Diskuze k článku

Je feminismus na ústupu?

Příspěvků 38

10.6.2004 15:23

Je feminismus na ústupu?

fettgesicht 213.?.?.?

Zajímavý článek.

"Dnešní daňový systém je natolik represivní, že musí dělat oba partneři, aby uživili zločinný stát a ještě jim zbylo něco pro ně a jejich děti."

Ano, další velké téma. Z toho co člověk dnes vydělá, si stát polovinu vezme (ČR). Běžný člověk je dnes navíc nevolník, protože trh s nájemními byty stále nefunguje. Mimo Prahu seženete slušnou práci jenom přes známé. Nejradši bych se to tady vy...

29643

11.6.2004 18:35

RE: Je feminismus na ústupu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 29643

Az kdyz jsem uvidel Prahu tak jsem uveril ze nepisete o Kanade..[smích]

29679

10.6.2004 15:55

Je feminismus na ústupu?

Jurin 80.?.?.?

Myslim, ze feministek bude ubyvat uz ciste z duvodu toho, ze nemohou najit shopneho partnera. Myslim tim, ze mohou najit pouze submisivniho, treba jinak schopneho a milujiciho chlapa. Tim se prirozene oslabi potencial pristi generace.
Ale stale me desi nektere tendence vyhovet feministickym tlakum, jako treba materska dovolena povinne na 1 rok pro muze. Kdyby se jen zamysleli nad tim, kolik muzu by bylo ochotno se o dite vubec starat, tak by to vubec nemohly myslet vazne. Aspom ja jsem presvedcen, ze pro chlapa je potomek zajimavy az tehdy, kdy s nim muze zacinat sportovat a normalne komunikovat. Do te doby se venujeme tak mazleni a nejakemu blaboleni s ratolesti, ale nejsme staveni na to se o ni starat tak jako zenska.
No nic. Preju vsem stasntou ruku pri volbe partnerky.

29645

10.6.2004 20:01

Je feminismus na ústupu?

Jasmina 62.?.?.?

(I)Nemyslim si, ze feminismus ve svem durazu ochabuje. Mam dojem, ze jen prechazi na jinou taktiku. Zrejme opustil od kazdodenniho poburujiciho vykrikovani a spise se soustredi se na ucelnejsi formy aktivity(I/)

Ksakru,to uz clovek nemuze byt v nicem optimisticky a verit,ze se neco muze obratit zase k lepsimu?
Uz asi ne,co?vubec se nedivim...
Treba aby muzi zase nezatouzili po pomste[velký smích] (ikdyz to je vicemene zenska vlastnost)))))

29647

10.6.2004 21:29

Je feminismus na ústupu?

Rado 24.?.?.?

"Dnešní daňový systém je natolik represivní, že musí dělat oba partneři, aby uživili zločinný stát a ještě jim zbylo něco pro ně a jejich děti."

Len pre zaujimavost: Tax Freedom Day v USA je 11. aprila a v Kanade 28.juna!!!
Pred sto rokmi sa tento datum bezne pohyboval niekde v polovici februara...

29650

10.6.2004 22:17

Je feminismus na ústupu?

Leto Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 160.?.?.?

Inu... v Kanadě možná. Ale v české kotlině a moravských úvalech nebezpečně kulminuje. "Gender" hlasatelky rovnější rovnosti např. požadovaly paritní (?) zastoupení mužů a žen na kandidátkách, což je samozřejmě totální blbost. My chlapi si pořád potřebujeme něco dokazovat, tudíž se nás do politiky hlásí všude po světě víc a je mezi námi taky větší konkurence. Mít v zastupitelstvu nějaké slepice jen tak do počtu, dal bych jim to holkám pěkně sežrat [mrknutí jedním okem]

Leč opravdovou, kovanou feministku znám jen jednu, je sice vysoce inteligentní, ale totální dojnice, kterážto ve svých sedmadvaceti ještě neměla normální, zdravý partnerský vztah. Takže pane Stworo, něco na tom bude. Tyto Latimérie podivné snad nakonec opravdu vyhynou.

29651

11.6.2004 7:58

RE: Je feminismus na ústupu?

oji 158.?.?.?

Reakce na 29651

Nyvyhynou, je to jako s nadorovym onemocnenim. Take ma svou incidenci.
A protoze maji muzi porad zeny zafixovane jako "slabsi pohlavi", ktere je potreba chranit, bude to mit dusledek jako z katastrofickeho filmu.

29667

11.6.2004 0:13

Je feminismus na ústupu?

Sidonius ZdenekM (zavináč) Shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Myslím, že by se docela hodilo to řešení, které napsal Ira Levine, ve své povídce "Stepfordské paničky", teď jsem dokonce zahlídl v TV nějaký malý shot, že je to zfilmované. Doporučuji! Hlavně feministkám. Ne to číst, ale to řešení.

29654

11.6.2004 3:56

Je feminismus na ústupu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Vazeny jste bridil za nasich mladych let se nosily jen nohavice na provazku a dlouhy kabat. V pripade potreby se proste kabat vpredu otevrel a zena chtiva chtice ho mohla lehce ucopiti neb jezek jiz byl ready. Je videti ze proste pane Stvola nic o zivote nevite . Zdravim , neznamy spisovatel v.r. [chechtot]

29660

11.6.2004 12:12

Je feminismus na ústupu?

Šárí 80.?.?.?

Pane Stworo, není to tak dávno, co byly ženy pokládány za slabší pohlaví, hloupé, měly menší práva než muži. Své dnešní rovnoprávnosti se musely dožadovat dosti rázně a dlouho, a není divu, že feminismus má dodnes mnoho ostrých hran. Ženy se snažily v mužském světě dosáhnout svých práv nejprve mužskými zbraněmi, jinak to nešlo. Dnes už spousta žen vidí, že tudy dále cesta nevede, a stávají se opět ženami. Ale už z vlastní volby, ne z nemožnosti jiné cesty, a ujišťuji vás, že to je veliký rozdíl.

Muži si musí najít své místo v této nové společnosti. Velké množství jich to dokáže, bez patosu, pláče nad psychickou kastrací či vysedávání po hospodách a nadávání na ty slepice doma. Znám takové senzační muže. Kdybych měla hodnotit současné muže podle vašeho článku, jen bych se divila, kam se poděla ta mužská síla, po staletí tak nadřazovaná a stavěná na odiv? To byla tak nestabilní, že ji zašlapalo do země pár desetiletí, v kterých neměla tak úplně navrch?

Není to mužství, co se rozplyne po útoku zvenčí, ale jen mužská ješitnost, která se za mužství považovala. Mužství zůstane-pokud tedy nějaké bylo.

