Diskuze k článku

Likudizace světa

Příspěvků 148

10.9.2004 6:14

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jedinym cilem toho vseho je dostat krestansky svet do valky a proto treti sili vynalozi vse i s kontrolou svetove propagandy ,aby mysl krestanskeho sveta dosla tam ,kde je chteji mit,Amerika,tedy ,ti ,co v Americe valci vedi dobre ,ze Amerika sama na "Terroristy" nestaci sama a tak propaganda a "svetova moralka" je formovana k tomu a svet utvoril dva tabory ,ktere se pusti do sebe.Vse ve jmenu moci akontroli svetovych zdroju,Cecensko lezi na oleji,jakmile rusove couvnou ,tak z Taskentu a jinych byvalych republik ,ted zakladny americkych vojaku udelaji okamzite krok k zajisteni oleje v Cecensku a Putin to dobre vi.Ten olejovy zidovsky magnat ,co se zmocnil v Rusku olejovych poli byl vlastne clankem legalniho-levneho vyprodeje prirodnich zdroju Ruska-kolonialismus je stale zivy,jen se jmenuje jinak,ale v prdstate }Rozdel a panuj} je stale v provozu a zide nezapomenou ,jak Putim zatocil s touto olejovou firmou,ktera ani nechtela platit dane ,jak je neplati v vsude po svete ,kde kradou.

33402

10.9.2004 8:05

RE: Likudizace světa

Tom 24.?.?.?

Reakce na 33402

>Cecensko lezi na oleji

Jedna věta a je vymalováno. Zase ta ropa. Všechna ta omáčka kolem mi připadá jako pohádky pro děti. Jedna taková mi přišla mailem:

V říši zaslíbené vyšla nová kniha pohádek pro děti "O králi Jiříkovi z buše". Nevídanou rychlostí byla kniha přeložena do všech jazyků po celé zemi. Pohádky o Jiříkovi se však prý nejvíce líbí dětem z nově spřátelených teritorií. Nejvíce čtená je prý pohádka Král Jiřík a princezna Ropajda. Stručný obsah pohádky: Král Jiřík z buše se nešťastně zamiloval do princezny Ropajdy z tajemné země na konci světa. Děsně po ní toužil a i v noci se mu o ní zdálo (měl i poluce). Princezna Ropajda však byla v moci zlého sultána Sadáma, který ji trýznil v podzemních temných komnatách. Sultán tajně udržoval nemanželské styky s cizoložnicí Alkajdou (nezákonnou manželkou A Ládina s kouzelnou lampou) a ta ho sváděla k tomu, aby byl ještě krutější. Zlý Sadám Ropajdu nabízel všude po světě, většinou úchylným vládcům z Evropy, jen Jiříkovi z buše jí nenabídnul. Jiříka to hodně mrzelo, protože on, jako nejmocnější král světa a navíc etalon Ctnosti a Morálky by princeznu Ropajdu miloval z čisté lásky. On, který prosazuje sexuální zdrženlivost by ji miloval, jak se na muže sluší. Proto se rozhodl princeznu Ropajdu osvobodit ... , ... nakonec se měli všichni rádi až do smrti. Zlý sultán Sadám skončil v šatlavě. A Ládinovi dokonce Jiřík sebral i kouzelnou lampu.

33407

10.9.2004 23:48

RE: Likudizace světa

albert 216.?.?.?

Reakce na 33407

(Prva cast):
Jeste v pohadce schazi doplneni klasifikovanou informaci, na kterou ctenar normalne musi mit "secret clearance". Ale jelikoz v tomto pripade se jedna o zvedave ctenare ze Zvedavce, tak se udela vyjimka :
Krome vseho co pohadka uz prozradila, tak Jirik z bushe tajne a oddane slouzil zajmum zeme "jedine demokracie" mezi tema ostatnima zemema z konce sveta. A tato jedina demokracie se snazila vsemi moznymi zpusoby v zajmu mezinarodnich ropajdistickych prav, aby Ropajda k ni mohla volne a zadarmo pricestovat, kdykoliv by se ji zachtelo.
Ale zly a opresivni sultan, a k tomu jeste navic sexista, takove cestovani nenavidel a nikdy nechtel Ropajde udelit viza, aby jako zena, ke vsemu jeste bez doprovodu, mohla vycestovat na Zapad, a to prave do zeme jedine demokracie techto tajemnych koncin sveta.

Trasa pro volne cestovani Ropajdy uz byla davno pripravena, a byla pojmenovana "Hi!FA Free Travel" (nekde vedla nad zemi, a nekde jako metro pod zemi), ale ta viza, ktera zly sultan Sadam Ropajde nechtel vydat, ta byla tou nejvetsi prekazkou.
A proto statecny bohatyr Jirik z bushe musel zasahnout, nebot "Kdo nejde s nami (to je kdo nepodporuje "Hi!FA Free Travel"[mrknutí jedním okem], jde proti nam!"

33425

10.9.2004 9:32

Likudizace světa

Pavel 193.?.?.?

Autor je zřejmě levicový salónní intelektuál, navíc patrně i antisemita. Příčiny terorismu dost dobře nelze vidět jen v nefungujícím státu či diktátorských režimech - viz Baskicko, Severní Irsko, levicový teror v západní Evropě v 70. letech. Navíc to vypadá, že Palestinci skutečně nechtějí vlastní stát, ale především chtějí zničit stát Izrael. Jen tak mimochodem - Izrael je jediný demokratický stát v této oblasti.

33408

10.9.2004 17:24

RE: Likudizace světa

forby 80.?.?.?

Reakce na 33408

UUUU hahahahahaha jeidiny demo chahcahcha kraticky chachacha uf uf - tak tohle foneticky zaznam me reakce - zracene se tomu myslim rika ROFL. [smích] Nazyvet Israel lze temer jakkoli ale demokraticky?

33422

13.9.2004 9:12

RE: Likudizace světa

Milanius milanius (zavináč) hotmail (tečka) com 213.?.?.?

Reakce na 33422

Az prestanete hykat, mohl byste treba sdelit nejake argumenty, proc si myslite ze Izrael neni demokraticka zeme, at se taky zasmejem.

33477

13.9.2004 19:30

RE: Likudizace světa

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 33477

Pavel se zřejmě přepsal. Chtěl napsat "jediný rasistický stát v této oblasti" a dodávám spolu se Zimbabve poslední ze dvou rasistických režimů na Zeměkouli, kde rasismus je státně prosazovaný a podporovaný. Důkaz o rasistických zákonech Izraele přinesl myslím i Zvědavec v dřívějším článku o zákazu sňatků Židů s ne-Židy a o podmínkách života zahraničních dělníků v Izraeli.

33486

11.9.2004 4:01

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33408

[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [překvapení] [oči v sloup]

>Jen tak mimochodem - Izrael je jediný demokratický stát v této
>oblasti.

Pane
Kdyz tak chodite mimo,tak se Vase nazory staly zcestnymi.

33436

11.9.2004 16:24

RE: Likudizace světa

peter-montreal 65.?.?.?

Reakce na 33408

A predpokladam Pavel, ze si aj obrezany..

33445

13.9.2004 21:20

RE: Likudizace světa

Aiki jfojtik (zavináč) centrum (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 33408

Tak to je bomba, Palestinci nechtěji vlastní stát [chechtot] Hmm... řekl bych, Izrael nechce Palestinský stát jinak by už dávno byl a Izrael by stale víc nezabíral cizi uzemí, jedinou rezoluci OSN, kterou Izrael bere je ta o jeho vzniku a v ní byly hranice dány.

A demokratický, to skutečně NE, vyhánění palestinců z Izraele, zabírání cizich uzemí, boření palestinských domu atd. atd. - no to máte tedy skutečně zvrácenou představu demokracie. Myslím, že se Sudaném si mohou podat ruku.

Proč si myslíte, že v Turecku není demokracie ?

33488

13.9.2004 21:24

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33488

Tak to je bomba, Palestinci nechtěji vlastní stát Hmm...

Pane Fojtik, asi jste chybel ve skole, kdyz se probiralo nabidnuti statu palestincum a oni odmitli. Nebo si nepamatujete?

33489

14.9.2004 19:40

RE: Likudizace světa

Aiki jfojtik (zavináč) centrum (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 33489

Pane 68,

obávám se, že jsem skutečně asi chyběl, protože tohle jsme fakt nebrali. Nicméně NET je plný informací takže snad jen namátkou skutečně nezavislý zdroj informaci:

http://studena.valka.cz/blizky_vychod.htm

Ale to jen tak naokraj, nějak jsem nezaregistroval o kterem datu se bavíte, protože toho bylo jak sám určitě ze školy víte, bylo více, ale nikdy se nejednalo o tom, že Palestinci nechtějí svůj stát, ale o tom, že nepřistoupili nikdy na podmínky za kterých by měl stát vzniknou - už vidíte ten rozdíl ?
Neříkám, že občas ty podmínky a navrhy nebyly nepřijitalné, ale za to, že Arafat a pár podobných jsou pitomci, nemůžete tvrdit, že Palestinci svůj stát nechtějí.
Na tom webu jenž jsem uvedl výše, se taky Izrael zavazuje, že v Izraeli budou žít pospolu jakákoliv náboženství či rasy a určitě si vzpomínáte ze školy, že byli vyháněni a utíkali před Izraelci ze strachu před smrtí, jako např. v Dier Jasinu.

33519

14.9.2004 20:51

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33519

Pan Fojtik pise:

nikdy se nejednalo o tom, že Palestinci nechtějí svůj stát, ale o tom, že nepřistoupili nikdy na podmínky za kterých by měl stát vzniknou - už vidíte ten rozdíl ?

Vidim rozdil v tom, ze palestinci se svou palicatosti pripravili o stat, ktery mohli mit. To je jako kdyz mate hlad, ja Vam dam krajic chleba, ale Vy to odmitnete, protoze na nem neni maslo. Tak se tedy palestinci uchylili k tomu, ze opasaji sve deti dynamitem a poslou je do skolniho autobusu v Izraeli zabit dalsi deti. Kdyz si udelate bilanci, tak doposud palestinci svym postojem skodi vice sobe, nez Izraeli. Ja jsem na strednim vychode pusobil po dlouhou dobu, nerikam, ze jsem nejaky expert, ale rozhodne poznani stredniho vychodu a mentality arabu, palestincu, mne dalo vic nez treba ten odkaz, ktery jste mne Vy doporucil a nebo Nohejlovic "cut and paste."

33524

15.9.2004 18:56

RE: Likudizace světa

Aiki jfojtik (zavináč) centrum (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 33524

Oh ano, ja jsem též psal, že ne vždy byly ty podminky nepřijatelné.

Jen k tomu maslu, proč by chtěli jenom chleba a ještě by jej museli část vrátit, když mají nárok dokonce i na to maslo (myslím tím umožnit navrát do Izrael těm uprchlíkům (vyhnancům) a nebo zaplatit těm, kteří na to mají nárok)

Co se týče jejich mentality, s tím nic hold nenadělate, podívejte na mentalitu indiánu v Americe, nedali se zotročit, tak za to zaplatili krvy a otroci se dovezli z Afriky. Takže pokud nebudou skákat jak židé pískají musí být taky vyvražděni ???

33561

15.9.2004 19:33

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33561

Jen k tomu maslu, proč by chtěli jenom chleba a ještě by jej museli část vrátit, když mají nárok dokonce i na to maslo (myslím tím umožnit navrát do Izrael těm uprchlíkům (vyhnancům) a nebo zaplatit těm, kteří na to mají nárok)

Ono je velmi sporne, komu ten chleba a nebo to pozdeji Jordanske uzemi kdy patrilo. Zalezi na tom, odkud se cerpaji tak zvana "fakta."

Co se týče jejich mentality, s tím nic hold nenadělate, podívejte na mentalitu indiánu v Americe, nedali se zotročit, tak za to zaplatili krvy

Nejvic indianu bylo zabito a zotroceno indiany jineho kmene. Nerikam, ze pristehovalci byli k indianum laskavi a hodni, ale nejvetsi podil na prolite indianske krvi maji indiani. Dnes je vetsina indianu v americe velmi bohata diky jejich kasinum, ktere nepodlehaji federalnim zakonum.

Cerne otroky vyvazeli z Afriky zase cerni nahaneci, zase musim priznat, ze to nemeli v americe lehke pod pristehovalci z Evropy, ale dnes jsou jejich potomci radi, ze nezustali v africe, kde by byli treba soucasti Hutu a nebo Tsutsi a navzajem se vybijeli.

Takze ono je potreba se podivat, jestli to svetlo na konci tunelu je konec tunelu a nebo lokomotiva, ktera Vas prejede. Vsechno je relativni, zivot neni fair a je nutne se prizpusobit. Nakonec se vam to vsechno muze vyplatit.

33562

16.9.2004 15:30

RE: Likudizace světa

Aiki jfojtik (zavináč) centrum (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 33562

V tom prvním jsme se nepochopili, ja měl namysli Palestince jenž byli vyhnáni ze svých domovů a nadale jsou, nikoliv kdo tam byl před 2000 nebo vice lety. Myslím, že se nemusíme obávát dnešních Angličanů (Keltu), že se přihlásí o svou zem. [mrknutí jedním okem]

V té další věci jste se tedy pěkně projevil [naštvaný] , takže milý paloši nechte se zabíjet, vyhánět a nechte si bořit domy, podle pana 68 se možna za 300 let budete mít dobře [zmaten]

33597

16.9.2004 23:13

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33597

Pane Fojtik,

V té další věci jste se tedy pěkně projevil , takže milý paloši nechte se zabíjet, vyhánět a nechte si bořit domy, podle pana 68 se možna za 300 let budete mít dobře

Nikdo nerekl, at se nechaji zabijet a cekat 300 let. Meli si vzit co jim bylo nabizeno a prestat posilat deti s dynamitem do skolnich autobusu. Zeme, hranice, vlady se meni a lide se musi prizpusobovat. Kdyby ne, tak se dneska vsichni mydlime jeden druheho do nekonecna. Mozna po Vas prijdou keltove hazet kamenama pane Fojtik. A nesmite jim to mit za zle.

Jinak ale pane Fojtik to s Vama vzdavam, nemam energii na argumentovani s Vami. Dal jsem si Vas do stejne skupiny s Albertem a Nohejlem.

33604

17.9.2004 8:06

RE: Likudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 33604

>Meli si vzit co jim bylo nabizeno
[pláč] [pláč] [pláč] [pláč] [pláč] [zmaten] [pláč]

>Zeme, hranice, vlady se meni a lide se
>musi prizpusobovat.
[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [pláč] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

>Jinak ale pane Fojtik to s Vama vzdavam, nemam energii na
>argumentovani s Vami. Dal jsem si Vas do stejne skupiny s
>Albertem a Nohejlem.
Muzete menit hranice,muzete prikazovat lidem prizpusobeni se,muzete hlasat Vase "demokraticke" postupy v mezilidskych vztazich.Muzete.......ale ne za penize danovych poplatniku USA a to tak,jak to delaji zionisti,kterym svymi prispevky lizete paty.
Pravo na svobodny zivot pro vsechny dobre lidi,at uz jsou vyznani jakehokoliv .

33616

17.9.2004 8:14

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33604

>Meli si vzit co jim bylo nabizeno
[pláč] [pláč] [pláč] [pláč] [pláč] [zmaten] [pláč]

>Zeme, hranice, vlady se meni a lide se
>musi prizpusobovat.
[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [pláč] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

>Jinak ale pane Fojtik to s Vama vzdavam, nemam energii na
>argumentovani s Vami. Dal jsem si Vas do stejne skupiny s
>Albertem a Nohejlem.
Muzete menit hranice,muzete prikazovat lidem prizpusobeni se,muzete hlasat Vase "demokraticke" postupy v mezilidskych vztazich.Muzete.......ale ne za penize danovych poplatniku USA a to tak,jak to delaji zionisti,kterym svymi prispevky lizete paty.
Pravo na svobodny zivot pro vsechny dobre lidi,at uz jsou vyznani jakehokoliv .
Idealista.......62

33619

17.9.2004 16:13

RE: Likudizace světa

Lev 172.?.?.?

Reakce na 33619

Pane Idealisto, myslenkove a idealne, jste to napsal spravne a velmi lidsky. Ale realita zivota je velmi tvrda a nekompromisni. Hlavne a predevsim ( si myslim ), nejvetsi podil na celosvetovem humusu, maji bohate korporace ( at uz jsou ovladany kymkoliv - zionisty a podobne ), ktere maji silne lobby - zakonne !!! korupce ve vladach a prave ty ovlivnuji a ovladaji politiky, ktere si jiz predem ve volbach predplati a pak jen tahaji za provazky. NIKDY !!! ZADNA !!! vlada na teto planete, NEPLNILA pozadavky prosteho lidu. Vse je lez, podvod a manipulace s masami a kdo za tim stoji ?, to uz nakonec vime [naštvaný]

33631

17.9.2004 20:21

RE: Likudizace světa

Aiki jfojtik (zavináč) centrum (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 33604

Nikdo nerekl, at se nechaji zabijet a cekat 300 let.

Ano, napsal jste to Vy, takže si to napřed po sobě přečtěte !!!
Jinak můžem pořád dokola, takže když jste si to nevzali, tak Vás můžem střílet ???

Meli si vzit co jim bylo nabizeno a prestat posilat deti s dynamitem do skolnich autobusu.

Asi jste slepý, ale tohle už jsme probírali. Snad jen dodám, že samozřejmě odsuzuji tyto odporné sebevražedné atentáty.


Zeme, hranice, vlady se meni a lide se musi prizpusobovat.

Och ano, ale proč se nepřizpůsobí Izrael, najděte si prosím (i na tomhle WEBu) hromadu rezolucí, které vetovali pouze USA ve prostěch Izraele i když po vetování nejsou právně závazné měli by se plnit, nehledě na tu poslední, ta je schválena !

Jinak ale pane Fojtik to s Vama vzdavam, nemam energii na argumentovani s Vami. Dal jsem si Vas do stejne skupiny s Albertem a Nohejlem.

Ne, že nemáte energii, Vy nemáte argumenty, za tím, jsem Vám je všechny levou zádní smetl.
Nevím, proč mě dáváte dohromady s p. Nohejlem přip. Albertem (toho stejně neznám) ja se tu neoháním sionisty, chazari či jinymi nevím co (stejně mě vůbec taková hnutí nezajímají) a už vůbec sem nekopiruji, žadné články či statě z buhví jakých zdrojů. Jen Vám předkládám osobní, lidský a doufám že i rozumný pohled na věc.

33643

17.9.2004 21:41

RE: Likudizace světa

Lev 68.?.?.?

Reakce na 33643

Spravne pane Aiki ! [mrknutí jedním okem]

33647

17.9.2004 21:44

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33643

Pane Fojtik.

Ne, že nemáte energii, Vy nemáte argumenty, za tím, jsem Vám je všechny levou zádní smetl.

