu,nebo tzv, Vami zavrhované ,mixy?
Budte chlap,hodte to na plac [smích]
Ze jo,kdyz je baba pekna,tak je pekna,co rikate ? [smích]
Milujeme je vsechny,pokud jsou femme fatale.Muzeme preferovat treba barvu kuze,nebo barvu vlasu,nebo pekne nohy.Ja osobne dam na pekny zadek[cool]
Kdyz je jak dve pulky merunky,tak vim,ze se zenska o sebe stara,pevnej zadek dela pul babby [mrknutí jedním okem]

>Ja se mezi nimi pohybuji radu let, z tohoto duvodu jsem se
>naucil spanelsky, a vzdy me zajimaly 'chicks' meho druhu.
A co takhle chicas?

>Zkratka, co mohu vseobecne rici -
>"LATIN CHICKS ROCK !" (A hlavne, Pane Boze, necht NEKOPIRUJI
>manyry tech females "lidi nr. 1" - Americanu )
Co ja jsem poznaval latinas,tak ty radej salsa,salsa tropical,merengue,cumbia.
To bolo ine kafe[mrknutí jedním okem]
>Kdo ma zkusenost, mozna ma slova potvrdi.
Muzu se zeptat,co tancujete nejradej Vy?
Porad jaxi nemohu uverit,ze sedite jen mezi bilymi vranami,kdyz je kolem tolik stavnateho masa.Nemyslim na sex,ale jen tak,....zatancovat si,...pro dobry pocit ze zivota v raji.
Pekny vecer,preji

36424

9.11.2004 6:06

RE: Fenomén Evropa

albert 66.?.?.?

Reakce na 36424

Ty s čokoládovýma očima,nebo jen ty
>evropského původu,nebo tzv, Vami zavrhované ,mixy?

>Budte chlap,hodte to na plac [smích]
>Ze jo,kdyz je baba pekna,tak je pekna,co rikate ? [smích]
>Milujeme je vsechny,pokud jsou femme fatale.Muzeme
>preferovat treba barvu kuze,nebo barvu vlasu,nebo pekne
>nohy.Ja osobne dam na pekny zadek[cool]

>Kdyz je jak dve pulky merunky,tak vim,ze se zenska o sebe
>stara,pevnej zadek dela pul babby [mrknutí jedním okem]

Idealisto, ted se ja zeptam vas : kdyz ten zadek bude pekny, budete soupat treba Bantu, Pygmie, negro canibaly z Conga ?? (Pozor na sausage !!!) A co takhle simpanze, gorily, baboony ? Vzdyt liberalove rikaji, ze jsme pribuzni !
http://www.heretical.com/cannibal/congo2.html

A co treba treba cigosky ?
A vubec, jak vy tam u vas, - integrujete se s cikany ? Teda pardon, vinou prirody "disadvantaged" (tj. pricmoudlymi) "Cechy"?
Doufam ze ano, a ze je poucujete stejne jako me. A ze vam cikani veri, a ze se na vas nedivaji jako na tu "bilou rasisistickou svini", a maji vas taky radi.
Vsak jich tam taky mate na jizni Morave dost. Jako na tom koupalisti v Breclavi.
Verim ze svymi integracnimi ciny jste zarnym prikladem pro nas (ja, NP & spol.), vsechny ty skarede "rasisty" ..36431

9.11.2004 8:50

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36431

Pane Alberte
Vy to berete moc vazne.Neco podobneho jako pan Valtr,tomu jsem taky vzkazoval,at si uziva toho nadherna kolem sebe.Vzdyt zijete v raji,tak si toho uzivejte[cool]
Ja jsem se chtel jen od Vas dozvedet,jak je to s tema Latino eyes a vubec,latinas jako takove.
Rekl bych,ze se o nich poslednich tak asi deset let hodne pise,mluvi,toci filmy(a ne jen chazarsky Hollywood,ale treba mexicke filmy - Amores perros a Mexicka jizda myslim ze se to v originale jmenuje Y tu mama tambien)
A to byste mi mohl dat nejakou informaci,jestli fakt to je tam jinak,nez se vseobecne mluvi.Anebo ze ty latinas jsou vlastne jen potomci evropanu a ty ostatni jsou mimo.
Bantu,Pygmie,...to uz si ani nedovedu predstavit,protoze na to se necitim,to bych ho musel mit jak..... [smích]
Jinak by mi vyskrabaly oci:[chechtot] [naštvaný] [chechtot]
Ale jinak,...kdybych si to chtel rozdat treba s opici,tak i kdybych se snazil sebevic,potomka bych udelat nedokazal.To muj buh-ZAKONY PRIRODY-proste nedovoli. Ale i s tou Bantu bych mohl mit dite,ktere muze inteligenci strcit vsechny vedatory sveta do kapsy ( slusne receno [smích] )
Rozumim,pro Vas neaxeptovatelne.Plne respektuji.Musim ale uznat,ze musim taky plne respektovat i toho Nillberta,a to je pro Idealistu hořká slina.
Holt,idealiste to maji na tom svete docela na h.....o
A chčije a chčije.....,na té Jižní Moravě

36444

9.11.2004 15:00

RE: Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

Reakce na 36444

Idealisto, Idealisto. Vy slepe verite v v naplneni liberalniho idea(lu), Pravda?
Znate tohle ?
"Political freedom is an idea but not a FACT. This idea one must know how to apply whenever it appears necessary with this bait of an idea to attract the masses of the people to one's party for the purpose of crushing another who is in authority. This task is rendered easier of the opponent has himself been infected with the idea of freedom, SO-CALLED LIBERALISM, and, for the sake of an idea, is willing to yield some of his power. It is precisely here that the triumph of our theory appears; the slackened reins of government are immediately, by the law of life, caught up and gathered together by a new hand, because the blind might of the nation cannot for one single day exist without guidance, and the new authority merely fits into the place of the old already weakened by liberalism."

>Ale i s tou Bantu
>bych mohl mit dite,ktere muze inteligenci strcit vsechny
>vedatory sveta do kapsy ( slusne receno [smích]

Tak dobre. A co experimentovat s domacim materialem, nejakou "cikankou tou krasnou"? Predstava ceskeho integrovaneho cikana, viteze Nobelovy ceny (treba za fyziku), muze byt vzrusujici !

>Holt,idealiste to maji na tom svete docela na h.....o
>A chčije a chčije.....,na té Jižní Moravě

Vidite, skoda ze nezijete treba v Bronx, v castich Miami apod., dnes osidlenych potomky Bantu a Pygmies. To by jste po ranu vylez z postele, protahl se, vyjdete na pavlac, slunicko krasne sviti [cool], a vy se divate na tu krasu: "Zemsky raj to napohled" ..

36463

9.11.2004 23:20

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36463

Zdravim,pane Alberte
>Vidite, skoda ze nezijete treba v Bronx...
Prave,me premysleni se soustredilo na tu myslenku,ze bych zil v raji jako Vy,samozrejme berme to tak,jak to je,...proste hooodne dobre misto tady na Zemi,no....a tou nenavisti vuci svemu okoli,a to jen proto,ze jejich rajska domovina je obdarila barvou kuze a zvyky,ktere nejsou axeptovany lidmi Vaseho nazoru (respect),tak vlastne jste si vytvoril zajimavy model doziti.
Telo v raji,duse v pekle.To ja bych radej byl se vsemi tam kamarad [smích]
Dal bych si to jejich piti,sedl na plazi s chlapama,kecal o peknych zadcich,machos takove kecy urcite radi,miloval svoji cernovlasou s belounkou kuzi laskou a hledal bych v tech lidech to,co evropane nikdy nemeli,ten mir v ocich,tech dvacet tisic let zivota v raji na Zemi.
Vidite,ani jsem se nedozvedel,jak to je vlastne s temi latino eyes.

>"Zemsky raj to napohled" ..

>
>

36491

10.11.2004 5:45

RE: Fenomén Evropa

albert 66.?.?.?

Reakce na 36491

>Zdravim,pane Alberte
>proto,ze jejich rajska
>domovina je obdarila barvou kuze a zvyky,ktere nejsou
>axeptovany lidmi Vaseho nazoru (respect),tak vlastne jste si
>vytvoril zajimavy model doziti.

>Dal bych si to jejich piti,sedl na plazi s chlapama,kecal o
>peknych zadcich,machos takove kecy urcite radi,miloval svoji
>cernovlasou s belounkou kuzi laskou a hledal bych v tech
>lidech to,co evropane nikdy nemeli,ten mir v ocich,tech
>dvacet tisic let zivota v raji na Zemi.

>Vidite,ani jsem se nedozvedel,jak to je vlastne s temi
>latino eyes.