Šárí

29674

11.6.2004 15:23

RE: Je feminismus na ústupu?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 24.?.?.?

Reakce na 29674

>Pane Stworo, není to tak dávno, co byly ženy pokládány za
>slabší pohlaví, hloupé, měly menší práva než muži.

Mýlíte se. To je velmi dávno. Mnoho století zpět.

>Ženy se snažily v mužském světě dosáhnout svých práv
>nejprve mužskými zbraněmi, jinak to nešlo.

Ženy svých práv dávno dosáhly. Posledních 30-40 let vedou boj nikoliv o rovnost, ale o nadvládu a nadřazenost.

>Kdybych měla hodnotit
>současné muže podle vašeho článku, jen bych se divila, kam
>se poděla ta mužská síla, po staletí tak nadřazovaná a
>stavěná na odiv?

Nikdy neexistovala. Žena byla vždy silnější než muž. Příroda ji tak vybavila, protože je nositelkou rodu. Žena vydrží 2x více než muž. Chlapi to neradi slyší, ale opravdu jsou slabší. Celá ta galantnost je pouze hra. Proto mi připadá od feministek surové, že své ženské síly zneužily k nadvládě, a že to pokrytecky maskují potřebou ochrany před "silnějším pohlavím".

>Není to mužství, co se rozplyne po útoku zvenčí, ale jen
>mužská ješitnost, která se za mužství považovala.

Ta ješitnost je třeba. Musíme si to alespoň říkat, když už (tušíme, že) to není pravda.

29675

25.6.2004 11:18

RE: Je feminismus na ústupu?

Šárí 80.?.?.?

Reakce na 29675

Byla jsem na dovolené, ale vaše odpověď mně překvapila a přiměla ještě k malé reakci.

Vy jste si, pane Stworo, sám pro sebe vytvořil svět, kde jsou muži slabí a ženy silné, agresivní a ohrožující. A nedokážete, nebo spíš nemáte zájem, to nějak změnit. Možná až do smrti si vystačíte jen s remcáním, že vás feministky ohrožují, a s předstíranou mužností zvanou ješitnost, ve které si koukám vědomě libujete. Nedivte se pak ale, že některé ženy se nad vámi opravdu cítí nadřazené, při vašem postoji nic jiného nemůžete čekat, když vy jste ten, který se cítí "podřazený".

Opravdový muž, který svou sílu zná a používá, dobře ví, že není slabší než žena. Jeho síla je jiná než síla ženy, ale je stejně vysoká a hodnotná. Takový muž ovšem nepláče nad feministickým útlakem, ani by ho něco takového nenapadlo. Prostě žije normálně a bez stihomamu svůj život. Zaplaťbůh je takových ještě dost.

30132

13.6.2004 16:39

RE: Je feminismus na ústupu?

Leto Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 29674

Něco Vám patrně uniklo...

Kdyby (mužští) politici někdy na počátku minulého století opravdu nechtěli, nemuseli dát ženám aktivní ani pasivní volební právo. Co by je k tomu tehdy donutilo? "Ženská hnutí" asi sotva. (Fyzicky) slabší pohlaví si svá dnešní práva alespoň zpočátku nevybojovalo, byla mu "darována" jako logický důsledek "evoluce" myšlení, které tato civilizace zaznamenala od konce středověku.

Ukvákaných, věčně neuspokojených feministek je mi líto. Patrně jim nějaký muž ublížil, tak si léčí své komplexy na celém pokolení. To že je např. i v ČR a celé EU (o šílené Americe raději pomlčím) de iure ZAKÁZÁNO vylepit si ve vlastní kanceláři nahotinku (pokud si na to nějaká mě podřízená, zamindrákovaná slepice bude stěžovat, MUSÍM ji sundat, jinak mě čekás soud), že jsou (opakuji de iure) ZAKÁZÁNY fóry o blondýnách etc. mi opravdu vtipné nepřipadá.

Požadavek "za stejnou práci stejné peníze" je naprosto logický a správný, stejně tak odmítání (tvrdých!) forem sexuální horašení. Ale obrácení důlazního postupu a tím (právníci prominou menší nepřesnost) prolomení presumpce neviny, je pro mě naprosto NEPŘIJATELNÉ.

A nakonec:

Víte co udlá blondýna, ustřelíte-li jí při souloži hlavu? Bezhlavě souloží dál...

A víte co je jednotkou ješitnosti? Jeden chlap.

Zasmála jste se alespoň u jednoho z těchto vtípků? Já u obou...

29734

11.6.2004 15:38

Je feminismus na ústupu?

Yokotashi cB0 (zavináč) seznam (tečka) cz 193.?.?.?

Feminismus,
tak jak ho presentuji feministky, tedy spolecenstvi mentalne retardovanych debilek, ktere volaji, ze kazda zena je ve vsem lepsi, nez jakykoliv muz, ze muzi jsou spatni a ze je k nicemu nepotrebuji je totalni sracka, ktera doufam (a nejen ja) brzo zanikne.
To, ze zena je clovek a kdyz neco umi, tak to proste umi a kdyz to delat chce, tak bude a nikdo by ji do toho nemel kecat s priblblym oduvodnenim, ze by to delat nemela, protoze je zena, povazuju za normalni samozrejmost a vetsina mych kamaradek (ktere tento nazor samozrejme sdili) se za feministky hluboce stydi.
Doufam, ze to prvni brzo vyhyne a to druhe se stane tak samozrejme, ze nebude zapotrebu to nikde explicitne zduraznovat ...

29676

11.6.2004 17:09

Je feminismus na ústupu?

albert 216.?.?.?

Vystizna definice z -
http://www.whiterenegade.com/feminism.html
"Feminismus je ve sve podstate zidy stvorena ideologie, ktera je namirena proti bile zene za ucelem oslabeni, demoralizace and destrukce bile rasy".

Feministe radi bilou zenu do statusu nestastnika spolecne s ne-bilymi, na zaklade tvrzeni, ze zena byla v zamestnani po mnoho let diskriminovana. Takova pozice dava bile zene duvod aby se citila spriznena s ne-bilymi. Velmi zradny trik.

Feministe podnecuji zeny k tomu, aby se hlasily o prace, pro ktere prirozene muzi jsou daleko vhodnejsi. Takove jako pozarnici, policie, vojaci na predni fronte, a obchodnici. Feministe dokonce zachazi az tak daleko, ze snizuji kvalifikacni standardy pro urcite prace, pouze proto, aby zaplnili urcite qvoty, ktere sami pripravili. Toto vyustuje v napeti mezi muzi a zenami, ktere by nikdy nemelo existovat.

