Diskuze k článku

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Příspěvků 95

14.7.2004 1:50

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 193.?.?.?

Já bych to zase tak neviděl.
Ten poslední případ je velmi ilustrativní.
To děvče má nějakou poruchu osobnosti, oznámila takové
napadení na policii již několikrát.
Ve společnosti je vrstva lidí , kteří jsou hloupý
a ti budou bezduše vykřikovat jakákoliv hesla a často neví
o co vůbec jde.
Běžně se u nás na fotbalových stadionech huláká "židi do plynu"
a část těch úplně blbých "hajluje" a to jenom proto, že je to
zakázané!!! Tito lidé ani nikdy žádného žida neviděli,
ale hlavně aby byli modní a stateční, vykřikují podobná hesla!
Co je zakázané je "modní".
Když zakážete zákonem nosit modrou barvu, tihle "lupínci"
budou okamžitě všichni modří!
To ale není antisemitismus. To je obyčejná lidská blbost!
A bohužel i tyhle projevy jsou hlavně zneužívány!!!
Potom tyhle pitomce vidíte stát u soudu, kde jsou z nich
"vyráběni" rasisté a soudy jim nadělují vysoké tresty!

30889

14.7.2004 9:49

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Mike 82.?.?.?

Reakce na 30889

A nezdá se vám, že to je takto situováno známěrně, aby se majorita zastrašila a v případě jakého koliv náznaku ustoupila? Nechci nijoho strašit, ale sionismus, stejně jako všechny hnutí a názory, které potlačují lidská práva jsou trestné. Liga národů dokonce přirovnala sionismus k fašismu a označila ho za stejně nebezpečny. Zajímalo by mě, co se stane, když někdo bude anti-fašista, asi by ho měli také zavřít. Nehledě na to, pokud mám velmi negativní zkušenosti s minoritou a budu to prezentovat, mám se dostat do rozporu se zákonomem? Těm lidem nikdy neublížím, nikdy je neohrozím, ale budu o nich referovat, jako vysoce nebezpečných a nepředvídatelných individualitách. V tomto případě se domnívám, že lze uplatnit listinu základních svobod člověka, která sionistickým hnutím musí být trnem v oku. Stejně jako je člověk velice ostražitý, když potká medvěda, nebo vlka, jsem i já velmi ostražity když když proti mne jde Armen, Cikán, Černoch a hlídám si kapsy. Je to trestné? To samé, když přijde na jednání žid, jsem ostražity, protože vím, jak jsou inteligentní a zneužijí každé nepozornosti nebo slabosti. U rusů zase nikdy nepůjdu na obchodní večeři, proto že mám v porovnání velmi slabé játra. U Američana už nikdy nedám na jeho ochotu, protože vím, že čím ochotnější je, tím dražší bude.

30911

14.7.2004 9:50

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

forby forby (zavináč) gmx (tečka) de 80.?.?.?

Reakce na 30889

Myslim ze je temer nemozne, aby nekdo, kdo jen koutkem oka zahledl televizni program nebo jen zbezne zalistoval tiskem nikdy zida nevidel. Otazkou je, ze ho asi nepozna [smích]

30912

14.7.2004 1:56

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

true.champion true (tečka) champion (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

30891

14.7.2004 3:09

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Slysel jsem rednasku britskeho historika Davida Irvinga,ktery vypravel ,jak v Latinske Americe,myslim,ze to bylo v Chile,mel prednasku o druhe svetove valce a ovsem ,prisli poradatele s tim ,aby se nikde nezminoval o holocaustu ,ze ,udajne v predni rade budou jej poslouchat udajne obeti nacizmu a tak Irving to vzal na vedomi a tematu holocaustu se vyhnul,vse zkoncilo v pohode ,ackoliv dost lidi prislo,aby se i o tomto predmetu historie,pokud to tak nazveme,neco dovedelo.
Kdyz ,teda bylo po vsem ,tak jisty mistni obcan mu dal primou otazku ,proc nemluvil o tomto preblemu ,na cez Irving rekl ,ze nemuze ,protoze nekdo z pritomnych jsou obeti holocaustu,coz mistniho obcana udivilo,nebot manzelsky "zidovsky" par ,kvuli ,kteremu ostatni nic nemohli slydet se narodil az v roce 1947 a tak touto taktikou znemoznuji lidem se plne zucastnit rozhovoru s jednim nejlepsim historikem o druhe svetove valce.
Vsechny spinave praktiky se jim hodi k tomu ,aby stale hrali hlavni roli v informovani,dle jejich predstav ,ovsem , verejnosti

30896

24.7.2004 22:47

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

prasatkopee 213.?.?.?

Reakce na 30896

Irving a jeden z nejlepsich historiku? Kde jste k tak pritroublemu nazoru prisel? Na srazech neofasistu?

31362

14.7.2004 3:17

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jedno zasadni ,co zioniste nesnaseji je pravda,jak by zduvodnili sve jednani s Hitlerem,kteremu z pocatku nabizeli "pomocnou ruku" proti Britanii.
The Zionist so-called "World Jewish Congress" declared war on the country of Germany, knowing that it would affect their Jewish brothers residing in that country who would be left without protection. When others tried to help them escape to other countries, the Zionist movement took actions which caused those countries to lock their doors to Jewish immigration (read more in the books, "Perfidy" and "Min Hametzer"[mrknutí jedním okem]. As a result of the Zionist influence five ships of Jewish refugees from Germany arriving in the United States were turned back to the gas chambers.
The fundamental aim of the Zionist movement has been not to save Jewish lives but to create a "Jewish state" in Palestine.
On December 7, 1938, Ben Gurion, the first head of the Zionist 'state of Israel' declared "If I knew it was possible to save all the children in Germany by taking them to England, and only half of the children by taking them to Eretz Israel, I would choose the second solution. For we must take into account not only the lives of these children but also the history of the people of Israel."
Dav lidi je tupe stado a to se musi stale oblbovat a nedoprat mu chvilku odpocinku,co ,kdyby se zamyslelo a NASE PROPAGANDA USLA ZAJMU VEREJNOSTI, to se nikdy nsmi stat ,premyslivy clovek je nebezpecny ,nejvice svym vlastnim politikum.Tisickrate omilana lez se nakonec stane pravdou s pomoci medii lidem zacpem oci sportem alevnou kulturou z Hollywoodu,trochu sexu a vse funguje ,jak predoperacni narkoza ,potom "odtlestaji" i svuj rozsudek smrti.Za komunismu lide odsouhlasili aniz by vubec vedeli o co se v podstate jedna,v kapitalismu ,demokracii ,lide vubec nemaji paru ,co to ta demokracie je ,oni mysli,ze je to to ,co jim politici predkladaji kazdy den do omrzeni.Dav ,dospel do posice ,ze je nebezpecne zacit tleskat predcasne a nebo zkoncit opozdene oproti ostatnim.

30897

14.7.2004 7:48

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 30897

To ale není antisemitismus. To je obyčejná lidská blbost!
A bohužel i tyhle projevy jsou hlavně zneužívány!!!
Potom tyhle pitomce vidíte stát u soudu, kde jsou z nich
"vyráběni" rasisté a soudy jim nadělují vysoké tresty!
Peleška Milan -- peleska (zavináč) email (tečka) cz --

30903

14.7.2004 4:02

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mala ukazka casti clanku od Americkych patriotu,ti si s nejakym antisemitismem nedelaji starosti,nebot neni,zid-zionista-chazar neni semitik.
JERUSALEM - While the advisory finding by the International Court of Justice last week that the Satanic "Jews'" barrier in the West Bank is illegal may be cheered by the truth tellers who would righteously kill satanic jews, it does not change the fact that one of the arguments against the security fence have any merit.

First, Zionazi Terrorists are not building the fence on territory that under international law can be properly called "Palestinian land." The fence is being built in disputed territories that Zionazi Terrorists "won" in a defensive war in 1967 from a Jordanian occupation that was never recognized by the international community. Terrorist zionazis and the Palestinians both claim ownership of this land - The palestinians having lived there for thousands of years, "Khazar Jews" not even blood related to "Judahites". According to Security Council Resolution 242, this dispute is to be resolved by a negotiated peace that provides Jewish terrorists with secure and recognized boundaries. Why ?

Second, the fence is not a permanent political border but a temporary security barrier. Damn Skippy ! A fence can always be moved. So can "Jews".

Recently, Zionazis' removed 12 miles of the fence to ease Palestinian daily life. And last month, Satanic Jews' Supreme Court ordered the terrorist government to reroute 20 more miles of the fence for that same purpose. In fact, the indefensible line on which many have argued the fence should run " that which existed between Satanic jews and the Arab lands before the 1967 war " is the only line that would have nothing to do with security and everything to do with politics. A line that is genuinely based on security would include as many Jews as possible and as few Palestinians as possible within the fence.

Antisemitismus je nesmysl ,jez plati na lidi ,kteri nic o Chazarech nevi.

30900

18.7.2004 18:21

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 30900

Pane Nohejl,
jakožto člověk málo znalý "věcí" židovských a "věcí" chazarských Vás prosím o nápomoc. Jak lze rozeznat "pravého" Žida - Semitu od Chazara? Jsou na to nějaká "závazná" pravidla nebo jde jen o prohlášení o komkoli, že je Chazar a ne Žid nebo naopak? Čím se podle Vás a Vašeho jistě dlouhodobého "bádání" liší "Chazaři" a Židé od jiných lidí? Věřím, že mi na mé otázky poskytnete vyčerpávající vysvětlení, které mi umožní "pochopit" podstatu "problému".

31075

18.7.2004 19:41

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Lev 68.?.?.?

Reakce na 31075

>Pane Nohejl,
>jakožto člověk málo znalý "věcí" židovských a "věcí"
>chazarských Vás prosím o nápomoc. Jak lze rozeznat "pravého"
>Žida - Semitu od Chazara? Jsou na to nějaká "závazná"
>pravidla nebo jde jen o prohlášení o komkoli, že je Chazar a
>ne Žid nebo naopak? Čím se podle Vás a Vašeho jistě
>dlouhodobého "bádání" liší "Chazaři" a Židé od jiných lidí?
>Věřím, že mi na mé otázky poskytnete vyčerpávající
>vysvětlení, které mi umožní "pochopit" podstatu "problému".
__________________________________________________________

Vazeny pane Blbobijce ( strasny nick ). I kdyz nejsem pan Nohejl, ten ma asi jeste v Australii pulnoc, tak se vam pokusim vasi zoufalou situaci v badani, vice priblizit. A sice: je videt, ze dost nedokonale "listujete" ve Zvedavci, jelikoz skutecneho, odborneho vykladu, ktery zde uz po nekolikrate uvedl pan Alber, ktereho si velice vazim - velmi uprimne, tak by jste se pane Blbobijce docetl, cehoz vas tak moc zajima, v pane Albertove prispevcich, ktere jsou primo vedecky podlozeny. .... "Listujte", az najdete a ucte se prosim, at toto vysvetleni, muzete prenest, na dalsi generace. [cool]

31078

20.7.2004 6:40

Kdyz vam nestaci chazari, ...

albert 67.?.?.?

Reakce na 31075

... tak zde mate o tech pravych zidech .

Z knihy judeanskeho historika Josephuse Flaviuse (zil
v 1. stoleti n.l.) "Antiquities of the Jews", ktery
nam krome jineho (zacina Starym Zakonem, celkem se
jeho informace shoduji se SZ) popisuje dobu tesne pred
Kristem.

Zajimave je zamerit se v knize na dobu (asi 130 BC)
kneze Johna Hyrcanuse (Judeanec podle zeme a
nabozenstvi, ale o tom ze by pochazel z nejakeho z 12
kmenu Israele - zadna zminka), ktery po dobyti
obrizkou konvertoval vselijaky lid dobytych uzemi na
zidy. Nekdy dobytou zem pripojil k zemi Judea (jako
treba Edom, Iteriu), jindy kdyz dobili mesto, ci
uzemi, ktere byly bez hranic s Judeu, tak
konvertovali obyvatelstvo na zidy, tzv. "prozelty
spravedlivosti" - ZIDY ...

Zidovstvi nebylo nic jineho nez kult, neco jako
donucovani vstupovat do komunisticke strany. Nejvetsi
lzi a uchylnosti ale bylo, ze tato chamrad (vetsinou
se spatnou reputaci, bez kultury, perverzni a nasilna
verbez, mnoho vyznavalo lidske obeti, boha Baala)
prijetim zidovstvim odhodili spatnou minulost, a od
piky zacali jako "lepsi rasa/narod" (tez jsme se
setkali s v USA s arabi, ci iranci, kteri tvrdili
hloupym Amikum ze jsou "italove", nebo "francouzi".
Hnedi meztizove s komplexy o sobe casto tvrdi ze jsou
"Spanely", cikani v Cesku o sobe rikali ze jsou
"Madari", "Rekove", etc.).

To vysvetluje, proc v dobe Krista a pak v dobe
Apostolu (doba Sv. Pavla), zidovstvi bylo v ruznych
castech stredniho vychodu (Syrie, Taurus), a bylo
tolik zidu.

