Diskuze k článku

Lubomír Volný: Chtěl bych vám říct, jak to vnímám já

Příspěvků 33

23.1.2021 11:01

Jen několik tezí.

Joseph Chlor 89.?.?.?

1. Pokud je nějakým předpisem legální i legitimní (asi by nebylo legitimní např. vyžadovat po každé poslankyni např. z ODS ať má na hlavě fialový přeliv) povahy nařízeno, že se v těch a těch prostorách musejí nosit, roušky, tak by bylo poměrně morbidní , kdyby právě že poslanci takovéto nařízení vědomě porušovali.
2. V parlamentu by mělo být bráno slovo jen těm, kteří vyzývají k násilí, či k organizování se za účelem páchání násilí. Jiné by bylo hrubým násilím a mělo by být trestáno jako trestný čin.
3. Stejně tak (viz bod 2.) však i skutečné projevy skutečného násilí.
4. Pokud nějaký funkcionář parlamentu tvrdě kritizuje vulgární a pod. projevy pouze u členů opozice, potažmo pouze u těch, kteří nejsou členy " jeho" politické strany, měl by být minimálně pokárán...při opakování takovéhoto přístupu by měl být z vedení sněmovny odvolán - jako pouhý sektář, stranící ne zájmům lidu, ale zájmům moci nějaké dílčí byrokracie, mafie a pod..
5. Pokud vedení sněmovny, popřípadě pověřená organizace a její pracovníci, neumí opakovaně zajistit ani to, že jsou dodržována taková viditelná nařízení, opatření, jako je např. nošení roušek...mělo by být také odvoláno.
6. Vnímání je moc hezká věc. Ale má moc daleko do hodnocení, nedej že do porozumění a už vůbec ne do vysvětlení. Tedy ...pokud nemá být pouhým sektářským "vysvětlením", funkčním pouze s ohledem na zájmy nějaké partičky, mafie, sekty apod., tedy pokud nemá být jen tu primitivnější, jindy rafinovanější agitkou.

385937

23.1.2021 11:14

Proč pan Volný nehlasoval pro novelu zák. chránící naše sedláky a nakupující.

Absolvent 90.?.?.?

Když chce pan Volný chránit naši zemičku, tak mi uniká proč hlasoval proti zákonu, který zakazuje pod pokutou 50 milionů supermarketům u nás prodávat dvojí kvalitu potravin. Ten odpad ze západu. Odhlasovaná novela zákona (ale bez hlasu pana Volného) nařizuje řetězcům odebírat v základních potravinách, které lze vypěstovat u nás 55% potravin vyrobených v ČR?

S tou roužkománií má p. Volný pravdu (snad - ani vědci se neshodují). Proč ale nezvedl ruku k zákonu, který se týká naprosto každého občana ČR. Kvalita potravin ovlivňuje kvalitu života. Zákon prošel až po druhém hlasování těsnou většinou. Každý hlas pro se počítal. Poslanec Volný se zdržel při obou hlasováních, "zdržet se" znamená popravdě hlasovat "proti". Ale jen tak s alibistickou výmluvou "já přeci proti nebyl, jen jsem se zdržel".

To by měl pan Volný vysvětlit. Proč se u tak důležitého zákona zdržel hlasování?!? To jako chrání zahraniční řetězce? Nebo jaký měl důvod, když chce tu naši zemičku chránit.

Zapamatujte si ty kdo hlasovali proti nebo se alibisticky zdrželi. Ty jejich obličeje. To proto, aby jste si je dobře zapamatovali a poznali je na těch volebních plakátech, kterými za chvíli oblepí celou zem. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/01/8580-kdo...

Tak mě napadá, že na Ostravsku (odtud pan Volný je) hned za hranicemi v Polsku jsou velké burzy potravin. Každý den tam ráno stojí kolony dodávek, které vozí čerstvou zeleninu na farmářské trhy do Brna. Tam to jako svou produkci prodávají "pseudo sedláci" v tržnici, nebo někde na plácku. "Prý z vlastní zahrádky". Na tom stánku přeto zpravidla sedí nějaký ten děda, nebo pečlivě vybraná babi s šátkem.