No vidite, levou zadni. Takze proc se mam namahat?? Ja nejsem jeden z tech pivnich argumentatoru.

33649

18.9.2004 11:13

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33643


>...chazari či jinymi nevím co (stejně mě vůbec taková hnutí
>nezajímají)...
Pane Aiki
Podivejte se do penezenky,mate tam minimalne o 1000Kc meene.
To jste nedavno daroval chazarum Lauder-Zelezny.
Uz Vas zacali zajimat?
P.S. A co takovy potomek chazaru pan Kozeny? Nemate nahodou doma v supliku nejake bezcenne akcie?
[překvapení] [překvapení] [překvapení] [zmaten] [překvapení] [překvapení] [zmaten] [zmaten] [překvapení] [překvapení]
[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] VYROBA TUNELUUU Made in Czech rep.

33665

10.9.2004 13:33

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it. - Israeli Prime Minister, Ariel Sharon, October 3, 2001, to Shimon Peres, as reported on Kol Yisrael radio.

Henry Ford said this:

"If after having elected their man or group, obedience is not rendered to the Jewish control, then you speedily hear of "scandals" and "investigations" and "impeachments" for the removal of the disobedient. Usually a man with a "past" proves the most obedient instrument, but even a good man can often be tangled up in campaign practices that compromise him. It has been commonly known that Jewish manipulation of American election campaigns have been so skillfully handled, that no matter which candidate was elected, there was ready made a sufficient amount of evidence to discredit him in case his Jewish masters needed to discredit him

33412

10.9.2004 23:50

Likudizace světa

albert 216.?.?.?

Druha cast (dokonceni):
Ale popravde, bohatyr Jirik z bushe nebojoval za osvobozeni Ropajdy sam. V jeho kouzelnem zamku, v Bile Chaloupce, bylo a zilo politbyro magickych skritku, kteri Jirika, aby mel velke svaly a statecne srdce, obetave trenovali jako osobni treneri.
Tech skritku z Bile Chaloupky bylo 25, a vsichni meli jedno spolecne znameni: namisto kapuci v trenyrkach nosili cepicky na hlavach.
Ten prvni skritek - hlavni Jirikuv osobni kouc, se jmenoval Wolfowitz. Protoze byl statecny jako vlk.
Zastupce skritka Wolfowitze byl druhy skritek, a ten se jmenoval Perle. Protoze tak jak se na nem Maticka Priroda vyradila, tak byl krasny jako perla ...

A tak dale, a vice se nesmi prozradit, nebot to pak je uz doopravdy veeeelmi klasifikovana informace, kterou ani zvedavi ctenari ze Zvedavce by nemeli cist.
A tak zazvonil zvonec, a pohadce byl konec.
Shalom a Dobrou Noc[cool]


33426

11.9.2004 5:12

RE: Likudizace světa

Tom 24.?.?.?

Reakce na 33426

[velký smích] Díky za doplnění. Máte talent [mrknutí jedním okem]

33437

11.9.2004 11:29

RE: Likudizace světa

Had 194.?.?.?

Reakce na 33437

[velký smích] [velký smích] ..Tom a Albert - komentujte v pohádkovém stylu i nadále, pošlete pár příběhů ze šuplíků(jistě je máte) otci Zvědavce, myslím, že jsou to nejhodnotnější blá.., ééé komentáře. V duchu citátu mého oblíbeného autora:" Kdyby se lidé více smáli, bylo by méně válek". [smích] [smích] .

33441

11.9.2004 2:13

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mnozi zide se nedockali te demokracie.

100,000 Radiations - A Review
by Barry Chamish


On August 14, at 9 PM, Israeli television station, Channel Ten, broke all convention and exposed the ugliest secret of Israel's Labor Zionist founders; the deliberate mass radiation poisoning of nearly all Sephardi youths.
The expose began with the presentation of a documentary film called, 100,000 Radiations, and concluded with a panel discussion moderated by TV host Dan Margalit, surprising because he is infamous for toeing the establishment line.

Film Details:

100,000 Radiations, released by Dimona Productions Ltd. in 2003.

Producer - Dudi Bergman
Directors - Asher Khamias, David Balrosen


Subject:

In 1951, the director general of the Israeli Health Ministry, Dr. Chaim Sheba flew to America and returned with 7 x-ray machines, supplied to him by the American army.
They were to be used in a mass atomic experiment with an entire generation of Sephardi youths to be used as guinea pigs. Every Sephardi child was to be given 35,000 times the maximum dose of x-rays through his head. For doing so, the American government paid the Israeli government 300 million liras a year. The entire Health budget was 60 million liras. The money paid by the Americans is equivalent to billions of dollars today. To fool the parents of the victims, the children were taken away on "school trips" and their parents were later told the x-rays were a treatment for the scourge of scalpal ringworm. 6,000 of the children died shortly after their doses were given, the many of the rest developed cancers that killed them over time and are still killing them now.

33428

11.9.2004 2:50

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

To ,co ve zkutecnosti nici "krestansky svet" je korupce byrokratickeho systemu k tomu pridame placene zoldnere ochotne zabijet,kam je poslou a co muzem ocekavat v budoucnu za odpoved za nasili pachane nasimu experty na zahranicni politiku,az dojde k odplate,tak se zide "vypari" a odskace to jen krestansky trouba,zid ,ktery tohle vse zpiskal z Washingtonu proxi "Americkou vladu" a jinde,bude kricet ,ze je v tom nevinne ,ze on mel holocaust.Dnesni obeti v muslimskem svete nebudou zapomenuty,Chazarska rise se rozpadla ,kdyz jejich vyboje zacinali vse dostavat zpet,jako odplatu za to,co delali jinym.

CORRUPTION

Many Russians say corruption among the security services is partly to blame for Beslan and other attacks, since heavily armed separatist fighters managed to infiltrate areas hitherto untouched by the decade-long Chechen conflict.

Muscovites surveyed by the respected Levada center, an independent polling institute, felt overwhelmingly that the state could not protect them, with 77 percent of the 500 people interviewed after Beslan saying the security services could not guarantee their security.

The same survey showed 34 percent of people blamed the FSB and police for the hostage-taking, compared to 33 percent who blamed militants.

Putin has made clear tough measures will be adopted to rein in separatists and stop their attacks. In a hint of what might be discussed by parliament later this month, an influential regional leader demanded the return of the death penalty for terrorism scrapped under Putin's predecessor Boris Yeltsin.

"Terrorists should not be captured," Interfax quoted Aman Tuleyev, the governor of Urals Kemerovo region as saying. "They should not be allowed to survive through life sentences."33431

11.9.2004 3:49

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Moderni "Herodes".

We believe George W. Bush, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Paul Wolfowitz, Colin Powell and the members of this administration have much to answer for. Defenders of this invasion point to the casualty rate of Operation Iraqi Freedom and compare it to the casualty rates in other wars. "1,000 deaths is nothing" compared to Normandy, we hear.

To be sure, this is true. But the invasion of Normandy, for one example, was undertaken to destroy a regime that had ravaged much of Europe, slaughtered millions of innocent people, and was determined to spread its darkness across as much of the globe as they could reach. The threat was as real as the bricks that formed the gas chambers at Dachau and the steel of the tanks that had roared into Poland. The men who died putting and end to that gave their lives in a cause that guaranteed the liberty of millions.

Iraq was not a threat to the United States, or to any of their neighbors. The sanctions put into effect after the first Gulf War had turned that regime's conventional military into a large collection of paperweights. There are no weapons of mass destruction of any kind in Iraq. There were no connections whatsoever between Saddam Hussein, Osama bin Laden and the attacks of September 11.

33434

11.9.2004 18:24

RE: Likudizace světa

Josef 12.?.?.?

Reakce na 33434

Pane Nohejl!
Po porazce Hitlera kdyby odtahli Americane z Evropy, tak by se nemecky fasismus pokousel vratit k moci a Evropa bez Marshalova planu by se potacela v krizich jak hospodarskych tak politickych, nehlede na to, ze by se tam take mohlo mluvit rusky. Denacifikace Nemecka po skonceni vojenskych operaci trvala pet let a stala vice jak 7000 zivotu mladych americkych kluku. Vysledkem bylo ze sedesat let se v Evrope nevalcilo. Za zminku stoji, ze to trvalo 7 let dovest Japonsko k prvnim demokratickym volbam v jejich historiji a dnes jsou nejlepsi spojenec USA z dalneho vychodu. Otce Bushe sestrelili ve stihacce v bitve v Pacifiku a dnes pomaha japonska armada jeho synovi v Iraku. Putin se dotal do slepe ulicky, protoze v Iranu stavi atomovou elektrarnu s moznosti produkce plutonia a kdyz byl vyzvan, aby stavbu zastavil, tak chtel na USA ctyri miliardy $ nahradou za usly zisk a momentalne Iran je hlavni financier AlKaidy, ktera mu dela bordel v Cecne a snazi se destabilizovat cely Kavkaz a prevezt toto uzemi na islam. Stejne kratkozrakou politiku vede Chirac, kde za zakaz satku budou sekat francouzkym novinarum hlavy. Sest % obyvatel Francie jsou muslimove, ale problem je ze predstavuji 50% zalarovanych ve francouzskych veznicich. (TIME magazin 2-8-04). Proc je spojenectvi mezi EU a USA na bode mrazu se muzete docist na prave deklasifikovanych dokumentech zverejnenych ve Washington Times http://www.washtimes.com/national/20040908-123000-1796r.htm

33448

11.9.2004 5:55

Chamberlainizace světa

Chrastej chrast99 (zavináč) yahoo (tečka) ca 205.?.?.?

Krome Likudizace jeste tzv.Chamberlainizace sveta mozna jest.
Se zloduchy podle nauky teto netreba bojovati, ale vlidnou tvar jim ukazati a o pochopeni jejich problemu usilovati.
Prukopnikem tohoto postupu jisty britsky predseda ministersky byl.
On prvni pochopil, ze Hitler kancler zwoleny toliko utlacovanym Germancuom v Sudetech pomoci od krutovlady Cechuow chce, a po uspokojeni pozadavku svych jako beranek zkrotne a mir tak zachovan bude.
Jakto pak, ze Chamberlain muz uslechtily dnes temer zapomenut jest a stvaci valecnemu Churchillovi pomniky staveny jsou ?!

33438

11.9.2004 6:31

Likudizace světa

albert 67.?.?.?

A Ropajda zarli ...
Israeli Searches for New Oil Source
JERUSALEM - An ultra-Orthodox Jew is trying to do what no one has done in Israel since 1955 — find a new source of oil in a land more associated with Jaffa oranges and Merkava tanks.

Tovia Luskin is launching a new drilling venture northeast of Tel Aviv, in a 77-square-mile field that he estimates has up to a billion barrels of oil. Skeptics call it a pipe dream.

Luskin has an Old Testament beard, something of a messianic mindset, and impressive oil credentials: a degree in geology from Moscow State University and 15 years experience working for large oil companies in Canada, Indonesia and Australia.

He acknowledges that Israel's long history of drilling dry holes raises questions about his chances for success. "There have been 50 years of failures," he says.

Luskin arrived in Israel in 1990, shortly after becoming convinced that a charismatic Brooklyn-based rabbi named Menachem Mendel Schneerson was the messiah. Known as the Lubavitcher rebbe, Schneerson died in 1994, but not before giving Luskin a special prediction.

"The Lubavitcher rebbe told me that my efforts to drill for oil in Israel would succeed," he said. "Without this blessing I would have given up long ago."

Schneerson's prophecy, if realized, would be a big turnaround for a country that has produced only 20 million barrels of oil in the last half-century — less than what neighboring Saudi Arabia pumps every three days.
http://news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/ap/20040910/ap_on_bi_ge/israel_divine_drillers_1

33439

12.9.2004 2:33

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jen tak dal ,pane Josef,mate spravne nazory,ale ty jsou jen podle skolnich ucebnic na vymyvani mozku,copak Vam muzou napsat pravdu,jak ten zly Hitler byl zlym ,az ,kdyz mu az z Ameriky udelali kampan za to,ze si Nemci neudelali pod zidovskym vedenim prikladnou "ruskou" revoluci,nebyli to spartakovci co se zmocnili nasilim cisarskeho palace ,tak jak v Rusku?Karl LIebknecht a Rossa Lucemburg zbrojili proti zakonne vlade ,ze ano.Kdyz byli porazeni a Nemci opetne nastolil svuj rad,tak jedno procento ublizovanych pres svetovy zidovsky kongres vyhlasili svatou valku na Nemecko,racte si precist 24 Brezna Londynske noviny a po naroku na pravdu ,jdete a zadejte at Vam je ukazi,abyste vedel ,jak se veci deji ,ne podle skolnich ucebnic ,ale podle pravdy.
Jak myslite ,ze historie ve skolnich ucebnicich bude o Iraku,kde "zly Saddam byl vystridan hodnym pritelem Americanu,ktery strili lidi na policejni stanici do hlavy,jestli jste to necetl,tak je to tim,ze ti samy Vam tiskli ucebnice historie.O Japonsku ani nebudem mluvit,dnes uz ani Americani neveri na prepadeni ,KDYBY ROOSVELT NEUDELA EMBARGO NA OLEJ PRO jAPONSKO,JAKO UDELALI EMBARGO NA irak -500 000 DETI ZEMRELO.hITLER MEL DVACACTI LETY PLAN NA PRESTAVENI bERLINA,TEN S ZADNOU VALKOU NEPOCITAL A ZIDOVSKY KONGRES ZA VYVOLANI VALKY NEZAPLATIL DODNE S 60 MILIONUM KRESTANU ODSKODNENI.

33455

12.9.2004 2:50

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

BUSH MEL NA tv NECO,CO NIKDO JINY MIMO NEJ NEMOHL VIDET-JAK TOTO NAPISOU HISTORICI DO AMERICKYCH UCEBNIC.

----------
Were 19 hijackers armed with box cutters really responsible for the WTC/Pentagon carnage? Seems increasingly implausible, as does the administration's claim of no prior knowledge. Remember Bush's comment about watching the first airplane hit the WTC before the second airplane even made impact? What video feed does he have anyway? The rest of us sure didn't see that live on our TVs.

As sick as it seems, it wouldn't be the first time a U.S. administration has furthered its own political ambitions through attacks on American citizens.

Take Pearl Harbor. The official story (long ago discredited, yet still touted in Hollywood B-movies) was that Japanese forces caught the U.S. totally off guard when they brutally attacked on Dec. 7, 1941.

33458

12.9.2004 4:58

RE: Likudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 33458

>What video feed does he have anyway?
pane Nohejl nevim kde ctete tyto zpravy ale president Bush, udajne cetl cernouskum ve skole pohadky. Na TV se nejspis vubec nedival, pokud ano, primi prenos jste mohl videt na CNN a ostatnich kanalech. Nevim jak v Australii, pokud jste v Sydney, myslim, ze jste mel 9 vecer. Nevim proc to vase TV nevysilala.

33463

13.9.2004 5:02

RE: Likudizace světa

Peter-montreal 65.?.?.?

Reakce na 33463

Tak po prve, vazeny co si zela zostat anonymom...Bush necital Cernoskom, ale Cernoskovia citali Bush-ovi! O koze, len tak mimochodom.
Po druhe anonym, to video si videl na TV, prislo do visielania o trinast hodin neskor...bolo to video, o ktorom vlastne nik nevedel, ze existuje. Bolonatocene Francuzskym poziarnikom, ktory bol v NYC na nejakom skoleni a pri potulkach mestom prave snimal WTC, ked sa v zabere objavilo lietadlo, ktore po par sekundach skoncilo v North Tower.
Bush, podla oficialnej spravy, mal v tom case prave sediet v ate smerujucom do tej skoly, kde mali tu prednasku o kozach. Ale predstav si toto, hoci navsteva v skole mohla trvat tak akurat zopar hodin, Bush mal aj tak k dispozicii miestnost s televiziou kde, podla jeho opakovaneho tvrdenia, videl prvy impakt...prvy utok na North Tower, ktory sme sice mali moznost vidiet aj my, ale az na druhy den.
Preto ta otazka, ze ake zdroje ma pan Bush...
Len pre Tvoje info, dier v oficialnej teorii o tzv, teroristickom utoku je viac, ako v tehle ementalu.

Maj krasny zivot, neveriaci Tomasi!

33474

13.9.2004 17:39

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33474

pane velevazeny z Motrealu bez TV. Ze vas sousedi pustili k TV az po trinacti hodinach, je asi vas problem. Na americke TV (vsechny stanice) nic jineho nevysilali nez prave prime prenosy a opakovane zacatky 9/11 Vsechny TV stanice v New Yorku byli na miste cinu behem 1/2 hodiny. Starosta mesta, byl u vezi jeste pred padem druhe veze. Zaberu narazu bylo povicero. Na seznamu mrtvych jsou take zidovske jmena a hlavne se zamyslete nad tim, jak asi muselo byt cloveku, ktery nemel jine vychodisko, nez vyskocit z okna nebo uhoret. Neni nikterak dulezite kdy se ukazal prvni zaber padajiciho cloveka z osdesateho patra. Dulezite je, ze mnoho techto lidi, nebyli ani americane a ze se o napadeni vedelo minimalne rok do predu. No a pokud vam vadila ma anonymita, jmenuji se Vcelicka bydlim v Buffalu a vlastnim TV v mem offisu. Do New Yorku to mam kousek.
Preji vam take krasne sny o svete plnem podrazaru a lzi.

33484

14.9.2004 4:56

RE: Likudizace světa

Chrastej chrast99 (zavináč) yahoo (tečka) ca 205.?.?.?

Reakce na 33484

Zdravim do dalekeho Buffala Fcelicko -Pismaku.
Ja na rozdil od vas tak jako pan Peter v zemi kanadske prebyvam a zapravdu vam dati musim. I ja jsem zabery o kterych se rec vede zhledl. A to jiz rano ci dopoledne osudneho dne toho.
Protoze nehodlam pismaka z Montrealu jez Peter se zove ze lzi nizke obviniti, pak neni mi zbyti nez se domnivati, ze technologie televisni at jiz digitalni ci analogova do mesta Montrealu dosud nepronikla.
Obyvatele montrealsti jsou pak tedy kazdy vecer obveselovani obecnim posluhou, jez behaje po ulicich obrazky rucne malovane jim k uzasu jejich ukazuje.

33499

14.9.2004 18:05

RE: Likudizace světa

Had 194.?.?.?

Reakce na 33499

[velký smích] [velký smích] za styl i myšlenku [velký smích] [velký smích] . Napište něco delšího a hodně mudrcovního, to bude rébus z více stran [mrknutí jedním okem] .

33516

14.9.2004 6:51

RE: Likudizace světa

Lojza 70.?.?.?

Reakce na 33474

ktory sme sice mali moznost vidiet aj my, ale az na druhy den.
Preto ta otazka, ze ake zdroje ma pan Bush...

Ja si mylim, ze my amateri pana Petra nepresvedcime.
Tady muze pomoc jen a jen specialista.