Proto v Novem Zakone se pise kdyz Kristus mluvil na
otevrenem prostranstvi, ze mluvil k MULTITUDE (mixu,
smisenine), protoze se ani nedalo rozeznat, co to
vubec bylo! Kdybi ti vsichni lide byli Israelite, tak
by NZ zakon je tak nazyval. Jelikoz vetsina Israelity
ale NEBYLA, tak to byla "multitud", nebo "people of
land".
A Kristus na otevrenem prostranstvi pred vselijakou
"multitudou" mluvil v podobenstvi, a pak kdyz se ho
apostolove (z Galillee, ti byli Israelite, Jezis
zapocal svoji misi se slovy: "Prisel jsem pouze pro
ztracene ovce Domu Israele"[mrknutí jedním okem] ptali proc tak mluvi,
rekl: "To je pro vas, ale ne pro ne. A vam vysvetlim,
co podobenstvi znamenalo .."

To tez vysvetluje, proc rimsti historici Strabo a
Tacitus byli zhnuseni vzhledem zidu, zhnuseni jejich
manyry, nevedeli jaky maji puvod, rikali z Asyrie, z
Egypta, etc., ale slovo z kmenu ISRAELE nepadlo ani
jednou !!

31128

14.7.2004 4:35

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Zide ,vyznavajici Torah se sami distancuji od Talmudickych zidu-zionistu.

From: True Torah Jews
Sent: Friday, July 09, 2004 1:34 PM
Subject: Press Release: An Outcry from Bold Jewry

(Click for references to supporting documentation to statements in Press Release)For immediate Release: July 9, 2004
Contact person: Rabbi Joseph Dershowitz

Website: TrueTorahJews.org


AN OUTCRY FROM BOLD JEWRY

Bold Jewry is looking for brave statesmen and open-minded journalists who could help defend us from our tragic enemies, camouflaged as our spokesmen, our defenders and friends: the Zionist so-called “state of Israel” and their sympathizers abroad.


Theodor Herzl (1860-1904), the founder of modern Zionism, recognized that anti-Semitism would further his cause, the creation of a separate state for Jews. To solve the Jewish Question, he maintained “we must, above all, make it an international political issue.” Herzl wrote that Zionism offered the world a welcome “final solution of the Jewish question.” In his “Diaries”, page 19, Herzl stated “Anti-Semites will become our surest friends, anti-Semitic countries our allies.”


Zionism was supported by the German SS and Gestapo. Hitler himself personally supported Zionism. During the 1930’s, in cooperation with the German authorities, Zionist groups organized a network of some 40 camps throughout Germany where prospective settlers were trained for their new lives in Palestine. As late as 1942 Zionists operated at least one of these officially authorized “Kibbutz” training camps over which flew the blue and white banner which would one day be adopted as the national flag of “Israel”. The Transfer Agreement (which promoted the emigration of German Jews to Palestine) implemented in 1933 and abandoned at the beginning of WWII is an important example of the cooperation between Hitler’s Germany and international Zionism. Through this agreement, Hitler’s Third Reich did more than any other government during the 1930’s to support Jewish development in Palestine and further the Zionist goals.


Hitler and the Zionists had a common goal: to create a world Jewish Ghetto as a solution to the Jewish Question.

The Zionist so-called “World Jewish Congress” declared war on the country of Germany, knowing that it would affect their Jewish brothers residing in that country who would be left without protection. When others tried to help them escape to other countries, the Zionist movement took actions which caused those countries to lock their doors to Jewish immigration (read more in the books, “Perfidy” and “Min Hametzer&#8221[mrknutí jedním okem]. As a result of the Zionist influence five ships of Jewish refugees from Germany arriving in the United States were turned back to the gas chambers.


The fundamental aim of the Zionist movement has been not to save Jewish lives but to create a “Jewish state” in Palestine.


On December 7, 1938, Ben Gurion, thKráceno (Editor)

30901

14.7.2004 9:01

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

js 194.?.?.?

jeden by rekl, ze zidovskej narod je celkem zakomplexovanej...

30909

14.7.2004 21:10

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

albert 216.?.?.?

Vykriky a narky "antisemititismus!" jsou snad nejuspesnejsi novodobou zbrani zidstva, ktera jim jako magicky Genie automaticky otvira dvere vsude tam, kam se jim jen zamane. Pritom vyklepava zlataky z "beranku otres se!" a ke vsemu navic poskytuje prakticky 100% imunitu nad cimkoliv spatnym ceho by se mohli na druhych dopustit.

(Videl snad nekdy nekdo, ze by trestne ciny zidu spachanych na nezidech nekdy byly otevrene kritizovany, napr. v mediich? Ooops, a uz tu mame magickeho Genie s 'antisemitismem': "Master, how may I serve you?" Zide preci NIKDY nic spatneho neudelali, podle rabinu, jen diky tomu ze jsou to zide - tak jsou bezchyni a spravedlivi.)

Pritom tento vyraz - 'antisemitismus' - je naprosty nesmysl. Asi takovy nesmysl, jako oznacovat dnesni cerne obyvatelstvo z Bronx, N.Y., ktere oddane nasleduje americke zakony a veri v americkou konstituci za 'Anglosaxony', za prave a prime potomky anglickych pilgrimu z roku 1620.
http://www.herbmac.com/wsn3C22.html

Zide nejsou Semite, a jako sdruzeni zname pod timto nazvem - Semity NIKDY nebyli !
Dnesni zide jsou navic z 90+% potomci asiatickych Chazaru, turko-mongolskych kmenu hromadne konvertovanych babylonskymi rabiny v 8. stoleti n.l. na Judaismus, tj. na nabozensky, spolecensky a pravni kod Farizeju, proti kteremu rebeloval Jezis Kristus.
A takovi Chazari (Khazars) s nejakym 'Semitismem', ci s puvodem ze Stredniho Vychodu, nemaji uz vubec nic spolecneho.
---------------------------
3. Should we say that Jews are members of a race or followers of a religion?
Answer -- The Jews, according to blood-tests made in English laboratories, belong to one of the divisions of the oriental or yellow-branch of the human family. Biologically, or anthropologically, they are not a race unto themselves -- as the Finns, the Britons, the Latins, or the Negroes. Strange to relate, and contrary to popular notion, the Jew has no physical characteristics but his basic Mongoloid stock to mark him out as to which division of the species he belongs. The great hooked nose or "schnozzle" of the Ashkenazic Jew, is a feature that he acquired by cross-breeding over untold generations with the Assyrians. So the Jews of today are orientals who have been kept politically intact throughout the earth by a clan consciousness derived from the peculiarities of their common Mosaic faith. Jews have crossbred with other races to such an extent that there is almost no such thing today as a pure-blooded Jew. Anthropologically the Jew is a racial hybrid, wherever we find him. That is why he no longer welds together politically or sets up a strictly Jewish nation. It is the more nearly correct thing to say that the Jew is the follower of a religion -- and a particularly formalized and debased religion at that -- and any claim to membership in a "race" is spurious.

http://www.come-and-hear.com/supplement/pelley.html#3.%20Should%20we%20say

30924

15.7.2004 2:18

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Mose Aman 80.?.?.?

Pane Stwora dokumentoval jste 3 slovy TRI pripady, ktere se staly ve svete a z techto tri pripadu vyvozujete zaver ze cituji
-Jak vidíme, nejde o izolovaný incident, případů falešných hate crime začíná přibývat.-ehm?..Kdybyste si dal alespon praci a dal odkaz(odkazy) kde jsou zaznamenany tisice techto pripadu , ktere se stali ve svete za urcite obdobi,srovnal ruzna udobi a pote radne opatren fakty konstatovat to co jste konstatoval....takhle jen ukazujete, podle mne svou pravou tvar totiz tvar antisemity.

30932

15.7.2004 3:29

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 69.?.?.?

Reakce na 30932

Zadejte si do Google "fake hate crime". Mně to našlo skoro 99 tisíc odkazů: http://www.google.com/search?q=fake+hate+crime&sourceid=firefox&start=0&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8 Projděte si několik stran. Uvidíte, že zdaleka nejde jen o ty tři mnou dokumentované případy.

30934

15.7.2004 3:58

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30932

Armyofdarkness
The jews have been faking hate crimes for there entire existance.


www.freerepublic.com Includes Houston Chronicle story "Police question whether church vandalism was staged"
May 31, 2001
"They (the 911 callers) did not consider a swastika a common insult to the black community. "It's an African-American church, and I'm Jewish," the witness told the dispatcher, "so I didn't think anything about it. If it was a bunch of white people doing it, it would have caught my eye. But, it looked like a person who goes to church there."
SLEEPY HOLLOW — A village woman who reported finding swastikas on her front door three times this month was responsible for at least one of those incidents, police said yesterday.

Sharon Miller, who initially told police that someone left swastikas on her door on Nov. 3, 10 and 17, later admitted that she put the swastikas there herself on Nov. 17 and "wasn't sure" if she did the same thing on Nov. 10, Detective Sgt. Paul Hood said.

Miller, 42, of 11 Tappan Ave. was charged with filing a false police report, a misdemeanor, in connection with the Nov. 17 incident.

During her appearance yesterday in Village Court, she didn't enter a plea. But she later told The Journal News that her actions of Nov. 17 were designed to get authorities to investigate the Nov. 3 incident more diligently.

"Nobody did anything about the first incident and I basically wanted attention in terms of making something happen," said Miller, a modern Orthodox Jew who in court read silently from "Tehillim," the Book of Psalms read in times of crisis.

Judge Joan Waters ordered her evaluated by a county program that deals with mental health and substance abuse, and scheduled another court hearing for Dec. 8.

Meanwhile, police are continuing their investigation into whether she filed a false report on Nov. 10. Hood said the graffiti found on Miller's door Nov. 10 and 17 had similar handwriting.

Authorities, however, do not suspect her in the Nov. 3 incident because the handwriting was different, Hood said.

On Nov. 3, police found six swastikas, in red and blue magic marker, on her door, with the word "Jew" written beneath her mezuza, a small box containing excerpts from the Torah fastened to her doorpost. On her front step was the same racist leaflet that was secretly dispersed through several neighboring communities around Halloween. It extolled Adolf Hitler as "the greatest figure of the age" and a "special gift of providence to Aryan man."

The Westchester County District Attorney's Office and FBI have consulted with police departments on the case, but so far no arrests have been made.

Miller, who grew up in Boro Park, Brooklyn, said she's upset that authorities haven't done more to investigate the Nov. 3 incident and the distribution of racist pamphlets.

30937

15.7.2004 4:08

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30932


>-Jak vidíme, nejde o izolovaný incident, případů falešných
>hate crime začíná přibývat.-ehm?..Kdybyste si dal alespon
>praci a dal odkaz(odkazy) kde jsou zaznamenany tisice
>techto pripadu , ktere se stali ve svete za urcite
>obdobi,srovnal ruzna udobi a pote radne opatren fakty
>konstatovat to co jste konstatoval....takhle jen ukazujete,
>podle mne svou pravou tvar totiz tvar antisemity.
_________________________________________________

Vazeny pane Mose Aman, s pravou tvari antisemity, nebudte liny a hledejte na Webu a tam se hodne dozvite o Vasich Fake Hate Crime.

30938

15.7.2004 13:02

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Mose Aman 80.?.?.?

Reakce na 30938

Pane Lev abych mohl delat zavery jako pan Stwora musel bych mit k dispozici mimojine nejake srovnavaci studie.Nehlede, ze ja spise reagoval na faktickou stranku veci a tedy jeste jednou [oči v sloup] ..pan Stora dokumentuje tri pripady ze kterych dela zaver a nikde nedokumentuje ze podobnych pripadu jsou tisice...a to,ze pote reaguje a argumentuje s 99 tisici odkazy je k smichu.Predpokladam, ze kdyz pise clanek tak ma takove veci v maliku a tudiz Vas argument o hledani je vadny..."hledat" ma autor clanku a ne ja.
A tohle vubec nechapu 'dozvite o Vasich Fake Hate Crime.' [zmaten]

30959

16.7.2004 18:35

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

falm MartinFalm (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 30959

Pro pana Mose: vas pozadavek je irelevantni. P. Stwora a)poklada tri pripady za dostatecne, b) pocet dukazniho materialu urucje sam, c) tri zminovane pripady predklada jako spicku ledovce - a statistika mu v tom pripade dava za pravdu. Vas pozadavek, pane Mose, se tak stava pouze ucelovou manipulaci. Vite dobre, ze p. Stwoera nebude psat nejaky dalsi clanek proto, aby uspokojil Vas pozadavek a zdokumentoval zrovna Vam 99 tisic pripadu, jen proto ze Vy s tim nesouhlasite. Vas pristup zavani lacinou demagogii a sofistikou.

31014

17.7.2004 13:45

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Mose 80.?.?.?

Reakce na 31014

1)Nikde nechci aby dokumentova 99 tisic prikladu
2)'tri zminovane pripady predklada jako spicku ledovce - a statistika mu v tom pripade dava za pravdu.'..jaka statistika? nikde zadnou "statistiku" nectu? Vy mate nejake studie, ktere potvrzuji ze 'hate crime začíná přibývat'? Sem s nimi!

Jestlize muj prispevek je demagogie, zajimalo by mne co potom je Stvoruv clanek?

