Diskuze k článku

Zajímavý dopis židovského rabího

Příspěvků 127

23.4.2004 0:54

Zajímavý dopis židovského rabího

Emma Bovary 168.?.?.?

Nevím co je za údivem že to v Junge Heute uveřejnili. Nejsou to židovské(prosionistické) nýbrž německé noviny.

28255

23.4.2004 5:50

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

mk 160.?.?.?

Reakce na 28255

Německé noviny - neněmecké noviny.

Zde je odkaz stránku pravých orthodoxních - Tórou se řídících židů (oni odmítají Talmud):

http://www.nkusa.org/

28269

23.4.2004 8:03

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

albert 67.?.?.?

Reakce na 28269

>Německé noviny - neněmecké noviny.
>
>Zde je odkaz stránku pravých orthodoxních - Tórou se
>řídících židů (oni odmítají Talmud):

>
>http://www.nkusa.org/


Neturei karta zide jsou ortodoxni zide, kteri neodmitaji Talmud, naopak, ti Talmud (soupis nenavisti, perverzi, nabadani k podvodum, a pod. vuci vsem tem, co jsou NE-zide. V dobe Jezise Krista zname coby ustni "tradition of elders", tj. Mishna, Gemara a Kabala - puvodem ne z hory Sinai Mojzisovi, nybrz podvrh z Babylonu. Kolem roku 500 AD tradice starsich byly "vylepseny" odkazy o Kristovi a jeho nasledovnicich-krestanech, a sepsany v - TALMUD) dusledne NASLEDUJI.
http://www.us-israel.org/jsource/Judaism/nk.html

Uceni rabini Rodkinson a Wise na prelomu minuleho stoleti definovali jasne: "Moderni zid je product Talmudu".

Zde se nam treba p. rabin muze zdat kriticky postupu Sionistu. To je ale jejich trik, aby az prijde jednoho dne opet "abrechnung", aby zide mohli argumentovat, ze nejsou "united", a aby se nedavali do stejneho pytle.

Ale jeden nesmi zapomenout, ze hlavni "driving force" zidovskeho supermacismu, sovinismu a chce-li jeden pouzit vyrazu "racismu" (nebot zide NEJSOU rasa) sionistu, at ti jiz jsou ateiste, ci "nabozensti", je prave - Talmud.

Ortodoxni rabini, vcetne Naturei Karta, jsou politruci zla (Talmud), ktere sioniste praktikuji na ne-zidech!


28275

24.4.2004 3:24

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

mk 160.?.?.?

Reakce na 28275

Alberte, týká se to také vídeňského rabína z tohoto článku?

28317

23.4.2004 1:24

Zajímavý dopis židovského rabího

bbfm bbfm (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Obětovat svůj život za svou zemi možná je hrdinský čin, nebudu se hádat. Ale obětovat zároveň s tím životy dalších desítek lidí, civilistů, žen a dětí, to je podle mne sprosťárna nejvyššího kalibru.
Když nás utlačují vojáci, bojujme proti vojákům, když nás šikanují politici, bojujme proti politikům, když duchovní vůdce druhé strany vyzývá k nesmiřitelnému boji a zabíjení, můžeme zabít onoho duchovního vůdce .. asi je to pro něho legitimní způsob, když k tomu sám vyzývá ...
... ale pokud si někdo myslí, že je hrdinský čin odpálit na sobě bombu v cukrárně plné dětí, měl by se jít nejméně léčit, než napáchá vykřikováním podobných věcí nějaké škody. Anebo ještě lépe, měl by jít spáchat právě tento oslavovaný hrdinský čin, ale sám a někam daleko do pouště, aby pokud možno neblížil někomu nevinnému.

28259

23.4.2004 8:30

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

mk 160.?.?.?

Reakce na 28259

Jenomže Palestinci jsou ve válce proti surovým okupantům. A nemají možnost postavit se se svou stotisíckrát levnější výzbrojí izraelské takyarmádě (která se spíš chová jako teroristická organizace). Já si nemohu dovolit to posuzovat - ty jejich tzv. "sebevražedné" útoky (psychiatrie rozlišuje mezi sebezabitím a sebevraždou). Palestinci, dělají co mohou, jak jinak tedy mají nepřátelům zasadit citelné rány? Jít s kalašnikovem na Apache nebo F16 s laserem naváděnými raketami? Proti nejmodernějším americkým tankům a obrněncům? Nemá to řešení dokud tam bude Israel i Palestinci dohromady. Už 8O let trvá sionistická agrese v Palestině. Kolik je to generací?

Myslím, že jediné řešení je, aby stejně tak, jako když mezinárodní společenství umožnilo vznik toho umělého kvazistátu, aby jej stejným mandátem rozpustilo. A stejně tam žije jen šestina Židů. A většina z nich jsou aškenázové z východní Evropy, kteří beztak žádnou vazbu k Palestině po dávných předcích nemají. Místo Sionu, ať si za symbol vyberou nějaký kopec v povolžské stepi. A kam, že ti israelci půjdou? Ptal se snad někdo kam půjde 6 milionů vyhnaných Palestinců? A nemluvě o desetitisících vyvražděných Palestinců v celé té krvavé historii.

28277

23.4.2004 10:04

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

cryingman 147.?.?.?

Reakce na 28259

Sebevrazende utoky, jsou sice odsouzenihodne a nelidske tim, ze trpi predevsim ti co za nic "nemuzou". Ale civiliste jsou prave sucasti systemu, ktery tam vznikl. Oni chteli svuj stat a museli si byt vedomni nasledku. Je to prave na civilistech, aby neco udelali se svymi vladci, jinak na tom budou doplacet svymi zivoty.

28283

23.4.2004 17:55

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

bbfm bbfm (zavináč) email (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 28283

Predstav si, ze jsi radnym obcanem zeme, ktera ma diky politice sve vlady (se kterou Ty muzes, ale klidne ani nemusis souhlasit) sve vojaky na okupacni misi v zahranici (vhodny priklad muze byt treba Polsko a Iraq). A takovy hrdinsky iracky bojovnik na sobe odpali bombu prave v te cukrarne v Katowicich, kam chodi Tve deti po skole na cokoladu. Jaky asi to pro Tebe bude impuls? Co Ty bys asi pak chtel udelat se svymi vladci? A jak ze k tomu prijdou ty deti v te cukrarne? Jsou prece soucasti systemu a mely si byt vedomy nasledku, ne?

Podle mne je to jen a jen sprosta a zbabela bezohlednost .. nerikej mi, ze kdyz takovy "hrdina" dokaze sehnat tolik vybusniny, ze vybuchem srovna se zemi nekolikapatrovy dum, ze je vuci okupacni armade bezbranny .. proste tu vybusninu jednou ma (a zjevne ji tito "hrdinove" maji dost, kdyz vybuchy porad pokracuji - kde se berou takove zdroje v okupovane zemi?) a je plne na jeho zodpovednosti, jaky si vybere cil pro jeji pouziti .. kdyz si vedome vybere cil civilni misto vojenskeho nebo politickeho, ztratil tim, podle meho nazoru, jakekoliv pravo na obhajobu sveho cinu okupaci .. od toho okamziku to uz pro mne neni ani bojovnik, ale jen a pouze zakerny vrah. A stejne tak i kazdy, kdo jeho chovani schvaluje a nabada k nemu dalsi podobne "hrdiny".

28304

24.4.2004 11:58

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Silencer 213.?.?.?

Reakce na 28304

Nemate pravdu. Jestlize jsem obcanem zeme, ktera je okupovana a mi spoluobcane jsou vrazdeni okupacni armadou, tak JA a VSICHNI mi spolubcane MAJI PRAVO bojovat za svou svobodu JAKYMKOLIV zpusobem.

28334

25.4.2004 17:41

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

bbfm bbfm (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 28334

S větou "Jestlize jsem obcanem zeme, ktera je okupovana a mi spoluobcane jsou vrazdeni okupacni armadou, tak JA a VSICHNI mi spolubcane MAJI PRAVO bojovat za svou svobodu JAKYMKOLIV zpusobem." víceméně souhlasit můžu.
Já jen tvrdím, že odpálení výbušniny v kavárně plné dětí NENÍ boj za svobodu, ale hanebná a sprostá vražda. Až budete chtít opravdu bojovat za SVODODU, věřím, že najdete nějaký úspěšný způsob, který k dosažení tohoto cíle povede. Zabíjení dětí to ale není - to nevede ke svobodě, ale jen ke zvýšení agresivity a pomstychtivosti na obou stranách. To chcete?

28368

5.5.2004 0:51

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

j 129.?.?.?

Reakce na 28334

Tady nekdo trpi predstavou ze sebevrazedne atentaty jsou bojem. Dokonce bojem "za svobodu". Jestli ony nahodou nejsou jen projevem zneuzite frustrace, a hlavne projevem totalni kapitulace tvari v tvar te frustraci.

Rekneme ze vam spadnou Windows a neco vam to smaze. Misto napraveni skody tedy zaslete postou bombu Billu Gatesovi. Je to boj? Pekny pendrek boj. Je to frustrovana hovadina ktera z vas navrch dela kriminalnika.

28639

5.5.2004 3:01

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Alex Juchelka alexj (zavináč) xmission (tečka) com 166.?.?.?

Reakce na 28639

'Rekneme ze vam spadnou Windows a neco vam to smaze. Misto napraveni skody tedy zaslete postou bombu Billu Gatesovi.'

Silnější zážitek by tam nebyl? Takto to (Vaše srovnání) vypadá skutečně, jako naprosté nepochopení situace na Středním Východě...

28643

5.5.2004 3:03

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Alex Juchelka alexj (zavináč) xmission (tečka) com 166.?.?.?

Reakce na 28639

Ale jinak (s tou frustrací) docela souhlasím - zbývá už jen probrat, kdo tu frustraci vyvolává a komu se současný stav hodí nejvíce...

28644

24.4.2004 18:39

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Rastislav Paluš r (tečka) palus (zavináč) centrum (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 28304

Ale tak isto sa musi citit palestincan, ktory nesuhlasi so sebevrazednymi utokmi, za cely zivot nic zle neurobil, a potom pride izraelska armada, zrovna jeho dom so zemou a vystriela mu polku rodiny. A to vsetko len preto, ze jeho sused bol nahodou terorista. Pravdepodobne sa tiez opase dynamitom a pojde sa odpalit do zidovskej kaviarne.
Nasilie plodi len dalsie nasilie - silou este nikto nevyriesil ziadny konflikt. To si musia uvedomit obe strany Len mam obavu, ze sionisti nie su vobec schopni takto uvazovat.

28342

25.4.2004 17:15

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

bbfm bbfm (zavináč) email (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 28342

Máte částečně pravdu, právě o tom mluvím. To, že se bezohledné a zbabělé násilí na nevinných obětech děje na obou stranách, je více než zřejmé - a samozřejmě špatné. Ale pokud se půjdete odpálit do kavárny, jste stejný zbabělec, jako ti, proti nimž chcete bojovat. Trochu to přeženu, ale proč nejdete třeba na nějaké armádní kontrolní stanoviště, proč nejdete s bombou za nějakým štvavým politikem, prostě za kýmkoliv, kdo se na tom násilí z druhé strany přímo podílí? Proč si vyberete za cíl a za oběť děti? Je to jednodušší, že? Pěkně ubohé gesto ... i když .. možná je tam nějaký strategický důvod, který nevidím a nechápu. Zkuste mi ten důvod objasnit, nechám se rád poučit.

A Silencer je už naprosto mimo - právě lidé, kteří uvažují jako on, způsobují ono neustálé násilí na civilních obětech. Okupace mne může donutit stát se bojovníkem s okupační armádou, ale nic mi nedává právo chovat se jako vrah .. to už bych mohl říct, že mou zemi okupují tmavovlasí lidé, soused je taky tmavovlasý, je to tedy určitě kolaborant, tak ho zabiju, a radši i jeho ženu a děti. Funguje to, jistě .. jejich vina za okupaci bude asi tak stejná, jako vina těch dětí v kavárně .. a stejně tak jejich možnost s tou okupací něco udělat .. tak proč to nezkusit, že?
Je to hloupé, ubohé, zbabělé a opovrženíhodné.

28367

25.4.2004 19:38

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Aja 69.?.?.?

Reakce na 28367>
>A Silencer je už naprosto mimo - právě lidé, kteří uvažují
>jako on, způsobují ono neustálé násilí na civilních obětech.
>Okupace mne může donutit stát se bojovníkem s okupační
>armádou, ale nic mi nedává právo chovat se jako vrah .. to
>už bych mohl říct, že mou zemi okupují tmavovlasí lidé,
>soused je taky tmavovlasý, je to tedy určitě kolaborant, tak
>ho zabiju, a radši i jeho ženu a děti. Funguje to, jistě ..
>jejich vina za okupaci bude asi tak stejná, jako vina těch
>dětí v kavárně .. a stejně tak jejich možnost s tou okupací
>něco udělat .. tak proč to nezkusit, že?

>Je to hloupé, ubohé, zbabělé a opovrženíhodné.