Vše je přesvědčivé 100%. Akorát babka je jen prodavačka odvedle z baráku, která umí vypěstovat tak akorát kytky v truhlíku za oknem, A to co prodává vypěstoval někdo v Polsku a nemohl to u nich prodat ani v místním řetězci neboť to bylo 10x víc chemický nez připouštějí polské normy! (Ta poslední věta je spekulace. Ty předchozí pravda pravdoucí. Ne však ve všech případech brněnských prodejních stánků se zeleninou, na které ve městě narazíte.)

385938

23.1.2021 19:50

RE: Proč pan Volný nehlasoval pro novelu zák. chránící naše sedláky a nakupující.

ping789 91.?.?.?

Reakce na 385938

hmmm, proč taková péče o tohoto poslance ? třeba nehlasoval, protože dobře ví, že ten spisek je na nic, výsledkem bude ještě horší úroveň žrádla v protektorátu, dokonale to vystihl níže "frankie" se svojí otázkou o původu potravin v germánských a románských regálech sámošek, co je tedy " český původ" ? z běžných protektorátních tlampačů se to člověk nedozví , je to když s.r.o. agrozmrd importuje vyjete zmrazené strategické zásoby masa zemí západně od Chebu, oškrabe smradlavý povrch a semele to do fantastických klobás značky " od českého řezníka Pepika " ? víte vůbec jak statečně ten českomoravský travič jeduje aby jeho "zemětravičství" přežilo sezonu ? co byste furt chtěli ? no fungovaly koblihy [velký smích] tak to je málo ?
[chechtot]

385954

24.1.2021 0:33

RE: Proč pan Volný nehlasoval pro novelu zák. chránící naše sedláky a nakupující.

Absolvent 90.?.?.?

Reakce na 385954

Ja bych uvital, kdyby se p. Volny vyjadril. Proc se zdrzel. Osobne. Treba ma nejake konstruktivni argumenty. Me by opravdu velice zajimaly.

385962

25.1.2021 10:23

RE: Proč pan Volný nehlasoval pro novelu zák. chránící naše sedláky a nakupující.

drn 217.?.?.?

Reakce na 385962

asi proto, ze mu ego nedovoli hlasovat stejne jako SPD? coz je jiste chyba.

jinak k tomu babisostanu, ano, je to korporatni fasoun, pijavice, ktera maximalne zasvinuje zemi postrikovymi jedy, snazi se tlacit na ekologictejsi zemedelce, vubec neresi kvalitu potravin, respektive co mu zakon dovoli, to maximalne vyuzije je zlemu.

385991

23.1.2021 11:22

Feri

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a02:x:x:x:x:x

Podle mne Feri zastupuje naši polovzdělanou mládež. Mají ho za někoho, kdo vyčnívá mezi ostatními tím, že je jiný. Prostě se odlišuje. A právě to mládeži imponuje. I oni chtějí být svý (nebo sví?), jiní než jejich rodiče a jiní než všichni ostatní. (Podobné je to s podporou a obdivem mladých k Pirátům.)
Navíc je Feri považován mezi mládeží za úspěšného - má kupu peněz (poslanecký plat) a nemusí nic dělat. A v podstatě ani nic umět. Takovou budoucnost si přeje i většina dnešních mladých lidí. Takže je doslova jejich vzorem.
PS: Prý má statisíce followerů na Twitru. Takže prý bude znova kandidovat...

385939

23.1.2021 11:59

RE: Feri

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 385939

Dobrý postřeh. Něco na tom je.

385942

23.1.2021 14:33

RE: Feri

simonx 89.?.?.?