A mimochodem pisi to potreti posloupnost clanku je tri pripady pak "megazaver" ze cituji 'Jak vidíme, nejde o izolovaný incident, případů falešných hate crime začíná přibývat.'

31041

15.7.2004 4:33

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

barbaroslav barbaroslav (zavináč) pobox (tečka) sk 68.?.?.?

Reakce na 30932

a zasa jednoducho napisat: ty si semita. a je to...uz je s tebou koniec, si najvacsi netvor na svete, koncis, ja som ta odhalil a teraz je mi dobre, bude sa mi dobre spat, tak som sa potrapil s tym argumentom, som este stale frajer...
rovnake spravanie, ked politicki mrzaci oznacuju nepohodlnych politikov nacionalistami namiesto slova vlastenci, a potom uz od nacistu je to len kustik, toto je typicke chovanie posranych a slaboduchych ludi, co su najlepsi sluhovia diktatur

30939

15.7.2004 19:26

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Mose Aman 80.?.?.?

Reakce na 30939

Kdyz si projdete clanky pana Stwory, ktere se tykaji Zidu...prijdou Vam v poradku?

30969

16.7.2004 14:28

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Jarka 160.?.?.?

Reakce na 30969

Re: My vas tim antisemitismem.........

Proc ne, je to svobodny clovek a mysli mu to vic, nez si myslite. Veci okolo sebe vidi jinak, nez treba my, ale zase: muzete se k tomu ve slusne forme vyjadrit take svobodne, ne? Vzdyt jsme si tu svobodu slova vyklinkali na Vaclavaku klicema. Tak o co jde?????

Jarka

31011

15.7.2004 5:39

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Nejlepsi ukazka byla z Ameriky,kde vandalove pomalovali zidovsky hrbitov hakenkrajci-ty vandalove nevedeli ,ze to byl kdysi symbol stesti pro babylonske zidy- a tak policie vysetrovala a ejhle nasli vinika ,byl to zid ,ktery mel "Business"-obchod na uklid ,kteremu ovsem zidovska obec ,vzdy zadala ocistit nahrobni kameny od hakenkrajcu a takhle si sikovny zid prisel k penezum a zidovstvo k velkemu halaseni ve vsech mediich o antisemitismu a cela verejnost si musela na strankach novin a v TV zopakovat ,co to je holocaust,takze nam vsude pritomna media nenapsaly ,jak dopadl antisemticky zid,ktery si sikovne antisemitismem prividelaval.

30941

15.7.2004 9:28

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Jarka 160.?.?.?

Reakce na 30941

Re: My vas tim antisemitismem utluceme i kdybychom..........

Musim se smat, na co lide neprijdou, aby si vydelali par korun / dolaru/. Ale rekla bych, ze tohle neni legrace, je to spis k placi. Jak se muze CLOVEK chovat ke svym lidem takto? Ne, to asi nikdy nepochopim. Je to velice vulgarni, sprosty projev jedince ke sve rase a vubec, bylo by to sproste i kdyby se nejednalo o zida. Otazka zni: Proc? A zase jsou v tom penize. Ja chapu, ze penize jsou dulezitou soucasti naseho zivota, ale ziskavat je necistou praci, se mi hnusi...Asi jsem idealistka, ale snad to jednou nasi potomci pochopi a udelaji si poradek..Mam tomu verit? Nebo to bude horsi?????

Jarka

30949

15.7.2004 17:33

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Dr. Murt 217.?.?.?

Reakce na 30949

Bude to horšie.

30965

16.7.2004 7:35

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Jarka 160.?.?.?

Reakce na 30965

Re: My vas tim antisemitismem utluceme........

Myslite, ze to bude horsi? Pak mame smulu.....

Jarka

30994

16.7.2004 3:36

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 30949

>vulgarni, sprosty projev jedince ke sve rase a vubec, bylo by >to sproste i kdyby se nejednalo o zida.

Vazena pani Jarko, zid neni rasa pouze nabozenstvi. Pokud se vam zda prace vulgarni, prectete si par zidovskych vtipu.
Zid jak je vidno ze vtipu, se nikterak vazne nebere, pouze panove jako je pan Nohejl to berou velice vazne. Verim, ze pan Nohejl je rabin v australske synagoze a zde nas jen provokuje kopirovanim clanku z jinych web-zinu. [smích]

30981

16.7.2004 4:03

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30981

Vceldo, kolik je u vas prave nodin ( čas ) ? [překvapení]

30984

16.7.2004 7:43

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Jarka 160.?.?.?

Reakce na 30984

Re: My vas tim antisemitismem utluceme.......

Uz dost hodin, ale to neznamena, ze jsem nejake idealy ztratila.


Jarka

30995

16.7.2004 8:22

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 30984

>Vceldo, kolik je u vas prave nodin ( čas ) ? [překvapení]
Lefiku, neznam to slovo nodin ale pokud si myslel hodin, tak prave uhodilo [smích]

30998

16.7.2004 7:25

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Jarka 160.?.?.?

Reakce na 30981

Re: My vas tim antisemitismem utluceme............

Ne, samotna a poctiva prace neni vulgarni, jen nektery pristup k ni. Pomalovat hakovymi krizi pomniky vlastnich soukmenovcu na hrbitove a potom si to nechat zadat jako pocistovaci praci a dostat jeste zaplaceno, to neni spravne. To si muze vymyslet jenom zid i kdyz....ne jenom zid. Proste se mi to nelibilo a mel by se stydet. Zas u mne jedno nabozenstvi ma minus. Ja vim, ze na mem presvedceni nazalezi, jsem katolicka, bohuzel na kostely nemam cas. Avsak ani katolici nebyli a nejsou ti nejlepsi.....

Jarka

30992

16.7.2004 8:05

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Jarka jaj (tečka) kreising (zavináč) seznam (tečka) cz 160.?.?.?

Reakce na 30941

Re: My vas tim antisemitismem utluceme.........

Tak vida, co si zid, aby mel praci a dostal zaplaceno nevymysli.......Myslite, ze to dokaze jenom zid? Ja jenom vim, ze to neni spravne chovani, okradat vlastni lidi....

Jarka

30997

15.7.2004 19:01

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

mily pane stworo. ja jen doufam, ze lide jako vy uz brzy vymrou. smele vas oznacuji za rasistu, xenofoba a homofoba.
david.garkisch@mfdnes.cz

30968

15.7.2004 20:52

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 69.?.?.?

Reakce na 30968

Jistý David Garkish skutečně existuje a píše pro MF Dnes. Jestli jste to vy, to nevím (vaše ip adresa není z MF Dnes). V každém případě bych rád odpověděl.

Milý pane,

buďte bez obav. My už brzy vymřeme. Svět a budoucnost patří typům, jako jste vy: pokrokovým, kosmopolitním, otevřeným, nezaujatým.

Co na tom, že jen opakujete pohodlné názory většiny, vnucené vám, ani nevíte kým? Co na tom, že jste dávno ztratil pud sebezáchovy, hrdost nad vlastní rasou a národem? Co na tom, že si kálíte do vlastního hnízda, rozpletáváte vazby, na kterých stojí naše společnost? O to vám přeci jde, že?

A když už neumíte vyvrátit článek po stránce obsahové, usvědčit autora ze lží, alespoň ho označkujete ho za rasistu a homfoba. Tím každou další diskuzi zrušíte. Vy sám jste se se pasoval do role soudce. Je to typická reakce vás "nových lidí".

30971

15.7.2004 22:32

Jen skromny dotaz

Dr.Benway 152.?.?.?

Reakce na 30971

"kteri" jsou to potom lide, jejichz typickou reakci je iracionalni cenzura?

30974

15.7.2004 19:52

Co se deje,co se deje?

Aja 24.?.?.?

Jsem mimo misku,ale zase ne tak moc [mrknutí jedním okem]
1)Al-Jazira dostala povoleni vysilat na uzemi Kanady
2)Novy Zeland prerusil diplomaticke styky s Izraelem(dva spioni Mossadu se snazili ziskat na uzemi Noveho Zelandu novozelandske falesne pasy).Izrael nevysvetlila,nekomentovala,neomluvila se.
..tak co se deje?

30970

15.7.2004 22:36

Ohledne bodu 2)

Dr.Benway 152.?.?.?

Reakce na 30970

suspending high-level diplomatic visits with Israel

neznamena preruseni diplomatickych styku.

Nelezte Reaktorovi a Nohylovi do zeli manipulacniho spinu [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

S mlcenim Israele jste right on.

30975

16.7.2004 1:12

RE: Ohledne bodu 2)

Aja 24.?.?.?

Reakce na 30975

>suspending high-level diplomatic visits with Israel
>
>neznamena preruseni diplomatickych styku.
>
>Nelezte Reaktorovi a Nohylovi do zeli manipulacniho spinu
>[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

>
>S mlcenim Israele jste right on.

Le gouvernement néo-zélandais annonce la rupture de ses relations diplomatiques de haut niveau avec Israël après l'arrestation et la condamnation de deux espions israéliens sur son territoire.
...znamena preruseni diplomatickych styku ....
..at to ctu z leva ci z prava.
Nemanipuluju,zprava je z http://sympatico.msn.radio-canada.ca/nouvelles/inter.shtml
Ze by nas manipuloval mainstream? Neee,to prece neee.
Vas preklad je odkud?

30978

16.7.2004 1:30

www.albawaba.com

Dr.Benway 152.?.?.?

Reakce na 30978

cituje novozelandskou ministerskou predsedkyni.

30979

16.7.2004 3:05

RE: www.albawaba.com

Aja 24.?.?.?

Reakce na 30979

>cituje novozelandskou ministerskou predsedkyni.

She last night suspended high-level contact with Israel and announced a range of diplomatic sanctions which stopped just short of suspending relations.

...uz se nedohaduju.

30980

17.7.2004 1:07

RE: www.albawaba.com

google 217.?.?.?

Reakce na 30980

takze ti Novo-Zealandania, nedovolia vyvolenym hakonosom, si robit co sa im zachce na ich planete? to uz je privela! namiesto toho, aby sa tesili, ze bohom vyvoleny obrezanec, prejavi zaujem o ziskanie ich cerviveho obcianstva, oni sa este urazia a zmrazia diplomaticke vztahy.
no, tak teraz som zvedavy, aka zasluzena odplata ich caka? alebo prejavia pani planety milosrdnost a odbavia to dvoma-troma zemetraseniami a znehodnotenim meny o 20%? [zmaten]

31018

16.7.2004 5:00

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Timely and incisive, TARGET presents new and incontrovertible genetic and DNA

evidence that supports a long-overdue examination of "Who is a Jew" and who

exactly are "The Chosen People." Buffered by strong historical evidence and

documentation, this is a work that will forever change the way the

reader looks at the complex question of Jewish identity.Click here to read an excerpt from the book.Description


Before World War 2, there was a total of sixteen million Jews in the world--over one fourth were sephardic Spanish Jews, tracing their ancestral lineage from the Twelve Tribes of Israel. Hitler engineered the genocide of six million Jews, almost all of them Ashkenazic or European Jews, descended from the Khazars, a pagan people from west Asia that converted to Judaism in the 8th century A.D.

Who were the Khazars? And why did their legacy result in persecution and death? Why have the Sephardim called the Ashkenazim "Tedescos"--Teutons? This important book shifts the basic question of the Holocaust from "Why the Jews?" to "Why the Ashkenazim?"

Challenging the myths of religious bigotry--since the ancestors of Ashkenazic Jews were nomadic Gentile Huns who galloped around the Steppes of Asia at the time Jesus was crucified--TARGET shows just where the true bloodlines of Abraham, Isaac and Jacob are centered. On a deeper level, it explores the more complex geo-political roots of anti-Jewish feelings, the amazing number of prominent and influential Ashkenazim, and their role in the emergence of modern Israel.

Timely and incisive, TARGET presents new and incontrovertible genetic and DNA evidence that supports a long-overdue examination of "Who is a Jew" and who exactly are "The Chosen People." Buffered by strong historical evidence and documentation, this is a work that will forever change the way the reader looks at the complex question of Jewish identity.

Knihu ,lze dostat na teto internetove lince :
http://www.xlibris.com/bookstore/bookdisplay.asp?bookid=85
Nazev knihy je :TARGET-Special Victim of the Holocaust ,napsano panem David Chagall a ma oznaceni ISBN-0-7388=0487-8 a stoji kolem 18 dollaru.
Takze ,mnohym ctenarum pomuze objasnit ,co jsou vlastne tak zvani ,samozvani zide .