Idealisto, Idealisto. Mam tez velmi dobreho kamarada, hodny naivni clovek (tez jiz treti dekadu pendluje mezi Ceskem, a pak zase Americkym kontinentem , nevi vlastne kde zapustit kotvy. Ted ani uz nevim kde je), leta utikaji, a on ma taky takove liberalni vynalezy a teorie jako vy. Snad to nejste on ??
Tady se podivejte na obrazek. Poznavate za sebou toho "dobrodeje", kteremu se svym liberalismem krasne nahravate do karet ? Takove, jako vy (to nemyslim ve zlem), oni presne hledaji ..
http://www.kingidentity.com/lib.html

Jo, latinske oci, a hlavne kdyz jsou feminni (musim byt taky asi nejaky machisticky previt - me se totiz z feministek dela zle od zaludku, jako z druhu toho "poradce" na obrazku), jsou krasne.
Tak se vam teda taky zachtelo po belounke spanelske kuzi, huste cerne vlnite vlasy az po pas ? Je to krasa hochu. To se s nejakymi lidoopy (typu Bantu, Kongo, etc.) neda prirovnat. Co snad jen mohu, je dekovat Bohu za privilegii takovou zenu mit. Velmi prosta, skromna a kdyz neco navrhnu, oddane rika: "Si Dios quiere ..."
Adios amigo


36515

10.11.2004 21:30

RE: Fenomén Evropa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 36515

>Idealisto, Idealisto. Mam tez velmi dobreho kamarada, hodny
>naivni clovek (tez jiz treti dekadu pendluje mezi Ceskem, a
>pak zase Americkym kontinentem , nevi vlastne kde zapustit
>kotvy.
Zdravim,pane Alberte
Povazuji se za svetoobcana,ziju a uzivam dle sveho modelu [smích]
Porad si myslim,ze jsem z te puberty jeste nevylezl [velký smích]

>Tady se podivejte na obrazek.
>Takove, jako vy (to nemyslim ve zlem), ony presne hledaji


http://itchylot.com/ck/underwear_christy_turlington_1.jpg
[smích] [smích] [cool] [smích]

36574

10.11.2004 21:36

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36515

>Idealisto, Idealisto. Mam tez velmi dobreho kamarada, hodny
>naivni clovek (tez jiz treti dekadu pendluje mezi Ceskem, a
>pak zase Americkym kontinentem , nevi vlastne kde zapustit
>kotvy.

Zdravim,pane Alberte
Povazuji se za svetoobcana,ziju a uzivam dle sveho modelu [smích]
Porad si myslim,ze jsem z te puberty jeste nevylezl [velký smích]

>Tady se podivejte na obrazek.
>Takove, jako vy (to nemyslim ve zlem), ony presne hledaji


http://itchylot.com/ck/underwear_christy_turlington_1.jpg
[smích] [smích] [cool] [smích]

36576

11.11.2004 6:23

RE: Fenomén Evropa

albert 66.?.?.?

Reakce na 36576

>Zdravim,pane Alberte
>Povazuji se za svetoobcana,ziju a uzivam dle sveho modelu
>Porad si myslim,ze jsem z te puberty jeste nevylezl

Idealisto, Idealisto. Jak je videt z vaseho nadseni (fotografie, vypada to to jako mulato), tak vasi kamosi, chazari, vas maji pod pantoflem ! Dneska se klanite madarskemu chazarovi Kleinovi (narozen v multirasovem Bronxu), navic buzerant (viva Talmud !)
http://www.lukeford.net/essays/contents/homo_mafia.htm
Kdo vi, jestli seficek co stoji za vami a radostne si mne ruce nad vasim pacifismem a liberalismem, neni jeho deda.
http://www.kingidentity.com/lib.html

No hochu, nemusi se vam to libit, ale oni vas maj (pacifismus, liberalismus, podpora rasove "integrace", a tak podobne) ..
Tomu se rika "kabbalah" : Uceni dablovych potomku (prectete si "Book of Enoch" o Luciferovych potomcich kteri se smisili s krasnymi a BILYMI dcerami Adama), nad kterym Jesus Christ se tolik zhnusil .
Ale, kdo chce kam, pomozme mu tam ..


36619

10.11.2004 21:44

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36515


36577

11.11.2004 14:32

RE: Fenomén Evropa

Druid 81.?.?.?

Reakce na 36463

>Tak dobre. A co experimentovat s domacim materialem, nejakou >"cikankou tou krasnou"? Predstava ceskeho integrovaneho cikana, >viteze Nobelovy ceny (treba za fyziku), muze byt vzrusujici !

A vite pane Alberte kdo se tady u nas nejvic integruje s cigany?
Jake si myslite ze je procento ceskych zakazniku ciganskych prostitutek z E55 a spol.? Male! Velmi male, protoze vestinu zakazniku tvori nasi nemecti sousedi. A tech zintegrovanych vyplodu nemec-cigan mame plne kojenecke ustavy. Jestli je mezi nimi budouci nositel Nobelovy ceny nevim. Ale pochybuji, i kdyby byla ta ciganka genialni toho uslintaneho strupskeho sedlaka stejne nezapre.

36639

9.11.2004 15:48

RE: Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

Reakce na 36444

>Jinak by mi vyskrabaly oci:[chechtot] [naštvaný] [chechtot]
>Ale jinak,...kdybych si to chtel rozdat treba s opici,tak i
>kdybych se snazil sebevic,potomka bych udelat nedokazal.To
>muj buh-ZAKONY PRIRODY-proste nedovoli. Ale i s tou Bantu
>bych mohl mit dite,ktere muze inteligenci strcit vsechny
>vedatory sveta do kapsy ( slusne receno [smích] )

Idealisto, tady mate neco o tech vasich "lidech", z Pobrezi Slonoviny.
Co myslite, kdyz se na ty Frantiky dostanou, udelaji z nich nejaky afro-gulas, afro-skubanky a nebo je sezerou syrovy? Tady si utrhnout pekne rucicku, tady ousko, vydloubnout si ocicko - a pekne si posmakovat na tom bilym masicku ..

"We are not going to leave," one loyalist outside the French temporary base said, adding that protesters would take shifts to eat. "If I get the French, I CAN EAT THEM," he said.
("Kdyz dostanu ty Francouze, muzu je snist". Mnam-mnam.)
http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story2&u=/ap/20041109/ap_on_re_af/ivory_coast

36464

9.11.2004 17:23

RE: Fenomén Evropa

Druid 81.?.?.?

Reakce na 36464

Alberte, a co tito panove?

http://www.novinky.cz/02/47/88.html
nebo
http://www.novinky.cz/04/14/02.html

hamky mnamky.... moooc dobry nemec mlask
To jen aby jste netrpel prehnanymi iluzemi.

36465

10.11.2004 1:11

RE: Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

Reakce na 36465

>Alberte, a co tito panove?
>http://www.novinky.cz/02/47/88.html

Druide, uchylaci se najdou v kazde spolecnosti, rase, narodnosti.
Vcetne mezi Nemci, Cechy, Svedy, Spanely, etc. A predevsim s soucasne dobe, kdy propaganda uchylnosti, perverzi je PLANOVITE a ZAMERNE vytvarena, kultivovana a pak sirena ("NEKYM", staci se podivat kdo : Judenwood, Redstone-Rothstein, etc.) do eteru.

Ale zde je ale zakladni rozdil: Uchylnosti (jako kanibalstvi techto zdegenerovancu) NENI casti tradicni nemecke (bile) kultury, kterou se mnozi neuspesne snazi kopirovat az do dnes.
Na druhe strane, mezi jinymi, jako mezi temito negroidy-lidoopy, - to je jejich folklor. To je jejich kultura, tradice, neco co se mezi nimi masove praktikovalo a praktikuje az dodnes!
Nejen v Kongu. Pred casem byl obvinen z kanibalismu dokonce i diktator Stredoafricke Republiky Jean-Bedel Bokassa.
http://www.americancivilrightsreview.com/dvafricacfrcannibal.htmJiny priklad kanibalismu, jako "narodni tradice" lze dodnes nalezt napr. mezi lidoopy Indonesie.
http://www.hawaii.edu/cseas/pubs/indonesia/indonesia.html
"Before this time cannibalism was practiced, though mainly as a ritual form of punishment."

Slysel jste nekdy, ze pri Octoberfest, ci pri Dozinkach, by se (bili) vesnicane pozirali ??


36499

8.11.2004 12:46

Fenomén Evropa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Toto su naozak katastrofalne prispevky a povodny text nebol prilis lepsi. Pri tom nekritickom obdivovani Europskej kultury by malo byt dolezite sa pozriet na ine kultury: Semitov, Egyptanov, Rimanov, Cinanov, ... Prislusnici tichto civilizacii by si mohli polozit tiez takuto otazku ako si kladie Adler a dostal by tiez zoznam odpovedi, preco prave ta jeho civilizacia bola v danom historickom useku ta najlepsia.

Ked sa pozrieme do historie inych velkych civilizacii (Egypt, Rimania, ...) zistime, ze na zaciatku ich rozkvetu boli vzdy ekonomicke podmienky podobne ake su uz pomerne dlho v Europe. To znamena relativna ekonomicka sloboda (ak uz nie pre jednotlivca tak pre urcity kmen, stat, mesto - napriklad v starom Rime boli na prelomu letopoctu minimalne dane, bol volny trh a stat kontroloval iba jeden druh obchodu - obchod s obilim). Tieto civilizacie vzdy skocili tak, ze vznikla centralna vlada a skoncil volny trh (Cina, Rim, Egypt). To uplne zastavilo rast civilizacie - Je vidiet napriklad v Cine alebo v Rime, ze tam cele starocia nevznikol ziadny technologicky pokrok !

V Europe nedokazal ziadny vladca urobit to, co sa stalo v Cine, Japonsku, Egypte alebo v Rime a to zjednotit vsetky staty do jedneho. Nastastie neexistovala ziadna vacsia vonkajsia sila, ktora by to vyuzila a Europu zlikvidovala. Ziaden vladca v Europe nemohol ani nastolit nejaku vacsiu despociu, pretoze obyvatelia mohli ujst do ineho statu (napriklad Zidia pocas inkvizicie v Spanielsku) a taketo nieco ekonomicky vzdy ruinuje dany stat. Na rozdiel od inych civilizacii tu existovalo krestanstvo, ktore bolo oddelene od statu (nic take predtym neexistovalo) a udrzovalo urcitu rovnovahu medzi panovnikmi v Europe a sucasne zjednocovalo celu Europu.

Toto su prave priciny. V statoch kde sa panovnici nemuseli starat o ekonomicky rast krajiny, kde sa nemuseli bat priameho ohrozenia nebol dovod aby vznikali demokratickejsie vztahy alebo trhove vztahy a to malo priamy dosledok stagnaciu technologii alebo ekonomiky.