Feministe povzbuzuji zeny aby se plne venovaly karieram vsech druhu. Tvrdi, ze kariera je mnohem dulezitejsi nez mit rodinu. Podnecovani bilych zen k uprednostnovani karier pred rodenim deti vyustilo v snizeni porodnosti bilych deti. Tento snizeny pomer v Zapadnim Svete poskytuje vladam omluvu k tomu (viz zpravy z masovych medii v CR, ktere neustale omilaji to, ze se rodi malo Cechu, ze narod brzo bude mit jen 60 tisic Cechu, proto je nutna emigrace ze tretiho sveta, jako Vietnam, Angola, a pod.), aby prijimaly do svych zemi barevne za ucelem zaplneni pracovnich mist.
Feministe miluji ponizovat bile muze.
---------------------------------------------
Z opacneho uhlu, co feministe budou k smrti nenavidet - stranka zeny, ktera je hrda byti na to, ze je tradicni, femini a krasna zena.
http://www.elishastrom.com

Z jejiho sakrastickeho otevreneho dopisu, ve kterem "dekuje" zidum za vynalez feminismu:
"White women especially are now free to have whatever career they choose, work long hours in that career, and put aside trivial things like family, decency, and pride, so that they can be entirely self-centered and self-gratified. When a man tells me I'm pretty, feminism allows me to slap a sexual harassment lawsuit on him faster than he can grab my butt! Not to mention, I can wear jeans -- which certainly comes in handy when I have to change a tire. I know my doing that in a skirt borders on the ridiculous!"29677

11.6.2004 19:47

Vážený pane,

Leto_Atreides acegi (zavináč) seznam (tečka) cz 160.?.?.?

Reakce na 29677

ani Goebels by se za takovou špínu nemusel stydět. Přečtěte si Mein Kampf, určitě se vám bude líbit. Viz http://mujweb.cz/Spolecnost/kondratov/

29681

12.6.2004 1:04

Je feminismus na ústupu?

Lev 68.?.?.?

Vseobecne : Nic proti zenam nemam, pokud jsou rozumne, ale nekdy jsou nerozumni i muzi .... hahahiha. Kdyz jsem se ve Zvedavci jednou zminil, ze nejvice diskriminovanym tvorem na teto planete, je "bily muz", tak mi nikdo neveril !

29694

12.6.2004 3:20

Je feminismus na ústupu?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Feminismus neni na ustupu,feminismus uz rodi sve ovoce ,miliony znicenych krestanskych rodin,coz se odrazi i politicke jednote statu.Bude-li rodina z kremene,bude narod z kvadru-Sladek.

-----------
V roce 1911 zidovska anarchistka Emma Goldman,pritelkyne Lenina -Scrull razila heslo,ze :"Kazda zena bude zenou kazdeho muze a kazdy muz bude muzem ,kazde zeny".Jeji nazory se ujmuly nejdrive ve Spanelske obcanske valce,ovsem po prikladnem zakone v bolsevickem Ruku ,kde vsechny zeny starsi 16 let byly "majetkem statu".(Jak dobre je nahlidnout do komunistickych archivu ) Tato ,pokrokova zidovka rovnez rekla,ze pomoci feminismu znici krestanske rodiny.V roce 1919 v jinem dokumentu se dokonce uvadlo dopodrobna,jak to bude vse provedeno.
Kdyz ,muz pracuje a jeho partnerka nema praci ,tak je samozrejme ,ze zije za jeho penize ,ale ,co se stane ,kdyz ona ma praci a jeji partner zije z podpory v nezamestnanosti,ve vetsine pripadu je tak zvane oznacen ,ze je " k nicemu" a partnertka se jej ,jak priteze zbavi,prece jej nebude zivit ,to da rozum.
Kdyz ,muz pracuje tezce a dela hodne hodin navic ,tak jeho partnerka prohlasi ,ze nema zadny cas pro ni!!
Kdyz , si hledi jen svych hodin a po praci chce mit odpocinek a klid, tak jeho partnerka prohlasi, v ramci jeho zakladniho prijmu ze je tak dobry na nic a k nicemu.
Kdyz ,muz rozhodne ,bez sve zeny,tak prohlasi ,ze je despota a zensky sovinist.
Kdyz ,vsak zena udela rozhodnuti ,bez toho ze by informovala jej,tak je to znamka "osvobozeni se od muzu."
Kdyz ,muz narika ,,tak je to ufnukanec,ale kdyz nenarika,tak je to necita.
Kdyz ,se muz chce neco ,co ona nema rada,tak rekne ,ze on representuje svoji nadrazenost nad ni v opacnem pripade je to jeji prednost.Takze nas zivot v modernim prostredi se da zhodnotit na poctu rozvodu dnes a tech ,co zili pred nami,pred sto roky,kazdopadne muz ztratil sve vedouci postaveni a v mnohych rodinach po prichodu deti ,uz se stal zbytecnym zarizenim v domacnosti a krestanske- demokraticke soudy, svymi rozsudky ,zalozene na "rovnopravnosti " mnohym muzum nedaji ani moznost videt sve deti.
Takze ,mnozi mladi muzove z rozbitych a neusporadanych rodin ,pokracuji zivotem ,jako partneri ,nez ,jako manzele a jakmile se vyskytne sebemensi problem ,tak odchazeji ,jinam.
Zajimavy pripad na TV byl s mladym muzem ,jez uz "udelal" dvanacte dite a zadne z divek-zen nemohla dosta zadnou podporu na deti,nebot mu zustalo jen na zivobyti a reporter se jej ptal ,jestli se neciti zotpovadny k detem a zenam,co s nim maji ty deti a on odpovedel[překvapení]ni ,chteji mit deti ,oni si kontroluji ,co ma byt a co ne ,tak ,jaka pak ma zotpovednost,oni dostaly jen to, co chtely,jsme-li moderni a tak zvane pokrokovy v nazorech dnesniho sveta a tak zvaneho "osviceneho" noveho tisicileti,tak ,vlastene ma pravdu,ze ano?
Nejakse ta rovnopravnost zvrkla,kdyz o detech,zda budou a nebo nebudou rozhoduje jen jedna polovina paru.

29701

15.6.2004 13:13

RE: Je feminismus na ústupu?

kubik 195.?.?.?