30987

16.7.2004 5:03

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Posledni zprava z Al Jazzera.
UNRWA: Israelis fired on food convoy
Wednesday 14 July 2004, 16:29 Makka Time, 13:29 GMT An UNRWA convoy delivering food to a besieged Palestinian town has come under Israeli fire in the occupied Gaza Strip, according to UN officials.A statement by UNRWA (United Nations Relief and Works Agency for Palestine Refugees) said the incident occurred after it delivered 370 tonnes of flour, oil, lentils, sugar, rice and whole milk to Bait Hanun in northern Gaza on Wednesday - food supplies meant for 20,000 civilians, or two-thirds of the besieged population.An Israeli armoured personnel carrier opened fire at a five-vehicle convoy marked with UN flags and symbols, after UNRWA Commissioner-General Peter Hansen and operations personnel made the distributions, according to the statement.There were no casualties, a UN official said. Hansen and other UNRWA personnel took cover in a nearby family home. After contacting an Israeli liaison office and waiting for 30 minutes, the convoy was allowed to leave the area. The UNRWA c!
hief, who had coordinated the trip in advance with the Israelis, said the soldiers deliberately fired at the UN. "They were clearly associated with our being there. I would think they were warning shots or random shots," said Hansen. Israeli military sources said they were not targeting the UN but Palestinian fighters. Witnesses said there were no resistance fighters in the area at the time. Wednesday's shooting came days after witnesses said Israeli forces fired on a convoy of the International Committee of the Red Cross in Bait Hanun. No one was hurt in that incident. Severe hardship Israel cut off the town from the rest of Gaza on 28 June and since then its residents have been living under what UNRWA describes as severe hardship.
Hansen (R) says Israeli troopsdeliberately fired at UN convoy
"Fresh food supplies have been running low, breadwinners have been unable to reach work, and in areas water and electricity infrastructure have been destroyed by Israeli armour," the aid group said in a statement. Israeli Defence Minister Shaul Mofaz has vowed that the incursion will continue until a planned Israeli unilateral withdrawal from Gaza by the end of 2005.In March the UN was forced to temporarily suspend food distributions in Gaza because of Israeli restrictions imposed on containers and staff, affecting between 700,000 to 1.2 million civilians. UN envoy 'unwelcome'Meanwhile, the top UN envoy to the Middle East will no longer be welcome in the occupied Palestinian territories after he harshly criticised Palestinian President Yasir Arafat, a senior adviser to the Palestinian president said on Wednesday. "Terje Roed-Larsen's statement is not objective. As of today he is an unwelcome person in Palestinian territories," Nabil Abu Rudainah, referring to remarks by the!
envoy at the United Nations on Tuesday. Larsen accused Arafat of giving "only nominal and partial support" to Egyptian efforts -zkraceno

30988

16.7.2004 21:38

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si

barbaroslav 129.?.?.?

http://www.sme.sk/clanok-1681379.html

31015

17.7.2004 4:51

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Podvody ,jsou na dennim poradku ze strany zidu,kteri i ostudou za odhaleni,se stale dostanou i tak na verejna media a tak reklama pokracuje a ovsem ,hned se mluvi o pecich a holocaustu.Slavny ,tak zvany "lovec " se svym museem ma nekolik podvodu i mimo jeho osobu a nic se nedeje ,je odmenen rytirskym radem,sice retusoval fotografie ,jak se kouri z komina krematoria a dodal nactrtky popraveneho,samozrejme zidovskeho vezne ,ktere se absolutne schodovali s obrazky popravenych nemeckych zaskodniku do tyla americke armady.
Zide-zionisti ,Vam spusti krik o "kristalove noci" a vypocitaji ,co skod se nadelalo,ale nereknou ,ze ta hrozna noc vznikla na zaklade hrozne vrazdy nezakonne pristehovaleho zidovskeho atentanika ,ktery zastrelil v Parizi tretiho nemeckeho vyslance,jiny ,atentanik zavrazdil mladeho nacistu na uzemy neutralniho Svycarska,totez se deje dnes ,kdyz Novy Zeland zadrzel dva zidy,cleny Mossadu na ceste k vrazde na falesne passy,tak ,jak je zdrzeli v Kanade,kdyz zjistili vrazdy provadejici Mossadem na uzemi Kanady.Jak rikam ,zede-zionisti sami daji Hitlerovi za plnou pravdu.
Israel je stat nad staty ,vubec nepovazoval se omluvit,vubec nepovazuje se ridit nejakym mezinarodnim soudem a nebo dokonce nejakymi Spojenymi Narody,proste samovybrana lidska ,ale rasa to neni,spise mafie ,sehnana ze vsech koutu sveta.Zide-zionisti se zucastnili i muceni veznu u Bagdadu,nebot israelska vlada ma zakon jez uzakonuje muceni,o tom by Vam mohli povidat Palestinci,jez mnohy se nevratil.Proste stat vznikl na podvodu ,jakesi famy o minule domovine ,ackoliv ,jejich domovina z 90% je turecko - mongolske stepy,zadny z nich nikdy nemel co delat s biblickym Mojzisem ,spise byl spjat s Cingishanem.

31026

17.7.2004 5:12

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Zide si opravdu antisemitismus vyrabeji,podivejte na Novy Zeland.


Jul 16, 2004

Jewish Headstones Smashed in Cemetery Attack in New Zealand Capital
The Associated Press

WELLINGTON, New Zealand (AP) - Vandals smashed historic headstones and cut a swastika into a lawn at a Jewish cemetery overnight, authorities said Friday. The attack came just hours after two Israeli men were imprisoned for passport fraud and labelled spies by the New Zealand government.
Wellington Botanic Gardens manager David Sole said the Jewish section of Bolton St. cemetery near the center of the New Zealand capital was a sea of broken marble and overturned tombstones when he visited Friday morning.

"People are speculating the attack may have been sparked by the two Israeli men and the passport case," a council spokesman said, speaking on usual condition of anonymity.

Jewish Council President David Zwartz said there was a direct connection between the case and "people here feeling they can take it out on Jews."

"It seems to me that it's Israel-bashing one day, Jew bashing the next day," he told National Radio.

Rabbi Antony Lipman said the desecration on the graves, some of them 100 years old, had shocked New Zealand's Jewish community.

"We hope Wellington is not going the way of some other communities in the world, where this has unfortunately become a frequent occurrence," he said.

Rabbi Lipman said he made no connection between the Israeli men sentenced to six months in prison in Auckland Thursday and the smashing of the headstones.

"Only the criminals who have done this would know their own motive," he added.

Prime Minister Helen Clark said it was "not an open and shut case" that the attack was linked to the spy case.

"We condemn without reservation people desecrating graves, it is a horrible thing to do," she told National Radio.

AP-ES-07-16-04 0612EDT

This story can be found at: http://ap.tbo.com/ap/breaking/MGBEDRJ5QWD.html

Vsude ,kde pogrom a antisemitismus existoval,tak ,tam byli zide-zionisti,kteri k tomu poradne prispeli svym chovanim k druhym -domacim ,obyvatelum.Dnes delaji v Israelu nove GHETTO...

31027

17.7.2004 5:37

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Judaismus neni zionismus.
Thank Jeff
From M. Katz
JewsAgainstZionsim.com
7-13-4

To the esteemed Jeff Rense:

In the name of the Almighty, the Holy Torah, and True Torah Jews we wish to express our appreciation to the esteemed Jeff Rense for his support, both moral and financial, of our efforts to inform the world that Zionists do not represent true Jewry.

Thanks to his generous offer to air our message during his radio program, for the first time the world press has begun to acknowledge our cause.

May the Almighty bless Mr. Rense and his family with good health, happiness, success and a long life in both worlds.

Rabbi Joseph Dershowitz
Rabbi Meyer Weberman
Rabbi Menashe Filipe
Rabbi Joseph Schmilovitz
Rabbi Yisroel Dovid Weiss
Rabbi Jeremiah Teitelbaum
Mr. Russell Waxman

Podekovani za zverejneni ruznych prohlaseni,kde se rika ,ze zionisti nerepresentuji vsechno svetove zidovstvo.Vyznavaci Torah ,nesouhlasi s utvorenim statu Israel a drzi simpatie s Palestinci. Naopak vini zidy-zionisty ve spolupraci s nacisty behem druhe svetove valky a byli primymi podilniky na vrazdach jinych zidu.Toto vse najdete na lince: JewsAgainstZionsim.com

31030

17.7.2004 20:49

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

http://www.yadvashem.org.il/IMAGE_TYPE/2600.JPG

31047

17.7.2004 20:56

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

http://www.yadvashem.org.il/IMAGE_TYPE/2603.JPG

31048

17.7.2004 20:57

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

http://www.yadvashem.org.il/IMAGE_TYPE/4861.JPG

31049

18.7.2004 3:50

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Ted se Pentagon zbavil zidovskeho rabbina ,ktery "odesel" ,kdyz se nemuzou dohledat ,jenom 3 Trilionu dollaru,ktere se "nejak" ztratily,samozrejme nikdo nevztyci prst s odchodem rabbina,to by bylo anti-semiticke ,jak tomu oni rikaji,to je kouzelne slovo na ochranu vsech "vyvolenych " kriminalniku.Uvidime ,kam dojde Novy Zeland ,ktery se opovazil ,vybranou rasu ,dat za mrize a ukazat israelskemu politikovi ,ze neni na Novem Zelandu vitan,myslite si,ze nejaka evropska zeme by dokazala to same .Dobra zprava je ta ,ze mozna v Israelu nasli nejake ty tri triliony a nevedi ,jak se tam octly v rozpoctu.
----------------


Pentagon Fraud Chief Dov Zakheim Goes to BoozAllen
by URI DOWBENKO

Rabbi Zakheim has left the Pentagon. Thank God. Jak ,vidite ,Americani jsou stale velmi pobozna zeme

After more than 20 years of presiding over more than $3 trillion worth of military fraud, Pentagon Comptroller Dov Zakheim has left the building. He will join Booz Allen Hamilton through the traditional revolving door for government-corporate insiders.

A former Deputy Undersecretary of Defense from 1985-1987 and Pentagon Comptroller since 2001, Zakheim was responsible for mismanaging more than $400 billion annually, as Pentagon discredited audits have persisted year after year.

The Department of Defense has never received a clean financial audit.

As recently as the December 18, 2003 audit by GAO (General Accounting Office), the Pentagon's 'War on Iraq Scam' and other Information Technology (IT) Fraud yielded $1.6 billion in "losses," money "missing" and otherwise unaccounted for.

In an article from "Government Executive" magazine ("Bye Bye Budgeteer," May 2004) Zakheim admitted, "...we are in the business of fighting wars.


31062

19.7.2004 7:07

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

Kriminalnik Sharon prohlasil, aby se zidi odstehovali z Francie, protoze jim tam pry hrozi antisemitismus. Od takoveho lumpa je to alespon jedno dobre prohlaseni, co rikate?

31088

19.7.2004 7:11

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

http://www.chgs.umn.edu/Histories__Narratives__Documen/Visualizing_Otherness_Set_1/manflag.jpg

31089

19.7.2004 9:09

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kam se hrabou Nuremberske rasisticke zakony na zakony ,tak zvanych zidu v Israelu,ozeni se Arab se zivovkou ,tak nema narok na obcanstvi statu Israel.

Israel extends marriage law

Israel’s Cabinet extended by six months a controversial law that prevents Palestinians who marry Israelis from becoming Israeli citizens.
On Sunday, the Cabinet also agreed to establish a committee to draft a revised version of the law. The law has come under international condemnation, with Amnesty International calling it racist. Israeli officials say some version of the law is necessary for security reasons.

Druha verse je ta,ze Israel bere zahranicni delniky,posledni jsou cinane ,kteri dostali upozorneni ,zadny sex se zivkama,kdyby tak "demokraticky " staty prijali zakon proti zidum ,zadny sex s krestankama.Takze ,zide ,kteri byli zenaty s nemkama byli obcany statu,takze ,Hitler byl vic demokraticky ,nez zide v Israelu,jak rikam ,tak zvany antisemitismus je snuzka hlouposti.

31092

19.7.2004 17:59

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

Reakce na 31092

To je pravda, nacistum slo predevsim o to, zbavit zidy v zemi moci a pokud mozno je vyhnat nekam pryc. Je dobre znamo, ze naciste potrebovali bohate zidy pro svoje valecne plany.

Napriklad vydavatel znameho zidy kritizujiciho casopisu der Stuermer Julius Streicher se dokonce dostal do neprizne Himmlera a Hitler na nej uvalil domaci vezeni!!!

Nakonec byl Streicher po valce obesen zvlast surovym zpusobem v tzv. norimberskem procesu jenom za vydavani casopisu (co vy nato p.Stworo?). Behem vlady nacistu nebyl Streicher ani clenem NSDAP a byl dokonce nacisty internovan v domacim vezeni. Za norimberskym procesem stali zide, kteri si chteli vybit svuj vztek. Myslim, ze tento nespravedlivy proces nemci nezapomneli. Jeste pro zajimavost naopak Himmler, ktery proslul vyrokem, ze "o tom, kdo je zid, rozhoduji ja" nakonec spachal ve vezeni sebevrazdu jedem, ktery mu nekdo neznamy propasoval. Opet zduraznuji, ze ten proces meli v rukou zide. Americanum o nacisticke pohlavary vubec neslo a radi je zidum prenechali. (Vidime, jak je to v soucasnosti s Husseinem v Iraku a komu ho prenechali? Co ho ceka?)

No a holocaust vznikl az v prubehu valky, kdy uz kazdemu slo o krk. Teorie o tom, ze se Hitlerovi podarilo znicit zidy proto silne kulha. To se mu castecne podarilo az diky totalni valce a v nekterych zemich zacaly deportace zidu az ke konci valky. Napriklad v Madarsku az v roce 1944!!!

