Diskuze k článku

Je Česká televize nedotknutelný „stát ve státě“?

Příspěvků 15

21.9.2020 8:34

Kořeny problémů v ČT bych hledal hlouběji

MartinSt 78.?.?.?

Osobně si myslím, že na problémy v ČT zadělal už na konci 90. let tzv. bejby-management ředitele Dušana Chmelíčka. Pouze tenkrát situace ještě neeskalovala navenek.

382185

21.9.2020 9:36

ČT jako možná hlásná trouba vlády?

svt 193.?.?.?

Dokud ČT není jakousi "vládní linkou" (nezávisle na tom ,která strana je aktuálně u moci), je to ještě dobré.
Pokud by se z veřejnoprávního média stalo něco ve stylu některých obecních či krajských hlasatelů jediné pravdy, potom teprve by to byla katastrofa...
Je zajímavé, že mnozí "nasazují" nejen na Moravce (údajného reprezentanta TOP09 v ČT), ale i na pořad 168 hodin pořad Reportéři ČT, přitom za Nečasovy vlády se naváželi (jak Reportéři tak i 168 hodin) o sto šest do Kalouska, kterého podezírali např. z alkoholismu (nehodlám posuzovat, zda to byla pravda, tehdy možná ano).

Bohužel objektivitu si každý z nás představujeme jinak a pod vlivem částečného se uzavření ve své sociální bublině neseme nelibě, když se setkáme s názorem, který tu naši bublinu narušuje. - A to platí jak pro "liberály", sluníčka apod., tak i pro pro "popírače čehokoli", odpůrce migrace, pravičáky i levičáky...

Objektivita však nespočívá v tom, že se každé "bublině" dá stejný čas (ono by to asi bylo z určitého pohledu zdánlivě správné, ale jen na první pohled), protože pak už by z toho byl opravdu jen "zmatek nad zmatek" a naprostá dezorientace společnosti (což je údajně jen tak mimochodem v zájmu některých zahraničních zájmových skupin). Pro takové skupiny není podstatné, aby přesvědčili lidi o svém světonázoru, stačí jim vnést zmatek do jejich myslí - oni se ti lidé virtuálně "pobijou" už sami mezi sebou...

382190

21.9.2020 11:42

Asi není jiné možnosti...

Joseph Chlor 78.?.?.?

...než ten humbuk ignorovat. A najít si informace jinak a jinde.
Ostatně televize jako taková je naprostým fiaskem, co se týče nějakého zkulturňování lidstva. Už ono Neil Postmanem (Ubavit se k smrti) tak skvěle zkarikované " ....a teď ..." je poměrně slušnou výpovědí potvrzující ono fiasko.

382193

21.9.2020 14:27

Okupačné médiá

lubosmat 212.?.?.?

Po "Zamate" sme sa ocitli v zóne záujmov strany druhej, nie však našich vlastných. Televízia a rozhlas sa stali postupne médiami nie verejnoprávnymi, ale okupačnými.

Už len programová skladba a trebárs aj pomer vlastnej a zahraničnej produkcie šírený rozhlasom a televíziou napovedá, že tu "něco nehraje".

Vlastná produkcia dostáva na frak a zástupcovia "verejnoprávnych" médií stále dookola omieľajú čosi o sledovateľnosti, kvalite a biodiverzite.

V parlamente nám vládne prozápadná čvarga politická a v médiách nám tvrdí muziku prozápadná čvarga "umelecká".

Je to ako s tými rúškami "rouškami" z prevencie sa stal ukážkový "monkey business", hocijaká polo-opica v centre na Vás bude "řvát" nasaďte si masku, kde sú tie doby, keď sa tie isté polo-opice vrhali na ženské z východu v burke "burce", tak povediac z dôvodu opačného.

382201

21.9.2020 16:43

Rád sledujem ČT24 .....

libertarian 31.?.?.?

radšej než slovenských demagogov. Demagogovia v ČT sú skoro profesionáli. Nie síce dokonalí, ale na naivných a ignorantských divákov postačujú.
Demagogovia v STV im siahajú po kolená, ale pri naivite slovenských divákov aj toto zaručuje STV úspechy.
Sledovanie mainstreamových TV je pekným školením o absolutnom gaunerstve štátnej moci. Preto ich trocha sledujem.
V dobe koronavírovej ukázali TV, že sú ABSOLÚTNI riťolezci štátnej moci.

Maistreamové televízie sú proste armády mainstreamových politikov, a nedá sa s tým nič robiť. Pokiaľ budú existovať debilní diváci, budú existovať aj demagogické TV.
Sledovať informácie na TV - v dobe internetovej, je smiešne a trápne. Ale strašne pohodlné.

382205

21.9.2020 16:56

Divny Je..

coinageboy 212.?.?.?