Reakce na 385939

Popsal jste to naprosto přesně - je to v kombinaci povrchní vizuální odlišnosti a dovednosti najít a těžit rentu již v tomto věku. Obojí tupé mládeži bezmezně imponuje. Vzhledem k tomu, kolik má na soc. sítích followerů, lze snadno dovodit, jak jsou hodnotově jeho vrstevníci nastaveni...

385949

23.1.2021 15:14

RE: Feri

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 385949

Vizuální odlišnost odpudivého chlupatého zjevu Ferri je dána takto:
- matka cikánka někde z Mostecka,
- otec černoch někde ze Súdánu.

385950

24.1.2021 0:55

RE: Feri

Gój 46.?.?.?

Reakce na 385950

„Středisková Lukavec u Hořic v Podkrkonoší, kam má na pozvání Dominik Feri zavítat a poklepat na základní kámen budoucich rodinných domů z Arabské komunity.

Dominik Feri je poloviční Etiopan …, (matka cikánka a otec Etiopan) stal se radním v muslimském českém městě, tedy v Teplicích, je hlasitým vítačem milých muslimských...http://svobodnenoviny.eu/dominik-feri-to-je-jiz-ho...

385964

24.1.2021 15:52

RE: Feri

j.j. 46.?.?.?

Reakce na 385964

Teplice? Spíše Muslice.

385980

24.1.2021 1:49

RE: Feri

Gój 46.?.?.?

Reakce na 385950

Dominik Feri, loutka globalistů, lupiče knížepána a zednářské TOP09

„Feri se narodil 11. července 1996 v Kadani. Jeho matka je z Čech (cikánka), otec má předky v Etiopii. Od svého dětství žije na Teplicku, kde mezi lety 2007 a 2015 studoval na Gymnáziu Teplice. Od roku 2015 studuje na Právnické fakultě Univerzity Karlovy.

S přáteli se zasadil o vznik kulturního projektu Platforma B, v jehož rámci se pořádaly besedy, kulturní akce a festivaly pro mladé lidi. V médiích je známý převážně pro svůj exotický vzhled a afro účes, elegantní styl oblékání a brzké zapojení do politiky.

V roce 2014 kandidoval do teplického zastupitelstva jako nezávislý na kandidátce TOP 09, ale neuspěl. Získal však dostatek hlasů a stal se prvním náhradníkem. To mu umožnilo cestu do zastupitelstva, když odstoupil lídr kandidátky Petr Měsíc. Sedmého listopadu 2014 se tak stal jedním z devíti členů městské rady v čele s Jaroslavem Kuberou a současně ve svých 18 letech nejmladším radním v ČR.

V květnu 2015 vstoupil do TOP 09, když si ho Karel Schwarzenberg vybral za svého poradce.

V krajských volbách v roce 2016 kandidoval do zastupitelstva Ústeckého kraje na posledním místě za TOP 09, ale neuspěl.

Ve volbách do Poslanecké sněmovny v roce 2017 kandidoval na posledním místě za TOP 09 v Praze. S počtem 15 003 preferenčních hlasů se dostal na druhé místo kandidátky a ve svých 21 letech získal titul nejmladšího poslance v ČR.

Feri se dlouhodobě věnuje popularizaci politiky převážně mezi mladými lidmi. Na svém facebookovém profilu má téměř sto tisíc sledujících. V roce 2016 se sám v médiích označil za „korunovaného sluníčkáře“ a podpořil přijímaní uprchlíků, kteří potřebují ochranu. Je proti vystoupení České republiky z NATO.

Německý týdeník Die Welt zařadil Feriho mezi jedenáct úspěšných a nadějných proevropských politiků,“ takže zaprodanců banksterismu. https://www.novinky.cz/tema/clanek/dominik-feri-40...

385966

24.1.2021 14:35

RE: Feri

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 385966

Volbou Feriho do posranecké sněmovny nám opět Praha dokázala, že je na tom na rozdíl od Teplic daleko hůř, než se nám snaží někteří Pražáci namluvit a že drží krok se svými BLM souvěrci z USA a jiných míst tohoto veskrze zhovadilého světa...