Reakce na 29701

Na tohle lze pouze citovat z Cerveneho Trpaslika:
RIMMER: (Hlas) Po intenzivním zkoumání, čárka, značek na mimozemském tělese, čárka, je jisté, čárka, že máme, čárka, co do činění, čárka, s bytostmi nevídaného intelektu, dvojtečka…
(Série I, Epizoda 4: "Čekání na Boha"[mrknutí jedním okem] [velký smích]

29804

13.6.2004 4:11

Je feminismus na ústupu?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jak sikovne ,lze manipulovat s zenami.Kdyz svetova banka ma zajem na emancipaci zen ,je to dobre anebo spatne,co myslite?
(kdo je ta svetova banka,komu patri?)
Isobel Coleman is a Senior Fellow on U.S. Foreign Policy at the Council on Foreign Relations.


THE COST OF INEQUALITY

Over the past decade, significant research has demonstrated what many have known for a long time: women are critical to economic development, active civil society, and good governance, especially in developing countries. Focusing on women is often the best way to reduce birth rates and child mortality; improve health, nutrition, and education; stem the spread of HIV/AIDS; build robust and self-sustaining community organizations; and encourage grassroots democracy.

Much like human rights a generation ago, women's rights were long considered too controversial for mainstream foreign policy. For decades, international development agencies skirted gender issues in highly patriarchal societies. Now, however, they increasingly see women's empowerment as critical to their mandate. The Asian Development Bank is promoting gender-sensitive judicial and police reforms in Pakistan, for example, and the World Bank supports training for female political candidates in Morocco. The United States, too, is increasingly embracing women's rights, as a way not only to foster democracy, but also to promote development, curb extremism, and fight terrorism, all core strategic objectives.

29724

14.6.2004 7:32

RE: Je feminismus na ústupu?

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 29724

takze podle vas pane Nohejl by bylo rozumne sundat zenam boty a udrzovat je tehotne, ze ano? Nebo mate jiny napad? Je mozne ze nemate pouze strach ze zidu, ale take se bojite zen? Kdy se uz konecne prestanete bat? Az odleti posledni husy?

29758

13.6.2004 19:56

Je feminismus na ústupu?

Babizna 128.?.?.?

Jestli je feminismus na ustupu, to nevim. Ale ze je ted vic zen "dobrovolne' v domacnosti, to zpusobuji i jine faktory.
V poslednich trech letech byla ekonomicka situace nejhorsi od krize v roce 1929. Mnoho podniku ve snaze se udrzet pouziva tzv. "outsourcing", tedy urcite cinnosti zadava specializovanym firmam jinde nebo i v zahranici. Je to levnejsi nez platit vlastni personal. Mnoho techto cinnosti drive vykonavaly zeny, ktere se vzdor svemu vzdelani a schopnostem najednou ocitly bez zamestnani. Ale to vsechno postihlo ve znacne mire i muze. Z mensiho platu nekde jinde se hlidani deti nevyplaci, takze postizena zena nebo i muz radeji "zustane" doma.
Dalsim faktorem je skutecnost, ze v dnesni dobe internetove komunikace muze kvalifikovana zena (nebo i muz) pracovat doma u pocitace a nemusi nutne "chodit" do prace.

29741

14.6.2004 9:48

Máte tam v článku dvě logické chyby,

Olga Kubová 194.?.?.?

pane Stworo. První je ta, že pokládáte frekvenci výskytu zprávy o nějaké skutečnosti v novinách za totožnou s frekvencí výskytu oné skutečnosti. Což je nesmysl. Noviny píšou o tom, co je zajímavé a nové, nikoliv o tom, co je časté. Takže s tím, jak jak nějakého jevu přibývá, tak zmínky o něm v médiích naopak spíš ubývají - před 70 lety by třeba byla "bomba", kdyby noivnáři vyšťourali, že pan ministr bydlí v jedné domácnosti s dámou, se kterou není ženat. Dneska je nesezdané soužití před svatbou normou, nikoho nešokuje a noviny z něj neudělají sólokapra ani u ministra.

Druhá spočívá v tom, že zvýšení počtu žen v domácnosti pokládáte za za příznak odklonu od feminismu. Ten jev lze přece interpretovat přesně opačně. Cílem ženského hnutí není žena osamělá a bezdětná, ale žena, která si může vybrat, jakou cestou se chce dát, jak svůj život naplnit, jak práci a mateřství zkombinovat. Ještě nedávno možnost volby neměla - pokud si dnes managerka "lajsne" odejít z práce a věnovat se nějakou dobu výhradně dětem, dělá to proto, že ví, že až se rozhodne do práce vrátit, nikdo si nedovolí ji kvůli jejím dětem diskriminovat. V civilizovaných zemích už je to nepřijatelné.

NA ZÁVĚR KONTROLNÍ OTÁZKA: Které země jsou v Evropě na špici a které na samém konci žebříčku porodnosti? Na špici je ženám i feminismu nakloněná Skandinávie, na chvostu emancipací nepříliš dotčená Ukrajina a Česká republika.

29761

14.6.2004 11:51

Je feminismus na ústupu?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pocatecni hnuti vzniklo ve vetsim provedeni v Anglii,rikalo se jim Sufrzatky a Churchil proti jejich demonstraci poslal policii,ktera nemilosdne zasahla a, tak zenske pokoleni nemohlo nikdy toto Churchilovi zapomenout,jak zatocil s jejich zenskym hnutim a udelal jejich demostraci nezakonou.
Po case byl Churchi uveden do vysoke aristokraticke spolecnosti a provaden salem plnym navstevniku ,byl nahle predstaven dlohe ,kostnate dame,jez si jej zmerila velmi kritickym pohledem a pravila: Aaaaaa Churchil,to jste Vy.Ja Vam reknu ,ze kdybych byla Vasi zenou ,prvni ,co bych udelal bych Vam dala do kafe jed.
Churchil si vyndal doutnik z ust a pravil:Madam ,kdyby opravdu tomu tak bylo,ze byste byla moji zenou,tak to kafe vypiji !!!!

29766

14.6.2004 16:13

Je feminismus na ústupu?

albert 216.?.?.?

Nemocna spolecnost ... [oči v sloup]

Na titulni strance, palcove titulky, jako kdyz Emeeerika sla do nove valky:
"Skolni ex-ofici mel mel sex se studentkou"
(snad feministi a jejich "vyvoleni stvoritele" by se mohli zajimat, zda 'protected', ci 'unprotected'[mrknutí jedním okem]
Nekdy pred 20-30 lety (je mozne, ze 'obet' ma dnes uz po prechodu) ...
-------------------------------------------------
Posted on Mon, Jun. 14, 2004
Ex-official had sex with student
By Jennifer Autrey and Toni Heinzl
Star-Telegram Staff Writers


FORT WORTH - The administrator at the center of a multimillion-dollar construction scam has confessed to repeatedly having sex with at least one student while he was a high school coach, an admission that could lead to more prison time when he is sentenced this month on federal fraud charges.
The confession by Tommy Ingram, former executive director of maintenance for the Fort Worth school district, is summarized in a December 2002 memo obtained recently by the Star-Telegram. Police did not investigate because the case was too old, the memo says.