Ano,je to zavrzenihodne a predevsim to vede ke stupnovani nasili.Ale hledejte viniky na obou stranach.
Druha intifada(vyhlasena nekdy v zari 2 OOO) k 24.O4.O4.-
3 937 mrtvych
2 968 Palestincu
899 obcanu Izraele
Tech skoro 3 OOO Palestincu,jak vime,nejsou jen teroristi.Proste,jde to hlava nehlava a konec je v nedohlednu.

28370

31.5.2005 4:31

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 28370

Dlouho jsem nebyl pripojen k internetu, takze tahle diskuse je mrtva zrejme, ale genocida Palestincu apartheidem zvanym Izrael pocina jeste drive nez tento apartheid vznikl. Doporucuji zajemcum: Skryta historie sionismu, Ralph Schoenman
Chtel bych dodat, ze nesouhlasim s autorem v nahrazeni sionisticke moci v Izraeli, komunismem. Jak se rika z blata do louze, ale jde o fakta!! Opravdu me neprekvapuje, ze neexistuje a neprobiha, pokud je me znamo nikde seriozni historicka badani na temata jako holocaust, kdo ma zodpovednost, vztahy sionoste a osobnosti treti rise, ci necinost mocnych osobnosti zidovskeho etnika ( po " Big Deal" F. D. Roosvelta, vice mene kontrola americke ekonomiky nadnarodnimi bankeri )

54112

26.4.2004 9:37

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

kavol 195.?.?.?

Reakce na 28367

> proč nejdete třeba na nějaké armádní kontrolní stanoviště,
> proč nejdete s bombou za nějakým štvavým politikem, prostě
> za kýmkoliv, kdo se na tom násilí z druhé strany přímo podílí?

ale no tak, to přeci nemyslíte vážně ... že Palestinci nejsou nijak dobře vyzbrojeni, je snad známý fakt ... tak si zkuste jít opásán výbušninou proti těžkooděnci v neprůstřelné vestě, se samopalem a s kulometným hnízdem či obrněným transportérem za sebou ... zkuste projít přes ochranku onoho politika ... jakou asi budete mít šanci?

> možná je tam nějaký strategický důvod, který nevidím a nechápu.

viz výše, jedním důvodem je nedostupnost vojenských cílů; o dalších by se dalo spekulovat:
- pokud proti sobě stojí dvě skupiny, přičemž prvá vraždí nevojáky v druhé, pak důvodem k tomu, aby druhá oplácela stejnou mincí, může být (marná) naděje, že s tím ta prvá skupina přestane dle hesla "nečiň jiným, co nechceš, aby oni činili tobě"

28387

27.4.2004 14:04

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

jirka křoví pep (zavináč) quick (tečka) cz 160.?.?.?

Reakce na 28304

Když jsem příslušník okupačniho státu musím počítat s tím,že taková možnost nastane-zasloužíme si bomby v cukrárnách když strpíme takovou zločinou vládu!

28419

28.4.2004 10:47

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

cryingman 147.?.?.?

Reakce na 28419

Je to hnusne, ale rekl bych, ze ano. A stejne tak ocekavam, ze to bude hrozit i nam. Jelikoz nasi samolibi vlezdoprdeloviti vladcove poslali do iraku vojenskou policii. Pokud bychom se chovali neutralne, nemusely by v nasem state byti zadne protiteroristicka opatreni (viz treba Sazka Arena).

28436

17.5.2004 22:08

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Iva 195.?.?.?

Reakce na 28304

Vyzera to akoby zidia zabijali iba teroristov. Pri kazdom ich presnom utoku zabiju viac civilistov. Okrem toho pomer je asi 1 zid k 3 palestincanom.

29028

21.9.2004 12:10

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

jan 62.?.?.?

Reakce na 28304

"jaky si vybere cil pro jeji pouziti .. kdyz si vedome vybere cil civilni misto vojenskeho nebo politickeho, ztratil tim, podle meho nazoru, jakekoliv pravo na obhajobu sveho cinu okupaci .. od toho okamziku to uz pro mne neni ani bojovnik, ale jen a pouze zakerny vrah. A stejne tak i kazdy, kdo jeho chovani schvaluje a nabada k nemu dalsi podobne "hrdiny"."

a nerobia presne toto izraelsky okupanti s palestincami?

"A jak ze k tomu prijdou ty deti v te cukrarne? Jsou prece soucasti systemu a mely si byt vedomy nasledku, ne?"

ich rodicia = volici si mali byt vedomi nasledkov...

33779

23.4.2004 21:04

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Aja 69.?.?.?

Reakce na 28259

>Obětovat svůj život za svou zemi možná je hrdinský čin,
>nebudu se hádat. Ale obětovat zároveň s tím životy dalších
>desítek lidí, civilistů, žen a dětí, to je podle mne
>sprosťárna nejvyššího kalibru.

Ano,mate pravdu,ale kazda mince miva dve strany.
Dnes(patek 23.04.)probehla izraelska vojenska operace na okupovanych uzemich.23 mrtvych Palestincu,mezi nimi 2 tridenni holcicky.
Nezastavam se nikterak sebevrazednych utoku Palestincu,ale je potreba videt obe strany te zminene mince,ne?


>Když nás utlačují vojáci, bojujme proti vojákům, když nás
>šikanují politici, bojujme proti politikům, když duchovní
>vůdce druhé strany vyzývá k nesmiřitelnému boji a zabíjení,
>můžeme zabít onoho duchovního vůdce .. asi je to pro něho
>legitimní způsob, když k tomu sám vyzývá ...

Palestinci tezko mohou bojovat vojensky,nesmi mit armadu.>... ale pokud si někdo myslí, že je hrdinský čin odpálit na
>sobě bombu v cukrárně plné dětí, měl by se jít nejméně
>léčit, než napáchá vykřikováním podobných věcí nějaké škody.
>Anebo ještě lépe, měl by jít spáchat právě tento oslavovaný
>hrdinský čin, ale sám a někam daleko do pouště, aby pokud
>možno neblížil někomu nevinnému.

V dnesnim rozhovoru(stale patek 23.04.)v izraelske TV Sharon oznamil,ze se neciti vazan slibem,ktery byl dan pred tremi roky USA,tj.ze "nesahne" na Arafata.Sdelil to i Mr Bushovi pri sve nedavne navsteve USA.
Ano,a ted ta cukrarna plna nevinnych deti.
Kam to vsechno povede a jak to asi dopadne,co myslite?
Ne,opravdu "Neni miru pod olivami".
Jestli k nemu vubec kdy muze dojit,musi chtit obe strany.

28310

23.4.2004 21:53

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28310

Jestli k nemu vubec kdy muze dojit,musi chtit obe strany.
_____________________________________________

Spravne pani Ajo. Ale jeden z faktu je i ten, ze vse HLAVNE !! zalezi jen a jen na Izraeli, lepe receno na Sharonovi a jeho klice. Verim, ze to je jen v jejich rukou - mir. Izrael muze vrazdit v zajmu "boje" proti "terrorizmu", ale chran Buh, kdyz se zacne nekdo branit. Je to stale jedno a totez, dokolecka dokola.

Podle Izraele to vypada tak, ze terrorismus, ktery oni vyprovokovali ( siofasiste ), potlaci terrorem, cimz vyprovokuji terror dalsi. To uz chape i moje domaci kocka, ale ne nekteri zdejsi prispivatele diskuse.

28312

27.4.2004 13:06

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 28259

Z části s Vámi souhlasím, zčásti ne. O těch zvěrstvech, která provádí Izrael na palestinském obyvatelstvu, se vůbec nedozvíme, pouze ty největší akce. V každém případě fandím Palestincům a přeji si z celého srdce, aby mohli důstojně žít a neukládat se ke spánku s myšlenkou, že budou armádou usmrceni. Vím, že obyčejní lidé v Izraeli nechtějí žít tak, jak jsou vládou nuceni. Mezi obyčejnými lidmi žije Arab vedle Žida v pohodě. Dokonce můj spolužák z Ibilinu (Galil) v Praze vystudoval stomatologii, praxi provádí v Haifě, kde jako jeho sestra pracuje Židovka. Proč ne?

28418

23.4.2004 2:47

Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Co k tomu dodat? Snad jen to, že lidé jako pan Friedman mi vracejí důvěru v lidi a jsou živoucím příkladem toho, že není možné kolektivně odsoudit všechny Židy za současné zločinné počínání jejich vůdců.
_____________________________________________

Plne s Vama souhlasim pane Stwora. A co jeste k tomu dodat ? Snad jen to, ze kdyz se nekdo postavi nyni v diskusi proti tomuto dopisu vrchniho rabbina Moishe A. Friedmana, tak je cistokrevnym sionistou.

28262

23.4.2004 4:14

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 28262


>
>Plne s Vama souhlasim pane Stwora. A co jeste k tomu dodat ?
>Snad jen to, ze kdyz se nekdo postavi nyni v diskusi proti
>tomuto dopisu vrchniho rabbina Moishe A. Friedmana, tak je
>cistokrevnym sionistou.

nevim jestli jsem sionista, ale ja bych to nazval sranim do vlastniho hnizda.
nepripomina Vam to trochu "sebekritiku" bile rasy, ktera si dneska chce sypat popel na hlavu a odskodnovat kdekoho za "chyby" minulosti ?28264

23.4.2004 6:12

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28264

nevim jestli jsem sionista, ale ja bych to nazval sranim do vlastniho hnizda.
nepripomina Vam to trochu "sebekritiku" bile rasy, ktera si dneska chce sypat popel na hlavu a odskodnovat kdekoho za "chyby" minulosti ?
____________________________________________

Zdenku, nepripomina mi to trochu sebekritiku bile rasy a neni si za co sypat popel na hlavu, za chyby z minulosti ?, jelikoz kdo by je v minulosti z bile rasy delal ? Mozna, ze mi naznacite Nemce, snad jediny argument z "bile" minulosti. Ja a snad i Vy mame ciste "bile" ruce a nebo se mylim Zdenku ?

Rad by jste se mozna priznal, ze s rabbinem nesouhlasite. Nepise totiz podle sionistickeho gusta Zdenku.

28271

23.4.2004 6:27

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

zdrnek 24.?.?.?

Reakce na 28271


>
>Zdenku, nepripomina mi to trochu sebekritiku bile rasy a
>neni si za co sypat popel na hlavu, za chyby z minulosti ?,
>jelikoz kdo by je v minulosti z bile rasy delal ? Mozna, ze
>mi naznacite Nemce, snad jediny argument z "bile" minulosti.
>Ja a snad i Vy mame ciste "bile" ruce a nebo se mylim Zdenku
>?
ja mam tu sebekritiku a chyby v uvozovkach, coz Vam nejak uniklo.

>
>Rad by jste se mozna priznal, ze s rabbinem nesouhlasite.
>Nepise totiz podle sionistickeho gusta Zdenku.
nevim jestli pise nebo nepise podle sionistickeho gusta, ale v zadnem pripade nepise podle meho a rad se k tomu priznam.

28272

23.4.2004 15:21

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28272

zdrnek -- 24...*
______________________________

Zeby kamuflas a nebo vzruseni ?? [velký smích]

28296

23.4.2004 21:32

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 28296

>zdrnek -- 24...*
>______________________________
>
>Zeby kamuflas a nebo vzruseni ?? [velký smích]

obycejny preklep, mne uz davno tady nic nevzrusuje. Jinak kamuflaz se pise s "ž"

28311

24.4.2004 3:22

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28311

obycejny preklep, mne uz davno tady nic nevzrusuje. Jinak kamuflaz se pise s "ž"
___________________________________

Diky Zdendo za opravu. [zahanbení] Mam v te Cestine mezery. Ahojdy

28316

24.4.2004 19:23

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 28296

Vam taky nic neujde pane Lev. Vy jste proste takovy Bozi dar
pro Zvedavce.

28343

25.4.2004 3:52

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28343

Vam taky nic neujde pane Lev. Vy jste proste takovy Bozi dar
pro Zvedavce.
______________________________________________

Konecne mohu s vama dvacet 4-ko souhlasit. No jo, ale kdyz vy mi to tak krasne sarkasticky pisete. Jen vam uverit. A dale, vite proc jsem tim Bozim darem pro Zvedavce dvacet 4-ko ?, hm, vam se mohu sverit: bojuji o Nobelovu cenu miru - verite ted vy me ? [mrknutí jedním okem]

28356

23.4.2004 7:49

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

oji 158.?.?.?

Reakce na 28264

Kdyz nekdo vyjadri svuj osobni nazor a nahodou to neodpovida mainstreamu, tak je to srani do vlastniho hnizda ????
To mi pripomina "kdo neni s nami, je proti nam". Odtud neni daleko k "kdo je proti nam, toho..."

28274

23.4.2004 12:32

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 28274

>Kdyz nekdo vyjadri svuj osobni nazor a nahodou to neodpovida
>mainstreamu, tak je to srani do vlastniho hnizda ????

>To mi pripomina "kdo neni s nami, je proti nam". Odtud neni
>daleko k "kdo je proti nam, toho..."

i ja jsem vyjadril pouze svuj osobni nazor

28289

24.4.2004 9:30

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

djb 194.?.?.?