Budiž to, že si Feriho nezvolili ani do městského zasTupitelstva, Tepličákům ke cti..

Feri má nejlepší předpoklady udělat v EU a zblbé ČR závratnou kariéru pokud se ke svému exotickému vzhledu doplní ještě kupírováním oháňky na halál, nebo košer způsob ("vsjo rovno"[mrknutí jedním okem] a veřejně se přizná k homosexuální orientaci, stane se ideálem politika, který zde, v naší moderní a trendové společnosti nebude mít konkurenci, neb stane se tou zaručeně pravou (kdysi biblickou "Terna Santa"[mrknutí jedním okem] svatou trojicí, která dnes všude nahrazuje tu nebeskou...[chechtot][chechtot][chechtot]

385979

24.1.2021 10:49

RE: Feri

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 135.?.?.?

Reakce na 385939

Feri zastupuje pejzatou multikulti košer-nostru. Do funkce byl delegován jen kvůli své barvě kůže.
Zároveň je to určitý marketingový produkt pro multikulturalizmem zblblou mládež, pro kterou měl učinit stranu starych kleptomanů a vyžilých politických prostitutek, aspoň trochu atraktivní.

385972

23.1.2021 11:41

"Desítka"

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Všichni na Karvinsku i Ostravsku ví, co tato číslovka ve spojení se jménem poslance za ČSSD znamená. Je to o procentech a státních zakázkách. Proto byl nezávislému poslanci L. Volnému vypnut mikrofon předsedajícím ze soc-dem.
Není v současnosti prohnilejší a zkorumpovanější strany, než je ČSSD. Za to čtvrt století ve Sněmovně už napáchala neskutečnou škodu. Už dávno neměla být v parlamentu. Doufejme, že se za ní za 9 měsíců konečně zavře voda.

385941

23.1.2021 12:14

L. Volný nevalně dodržel 10. pravidel

Hering 178.?.?.?

1. Sleduj, co je televizi!
2. Věř tomu, co je v televizi!
3. Mysli si, co chtějí, aby jsi si myslel, v televizi!
4. Jednej, jako ti ukazují a říkají v televizi!
5. Nakupuj, co ti nabízejí v televizi!
6. Mluv s druhými o tom, co bylo v televizi!
7. Přesvědčuj druhé o tom, co bylo v televizi!
8. Nahlašuj druhé, kteří si nechtějí myslet, říkat a dělat, co je v televizi!
9. Nazývej to svobodou a demokracií, a svobodou myšlení, rozhodování, slova a projevu, neboť to říkají v televizi!
10. Buď šťastný a plať poplatky za televizi!

385943

23.1.2021 12:15

Kde je demokracie

Zdezek 91.?.?.?

když předsedající může poslanci během diskuze vypnout mikrofon?
Nu,přeci tam,kam proniknou jen anální alpinisté když se na ni chtějí zblízka podívat...
Jestliže v kolébce novodobé demokracie USA mohou vypnout nejen TV přenos projevu ale dát i doživotní ban na sociálních sítích 75 miliony voličů podporovanému prezidentu,proč by v nějaké desetimilionové zemičce kdesi v EU nemohli poslanci apelujícímu na zdravý rozum vypnout mikrofon.
V osmdesátých letech po akci polských komančů proti Solidaritě národ vtipkoval, že vrcholem socialismu je výjimečný stav.
Zdá se,že vrcholem demokracie je také výjimečný stav jen vylepšený o povinné nošení náhubku.Nejen fyzického ale i verbálního.

385944

23.1.2021 13:53

RE: Kde je demokracie

R.E 78.?.?.?

Reakce na 385944

Ano, svoboda slova už neplatí ani v prdlamenu, když mu předsedá nějaký zasTupující posranec od asociálních pademokratů, kteří převzali manýry z Ukrajinské "verchovnej rady" přetékající fašisty a profesionálními líbači prdelí sionistických otravů z USA a EU...
Tu tradici už začal svého času Zadolárek ve fci min.ZV podporou tamního fašistického puče a jeho sponzorováním a ti postadolescentní blbečci v čele s Petříčkem a těma dvěma vemeny, Hanzela a Chvojky z kauzy Volného, v tom pokračují...