Ingram said he had sex with another girl who administrators believe was also a student. He refused to identify the students or the exact dates of the relationships, although he indicated that they occurred during the 1970s and '80s.
Federal prosecutors say they are aware of Ingram's sexual exploits and have forwarded that information to the court.

"It could be a factor in sentencing, but that's up to the judge," Assistant U.S. Attorney Ron Eddins said.
But it's unclear whether the sexual relationships were criminal. It's illegal in Texas for an adult to have sex with someone under 17, but Ingram did not say how old the girls were. A 2003 law prohibiting school employees from having sex with students did not apply when Ingram coached.29776

15.6.2004 21:32

Je feminismus na ústupu?

Blbobijec blbobijec (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

"aby udržela alespoň životní standard svých rodičů - musí pracovat dvoj- až trojnásobně déle, než jejich otcové a matky. Naštěstí nemají čas nad tím přemýšlet." Už chápu...tak dřív se pracovalo 8 hodin denně a teď se pracuje 16 - 24 hodin denně. [velký smích] A kdy si tedy tito Vámi popisovaní otroci užijí ten standard svých rodičů? [velký smích] A už vůbec nechápu proč třeba v Německu zkrátili délku pracovního týdne? Asi aby to měli otroci lepší pro druhou a třetí směnu, že? Nemám rád toto vidění světa. Je falešné a nevím jestli se Vám tu někdo ozve s tím, že to je zrovna jeho problém, a to i z emigrantů v Kanadě, USA nebo Austrálii. Já se přiznám, že neznám nikoho kdo by skutečně pracoval pravidelně v 16 hodinovém provozu a už vůbec nikoho kdo by makal 24 hodin 5 dní v týdnu. Asi ten svět málo znám. To, že si někdo na přilepšenou vezme víkendové fušky v hospodě, úklid, řemesla apod. tak to je samozřejmé, ale to děla vždy jen proto, aby si vydělal na něco na co neměli ani jeho rodiče nebo nemají jeho kolegové. Rozhodně to nepotřebuje proto, aby zaplatil nájem nebo se najedl on či jeho rodina. Takhle fakt nedřou ani v Indii /tam jsem byl, v Americe taky, a kupříkladu v Argentině jsou rádi, že mají do čeho píchnout a stejně tam hladem ještě neumírají/

29827

22.6.2004 3:08

Je feminismus na ústupu?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Jaka,je situace v Australii s manzelstvim,kolik rozvodu jde skokem z "louze do blata".

Second time unlucky
Australians know that more than a third of the 100,000 or so marriages that take place here each year will end in divorce. But what many don't realise is that second marriages are failing at an even greater rate, and third marriages even more so. Why is the saying "second time lucky" so demonstrably untrue? Sunday's Graham Davis investigates the reasons behind the divorce epidemic. Among them, the pressure on second marriages of the children of the first — other people's kids becoming an issue when the second partners decide to move under the same roof. But second-timers are simply not learning from their mistakes, constantly repeating damaging behaviour in their relationships, often without realising what they're doing. Now many are calling for a national debate on ways to save existing relationships rather than seeking divorce and its sorry consequences. Family experts now argue that couples should try counselling before the relationship, not after the problems occur. So many "second-time around" couples are doing just that — seeking help before marriage to learn more about the tools of staying together happy ever after. What are those tools — those tricks of the marriage trade? Graham Davis reports on the search for a perfect marriage

30046

22.6.2004 23:34

Je feminismus na ústupu?

KITI 212.?.?.?

Názor ženy: globálně "muži" dostali svým působením svět do stavu, se kterým si nyní evidentně nevědí rady (války,náboženství,ekonomika,ekologie,atd...). Obávám se, že nyní nastala doba, kdy nechtějí za tento stav nést sami odpovědnost a na ženy nenápadně přesouvají zejména nepopulární činnosti (osobně neznám ženu, která by měla zájem sloužit v armádě, pracovat v chemickém provozu či vykonávat těžké manuální práce). Přesto tak mnoho žen s ohledem na zabezpečení rodiny činí a snaží se považovat za hrdinky. Je pak snadné jim vsugerovat, že právě tohle je emancipace a že to samy chtěly. Od toho je jen krůček k horšímu zneužití tzv.rovnoprávnosti. Feminismus v současné podobě prezentované médii je pouze zástěrkou pro inteligentní ovládnutí ženy .Průměrně zabezpečená žena, která má možnost nechodit do zaměstnání na plný úvazek či nepracovat vůbec a je po značnou část dne bez "dozoru" (s dostatkem finančních prostředků, s trochou inteligence a také internetem), může vést velmi zajímavý život a dle mého mínění být docela v pohodě. Může získat dost času na svůj osobní rozvoj a zejména pak vychovávat děti k jinému obrazu, než je v současné době s ohledem na potřeby trhu žádoucí. Může se také stýkat s dalšími podobnými ženami a potvrzovat si správnost svého počínání či pohledu na současný svět...Taková žena je přirozeně emancipovaná a žádné uměle vytvořené spolky nepotřebuje (viz www.feminismus.cz, kam píší v diskuzích zejména muži a kde se mnoho zajímavého neděje). Z opatrnosti bude tvrdit, že žádná feministka není!

30072

23.6.2004 12:10

Je feminismus na ústupu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Definitivne podporuji aby zeny mely stejna prava jako muzi a aby vydelavaly stejne penize za stejnou praci.
ALE!
Velmi prudce odsuzuji kdyz se vytvari quoty pro zamnestnavani druhdy mnohem mene schopnych zen ci strkani je za kazoudou cenu na 50% ku 50% kandidatku. To je neproduktivni a zhoubne. Jeste horsi je, kdyz se normy pro zeny upravuji - to uz je diskriminace muzu.

Osobne neznam dostatecne schopnou zenu, muze to byt mou IT prefesi, nebot zeny jsou netechnicka stvoreni, nicmene... Myslim ze cesta jak spolu vyjit je prijmout sve odlisnosti a priznat si sve klady a zapory.
Muz a zena nejsou dve stejne bytosti, nemohou tudiz zastavat stejne prace a byt shodne odmenovani, nebot v 99.999% neodvedou srovnatelne pracovni vysledky. Holky delaj hlavne pusou... [naštvaný] Je to snad jen ma zkusenost, ale je takova.