Reakce na 28289

i ja jsem vyjadril pouze svuj osobni nazor

coz je jiste spravne a me jen udivuje, ze na teto strance plne odborniku jste dostal jen obvineni ze sionismu namisto toho aby vas nekdo proste upozornil, ze toto neni srani do vlastniho hnizda. Tento vidensky rabin nema s Izraelem a predevsim s jeho soucasnou "filozofii" nic spolecneho. To je totez jako bych ja nadaval na zminenou nemeckou agresi. Opet, Nemecko neni moje hnizdo ac maji stejnou barvu jako my. Nicmene i kdyby na to nadaval Nemec(ci Izraelita), tak puvod neznamena, ze nemuze mit pravdu.

28327

25.4.2004 0:16

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 28274

Kdyz nekdo vyjadri svuj osobni nazor a nahodou to neodpovida mainstreamu, tak je to srani do vlastniho hnizda ????

Pane OJI, muzete prosim definovat co je podle vas "mainstream"?

28352

23.4.2004 19:30

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 28264

Ano, Zdenku, tak to dela cas od casu papez.
Mas velikou pravdu.

28306

23.4.2004 4:12

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Ze jsou zide a zide,to uz vedel nacisticky rezim a tak neni divu ,ze Himler se osobne postaral o doprovod jednoho rabbina do Svycarska,aby se mu nic nestalo,nebot ten jej ujistil ,ze sleduje uceni o Bohu-Torah a ne cile mezinarodniho sionisticko-zionistickeho prani ovladnout svet,samozrejme ,takova historka nemuze byt dnes publikovana ,ze by nekoho nacisti odvezli pres pul Evropy do bezpeci,zejmena ,kdyz jsme dostali billiony dolaru odskodneho a pramen jeste je k mani ,kdykoliv si vzpomenem.Tenhle rabbin se dozil uctihodneho veku a umrel v New Yorku,schvalne neuvadim podrobnosti a chci ctenare donutit ,zda ma v dnesni celosvetove cenzure moznost tento pribeh najit.
Takze ,to co vim ,jiz davno a co mi potvrdila i kniha zidovskeho pisatele,coz by se neprominulo "krestanskemu" pisatelovi ,ze v nemecke armade slouzili zide a klidne praktisovali v zakopech druhe svetove valky sve vyznani k Bohu,coz nebylo na prekazku veleni Wermachtu.Nemusime jit daleko a vsemi nenavideni Eichmann byl na pozvani zionistickych organisaci v Palestine,takze ,byl by cas prepsat svetovou historii a zrusit cenzuru ve jmenu pravdy,tak ,jak se veci uadli a ne tak ,jak nam ruzni pseudohistrici se snazi nalevat do hlavy a zejmena skolnim detem ,tim by i odpadla sila zidu na manipulovani verejnosti,myslim ,tech ,mezinarodnich zionisticky zamerenych ,jez delaji dnes po svete to nejhorsi ,co muzou.

28263

23.4.2004 9:31

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28263

Pane Nohejl, obdivuji Vase znalosti o zidovstvu...je to snad proto, ze chodite do sinagogy? Byl by ste tak laskav a vysvetlil mene chapavym vsechny ty nova slova jako je :

ruzni pseudohistrici ,zionistickych organisaci,uceni o Bohu-Torah ,mezinarodniho sionisticko-zionistickeho ????

O zidech a jejich nabozenstvi toho vim velice malo, rad bych ovsem rozumel vsemu stalemu kopirovani z anti zidovskych clanku. Urcite na tom neco musi byt, kdyz tomu venujete tolik casu...predem dekuji.

28280

23.4.2004 9:37

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Erik 217.?.?.?

Reakce na 28263

Takže hodný Himmler osobně doprovodil jednoho rabína do Švýcarska, zatím nechal povraždit několik miliónů dalších, včetně dětí, kteří sledovali cíle "mezinarodniho sionisticko-zionistickeho prani ovladnout svet." Chápu to správně?
Taky by mě zajímalo, jestli u těch milionů ostatních zjišťovali jejich postoj k Tóře a k mezinarodnimu sionisticko-zionistickemu prani ovladnout svet.

28281

24.4.2004 3:54

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

mk 160.?.?.?

Reakce na 28281

Ta miliony poděl deseti - dle sčítání obyvatelstva bylo po válce POHŘEŠOVÁNO cca 700 tis. evropských Židů. Sága o šesti milionech je dávno pasé. Srovnej s genocidou 1.5 milionu Arménů, kterým Turci během několika dnů podřezali krky... Žádný arménský "holokaust".

Rozhodně nechci zpochybňovat utrpení Židů za druhé světové války, málokdo z nás si to dovede přestevit, ale netrpěli tehdy zdaleka pouze oni.

Pozn k pojmu "holokaust":

V knize Dějiny Judaismu od André Chouraquiho (vydala Victoria publishing začátkem 90-tých let) je na straně 10 doslova uvedeno:

"Posvátný kult (holocaust - zápalná oběť, oběti přijetí) oslavuje a obnovuje smlouvu otců s Bohem Stvořitelem v očekávání konečného naplnění jeho slibu."

...

Proč tedy holokaust a ne logicky genocida - nebo to opravdu byla židovská oběť?

O šestimilionovém holokaustu Židů ve Východní Evropě údajně referovaly americké židovské časopisy již někdy začátkem dvacátých let (???).

28319

24.4.2004 9:44

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

djb 194.?.?.?

Reakce na 28319

dle sčítání obyvatelstva bylo po válce POHŘEŠOVÁNO cca 700 tis. evropských Židů

tenhle argument by me nepresvedcil, vite jaky musel by to po valce zmatek? Pokud by bylo 6 mil. pravdivych, je dost dobre mozne, ze zahynuli i ti co by se jinak vzajemne pohresovali. Podobne netusim, kolik zmizelo matrik a zaznamu o existenci zidu. Takze na zaklade ceho byli pohresovani? Valka byla dost dlouha na to, ze v krajni mezi jsem schopen prijmout i chybu 5.3 mil. jako moznou.
Nerikam, ze nemate pravdu, ale chtelo by to blizsi rozbor.
Nicmene i 700 tisic je dost lidi, nezda se Vam? Na druhou stranu jakykoli pocet neni tak velky, aby s nim bylo mozno kalkulovat pri narikani jinde nez v Nemecku.

Co se tyce zmineneho rabina, to by take chtelo podrobnejsi vysvetleni. Nevidim jediny duvod, proc by to nemohl byt zradce, donasec a i jinak Nemcum uzitecny clovek. odkud plyne, ze by si ho vazili jen proto, ze mel spravnou zidovskou viru?

Celkem argumenty Nohejl vs Odpurci, v tomto pripade nic vs nic
Pardon


28328

24.4.2004 19:40

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

mk 160.?.?.?

Reakce na 28328

V roce 1985 byl v kanadském Torontu souzen revizionistický aktivista Ernst Zündel, původem z Německa a byl odsouzen k 15 měsícům do vězení na základě zákona zakazujícího „šíření falešných informací“, kvůli prodeji bookletu Richarda Harwooda „Did Six Million Really Die?“. V knize z roku 1972 ten rozbor o počtu židovských obětí 2. svět. války Harwood udělal a to výhradně na základě sionistických a jiných židovských zdrojů. Zcela vyloučil zdroje německé, aby předešel kritice.

Jiný historik, byl ještě před Harwoodem francouz Paul Rassinier, který sám poznal život vězně v německém koncentračním táboře. Jako socialistického intelektuála a antinacistu ho nemůže nikdo obvinit z toho, že by obhajoval Hitlera a národní socialismus. Až do svojí smrti v roce 1966 strávil Rassinier svoje poválečné roky obhajováním spravedlivosti a historické pravdy, výzkumem, který vyloženě odmítal mýtus o šesti milionech a legendy o nacistickém démonismu.

S pomocí stovek stran plných statistických údajů v Le Drame des Juifs uzavírá profesor Rassinier, že počet židovských obětí během druhé světové války nemohl být vyšší jak 1 200 000 a poznamenává, že to nakonec uznalo za právoplatné i Světové centrum součastných židovských dokumentací v Paříži. Avšak tento počet považuje za maximum a dává přednost spíše 896 892 obětí, které uveřejnil ve svojí studii o tom samém problému židovský statistik Raul Hilberg.

Rassinier již tehdy poukazuje na to, že stát Izrael i přesto všechno požaduje odškodné za šest milionů, za každou jednu údajnou oběť 5 000 marek.

A co se týče Izraele, Rassinier je přesvědčený, že mýtus o šesti milionech je inspirovaný čistě materiálním problémem. V Le Drame des Juifs européen (str. 31, 39) píše:

„...Je to jen jednoduchá otázka doložení úměrného počtu mrtvých těl, za které Německo platí Izraeli každý rok jako náhradu za křivdy, které mu nebyly ani morálně ani legálně spáchány, protože když se odehrály tito údajné činy, neexistoval ještě žádný stát Izrael; takže se tu jedná o čistý a opovrženíhodný materiální problém."

„Možná zde můžu připomenout, že stát Izrael byl založen až v květnu 1948, a že Židé byli součástí všech států kromě Izraele. Chtěl bych zdůraznit rozměry toho podvodu; na jedné straně platí Německo Izraeli sumy, které jsou vypočítané na šesti milionech mrtvých, a na straně druhé, když nejméně čtyři pětiny z těch šesti milionů byly na konci války určitě naživu, Německo platí obrovské sumy jako náhradu obětem Hitlerovského Německa těm, kteří jsou ještě ve všech zemích světa naživu a stejně i právoplatným nárokovatelům těch, kteří zemřeli, což jednoduše znamená, že Německo platí dvakrát.“

A mnoho dalších historiků se tím zabývalo a zabývá, v internetu je plno zdrojů.

Pochopitelně ale nepřichází v úvahu žádná veřejná diskuse v masmédiích. Je kolem toho jenom hysterické mávání "holokaustovým obuškem" a pokřik o "popíračích holokaustu". Historici jsou kriminalizováni. To vše jen dokazuje, že něco někde pořádně smrdí.

28345

2.5.2004 14:26

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

LG 212.?.?.?

Reakce na 28345

Nutno si uvedomit, ze se tu mluvite "jen" o zidovskzch obetech a ne o obetech celkovych. Zkratka to mebyli jen a jen Zide, co koncili v koncentracnich taborech. Nutno si uvedomit i nacistickou nenavist vuci slovanskym narodum, o valecnzch zajatcich nemluve (zvlast rusu - to byla takrka vyhlazovaci valka - navzajem) potom to "cislo" je o dost vetsi a neprekvapilo by me ani tech sest milionu...

28543

24.4.2004 22:46

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

mk 160.?.?.?

Reakce na 28328

"Podobne netusim, kolik zmizelo matrik a zaznamu o existenci zidu. Takze na zaklade ceho byli pohresovani? Valka byla dost dlouha na to, ze v krajni mezi jsem schopen prijmout i chybu 5.3 mil. jako moznou."

Až na to, že např. začátkem 90. let bylo v Osvětimi za naprostého mamsmediálního mlčení změněno předchozí oficiální číslo 4 milony na 1,5 mil. Takže z těch "6 milionů" bylo jenom touto "drobnou korekturou" ostraněno 2,5 mil. Posvátná šestimilonová cifra zní však dnes ze všech stran - a čím dál silněji a častěji.

28348

23.4.2004 5:26

Zajímavý dopis židovského rabího

Zk 217.?.?.?

Ezekiel 36.24-25: "I will take you from among the nations and gather you from all the countries and bring you into your own land. I will sprinkle Pure Water on you and you shall be purified. I will cleanse you from all uncleannesses and from all your idols." Takze nejprve shromazdeni, pak ocisteni.

28268

23.4.2004 6:02

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Pohled z druhe strany.

Last Update: 22/04/2004 18:07

Former minister Gonen Segev suspected of drug smuggling

By Roni Singer, Haaretz Correspondent
Former energy minister Gonen Segev was remanded in custody at the Tel Aviv Magistrate's Court on Thursday for seven days on suspicion he attempted to smuggle 25,000 Ecstasy pills into the country from the Netherlands.
Segev, a pediatrician by profession, served as a minister for the right-wing Tsomet party in Yitzhak Rabin's government in the mid-1990s.

A sweeping gag order placed on the case two weeks ago was partially lifted on Thursday morning.

The former minister is also suspected of using a forged diplomatic passport. Israel Radio reported that Segev's diplomatic passport had expired, but the date had allegedly been altered.

Two other men, identified as Ariel Friedman and Moshe Verner, have also been arrested as suspects in the case and were also remanded in custody on Thursday.

Judge David Rosen wrote in Thursday's ruling: "This does not seem to be an isolated incident. Investigators believe that the suspects are part of, though not necessary the central figures in, a drug-smuggling ring... The suspect Segev apparently tried to smuggle the drugs caught by using a forged diplomatic passport. I have looked into the allegations and found that there are grounds to them. It is almost possible to say that these are not [merely] allegations, but apparently real evidence."

Segev, who was placed under arrest on Wednesday night, denies all allegations against him.

The Tel Aviv Central Police District received information some two weeks ago of a shipment of Ecstasy pills meant to arrive in Israel from the Netherlands. Police also learned that Segev was allegedly meant to pick up the drugs in the Netherlands and bring them to Israel.

Segev, however, claims that he was in the Netherlands for business, where he met a friend, an Israeli lawyer, who gave him a package his cousin had asked him to bring into Israel. Segev says he was told the five-kilogram package contained M&M chocolates.