Volný měl ty zmrdy tam v jednacím sále spráskat na hromadu, právě na to má poslaneckou imunitu a ne na to, aby jezdil ožralej a překračoval rychlost v obci, jak to dělají jíní členové sněmovny...a vrazit měl jednu výchovnou i tomu parazitickému špinavci z Teplic...

Dnešní liberálové a socani se už před nějakým časem přeměnili ve fašisty a posluhu sionistickým korporacím a jejich jednání a členství jejich ministrů včetně Jebáčka a členství v obslužní oganizaci us. "deep state", v ASPENu to jen potvrzují...[naštvaný]

385946

23.1.2021 22:54

RE: Kde je demokracie

Teoretik64 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 385946

Pokud čtenáři váš příspěvek po několikerém pozorném čtení pochopí, myslím, že jich bude nemálo souhlasit skoro s každou myšlenkou, větou, názorem. Mohl byste mně ale prosím vysvětlit, proč text 'zdobíte' skoro v každé větě vulgaritami a nejrůznějším přejmenováváním lidí? Samozřejmě se dá pochopit, když si děti základních škol (ještě na nižším stupni) komolí úmyslně jména. Přijde jim to vtipné a baví se tím. Vy jste snad ale mentálně trošku výše?! Nebo se mýlím?

385958

24.1.2021 0:33

RE: Kde je demokracie

Gój 46.?.?.?

Reakce na 385958

Protože
Je to chlap a chápe tuto moc jako organizovaný zločin. Vulgarity někteří pochytili právě od té samovyvolené sebranky, kterou editor nazývá satanisty, jiní Hluboký stát nebo sionistická mafie. Poslechněte si Řeporyjce Novotného. Vulgarity můžete též chápat jako ventil k upuštění páry, tlaku, který vznikl právě nepotrestanými zločiny výše zmíněných. Stránku Aspen Institute, https://www.aspeninstitutece.org/people/, prohlédněte, ať si ujasníte, jací kolaboranti ovlivňují naše životy.

Volný se podle mě zachoval přiměřeně, kdyby některého zaprodance praštil, banksterská média by z toho žila několik týdnů.

385963

24.1.2021 0:58

RE: Kde je demokracie

Absolvent 90.?.?.?

Reakce na 385958

Souhlas. Obsah dobry, forma des. Musel jsem dost premyslet, co chtel basnik rici,

Kdyby jste nenapsal tu kritickou poznamku, ktera me vyprovokovala se k tomu komentari vratit a s vypetim sil jej slovo po slove prelouskal. Nektere vety na dvakrat az natrikrat.

Tedy pokud by jste nenapsal tu kritiku, tak jsem ten komentar preletel jako nejakou necitelnou blbost.

385965

24.1.2021 10:38

RE: Kde je demokracie

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 385958

Synku, je podřeba věci a osoby nazývat pravými jmény!
Jestli jste si nevšiml, tak oni, ti mnou otitulovaní, s Vámi žádný valčík netančí a ani tančit nechtějí a tady takouvou to připosranou rádoby slušností začíná politická korektnost/lež, která pak končí u přímé podpory a nakonec u "stokholmského syndromu" a v naprosté zhovadilosti v pravém smyslu slova....

PS: je zřejmé, že jsi opravdu jen "teoretik", jinak by ses´takovou malicherností nezabýval.

385971

24.1.2021 19:43

RE: Kde je demokracie

ping789 91.?.?.?

Reakce na 385971

koukám, že vás poctila návštěvou středoevropská univerzita, fakulta cirkumanální akrobacie, katedra kultivace gojského otroka [velký smích]
p.s. podle příručky kultivovaný goj poděkuje svému vrahovi "kulantně" [mrknutí jedním okem]

385982

23.1.2021 15:24

Youtube vyrazne snizuje pocty lajku u videi s projevem bidenovcu

te 89.?.?.?

po rozkliknuti stranky sjet na strance dolu na galerii printscreenu
https://mazda-mx5-nb-2000.rajce.idnes.cz/YouTube_R...