36401

8.11.2004 17:04

RE: Fenomén Evropa

Had 194.?.?.?

Reakce na 36401

195
Váš příspěvek zařadíme tedy do těch lepších samozřejmě [velký smích]..ale k věci.
>Ked sa pozrieme do historie inych velkych civilizacii (Egypt, >Rimania, ...) zistime,
chci se zeptat, z jakých hodnověrných pramenů máme ty informace o vzniku, vývoji a zániku např. Semitů, Egyptské civilizace apod.?
Ještě tak o Římu, to bych bral, není to zase tak dlouho.
Sledoval jsem několik pořadů (ČT 2-pořady BBC apod.) o práci archeologů v Egyptě, Řecku, a Římě aj. Dostkráte zazněla formulace (nebo její obdoba): "...o tom se můžeme pouze dohadovat...".
Upozorňuji, že jsem historik - extra laik, takže máte-li o hodnověrnosti pramenů o starodávných civilizací fundovanější info, rád se nechám poučit. Vycházím z toho, že informace druhu "čtení v Akáše" a vzpomínky z minulých inkarnací, Vás nezajímají a považujete je za nesmysl.
Prostě klasika - vykopáno, nalezeno,přeloženo, přečteno...

36412

8.11.2004 13:09

Fenomén Evropa

first breath bandit toxal (zavináč) centrum (tečka) cz 212.?.?.?

Nenadarmo se říká, že nůž je potomek meče[velký smích]
Bez ohledu na dnesní podobu nože, do které ruky si vezmeč nůž, at už jako zbraň k útoku, obraně, či nakonec potažmo k jídlu?
A na některé tvé dotazy by se podobnou analogií našly i další odpovědi. Jestli jsou to odpovědi relevantni, či ne je stejnou měrou otazkou i o kladení otázek.

36402

8.11.2004 15:56

Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

(2. cast)
A kdyz urcita "kultura" (zarny priklad US) dnes oplyva nadbytkem 'vranami' rekneme meho druhu, a mnozstvi z nich jsou nejen telesne (jako morbidni obezita) ale predevsem, coz je jeste snad odpornejsi, dusevne/moralne zdegenerovani (arogance + ignorace + pocit superiority + posedlost z nasili, perverznosti & podobne hnusy = drive ci pozdeji VLASTNI ZKAZA), tak jsem stasten, ze stale existuji spolecnosti (o kterych se nemluvi, nebot ty nejsou 'cool'[mrknutí jedním okem] zalozene na tech tradicnich krestansko-katolickych principech (Spanelska, jak by rekl s. Rumsfeld a pritom by mavnul s opovrzenim rukou - "Ta stara Evropa"[mrknutí jedním okem], kde STALE existuji 'vrany meho druhu', "neobstastnene" souborem jevu vyse popsanych. A k nim si rad, kdyz mi bude dovoleno, prisednu !
A pritom musim priznat, ze v takove kulture jsou mi i milejsi vrany jineho druhu (to neznamena, ze se s nima budu "integrovat" ,- [pláč] sorry chazarsti pratele ..), slusni, a absolutne vychazime velmi dobre ...
Nikdo z toho nedela zadnou vedu, nikdo z toho nestrili ale : blancos & blancas, morenos & morenas, negros & negras. A co ma sikme oci (na to nezalezi odkud, zda z Ciny, Vietnamu, Japonska, Thajska, nebo i Indio) - je to automaticky "Chino', a padla klec.
Podobne, jako kdysi v Cesku, kluk mel snedejsi kuzi, rikali jsme mu prezdivku "Cikan" (a cikan nebyl. Inu ty stare dobre casy .. Dnes by to byl asi 'racial slur' a souzeni).

36408

8.11.2004 16:04

Fenomén Evropa

albert 216.?.?.?

(1. cast)
>Zdravim,pane Alberte
>Tyto,Vami uvedene,priklady mi nejak nesedi s Vasi logikou o
>bile rase.
>Uvedl jste typicke znaky degenerace jak telesne,tak i
>dusevni.A verte,v Evrope je techto lidi na statisice,ne-li
>miliony.

Idealisto, a nejenom v Evrope. Ve svem nazoru bych rekl, ze dnes daleko ve vetsi intenzite v arogantnich USA. Ty navic odhodily ty "zastarale a spatne tradice" vlastnich evropskych predku ( = kulturu), a to nahradili to 'novou', 'improved' 'kulturou'. Made in U.S.A.. Pry pouze to je dobre, to je ta 'spravna kultura', kterou cely svet ma dnes kopirovat [pláč] [oči v sloup]. A kdyz se nebude kopirovat, tak pak se bude humanisticky bombardovat !
To nevite, ze co se nevymysli v Ameeeerice tak neni dobre?
I ten "Kral Piva", Nr. 1, Best in the West, Budweisser [pláč], byl pry vymyslen v Ameeeerice. Vsak se zeptejte se ridicu pick-up traku s bejsbolovymi cepickami, s kulovnici vodorovne zavesenou nad zadnim okenkem F350.

Nicmene, stale budu zastavat princip, ze "vrana k vrane ma sedat, druh druha hledat", predevsim z duvodu ne osobnich, nybrz z respektu k vlastnim predkum, a k zodpovednosti nad vlastnim potomstvem.

36410

9.11.2004 9:43

Fenomén Evropa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 63.?.?.?

Kdo nesouhlasi at sousta cikanky a integruje se. oblibene TorontoChic ma mapu sveta vystredenu v prislusne ctvrti, jediny co zna je filmy z video. zdegenerovana nerasa mentalne i fyzicky.

36453

10.11.2004 1:36

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyz se mnoho malych statu sjednoti v jeden celek,tak dostanete lepsi kontrolu pres vsechny a take odpadne to vecne kontrolovani zbozi z jednoho statu do druheho,takze paseraci vselijakeho drogoveho svinstva si mnohem rychleji prijdou ke svym ziskum s mensim risikem.

w w w . h a a r e t z . c o m
Rosenstein is wanted by the American authorities for allegedly heading a multi-million-dollar business trafficking in Ecstasy between Europe and the U.S.

Rosenstein's lawyer, Benny Nahari, was also put under house arrest on charges of attempting to obstruct justice.

It is believed that Rosenstein's arrest was facilitated by evidence from four Israelis apprehended since 2001 who had 700,000 Ecstasy pills in their possession. The investigation was carried out by the Drug Enforcement Agency (DEA) in Miami.

"The investigation is the result of cooperation that crossed borders," Tel Aviv police chief David Tsur revealed yesterday. He said that not all of the details, however, could be revealed.

The decision of American and Israeli law-enforcers to cooperate in an attempt to nab the alleged drug kingpin and put an end to organized crime grew out of an international police conference held in January 2001 in Tel Aviv. This cooperation bore fruit some six months later when police in Queens, New York arrested two Israelis, David Roash and Yisrael Ashkenazi, in an upscale New York apartment with 700,000 Ecstasy pills and large sums of money in their possession - one of the biggest hauls in New York's history.

Pres dragy muzete ovladat cele narody a znecistena voda fluoridem k tomu a je z vas poddajny blbec a o to tu ve svete jde,udelat z nas blbce.

36503

10.11.2004 2:24

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Vitezstvi na dosah ruku-Londyn.

Drug Culture Turning
Parts Of London
Into 'Open Toilet'
By Arifa Akbar
The Independent - UK
11-9-4

Jonathan Miller, the award-winning opera director and academic, has warned that London's crime and drug culture is turning parts of the city into an "open toilet".

Dr Miller, who lives in Camden Town, believes his neighbourhood is overrun by "uncontrollable drug dealing" and antisocial behaviour. Residents who venture out after dark were "taking their lives into their own hands", he said.

"We need to restore order. The street is full of misconduct, from the dangerous to the disgusting."

Neighbours believe a group of drug-dealers stash their wares in plant pots, above shop door frames and under market stalls. Addicts also foul the pavements. Dr Miller said: "It has become an open toilet. People relieve themselves against the doorways, so their urine seeps into the basements of the shops."
Francie ,je hned na druhem miste a o Nemecku ani nemluve.

36509

10.11.2004 2:50

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Good luck -Australia

Israeli jailed over $17m ecstasy haul
November 9, 2004

A JUDGE has jailed an Israeli man for his role in importing ecstasy worth up to $17.5 million, and has warned drug traders not to see Australian courts as a "soft touch".

Alon Inbar, 23, was sentenced to five and a half years jail with a non-parole period of three years and three months.

He was arrested on March 10, having been identified by federal police as the man whose job it was to arrange customs clearance and delivery of 33.93kg of ecstasy concealed in the cavities in two wooden crates containing antique chandeliers.

The 250,000 tablets arrived in Port Melbourne from Rotterdam on February 16.

Inbar, a former Israeli army parachutist, was under orders from his "handler" in Thailand, to get the drugs delivered to his address in Heatherbrae Road, Glenhuntly, a backpacker hostel for young Israeli tourists.

Casem ,mnoho lidi pochopi Hitlera ,zidi se o to sami postaraji.

36512

11.11.2004 13:56

RE: Fenomén Evropa

Druid 81.?.?.?

Reakce na 36512

>Casem ,mnoho lidi pochopi Hitlera ,zidi se o to sami postaraji.

pane Nohejle, to ze jste kryptofasita je Vase vec ale kdyz tady pisete o syntetickych drogach pak by mel zdejsi ctenar vedet odkud se vlastne tyto latky vzaly. Doufam, ze se mnou budete souhlasit.
Drtiva vetsina toho co je nazyvano synteticka droga (LSD, metamfetaminy, MDMA atd.) vznikla na zaklade objednavek nemeckeho valecneho prumyslu v nemeckych a svycarkych laboratorich firmem Sandoz a Bayer. Jsou to nemecti chemici kteri jsou odpovedni za vyvoj a vyrobu techto drog. Nasazeni drog v obou valkach je bez diskuze a zvlaste pak v te druhe byla cela garnitura okolo Hitlera neustale pod vlivem pervitinu. Samotne Hitlerovi projevy jsou peknou ukazkou, ze tento "nadclovek" byl fetakem nejhrubsiho kalibru.