The former minister claims further that he stored the package in a locker at Schiphol Airport before he boarded the Tel Aviv-bound flight because he feared the package did not really contain chocolates.

He reported the matter to Dutch police and to Israeli police when he landed at Ben-Gurion International Airport.

Police called him in for questioning on Wednesday night, when he was arrested.

Israeli media and Segev's attorney Lior Epstein have tried for the last week to have the gag order lifted. Epstein claims that his client is innocent and has no link to the crime and thus wants to see the truth come to light.

28270

23.4.2004 7:26

Zajímavý dopis židovského rabího

Paranoicus Maximus paranoik (zavináč) c-mail (tečka) cz 213.?.?.?

Tak narovinu: způsobili holokaust (v první polovině čtyřicátých let dvacátého století v Evropě) sionisti nebo ne?

28273

23.4.2004 8:36

Zajímavý dopis židovského rabího

js 194.?.?.?

zajimave, ale neprekvapujici... Prece vsichni zidi na svete nemuzou byt jako Sharon a jemu podobni. Zajimalo by me kdy tyto lide kteri se hlasite distancuji od sionismu budou pronasledovani a hubeni jako hmyz a zda je mozne ze by nakonec vypukla "valka" mezi sionisty a odpadlickymi zidy.

28278

23.4.2004 9:11

Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

>Jedině antisionistické židovství věrné tóře reprezentuje >pravou židovskou víru. Je načase, aby to světová veřejnost a >také katolická církev a Vatikán uznaly a nenechaly se dále >vydírat bohapustými sionisty.

Mate nejake blizsi vysvetleni? Namam tuseni kdo je zde sionista a kdo je antisionista a pak jeste zid. No a tora je snad ten zabaleny svazek modliteb ke kterym se modli vsichni zidi, nebo ne?

>Co k tomu dodat? Snad jen to, že lidé jako pan Friedman mi >vracejí důvěru v lidi a jsou živoucím příkladem toho, že není >možné kolektivně odsoudit všechny Židy za současné zločinné >počínání jejich vůdců.

To snad Vas uz mohlo napadnout davno, ze neni mozne generalisovat, lide jsou individua ruzna, zvlaste nektera

[cool] [překvapení] [oči v sloup] [mrknutí jedním okem] [naštvaný] [zmaten]

28279

23.4.2004 11:58

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Sri Natha mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 28279

Torah je prvnich pet knih Mojzisovych z Bible(udajne jich melo byt 6 nebo 7,sesta a sedma se uvadeji jako zaklad kabaly-ale muze to byt fama). Kdezto sioniste se odvolavaji na Talmud, nabozensky text o stovky let mladsi nez Torah. Vsichni Zide-sioniste nemuseji a nejsou vericimi Zidy. Mnoho z nich neprijalo ani Torah ani Talmud. Ale bordel ve svete delaji s velkym gustem.

28287

23.4.2004 13:50

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Jan Rys 81.?.?.?

Reakce na 28279

-Mate nejake blizsi vysvetleni? Namam tuseni kdo je zde sionista a kdo je antisionista a pak jeste zid. No a tora je snad ten zabaleny svazek modliteb ke kterym se modli vsichni zidi, nebo ne?-

No nato jak se tu v debatach vehementne zastavate vseho zidovskeho mate docela zasadni neznalost celeho problemu. Mozna bude lepsi kdyz si tu budete tise cist a nebudete ucpavat internet vasimi moudry

28291

23.4.2004 20:08

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28291

>-Mate nejake blizsi vysvetleni? Namam tuseni kdo je zde
>sionista a kdo je antisionista a pak jeste zid. No a tora je
>snad ten zabaleny svazek modliteb ke kterym se modli vsichni
>zidi, nebo ne?-

>
>No nato jak se tu v debatach vehementne zastavate vseho
>zidovskeho mate docela zasadni neznalost celeho problemu.
>Mozna bude lepsi kdyz si tu budete tise cist a nebudete
>ucpavat internet vasimi moudry

Nemam tuseni, co znamena "vasimi moudry" ovsem myslim, ze mam stejne pravo va vyrceni sveho nazoru, popripade otazky jako vy. Pokud se Vam zda, ze ucpavam internet, budte bez obav nejsem na nem tak casto. Pokud se ptam, jiste nemam informace o zidech jako nekteri pritomni, neni mi ovsem jasne, proc ti ztraceji tolik casu se zidy a jejich nabozenstvim. Vim s urcitosti, ze kazdy problem ma dve strany...
Vehementne vseho zidovskeho, se zastavat nemohu, protoze nemam ideu co vse je zidovske. Vyrustal jsem v rodine celkem bez nabozenstvi a k zadnemu nabozenstvi se nehlasim. O zidech vim asi jako o Zulu kmeni...nebo Svobodnych Zednarich, rad se necham poucit, ovsem ne pouze jednostrane. (ale prosim, ne od Vas)Vase nazory uz znam a nejsem s nimi nadsen. Jsou totiz velice jednostrane.
[oči v sloup]

28309

23.4.2004 13:00

kdyz se nekdo postavi nyni v diskusi proti tomuto

peter veliky 205.?.?.?

dopisu vyhrozuje pan Lev....

To je ale naivne skryta vyhruzka !
Na ty bezpredmetne neustale utoky na Zidy kterym mnozi prispivatele zde i pripisuji pomalu vinu za spatne pocasi nema cenu reagovat.
Velice me prekvapilo ze pan Nohejl nebyl prvni ktery reagoval na ten clanek. Asi zaspal po ranu. Uz jsem mel o nej obavy.

28290

23.4.2004 19:37

RE: kdyz se nekdo postavi nyni v diskusi proti tomuto

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 28290

taky se divim panu Nohejlovi, ale von ten cas u tech protinozcu
je posunutej
taky se divim proc prave tento clanek byl jako jediny vybran
z tech dalsich tisicu a tisicu ostatnich clanku, co jsou obje-
ktivni ? Asi pro radost pana Lva a Nohejla, ze ano ?

28308

24.4.2004 0:12

RE: kdyz se nekdo postavi nyni v diskusi proti tomuto

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 28308

KDO DNES ŽIDUM DO PRDELE LEZE , ŹIVOTEM SE SNADNO VEZE !!!
Že 24 a Petře Veliký!
Srabové, ani jména nemáte!

28314

24.4.2004 2:58

RE: kdyz se nekdo postavi nyni v diskusi proti tomuto

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 28314

Pane Pelesko,
bude to asi proto, ze pan 24 a pan Petr Veliky neukazuji
prstem na ty, kdo jsou dobri a kdo jsou spatni. Asi proto
ze chteji, aby se lide konecne meli radi a misto pesti
radeji se polibili.

28315

23.4.2004 14:12

Zajímavý dopis židovského rabího

wild owl distinct (zavináč) centrum (tečka) cz 80.?.?.?

CHAZAŘI
.... o kterých se obvykle nemluví. Něco o nich zde:
http://www.volny.cz/l_kopecky/history/khazars.htm

a pak můžeme dál přemýšlet o souvislostech.

28292

23.4.2004 15:08

Chazaři - sionicté

wild owl 80.?.?.?

Reakce na 28292

Přidám kousek úryvku:
...Před třemi lety v roce 1976 byla o Chazarech vydána kniha od britského spisovatele Arthura Koestlera. Kniha má název "THE 13TH TRIBE - THE KHAZAR EMPIRE AND ITS HERITAGE." Americký vydavatel je Random House, New York, N.Y.

Historické záznamy dokládají, že Chazaři pocházejí ze směsi Mongolů, Turků a Finů. Již ve 3. století po Kr. byli identifikovatelní v stálých bojích v oblastech Persie a Arménie. Později, v 5. století, Chazaři byli mezi pustošivými hordami Huna Attily. Kolem roku 550 po Kr. se kočovní Chazaři začali usazovat v oblasti kolem severního Kavkazu mezi Černým a Kaspickým mořem. Chazarské hlavní město Itil bylo založeno při ústí řeky Volhy do Kaspického moře, aby mohli kontrolovat lodní dopravu po řece. Chazaři potom vymáhali mýtné 10% na všechen náklad, který byl přepravován po řece v městě Itil. Ti, kdo odmítli, byli zabiti.

28294

23.4.2004 15:14

Zajímavý dopis židovského rabího

pepafranta 217.?.?.?

Přečetl jsem si instrukce pro vkládání příspěvků a využívám tedy svého práva a píšu, že článek je hloupý. Dokonce hodně. O atorovi to psát nebudu, byla by to urážka a na to už nemám nárok. Asi tím pádem budu tenhleten siónista.

28295

23.4.2004 16:07

Zajímavý dopis židovského rabího

albert 216.?.?.?

Zajimave ohodnoceni vrchnich rabinu v Izraeli panem vrchnim rabinem z Rakouska :
"... zatímco takzvané vrchní rabíny Státu Izrael, [kteří stojí za všemi krvavými a teroristickými vojenskými akcemi] této země ..."

Nicmene, at to jsou rabini v Izraeli, ci p. rabin Friedman z Vidne, tak aby mohli byt rabiny, tak musi nasledovat tzv. "ustni Toru", neboli Talmud.
Ma-li jeden zajem nahlednout do tohoto "nabozenstvi", primo do textu Soncino Edition Talmudu, "heeeeere comes Johny" :
http://www.come-and-hear.com/editor/america_2.html

28299

24.4.2004 3:38

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Petr Veliky ma neco ,co mu nedava rozpoznat,o co nam v podstate mnoha ctenarum ,jde .Totiz ,nikdo nechce byt v soudu historie pro zidovsky a proti zidovsky,ze cast historie neni libiva zidum ,no ,to se neda nic delat ,takova je pravda ,jako se mnohym nelibi ,ze Amerika byla obevena daleko pred Kolumbem a dokonce tito asiate ,kteri tam doplavali se ozenili a stali se cleny indianskych kmenu,jeden z nich dokonce nacelnikem,tak ,ohledne par radoby libivych historiku poplatnych politickemu proudu ma zmenit historii lidstva?
TAKZE ,SUD ME TO ,CO ISRAEL DELA A JAK SE DOSTAL K TOMUTO UZEMI.
1-V DOBE ROKU 1920 ZDE BYLO JEN NA 8% ZIDU,STAROIRACKYCH,KTERI NEHOVORILI JIDIS ,ALE STAROIRACTINOU ,DOKONCE JEN PRA JICH ZNALO HEBREJSKY.8% ZIDU NEMELO NAROK UNEST TOTO UZEMI JEJICH PUVODNIM OBYVATELUM.
2-LIGA NARODU NEMELA PRAVO ROZHODOVAT O CIZIM UZEMI ANIZ BY SE PTALA DOMACIHO OBYVATELSTVA ,ZDA TOMU CHCE.
3-BALFORDKA DEKLARACE JE PODVOD ,PROTOZE TUTO DEKLARACI SESTAVILI ZIDE ,BALFORD BYL TAJNY ZID POUZIVAJICI BRITSKEHO OBCANSTVI ,TAK JAK ROTCHILD,KTERY SE NECHAL SLYSET CO BY AMERICKY OBCAN.
To je jen par zakladnich bodu,ted je treba odpovedet na kousek clanku o vrazdeni deti v cukrarne .Jiste ,cin je to hrozny ,ale neni hrozny i to ,ze plno deti bylo bezmilosti zavrazdeno novymi usedliky zionistu Der Yassin a tyto obeti byli nahazeny do studne?
Neni hrozny ,to ,ze USA pod zidovskym velenim,nebot vsichni kolem Bushe jsou zide ,utokem na Irak ,ktery nijak neohrozoval Ameriku ,zabili tisice zen a deti,to panu kritikovi s pripadem o detech v cukrarne nevadi,kdyz jenom blokadou na 500 000 deti zemrelo,co takhle blokadu na Israel a nechat 500 000 deti zemrit tam,co by potom rikal?
Je videt ,ze lid epouzivaji dvoji metr a zejmena prozidovsti a nebo pod krestanskymi jmeny zide,kteri jsou velmi kriticky a kazdeho napadaji z antisemismu,coz je volovina prvniho radu ,nebot dnes devet z deseti v Israelu jsou puvodci Chazaru,kteri pranic nemaji spolecneho s Mojzisem a bajnym Abrahamem a natoz byli "Bohem vybrani",to uz ten BUh mohl rovnou zvolit Cingishana !!!!

28318

24.4.2004 9:55

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

djb 194.?.?.?

Reakce na 28318

Pene Nohejl,
to vse co jste zde zminil hrozne je. Je i mnoho jinych hroznych veci na svete.
To ale nic nemeni na tom, ze odpaleni cukrarny plne deti je hrozna vec. A ten clovek mohl jit s tou vybusninou klidne nekam jinam.

Jinak co se tyce hrdinstvi techto lidi, tak to bych pane Stwora zpochybnil. Akt zoufalstvi to jiste je. Pokud ale prosvitne neco z historie techto zivych lidskych bomb, tak obvykle jde o nekoho s tezkou minulosti, kdo je dost mozna psychicky narusen. Zatim jsem neslysel o palestinskem vysokoskolsky vzdelanem sebvrahovi z mistni dobre rodiny v alespon tech mezich jak to tam jde. Zato spis o lidech z zidovskych koncentraku ap.