385951

23.1.2021 20:46

Doslova a Doslova

jen tak jsem nahlédl 2a00:x:x:x:x:x

Ferri je typický mouřenín, který reprezentuje šlechtu.

Jednou bude obětován.

385956

24.1.2021 10:55

RE: Doslova a Doslova

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 135.?.?.?

Reakce na 385956

Obávám se že my budeme obětováni mnohem dřív.
A pokud si Feri sáhne na peníze arabské komunity výměnou za její propagaci (jak to již činí) tak nás v klidu všechny přežije.
Hošánek je mazanej a tuší že sorosovy penězovody brzo vyschnou. Tak si jako správný parazit hledá jiné zdroje.

385973

24.1.2021 11:10

RE: Doslova a Doslova

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 385956

Souhlas. Za podobné mouřeníny jsou ale považováni na Západě i všichni ti, kteří zaprodali tuto zem za výnosná koryta a laciné pochlebování chamtivým cizákům a vlastními občany ještě pohrdají a soustavně a úmyslně je obelhávají a ždímají. A že takových šmejdů ve zdejší slovanské kotlině bylo a stále ještě je. Přitom exotickému Ferimu se fyziognomií ani věkem vůbec nepodobají. Společné s Ferim mají pouze to, že zdejší slušní lidé se životními zkušenostmi je ignorují a opovrhují jimi a Západ jimi rovněž pohrdá. Zrádci se vděku a uznání od svých paníčků totiž nikdy nedočkají. Pro ně to budou vždy jen Untermensch aus Ost. Stejně jako zdejší lidé.

385974

24.1.2021 7:28

Tiché zvolání: Karle Kryle je konec s demokracií.

Woodu1212 178.?.?.?

S prominutím si malinko zapláču. Legrace se nesmí. Jak se otřete o vagínu Pražáky či afro máte na týden stopku. A jelikož předpokládám, že to tady Ti z druhé strany barikády sledují bedlivě. Tak se nažer ty k...o cenzorská. Děkuji normálním občanům co pochopili kde získat ještě nějaké normální informace a omlouvám se za emoční úlet, ale muselo to ven.

385969

26.1.2021 20:01

RE: Tiché zvolání: Karle Kryle je konec s demokracií.

Roman z hor 85.?.?.?

Reakce na 385969

Karel Kryl to věděl již v roce 1993 a vyjádřil to ve své písní "demokracie".

386035

24.1.2021 11:39

Nevolný - Volný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Jak většina starších dobře ví, "o" se čte v ruštině jako "a". Čili Nevalný je Nevolný, a Volný je Valný. Ten skandál s naším Valným je opět pěkný příklad toho, jak Kreml útočí na naši svobodu, demokracii, ekonomiku a prosperitu.
Ostatně soudím, Rusko musí být zničeno!

385976

25.1.2021 3:12

Ustanovení § 67 JŘPS je třeba vykládat jako neomezitelné

Trevor 109.?.?.?

Pane Volný, nikomu se za nic neomlouvejte.

Ujišťuji Vás, že jako poslanec máte dokonce právo v zákonodárném sboru mluvit vulgárně, vyzývat k násilí, vyzývat ke svržení hlavy státu, vlády, celého parlamentu, vyzývat ke stávce, odhalovat korupci nebo dělat poslanecké obstrukce.

Třeba i Filibuster, velmi dlouhou, i třiadvacetihodinovou řeč, "jíž se menšina snaží zdržovat nějaké rozhodnutí většiny a donutit ji tak k novému jednání a kompromisu", film Pan Smith přichází / Mr. Smith Goes to Washington (1939) s Jamesem Stewartem.