Faministky casem vymrou, nebot kdo by si je probuh vzal?! [velký smích]
...samo, najdou se nove silene stvoreni, a nikdy tohle silenstvi nezanikne, jen by misto vyrvavani a prosazovani ziskani 2/3 spolecneho majetku (tak leda NASRAT!!! [naštvaný]) pri rozvodu meli pracovat na pochopeni vzajemnych odlistosti a prestat si lhat samy sobe...

Olga Kubová - kontrolni dotaz, jak se zena snazi propiutat si muze k sobe? Mit s nim dite. Neresi to problem s vysokou porodnosti v silene Skandinavii? [mrknutí jedním okem] Holt se ty posasane feministky snazi neco take jeste ze zivota mit, kdyz zacnou chapat, ze jim ujizdi vlak. Ono se totiz obe pohlavi navzajem potrebuji, jen by si to holky mely take priznat. Takze pozor, nezamenovat pricinu (feminismus) za nasledek (vyssi porodnost za ucelem udrzeni muze) [mrknutí jedním okem]
Krute, ale je to tak. Samy se do toho zenete, buh s vami [velký smích]

KITI - a uvedomujes si vubec, ze kazdy den pouzivas stovky vynalezu a vylepseni, jenz tomuto svetu dali prave muzi? [mrknutí jedním okem] Valky? Jista Marie Terezie vedla hned 3 dobyvacne valky, jenz se prehnaly prave nasim uzemim. Vypadek v hodinach dejepisu? ...jinak muzi vetsinou vedly valky aby se "zalibili" a "dobili" vyvolene zeny [mrknutí jedním okem] Bacha na pricinu a nasledek. Nabozenstvi? Neupi dnesni svet pod novou sektou feminismu? [chechtot] Ekonomika? ...tys uz videla zenu, rozumne regulujici sve vydaje za obleceni, sminky a podobne? [vyplazený jazyk] Ekologie? Co ty pro ni delas? Volilas alespon zelene? Pouzivas bezolovnaty benzin? Jezdis vice na kole/peso? [mrknutí jedním okem] Dobry zacit u sebe, nez zacnes hazet spinu na muze globalne, devce. Ty nas budes vinit ze "zeneme zeny do armady" [chechtot] Vzat se na zem, slecno! Jdou tam dobrovolne za penezi i presto ze jsou pak u kluku nepopularni vojandy [oči v sloup] ...prumerne zabezpecena zena, to je co? Zena zijici na muzuv ucet jako prizivnice? [oči v sloup] Tak si teda tu rovnopravnost predstavujete? No super [překvapení]
...osobni rozvoj? Mno super, a co muz? [zmaten] Ten na to nema narok, ci co?
Kde je ta rovnopravnost, hmm? [naštvaný]

30078

24.6.2004 9:47

Sorry, ale ten výrok

Olga Kubová 194.?.?.?

Reakce na 30078

o Skandinávii a vyšší porodnosti moc nechápu. Myslíte jako že neemancipované Ukrajinky si děti nepořizují, protože si muže udrží i jinak, kdežto Skandinávky až na stará kolena zjistí, že nemají chlapa a že jim chybí, a tak si ho najdou a aby si ho udržely, udělají si s ním hned 2 děti?

Takže zatímco ne-feministky děti nechtějí, nepotřebují a nemají, feministky je mají, aby si udržely chlapa? Tak nějak jste to myslel?

30108

24.6.2004 19:31

RE: Je feminismus na ústupu?

Aja 69.?.?.?

Reakce na 30078

Nejsem feministka,nicmene rada vasich argumentu je prinejmensim prekvapivych.
Souhlasim s vami,ze tzv.pozitivni diskriminace je naprosty nesmysl.A ze je,samozrejme,rozdil mezi zenou a muzem,kdyby nebyl,byla by to pekna "votrava".
Muzsky a vynalezy-noo,rika se,ze technicky pokrok je zasluha linych muzskych.Prvni pracku vymyslel chlap,kdyz byl okolnostmi prinucen prat pradlo na valse.[smích]
Jinak se podivejte do historie,treba University Karlovy.Kdy byla zalozena a kdy na ni prvne promovala zenska.Tim chci rict,ze zeny se dostaly k vyssimu vzdelani pozdeji,nez muzi.Tak se zas tak moooc nevytahujte.
Vazne si myslite,ze zenska chce deti,aby si udrzela muzskyho?Mate-li pravdu,moc to nefunguje.Monoparantalnich "rodin" z vesela pribyva.Problem bude asi jinde.

30117

24.6.2004 16:22

Je feminismus na ústupu?

trodas 82.?.?.?

Myslel jsem to tak, ze u "neemancipovanych Ukrajinek" (to je IMHO blbost sama o sobe, ale budiz) neni ta porodnost tak velka, protoze odpada ten duvod udrzeni muze u sebe [mrknutí jedním okem]
Osobne neznam nikoho, kdo by chtel zit s stvorenim, jake je prezentovano jako cil feminismu - nebude to asi tak tim?

Samo se muzu mylit a rovnez se omlouvam za zrejmne nedostatecne jasne vysvetlenych mych zmytench myslenkovych pochodu [zahanbení]

PS. Neznam zenu, co by nechtela deti. Jen rikam, ze u Skandinavek je tady jeste neco hodne silneho, co je k tomu tlaci a tim bych si troufl vysvetlit tu vyssi porodnost. Nicmene ty cisla jsem si neoveril, bylo by dobre je uvest + zdroj, aby to nebylo jen mizive procento(a) [vyplazený jazyk]

30114

24.6.2004 17:12

Takže jsem to pochopila správně -

Olga Kubová 194.?.?.?

Reakce na 30114

feministky podle Vás mají mají děti, protože jinak by si neudržely chlapa. Ne-feministky děti nemají, protože chlapi s nimi zůstávají, i když jsou bezdětné.

To je poměrně revoluční myšlenka. Zkuste o tom pro pana Stworu napsat článek. Asi vyletí z kůže, protože to jako správný konzervativec vidí naopak (neemancipovaná žena má spoustu dětí, protože vyznává ty správné hodnoty jako mateřství, kdežto femistiska je ta pokřivená bezdětná běhna, co nesnáší chlapy a chce budovat kariéru), ale třeba to otiskne.

30115

25.6.2004 1:25

Jste na ústupu? Anonymní pisateli 82 ?

KITI 212.?.?.?