28329

24.4.2004 19:32

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 28329

Zatim jsem neslysel o palestinskem vysokoskolsky vzdelanem sebvrahovi z mistni dobre rodiny v alespon tech mezich jak to tam jde.

Ano s timto argumentoval vcera na verejne besede v knihovne
jeden mistni palestinsky lekar. Rikal, ze jen lide kriticky
fanaticti ve svem nabozenstvi a lide psychicky vysinuti dobro-
volne voli svoji vlastni smrt a smrt nevinnych lidi kolem.
To pry nema nic spolecneho s patriotismem.

28344

26.4.2004 23:44

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

djb 194.?.?.?

Reakce na 28344

jen lide kriticky
fanaticti ve svem nabozenstvi a lide psychicky vysinuti dobro-
volne voli svoji vlastni smrt a smrt nevinnych lidi kolem.


pozoruhodne je, ze tento logicky zaver lze aplikovat jen v malych meritcich. Pokud se jedinec rozhodne jit s bombou mezi deti, vysinuty pravdepodobne je. Pokud ale nekdo jiny posle do obytne ctvrti armadu s tanky, muze byt docela dobre vysinuty jen tak "trochu".

28404

24.4.2004 4:09

Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

>Kolumbem a dokonce tito asiate ,kteri tam doplavali.....

a mohu se optat odkud plavali?

>se ozenili a stali se cleny indianskych kmenu,jeden z nich >dokonce nacelnikem,.....

jo jo o tom jsem take slysel a rikali mu Vinetou [překvapení]

28320

24.4.2004 4:26

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28320

>>Kolumbem a dokonce tito asiate ,kteri tam doplavali.....
>
>a mohu se optat odkud plavali?
>
>>se ozenili a stali se cleny indianskych kmenu,jeden z nich
>>dokonce nacelnikem,.....

>
>jo jo o tom jsem take slysel a rikali mu Vinetou [překvapení]
_______________________________________________

Vcelicko, Vcelicko, musim vas opet pokarat - jste opet nejapny a pri tom vsem, chcete zde vypadat jako svetaznalec a mudrc. Tu vasi ironii si strcte pekne do jedne casti vasich genitalii, coz jest - prdel a ostatni.

Pokud budete mit takovy prehled, jaky ma pan Nohejl, tak pak budete aspon na urovni, ale Bohuzel ......

28321

24.4.2004 5:26

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28321

pane lef, zase se michate do hovoru... ja vim, vy ste plaval s tema asiatama a urcite se znate s Vinetouem... mozna Incucuna je vase manzelka a vy ste debyl.... [chechtot]

28322

24.4.2004 5:34

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28322

Vcelicko, jsou vsichni v tom Buffalu jako vy ?? Lituji vaseho psychiatra, ten si s vama asi uzije. [oči v sloup]

28324

24.4.2004 5:33

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 28321

Pane Lve,
jak vidim, vam projde vsechno. Opravdu velice hodnotny
prispevek.

28323

24.4.2004 14:52

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28323

Pane Lve,
jak vidim, vam projde vsechno. Opravdu velice hodnotny
prispevek.
______________________________

Tak jak panu Vcelickovi 24-ko. I vam prochazi vsechno 24-ko. Hovori z vas jen zavist.

28339

24.4.2004 5:52

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 28321


>Vcelicko, Vcelicko, musim vas opet pokarat - jste opet
>nejapny a pri tom vsem, chcete zde vypadat jako svetaznalec
>a mudrc. Tu vasi ironii si strcte pekne do jedne casti
>vasich genitalii, coz jest - prdel a ostatni.

Pane Lef vy mate genitalie v prdeli? A z kolika casti se vase genitalie skladaji? A kde mate to ostatni?

28325

24.4.2004 6:27

Žádám diskutující na obou stranách barikády,

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 24.?.?.?

aby zanechali osobních výpadů. Trvale porušujete pravidla diskuze. Skoro všichni.

28326

24.4.2004 11:26

Zajímavý dopis židovského rabího

Milan Šumpík 194.?.?.?

Ano ano,pánové,
každý občan každého státu by si měl uvědomit,koho posadil do křesla,z něhož dotyčný zvolený pak ovládá jeho osobně a dnes se dá říci,a to ponejvíce prostřednictvím tzv.masmedií,hlavně jeho mysl.Bohužel jak se ukázalo,nebylo to a není jen otázkou tzv.totalitních režimů,mám dokonce dojem,že onen způsob manipulace a ovládání mas je tak vybroušen a doveden k dokonalost,že totalitáři v tomto byli úplní břídilové.
V česku se říká:"máme se dobře,dobře nám tak"....tak,tak.

Zdraví M.Š.

28330

24.4.2004 11:26

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Tady je vynatek toho,kde se jedna ,kdo vlastne v Americe byl driv nez Kolumbus a pojednani,jak se meni historie podle prani politiku.

By George Archibald
THE WASHINGTON TIMES


An Indian tribe has forced distributors of an Arab studies guide for U.S. teachers to remove an inaccurate passage that says Muslim explorers preceded Christopher Columbus to North America and became Algonquin chiefs.
Peter DiGangi, director of Canada's Algonquin Nation Secretariat in Quebec, called claims in the book, the "Arab World Studies Notebook," "preposterous" and "outlandish," saying nothing in the tribe's written or oral history support them.

The 540-page book says the Muslim explorers married into the Algonquin tribe, resulting in 17th-century tribal chiefs named Abdul-Rahim and Abdallah Ibn Malik.
Mr. DiGangi said the guide's author and editor, Audrey Shabbas, and the Middle East Policy Council (MEPC), a Washington advocacy group that promoted the curriculum to school districts in 155 U.S. cities, have been unresponsive to his concerns since November.
But Ms. Shabbas said this week the passage was removed immediately from subsequent copies, and that she was "giving careful and thoughtful attention" on how to notify the 1,200 teachers who have been given copies of the book in the past five years.
"As the editor of the 'Notebook,' when I heard from Mr. DiGangi that a citation in the work was not borne out by either Native American written records or by oral traditions, I was grateful that the statement could so easily be removed," she said.
She did not explain how the false information got into the curriculum.
"There was no [scholarly] peer review," said Mr. DiGangi, who says he was never contacted after lodging his complaint. "It was so outlandish. It never should have gone to press."
Jon Roth, MEPC's program manager, yesterday said the group has decided to remove the two-page chapter called "Early Muslim Exploration Worldwide: Evidence of Muslims in the New World Before Columbus."
"It is not, nor has it ever been, our intention to spread lies or untruths," Mr. Roth said.
Meanwhile, the Thomas B. Fordham Foundation this week issued a report that is critical of "Arab World Studies Notebook."
The study, titled "The Stealth Curriculum: Manipulating America's History Teachers," reviewed many curriculum supplements and "professional development" programs aimed at schoolteachers.
"It appeared that the creation and dissemination of these materials, often through professional development institutes and [teacher] in-service programs, had fallen into the eager hands of interest groups and ideologues yearning to use America's public school classrooms to shape the minds of tomorrow's citizens by manipulating what today's teachers are introducing into the lessons of today's children," the Fordham study concluded.
Zkraceno

28331

24.4.2004 21:38

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 28331

...uz samotne jmeno tohoto tvurce clanku napovida, ze ktere strany fouka vitr napsal "By George Archibald"... Vikingove take navstivili Ameriku je take mozne, ze "Rusove" se dostali pres Beringovu uzinu jeste tenkrat zamrzlou do Kanady a pozdeji do Ameriky.. o tom vsem se pise a vi i v zakladnich skolach americkych. Jak jiste vite, tak cely kontinet, je pojmenovan po Americo Vespucci 1454-1512 ne tedy po Columbusovi to snad je pouze Columbia. Nemam tuseni, jestli se v Australskych skolach uci, ze australane jsou potomci zlodeju a vrahu. Pokud to neni hlavni napln historie Australie tak je to prekrucovani dejin...
take ma nekdo zajem aby o tom australske deti nevedeli. No a co se tyce vasich abosu o tom snad vubec nebudeme psat.

28346

24.4.2004 12:02

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Zide-zionisti,v originalu Chazarove, dobre vedi ,jaka byla zkutecnost a jsou si toho dobre vedomi a tak pro vsechny pripady ,kdyby se lide dozvedeli pravdu ,tak maji u ruznych politiku zajisteny rychlou evakuci nekam do bezpeci,takze ,kdyz se setkaji stanici nekde na konferenci ,tak se vzdy projednava "zidovska" otazka,tak ,jak se projednavala ve Versaire ,driv ,nez ,cokoliv jineho.
-------------

In January 1944, US President Franklin D. Roosevelt decided to create, on the advice of the Jew Henry Morgenthau and his cohorts, the so-called War Refugee Board (WRB). In November 1944, that official body published, under the heading "Executive Office of the President / War Refugee Board / Washington, DC" a report entitled "German Extermination Camps Auschwitz and Birkenau", falsely accusing Adolf Hitler of possessing weapons of mass destruction or WMD's (called execution gas chambers).

In 2002, President George W. Bush decided to create, on the advice of the Jew Paul Wolfowitz and his cohorts, the so-called Office of Special Plans (OSP). Headed by Abram Shulsky, that official body promoted reports falsely accusing Saddam Hussein of having WMD's.

The lie was the same: an accusation based on false evidence. The people were the same sort: powerful American Jews. The purpose was the same: war.

28335

24.4.2004 23:43

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28335

pane Nohejl, zapomel jste na pana Alberta Einsteina a jeho zidovske kamarady. Mozna, ze by meli vladnou svetem lopataci, nebo revolucne odborove hnuti. Zapominate take na to, ze 85% doktoru jsou zidi, asi tak stejne procento advokatu a farmacistu. Mate jine reseni? Neni Vam smutno, ze lidstvo mohlo byt daleko vice ve predu kdyby hodne inteligentnich zidu nevilitlo kominem? [překvapení]

Priznejte se konecne, jak vam zidi ublizili, nebo snad vasi rodine, ja personalne nemam zadne zkusenosti se zidovskou populaci nebo jejich nadvladou. To, ze soudce Roubicek, predal me deti me ex a na mne hodil splatky, jeste neni duvodem k nenavisti vsech zidu na planete. [pláč]

28350

24.4.2004 12:29

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Daily Express. London, March 24, 1933, pp. 1-2.


J U D E A D E C L A R E S W A R O N G E R M A N Y


[A composite photo with Hitler before a presumably Jewish court]


JEWS OF ALL THE WORLD UNITE

BOYCOTT OF GERMAN GOODS

MASS DEMONSTRATIONS


"Daily Express" Special Political Correspondent.

A strange and unforeseen sequel has emerged from the stories of
German Jew-baiting.

The whole of Israel throughout the world is uniting to declare
an economic and financial war on Germany.

Hitherto the cry has gone up: "Germany is persecuting the Jews."
If the present plans are carried out, the Hitlerite cry will be:
"The Jews are persecuting Germany."

All Israel is rising in wrath against the Nazi onslaught on
the Jews. Adolf Hitler, swept into power by an appeal of
elemental patriotism, is making history of a kind he least
expected. Thinking to unite only the German nation to race
consciousness, he has roused the whole Jewish people to
national renascence.

The appearance of the Swastika symbol of a new Germany has
called forth the Lion of Judah, the old battle symbol of
Jewish defiance.

Fourteen million Jews, dispersed throughout the world, have
banded together as one man to declare war on the German
persecutors of their co-religionists. Sectional differences
and antagonisms


[strip-shaped drawing with alternating swastikas and lions]

have been submerged in one common aim - to stand by the
600,000 Jews of Germany who are terrorised by Hitlerite
anti-Semitism and to compel Fascist Germany to end its
campaign of violence and suppression directed against its
Jewish minority.

--------------------------------------------------------------------
P l a n s F o r A c t i o n M a t u r i n g

I n E u r o p e A n d A m e r i c a
--------------------------------------------------------------------

World Jewry has made up its mind not to rest quiescent in
face of this revival of medieval Jew-baiting.

Germany may be called on to pay a heavy price for Hitler's
antagonism to the Jews. She is faced with an international
boycott in commerce, finance, and industry.

The Jewish merchant prince is leaving his counting-house,
the banker his board-room, the shopkeeper his store, and
the pedlar his humble barrow, to join together in what has
become a holy war to combat the Hitlerite enemies of the Jew.

Plans for concerted Jewish action are being matured in Europe
and America to strike back in reprisal at Hitlerite Germany.

In London, New York, Paris, and Warsaw Jewish merchants are
waiting for a commercial crusade.

Resolutions are being taken throughout the Jewish business

--
Predstavte si tu hruzu ,ze by se tohle ucilo ve skole ,ze ,zide -zionisti zacali valku

28336

25.4.2004 4:45

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Je to rozdil ,dosta a nebo nedostat,53,871 bilionu dolaru za zahajeni valky proti Nemecku a jeste na tom po svete vydelavat za propagandu a za penize goyimu stavet muzea a zvat je na vylhane Holywoodske fimy nalezite ocenene a dobre zaplacene hlupaky.


Compensation and benefits paid to individuals and institutions since 1953 comes to a total of $53,871 billion, of which 44 per cent went to individuals and institutions in Israel, 28 per cent to others in the U.S., and 28 per cent to survivors in the rest of the world.