36637

10.11.2004 6:30

Fenomén Evropa

albert 66.?.?.?

Pro liberaly.
Brazilie dnes klidne muze byt vyhlasena za model tzv. "multirasovosti", a "multikultury". A tato "brazilizace", bude-li Zapadni Svet nadale pokracovat v nesmyslnych a sebevrazednych "multi-aktivitach" (tj. predevsim mongrelizace bile rasy, z ktere NENI navratu, nahrazovani bilych mozaikou barevnych smesic, a pod.), ceka drive ci pozdeji tez na Zapadni Svet. V cele s USA - dnes "prime candidate".

Kriminalita, drogy, nasili, vydirani, bezradnost a zoufalost. Elita (majici $) se bude segregovat do obydli za ostnatymi draty, hlidani (placenymi) ozbrojenymi hlidaci, a pod. (to se v Brazilii deje).
Barevni budou vyhledavat moznost se misit se svetlejsimi; kdyz se narodi svetlejsi potomek, tak se raduji (barevni maji sklony k povercivosti daleko vice jak bili), a vyvolavaji slavu "cisteni" rasy (tomu se v Brazilii deje tez).
Vskutku, Zemsky raj to napohled !
http://news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/nm/20041109/wl_nm/crime_brazil_dc_1

36516

10.11.2004 22:14

Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

[zmaten]nejak se nemohu "probourat"

36583

11.11.2004 0:30

Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

pokracovani
>Tak se vam teda taky zachtelo po belounke spanelske kuzi,
>huste cerne vlnite vlasy az po pas ? Je to krasa hochu.
No to vite,ze Vam ji zavidim..Ale jen jako chlap [smích]
Nezapomente,kde ziju.To je zakladni diktat.
Kdyz se podivate na supercasopisy,tak tam jsou jen latinas a cesky.No,...a jeste nejake jine do poctu [velký smích]
Jenom ne Svycarky,to je pruuuser.[oči v sloup]
pokracovani.....

36590

11.11.2004 0:32

Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

pokracovani...
>Velmi prosta, skromna a kdyz neco navrhnu,
>oddane rika: "Si Dios quiere ..."
Jasne,ze chce.Ale Vy taky,ne ? [smích]
A urcite jednou za cas Vam doma udela "rodeo".To kdyz jste jen tak maaalicko poocku koukal na jine.Jen tak,po chlapsku [cool]
To holky od vas delaj,...a casto [mrknutí jedním okem]

>Adios amigo

Hasta luego
...Sabia usted,que dicha gente que odia le brindaron el corazon en la mano?

36591

12.11.2004 2:31

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mam silny dojem ,ze jste si sam neco vzal take-Robert

36692

12.11.2004 8:00

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36692

Pane Roberte
Staci byt studentem stredni skoly a davat pozor v hodinach chemie a dejepisu.
Rozumim,....nemuzete vedet vsechno.
Nezapomente,ze se v Cesku na skolach uz nevyucuje dle bolsevickych metod.

36709

12.11.2004 16:09

RE: Fenomén Evropa

Druid 81.?.?.?

Reakce na 36692

>Mam silny dojem ,ze jste si sam neco vzal take-Robert

To je vsechno na co se zmuzete? Ubohe, pane velmi ubohe.

36744

12.11.2004 6:13

Fenomén Evropa

Vandal 209.?.?.?

Preji panum Robertu Nohejlovi a Albertovi mnoho let pevneho zdravi
a dekuji za historicke lekce, tolik potrebne v tehle bizarni svetove situaci, smerujici k Armagedonu.

36701

12.11.2004 7:48

Fenomén Evropa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Pane Alberte
Dovolim si odpovedet,ikdyz jsem nenasel "klick"Reagovat.
Christie Turlington,jakozto symbol zenskeho puvabu 90let,si mohla vybirat z nabidek nejlepsich fotografu sveta,kteří milym chazarum uctovali.A do techto sum musel byt zahrnut honorar pro tuto puvabnou modelku,nesouci keltsky a maya genofond.Zastuce teto top modelky uctuje za jednu hodinu prace $10 000,-. Takze se chazari pekne prohnou [smích]
Pokud je mi znamo,mulatas maji afro/evropsky genofond.
Me prispevky nejsou psany tonem presvedcovacim(plne respektuji Vas pohled na dane tema),ale tonem oznamovacim,ze lide mohou zit vedle sebe v "rasovem smiru".
Plny respekt,toto je cesta ven z pekla plneho nesnasenlivosti.
Plny respekt,ano....ale jen pro Dobre duse.
Zle duse,sssajici krev,at radej v "pekle"zustanou.V tom se shodnem,ze jo [mrknutí jedním okem]36707

12.11.2004 7:51

Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Pane Alberte
Dovolim si odpovedet,ikdyz jsem nenasel "klick"Reagovat.
Christie Turlington,jakozto symbol zenskeho puvabu 90let,si mohla vybirat z nabidek nejlepsich fotografu sveta,kteří milym chazarum uctovali.A do techto sum musel byt zahrnut honorar pro tuto puvabnou modelku,nesouci keltsky a maya genofond.Zastuce teto top modelky uctuje za jednu hodinu prace $10 000,-. Takze se chazari pekne prohnou [smích]
Pokud je mi znamo,mulatas maji afro/evropsky genofond.
Me prispevky nejsou psany tonem presvedcovacim(plne respektuji Vas pohled na dane tema),ale tonem oznamovacim,ze lide mohou zit vedle sebe v "rasovem smiru".
Plny respekt,toto je cesta ven z pekla plneho nesnasenlivosti.
Plny respekt,ano.....ale jen pro Dobre duse.
Zle duse,sssajici krev,at radej v "pekle"zustanou.V tom se shodnem,ze jo [mrknutí jedním okem]

36708

12.11.2004 11:29

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Vazeny pane ,nestante se obeti sveho omylu o rassismu.

Me prispevky nejsou psany tonem presvedcovacim(plne respektuji Vas pohled na dane tema),ale tonem oznamovacim,ze lide mohou zit vedle sebe v "rasovem smiru".

Vsichni politici ,kteri nam nasypavaji do hlavy tyto propagandy ,sami na sobe dokazuji ,ze to tak nemysli.Mnozi emigranti ,co treba v Australii se ohani rassismem,co by obeti,tak kdyz dosahnou vetsiny nad puvodnim obyvatelstvem,tak jim daji zabrat a hned lekci ,co rassismus je.Anglie nam ukazala ten tolerantni pristup,kdyz horeli auta a policie se bila s demonstranty nekolik dnu a znacna cast mest je pro nektere britske obcany uzavrena,neni tam v zadnem pripad ebezpecno,tady v Australii mladi libanonci znasilnovali devcata a hrozili soudu ,ze si to s nimi vyridi,deportovani nebyli,bylo by to rasisticke ,samozrejme,takova Amerika ,velmi brzo dojde k tomu,ze vnukove zlatokopu budou utikat zpet odkud prisli jejich predchudci,ale to si moc nepomuzou,nebot Evropa na tom neni o nic lepe nez Amerika.Neverte politikum ty jejich reci o rasismu,sami jsou rassisti tim,ze berou mnohonasobne primy za praci za kterou nenesou pred narodem zadnou zotpovednost,jenze tentokrate nebudou moci nekam do bezpeci s napakovanymi kufry odject,nebot vsude pozenou "bile'kostetem ven.Britove utikaji do Spanelska a z Californiese utika dal na sever,celkem kazdym dnem pribude v Novem Mexiku na 4.500 novych prebehliku do USA.
President Bush rika ,ze se nic nedeje.

36728

14.11.2004 13:07

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36728


...pokracovani
>sami na sobe dokazuji ,ze to tak nemysli.
Vidite,jak jsou blbiii,kdyz se prozrazuji tak blbe a jeste k tomu pouziji sami sebe.Tak si radej od takovych nic do hlavy sypat nenechte,pouzijte selsky rozum www.selskyrozumforever.suprcosm [smích]

>vnukove zlatokopu budou utikat zpet odkud prisli jejich predchudci
Ze by pykali za hrichy svych otcu,dedu,pradedu?
Tomu bych neveril.Pykat nebudou.Nebylo by to spravne.

>Neverte politikum ty jejich reci o
>rasismu,sami jsou rassisti tim,ze berou mnohonasobne primy
>za praci za kterou nenesou pred narodem zadnou zotpovednost
V Cesku to ale funguje [velký smích] [velký smích] [velký smích] [zmaten]
Hlupaci,kteri je voli jsou jsou radizejsouradi,v "ceskych tunelech" do okupovane Palestiny muzete stavet dalnice a cigani jdou sezobat zbytky na socialni urad.A protoze je bolsevik tlacil do pomocnych skol,neumi ani poradne cist,takze nevi,co je to white collar crime.To byste pak videli to rodeo,kdyby se plosne dozvedeli,ze je to mozna cesta k obzive [chechtot]
Ale melo by to jednu obrovskou vyhodu.Radej at to beztrestne kradou oni,protoze jejich mentalita jim kaze to okamzite a namiste utratit za blbiny,cetky,....utraceni bez ladu a skladu.
Radej to,nez tunel Praha-Tel Aviv.Odtamtud uz ani jeden penizek zpet.Snad jen ty penize,ktere utrati,ale jen v kasinech vlastnenych firmami obcanů Israele.