33506

12.9.2004 4:15

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Title: Deliberate EUGENIC RADIATION POISONING of 100,000+ Sephardi/Yemeni by Israel/U.S. in 1950s
Author: angry
Date: 2004.08.18 09:19
Description: oh my god... Deliberate EUGENIC based radiation poisoning of 100,000+ Sephardi children by Israel in 1950s. Israel was paid to do it by the U.S. U.S. supplied equipment. Israel organized the 'experiment' intentionally along eugenic lines. Massive eugenic-based head radiation on children. And in the 1950s, Israel additionally sell thousands of Yemeni children to the U.S., shipped in cages, to be killed in nuclear experiments--after such human expeiementation on U.S. citizens was outlawed. And more on the Transfer Agreement: a Zionist & Nazi co-dependency agreement as allies. NAZIS SIMPLY MOVED AFTER WWII--TO ISRAEL AND TO THE UNITED STATES--THE AXIS FROM WHERE THEY HAVE COME TO RULE THE WORLD TODAY.
http://portland.indymedia.org/en/2004/08/295000.shtml

33461

12.9.2004 4:50

Likudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Israel donates one billion dollars a year to the P.L.O. by Caroline Glick
Our daily drivel

by Caroline B. Glick-Deputy Managing Editor, Jerusalem Post

-------Original article run on the Jerusalem Post Front Page, Column One - - - -

09 July 2004Sunday morning Shin Bet directory, Avi Dichter made an incredible disclosure at the cabinet meeting. Dichter stated that Israel is the largest contributor to the Palestinian Authority’s budget. Israel gives the PA one billion dollars ($1,000,000,000) a year. This comprises 45 Percent of the PA’S total budget.

“There is no oversight (to ensure) that each and every dollar Israel transfers doesn’t go to funding terror,” Dichter said. He added that Arafat’s office receives a budget of roughly 9 million dollars ($9,000,000) and the director of the Shin Bet noted, “I cannot promise that at the margins the money doesn’t go to finance Fatah/Tanzim terrorists.”In any even semi-rational country, this disclosure would have been the story of the week - if not the year. After all, can anyone imagine the Us media disclosure by the head of the FBI that the US was funding the Taliban or the Ba’athist regime in Iraq after September 11? In any marginally sane society, there would be demonstrations launched, lawsuits filed, black headlines, and stuttering government spokesmen sent out to whimper excuses for the governments’s financing of the murder of its citizens by the sworn enemies of the state!Nemit terrorismus ,tak nemuzou rozsirovat sve hranice dal do Palestiny,to da rozum.

33462

12.9.2004 15:39

Likudizace světa

Josef 12.?.?.?

Pane Nohejl!
Po precteni vasi vety: "HITLER MEL DVACETILETY PLAN NA PRESTAVENI BERLINA, TEN S ZADNOU VALKOU NEPOCITAL A ZIDOVSKY KONGRES ZA VYVOLANI VALKY NEZAPLATIL DODNES 60. MILIONUM KRESTANU ODSKODNENI".

Dodnes jsem veril, ze Berlin Hitlerovi pomohli prestavet Rusove.
Ted vidim, ze jsem naletel, zrejme film "Pad Berlina" byl natocen v Hollywoodu stejne jako pristani kosmonautu na mesici!

Ted je mi vsechno jasnejsi. Take mi doslo, jak mohl Michael Moore utrzit na jednom filmu 186 milionu dollaru. Zrejme hodne lidem se libi alternativni vyklad dejin.

Jste na stope velkych lzi a jestli se Vam to podari dokazat, tak vsechny ucebnice dejepisu se budou muset pretisknout na cele zemekouli.

33465

14.9.2004 3:00

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

68 napsal: Tak to je bomba, Palestinci nechtěji vlastní stát Hmm...

Pane Fojtik, asi jste chybel ve skole, kdyz se probiralo nabidnuti statu palestincum a oni odmitli. Nebo si nepamatujete?
Pan 68 ,totiz deli dum ,ktery ukradl zlodej,ktery ted puvodnimu majiteli nabizi jeden pokoj k uzivani,zatimco on se bude rostahovat po dome.
Uz bible rika zidum: budes bydlet v dome ,ktery jsi nestavel,budes uzivat na zahrade ovoce ,jez jsi nesazel.
Takze pan 68 navstevoval skolu pilne apodle toho jedna ,on nevi a ani mu to nikdo nepovedel ,ze kdysi v roce 1920 zidu z celkoveho obyvatelstav Palestiny bylo jenom 8% a ti ,co pozdeji se dostavili,tak mluvili zidovsky a nemohi se s temi 8% domluvit,nebot tam byla staroiranctina a hebrejstina a take odpustime panu 68 ,ze tihle zide ,zidy ani nejsou,ale jsou Chazary,coz on vubec nema poneti ,co toje ,ale mohl by zadat vraceni skolneho,nebot jej nic nenaucili a jeste z toho mala dela "skolni chyby" v opravovani druhych.

33495

14.9.2004 3:59

RE: Likudizace světa

Lev 172.?.?.?

Reakce na 33495

Přesně tak, pane Nohejl !

33498

14.9.2004 6:00

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33495

panu 68 ,ze tihle zide ,zidy ani nejsou,ale jsou Chazary,coz on vubec nema poneti ,co toje ,ale mohl by zadat vraceni skolneho,nebot jej nic nenaucili a jeste z toho mala dela "skolni chyby" v opravovani druhych.

Robert Nohejl -- emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au -- 202.?.


Pane Nohejl, jak jiste vsichni vime, s Vasi osobou se dost spatne debatuje. Jiste jste si vsimnul, ze malo kdo se s Vama da reci. Takovy pan Leff, ktery se nam zase vratil Vam bude pricmrndovat, ale jinak jste vlastne osamely clovek. Ja osobne s Vami nehodlam debatovat, tahle vyjimka je udelana proto, aby jste se nesnazil se mnou nejakou debatu zavadet. Byla by to pro Vas zbytecna namaha a odvadelo by to Vasi pozornost od toho Vaseho "cut and paste."

Pokud se te skoly tyce, rozhodne jsem chodil do jine skoly nez Vy, jestli jste vubec do nejake skoly chodil. Vas pravopis je non-existent, a Vase znalosti historie jsou zcestne.

33502

14.9.2004 6:10

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33495

pane nohejl, musim take upozornit na par chyb. Prvorade nevidim rozdilu mezi Khazarem a zidem z jineho konce sveta, jak jiste vite (cetl jste historii Khazaru) od sedmeho stoleti se stahuji zide z cele evropy do Khazarska. Jakeho puvodu byli, nez se odstehovali nikdo asi nevi. Zid je zid, stejne jako krestan je zid pokrtenej Palestinec je taky "zid" z trinacteho israelskeho kmene. Chyba dalsi, Palestina byla prevazne poust, pouze az po prichodu novych zidu a staveni kibucu, se mohli vsichni najist do sytosti a mohli prestat bejt beduini. Chyba dalsi, kdyby Palestinci opravdu chteli stat, nenechali by se vest blaznivim egiptanem a domluvili se ze sousedama, dnes po padesati letech se tezko domluvi po dobrem, nepreju ani jedne strane skoncit v mori. No a vase posledni chyba je, ze jste mi poslal ve vasem poslednim prispevku o zenach na zidovske stranky PhD Morlova, kterej nenavidi dalsiho zida Rothchilda...nevim nevim pane nohejl jak je to s vami a se zidma, v kazdem pripade pouze diky vam, jsem se uz hodne priucil. Nezapominejte, zak muze byt lepsi nez ucitel......

33503

14.9.2004 9:51

RE: Likudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 33503


>nevidim rozdilu mezi Khazarem a zidem z jineho konce sveta
Bohabojny pravy Zid nemuze mit zlou dusi jako Chazari,kteri vlastne podvedli viru v zajmu chamtivosti,nenazranosti a dalsich deset ..osti a dodnes to praktikuji hlavanehlava.Trpime tim vsichni "nevyvoleni".Nechci se s Vami prit,pane Vcelicko,ale ja uz facku dostal,Vy jeste ne.Neni nenavisti v tom,co pisu.Pouze upozornuji,a to uz ponekolikaaateee.Od zle duse krestana jsem facku jeste nedostal,ani od zle duse muslima,takze se nedivte.Nemohu znat vsechny pocity.NEZNAM CHAZARA S CISTOU DUSI.DENNODENNE SLYSIM O PROLITE KRVI,KTERA SE MENI V CASH A VTEKA NA JEJICH KONTA.KDYBY TO BYLA JEN ROPA,TAK NIC PROTI NIM.
> Palestinec je taky
>"zid" z trinacteho israelskeho kmene.
ANO,MUZE BYT,...ALE NENI PUVODEM CHAZAR.Muze to byt PUVODEM PRAVY ZID,...a o to tady jde!
> Chyba dalsi, Palestina
>byla prevazne poust, pouze az po prichodu novych zidu a
>staveni kibucu, se mohli vsichni najist do sytosti a mohli
>prestat bejt beduini.
A co ti lide jedli stovky let predtim? Piiisek?
> Chyba dalsi, kdyby Palestinci opravdu
>chteli stat, nenechali by se vest blaznivim egiptanem a
>domluvili se ze sousedama,
Kdyz jsem doma,tak se o nicem a s nikym domlouvat nemusim.Svate pravo zit tam,kde jsem se narodil a kde se narodil i muj praded.
> dnes po padesati letech se tezko
>domluvi po dobrem, nepreju ani jedne strane skoncit v mori.
Palestinci jsou obet a jako obet uz v mori skoncili.V mori krve.
>No a vase posledni chyba je, ze jste mi poslal ve vasem
>poslednim prispevku o zenach na zidovske stranky PhD
>Morlova, kterej nenavidi dalsiho zida Rothchilda...
Obrezany Chazar Rothchild neni bohabojny zid a jeho penize pomahaji ke zniceni i Vasi(nasi) druhe vlasti.Ale tak uz to chodi.
P.S.Tento prispevek je psan v poklidu a bez nenavisti,zkuste to takhle vnimat.
Idealista...62 Pro pripad,ze se ukazu jako anonym [mrknutí jedním okem]

33510

14.9.2004 19:49

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33510

pane Idealisto, jeste zareaguji na par vasich otazek.
Jak jiste vite, palestinci nejedli pisek ale zili jako beduini, proste z jedne pastvy na druhou, jedli hlavne ovci mleko a syr
pak nejake olivy a mozna trochu ovoce. Ovsem nikterak se nesnazili o moderni zavlazovani, nebo pestovani ve velkem. To se stalo az po hromadnem kibucovani.

pisete, ze kdyz jste doma, ze se s nikym domlouvat nemusite. Ja jsem byl doma v Cechach. Kdybych se chtel vratit, musel bych pozadat o ceske obcanstvi, musel bych dokazovat, ze jsem opravdu cech, pokud bych nemel penize na zakoupeni bydleni nebylo by mi ani povoleno se do cech prestehovat. To, ze si bolsevici nechali nas barak a ze nam ho nevratili to uz nemusim dodavat. Kde je tedy rozdil? Ze necekam v lagru padesat let?
No mozna, ze bych mel bolsevikum nadavat do Khazaru jako vy.

33520

17.9.2004 17:28

RE: Likudizace světa

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 33520

Pane Včeličko, přečtěte si výše, co píše 68 :
"Cerne otroky vyvazeli z Afriky zase cerni nahaneci, zase musim priznat, ze to nemeli v americe lehke pod pristehovalci z Evropy, ale dnes jsou jejich potomci radi, ze nezustali v africe, kde by byli treba soucasti Hutu a nebo Tsutsi a navzajem se vybijeli.

Takze ono je potreba se podivat, jestli to svetlo na konci tunelu je konec tunelu a nebo lokomotiva, ktera Vas prejede. Vsechno je relativni, zivot neni fair a je nutne se prizpusobit. Nakonec se vam to vsechno muze vyplatit."

Poděkujte proto bolševikům, že vám sebrali barák a nyní se můžete mít "jako prase v žitě". Konec konců udělali to pro vaše dobro, jen vy o tom zatím nechcete vědět.

33635

17.9.2004 21:37

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33635

Pane Karle z Cech.

Poděkujte proto bolševikům, že vám sebrali barák a nyní se můžete mít "jako prase v žitě". Konec konců udělali to pro vaše dobro, jen vy o tom zatím nechcete vědět.

Verte mne, ze jsem bolsevikum podekoval mnohokrate. Nedrive pisemne, a potom jsem to chtel udelat osobne, ale kazdy z tech bolseviku se nechtel k tem bolsevikum hlasit. Kazdy rikal, ze nebyl s nema, jenom ze byl u nich.

Takze podekovani jsem udelal, a jestli i Vy jste byl bolsevik, tak dodatecne dekuji i Vam, ze jste se mozna neprimo zaslouzil za to, ze si dnes ziji jako prase v zite.

33646

17.9.2004 21:58

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33635

nejak to pane karle z cech mate prehazene, pokud jsem cetl co psal 68 spravne, pripominal pouze nedavnou historii. Pokud jsem napsal ja spravne svou myslenku, podotykal jsem pouze, ze pokud bych chtel ceske obcanstvi, musel bych dokazat ruznym papirovanim ze jsem cech, pak ovsem, kdybych nemel misto k bydleni, bych stejne v Praze, kde jsem se narodil a vyrost, nemohl zit. Jsem tedy bezdomovec jako ti palestinci, s tim rozdilem, ze jsem si zaridil svuj zivot a dalsich 1/2 milionu Cechoslovaku se mnou a necekame padesat let v lagru, jestli nas nekdo pusti "domu" a uz vubec si nemontujem dynamit kolem pasu za pokadenejch 25 tisic dolaru a nevyhazujem ceske hospody do povetri. Takze, snad ted uz chapete. Pokud ne, opet polozte otazku, vas zivot vam nevysvetlim, muj mohu. No a dekovat bolsevikum, ktere vy si volite do vlady? To je snad sranda ze ano.

33651

15.9.2004 8:39

RE: Likudizace světa

Chrastej chrast99 (zavináč) yahoo (tečka) ca 205.?.?.?

Reakce na 33510


>Kdyz jsem doma,tak se o nicem a s nikym domlouvat
>nemusim.Svate pravo zit tam,kde jsem se narodil a kde se
>narodil i muj praded.

Hoj, Idealisto - Pismaku,

oci me se otevrely a ja zjistuji, ze zde v provincii albertske protipravnym vetrelcem jsem. Hned zitra nacelnika indianskeho kmene Cree vyhledam a klice od domu sveho, jakozto i od samohybu mu predam. Pak do vlasti svych deduow odeberu se. Jiste ke me se pripoji kajicne i pan Valtr Jiri a na vychode kontinentu i vladyka listu tohoto s Fcelickou - Pismakem.
Spolecne pak vsichni do Prahy stovezate priletime a zde se s panem Nohejlem setkame pote co i ten aboriginalcum serednym majetek veskery s omluvou predal.
Spolecne coby bezdomovci pak vyuzijeme Idealisto Pismaku pohostinstvi vaseho.
Jest vsak mozno, ze kvartyr vas zabran mezitim bude potomky Keltuov, Markomanuov, Kvaduov ci jinych majiteluov pravoplatnych.
Nam pak nezbude nez zpusobem kocovnym odtahnouti do stepi mezi rekami Dnestrem a Dneprem, kde predkuow nasich kolebka.
Rusy zde usedle pomoci atentatuov bombovych nemilosrdne vybijeme, zen a ditek nesetrice.
Teprve az vsichni ve vlasti pradeduow svych ziti budeme, mir vecny na svete tomto dozajista zavladne.

33543

15.9.2004 9:56

RE: Likudizace světa

Had 194.?.?.?

Reakce na 33543

[velký smích] [velký smích] [velký smích] ..no a nakonec se všichni budeme muset našťouchat do středu Afriky, odkud dle učenců současných (slyšel, či četl kdokoliv zde jinak?) pochází lidská cháska. Tímto jsme se tedy na Zvědavci dobrali kořenů ráje zemského napohled i na život... [mrknutí jedním okem]

33545

15.9.2004 14:03

RE: Likudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 33543

> Hned zitra nacelnika
>indianskeho kmene Cree vyhledam
Zdravim,pane Chrasteji
Tak se mi ale zda,ze v symbioze tam oba dva zijete uz pekne dlouho,nacelnik nekrici,vy take ne,Kanada je velika,zlych dusi je tam poskromnu,po lidech z kmene Cree nestrilite ze samopalu kanadske vyroby,nechate je udrzovat tradice a oni Vase taky.A hlavne, dovedete si podat ruku.A kdyby Kanadu nekdo napadl,tak se jeden vedle druheho v boji proti nepriteli postavite.A o puvodnich obyvatelich americkeho kontinentu skoleni nepotrebuji.Sel jsem dal,nez si myslite[smích]
Kdyz uz se dnes svetove velmoci ohaneji demokracii,tak by toto meli aplikovat i v pripade okupovane Palestiny,aspon na takovou uroven,jako je dohoda mezi lidmi z kmene Cree a pristehovalci,jejichz deti uz pristehovalci nejsou,ale uz krev kanadskou tvori dohromady s natives.
Tak,jak po dlouha staleti lide ruznych vyznani a ras zili na uzemi Palestiny,tak by bylo mozno acceptovat tento model.Ale tento model uz neni dobry pro Chazary.Ti to chteji jasne rozdelit na ONI a pak uz jen smeti.Neni nic jednodussiho,nez to smeti nazvat terroristmi a nakoupit metly za penize danovych poplatniku a zacit zametat Svet.Nazval byste Vy prislusnika kmene Cree terroristou,kdyby jen chtel slusne zit v Kanade?
Sluselo by Vam,kdyby jste se uklidnil,hned neutikal z Kanady a radej trochu zapremyslel nad zbytecnym utrpenim obycejnych Palestincu,zijicich po desetiletiii v taborech,cekajic na slusny pristup v reseni okupace Palestiny.Ale to muzeme psat do haleluyah[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] a v te dobe,kdy ztracime cas,tak ty cubky zase zabraly kus palestinske pudy ve jmenu Silnejsiho a prdelolizacske vlady jim to schvali a to vse ve jmenu maticky Demokracie.[pláč] [pláč] [pláč][oči v sloup][pláč]
Staleho fyzickeho i dusevniho zdravi preje z Jizni Moravy "vecny idealista"
Idealista.......62


33554

15.9.2004 14:06

RE: Likudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 33543

> Hned zitra nacelnika
>indianskeho kmene Cree vyhledam
Zdravim,pane Chrasteji
Tak se mi ale zda,ze v symbioze tam oba dva zijete uz pekne dlouho,nacelnik nekrici,vy take ne,Kanada je velika,zlych dusi je tam poskromnu,po lidech z kmene Cree nestrilite ze samopalu kanadske vyroby,nechate je udrzovat tradice a oni Vase taky.A hlavne, dovedete si podat ruku.A kdyby Kanadu nekdo napadl,tak se jeden vedle druheho v boji proti nepriteli postavite.A o puvodnich obyvatelich americkeho kontinentu skoleni nepotrebuji.Sel jsem dal,nez si myslite[smích]
Kdyz uz se dnes svetove velmoci ohaneji demokracii,tak by toto meli aplikovat i v pripade okupovane Palestiny,aspon na takovou uroven,jako je dohoda mezi lidmi z kmene Cree a pristehovalci,jejichz deti uz pristehovalci nejsou,ale uz krev kanadskou tvori dohromady s natives.
33555

15.9.2004 14:09

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33543

> Hned zitra nacelnika
>indianskeho kmene Cree vyhledam
Zdravim,pane Chrasteji
Tak se mi ale zda,ze v symbioze tam oba dva zijete uz pekne dlouho,nacelnik nekrici,vy take ne,Kanada je velika,zlych dusi je tam poskromnu,po lidech z kmene Cree nestrilite ze samopalu kanadske vyroby,nechate je udrzovat tradice a oni Vase taky.A hlavne, dovedete si podat ruku.A kdyby Kanadu nekdo napadl,tak se jeden vedle druheho v boji proti nepriteli postavite.A o puvodnich obyvatelich americkeho kontinentu skoleni nepotrebuji.Sel jsem dal,nez si myslite[smích]
Kdyz uz se dnes svetove velmoci ohaneji demokracii,tak by toto meli aplikovat i v pripade okupovane Palestiny,aspon na takovou uroven,jako je dohoda mezi lidmi z kmene Cree a pristehovalci,jejichz deti uz pristehovalci nejsou,ale uz krev kanadskou tvori dohromady s natives.