Ze cumeni do bedny je Ceskym narodnim sportem.
Leckde jinde mladi a lide mladi duchem proste na televizi nekoukaj a ani ji nemaj,

382207

22.9.2020 23:44

RE: Divny Je..

Petr Beránek 94.?.?.?

Reakce na 382207

Leckde jinde... Třeba v africké džungli, že jo[velký smích]

382277

21.9.2020 18:19

Masochismus?

ROMAN1 2a00:x:x:x:x:x

Nechápu, jak může na konci 2. dekády XXI. století ještě někdo soudný řešit něco tak archaického a pokleslého jako je televize. Zvláště ta "česká". Pochopil bych ještě nanejvýš důchodce 70+, kteří nic jiného neznají.
Televize jako přístroj je dnes dobrá jedině tak do muzea nebo do stoupy. Jako instituce je to pak odsouzeníhodná vymývárna mozků - politickou propagandou neolevičáků plus pokleslými reklamami, cca každých 20 minut.
To málo hodnotného, co v televizi zbývá k vidění, je k dispozici i jinde.
V zájmu zachování duševního zdraví každému doporučuji televizi vyhodit a odhlásit!!

382212

22.9.2020 2:19

Brzy po revoluci zacaly do Ceska pronikat ruzne neziskovky

Rudolf_K 91.?.?.?

Brzy po revoluci zacaly do Ceska pronikat ruzne neziskovky rizene neocony a financovane Sorosem.

Na Zvedavci o tom napsal clanek Jan Vítek. http://zvedavec.org/komentare/2019/12/8133-nac-ce... V Cesku se hned nasli karieriste, patolizalove, komunisticti alibiste. Jista klika se zmocnila ODS, jista klika se zmocnila CT. Objevily se ceske neziskovky. Zasevaji chaos a nesvar, stvou proti Rusku, utoci na vladu a presidenta, ze jsou nedostatecne rusofobni. V dnesni dobe rusofobie dosahla stupne uplne nepricetnosti. Bohuzel hodne lidi na tu propagandu naletelo.

Malokdo se odvazi nazvat veci pravym jmenem. Jak to resit? Aspon si neskryvejme pravdu sami pred sebou. Minimalne chodme k volbam (i do senatu) a volme to nejmensi zlo.

PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskerefor...

382227

22.9.2020 19:45

mlácení prázdné slámy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Vás baví mlácení prázdné slámy?
Tohle víme už dávno. Ale nevíme co s tím udělat. Jak ty krysy vykouřit z brlohu.

382272

23.9.2020 9:21

RE: mlácení prázdné slámy

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 382272

> Ale nevíme co s tím udělat. Jak ty krysy vykouřit z brlohu.

- hahaááá, hlúposť. Problém nie je, že NEVIEME. Problém je, že väčšina NECHCE. Väčšine ovčanov sa tie sračky a tá demagogia strašne páčia, a NECHCÚ bez toho žiť. NECHCÚ.
Terajšia koronafraška je dôkazom toho, ako nekonečne ovčania veria tým demagogom politikom a ich hlásnej trúbe - TV. TV denne straší ovčanom tisíckami "nakazených" , ktorí však žiadnu nemoc nemajú , a ovčania si už dokupujú ďaľšie náhubky.


> JE ČESKÁ TELEVIZE NEDOTKNUTELNÝ „STÁT VE STÁTĚ“?

- ano, JE. Pre demokratickú väčšinu ovčanov JE.

382291

23.9.2020 11:42

RE: mlácení prázdné slámy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 382291

Mladé TV nezajímá, staří ji většinou považují za hlasatele pravdy a těm ostatním je to jedno.

382304

25.9.2020 0:51

Ale jako v mnoha pripadech je

paw 14.?.?.?

Reakce na 382304

CT dost pozadu za vyvojem , nebo co to je...
Novinky z danske televize informuji ,ze vybrala a pozvala dav nahych dospelych na setkani s malymi deti a vysilaji to do celeho sveta..
Kde vzali a kdo jsou ti ochotni se verejne svlekat a jejich duvody k svlekani a Zamery a dopad cele akce na deti o tom se nemluvi..
Puvodci cele akce vysvetluji pouze sve zamery a nebrali zrejme zadny ohled na pritomne ani sledujici porad v TV deti.
Deti nedostaly prilezitost komentovat cely svlikaci program.
Bych se necitil dobre ani jako starej dospelej a byl urcite v soku, /mozna nejsem sam/, kdyby na mne znenadani vyskakovali nahy ,obnazeny a cizi individua.
A zrovna v dobe ...
Kdy se vsude mnozi znasilnovaci i jine utoky na zeny,divky i nezletile a deti..

382356

27.9.2020 3:44

Fasismus s lidskou tvari..?

paw 14.?.?.?