Díky za Vaši humornou reakci, pro příště prosím bez tykání a neslušných slov. Nemohu si odpustit úsloví o potrefené huse, v tomto případě zřejmě houserovi či husákovi, vyberte si sám. Nevím, proč právě slovo feminismus spouští některým mužům adrenalin... Už ta pýcha na IT profesi. Jedna moje kamádka má 2 vysoké školy, mezi něž patří i technická kybernetika, troufám si tvrdit, že je pracovně velmi schopná, ale nijak se tím nechlubí, za feministku se nepovažuje a vaří také velmi dobře...
K Vaší polemice: někde jsem četla, že 1.pračku vynalezla žena, ale o 1.bombě bych to tvrdit nemohla. Marie Terezie údajně nebyla špatná matka či manželka. O rodinný život například Adolfa Hitlera jsem se nikdy nezajímala, ten zřejmě z hodin dějepisu budete znát lépe než já. Jeho mimorodinné působení známe oba. Pokud je feminismus sekta, pak nevím, kam zařadit některé náboženské směry. Pokud Vás zajímají ženy, které neustále regulují své výdaje za oblečení a šminky, podívejte se důkladně kolem sebe. Určitě nás bude víc, než těch, které neregulují. Předpokládám ale, že ty neregulované se Vám budou zdát zajímavější a proto ty ostatní nevnímáte.
Dále : nevolila jsem určitě špatně, odpad třídím, jezdím na kole a na kolečkových bruslích a na muže špínu neházím. Naopak, mám je ráda a pokud občas potkám osobu mužského pohlaví, kterou za MUŽE mohu považovat, ráda se na něho podívám a nejen to... Já ale jeho kvality posuzuji právě v kontextu dnešní doby a ne dle toho, jak sám sebe vidí. Nemohu za to, že já osobně jich vidím tak málo. Možná bych si měla koupit brýle...
Předpokládám, že jako odborník na IT technologie si občasné technické novinky neodpustíte (např.každý druhý rok nový mobilní telefon či alespoň každý čtvrtý rok nový operační systém). Je to ekonomické a ekologické? Je v porovnání s tím možnost žen vnímat informace a pracovat s nimi dražší, horší, nevhodnější? Jste ochoten připustit, že v dnešním jiném světě nejsou všechny ženy závislé na názorech a příjmech muže? Zkuste připustit, že svět potřebuje konečně trochu jiné zacházení,než dosud, nemá-li být zničen...
Vážený pane, děkuji Vám za vaši reakci, úvahu, humornou poznámku - nevím, jak to nazvat. Váš poslední odstavec mě přivedl k myšlence, že Vy sám se zřejmě necítíte být rovnoprávný a nebo jen Vás některá konkrétní žena naštvala. No, snad to nebudu i já. Přeji Vám hezký den a přiznávám: asi jsem feministka!

30123

25.6.2004 5:53

RE: Jste na ústupu? Anonymní pisateli 82 ?

Lev 68.?.?.?

Reakce na 30123

asi jsem feministka!
_______________________________

Muj nazor na Vas KITI ? - jste spravne uvazujici zena, ktera se mezi nami muzi urcite neztrati. Jednu vec, my muzi - jesitove a "pani" tvorstva, bychom si ale jen prece meli priznat a sice to, ze zamestnana zena, matka a manzelka v jedne osobe, toho za den daleko vice zmakne, nez my chlapi - svata pravda moji mili kamaradi muzi, ze ano, ruku na srdce.

Akorat co se mi teda vubec nelibi, ze i "feminismus" (...ismus ! ), je dalsi cast politiky a hloupe postavenych zakonu, ktere se lehce mohou zneuzivat vypocitavymi zenami, vudci muzum a to povazuji za utlak a diskriminaci, proti nam muzum. ...... A stejne si zalozime ligu "Utlacovanych muzu" [velký smích]

30126

26.6.2004 6:38

Je feminismus na ústupu?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Feminisace-rovnopravnost a co z toho?
Na nasi skole bylo par ucitelek,dobra,zena ucitelka,jako ucitel muz,ale ouha ,prislo jejich zenske obdobi a neprisly do prace,takze ,ucitele muzi za ne suplovali a nebo davali dve tridy do jedne,takze ,muzi v dobe jejich "nemoci" pracovali nadvakrate,ale PLATY BRALI STEJNE. v NASI TOVARNE ,UDERNICE ,VYSOCE PREKRACOVALA PLAN ATAK ,V LETECH PROPAGACE FEMINISMU ,HNED BYLA V ZURNALU A V NOVINACH O KOLIK NAVIC PREDCI MUZE,ALE NIKDO UZ NEREKL,ZE JEJI VYROBKY ,CO NASEKALA DO SPOUSTY KUSU BYLY SMEJDY A CHLAPI NA KONTROLE JE MUSELI DODATECNE OPILOVAT A DAT DO PORADKU A HLAVNE BYT ZTICHA PO TAKOVEM HALO NA VEREJNOSTI.
Sam o sobe jsme se octlo v kolektivu se zenami a dopadlo to tak ,ze kdyz s necim nemohli hnout a nebo neco bylo velmi tezke "tak pomozte slabymu pohlavi" a odreli jsme to za ne,ale ,opet za stejnou domenu.To je jen par postrehu z pracoviste,vetsi rozdil je v domacnosti,coz se projevuje rozvody v nebyvale mire,nebot zamestnanost zen nese sve negativni nasledky na manzelstvi a nasledky jsou videt na detech,dnes pomoci zrovnopraveni vic vychovava stat ,nez rodina sve deti,aby byl jeste vetsi neporadek v rodinach ,tak se prislo s pravy ditete a vysledek je tady,v Australii 11-leti kouri marihuanu na skolnim dvore a cast osazenstva ve trid eje pod vlivem drog,v mestech existuji mladistve gangy,jak chlapcu tak devcat ,kteri prepadavaji obcany vracejici se z nakupnich stredisek,to vse je nasledek emancipace ,takze slova Emmy Goldmanove ,ze pomoci feminismu znici krestanske rodiny dosla sveho uplatneni,dnes jsou rodiny ,kde maji ctyri sourozenci ,kazdy jineho "tatinka".Myslim ,ze zeny feministky by si meli uvedomit tu cenu,za kterou bude platit cela spolecnost a stale se vola po vetsim a vetsim zrovnopravenim zen - "dobre jim tak,nic poradneho si nezaslouzi"-rikal muj dedecek!!!!