33556

15.9.2004 14:12

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33543


...pokracovani
Tak,jak po dlouha staleti lide ruznych vyznani a ras zili na uzemi Palestiny,tak by bylo mozno acceptovat tento model.Ale tento model uz neni dobry pro Chazary.Ti to chteji jasne rozdelit na ONI a pak uz jen smeti.Neni nic jednodussiho,nez to smeti nazvat terroristmi a nakoupit metly za penize danovych poplatniku a zacit zametat Svet.Nazval byste Vy prislusnika kmene Cree terroristou,kdyby jen chtel slusne zit v Kanade?
Sluselo by Vam,kdyby jste se uklidnil,hned neutikal z Kanady a radej trochu zapremyslel nad zbytecnym utrpenim obycejnych Palestincu,zijicich po desetiletiii v taborech,cekajic na slusny pristup v reseni okupace Palestiny.Ale to muzeme psat do haleluyah[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] a v te dobe,kdy ztracime cas,tak ty cubky zase zabraly kus palestinske pudy ve jmenu Silnejsiho a prdelolizacske vlady jim to schvali a to vse ve jmenu maticky Demokracie.[pláč] [pláč] [pláč][oči v sloup][pláč]
Staleho fyzickeho i dusevniho zdravi preje z Jizni Moravy "vecny idealista"
Idealista.......62


33557

15.9.2004 14:53

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33557

[překvapení] vlady schvalily ...radej zadne chyby[smích]

33558

16.9.2004 8:07

RE: Likudizace světa

Chrastej chrast99 (zavináč) yahoo (tečka) ca 152.?.?.?

Reakce na 33558

I ja vas zdravim, Idealisto - Pismaku.
Rady vasi uposlechnouti jsem se rozhodl a na tvrzi sve jez Chrasten se zove i nadale setrvam. Nacelniku mistnimu indianskemu vzkazal jsem, necht si nohou trhne !!!
Lec dovolte mi, muzi uceny, s nekterymi zavery vasimi nesouhlasiti.
Arabove palestinsti, jez do hadruow kostkovanych hlavy sve hali zajiste (a casto pravem) citi, ze krivda na nich pachana Jewrejci pejzatymi jest.
Lec naroduow takych na svete sirem celou prehrsli najdete. A vetsina naroduow techto cestu odporu slusnejsi zvolila si.
Indove Ghandiho meli, narodove evropsti pod jhem nacistickym trpice zase bojovniky partizanske.
Lec nikdo nevyslal fanatika dynamitem obaleneho do kavarny nevinnych civilistuow plne.
Kromne ragheduow palestinskych.
Az nestastnici tito posledni metr ctverecni zeme sve prosustruji, jen sami sobe a taktice sve priblble vinu davati mohou !!!

33575

16.9.2004 13:21

RE: Likudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 33575

>Arabove palestinsti, jez do hadruow kostkovanych hlavy sve
>hali zajiste (a casto pravem) citi, ze krivda na nich
>pachana Jewrejci pejzatymi jest.
Zdravim,pane Chrasteji
Kdyz jsem mel moznost shlednout,a to pouze na TV,typ lidi,kteri strili na patnactilete pubertaky hazejici kameny,tak to nebyli zadni orthodoxni zide s pejzy,ale pekne urostliii svetlovlasiii,svetloociii a rekl bych(pouze hadam),ze jeste nezapomeli na svou rodnou rec-rustinu.Par roku strili Palestince,pak za zasluhy dostane americkou green card a jede si polepsit na East coast or West coast,nemusi hrat green card lotto....no,hierarchie Chazaru je jasnaaa.A vidite,i Vy jste se spletl a uz vidite pejzate zidy.Kdyby jste cetl prispevky pod nick Idealista,tak by jste urcite vytusil,ze jsem se snazil vsemi silami,aby bylo jasne,ze si zidu,kteri jsou bohabojni velice vazim a Chazara vnasim do debaty jako nevericiho zida,ktery je pro me symbolem Zle duse.A at si tady o me mysli kdo chce co chce,je mi to fuk,protoze Chazar mi pichl nuz do zad (symbolicky mineno) a ja mam pravo upozornit sve blizni na nebezpeci.A verte,kdyz mi kvuli te spine bylo nejhur,tak mi pomohli tri:Arab,Cinan a Korejec.

33589

16.9.2004 13:27

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33575

>Arabove palestinsti, jez do hadruow kostkovanych hlavy sve
>hali zajiste (a casto pravem) citi, ze krivda na nich
>pachana Jewrejci pejzatymi jest.
Zdravim,pane Chrasteji
Kdyz jsem mel moznost shlednout,a to pouze na TV,typ lidi,kteri strili na patnactilete pubertaky hazejici kameny,tak to nebyli zadni orthodoxni zide s pejzy,ale pekne urostlii svetlovlasii,svetloociii a rekl bych(pouze hadam),ze jeste nezapomeli na svou rodnou rec-rustinu.Par roku strili Palestince,pak za zasluhy dostane americkou green card a jede si polepsit na East coast or West coast,nemusi hrat green card lotto...no,hierarchie Chazaru je jasnaaa.A vidite,i Vy jste se spletl a uz vidite pejzate zidy.Kdyby jste cetl prispevky pod nick Idealista,tak by jste urcite vytusil,ze jsem se snazil vsemi silami,aby bylo jasne,ze si zidu,kteri jsou bohabojni velice vazim a Chazara vnasim do debaty jako nevericiho zida,ktery je pro me symbolem Zle duse.A at si tady o me mysli kdo chce co chce,je mi to fuk,protoze Chazar mi pichl nuz do zad (symbolicky mineno) a ja mam pravo upozornit sve blizni na nebezpeci.A verte,kdyz mi kvuli te spine bylo nejhur,tak mi pomohli tri:Arab,Cinan a Korejec.Nezistne.
...

33590

16.9.2004 13:33

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33575

>Lec naroduow takych na svete sirem celou prehrsli najdete. A
>vetsina naroduow techto cestu odporu slusnejsi zvolila si.
Kdyby se novodoby svet tak neohanel Demokracii,tak by v ocich Palestincu nebylo videt tolik nemohoucnosti a ja Vas timto prosim,abyste nedaval Palestince do jednoho pytle s terroristy,protoze ani nevite,kdo jsou a jestli nahodou tyto slozky nejsou placeny zionisty,protoze tem naramne vyhovuje toto silenstvi.

> Az nestastnici tito posledni metr ctverecni zeme sve
>prosustruji, jen sami sobe a taktice sve priblble vinu
>davati mohou !!!
Nedavno tady na Zvedavci byla pod prispevky takova mala fotka s velkou betonovou zdi a dvema vyrostky,pravdepodobne mladi Palestinci.Bezte to rict tem klukum,ze svym hazenim kamenu prosustrovali zem,kde jejich predkove spolecne s zidy mnoho staleti zili pohromade a ze modrooky Chazar z Ruske zeme se samopalem v ruce a pozehnanim svetovych velmoci tam je doma nyni a oni at se radej v uprchlickem tabore zdrzuji.Jednou za cas jim tam priliiitne nejaka ta raketa(ve jmenu boje proti terrorismu),pozabijiiii jejich sestry a bratry a terroriste se zionisty(taky terroriste) budou prehrabovat miliony,ktere plynou na jejich konta po krvave rece.
Doufam,ze Vas osobity styl vyjadrovani Vam nebrani se mentalne sblizit s problemy dnesni doby.Vas smysl pro spravedlivy usudek si nedovolim podcenovat.Dejte si dymku miru s nacelnikem a mozna,ze dvacet tisic let sbirane zkusenosti jeho predky pomuze najit cestu,jak vymytit zlo z genu chazarskych.
Pekny den preje
Idealista.....62

33591

17.9.2004 9:59

RE: Likudizace světa

Chrastej chrast99 (zavináč) yahoo (tečka) ca 64.?.?.?

Reakce na 33591

Idealisto - Pismaku,

nadeji jedinou k urovnani konfliktu stredovychodniho jest tolerance a smirlivost vudcuow obou stran znesvarenych. Lec v tomto smeru v dohledne dobe prazadnou nadeji nevidim.
Snad ta zed ohavna pomuze, neb v situaci nenavistne takoveto jen oddeleni fysicke jistou nadeji dava.
Ja prijimac televisni JVC vlastnim, lec mezi vojaky jewrejskymi jakychsi chazaruow ruskych svetlovlasych marne hledam. Zkusim jeste barvy postelovati a snad ti jewrejci cernovlasi a kudrnati alespon mirne zesvetlaji.Nicmene soudim, ze v tomto bodu neshodneme se.
Presto dovolte mi uznani vam vyjadriti za diskusi kultivovanou a za to, ze za jewrejce jste me okamzite neoznacil. Toto zda se totiz na foru tomto castym a smutnym zjevem byti.

33622

17.9.2004 13:05

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33622

>Snad ta zed ohavna pomuze, neb v situaci nenavistne takoveto
>jen oddeleni fysicke jistou nadeji dava.
Zdravim,pane Chrasteji
Zed,jako takova,je demokraticky smyslejicimi lidmi brana jako negativni element.Neni dobre hledat pozitivni reseni pomoci negativnich elementu.Zionisti udelaji vse pro to,aby se nemuseli delit.Nemaji to v povaze.Chteji vse.Kdyz si Sharon dovoli verejne vyslovit tu hanebnost,ze Americani "budou skakat tak,jak oni budou piskat",tak se i divim panu Vcelickovi,ze si ho,svym zpusobem,zastava.Vypada to tak,ze brzy bude nastolen 8.pad:KDO Z KOHO

>mezi vojaky jewrejskymi jakychsi chazaruow ruskych svetlovlasych marne
>hledam.
Maaate pravdu,je jich tam asi tolik,kolik tech orthodoxnich s pejzy.Bojim se,aby mi z toho casem tzv."nejeblo".Ale porad jeste spiiim klidne[cool].Ja ano,ale ty palestinske decka toho moc nenaspi.Vlastne ani ty izraelske decka taky ne.Kdyby existovalo Peklo,tak bych tam nahazel terroristy a zionisty a vsechny ostatni Zleee duse.Ale vsechny najednou.Pak bych pozadal toho vaseho nacelnika,aby vzal dymku miru,kterou vlastni po svych predcich,a sli bychom pozvat vsechny lidi do kruhu miru a pratelstvi.

33627

17.9.2004 21:46

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33627

idealisto, ja toho pana Sharona neznam, pokud ovsem prirovnam informace, o nem a informace o Arafatovi, vyhrava Sharon. Dnes, kdyz se podivam na situaci, vidim, ze Arafat potrebuje zapletku s zidy ke svemu preziti. PLO by se jinak rozpadlo a Arafat by ztratil parketu, Na druhe strane Sharon, general a super vojensky taktik, kteremu narosla velka prdel a z vojaka se stal politik. Cely zivot premyslel ve zbrani a ted ma premyslet v jakemsi miru. Nemyslim si, ze se tedy v noci pomocuje ze strachu ale take si nemyslim, ze je to spravny clovek pro jeho job. Bohuzel, Barak byl moc slaby a tak dlouho nevydrzel. Golda Mayer snad mela nejlepsi pristup, jenze bible svata dava zenskou na druhou kolej. Jo, nemyslim si, ze to vyresim ale nebudu se davat k palestincum jen proto, ze vymlacuji zidy.

33650

18.9.2004 18:34

RE: Likudizace světa

Chrastej chrast99 (zavináč) yahoo (tečka) ca 152.?.?.?

Reakce na 33627

Pozdraven budte, Idealisto.
Ta zed jez i u osoby me na prvni pohled odpor vzbuzuje zda se byti jakousi zarukou, ze jewrejci cele uzemi palestinske uzmouti nehodlaji, alezto u zdi se zastavi.
A az ditka na obou stranach na nenavist otcuow svych zapomenou, ohavnost tuto mozno zbourati bude.
Lito je mi, ze Chazar jakysi kdys vam ublizil. Ja pri toulkach svym svetem k tomu nazoru dospel jsem, ze neni naroduow spatnych ci dobrych. Pouze jednotlivci taci jsou.
Nahoda tomu chtela, ze prvnim mym pritelem nezistnym v zemi kanadske jewrejec byl. A to jewrejec polsky,svetlovlasy, pravdepodobne tedy puowodu chazarskeho.

33670

17.9.2004 13:10

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33622

....pokracovani
>Presto dovolte mi uznani vam vyjadriti za diskusi
>kultivovanou a za to, ze za jewrejce jste me okamzite
>neoznacil. Toto zda se totiz na foru tomto castym a smutnym
>zjevem byti.
Jeste jednou opakuji.Podam si ruku(pokud ovsem budou chtit) s lidmi jakehokoliv vyznani ktere vede ke smiru mezi lidmi vsech ras.Zionisti maji v hlave pouze sve ego vyspickovane do absolutniho maxima.Coz je v poradku,ale at si ho pestuji na sve zahradce a za svoje penize.A co hlavne:At se nesnazi ze vsech udelat bezhodnotne goyims.Nejak jim rostou kridla,chteji se priblizit k bohu.Ale pozor,slunicko paaaliii a vosk je jenom vosk.

P.S.Tak jsem si myslel,ze se rany brzo zahojiii,ale cekam uz deset let a nejak to nejde a nejde.Ale co me taky mrzi je to,ze se zde na Zvedavci objevi Cesi,kteri zde pisi cesky,no a pak nekde na web strankach najdete jejich vyznani psano pouze hebrejsky a kdyz chcete vysvetlit,jestli jsou Cesi nebo nekdo jiny,tak ani neodpoviii.Ani za nic nedaji zadnou informaci.To hodne ukaze o jejich charakteru.
Nevadi[smích] Slunicko zase tak krasne sviiitiii na teee Jizniii Morave [cool] [smích]

33628

17.9.2004 16:17

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33628

Pane Idealisto,

Nevadi Slunicko zase tak krasne sviiitiii na teee Jizniii Morave

Doporucil bych Vam, aby jste se uz vic nevystavoval slunicku. Nedela Vam to dobre. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

33632

14.9.2004 9:53

RE: Likudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 33503


>nevidim rozdilu mezi Khazarem a zidem z jineho konce sveta
Bohabojny pravy Zid nemuze mit zlou dusi jako Chazari,kteri vlastne podvedli viru v zajmu chamtivosti,nenazranosti a dalsich deset ..osti a dodnes to praktikuji hlavanehlava.Trpime tim vsichni "nevyvoleni".Nechci se s Vami prit,pane Vcelicko,ale ja uz facku dostal,Vy jeste ne.Neni nenavisti v tom,co pisu.Pouze upozornuji,a to uz ponekolikaatee.Od zle duse krestana jsem facku jeste nedostal,ani od zle duse muslima,takze se nedivte.Nemohu znat vsechny pocity.NEZNAM CHAZARA S CISTOU DUSI.DENNODENNE SLYSIM O PROLITE KRVI,KTERA SE MENI V CASH A VTEKA NA JEJICH KONTA.KDYBY TO BYLA JEN ROPA,TAK NIC PROTI NIM.
> Palestinec je taky
>"zid" z trinacteho israelskeho kmene.
ANO,MUZE BYT,...ALE NENI PUVODEM CHAZAR.Muze to byt PUVODEM PRAVY ZID,...a o to tady jde!
> Chyba dalsi, Palestina
>byla prevazne poust, pouze az po prichodu novych zidu a
>staveni kibucu, se mohli vsichni najist do sytosti a mohli
>prestat bejt beduini.
A co ti lide jedli stovky let predtim? Piiisek?
> Chyba dalsi, kdyby Palestinci opravdu
>chteli stat, nenechali by se vest blaznivim egiptanem a
>domluvili se ze sousedama,
Kdyz jsem doma,tak se o nicem a s nikym domlouvat nemusim.Svate pravo zit tam,kde jsem se narodil a kde se narodil i muj praded.
> dnes po padesati letech se tezko
>domluvi po dobrem, nepreju ani jedne strane skoncit v mori.
Palestinci jsou obet a jako obet uz v mori skoncili.V mori krve.
>No a vase posledni chyba je, ze jste mi poslal ve vasem
>poslednim prispevku o zenach na zidovske stranky PhD
>Morlova, kterej nenavidi dalsiho zida Rothchilda..
Obrezany Chazar Rothchild neni bohabojny zid a jeho penize pomahaji ke zniceni i Vasi(nasi) druhe vlasti.Ale tak uz to chodi.
P.S.Tento prispevek je psan v poklidu a bez nenavisti,zkuste to takhle vnimat.
Idealista..62 Pro pripad,ze se ukazu jako anonym [mrknutí jedním okem]

33511

14.9.2004 20:05

RE: Likudizace světa

Aiki jfojtik (zavináč) centrum (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 33503


>Chyba dalsi, Palestina
>byla prevazne poust, pouze az po prichodu novych zidu a
>staveni kibucu, se mohli vsichni najist do sytosti a mohli
>prestat bejt beduini.

No před vznikem Izraele to byla Britská kolonie, kde všicni žili v relat. míru. Připouštím ovšem, že tuto oblast žide opravdu pozvedli, ale jen pro sebe [pláč]

>Chyba dalsi, kdyby Palestinci opravdu
>chteli stat, nenechali by se vest blaznivim egiptanem a
>domluvili se ze sousedama, dnes po padesati letech se tezko
>domluvi po dobrem, nepreju ani jedne strane skoncit v mori.