A ti bohati zide pravdepodobne usli vsem hruzam. Bylo by zajimave, kdyby misto tech nesmyslu o hruzach holocaustu (valka je prece minimalne stejne hrozna), nekdo napsal odborne pojednani o osudu bohatych zidu za nacistickeho rezimu. Nedivil bych se, kdyby rada z nich zila dodnes.

31108

19.7.2004 11:23

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Mnozi se ptaji,co jsou zide ?
Are Modern "Jews" Really Jews?

A weird and bizarre religious doctrine obtaining a considerable following
in these hectic times is the idea that the Jews are the "serpent's seed" and
are not really Jews at all but Edomites, whom God hates! This cruel theory
both denies the holocaust but also insists that the "Jews" persecuted by the
Nazis were not true Jews at all but Asiatic Monguls or "Turks" descended
from the "Khazars." In this article, David Whitaker traces the routes of mi-
gration of the Jews following the destruction of the second Temple.

David C. Whitaker

31097

20.7.2004 3:20

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Clovek otevre radio a je tam o zidech a otevre Tv a je tam film o Nemcich a zase ovsem o zidech a to mame sedesat roku po valce.
Tak,tedy podivejme se na jejich utrpeni,protoze nikdo jiny ,ovsem podle nich netrpel a take ovsem podle toho nemuze dostat zadne odskodneni.
Takovy Martin Gray,rikejme mu tak ,byl clenem bolsevicke-zidovske NKVD ,jako mnoho jinych.Samozrejme jako mnoho jinych v jeho postaveni se zucastnil vyvrazdovani pravoslavnych krestanu,jak Solzenicin poznamenal na 100 milionu Rusu zmizelo v taborech Gulagu a jinde.Tak ,tenhle pseudom napsal knihu ,jak trpel v koncentracnim tabore,ne v tom bolsevickem ,co tak tezce pracoval ,ale v tom nacistickem ,v Treblince ,kde byla udajne plynova komora ,kde ,on,"vyklizel z plynove komory mrtve",problem je v tom ,ze nikdy neopustil uzemi bolseviku-zidu ,takze nikdy nepadl do rukou nacistu,,jak popsal ve sve knize plne blabolu s ocekavanim ,ze jako "obet" dostane nasypano odskodne do korytka,aby si prilepsil na duchod v zaslouzenem odpocinku,proc ne ,krestansky polici maji plne kalhoty ,jak mile slysi kouzelne slovo o antisemitsmu,ktere je pro kazdeho ,kdo vztyci prst proti ,tak zvanym zidum,takze ,nikdo nemuze rici,ze je Martin Gray lhar a podvodnik,svym zpusobem i kdyz nebyl v koncentraku,tak ma za svuj puvod -umele predelany- narok na podil za utrpeni,ne tech jeho obeti ,z jeho rukou ,ale nacistu,proto se i na cas dostavil na zapad ,do zeme zitrku seky na odskodneni nechodi.
Kdo neveri ,tak at si naklepe tuto linku a presvedci se jak krestansky svet je neznaly veci ohledne ,tak zvanych samozvolenych zidu.Obchod s mrtvolami jde celkem dobre,kdyz se zjisti ,ze vse je podvod ,tak ty Billiony dollaru z nas stejne nikdo nedostane,nakonec profesor Finkelstein dobre vi o cem pise a neni sam.

http://www.seabryson.com/articles/prop_masters.html

31119

20.7.2004 4:50

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Od antisemitismu a holocaustu nas osvobodi jedine zide,prectete si tento otevreny dopis zidovskeho pisatele, to stoji za to.Open Letter To
Mr Simon Wiesenthal -
Nazis Chasing Sixty Years
After The War
From R. D. Polacco de Ménasce
France
6-27-4


My Dear Sir,

I do think that no Jew will ever dare to tell you the truth.

I am probably the only Jew left who can tell it to you.

I have learnt that you are still chasing very old persons who had responsibilities in the Nazi regime. Sixty years after! People who are eighty-five years old! How shameful!

Do you know one ethnicity who did such a thing in the course of the History of Mankind? You are the very symbol of Talmudic hysterical neverending hatred.

This is the more egregious as the Nazi regime gave work, sane economy and balance to a whole country, whereas today, everything (when I mention everything, I mean absolutely all) is both Jewish and entirely rotten.

Jewish Capitalism has collapsed the world into all forms of pollutions. Jewish Marxism has slaughtered 200,000,000 people.

To crown it all, everybody knows that there were not 6,000,000 Jews ( a country the size of Switzerland) in occupied Europe in 1941 (The American Jewish Year book, mentions 3,300,000 Jews and from that date (1941) on, we all fled to the Free Zone or to Spain towards England). And it is only one million Jews whom Hitler wanted to exchange for trucks at the period of the so-called Shoah. Besides we know that Zyklon B cannot gas 1000 or 2000 people at one time (see M.Roubeix, chief executive of the factory of Saint Avold producing cyanide acid) in gas chambers which have strictly never found norms.

I suppose you would rather have a Jewish USA government enshrined in Jewish finance, pinching petrol in Iraq, spreading Jewish one-worldism, Jewish pornography, Jewish press, Jewish puppets in all governments, than the cleanness of the Nazi regime which made a miracle out of the Jewish rot of the Versailles treaty - the negotiators of which were the Warburg brothers, and that of the Weimar Republic.

You are 95 years of age: if you are not insane what will you tell the Lord when you soon appear if front of Him?

I do wonder.

Entirely disgusted,
R. D. Polacco de MénasceLettre ouverte à Simon Wiesenthal
Chasseur de Nazis, 60 ans après la guerre.

Mon cher Monsieur,

Je pense qu'aucun Juif n'osera vous dire la vérité.

Je suis probablement le dernier qui puisse oser vous la dire.

J'ai appris que vous continuiez à faire la chasse à des vieillards ayant eu des responsabilités sous le régime Nazi. Soixante ans après ! des personnes âgées de quatre vingt cinq ans ! Quelle honte ! Connaissez-vous une seule ethnie qui ait fait comme vous le faites dans toute l'histoire de l'humanité?

Vous êtes le symbole même de la haine hystérique talmudique qui ne finit jamais ! Cela est d'autant plus atroce que le régime Nazi a donné du travail, une économie saine, l'équilibre &aKráceno (Editor)

31125

20.7.2004 5:21

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jdete na Rense.com a najdete si tento artikl z rukou zidu,proti zionistickym zidum.

Greatest Hoax Ever Perpetrated
On The Jewish People
Zionism And Anti-Semitism
Jews Against Zionism
7-19-4

We implore and beseech our Jewish brethren to realize that the Zionists are not the saviors of the Jewish People and guarantors of their safety, but rather the instigators and original cause of Jewish suffering in the Holy Land and worldwide. The idea that Zionism and the State of "Israel is the protector of Jews is probably the greatest hoax ever perpetrated on the Jewish People. Indeed, where else since 1945 have Jews been in such physical danger as in the Zionist state?!

Jews are enjoined by their religious laws to be loyal to the country of which they are citizens. ever since the destruction of the holy Temple in Jerusalem and the exile of the Jewish People some two thousand years ago, we have been enjoined to be scrupulously loyal to the countries we reside in, One of the great biblical prophets, Jeremiah, in chapter 29 of his book proclaimed G-d's message to all the exiled; verse seven reads, "Seek out the welfare of the city to which I have exiled you and pray for it to the Almighty, for through its welfare will you have welfare." This has been a cornerstone of Jewish morality throughout our history to this very day.

Torah-true Jews wish to live in peace and harmony with their neighbors in every country among the community of nations, including in historic Palestine. They deplore acts and policies of violence carried out by those who, misusing the name of Israel our forefather, have substituted the ideal of chauvinist nationalism for the eternal values of the Torah, the eternal divinely bestowed inheritance of the Jewish people.

It has been the age-old intention of Zionism to intentionally stir up anti-Semitism anywhere possible, and even more commonly, to take advantage of any Jewish suffering anywhere in order to enhance its cause Indeed, hatred of Jews and Jewish suffering is the oxygen of the Zionist movement, and from the very beginning has been to deliberately incite hatred of the Jew and then, in feigned horror, use it to justify the existence of the Zionist state this is, of course, Machiavellianism raised to the highest degree. Thus, the Zionists thrive on hatred and suffering of Jews, and seek to benefit thereby through keeping Jews in perpetual fear, causing them to ignore the true nature of Zionism, and instead to consider the Zionist state is their salvation.

ANTI-SEMITISM BY POLITICAL ZIONISM

Although Zionists and others dispute it, the undeniable fact is that revolutionary secular and apostate elements in the Jewish community in Europe contributed greatly to hostility towards Jews after World War I. This aroused hatred of Jews in general among many non-Jews. While a prisoner in 1924 in the fortress of Lansberg on the River Lech, Hitler wrote his Mein Kampf. We he became Chancellor of Germany in 1933, he was assisted by Goebbels, Roseberg and Streicher. From them came the declarations, "The JewsKráceno (Editor)

31126

20.7.2004 6:43

Kdyz vam nestaci chazari .. (2. cast)

albert 67.?.?.?

A Ted si nastupte na -
krasne svedectvi, kdo byli zide, a jak vznikali ...

http://www.ccel.org/j/josephus/works/ant-13.htm

13. KNIHA, 9. CHAPTER.
A ctete 1. odstavec. Jak Hyrcanus zabiral ruzna mesta
treba v Syrii. Nebo v Samarii (tam pred 722 BC zili 10
kmenu Israele, po jejich odvleceni do Assyrie,
Assyrani dovezli Cutheans z Persie, lidi jine rasy, a
ti lide zemi osidlili).
Pak ctete o obrezani Idumeans (Edomitu) Hyrcanusem a
pripojeni k Judei. Vsichni se stali zidy !!
Kdo byli Edomite? Podle SZ, bratr Jacoba-Israele ESAU,
oba synove Izaka (vnuci Abrahama), se prozenil, proti
prani rodicu, za zeny NEHEBREJSKE rasy : z
ras/smisenin Canaanite (Hittite, tyto rasy byly
typicke zahnutymi Schnoozly ve tvaru cislice "6"[mrknutí jedním okem] a
Ishmaelite. Pak se Esau premistil na jih od zeme
Canaan (obyvana Israelity z Jacoba, cisti Hebrejci), a
zalozil Edom.
Pak po staleti Edomite byli nepratele Israelitu na
zivot a na smrt, a pak, kolem 130 BC, prijde John
Hyrcanus, a udela z nich nasilnou obrizkou zidy !!

V tom odstavci 1., kliknete na footnote (25) a ctete.
Krome jineho se dozvite : Zidovsky kral Herod byl
Edomita.
Ammouius rika: "The Jews," says he, are such by
nature, and from the beginning, whilst the Idumeans
WERE NOT Jews (!!) from the beginning, but Phoenicians
(!!!) and Syrians (!!!); but being afterward subdued
by the Jews, and compelled to be circumcised, and to
unite into one nation, and be subject to the same
laws, THEY WERE CALLED JEWS (!!!)".
Dio svedci: "That country is called Judea, and the
people Jews; and this name is given also to as many
others as embrace their religion, though of OTHER
NATIONS (!!!)."

Pak ctete Chapter 11, odstavec 3, o Judeanci
Aristobulusovi, ktery pripojil velkou cast zeme Iturea
k zemi Judea, obrezal a udelal z obyvatel Iturei zidy
-
"He was called a lover of the Grecians; and had
conferred many benefits on his own country, and made
war against Iturea, and added a great part of it to
Judea, and compelled the inhabitants, if they would
continue in that country, to be circumcised, and to
live according to the Jewish laws (!!!)."

Tato kapitola tez rika: "Strabo (rimsky historik te
doby) bears witness, in the name of Timagenes; who
says thus: "This man was a person of candor, and very
serviceable to the Jews; for he added a country to
them (!!), and obtained a part of the nation of the
Itureans for them (!!), and bound them to them by the
bond of the circumcision of their genitals (!!)."

31129

20.7.2004 6:45

Kdyz vam nestaci chazari ... (3. cast)

albert 67.?.?.?

Nyni skocte na Chapter 15 (stale Book 13), odstavec 4
:
4. Now at this time the Jews were in possession of the
following cities that had belonged to the Syrians, and
Idumeans, and Phoenicians: At the sea-side, Strato's
Tower, Apollonia, Joppa, Jamhis, Ashdod, Gaza,
Anthedon, Raphia, and Rhinocolura; in the middle of
the country, near to Idumea, Adorn, and Marissa; near
the country of Samaria, Mount Carmel, and Mount Tabor,
Scythopolis, and Gadara; of the country of Gaulonitis,
Seleucia and Gabala; in the country of Moab, Heshbon,
and Medaba, Lemba, and Oronas, Gelithon, Zorn, the
valley of the Cilices, and Pollo; which last they
utterly destroyed, because its inhabitants would not
bear to change their religious rites for those
peculiar to the Jews. (43) The Jews also possessed
others of the principal cities of Syria, which had
been destroyed.