30155

26.6.2004 10:54

Je feminismus na ústupu?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Soud vzal vsech deset clenu udajneho kuplirskeho gangu do vazby

Soud uvalil vazbu na vsechny cleny gangu, ktery celi obvineni z obchodovani s luxusnimi prostitutkami. Ve skupine je osm muzu a dve zeny, jeden muz a jedna zena jsou slovenske narodnosti. "Vetsina z obvinenych si proti vazbe podala stiznost," rekla mluvci Obvodniho soudu pro Prahu 3 Jana Pechotova.

Gang se podle informaci CTK skryval za modelingovou agenturu ELI Bohemia z Prahy 3, ktera byla zrejme pobockou slovenske agentury ELI z Nitry. Slovenska policie stiha dalsich 15 lidi.

Mezi obvinenymi Cechy je znamy prazsky modni fotograf Adolf Zika. Ve vazbe zustane s dalsimi tremi lidmi tri mesice, aby neovlivnoval svedky. Dalsi ctyri stihani, mezi nimi jedna Ceska, maji navic jako vazebni duvod mozne pokracovani v trestne cinnosti.

Slovak a Slovenka maji jako jedini vsechny tri vazebni duvody - tedy navic i hrozici utek. Podle informaci CTK je stihanym Slovakem reditel ELI Bohemia osmadvacetilety Maros Kucbeu.

Gang podle policie lakal mlade divky na modeling, pote je ale premlouval k prostituci. Pachatele si udajne od predlonskeho cervence do soucasnosti vydelali prodejem 70 divek 99 milionu korun. Presvedcovali zeny, aby pracovaly jako prostitutky pro zakazniky z celeho sveta. Na internetu byly umisteny jejich fotografie, vcetne popisu sluzeb, ktere byly divky ochotny poskytnout. Prostitutky byly rozvazeny bud do ceskych hotelu, nebo letecky do evropskych i dalsich statu. Cilovymi zememi bylo napriklad Rakousko, Nemecko, Italie, Egypt nebo Spojene arabske emiraty.

30157

26.6.2004 11:16

Je feminismus na ústupu?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Henry Makow,je zidovsky profesor v Kanade a toto jsem vyjmul z velke casti jeho clanku pojednavajici o hipokritickem zakonu o nenavisti.On je jeden z mala "zidu" kteri vidi svet,jako clovek a jako zid-zionista,z tohoto duvodu je i nenaviden zidy-zionisty,kteri jej zaradili "mezi zradce zidovstva" da-li se to tak nazvat.

FEMINISM AS HATE

In hundreds of Women's Studies courses, impressionable young women are taught contempt for men, marriage and family. In their book "Professing Feminism" former Women's' Studies professors Daphne Patai and Noretta Koetge expose these courses for what they are: Communist-inspired hate training seminars. http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/0739104551/qid=1087694772/sr=1-
4/ref=sr_1_4/002-8776249-2483235?v=glance&s=books

Young women study such feminist pioneers as Andrea Dworkin who teaches, "Heterosexual sex is rape" and Marilyn French who believes, "All men are rapists."

They learn that "female heterosexuality is not a biological drive" but " a set of social practices about the oppression and exploitation of women." (Marilyn Frye)

They learn that lesbianism is the "means of liberation of all women from heterosexual tyranny." (Cheryl Clarke)

The nuclear family is "a cornerstone of women's oppression: it enforces women's dependence on men, it enforces heterosexuality and it imposes the prevailing masculine and feminine character structures on the next generation." (Alison Jagger)

Our government sponsors this rot. Are you offended yet? It doesn't matter since our leaders believe heterosexuals are a legitimate target of hate.

The above womyn (academics, writers) make big money to spew this hate. We must take the people that pay their salaries to court under anti-hate laws.30159

Příspěvků: 38

10.06. 15:23 fettgesicht  Je feminismus na ústupu?
11.06. 18:35  RE: Je feminismus na ústupu?
10.06. 15:55 Jurin  Je feminismus na ústupu?
10.06. 20:01 Jasmina  Je feminismus na ústupu?
10.06. 21:29 Rado  Je feminismus na ústupu?
10.06. 22:17 Leto Atreides  Je feminismus na ústupu?
11.06. 07:58 oji  RE: Je feminismus na ústupu?
11.06. 00:13 Sidonius  Je feminismus na ústupu?
11.06. 03:56  Je feminismus na ústupu?
11.06. 12:12 Šárí  Je feminismus na ústupu?
11.06. 15:23 Vladimír Stwora  RE: Je feminismus na ústupu?
25.06. 11:18 Šárí  RE: Je feminismus na ústupu?
13.06. 16:39 Leto Atreides  RE: Je feminismus na ústupu?
11.06. 15:38 Yokotashi  Je feminismus na ústupu?
11.06. 17:09 albert  Je feminismus na ústupu?
11.06. 19:47 Leto_Atreides  Vážený pane,
12.06. 01:04 Lev  Je feminismus na ústupu?
12.06. 03:20 Robert Nohejl  Je feminismus na ústupu?
15.06. 13:13 kubik  RE: Je feminismus na ústupu?
13.06. 04:11 Robert Nohejl  Je feminismus na ústupu?
14.06. 07:32 Vcelicka  RE: Je feminismus na ústupu?
13.06. 19:56 Babizna  Je feminismus na ústupu?
14.06. 09:48 Olga Kubová  Máte tam v článku dvě logické chyby,
14.06. 11:51 Robert Nohejl  Je feminismus na ústupu?
14.06. 16:13 albert  Je feminismus na ústupu?
15.06. 21:32 Blbobijec  Je feminismus na ústupu?
22.06. 03:08 Robert Nohejl  Je feminismus na ústupu?
22.06. 23:34 KITI  Je feminismus na ústupu?
23.06. 12:10  Je feminismus na ústupu?
24.06. 09:47 Olga Kubová  Sorry, ale ten výrok
24.06. 19:31 Aja  RE: Je feminismus na ústupu?
24.06. 16:22 trodas  Je feminismus na ústupu?
24.06. 17:12 Olga Kubová  Takže jsem to pochopila správně -
25.06. 01:25 KITI  Jste na ústupu? Anonymní pisateli 82 ?
25.06. 05:53 Lev  RE: Jste na ústupu? Anonymní pisateli 82 ?
26.06. 06:38 Robert Nohejl  Je feminismus na ústupu?
26.06. 10:54 Robert Nohejl  Je feminismus na ústupu?
26.06. 11:16 Robert Nohejl  Je feminismus na ústupu?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 74 čtenářů částkou 16 946 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 1

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,29 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,47 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
18,82 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 004,55 Kč
1 unce stříbra
503,75 Kč
Bitcoin
899 231,48 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 996