Ano, ale dvě věci tomu brání, ten bláznivý egypťan se drží seč může, ale osobně mu už moc nedívám, jako asi většina Palestinců.
No a za druhé tohle by jeksi nevonělo Izraeli, aby měl hned vedle sebe třeba Syrii a určitě by s tím nesouhlasil, krom toho už okupuje dost velkou část, kterou by musel vrátit a nehledě na Jeruzalém. Podle mne tohle Izraeli zcela vyhovuje, může si brát půdu jak chce a co se děje vedle jej nezajíma. Pokud příjde nějaký teror. útok jen mu to vyhovuje, protože pořád může poukazovat na to jak on je ten dobrý. Přesně jak to bylo napsano ve članku.
[pláč] [pláč]

33521

14.9.2004 18:13

RE: Likudizace světa

Had 194.?.?.?

Reakce na 33495

No vidíte, jak Vám ta čeština jde.. [smích] Ovšem jestli toto krátké sdělení je historická pravda (já to nevím a neironizuji to, zbývá mi z pohodlnosti věřit [mrknutí jedním okem] ), tak by mě zajímala velmi reakce obhájců sionismu a prostě druhé strany barikády.. K tomu věření těmto informacím - není pro mě tak důležité k mému životu,hodnotit zda světovládu chtějí idioti (byť inteligentní velmi) puntíkatí čí proužkovaní - bordel světem vládne a je buřt, kdo mu velí. Ten i onen je hříčkou sil o kterých většinou sám málo ví...Spíše je důležité snažit se z toho marasmu individuálně vybřednout...

33517

14.9.2004 11:56

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Nehodlam se do nekonecna opakovat ,prave temi kopiemi,ktere Vam predkladam,nebot Kostner ,jez je zid ,podle dnesnich meritek ,sam o sobe dosel vyskumem k nazoru,ze Chazarove byla rise mongolsko -tatarsko -finskeho puvodu,to nebyla rise nejakych navrativsich se cestovatelu,racte navstivit jejich Chazarskou historii,ktera ,cela presla pod vedenim Chana-krale na zidovske nabozenstvi,kdyz videli ,ze vybojema na sousedy si nadelali tolik nepratel,ze uz nemohli vice vzdorovat jejich utokum,tito lide nemaji nic spolecneho s bibli,nic spolecneho s Abrahamem a Mojzisem,tudiz nemuzou byt ani Bohem vyvoleni a tudiz Palestina neni jejich vlasti,proto jejich umele utvoreni statu Israel je podvod ,kde pouzili bible,jen pro zajimavost,vsichni ti nejvyssi neveri v BOHA,tim padem ,ani nemuzou byt BOHEM vyvoleni.Jinak Vam preji hodne uspechu v pokracovani studii.

33513

14.9.2004 12:06

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Over time one of those tribes, The Khazars, grew in both size and sophistication and in turn came to be the dominant buffer between Byzantiums' eastward designs, and Islams' westward advances. Trade between Christianity and Islam took place through the land of the Khazars. Both spheres of influence put intense pressure on the Khazars to adopt their religion and worldview, thereby tipping the balance of power in the area. The Khazars chose a diplomatic course that steered clear of favoring one over the other, earned the grudging respect of both and insured their status and independence. They chose to become Jews!

Politici se nezajimaji o historii a proto s nimi Chazari-dnesni zid e"oraji" ,kde se da.

33514

14.9.2004 12:11

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Here the Khazars conquered Onogur and Bulgar-Turkic tribes who spoke another Turkic dialect. In the seventh and eighth centuries, this new empire halted Arab expansionism, established contact with Byzantium, and became a decisive force between the Caspian Sea and the River Don up to the middle of the tenth century. Land cultivation, animal husbandry and handicrafts flourished in the empire. Merchants traded not only with Byzantium, but also with the Arab-Persian world and the distant East. The kagans did not prohibit the activities of Christian and Moslem missionaries. Both religions maintained places or worship and schools on Khazar land. Out of political considerations, however, the kagans and their retinues embraced a third great monotheist religion, Judaism.


"Khazars" in Encyclopedia Britannica, 9th edition, 1897
"Chazars" in Jewish Encyclopedia, 1901-1906

33515

14.9.2004 19:37

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33515

pane Nohejl, zapominate na velice dulezitou cast a sice ZIDI ZE STREDNI A ZAPADNI EVROPY SE ZACALI STEHOVAT DO KHAZARSKA UZ PRAVE V OSMEM STOLETI, mate tuseni ODKUD BYLI V ORIGINALITE ZIDI V EVROPE? NEBYLI TO NAHODNE ONI VYVOLENI ZE DVANACTI KMENU ISRAELITU?

Nebyl to nahodou Istambul, kde ve tretim stoleti se rozhodl cisar, nastolit viru krestanskou take pod jednim bohem Jehuda.
Jaky tedy rozdil od Khazaru? Stejny Buh, pouze jina odnoz zidovska. Tenkrat proste pohani hledali lepsi cestu k ovladnuti svych poddanych that is all.

pro pana Idealistu, vase prispevky ctu vzdy pouze se zajmem a zatim jsem v nich nevidel zadne napadeni me osoby. Pouze stale opakujete, ze vas okrad jeden chazar. Me zase dvakrat vykradli auto cernosi, jednou se dokonce pokusili vykrast muj barak. Mam tedy nenavidet vsechny cernochy?

33518

14.9.2004 21:37

Likudizace světa

albert 216.?.?.?

(1. cast)
Dost informaci jiz zde bylo predlozeno o Chazarech, kteri byli konvertovani na zidy (dnes 90+% zidu). Pri te prilezitosti ochranci zidu, mluvi o tech "pravych zidech". Kdo byli ti "pravi zide"?
Pravi zide byli ti, co byli vyhnani z Jerusalema r. 70 AD Titusem, a pozdeji do-vyhnani kompletne ven z Judei Rimany 132 AD.

Ale kdo to byli? Kdyz jeden neveri v Novy Zakon, necht se presvedci ze spisu historika, Judeance, jmenem Josephus Flavius (37 AD - 100 AD): "Antiquities of Jews"
http://www.reluctant-messenger.com/josephusA20.htm

Josephus tvrdi (nepodlozene), ze pochazi rodiny vysokych knezi. Ma tim na mysli z kmene Levi, kteri od doby Aarona, bratra Mojzise, byli zodpovedni za zalezitosti chramu a knezske povinnosti (Levi byl jeden ze synu Jacoba-Israele, pravy Hebrejec a Israelita)?
Zajimava svedectvi ctenar muze nalezt predevsim v Knize 13. kapitola 9, kde Josephus svedci o dobyti zeme Edom (Judeanskym knezem) Johnem Hyrcanusem (135 BC), a o nasilne obrizce Edomitu na zakony zeme Judea, na Zidy. Josephus svedci, ze podobne veci se dely i jinde, jak za Hyracanuse, tak i za jeho syna : Judeanci (at byli kdo byli), dobyli uzemi, mesta, a obyvatele nasilim obrezali - udelali z nich Zidy. Kdyz dobyte uzemi melo hranici s Judeou (Edom), zeme byla pripojena. Kdyz ne, z mest a provincii se staly enklavy Judeancu-Zidu, s populaci konvertovanych na zakony zeme Judea, na Judaismus, na Zidy.

33525

14.9.2004 21:38

Likudizace světa

albert 216.?.?.?

(Cast 2):
Jak Josephus svedci, tito zide byli puvodne Edomite, Syrijci, Fenicane, Cutheanci (Samaritani), Ishmaelite, Egyptane, Canaanite, apod. Vse mozne, ale ne Israelite. Kdyby byli, tak proc by Judeanci Israelity obrezavali kdyz ti byli obrezani (jako Kristus, Saul-Pavel, Apostole) ???
Protoze vetsina Israelitu na uzemi Palestiny jiz NEZILA, Josephus veri, ze od assyrskeho zajeti (722 BC) ziji "v imensnim poctu nekde na vychode".

Dale je zajimava Kniha 20., kapitola 10. Zde Josephus popisuje, jak Herod (syn Antipatera, EDOMITE!) zacal nahrazovat puvodni israeliticke-Leviticke kneze temi "svymi" "High Priests". Tj. NE-Israelity.
Tuto dynastiji Herod zapocal Babylonanem Ananelusem (pozdeji prisel dalsi Babylonan Hillel, dodnes zidy milovany; Hillelova Rabinska Akademie je znama az dodnes), posledniho (mozneho) Levitu, pravnuka Hyrcanuse, Herod nechal utopit v jezere pri plavani (skoro jako Bill Clinton). Obdobne cinil i syn Heroda, Archelaus a Rimane.
Tito knezi, je jich 28 - rabini jsou na konci 20. knihy jmenovani, je mezi nimi i Annas, ktery byl tchanem Kafiase, ktery pozdeji zoorganizoval vrazdu Krista !

33526

14.9.2004 21:44

Likudizace světa

albert 216.?.?.?

(Dokonceni) :
A tak NEISRRAELITE, jejichz predci byli predtim uhlavnimi neprateli Israelitu, nahradili Israel-Leviticke kneze, a vytvorili aristokracii rabinu. Jak Josephus potvrzuje na konci 10. kapitoly 20.Knihy -
"Accordingly, the number of the high priests, from the days of Herod until the day when Titus took the temple and the City, and burnt them, were in all twenty-eight; the time also that belonged to them was a hundred and seven years. Some of these were the political governors of the people under the reign of Herod, and under the reign of Archelaus his son, although, after their death, the government became an aristocracy, and the high priests were intrusted with a dominion over the nation. And thus much may suffice to be said concerning our high priests."
A tito rabini vedli ty "prave" (tj. smes ras, etnik a narodu) zidy do exilu.
Josephus sam nebyl krestan. Ale o Kristovi se zminuje velmi pozitivne v 18. Knize, a potvrzuje, ze byl ukrizovan "na doporuceni" privilegovanych vysokych knezi.
"Now there was about this time Jesus, a wise man, if it be lawful to call him a man; for he was a doer of wonderful works, a teacher of such men as receive the truth with pleasure. He drew over to him both many of the Jews and many of the Gentiles. He was [the] Christ. And when Pilate, at the suggestion of the principal men amongst us, had condemned him to the cross,...

Zaver: Ani Zide (nazvani podle zeme a podle nasledovani zakonu, Judaismus), kteri opustili Palestinu v r. 132 AD NEBYLI Israelite, byla to SMES !


33527

15.9.2004 3:00

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

"It is known that the khagan of the Khazars and many of his subjects had yielded to the Jewish propaganda coming mainly from the numerous Jewish colonies in the Crimea. They accepted the Jewish creed -- the first case of a large part of one nation becoming Jewish at such a late period. The Khazars were otherwise a very tolerant nation. They are probably to some extent the ancestors of the eastern Jews. Driven by the Cumans || and the Mongols from their homeland, many of the Jewish Khazars were settled in Poland by the Polish kings. There they mixed with western Jews."

- Francis Dvornik, in The Slavs: Their Early History and Civilization (Boston, MA: American Academy of Arts and Sciences, 1956), pages 196-197.
"But before and after the Mongol upheaval, the Khazars sent many offshoots into the unsubdued Slavonic lands, helping ultimately to build up the great Jewish centers of eastern Europe."

- Salo Wittmayer Baron, in A Social and Religious History of the Jews (New York, NY: Columbia University Press, 1957), volume 3, page 206.

33532

15.9.2004 3:14

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Professor Peter Golden of Rutgers University, wrote in his book Khazar Studies: "Every schoolchild in the West has been told that if not for Charles Martel and the battle of Poitiers there might be a mosque where Notre Dame now stands. What few schoolchildren are aware of is that if not for the Khazars... Eastern Europe might well have become a province of Islam." The subsequent peaceful period in the eastern European steppes has been named the "pax khazarica" since it was the Khazars who enabled various tribes, like Slavs, to expand their settlements and engage in productive activities, free from the threat of warfare and strife.Remarkably, the Khazars, a people of Turkic origin, converted to the Jewish religion sometime in the 9th century, beginning with the royal house and spreading gradually among the general populace. Judaism is now known to have been more widespread among the Khazar inhabitants of the Khazar kingdom than was previously thought.
Po rozpadu sveho kralovstvi se rozutekli do sveta a ne ,jak pan Vcelicka pise ,ze ze sveta se schromazdovali v Chazarsku.Israel zrusil Chazarske slavnosti z jednoho hlavniho duvodu,aby svetu neukazali svuj pravy puvod a nezkazili si narok na "podle bible"Palestinu,Israel je nova Chazarska rise

33533

15.9.2004 5:58

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33533

budu vas opravovat, nikolivek 9 stoleti ale sedme se psalo, kdyz zide se stahovali ze zapadnich zemi do Khazarskeho kralovstvi. Toto stehovani ze zapadni evropy a z Polska pokracovalo pri kazdem pogromu. Jen si vzpomente kolikrat jen v Praze bylo napadeno zidovske gheto a vubec pane uciteli, proc muselo byt v Praze zidovske gheto? Nebylo to proto aby mel kral kam sahnout kdyz mu dosli penize? Bylo by pro vas dobre aby jste vice nastudoval smisene zidovske rasy, nebo lepe receno, zidovske kmeny, protoze jak jiste oba vime rasy jsou na svete jen tri. Prestante se vymlouvat, ze israelsky zid je OK ale Khazar je lump. dovedete si predstavit, ze mluvite o peti tisici generaci? Vite kolik je moznosti znecisteni zida zida?
Proste byl to Kain a Abel a ty uz se nenavideli. Tady mate zidovskou soudrznost. No a tvrdit, ze dnes je 95% zidu, Khazaru
uz nepretrufnu...na to musi byt vyssi divci.

33538

15.9.2004 6:14

RE: Likudizace světa

albert 67.?.?.?

Reakce na 33533

>Po rozpadu sveho kralovstvi se rozutekli do sveta a ne ,jak
>pan Vcelicka pise ,ze ze sveta se schromazdovali v
>Chazarsku.

A pane Nohejl, jeste jste zapomel dodat, ze kdyz nekolik milionu tech zidu (yidds) "melo stehovat ze zapadu na vychod", na uzemi byvale Chazarie, tj. vychodni Evropa, tak asi se museli podvrtavat pod zemi, protoze z te doby nikde zadne zaznamy o takovem obrovskem stehovani pres Nemecko, ani pres stredni Evropu neexistuji.
Propaganda tvrdi, ze sefardicti zide byli vyhnani r. 1492 ze Spanelska (coz je pravda), a ze se stehovali pres Nemecko dal na Vychod. Pritom podlezani pod zemi (aby je nikdo v takovem poctu v Nemecku, Bohemii a jinde nevidel), tak jeste ke vsemu dokazali zmenit rasove znaky: ze Sefardu (typ ze stredniho vychodu) se stali AshkeNAZI (turko-mongolske typy s kulatymi hlavami, svetli). Inu ta Maticka Priroda dokaze delat divy!

33539

15.9.2004 10:31

RE: Likudizace světa

Had 194.?.?.?

Reakce na 33533

No pane Nohejle, je to jistě pro Vás naprosto zásadní věc [mrknutí jedním okem] - u mě tu argumentaci vyhrávají pánové Včelička a Albert. Víte proč? Nepatlají na všechny židy (a podžidy, nadžidy atd.) jeden negativní nátěr (tímto nevolám:"Vyvolenci na Hrad!!"[mrknutí jedním okem], a ještě něco, co si myslím, že je důležité (hlavně pro ně samotné, samozřejmě)nejsou plošně zapšklí. Jo a ještě - nenutí mě louskat angličtinské příspěvky [velký smích] [velký smích] , takže zcela objektivně [mrknutí jedním okem] rozumím jim víc..
Asi byste měl více číst veselé příběhy, sledovat komedie, ráno se do zrcadla povinně usmívat, dát si na noční stolek sošku rozchechtaného tlusťocha - buddhistu, koupit si medvídka mývala a vůbec využít jiné "smějící se vibrace". Anebo si běžte s abořanama zahrát na didge - můžu Vám poslat několik dobrých kontaktů, pokud je nemáte a nemůžete je u Vás nalézt [velký smích] [velký smích] [cool] .
Chmurná historie je již zmapována..snad.. bláznivý svět se kutálí dále a život se musí žít..
SSsstálý ússsměv Chazarům a okolnossstem navzdory...

33546

15.9.2004 8:35

Likudizace světa

Ferda ferr (zavináč) volny (tečka) cz 213.?.?.?

Já mám poněkud překvapený dojem, že nejde o jinou, než zjevně sektářskou demagogii
pokusím se popsat, jak to taky funguje
můj syn začal chodit po vysoké škole do práce a tam nalezl jeden z důležitých životních poznatků.

lidičkové jsou lépe semknuti, když napřed myslí na svoje rodiny a taky peníze, sedíce přitom na kraji vlastního talířku, protože dál vidět ani nechtějí a v tom ten problém setrvává

tento výrok nelze, než potvrdit
lidičkové totiž spolupracovat nedovedou
Ferda

33542

15.9.2004 11:30

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mnoho zidu se stalo v uzemi mezi rekou Eufratem a Tigris muslimy a mnoho muslimu se stalo pod vlivem vlady kralu zase zidy,zkutecny pocet zidu byl maly,nebot kralovstvi ,jako mesto UR bylo tou dobou bezpocet,vzdyt i Atheny byly stat,kdyz uderili Persane,tak tech Israelitu a judaitu moc nezbylo,takze s promichanim s Chazary vlastne zanikli.Za par roku evropskeho spolecenstvi se budete moci sam presvedcit ,kolik z toho ceskeho naroda zbylo,mozna ,ze pruvodce chodskym museem bude "vietnamec",cistokrevny a nebo na pul,tak ,jak ma Australie 120 000 Aboridzincu,blondate i s modrima ocima a s bilou pleti,protoze vlada jim plati vic nez bilym v pripade nezamestnanosti-to byste neveril,co jich za par roku pribylo,dokonce bily manzel ,kdyz ma Abrodzinku,tak je clen kmenu a je aboridzinec a ma narok na plny plat od vlady ,jako ostatni,dnesni Amsterdam produkuje vic barevnych det ,nez bilych rodicu,Evropa na mape bude ,tak ,jak Ceska republika,ale nebudou uz tam puvodni obyvatele a tak se stalo i v zemich arabskych,kazdy rok ,zide prijmou na 2000 novych uchazecu do zidovstva z rad muslimu a krestanu- je Vam to jasne?

33548

15.9.2004 12:34

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Being Jewish is not a race because Jews do not share one common ancestry or biological distinction. People of many different races have become Jewish people over the years.

Is being Jewish a nationality?

Being Jewish is not a nationality because Jews have been dispersed throughout the world for almost two thousand years. People of many different nationalities are Jewish.

Pane ,Vcelicka,zde mate primo z zidovskych zdroju jejich vlastni pohled na sebe-zidovstvo,to je klub-bratrstvo,fotbalove muzstvo,laicky receno,ne rasa,ne narod!!!!!!!