28359

25.4.2004 6:07

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28359

ale pane nohejl vite preci, ze vyhravajici strana vzdy dostane zaplaceno... no a vyhrali americti zidi ne? Tak dostali zaplaceno. Co vas pro Boha na tom udivuje? Mam takovy dojem, ze tem zidakum zavidite, ze dostali zaplaceno a vy ste akorat utrel nudli... no nic si z toho nedelejte poskakujte dal s klokanama. No a mozna jim nalepte hakove krize at je nejaka sranda.

28360

25.4.2004 6:38

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28360

ale pane nohejl vite preci, ze vyhravajici strana vzdy dostane zaplaceno... no a vyhrali americti zidi ne? Tak dostali zaplaceno. Co vas pro Boha na tom udivuje? Mam takovy dojem, ze tem zidakum zavidite, ze dostali zaplaceno a vy ste akorat utrel nudli... no nic si z toho nedelejte poskakujte dal s klokanama. No a mozna jim nalepte hakove krize at je nejaka sranda.
______________________________________________

Vcelicko, to je vsechno co vite o Australii. Slibil jste mi ( osobne ! ), ze se budete vice venovat tematu - Australie. Zatim tady stale stourate do pana Nohejla a mi to NEDA !! abych se pak neozval. Porad mi dluzite odpoved, jesli jsou vsichni v Buffalu, stat New York - USA, tak jako vy. Dekuji predem, za vasi rozumnou odpoved - Lev

28362

25.4.2004 22:32

Jenom ze zvedavosti ...

Dan danielzyka (zavináč) seznam (tečka) cz 67.?.?.?

Reakce na 28362

Mohl bych se Vas, pane Lve, zeptat, jak jste prisel na to, ze Vcelicka je z Buffalo, NY, USA?

Predem dekuji za Vasi laskavou odpoved.

Dan

28374

26.4.2004 1:54

RE: Jenom ze zvedavosti ...

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28374

Mohl bych se Vas, pane Lve, zeptat, jak jste prisel na to, ze Vcelicka je z Buffalo, NY, USA?
Predem dekuji za Vasi laskavou odpoved.
Dan
________________________________________________

Dane, vzdyt je to jasne, ne ?
Mam zde po ruce nekolik anal+itiku a oni mi rekli, ze veskere smery vedou do Buffala. A vubec Dane, proc Vas to zajima ? Vy jste taktez z Buffala NY. USA ?, hmm, je zvlastni, ze se k tomu nevyjadril Vcelicka, ale pouze Vy ?!? Procpak se na to ptate Dane ?

28375

26.4.2004 22:01

JENOM ZE ZVEDAVOSTI

Dan danielzyka (zavináč) seznam (tečka) cz 67.?.?.?

Reakce na 28375

1) A vubec Dane, proc Vas to zajima ?

V predmetu meho prispevku najdede odpoved na svou otazku.

2) Vy jste taktez z Buffala NY. USA ?

Taktez jako kdo? Nevim, kdo je z Buffalo, vyjma me.

3) hmm, je zvlastni, ze se k tomu nevyjadril Vcelicka, ale pouze Vy ?!?

Zvlastniho na tom nic neni. A mimochodem, Vcelicka se vyjadril, ale k Vasemu prispevku, na ktery jsem tez zareagoval.

4) Procpak se na to ptate Dane ?

Viz bod 1)

28402

26.4.2004 9:41

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28362

jak vam pane lefe mohu dat rozumnou odpoved... No jste lef, ja vam verim....Nezdelil jste me, kde se nachazite vy, pokud v Buffalu rad vas pozvu na pivo...pripadne zaplatim vysek z jatek aby jste se mohl poradne naveceret...pripada mi totiz, ze blouznite z hladu.

28388

25.4.2004 20:33

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 28360

Ještě je nutné rozdělit " americké židy"
na ty povolané a na ty, kteří dostávají potom za své soukmenovce
přes držku, přesně jako v Izraeli.
A Včeličko, víš co Ti řeknu soukromně, tak trochu familiérně.
Že jsi opravdu pánské přirození v tom nejvulgárnějším smyslu.
Lepší oslovení pro Tebe nemám!
A milý Lve.
Znáš heslo? Nemluv s volem o sobotě , když jde v pátek na porážku.
Já se Ti divím Lve, že se s tím Včeličkou bavíš.
Ani jméno nemá. Úd jeden.

28372

26.4.2004 2:09

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28372

Pane Peleska nebojte, takovi "típci" vzoru "Vcelicka", dlouho nevydrzi. Usklhnou jednou na svem vlastnim lejnu a rozbijou si cumak.

28376

26.4.2004 5:19

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

Reakce na 28376

Takova Vcelicka vydrzi vic, nez nejakej vopelichanej Lef a nebo nejakej Pelesak. You can bet your sweet pupa.

28382

26.4.2004 6:17

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28382

Takova Vcelicka vydrzi vic, nez nejakej vopelichanej Lef a nebo nejakej Pelesak. You can bet your sweet pupa.
___________________________________

Zeby Travnicek ? Zdravi opelichanej Lef, Tondo.

28383

26.4.2004 6:29

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28382

Takova Vcelicka vydrzi vic, nez nejakej vopelichanej Lef a nebo nejakej Pelesak. You can bet your sweet pupa.
_______________________________________

Vypada to i na velmi popularniho valecneho stvace, pana "brnaka". S kolikati nicky on zde jeste prijde ? [zmaten]

28384

26.4.2004 10:00

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Sidonius zdenekm (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 28384


>Vypada to i na velmi popularniho valecneho stvace, pana
>"brnaka". S kolikati nicky on zde jeste prijde ? [zmaten]
----------------------------------------------------------------
Pane Löwe, voni só vedle jak ta jedle, asi só chabrus na nervy, a esli jim možu poradit, měli by si vomévat přirození vlažnó vodó, podle spisku páně Batisty. Voni na všechno reagujó nejak poťóchle a nepřiměřeně, copak neumijó ten jejich mozek trošičku víc používat ? Dyť Vy tady ze sebe děláte enem hlópáka. Stojí jim to za to ? Žádné člověk přeci nezežrál všecku módrosť, jak se vo to kolikrát snažíte Vy. Kdyby to byl nekdo iné, tak bych mu řékl, ať de do prdele, ale že ste to Vy, tak běžte kam chcete ! Šak vono to vynde akorát na sténo. Prosimich, jak přišli k tomu ménu, vijó, že ten vopravdické "lef" enem celé deň chrápe a v téch štyrech hodinách co je při smyslech akorát žere (a to aji nekdy vlastní děcka) a sem tam vobskočí nejakó lvicu. Né že by sem chcel být nejaké uščepačné, ale mosím si sem tam aji pomyslet, že Vy budete taky takové povedené tachonýr, ale co, dyť každé sme nejaké, né ? Tož pokračujte dál a vyméšléte ty Vaše hlubokomyslnosti, já mám rád dyž lidi blnó na kvadrát. A dybyste už chcel se zase vohánět nejakéma formalitama, tak jako čestné člověk byste se nemusel skovávat za nejaké anonym či přezdívku, jak ste sám napadl úplně hlópě třeba Mikina, jako byste sám nevědě´l proč von to tak dělál (dyž nemóhl psat pod svém ménem) a sám byste uvédl svoje pravý méno. Ale to je pro vás moc velké abgébung, neníliž pravda, co ? No aji takoví só dneska lidi a člověkovi nezbévá, než si dávat na takovýho tachonýra bacha. Ale zase na druhó stranu, voni budó asi velké dobrák, enem je jim potřeba říct, na keró stranu se s tó dobrotó vobrátit.
Voni vijó, že já si třeba říkám Sidonius, ale mmoje méno aji adresu už znajó, né ? Tak bysem byl spokojené, dybyste aji Vy kápl božskó, co ste to za ptáčka. [velký smích]

28390

26.4.2004 15:45

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28390

Zdenku Matousku, co k tomu dodat ? - nic.

28395

26.4.2004 9:36

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28372

Well vy-pelichanej pelesaku, uz to trosicku prehanis, nemam tuseni co te primelo mi nadavat do udu...no bude to asi tim, ze nejsi z Buffala jako ja, ale ze Ziskova. No uz ale neslintej je to videt az na Ohrade.

Co se tyce meho jmena, jses asi totalni blb. Jednou jsem ti to uz vysvetlil, ty ovsem na me vysvetleni nereagujes...
tak znova chytroline.

1) Kdy a kde jsi se narodil
2) Plne jmeno, misto bydliste
3) Zamestnani a kolik vydelavas.
4) Kolik si prosel trid v zakladni skole.
5) Tve cislo obcanskeho prukazu a rodne cislo.

To prozatim staci aby si moc dlouho nemusel premyslet

pokud toto neodpovis, jses bezejmeny srab, ktery se schovava za vymyslene jmeno Peleska pochybuji ze by se tak nekdo mohl blbe jmenovat.

28386

25.4.2004 20:09

Zajímavý dopis židovského rabího

Be mail3 (zavináč) phantomemail (tečka) com 212.?.?.?

Když už nám tady z Austrálie vysvětlili, že druhou světovou rozpoutali Jews, mohli by nám vysvětlit, proč se do války zapojili Japonci?
Já být na místě pana Nohejla, tak si všímám spíše vlivu Asie v Austrálii. Možná by nebylo od věci, začít se učit čínsky. Když jdu přes ulici, taky se podívám doleva i doprava.
Sayonara
P.S. v posl. době jsem měl absenci na těchto stránkách- kam se poděl Dr. Murt , dost mi tady chybí .Mikina taky postrádám. Zůstali tady až na vyjímky jen náboženští blouznivci- no aspoň to tu není suchopárné- no až se budu tady nudit, přejdu na www.vesmirnilide.cz, když na www.osud.cz je zabava placená.
Have I Offended Someone ? F.Zappa

28371

26.4.2004 9:51

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28371

P.S. v posl. době jsem měl absenci na těchto stránkách- kam se poděl Dr. Murt , dost mi tady chybí .Mikina taky postrádám.

Nektere najdete tady, jako prave ja ted....
http://home.comcast.net/~leona717/Nezvedavci/Nezv.htm

28389

26.4.2004 15:27

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28389

Nektere najdete tady, jako prave ja ted....
http://home.comcast.net/~leona717/Nezvedavci/Nezv.htm
________________________________________________

Poznámka: Jména v tomto testu jsou jména zbabělců, kteří dělají ostudu českému národu a jsou tudíž zaručeně smyšlená. Autor však neručí za to, ze výše jmenovaní sami sebe poznají, neboť v jejich případě se nejedná o podobnost čistě náhodnou.

Domácí stránka Nezvědavců
_____________________________________________________________

Divim se vam Vcelko. Proc chodite kalit zde do Zvdavce a proc si nekalite do vlastniho hnizda vasich zbabelych "pratel" v Nezvedavci. Jste jen banda zbabelych zoufalcu. Vsechny zoufalce z Nezvedavce zdravi - Lev
28394

27.4.2004 6:27

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28394

>Nektere najdete tady, jako prave ja ted....
>http://home.comcast.net/~leona717/Nezvedavci/Nezv.htm
>________________________________________________
>
>Poznámka: Jména v tomto testu jsou jména zbabělců, kteří
>dělají ostudu českému národu a jsou tudíž zaručeně smyšlená.
>Autor však neručí za to, ze výše jmenovaní sami sebe
>poznají, neboť v jejich případě se nejedná o podobnost čistě
>náhodnou.

>
> Domácí stránka Nezvědavců
>___________________________________________________________
>__

>
>Divim se vam Vcelko. Proc chodite kalit zde do Zvdavce a
>proc si nekalite do vlastniho hnizda vasich zbabelych
>"pratel" v Nezvedavci. Jste jen banda zbabelych zoufalcu.
>Vsechny zoufalce z Nezvedavce zdravi - Lev

LEFE, NEMAM TUSENI O CEM ZVANIS, V CAPS JE TO PROTO ABYS TO NEPREHLEDNUL....TAK ZNOVA ....
[oči v sloup] [oči v sloup]

28408

27.4.2004 7:02

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 65.?.?.?

Reakce na 28408

LEFE, NEMAM TUSENI O CEM ZVANIS, V CAPS JE TO PROTO ABYS TO NEPREHLEDNUL....TAK ZNOVA ....
__________________________________________

Vcelko, nechci se uz vice o necem bezvyznamnem dohadovat. A sice:
a) slibil jste mi osobne, ze se na Zvedavci rozepisete o Australii. Svuj slib jste Vcelicko nesplnil, akorat snad vas posledni cestopisny pribeh byl, ze jste maloval klokanum u vas v ZOO hakove krize. Coz je na vas dost podobne a verim tomu.
b) nevim, co jste tim myslel Vcelicko: "LEFE, NEMAM TUSENI O CEM ZVANIS, V CAPS JE TO PROTO ABYS TO NEPREHLEDNUL....TAK ZNOVA", ale az si opet pujdete s detma hrat na pisecek, tak si nezapomente kyblicek a lopaticku - pa pa Vcelicko.

28409

27.4.2004 9:40

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28409

ale az si opet pujdete s detma hrat na pisecek, tak si nezapomente kyblicek a lopaticku - pa pa Vcelicko.