Zde se dozvite o Sovetskem Svazu te doby, jak zabirali
uzemi a konvertovali obyvatele na zidy .. Pouze
znicili Pollo, protoze "obyvatele odmitli kult
zidovstvi"..
A nezapomnte si kliknout na footnote (43):
(43) "We may here and elsewhere take notice, that
whatever countries or cities the Asamoneans conquered
from any of the neighboring nations, or whatever
countries or cities they gained from them that had not
belonged to them before, they, after the days of
Hyrcanus, compelled the inhabitants to leave their
idolatry (!!), and entirely to receive the law of
Moses (!!), as proselytes of justice (!!!), or else
banished them into other lands. That excellent prince,
John Hyrcanus, did it to the Idumeans (!!!), as I have
noted on ch. 9. sect. 1, already, who lived then in
the Promised Land, and this I suppose justly; but by
what right the rest did it, even to the countries or
cities that were no part of that land, I do not at all
know. This looks too like unjust persecution for
religion. !!!31130

20.7.2004 6:51

Kdyz vam nestaci chazri ... (pokr., 3.cast)

albert 67.?.?.?

Tak pratele, zde jsme nahledli do zaznamu te doby,
abychom videli, z ceho se skladala ta sebranka, ktera
pak pozdeji Rimany (70-135 AD) byla vyhnana ven. A ta
sebranka od te doby, at meli jakykoliv puvod, byla
jednoduse znama coby - Zide.
Nebot posli z Judei, a nasledovali uchylnosti Farizeju
- Judaismus ..
A cast te sebranky se dostala az do Spanelska,
Portugalska, a mnozi veri, ze to "jsou ti PRAVI",
"tech 12 kmenu" ...
Dnes, snad jen 5-10% dnesnich zidu je tohoto puvodu,
ale zbytek, tj. vetsina, jsou Chazari a misenci Chazaru (predevsim s Evropany, s bilou rasou) ..
Zide jsou verbez, uchylna verbez, protoze kdyz nekdo muze
nasledovat praseciny a uchylnosti Talmudu - co jineho
muze byt ??

Ale dnes vsichni svorne oblbuji svet, a gojimi
(predevsim diky zionistickym "judeo-krestanskym" kostelum) jim lzi basti. Basti jim lzi, ze dnesni zide "jsou temi pravymi Israelity, tech 12 kmenu". Josephus Flavius svedcil neco jineho; stejne tak historicke zaznamy o masove konvertaci Chazaru na babylonsky talmudismus-judaismus, tj. na zidy.

Definice Pana Jezise Krista (posledni odkaz na termin
"Jew" v Novem Zakone), ve Zjeveni, 2:9 & 3:9, je vice
jak genialni:
"Ja vim o rouhani tech co o sobe rikaji ze jsou Zide
(ve smyslu kmenu Israele, ve smyslu potomku 4-teho
syna Jacoba-Israele Judaha), ale nejsou, lzou a jsou
SATANOVOU SYNAGOGOU".
Synagogue, v rectine NZ, znamena sdruzeni, sbor, sber.
Ano, dnesni zide jsou Sberi Satanovou, to je jejich
"rasa, narodnost a etnikum" v jednom ...

Tady je dalsi dukaz, opet z Josephuse Flaviuse, 20.
kniha, chapter 2:
http://www.ccel.org/j/josephus/works/ant-20.htm

CHAPTER 2.
HOW HELENA THE QUEEN OF ADIABENE AND HER SON IZATES,
EMBRACED THE JEWISH RELIGION; AND HOW HELENA SUPPLIED
THE POOR WITH CORN, WHEN THERE WAS A GREAT FAMINE AT
JERUSALEM.

Adiabenska kralovna Helena a Iztaes (syn jeji a jejiho
brachy Bazeuse, = produkt krvesmilstvi! Proto za ta
staleti zidi jsou tak krasni, internacionalni michani
ras na jedne strane, krvesmilstvi na druhe, zanechalo
nasledky) se nechali obriznout na zidy.
Adiabene - Dnes cast Armenie. Judaismus se v te dobe
siril jako Marxismus-Leninismus, obrizka v kalhotach
byla jako rudou knizkou do "spolecne rasy", "do jeden
rodiny", do "rodiny Abrahama". Bez jakekoliv
diskriminace na rasu, narodnostni puvod, etnikum.
Obrizka, ses zid, basta fidly! Na veky veku!

Tez z Knihy Josefa Flaviuse "Aniques zidu", 20. kniha.
http://www.khazaria.com/adiabene/lissner1.html

A to nam vysvetluje internacionalismus zidu te doby, a
co mame si rici o tech dalsich zidech-chazarech, to
jeste bylo dalsi "obohaceni".
Ale hlavne ze dnes jsou sjednoceni, Panbuh pres
Abrahama jim nasliboval hory doly, obrizka a Talmud je
sjednotila ve 12 kmenu Israele ...
31131

20.7.2004 15:28

RE: Kdyz vam nestaci chazri ... (pokr., 3.cast)

Lev 68.?.?.?

Reakce na 31131

Aspon ja Vam podekuji pane Alberte, za Vase vysvetleni a podklady. Doufam, ze pan "Blbobijec", vse patricne pochopi. Zdravi Vas - Lev [mrknutí jedním okem]

31141

21.7.2004 5:28

RE: Kdyz vam nestaci chazri ... (pokr., 3.cast)

albert 67.?.?.?

Reakce na 31141

Pane Lev, zde jsem objevil dalsi skvely podklad, z historie zidu.
Neni ten Internet dnes fantasticka zbran?
Jan Amos Komensky by mozna prohlasil: "Pojd sem synu, zapni ten Internet, a uc se moudrym byti".
Je zajimave, ze jsem prakticky na dospel k naprosto stejnym zaverum jako autor(i) teto stranky (alespon pokud se tyce historie a identity zidu) :

http://www.israelect.com/reference/Willie-Martin/RitualMurder3.html

Kdyz vam a jinym to bude davat smysl, overite si tato tvrzeni v referencich, ucini to z vas antiedomity? Nebo antihittity (ti meli, podle zachovalych rytin v hlinenych tabulkach, ty krasne zahnute "schnoozly"[mrknutí jedním okem]. Nebo snad budete modernejsi, a budete antichazari?

Vyrazy urcite vystiznejsi jak tenhle nesmysl "antisemita". A navic, kdyz jeden rekne ze je "antiedomita" - hlupaci s vymytymi mozky nebudou ani vedet o co se jedna, a ani vas nikdo nebude napadat, kritizovat, odsuzovat (ci dokonce soudit).
Neni to krasa ?
Tak at zije antiedomitismus ! [cool]


31160

20.7.2004 13:09

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Novy pani zemi a sveta rozhoduji ,koho mame slyset a koho ne ?

Ban sought for controversial writer

19.07.2004 4.45 am

The Jewish community has asked the Government to keep controversial author David Irving out of the country.

The New Zealand Jewish Council said Irving, who had indicated he planned to visit in September, was "well-known for his anti-Jewish writings and activities, and was found by the High Court in London in 2002 to be racist, [and] an active Holocaust denier".

31140

20.7.2004 18:30

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 160.?.?.?

UFF to je antisemitska zidovina!

31143

20.7.2004 19:07

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 31143

>UFF to je antisemitska zidovina!
Prominte,ze se neshoduji s vasi uvahou.Nikoliv antisemitska,ale semitska.Peknyyyy den.A slunce paaaliii.Upal nemaaam. : ))))

31145

21.7.2004 8:28

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 31143

>UFF to je antisemitska zidovina!N
No,bylo by take dobre dodat,ze to neni take neni zadna zidovina( v tom znamem slova smyslu ), ale hodne prace a badani. Takze jste,pane-pani anonyme,napsal-napsala uuuuplnej blabol. A zase je nadherne pocasi,a zle duse stale cekaji,jak ublizit,i kdyz Matka priroda to s nami mysliii tak dobre.

31166

20.7.2004 22:14

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Díky za výklad. [cool]

31153

21.7.2004 5:13

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyz nasli ve vysoke oblasti Alp,munifikovane telo na hranicich Italie a Rakouska ,tak udelali samozrejme DNA vyzkum a zjistili,ze podle teto methody ,jeste dnes by se nasli v teto oblasti dnesni krevni pribuzni tohoto tak davno mrtveho cloveka,nebot ,obyvatelstvo se moc nemeni a nikam nestehuje,takze,pro zajimavost ,by nasli vedci jeho pozdejsi rodinne cleny.
Tohle ovsem by bylo zajimave ,zkusit na tak zvanych zidech ,kam by rozbor DNA ukazoval na jejich puvod ,mam dojem ,ze zadny z nich by neprokazal ,ze je puvodni Israelita ,ale vsichni by byli puvodem Askenazi,tudiz potomci mogolsko-tureckych stepnich hord ,jez tak radi delaly najezdy na vychodni Evropu.Tkze timto by se zcela zrejme dokazalo ,kdo je vlastne ,kdo,otazkou je ,ze si to tak zvani "zide" uvedomuji,nebot neco podobneho si s katastrofalnim vysledkem zkusili v Israelu a ani clenove parlamentu nebyli schopni dokazat biblicke pozadi,s celym praotcem Mojzisem,natoz i z druhe strany ,archeologicke ,nemuzou dokazat ,kde vlasten zili,nebot pamatky starych Asiranu,Egyptanu a jinych dominuji v cele oblasti,proto ten nejvyssi zajem israelcu znicit a ukrast pamatky z Bagdadskeho musea ,znicit evidenci,ze tam nikdy ,tak zvani zide nepatrili a ze nejsou zadni Israelci,ze s nimi nemaji naprosto nic spolecneho,ze nikdy Palestina nebyla jejich domovem ,zejmena ,kdyz tak zvani zide tvrdi,ze maji i indianske ziovske potomky v Severni Americe,kdyz pred Balfoudskou deklaraci chteli Angolu a nebo Ugandu ,jako zemi svych predku.

31159

21.7.2004 5:49

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Ze-by Spojene Staty Americke s bojem proti terrorismu a antisemitsmu zacali v Israelu.

Judge assassinated in Ramat Hasharon drive-by shooting
By Roni Singer, Haaretz Corespondent, Haaretz Service and Agencies

A 49-year-old Tel Aviv District Court judge was assassinated in a drive-by shooting Monday night in Ramat Hasharon, marking the first judicial assassination in the history of Israel.

A gunman shot Judge Adi Azar at point-blank range from a motorcycle on Hatzorfim Street, outside Azar's home, near Tel Aviv. The assailant escaped.

"I am shocked to the depths of my soul," Justice Minister Yosef Lapid said Monday night. "This is the first murder of a judge in the history of the country, and this must give us food for thought about where Israel's society is headed."

Prime Minister Ariel Sharon expressed "deep shock" at the killing.

Shortly after 7 P.M., Magen David Adom rescue workers pronounced Azar dead from two bullet wounds to the chest and a shot to the head.

The motive for the killing was unclear. Azar did not try criminal cases, and his main job was to assign cases to other judges.

Lapid rejected a claim of responsibility by the Al-Aqsa Martyrs' Brigades, which is affiliated with Palestinian Authority Chairman Yasser Arafat's Fatah movement.

"There is no suspicion that this was an act of terror," Lapid said.

However, police are not rejecting the possibility of a nationalist motive for the murder, and are also investigating the possibility that the murder involved a personal issue. An initial police investigation indicated that there had not been any threats on Azar's life prior to the attack.

"We cannot remember as grave a thing as this," said Tel Aviv police chief Yossi Sedbon.

"All directions including criminal are being investigated. Our entire district is mobilized to find the perpetrators of this barbaric act," Sedbon said.

The courts security chief held an urgent meeting shortly after the murder to discuss the issue of providing protection for judges.

Knesset House Committee chairman Likud MK Roni Bar-On said that if the murder was an underworld criminal act, "it is no less grave than the murder of prime minister Yitzhak Rabin, may he rest in peace, from the perspective of the ability to maintain a working government and rule of law here."

Azar completed his national service in the military in 1976. He went on to study law at Tel Aviv University, where he graduated with distinction in 1980. He became a lawyer in 1981, and worked as an attorney until 1982, first in a law firm, and then for himself.

Between 1981 and 1988, Azar worked as teaching assistant at Tel Aviv University's law department, and in 1988 he completed his law doctorate, again graduating with distinction.

In April 1992, Azar was appointed acting at Tel Aviv Magistrate's Court, and in April 1999 was made an acting judge at the city's District Court, where his appointment was formalized in September 2002.

31161

22.7.2004 0:33

Tak teď už nechápu vůbec, která bije

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Našel jsem na netu tento odkaz:http://www.orthodoxia.cz/c_m/cyrmet.htm#pozn2

" Okolo roku 860 byl Konstantin spolu se svým bratrem Metodějem vyslán byzantským císařem opět na misijní cestu, tentokrát k Chazarům, kteří žili na východ od Azovského moře a řeky Don. Při této cestě se bratřím podařilo nalézt a vyzvednout z moře ostatky svatého papeže Klimenta I. V chazarské zemi pak vedli rozhovory s Chazary, Židy i Saraceny. Výsledkem bylo to, že chazarský vládce přijal křesťanství za jejich oficiální náboženství"

"Chazaři – slovansky mluvící národ kočovníků; v Evropě se jim říkalo Avaři."
[zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten]

31209

22.7.2004 1:13

RE: Tak teď už nechápu vůbec, která bije

Lev 68.?.?.?