Práva poslance Vám garantuje Ústava. Nikdo nesmí omezovat Váš projev, proto máte i poslaneckou imunitu.

Jednací řád (JŘPS), ač má v ČR podobu zákona č. 90/1995 Sb., neměl by být v rozporu s Ústavou, právy poslanců zastupovat voliče a duchem fair play, v jiných zemích je jen zvykový.

Známý negativní příklad je předseda Poslanecké sněmovny Miloslav Vlček (ČSSD). Dne 20. března 2008 při projednávání Lisabonské smlouvy předsedající Vlček několikrát zasahoval do řeči poslance Ratha, pak mu odejmul mu slovo, vypnul mikrofon. Poslanec Rath (ČSSD) přitom zastupoval předsedu klubu soc. dem., který má přednostní právo vystoupit. Vlček nedodržel JŘPS. ČSSD tehdy jako jediná hájila Lisabonskou smlouvu.To tehdy bylo i hodně důležité a vypadalo to skoro, že Vlček přeběhl do ODS a maří ratifikaci smlouvy.

Bakalův kumpán, předsedající schůze Hanzel (ČSSD) také porušil jednací řád Poslanecké sněmovny.

Lubomír Volný je totiž předseda politického hnutí Jednotní – alternativa pro patrioty (JAP)!!!

Lubomír Volný má podle § 67 e) JŘPS PRÁVO MLUVIT NEOMEZENĚ.

Ustanovení § 67 JŘPS je třeba vykládat jako neomezitelné.

Zákon o jednacím řádu Poslanecké sněmovny
§ 67

Kdykoli o to požádají, udělí se slovo
a) prezidentu republiky,
b) členovi vlády,
c) předsedovi a místopředsedům Sněmovny,
d) předsedovi poslaneckého klubu,
e) poslanci, který je předsedou politické strany nebo politického hnutí, k nimž příslušejí poslanci, kteří jsou členy poslaneckého klubu ustaveného na začátku volebního období (§ 77 odst. 1 a 5).

385985

25.1.2021 19:23

Tunelářská OKD ve Sněmovně

Trevor 109.?.?.?

Zloději Koláčkové, Otavové, Przybylové, Bakalové do basy a zkonfiskovat?

Ani náhodou, v parlamentu přece sedí jejich zaměstnanci:
- poslanec Tomáš Hanzel (ČSSD) z Bakalovy OKD restrukturalizace a.s. (2004 - 2006)
- poslanec Josef Hájek (ANO), dlouholetý manager OKD, ředitel dolu Doubrava (2004 - 2005), výrobní náměstek OKD (2006 - 2010), projektový manager na GŘ OKD (2011 - 2013)

Poslanci Hanzel (ČSSD) a Hájek (ANO) pomáhali okrást český národ o státní černé uhlí OKD v hodnotě půl bilionu korun, nemovitosti a 40 000 tisíc bytů. V roce 2018 navíc velkozloději Babiš (ANO) a Bakala vytunelované a 17 miliardami zadlužené OKD přehodili zpět na stát! Něco takového jsem v životě neviděl, leda v nějaké africké diktatuře.

Náklady na útlum těžby OKD podle ministerstva průmyslu do roku 2035 dosáhnou 14,5 miliardy a zaplatí je tak daňoví poplatníci.

Prezident Edvard Beneš znárodnil doly OKD v roce 1945. Vídeňští Rothschildové vlastnili tyto doly v ostravsko-karvinském revíru: důl Anselm (Vítězný únor), důl Salomon (Šalomoun), důl Terezie (Petr Bezruč), důl Karolina a koksovna Karolina pojmenované podle manželky Caroline, důl Louis (Jeremenko), důl Ida (Rudý říjen), doly Bettina a Eleonora pojmenované podle dcer (Doubrava), důl Tiefbauschacht (Hlubina), důl Wiesen Schacht (Luční). Další doly OKD vlastnili hrabata Wilczekové a Larisch-Mönnichové, kteří spolupracovali během WW2 s nacisty. Hraběnka Georgina von Wilczek, zvaná Gina (* 1921, Štýrský Hradec – †1989, Švýcarsko) je matka současného panujícího lichtenštejnského knížete Hanse Adama II., který nárokuje po České republice pobělohorské konfiskáty. Rothschildovský uhelný a ocelářský komplex v československé Ostravě a Vítkovicích po okupaci Ostravy 14. března 1939 obsadila německá armáda a byly začleněny pod říšskoněmecký státní koncern Hermann-Göring-Werke. Rothshildové, největší světové synonymum pro kapitalismus, dostali v roce 1953 od komunistické vlády odškodné za znárodnění, celkem 1 milion liber.