>President Bush rika ,ze se nic nedeje.
A co by se melo dít?
Pekny den,preji

36827

14.11.2004 13:09

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36728

>Vazeny pane ,nestante se obeti sveho omylu o rassismu.
Pane Roberte
Pan Albert mi naznacuje to stejne.Pokud oba jste presvedceni,ze Idealistovy prispevky maji podton hlubokeho omylu,nemam pravo Vam upirat tento názor.
Zajiste jste si oba zkusili SVE a na techto zivotnich zkusenostech oba stavite.
At uz je ta zkusenost k utvoreni vlastniho nazoru jakakoliv, podleha pravidlum Pokus/Omyl.
Ja jsem si vzal na pomoc dva zdatne hrace.A to Selsky rozum a Matku prirodu.
Nerikam,ze na me strane hriste hraji hraji neomylni hraci.
Vy oba jste ale v tomto bode skalopevne presvedceni,ze váš nazor se nikdy nezmeni.
Muzeme tyto žabomyší valky hrat,ale jen pro radost ze hry.Pokud duvodem hry bude zlomit souperi vaz,ztraci tato hra smysl,protoze bychom se dostali na uroven hry,kterou hraji ZLE DUSE "BOHEMVYVOLENI" versus Goyims (malymi pismeny,protoze dle nastolenych pravidel oni musi byt nicotni).

>Vsichni politici ,kteri nam nasypavaji do hlavy tyto propagandy...
Vy si nechavate nasypavat neco do hlavy [zmaten]
pokracovani

36828

12.11.2004 12:21

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

V pohadce rikal cert obchodnikovi,ze ,aby mu dal to ,o cem nevi ,co ma doma,tady ,dostanou navic o cem nevi ,prozatim.

ALL 10 MILLION EUROPEANS
The last two generations grew up with the idea of the "population explosion". For a century the world has lived with constant upward revision of population forecasts: the only question was if the growth would be fast, or very fast. And the last generation faced the question: how many billions can this planet support? So it is a culture shock, when new projections of global population include scenarios of dramatic population decline - without any meteorite impacts, new epidemics, or famines. Or when a UN report suggests that Europe needs 700 million immigrants to maintain its age structure... Is the future population nightmare not rural Bangladesh, but rural Estonia? Revised December 2003, last changes 06 November 2004.

36732

15.11.2004 1:43

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Ani Albert,ani ja nechci lidi tlacit,lide musi poznat svuj omyl sami na sobe,ale ,vec je ta ,ze nekdy ten omyl je tim omylem poslednim,to uz vedi v Kanade a v Anglii a dokonce i policajt ,ktery sel do penze rekl lidem pravdu,nebot vedel,ze uz se mu prakticky nic nemuze stat,takovy Regan nechal v ramci bezpecneho predejiti omylu vybudovat 58 koncentracnich taboru ,nebot se mu dostalo do rukou zpravy,ze cerni vyvolaji obcanskou valku,coz take v mensim se stalo.Ti,kteri se nechteji a nebo nemohou uz z jakeho koliv duvodu presvedcit zirali s otevrenou hubou na obrazky z ulic ,kde cerny vytah bile devce a znasilnoval ji na pokraji jejiho auta uprostred krizovatky ,na coz se koukala narodni garda jez mela rozkaz nezasahnout,jediny bily "fanatik",ktery sel strhnout cerneho z tela divky se nakonec ocitl u soudu co by rassisticky utocnik.Takze si kazdy udelejte obrazek sam ,mate deti,vnoucata ,tak je na Vas ,jaky domov jim udelate,ja i Albert si muzem kopat zeleninu na zahrade a vhodneji uzit nas cas,nez hucet do hluchych usi.
Co si udelame ,to budem mit ,jen nejsmutnejsi je to,co Ti jez varovali se nakonec v ramci "omylu" musi nechtene svest s davem a zaplatit tu samou cenu,jako kdejaky lenoch na premysleni a lehkomyslny obcan,jez se uci plavat,jen kdyz mu zmizi paluba ve vlanach.
Na Titaniku hral ahudba ,zatimco dole v podpalubi se uz lide topili,tak nahore se tancovalo.

36845

15.11.2004 3:03

RE: Fenomén Evropa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 36845

>policajt ,ktery sel do penze rekl lidem pravdu..........

> zirali s otevrenou hubou na obrazky
>z ulic ,kde cerny vytah bile devce a znasilnoval ji
Pane Roberte
Dobre,...rozumim.
Toto jsou,podle Vas,informace,na kterych bych mel zalozit zmenu pohledu na lidi jine rasy.
Pokud bych mohl porovnat kvalitu Vasich informaci a mymi,tak teda je mi lito,ale pripada mi,ze sedite v rychliku a to jeste nekde mezi Ulambatarem a Pamparampabatarem.
Vite,nekdy je treba hupsnout do stredu deni.Pak vas asi tezko nekdo presvedci o opaku toho,co jste na vlastni kuzi pocitil.
Jedno je jasne.Jejich zvyky mi byly cizi,jejich chovani moc neprozivam,jejich prumerne IQ nemam snahu precenovat ani podcenovat,...ale proboha,jak muzete vest proti temto lidem preventivni valku jen kvuli barve kuze a Vasem pocitu nadrazenosti.nemohu pochopit.
Pracoval jsem tam,kde oni zili a barva kuze byla to posledni,nac jsme mysleli.
K memu zivotu nepotrebuji jejich pritomnost,neznam duvod proc bych mel,ale jeste jednou.....zioniste taky vedou preventivni valku a divejte,,,,,tolik krve[zmaten]
Podejte nezvratna svedectvi o tom,ze barevni jdou bilym po krku,aspon v takovym meritku,jakym nam goyimum to dokazuji nasi mili zmrdici zioniste a pak teprve muzeme zacit prvni kolo presvedcovani.
Prozatim se mi zda,ze bili mohou dopadnout blbe jen v tom pripade,kde barevni budou ve velke presile a navic bili budou chodit v KKK slusivych obleccich.
A pokud jste krestan,jdete se zeptat k vam do kostela a zeptejte se na to,jak je to vlasne s temi nebiiilyyymi a proc je teda pousteji dovnitr svatostanku.
Nic noveho pod sluncem.
Pekny vecer,preji

P.S. A jak se Vam libila supermodel?.......Treba chci po Vas moc,...nemusite odpovidat.

36846

15.11.2004 3:05

RE: Fenomén Evropa

68 68.?.?.?

Reakce na 36845

Pane Nohejl, a kdopak Vam nahucel do usi tuhle volovinu?? Kde jsou ty koncentracni tabory?? Uz mluvite jako Peleska. Ten je take odbornik na veci v USA a sedi na Zizkove

36847

15.11.2004 3:08

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 36845

>policajt ,ktery sel do penze rekl lidem pravdu..........

> zirali s otevrenou hubou na obrazky
>z ulic ,kde cerny vytah bile devce a znasilnoval ji
Pane Roberte
Dobre,...rozumim.
Toto jsou,podle Vas,informace,na kterych bych mel zalozit zmenu pohledu na lidi jine rasy.
Pokud bych mohl porovnat kvalitu Vasich informaci a mymi,tak teda je mi lito,ale pripada mi,ze sedite v rychliku a to jeste nekde mezi Ulambatarem a Pamparampabatarem.
Vite,nekdy je treba hupsnout do stredu deni.Pak vas asi tezko nekdo presvedci o opaku toho,co jste na vlastni kuzi pocitil.
Jedno je jasne.Jejich zvyky mi byly cizi,jejich chovani moc neprozivam,jejich prumerne IQ nemam snahu precenovat ani podcenovat,....ale proboha,jak muzete vest proti temto lidem preventivni valku jen kvuli barve kuze a Vasem pocitu nadrazenosti.nemohu pochopit.
Pracoval jsem tam,kde oni zili a barva kuze byla to posledni,nac jsme mysleli.
K memu zivotu nepotrebuji jejich pritomnost,neznam duvod proc bych mel,ale jeste jednou......zioniste taky vedou preventivni valku a divejte,,,,,tolik krve[zmaten]
Podejte nezvratna svedectvi o tom,ze barevni jdou bilym po krku,aspon v takovym meritku,jakym nam goyimum to dokazuji nasi mili zmrdici zioniste a pak teprve muzeme zacit prvni kolo presvedcovani.
Prozatim se mi zda,ze bili mohou dopadnout blbe jen v tom pripade,kde barevni budou ve velke presile a navic bili budou chodit v KKK slusivych obleccich.
A pokud jste krestan,jdete se zeptat k vam do kostela a zeptejte se na to,jak je to vlasne s temi nebiiilyyymi a proc je teda pousteji dovnitr svatostanku.
Nic noveho pod sluncem.
Pekny vecer,preji

P.S. A jak se Vam libila supermodel?........Treba chci po Vas moc,...nemusite odpovidat.

36848

16.11.2004 9:04

Fenomén Evropa

Dancan Dancan (zavináč) atlas (tečka) cz 194.?.?.?

Tohle je velmi zajímavý článek. Ještě jsem sice nečetl komentáře, takže třeba budu opakovat co tu již někdo řekl, ale nedokážu hned nezareagovat. [mrknutí jedním okem] Sám jsem o fenoménu evropy také přemýšlel, ale na druhou stranu nikdy tak systematicky jako autor tohoto článku. Tohle je moje první reakce a tak doufám, že ke mě budete shovívaví. [chechtot]

Autor uvedl, že nalezl sedm možných důvodů. Na první pohled s nimi mohu snad i souhlasit. Nicméně při druhém pohledu jde o výčet toho co máme společného i s jinými častmi světa, který nebyl tak úspěšný jako Evropa. Proto tyto důvody nemohly být tím za co je autor vydává.

Je tady však jeden důvod, nevím zda říci, že to je osmý důvod evropského úspěchu, nebo zda jde o onen jeden rozhodující. Pro mě osobně tento důvod z těch nejsilnějších (Tedy řeknu to naplno, pro mě jde o důvod číslo 1)! Je jím odklon od náboženství respektive Ateismus.