Reakce na 31209

No dekuji velmi pekne. Tak zvani Avari, aneb narod Avaru, tak to byli pekni divosi a dobyvatele - najezdnici. Doufam, ze nam pan Albert k tomu neco napise. [mrknutí jedním okem]

31213

22.7.2004 1:38

RE: Tak teď už nechápu vůbec, která bije

albert 216.?.?.?

Reakce na 31209

Kdyz to je z ceskych zdroju, a navic zrejme z nejake zionisticke "judeo-krestanske" organizace, tak to urcite musi byt pravda pravdouci .. Ta chazarska rise musela byt ale velika, kdyz se skladala z 200 Chazaru (konvertovanych na krestanskou viru) ..
"Cyril (c. 826-869), also known as Constantine, and his brother Methodius (c.815-885) served as Byzantine Christian missionaries to the Slavs in the ninth century.... Three years later, the brothers received a new assignment from Emperor Michael in Constantinople to go to the land of the Khazars, northeast of the Black Sea. They made a stop in Chersonesus to prepare for the upcoming mission, and according to tradition, Constantine discovered the relics of Saint Clement during their stay in Chersonesus, which he would later give as a gift to Pope Adrian II. The mission that followed was a successful one; it is reported that 200 Khazars (PRAISE THE LORD!) were converted and baptized because of the brothers’ work."
http://campus.northpark.edu/history/WebChron/Christianity/StCyril.html


Existuji daleko lepsi vseobecne akceptovane zdroje (nez z Kocourkova), ktere svedci o tom, ze Chazari se stali zidy a Judaismus jejich nabozenstvi:
THE KHAZAR CONVERSION TO JUDAISM AND JEWS LIVING IN KHAZARIA
http://www.khazaria.com/khazar-biblio/sec6.html

"In 861, when the Khazars sent to Constantinople for a Christian teacher Cyril was selected and was accompanied by his brother, Methodius. These brothers came from Greek nobility whose family was connected with the senate of Thessalonica, and whose mother, Maria, may have been Slavic. Although Cyril and Methodius converted many of the people their overall mission was a failure because by that time the Khazars had already adopted a basic level of Judaism that had become rooted in their hearts. However, their success elsewhere in the region, converting many of the Slavs to Christianity, earned them the title "Apostles of the Slavs." In 861, after holding a debate between representatives of the Jewish, Christian (Cyril and Methodius) and Muslim faiths, Khagan Bulan chose to adopted Judaism. Judaism thus became the official state religion of the Khazars and under the leadership of khagans Bulan and Obadiah, the orthodox rabbinical form of the Jewish religion spread among the hitherto pagan Khazars. Obadiah later established synagogues and Jewish schools in Khazaria thereby fostering knowledge of the Mishnah, Talmud, and Torah, which thus became important to Khazars. The proselytism of Khazaria accelerated until the Khazar kingdom began to be described as the "Kingdom of the Jews" by contemporary chroniclers".
http://www.overlordsofchaos.com/html/jewish_agenda13.html

31216

22.7.2004 4:22

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pan blbobijec by si mel uvedomit,ze ruzne struktury administrativy mnoha odvetvi jsou doslova prolezle temito odborniky -Chazary a ty ovsem ze svych vlivnych mist nenapisou pravdu sami o sobe,naopak i zpetne predelavaji stare zapisy a nebo je pali ,aby se zbavili nedobrych dukazu,aby se verejnost nedozvedela pravdu.Neco ,takoveho se stalo i v tomto pripade,je jiste ,ze cele chazarske museum se hlasi ve vsech svych pracech pro chazary ,ze prijali judaismus-zidovstvi,nikde neni zminka o krestanstvi,mimo ,jine ,kdyby prijali krestanstvi,tak by dnes situace vypadala zcela jinak.Prvni je to ,ze si meni jmena na krestanska jmena,aby zahladili svuj chazarsky puvod,druhe ,co delaji,prijimaji krestanske nabozenstvi ,zatimco praktisuji tajne zidovstvi,meni zidovstinu za hebrejsky jazyk,aby se co nejvic priblizili k zidovskemu zjevu,pouzivaji bibli ,k tomu,co vubec s nimi nema nic spolecneho,dnes si plno idiotu v kostele mysli,ze krestanstvi vzniklo na zaklade techto "bohem vybranych Cazaru" a kazi o tom v kostele ,jako o stoprocentni pravde,tedy proces na vymyvani mozku,vysledkem jsou krestansti zionisti,krestanstvi vylucuje judaismus a judaismus se svym Talmudem vylucuje krestanstvi,jen si prectete jak mluvi o Jezisi Kristovi a jeho odsouzeni-utopit ve varicich srackach-Talmud.
Drzme se ,co sami o sobe rikaji,jak rabbin rekl:komunismus je judaismus a judaismus je komunismus.
Prectete si projev Bobi Fishera-zida ,tez,ale ,on vi ,co judaismus je ,na rozdil od mnoha krestanskych propagatoru na nesmysly!!!
-------------
Fischer spun classic R&B records and spewed venom at his enemies including:

- The U.S. government, a "brutal, evil dictatorship," that falsely accused him of a crime, thus forcing his exile.

- World Jewry, people, he said, bent on such evils as the mass murder of Christian children ("their blood is used for black-magic ceremonies"[mrknutí jedním okem] and junk food (Dunkin' Donuts founder William Rosenberg was singled out.)

- A plot by the Rothchilds banking family (Jews), former President Bill Clinton (secretly a Jew) and executives at the Bekins moving and storage company (CIA operatives taking orders from the Jews.) This last has to do with memorabilia Fischer stored at Bekins in Pasadena, Calif., that he contends has been stolen.

Fischer friends and followers have either downplayed his outrageous statements or said they show he is deranged and needs to be treated, not persecuted.

9/11 interview

After the Sept. 11 terrorist attacks, Fischer was interviewed on Bombo Radyo in Baguio City in the Philippines. His comments on that occasion couldn't be swept away and were not ignored.

"This is all wonderful news," he said, "I applaud the act. The U.S. and Israel have been slaughtering the Palestinians, just slaughtering them for years. Robbing and slaughtering them. . . . Now it's coming back to the U.S."

With that, the United States Chess Federation, which had always overlooked his outbursts, denounced him.

31224

22.7.2004 6:16

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

albert 67.?.?.?

Zidi se raduji ze sveho chazarskeho puvodu [smích], tak snad nas oblibeny p. Blbobijec se bude radovat taky (pokud rozumi anglicky). Ale opatrne s tim sebebitim, p.Blbobijec, at si moc neublizite [pláč] ..
----------------------------------
(www.sacbee.com)
Alanya Snyder, a Jewish middle school teacher in
Oakland, California, had her DNA tested as a wedding present and
discovered she matches people from central Asia.

The news thrilled Snyder's mother, Carel Bertram, a
San Francisco State professor with a lifelong love of
Turkic art and culture. Bertram suspects she and
Snyder are descendants of the Khazars, a
Turkic-speaking group that converted to Judaism about
A.D. 750 and later was conquered by the Kiev Rus, or
early Russians.

"Maybe there was this wonderful, Turkic-speaking
Jewish woman," she mused. "It's so enriching,
something added to my life that I had not expected."

Jsou rusti zide potomci Chazaru?
http://www.houston.indymedia.org/news/2003/12/19968.php


31230

22.7.2004 6:57

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 31230

http://www.khazaria.com/khazar-history.html

" The Ukrainian professor Omeljan Pritsak estimated that there were as many as 30,000 Jews in Khazaria by the 10th century"

30.000 kousků "Židů" a "zbytek" jinověrců to je o trošku něčem jiném, "bohatýre" alberte.
31234

22.7.2004 7:40

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 31230

http://www.khazaria.com/khazar-history.html

" The Ukrainian professor Omeljan Pritsak estimated that there were as many as 30,000 Jews in Khazaria by the 10th century"

30.000 kousků "Židů" a "zbytek" jinověrců to je o trošku něčem jiném, "bohatýre" alberte.

31236

22.7.2004 7:56

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 31230

http://www.stormfront.org/whitehistory/hwr31.htm

"The Avars were overthrown either through their physical expulsion, or in some cases, their biological absorption - again contributing to the "Slavic" look which can still be found amongst certain groups of Slavs.

This is not to say that all present day Slavs are of mixed ancestry - huge numbers are not - but what is regarded as the typically "Slavic" look has its roots in the absorption of the various Asiatic invaders. As any traveler to Eastern Europe or Russia can vouch, the "Slavic" look is not nearly as common as is often believed, and confined mainly to the southeastern reaches of Russia itself.

Tak se zdá, že Avaři se "slovanským" zjevem mají ke khazarům už jen malý kousínek...

Nebo snad považujete stormnfront za judaistickou propagandu?

31238

22.7.2004 6:27

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Sranda je to, že za to že z Chazarů jsou judaisté a ze Slovanů křesťané může lidstvo děkovat Cyrilkovi a Metudkovi. U Chazarů nepochodili - a kam to ti chazaři dotáhli, že jo? - a pro Slovany se stali svatými - a kam to ti slovani dotáhli, že jo?
Jojo, konvertité všeho druhu spojte se!

31231

22.7.2004 11:44

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 31231


>U Chazarů nepochodili - a kam to ti chazaři dotáhli, že
>jo? - a pro Slovany se stali svatými - a kam to ti slovani
>dotáhli, že jo?
>Jojo, konvertité všeho druhu spojte se!
Pane Blbobijce
Jestli to-nekam to dotahnout-je zalezitosti vrazdeni lidi a mamon,tak prosim.Podporujte dabla,peklem se Vam odvdeci.
Vzdyt nejde o to,za koho se chazarska duse schova,ale ze skodiii.A skodnou je treba vymyyytit.At ma nos-pršáček,nebo jak šestku,na tom nesejde.

31246

22.7.2004 8:17

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

a tohle je sranda k popukání:

"The Khazar leaders were Miss Mania Koza and her son Sust. However, in some letters, Ora also mentioned her mother Lila and Median leader Ponta. Primarily, the letters were directed to Miss Mania, where Ora refered to her as ''panna Koza or Kosa, panna Mania, panna Marusia, or just panusia." The titles of "pan, pani, and panna" are used to the present time in many Slavic languages. In the Voynich manuscript, all three title words are used with the same meaning as they are used today. The equivalent meanings of the title words are:

Pan = Mr., Lord, nobleman
Pani = Mrs., Lady, married woman
Panna = Miss a young unmarried girl, and, in religion, Virgin.

The first name of Mania and Marusia, as used in this man-uscript, are diminutive names for Maria. Both diminutive names for Maria are widely used among many Slavic nations to the present time.

The meaning of the last name of Miss Koza is "goat," of feminine gender, that is, she-goat."

http://home.att.net/~oko/voynich/v-letters.htm

31239

22.7.2004 8:33

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

a tohle je sranda k popukání:

"The Khazar leaders were Miss Mania Koza and her son Sust. However, in some letters, Ora also mentioned her mother Lila and Median leader Ponta. Primarily, the letters were directed to Miss Mania, where Ora refered to her as ''panna Koza or Kosa, panna Mania, panna Marusia, or just panusia." The titles of "pan, pani, and panna" are used to the present time in many Slavic languages. In the Voynich manuscript, all three title words are used with the same meaning as they are used today. The equivalent meanings of the title words are:

Pan = Mr., Lord, nobleman
Pani = Mrs., Lady, married woman
Panna = Miss a young unmarried girl, and, in religion, Virgin.

The first name of Mania and Marusia, as used in this man-uscript, are diminutive names for Maria. Both diminutive names for Maria are widely used among many Slavic nations to the present time.

The meaning of the last name of Miss Koza is "goat," of feminine gender, that is, she-goat."

http://home.att.net/~oko/voynich/v-letters.htm

31240

22.7.2004 9:25

Konvertovaní Slované - HAHAHA

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

The fact that most of those who call themselves Jews are not Jews and have no claim to the lands of Palestine because they have no genetic relation to Abraham, Isaac and Jacob can no longer be suppressed. The October 29, 1996 N.Y. Times, in an article entitled, "Scholars Debate Origins of Yiddish and the Migrations of Jews," states:
"Arching over these questions is the central mystery of just where the Jews of Eastern Europe came from. Many historians believe that there were not nearly enough Jews in Western Europe to account for the huge population that later flourished in Poland, Lithuania, Ukraine and nearby areas.

"By reconstructing the Yiddish mother tongue, linguists hope to plot the migration of the Jews and their language with a precision never possible before.

"It has even been suggested, on the basis of linguistic evidence, that the Jews of Eastern Europe were not predominantly part of the diaspora from the Middle East, but were members of another ethnic group that adopted Judaism.

"...One linguist has recently argued that Yiddish began as a Slavic language that was 'relexified,' with most of its vocabulary replaced with German words.

"...Even more troublesome are demographic studies indicating that during the Middle Ages there were no more than 25,000 to 35,000 Jews in Western Europe. These figures are hard to reconcile with other studies showing that by the 17th century there were hundreds of thousands of Jews in Eastern Europe.