33552

15.9.2004 18:09

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33552

pane nohejl mate jednicku, ano, zid neni ani narod ani rasa. Stejne jako krestan nebo muslim. Je to vira. Vira ktera je spojuje v synagoze. Hloupy zid zavidi druhemu zidu stejne jako krestan krestanovi. Pouhy rozdil je ten, ze zid, na otazku co je, nerekne Cech nebo American ale rekne zid. Krestan, nerekne krestan ale Cech. Rozdelovat zidy na Khazary a jine je podle meho nazoru nerentabilni, podle meho nazoru existuje clovek dobry a clovek zly. Na co veri, je pouze jeho zazelitost a kdy si dela svatky je take jeho vec. To, ze si stavi dnes zed par jedincu aby dalsich par jedincu jim nehazeli bombicky do talire je primitivni ale je to obrana. To, ze zidi v Israelu zabiraji stale vice uzemi palestincum, je zase jen pokracovani zivota.
Neni to tak davno, po druhe svetove, kdyz si Rusove a Americani upravili mapu Evropy. Jedine snad dulezite je, si to vse pamatovat. Kdo si nepamatuje opakuje.

33559

15.9.2004 20:37

Co se ze Zvědavce nedozvíte

Bashar Al-Asad 62.?.?.?

http://lidovky.centrum.cz/svet/clanek.phtml?id=292981

33564

16.9.2004 15:47

RE: Co se ze Zvědavce nedozvíte

Aiki jfojtik (zavináč) centrum (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 33564

Nějak mi to nesedí, vidíte ten časový posun. Jak to, že to "vyšlo na jevo" až dnes. První kdo hlídá Syrii je Izrael (nepatří k evropským tajným službám) a že tomu by něco takového ušlo, už by bylo dávno po Syrii, IDF by byla v Damašku ještě ten večer, kdyby se dozvěděla, že Syrie něco takového má by dokonce zkouší.

Podle mne se jedna o kachnu, jako p. Nohejla odstřel WTC atp. Pokud si něco přečtu, tak nad tím přemýšlím.

33599

15.9.2004 23:24

Likudizace světa

albert 216.?.?.?

A zide se jen smeji jak gojimi jsou hloupi! Tak necht plati. Kdyz se udelaly velike penize z holohoaxu, tak proc nepokracovat v dojeni gojimu?
4 izraelsti zide, kteri filmovali pad WTC 9-11-01, tancovali, smali se, (proc to delali a jak vedeli o terroru, to je otazka az dodnes), dnes soudi o miliony $ jejich oddaneho gojimskeho patolizala Ashkrofta !
Kdy bude nasledovat Sharon, aby soudil snad cely svet, o vse co svet ma, za to ze dnes z obvineni (a podlozeneho) byti vrahem a valecnym zlocince nemuze spat, v noci se poti strachy, pocurava se, a trpi "emocialnim stressem" - vse urcite na zaklade antisemitismu a rasismu tech zlych gojimu!
Zidi si z gojimu deleji sloufky a jeste z nich zdimou velike $$$ !

Four Israelis sue Ashcroft
http://www.jpost.com/servlet/Satellite?pagename=JPost/JPArticle/ShowFull&cid=1095131871508

33569

16.9.2004 8:44

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33569

zajimave pane albert kolik vy vite o Sharonovi, skoro by jeden veril, ze s nim spite. Myslite si opravdu, ze clovek ktery cely zivot bojuje, ze v noci pocurava strachem? No nadarmo se nerika podle sebe soudim tebe.

33578

17.9.2004 5:50

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Skoda,ze Hitler je mrtev,co ten se mohl vsechno priucit v Palestine od zidu.

Israeli Army Kill Five Men Execution Style
Thursday, 16 September 2004, 10:16 am
Press Release: International Solidarity Movement

We Demand An Investigation!
Israeli Army Kill Five Men Execution Style According to medical examinations

One child dead, three more in critical condition

At 1:00am the Israeli Army attacked homes on Old Najav Street in Nablus, West of the old city. Five young men were killed and one eleven year-old girl. Medical examination evidence suggests the five men were executed.

These are war crimes.

International Solidarity activists, who are presently accompanying UPMRC medical teams in the area, interviewed the Director of Rafidia Hospital, Dr. Samir Abu Srour, where the five men and the young girl were taken.

According to Dr. Srour, four of the five men were shot in the head at close range. The bullets did not pass through their skulls and instead exploded the young men's heads, indicating that they were shot at close range.

One man had a boot print on his chest, further suggesting that he was restrained before being shot. In addition, one man had a bullet entering in his neck and exploding upwards, leaving blood stains high up on the wall. This angle and evidence strongly suggests he was shot after being detained, also at close range.

Another man had knife cuts on his arm. All five were found in close proximity of each other.

The eleven year-old girl was shot in the cheek while in her home by a soldier occupying a near-by house.

Another eleven year-old boy is in critical condition after being shot in the head with a rubber bullet at close range, dislodging part of his brain.THESE ARE WAR CRIMES!


33611

17.9.2004 18:47

Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Sedesatosmicko!
Ja si davam na slunicko pozor hlavne tehdy,kdyz se prochazim s detmi po Venice beach,nebo kdyz se opalujem na kamenech v Joshua national park.Tam jo,ale tady-s dobrym burcakem(jemne rizlym-ale to jen pro fajnsmekry),upal nehroziiii.Je nam dobre,jen kdyby tech Zlych dusi tolik nebylo [cool] [cool] [cool] [cool] [smích] [cool]

33639

17.9.2004 21:41

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33639

Pane Idealisto,

Myslim, ze jsem Vas videl na Muscle Beach. [smích] [smích] [smích] [smích]

33648

18.9.2004 4:50

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33648


>Myslim, ze jsem Vas videl na Muscle Beach. [smích] [smích] [smích] [smích]
Pane Sedesatosmicko
Jestli mohu poradit,kupte si novou televizi.[mrknutí jedním okem]

33659

18.9.2004 20:04

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33659

Pane Idealisto

Pane Sedesatosmicko
Jestli mohu poradit,kupte si novou televizi


Televize je dobra, ale kdyz jsem spravne nasmeroval antenu, tak jsem zjistil, ze nejste na Muscle Beach na Ocean Front Walk, ale ze Vas vidim v downtown Hodonin. [chechtot] [chechtot]

33673

19.9.2004 10:08

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33673

>... vidim v downtown Hodonin. [chechtot] [chechtot]
Pane Sedesatosmicko
Zase vidite blbe
Uz davno jsem dosel pesky po Indiana na Rose,pak po 4th str nahoru,desitkou West,chtel jsem jet downtown,ale radej jsem to vzal ctyristapetkou,zastavil jsem se na Ventura blvd v Guitar center,pak v Pollo locco....hmmm dobrota.
Ale to bylo zacatkem dubna,...income tax report,vite?....Dnes si dam nepasterizovanou jedenactku z maleho pivovaru severneji od Hodonina a je mi dobre [cool]

33686

19.9.2004 19:55

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33686

Pane Idealisto,

Zase vidite blbe
Uz davno jsem dosel pesky po Indiana na Rose,pak po 4th str nahoru,desitkou West,chtel jsem jet downtown,ale radej jsem to vzal ctyristapetkou,zastavil jsem se na Ventura blvd v Guitar center,pak v Pollo locco....hmmm dobrota.


Nevim, nevim, kdo to vidi blbe. Z Indiany se nedostanete primo na Rose Ave. Oni se neprotinaji, vite? Desitka ve Venice neexistuje, tam to jde jen po sedmicku. Ale mozna jste myslel desitku pivo, ze jo? A jinak jeste malou opravu. Pollo Loco se pise s jen s jednim c v "loco" Locco pisou jen blazni.

Takze priste si to sesumirujte trochu lepe, jestli si chcete hrat na demograficky znaleho Kalifornskych mist.

Te pic z Dolnich Dunajovic.
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

33709

20.9.2004 10:12

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33709> Z Indiany se nedostanete
>primo na Rose Ave. Oni se neprotinaji, vite? Desitka ve
>Venice neexistuje, tam to jde jen po sedmicku. Ale mozna
>jste myslel desitku pivo, ze jo? A jinak jeste malou opravu.
>Pollo Loco se pise s jen s jednim c v "loco" Locco pisou jen
>blazni.
Pane Sedesatosmicko
Indianu znam jak vlastni boty uz od 1981,na Rose bydli muj kamarad,desitka je freeway(pro prespolni -dalnice),pravda,desitka opacnym smerem je East San Bernandino a k te se dostanete po 4th do kopce,locco je obycejny preklep a navic,tady na Zvedavci jsou ctenari,kteri me znaji osobne[mrknutí jedním okem]

>Takze priste si to sesumirujte trochu lepe, jestli si chcete
>hrat na demograficky znaleho Kalifornskych mist.
Hrat si na nic nemusim.Je mi jedno,jestli ziju na Jizni Morave nebo v Kalifornii [cool]
Ale dnes to neni nic zvlastniho,bolsevik uz mi vyjezdni dolozku nedava [smích]
P.S.Ale citim takovou pohodu si dopisovat a nepremyslet o Zlych dusiiiich [mrknutí jedním okem]
Pekny den,preji

33732

20.9.2004 18:26

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33732

Pane Idealisto

Pane Sedesatosmicko
Indianu znam jak vlastni boty uz od 1981,na Rose bydli muj kamarad,desitka je freeway(pro prespolni -dalnice),pravda,desitka opacnym smerem je East San Bernandino a k te se dostanete po 4th do kopce,locco je obycejny preklep


Psal jste (muzete si to po sobe precist), ze jdete pesky. Najednou jste v aute a davate se ze 4th na desitku west. To by asi neslo, protoze desitka na 4th konci. Kdyby nekoncila, a Vy jste jel west, tak skoncite v mori. Takze pro Vas mozna bude lepsi se pohybovat po te jizni Morave. Tam more neni. A nebo Vy ho tam vidite??

a navic,tady na Zvedavci jsou ctenari,kteri me znaji osobne

?????? to se tim chlubite a nebo si tim stezujete?????

33751

20.9.2004 23:24

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33751

>..na Rose bydli muj
>kamarad,desitka je freeway(pro prespolni
>-dalnice),pravda,desitka opacnym smerem je East San
>Bernandino a k te se dostanete po 4th do kopce,locco je
>obycejny preklep }


>Psal jste (muzete si to po sobe precist), ze jdete pesky.
>Najednou jste v aute a davate se ze 4th na desitku west. To
>by asi neslo, protoze desitka na 4th konci. Kdyby nekoncila,
>a Vy jste jel west, tak skoncite v mori. Takze pro Vas mozna
>bude lepsi se pohybovat po te jizni Morave. Tam more neni. A
>nebo Vy ho tam vidite??

>a navic,tady na Zvedavci jsou ctenari,kteri me znaji
>osobne

>?????? to se tim chlubite a nebo si tim stezujete?????
[smích] Jo,je to legrace s Vami,pane Sedesatosmicko
Kdyz se vracim z prochazky po Venice beach,tak samozrejme jdu pesky [smích]
A vracim se po Indiane,protoze na ta mista mam pekne vzpominky.Na Rose parkuji,navstivim kamarada a vracim se zpet na ctvrtou tak,jak jsem prijel,beru exit 4th str.,kdyz prijizdim.Pri zpatecni ceste se na desitku blbe najizdi a jak jsem se jiz zminoval,desitka nazpet meni jmeno na San Bernardino.Samozrejme East,kdyz jedu zpet.Ale desitka Santa Monica West se lidem vic vryje do pameti,smer east uz moc lidi neradi.Radej k mori,ze jo?
No,a mame to.
Chtel jste ze me udelat blbeho svalovce s prazdnou hlavou,proto ta Vase Muscle beach,tak uz prestante koukat do mapy.
A ve veci znamych,kteri ctou Zvedavce.Myslite,ze bych mohl lhat a trhnout si ostudu?Hmmm....[mrknutí jedním okem]
Pekny vecer,preji

33756

21.9.2004 0:01

RE: Likudizace světa

Lev 68.?.?.?

Reakce na 33756

tak uz prestante koukat do mapy.
_____________________________________

Pane Idealisto, u Vas jsem bez pochyb ! Ale pochopte prosim, ze pan SedesatOsmicka, kouka na Internetu do nespravne mapy. [mrknutí jedním okem]

33759

21.9.2004 3:04

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33759

>kouka na Internetu do nespravne mapy.
Zdravim,pane Lve
Mne slo hlavne o to,ze pro me Venice beach je hlavne misto,kde zacinali Doors a pan 68 to nemohl vedet.Ale v pohode,....jsem dusi hippie,idealista a navic romantik.Ale ma manzelka je jineho mineni [smích] Rekla by : romantik v zadnym pripade.Spis novoromantik pod vlivem ambientni muziky.Ale to jeste nevi (snad tusi),ze uz jsem hozenej v deep house music a to jsem zapomel rict,ze jsem odkojenej orthodox hard rock(Deep purple,Led Zeppelin).No,a pak si nekdy poslechnu Pavlicu a jeho hosty,popripade Lucii a zrovna ted mam sluchatka na usich a jedu docela inteligentnemonotonni techno.Jsou tri rano,ve sve praci zadneho nadrizeneho nemam,jsem v pohode a na Chazary nemyslim [cool]
Mam rad Moravu stejne jako Kalifornii.Jen kdyby na tech letistich nebyl takovej vopruz...
Pekny den,preji

33765

21.9.2004 5:10

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33756

Pane Idealisto,

Chtel jste ze me udelat blbeho svalovce s prazdnou hlavou,proto ta Vase Muscle beach

Zadneho svalovce jsem z Vas nedelal, to ostatni ze sebe delate sam, na to nepotrebujete moji pomoc.

tak uz prestante koukat do mapy.

Do mapy se nekoukam, protoze nepotrebuji. Zato ale Vy by jste se mel do te mapy podivat, aby jste tou desitkou nevjel do more.

(Myslite,ze bych mohl lhat a trhnout si ostudu?}

Kdyz si lide prectou, jak se vselijak vymlouvate a vytacite, tak bych rekl, ze ano. Ale na druhe strane Vam blahopreji k ziskani moralni podpory a Vaseho noveho fanouska v podobe pana Lefa. Kdyz uz nic, tak tohle Vam stalo za diskuzi se mnou.


33769

21.9.2004 9:56

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33769

>Zadneho svalovce jsem z Vas nedelal
Venice beach neni Muscle beach.Takhle je to hanlive a vyslovuje se to s despektem.Pro mnoho hippies je to misto temer kultovni a Vy jste si dovolil hanlive osloveni (pro Vas mozna hanlive nikoliv)
A pak uz jen Vase mapa versus me vzpominky na nejlepsi leta meho zivota.
Tak muzete tlacit na pilu a nestydet se.Vase vec.

>Do mapy se nekoukam, protoze nepotrebuji. Zato ale Vy by
>jste se mel do te mapy podivat, aby jste tou desitkou nevjel
>do more.
Pokud nekdo cte nasi korespondenci od pocatku,tak mu bude jasne,kam mirite vy.
Pro me desitka west/east zanamena deset let krasnych projizdek na motorcycle,kalifornske slunce a vitr od more,svobodu a dobre pocity bezstarostneho zivota.Co znamena pro Vas,se ptat nebudu.

>Kdyz si lide prectou, jak se vselijak vymlouvate a vytacite...
Kdyz to tak vidite,nebudu Vam ten pocit vyvracet.
>Ale na druhe strane Vam blahopreji k
>ziskani moralni podpory a Vaseho noveho fanouska v podobe
>pana Lefa.
Zadne fanousky nehledam.Pan Lev ma stejne pravo jako Vy se vyjadrit.
Vzajemny respekt,pane.Tot dobra lidska vlastnost.Vlastnost,kterou Zle duse nemaji.

33778

18.9.2004 1:35

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Calling Goldstein a "great saint", he said a "thousand non-Jewish lives are not worth a Jew's fingernail".
Talmudic maxim
In formulating their theological positions, Lior and other like-minded rabbis rely on an old Talmudic maxim which states that it is a mitzvah (imperative religious duty) to kill enemy civilians in war time.
The same rabbis also often quote Torah verses in which God is shown instructing the ancient Israelites to annihilate the Canaanites in ancient Palestine.
Since the outbreak of al-Aqsa Intifada in September 2000, the Israeli army and paramilitary Jewish groups have killed as many as 3500 Palestinians, the bulk of them civilians, including more than 600 children and minors.
"[Jewish religious] Laws which man-date genocide, legitimise the subordi-nate po-sition of women, discriminate against children of forbidden relationships and enshrine animal sacrifice as the ideal mode of worship, to mention but a few of the morally and theologically ob-jectionable mitzvot, simply cannot have been given by the wise and loving God whom Rabbi Boteach and I trust and worship."
Rabbi Mark L. Solomon, Jewish Chronicle (London), Letters, 1.11.1996, page 24

33655

18.9.2004 5:16

Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Pane Vcelicko
I kdyz jsem nenasel kolonku /reagovat/,dovoluji si odpovedet.A to i s tim vedomim,ze nevim,jestli tim idealistou jste mel na mysli nick Idealista.
Sharon -Arafat,tak dobry nejsem,abych tomu rozumel.Ale dle meho usudku ti to dva si nemaji co vycitat.
Sharon je zionista a jako takovy je nebezpecny celemu svetu,vcetne zidu.
Pokud svymi vyroky ubira na suverenite USA,tak skodi i Vam.Takze je to i Vas nepritel.Za timto si stojim,protoze Vy zionista nejste.Zionisti mi neodepisuji,i kdyz jsem je uz tolikrat vyzval.A oni nic,ticho po pesine.

33660

18.9.2004 8:20

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33660

rici vam pravdu pane idealista ja ani nevim kdo je to zionista a kdo je sionista, snad je to stejne...nevim, na zvedavci jsem se priucil i o khazarech..stejne nechapu co je dulezite prave na zidech a ne krestanech nebo muslimech, vsechny tri viry veri v tu samou knizku a v toho sameho Jehudu. Mohu se vam priznat, ze prakticky nevim o zadne vire, tak abych o tom mohl vypravet.
Pouze se mi nezda, ze jedna strana muze byt velice spatna a druha velice dobra a presto tece stale krev. Jak jiste vite, ne jen v Israeli ale i v Africe, Irsku, Idonesii, Pakistanu, Afganistanu, Cecne atd. vyjmenovat vsechny mista kde prave tece krev se mi asi nepovede a ted mi reknete, v kolika pripadech v tom maji prsty zidi a specialne khazari? Ale budte uprimny.

33662

18.9.2004 20:32

RE: Likudizace světa

albert 67.?.?.?

Reakce na 33662

>rici vam pravdu pane idealista ja ani nevim kdo je to
>zionista a kdo je sionista, snad je to stejne...nevim, na
>zvedavci jsem se priucil i o khazarech..stejne nechapu co je
>dulezite prave na zidech a ne krestanech nebo muslimech,
>vsechny tri viry veri v tu samou knizku a v toho sameho
>Jehudu. Mohu se vam priznat, ze prakticky nevim o zadne
>vire, tak abych o tom mohl vypravet.