Všimli jste si, že jedině v evropě bylo provedeno odstavení všech náboženských struktur od koryta moci. Všimli jste si, že teprve v té chvíli začal skutečný rozmach vědy a techniky. Teprve tehdy se zrodily skutečné osobní svobody a všechno to co evropská civilizace nazývá pokrokem. Dle mého je tento fakt přímo do očí bijící.

Pokud k tomu bude důvod rád zde toto téma rozvedu a pokusím se obhájit.
36901

17.11.2004 0:51

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Tenhle "ksindl" si pestujeme v kazdem-doposavad-krestanskem state,ovsem s oznacenim ,ze jsme antisemitisti.

That isn't really fiction. Jewish mistrust of Christians and of Christian symbols often expressed itself as a literal physical revulsion, as Moshe Rozdial's account of his grandmother illustrates:
Quote:

If I could be really honest, growing up around holocaust survivors, especially grandparents who had been part of village life in Poland, my clearest memory of anything that relates to churches was the way my grandmother would spit three times, you know, tu! tu! tu!, like in Fiddler on the Roof, to ward off evil spirits, every time she would walk past a church steeple.

The cross has really been more a burden to Jews, than for Christians to bear. For my Bubbe, my grandmother, it represented the wrath of Satan, swooping down on a helpless people when they were not vigilant to warding off the evil eye. She saw Nazism as just another version of Christianity, hordes of Aryan barbarians, swooping down with their broken cross, to do the work that the church had laid the foundation for, for a thousand years.

I remember walking down the street with my hand in hers, feeling that tug and knowing, almost instinctively that if I look up I'd see a cross atop a roof, as she reflexively crossed the street to avoid walking directly in front of the church. Muttering, Nevelah! Nevelah! Do you know what that means? The impurity of the dead. Any dead thing. Any dead thing, that by Jewish law, could not be touched in any way, so as not to be defiled by spiritual purity.

36943

18.11.2004 7:12

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Buzz over Africa

French media accused Israeli mercenaries of operating spy drones in the war-torn Ivory Coast.
Israeli security sources on Wednesday denied the TF1 television report, but confirmed that a private Israeli company had supplied unmanned aerial vehicles to Ivorian forces. Ivorian forces have attacked French troops in the African country this month. According to the sources, Israel stopped supplying UAVs to the Ivory Coast after unrest erupted. But Jerusalem sources had no immediate comment on a report in the French newspaper Le Monde that 46 Israelis had run an intelligence-gathering center for the Ivorian military.

Israel, NATO grow closer

Israel could take part in NATO military exercises for the first time.
NATO officials have asked Israel to take part in exercises, as well as anti-terror activities such as patrols in the Mediterranean, Ha’aretz reported. Israel’s inclusion is part of efforts to increase the treaty group’s “Mediterranean dialogue.” The dialogue includes six Muslim nations: Egypt, Jordan, Tunisia, Algeria, Morocco and Mauritania.

37064

18.11.2004 10:24

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 37064

Zdravim,pane Roberte
Asi jsem opravdu chtel po Vas trochu moc.
Misto odpovedi zase nejaky clanek z uplne jineho soudku....skoda.

37086

19.11.2004 4:02

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pane Idealisto ,jste opravdu hodny sveho jmena ,ja jsem ten nazev rovnez nosil pred mnoha roky,nez jsem prokouk ,jak se vlastne vsechny ty veci maji,co nam politici rikaji a co delaji,co nam kazi o lasce k bliznimu a kdekoho okradou ,kdyz to jde,nakonec dnes mame furu procesu se svatousky ,kteri si dopomahali ke svym sexualnim citum vselijak,ze ano?
Ale ,vezmete Talmud ,svatou knihu zidu-chazaru-zionistu,tajnou knihu,kterou v originalu nedostanete ,nebot zid ,ktery by Vas zasvetil,tak riskuje vlatsni krk ,tak jak zkoncil Berstein,ktery vijevil ,jak nas zide zotroci a zaplatil za to zivotem.Take je dlouhe pojednani rabini z Vidne ,jak s nami zatoci,rovnez mame pretisk prednasky z "Americke " university,kde se rika ,co jsme zac a co nas ceka.
Nakonec i Talmud odmenuje idioticke krestanske pomahace k zotrocovani vlastnich spoluobcanu,kde se tvrdi ,ze i nejlersi z Goyimu musi byt utraceni-coz mne pripada velmi rozumne ,kdyz uz ten zapas o svetovou nadvladu projedeme.Pan Benjamin Disisraeli rekl,ze je jedna vlada ,kterou vidime,ale nevladne ,potom je druha vlada ,co nevidime ,ale ta vladne a take rekl,ze ze spiny sveta se zvedne zidovstvo ,aby se stalo nejprednejsi vrstvou lidstva na svete,prectete si takove kousky,mozna ,ze z idealisty se stane zatvrzely rassista ,ktery se pred hupaky brani ,aby zachranil svuj krk a svych deti take.Prostudujte si Talmud,jestli Vam zide ve vasem demokratickem-svobodnem,ale omezenem, zrizeni, to vubec umozni,kazdopadne mate me pozehnani.

37132

19.11.2004 9:08

RE: Fenomén Evropa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 37132

>kazdopadne mate me pozehnani.
Zdravim,pane Roberte
Dobre.
Pokud budeme uvazovat tak,ze nepritel #1 je lovec duse a timto povazujeme spolecne brainwashed nasledovniky Talmud,podminkou zustava ten fakt,ze jejich mytus o nadrazenosti musi se prolnout s realitou.
Proc ne,pud sebezachovy je silnejsi nez idealismus (aspon co se me osoby tyce).Do posledni kapky krve - samozrejme jejich,ja nechci vykrvacet[smích]
Pokud nepritel #2 bude cerny african,nebo jinobarevny asiat,nebo kyhocerta prislusnik plenici hordy a ve jmenu zachovani sve rasy bude zabijet na potkani,...proc ne.Do posledni kapky krve se budu branit.Samozrejme jejich krve,aby nedoslo k omylu[mrknutí jedním okem]
Ale pokud vidite nepritele v mlade modelce,ktera nese keltsky a maya genofond,pak teda vytasim svuj mec vykovany z idealů,podam Vam ho a uvidim,jestli byste nasel silu mi useknout hlavu a dostat svych rasovych presvedceni.Selhala by Vam ruka.
Takze,kdyz chcete zit v presvedceni,ze barva kuze rozhoduje o kvalite cloveka,nemohl byste delat ustupky.....cernoch z Tramtaarie,nebo mixlá holka z casopisu,dle Vaseho presvedceni-oba na odpal.Zlikvidovat.
No,a s timto premyslenim byste vlastne byl fasista.A fasista je pro me presvedceni stejne neaceptovatelny jako sionista.
Takze pak je to jen boj zla proti druhe strane.
Ja ale zlo nepodporuji.Mam jine idealy.

Pekny den,preji

P.S. To pozehnani,to je krestanske pozehnani?

37151

19.11.2004 9:11

RE: Fenomén Evropa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 37132

>kazdopadne mate me pozehnani.
Zdravim,pane Roberte
Dobre.
Pokud budeme uvazovat tak,ze nepritel #1 je lovec duse a timto povazujeme spolecne brainwashed nasledovniky Talmud,podminkou zustava ten fakt,ze jejich mytus o nadrazenosti musi se prolnout s realitou.
Proc ne,pud sebezachovy je silnejsi nez idealismus (aspon co se me osoby tyce).Do posledni kapky krve - samozrejme jejich,ja nechci vykrvacet[smích]

Pokud nepritel #2 bude cerny african,nebo jinobarevny asiat,nebo kyhocerta prislusnik plenici hordy a ve jmenu zachovani sve rasy bude zabijet na potkani,....proc ne.Do posledni kapky krve se budu branit.Samozrejme jejich krve,aby nedoslo k omylu[mrknutí jedním okem]

Ale pokud vidite nepritele v mlade modelce,ktera nese keltsky a maya genofond,pak teda vytasim svuj mec vykovany z idealů,podam Vam ho a uvidim,jestli byste nasel silu mi useknout hlavu a dostat svych rasovych presvedceni.Selhala by Vam ruka.
Takze,kdyz chcete zit v presvedceni,ze barva kuze rozhoduje o kvalite cloveka,nemohl byste delat ustupky......cernoch z Tramtaarie,nebo mixlá holka z casopisu,dle Vaseho presvedceni-oba na odpal.Zlikvidovat.
No,a s timto premyslenim byste vlastne byl fasista.A fasista je pro me presvedceni stejne neaceptovatelny jako sionista.
Takze pak je to jen boj zla proti druhe strane.
Ja ale zlo nepodporuji.Mam jine idealy.

Pekny den,preji

P.S. To pozehnani,to je krestanske pozehnani?