Lefe lefe, ja ti to davam polopate a ty bys chtel jit na pisecek..ale Leficku, pusinko moje..on ti nekdo ukrad kyblicek?
To jsou strasne spatni kamaradi... nebyl to Peleska?

28414

27.4.2004 21:29

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 28414

Včeličko neser!
A stránky Nezvědavce jsem pročetl pozorně, ale je to hodně
duchovní průjem. Nevím ! Fotomontáže Stwory a divné básně!
Co mám dodat na "krávoviny". Utracený čas tvůrců je to jistě!
Kdyby tam bylo něco zajímavého, pochválím je.
Ale k čemu ty stránky vůbec mají sloužit?

28426

28.4.2004 8:15

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28426

Pelesko blboune nejapnej

>Včeličko neser!
>A stránky Nezvědavce jsem pročetl pozorně,

chovej se tady slusne!!!

Jo a kdo ti rikal aby jsi chodil na nezvedavce... byl si zvedavej blbecku, co jsem obevil...
Lez radej na doporucene stranky od Nohejla.. tomu urcite budes rozumet.

28432

29.4.2004 22:20

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 28432

Včeličko, Ty jsi tak trochu "bulhar".Ale nic proti Bulharům
nemám.A jinak čtu všechno a rád a dělám si vlastní úsudek!
A nedám na odsudky různých "duševních proletářů",
kam také nejspíše patříš!

28452

30.4.2004 8:41

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28452

Pelesko, vim ze neni rozumne zde rozsirovat kdo je dusevni proletar a kdo DUSNA...no ale abychom si mi dva rozumeli, ty mi zase pripadas jako "dusevni nahac" nic ve zlem, proti prazakum ktere nekdo propasoval s vanocnima stromeckama do Prahy taky nic nemam.

28457

26.4.2004 20:06

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Be mail3 (zavináč) phantomemail (tečka) com 212.?.?.?

Reakce na 28389

Nepotěšil jste mne, Včeličko ! Ty stránky jsou dost trapný. Na Zvědavci se sice vyskytují lidé zvláštní ( třeba ti, kteří tady přepočítávají mrtvoly a kapacity krematorií), ale občas je diskuse celkem zajímavá a když se neplýtvá údy, i docela zábavná. Kde jinde si člověk počte o třepotající se vlajce na Měsíci, či si vymění jako já s albertem názory na četnost análního styku v latinské Americe? Je ale pravda, že Zvědavec býval lepší, dneska na mne vyskočí židovské spiknutí z každého druhého článku. Ale " bojovat" s panem Stworou trapnými veršovánkami? Zvědavec se zlikviduje sám, když bude pokračovat v kursu, který nabral před časem přebíráním článků z obskurních webů typu www.osud.cz a různých z hrobu vylezlých komunistických tajemníků, proloženo citáty z Bichle od alberta .
Lidé, měl jsem vás rád, bděte!
sayonara
od Karlových Varů zdraví všechny dobré lidičky ať jsou na Aljašce, v Estados Unidos či Down Under
Be ( or not)

28397

26.4.2004 20:29

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28397

Pane Be, souhlasim s Vama. Napsal jste to nestranne, s vybranou kritikou na obe strany. Skutecne se mi Vas prispevek libi. Doufam, ze i ja se nekdy s vybranym vkusem polepsim, pokud zde, na Zvedavci, nebudou rusive elementy. S pozdravem - Lev

28399

26.4.2004 21:22

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

zdenek 24.?.?.?

Reakce na 28399

>Pane Be, souhlasim s Vama. Napsal jste to nestranne, s
>vybranou kritikou na obe strany. Skutecne se mi Vas
>prispevek libi. Doufam, ze i ja se nekdy s vybranym vkusem
>polepsim, pokud zde, na Zvedavci, nebudou rusive elementy. S
>pozdravem - Lev

co tak svesticky z vlastni zahradky, vzpamatuj(te) se uz pane Hujer.

28400

26.4.2004 22:05

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28400

co tak svesticky z vlastni zahradky, vzpamatuj(te) se uz pane Hujer.
_______________________________

A z ceho se mam vzpamatovat Zdenku ? To same ocekavam od Tebe ( Vas ) Hujere [vyplazený jazyk]

28403

26.4.2004 21:45

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 28399

Pane Be, souhlasim s Vama. Napsal jste to nestranne, s vybranou kritikou na obe strany. Skutecne se mi Vas prispevek libi. Doufam, ze i ja se nekdy s vybranym vkusem polepsim, pokud zde, na Zvedavci, nebudou rusive elementy. S pozdravem - Lev

Jo, jo. Kde jsou ty zlate casy Rudeho Prava, tam to vsechno klapalo na sto procent. Ted si kazdy pise, to co chce. Kam
to dospejeme, ze ano pane Lev ????

28401

27.4.2004 3:50

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Lev 68.?.?.?

Reakce na 28401

Jo, jo. Kde jsou ty zlate casy Rudeho Prava, tam to vsechno klapalo na sto procent. Ted si kazdy pise, to co chce. Kam
to dospejeme, ze ano pane Lev ????
___________________________________________________

>Pane Be, souhlasim s Vama. Napsal jste to nestranne, s
>vybranou kritikou na obe strany. Skutecne se mi Vas
>prispevek libi. Doufam, ze i ja se nekdy s vybranym vkusem polepsim, pokud zde, na Zvedavci, nebudou rusive elementy. S pozdravem - Lev

28406

27.4.2004 1:48

Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Pokud ale nekdo jiny posle do obytne ctvrti armadu s tanky, muze byt docela dobre vysinuty jen tak "trochu".


Na tohle nemam opravdu odpoved. To si opravdu musite srovnat
ve sve hlave sam. Brat vam ale logiku nebudu. Vy si opravdu
myslite, ze 6 milionu Zidu proti 180 milionum sousedicich
Arabu to delaji jen tak pro svoje vlastni poteseni ?
Jeste vas nenapadlo, ze trebas to delaji pro svoji sebeobranu ?
Nebo, ze se tam v te obytne ctvrti skryva jeden z tech
pumovych Ahmedu? Ale toto uz necham na vas.

28405

27.4.2004 8:34

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

kavol 195.?.?.?

Reakce na 28405

> Jeste vas nenapadlo, ze trebas to delaji pro svoji sebeobranu?

Myslíte asi tak, jako se Německo na sklonku třicátých let minulého století muselo bránit před podlými Poláky (anebo jak o něco dříve vzalo "pod svoji ochranu" české pohraničí)?

28412

28.4.2004 9:15

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

milo admsoft (zavináč) atlas (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 28412

Zklamal jste mě, asi jsem se ve vás spletl. Tak mizerné přirovnání bych od vás nečekal. Nevidíte-li mezi těmito historickými situacemi rozdíl, je mi vás líto.

28434

27.4.2004 7:03

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Odpoved na ten anonimni prispevek je tady,co si o tomhle mysli,nemela by se Amerika konecne vzdat se svymi 180 miliony ,tem 16 milionum zidu.co myslite,anonime? A ,vubec ,cely svet se jim muze vzdat,zacnete sam ,jak prvni!!!Oni z Vas udelaji pres noc "Palestince".
JEWS CONTROL OF WORLD MASS MEDIA

The advent of the internet has made the former suppression of facts and news by mainstream media obsolete. It has been documented extensively by recognized academic researchers that Jews control virtually 100% of all newspapers, TV, radio, magazines, Hollywood movies, the music biz and book publishing in America, Canada, England, Australia, Europe, Russia, Turkey, etc. (and have done so for years):
http://www.realnews247.com/rule_america.htm
http://compuserb.com/mediain1.htm
http://www.jewishtribalreview.org/moguls.htm
http://www.ety.com/HRP/media/medidx.htm
http://www.heretical.org/British/mindbend/index.html
http://www.toluislam.com/pub_online/previous_issues/may2001/jewishmedia.htm
http://www.jewwatch.com/jew-controlledpress-folder.html

They have worked tirelessly to destroy all gentile media companies and have been successful:
http://groups.google.com/groups?q=jews+media+control&hl=en&lr=&ie=UTF-8&selm=TR3 90G6T37510.9465277778%40anonymous.poster&rnum=7
http://www.globusz.com/ebooks/FordJew/00000026.htm

The total control of all the western countries' media and information flow has been held in the hands of jews. Everyone of them holds dual-citizenship with Israel due to Israel's racial Law of Return. Their influence is the only explanation why America has taken $1.6 trillion from its own people and given it to Israel, a small colony located thousands of miles away with one of the highest per capita incomes in the world. http://www.csmonitor.com/2002/1209/p16s01-wmgn.html

The most recent exhaustive expose on Jewish influence in America (media, politics, society, etc.) has been done br Dr. Kevin MacDonald, California State University, in his book "Culture of Critique" which I strongly urge you to read as an eye opener. http://www.csulb.edu/~kmacd/Preface.htm

28410

27.4.2004 9:36

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28410

Odpoved na ten anonimni prispevek je tady,co si o tomhle mysli,nemela by se Amerika konecne vzdat se svymi 180 miliony ,tem 16 milionum zidu.co myslite,

Pane Nohejl, 180 milionu ceho? Obyvatel? A to jste vycet ve ktere citance? Misto hledani duvodu, proc splynovat zidy, si najdete webku se statistikou. Mozna, ze dokonce najdete posledni scitani lidu. No a kolik je zidu, kde, v USA?
Tak to jsem nevedel ze existuje statistika...mozna tech co chodi do sinagogy...podle obrizek to v Americe nepoznate... no ale v Australii take ne. No nebojte uz to slunicko tak prazit nebude, brzy budete mit podzim [smích] [smích]

28413

27.4.2004 17:03

Zajímavý dopis židovského rabího

petr 62.?.?.?

Položit život za vlast je možná hrdinství (i když vojáci waffen SS pokládali na východní frontě taky životy za vlast a já je jako hrdiny nevidím - zřejmě jde o úhel pohledu, že?), ale položit život za alláha, jehovu, gospodina atd. je akt maximální zhovadilosti a vymytého mozku.

28422

28.4.2004 8:53

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

kavol 195.?.?.?

Reakce na 28422

Hrdinství je záležitostí silně individuální a nemá moc co dělat s tím, za co se zrovna bojuje - z toho hlediska lze snad odlišit jen hrdinství nesmyslné, za špatnou věc. Ale například německé vojáky, kteří zuby-nehty bránili pozice, aby kryli ústup svých spolubojovníků před Rudou armádou, považuju za hrdiny, i přestože bojovali zrovna na špatné straně fronty.

28433

28.4.2004 12:04

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

ISRAEL-CONNECTED MOSTLY JEWISH
NEOCONS PUSHED THE U.S.
TO INVADE IRAQ

AS NEVER BEFORE IN AMERICAN HISTORY THEY HOLD
KEY POSITIONS THROUGHOUT THE BUSH ADMINISTRATION
PLUS POWERFUL ASSOCIATED GROUPS AND ORGANIZATIONS


MER - Mid-East Realities - www.MiddleEast.Org - Washington - 4/24/2004:
You won't find this discussion in the American media -- it's a blacklisted subject for a variety of reasons, most expecially the power and retribution reputation of the extended Israeli/Jewish lobby coupled with the considerable influence it wields in many media organizations with other American Jews.
As one example, why has this important subject never been dealt with by the well-known 'News Hour' Program on Public Broadcasting, PBS? The answer is that long-time Executive Producer, Lester Crystal, himself a more 'liberal' American Jew, has prevented this subject from ever being discussed and rarely if ever allows any truly outspoken American Jewish critics of Israel to appear on that influential daily program.
Another example, CNN. There two of the big on-air stars, Wolf Blitzer and Larry King, both American Jews with deep Israel-connected roots, block discussion of this subject and never allow a serious debate about suspending the billions of dollars flowing to Israel yearly from the U.S.
This list of the top 50 neocons comes from a small Canadian Magazine, Adbusters, and it is actually just the beginning of this whole big important story. And yes, about half of the top 50 neocons are in fact Jewish, most with a long history of working overtime for right-wing extremist Israeli interests.
In fact the #3 man in the Defense Department, Paul Wolfowitz's deputy Doug Feith, was working for extremist Israeli causes while practicing law and waiting for power. Feith's former law partner now lives in Israel, represents the notorious settlers movement, and is making lots of money through his Feith connections to the Iraq occupation. Furthermore, Feith has been the key man behind both Paul Bremer and Ahmed Chalabi in Iraq.
Working through AIPAC and the lesser known JINSA (Jewish Institute for National Security Affairs) as well as a variety of PACs and sub-groups -- all of which in total make up the Israeli/Jewish lobby -- it's not happenstance that all these officials have so many key positions in the Bush/Cheney regime. Sometimes in fact what some call conspiracy theories turn out to be well-founded and are well worth factual examination.
But of course just as with other groups there are many people of Jewish background not at all associated with the neocons and in many cases aghast at what the Israelis are doing to the Palestinians. But these American Jews are not organized in a way that can be heard and suffer badly from a lack of leadership and courage. Thus both in public in the media, as well as operating in the corridors of power in Washington, the Jewish Zionist neocons are today nearly completely dominant in official Washington. And what is called the 'organized Jewish commuKráceno (Editor)

28437

28.4.2004 12:43

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Vcelicko-Vcelicko....