"...Some scholars believe the roots of Yiddish, and even the Ashkenazic people themselves, lie much farther east. In his 1976 book, The Thirteenth Tribe, Arthur Koestler made the startling suggestion, never taken seriously by linguists, that the Eastern European Jews were not really Semitic -- that they were largely descended from the Turkish Khazars, who converted en masse to Judaism in medieval times.

"More recently, Koestler's controversial thesis has been revived and expanded in a 1993 book, The Ashkenazic 'Jews': A Slavo-Turkic People in Search of a Jewish Identity (Slavica Publishers), by Dr. Paul Wexler, a Tel Aviv University linguist.

"Wexler uses a reconstruction of Yiddish to argue that it began as a Slavic language whose vocabulary was largely replaced with German words. Going even further, he contends that the Ashkenazic Jews are predominantly converted Slavs and Turks who merged with a tiny population of Palestinian Jews from the Diaspora."

http://resistance.jeeran.com/judaism/race/khazars.htm

Vida, vida, konvertovaní Slované mají své geny u aškenázských Židů... A to je prosím z díla by Dr. Paul Wexler, a Tel Aviv University linguist.

Prosím, prosím, ujistěte mne, že to není pravda, že lžou, že manipulují s "fakty", že si přisvojují i ty holubičí Slovany, jinak se z toho smíchem pose.u.
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

31241

22.7.2004 12:10

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Nepoklonis se v holocaustovem museu ,tak nedostanes nazrat,tak ,jak za komunistu ,kdyz jsi se nepoklonil Lenin -Scrull v museu. Navic ,kdom bude pochybovat,tak jej unesou do Israelu ve spolupraci s Vasi vladou a s Vasimi bezpecnostnimi oragny a uvali na Vas mezinarodni holocaustovy zakon a Vasi politicke prostitutky Vam pridaji jeste neco navic,kdyz ,prece chrani svuj jidasky baksis,tak,jak za komunismu,odsouhlasili vse ,co Moskva -zide ,take ,co chteli.
-------------
Global Holocaust-Deniers
Bill Passed In Knesset
By Nina Gilbert
The Jerusalem Post
7-22-4

Legislation that would make Holocaust-denial committed overseas an offense under Israeli legal jurisdiction was approved unanimously in first reading by the Knesset on Tuesday.

The passage of the measure would enable Israel to demand the extradition of Holocaust-deniers for prosecution.

The bill was drafted by MK Aryeh Eldad (National Union) as a move against former Palestinian Authority prime minister Mahmoud Abbas (Abu Mazen) for his doctoral dissertation 20 years ago in which he estimated that the Nazis killed less than a million Jews.

It is likely to serve as a deterrence against Holocaust-deniers visiting Israel, although the possibility of countries consenting to extradition on the offense is unlikely.

The legislation expands the territorial jurisdiction of the Israeli law against Holocaust-denying outside of it borders.


http://www.jpost.com/servlet/Satellite?pagename=JPost/JPArticl
e/ShowFull&cid=1090294696522&p=1006688055060

31248

22.7.2004 15:35

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

albert 216.?.?.?

Vida, p. Blbobijec se nejak narazy hlavou (do stolu ? do nejake zdi narku ?) zacina probouzet z opojeni. [překvapení]

31250

22.7.2004 16:06

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 31250

Pane Albert,
co Vy na Slovany. Jsou součástí aškenázského a chazarského genofondu nebo ne?

31251

22.7.2004 21:08

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

albert 216.?.?.?

Reakce na 31251

>Pane Albert,
>co Vy na Slovany. Jsou součástí aškenázského a chazarského
>genofondu nebo ne?


Vseobecne, Slovane NEJSOU soucasti ashkeNAZI zidu.
Na druhe strane, jadro dnesnich askeNAZI zidu je primarne zalozeno na genofondu Chazaru, sekundarne (v daleko mensi mire) ale obsahuje i genofond ze Slovanickych kmenu/narodu, mezi nimiz kdy mili Chazari za poslednich 1200 let parazitovali.

Jak svedci napr. Arthur Koestler ve svem velkodile "Thirteenth Tribe", v minulosti agresivni Chazari napadali slovanska ci varangianske sidla, a kdyz vybili muzskou populaci, tak odvlekli s sebou zeny a konvertovaly si je na "yidds" (zidovky).

Pozdeji, predevsim v dobach uvolnene moralky (vira v Krista historicky slouzila jako nejlepsi ochrana pred misenim s temito turko-mongoly asiatickeho puvodu, kriz s certem se neslucoval), rada jedincu ze slovanskych narodu (napr. na uzemi Cech, proto je dnes mezi Cechy tolik takovych hlasicich se k nejake te "zidovske krvi", a to tez vysvetluje proc mezi dnesnim ceskym "narodem" existuje tolik jedincu s pokrivenym charakterem, arogantnich ateistu majicich zast vuci Kristu a krestanske vire, pro nez moralita prakticky neznamena nic) se dobrovolne (diky liberalismu, ale casto, predevsim na stranach zen, take z ekonomickych duvodu - zide meli $) se misila s temito Chazary, ci lepe receno s potomky Chazaru.

Proto dnes na mnozstvi AshkeNAZI zidu jeden muze pozorovat nejen slovanske rysy tvari, ale i modre oci, svetle vlasy, apod.
Jako priklad dam Yitzak Rabin, Moishe Dayan, Kirk Douglas, Paul Newman, Joe Libermann, Larry King, Barbara Straisand, Klaus-Pruzinsky (ackoliv je mozne ze nekteri z vyjmenovanych jsou jiz "modifikovani", na TV se to tezko pozna) a mnozstvi jinych, kteri prave proto si mysli ze "jsou temi lepsimi zidy" nez nejaci zide tmavi (viz vzajemny rasismus zidu v Izraeli).

Proto rada AskeNAZI zidu, pokud neni diky svym nechazarskym predkum tim obdarena, si navic s oblibou barvi vlasy na blond, nosi modre cocky, nechavaji si obrezavat zahnute "schnoozly" a podrobuji se podobnym kosmetickym upravam zamerenym k tomu, aby vypadali co "nejbeleji", ci co "nejariansteji".

Diky takovemu vlivu slovanskeho (ale i germanskeho) genofondu, AsheNAZI zide jsou naprosto jiz od prvniho pohledu, geneticky a rasove odlisni od zidu sefardickych, ze Stredniho Vychodu, od velmi tmavych zidu-arabu z Jemenu, od cernych zidu-Falashu z Etiopie, od zidu z Indie (pripominajici Indy), od zidu z Ciny (s asiatickymi rysy), a pod.
Presto nejsou Slovany, a vseobecne, cisty Slovan, jehoz "cistota" byla zachovana diky krestanstvi vlastnich predku, tak geneticky s Chazary NEMA nic spolecneho.31262

22.7.2004 21:40

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 31262

Dík [cool]

31266

23.7.2004 9:44

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 31262

>Vseobecne, Slovane NEJSOU soucasti ashkeNAZI zidu.
>Na druhe strane, jadro dnesnich askeNAZI zidu je primarne
>zalozeno na genofondu Chazaru, sekundarne (v daleko mensi
>mire) ale obsahuje i genofond ze Slovanickych kmenu/narodu,
>mezi nimiz kdy mili Chazari za poslednich 1200 let
>parazitovali.

Pane Alberte
Jste pro,aby byl nastolen nesmiritelny boj proti chazarske dusi,tvoritelky zla, a pritom neublizit telu,nesouciho znaky potomku Chazaru? Jejich zlo prece nemuze byt absolutni,ta trocha pozitiva,spici uvnitr,ma take sanci.Pokud tuto moznost zamitneme,tak pak nezbyva nic jineho,nez nastoleni 8.padu:KDO Z KOHO.
No,a to bychom byli tam,kde nas oni chteji mit.A to v absolutnim zmatku,valce,more krve nevinnych obeti....a pak ON - Chazar-SPASITEL s programem absolutniho otroctvi pro nevyvolene.Dekuji,nemam zajem.A nejsem sam.A Vy,pane Alberte? Pevne verim ve Vasi inteligenci a urcite nepoukazujete na nosy ve tvaru cislice sest,ale ze Vam jde hlavne o dobro na Zemi.Pak by nikdo nemel napadat tyto stranky za nekorektnost.A otazka nakonec[vyplazený jazyk]roc vlastne vznikl Nezvedavec,kde se pokouseji diskreditovat Zvedavce a pana Stworu? Prece boje proti zlu neni nikdy dost.Preji pekny den.

31285

23.7.2004 14:55

RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Idealista idealista9 (zavináč) hotmail (tečka) com 62.?.?.?

Reakce na 31285

P.S.anonym neni anonym,ale Idealista...a toho smajlika jsem tam nedal ja,jak se tam dostal?asi omylem.Pekny den preje Idealista

31299

29.3.2011 21:50

My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Janek080 91.?.?.?

Konečne som sa ničo nové dozvedel ... prial by som si aby o tomto vedělo viac ľudí, asi by bolo aj dobré tomu urobiť prospekt a nech o tom vieme viac a viac... Ďakujem... [cool] [cool] [cool]

240695

Příspěvků: 95

14.07. 01:50 Peleška Milan  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
14.07. 09:49 Mike  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
14.07. 09:50 forby  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
14.07. 01:56 true.champion  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
14.07. 03:09 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
24.07. 22:47 prasatkopee  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
14.07. 03:17 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
14.07. 07:48  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
14.07. 04:02 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
18.07. 18:21 Blbobijec  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
18.07. 19:41 Lev  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
20.07. 06:40 albert  Kdyz vam nestaci chazari, ...
14.07. 04:35 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
14.07. 09:01 js  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
14.07. 21:10 albert  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
15.07. 02:18 Mose Aman  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
15.07. 03:29 Vladimír Stwora  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
15.07. 03:58 Lev  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
15.07. 04:08 Lev  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
15.07. 13:02 Mose Aman  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
16.07. 18:35 falm  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
17.07. 13:45 Mose  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
15.07. 04:33 barbaroslav  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
15.07. 19:26 Mose Aman  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
16.07. 14:28 Jarka  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
15.07. 05:39 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
15.07. 09:28 Jarka  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
15.07. 17:33 Dr. Murt  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
16.07. 07:35 Jarka  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
16.07. 03:36 Vcelicka  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
16.07. 04:03 Lev  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
16.07. 07:43 Jarka  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
16.07. 08:22 Vcelicka  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
16.07. 07:25 Jarka  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
16.07. 08:05 Jarka  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
15.07. 19:01  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
15.07. 20:52 Vladimír Stwora  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
15.07. 22:32 Dr.Benway  Jen skromny dotaz
15.07. 19:52 Aja  Co se deje,co se deje?
15.07. 22:36 Dr.Benway  Ohledne bodu 2)
16.07. 01:12 Aja  RE: Ohledne bodu 2)
16.07. 01:30 Dr.Benway  www.albawaba.com
16.07. 03:05 Aja  RE: www.albawaba.com
17.07. 01:07 google  RE: www.albawaba.com
16.07. 05:00 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
16.07. 05:03 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
16.07. 21:38 barbaroslav  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si
17.07. 04:51 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
17.07. 05:12 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
17.07. 05:37 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
17.07. 20:49  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si
17.07. 20:56  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si
17.07. 20:57  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si
18.07. 03:50 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
19.07. 07:07  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si
19.07. 07:11  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si
19.07. 09:09 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
19.07. 17:59  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybycho
19.07. 11:23 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
20.07. 03:20 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
20.07. 04:50 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
20.07. 05:21 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
20.07. 06:43 albert  Kdyz vam nestaci chazari .. (2. cast)
20.07. 06:45 albert  Kdyz vam nestaci chazari ... (3. cast)
20.07. 06:51 albert  Kdyz vam nestaci chazri ... (pokr., 3.cast)
20.07. 15:28 Lev  RE: Kdyz vam nestaci chazri ... (pokr., 3.cast)
21.07. 05:28 albert  RE: Kdyz vam nestaci chazri ... (pokr., 3.cast)
20.07. 13:09 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
20.07. 18:30  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si
20.07. 19:07 Idealista  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si
21.07. 08:28 Idealista  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si
20.07. 22:14 Blbobijec  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
21.07. 05:13 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
21.07. 05:49 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 00:33 Blbobijec  Tak teď už nechápu vůbec, která bije
22.07. 01:13 Lev  RE: Tak teď už nechápu vůbec, která bije
22.07. 01:38 albert  RE: Tak teď už nechápu vůbec, která bije
22.07. 04:22 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 06:16 albert  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 06:57 Blbobijec  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 07:40  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 07:56 Blbobijec  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 06:27 Blbobijec  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 11:44 Idealista  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 08:17 Blbobijec  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 08:33 Blbobijec  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 09:25 Blbobijec  Konvertovaní Slované - HAHAHA
22.07. 12:10 Robert Nohejl  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 15:35 albert  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 16:06 Blbobijec  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 21:08 albert  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
22.07. 21:40 Blbobijec  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
23.07. 09:44  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
23.07. 14:55 Idealista  RE: My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit
29.03. 21:50 Janek080  My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami vyrobit

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 0

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,71 Kč
Libra
30,45 Kč
Kanadský dolar
17,96 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,48 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 772,43 Kč
1 unce stříbra
534,27 Kč
Bitcoin
1 304 326,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 11 241