37152

19.11.2004 4:08

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

The Jewish Encyclopedia, page 649 states: "In the case of murder, if the Noachide slay a child in its mother's womb, or kill a person whose life is despaired of ('terefah'[mrknutí jedním okem], or if he cause the death of a person by starving him or putting him before a lion so that he can not escape, or if he slay a man in self-defense, the Noachide is guilty of murder and must pay the death penalty, although under the same circumstances an Israelite (Jew) would not be executed."
Rabbi Michael Katz, a well known student of the Talmud, states that it is the considered opinion of acclaimed Talmudic Scholars that there are actually thirty commandments that are Noadic and apply to all non-Jewish people but that only the 'Seven Noahide Laws' are punishable by execution of Christians by Jews through Jewish 'Noahide' Courts!
The attempt of Finkelstein (op. cit.) to date the formulation of the seven Noachide commandments during the Hasmonean era would also suggest a rabbinic concern with the actual legal status of the non-Jew in a sovereign Jewish state. It might even be the case that the substitution by the tanna of the school of Manasseh of emasculation and forbidden mixtures of plants for the establishment of a judicial system and blasphemy[923] itself reflects a concern with the regulation of the life of the resident alien already under the jurisdiction of Jewish courts. Of course, the seven commandments themselves are subject to either interpretation; e.g., the establishment of courts of justice can mean either an independent non-Jewish judiciary and legal system or can simply bring the non-Jew under the rubic Jewish civil law and its judicial system.
Zkuste si tady najit svuj rozsudek smrti

37133

19.11.2004 4:29

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

1896-97 Herzl is made President of the Zionist World Congress; Zionist World Congress asks the Sultan of Turkey for Palestine, and the offer is rejected. The British offer Uganda to the Zionists, who reject the offer.
Late 1800's "1st Aliya": 20,000 Jews move to Palestine, fleeing from Russian and Romanian pogroms.
1903 Second wave of mass Zionist immigration to Palestine.
1908 "The Young Turk Revolution" is started by the Committee of Union and Progress with the stated goals of:

Strenghten the Empire militarily and moraly

To give equal rights to all religious and ethnic groups

To restore the Constitution

To remove Abdulhamid II from power
"The Young Turks" were successful


1908 After the revolution, Syria, Palestine, Lebanon, and other Ottoman provinces became parlimentary democracies, with representatives in Istanbul
1914 21 new periodicals (mainly newspapers) were operational in Palestine
1914 80,000 students were enrolled in French and Russian schools in Syria and Palestine
1914 There were 98 state and 379 private muslim schools in Palestine
1915 Sir Percy Cox (British representative in the Gulf) promises Arab independence to Ibn Saud (founder of Saudi Arabia)
1915 Sir Henry McMahon (British High Commissioner in Cairo) writes to Sharif Hussein (Hashemite Arab leader) asking him to start a revolt against the Ottomans: the beginning of "The McMahon Correspondence"
1915-1916 in "The McMahon Correspondence", Britian promises that if the Arabs revolt against the Ottomans, the British will help to create independent Arab governments in Ottoman-held territories.

Pokracovani

37134

19.11.2004 4:31

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

help to create independent Arab governments in Ottoman-held territories.
5 June 1916 Hussein declares Arab independence and revolution against the Ottoman Turks; Palestine and Syria join the fight
1916 Sykes-Picot Agreement: France and Britian secretly agree to give parts of the Ottoman Empire to Russia, Greece, Italy, France, and Britian.
1917 Balfour Declaration Prompted by Chaim Weizmann (British Jew and Zionist), England's Lord Balfour writes to Baron Lionel Walter de Rothschild, "His Majesty's Government view with favor the establishment in Palestine of a national home for the Jewish people...it being clearly understood that nothing shall be done that may prejudice the civil & religious rights of existing non-Jewish communities in Palestine."
1918 The whole of Palestine is occupied by Allied Forces at the end of World War I.
October 1918 "The Mudros Armistice" Britian and France promise Arabs the right of self-government.
1919 Article 22 of the Covenant of the League of Nations recognizes the "provisional independence of the former Ottoman provinces."
1919 The First Palestinian National Congress in Jerusalem rejects the Balfour Declaration in Damascus and calls for Arab independence under King Faisal.
1920 Mandate for the Middle East is awarded to Britian. Riots in Palestine. In December the Third Palestinian National Congress, partly in response to the fall of King Faisal's Arab nationalist regime, breaks with Arab nationalists and focuses policy on securing the independence of Palestine only.
1922 League of Nations approves Mandate for Palestine without consent of Palestinians. Britian establishes the emirate of Trans-Jordan (east of the Jordan River) administratively separate but still part of its mandate.
Pokracovani

37135

19.11.2004 4:32

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Trans-Jordan (east of the Jordan River) administratively separate but still part of its mandate.
1929 Several weeks of riots in Jerusalem, Hebron, and Safed, sparked by the founding of the Jewish Agency and a right-wing Jewish protest of customs regarding use of the Wailing Wall.
1931-1936 Sixty-four Zionist colonies are founded. Jewish population rises to 30 percent of the total in Palestine.
1936-1939 A great Arab revolt, beginning with a general strike for six months in 1936, is only subdued almost three years later with the aid of Zionist militias and complicity of the Arab regimes.
1941 The Stern Gang (led by Yitzhak Shamir) offers to form a Jewish state "on a national totalitarian basis, which will etsablish relations with the German Reich" and protect Nazi interests in the Middle East.
1947 The U.S. and the USSR agree to support the UN plan for partition that divides Palestine into independent Jewish and Palestinian states, and which calls for an end to the British mandate by May 1. The Arab League declares the partition illegal.
1947 CIA assessment: Zionist leadership, taking advantage of world sympathy for the Holocaust, was recklessly provoking the Arabs and was endangering both Palestinian Jews and the strategic interests of the U.S.
15 May 1948 The State of Israel is proclaimed, without any prior 'approval' or consent by the inhabitants of Palestine or any world organization.
18 May 1948 U.S. Army Intelligence Division sent a memo to the Chief of Staff stating that the combined army of all Arab forces totalled about 30,000 ill-equipped, poorly trained men. The Zionist army of over 90,000 not only outnumbered the Arabs 3 to 1, but they had modern weaponry, including up-to-date fighter and bomber airplanes with well-trained pilots.

37136

19.11.2004 13:41

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Nikdo nikomu nechce sekat hlavu,ale lide v podstate chteji slusne a stastne zit a to nas zide nenechaji,nebot ,kde jen muzou ,tak jdou lidem po majetku,jen si vzpomente n a,tak zvanou "bolsevickou revoluci" ,kde z 520 komisaru 485 jich bylo zidu,kteri ani nemluvili rusky.Obycejni lide chteji zit v klidu ,ale oni je nenechaji,takze reseni je bojkotovat jejich produkty a jejich obchodni podnikani,lide utikaji od zidovskych advokatu a doktoru,proste ,nechteji se nechat okradat a neveri statnim organum ,kde se vyskytuje plno zidu a zide to ovsem vedi,co si nadrobi mezi krestany ,ze to jen tak neprojde,vsechny ty tak zvane pogromy byly zpusobeny vydridisstvim,proto zide nenavidi islam ,ktery je spatnym prikladem ,tam nejsou v bankach uroky ,tam neni lichva,ktera jinak zidovi pomaha ke zbohatnuti,proto zide -vyznavaci Torah ,kritisuji hrabivost,nebot vedi ,kde to vsechno jednou zakonite zkonci,jak mohli nezvoleni zastupci svetoveho zidovstva prinutit vyderacskym zpusobem svycarske banky k odskodneni a to neni jediny pripad a lide nezapominaji,ted lidem nuti holocaust kde jen muzou a opacny ukaz prijde zpet,mnozi zide jsou si toho plne vedomi,ze zeme jez nemeli nic proti zidum ,tak ,dnes se zmenily k nepoznani a zide se tam musi mit na pozoru a nebo mit velkou statni ochranu,nekterezidovske skoly se podobaji s dratenymi zatarasy a vezemi a systemem kamer vezeni.
Cely svet pozoruje Palestinu a udela si vlastni nazor,pres veskerou propagandu o obrannych ,poradkovych oddilech Israelitu.

37168

19.11.2004 14:09

Fenomén Evropa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kolik statu ve jmenu humanismu ma na tom svuj podil a kolik politiku se jmenem demokracie se na tom podili.


Afghanistan Becoming
'Narco-State' - UN
By Paul Geitner in Brussels
The Scotsman - UK
11-19-4

Afghanistan is in danger of becoming a "narco-state" because soaring opium cultivation now accounts for 60 per cent of the economy, the United Nations warned yesterday.

The countryís poppy crop jumped 64 per cent to a record 131,000 hectares this year - the highest figure in the countryís history. Ten per cent of the population, or 2.3 million people, are involved in poppy farming as poverty makes it more attractive than other crops.

"Cultivation has spread ... making narcotics the main engine of economic growth and the strongest bond among previously quarrelsome peoples," said Antonio Maria Costa, executive director of the UN Office on Drugs and Crime.

The Afghanistan Opium Survey 2004, which Mr Costa launched yesterday, estimates the opium economy is now worth £1.5 billion.

37170

5.12.2004 5:07

Fenomén Evropa

vladi vladibosak (zavináč) hotmail (tečka) com 201.?.?.?

vseobecne ve vetsine s vami souhlasim, i ja sem dosel k tem samym poznatkum, zvlaste kdyz ziju v americe, ale nekolik pripominek:
nase cislice, predpoklad k moderni matematice byly vynalezeny v indii, jazz neni nic prechodnyho,a nase pohansky nabozenstvi nebylo vubec k zahozeni, naopak, bylo tolerantni.

co se tyce ateismu, cina je vicemene ateisticka, a taky se tam objevilo mnozstvi vynalezu.
doposavad ateismus evrope neskodi, naopak je to nase sila, jesi evropa se stane silne krestanskou, pak fanaticky muslimove to vyhrajou, nebudou mezi nima a nami rozdily.