Hezky jste se priznal, Vcelicko. Prave takove jako vy, chazari pres jejich mystickou 'kabbalah' (ten vyraz znamena "Tradice", Kristus tyto babylonske 'tradice' odsoudil, viz jeho kritika "Tradic Starsich" v NZ) nutne potrebuji (k manipulaci gojimu).

Pritom zdroje ke studiu (predpokladaje znalost anglictiny, vetsina info existuje v tomto jazyce), aby se jeden dozvedel a pochopil dikutovanou podstatu, v dnesni dobe Internetu, jsou v pohodli v quantech dostupne.
Ale jak jsem pred casem psal, kdyz baterie ktera nema kapacitu se bude dobijet, tak se muze dobijet do nekonecna, a nikdy se nedobije. Protoze ji schazi kapacita udrzet energii (i.e, znalost). Snad to je pravdivy vyrok.

Vase ohodnoceni -
>vsechny tri viry veri v tu samou knizku a v toho sameho
>Jehudu
- to je teda zlaty hreb vecera, Vcelicko. To je Spitze (s velkym S) !

Je dobre se od vas nechat poucovat, predevsim kdyz se sam priznavate, ze tomu nerozumite ...
Co vy na to Idealisto z jizni Moravy ?

33674

19.9.2004 14:53

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33674


>Co vy na to Idealisto z jizni Moravy ?
Asi nejak takhle,pane Alberte.Esta de acuerdo?Comparte conmigo la misma idea?

33699

19.9.2004 20:39

RE: Likudizace světa

albert 67.?.?.?

Reakce na 33699


>Asi nejak takhle,pane Alberte.Esta de acuerdo?Comparte
>conmigo la misma idea?

Asi es compañero.

33711

19.9.2004 17:47

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33674

ke paso sinor albert [smích] konecne jste se priznal, ze ucite v Sunday school, nemam tuseni, proc zrovna vse moudre [smích] je psane v anglictine ale podle toho jak to stale zduraznujete, mi pripada, ze vas anglictina namaha. No zkuste to tedy ve spanelstine, nebo, ze by v ni nebylo psano tolik stranek? Je mozne, ze ti vasi sousedi jsou negramotni? To by vysvetlovalo vasi kapacitu baterie. Urcite jako baterie vynikate superiosne. Mozna, ze pracujete jako digital quartz watch pro mistni kostel, nezapomente vibrovat 32,768 beats per second.
Pozor na feedback error. Dufam, ze jste spokojen s moji odpovedi, jiste, jsem gojim (nebo jak se ostatni nez ti vyvoleni jmenujou) to ovsem neznamena ze musim studovat the good book, stejne jako vy. Tak hura pane albert bezte si hrat zase na baterii. So long father Albert

33704

19.9.2004 20:54

RE: Likudizace světa

albert 67.?.?.?

Reakce na 33704

>ke paso sinor albert [smích] konecne jste se priznal, ze ucite v
>Sunday school, nemam tuseni, proc zrovna vse moudre [smích] je
>psane v anglictine ale podle toho jak to stale zduraznujete,
>mi pripada, ze vas anglictina namaha. No zkuste to tedy ve
>spanelstine, nebo, ze by v ni nebylo psano tolik stranek? Je
>mozne, ze ti vasi sousedi jsou negramotni? To by
>vysvetlovalo vasi kapacitu baterie. Urcite jako baterie
>vynikate superiosne. Mozna, ze pracujete jako digital quartz
>watch pro mistni kostel, nezapomente vibrovat 32,768 beats
>per second.

>Pozor na feedback error. Dufam, ze jste spokojen s moji
>odpovedi, jiste, jsem gojim (nebo jak se ostatni nez ti
>vyvoleni jmenujou) to ovsem neznamena ze musim studovat the
>good book, stejne jako vy. Tak hura pane albert bezte si
>hrat zase na baterii. So long father Albert

Vcelicko, spokojen a nadmiru.
Jen tak mimochodem: nemohl bych se u vas priucit Spanelstine?
To "ke paso sinor" - to teda zni "cool". A vubec, neni to Ladino?
Chazari maji Yiddish, ti "original" zase meli Ladino, ale ze prej to nejak umira, tak jeste ze je tady p. Vcelicka.
Paisano Idealisto, nechtel by jste se k p. Vcelickovi na vyuku Ladina taky prihlasit? Treba na dalkovy, vecerni, zimni kurs. Jako treba vystudoval bratr obuvnik Vasil Bilak (dalkovy, nocni, zimni kurs z Moskvy) - a kam to dotah'!

33712

20.9.2004 0:39

RE: Likudizace světa

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33712

pane alebert, nemam tuseni co je ladino. To ke pasa slysim pokrikovat portorikance na ulici, myslel sem si tedy, ze vas potesim znalosti trech slov v "portorikanctine" take umim tri slova v cernostine how are ya bro? Spanelstinu jako rec, jsem zatim k nicemu nepotreboval, snad abych si popovidal s vasi slouzici zenou. Adios "amigo"

33715

20.9.2004 21:07

RE: Likudizace světa

albert 216.?.?.?

Reakce na 33715

>Spanelstinu jako rec,
>jsem zatim k nicemu nepotreboval, snad abych si popovidal s
>vasi slouzici zenou.

Vcelicko, co to placate za hovadiny "s vasi slouzici zenou" , vy (cenzurovano)? Jestli ve vasi rodine vase matka slouzi vasemu otci, ci jste-li sam zenat a vase zena slouzi vam, tak to me absolutne nezajima.
Ma zena neslouzi me, a ja neslouzim ji. Jsme rozdilni, ona je (femini) zena, diky Bohu nevychovana v nejakem "mud pot" poblionu, ale ve sve kulture, v tradicni kulture svych predku ze Spanelska, a ja jsem chlap. Jeden ctime druheho, a vazime si rozdilu, schopnosti a kvalit, ktere mezi nami existuji.
Nejste vy tak trochu ovlivnen propagandou vasich chazarskych oblibencu, ze ten kteremu se hnusi feminismus, ze "musi zneuzivat zeny" ?? Jestlize ano, pak ta kabbalah na vas dobre zapusobila!
To ze nevite co je Ladino, to neni muj problem, to je vas problem. Dnes, kdyz neco nevim, tak si to lehce mohu nalezt na Internetu. Vase smula ze vas to nenapadlo.
Jinak na ty portorikance, a vsechny ty "massa boby" a "mathe' fake's" budte hodny, to je to nejlepsi, ta smetanka co dneska do Ameeeeriky prichazi z celeho sveta (viz vsechny ty Pedry Gonzalezy, co prave nyni podlezaji draty na hranici s Jew eS eJ, ci prekracuji Rio Grande - "elita" svych Madre Tierras). Mate-li ci budete-li mit jednou potomky, pokud dnesni trend bude pokracovat, tak ti se drive ci pozdeji s nimi hezky "zintegruji" v ten vysneny americky "mud pot", ze Tigra Woodse pak mohou oslavovat jako sveho Founding Father ! Samozrejmne bez nasich chazarskych (ci babylon edomitickych) vyvolenych. Ti maji svou internacionalni integraci jiz davno za sebou, a dnes jim jejich "nabozenstvi" dalsi integraci nepovoluje.

33754

21.9.2004 5:59

RE: Likudizace světa

vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33754

pane albert, na vas aby si clovek vzal slovnik... je mi naprosto jasne, ze se phybujem v naprosto jinych sferach zivota.
Nemel jsem moznost potkat cloveka jako jste vy a tak jsem nevedel co je to kabbalah ani co je to ladino, no jak pisete, clovek se vas nemusi ptat, je to pod vasi uroven odpovedet.
Jak vidim studujete zidy ve vsech moznych podobach, nevim proc, jestli pred nima mate respekt nebo z nich mate strach, tam vam nepomohu. Pro ctenare, kteri tapaji jako ja v zidovskem uceni, zde jsou preklady vasich moudrych slov/
pokracovani:

33773

20.9.2004 10:33

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33704

>ke paso sinor albert [smích] konecne jste se priznal...
Pane Vcelicko
Ten text,psany ve spanelstine,byl psan z osobnich duvodu.
Je mi docela lito,ze zrovna Vy jste se do toho "navezl".Pokud mi verite,nechte to byt.Dekuji.

33733

21.9.2004 5:29

RE: Likudizace světa

vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33733

pardon pane idealisto, omlouvam se, ze jsem do neceho vlez, jak jiste ctete pan albert si toho velice vazi, dokonce mi povida o knizkach o kterych take jeste nic nevim, tak mi nic jineho nezbiva, nez zacit googlovat a najit jeho vznesena slova.
To slovo kteremu bych urcite rozumel bylo cenzurovano. Takze dekuji vam pane idealisto za warning a ja necham pana aleberta na pokoji aby ho nahodou neklepla pepka, vypada to s nim opravdu zle. No a o jeho zene spanelskeho puvodu uz absolutne se nebudu zminovat, ovsem opravdu jsem predpokladal, ze dobra zena slouzi svemu muzi, tak je to psano v dobre knize.

33772

21.9.2004 6:08

RE: Likudizace světa

vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33674

pane albert, zde je preklad vasich moudrych slov. Budte tak laskav a vynechte me prosim s vasi filozofii o chazarech a kabbale, pripadne o reci kterou ovladate ladino.
Na jedne strane jsem rad, ze znam nova slova, na druhe jsem je v zivote nepostradal.
Kabbalah is an aspect of Jewish mysticism. It consists of a large body of speculation on the nature of divinity, the creation, the origin and fate of the soul, and the role of human beings. It consists also of meditative, devotional, mystical and magical practices which were taught only to a select few and for this reason Kabbalah is regarded as an esoteric offshoot of Judaism. Some aspects of Kabbalah have been studied and used by non-Jews for several hundred years -

Ladino: Medieval Language of the Jews of Spain. ... Still spoken today by approximately
160,000 people, Ladino is the traditional language of Sephardic Jews. ...

33774

19.9.2004 11:38

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33662

>..stejne nechapu co je
>dulezite prave na zidech a ne krestanech nebo muslimech,
Zdravim,pane Vcelicko
Mohu o sobe rici,ze jsem verici,ale tak nejak ovlivnen tim,ze jsem vyrustal pod tlakem bolsevika,takze krestanska,zidovska,muslimska ale ani zadna jina vira mi neni tak blizka,jako vira v Matku prirodu,takze kdybych sel hloubeji,jako ze jsem nikdy nesel,tak jsem asi pohan[smích]
Ale asi takovym,ze kdyz zdvihnu ruce a reknu Slava,tak si nepredstavuji bohyni Slavu,ale mam jen ten pocit z neceho dobreho[mrknutí jedním okem]

33688

19.9.2004 11:42

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33662


pokracovani
Ta prihoda,ktera se mi stala radove pred deseti lety,tak to vlastne byl muj prvni poznatek ve veci,kdy me tri lide,ke kterym jsem se choval velice slusne,hodili pres palubu jen proto,ze nejsem jeden z nich.Nebyl to jen tzv.zdravy konkurencni boj,ale slo o zneuziti dlouholeteho kamaradstvi a TO boli.Ale i to casem nejak preslo.Duvod,proc jsem se zacal zajimat o Chazary byl ten,ze az po tech letech mi doslo,ze prave to byl ten hlavni duvod jejich snahy me zlikvidovat.Stal jsem se pro nepohodlnym a dle jejich presvedceni takove goyim smeti je treba likvidovat,ze? No,takovou vetu v Bibli nenajdete.A neverim,ze by Koran delil lidi na "bohem vyvolene" a goimsmeti.

33689

19.9.2004 11:50

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33662

pokracovani
Druhy dulezity poznatek byl ten,ze pri prijezdu do CR jsem vedel,ze je treba tady neco delat,aby ty stopy po bolsevikovi zmizly.V devadesatem roce pri navsteve jsem tady nechal nejake penize(ne tolik,aby o tom melo cenu psat) na podporu nekomercni zony a to s vedomim,ze tyto penize uz nikdy nemusim videt.Jak sel cas,tak bylo jasne,ze to uz nebude jen o naivite a odhodlani vytvorit neco jineho nez bolsevik,ale najednou ten kapitalismus dostal vlci tlamu,najednou se zacali vynorovat lide,kteri si najednou vzpomeli,ze dedecek se jmenoval tak a tak,a ze by bylo dobre se podivat i na jiny hrbitov,nez ten krestansky.A pak uz jsem pozoroval jen ta propojeni a zjistil jsem,ze ten,kdo se k Chazarum neprihlasi,proste nema sanci,anebo velice malou.Pak uz to slo,pripad za pripadem.A to propojeni New York-Praha,hmm..to je siiila.

33690

22.9.2004 23:11

RE: Likudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 33690

Kdo dnes židům do prdele leze, životem se snadne veze!!!

33865

19.9.2004 11:53

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33662

pokracovani
A to nejhorsi bylo,ze se Cechum sproste smali do oci s vedomim,ze tak to bude a Cesi,poserte se.Proto se dokola porad ptam at reknou,jestli jsou Cesi,anebo jestli jejich pohled smeruje smerem k okupovane Palestine.Chazari maji ten problem,ze nejvice zionistu se rekrutovalo prave z jejich rad.A to ovlivnuje bezpecnost me rodiny,at uz v Cesku,nebo USA.Pouzivaji nedemokraticke cesty k dosazeni sveho snu a zapominaji,ze jim to tak lehce projit nemuze.Tlak z jejich strany plodi nasili ze strany pitomych terroristu.Palestinci,to je jen Divoka karta ve spinave hre arabu-terroristu versus zionistu-terroristu.Chudaci pravoverni zide a pravoverni muslimove.A hlavne deti.Tolik krve.....At mi nikdo nerika,ze tak jde zivot.H...o!
Tak,jak Tibetane pred par let lety pochopili,ze nasili je nesmysl a zacali Novy zivot,ktery fungoval.Ale vzdycky muzou prilitnout,prijet,nebo jinak se dopravit Zle duse a se samopaly v ruce to jednoduse vystrilet tak jako tam,nebo kdekoliv jinde na svete[pláč]

33691

19.9.2004 13:25

RE: Likudizace světa

Had 194.?.?.?

Reakce na 33691

>Tak,jak Tibetane pred par let lety pochopili,ze nasili je >nesmysl a zacali Novy zivot,ktery fungoval
Jenže po Milarepovi již nebyl nikdo, kdo by dosáhl potřebného poznání, a tak Tibetu přineslo jeho požehnání "jen" několik staletí klidného, šťastného života. Když se potřebné "napětí Ducha" vypotřebovalo a vzácný klenot (nauka, Poznání), který Tibet držel a hlídal, byl "přenesen" jinam (kam, to je už velmi velké překvapení nejen pro šťouraly ze Zvědavce-a většinou je to stejně nezajímá..), tak nastoupily Číňané, jako "nástroj trestu". Tibet skončil a to, co tam bylo se již nevrátí. Na řadě je jiná lokalita, jiní lidé s tibetskou Naukou v novém, čerstvém hávu...Opět jen takové podivné [oči v sloup] dodatky [velký smích] .

33696

20.9.2004 1:54

RE: Likudizace světa

Druid 213.?.?.?

Reakce na 33696

Musim uznat, ze je mi sympaticka vase snaha sem propasovat sve znalosti. A proto jako spravny zvedavy stoural ze Zvedavce se musim zeptam. Kam? Kampak to bylo pane Hade?

33717

22.9.2004 17:54

RE: Likudizace světa

Had 194.?.?.?

Reakce na 33717

>Musim uznat, ze je mi sympaticka vase snaha sem propasovat sve >znalosti. A proto jako spravny zvedavy stoural ze Zvedavce se >musim zeptam. Kam? Kampak to bylo pane Hade?
1. to bylo hlavně faktické - Tibeťané to nepoznali před pár lety, ale dobrá to jsem mohl brát přeneseně, nicméně nebral a "upravil".
2. když mi něco "brnkne" na strunu, tak se vyjádřím-nevím, zda je to pašování znalostí, ale zamyslel(resp. znovu) jsem se nad tím a soudím, že se na nějakou dobu mé touhy vyjadřovat se naplnily..snad [smích] .
3. buď odpověď znáte a chcete si "ověřit"(pokud to vůbec potřebuejete), anebo Vás to zaujalo? Pak bych očekával i otázku, cože to je ten klenot a kdo ho a jak přenesl... Odpověď v plné palbě sem jistě nenapíši, pro drtivou část čtenářů nemá vůbec hodnotu.
Ani nevím, zda se k tomu milý Druide pročtete, měl jsem a budu mít hodně práce - proto zpoždění, takže budu opět hlavně čteč a ne písmák. Jaká škoda, že?... [velký smích] [velký smích]

33852

25.9.2004 23:46

RE: Likudizace světa

Druid 62.?.?.?

Reakce na 33852

Ale to vite, ze se proctu [smích] vlastne jsem tu odpoved ani necekal takze jsem rad i za tuto. Preji Vam mene prace a vice casu na psani.

33970

19.9.2004 3:11

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

'Still today the Zionists wield enor-mous influence in Germany, deriving from the occupation of Germany and Austria. Germany is still an occupied country,' Friedman called out."
Moishe Arye Friedman, Chief-Rabbi of Vienna, quoted in
National Zeitung, 9.7.2004, p. 7
So-called men of God (Rabbis) demanding mass murder of non-Jewish children, and civilians in general. "Israeli rabbis say killing enemy civili-ans during war is 'normal." What a unique "religion", that demands evil deeds instead of doing good. Is Jesus right, who calls the leading Jews the children of Satan (John, 8:43,44)? Only Satan demands evil deeds, not God!
The rabbi, Dov Lior, argued that non-Jewish lives had no sanctity, especially during the time of war.

33678

19.9.2004 3:14

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Zajimava shoda nazoru mezi zidovskymi osvicenci a "muslimskymiterroristy" ,jak je jmenuje vsude zidama ovladany tisk,nemyslite?


Jewish Group Supports
Oppressive "Sharia" Law
On Canadian Muslims
Mariana Jiménez
The Globe and Mail
9-9-4

The debate around the introduction of sharia-based tribunals in Ontario intensified yesterday, with B'nai Brith Canada endorsing the idea and a group of Queen's Park protesters condemning it as a tool to oppress women.
B'nai Brith, a Jewish human-rights organization, argued that Jewish religious courts have worked well under Ontario's 1991 Arbitration Act and Muslim-based courts will too, especially if the act is amended to introduce additional safeguards to ensure participation is voluntary and informed.

Racte si to precist cele na Rense.com.