Reakce na 382356

Ze germani si neoblibili Hitlera pro niz za nic se dnes radeji zamlcuje...
Hitler udelal pro svoji popularitu hodne ,na rozdil treba od Dubceka..
Tak napr. podstatne zreformoval moderni otroctvi zavedene Lincolnem a jeho valkou v zajmu bankeru a bohacu. To jeste vylepsil pouze V.I. Lenin, kdy se obcan nesmel ani prestehovat a ani zmenit zamestnani bez bumazky.
Take a predevsim rychle poskytl Hitler mnoho socialnich vyhod. Dale velmi dulezite vedomi a pocit kazdeho ze s nim rezim pocita a ze je dulezitym clenem spolecnosti v jeho Nemecku. Napr. zena z lidu si postezovala na urade na vysoky najem. A majitel se nejen ihned omluvil, ale podstatne najem snizil. To se sirilo daleko vice nez stovky H.projevu. Vetsinu slibu splnil..Moznost delniku rozhodovat ve vedeni fabrik atd. Dale Hitler odstranil SA a z ulic vyklidil vsechny "liberalni" individua a gangy, zakazal porno a zrusil vsechny podniky LBGTQ a sireni vsech degenerovanych projevu v mediich i na verejnosti....Drogy,gangy ,zlocinnost atd.
Kazdy mel pocit a vedomi ze s nim H.rezim pocita a ze ma mimo povinnosti take znacna prava. A ze kazdy ma vliv na svuj zivot a osud cele rodiny.
Pece o deti ,byla velmi dulezitou soucasti v nove risi a rodice nemeli obavy o deti, o jejich zdravou a normalni vychovu ani jejich bezpeci, kdyz ponechavane bez dozoru .
Skoly,organizace ,zdravotni pece atd.dbaly o zdravou vychovu mladeze a co by si rodice vice prali..
Bylo toho hodne.
Je tedy pravym umyslem danske televize ,vratit vse a zase jako napr. v predhitlerovskem rezimu, pecovat , trenovat, vychovavat ,usmernovat a pripravovat vsechny deti na situace , kdyz na ne nekde vyskoci nejaky ten obnazenec, zacne je treba nekde osahavat, aby se nejen nebali ,nebranili ,ale chovali se pratelsky,bez podezreni a strachu a dle "zkusenosti" poskytnute z televize k nahemu "stryckovi " a povazovali neco takoveho za uplne normalni jev v jejich zivotech..? A sami zacaly delat neco podobneho ?
A tak ani dnes vyskyt novych hitleru neni vyloucen,naopak.
Vetsina podminek pro to jiz existuje...

382431

27.9.2020 20:03

RE: Fasismus s lidskou tvari..?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 382431

Lincoln zavedl moderni otroctvi? [velký smích][velký smích] Hlupaci BLM co, shazuji v USA sochy Lincolna jsou skutecne banda idiotu, neznaji ani dejiny z dejepisu. Vrazda Lincolna a vsech ostatnich americkych presidentu souvisi s centralni bankou, a to se domnivam, ze Andrew Jackson byl otraven, jako varovani. Nejvetsi zlociny Lincolna byly : Udrzel pohromade USA, pujcil si od lidu USA 400 milionu green bucks, a pujcka za valku byla zaplacena za 5 let!! Bankeri na tehle valce vyjimecne prodelali, a nejhorsi zlocin odsunul obnoveni centralni banky v USA o 50 let. Shozeni Linclolna ma byt symbol nove ery otroctvi. To si,budou muset banksteri vybojovat proti ozbrojenym Americanum, jestli o to opravdu stoji. Zatim delaji ucet bez hostinskeho.

382444

Příspěvků: 15

21.09. 08:34 MartinSt  Kořeny problémů v ČT bych hledal hlouběji
21.09. 09:36 svt  ČT jako možná hlásná trouba vlády?
21.09. 11:42 Joseph Chlor  Asi není jiné možnosti...
21.09. 14:27 lubosmat  Okupačné médiá
21.09. 16:43 libertarian  Rád sledujem ČT24 .....
21.09. 16:56 coinageboy  Divny Je..
22.09. 23:44 Petr Beránek  RE: Divny Je..
21.09. 18:19 ROMAN1  Masochismus?
22.09. 02:19 Rudolf_K  Brzy po revoluci zacaly do Ceska pronikat ruzne neziskovky
22.09. 19:45  mlácení prázdné slámy
23.09. 09:21 libertarian  RE: mlácení prázdné slámy
23.09. 11:42  RE: mlácení prázdné slámy
25.09. 00:51 paw  Ale jako v mnoha pripadech je
27.09. 03:44 paw  Fasismus s lidskou tvari..?
27.09. 20:03  RE: Fasismus s lidskou tvari..?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 968