38033

14.2.2005 13:48

Fenomén Evropa

Rasto 147.?.?.?

zdravim vas vsetkych ,chcem vam trosku ukazat aj iny pohlad na danu problematiku...
nenasiel autor clanku vsetko co nas spaja ako europanov , a to je zlozitejsi system reci ..., ani nieje tak podstatne ze ci je rovnaky ale je vela zhod ako slovne tak aj gramaticky
urcite z vas nikto nevie ze napriklad taky madar nevie povedat zajac v cizmach , lebo oni nemaju slovo pre cizmy , oni maju iba obuv a povedia zajac je obuty , to iste plati aj o klinci co trci zo steny on zase vie povedat ze nieje dotlceny ,
cize je tu vidiet rozdiel vo vyobrazovacej schopnosti , my ten rozdiel vidime ale oni nie , samozrejme pokial sa nenaucia nasu resp nejaku indoeuropsku rec , ....
toto je jeden z motorov co nas zenie dopredu , to by mohlo aj vysvetlit ze preco ma najblizsie " BIELY " clovek ku teoretickemu mysleniu ... a ak si niekto skontroluje kde vsade su nasi spolu indoeuropania(IE) tak zistite ze prvy pomenovali vedu vedou (IE) v indii a nazvali ju VEDA preto mi hovorime veda .....nikto iny to nenazval a iba po nas preberaju ....

www.indoeuro.bizland.com

43278

14.2.2005 13:50

Fenomén Evropa

Rasto 147.?.?.?

tu sa mozete pozriet na vyvoj jazykov v celej indoeurope cize aj kde boli a co dosiahli ....., preto autor pochybuje o uspechoch IE ktory neziju v europe....
napriklad IE slovny zaklad pre vino , WIO-NO , a semitsky zaklad WAJN , v egypte hovorili wns , aj v egypte boli indoeuropania a semiti a preto sa tam rozhybal pokrok , ved sa pozrite na nefertiti ...., dnesna spolocnost je krestansko zidovska kultura , ci sa to niekomu paci alebo nie tak ako sme biela rasa IE a semiti a v opdstate len mi na svete riesime pokrok pozrite si hociaky usek historie ludstva, a dnesna spolocnost sa meni nasim vlastnym pokrokom a toto treba kontrolovat aby sme sa sami nedostali tam kam nechceme , a este jeden dokaz toho co tvrdim, aky je rozdiel medzi cernochom v afrike a v usa ? ze ten v usa ma matersky jazyk anglictinu (IE) a preto tam dosahuju ovela viac ako len lovit zebry ako v afike .......

43279

14.2.2005 13:51

Fenomén Evropa

Rasto 147.?.?.?

tu sa mozete pozriet na vyvoj jazykov v celej indoeurope cize aj kde boli a co dosiahli ....., preto autor pochybuje o uspechoch IE ktory neziju v europe....napriklad IE slovny zaklad pre vino , WIO-NO , a semitsky zaklad WAJN , v egypte hovorili wns , aj v egypte boli indoeuropania a semiti a preto sa tam rozhybal pokrok , ved sa pozrite na nefertiti ...., dnesna spolocnost je krestansko zidovska kultura , ci sa to niekomu paci alebo nie tak ako sme biela rasa IE a semiti a v opdstate len mi na svete riesime pokrok pozrite si hociaky usek historie ludstva, a dnesna spolocnost sa meni nasim vlastnym pokrokom a toto treba kontrolovat aby sme sa sami nedostali tam kam nechceme , a este jeden dokaz toho co tvrdim, aky je rozdiel medzi cernochom v afrike a v usa ? ze ten v usa ma matersky jazyk anglictinu (IE) a preto tam dosahuju ovela viac ako len lovit zebry ako v afike .......

43280

Příspěvků: 111

05.11. 04:11 martin  Fenomén Evropa
05.11. 05:14 Idealista  RE: Fenomén Evropa
05.11. 09:03 Had  RE: Fenomén Evropa
05.11. 09:50 Gilhad  Fenomén Evropa
05.11. 13:11 Modráček  Fenomén Evropa
05.11. 14:12 Richard  Fenomén Evropa
05.11. 17:48 Modráček  RE: Fenomén Evropa
06.11. 02:35 Janek  RE: Fenomén Evropa
06.11. 20:20 oji  RE: Fenomén Evropa
08.11. 09:11 Copaallegro  RE: Fenomén Evropa
10.11. 14:47 Modráček  RE: Fenomén Evropa
08.11. 09:33 Modráček  RE: Fenomén Evropa
10.11. 15:34 Druid  RE: Fenomén Evropa
05.11. 14:58 Renée Sternt  Fenomén Evropa
05.11. 15:51 Had  RE: Fenomén Evropa
05.11. 17:12 albert  Fenomén Evropa
05.11. 19:42 deu  RE: Fenomén Evropa
05.11. 22:07 albert  RE: Fenomén Evropa
06.11. 03:00  RE: Fenomén Evropa
06.11. 03:03 Idealista  RE: Fenomén Evropa
06.11. 05:47 albert  RE: Fenomén Evropa
05.11. 17:13 albert  Fenomén Evropa
05.11. 17:15 albert  Fenomén Evropa
08.11. 09:21 Copaallegro  RE: Fenomén Evropa
05.11. 17:21 Pavel Šrubař  Fenomén Evropa
05.11. 22:09 albert  Fenomén Evropa
05.11. 22:15 albert  Fenomén Evropa
06.11. 02:13 deu  RE: Fenomén Evropa
06.11. 06:22 albert  RE: Fenomén Evropa
06.11. 05:49 albert  Fenomén Evropa
06.11. 12:50 Idealista  RE: Fenomén Evropa
06.11. 12:52 Idealista  RE: Fenomén Evropa
06.11. 20:47 albert  RE: Fenomén Evropa
07.11. 01:27 Idealista  RE: Fenomén Evropa
07.11. 02:08 albert  RE: Fenomén Evropa
07.11. 12:05 Idealista  RE: Fenomén Evropa
07.11. 12:07 Idealista  RE: Fenomén Evropa
07.11. 18:50 albert  RE: Fenomén Evropa
08.11. 23:34 Druid  RE: Fenomén Evropa
09.11. 06:43 albert  RE: Fenomén Evropa
13.11. 02:01 Druid  RE: Fenomén Evropa
14.11. 05:19 Lojza  RE: Fenomén Evropa
15.11. 11:30 Druid  RE: Fenomén Evropa
07.11. 01:29 Idealista  RE: Fenomén Evropa
06.11. 06:50 albert  Fenomén Evropa
07.11. 18:51 albert  Fenomén Evropa
07.11. 18:55 albert  Fenomén Evropa
08.11. 10:06 Idealista  RE: Fenomén Evropa
08.11. 13:20 Copaallegro  RE: Fenomén Evropa
08.11. 22:31 Idealista  RE: Fenomén Evropa
08.11. 22:33 Idealista  RE: Fenomén Evropa
08.11. 15:49 albert  RE: Fenomén Evropa
08.11. 23:21  RE: Fenomén Evropa
09.11. 06:06 albert  RE: Fenomén Evropa
09.11. 08:50 Idealista  RE: Fenomén Evropa
09.11. 15:00 albert  RE: Fenomén Evropa
09.11. 23:20 Idealista  RE: Fenomén Evropa
10.11. 05:45 albert  RE: Fenomén Evropa
10.11. 21:30  RE: Fenomén Evropa
10.11. 21:36 Idealista  RE: Fenomén Evropa
11.11. 06:23 albert  RE: Fenomén Evropa
10.11. 21:44 Idealista  RE: Fenomén Evropa
11.11. 14:32 Druid  RE: Fenomén Evropa
09.11. 15:48 albert  RE: Fenomén Evropa
09.11. 17:23 Druid  RE: Fenomén Evropa
10.11. 01:11 albert  RE: Fenomén Evropa
08.11. 12:46  Fenomén Evropa
08.11. 17:04 Had  RE: Fenomén Evropa
08.11. 13:09 first breath bandit  Fenomén Evropa
08.11. 15:56 albert  Fenomén Evropa
08.11. 16:04 albert  Fenomén Evropa
09.11. 09:43  Fenomén Evropa
10.11. 01:36 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
10.11. 02:24 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
10.11. 02:50 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
11.11. 13:56 Druid  RE: Fenomén Evropa
10.11. 06:30 albert  Fenomén Evropa
10.11. 22:14 Idealista  Fenomén Evropa
11.11. 00:30 Idealista  Fenomén Evropa
11.11. 00:32 Idealista  Fenomén Evropa
12.11. 02:31 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
12.11. 08:00 Idealista  RE: Fenomén Evropa
12.11. 16:09 Druid  RE: Fenomén Evropa
12.11. 06:13 Vandal  Fenomén Evropa
12.11. 07:48  Fenomén Evropa
12.11. 07:51 Idealista  Fenomén Evropa
12.11. 11:29 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
14.11. 13:07 Idealista  RE: Fenomén Evropa
14.11. 13:09 Idealista  RE: Fenomén Evropa
12.11. 12:21 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
15.11. 01:43 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
15.11. 03:03  RE: Fenomén Evropa
15.11. 03:05 68  RE: Fenomén Evropa
15.11. 03:08 Idealista  RE: Fenomén Evropa
16.11. 09:04 Dancan  Fenomén Evropa
17.11. 00:51 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
18.11. 07:12 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
18.11. 10:24 Idealista  RE: Fenomén Evropa
19.11. 04:02 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
19.11. 09:08  RE: Fenomén Evropa
19.11. 09:11 Idealista  RE: Fenomén Evropa
19.11. 04:08 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
19.11. 04:29 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
19.11. 04:31 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
19.11. 04:32 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
19.11. 13:41 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
19.11. 14:09 Robert Nohejl  Fenomén Evropa
05.12. 05:07 vladi  Fenomén Evropa
14.02. 13:48 Rasto  Fenomén Evropa
14.02. 13:50 Rasto  Fenomén Evropa
14.02. 13:51 Rasto  Fenomén Evropa

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 1

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 0

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Měnové kurzy

USD
22,01 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,33 Kč
Kanadský dolar
17,83 Kč
Australský dolar
16,48 Kč
Švýcarský frank
24,05 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 586,74 Kč
1 unce stříbra
539,06 Kč
Bitcoin
1 366 896,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 661