33679

19.9.2004 5:03

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Why Judaized Christians Are Re-electing George W. Bush
By Charles E. Carlson
Its power sources came from New York and London, not from the USSR, as we were told for 40 years through two major wars that cost 100,000 American lives.
Instead of seeing America become greater, we have seen our jobs exported and our cost of living rise 1000% in the lifetime of any grandfather. The hegemony exists all right, but it is within. Whoever controls America controls the world. It is our military might that the rest of the world fears. But, at the present rate of wars and dilution, soon only billionaires will be in control and many former millionaires will be paupers. This is a purely financial approach without even considering the moral cesspool we now are asked to swim in. Witness Al Gareb for just one example. What future does this leave for our future generations?Ariel Sharon calls this philosophy “Christian Zionism.” Pharisee Watch calls it “Judaized Christianity,” a term found in the English translations of the Scriptures.First century after Christ, referring to it in his letters to the Galatians. Webster’s Dictionary defines “Judaized” as “one who conforms to the religion of the Jews.” (Noah Webster, 1828 edition) (note 3)-Upraveno-zkraceno.
http://www.whtt.org/whtt.shtml?articles/JCEJWB.htm

33684

19.9.2004 12:08

Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Zdravim,pane Chrasteji
Pri hlubsim studovani Vasich prispevku jsem zjistil,ze Vase dusevno by se nemohlo kamaradit se Zlou dusi.Takze verim,ze Vas kamarad puvodu chazarskeho je ten,ktery trpi za sve blizni,tudiz vyridte mu muj pozdrav,pokud to jde, a ze ho pekne prosim,aby pouzil sve dobro k nesmiritelnemu boji proti terroristickemu zionismu,ktery haaaze tak skaredy stin na dobre lidi jeho druhu.
Pekny den preje z Jizni Moravy nenapravitelny Idealista[mrknutí jedním okem]
P.S.Vcera v Cechach seskrabavali led z oken aut,ale tady je to porad[cool] .

33693

19.9.2004 12:31

RE: Likudizace světa

Had 194.?.?.?

Reakce na 33693

Vmísím se, zaujalo mě to -
>pouzil sve dobro k nesmiritelnemu boji
jak to míníte provádět v praxi?
Toto je již velmi mistrovský postoj (ve vztahu Mistr - žák) - ublížit, nevyvolat v ublíženém pocit křivdy a touhu po odplatě, ale naopak - přivést žáka k poznání a hlavně zapůsobit tímto činem ku zmenšení, či odstranění zlého "napětí" v žákovi. Předpokládám, že toto Jste na mysli neměl...
Mj. z předchozího k Vaší víře: víte, že zdvihat ruce a "volání SLÁVA", dělají "bývalí" uctívači(kněží různí atd).?Účinné velmi je hodit "nahoru" celé tělo od chodidel, pak je to nejen "sursum corda", ale "sursum corpus" - kéž by takových bylo povícero...no, to jsou nesmysly což [oči v sloup] [oči v sloup] .. [velký smích] [velký smích]
Stálý úsměv nejen při volání sláva...

33694

21.9.2004 3:03

Likudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 202.?.?.?

Jednou z dulezitych veci je to ,ze pomalu veskery svetovy tisk je v rukach zidu,takze zbytek sveta je takto manipulovany zidy a dochazi i falsovani zprav z ruznych casti sveta,Takze ,krestansky ctenar ,cte jen to ,co je mu dovoleno cist,kdyz chce ctenar uverejnit svuj prispevek ,ktery zidum "nejde pod fousy",tak se ani neuda duvod a rispevek se neuverejni,proto jediny internet kazi zidum dominantni postaveni v informovanosti verejnosti.
----------------
From palestine-info.co.uk

Daily News
Canadian Jewish editors falsify Reuter's reports from Palestine
By
Sep 18, 2004, 13:28Ottawa- Jewish-controlled Canada's largest newspaper chain, Can-West Global, has been accused of falsifying newswire reports to make it look more pro-“Israeli” and anti-Palestinian.

On Friday, Reuters News Agency accused the owner of the National Post and dozens of other papers across Canada of inappropriately inserting the word "terror" and "terrorists’ into newswire copy dealing with the Middle East thereby changing the meaning of those stories.

Reuters said Can-West newspapers have been altering words and phrases in its stories dealing with the war on Iraq and the conflict in Palestine.


Most Jewish editors in the United States and Canada have had a long tradition of slanting news wire reports on “Israel” and the occupied territories either by omitting anti-“Israeli” phrases or using pro-“Israeli” tendentious phraseology.

33764

21.9.2004 21:54

Likudizace světa

68 68.?.?.?

Pane Idealisto,

nedali mne tam knoflicek na reagovani Vaseho prispevku, kde west/east je vlastne jedno. Hlavne, ze mate vzpominky. Venice beach, zrovna tak jako Vy si delate sam sobe dobre/spatne jmeno sam. Ja jsem si tu Muscle beach nevymyslel.

Uz se nemusite obtezovat mne odpovidat. Je nam to obema jasne.

33802

22.9.2004 1:56

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33802


>Ja jsem si tu Muscle beach nevymyslel.
Nevymyslel,ale pouzil.A to ucelove.Pokud ten rozdil necitite,tak to nepouzivejte.Ovsem pokud mate v umyslu ironicky popichovat,prosim.Ale ma odpoved vasemu popichovani byla adekvatni.
Koncentrace na Frw10West Santa Monika je mnohem silnejsi nez na Frw10East San Bernardino.Ale ze jen vy stale popichujete,ostatni ctenari jsou po vysvetleni v klidu.Porad me tlacite do more....jak je libo.

>Uz se nemusite obtezovat mne odpovidat. Je nam to obema
>jasne.
Vam?....a neco jasne? [velký smích] [velký smích] [chechtot]

33815

22.9.2004 1:58

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33815

...Santa Monica....urcite byste se potreboval chytnout i stebla,pane.

33816

22.9.2004 18:05

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33815

Idealisto,

jmeno Muscle Beach je az moc vznesene pro Venice.

A jen tak mimochodem. Jestlize jste chodil do skoly a mel vyuku ceskeho jazyka, dostal jste se dal nez treti rocnik zakladni skoly??

33855

23.9.2004 2:29

RE: Likudizace světa

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 33855

>jmeno Muscle Beach je az moc vznesene pro Venice.
Ani nevite,jaky je rozdil mezi Venice a Venice beach.Pozor,abyste nebyl k smichu tem,kteri radi poslouchali Doors[chechtot]
>A jen tak mimochodem. Jestlize jste chodil do skoly a mel
>vyuku ceskeho jazyka, dostal jste se dal nez treti rocnik
>zakladni skoly??
Sedesatosmicko
Tusil jsem,ze vam dosel strelny prach.
Kdybyste aspon tu tazaci vetu napsal spravne [oči v sloup]

33874

23.9.2004 1:39

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Doporucuji si nahrat toto audio z rozhlasoveho vysilani.

Alex Jones Interviews Stanley Hilton

Stanley Hilton is bringing a lawsuit against the US Government charging involvement in carrying out the 9/11 attacks. Hilton has deposed top military officials who assert that the government were complicit in the attack.

Visit Hilton's website at http://www.deprogram.info

Problems listening to the audio? Play the audio directly in Real Player or download the video using the following link -

http://www.prisonplanet.tv/audio/091004hilton.mp3

33870

25.9.2004 1:01

RE: Likudizace světa

vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 33870

pane nohejl opet zidovske stranky, proc? Nehlede na to, ze pan Hilton se priznava ze vse bude muset prepsat....

33952

25.9.2004 1:16

RE: Likudizace světa

68 68.?.?.?

Reakce na 33952

Pane Vcelicko,

kdyz nastane okurkova sezona v "cut and paste activities," tak neco o zidech nebo o Bushovi se vzdycky hodi.

33953

23.9.2004 2:01

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jak zide ,co -by "americti obcane" ve vladni funkci napomahaji muslimskym Chechencum proti Rusku.

British journalist John Laughland has looked behind the attacks on Putin and discovered the "oligarchs" – Russian billionaires who looted the privatized assets of the old Soviet Union, men like Boris Berezovsky and Mikhail Khodorkovsky. Putin has run them out of Russian or locked them up. And they have used their vast fortunes to buy up intellectuals in Western capitals to agitate against him.

Also agitating against Putin is the American Committee for Peace in Chechnya, a front group of neocons such as Richard Perle, James Woolsey, Michael Ledeen and Kenneth ("Cakewalk"[mrknutí jedním okem] Adelman.
Tak ,jak zide organisovali cernosske hnuti v Americe proti "vlade bilych",nez se tam dostali sami,tak dnes podporuji muslimi v Kanade proti vlade ,tak jak v Chechensku financni prispevky na boj "terroristu" proti zakonne vlade Ruska,jaka to politika svetoveho zidovstva?

33872

23.9.2004 2:03

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?


Jewish Group Supports
Oppressive "Sharia" Law
On Canadian Muslims
Mariana Jiménez
The Globe and Mail
9-9-4

The debate around the introduction of sharia-based tribunals in Ontario intensified yesterday, with B'nai Brith Canada endorsing the idea and a group of Queen's Park protesters condemning it as a tool to oppress women.
B'nai Brith, a Jewish human-rights organization, argued that Jewish religious courts have worked well under Ontario's 1991 Arbitration Act and Muslim-based courts will too, especially if the act is amended to introduce additional safeguards to ensure participation is voluntary and informed.
"We have tried to reduce the hype around the proposal to implement sharia law tribunals in Ontario. Sharia-based courts will not bring the Taliban to Canada," said John Syrtash, a family lawyer with B'nai Brith.

33873

26.9.2004 1:52

Likudizace světa

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Krok za krokem nas media vedou tam ,kde nas chteji mit a tak to odpovida tomu,kdo vlastni svetove zdelovaci prostredky od pana Murdocha az po Konrad Black se verejnost stava pozvolnym nastrojem planu o kterych moc nevi a ani se nezajima.Ted nam v poradech pro deti dali kresleny film ,je to prevzato z egyptske historie o malem faraonovi ,podle nas starsich ,o Tutenchamovi ,ale to se neda tak prodavat k dnesnim divakum i kdyz tem nevinnym malym a tak porad dostal moderni jmeno Tutenstin.

33973

Příspěvků: 148

10.09. 06:14 Robert Nohejl  Likudizace světa
10.09. 08:05 Tom  RE: Likudizace světa
10.09. 23:48 albert  RE: Likudizace světa
10.09. 09:32 Pavel  Likudizace světa
10.09. 17:24 forby  RE: Likudizace světa
13.09. 09:12 Milanius  RE: Likudizace světa
13.09. 19:30 Karel z Čech  RE: Likudizace světa
11.09. 04:01 Idealista  RE: Likudizace světa
11.09. 16:24 peter-montreal  RE: Likudizace světa
13.09. 21:20 Aiki  RE: Likudizace světa
13.09. 21:24 68  RE: Likudizace světa
14.09. 19:40 Aiki  RE: Likudizace světa
14.09. 20:51 68  RE: Likudizace světa
15.09. 18:56 Aiki  RE: Likudizace světa
15.09. 19:33 68  RE: Likudizace světa
16.09. 15:30 Aiki  RE: Likudizace světa
16.09. 23:13 68  RE: Likudizace světa
17.09. 08:06  RE: Likudizace světa
17.09. 08:14 Idealista  RE: Likudizace světa
17.09. 16:13 Lev  RE: Likudizace světa
17.09. 20:21 Aiki  RE: Likudizace světa
17.09. 21:41 Lev  RE: Likudizace světa
17.09. 21:44 68  RE: Likudizace světa
18.09. 11:13 Idealista  RE: Likudizace světa
10.09. 13:33 Robert Nohejl  Likudizace světa
10.09. 23:50 albert  Likudizace světa
11.09. 05:12 Tom  RE: Likudizace světa
11.09. 11:29 Had  RE: Likudizace světa
11.09. 02:13 Robert Nohejl  Likudizace světa
11.09. 02:50 Robert Nohejl  Likudizace světa
11.09. 03:49 Robert Nohejl  Likudizace světa
11.09. 18:24 Josef  RE: Likudizace světa
11.09. 05:55 Chrastej  Chamberlainizace světa
11.09. 06:31 albert  Likudizace světa
12.09. 02:33 Robert Nohejl  Likudizace světa
12.09. 02:50 Robert Nohejl  Likudizace světa
12.09. 04:58  RE: Likudizace světa
13.09. 05:02 Peter-montreal  RE: Likudizace světa
13.09. 17:39 Vcelicka  RE: Likudizace světa
14.09. 04:56 Chrastej  RE: Likudizace světa
14.09. 18:05 Had  RE: Likudizace světa
14.09. 06:51 Lojza  RE: Likudizace světa
12.09. 04:15 Robert Nohejl  Likudizace světa
12.09. 04:50  Likudizace světa
12.09. 15:39 Josef  Likudizace světa
14.09. 03:00 Robert Nohejl  Likudizace světa
14.09. 03:59 Lev  RE: Likudizace světa
14.09. 06:00 68  RE: Likudizace světa
14.09. 06:10 Vcelicka  RE: Likudizace světa
14.09. 09:51  RE: Likudizace světa
14.09. 19:49 Vcelicka  RE: Likudizace světa
17.09. 17:28 Karel z Čech  RE: Likudizace světa
17.09. 21:37 68  RE: Likudizace světa
17.09. 21:58 Vcelicka  RE: Likudizace světa
15.09. 08:39 Chrastej  RE: Likudizace světa
15.09. 09:56 Had  RE: Likudizace světa
15.09. 14:03  RE: Likudizace světa
15.09. 14:06  RE: Likudizace světa
15.09. 14:09 Idealista  RE: Likudizace světa
15.09. 14:12 Idealista  RE: Likudizace světa
15.09. 14:53 Idealista  RE: Likudizace světa
16.09. 08:07 Chrastej  RE: Likudizace světa
16.09. 13:21  RE: Likudizace světa
16.09. 13:27 Idealista  RE: Likudizace světa
16.09. 13:33 Idealista  RE: Likudizace světa
17.09. 09:59 Chrastej  RE: Likudizace světa
17.09. 13:05 Idealista  RE: Likudizace světa
17.09. 21:46 Vcelicka  RE: Likudizace světa
18.09. 18:34 Chrastej  RE: Likudizace světa
17.09. 13:10 Idealista  RE: Likudizace světa
17.09. 16:17 68  RE: Likudizace světa
14.09. 09:53  RE: Likudizace světa
14.09. 20:05 Aiki  RE: Likudizace světa
14.09. 18:13 Had  RE: Likudizace světa
14.09. 11:56 Robert Nohejl  Likudizace světa
14.09. 12:06 Robert Nohejl  Likudizace světa
14.09. 12:11 Robert Nohejl  Likudizace světa
14.09. 19:37 Vcelicka  RE: Likudizace světa
14.09. 21:37 albert  Likudizace světa
14.09. 21:38 albert  Likudizace světa
14.09. 21:44 albert  Likudizace světa
15.09. 03:00 Robert Nohejl  Likudizace světa
15.09. 03:14 Robert Nohejl  Likudizace světa
15.09. 05:58 Vcelicka  RE: Likudizace světa
15.09. 06:14 albert  RE: Likudizace světa
15.09. 10:31 Had  RE: Likudizace světa
15.09. 08:35 Ferda  Likudizace světa
15.09. 11:30 Robert Nohejl  Likudizace světa
15.09. 12:34 Robert Nohejl  Likudizace světa
15.09. 18:09 Vcelicka  RE: Likudizace světa
15.09. 20:37 Bashar Al-Asad  Co se ze Zvědavce nedozvíte
16.09. 15:47 Aiki  RE: Co se ze Zvědavce nedozvíte
15.09. 23:24 albert  Likudizace světa
16.09. 08:44 Vcelicka  RE: Likudizace světa
17.09. 05:50 Robert Nohejl  Likudizace světa
17.09. 18:47 Idealista  Likudizace světa
17.09. 21:41 68  RE: Likudizace světa
18.09. 04:50 Idealista  RE: Likudizace světa
18.09. 20:04 68  RE: Likudizace světa
19.09. 10:08 Idealista  RE: Likudizace světa
19.09. 19:55 68  RE: Likudizace světa
20.09. 10:12 Idealista  RE: Likudizace světa
20.09. 18:26 68  RE: Likudizace světa
20.09. 23:24 Idealista  RE: Likudizace světa
21.09. 00:01 Lev  RE: Likudizace světa
21.09. 03:04 Idealista  RE: Likudizace světa
21.09. 05:10 68  RE: Likudizace světa
21.09. 09:56 Idealista  RE: Likudizace světa
18.09. 01:35 Robert Nohejl  Likudizace světa
18.09. 05:16 Idealista  Likudizace světa
18.09. 08:20 Vcelicka  RE: Likudizace světa
18.09. 20:32 albert  RE: Likudizace světa
19.09. 14:53 Idealista  RE: Likudizace světa
19.09. 20:39 albert  RE: Likudizace světa
19.09. 17:47 Vcelicka  RE: Likudizace světa
19.09. 20:54 albert  RE: Likudizace světa
20.09. 00:39 Vcelicka  RE: Likudizace světa
20.09. 21:07 albert  RE: Likudizace světa
21.09. 05:59 vcelicka  RE: Likudizace světa
20.09. 10:33 Idealista  RE: Likudizace světa
21.09. 05:29 vcelicka  RE: Likudizace světa
21.09. 06:08 vcelicka  RE: Likudizace světa
19.09. 11:38 Idealista  RE: Likudizace světa
19.09. 11:42 Idealista  RE: Likudizace světa
19.09. 11:50 Idealista  RE: Likudizace světa
22.09. 23:11  RE: Likudizace světa
19.09. 11:53 Idealista  RE: Likudizace světa
19.09. 13:25 Had  RE: Likudizace světa
20.09. 01:54 Druid  RE: Likudizace světa
22.09. 17:54 Had  RE: Likudizace světa
25.09. 23:46 Druid  RE: Likudizace světa
19.09. 03:11 Robert Nohejl  Likudizace světa
19.09. 03:14 Robert Nohejl  Likudizace světa
19.09. 05:03 Robert Nohejl  Likudizace světa
19.09. 12:08 Idealista  Likudizace světa
19.09. 12:31 Had  RE: Likudizace světa
21.09. 03:03  Likudizace světa
21.09. 21:54 68  Likudizace světa
22.09. 01:56 Idealista  RE: Likudizace světa
22.09. 01:58 Idealista  RE: Likudizace světa
22.09. 18:05 68  RE: Likudizace světa
23.09. 02:29 Idealista  RE: Likudizace světa
23.09. 01:39 Robert Nohejl  Likudizace světa
25.09. 01:01 vcelicka  RE: Likudizace světa
25.09. 01:16 68  RE: Likudizace světa
23.09. 02:01 Robert Nohejl  Likudizace světa
23.09. 02:03 Robert Nohejl  Likudizace světa
26.09. 01:52 Robert Nohejl  Likudizace světa

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 1

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Měnové kurzy

USD
22,06 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,35 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,46 Kč
Švýcarský frank
24,08 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 536,83 Kč
1 unce stříbra
536,65 Kč
Bitcoin
1 350 574,05 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 221