Benjamin Disraeli who was Prime Minister of Great Britain from 1874 until 1880 "became" a Christian in 1817 although both of his parents were Jews. Prior to 1858, Jews were excluded from the English Parliament. It is recorded that the first time he tried to make a speech in the House of Commons, the other members ridiculed him. He shouted, "I shall sit down now, but the time is coming when you will hear me." Disraeli's threat came to pass in 1868 when he first served as Prime Minister for 1 year. Disraeli is known as the "father" of British imperialism. Once in a moment of unguarded candor he said "The world is governed by far different personages than what is imagined by those not behind the scenes.

28438

28.4.2004 20:48

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

Reakce na 28438

>Vcelicko-Vcelicko....
>
>Benjamin Disraeli who was Prime Minister of Great Britain
>from 1874 until 1880 "became" a Christian in 1817 although
>both of his parents were Jews. Prior to 1858, Jews were
>excluded from the English Parliament. It is recorded that
>the first time he tried to make a speech in the House of
>Commons, the other members ridiculed him. He shouted, "I
>shall sit down now, but the time is coming when you will
>hear me." Disraeli's threat came to pass in 1868 when he
>first served as Prime Minister for 1 year. Disraeli is known
>as the "father" of British imperialism. Once in a moment of
>unguarded candor he said "The world is governed by far
>different personages than what is imagined by those not
>behind the scenes.

Nohejle Nohejle, rad bych, abys odpovedel na dve nesrovnalosti.

1) "became" a Christian in 1817 ????
2) Prior to 1858, Jews were excluded....byl k tomu nejaky duvod?
bylo to snad spravne?

Jezis Kristus se stal krestanem asi pred 2000 lety... nevidel jsem ovsem nikde psano, ze byl krestan v uvozovkach.
Dale neuvadis, kdy se tento pan narodil ale podle dalsiho psaneho materialu to vypada jako hodne blizko datumu 1817.

the first time he tried to make a speech in the House of
Commons, the other members ridiculed him.... a to proc? Protoze byl pokrteny zid, nebo proto, ze jeho "speach" stala za backoru?

No a rici ti pravdu, nemam tuseni proc o tom vubec pises...no ale ty asi take ne.
[oči v sloup]

28443

28.4.2004 21:01

Zajímavý dopis židovského rabího

Vcelicka 24.?.?.?

jeste poznamka:zde mas korektni informace ke tvemu zvatlani
http://www.victorianweb.org/history/bdchron.html
cti Nohejle take jine stranky nez protizidovske. I kdyz mne je to ganz egal

28444

29.4.2004 4:38

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Nakonec jsi si odpovedel sam,ze jsi nasel zivotopis tohoto "Britskeho statnika",jakozto dalsim pokracovanim najdes zivotopis jinych ,taky krestanu" staniku,takze, nakonec dostanes celkovy svetovy obrazek a i mozna odpoved ,proc jsme na tom ted tak spatne,ze ani nevime ,co s nami bude zitra.
pohled do Ameriky na klib neokonistu,nesmi se rikat zidu ,kolem Bushe,jehoz rodina rovnez prijala krestanstvi ,tak ,jak sest zidovskych papezu v historii Vatikanu by ti snad uz melo neco rikat ,jestlize na tom nejses s historii ,jako mnozi Americane ,kteri veri ,ze Reservni banka je americka a take veri ,ze voli Americany do funkce nejvyssi,tak ,jak Cesi veri Klausovi a Havlovi a Polaci svemu presidentu,nekdy mi to pripada ,ze se stat Israel rozpadne a stane se ,ze vsechny valdy na svete a jejich byrokracie bude mit tu malou cast Israelu ve svem vedeni,tak ,ja byla stvorena bolsevicka vlada,tak ted ji maji v jinem provedeni ve Wahingtonu,nezda se Ti to ?
Kdyby ano,tak si zpomen na 100 milionu obeti ,tak zvane "bolsevicke revoluce" .
Jefreson varoval Americany ,ze ,kdyz se nezbavi zidu,tak do dvouset roku ,ztrati kontrolu nad svou vlastni zemi ,no a vidis ,dnes pisi v Americe clanky ,ze vlastne bojuji za Israel-zidy a jejich penize-dolary drzi Israel pri zivote a slouzi tyto krestanske dolary k zabijeni krestanu,neni to krasne ,jak jsou lidi "bily" blby,kdyz si plati vlastni vrahy,nebos e snad mylim ,co chces vysvetlovat vic ,Ty to v te prolhane bedne nevidis denne?

28446

29.4.2004 16:08

Zajímavý dopis židovského rabího

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 158.?.?.?

Zajímavý rozhovor na podobné téma:
http://www.larouchepub.com/other/interviews/2004/3116arthur_hertzberg.html

Jeho titulek zní Interview: Rabbi Arthur Hertzberg:
Sharon and Bush 'Will Fry in Hell'

28450

30.4.2004 12:06

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Tihle "chlapci " cos e dostali dfo Ruska z New Yorku s Trockym -Bronsteinem,tak ,po case se zase sesli naspatek ve Washingtonu,jako neocom,coz je kryty priznak pro zidy,abys e to lepe psalo v novinach a tak si osvezme pamet trochu a i udelejme si predstavu,kdyz nove svetova vlada bude "kosher" ,co bude dal nasledovat.
Grigorii "Zinoviev" (real name either Radomyslsky or Apfelbaum) seated next to Yakov Sverdlov at the Fifth "All-Russian" Congress of Soviets in Petrograd, July 1918. "Zinoviev" has been defaced as an "enemy of the people" in this photograph, which was recently found in the Soviet archives.
Although he was regarded by the Mensheviks before the Revolution as "Lenin's mad dog," "Zinoviev" objected, along with Lev "Kamenev" (real name Rosenfeld), to the October 1917 policy of armed insurrection. "Traitors and strikebreakers of the revolution," Ulyanov called them. After the assassination of "Uritsky" (real name Radomislsky or Padomilsky) and Ulyanov's close call, "Zinoviev," as chairman of the Petrograd Soviet, was thrown into blind panic. He feared that the end of the revolution was at hand and responded with terrible cruelty against "bourgeois elements." Launching the Red Terror in Petrograd, he declared:
‘We must carry along with us 90 million out of the 100 million of Soviet Russia's inhabitants. As for the rest, we have nothing to say to them. They must be annihilated.’
"Zinoviev" was expelled from the Communist Party in 1927 for his opposition to Dzhugashvili and was twice exiled. He was one of the main defendants in the Moscow show trials and was shot in 1936.

28462

4.5.2004 6:26

Zajímavý dopis židovského rabího

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

WAM: Busted! Mossad Exposed
Mossad Exposed In Phony 'Palestinian Al Qaeda' Caper
By Michele Steinberg and Hussein AskaryThe United States government has been provided with concrete evidence that the Israeli Mossad and other Israeli intelligence services have been involved in a 13-month effort to "recruit" an Israeli-run, phony "al Qaeda cell" among Palestinians, so that Israel could achieve a frontline position in the U.S. war against terrorism and get a green light for a worldwide "revenge without borders" policy. The question: Does the United States have the moral fiber to investigate?

Evidence of the Israeli dirty tricks burst onto the public scene on December 6, when Col. Rashid Abu Shbak, head of the Palestinian Preventive Security Services in the Gaza Strip, held a press conference revealing the details of the alleged plot, as his agency had put the pieces together.

The revelations undermine the "big lie" that Prime Minister Ariel Sharon has used to justify new brutal attacks on Palestinian civilians in the Gaza Strip and other occupied areas. Sharon claimed on December 4 that Israeli intelligence had "hard evidence" of al Qaeda operations in the Gaza Strip. Now, the top Palestinian leadership has shown the United States and other nations how Israeli intelligence entities were creating that al Qaeda link!

American leader Lyndon LaRouche, a Democratic Presidential pre-candidate in 2004, commented that these revelations, if confirmed, could be "of strategic importance" in stopping the American, British and Israeli warhawks pushing for a Middle East war, beginning with an invasion of Iraq. A war would justify the Sharon government's plan to annihilate the very idea of a Palestinian state.

LaRouche warned that if institutions of the American Presidency and the international community successfully block an American pre-emptive war on Iraq, the biggest danger would be that a "mega-terror" attack, blamed on Palestinians, or an "Iraqi-linked" al Qaeda, would be staged by Israel's ruling Jabotinskyite fanatics, to put the war back on the agenda.

News about the Mossad-run attempt to create an al Qaeda cell came when well-informed intelligence sources based in Washington had already told the Executive Intelligence Review (EIR) that there are many doubts about the Mossad's hasty declaration that "al Qaeda" had been responsible for the November 28 attack on a hotel in Mombasa, Kenya, where three Israelis were killed, and the failed rocket attack on an Israeli chartered jet that was departing from Mombasa airport.

There was no identification of the bombers within the first five days of the incident, the sources pointed out, yet Sharon's government ministers went on an immediate propaganda rampage announcing worldwide revenge. Authorities in Kenya also denied the al Qaeda link. But the usefulness of blaming al Qaeda, for the Israeli right, was palpable, when Foreign Minister Benjamin Netanyahu called the Kenya attacks "a golden opportunity" to prove to the United States that Bush's war on terrorism, and Israel's war wKráceno (Editor)

28616

Příspěvků: 127

23.04. 00:54 Emma Bovary  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 05:50 mk  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 08:03 albert  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 03:24 mk  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 01:24 bbfm  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 08:30 mk  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 10:04 cryingman  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 17:55 bbfm  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 11:58 Silencer  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 17:41 bbfm  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
05.05. 00:51 j  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
05.05. 03:01 Alex Juchelka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
05.05. 03:03 Alex Juchelka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 18:39 Rastislav Paluš  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 17:15 bbfm  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 19:38 Aja  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
31.05. 04:31 Rene Bartosek  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 09:37 kavol  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 14:04 jirka křoví  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
28.04. 10:47 cryingman  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
17.05. 22:08 Iva  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
21.09. 12:10 jan  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 21:04 Aja  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 21:53 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 13:06  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 02:47 Lev  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 04:14 zdenek  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 06:12 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 06:27 zdrnek  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 15:21 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 21:32 zdenek  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 03:22 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 19:23  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 03:52 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 07:49 oji  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 12:32 zdenek  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 09:30 djb  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 00:16  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 19:30  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 04:12 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 09:31 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 09:37 Erik  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 03:54 mk  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 09:44 djb  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 19:40 mk  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
02.05. 14:26 LG  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 22:46 mk  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 05:26 Zk  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 06:02 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 07:26 Paranoicus Maximus  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 08:36 js  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 09:11 Vcelicka  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 11:58 Sri Natha  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 13:50 Jan  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 20:08 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 13:00 peter veliky  kdyz se nekdo postavi nyni v diskusi proti tomuto
23.04. 19:37  RE: kdyz se nekdo postavi nyni v diskusi proti tomuto
24.04. 00:12 Peleška Milan  RE: kdyz se nekdo postavi nyni v diskusi proti tomuto
24.04. 02:58  RE: kdyz se nekdo postavi nyni v diskusi proti tomuto
23.04. 14:12 wild owl  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 15:08 wild owl  Chazaři - sionicté
23.04. 15:14 pepafranta  Zajímavý dopis židovského rabího
23.04. 16:07 albert  Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 03:38 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 09:55 djb  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 19:32  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 23:44 djb  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 04:09 Vcelicka  Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 04:26 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 05:26 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 05:34 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 05:33  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 14:52 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 05:52  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 06:27 Vladimír Stwora  Žádám diskutující na obou stranách barikády,
24.04. 11:26 Milan Šumpík  Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 11:26 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 21:38  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 12:02 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 23:43 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
24.04. 12:29 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 04:45 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 06:07 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 06:38 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 22:32 Dan  Jenom ze zvedavosti ...
26.04. 01:54 Lev  RE: Jenom ze zvedavosti ...
26.04. 22:01 Dan  JENOM ZE ZVEDAVOSTI
26.04. 09:41 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 20:33 Peleška Milan  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 02:09 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 05:19  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 06:17 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 06:29 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 10:00 Sidonius  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 15:45 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 09:36 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
25.04. 20:09 Be  Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 09:51 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 15:27 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 06:27 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 07:02 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 09:40 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 21:29 Peleška Milan  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
28.04. 08:15 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
29.04. 22:20 Peleška Milan  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
30.04. 08:41 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 20:06 Be  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 20:29 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 21:22 zdenek  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 22:05 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
26.04. 21:45  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 03:50 Lev  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 01:48  Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 08:34 kavol  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
28.04. 09:15 milo  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 07:03 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 09:36 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
27.04. 17:03 petr  Zajímavý dopis židovského rabího
28.04. 08:53 kavol  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
28.04. 12:04 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
28.04. 12:43 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
28.04. 20:48 Vcelicka  RE: Zajímavý dopis židovského rabího
28.04. 21:01 Vcelicka  Zajímavý dopis židovského rabího
29.04. 04:38 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
29.04. 16:08  Zajímavý dopis židovského rabího
30.04. 12:06 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího
04.05. 06:26 Robert Nohejl  Zajímavý dopis židovského rabího

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 3

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,87 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,29 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 814,05 Kč
1 unce stříbra
513,19 Kč
Bitcoin
1 370 497,75 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 018