386005

26.1.2021 12:42

RE: Tunelářská OKD ve Sněmovně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 386005

Voda, nerostné suroviny, infrastruktura, elektrárny, teplárny, banka musí být ve vlastnictví státu, jinak stát je jen iluze. A že je stát špatný hospodář a pár vlasteneckých manažerů by se nenašlo, tomu nevěřím. Nespravuješ jak máš, za dveřmi čeká další a zlatý padáky erár neproplácí.[smích]

386019

Příspěvků: 33

23.01. 11:01 Joseph Chlor  Jen několik tezí.
23.01. 11:14 Absolvent  Proč pan Volný nehlasoval pro novelu zák. chránící naše sedláky a nakupující.
23.01. 19:50 ping789  RE: Proč pan Volný nehlasoval pro novelu zák. chránící naše sedláky a nakupující.
24.01. 00:33 Absolvent  RE: Proč pan Volný nehlasoval pro novelu zák. chránící naše sedláky a nakupující.
25.01. 10:23 drn  RE: Proč pan Volný nehlasoval pro novelu zák. chránící naše sedláky a nakupující.
23.01. 11:22  Feri
23.01. 11:59 Vladimír Stwora  RE: Feri
23.01. 14:33 simonx  RE: Feri
23.01. 15:14  RE: Feri
24.01. 00:55 Gój  RE: Feri
24.01. 15:52 j.j.  RE: Feri
24.01. 01:49 Gój  RE: Feri
24.01. 14:35 R.E.  RE: Feri
24.01. 10:49  RE: Feri
23.01. 11:41 ROMAN1  "Desítka"
23.01. 12:14 Hering  L. Volný nevalně dodržel 10. pravidel
23.01. 12:15 Zdezek  Kde je demokracie
23.01. 13:53 R.E  RE: Kde je demokracie
23.01. 22:54 Teoretik64  RE: Kde je demokracie
24.01. 00:33 Gój  RE: Kde je demokracie
24.01. 00:58 Absolvent  RE: Kde je demokracie
24.01. 10:38 R.E.  RE: Kde je demokracie
24.01. 19:43 ping789  RE: Kde je demokracie
23.01. 15:24 te  Youtube vyrazne snizuje pocty lajku u videi s projevem bidenovcu
23.01. 20:46 jen tak jsem nahlédl  Doslova a Doslova
24.01. 10:55  RE: Doslova a Doslova
24.01. 11:10  RE: Doslova a Doslova
24.01. 07:28 Woodu1212  Tiché zvolání: Karle Kryle je konec s demokracií.
26.01. 20:01 Roman z hor  RE: Tiché zvolání: Karle Kryle je konec s demokracií.
24.01. 11:39  Nevolný - Volný
25.01. 03:12 Trevor  Ustanovení § 67 JŘPS je třeba vykládat jako neomezitelné
25.01. 19:23 Trevor  Tunelářská OKD ve Sněmovně
26.01. 12:42  RE: Tunelářská OKD ve Sněmovně

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 0

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 2

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 4

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Měnové kurzy

USD
22,07 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,33 Kč
Kanadský dolar
17,82 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
24,08 Kč
100 japonských jenů
19,43 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 418,26 Kč
1 unce stříbra
535,24 Kč
Bitcoin
1 340 717,16 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 392